KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH"

Transkrypt

1 Pronar Sp. zo.o. tel.: Narew ul. Mickewicza 0A fax: KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A NR PUBLIKACJI:335N SP PL

2

3 SPIS TREŚCI WSTĘP 3 SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH 3 ZASADY ZAMAWIANIA CZĘŚCI ZAMIENNYCH 3 ZASADY KORZYSTANIA Z KATALOGU CZĘŚCI ZAMIENNYCH 4 Pług do odśnieżania 8 Lemiesz gumowy kpl. prawy Lemiesz gumowy kpl. lewy 3 Instalacja hydrauliczna 4 Instalacja hydrauliczna 6 Instalacja elektryczna 8 Oświetlenie obrysowe 9 Nalepki kpl. Koło podporowe Ślizg 4 Układ zawieszenia A-RAMA 5 Przyłącze 6 Układ zawieszenia A-RAMA sztywna 7 TUZ kat. I/I wąska 8 TUZ kat. 0/I 9 Stopka podporowa 30 Przetyczka kpl. 3 Stopka 3 Zespół przetyczki 33

4

5 WSTĘP Katalog części zamiennych jest aktualny w dniu wydania. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Wszystkie informacje zawarte w niniejszym katalogu oparte są na najnowszych danych dostępnych w momencie opracowania Rozmieszczenie części w katalogu nie musi być kolejnością montażu/demontażu poszczególnych elementów. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powielanie całości lub fragmentów niniejszej publikacji bez zgody Pronar sp. z o.o. jest zabronione. publikacji. W przypadku niejasności należy kontaktować się ze Sprzedawcą lub bezpośrednio z Producentem. SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH Sprzedaż , , Magazyn , , ZASADY ZAMAWIANIA CZĘŚCI ZAMIENNYCH Zamówienie części musi obejmować następujące pozycje: Typ maszyny i numer fabryczny (VIN) Nazwę części Typ części Numer katalogowy Kompletne zamówienie musi zawierać również informacje o kontakcie telefonicznym z osobą zamawiającą oraz adresem dostarczenia przesyłki. W przypadku zamawiania części zamiennych do osi jezdnej konieczne jest podanie również numeru fabrycznego osi wraz z pozostałymi informacjami. Ilość zamawianych części 3

6 ZASADY KORZYSTANIA Z KATALOGU CZĘŚCI ZAMIENNYCH 4 5 Głowica odmulajaca GO800 68N GO800 00/ Głowica odmulajaca GO800 68N GO800 00/ LP. NAZWACZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI ZAŚLEPKA 56N NALEPKA 78N NALEPKA 78N A - SYMBOL POŁĄCZENIA (występuje parami np. A-A, B-B) - SYMBOL KIERUNKU PRACY MASZYNY 4

7 Katalog części zamiennych zawiera rysunki zestawieniowe i odpowiadający mu wykaz części zamiennych zawarty w tabeli. () Nazwa zespołu Rysunek zestawieniowy oraz tabela z wykazem części zamiennych opisane są przy pomocy nazwy zespołu () oraz numeru zespołu kompletnego () jeżeli występuje. () Numer zespołu kompletnego (3) Rysunek zestawieniowy (4) Typ maszyny (5) Numer rysunku Ze względu na złożoność niektórych podzespołów cały układ może być podzielony na kilka widoków. Pierwszy człon numeru rysunku (5), oznacza grupę rysunków do której odnosi się cały układ, drugi człon numeru rysunku (5) oznacza kolejny rysunek w danej grupie. Przykładowo, jeżeli w danym zespole umieszczono 3 rysunki, to każdy z nich będzie oznakowany w sposób następujący 00/, 00/ i 00/3. Tabela z wykazem części zamiennych odnosząca się do grupy rysunkowej będzie opisana w polu (6) w sposób następujący: 00/ 00/3. (6) Odniesienie do numeru rysunku (grupy rysunkowej) (7) Liczba porządkowa Liczba porządkowa (7) umieszczona w tabeli odnosi się do pozycji części zaznaczonej na rysunku zestawieniowym (3). (8) Nazwa części (9) Typ części W kolumnie (9) umieszczane są informacje techniczne (np. wymiar, rodzaj części). (0) Numer katalogowy () Ilość części () Uwagi W kolumnie tej umieszczane są uwagi i skróty literowe dotyczące poszczególnych części lub podzespołów. Objaśnienia skrótów literowych podane są w tabeli poniżej: Skrót Objaśnienie Przykład S(numer rysunku) Numer rysunku, do którego odnosi się podzespół. S(09/) D Wyposażenie dodatkowe. D O(numer katalogowy) Z(numer katalogowy) Wyposażenie opcjonalne. W nawiasie podano numer katalogowy części (lub zespołu), który jest zastąpiony. Część zamienna. W nawiasie podano numer katalogowy części (lub zespołu) z tabeli z jaką część (lub zespół) jest zamienna. O(04N ) Z(04N ) B Część nie pokazana na rysunku. B 5

