Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ"

Transkrypt

1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, Lublin tel. (+48-81) , fax (+48-81) Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice rysunkowe i tekstowe podzespołów rozrzutnika obornika Z-252 Tornado z wyszczególnieniem części montaŝowych. Katalogiem naleŝy posługiwać się w następujący sposób: 1. Ustalić, w jakim zespole znajduje się potrzebna część, 2. Znaleźć odpowiedni rysunek zespołu, a na nim odpowiednią część. 3. Kierując się numerem części na rysunku naleŝy odszukać w tabeli odpowiedni numer rysunku lub normy, nazwę części i ilość sztuk. Sposób zamawiania części zamiennych Przy zamawianiu części zamiennych naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego, 2. Typ maszyny /Z-252/, numer fabryczny maszyny, rok produkcji: 3. Dokładny numer rysunkowy części zamiennej wraz z nazwą i potrzebną ilością sztuk, oraz numer kodu towarowego. Opracowanie: Dział konstrukcyjny SIPMA S.A. Wydanie IV

3 Spis treści: TABLICA 1 DYSZEL... 4 TABLICA 2 RAMA - OSŁONY... 6 TABLICA 3 ZAWIESZENIE... 8 TABLICA 4 RESORY TABLICA 5 OŚ JEZDNA TABLICA 6 KOŁO TABLICA 7 UKŁAD NAPINANIA ŁAŃCUCHÓW TABLICA 8 MODUŁ PRZEKŁADNI TABLICA 9 MODUŁ PRZEKŁADNI TABLICA 10 WAŁKI PRZEKŁADNI ŚILMAKÓW TABLICA 11 MOCOWANIE PRZEKŁADNI ŚLIMAKÓW TABLICA 12 MOCOWANIE PRZEKŁADNI ŚLIMAKÓW TABLICA 13 MOCOWANIE ŚLIMAKÓW TABLICA 14 KLAPA TYLNA TABLICA 15 INSTALACJA OSWIETLENIOWA TABLICA 16 INSTALACJA PNEUMATYCZNA TABLICA 17 DRABINKA TABLICA 18 PODPORA HYDRAULICZNA TABLICA 19 WAŁKI NAPĘDU PRZEKŁADNI ŚLIMAKÓW TABLICA 20 INSTALACJA HYDRAULICZNA TABLICA 21 PRZYSTAWKA DO WAPNA TABLICA 22 PRZEKŁADNIA TABLICA 23 MODUŁ PRZEKŁADNI TABLICA 24 MODUŁ PRZEKŁADNI TABLICA 25 UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU TABLICA 26 TARCZA

4 TABLICA 1 DYSZEL 4

5 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Dyszel przedni Dyszel Podpora GTX Osłona wału 1 5. Osłona stoŝkowa Bondioli /0 ( Zaczep oczkowy ) Łańcuch kompletny 1 8. PN/M Podkładka okrągła 43 Fe/Zn PN/M ( Nakrętka ) M42-8B Fe/Zn PN/M Zawleczka 5x90 S-Zn PN/M Śruba M8x25-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka okrągła 8,5 Fe/Zn PN/M Śruba M20x65-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka okrągła 21 Fe/Zn PN/M Nakrętka M20-8B Fe/Zn PN/M Wkręt z łbem kulistym z gniazdem krzyŝakowym M6x12-4.8B Fe/Zn PN/M Nakrętka M16-8B Fe/Zn PN/M Podkładka spręŝysta Z 16,3 Fe/Zn PN/M Śruba M16x40-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka spręŝysta Z 20,5 Fe/Zn8 8 Numer kodu towarowomateriałowego 5

6 TABLICA 2 RAMA - OSŁONY 6

7 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Osłona przednia Osłona dolna Osłona boczna przednia Osłona boczna środkowa Osłona boczna tylna Siatka tylna Zasuwa Spinacz ścian A-P A BN PN/S Uchwyt trójkąta M PN/M Śruba M8x16-8.8B Fe/Zn PN/M Śruba M12x25-8.8B Fe/Zn PN/M Wkręt z łbem kulistym z gniazdem krzyŝakowym M6x12-8.8B Fe/Zn PN/M Śruba M6x12-8.8B Fe/Zn PN/M Śruba M8x16-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka spręŝysta Z 8,2 Fe/Zn PN/M Nakrętka z wkładką M8-8B Fe/Zn PN/M Nakrętka z wkładką M12-8B Fe/Zn8 1 Numer kodu towarowomateriałowego 7

8 TABLICA 3 ZAWIESZENIE 8

9 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Płyta resoru N Płyta resoru Śruba kabłąkowa Podkładka dwuotworowa 8 5. PN/M Nakrętka z wkładką M20-8B Fe/Zn Odbojnik gumowy 4 Numer kodu towarowomateriałowego 9

10 TABLICA 4 RESORY 10

11 Nr. Nr katalogowy części Liczba Numer kodu towarowomateriałowego Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Sworzeń I Sworzeń II Tulejka Tulejka gumowa Kołyska Resor PN/M Zawleczka 4x28 S-Zn ZN 8. PN/M Nakrętka koronowa K M20-8B Fe/Zn ZN 9. PN/M Podkładka okrągła 21 Fe/Zn ZN 10. PN/M Śruba M16x B Fe/Zn ZN 11. PN/M Nakrętka M16-8B Fe/Zn ZN 12. PN/M Podkładka spręŝysta Z 16,3 Fe/Zn ZN 13. PN/M Smarowniczka St M10x

12 TABLICA 5 OŚ JEZDNA 12

13 Nr. poz. Nr rysunku lub normy Nazwa części Nr katalogowy części zamiennej Oś kompletna ATW 2 1. Kołpak 912T125AC ATW 4 2. Uszczelka 918G125 ATW 4 3. Piasta 61L ATW 4 4. Bęben hamulcowy 66LTG0801 ATW 4 5. Osłona łoŝyska 915PA67 ATW 4 6. ŁoŜysko 902CC32213 ATW 4 7. Pierścień uszczelniający 915PSI ATW 4 8. Dźwignia rozpieraka 4 9. SpręŜyna szczęk hamulcowych Szczęka hamulcowa 9FCA408E ATW Sworzeń Wspornik szczęk hamulcowych Uszczelniacz 915R24 ATW Opaska zaciskająca 915RES38 ATW Tuleja Opaska zaciskająca 915RES38 ATW Uszczelniacz Nakrętka Rozpierak 75H035G450 ATW SpręŜyna rozpieraka Wkręt DF48165 Nakrętka koronowa M48x1,5 Fe/Zn8 ATW C48E Zawleczka 5x90 S-Zn8 ATW ŁoŜysko 902CC32216 ATW Osłona łoŝyska 915N32216 ATW Wkręt wsporników szczęk hamulcowych Osłona tylna bębna Podkładka spręŝysta Nakrętka 908DF24A ATW Zawleczka 914C24E ATW Wspornik rozpieraka ATW Wspornik dźwigni hamulca Uszczelniacz 915R26 ATW RL20 Podkładka C20L1 Śruba M20x80x1,5 Fe/Zn D208G Nakrętka M20x1,5 Fe/Zn8 ATW 40 Liczba sztuk Numer kodu towarowomateriałowego 13

14 TABLICA 6 KOŁO 14

15 Nr. poz. Nr rysunku lub normy Nr katalogowy części Liczba Nazwa części zamiennej sztuk Koło kompletne 16.0/70-20/16PR-AM Felgex Dobre Miasto Obręcz Dętka 16/ Stomil Olsztyn Opona 16.0/ PR-AM12 4 Numer kodu towarowomateriałowego 15

16 TABLICA 7 UKŁAD NAPINANIA ŁAŃCUCHÓW 16

17 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Oś przednia Ceownik II Komplet naciągu Śruba naciągu Wał tylny Listwa Koło tylne Łańcuch spawany Obudowa PN/M Wpust A 16x10x PN/M Pierścień osadczy spręŝysty Z PN/M Pierścień osadczy spręŝysty W Tuleja PN/M Wkręt M8x20 8B Fe/Zn PN/M Śruba M12x30-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka spręŝysta Z 12, PN/M Smarowniczka St M8x Nakładka Pręt Ogniwo PN/M ŁoŜysko RS Tulejka PN/M Pierścień osadczy spręŝysty Z PN/M Nakrętka M20-8B Fe/Zn Koło przednie 4 Numer kodu towarowomateriałowego 17

