3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI"

Transkrypt

1

2 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków ładowanych do worków mocowanych na workownicach lub skrzynek ustawionych na pomoście obsługi. 2.BUDOWA I DZIAŁANIE Konstrukcję stanowi rama (tablica-2) zbudowana z: kształtowników rur i blachy. Do ramy mocowany jest układ napędowy (tablica-3), regulowany układ jezdny (tablica-5), układ hydrauliczny (tablica-6). Maszyna ta jest przystosowana do pracy z ciągnikami klasy 0,6 do 0,9T i wyższej. 3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu na tablicach rysunkowych zestawiono wszystkie części i podzespoły maszyny. Na każdej tablicy części są oznaczone kolejnymi numerami rozpoczynającymi się zawsze od 1. Do każdej tablicy rysunkowej dołączona jest tablica tekstowa, w której podano: w kolumnie 1-numer części wg oznaczenia na tablicy rysunkowej; w kolumnie 2-nazwę części; w kolumnie 3-symbol KTM lub numer normy; w kolumnie 4-liczbę sztuk w zespole w kolumnie 5-uwagi.

3 TABLICA - T 2 TABLICA - T 8 TABLICA - T6 TABLICA - T 5 TABLICA - T9 TABLICA - T7 T ABLICA - T4 T ABLICA - T3

4 WYKAZ TABLIC L.p. Nazwa tablicy Numer tablicy 1. Wykaz tablic Tablica-T1 2. Rama kompletna Tablica-T2 3. Odsiewacz przenośnikowy Tablica-T3 4. Stół przebierczy Tablica-T4 5. Układ napędowy Tablica-T5 6. Układ hydrauliczny Tablica-T6 7. Układ elektryczny Tablica-T7 8. Układ jezdny Tablica-T8 9. Zaczep Tablica-T9 10. Zestawienie osłon Tablica-T10 Tablica -T 1

5

6 Rama wykaz tablic L.p. Nazwa tablicy Numer tablicy 1. Wykaz tablic Tablica-T2 2. Rama Tablica-T Rama dachu Tablica-T Kraty pomostowe Tablica-T2.3 Tablica-T2

7

8 Rama Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Rama R01/ Skrzynka R00/ Nadkole prawe R01/ Uchwyt kpl. R00/ Drabinka II R01/ Drabinka I R01/ Nadkole lewe R01/ Tablica-T2.1 Uwagi Tablica T-2.1

9

10 Rama dachu Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Rura IV R01/ Rura I R01/ Rura III R01/ Śruba M8x25-5,6-B PN-85/M Podkładka 8,4 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 8,2 PN-77/M Nakrętka M8-5-B PN-86/M Tablica-T2.2 Uwagi Tablica-T2.2

11

12 Kraty pomostowe Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Kratownica I R01/ Kratownica II R01/ Kratownica III R01/ Kratownica IV R01/ Kratownica V R01/ Tablica-T2.3 Uwagi Tablica-T2.3

13

14 Odsiewacz przenośnikowy wykaz tablic L.p. Nazwa tablicy Numer tablicy 1. Wykaz tablic Tablica-T3 2. Rama kompletna Tablica-T Rolka kopiująca Tablica-T Lemiesz Tablica-T Krój Tablica-T Taśma odsiewacza Tablica-T3.5 Tablica -T 3

15

16 Odsiewacz (rama rolki) Tablica-T3.1 Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk Uwagi 1. Blacha kpl. II R01/ Blacha kpl. I R01/ Blacha kpl. III 2-09-R01BL Blacha kpl. IV R01/ Osłona przednia boczna R00/ Blacha R01/ Guma R01/ Guma R01/ Skrobak lewy i prawy Rolka kompletna Korpus rolki R06/ Dekiel R06/ Oś rolki R06/ Zgarniacz kpl. R01/ Rura Ø 21.3 R01/ Wałek R01/ Dystans R01/ Podkładka R01/ Blacha II R01/ Blacha IV R01/ Blacha I R01/ Blacha II R01/ Uchwyt R01/ Płótno ekranu kpl. R01/ Rura Ø 21.3 R01/ Blacha I R01/ Uchwyt kpl IV R01/ Rolka kpl. I (poz.11-13,33-36) Tarcza

17 Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 30. Rolka zwrotna kpl Tarcza ochronna Guma zastawki Tuleja dystansowa R06/ Łożysko kulkowe zwykłe 6003 Z PN-81/M Pierścień osad. spręż. Z 17 PN-81/M Pierścień osad. spręż. W 35 PN-72/M Śruba M12x B PN-85/M Podkładka 13 PN-78/M Nakrętka M12-5-B PN-86/M Śruba M8x B PN-85/M Podkładka 8.4 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 8.2 PN-77/M Nakrętka M8-5-B PN-86/M Śruba M8x30-5-B PN-85/M Podkładka 8.4 PN-78/M Nakrętka M8-5-B PN-86/M Podkładka 21 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 20.5 PN-77/M Nakrętka M20-5-B PN-86/M Śruba M8x30 PN-85/M Podkładka 21 PN-78/M Nakrętka M20-5-B PN-86/M Uwagi Tablica T-3.1

18

19 Rolka kopiująca Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Belka poprzeczna R13/ Rolka kopiująca R13/ Widełki kpl. R13/ Płaskownik R13/ Śruba nastawcza R13/ Oś rolki R13/ Podkładka R13/ Skrobak rolki R13/ Śruba M12x B Fe/Zn PN-85/M Podkładka sprężysta Z 12.2 PN-77/M Podkładka 13 PN-78/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-87/M Podkładka 10.5 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 10.2 PN-77/M Nakrętka M10-5-B Fe/Zn PN-86/M Łożysko kulkowe FD206 PN-73/M Oprawa P Wkręt z łbem kulistym M5x14 PN-74/M Sworzeń 14x35 PN-90/M Zawleczka S 4x25 PN-76/M Kółko ręczne Tablica-T3.2 Uwagi Tablica T-3.2

20

21 Lemiesz Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Rama lemiesz R07/ Sworzeń do roznitowania R07/ Płyta lemiesza lewa Płyta lemiesz środkowa Płyta lemiesz prawa Palec lemiesz Śruba M12x PN-87/M Podkładka 13 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 12.2 PN-77/M Nakrętka M12-5-B PN-86/M Tablica-T3.3 Uwagi Tablica T-3.3

22

23 Krój prawy (lewy odbicie lustrzane) Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Ramię kroju R08/ Pokrywa R08/ Krój tarczowy R08/ Uchwyt mocowania R08/ Blacha IV R08/ Blacha V R08/ Tulejka R08/ Piasta kroju Jarzemko R08/ Śruba M12x B PN-85/M Podkładka 13 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 12.2 PN-77/M Nakrętka M12-5-B PN-86/M Śruba M8x B PN-85/M Podkładka 10.5 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 8.2 PN-77/M Nakrętka M8-5-B PN-86/M Śruba M16x B PN-85/M Nakrętka M16-5-B PN-78/M Pierścień uszczel.a35x55x10 PN-72/M Pierścień osad. spręż. W 65 PN-81/M Łożysko kulkowe 6206 PN-85/M Pierścień osad. spręż. Z 30 PN-81/M Tablica-T3.4 Uwagi Tablica T-3.4

24

25 Taśma odsiewacza Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Pręt odsiewacza I kpl. R06/ Pręt odsiewacza II kpl. R06/ Pręt łączący kpl. R06/ Pół zamek boczny I R06/ Pół zamek boczny II R06/ Nakładka odsiewacza I R06/ Nakładka odsiewacza II R06/ Pas boczny R06/ Pręt zgarniający ogumowany Nit 5x18-C Fe/Zn PN-88/M Nit 5x28-C Fe/Zn PN-88/M Nit 5x18-C Fe/Zn PN-88/M Tablica-T3.5 Uwagi Tablica T-3.5

26

27 Stół przebierczy wykaz tablic L.p. Nazwa tablicy Numer tablicy 1. Wykaz tablic Tablica-T4 2. Rama kompletna Tablica-T Przenośnik stołu przebierczego Tablica-T Przenośnik zanieczyszczeń Tablica-T Workownica i zsyp Tablica-T4.4 Tablica - T4

28

29 Rama stołu przebierczego Nr poz. Nazwa Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Rama stołu przebierczego R01/ Blacha kpl. III R01/ Mocowanie rolki zwrotnej kpl. I R01/ Mocowanie rolki zwrotnej kpl. II R01/ Oś rolki R17/ Pręt gwintowany R01/ Blacha II R01/ Ramię napinacza R01/ Tulejka dystansowa II R01/ Sworzeń I R01/ Sworzeń II R01/ Rolka napinacza Łożysko kulkowe zwykłe 6004 Z PN-85/M Pierścień osad. spręż. W 42 PN-81/M Podkładka II R01/ Zawleczka S 2.3x40 PN-76/M Sprężyna naciągu 3.5/L-120 ZN Rolka podtrzymująca Nakrętka M8-5-B PN-86/M Podkładka 17 PN-78/M Tulejka R17/ Podkładka 17 PN-78/M Śruba M8x B PN-85/M Rolka podtrzymująca (poz.19-23) R17/ Łożysko kulkowe 6305 PN-85/M Pierścień osadniczy spręż. Z17 PN-81/M Rolka napinająca R17/ Korpus rolki M Rolka nośna kpl. R17/ Tablica-4.1 Uwagi

30 25. Łożysko kulkowe 6305 PN-85/M Pierścień osadniczy spręż. Z17 PN-81/M Podkładka 21 PN-78/M Podkładka sprężysta Z16.2 PN-77/M Nakrętka M10-5-B PN-86/M Podkładka sprężysta Z 16.2 PN-77/M Nakrętka M10-5-B PN-86/M Napinacz kpl.i (poz. 7-17,37) R01/ Blacha kpl. IV R01/ Dekiel Tablica T-4.1

31

32 Przenośnik stołu Przebierczego Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Pas boczny R17/ Pręt I R17/ Pręt II R17/ Pręt łączący R17/ Pół zamek boczny I Nit pasowy 5.5x17-St Fe/Zn8 PN-88/M Nit 5x 20-C Fe/Zn 5 PN-88/M Tablica-T4.2 Uwagi Tablica T-4.2

33

34 Przenośnik zanieczyszczeń Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Pas boczny R18/ Pręt I R18/ Pręt II R18/ Dokamieniacz R18/ Pręt łączący R18/ Pół zamek boczny I Pół zamek boczny II Nit 5x16-C Fe/Zn5 PN-88/M Nit 5x20-C Fe/Zn5 PN-88/M Tablica-T4.3 Uwagi Tablica T-4.3

35

36 Workownica i zsyp Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Osłona zsypu R01/ Zsyp R01/ Osłona zsypu I R01/ Osłona zsypu II R01/ Zsyp R01/ Mocowanie zsypu R01/ Workownica R01/ Dźwignia R01/ Podkładka 21 PN-78/M Podkładka 17 PN-78/M Śruba M 8x25 PN-86/M Nakrętka M8-5-B PN-85/M Rolka gumowa Zawleczka S 1.7x20 PN-76/M Anna zacisk /7 2 Tablica-T4.4 Uwagi

37 T a b lica T a b l i c a T a b lica T a b l i c a T a b lica T a b l i c a T a b l i c a

38 Układ napędowy wykaz tablic L.p. Nazwa tablicy Numer tablicy 1. Wykaz tablic Tablica-T5 2. Wałek kompletny I Tablica-T Wałek kompletny II Tablica-T Wałek kompletny III Tablica-T Wałek kompletny IV Tablica-T Przekładnia kątowa Tablica-T Układ wstrząsający Tablica-T Napinacz Tablica-T5.7 Tablica-T5

39

40 Wałek kompletny I Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Wał napędowy główny R03/ Uchwyt wału głównego R03/ Tuleja dystansowa I R03/ Koło pasowe I R03/ Tuleja dystansowa II R03/ Tarcza pośrednia kpl Obudowa R Wałek R Tarcza gumowa Zabierak sprzęgła R03/ Tarcza sprzęgła R03/ Osłona R03/ Tarcza gwintowana R03/ Sprężyna talerzowa R03/ Pierścień oporowy R03/ Łożysko kulkowe RS PN-85/M Łożysko FD-205 kpl. PN-73/M Pierścień osad. spręż. W 62 PN-81/M Pierścień osad. spręż. Z 35 PN-81/M Pierścień osad. spręż. Z 25 PN-81/M Pas klinowy C 1900 PN-86/M-85200/ Podkładka spręż. Z 8.2 PN-77/M Podkładka 10.5 PN-78/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-85/M Tablica-T5.1 Uwagi 25. Nakrętka M10-5-B Fe/Zn PN-86/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-85/M Podkładka spręż. Z 8.2 PN-77/M Podkładka 8.4 PN-78/M

41 25. Nakrętka M10-5-B Fe/Zn PN-86/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-85/M Wpust pryzmat. A 8x7x40 PN-70/M Wpust pryzmat. B10x8x20 PN-70/M Kula PN-83/M Kula PN-83/M Pierścień osadczy spręż. Z45 PN-81/M Osłona WOM Oprawa P Piasta sprzęgła R03/ Tarcza zabezpieczająca R03/ Sprzęgło przeciążeniowe kompletne (poz.11-15,32-35,38) Tulejka R03/

42

43 Wał kompletny II Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Wał R03/ Tuleja dystansowa R03/ Tuleja dystansowa I R03/ Koło łańcuchowe podwójne Z- R03/ , Z Tuleja dystansowa III R03/ Rolka kpl Koło napędowe Pokrywa Oprawa P Łożysko FD-205 kpl. PN-73/M Wpust pryzm. A 8x7x28 PN-70/M Śruba M8x20 Fe/Zn PN-73/M Podkładka spręż. Z 8.2 PN-77/M Podkładka 8.4 PN-78/M Nakrętka M8-5-B Fe/Zn PN-86.M Śruba M8x B Fe/Zn PN-85/M Podkładka 8.4 PN-78/M Podkładka spręż. Z 8.2 PN-77/M Nakrętka M8-5-B Fe/Zn PN-86/M Pierścień osad. Z25 PN-81/M Łańcuch 08B-69 PN-77/M Łańcuch 08B-246 PN-77/M Tablica-T5.2 Uwagi

44

45 Wał kompletny III Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Wał R03/ Koło pasowe IV R03/ Koło pasowo-łańcuchowe Z- R03/ Tuleja dystansowa II R03/ Tuleja dystansowa I R03/ Oprawa P Pierścień sprężynujący Z25 PN-81/M Łożysko FD-205 kpl. PN-73/M Wpust pryzmat. A 8x7x36 PN-70/M Śruba M8x20 Fe/Zn PN-73/M Podkładka spręż. Z 8.2 PN-77/M Podkładka 8.4 PN-78/M Nakrętka M8-5-B Fe/Zn PN-86/M Tablica-T5.3 Uwagi

46

47 Wał kompletny IV Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Wał R03/ Tuleja dystansowa I R03/ Tuleja dystansowa III R03/ Koło pasowe R03/ Oprawa P Koło napędowe Pokrywa Łożysko FD-205 kpl. PN-73/M Pierścień sprężynujący Z25 PN-81/M Wpust pryzmat. A 8x7x32 PN-70/M Pas klinowy B PN-86/M-85200/ Śruba M8x20 Fe/ PN-73/M Podkładka spręż. Z 8.2 PN-77/M Podkładka 8.4 PN-78.M Nakrętka M8-5-B Fe/Zn PN-86/M Tablica-T5.4 Uwagi

48

49 Przekładnia kątowa Tablica-T5.5 Nr poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Korpus przekładni górny R03/ Korpus przekładni dolny R03/ Koło zębate stożkowe z =14 R03/ Koło zębate stożkowe z =30 R03/ Wałek wejściowy R03/ Wałek wyjściowy R03/ Tuleja dystansowa R03/ Korek EM -16 R03/ Szpilka R03/ Koło pasowo- łańcuchowe R03/ Koło pasowe II R03/ Koło łańcuchowe Z-15 1/2' R03/ Podkładka dystansowa I R03/ Podkładka dystansowa II R03/ Oprawa P Koło napędowe Uszczelka Cu UMCU Korek M16x1,5 3- HYDKOR Pierścień osad. spręż. W 65 PN-81/M Łożysko kulkowe zwykłe Z 6006 PN-85/M Łożysko kulkowe zwykłe Z 6206 PN-85/M Łożysko kulkowe zwykłe Z 6207 PN-85/M Pierścień uszczel. A35x72x10 PN-72/M Pierścień uszczel. A35x62x10 PN-72/M Pierścień osad. spręż. Z 35 PN-81/M Pierścień osad. spręż. W 75 PN-81/M Pierścień osad. spręż. W 28 PN-81/M Pierścień osad. spręż. W 30 PN-81/M Piasta kola napędowego Pierścień osadczy spręż. Z25 PN-81/M Wpust pryzmatyczny A 8x7x30 PN-70/M Wpust pryzmat. A 8x7x30 PN-70/M Wpust pryzmat. A 8x7x32 PN-70/M Łożysko FD-207 kpl. PN-73/M Śruba podsadzona M10x25 Fe/Zn PN-73/M Podkładka 10.5 PN-78/M Podkładka spręż. Z 10.2 PN-77/M Nakrętka M10-5-B Fe/Zn PN-86/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-85/M Podkładka spręż. Z 8,2 PN-77/M Nakrętka M8-5-B Fe/Zn PN-86/M Uwagi

50 Nr poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 44. Śruba M10x B Fe/Zn PN-85/M Korek M16x1,5 3- HYDKOR Uszczelka Cu 16 6-UMCU Wpust pryzmatyczny A 10x8x35 PN-70/M Uwagi

51

52 Układ wstrząsający Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Rolka kpl. R14/ Oś R14/ Rolka R14/ Tulejka R14/ Pokrywka R14/ Koło pasowe V R03/ Tuleja dystansowa I R03/ Oprawa łożyska P Łożysko i pierścień FD205 PN-ISO 9628: Łożysko kulkowe 6305 PN-85/M Pierścień W 62 PN-81/M Pierścień sprężynujący Z25 PN-81/M Pierścień A 35x62x7 PN-72/M Pas klinowy B 2650 PN-86/M-85200/ Śruba M8x B PN-87/M Podkładka 8.4 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 8.2 PN-77/M Nakrętka M8-5-B PN-86/M Podkładka 21 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 20.5 PN-77/M Nakrętka M20-5-B PN-86/M Tablica-T5.6 Uwagi

53

54 Napinacz Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Dźwignia napinacza I R03/ Dźwignia napinacza II R03/ Uchwyt sprężyny R03/ Oś RG03/ Tuleja dystansowa R02/ Podkładka 20 PN-78/M Śruba M12x B Fe/Zn PN-85/M Podkładka 13 PN-78/M Podkładka spręż. Z 12.2 PN-77/M Nakrętka M12-5-B Fe/Zn PN-86/M Łożyska kulkowe zwykłe 6004 Z PN-85/M Nakrętka 18x1.5 Fe/Zn PN-86/M Rolka Sprężyna napinająca 3.5/L-120 Zn Pierścień osad. spręż. W 42 PN-81/M Tablica-T5.7 Uwagi

55

56 Układ hydrauliczny Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer Liczba sztuk normy 1. Cylinder kompl. R04/ Tłoczysko R04/ Prowadnica R04/ Uchwyt rolki kompl. R04/ Sworzeń R04/ Tulejka gwintowa I R04/ Rurka Ø15 PN-73/H ,072m 8. Tulejka gwintowa II R04/ Końcówka K Tulejka T-10 ½ Wąż hydrauliczny z opl.met.12,5m ,38m 12. Kolanko M22x1, Nakrętka niska M27x2 PN-86/M Pier. uszcz. TTI B HYDRO-CENTRUM Pręt zabezpieczający Orlng 55x4 HYDRO-CENTRUM Pier.uszcz. TTI B :HYDRO-CENTRUM Pier.uszcz. ZB 40x50 TTI Tulejka dystansowa II R04/ Koło Ø122 R04/ Łożysko kulkowe 6205Z PN-85/M Pierścień osadczy spręż.w 52 PN-81/M Tulejka dystansowa II R04/ Tulejka dystansowa I R04/ Zawleczka S 4x36 PN-76/M Tablica-T6 Uwagi

57

58 Układ elektryczny Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Wtyczka świetlna Lampa przednia Odblask przedni Sygnał dźwiękowy Uchwyt przedni lewy R05/ Puszka hermetyczna Włącznik krańcowy Uchwyt włącznika sygnału R05/ Uchwyt przedni prawy R05/ Uchwyt tylni lewy-prawy R05/ Lampa tylna Blacha lewa-prawa R05/ Odblask tylni Przewód świetlny DWr5x0,75 III n 15. Przewód świetlny DW 2x1.5 III n 16. Przewód świetlny DW 2x1.5 IV n 17. Przewód świetlny DW 2x1.5 I ,2n 18. Przewód świetlny DW 2x1.5 II ,5n 19. Przewód świetlny DWr5x0,75 II ,2n 20. Przewód świetlny DWr5x0,75 I ,6n Tablica-T7 Uwagi

59

60 Układ jezdny wykaz tablic L.p. Nazwa tablicy Numer tablicy 1. Wykaz tablic Tablica-T8 2. Koło I Tablica-T Koło II Tablica-T8.2 Tablica-T8

61

62 Koło I Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Opona 600x Dętka 600x Pokrywa piasty lewa II Pół obręcz lewa Pół obręcz prawa Piasta lewa Łożysko jednorolkowe PN-ISO353: Pierścień uszczel. A 40x60x10 PN-72/M Pokrywa piasty lewa R02/ Nakrętka M12-B PN-86/M Podkładka spręż. Z 12.2 PN-77/M Podkładka 13 PN-78/M Nakrętka M B PN-86/M Podkładka spręż Z 10.2 PN-77/M Podkładka 10.5 PN-78/M Wkręt z łbem stożkowym 5x Śruba M10x B PN-85/M Śruba M12x45-5-B PN-85/M Podkładka 6.4 PN-78/M Podkładka spręż. Z 6.1 PN-77/M Śruba M6x B PN-85/M Tablica-T8.1 Uwagi

63

64 Koło II Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Oś kompletna R02/ Koło kpl Piasta prawa Uszczelniacz 75x100x100W Łożysko jednorolkowe PN-ISO355: Szpilka M18x Podkładka 37 PN-78/M Nakrętka M36-5-B PN-86/M Pokrywa piasty prawa Wkręt z łbem stożkowym 5x Łożysko jednorolkowe PN-ISO355: Nakrętka M18x1, Tablica-T8.2 Uwagi

65

66 Zaczep wykaz tablic L.p. Nazwa tablicy Numer tablicy 1. Wykaz tablic Tablica-T9 2. Zaczep Tablica-T Podnośnik Tablica-T Śruba rzymska Tablica-T9.3 Tablica-T9

67

68 Zaczep Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Blacha dyszla R01/ Uchwyt R01/ Uchwyt III R01/ Uchwyt kpl. I R01/ Sworzeń dyszla R01/ Oko dyszla R01/ Śruba M20x B PN-85/M Podkładka 21 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 20.5 PN-77/M Nakrętka M B PN-86/M Śruba M12x B PN-85/M Podkładka 13 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 12.2 PN-77/M Nakrętka M B PN-86/M Uchwyt II R01/ Tablica-T9.1 Uwagi

69

70 Podnośnik Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Stopa R01/ Śruba trapezowa R08/ Tuleja I R08/ Korpus R01/ Podkładka 20 PN-78/M Pręt Ø16 R01/ Kołek spręż.6x35 PN-89/M Tablica-T9.2 Uwagi

71

72 Śruba rzymska Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Rura Ø42.4 R01/ Dystans R01/ Śruba napinająca prawa 5643/15-019/ Śruba napinająca prawa 5643/21-008/ Zawleczka S 4x25 PN-76/M Sworzeń 20/L-60 ZN Tablica-T9.3 Uwagi

73

74 Zestawienie osłon Nr Poz. Nazwa części Symbol KTM lub numer normy Liczba sztuk 1. Osłona napędu I laminat 1 2. Osłona wału napędowego laminat 1 3. Osłona II R00/ Osłona III R00/ Osłona I R00/ Osłona IV R00/ Osłona tylna lewa i prawa R00/ Tablica-T10 Uwagi

75 Skorowidz numeryczny części Pyrus Nr poz. Nazwa części Symbol KTM Lub numer normy Liczba sztuk Poz.w tablicy Tablica 1. Rama R01/ T Skrzynka R00/ T Nadkole prawe R01/ T Uchwyt kpl. R00/ T Drabinka II R01/ T Drabinka I R01/ T Nadkole lewe R01/ T Rura IV R01/ T Rura I R01/ T Rura III R01/ T Śruba M8x25-5,6-B PN-85/M T Podkładka 8,4 PN-78/M T Podkładka sprężysta Z 8,2 PN-77/M T Nakrętka M8-5-B PN-86/M T Kratownica I R01/ T Kratownica II R01/ T Kratownica III R01/ T Kratownica IV R01/ T Kratownica V R01/ T Blacha kpl. II R01/ T Blacha kpl. I R01/ T Blacha kpl. III 2-09-R01BL T Blacha kpl. IV R01/ T Osłona przednia boczna R00/ T Blacha R01/ T Guma R01/ T Guma R01/ T Skrobak lewy i prawy T Rolka kompletna T Korpus rolki R06/ T3.1

76 Nr poz. Nazwa części Symbol KTM Lub numer normy Liczba sztuk Poz.w tablicy Tablica 31. Dekiel R06/ T Oś rolki R06/ T Zgarniacz kpl. R01/ T Rura Ø 21.3 R01/ T Wałek R01/ T Dystans R01/ T Podkładka R01/ T Blacha II R01/ T Blacha IV R01/ T Blacha I R01/ T Blacha II R01/ T Uchwyt R01/ T Płótno ekranu kpl. R01/ T Rura Ø 21.3 R01/ T Blacha I R01/ T Uchwyt kpl IV R01/ T Rolka kpl. I (poz.11-13,33-36) T Tarcza T Rolka zwrotna kpl T Tarcza ochronna T Guma zastawki T Tuleja dystansowa R06/ T Belka poprzeczna R13/ T Rolka kopiująca R13/ T Widełki kpl. R13/ T Płaskownik R13/ T Śruba nastawcza R13/ T Oś rolki R13/ T Podkładka R13/ T Skrobak rolki R13/ T Rama lemiesz R07/ T Sworzeń do roznitowania R07/ T Płyta lemiesza lewa T Płyta lemiesz środkowa T3.3

77 Nr poz. Nazwa części Symbol KTM Lub numer normy Liczba sztuk Poz.w tablicy Tablica 65. Płyta lemiesz prawa T Palec lemiesz T Ramię kroju R08/ T Pokrywa R08/ T Krój tarczowy R08/ T Uchwyt mocowania R08/ T Blacha IV R08/ T Blacha V R08/ T Tulejka R08/ T Piasta kroju T Pręt odsiewacza I kpl. R06/ T Pręt odsiewacza II kpl. R06/ T Pręt łączący kpl. R06/ T Pół zamek boczny I R06/ T Pół zamek boczny II R06/ T Nakładka odsiewacza I R06/ T Nakładka odsiewacza II R06/ T Pas boczny R06/ T Pręt zgarniający ogumowany T Rama stołu przebierczego R01/ T Blacha kpl. III R01/ T Mocowanie rolki zwrotnej kpl. I R01/ T Mocowanie rolki zwrotnej kpl. II R01/ T Oś rolki R17/ T Pręt gwintowany R01/ T Blacha II R01/ T Ramię napinacza R01/ T Tulejka dystansowa II R01/ T Sworzeń I R01/ T Sworzeń II R01/ T Rolka napinacza T Podkładka II R01/ T Sprężyna naciągu 3.5/L-120 ZN T Rolka podtrzymująca T4.1

78 Nr poz. Nazwa części Symbol KTM Lub numer normy Liczba sztuk Poz.w tablicy Tablica 99. Tulejka R17/ T Rolka podtrzymująca (poz.19-23) R17/ T Rolka napinająca R17/ T Korpus rolki M 6 28 T Rolka nośna kpl. R17/ T Napinacz kpl.i (poz. 7-17,37) R01/ T Blacha kpl. IV R01/ T Pas boczny R17/ T Pręt I R17/ T Pręt II R17/ T Pręt łączący R17/ T Pół zamek boczny I T Pas boczny R18/ T Pręt I R18/ T Pręt II R18/ T Dokamieniacz R18/ T Pręt łączący R18/ T Pół zamek boczny I T Pół zamek boczny II T Osłona zsypu R01/ T Zsyp R01/ T Osłona zsypu I R01/ T Osłona zsypu II R01/ T Zsyp R01/ T Mocowanie zsypu R01/ T Workownica R01/ T Dźwignia R01/ T Rolka gumowa T Anna zacisk / T Wał napędowy główny R03/ T Uchwyt wału głównego R03/ T Tuleja dystansowa I R03/ T Koło pasowe I R03/ T Tuleja dystansowa II R03/ T5.1

79 Nr poz. Nazwa części Symbol KTM Lub numer normy Liczba sztuk Poz.w tablicy Tablica 133. Tarcza pośrednia kpl T Obudowa R T Wałek R T Tarcza gumowa T Zabierak sprzęgła R03/ T Tarcza sprzęgła R03/ T Osłona R03/ T Tarcza gwintowana R03/ T Sprężyna talerzowa R03/ T Pierścień oporowy R03/ T Osłona WOM T Oprawa P T Piasta sprzęgła R03/ T Tarcza zabezpieczająca R03/ T Sprzęgło przeciążeniowe kompletne (poz.11-15,32-35,38) T Tulejka R03/ T Wał R03/ T Tuleja dystansowa R03/ T Tuleja dystansowa I R03/ T Koło łańcuchowe podwójne Z-39, R03/ T5.2 Z Tuleja dystansowa III R03/ T Rolka kpl T Koło napędowe T Pokrywa T Oprawa P T Wał R03/ T Koło pasowe IV R03/ T Koło pasowo-łańcuchowe Z-26 R03/ T Tuleja dystansowa II R03/ T Tuleja dystansowa I R03/ T Oprawa P T Wał R03/ T5.4

80 Nr poz. Nazwa części Symbol KTM Lub numer normy Liczba sztuk Poz.w tablicy Tablica 165. Tuleja dystansowa I R03/ T Tuleja dystansowa III R03/ T Koło pasowe R03/ T Oprawa P T Koło napędowe T Pokrywa T Korpus przekładni górny R03/ T Korpus przekładni dolny R03/ T Koło zębate stożkowe z =14 R03/ T Koło zębate stożkowe z =30 R03/ T Wałek wejściowy R03/ T Wałek wyjściowy R03/ T Tuleja dystansowa R03/ T Korek EM -16 R03/ T Szpilka R03/ T Koło pasowo- łańcuchowe R03/ T Koło pasowe II R03/ T Koło łańcuchowe Z-15 1/2' R03/ T Podkładka dystansowa I R03/ T Podkładka dystansowa II R03/ T Oprawa P T Koło napędowe T Rolka kpl. R14/ T Oś R14/ T Rolka R14/ T Tulejka R14/ T Pokrywka R14/ T Koło pasowe V R03/ T Tuleja dystansowa I R03/ T Oprawa łożyska P T Dźwignia napinacza I R03/ T Dźwignia napinacza II R03/ T Uchwyt sprężyny R03/ T Oś RG03/ T5.7

81 Nr poz. Nazwa części Symbol KTM Lub numer normy Liczba sztuk Poz.w tablicy Tablica 199. Tuleja dystansowa R02/ T Cylinder kompl. R04/ T Tłoczysko R04/ T Prowadnica R04/ T Uchwyt rolki kompl. R04/ T Sworzeń R04/ T Tulejka gwintowa I R04/ T Rurka Ø15 PN-73/H ,072m 7 T Tulejka gwintowa II R04/ T Końcówka K T Tulejka T-10 ½ T Wąż hydrauliczny z opl.met.12,5m ,38m 11 T Kolanko M22x1, T Tulejka dystansowa II R04/ T Koło Ø122 R04/ T Tulejka dystansowa II R04/ T Tulejka dystansowa I R04/ T Wtyczka świetlna T Lampa przednia T Odblask przedni T Sygnał dźwiękowy T Uchwyt przedni lewy R05/ T Puszka hermetyczna T Włącznik krańcowy T Uchwyt włącznika sygnału R05/ T Uchwyt przedni prawy R05/ T Uchwyt tylni lewy-prawy R05/ T Lampa tylna T Blacha lewa-prawa R05/ T Odblask tylni T Przewód świetlny DWr5x0,75 III n 14 T Przewód świetlny DW 2x1.5 III n 15 T Przewód świetlny DW 2x1.5 IV n 16 T Przewód świetlny DW 2x1.5 I ,2n 17 T7

82 Nr poz. Nazwa części Symbol KTM Lub numer normy Liczba sztuk Poz.w tablicy 233. Przewód świetlny DW 2x1.5 II ,5n 18 T7 Tablica 234. Przewód świetlny DWr5x0,75 II ,2n 19 T Przewód świetlny DWr5x0,75 I ,6n 20 T Opona 600x T Dętka 600x T Pokrywa piasty lewa II T Pół obręcz lewa T Pół obręcz prawa T Piasta lewa T Oś kompletna R02/ T Koło kpl T Piasta prawa T Uszczelniacz 75x100x100W T Szpilka M18x T Pokrywa piasty prawa T Wkręt z łbem stożkowym 5x T Nakrętka M18x1, T Blacha dyszla R01/ T Uchwyt R01/ T Uchwyt III R01/ T Uchwyt kpl. I R01/ T Sworzeń dyszla R01/ T Oko dyszla R01/ T Uchwyt II R01/ T Stopa R01/ T Śruba trapezowa R08/ T Tuleja I R08/ T Korpus R01/ T Podkładka 20 PN-78/M T Pręt Ø16 R01/ T Rura Ø42.4 R01/ T Dystans R01/ T Śruba napinająca prawa T Śruba napinająca prawa T9.3

83 Nr poz. Nazwa części Symbol KTM Lub numer normy Liczba sztuk Poz.w tablicy Tablica 267. Sworzeń 20/L-60 ZN T Osłona napędu I laminat 1 1 T Osłona wału napędowego laminat 1 2 T Osłona II R00/ T Osłona III R00/ T Osłona I R00/ T Osłona IV R00/ T Osłona tylna lewa i prawa R00/ T10

84 Wykaz części znormalizowanych Pyrus Nr poz. Nazwa części Symbol KTM Lub numer normy Liczba sztuk Poz.w tablicy Tablica 1. Śruba M8x25-5,6-B PN-85/M Podkładka 8,4 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 8,2 PN-77/M Nakrętka M8-5-B PN-86/M Łożysko kulkowe 6003 PN-81/M Pierścień osad. spręż. Z 17 PN-81/M Pierścień osad. spręż. W 35 PN-72/M Śruba M12x B PN-85/M Podkładka 13 PN-78/M Nakrętka M12-5-B PN-86/M Śruba M8x B PN-85/M Podkładka 8.4 PN-78/M Podkładka sprężynująca 8.2 PN-77/M Nakrętka M8-5-B PN-86/M Śruba M8x30-5-B PN-85/M Podkładka 8.4 PN-78/M Nakrętka M8-5-B PN-86/M Podkładka 21 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 20.5 PN-77/M Nakrętka M20-5-B PN-86/M Śruba M C 2-08-SM C Podkładka 21 PN-78/M Nakrętka M20-5-B PN-86/M Śruba M12x B Fe/Zn PN-85/M Podkładka sprężysta Z 12.2 PN-77/M Podkładka 13 PN-78/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-87/M Podkładka 10.5 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 10.2 PN-77/M Nakrętka M10-5-B Fe/Zn PN-86/M

85 31. Łożysko kulkowe FD206 PN-73/M Wkręt M5x14 PN-74/M Sworzeń 14x35 PN-90/M Zawleczka S 4x25 PN-76/M Śruba M12x PN-87/M Podkładka 13 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 12.2 PN-77/M Nakrętka M12-5-B PN-86/M Śruba M12x B PN-85/M Podkładka 13 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 12.2 PN-77/M Nakrętka M12-5-B PN-86/M Śruba M8x B PN-85/M Podkładka 10.5 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 8.2 PN-77/M Nakrętka M8-5-B PN-86/M Śruba M16x B PN-85/M Nakrętka M16-5-B PN-78/M Pierścień uszczel.a35x55x10 PN-72/M Pierścień osad. spręż. W 65 PN-81/M Łożysko kulkowe 6206 PN-85/M Pierścień osad. spręż. Z 30 PN-81/M Nit 5x18-C Fe/Zn PN-88/M Nit 5x28-C Fe/Zn PN-88/M Nit 5x18-C Fe/Zn PN-88/M Łożysko kulkowe 6004 Z PN-85/M Pierścień osad. spręż. W 42 PN-81/M Zawleczka S 2.3x40 PN-76/M Nakrętka M8-5-B PN-86/M Podkładka 17 PN-78/M Podkładka 17 PN-78/M Śruba M8x B PN85/M Łożysko kulkowe 6305 PN-85/M Pierścień osadniczy spręż. Z17 PN-81/M

86 65. Podkładka 21 PN-78/M Podkładka sprężysta Z16.2 PN-77/M Nakrętka M10-5-B PN-86/M Podkładka sprężysta Z 16.2 PN-77/M Nakrętka M10-5-B PN-86/M Nit pasowy 5.5x17-St Fe/Zn8 PN-88/M Nit 5x 20-C Fe/Zn 5 PN-88/M Nit 5x16-C Fe/Zn5 PN-88/M Nit 5x20-C Fe/Zn5 PN-88/M Podkładka 21 PN-78/M Podkładka 17 PN-78/M Śruba M C PN-86/M Nakrętka M8-5-B PN-86/M Zawleczka S 1.7x20 PN-76/M Łożysko kulkowe RS PN-85/M Łożysko FD-205 kpl. PN-73/M Pierścień osad. spręż. W 62 PN-81/M Pierścień osad. spręż. Z 35 PN-81/M Pierścień osad. spręż. Z 25 PN-81/M Pas klinowy C 1900 PN-86/M Podkładka spręż. Z 8.2 PN-77/M Podkładka 10.5 PN-78/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-85/M Nakrętka M10-5-B Fe/Zn PN-86/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-85/M Podkładka spręż. Z 8.2 PN-77/M Podkładka 8.4 PN-78/M Wpust pryzmat. A 8x7x40 PN-70/M Wpust pryzmat. B10x8x20 PN-70/M Kula PN-83/M Kula PN-83/M Pierścień osadczy spręż. Z45 PN-81/M

87 99. Śruba M10x25 Fe/Zn PN-73/M Łożysko FD-205 kpl. PN-73/M Wpust pryzm. A 8x7x28 PN-70/M Śruba M8x20 Fe/Zn PN-73/M Podkładka spręż. Z 8.2 PN-77/M Podkładka 8.4 PN-78/M Nakrętka M8-5-B Fe/Zn PN-86.M Śruba M8x B Fe/Zn PN-85/M Podkładka 8.4 PN-78/M Podkładka spręż. Z 8.2 PN-77/M Nakrętka M8-5-B Fe/Zn PN-86/M Pierścień osad. Z25 PN-81/M Łańcuch 08B-69 PN-77/M Łańcuch 08B-246 PN-77/M Nakrętka M8-5-B Fe/Zn PN-86.M Pierścień sprężynujący Z25 PN-81/M Łożysko FD-205 kpl. PN-73/M Wpust pryzmat. A 8x7x36 PN-70/M Śruba M8x20 Fe/Zn PN-73/M Podkładka spręż. Z 8.2 PN-77/M Podkładka 8.4 PN-78/M Nakrętka M8-5-B Fe/Zn PN-86/M Łożysko FD-205 kpl. PN-73/M Pierścień sprężynujący Z25 PN-81/M Wpust pryzmat. A 8x7x32 PN-70/M Pas klinowy B PN-86/M-85200/ Śruba M8x20 Fe/ PN-73/M Podkładka spręż. Z 8.2 PN-77/M Podkładka 8.4 PN-78.M Nakrętka M8-5-B Fe/Zn PN-86/M Pierścień osad. spręż. W 65 PN-81/M Łożysko kulkowe Z 6006 PN-85/M Łożysko kulkowe Z 6206 PN-85/M Łożysko kulkowe Z 6207 PN-85/M

88 133. Pierścień uszczel. A35x72x10 PN-72/M Pierścień uszczel. A35x62x10 PN-72/M Pierścień osad. spręż. Z 35 PN-81/M Pierścień osad. spręż. W 75 PN-81/M Pierścień osad. spręż. W 28 PN-81/M Pierścień osad. spręż. W 30 PN-81/M Pierścień osadczy spręż. Z25 PN-81/M Wpust pryzmat. A 8x7x30 PN-70/M Wpust pryzmat. A 8x7x30 PN-70/M Wpust pryzmat. A 8x7x32 PN-70/M Łożysko FD-207 kpl. PN-73/M Śruba podsadzona M10x25 PN-73/M Podkładka 10.5 PN-78/M Podkładka spręż. Z 10.2 PN-77/M Nakrętka M10-5-B Fe/Zn PN-86/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-85/M Podkładka spręż. Z 8,2 PN-77/M Nakrętka M8-5-B Fe/Zn PN-86/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-85/M Wpust pryz. A 10x8x35 PN-70/M Łożysko i pierścień FD205 PN-ISO 9628: Łożysko kulkowe 6305 PN-85/M Pierścień W 62 PN-81/M Pierścień sprężynujący Z25 PN-81/M Pierścień A 35x62x7 PN-72/M Pas klinowy B 2650 PN-86/M-85200/ Śruba M8x B PN-87/M Podkładka 8.4 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 8.2 PN-77/M Nakrętka M8-5-B PN-86/M Podkładka 21 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 20.5 PN-77/M Nakrętka M20-5-B PN-86/M

89 167. Podkładka 20 PN-78/M Śruba M12x B Fe/Zn PN-85/M Podkładka 13 PN-78/M Podkładka spręż. Z 12.2 PN-77/M Nakrętka M12-5-B Fe/Zn PN-86/M Łożyska kulkowe 6004 Z PN-85/M Nakrętka 18x1.5 Fe/Zn PN-86/M Pierścień osad. spręż. W 42 PN-81/M Nakrętka niska M27x2 PN-86/M Zawleczka S 4x36 PN-76/M Łożysko jednorolkowe PN-ISO353: Pierścień uszczel. A 40x60x10 PN-72/M Pokrywa piasty lewa R02/ Nakrętka M12-B PN-86/M Podkładka spręż. Z 12.2 PN-77/M Podkładka 13 PN-78/M Nakrętka M B PN-86/M Podkładka spręż Z 10.2 PN-77/M Podkładka 10.5 PN-78/M Śruba M10x B PN-85/M Śruba M12x45-5-B PN-85/M Podkładka 6.4 PN-78/M Podkładka spręż. Z 6.1 PN-77/M Śruba M6x B PN-85/M Łożysko jednorolkowe PN-ISO355: Podkładka 37 PN-78/M Nakrętka M36-5-B PN-86/M Łożysko jednorolkowe PN-ISO355: Śruba M20x B PN-85/M Podkładka 21 PN-78/M Podkładka sprężysta Z 20.5 PN-77/M Nakrętka M B PN-86/M Śruba M12x B PN85/M Podkładka 13 PN-78/M

90 201. Podkładka sprężysta Z 12.2 PN-77/M Nakrętka M B PN-86/M Podkładka 20 PN-78/M Kołek spręż.6x35 PN-89/M Zawleczka S 4x25 PN-76/M

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VII 2013 Sposób

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Ceny od 01 styczeń 2015

Ceny od 01 styczeń 2015 Twój partner w rolnictwie i nie tylko Ceny od 01 styczeń 2015 URSUS C 330 Rama Oś przednia kompletna Półoś kompletna lewa Półoś kompletna prawa Listwa Pomost lewy Pomost prawy Listwa lewy Rama Widłak Oś

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PIŁA DO GAŁĘZI PRONAR WYDANIE: 1A-06-2015 NR PUBLIKACJI:267N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth www.zpcz.pl Nazwa: Koło ślimakowe 0200134640 7/38 Przekładnia ślimakowa Cena: cennik poz. 1 Nazwa: Wałek ślimakowy 200159560 7/10

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 121 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 122 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 4 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROZRZUTNIK OBORNIKA IC-ZPCZ-1105

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROZRZUTNIK OBORNIKA IC-ZPCZ-1105 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROZRZUTNIK OBORNIKA IC-ZPCZ-1105 0 Spis rzeczy Strona Uwagi wstępne do katalogu części zapasowych.1 Wykaz.2 Części znormalizowane...4 Nazwa Tablica Otwarta skrzynia ładunkowa.1

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 966-5-9-976 centrala +48 85 664 70 3 fax + 48 85 664 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

000.274 Rolka dociskowa Ø 0.20 mm 24.55.168 000.437 Szczotka węglowa 24.55.165 001.427 Element zasilający 23.06.222 002.264 Zamiennik 002.254 002.264 Cieplarka 009.027 24.55.713 012.948 Smar Microlube

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00259 Piktogram

Bardziej szczegółowo

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) Rysunek R1 NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY 1 1 EW00060 2 1 EW00061 3 1 EW00068 4 3 EW00063 5 1 EW00067 6 3 EW00066 7 2 EW00254 8 8 EW00062 OPIS Piktogram ostrzegawczy

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP ---7 centrala + 70 fax + 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT

Bardziej szczegółowo

Katalog części WALCE CZOŁOWE C 340 W

Katalog części WALCE CZOŁOWE C 340 W Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5-6 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 98 NIP PL-5-00--58 tel. (+8) (85) 65 5 8 65 5 8 66 70 3 fax (+8) (85) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 Tabl. 01 Tabl. 02 Tabl. 03 Tabl. 04 Tabl. 05 Tabl. 06 Tabl. 07 Tabl. 08 Tabl. 08A

Bardziej szczegółowo

Nr sprawy: ZP-M-47A-2015 Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko: Imię: Nr telefonu:

Nr sprawy: ZP-M-47A-2015 Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko: Imię:   Nr telefonu: KHW S.A Nr sprawy: ZP-M-47A-05 Załącznik nr Miejscowość: Data.. FORMULARZ CENOWY Pełna nazwa Wykonawcy: Siedziba Wykonawcy (adres): Województwo, powiat: NIP: REGON: Nr fax: - - - Osoba prowadząca postępowanie

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 26 304073162 OSŁONA do HTS6000/HT2960 28 300064407 27 302700322 POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 31 303500465 SPRZĘGŁO do HTS6000/HT2960 30 300031626 PODKŁADKA do HTS6000/HT2960 21 300018326 ŚRUBA do

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 4 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T00/T0 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL - 00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T00/T0 SPIS TREŚCI. ZAWIESZENIE TANDEM, HAMULEC RĘCZNY T00. DRABINKA 0. ZAWIESZENIE TYLNE,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo