KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU"

Transkrypt

1 Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru części), 3. typ i nr fabryczny kosiarki oraz rok produkcji (wg tabliczki na maszynie), 4. datę i numer wydania instrukcji, 5. tabelę, pozycję, nazwę i nr katalogowy danej części (podany w tabelach niniejszego katalogu), 6. liczbę sztuk zamawianej części. 1. KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z108/9 + Z347/5-2,50 m (kosiarka) (spulchniacz) Z128/1 + Z347/1-2,90 m (kosiarka) (spulchniacz) Z128/1 + Z345/6-2,90 m (kosiarka) (zgniatacz) SPIS TABEL: Tabela 1 Listwa robocza Tabela 2 Zespół tnący Tabela 3 Układ zawieszenia Tabela 4a Układ napędowy-spulchniacz Tabela 4b Układ napędowy-zgniatacz Tabela 5a Spulchniacz Tabela 5b Zgniatacz Tabela 6 Osłona zabezpieczająca WYDANIE 003 Białystok mgr inŝ. Wojciech Zaborowski K065PL

2 - 3 -

3 - 4 - Tabela 1 listwa robocza Tabela 1 listwa robocza Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 1 Listwa spawana Ślizg listwy Wstawka międzypłozowa Wstawka międzypłozowa - prawa Zamknięcie listwy blacha zewnętrzna Korek Pokrywa koła napędowego D= 95/ 150 h= Tuleja łoŝyska D= 45/d= 36 l= Podkładka sworznia d= 13/D= Sworzeń d= 36 l= Koło zębate pośrednie D= 75 h=18 z= Piasta dolna D= 80/d= 72 h= Wałek dysku d= 30 l=110, Podkładka dystansowa D= 40/d= 30x Koło zęb. dysku rob. d= 30 h=28 z= Rura wałka wielowypustowego Podkładka odginana 2 otw. d= Zamknięcie listwy guma Koło zębate napędowe d= 40 z=58 h= Zamknięcie listwy blacha wewnętrzna Przegub podwójny 7DG MIPP Wstawka międzypłozowa lewa Pierścień zabezpieczający D= 84/d= 1, Piasta koła napędowego MIPI Wkręt M ,8-B-Fe/Zn ŁoŜysko 6207ZZ MZLś Pierścień osadczy 45z MZSE Pierścień osadczy 30z MZSE ŁoŜysko RS MZLś ŁoŜysko 6009N MZLś Pierścień uszczelniający A MZUS Pierścień uszczelniający OS 90 4 MZUO Pierścień uszczelniający OS 30 2,5 MZUO Wpust A Wkręt M8 20-8,8-B-Fe/Zn8 MZWB Wkręt M ,8-B-Fe/Zn8 MZWB

4 - 5 -

5 Tabela 1 listwa robocza Tabela 1 listwa robocza Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 37 Wkręt M8 30-8,8-B-Fe/Zn8 MZWB Wkręt M8 15-8,8-B-Fe/Zn8 MZWK Pierścień osadczy 35z MZSE Pierścień osadczy 72w MZSE Śruba M10x20x1,25-12,9-B MZSZ Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 MZSI Wpust A Nakrętka M12-8-B-Fe/Zn8 MZNZ Podkładka spręŝysta 12,2-Fe/Zn8 MZPS Wałek wielowypustowy

6 - 7 -

7 - 8 - Tabela 2 zespół tnący Tabela 2 zespół tnący Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 1 Wkręt M6 16-8,8-B-Fe/Zn8 MZWB Pokrywa bębna dysku Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 MZSZ Podkładka spręŝysta 12,2-Fe/Zn8 MZPS Dysk roboczy z bębnem (z trzymakiem) Piasta dysku roboczego - prosta d= 30/D= 110 h=52 6 Piasta dysku roboczego - prawa d= 30/D= 110 h= Piasta dysku roboczego - lewa d= 30/D= 110 h= Nakrętka samozabezpieczająca M10-8-B-Fe/Zn MZNS Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 MZSZ Wkręt M ,8-B-Fe/Zn8 MZSI Podkładka stoŝkowa piasty dysku d= 13/D= Osłona dysku d= 13/d= Śruba M ,8-B-Fe/Zn8 MZSP Klucz specjalny Dysk roboczy (z trzymakiem) NóŜ L-lewy NóŜ P-prawy Trzymak noŝa Patrz opis na rysunku do tabeli 2

8 - 9 -

9 Tabela 3 układ zawieszenia Tabela 3 układ zawieszenia Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 1 Rama główna Podkładka 23 Fe/Zn 8 MZPP Podkładka 28-Fe/Zn8 MZPP Kołek spręŝysty 5 L = 36 MZZK Sworzeń 25 L= Wieszak (rama zawieszenia) Sworzeń 22 L= Tuleja ¾ L= Łańcuch amortyzatora Zawleczka 4x28 S Zn MZZZ Guma amortyzatora Gniazdo amortyzatora Kołek spręŝysty 5 L = 30 MZZK Sworzeń 14 L= Wieszak łańcucha =14/ Tuleja ¾ L= Zaczep spręŝyny odciąŝającej =10 = SpręŜyna odciąŝająca Dz=60, L= =10 = Sworzeń 14 L = Sworzeń 22 L= Tuleja 1/2 L= Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn8 MZNZ Podkładka spręŝysta 8,2 Fe/Zn8 MZPS Cięgno dolne wzmocnione L= Podkładka 10,5-Fe/Zn8 MZPP Śruba M10x B-Fe/Zn8 MZSZ Cięgno górne L= Podkładka 15-Fe/Zn8 MZPP Łańcuch odciąŝający Śruba M12x B-Fe/Zn8 MZSZ Nakrętka M12-8-B MZSZ Śruba M12x B-Fe/Zn8 MZSI Zapadka Zaczep spręŝyny odciąŝającej =9 =10 2

10 - 11 -

11 Tabela 3 układ zawieszenia Tabela 3 układ zawieszenia Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 35 SpręŜyna odciąŝająca Dz=60, L= =9 = Sworzeń 22 L= Odbój gumowo-metalowy Śruba M14x B-Fe/Zn8 MZSZ Podkładka spręŝysta 14,2 Fe/Zn8 MZPS Przekładka gumowa 10x100x Śruba M14x B-Fe/Zn8 MZSZ Śruba stoŝkowa M16x B-Fe/Zn8 MZSI Śruba M16x B-Fe/Zn8 MZSZ Podkładka spręŝysta 16,3 Fe/Zn8 MZPS Uchwyt obrotowy MPIU Nit =3x8 MIN Wieszak łańcucha =14/

12 - 13 -

13 Tabela 4a układ napędowy-spulchniacz Tabela 4a układ napędowy-spulchniacz Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 1 Nakrętka M16-8-B-Fe/Zn8 MZNZ Podkładka spręŝysta 16,3 Fe/Zn8 MZPS Śruba M16x B-Fe/Zn8 MZSZ Przekładnia kątowa L MIPS Śruba M10x B-Fe/Zn8 MZSZ Podkładka 10,5-Fe/Zn8 MZPP Wspornik osłony wału Wał przegubowo-teleskopowy MIWL MIWL R BA-602, C60230 L min =380 L min = Osłona wału napędowego listwy Śruba M8x B-Fe/Zn8 MZSZ Podkładka 8,4-Fe/Zn8 MZPP Przekładnia kątowa R MIPS Osłona wału napędowego przystawki ŁoŜysko samonastawne FC207 MZLś Wał przegubowo-teleskopowy B&W MIWB MIWB BP PL007V44 L min =125 L min = Wałek wielowypustowy Nakrętka samozabezpieczająca M12-8-B-Fe/Zn8 MZNS Nakrętka M12-8-B-Fe/Zn8 MZNZ Podkładka 13-Fe/Zn8 MZPP Podkładka kulista Śruba regulacyjna napinacza M SpręŜyna napinacza 5,5x90 MISP Szpilka dystansowa M10 L= Koło pasowe D= 160/d= Pierścień osadczy 30z MZSE Pasek klinowy HB-1550 MZK Wstawka osłony przekładni pasowej Podkładka 6,4-Fe/Zn8 MZPP Śruba M6x B-Fe/Zn8 MZSZ Nakrętka samozabezpieczająca M10-8-B-Fe/Zn8 MZNS Osłona przekładni pasowej zewnętrzna Pierścień osadczy 35z MZSE ŁoŜysko 6207ZZ MZLś Pierścień osadczy 72w MZSE

14 - 15 -

15 Tabela 4a układ napędowy-spulchniacz Tabela 4a układ napędowy-spulchniacz Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 35 Koło pasowe D= 140/d= Rolka napinacza D= 82 /d= 72 L= Ramię napinacza Osłona przekładni pasowej wewnętrzna Podkładka 28-Fe/Zn8 MZPP Kołek spręŝysty 5 L = 36 MZZK Śruba M12x B-Fe/Zn8 MZSZ Śruba M12x B-Fe/Zn8 MZSZ Podkładka spręŝysta 12,2-Fe/Zn8 MZPS Osłona wałka wielowypustowego - owalna MITO Podkładka osłony wałka wielowypustowego Wpust A 8x7x

16 - 17 -

17 Tabela 4b układ napędowy-zgniatacz Tabela 4b układ napędowy-zgniatacz Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 1 Nakrętka M16-8-B-Fe/Zn8 - MZNZ Podkładka spręŝysta 16,3 Fe/Zn8 - MZPS Śruba M16x B-Fe/Zn8 - MZSZ Przekładnia kątowa L - MIPS Śruba M10x B-Fe/Zn8 - MZSZ Podkładka 10,5-Fe/Zn8 - MZPP Wspornik osłony wału Wał przegubowo-teleskopowy MIWL R BA-602, C60230 L min = Osłona wału napędowego listwy Śruba M8x B-Fe/Zn8 - MZSZ Podkładka 8,4-Fe/Zn8 - MZPP Przekładnia kątowa R - MIPS Osłona wału napędowego przystawki ŁoŜysko samonastawne FC207 - MZLś Wał przegubowo-teleskopowy B&W MIWB BP PL007V44 L min= Wałek wielowypustowy Nakrętka samozabezpieczająca M12-8-B-Fe/Zn8 - MZNS Nakrętka M12-8-B-Fe/Zn8 - MZNZ Podkładka 13-Fe/Zn8 - MZPP Podkładka kulista Śruba regulacyjna napinacza M SpręŜyna napinacza 5,5x90 - MISP Koło pasowe D= 180/d= Pierścień osadczy 30z - MZSE Szpilka dystansowa M10 L= Pasek klinowy HB MZK Nakrętka samozabezpieczająca M10-8-B-Fe/Zn8 - MZNS Osłona przekładni pasowej zewnętrzna Pierścień osadczy 35z - MZSE ŁoŜysko 6207ZZ - MZLś Pierścień osadczy 72w - MZSE Koło pasowe D= 140/d= Rolka napinacza D= 82 /d= 72 L= Ramię napinacza

18 - 19 -

19 Tabela 4b układ napędowy-zgniatacz Tabela 4b układ napędowy-zgniatacz Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 35 Osłona przekładni pasowej wewnętrzna Podkładka 28-Fe/Zn8 - MZPP Kołek spręŝysty 5 L = 36 - MZZK Śruba M12x B-Fe/Zn8 - MZSZ Śruba M12x B-Fe/Zn8 - MZSZ Podkładka spręŝysta 12,2-Fe/Zn8 - MZPS Osłona wałka wielowypustowego - owalna - MITO Podkładka osłony wałka wielowypustowego Wpust A 8x7x

20 - 21 -

21 Tabela 5a spulchniacz Tabela 5a spulchniacz Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 1 Dźwignia regulacyjna Podkładka płaska 8.4 Fe/Zn8 MZPP SpręŜyna dociskowa 2,5 L=43 MISP Śruba M8x B-Fe/Zn8 MZSZ Śruba M8x B-Fe/Zn8 MZSZ Podkładka spręŝysta 8.2 Fe/Zn8 MZPS Podkładka specjalna Sworzeń regulacyjny Kołek spręŝysty 8x40 MZZK Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn8 MZNZ Nakrętka samozabezpieczająca M10-8-B-Fe/Zn8 MZNS Podkładka 10,5-Fe/Zn8 MZPP Śruba M10x B-Fe/Zn8 MZSZ Osłona górna spulchniacza Przysłona spulchniacza Sworzeń 25,3 l= Pierścień osadczy 35z MZSE Koło pasowe D= 140/d= Bok spulchniacza - prawy Wstawka dolna - prawa Wpust A8x7x Śruba M12x B-Fe/Zn8 MZSZ Wkładka bijaka gumowa MIGW Bijak spulchniacza MITB Kierownica spulchniacza - prawa Podkładka 13-Fe/Zn8 MZPP Nakrętka samozabezpieczająca M12-8-B-Fe/Zn8 MZNS Wał spulchniacza Nakrętka samozabezpieczająca M6-8-B-Fe/Zn8 MZNS Podkładka 8,4-Fe/Zn8 MZPP Śruba M6x B-Fe/Zn8 MZSZ Listwa dociskowa Osłona brezentowa spulchniacza Śruba kierownicy spulchniacza C15 VZ MZSZ Osłona wału zewnętrzna Kierownica spulchniacza - lewa

22 - 23 -

23 Tabela 5a spulchniacz Tabela 5a spulchniacz Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 37 SpręŜyna stopki 6 MISP Zawleczka 6,3x50 S Zn MZZZ Stopa podporowa L=345 = Boczek spulchniacza - lewy Wstawka dolna - prawa Śruba M16x B-Fe/Zn8 MZSZ Podkładka spręŝysta 16.3 Fe/Zn8 MZPS ŁoŜysko samonastawne UCF 209 MZLś Nakrętka samozabezpieczająca M14-8-B-Fe/Zn8 MZNS Podkładka 15-Fe/Zn8 MZPP Śruba M14x B-Fe/Zn8 MZSZ

24 - 25 -

25 Tabela 5b zgniatacz Tabela 5b zgniatacz Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 1 Osłona przekładni zębatej - owalna Podkładka 6,4-Fe/Zn8 - MZPP Śruba M6x B-Fe/Zn8 - MZSZ Pasek zębaty HTD 14M MZPZ Pierścień osadczy 40z - MZSE Koło pasowej przekładni zębatej z= Tulejka dystansowa 40 L=30, Śruba M16x B-Fe/Zn8 - MZSZ Wahacz wału górnego - lewy ŁoŜysko UCFL MZLś Tulejka dystansowa 16 L= Śruba stoŝkowa M8x20 - MZWB Piasta zamykająca przekładni Koło zębate D= 210 z= ŁoŜysko kulkowe MZLś Śruba stoŝkowa M12x25 imbusowa - MZSI Korpus przekładni zgniatacza Odpowietrznik 3/8 mod. 33A - MIIO Pokrywa przekładni zgniatacza Piasta przelotowa przekładni - górna Pierścień uszczelniający A MZUS Wpust A8x7x Wałek wielowypustowy przekładni Bok zgniatacza - lewy Śruba M14x B-Fe/Zn8 - MZSZ Podkładka 15-Fe/Zn8 - MZPP Nakrętka samozabezpieczająca M14-8-B-Fe/Zn8 - MZNS Nakrętka samozabezpieczająca M8-8-B-Fe/Zn8 - MZNS Podkładka 8,4-Fe/Zn8 - MZPP Podkładka 17-Fe/Zn8 - MZPP Nakrętka samozabezpieczająca M16-8-B-Fe/Zn8 - MZNS Osłona górna wału zgniatacza - lewa Osłona wałka napędowego zgniatacza Wkręt dociskowy M10x10 - MZWD Tuleja wielowypustowa Śruba M8x B-Fe/Zn8 - MZSZ Śruba M8x B-Fe/Zn8 - MZSZ

26 Tabela 5b zgniatacz Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 38 Pokrywa zgniatacza L= Wpust A8x7x Wał zgniatacza górny Osłona dolna zgniatacza Osłona górna wału zgniatacza - prawa Śruba M16x B-Fe/Zn8 - MZSZ Bok zgniatacza prawy Wahacz wału górnego - prawy Koło pasowej przekładni zębatej z= Tuleja dystansowa 40 L= Pasek zębaty HTD 14M MZPZ Koło pasowe D= 141/d= Osłona pasowej przekładni zębatej prawa Pierścień osadczy 35z - MZSE Nakrętka samozabezpieczająca M10-8-B-Fe/Zn8 - MZNS Podkładka 10,5-Fe/Zn8 - MZPP Szpilka dystansowa M10 L= Śruba stoŝkowa-imbus M6x B-Fe/Zn8 - MZWB Pierścień zabezpieczający wahacza Tuleja ślizgowa wahacza 108/95 h= Piasta wahacza pełna Listwa dociskowa brezentu Osłona brezentowa zgniatacza Śruba M10 z uchem C15 VZ - MZSZ ZwęŜacz pokosu prawy Wzmocnienie zgniatacza 42 L= Wał zgniatacza dolny Nakrętka samozabezpieczająca M12-8-B-Fe/Zn8 - MZNS Nakrętka M12-8-B-Fe/Zn8 - MZNZ Podkładka kulista napinacza ZwęŜacz pokosu lewy Walec gumowy zgniatacza - lewoskrętny - MIGW Śruba regulacji docisku M Śruba M12x B-Fe/Zn8 - MZSZ SpręŜyna stopy 6 - MISP Zawleczka 6,3x50 S Zn - MZZZ Stopa podporowa L=340 = Śruba M16x B-Fe/Zn8 - MZSZ

27 Tabela 5b zgniatacz Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 76 Oring 90x4 - MZUO Korek Podkładka 13-Fe/Zn8 - MZPP Wałek przekładni 40 L=179, Piasta przelotowa przekładni - dolna SpręŜyna napinacza Wałek napędowy zgniatacza L= Nakrętka samozabezpieczająca M6-8-B-Fe/Zn8 - MZNS Podkładka 6.4x22-Fe/Zn8 - MZPN Walec gumowy zgniatacza - prawoskrętny - MIGW

28 - 29 -

29 Tabela 6 osłona zabezpieczająca Tabela 6 osłona zabezpieczająca Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 1 Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn8 MZNZ Podkładka 8,4-Fe/Zn8 MZPP Rękojeść eliptyczna M8 MZNR Osłona brezentowa - przednia Szkielet osłony brezentowej przedniej Osłona brezentowa boczna Nakrętka samozabezpieczająca M12-8-B-Fe/Zn8 MZNS Podkładka 13-Fe/Zn8 MZPP Osłona mała - prawa Wspornik osłony - prawy SpręŜyna usztywniająca brezent 3 MISP Nakrętka samozabezpieczająca M6-8-B-Fe/Zn8 MZNS Podkładka 6x22-Fe/Zn8 MZPP Nakrętka samozabezpieczająca M8-8-B-Fe/Zn8 MZNS Podkładka 8x28-Fe/Zn8 MZPP Pokrywa rury 26,9 MITP Osłona boczna - prawa Śruba M8x B-Fe/Zn8 MZSZ Śruba M6x B-Fe/Zn8 MZSZ Barierka boczna Śruba M8x B-Fe/Zn8 MZSZ Wkręt M6x25-Fe/Zn8 MZWW Podkładka 6,4x18-Fe/Zn8 MZPN Gniazdo zatrzasku - gumowe MIGG Śruba M12x B-Fe/Zn8 MZSZ Śruba imbusowa M6x B-Fe/Zn8 MZSI Wtyk zatrzasku - plastykowy MIGW Nakrętka samozabezpieczająca M10-8-B-Fe/Zn8 MZNS Podkładka 10,5-Fe/Zn8 MZPP Śruba M10x B-Fe/Zn8 MZSZ Osłona brezentowa tylna - prawa Wspornik osłony - lewy Osłona boczna - lewa Osłona mała - lewa Osłona brezentowa tylna - lewa Pokrywa rury 33,7 MITP Sworzeń osłony 12 L=

30 - 31 -

31 Tabela 6 osłona zabezpieczająca Tabela 6 osłona zabezpieczająca Nr katalogowy lub magazynowy Ilość sztuk 38 Zawleczka 3,2x25 S Zn MZZZ Zatrzask osłony przedniej SpręŜyna zatrzasku osłony 2 L=57 MISP

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 4 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CZOŁOWA KDF 300 S/W - 3,00 m (0572)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CZOŁOWA KDF 300 S/W - 3,00 m (0572) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 9-5-9-9 centrala +48 85 4 0 fax + 48 85 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części WALCE CZOŁOWE C 340 W

Katalog części WALCE CZOŁOWE C 340 W Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5-6 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 98 NIP PL-5-00--58 tel. (+8) (85) 65 5 8 65 5 8 66 70 3 fax (+8) (85) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 966-5-9-976 centrala +48 85 664 70 3 fax + 48 85 664 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 340-3,40 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 340-3,40 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 1-11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL--0-1- tel. (+) () 0 1 fax (+) () 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP ---7 centrala + 70 fax + 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CIĄGNIONA KDC 340 W - 3,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CIĄGNIONA KDC 340 W - 3,40m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 966--9-96 centrala + 66 0 fax + 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KT 260 S/W - 2,60 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KT 260 S/W - 2,60 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 1-161 Białystok, ul.trawiasta 1 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP 66-1-2-76 centrala + 6 fax + 66 70 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220 S/W - 2,20 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220 S/W - 2,20 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, -6 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia NIP PL--00-- tel. (+) () 6 6 66 70 fax (+) () 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220-2,20 m (222)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220-2,20 m (222) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 966--9-976 centrala + 66 70 fax + 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 9--9-9 centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA DWUSTRONNA - 9,40 m KDD 940

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA DWUSTRONNA - 9,40 m KDD 940 SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y OLNICZE ok założenia - NIP --- centrala + 0 3 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIAKA DYSKOWA DWUSTONNA -,0 m

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z010-1,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z010-1,65m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części / Spare parts list

Katalog części / Spare parts list SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 98 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +8 8-0- fax +8 8-0- e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 9-5-92-97 centrala + 5 5 5 fax + 5 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG KOMUNALNY

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. City 150-1,50 m City 150 K - 1,50 m City 150 H - 1,50 m City 150 HK - 1,50 m

Katalog części PŁUG. City 150-1,50 m City 150 K - 1,50 m City 150 H - 1,50 m City 150 HK - 1,50 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - Katalog części NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl PŁUG City 0 -,0 m City 0 K -,0

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. Smart 120-1,20 m Smart 120 K - 1,20 m

Katalog części PŁUG. Smart 120-1,20 m Smart 120 K - 1,20 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG Smart 0 -,0 m Smart 0 K -,0

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

HUMMEL cennik części zamiennych

HUMMEL cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 11 0980.1008.000 nakrętka 5,94 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000

Bardziej szczegółowo

ELF cennik części zamiennych

ELF cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000 podkładka zębata 1,66 24

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA / REAR DRUM MOWER Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA / REAR DRUM MOWER Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 1 1-161 Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 19 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone + 66-70-1 fax + 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA / REAR DRUM MOWER Z 064 (H) - 1,35 m (0101)

KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA / REAR DRUM MOWER Z 064 (H) - 1,35 m (0101) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 98 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +8 8-70- fax +8 8-70- e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Lp Nazwa części Numer katalogowy Części oryginalne o numerze katalogowy m równowaŝn ym 1) ilość [szt.] Cena

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r.

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r. Celma TOOLS S.A. ul. Przemysłowa 10 43-440 Goleszów Dz. SprzedaŜy tel./fax: 033 / 85 28 119 Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r. Cena detal. Cena detal. 1 0631-241-015 ŁOśYSKO

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

"Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)"

Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) "Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)" Lp. 1 Bezpiecznik szklany 5x20 5920PL1450372 szt. 15 2 2 Bezpiecznik szklany szybki

Bardziej szczegółowo

Katalog części / Spare parts list

Katalog części / Spare parts list SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 1984 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +48 85 664-0-31 fax +48 85 664-0-41 e-mail: samasz@samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C.

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C. FARTUCHY I ODBOJE 1 ODBÓJ GUMOWO-METALOWY M 8/47x34,5mm 40317211 1 ŚRUBA - PODUSZKA CHŁODNICY STAR 200 403.17.211 540000016809 2 3 4 5 ODBÓJ GUMOWY M 8/39x34mm 46917229 2 ŚRUBY - POD. CHŁODNICY STAR 742,1142

Bardziej szczegółowo