18 TABLICA 8 MODUŁ PRZEKŁADNI 1 18

19 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Przekładnia MB Korpus MB Pokrywa zewnętrzna MB Pokrywa MB Wałek boczny MB Koło zębate stoŝkowe Z=14 MB Koło zębate stoŝkowe Z=14 MB Oprawa łoŝysk MB Pierścień uszczelniający A0 35x80x Wałek zdawczy MB Pokrywa PN/M Pierścień uszczelniający DR 145x PN/M Pierścień uszczelniający DR 145x PN/M Pierścień osadczy spręŝysty Z PN/M Wpust B 10x8x PN/M ŁoŜysko RS PN/M Pierścień osadczy spręŝysty Z PN/M Pierścień uszczelniający A0 35x80x PN/M Śruba M12x30-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka spręŝysta Z 12, PN/M Podkładka spręŝysta Z 12, PN/M Śruba M12x30-8.8B Fe/Zn Pierścień uszczelniający 23,2x2, Olejowskaz R ¾ PN/M Śruba M12x30-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka spręŝysta Z 12, Korek spustowy St B ½ A PN/M Pierścień osadczy Z 35 4 Numer kodu towarowomateriałowego 19

20 TABLICA 9 MODUŁ PRZEKŁADNI 2 20

21 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Przekładnia MB Korpus MB Pokrywa podwójna MB Oprawa łoŝysk PK Wałek atakujący MB Blacha dolna 1 6. Pokrywa MB PN/M ŁoŜysko PN/M Pierścień uszczelniający 35x47x PN/M Pierścień osadczy spręŝysty Z Koło zębate stoŝkowe Z=14 MB PN/M Wpust B 10x8x PN/M Pierścień uszczelniający DR 145x PN/M Podkładka spręŝysta Z 10, PN/M Śruba M10x30-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka spręŝysta Z PN/M82101 Śruba M8x30-8.8B Fe/Zn PN/M Śruba M8x30-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka SPRĘśYSTA Z8,2 8 Numer kodu towarowomateriałowego 21

22 TABLICA 10 WAŁKI PRZEKŁADNI ŚILMAKÓW 22

23 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Przekładnia MB Wałek boczny MB Wałek środkowy MB Wałek boczny MB Tuleja dystansowa MB Tuleja dystansowa MB Tuleja łącząca wałki MB Numer kodu towarowomateriałowego 23

24 TABLICA 11 MOCOWANIE PRZEKŁADNI ŚLIMAKÓW 24

25 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Belka przekładni 1 2. Skrzynia przekładniowa zespolona MB PN/M Śruba M16x40-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka spręŝysta Z16, PN/M Podkładka spręŝysta Z16, PN/M Nakrętka M8-8B Fe/Zn PN/M Podkładka spręŝysta Z8, PN/M Śruba M8x30-8.8B Fe/Zn PN/M Śruba M16x35-8.8B Fe/Zn8 18 Numer kodu towarowomateriałowego 25

26 TABLICA 12 MOCOWANIE PRZEKŁADNI ŚLIMAKÓW 26

27 Nr. poz. Nr rysunku lub normy Nazwa części Nr katalogowy części zamiennej Liczba sztuk Walec ø 400 prawy Walec ø 300 lewy Walec ø 300 prawy Walec ø 400 lewy NóŜ lewy NóŜ prawy PN/M Śruba M12x40-8.8B Fe/Zn PN/M Nakrętka z wkładką M12-8B Fe.Zn8 192 Numer kodu towarowomateriałowego 27

28 TABLICA 13 MOCOWANIE ŚLIMAKÓW 28

29 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Walec 400 lewy kpl Walec 300 lewy kpl Walec 300 prawy kpl Walec 400 lprawy kpl Belka Ściana lewa kpl Ściana prawa kpl Korpus sprzęgła Wkładka Pokrywa Wkładka Obudowa łoŝyska PN-72/M Pierścień uszczelniający A35x62x PN-87/M ŁoŜysko kulkowe wahliwe PN-75/M Podkładka MB PN-77/M Nakrętka łoŝyskowa KM PN-85/M Śruba M16x35x5,8B Fe/Zn PN-85/M Śruba M12x45x5,8B Fe/Zn PN-85/M Śruba M18x25x5,8B Fe/Zn PN-85/M Podkładka spręŝysta 16, PN-85/M Podkładka spręŝysta 12, PN-85/M Podkładka spręŝysta 8, PN-86/M Nakrętka M16-5B-Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M12-5B-Fe/Zn8 16 Numer kodu towarowomateriałowego 29

30 TABLICA 14 KLAPA TYLNA 30

31 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Zasuwa Sworzeń I Sworzeń II Sworzeń III Uszczelnienie I Uszczelnienie II Uszczelnienie III Płaskownik górny Płaskownik środkowy Płaskownik dolny PN/M Podkładka spręŝysta Z 8,2 Fe/ZN8 24 Numer kodu towarowomateriałowego 31

32 TABLICA 15 INSTALACJA OSWIETLENIOWA 32

33 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Wiązka tylna Wiązka przednia Przewód łącznikowy Pasek gumowy 2 5. Lampa tylna lewa LT Lampa tylna prawa LT Lampa przednia pozycyjna biała E 92 D PN/S Urządzenie odblaskowe białe U0 75T 2 9. PN/S Urządzenie odblaskowe Ŝółte U0 75T PN/S Urządzenie odblaskowe czerwone UT 150S 2 Numer kodu towarowomateriałowego 33

34 TABLICA 16 INSTALACJA PNEUMATYCZNA 34

35 LP Nr rys / Norma Nazwa Ilość Korpus kolektora 1 2 ZN-73/ZSI Siłownik powietrzny 100x Obejma Obejma kpl 4 5 Korek ZŁW - KR M22 Pu 1 6 PN-M Nakrętka M10-8-B 2 7 PN-M Podkładka spr. Z 10,2 2 8 Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód spiralny 15 z końców M Regulator siły ham i zawór sterujący 1 18 PN-M Śruba M10x B 2 19 PN-M Śruba M6x B 2 20 PN-M Śruba M6x B 2 21 Zawór spustowy ZS M BN Zbiornik powietrza 20l 2 23 PN-S Złącze B Złącze proste ZŁW-15-M22dPu+2n 1 25 Złącze proste ZŁW-15-M22Pu Złącze proste ZŁW-M22w-M22w 1 35

36 TABLICA 17 DRABINKA

37 Nr. poz. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części zamiennej sztuk Drabinka kpl Drabinka prosta 1 2. Drabinka łamana 1 3. PN/M Śruba 6 4. PN/M Podkładka okrągła 6 5. PN/M Nakrętka z wkładką 6 Numer kodu towarowomateriałowego 37

38 TABLICA 18 PODPORA HYDRAULICZNA

39 Nr. poz. Nr rysunku lub normy Nazwa części Nr katalogowy części zamiennej Podpora hydrauliczna GTX 1 1. Korpus podpory 1 2. Rękojeść podpory Przetyczka podpory 1 4. Śruba blokująca 1 5. PN/M Zawleczka 3,2x Sworzeń 1 Liczba sztuk Numer kodu towarowomateriałowego 39

40 TABLICA 19 WAŁKI NAPĘDU PRZEKŁADNI ŚLIMAKÓW

41 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Wał I Wał II 1 3. Wał 6T BA Kątownik kpl Płyta łoŝyska Obudowa łoŝyska 6 7. PN/M ŁoŜysko RS Koło I 2 9. PN/M Śruba M8x25-8.8B-33H Fe/Zn PN/M Nakrętka M8-8B Fe/Zn PN/M Wpust A 10x8x Widłak przyłączeniowy kpl KrzyŜak kpl Widłak sprzęgła ścinowego kpl Korpus sprzęgła ścinowego kpl PN/M Łańcuch kpl 12B-2-16 PS PN/M Śruba M12x30-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka okrągła 12,2 Fe/Zn PN/M Podkładka spręŝysta Z12, PN/M Nakrętka M12-8B Fe/Zn PN/M Nakrętka M12-8B Fe/Zn PN/M Podkładka okrągła 12, PN/M Śruba M8x B Fe/Zn PN/M Śruba M12x30-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka okrągła 12,2 Fe/Zn PN/M Podkładka spręŝysta Z12, PN/M Nakrętka M12-8B Fe/Zn8 10 Numer kodu towarowomateriałowego 41

42 TABLICA 20 INSTALACJA HYDRAULICZNA

43 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk 1. Przekładnia B8P RT Silnik hydrauliczny SR Siłownik hydrauliczny CJS / Regulator przepływu VFC-00-1/ Zawór zwrotny UZZR32-6A 2 6. Przewód hydrauliczny AA / Przewód hydrauliczny AA / BN Przewód hydrauliczny AA / BN Przewód hydrauliczny AA / BN Przewód hydrauliczny AA / PN/M Korpus złączki trójnitkowej PN/M Korpus złączki trójnitkowej niesymetrycznej PN/M Korpus złączki trójnitkowej symetrycznej Zawór wtyczka ZSR / Zawór gniazdo ZSR / PN/M Korpus przyłączki 16/ PN/M Pierścień uszczelniający 13,3x2, PN/M Przeciwnakrętka M16x1, PN/M Pierścień zacinający PN/M Nakrętka Podkładka ½ Korpus przyłączki ½ M18x1, PN/M Korpus przyłączki 16/ Korpus przełączki ½ M16x1,5 1 Numer kodu towarowomateriałowego 43

44 TABLICA 21 PRZYSTAWKA DO WAPNA

45 Nr. poz. Nr rysunku lub normy Nazwa części Nr katalogowy części zamiennej Liczba sztuk Przystawka do wapna kpl Przekładnia MB Tarcza kpl Blacha Osłona Bok lewy kpl Bok prawy kpl Osłona Pokrywa kpl 1 9. Siłownik hydrauliczny C12F-16-40/22/320Z Ślimak kpl I Barierka kpl Ślimak kpl II Sworzeń Numer kodu towarowomateriałowego 45

46 TABLICA 22 PRZEKŁADNIA

47 Nr. poz. Nr rysunku lub normy Nazwa części Nr katalogowy części zamiennej 1. Skrzynia przekładniowa MB Belka przekładni 1 3. PN/M Podkładka spręŝysta Z 16,3 FE/Zn PN/M Śruba M16x25-8.8B Fe/Zn8 8 Liczba sztuk Numer kodu towarowomateriałowego 47

48 TABLICA 23 MODUŁ PRZEKŁADNI 1

49 Nr. Nr katalogowy części Liczba Numer kodu towarowomateriałowego Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk 1. Korpus MB Koło zębate stoŝkowe Z-14 MB Wałek boczny MB Pokrywa MB Pokrywa zewnętrzna MB PN/M Pierścień uszczelniający DR145x PN/M Wpust B10x8x PN/M Pierścień osadczy spręŝysty Z PN/M Pierścień uszczelniający DR145x Pierścień osadczy spręŝysty Z Koło zębate stoŝkowe Z-14 MB ŁoŜysko Pierścień uszczelniający AO35x47x PN/M Oprawa łoŝysk MB PN/M Nakrętka KM Wałek zdawczy MB PN/M Wpust B10x8x Śruba M8x258.8B Podkładka Z 8, PN/M Podkładka spręŝysta Z 12, ZN 22. PN/M Śruba M12x30-8.8B Fe/Zn ZN 23. Pierścień uszczelniający 23,2x2, Korek spustowy St B1/2 A PN/M Śruba M12x30-8.8B Fe/Zn ZN 26. PN/M Podkładka spręŝysta Z 12, ZN 27. Podkładka regulacyjna MB

50 TABLICA 24 MODUŁ PRZEKŁADNI 2

51 Nr. Nr katalogowy części Liczba Nr rysunku lub normy Nazwa części poz. zamiennej sztuk Przekładnia MB Korpus MB Pokrywa podwójna MB Oprawa łoŝysk PK Wałek atakujący MB Blacha dolna PN/M ŁoŜysko PN/M Pierścień uszczelniający 35x47x PN/M Pierścień osadczy spręŝysty Z Koło zębate stoŝkowe Z=14 MB PN/M Wpust B 10x8x PN/M Pierścień uszczelniający DR 145x PN/M Podkładka spręŝysta Z 10, PN/M Śruba M10x30-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka spręŝysta Z PN/M82101 Śruba M8x30-8.8B Fe/Zn PN/M Śruba M8x30-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka SPRĘśYSTA Z8,2 8 Numer kodu towarowomateriałowego 51

52 TABLICA 25 UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU

53 Nr. poz. Nr rysunku lub normy Nazwa części Nr katalogowy części zamiennej Liczba sztuk Numer kodu towarowomateriałowego Koło z= Ślizg 1 3. Łańcuch 16BX-119PZ+ogn zł Piasta 2 5. ŁoŜysko D PN/M Śruba M12x40-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka okrągła 13 Fe/Zn ZN 8. PN/M Nakrętka z wkładką M12-8B Fe/Zn ZN Oprawa K ŁoŜysko D PN/M Śruba M12x40-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka okrągła 13 Fe/Zn ZN 13. PN/M Nakrętka z wkładką M12-8B Fe/Zn ZN 14. PN/M Śruba M12x70-8.8B Fe/Zn PN/M Podkładka okrągła 13 Fe/Zn ZN 16. PN/M Nakrętka z wkładką M12-8B Fe/Zn ZN Koło z= Koło z= Łańcuch 16BX-52PZ

54 TABLICA 26 TARCZA

55 Nr. poz. Nr rysunku lub normy Nazwa części Nr katalogowy części zamiennej Liczba sztuk Tarcza kpl 1+1 Numer kodu towarowomateriałowego Łopatka PN/M Śruba M12x35-8.8B Fe/Zn ZN 4. PN/M Nakrętka M12-8B Fe/Zn ZN 5. PN/M Podkładka spręŝysta Z12,2 Fe/Zn ZN 6. PN/M Śruba M12x70-8.8B Fe/Zn ZN 7. PN/M Nakrętka z wkładką M12-8B Fe/Zn ZN 8. 55

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Wóz paszowy T-614/1 PKWiU 29.32.65-50.70

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość RAMA GÓRNA Nazwa zespołu lub części Nr unku lub norma Ilość 1 Ściana przednia T710-1 03.02.00 1 2 Ściana prawa T710-1 03.03.00 1 3 Słupek tylny prawy T710-1 03.04.00 1 4 Ściana tylna T710-1 03.06.00 1

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN

WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T94 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL 6-00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 6 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 SPIS TREŚCI. BORTA 4. STOPKA PODPOROWA 6 3. ZAWIESZENIE, HAMULEC RĘCZNY 8 4. INSTALACJA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 4 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth www.zpcz.pl Nazwa: Koło ślimakowe 0200134640 7/38 Przekładnia ślimakowa Cena: cennik poz. 1 Nazwa: Wałek ślimakowy 200159560 7/10

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T00/T0 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL - 00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T00/T0 SPIS TREŚCI. ZAWIESZENIE TANDEM, HAMULEC RĘCZNY T00. DRABINKA 0. ZAWIESZENIE TYLNE,

Bardziej szczegółowo

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ROZRZUTNIK OBORNIKA N267 SPIS TREŚCI 1. TANDEM N267 4 2. UKŁAD NAPĘDOWY N267 6 3. PRZENOŚNIK

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569,

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRZYCZEPY SKORUPOWEJ ROLNICZEJ T935 SPIS TREŚCI 1. Rama główna 2. Część zaczepowa 3.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VII 2013 Sposób

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Dobre Miasto 2006 Biuro Handlu i Marketingu Wykaz tablic katalogowych Lp. Nazwa tablicy Nr tablicy 1 Blok cylindrowy 1 2 Układ sterowania silnika 2 3 Wał korbowy

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 121 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PIŁA DO GAŁĘZI PRONAR WYDANIE: 1A-06-2015 NR PUBLIKACJI:267N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 122 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 4 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTY. My/Ja* niżej podpisani... /imię i nazwisko/ reprezentując... /pełna nazwa i adres wykonawcy/

FORMULARZ OFERTY. My/Ja* niżej podpisani... /imię i nazwisko/ reprezentując... /pełna nazwa i adres wykonawcy/ ... ZAŁĄCZNIK NR 2 DO SIWZ / pieczęć wykonawcy/ FORMULARZ OFERTY /wzór/ 2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA ul. Marsa 110 04 470 Warszawa My/Ja* niżej podpisani... /imię i nazwisko/ reprezentując... /pełna nazwa

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C.

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C. FARTUCHY I ODBOJE 1 ODBÓJ GUMOWO-METALOWY M 8/47x34,5mm 40317211 1 ŚRUBA - PODUSZKA CHŁODNICY STAR 200 403.17.211 540000016809 2 3 4 5 ODBÓJ GUMOWY M 8/39x34mm 46917229 2 ŚRUBY - POD. CHŁODNICY STAR 742,1142

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH 9 ODKŁADNICA 001/1 PU-S 10 ODKŁADNICA 001/1 PU-S LP. NAZWA CZ CI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILO UWAGI ZK 1 RAMA ODKŁADNICY 251N-01000000 1 PU-S35H 1 RAMA ODKŁADNICY 220N-01000000

Bardziej szczegółowo