8 6

9 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR

10 Pług do odśnieżania 335N / A 00 C D C 0 A

11 Pług do odśnieżania 335N / Przekrój A-A 5,3,4 7,8 9, Przekrój C-C Widok D 0 3 9

12 Pług do odśnieżania 335N / - 00/ SKRZYDŁO LEWE 335N SKRZYDŁO PRAWE 335N SWORZEŃ AMORTYZACJI 335N LEMIESZ GUMOWY KPL. PRAWY 335N P S(00/) 5 LEMIESZ GUMOWY KPL. LEWY 335N L S(003/) 6 NALEPKI 335N S(007/) 7 OSŁONA GUMOWA 335N LISTWA DOCISKOWA 335N SPRĘŻYNA 57N INSTALACJA HYDRAULICZNA 7N S(004/) 3 INSTALACJA ELEKTRYCZNA 7N S(005/) 4 RAMIĘ 7N CZOP 7N SWORZEŃ SIŁOWNIKA 7N KAPTUREK OCHRONNY 659R 8 8 SMAROWNICZKA M8x PN-76/M ŚRUBA M8x0-8.8-AJ PN-EN ISO PRZETYCZKA 6x4-Fe/Zn/A PN-ISO PODKŁADKA SPRĘŻYSTA 8,-Fe/Zn8/A PN-M-8008 ŚRUBA M5x0-5.6-AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 5-00HV-Fe/Zn8/A PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M5-8-AJ PN-EN ISO ZAWLECZKA 6,3x40-St-Fe/Zn8/A PN-EN ISO 34 0

13 Pług do odśnieżania 335N / - 00/ WERSJE WYPOSAŻENIA 00 OŚWIETLENIE OBRYSOWE 7N D, S(006/) 0 KOŁO PODPOROWE 305N SMAROWNICZKA M8x PN-76/M-8600 KAPTUREK OCHRONNY 659R 0 ŚLIZG 305N ŚRUBA M0x AJ PN-EN ISO 407 NAKRĘTKA M0-8-AJ PN-EN ISO INSTALACJA HYDRAULICZNA 7N UKŁAD ZAWIESZENIA A-RAMA 305N D, S(008/) D, S(009/) O(7N ), S(004/) D łącznie z opcją 07, S(00/) 05 UKŁAD ZAWIESZENIA A-RAMA SZTYWNA 305N D, S(0/) STOPKA PODPOROWA 305N S(05/) PRZETYCZKA KPL. 305N S(06/) 06 TUZ KAT. I/I WĄSKA 305N D, S(03/) ŚRUBA M6x AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 6-00HV-Fe/Zn8/A PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M6-8-AJ PN-EN ISO STOPKA N ZESPÓŁ PRZETYCZKI N-0000 S(07/) S(08/) 07 PRZYŁĄCZE 305N D, S(0/) ŚRUBA M6x AJ PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z 6,3-Fe/Zn5 PN-M STOPKA N ZESPÓŁ PRZETYCZKI N-0000 S(07/) S(08/) 08 TUZ KAT. 0/I 305N D, S(04/) ŚRUBA M6x AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 6-00HV-Fe/Zn8/A PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M6-8-AJ PN-EN ISO STOPKA N ZESPÓŁ PRZETYCZKI N-0000 S(07/) S(08/)

14 Lemiesz gumowy kpl. prawy 335N P 00/ LISTWA MOCUJACA prawa 335N P 3 LISTWA GUMOWA zewnętrzna 335N LISTWA GUMOWA wewnętrzna prawa 335N P 6 LISTWA DOCISKOWA 335N ŚRUBA Mx AJ PN-87/M PODKŁADKA -00HV-Fe//Zn//A PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M-8-AJ PN-EN ISO

15 Lemiesz gumowy kpl. lewy 335N L 003/ LISTWA MOCUJACA lewa 335N L 3 LISTWA GUMOWA zewnętrzna 335N LISTWA GUMOWA wewnętrzna lewa 335N L 6 LISTWA DOCISKOWA 335N ŚRUBA Mx AJ PN-87/M PODKŁADKA -00HV-Fe//Zn//A PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M-8-AJ PN-EN ISO

16 Instalacja hydrauliczna 7N / A A 9 0,7 8 Przekrój A-A,3,5,4 6,8, 4 9, 3 4

17 Instalacja hydrauliczna 7N / ZŁĄCZKA PGEW0LR3/8OBO 6 3 PŁYTKA 7RPN PRZEWÓD I 7RPN PRZEWÓD III 7RPN PRZEWÓD IV 7RPN PRZEWÓD V 7RPN SIŁOWNIK 50sj30A/30mb6 33N L 0 SIŁOWNIK 50sj30A/30mb6 33N P USZCZELKA metalowo-gumowa / PP45-D SZYBKOZŁĄCZKA-WTYCZKA NV GAS M 3 USZCZELKA metalowo-gumowa 3/8 PP45-C 6 4 ELEKTROZAWÓR VS 50 (B&P) lub E638 5 ZATYCZKA czerwony TF R 6 PODKŁADKA PN-EN ISO ZŁĄCZKA RPN ŚRUBA M5x75-5,6-AJ PN-EN ISO ŚRUBA M6x5-5,6-AJ PN-EN ISO 407 NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M5-5-AJ PN-EN ISO NAKRĘTKA M6-5-AJ PN-EN ISO ZATYCZKA niebieski TF 5

18 Instalacja hydrauliczna 7N / A A 9 0,7 8 Przekrój A-A,3 0,,7,5,4 6 9, 3 6

19 Instalacja hydrauliczna 7N / ZŁĄCZKA PGEW0LR3/8OBO 6 3 PŁYTKA 7RPN PRZEWÓD I 7RPN PRZEWÓD III 7RPN PRZEWÓD IV 7RPN PRZEWÓD V 7RPN SIŁOWNIK 50sj30A/30mb6 33N L 0 SIŁOWNIK 50sj30A/30mb6 33N P USZCZELKA metalowo-gumowa / PP45-D SZYBKOZŁĄCZKA-WTYCZKA NV GAS M 3 USZCZELKA metalowo-gumowa 3/8 PP45-C 6 5 ZATYCZKA czerwony TF R 7 ZŁĄCZKA RPN ŚRUBA M6x5-5,6-AJ PN-EN ISO ŚRUBA M6x50-8,8-AJ PN-EN ISO 404 NAKRĘTKA M6-5-AJ PN-EN ISO ZATYCZKA niebieski TF 6 ELEKTROZAWÓR DFE05/6A8ES-W0-VDC-CVN 7 PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z6,-Fe//Zn8//A PN/M

20 Instalacja elektryczna 7N /,3,3 WIĄZKA ELEKTROZAWORU 6RPN WIĄZKA PRZEŁĄCZNIKA 6RPN OPASKA ZACISKOWA,5x96 5 8

21 Oświetlenie obrysowe 7N /,,3,4,5 3 8,9, ,,3,4,6 9

22 Oświetlenie obrysowe 7N / WIĄZKA LAMPEK OBRYSOWYCH 7N WIĄZKA ZASILANIA 7N LAMPA OBRYSOWA prawa 95BCP 4 LAMPA OBRYSOWA lewa 95BCL 5 GNIAZDO 3-polowe 53 6 WSPORNIK 35N WSPORNIK 7N ŚRUBA M6x0-5.8-AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 6-00HV-AJ PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M6-8-AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 5-00HV-AJ PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘŻYSTA 5,-Fe/Zn9 PN/M NAKRĘTKA M5-5AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 5-00HV-AJ PN-EN ISO ŚRUBA M5x5-5.6-AJ PN-EN ISO ŚRUBA M5x0-5.6-AJ PN-EN ISO OPASKA ZACISKOWA 03x4,

23 Nalepki kpl. 335N / NALEPKA typ 335N NALEPKA informacyjna I 35N NALEPKA ostrzegawcza I 7N NALEPKA ostrzegawcza II 7N NALEPKA ostrzegawcza III 7N NALEPKA ostrzegawcza IV 7N

24 Koło podporowe 305N /

25 Koło podporowe 305N / KOŁO PODPOROWE 305N poz. -8 WSPORNIK KOŁA 305N PIERŚCIEŃ DYSTANSOWY 7N SWORZEŃ 7N KOŁO ALEV 50/0K 5 PRZETYCZKA 8x4-AJ PN-ISO PODKŁADKA 0-00HV-Fe/Zn5 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M0-8-AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 40-Fe//Zn8//A PN-EN SMAROWNICZKA M8x PN-76/M KAPTUREK SMAROWNICZKI 659R 3

26 Ślizg 305N / 4 3 ŚLIZG KPL. 305N poz. - ŚLIZG 305N KOŁEK SPRĘŻYSTY 8x50-C PN-EN ISO ŚRUBA M0x AJ PN-EN ISO NAKRĘTKA M0-8-AJ PN-EN ISO 403 4

27 Układ zawieszenia A-RAMA 305N / TRÓJKAT ZACZEPOWY 305N TROJKAT 305N SPRĘŻYNA ODCIĄGOWA 86N ZAPADKA 86N DZWIGNIA ZAPADKI 86N MOCOWANIE DZWIGNI 86N PODKŁADKA SPRĘŻYSTA 0,-Fe/Zn5 PN-77/M KOŁEK SPRĘŻYSTY 8x50-C PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 8x30-C PN-EN ISO ŚRUBA M0x5-8.8-AJ PN-EN ISO GNIAZDO A-RAMY 305N BLOKADA TRÓJKĄTA 86N ŚRUBA M0x AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 0-00HV Fe/Zn8/A PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M0-8.8-AJ PN-EN ISO NAKRĘTKA M0-8-AJ PN-EN ISO ŚRUBA M0x5-8.8-AJ PN-EN ISO 407 5

28 Przyłącze 305N / PRZYŁĄCZE KPL. 305N Poz. -7 RAMKA 305N PRZEKŁADKA 7N PŁYTA TRZYMAJĄCA 7N KAPTUREK SMAROWNICZKI 659R 5 PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z6,3-Fe/Zn8 PN/M SMAROWNICZKA M8x PN-76/M ŚRUBA M6x45-8,8-AJ PN-EN ISO ŚRUBA M6x AJ PN-EN ISO

29 Układ zawieszenia A-RAMA sztywna 305N / TRÓJKAT ZACZEPOWY 305N TROJKAT 305N SPRĘŻYNA ODCIĄGOWA 86N ZAPADKA 86N DZWIGNIA ZAPADKI 86N MOCOWANIE DZWIGNI 86N PODKŁADKA SPRĘŻYSTA 0,-Fe/Zn5 PN-77/M KOŁEK SPRĘŻYSTY 8x50-C PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 8x30-C PN-EN ISO ŚRUBA M0x5-8.8-AJ PN-EN ISO GNIAZDO A-RAMY sztywne 305N BLOKADA TRÓJKĄTA 86N ŚRUBA M0x AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 0-00HV Fe/Zn8/A PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M0-8.8-AJ PN-EN ISO NAKRĘTKA M0-8-AJ PN-EN ISO ŚRUBA M0x5-8.8-AJ PN-EN ISO 407 7

30 TUZ kat. I/I wąska 305N / 3 4 TUZ kat. I/I wąska 305N ŚRUBA M6x45-8,8-AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 6-00HV Fe/Zn8/A PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M6-8-AJ PN-EN ISO

31 TUZ kat. 0/I 305N / 3 4 TUZ kat. 0/I 305N ŚRUBA M6x45-8,8-AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 6-00HV Fe/Zn8/A PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M6-8-AJ PN-EN ISO

32 Stopka podporowa 305N / STOPKA 305N KOŁEK SPRĘŻYSTY 8x4-C PN-EN ISO

33 Przetyczka kpl. 305N / 4 3 PRZETYCZKA 335N KÓŁKO I 9N ŁAŃCUCH L=50, xx5 65N ZAWLECZKA SPRĘŻYSTA 3x70-Fe/Zn8/A PN-ISO 707 3

34 Stopka N / 3 4 STOPKA N PŁYTKA ZABEZPIECZAJĄCA I RPN ŚRUBA M8x5-5,6-AJ PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z 8,-Fe/Zn9/A PN-77/M

35 Zespół przetyczki N / 3 4 PRZETYCZKA RPN KÓŁKO II 9RPN ZAWLECZKA 3x70-Fe/Zn/A PN-ISO ŁAŃCUCH 8xx DIN 5685/A L=50mm RPN

36

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PIŁA DO GAŁĘZI PRONAR WYDANIE: 1A-06-2015 NR PUBLIKACJI:267N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH POSYPYWARKA SAMOZAŁADOWCZA PRONAR WYDANIE: 3A-10-2015

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH 9 ODKŁADNICA 001/1 PU-S 10 ODKŁADNICA 001/1 PU-S LP. NAZWA CZ CI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILO UWAGI ZK 1 RAMA ODKŁADNICY 251N-01000000 1 PU-S35H 1 RAMA ODKŁADNICY 220N-01000000

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Na wyrób został wydany certyfikat nr 47/2003 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa.

Na wyrób został wydany certyfikat nr 47/2003 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać:. dokładny adres zamawiającego,. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ),. typ

Bardziej szczegółowo

Na wyrób został wydany certyfikat nr 215/2001 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa.

Na wyrób został wydany certyfikat nr 215/2001 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa. Z 00/, m SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać:. dokładny adres zamawiającego,. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. City 180-1,80 m City 180 K - 1,80 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. City 180-1,80 m City 180 K - 1,80 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG City 0 -,0 m City 0 K -,0 m Wersja: 0 Nr

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. City 220-2,20 m City 220 K - 2,20 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K0209PL000

Katalog części PŁUG. City 220-2,20 m City 220 K - 2,20 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K0209PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG City 0 -,0 m City 0 K -,0 m Nr fabryczny:

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 161-1,6 m

Katalog części PŁUG. PSV 161-1,6 m SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Nr fabryczny: Białystok 0.0. K00PL000

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny

Bardziej szczegółowo

PŁUG ZAWIESZANY OBROTOWY U061 I U061/1 KATALOG CZĘŚCI

PŁUG ZAWIESZANY OBROTOWY U061 I U061/1 KATALOG CZĘŚCI PŁUG ZAWIESZANY OBROTOWY U061 I U061/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI -PŁUG ZAWIESZANY OBROTOWY U061 I U061/1 SPIS TREŚCI 1. PŁUG CZTEROSKIBOWY Z ZABEZPIECZENIEM

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH 26 Poz. 1. 2. 3. 4. 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Nazwa zespołu Rama dolna kompletna z zaczepem obrotowym Podajnik folii kompletny Rama ruchoma kompletna Rama obrotowa kompletna Instalacja hydrauliczna

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA. Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA. Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m. Sposób zamawiania części KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok,

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 280-2,80m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 280-2,80m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966-5-9-976 centrala +8 85 66 70 3 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 271-2,7 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K203PL000

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 271-2,7 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K203PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Wersja: 0 Nr fabryczny: Białystok

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 231-2,3 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K202PL000

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 231-2,3 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K202PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Wersja: 0 Nr fabryczny: Białystok.0.

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 1. Katalog części. PŁUG SNIEŻNY SKŁADANY AlpS 401-4,00m Hardox. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 1. Katalog części. PŁUG SNIEŻNY SKŁADANY AlpS 401-4,00m Hardox. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala +4 4-0-3 fax +4 4-0-4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG SNIEŻNY

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 301-3,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K204PL000

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 301-3,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K204PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV 0 -,0 m Wersja: 0 Nr fabryczny: Białystok

Bardziej szczegółowo

PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P4-530

PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P4-530 R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P-0,m

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2. Sposób zamawiania części

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2. Sposób zamawiania części KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. City 150-1,50 m City 150 K - 1,50 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K211PL000

Katalog części PŁUG. City 150-1,50 m City 150 K - 1,50 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K211PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG City 0 -,0 m City 0 K -,0 m Nr fabryczny:

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. Smart 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K216PL000

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. Smart 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K216PL000 Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- 9 NIP 9-9-9- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG Smart 00 -,0 m Wersja: 0 Nr fabryczny: Białystok

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,70 m (0682) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,70 m (0682) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Storm 270-2,70m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K482PL000

Storm 270-2,70m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K482PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-1 Białystok - Poland Rok założenia- 1984 NIP 966-159-29-76 centrala +48 85 664-70- fax +48 85 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG

Bardziej szczegółowo

Wersja: 1. Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,30 m (0680) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 1. Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,30 m (0680) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY

Bardziej szczegółowo

Storm 330-3,30m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K480PL000

Storm 330-3,30m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K480PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-1 Białystok - Poland Rok założenia- 1984 NIP 966-159-29-76 centrala +48 85 664-70-1 fax +48 85 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

KORA 2 SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KORA 2 SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH AGROMET PILMET Sp. z o.o. ul. Fabryczna PL 9 30 BRZEG tel. + 8 77 5 86 fax. + 8 77 6 0 83 Serwis tel. + 8 77 5 www.uniagroup.com SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW KORA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Przed uruchomieniem

Bardziej szczegółowo

Storm 300-3,00m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K481PL000

Storm 300-3,00m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K481PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-1 Białystok - Poland Rok założenia- 1984 NIP 966-159-29-76 centrala +48 85 664-70-31 fax +48 85 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PŁUG PSV 270-2,7m

Katalog części. PŁUG PSV 270-2,7m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 1-161 Białystok, ul.trawiasta 1 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 18 NIP 66-1-2-76 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 70 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

PŁUG ZAGONOWY ZAWIESZANY U034 KATALOG CZĘŚCI

PŁUG ZAGONOWY ZAWIESZANY U034 KATALOG CZĘŚCI PŁUG ZAGONOWY ZAWIESZANY U034 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PŁUG ZAGONOWY ZAWIESZANY U034 SPIS TREŚCI 1. PŁUG Z ZABEZPIECZENIEM RESOROWYM 4 2. PŁUG

Bardziej szczegółowo

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m (0224) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m (0224) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-6 centrala + 5 66-0-31 fax + 5 66-0-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 300-3,00 m (0227) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 300-3,00 m (0227) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 198 NIP 966-159-29-6 centrala +8 85 66-0-1 fax +8 85 66-0-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

PU-2600 PU PRONAR Sp. z o.o Narew, ul. Mickiewicza 101A; woj. podlaskie

PU-2600 PU PRONAR Sp. z o.o Narew, ul. Mickiewicza 101A; woj. podlaskie PRONAR Sp. z o.o. 17-210 Narew, ul. Mickiewicza 101A; woj. podlaskie tel./fax: 085 681 63 29 085 681 64 29 085 681 63 81 085 681 63 82 085 681 63 84 fax: 085 681 63 83 085 682 71 10 www.pronar.pl PŁUGI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. Smart 120-1,20 m Smart 120 K - 1,20 m

Katalog części PŁUG. Smart 120-1,20 m Smart 120 K - 1,20 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG Smart 0 -,0 m Smart 0 K -,0

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 4 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 9-5-92-97 centrala + 5 5 5 fax + 5 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG KOMUNALNY

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. City 150-1,50 m City 150 K - 1,50 m City 150 H - 1,50 m City 150 HK - 1,50 m

Katalog części PŁUG. City 150-1,50 m City 150 K - 1,50 m City 150 H - 1,50 m City 150 HK - 1,50 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - Katalog części NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl PŁUG City 0 -,0 m City 0 K -,0

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 PLM0015 Pług POM 3+1 (piktogramy) LISTA CZĘŚCI 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo