PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI"

Transkrypt

1 PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62

2 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

3 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ - WERSJA Z OBWIĄZYWANIEM SIATKĄ 8 4. MECHANIZM UWALNIANIA BEL ODRZUTNIK BEL ZESPÓŁ NAPĘDOWY ZESPÓŁ NAPINACZY ŁAŃCUCHA WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY I WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY II WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY V WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY III WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY IV WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY VI WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY VII ZESPÓŁ PODAWANIA SZNURKA NAPINACZ SZNURKA KORPUS MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM MECHANIZM OWIJANIA SZNURKIEM PRZEKŁADNIA ŚLIMAKOWA OSŁONY MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM INSTALACJA HYDRAULICZNA INSTALACJA ELEKTRYCZNA PODRZUTNIK KOMPLETNY PODBIERACZ KOMPLETNY OŚ GŁÓWNA TŁOCZONA OSŁONY BOCZNE LEWE OSŁONY LEWE ŚCIĘTE OSŁONY BOCZNE PRAWE OSŁONY PRAWE ŚCIĘTE OSŁONY TYLNE OSŁONY TYLNE MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ ELEKTRYCZNE ZAŁĄCZANIE OBWIĄZYWACZA SIATKĄ UKŁAD CENTRALNEGO SMAROWANIA 102 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 3

4 1. OŚ KOŁA KOMPLETNA 4 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

5 OŚ KOŁA KOMPLETNA OŚ KOŁA KOMPLETNA Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Oś główna Z Piasta 1 3 Szpilka M18x1,5x55 8,8 B 12 4 Nakrętka kulista M18 8 B 12 5 Pokrywka piasty 2 6 Śruba M6x16 5,8 B PN/M Podkładka okrągła 6,5 PN/M Zawleczka 6,3x71 PN/M Nakrętka M36 8 B PN/M Łożysko stożkowe RS PN ISO 355: Łożysko stożkowe RS PN ISO 355: Pierścień uszczelniający A75x100x Półośka Z Śruba M16x40 8,8 B PN/M Nakrętka M16 8 B PN/M Podkładka sprężysta 16,3 PN/M Koło kompletne 400\60 15,5 14PR 2 18 Śruba M12x40 5,8 B PN/M Nakrętka M12 5 B PN/M Śruba M20x60 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta 20,5 PN/M Nakrętka M20 8 B PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 5

6 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

7 DYSZEL KOMPLETNY DYSZEL KOMPLETNY Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Zaczep przedni Z Zaczep przedni Z R 8 otworów do montażu rury stopnia 2 Oko dyszla Z A 1 3 Podkładka okrągła Ø37 PN/M Nakrętka A M36 5 B PN/M Zawleczka 6,3x71 PN/M Wspornik przewodów Z Rura stopnia Z R 1 8 Śruba M8x35 5,8 B PN/M Nakrętka M8 5 B PN/M Śruba M20x50 8,8 B PN/M Nakrętka M20 5 B PN/M Podkładka sprężysta 20,5 PN/M Stopień II Z Śruba M10x25 8,8 B PN/M Nakrętka M10 8 B PN/M Wspornik WOM Z Śruba M8x45 8 B PN/M Nakrętka M8 8 B PN/M Łańcuch Z Nakrętka M12 8 B PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 7

8 3. KORPUS PRASY KOMPLETNY WERSJA Z OBWIĄZYWANIEM SIATKĄ 8 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

9 KORPUS PRASY KOMPLETNY wersja z obwiązywaniem siatką KORPUS PRASY KOMPLETNY wersja z obwiązywaniem siatką Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Korpus przedni Z /S 1 2 Korpus tylny Z Łącznik prawy Z P 1 4 Pierścień ślizgowy Z Pokrywka Z Śruba M6x16 8,8 B PN/M Podkładka okrągła 6,5 PN/M Śruba M12x30 8,8 B PN/M Nakrętka M12 5 B PN/M Przetyczka zawleczka Ø 5 DIN Śruba M12x30 8,8 B PN/M Nakrętka M12 5 B PN/M Blacha wewnętrzna lewa Z L 1 14 Śruba M10x30 5,8 B PN/M Nakrętka M10 5 B PN/M Osłona wewnętrzna I Z Śruba M10x30 8,8 B PN/M Nakrętka M10 5 B PN/M Smarowniczka M10x1 PN/M Stopka podporowa Z KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 9

10 3. KORPUS PRASY KOMPLETNY WERSJA Z OBWIĄZYWANIEM SIATKĄ 10 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

11 KORPUS PRASY KOMPLETNY wersja z obwiązywaniem siatką KORPUS PRASY KOMPLETNY wersja z obwiązywaniem siatką Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 21 Sworzeń przetyczka stopki Z Smarowniczka M6x1 PN/M Wspornik stopki Z L=260 Wspornik stopki Z R 1 L= Łącznik lewy Z L 1 (13) Blacha wewnętrzna prawa Z P 1 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 11

12 4. MECHANIZM UWALNIANIA BEL 12 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

13 MECHANIZM UWALNIANIA BEL MECHANIZM UWALNIANIA BEL Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Dźwignia zamka Z Przetyczka Ø4 DIN Śruba M12x40 5,8 B PN/M Nakrętka M12 5 B PN/M Sprężyna III Z Dźwignia I zamka Z Pierścień sprężysty Z35 PN/M Zawleczka 6,3x71 PN/M Śruba M12x100 5,8 PN/M Nakrętka M12 5 B PN/M Sprężyna VII Z Łącznik II Z Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Tuleja osi zamka Z Podkładka osi zamka Z Podkładka okrągła Ø17 PN/M Koło regulacji linki Z Linka kompletna Z Zabezpieczenie linki Z Zawleczka 3x36 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 13

14 4. MECHANIZM UWALNIANIA BEL 14 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

15 MECHANIZM UWALNIANIA BEL MECHANIZM UWALNIANIA BEL Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 21 Kołek sprężysty 6x45 PN/M Zawleczka 5x50 PN/M Dźwignia II zamka Z Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Sprężyna VI Z Nakrętka M10 5 B PN/M Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Sprężyna I Z Dźwignia Z Płaskownik Z Zawleczka 3x28 PN/M Łańcuch rolniczy Ø4x16x40 4 ogniwa 1 33 Smarowniczka M6x1 PN/M Podkładka okrągła Ø8,5 PN/M Nakrętka M8 5 B PN/M Nakrętka M8 5 B PN/M Łącznik I Z Nakrętka cięgna M16 23NC 1 39 Nakrętka M B PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 15

16 5. ODRZUTNIK BEL 16 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

17 ODRZUTNIK BEL ODRZUTNIK BEL Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Odrzutnik bel Z Wspornik Z Blokada odrzutnika Z Sprężyna Z Śruba M16x50 8,8 B PN/M Nakrętka M16 5 B PN/M Wpust A8x7x36 PN/M Kołek sprężysty 6x45 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 17

18 6. ZESPÓŁ NAPĘDOWY 18 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

19 ZESPÓŁ NAPĘDOWY ZESPÓŁ NAPĘDOWY Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Przekładnia główna kątowa MB lub P Śruba M16x40 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø17 PN/M Podkładka sprężysta 16,3 PN/M Śruba M12x50 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø13 PN/M Nakrętka M12 5 B PN/M Koło napędu Z 17 Z Podkładka I Z Śruba M12x50 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø13 PN/M Podkładka sprężysta 12,2 PN/M Osłona mocowania wału POD-OST Śruba M10x25 5,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Pierścień sprężysty Z 50 PN/M (17) Tulejka dystansowa III Z Tulejka (l=75) Z Wał przegubowy 6R B1 1 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 19

20 7. ZESPÓŁ NAPINACZY ŁAŃCUCHA 20 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

21 ZESPÓŁ NAPINACZY ŁAŃCUCHA ZESPÓŁ NAPINACZY ŁAŃCUCHA Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Łańcuch ogniw PN/M Łańcuch 1 58 ogniw PN/M Łańcuch 1 78 ogniw PN/M Łańcuch 1 69 ogniw PN/M Łańcuch 1 92 ogniwa PN/M Ślizg I napinacza łańcucha Z Śruba M12x100 5,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø13 PN/M Nakrętka M12 5 B PN/M Rolka napinacza łańcucha Z Łożysko 6205RS PN/M Pierścień sprężysty W 52 PN/M Pierścień sprężysty Z 25 PN/M Koło Z 22 Z Łożysko 6208S PN/M Pierścień sprężysty W 80 PN/M Pierścień sprężysty Z 40 PN/M Dźwignia I napinacza łańcucha Z Tuleja ślizgowa Z Sprężyna V Z KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 21

22 7. ZESPÓŁ NAPINACZY ŁAŃCUCHA 22 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

23 ZESPÓŁ NAPINACZY ŁAŃCUCHA ZESPÓŁ NAPINACZY ŁAŃCUCHA Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 21 Podkładka I Z Nakrętka M12 5 B PN/M Dźwignia II napinacza łańcucha Z Nit 10x30 PN/M Zawleczka 3x36 PN/M Koło Z 15 Z Łożysko RAE 30NPP FA Pierścień sprężysty W 62 PN/M Łańcuch ¾ wzmocniony 50 ogniw PN/M Łańcuch ¾ wzmocniony 39 ogniw PN/M Ślizg II Z Ślizg III Z Płytka M12 Z Śruba M12x80 5,8 B PN/M Podkładka II Z KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 23

24 8. WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY I 24 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

25 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY I WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY I Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Wał rolujący I Z Denko III Z Łożysko K6207 RS PN/M Śruba M10x30 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Denko I Z Podkładka specjalna Z Łożysko K6208 RS PN/M Obudowa łożyska P208 Z Tulejka dystansowa IV Z Śruba M8x30 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø8,2 PN/M Koło Z 22 / Z 23 Z Wpust A10x8x50 PN/M Pierścień sprężysty Z 38 PN/M Podkładka okrągła Ø39 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 25

26 9. WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY II 26 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

27 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY II WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY II Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Wał rolujący II Z Denko III Z Łożysko K6207 RS PN/M Śruba M10x30 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Denko I Z Podkładka specjalna Z Łożysko UCFC210 PN ISO 3228: Tulejka dystansowa VI Z Śruba M8x40 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø8,2 PN/M Koło Z 22 / Z 22 Z Wpust A10x8x50 PN/M Pierścień sprężysty Z 45 PN/M Podkładka okrągła Ø46 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 27

28 10. WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY V 28 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

29 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY V WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY V Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Wał rolujący II Z /I 1 2 Denko III Z Łożysko K6207 RS PN/M Śruba M10x30 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Denko I Z Podkładka II Z Łożysko UCFC210 PN ISO 3228: Tulejka dystansowa VI Z Śruba M12x60 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø12,2 PN/M Koło Z 36 / Z 22 Z Wpust A10x8x50 PN/M Pierścień sprężysty Z 45 PN/M Podkładka okrągła Ø46 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 29

30 11. WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY III 30 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

31 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY III WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY V Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Wał rolujący III Z Denko III Z Łożysko K6207 RS PN/M Śruba M10x30 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Denko I Z Podkładka II Z Łożysko K6208 RS PN/M Obudowa łożyska P208 Z Tulejka dystansowa V Z Śruba M8x30 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø8,2 PN/M Koło Z 22 Z Wpust A10x8x50 PN/M Pierścień sprężysty Z 38 PN/M Podkładka okrągła Ø39 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 31

32 12. WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY IV 32 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

33 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY IV WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY IV Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Wał rolujący IV Z Denko III Z Łożysko K6207 RS PN/M Śruba M10x30 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Denko IV Z Podkładka specjalna Z Łożysko UCFC210 PN ISO 3228: Śruba M12x60 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø12,2 PN/M Koło Z 22 Z Wpust A10x8x36 PN/M Pierścień sprężysty Z 45 PN/M Podkładka okrągła Ø46 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 33

34 13. WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY VI 34 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

35 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY VI WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY VI Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Wał rolujący Z Denko III Z Denko IV Z Koło Z 22 / Z 23 Z Tulejka dystansowa Z Denko I Z Łożysko UCFC210 PN/M Wpust A10x8x50 PN/M Śruba M12x50 8,8 B PN/M Podkładka Ø13 PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Śruba M10x30 8,8 B PN/M Pierścień sprężysty Z 38 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 35

36 14. WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY VII 36 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

37 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY VII WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY VII Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Wał rolujący II Z Denko III Z Łożysko K6207 RS PN/M Śruba M10x30 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Denko I Z Podkładka specjalna Z Łożysko UCFC210 Z Tulejka dystansowa VI Z Śruba M8x40 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø8,2 PN/M Koło Z 22 / Z 22 Z Wpust A10x8x50 PN/M Pierścień sprężysty Z 45 PN/M Podkładka okrągła Ø46 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 37

38 15. ZESPÓŁ PODAWANIA SZNURKA 38 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

39 ZESPÓŁ PODAWANIA SZNURKA ZESPÓŁ PODAWANIA SZNURKA Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Blacha I (pojemnik siatki /sznurka) Z Wspornik przelotki Z Prowadnik sznurka POD-OGL Obejma M6 Z Nakrętka M6 5 B PN/M Napinacz sznurka lewy Z L 1 8 Śruba M6x50 5,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø6,5 PN/M Nakrętka M6 5 B PN/M Sprężyna Z Śruba M10x30 8,8 B PN/M Nakrętka M10 8 B PN/M Śruba M10x30 5,8 B PN/M Nakrętka M10 5 B PN/M Napinacz sznurka prawy Z P 1 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 39

40 16. NAPINACZ SZNURKA 40 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

41 NAPINACZ SZNURKA NAPINACZ SZNURKA Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Korpus napinacza Z Sprężyna Z MAZ Śruba M6x40 23S6/40OC 2 4 Podkładka powiększana 7 23P6OC Nakrętka M6 5 B PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 41

42 17. KORPUS MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM 42 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

43 KORPUS MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM KORPUS MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Dźwignia V zamka Z Śruba M8x30 5,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø8,4 PN/M Nakrętka M8 5 B PN/M Zawleczka 3x36 PN/M Podkładka okrągła Ø13 PN/M Sprężyna II Z Podstawa podajnika Z Pręt Z Nakrętka M10 5 B PN/M Śruba M10x30 5,8 B PN/M Nakrętka M10 5 B PN/M Śruba M8x20 5,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø8,2 PN/M Wspornik noża Z Docisk Z Nóż tnący Z Śruba M6x70 5,8 B PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 43

44 17. KORPUS MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM 44 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

45 KORPUS MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM KORPUS MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 19 Nakrętka M6 5 B PN/M Śruba M6x16 5,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø6,5 PN/M Śruba M8x30 5,8 B PN/M Pokrywa Z Rolka Z Dźwignia I Z Dźwignia II Z Pierścień sprężysty Z 12 PN/M Sprężyna Z Zawleczka 3x28 PN/M Śruba specjalna M8 Z Łożysko igiełkowe HK 1012 PN/M Tulejka MFM POD-TSZ KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 45

46 18. MECHANIZM OWIJANIA SZNURKIEM 46 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

47 MECHANIZM OWIJANIA SZNURKIEM MECHANIZM OWIJANIA SZNURKIEM Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Koło regulacji sznurka Z Przekładnia ślimakowa Z Śruba M8x30 5,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø8,5 PN/M Podkładka sprężysta Ø8,2 PN/M Wkręt M8x25 5,8 B PN/M Nakrętka M8 5 B PN/M Koło Z 15 ½ Z Wpust A6x6x14 PN/M Napinacz łańcucha Z Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Nakrętka M10 5 B PN/M Koło Z 15 ½ Z Łożysko 6201 RS PN/M Pierścień sprężysty W 32 PN/M Pierścień sprężysty Z 12 PN/M Wózek spaw. Z Prowadnica Z KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 47

48 18. MECHANIZM OWIJANIA SZNURKIEM 48 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

49 MECHANIZM OWIJANIA SZNURKIEM MECHANIZM OWIJANIA SZNURKIEM Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 19 Ślizg I Z Ślizg II Z Rolka Z Łożysko Z 608 PN/M Wkręt M6x10 5,8 B PN/M Śruba M6x16 5,8 B PN/M Łańcuch ½ 173 ogniwa PN/M Śruba specjalna M8 Z Łożysko igiełkowe HK1012 PN/M Tulejka MFM POD-TSZ Łożysko Z 608 PN/M Śruba specjalna M8 Z KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 49

50 19. PRZEKŁADNIA ŚLIMAKOWA 50 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

51 PRZEKŁADNIA ŚLIMAKOWA PRZEKŁADNIA ŚLIMAKOWA Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Korpus przekładni Z Pokrywka Z Ślimak Z Koło ślimaka Z Ośka Z Łożysko 6004 RS DIN Pierścień sprężysty W42 DIN Wpust pryzmatyczny A6x6x20 DIN 6885A 1 9 Smarowniczka M10x1, kąt 90 DIN 71412C 1 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 51

52 20. OSŁONY MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM 52 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

53 OSŁONY MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM OSŁONY MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Klapa osłony Z Osłona wewnętrzna III Z Kątownik Z Śruba M10x30 5,8 B PN/M Nakrętka M10 5 B PN/M Śruba M10x30 5,8 B PN/M Nakrętka M10 5 B PN/M Podstawa osłony Z Smarowniczka M10x1, kąt 90 DIN 71412C 1 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 53

54 21. INSTALACJA HYDRAULICZNA 54 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

55 INSTALACJA HYDRAULICZNA INSTALACJA HYDRAULICZNA Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Dźwignia III zamka Z Sworzeń I Z Podkładka specjalna okrągła 4/41/ Kołek sprężysty 6x45 PN/M Podkładka specjalna okrągła 4/26/ Kołek sprężysty 6x45 PN/M Smarowniczka M6x1 PN/M Cylinder hydrauliczny CN2F-16-40/400z 2 9 Linka sterowania rozdzielaczem 1 10 Przewód hydrauliczny AA/111/10 L Korpus przyłączki trójnik M18x1,5 PN/M Przewód hydrauliczny stalowy Z Dźwignia sterowania rozdzielaczem 1 14 Cylinder hydrauliczny CNS / Sworzeń II Z Kołek sprężysty 6x45 PN/M Korpus przyłączki prosty 3/8 x M18x1,5 ZN/ Złączka 3/8 1/2" 24ZP3/8-1/ Przewód hydrauliczny stalowy Z Zawór redukcyjny 3/8 VRFU 380SP1 4N 1 21 Rozdzielacz hydrauliczny 24ZTS 1 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 55

56 21. INSTALACJA HYDRAULICZNA 56 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

57 INSTALACJA HYDRAULICZNA INSTALACJA HYDRAULICZNA Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 Rozdzielacz elektryczny POD-HZW Przewód hydrauliczny A90A/111/10 L Zawór - wtyczka szybkozłącze M22x1,5 24ZWE Blokada siłownika Z Przewód hydrauliczny stalowy Z Przewód hydrauliczny stalowy Z Tulejka dystansowa II Z Tulejka dystansowa I Z Tulejka dystansowa III Z Przetyczka rolnicza 5 DIN Obejma przewodów Z Śruba M8x30 5,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø8,4 PN/M Nakrętka M8 5 B PN/M Przewód hydrauliczny AB/111/10 L Korpus przyłączki prosty M16x1,5/M18x1,5 PN/M Uchwyt rozdzielacza Z Nakrętka M6 5 B PN/M Przewód hydrauliczny A45B/111/10/ L Przewód hydrauliczny A90A/111/10/ L Filtr oleju FLA 11 BO Złączka 1/2 M22x1,5 24PP1/2 M22/1,5 FI15 1 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 57

58 22. INSTALACJA ELEKTRYCZNA 58 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

59 INSTALACJA ELEKTRYCZNA INSTALACJA ELEKTRYCZNA Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Wiązka kpl. instalacji elektrycznej do licznika LP01 26WPE 1 Wiązka kpl. instalacji elektrycznej do licznika LP02 POD-ELK Lampa tylna zespolona Wyłącznik krańcowy 4 4 Sygnalizator akustyczny klakson 1 5 Śruba M8x25 5,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø8,2 PN/M Nakrętka M8 5 B PN/M Podkładka okrągła Ø8,5 PN/M Licznik prasy LP01 25LP 1 9 Licznik prasy LP02 POD-ELK Żarówka 12V/21W 4 11 Żarówka 12V/5W 2 12 Wspornik prawy lampy przedniej Z L 1 Wspornik lewy lampy przedniej Z P 1 13 Lampa przednia biała 2 14 Śruba M8x20 5,8 B PN/M Nakrętka M8 5 B PN/M Światło odblaskowe białe 2 17 Światło odblaskowe pomarańczowe 4 18 Wkręt M4x50 5,8 B PN/M Nakrętka M4 5 B PN/M Moduł sterownika LP02 POD-ELK Przewód licznika LP02 POD-ELK KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 59

60 23. PODRZUTNIK KOMPLETNY 60 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

61 PODRZUTNIK KOMPLETNY PODRZUTNIK KOMPLETNY Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Osłona podrzutnika Z Wkręt M10x30 5,8 B PN/M Nakrętka M10 5 B PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Grabie spawane Z Ośka podrzutnika Z Śruba specjalna M16 Z Nakrętka M16 5 B PN/M Podkładka sprężysta Ø16,3 PN/M Kostka podrzutnika Z Wpust A8x7x20 PN/M Półośka prawa Z Śruba M12x80 8,8 B PN/M Nakrętka M12 5 B PN/M Półośka lewa Z Wpust A8x7x70 PN/M Podkładka oporowa Z Obsada II Z KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 61

62 23. PODRZUTNIK KOMPLETNY 62 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

63 PODRZUTNIK KOMPLETNY PODRZUTNIK KOMPLETNY Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 19 Łożysko K6207 lub 2207E PN/M Pierścień sprężysty Z 35 PN/M Pierścień sprężysty W 72 PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Nakrętka M10 5 B PN/M Obsada I Z Łożysko 6207 RS PN/M Tulejka dystansowa Z Koło Z 18 Z Podkładka specjalna okrągła Ø36 Z Łożysko FD 205 PN/M Docisk spawany Z Tulejka ślizgowa Z Łącznik I Z Przetyczka rolnicza Ø5 DIN Smarowniczka M6x1 PN/M Śruba M10x25 8,8 B PN/M Nakrętka M10 5 B PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 63

64 24. PODBIERACZ KOMPLETNY 64 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

65 PODBIERACZ KOMPLETNY PODBIERACZ KOMPLETNY Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Ściana lewa Z Ściana prawa Z Rama podbieracza Z Ośka sprężyn Z Oś główna Z Wpust A8x7x70 PN/M Wpust A8x7x36 PN/M Tuleja ślizgowa Z Czop rolki Z Łożysko RT 15 PN/M Pierścień sprężysty Z 15 PN/M Smarowniczka M6x1 DIN 3405A 4 13 Kołek sprężysty 6x45 PN/M Podkładka okrągła Ø31 Z Kołek sprężysty 8x50 PN/M Bieżnia rolek Z Przenośnik ślimakowy L+P Z Koło Z 10 ¾ Z Tulejka I Z Tulejka II Z Łożysko 6207 RS PN/M Pierścień sprężysty Z 30 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 65

66 24. PODBIERACZ KOMPLETNY 66 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

67 PODBIERACZ KOMPLETNY PODBIERACZ KOMPLETNY Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 23 Pierścień sprężysty W 72 PN/M Podkładka okrągła Ø31 PN/M Oprawa blaszana P 206 PN ISO 3228: Łożysko S A 206 PN/M Koło Z 16 ¾ Z Koło Z 32 ¾ Z Tulejka I dystansowa Z Pierścień sprężysty Z 30 PN/M Podkładka okrągła Ø31 PN/M Śruba M10x16 5,8 B PN/M Nakrętka M10 5 B PN/M Koło Z 16 ¾ Z Wałek napędu Z Wpust A8x7x54 PN/M Podkładka specjalna Z Tuleja II dystansowa Z Tuleja III dystansowa Z Koło Z 23 sprzęgła Z Tuleja sprzęgła Z Śruba M6x40 10,9 B PN/M Podkładka okrągła Ø6,5 PN/M Nakrętka M6 5 B PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 67

68 24. PODBIERACZ KOMPLETNY 68 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

69 PODBIERACZ KOMPLETNY PODBIERACZ KOMPLETNY Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 45 Łożysko SA 207 (FD 207) PN/M Obudowa blaszana P 207 PN ISO 3228: Pierścień sprężysty Z 35 PN/M Osłona I Z Śruba M6x16 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø6,5 PN/M Osłona II Z Osłona III lewa Z L 1 Osłona III prawa Z P 1 53 Wkręt M8x25 5,8 B PN/M Nakrętka M8 5 B PN/M Podkładka sprężysta Ø8,2 PN/M Podkładka okrągła Ø8,4 PN/M Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Osłona boczna lewa Z L 1 Osłona boczna prawa Z P 1 60 Rurka I Z Rurka II Z Sprężyna Z Śruba M8x75 8,8 B PN/M Nakrętka M8 5 B PN/M Podkładka okrągła Ø8,5 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 69

70 24. PODBIERACZ KOMPLETNY 70 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

71 PODBIERACZ KOMPLETNY PODBIERACZ KOMPLETNY Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 67 Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Kółko spawane Z Sworzeń - przetyczka Z Przetyczka rolnicza Ø4 DIN Napinacz łańcucha Z Śruba M12x60 5,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø13 PN/M Łańcuch 12B ¾ 57 ogniw PN/M Łańcuch 12B ¾ 48 ogniw PN/M Sworzeń II Z Kołek sprężysty 6x45 PN/M Sprężyna VII Z Łańcuch rolniczy 8x30x50 6 ogniw 2 80 Śruba M10x30 5,8 B PN/M Nakrętka M10 5 B PN/M Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Śruba M10x30 8,8 B PN/M Osłona wewnętrzna prawa Z P 1 Osłona wewnętrzna lewa Z L 1 85 Osłona łańcucha Z Półoś spawana Z Tulejka plastikowa 25TP (Z ) 4 88 Nakrętka M16 5-B PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 71

72 25. OŚ GŁÓWNA TŁOCZONA 72 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

73 OŚ GŁÓWNA TŁOCZONA OŚ GŁÓWNA TŁOCZONA Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Oś główna Z Tulejka Z KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 73

74 26. OSŁONY BOCZNE LEWE 74 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

75 OSŁONY BOCZNE LEWE OSŁONY BOCZNE LEWE Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Osłona przednia I lewa Z L 1 2 Osłona przednia II lewa Z L 1 3 Osłona boczna I lewa Z L 1 4 Osłona boczna II lewa Z L 1 5 Osłona boczna VI lewa Z Osłona boczna III lewa Z Osłona boczna IV lewa Z L 1 8 Śruba M6x16 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø6,5 PN/M Podkładka sprężysta Ø6,1 PN/M Nakrętka M12 5 B PN/M Podkładka okrągła Ø13 PN/M Zamek 6 14 Nit 8x45 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 75

76 27. OSŁONY LEWE ŚCIĘTE 76 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

77 OSŁONY LEWE ŚCIĘTE OSŁONY LEWE ŚCIĘTE Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Osłona przednia I lewa Z RL 1 2 Osłona boczna I lewa Z RL 1 3 Osłona boczna IV L Z L 1 4 Osłona boczna II lewa Z RL 1 5 Osłona boczna V lewa Z RL 1 6 Pokrywka Z Śruba M6x16 8,8 B POD-ELZ Podkładka okrągła Ø6,5 POD-ELZ Podkładka sprężysta Ø6,1 POD-ELZ Nakrętka M12 5 B POD-ELZ Podkładka okrągła Ø13 POD-ELZ Zamek POD-ELZ KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 77

78 28. OSŁONY BOCZNE PRAWE 78 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

79 OSŁONY BOCZNE PRAWE OSŁONY BOCZNE PRAWE Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Osłona przednia I prawa Z P 1 2 Osłona przednia II prawa Z P 1 3 Osłona boczna I prawa Z P 1 4 Osłona boczna II prawa Z P 1 5 Osłona boczna V prawa Z Osłona boczna IV prawa Z P 1 7 Śruba M6x16 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø6,5 PN/M Podkładka sprężysta Ø6,1 PN/M Nakrętka M12 5 B PN/M Podkładka okrągła Ø13 PN/M Zamek POD-ELZ Nit 8x45 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 79

80 29. OSŁONY PRAWE ŚCIĘTE 80 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

81 OSŁONY PRAWE ŚCIĘTE OSŁONY PRAWE ŚCIĘTE Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Osłona przednia I prawa Z RP 1 2 Osłona boczna Iprawa Z RP 1 3 Osłona boczna IV P Z P 1 4 Osłona boczna II prawa Z RP 1 5 Osłona boczna V prawa Z RP 1 6 Śruba M6x16 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø6,5 PN/M Podkładka sprężysta Ø6,1 PN/M Nakrętka M12 5 B PN/M Podkładka okrągła Ø13 PN/M Zamek POD-ELZ KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 81

82 30. OSŁONY TYLNE 82 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

83 OSŁONY TYLNE OSŁONY TYLNE Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Osłona tylna I lewa Z Osłona tylna II Z Osłona tylna III Z Śruba M6x16 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø6,5 PN/M Podkładka sprężysta Ø6,1 PN/M Nit 8x45 PN/M Uchwyt trójkąta POD-OGL KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 83

84 31. OSŁONY TYLNE 84 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

85 OSŁONY TYLNE OSŁONY TYLNE Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Osłona tylna II Z Osłona tylna III Z Śruba M6x16 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø6,5 PN/M Podkładka sprężysta Ø6,1 PN/M Uchwyt trójkąta POD-OGL KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 85

86 32. MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ 86 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

87 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Osłona wewnętrzna II Z Płaskownik zgarniacza Z Śruba M10x30 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Śruba M10x30 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Przeciwnóż Z Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Osłona I Z Osłona II Z Śruba M8x35 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø8,2 PN/M Nakrętka M8 8 B PN/M Śruba M10x55 8,8 B PN/M Nakrętka M10 8 B PN/M Nóż Z Oprawa noża Z Osłona IV Z Wkręt M6x30 8,8 B PN/M Nakrętka M6 8 B PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 87

88 32. MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ 88 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

89 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 22 Wkręt M6x20 4,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø6,5 PN/M Nakrętka M6 8 B PN/M Sprężyna Z Łożysko RS PN/M Łożysko samonastawne FD204 PN/M Oprawa łożyska T Śruba M8x20 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø8,5 PN/M Podkładka sprężysta Ø8,2 PN/M Śruba CD M8x70 BN Nakrętka M8 8 B PN/M Nakrętka M8 8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø8,2 PN/M Sprężyna Z Nóż pomiarowy Z Korpus pomiarowy Z Podkładka Ø10,5 PN/M Śruba M8x25 8,8 B PN/M Nakrętka M8 8 B PN/M Nakrętka M8 8 B PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 89

90 32. MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ 90 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

91 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 43 Podkładka okrągła Ø8,5 PN/M Wpust pryzmatyczny A6x6x63 PN/M Widełki Z Linka Z Zacisk kabłąkowy 6,5 PN/M Nakrętka napinająca komplet M8x110 DIN Koło linowe Z Pręt rozprowadzający spawany Z Nakrętka M10 8 B PN/M Podkładka okrągła Ø13 PN/M Nakrętka M12 8 B PN/M Czop tarczy Z Czop z gwintem prawym (54) Czop tarczy Z Czop z gwintem lewym 55 Tarcza I Z Śruba M8x20 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø8,5 PN/M Podkładka sprężysta Ø8,2 PN/M Wpust pryzmatyczny A6x6x20 PN/M Tarcza pośrednia wewnętrzna Z (60) Tarcza pośrednia Z Tulejka Z KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 91

92 32. MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ 92 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

93 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 62 Ramię napinające Z Tarcza pośrednia gumowana Z Podkładka Z Dekiel Z Blacha dźwigni Z Do tarczy Z (66) Blacha dźwigni Z Blacha dźwigni I Z Do tarczy Z (67) Blacha dźwigni I Z Łożysko RS PN/M Śruba M8x30 8,8 B PN/M Śruba M8x45 8,8 B PN/M Wkręt M5x8 4,8 B PN/M Nakrętka M8 8 B PN/M Nakrętka M12 8 B PN/M Opór Z Nakrętka M10 8 B PN/M Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Rura Z Sprężyna Z Śruba rolki Z Ramię lewe Z KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 93

94 32. MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ 94 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

95 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 81 Ramię prawe Z Łożysko RS PN/M Nakrętka M10 8 B PN/M Podkładka okrągła Ø13 PN/M Nakrętka M8 8 B PN/M Rolka napinająca Z Ramię prawe Z Ramię lewe Z Sprężyna Z Rolka gumowa Z Nakrętka M8 8 B PN/M Wpust pryzmatyczny A6x6x20 PN/M Piasta wolnobiegu Z (94) Tarcza napędowa Z Tarcza napędowa Z Wolnobieg Z Śruba M6x16 8,8-B PN/M Podkładka okrągła Ø6,4 PN/M Śruba M8x20 8,8 B PN/M Podkładka sprężysta Ø8,2 PN/M Podkładka okrągła Ø8,5 PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 95

96 32. MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ 96 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

97 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 101 Pierścień sprężysty Z 35 PN/M Osłona III Z Pasek klinowy SPZ Płaskownik Z Śruba M10x35 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Nakrętka M10 8 B PN/M Koło z piastą Z Oś koła pasowego spawana Z Łożysko RS PN/M Pierścień sprężysty W 32 PN/M Śruba M10x20 8,8 B PN/M Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Podkładka okrągła Ø8,5 PN/M Nakrętka M8 8 B PN/M Blacha I Z Hamulec Z Wkręt M8x25 PN/M Podkładka okrągła Ø10,5 PN/M Podkładka sprężysta Ø10,2 PN/M Nakrętka M8 8 B PN/M KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 97

98 33. ELEKTRYCZNE ZAŁĄCZANIE OBWIĄZYWACZA SIATKĄ 98 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

99 ELEKTRYCZNE ZAŁĄCZANIE OBWIĄZWACZA SIATKĄ ELEKTRYCZNE ZAŁĄCZANIE OBWIĄZWACZA SIATKĄ Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Śruba M12x POD-ELZ Podkładka powiększana POD-ELZ Nakrętka samokontrująca M POD-ELZ Seger W62 POD-ELZ Łożysko RS POD-LOZ Tulejka Z Koło pasowe II POD-TSZ Sprzęgło tarczowe POD-OGL Nakrętka M POD-ELZ Śruba M6x POD-ELZ Śruba imbus M5x POD-ELZ Czop Z POD-ELZ Wpust A8x7x36 POD-ELZ Pasek klinowy SPZ900 POD-TSZ Piasta wolnobiegu Z POD-EOS Koło pasowe I Z Sprzęgło jednokierunkowe ZZ6206 POD-OGL Seger Z30 POD-ELZ Wpust A6x6x20 POD-ELZ Seger Z20 POD-ELZ KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 99

100 33. ELEKTRYCZNE ZAŁĄCZANIE OBWIĄZYWACZA SIATKĄ 100KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

101 ELEKTRYCZNE ZAŁĄCZANIE OBWIĄZWACZA SIATKĄ ELEKTRYCZNE ZAŁĄCZANIE OBWIĄZWACZA SIATKĄ Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 21 Łożysko 6004 POD-LOZ Rolka Z POD-TSZ Ramię napinające Z Nakrętka samokontrująca M POD-ELZ Podkładka Nord-Lock NL24 POD-ELZ KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z

102 34. UKŁAD CENTRALNEGO SMAROWANIA 102KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

103 UKŁAD CENTRALNEGO SMAROWANIA UKŁAD CENTRALNEGO SMAROWANIA Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 1 Zespół zbiornika Zbiornik kpl. oleju STS 1 Filtr oleju FP Śruba M8x40 PN Podkładka 8 PN Nakrętka M8 PN Przewód zasilający Ø9x2 1 3 Zespół pompy Pompa PMM2CD 1 Prowadnik 1 Wspornik pompy Z Śruba M6x40 PN Podkładka 6 PN Nakrętka M6 PN Śruba M8x20 PN Nakrętka M8 PN Zespół koła mimośrodowego Koło mimośrodowe CAMKR 1 Kołek rozporowy Ø6x Przewód Ø8x1,5 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z

104 34. UKŁAD CENTRALNEGO SMAROWANIA 104KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562

105 UKŁAD CENTRALNEGO SMAROWANIA UKŁAD CENTRALNEGO SMAROWANIA Odnośnik Indeks Nazwa Ilość Z 562 Z 562/1 Z562/2 6 Przyłączka F1KR 3 7 Zespół rozdzielacza Rozdzielacz MFD6X 2 Śruba M6x30 PN Zaślepka B Końcówka dawkująca IM23 3 IM24 2 IM25 2 IM26 2 IM27 1 Nakrętka N Pierścień zacinający EO Przewód Ø4x0,85 11 Zespół końcówki pędzelkowej Przyłącze kątowe EQU Nakrętka N Pierścień zacinający EO Końcówka pędzelkowa pojedyncza ABR516 9 Końcówka pędzelkowa podwójna ABR81CL 1 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z

106 SPRZEDAŻ SERWIS HURTOWNIA, CZĘŚCI ZAMIENNE Sokółka, ul. Kresowa 62, tel.: , fax: Sokółka, ul. Kresowa 62, tel.: , fax: , Sokółka, ul. Kresowa 62, tel.: , fax: , METAL-FACH SP. Z O. O.; Ul. KRESOWA 62; SOKÓŁKA

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T94 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL 6-00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 6 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 SPIS TREŚCI. BORTA 4. STOPKA PODPOROWA 6 3. ZAWIESZENIE, HAMULEC RĘCZNY 8 4. INSTALACJA

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z587 SPIS TREŚCI 1. KORPUS PRASY I DOCISK POKOSU 4 2. DYSZEL 6 3. STOPKA PODPOROWA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ROZRZUTNIK OBORNIKA N267 SPIS TREŚCI 1. TANDEM N267 4 2. UKŁAD NAPĘDOWY N267 6 3. PRZENOŚNIK

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569,

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VII 2013 Sposób

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 121 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 122 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 4 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T00/T0 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL - 00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T00/T0 SPIS TREŚCI. ZAWIESZENIE TANDEM, HAMULEC RĘCZNY T00. DRABINKA 0. ZAWIESZENIE TYLNE,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRZYCZEPY SKORUPOWEJ ROLNICZEJ T935 SPIS TREŚCI 1. Rama główna 2. Część zaczepowa 3.

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI -PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 SPIS TREŚCI 1. Złożenie ogólne 4 2. Zestaw ścian 6

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth www.zpcz.pl Nazwa: Koło ślimakowe 0200134640 7/38 Przekładnia ślimakowa Cena: cennik poz. 1 Nazwa: Wałek ślimakowy 200159560 7/10

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 1 1 PO.EM.00040 Ramka PO85 3+ kompletna 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 4 1 PL00289 Komplet +1 rama 85 5 4 PL00296

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1

Bardziej szczegółowo

"Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)"

Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) "Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)" Lp. 1 Bezpiecznik szklany 5x20 5920PL1450372 szt. 15 2 2 Bezpiecznik szklany szybki

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Wóz paszowy T-614/1 PKWiU 29.32.65-50.70

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00259 Piktogram

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 Tabl. 01 Tabl. 02 Tabl. 03 Tabl. 04 Tabl. 05 Tabl. 06 Tabl. 07 Tabl. 08 Tabl. 08A

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo