KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1"

Transkrypt

1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, Lublin tel. (+48-81) , fax (+48-81) Wóz paszowy T-614/1 PKWiU KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Przeczytaj uważnie instrukcje przed użyciem maszyny Wydanie maj 2007r. Typ maszyny... Rok produkcji... Nr seryjny...

2 1 Wóz paszowy T-614/1 MIKS

3 Szczegół A A Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Zespół podwozia

4 Tabela 1. Zespół podwozia 1 Rama nośna Śruba M10x B-Fe/Zn8 PN/M Oś kompletna Śruba M6x12-8,8-B-Fe/Zn8 PN-M Dyszel Śruba M10x20-8,8-B-Fe/Zn8 PN-M Podest Nakrętka samozab. M6-8-B-Fe/Zn8 PN-M Wspornik wyświetlacza Blacha wyświetlacza Dynamica Generale 1 6 Osłona wyświetlacza Śruba M8x16-8,8-B-Fe/Zn8 PN-M/ Wspornik górny wyświetlacza Wyświetlacz wagi Dynamica Generale 1 8 Obejma spawana Podkładka spr. Z16,3 PN-M Stopa wagi Śruba M16x60-8,8-B-Fe/Zn8 PN/M Tulejka Nakrętka samo. M10-8-B-Fe/Zn8 PN-M Sprężyna Brzęczyk Dynamica Generale 1 12 Waga DG 8480/54-AB Dinamica generale 3 41 Podkładka 6,4 Fe/Zn8 PN-M Jarzmo Wkręt M5x Fe/Zn8 PN-M Nakrętka samoza. M16-8-B-Fe/Zn8 PN-M/ Śruba M16x B-Fe/Zn8 PN-M Podpora AGRIMEX PLT Nakrętka samozab. M10-8-B-Fe/Zn8 PN-M Podkładka 17 PN-M Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn8 PN/M Podkładka 17 Fe/Zn8 PN-M Osłonka Podkładka spr. 16,3-Fe/Zn8 PN-M Skrzynka przyłączeniowa Dynamica Generale 1 19 Nakrętka M16-8-B PN-M Układ hamulców pneumatyczny Śruba M16x B-Fe/Zn8 PN-M Nakrętka M12-B-8-Fe/Zn8 PN/M Podkładka 13 Fe/Zn8 PN-M Podkładka okr. 8,4 PN-M Podkłada spr. Z8,2 PN-M Śruba M8x B-Fe/Zn8 PN-M Śruba M8x B-Fe/Zn8 PN-M Nakrętka samozabez. M8-8-B-Fe/Zn8 PN-M Podkadka 10,5-Fe/Zn8 PN-M Podkładka spr. Z10.2 PN-M

5 Koło SOLIDEAL ED 27x PR + felga 8.00G-12 SOLIDEAL x2szt. Oś ADR A70MA06DA x1szt. 4 Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Oś kompletna

6 Tabela 2. Oś kompletna 1 Oś ADR A70MA06DA Koło SOLIDEAL ED 27x PR + felga 8.00G-12 SOLIDEAL

7 Sprężyna x1szt. Zawleczka 5x90-St ISO 1234 x1szt. Podpora wału x1szt. Nakrętka x1szt. Nakrętka samozab.m12-8-b-fe/zn8 PN-M x1szt. Nakrętka samoza. M16-8-B-Fe/Zn8 PN-M/82175 x1szt. Podkładka 43 PN-M x1szt. Podkładka 17 PN-M x1szt. Dyszel - zespół spawany x1szt. Śruba M12x B-Fe/Zn8 PN-M x2szt. Nakrętka M12-B-8-Fe/Zn8 PN/M x2szt. Kołek spr. 8x40 PN-M x1szt. Sprężyna naciskowa x1szt. Sworzeń x1szt. Łańcuch kpl x1szt. Zaczep oczkowy x1szt. Śruba M16x B PN-M x1szt. 6 Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Dyszel kompletny

8 Tabela 3. Dyszel kompletny 1 Sprężyna Podpora wału Łańcuch kpl Śruba M16x B PN-M Sprężyna naciskowa Zaczep oczkowy Zawleczka 5x90-St ISO Nakrętka Podkładka 43 PN-M Dyszel - zespół spawany Śruba M12x B-Fe/Zn8 PN-M Sworzeń Kołek spr. 8x40 PN-M Nakrętka M12-B-8-Fe/Zn8 PN/M Nakrętka samoza. M16-8-B-Fe/Zn8 PN-M/ Podkładka 17 PN-M Nakrętka samozab.m12-8-b-fe/zn8 PN-M

9 Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Kosz kompletny

10 Tabela 4. Kosz kompletny 1 Kosz Zawleczka S-Zn 6,3x50 PN-76/M Górny ogranicznik Siłownik CJ2F-16-50/28/630 DGW LUBAŃ 2 3 Zasuwa Wysyp boczny kpl Prowadnica prawa Prowadnica lewa Zespół przeciwnoża Przetyczka Obejma Sworzeń I Sworzeń IV Tarcza przekładni Nakrętka M12-8-B-Fe/Zn8 PN-M Podkładka spr. 16,3-Fe/Zn8 PN-M Śruba M16x60-8,8-B-Fe/Zn8 PN/M Podkładka 17 Fe/Zn8 PN-M Śruba M8x16-8,8-B-Fe/Zn8 PN-M/ Podkładka spr. Z8,2 PN-M Podkładka okr. 8,4 PN-M Śruba M12x B-Fe/Zn8 PN-M Podkładka spr. 12,2- Fe/Zn8 PN-M Podkładka 13 Fe/Zn8 PN/M Zawleczka PN-ISO x70-Fe-Zn Pierścień sprężysty Łańcuch gospodarski W-2 BN Zawleczka S-Zn 4x30 PN-M Zbiorniczek wyrównawczy ELCAR Śruba M12x B-Fe/Zn8 PN-M Szyba

11 Wkręt M8x14-5,8-B-Fe/Zn8 PN-M/82207 x16szt. Nakładka prowadnicy II x1szt. Nakładka prowadnicy I x1szt. Płaskownik prowadnicy x1szt. 10 Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Prowadnica lewa

12 Tabela 5. Prowadnica lewa 1 Płaskownik prowadnicy Wkręt M8x14-5,8-B-Fe/Zn8 PN-M/ Nakładka prowadnicy II Nakładka prowadnicy I

13 Nakrętka samozabez. M8-8-B-Fe/Zn8 PN-M x10szt. Wysyp - zespół spawany x1szt. Cięgno x2szt. Osłona gumowa II x1szt. A Szczegół A 12 Śruba M8x16-8,8-B-Fe/Zn8 PN-M/82105 x41szt. Zespół osłon x1szt. Osłona gumowa I x1szt. Śruba M8x B-Fe/Zn8 PN-M x2szt. Podkłada spr. Z8,2 PN-M x2szt. Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn8 PN-M x2szt. Nakrętka M8-8-Fe/Zn8 PN/M x33szt. Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Wysyp kompletny

14 Tabela 6. Wysyp kompletny 1 Wysyp - zespół spawany Nakrętka samozabez. M8-8-B-Fe/Zn8 PN-M Zespół osłon Śruba M8x B-Fe/Zn8 PN-M Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn8 PN-M Nakrętka M8-8-Fe/Zn8 PN/M Śruba M8x16-8,8-B-Fe/Zn8 PN-M/ Podkłada spr. Z8,2 PN-M Cięgno Osłona gumowa I Osłona gumowa II

15 Wkręt M8x14-5,8-B-Fe/Zn8 PN-M/82207 x16szt. Nakładka prowadnicy III x1szt. Nakładka prowadnicy IV x1szt. Płaskownik prowadnicy x1szt. 14 Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Prowadnica prawa

16 Tabela 7. Prowadnica prawa 1 Wkręt M8x14-5,8-B-Fe/Zn8 PN-M/ Nakładka prowadnicy IV Płaskownik prowadnicy Nakładka prowadnicy III

17 Śruba M16x B-Fe/zn8 PN/M x15szt. Podkładka spr. 16,3-Fe/Zn8 PN-M x27szt. Świder kompletny x1szt. Reduktor planetarny PGA 1602 COMER x1szt. Zespół łożyskowy FYTB 50 WF SKF x2szt. Wałek pośredni x1szt. Alternatywnie Osłona CE x1szt. 16 Reduktor dwubiegowy COMER x1szt. Podkładka spr. 16,3-Fe/Zn8 PN-M x27szt. Śruba M16x70-8,8-B-Fe/Zn8 PN-M x12szt. Wał COMER serii T 60 Szkic x1szt. Śruba M14x35-8,8-B-Fe/Zn8 PN-M x12szt. Podkładka spr. Z14,2 PN-M x12szt. Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Zespół przeniesienia napędu

18 Tabela 8. Zespół przeniesienia napędu 1 Śruba M16x B-Fe/zn8 PN/M Świder kompletny Podkładka spr. 16,3-Fe/Zn8 PN-M Reduktor planetarny PGA 1602 COMER Śruba M16x70-8,8-B-Fe/Zn8 PN-M Wał COMER serii T 60 Szkic Reduktor dwubiegowy COMER Zespół łożyskowy FYTB 50 WF SKF Wałek pośredni Osłona CE Podkładka spr. Z14,2 PN-M Śruba M14x35-8,8-B-Fe/Zn8 PN-M

19 Śruba M10x20-8,8-Fe/Zn10 DIN 7991 x14szt. Śruba M16x55-8,8-Fe/Zn10 DIN 7991 x21szt. Ślimak spawany x1szt. Nóż "FONTANA" lub AGRIMEX x7szt. Blacha wzmacniająca x7szt. Podkładka 17 Fe/Zn8 PN-M x21szt. Nakrętka samoza. M16-8-B-Fe/Zn8 PN-M/82175 x21szt. 18 Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Zespół świdra

20 Tabela 9. Zespół świdra 1 Nakrętka samoza. M16-8-B-Fe/Zn8 PN-M/ Podkładka 17 Fe/Zn8 PN-M Blacha wzmacniająca Nóż "FONTANA" lub AGRIMEX Ślimak spawany Śruba M16x55-8,8-Fe/Zn10 DIN Śruba M10x20-8,8-Fe/Zn10 DIN

21 Zespół hamulca ręcznego x1szt. Układ hamulców pneumatyczny x1szt. 20 Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Zespół hamulców

22 Tabela 10. Zespół hamulców 1 Układ hamulców pneumatyczny Zespół hamulca ręcznego

23 Podkładka 13 PN-M x8szt. Nakrętka koronowa Z M12-04 PN-M x1szt. Szczegół A Zawleczka ISO x32-St x1szt. Nakrętka samozab. M12-8-B PN-M x6szt. Podkładka 13 PN-M x8szt. Śruba M12x Fe/Zn8 PN-M x6szt. Wspornik hamulca ręcznego x1szt. Kausza A6 PN-M x1szt. Zacisk kabłąkowy 6,5 PN-M x3szt. Lina 6,3-T6x19xAo-Zs-n-IIg-180 długość 1900 x1szt. Gniazdo oporowe 6, x1szt. Pancerz linki 6,3 - długość 1400 x1szt. Śruba M12x Fe/Zn8 PN-M x6szt. Kołek sprężysty 5x30 PN-M x2szt. Śruba x1szt. A Blacha x1szt. 22 Nakrętka samozab. M12-8-B PN-M x6szt. Śruba regulacyjna M x1szt. Nakrętka M16-8-B PN-M x2szt. Śruba M x1szt. Nakrętka specjalna x1szt. Prowadnica hamulca x1szt. Rękojeść kpl x1szt. Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Zespół hamulca ręcznego

24 Tabela 11. Zespół hamulca ręcznego 1 Wspornik hamulca ręcznego Śruba M12x Fe/Zn8 PN-M Podkładka 13 PN-M Kausza A6 PN-M Zacisk kabłąkowy 6,5 PN-M Lina 6,3-T6x19xAo-Zs-n-IIg-180 długość Pancerz linki 6,3 - długość Nakrętka samozab. M12-8-B PN-M Blacha Śruba regulacyjna M Nakrętka M16-8-B PN-M Śruba M Nakrętka specjalna Prowadnica hamulca Rękojeść kpl Śruba Kołek sprężysty 5x30 PN-M Gniazdo oporowe 6, Pierścień osadczy sprężynujący Z 16 PN-M Nakrętka koronowa Z M12-04 PN-M Zawleczka ISO x32-St

25 Złącze proste ZŁW-15-M22Pu MB Pneumatyka x5szt. Przewód spiralny 15 z końcówkami M22 MB Pneumatyka x1szt. Złącze proste ZŁW-M22w-M22w MB Pneumatyka x1szt. Złącze proste ZŁW-15-M22dPu+2n MB Pneumatyka x1szt. Korek ZŁW - KR M22 Pu MB Pneumatyka x1szt. Zbiornik powietrza 20l BN x1szt. Zawór spustowy ZS M22 MB Pneumatyka x1szt. Złącze proste ZŁW-15-M22Pu MB Pneumatyka x5szt. Zawór sterujący z regulatorem siły hamowania VISTEON x1szt. Złącze B1 PN-S x1szt. 24 Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Zespół hamulca pneumatycznego

26 Tabela 12. Zespół hamulca pneumatycznego 1 Przewód spiralny 15 z końcówkami M22 MB Pneumatyka Złącze proste ZŁW-15-M22Pu MB Pneumatyka Zbiornik powietrza 20l BN Zawór spustowy ZS M22 MB Pneumatyka Zawór sterujący z regulatorem siły hamowania VISTEON Złącze B1 PN-S Złącze proste ZŁW-M22w-M22w MB Pneumatyka Złącze proste ZŁW-15-M22dPu+2n MB Pneumatyka Korek ZŁW - KR M22 Pu MB Pneumatyka

27 Nakrętka PN-M x12szt. Korpus przyłączki kolankowej PN-ISO8434-1\SWE1\12L z oringiem Wizamor x4szt. Korpus przyłączki PN-M x4szt. Siłownik CJ2F-16-50/28/630 DGW LUBAŃ x2szt. Złączka oczkowa x4szt. Śruba złączki 0,375 cala x4szt. Tulejka dystansowa x4szt. Rozdzielacz RT x2szt. Korpus złączki prostej PN-M x4szt. Przewód giętki AA BN x2szt. Zawór wtyczka ZSR x2szt. 26 Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Układ hydrauliczny

28 Tabela 13. Układ hydrauliczny 1 Siłownik CJ2F-16-50/28/630 DGW LUBAŃ Korpus przyłączki PN-M Korpus przyłączki kolankowej PN-ISO8434-1\SWE1\12L z oringiem Wizamor Nakrętka PN-M Rozdzielacz RT Złączka oczkowa Śruba złączki 0,375 cala Tulejka dystansowa Przewód giętki AA BN Zawór wtyczka ZSR Korpus złączki prostej PN-M Pierścień zacinający PN-M

29 Lampa tylna zesp E-549 P x1szt. Lampa przednia pozyc. E 92 D x2szt. Nakrętka samozab. M6-8-B-Fe/Zn8 PN-M x4szt Pas gumowy x2szt. Swiatlo odblask. trojkat x2szt. Wkręt M5x10 PN-M x4szt. Podkładka spr. Z 5,1 PN-M x16szt. Złącze płytkowe 4-zaciskowe x1szt. Nakrętka M5-8-B PN-M x12szt. Podkładka spr. Z 5,1 PN-M x16szt. Podkładka A 5,5 PN-M x8szt. Śruba M5x16 PN-M x4szt. Lampa tylna zesp E-549 L x1szt. Odblask UO-75U żółte x2szt. Odblask UO-75U białe x2szt. Dławnica MOSTPLAST x1szt Przewód główny kpl x1szt. Osłona B14-20 BN x1szt. Wtyczka złącza wtykowego 12N PN-S x1szt. 28 Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Instalacja elektryczna

30 Tabela 14. Instalacja elektryczna 1 Lampa tylna zesp E-549 P Lampa przednia pozyc. E 92 D Swiatlo odblask. trojkat Złącze płytkowe 4-zaciskowe Dławnica MOSTPLAST Osłona B14-20 BN Wtyczka złącza wtykowego 12N PN-S Przewód główny kpl Podkładka spr. Z 5,1 PN-M Wkręt M5x10 PN-M Lampa tylna zesp E-549 L Pas gumowy Podkładka A 5,5 PN-M Nakrętka M5-8-B PN-M Nakrętka samozab. M6-8-B-Fe/Zn8 PN-M Śruba M5x16 PN-M Odblask UO-75U białe Odblask UO-75U żółte

31 Waga DG 8480/54-AB Dinamica generale x3szt. Blacha wyświetlacza Dynamica Generale x1szt. Skrzynka przyłączeniowa Dynamica Generale x1szt. Brzęczyk Dynamica Generale x1szt. Wtyczka zapalniczki x1szt. 30 Wóz paszowy T-614/1 MIKS - Układ ważący

32 Tabela 14. Układ ważący 1 Waga DG 8480/54-AB Dinamica generale Skrzynka przyłączeniowa Dynamica Generale Blacha wyświetlacza Dynamica Generale Brzęczyk Dynamica Generale Wtyczka zapalniczki

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN

WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość RAMA GÓRNA Nazwa zespołu lub części Nr unku lub norma Ilość 1 Ściana przednia T710-1 03.02.00 1 2 Ściana prawa T710-1 03.03.00 1 3 Słupek tylny prawy T710-1 03.04.00 1 4 Ściana tylna T710-1 03.06.00 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T94 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL 6-00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 6 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 SPIS TREŚCI. BORTA 4. STOPKA PODPOROWA 6 3. ZAWIESZENIE, HAMULEC RĘCZNY 8 4. INSTALACJA

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRZYCZEPY SKORUPOWEJ ROLNICZEJ T935 SPIS TREŚCI 1. Rama główna 2. Część zaczepowa 3.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569,

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VII 2013 Sposób

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT512

PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT512 KATALOG CZCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT5 WYDANIE 0A-0-0 (ROBOCZE) NR PUBLIKACJI 7N-00000000-SP E F 0 57 5 Przekrój A-A 0 57 5 A A 0 59 5 5 Przekrój B-B 9 9 9 5 5 5 55 5 5 Szczegół C 0 9 5

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

PRASA ZMIENNOKOMOROWA SIPMA PZ 1832 PRIMA

PRASA ZMIENNOKOMOROWA SIPMA PZ 1832 PRIMA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZMIENNOKOMOROWA SIPMA PZ 1832 PRIMA KATALOG CZĘŚCI Wydanie III -2013 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ROZRZUTNIK OBORNIKA N267 SPIS TREŚCI 1. TANDEM N267 4 2. UKŁAD NAPĘDOWY N267 6 3. PRZENOŚNIK

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T00/T0 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL - 00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T00/T0 SPIS TREŚCI. ZAWIESZENIE TANDEM, HAMULEC RĘCZNY T00. DRABINKA 0. ZAWIESZENIE TYLNE,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 121 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 122 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 4 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Owijarka ze stawiaczem bel Z-583

KATALOG CZĘŚCI. Owijarka ze stawiaczem bel Z-583 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Owijarka ze stawiaczem bel Z-583 PKWiU

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 4 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. City 150-1,50 m City 150 K - 1,50 m City 150 H - 1,50 m City 150 HK - 1,50 m

Katalog części PŁUG. City 150-1,50 m City 150 K - 1,50 m City 150 H - 1,50 m City 150 HK - 1,50 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - Katalog części NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl PŁUG City 0 -,0 m City 0 K -,0

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

"Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu "Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Amortyzator tablicy 9320PL0740840 szt. 9 2 ZS PAB-3-4/400 2 Bęben sprzęgła 5342PL0302079 szt. 3 2 Piła

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI -PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 SPIS TREŚCI 1. Złożenie ogólne 4 2. Zestaw ścian 6

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję Rysunek R1 PLM0025 Pług dłutowy (piktogramy) 2 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00068 Piktogram

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo