KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA. Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m. Sposób zamawiania części

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA. Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m. Sposób zamawiania części"

Transkrypt

1 KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL centrala fax UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru części), typ i nr fabryczny kosiarki oraz rok produkcji (wg tabliczki na maszynie), tabelę, pozycję, nazwę i nr katalogowy danej części (podany w tabelach niniejszego katalogu), liczbę sztuk zamawianej części. Białystok Wydanie 010 Aktualizował: Zaborowski W. K023PL010 Na wyrób został wydany certyfikat nr 214/2001 z okresem waŝności od do przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa.

2 Tabela 1 Z108/2 Listwa robocza kpl. Zawiera: 5108/ /25- tab.1. poz.: /1 000/1 000/1 000/1 000/1 tab.2. poz.: 1, 2, Listwa robocza kpl. (w wersji na zamówienie) Zawiera: tab.1. poz.: tab.2. poz.: 1, 2, Koło zębate pośrednie-obsada Zawiera poz.: 8, 9,10, 11, 20, 25, 27, 30, 33. Zespół tnący Zawiera: tab.1. poz , 26, 28, 29, 31, 32, 34. tab.3. typ 1. poz. 1, 2, 4, 5, Zespół tnący z bębnem Zawiera: tab.1. poz , 26, 28, 29, 31, 32, 34. tab.3. typ 1. poz. 1, Piasta dolna kpl. (12-15,26,28,29,31,32). Listwa spawana (standard) Listwa spawana (w wersji na zamówienie) 010/1-010/ /1 096/1 097/1 5108/24-093/1 5108/25-090/1 5108/24-010/1 010/1 5108/24-096/1 5108/25-010/1 5108/25-091/1 2 Ślizg zewnętrzny lewy Ślizg zewnętrzny prawy Ślizg środkowy Zamknięcie belki

3 Tabela 1 Z108/2 6 Korek Pokrywa koła napędowego Obsada łoŝyska koła pośredniego Podkładka tulei zaciskowej Tuleja zaciskowa Koło zębate pośrednie z= Piasta dolna 021/ Oś talerza roboczego 022/ Podkładka dystansowa Koło zęb. talerza rob. z=18 003/ Pierścień uszczelniający OS 80x4 PN/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn 8 PN/M Wkręt M8 30-5,8-B-Fe/Zn8 PN/M Wkręt M8 20-8,8-B-Fe/Zn8 PN/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn Nakrętka M12-8-B-Fe/Zn8 PN/M Nakrętka M10-8-B-Fe/Zn8 PN/M Podkładka spręŝysta 12,2-Fe/Zn 8 PN/M Podkładka spręŝysta 10,2-Fe/Zn8 PN/M Pierścień osadczy 75w PN/M Pierścień osadczy 72w PN/M

4 Tabela 1 Z108/2 27 Pierścień osadczy 45z PN/M Pierścień osadczy 30z PN/M ŁoŜysko 6306 PN/M ŁoŜysko 6009 PN/M Pierścień uszczelniający AO PN/M Pierścień uszczelniający OS 90 4 PN/M Pierścień uszczelniający OS 30 2,5 PN/M Wpust A PN/M

5 Tabela 2 Z108/2 1 Koło napędowe z= Podkładka odginana Tuleja ślizgowa Obejma (Łapa) 034/1 1 5 Przekładnia kątowa Śruba M16x35-8,8-B-Fe/Zn8 PN/M Śruba M10x20x1,25-12,9-B PN/M Podkładka spręŝysta 16,4-Fe/Zn8 PN/M Pierścień osadczy 30z PN/M Pierścień uszczelniający OS 90 4 PN/M Śruba M16x45-8,8-B-Fe/Zn8 PN/M FPK Starosielski

6 Tabela 3 Z108/2 1 Piasta (dysku) talerza roboczego 024/ Talerz roboczy (dysk) Talerz roboczy z bębnem Pokrywa piasty talerza roboczego Obsada noŝa 5108/ a Obsada noŝa Opcja 6 Pokrywa bębna NóŜ L-lewy 009L NóŜ P-prawy 009P Śruba M ,8-B-Fe/Zn Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 PN/M Śruba M ,25-12,9-B- Fe/Zn8 PN/M Opcja 11 Podkładka spręŝysta 12,2-Fe/Zn8 PN/M Podkładka spręŝysta 10,2-Fe/Zn8 PN/M Opcja Wkręt stoŝkowy z gniazdem 13 sześciokątnym M6 20-8,8-B- Fe/Zn8 DIN Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 PN/M Nakrętka samozabezpieczjaca M10-8-B-Fe/Zn PN-85/M

7 Tabela 4a Poz. Nazwa części Z108/2 Z108/2 SpręŜyna odciąŝająca kpl. (7-10). Bezpiecznik kpl. (29-32,41) / Belka spawana Podpora belki SpręŜyna podpory Obejma (Łapa) 034/ Tuleja ślizgowa Podkładka zabezpieczająca SpręŜyna odciąŝająca Naciąg spręŝyny odciąŝającej Gwint spręŝyny odciąŝającej Śruba naciągu spręŝyny odc Sworzeń naciągu spręŝyny odc Sworzeń zapadki Podkładka regulacyjna PrzedłuŜka przykręcana Ramię ukośne Sworzeń 22 l=

8 Tabela 4a Poz. Nazwa części Z108/2 Z108/2 17 Sworzeń bezpiecznika Zapadka Sworzeń 14 l= Rama zawieszenia Zaczep Sworzeń zaczepu I Sworzeń zaczepu II Podkładka dystansowa Oś pionowa Wałek poziomy Tuleja przegubu Głowica spawana Listwa wysuwna bezpiecznika Zamek bezpiecznika SpręŜyna bezpiecznika Podkładka centrująca Siłownik Złączka 15-28/L8 MD Zawór M14 1,5 NW6-1 -

9 Tabela 4a Poz. Nazwa części Z108/2 Z108/2 36 Przewód bl=2500 AA / Śruba M ,8-B-Fe/Zn 8 PN/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn 8 PN/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn 8 PN/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn 8 PN/M Nakrętka M14-8-B-Fe/Zn 8 PN/M Nakrętka M12-8-B-Fe/Zn 8 PN/M Pierścień osadczy 30z PN/M Pierścień osadczy 24z PN/M Sworzeń Podkładka 22 Fe/Zn 8 PN/M Podkładka 16 Fe/Zn 8 PN/M Podkładka 12 Fe/ Zn 8 PN/M Podkładka spręŝysta 20,6 Fe/Zn 8 PN/M Podkładka spręŝysta 12,2 Fe/Zn 8 PN/M Zawleczka S-Zn-6,3 70 PN/M Zawleczka S-Zn-5 45 PN/M Zawleczka S-Zn-5 25 PN/M

10 Poz. Nazwa części Tabela 4b SpręŜyna odciąŝająca kpl. Zawiera poz.: Bezpiecznik kpl. Zawiera poz.: 29-32,41. 1 Belka spawana 031/1 5108/24-031/ / /24-031/1 5108/25-031/2 2 Podpora belki SpręŜyna podpory Obejma (Łapa) 034/1 1 5 Tuleja ślizgowa Podkładka zabezpieczająca SpręŜyna odciąŝająca Naciąg spręŝyny odciąŝającej Gwint spręŝyny odciąŝającej Śruba naciągu spręŝyny odc Sworzeń naciągu spręŝyny odc Sworzeń zapadki Podkładka regulacyjna PrzedłuŜka przykręcana Ramię ukośne Sworzeń 22 l= Sworzeń bezpiecznika Uwag i

11 Poz. Nazwa części Tabela 4b Zapadka / / /25-049/1 19 Sworzeń 14 l= Rama zawieszenia 5108/ Zaczep 5108/ Sworzeń zaczepu I Sworzeń zaczepu II Podkładka dystansowa Oś pionowa 5108/24-076/ Wałek poziomy 078/ Tuleja przegubu 079/ Głowica spawana 5108/ Listwa wysuwna bezpiecznika Zamek bezpiecznika SpręŜyna bezpiecznika Podkładka centrująca Siłownik Złączka 15-28/L8MD 1 35 Zawór M14 1,5 NW Przewód bl=2500 AA / Uwag i

12 Poz. Nazwa części Tabela 4b Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 PN/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 PN/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 PN/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 PN/M Nakrętka M14-8-B-Fe/Zn8 PN/M Nakrętka M12-8-B-Fe/Zn8 PN/M Pierścień osadczy 35z PN/M Pierścień osadczy 24z PN/M Podkładka 24 Fe/Zn8 PN/M Podkładka 22-Fe/Zn8 PN/M Podkładka 16-Fe/Zn8 PN/M Podkładka 12-Fe/Zn8 PN/M Podkładka spręŝysta 20,6 PN/M Podkładka spręŝysta 14,4 PN/M Zawleczka S-Zn-6,3 70 PN/M Zawleczka S-Zn-5 45 PN/M Zawleczka S-Zn-5 25 PN/M Uwag i

13 Tabela 5 Z108/2 1 Koło pasowe Koło pasowe /1 1 3 Śruba szpilka Osłona boczna przednia Osłona boczna tylnia Wałek wielowypustowy 054/1 1 7 Obudowa wałka wielowypustowego Śruba napinacza SpręŜyna naciągu pasa Podkładka centrująca Wskaźnik naciągu pasa Podkładka ochronna Osłona wałka wielowypustowego ŁoŜysko 6207 PN/M ŁoŜysko 6207 PN/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 PN/M Nakrętka M16-8-B-Fe/Zn8 PN/M

14 Tabela 5 Z108/2 18 Nakrętka M10-8-B-Fe/Zn8 PN/M Podkładka 16 Fe/Zn 8 PN/M Podkładka 10 Fe/Zn 8 PN/M Pierścień osadczy 30z PN/M Pierścień osadczy 35z PN/M Wpust A PN-70/M Wpust A PN-70/M Pasek klinowy HB PN/M Pasek klinowy HB Zawleczka S-Zn-5 36 PN-76/M

15 Tabela 6 Typ 1 Z108/2 Zgarniacz lewy kpl. Zawiera: 15,17,18,20-23,27,28, /26-041/ Zgarniacz prawy kpl. Zawiera: / Barierka przednia / /25-082/2 082/2 1 2 Rama osłony zabezpieczającej / /25-083/2 083/2-1 3 Osłona brezentowa / /25-088/2 088/2-1 4 Zgarniacz mały Podpora SpręŜyna podpory Przetyczka A Sworzeń osłony górnej Ramię przesuwne lewe /26-043/ Ramię przesuwne prawe /26-024/ Ramię talerza lewe /26-025/ Ramię talerza prawe / Ramię talerza tylnego prawe / Tarcza gumowa przednia / Tarcza gumowa tylna / Tarcza koła spawana / SpręŜyna rozciągowa / Tulejka dystansowa / ŁoŜysko kulkowe 6205 ZZ - PN-79/M Sworzeń 20x40/30 - PN-90/M

16 Tabela 6 Typ 1 Z108/2 21 Zawleczka S-Zn-5x50 - PN-86/M Zawleczka S-Zn-3x25 - PN-86/M Pierścień osadczy W52 - PN-81/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 - PN-85/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 - PN-85/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 - PN-85/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 - PN-85/M Śruba M8x B - PN-87/M Podkładka 30x4 Fe/Zn8 - PN-59/M Podkładka 10-Fe/Zn8 - PN/M Podkładka sp Fe/Zn8 - PN/M Podkładka spręŝysta 10.2-Fe/Zn8 - PN/M Nakrętka M12-8-B-Fe/Zn8 - PN/M Nakrętka M10-8-B-Fe/Zn8 - PN-86/M Nakrętka M8-6-B-Fe/Zn8 - PN-86/M Podkładka 21 Fe/Zn8 - PN-78/M

17 Tabela 6 Typ 2 Z108/2 Zgarniacz lewy kpl. Zawiera: 15,17,18,20-23,27,28, 32. Zgarniacz prawy kpl. Zawiera: Rama osłony zabezpieczającej 083/1 5108/26-041/ / /1 083/ Wspornik osłony prawy Wspornik osłony lewy Osłona środkowa 5 Osłona przednia 6 Osłona tylna 7 Fartuch przedni 8 Fartuch tylny Fartuch mały Barierka przednia 11 Barierka tylna 12 Listwa dociskowa przednia 13 Listwa dociskowa tylna Wspornik fartucha

18 Tabela 6 Typ 2 Z108/2 15 Tarcza gumowa przednia 5010/ Tarcza gumowa tylna 5010/ Tarcza koła spawana 5010/ Pierścień osadczy W52 PN-81/M Ramię talerza tylnego prawe 5010/ ŁoŜysko kulkowe 6205 ZZ PN-79/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 PN-85/M Podkładka 30x4 Fe/Zn8 PN-59/M Tulejka dystansowa 5010/ Nakrętka M10-8-B-Fe/Zn8 PN-86/M Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 PN-85/M SpręŜyna rozciągowa 5010/ Nakrętka M8-6-B-Fe/Zn8 PN-86/M Śruba M8x B PN-87/M Sworzeń 20x40/30 PN-90/M Zawleczka S-Zn-5x50 PN-86/M Ramię talerza prawe 5108/ Ramię talerza lewe 5108/26-025/ Ramię przesuwne prawe 5108/26-024/ Ramię przesuwne lewe 5108/26-043/ Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 PN-85/M

19 Tabela 6 Typ 2 Z108/2 36 Nakrętka M12-8-B-Fe/Zn8 PN/M Zgarniacz mały Zaczep zapadki 5010/ Podkładka 10.5 Fe/Zn8 PN-78/M Pion zapadki Nak. samozab. M10-8-B-Fe/Zn8 - PN-85/M Śruba M10x B-Fe/Zn8 PN-85/M Zapadka 5010/ SpręŜyna zapadki Podkładka spręŝysta 10,2 Fe/Zn8 PN/M Zawleczka S-Zn 5x25 PN-76/M Podkładka 17 Fe/Zn8 PN-78/M SpręŜyna zatrzasku 5108/ Sworzeń zatrzasku Nakrętka M8-6-B-Fe/Zn8 PN-86/M Podkładka spręŝysta 8,2 Fe/Zn8 PN77/M Śruba M6x B-Fe/Zn8 PN-85/M Podkładka 6.5 Fe/Zn8 PN-78/M Nakrętka M6-6-B-Fe/Zn8 PN-86/M Podkładka 8.5 Fe/Zn8 PN-59/M Śruba M8x B-Fe/Zn8 PN-85/M

20 Tabela 6 Typ 2 Z108/2 57 Śruba M10x B-Fe/Zn8 PN-85/M Śruba M14x B-Fe/Zn8 PN-85/M Podkładka spręŝysta 14,4 Fe/Zn8 PN/M Podkładka 21 Fe/Zn8 PN-78/M

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

Na wyrób został wydany certyfikat nr 47/2003 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa.

Na wyrób został wydany certyfikat nr 47/2003 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać:. dokładny adres zamawiającego,. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ),. typ

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Na wyrób został wydany certyfikat nr 215/2001 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa.

Na wyrób został wydany certyfikat nr 215/2001 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa. Z 00/, m SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać:. dokładny adres zamawiającego,. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2. Sposób zamawiania części

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2. Sposób zamawiania części KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 064/3-1,35m ogrod.

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 064/3-1,35m ogrod. Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 98 NIP PL--00--8 tel. (+8) (8) 8 8 70 3 fax (+8) (8) 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 280-2,80m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 280-2,80m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966-5-9-976 centrala +8 85 66 70 3 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 064-1,35 m

Katalog części. Z 064-1,35 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 966--92-96 centrala + 66 0 fax + 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BĘBNOWA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 4 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m (0224) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m (0224) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-6 centrala + 5 66-0-31 fax + 5 66-0-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 300-3,00 m (0227) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 300-3,00 m (0227) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 198 NIP 966-159-29-6 centrala +8 85 66-0-1 fax +8 85 66-0-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 064/3 (H) - 1,35 m (0102) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 4. Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 064/3 (H) - 1,35 m (0102) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- 98 NIP 9-9-29-7 centrala +8 8-70-3 fax +8 8-70- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 0/3 (H)

Bardziej szczegółowo

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 180-1,80 m (0221) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 180-1,80 m (0221) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 1 1-161 Białystok - Poland Rok założenia- 198 NIP 966-19-29-6 centrala +8 8 66-0-31 fax +8 8 66-0-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z010 (H)-

KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z010 (H)- R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--92-97 centrala +8 8 70 fax + 8 8 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BĘBNOWA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 94 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT

KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--92-976 centrala +8 8 66 70 fax + 8 8 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 340-3,40 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 340-3,40 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 1-11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL--0-1- tel. (+) () 0 1 fax (+) () 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

Katalog części KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA ZE SPULCHNIACZEM. Z 010/4-2,10 m (107)

Katalog części KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA ZE SPULCHNIACZEM. Z 010/4-2,10 m (107) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 966--9-976 centrala + 66 70 fax + 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BĘBNOWA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP ---7 centrala + 70 fax + 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 966-5-9-976 centrala +48 85 664 70 3 fax + 48 85 664 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220-2,20 m (222)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220-2,20 m (222) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 966--9-976 centrala + 66 70 fax + 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

Katalog części WALCE CZOŁOWE C 340 W

Katalog części WALCE CZOŁOWE C 340 W Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5-6 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 98 NIP PL-5-00--58 tel. (+8) (85) 65 5 8 65 5 8 66 70 3 fax (+8) (85) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P4-530

PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P4-530 R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P-0,m

Bardziej szczegółowo

Wersja: 1. Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,30 m (0680) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 1. Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,30 m (0680) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220 S/W - 2,20 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220 S/W - 2,20 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, -6 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia NIP PL--00-- tel. (+) () 6 6 66 70 fax (+) () 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,70 m (0682) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,70 m (0682) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH 26 Poz. 1. 2. 3. 4. 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Nazwa zespołu Rama dolna kompletna z zaczepem obrotowym Podajnik folii kompletny Rama ruchoma kompletna Rama obrotowa kompletna Instalacja hydrauliczna

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 9--9-9 centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT

Bardziej szczegółowo

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 1. Katalog części. PŁUG SNIEŻNY SKŁADANY AlpS 401-4,00m Hardox. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 1. Katalog części. PŁUG SNIEŻNY SKŁADANY AlpS 401-4,00m Hardox. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala +4 4-0-3 fax +4 4-0-4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG SNIEŻNY

Bardziej szczegółowo

KORA 2 SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KORA 2 SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH AGROMET PILMET Sp. z o.o. ul. Fabryczna PL 9 30 BRZEG tel. + 8 77 5 86 fax. + 8 77 6 0 83 Serwis tel. + 8 77 5 www.uniagroup.com SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW KORA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Przed uruchomieniem

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 161-1,6 m

Katalog części PŁUG. PSV 161-1,6 m SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Nr fabryczny: Białystok 0.0. K00PL000

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CZOŁOWA KDF 300 S/W - 3,00 m (0572)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CZOŁOWA KDF 300 S/W - 3,00 m (0572) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 9-5-9-9 centrala +48 85 4 0 fax + 48 85 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. City 180-1,80 m City 180 K - 1,80 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. City 180-1,80 m City 180 K - 1,80 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG City 0 -,0 m City 0 K -,0 m Wersja: 0 Nr

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 271-2,7 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K203PL000

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 271-2,7 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K203PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Wersja: 0 Nr fabryczny: Białystok

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. City 220-2,20 m City 220 K - 2,20 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K0209PL000

Katalog części PŁUG. City 220-2,20 m City 220 K - 2,20 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K0209PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG City 0 -,0 m City 0 K -,0 m Nr fabryczny:

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z010-1,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z010-1,65m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 6. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KDTC 340-3,40 m (0292) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 6. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KDTC 340-3,40 m (0292) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 1 1-11 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 198 NIP 9-19-9- centrala +8 8-0-31 fax +8 8-0-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 301-3,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K204PL000

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 301-3,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K204PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV 0 -,0 m Wersja: 0 Nr fabryczny: Białystok

Bardziej szczegółowo

Wersja: 6. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KDTC 300-3,00 m (0291) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 6. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KDTC 300-3,00 m (0291) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 5 5- Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 8 NIP -5-- centrala +8 85-0- fax +8 85-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

Storm 270-2,70m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K482PL000

Storm 270-2,70m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K482PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-1 Białystok - Poland Rok założenia- 1984 NIP 966-159-29-76 centrala +48 85 664-70- fax +48 85 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG

Bardziej szczegółowo

Storm 330-3,30m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K480PL000

Storm 330-3,30m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K480PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-1 Białystok - Poland Rok założenia- 1984 NIP 966-159-29-76 centrala +48 85 664-70-1 fax +48 85 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 231-2,3 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K202PL000

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 231-2,3 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K202PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Wersja: 0 Nr fabryczny: Białystok.0.

Bardziej szczegółowo