KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1"

Transkrypt

1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, Lublin tel. (+48-81) , fax (+48-81) KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 Wydanie II

2

3 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice rysunkowe i tekstowe podzespołów z wyszczególnieniem części montażowych. Katalogiem należy posługiwać się w następujący sposób: 1. ustalić, w jakim zespole znajduje się potrzebna część; 2. znaleźć odpowiedni rysunek zespołu, a na nim odpowiednią część; 3. kierując się numerem części na rysunku należy odszukać w tabeli odpowiedni numer rysunku lub normy, nazwę części i ilość sztuk. Sposób zamawiania części zamiennych Części zamienne można nabywać: 1. w sklepie internetowym SIPMA S.A. (http://sklep.sipma.pl) zaletą jest dokładna lokalizacja części, dostęp do sklepu o każdej porze oraz najkrótszy czas dostawy; 2. bezpośrednio u producenta; 3. bezpośrednio u dostawcy maszyn. Przy zamawianiu części zamiennych należy każdorazowo podać: - dokładny adres zamawiającego; - typ maszyny, nr fabryczny maszyny i rok produkcji; - dokładny numer rysunkowy części zamiennej wraz z nazwą i ilością potrzebnych sztuk. Tylko oryginalne części zamienne zapewniają pewność dopasowania elementów oraz długie, bezawaryjne użytkowanie. str. 3

4 Spis tablic Tablica 1 Rama główna kompletna (blokada hydrauliczna)...6 Tablica 2 Dyszel kompletny Tablica 3 Podpora teleskopowa kompletna Tablica 4 Rama główna kompletna (blokada mechaniczna)...12 Tablica 5 Blokada mechaniczna i Wskaźnik wypełnienia komory...14 Tablica 6 Podajnik z rolkami kompletny Tablica 7 Koła jezdne kompletne Tablica 8 Zespół zwijający Tablica 9 Napęd główny kompletny Tablica 10 Przekładnia PK 01M Tablica 11 Wał przegubowo-teleskopowy Tablica 12 Ześlizg bel kpl Tablica 13 Rama podbieracza (Z-279) Tablica 14 Podbieracz (Z-279) Tablica 15 Ruszt kompletny ; Tablica 16 Instalacja hydrauliczna (blokada hydrauliczna) Tablica 17 Instalacja hydrauliczna - siłowniki (blokada hydrauliczna) Tablica 18 Instalacja hydrauliczna (blokada mechaniczna) Tablica 19 Instalacja hydrauliczna - siłowniki (blokada mechaniczna) Tablica 20 Instalacja hydrauliczna II (Z-279/1) Tablica 21 Obwiązywacz sznurkiem (sterowanie mechaniczne) Tablica 22 Zespół obwiązywacza sznurkiem...60 Tablica 23 Zespół prowadnicy sznurka...63 Tablica 24 Zespół hamulca sznurka Tablica 25 Obwiązywacz sznurkiem (sterowanie elektryczne) Tablica 26 Zespół sprzęgła kpl Tablica 27 Oświetlenie Tablica 28 Osłony kpl Tablica 29 Obwiązywacz siatką str. 4

5 Tablica 30 Zespół pojemnika siatki Tablica 31 Zespół pręta siatki Tablica 32 Tuleja pod karkas Tablica 33 Dźwignia sterująca kpl Tablica 34 Zespół rolki dociskowej Tablica 35 Wspornik z nożem kpl Tablica 36 Pręt rozprowadzający kpl Tablica 37 Rama podbieracza (Z-279/1) Tablica 38 Podbieracz (Z-279/1) Tablica 39 Układ smarowania łańcuchów Tablica 40 Sterowanie str. 5

6 Tablica 1 Rama główna kompletna (blokada hydrauliczna) str. 6

7 Rama główna kompletna (blokada hydrauliczna) Tablica Rama główna spaw Rama tylna spawana Płyta Podpora teleskopowa kpl 1 Tablica Dyszel kpl. 1 Tablica 2 6 PN-M Pierścień osadczy sprężynujący Z PN-M Śruba M20x B-Fe/Zn8 4 8 PN-M Nakrętka samozab. M20-8-B-Fe/Zn8 4 9 Bossard Śruba M12x25 Verbus Ripp 8 10 PN-M Śruba M8x20-8,8-B-Fe-Zn PN-M Podkładka spr. Z 12,2 Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn PN-M Śruba M12x B-Fe/Zn PN-M Podkładka 8, PN-M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn8 4 str. 7

8 Tablica 2 Dyszel kompletny str. 8

9 Dyszel kompletny Tablica Dyszel spaw Łańcuch kpl Podpora wału kpl Zaczep oczkowy Nakrętka spec Sworzeń Sprężyna naciskowa 1 8 PN-M Kołek sprężysty 8x Sprężyna Barierka spaw 1 11 PN-M Śruba M12x B Fe/Zn PN-M Podkładka PN-M Podkładka spr. Z 12,2 Fe/Zn PN-M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M12-8-B Fe/Zn PN-M Śruba M16x B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M16-8-B Fe/Zn PN-M Zawleczka S-Zn 5x71 1 str. 9

10 Tablica 3 Podpora teleskopowa kompletna str. 10

11 Podpora teleskopowa kompletna Tablica Kształtownik wewn.spaw Kształtownik wewnętrzny Kształtownik zewn. spaw Śruba Pokrętło Sworzeń 1 7 PN-M Łożysko kulkowe wzdłużne Pierścień 1 9 PN-M Podkładka PN-M Pierścień osadczy sprężynujący Z PN-ISO 7072 Zawleczka 4x75-Fe-Zn PN-M Kołek sprężysty 5x PN-M Smarowniczka StM6x Podkładka 1 str. 11

12 Tablica 4 Rama główna kompletna (blokada mechaniczna) str. 12

13 Rama główna kompletna (blokada mechaniczna) Tablica Rama główna spaw Rama tylna spawana Płyta Podpora teleskopowa kpl 1 Tablica Dyszel kpl. 1 Tablica 2 6 PN-M Pierścień osadczy sprężynujący Z PN-M Śruba M20x B-Fe/Zn8 4 8 PN-M Nakrętka samozab. M20-8-B-Fe/Zn8 4 9 Bossard Śruba M12x25 Verbus Ripp 8 10 PN-M Śruba M8x20-8,8-B-Fe-Zn PN-M Podkładka spr. Z 12,2 Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn PN-M Śruba M12x B-Fe/Zn PN-M Podkładka 8, PN-M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn8 4 str. 13

14 Tablica 5 Blokada mechaniczna i Wskaźnik wypełnienia komory str. 14

15 Blokada mechaniczna i Wskaźnik wypełnienia komory Tablica Dźwignia prawa spawana Dźwignia lewa spawana Ramię zamka prawe spaw Ramię zamka lewe spaw Widełki spawane Widełki regulacyjne spaw Sworzeń rolki Rolka Sworzeń dźwigni Sworzeń ramienia Sworzeń B 16x Sprężyna Podkładka okrągła 7x30x Zderzak amortyzujący Sprężyna 2 +2szt. w wyposaz. podst 26 PN-M Wkręt M6x B-Fe/Zn PN-M Nakrętka M10-8-B-Fe/Zn PN-M Nakrętka M16-8-B-Fe/Zn PN-M Nakrętka s-zab M6-8-B-Fe/Zn PN-M Podkładka okr. 6,4-Fe/Zn PN-M Podkładka okr. 17-Fe/Zn PN-M Zawleczka S-Zn 4x PN-M Kołek sprężynowy 5x PN-M Smarowniczka St M6 7 str. 15

16 Blokada mechaniczna i Wskaźnik wypełnienia komory Tablica 5 43 BN Śruba z uchem zwijanym CD M10x80-Fe/Zn Wskaźnik wypełnienia spaw Widełki Linka stalowa 1 L= Krążek Zacisk linowy kpl Sprężyna 1 62 PN-M Śruba M8x B-Fe/Zn PN-M Śruba M8x B-Fe/Zn PN-M Śruba M8x B-Fe/Zn PN-M Nakrętka M6-8-B-Fe/Zn PN-M Nakrętka s-zab M8-8-B-Fe/Zn PN-M Kausza A4 ocynk 2 78 BN Śruba z uchem zwijanym CD M6x60-Fe/Zn8 1 str. 16

17 str. 17 Tablica 6 Podajnik z rolkami kompletny

18 Podajnik z rolkami kompletny Tablica Podkładka wg potrzeb Podkładka wg potrzeb Rolka napinająca Rurka smarownicza Podkładka dystansowa wg potrzeb Tulejka Tulejka I Wałek wideł Wałek napędowy Podkładka dystansowa Śruba specjalna Koło podwójne z= Osłonka prawa Osłonka lewa Jarzmo Oprawa ME 09 (INA) Podkładka wg potrzeb Wałek poprzeczny Podkladka I Koło z= Koło z= Ramię napędowe Pierścień osłaniający 2 str. 18 montowane w prasie Z- 276 montowane w prasie Z- 276 montowane w prasie Z- 276

19 Podajnik z rolkami kompletny Tablica Tulejka brązowa II Podkładka okrągła wg potrzeb Podkładka dystansowa Rama podajnika Widły kpl. spaw Stół podajnika kpl.spaw Piasta I kpl Piasta II spaw Piasta III kpl Tarcza I spaw Rolka I spaw Rolka II spaw Tarcza II spaw Teownik zabezpieczający kpl. sp Oprawa ME Rurka smarowniczki Koło podwójne II 1 41 Argip Nakrętka M12 z kołn.ząbkowana 8 42 Bossard Śruba M12x35 Verbus Ripp DIN 6927 Nakrętka samozab. M12-8-B-Fe-Zn PN-EN ISO Śruba z łben stoż. z gn. 6k M12x30-8, PN-M Podkładka 8, PN-M Podkładka spr. Z 10,2 Fe/Zn PN-M Podkładka okrągła 13 Fe/Zn8 2 str. 19

20 Podajnik z rolkami kompletny Tablica 6 48 PN-M Śruba M8x B-Fe/Zn PN-M Śruba M12x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Śruba M12x B- Fe-Zn PN-M Śruba M8x B-Fe/Zn PN-M Śruba M12x B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M8-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M12-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M16-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M12-10-B Fe/Zn PN-M Wkręt M12x B Fe-Zn PN-M Śruba M10x B 4 60 PN-M Łańcuch 12B-60 PS-wzm 1 61 PN-M Łańcuch 12B-54 PS-wzm 1 62 PN-M Łańcuch 12B-72PS - wzm 1 63 PN-M Wpust pryzmatyczny A14x9x PN-M Wpust pryzmatyczny A12x8x PN-M Wpust pryzmatyczny A10x8x PN-M Wpust pryzmatyczny A8x7x PN-M Wpust pryzmatyczny A14x9x PN-M Wpust pryzmatyczny A10x8x PN-M Pierścień osadczy sprężynujący Z PN-M Pierścień osadczy sprężynujący Z 40 2 str. 20 montowane w prasie Z- 276 montowane w prasie Z- 276

21 Podajnik z rolkami kompletny Tablica 6 71 PN-M Pierścień osadczy sprężynujący W PN-M Pierścień osadczy sprężynujący Z PN-M Pierścień osadczy sprężynujący Z PN-M Smarowniczka StM6x PN-M Smarowniczka StM8x1/ PN-M Łożysko RS 2 77 PN-M Łożysko samonast. FD PN-M Łożysko samonast. FD PN-M Łożysko samonast. D PN-M Łożysko samonast. D w prasie Z-276/1 1 pierścień str. 21

22 Tablica 7 Koła jezdne kompletne ,21a 11,11a ,10a 20 str. 22

23 Koła jezdne kompletne Tablica Podkładka Piasta lewa Osłonka Podkładka łożyska Tuleja dystansowa Podkładka wg potrzeb Półoś spawana prawa Półoś spawana lewa Belka usztywniająca spaw 1 10 Felga 9.00 x 15,3 2 10a Felga 13x15,5 2 na zamówienie 11 PN-81/C94300/052 Opona 11,5/80-15,3 14PR 2 11a Opona 400/60-15,5 2 na zamówienie 12 PN-EN ISO 1234 Zawleczka 8x 56-St 2 13 PN-M Podkładka PN-M Śruba M20x B-Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M20-8-B-Fe/Zn PN-M Pierścień osadczy sprężynujący W PN-M Smarowniczka StM8x1/ PN-M Łożysko 6206Z 2 19 PN-M Łożysko 6209Z 2 20 PN-S Śruba B M18x1,5x25-8, PN-85/C94300/078 Dętka 11,5/80-15,3 2 21a Dętka 400/60-15,5 2 na zamówienie str. 23

24 Tablica 8 Zespół zwijający str. 24

25 Zespół zwijający Tablica Rura spawana Rura z oprawami Korpus spawany prawy Korpus spawany lewy Prowadnica spawana prawa Prowadnica spawana lewa Koło spawane I Koło spawane II Prowadnik spaw Łańcuch zwijający CA og Oprawa ME Podkładka wg potrzeb Wał napędowy Sprężyna Wałek łańcucha Korpus Tuleja dystansowa Podkładka Podkładka wg potrzeb Ogniwo łańc. zw. CA650-5PZ2 tylko na części zamienne 27 PN-M Śruba M8x B-Fe/Zn8 5 str. 25

26 Zespół zwijający Tablica 8 28 PN-M Śruba M12x B-Fe/Zn PN-M Śruba M16x B-Fe/Zn PN-M Śruba M16x B-Fe/Zn PN-M Nakrętka M20-8-B-Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn PN-M Nakrętka M16-8-B-Fe/Zn PN-M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-M Podkładka 20 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 12,2 Fe/Zn PN-M Kołek spr. 5x PN-M Kołek spr. 8x PN-M Pierścień osadczy spręż. Z PN-M Pierścień osadczy spręż. Z PN-M Pierścień osadczy spręż. W PN-M Łożysko kulkowe zw. FD PN-M Łożysko RS 2 47 PN-M Łożysko RS 4 48 Łożyska K6207 2RSR PN-M Wpust pryzmat. A 14x9x PN-M Smarowniczka St M6x1 2 str. 26

27 str. 27 Tablica 9 Napęd główny kompletny

28 Napęd główny kompletny Tablica Podkładka Sprężyna naciągowa Koło łańcuch. z=10 1cal Tuleja łożyska Podkładka dystansowa Podkładka Łącznik Oprawa ME Sprężyna sprzęgła Tarcza czynna Tarcza oporowa Śruba specjalna Widełki M Zderzak Koło z=12-1'' Dźwignia I spaw Piasta z kołami kpl.sp Cięgno Wspornik dźwigni dolny Ramię kpl Sprężyna napinacza Wspornik napinacza Cięgno Dźwignia spawana 1 str. 28

29 Napęd główny kompletny Tablica Dźwignia III kpl Napinacz łańcucha Podkładka 22,5x30x1, Widełki M16x Sworzeń Tulejka 1 31 BN-M Śruba z uchem zwijanym CD M8x Bondioli-Pavesi Osłona Bossard Śruba M8x20 Verbus Ripp 2 34 PK 01M Przekładnia PK 01M 1 35 PN-EN Sworzeń B-12x35x30-St 2 36 PN-EN ISO 1234 Zawleczka 3,2x20-St 3 37 PN-EN ISO 1234 Zawleczka 6,3x 50-St 1 38 PN-EN ISO 1234 Zawleczka 5x40-St 1 39 PN-M Podkładka 8, PN-M Podkładka PN-M Podkładka PN-M Podkładka 13 C Fe-Zn PN-M Podkładka spr. Z 12,2 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 8,2 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 16,3 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 12,2 Fe/Zn PN-M Podkładka okrągła 13 Fe/Zn PN-M Podkładka okrągła 17 4 str. 29

30 Napęd główny kompletny Tablica 9 49 PN-M Śruba M12x B-Fe/Zn PN-M Śruba M16x B 4 51 PN-M Śruba M8x B-Fe/Zn PN-M Śruba M12x B-Fe/Zn PN-M Nakrętka M16-8-B 5 54 PN-M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M16-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M10-8-B-Fe/Zn PN-M Śruba M 5x16-8,8-B 2 60 PN-M Łańcuch 16BX 76 PZ 1 61 PN-M Łańcuch 16BX 74 PZ 1 62 PN-M Pierścień osadczy sprężynujący W PN-M Pierścień osadczy sprężynujący Z PN-M Pierścień osadczy sprężynujący W PN-M Pierścień osadczy sprężynujący Z PN-M Pierścień osadczy sprężynujący Z PN-M Smarowniczka StM6x PN-M Łożysko RS 2 69 PN-M Łożysko RS 2 70 PN-M Łożysko RS 2 71 PN-M Łożysko samonast. FD str. 30

31 Tablica 10 Przekładnia PK 01M str. 31

32 Przekładnia PK 01M Tablica 10 1 PK 01M 00-01A Korpus 1 2 PK01M00-02A Oprawa łożyska 1 3 PK Wałek wyjściowy 1 4 PK Wałek wejściowy 1 5 R-16 Koło zębate z R-15 Koło zębate z PK 01M Podkładka reg. 1 8 PN-M Łożysko Pierścień uszczeln. A40x80x Pierścień uszczeln. A35x80x PN-M Wpust pryzmatyczny A10x8x PN-M Pierścień osadczy spręż. W PN-M Pierścień osadczy spręż. Z PN-M Nakrętka KM PN-M Podkładka MB PN-M Śruba M10x B Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 10,2 Fe/Zn BN Korek spustowy Stb1/2" 1 19 MB Zawór odpowietrzający 1 str. 32

33 Tablica 11 Wał przegubowo-teleskopowy str. 33

34 Wał przegubowo-teleskopowy Tablica / Widłak przegubu I / Krzyżak z łożyskami kpl Widłak z wałkiem Widłak z tuleją Widłak sprzęgła Stożek z rurą wew Stożek z rurą zew. osł kpl Piasta sprzęgła 1 9 PN-M Śruba M 8x B-Fe/Zn PN-M Pierscien osadczy spr. W PN-M Nakrętka samozab. M8-8-B Fe/Zn PN-M Smarowniczka M10x / Sprężyna naciskowa Zaślepka 2 15 PN-M Kulka Trzpień zatrzasku 2 17 PN-M Smarowniczka StB 1/8"x / Łańcuch kpl / Łącznik / Pierścień ślizgowy 2 str. 34

35 Tablica 12 Ześlizg bel kpl str. 35

36 Ześlizg bel kpl Tablica Płaskownik lewy spaw Płaskownik Sprężyna ześlizgu prawa.par 1 4 PN-M Śruba M20x B-Fe/Zn8 4 5 PN-M Podkładka PN-M Nakrętka samozab. M20-8-B-Fe/Zn Ześlizg bel spaw 1 str. 36

37 Tablica 13 Rama podbieracza (Z-279) str. 37

38 Rama podbieracza (Z-279) Tablica Rama podbieracza Ramię prawe spaw Płyta prawa kpl Koło podwójne Z Sprężyna Koło blaszane kpl Rolka napinająca Podkładka 35x45x0, Podkładka 35x45x PN-M Śruba M10x B Fe/Zn PN-M Śruba M12x B Fe/Zn PN-M Śruba M10x B Fe/Zn PN-M Śruba M12x B Fe/Zn PN-M Śruba M20x B Fe/Zn BN-76/ Śruba z uchem zwijanym CD. M8x70 Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-8-B- Fe/Zn PN-M Nakrętka samozabezp. M20-8-B Fe/Zn PN-M Podkładka 30 Fe/Zn PN-M Podkładka 13 Fe/Zn PN-M Podkładka 21 Fe/Zn8 2 str. 38

39 Rama podbieracza (Z-279) Tablica PN-M Podkładka spręż. Z 10,2 Fe/Zn PN-M Podkładka spręż. Z 12,2 Fe/Zn PN-M Zawleczka S-Zn-6,3x PN-M Pierścień osadczy spr. Z PN-M Pierścień osadczy spr. Z PN-M Łańcuch 12B 72PS 1 35 PN-M Wpust pryzmatyczny A10x8x36 1 str. 39

40 Tablica 14 Podbieracz (Z-279) str. 40

41 Podbieracz (Z-279) Tablica Osłona lewa kpl Osłona prawa kpl Dźwigar kpl Tarcza krzywkowa Wał kpl Belka sterująca kpl Koło z=32 kpl Łańcuch Osłona Palec podbieracza Palec podbieracza pojedynczy Oprawa I Oprawa II Tuleja Rura I Rura II Tuleja dystansowa Tulejka Nakrętka M12 belki ster Podkładka 9x40x Podkładka 9x22x Podkładka 30x42x PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Śruba M6x B Fe/Zn8 32 str. 41

42 Podbieracz (Z-279) Tablica PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Śruba M10x B Fe/Zn PN-M Śruba M10x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Wkręt M12x B Fe/Zn PN-M Nakrętka M6-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka M10-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozabezp. M8-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozabezp. M10-8-B Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 6,1 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 8,2 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 10,2 Fe/Zn PN-M Podkładka okr. 10,5 Fe/Zn PN-M Zawleczka S-Zn- 5x PN-M Wpust pryzm. A 8x7x PN-M Pierścień osadczy spr. Z PN-M Smarowniczka St M8x1/ PN-M Łożysko kulkowe zw RS 2 47 SKF Łożysko str. 42

43 Tablica 15 Ruszt kompletny ; str. 43

44 Ruszt kompletny (Prasa Z-279) Tablica Ruszt kpl. spaw Zawleczka spręż. 2 4 PN-M Śruba M16x B Fe/Zn8 2 5 PN-M Nakrętka M16-8-B Fe/Zn8 2 Ruszt kompletny (Prasa Z-279/1) Tablica Ruszt kpl. spaw Zawleczka spręż. 2 4 PN-M Śruba M16x B Fe/Zn8 2 5 PN-M Nakrętka M16-8-B Fe/Zn8 2 str. 44

45 Tablica 16 Instalacja hydrauliczna (blokada hydrauliczna) str. 45

46 Instalacja hydrauliczna (blokada hydrauliczna) Tablica Zawór hydrauliczny ZP-3-00 kpl Rozdzielacz hydrauliczny RT-1 / Manometr M100-T/20-G/P kpl Filtr hydrauliczny FH-160/ G 1/ Ceownik spaw Szybkozłącze kpl. z zaślepką Przewód zaworu Przewód lewy górny Przewód prawy górny Przewód prawy dolny Przewód podbieracza prawy Przewód środkowy Przewód manometru Trójnik M18x1, Złączka oczkowa ⅜ Śruba złączki ⅜ Złączka ½ M22x1, Złączka ½ Przyłączka ⅜ - M18x1, Przyłączka ⅜ Przyłączka ½ M18x1, Tulejka dystansowa Uszczelka manometru Podkładka ⅜ 15 str. 46

47 Instalacja hydrauliczna (blokada hydrauliczna) Tablica Podkładka ½ Zaślepka Przelotka Złączka oczkowa ⅜ Przewód lewy dolny Zacisk potrójny 8 32 PN-M Śruba M6x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Nakrętka M6-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M6-8-B Fe/Zn PN-M Podkładka 6,4 Fe/Zn PN-M Podkładka spręż. Z 6,1 Fe/Zn PN-M Podkładka spręż. Z 8,2 Fe/Zn PN-M Podkładka okr. 6,5 Fe/Zn PN-M Podkładka okr. 8,5 Fe/Zn PN-M Pierścień zacinający PN-M Nakrętka PN-M Korpus złączki PN-M Korpus złączki trójnik PN-M Korpus złączki czwórnik BN-81/ Przewód giętki AA /13 3 str. 47

48 Tablica 17 Instalacja hydrauliczna - siłowniki (blokada hydrauliczna) str. 48

49 Instalacja hydrauliczna - siłowniki (blokada hydrauliczna) Tablica Cylinder hydr. tłokowy CJ-S14-40/25/ Cylinder hydr. tłokowy CJ-S15-40/25/ Zabezpieczenie kpl. spaw Cylinder nurnikowy CN-S08-25/ Złączka oczkowa ⅜ Śruba złączki ⅜ Podkładka ⅜ Śruba złączki ⅜ 32 z dławikiem Zatyczka 6,5 Zn 2 10 PN-M Śruba M12x B -Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M12-8-B Fe/Zn PN-M Podkładka PN-M Podkładka PN-M Zawleczka S-Zn-6,3x PN-M Kołek sprężysty 8x PN-M Korpus złączki BN-81/ Przewód giętki AA / BN-81/ Przewód giętki AA /10 1 str. 49

50 Tablica 18 Instalacja hydrauliczna (blokada mechaniczna) str. 50

51 Instalacja hydrauliczna (blokada mechaniczna) Tablica Zawór hydrauliczny ZP-9-00 kpl Rozdzielacz hydrauliczny RT-1 / Filtr hydrauliczny FH-160/ G 1/ Ceownik spaw Szybkozłącze kpl. z zaślepką Przewód zaworu Przewód lewy górny Przewód prawy górny Przewód prawy dolny Przewód podbieracza prawy Trójnik M18x1, Złączka oczkowa ⅜ Śruba złączki ⅜ Złączka ½ M22x1, Złączka ½ Przyłączka ⅜ - M18x1, Przyłączka ⅜ Tulejka dystansowa Podkładka ⅜ 15 str. 51

52 Instalacja hydrauliczna (blokada mechaniczna) Tablica Podkładka ½ Zaślepka Złączka oczkowa ⅜ Przewód lewy dolny Zacisk potrójny 8 32 PN-M Śruba M6x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Nakrętka M6-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-8-B Fe/Zn PN-M Podkładka 6,4 Fe/Zn PN-M Podkładka spręż. Z 6,1 Fe/Zn PN-M Podkładka spręż. Z 8,2 Fe/Zn PN-M Pierścień zacinający PN-M Nakrętka PN-M Korpus złączki PN-M Korpus złączki czwórnik BN-81/ Przewód giętki AA /13 3 str. 52

53 Tablica 19 Instalacja hydrauliczna - siłowniki (blokada mechaniczna) str. 53

54 Instalacja hydrauliczna - siłowniki (blokada mechaniczna) Tablica Cylinder hydr. tłokowy CJ-S-40/25/ Cylinder hydr. tłokowy CJ-S-40/25/ Zabezpieczenie kpl. spaw Cylinder nurnikowy CN-S08-25/ Złączka oczkowa ⅜ Śruba złączki ⅜ Podkładka ⅜ Śruba złączki ⅜ 32 z dławikiem Zatyczka 6,5 Zn 2 10 PN-M Śruba M12x B -Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M12-8-B Fe/Zn PN-M Podkładka PN-M Podkładka PN-M Zawleczka S-Zn-6,3x PN-M-5023 Kołek sprężysty 8x PN-M Korpus złączki BN-81/ Przewód giętki AA / BN-81/ Przewód giętki AA /10 1 str. 54

55 Tablica 20 Instalacja hydrauliczna II (Z-279/1) str. 55

56 Instalacja hydrauliczna II (Z-279/1) Tablica Przewód podbieracza lewy Trójnik M18x1, Złączka oczkowa ⅜ Podkładka ⅜ Śruba złączki ⅜ 32 z dławikiem Cylinder nurnikowy CN-S08-25/ PN-M Śruba M12x B -Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M12-8-B Fe/Zn PN-M Podkładka PN-M Zawleczka S-Zn-6,3x PN-M Pierścień zacinający PN-M Nakrętka PN-M Korpus złączki BN-81/ Przewód giętki AA /10 1 str. 56

57 Tablica 21 Obwiązywacz sznurkiem (sterowanie mechaniczne) str. 57

58 Obwiązywacz sznurkiem (sterowanie mechaniczne) Tablica 21 1 Zespół obwiązywacza sznurkiem Pojemnik sznurka kpl Zespół hamulca Wałek napędowy Wspornik pojemnika lewy Wspornik pojemnika prawy Osłonka Dźwignia napinacza kpl. spaw Koło zębate napędowe z Sprężyna Kątownik Podkładka okrągła Przelotka 2 14 ZN-89/MP-G/Sa-42 Pasek klinowy SPZ 612 /Ls/ 1 15 PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-M Pierścień osadczy spr. Z PN-M Podkładka spr. Z8,2 Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M8-8-B Fe/Zn PN-M Wpust pryzmatyczny Ax5x5x PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Śruba M6x B Fe/Zn Piasta wolnobiegu 1 str. 58

59 Obwiązywacz sznurkiem (sterowanie mechaniczne) Tablica PN-M Pierścień osadczy spr. W Wolnobieg jednorzędowy Z PN-M Pierścień osadczy spr. Z Rolka 1 29 PN-M Kołek spr. 6x PN-M Śruba M10x B Fe/Zn PN-M Podkładka Z10,2 Fe/Zn PN-M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-M Śruba M10x B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M10-8-B Fe/Zn Rolka 1 36 PN-M Śruba M12x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Łożysko RS Koło zębate z PN-M Nakrętka samozab. M12-8-B Fe/Zn Sp. Pracy Jedlimex Pokrętło Φ 70-M PN-M Nakrętka M14-8-B Fe/Zn Śruba 1 44 PN-M-85200/06 Pasek klinowy A Linka sterująca 1 str. 59

60 Tablica 22 Zespół obwiązywacza sznurkiem str. 60

61 Zespół obwiązywacza sznurkiem Tablica Rama przednia Blacha tylna kpl. spaw Piasta kpl. spaw Napinacz rolki Ramię koła kpl. spaw Koło pasowe D p Zespół prowadnicy sznurka Nóż sznurka Rolka Wałek prawy Wałek lewy Tuleja dystansowa Sprężyna Prowadnica długa Przelotka Pręt Sworzeń łańcucha Tulejka Płytka 4 20 PN-M Wpust pryzmatyczny A6x6x PN-M Łożysko RS 9 22 PN-M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-M Pierścień osadczy spr. W PN-M Pierścień osadczy spr. Z PN-M Pierścień osadczy spr. Z BN-76/ Śruba z uchem zwij. CD M8x50 1 str. 61

62 Zespół obwiązywacza sznurkiem Tablica PN-M Śruba M12x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-8-B Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z8,2 Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M8-8-B Fe/Zn BN-76/ Śruba z uchem zwij. CD M8x PN-M Nakrętka M10-8-B Fe/Zn PN-M Śruba M6x B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M6-8-B Fe/Zn Podkładka okrągła 2 40 PN-M Śruba M6x B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M12-8-B Fe/Zn PN-M Śruba M12x B Fe/Zn PN-M Łańcuch 10B-130-PS Nakrętka kpl. spaw PN-M Zawleczka S-Zn 2x Wariator kpl Wałek 1 48 PN-M Wpust pryzmatyczny A6x6x PN-M Wpust pryzmatyczny A5x5x PN-M Śruba M6x B Fe/Zn8 1 str. 62

63 Tablica 23 Zespół prowadnicy sznurka Tablica 24 Zespół hamulca sznurka str. 63

64 Zespół prowadnicy sznurka Tablica Prowadnica długa Prowadnica sznurka Prowadnica krótka 2 4 PN-M Śruba M6x B Fe/Zn8 5 5 PN-M Nakrętka M6-8-B-Fe/Zn8 5 Zespół hamulca sznurka Tablica Zespół hamulca spaw Płytka górna spaw Przelotka Sprężyna 1 5 PN-M Nakrętka skrzydełkowa M6-5-Fe/Zn8 1 6 PN-M Pierścień osadczy spr. Z-28 2 str. 64

65 Tablica 25 Obwiązywacz sznurkiem (sterowanie elektryczne) str. 65

66 Obwiązywacz sznurkiem (sterowanie elektryczne) Tablica 25 1 Zespół obwiązywacza sznurkiem Pojemnik sznurka kpl Zespół hamulca Zespół sprzęgła kpl Wspornik pojemnika lewy Wspornik pojemnika prawy Osłonka Ramię napinacza spaw Koło zębate napędowe z Sprężyna naciągowa Kątownik Podkładka okrągła Przelotka 2 14 ZN-89/MP-G/Sa-42 Pasek klinowy SPZ 612 /Ls/ 1 15 PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN/M Pierścień osadczy spr. Z PN-M Podkładka spr. Z8,2 Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M8-8-B Fe/Zn PN-M Wpust pryzmatyczny Ax5x5x PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Śruba M6x B Fe/Zn Piasta wolnobiegu 1 25 PN-M Pierścień osadczy spr. W Wolnobieg jednorzędowy Z 18 1 str. 66

67 Obwiązywacz sznurkiem (sterowanie elektryczne) Tablica PN-M Pierścień osadczy spr. Z Rolka 1 29 PN-M Kołek spr. 6x PN-M Śruba M10x B Fe/Zn PN-M Podkładka Z10,2 Fe/Zn PN-M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-M Śruba M10x B Fe/Zn PN-M Nakrętka M10-8-B Fe/Zn Rolka 1 36 PN-M Śruba M12x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Łożysko RS Koło zębate z PN-M Nakrętka samozab. M12-8-B Fe/Zn Sp. Pracy Jedlimex Pokrętło Φ 70-M PN-M Nakrętka M14-8-B Fe/Zn Śruba 1 44 PN-M-85200/06 Pasek klinowy A PN-M Łożysko 608 2RS 1 46 PN-M Pierścień osadczy spr. W PN-M Nakrętka M6-8-B Fe/Zn BN-76/ Śruba z uchem zwij. CD M6x PN-M Śruba M5x B Fe/Zn PN-M Nakrętka M5-8-B Fe/Zn Osłona 1 str. 67

68 Tablica 26 Zespół sprzęgła kpl str. 68

69 Zespół sprzęgła kpl Tablica Wałek Koło pasowe D p FUMO Ostrzeszów Tarcza sprzęgła ESM FUMO Ostrzeszów Sprzęgło ESM Tulejka 5 6 PN-M Wkręt M4x8-8.8-B Fe/Zn Podkładka dystansowa Wg potrzeb do ustalenia nominalnego luzu Podkładka dystansowa Wg potrzeb do ustalenia nominalnego luzu 9 PN-M Wpust pryzmatyczny A6x6x PN-M Łożysko RS 1 11 PN-M Pierścień osadczy spr. W PN-M Podkładka zębata MB PN-M Nakrętka łożyskowa KM3 1 str. 69

70 Tablica 27 Oświetlenie Szczegół I Szczegół G G I Szczegół H 3 H str. 70

71 Oświetlenie Tablica 27 1 WAŚ Urządzenie odbl UT-150S Pasek Przewód główny kpl Wspornik lampy L spw Wspornik lampy R spw / Złącze płytkowe 4-zaciskowe kpl. 1 7 Argip Nakrętka M 5 z kołn.ząbkowana 6 8 PN-M Podkładka spr. Z 10,2 Fe/Zn8 4 9 PN-M Podkładka okrągła 6,5 Fe-Zn PN-M Śruba M10x B-Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M5-8-B Fe/Zn PN-M Wkręt H M5x16-8,8-B Fe/Zn PN-M Wkręt H M5x20-8,8-B Fe/Zn WAŚ Lampa przednia biała E 92 D 2 15 WAŚ Lampa zesp. przednio-tylna obrysowa W21.3z 2 16 WAŚ Urządz. odblask. okr. białe 75T samoprzyl. 2 Klejone 17 WAŚ Urządz. odblask. okr. żółte 75T samoprzyl. 4 Klejone 18 ZOS Promot Białystok Lampa tylna zespolona LT Wiązka przew. lewa kpl Wiązka przew. prawa kpl 1 str. 71

72 Tablica 28 Osłony kpl Szczegół A B Szczegół B str. 72

73 Osłony kpl Tablica Osłona prawa środkowa kpl 1 2 PN-M Podkładka okrągła 8,5 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 8,2 Fe/Zn PN-M Śruba M8x B-Fe/Zn Osłona lewa środkowa kpl Osłona prawa tylna kpl Osłona lewa tylna kpl Blacha lewa kpl. spaw Blacha prawa kpl. spaw Ceownik 1 11 PN-M Śruba M10x B-Fe/Zn Osłona 1 13 PN-M Śruba M8x B-Fe/Zn Osłona lewa przednia kpl Zatrzask kpl 2 16 Jedlimex Pokrętło A 50-M8x Osłona prawa przednia kpl Osłona tylna kpl II Osłona tylna I 1 20 PN-M Podkładka okrągła 6, PN-M Podkładka spr. Z 6,1 Fe/Zn PN-M Śruba M6x B-Fe/Zn PN-S Uchwyt trójkąta 1 24 PN-M Podkładka 8,4 2 str. 73

74 Osłony kpl Tablica Osłona prawa dolna Osłona podbieracza 1 Tylko w Z PN-M Podkładka okrągła 10, PN-M Śruba M10x B 2 29 PN-M Podkładka 10,5-Fe/Zn PN-M Śruba M10x B-Fe/Zn PN-M Śruba M 8x 25-8,8-B Fe-Zn Osłona wariatora 1 33 Argip Nakrętka M 8 z kołn.ząbkowana PN-M Nakrętka samozab. M8-8-B Fe/Zn Argip Nakrętka M10 z kołn.ząbkowana Osłona lewa dolna Belka poprzeczna spawana Pokrywa spawana Płaskownik Podkładka 2 41 PN-M Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn Sprężyna gazowa F.A. Krosno 1 43 PN-M Śruba M8x B-Fe-Zn PN-M Śruba M6x16-8,8-B-Fe-Zn PN-M Podkładka 6,4-Fe/Zn PN-M Nakrętka M6-8-B 3 str. 74

75 Tablica 29 Obwiązywacz siatką str. 75

76 Obwiązywacz siatką Tablica Podkładka Podkładka Podkładka 5 Wg potrzeb Sprężyna naciągowa Rolka napinająca Linka kpl Prowadnica noża II Przeciwnóż Wałek napędowy Koło pasowe Dp Oprawa Krążek Blaszka mocująca Rolka gumowana kpl Piasta z wolnobiegiem Piasta sterująca Czop kpl spaw Blacha dolna Pręt rozprowadzający kpl Prowadnica noża I Cięgno Osłona Podstawa magnesu Podstawa czujnika 1 str. 76 Tylko z elektrycznym sterowaniem obwiązywacza Tylko z elektrycznym sterowaniem obwiązywacza

77 Obwiązywacz siatką Tablica Zespół rolki dociskowej Wspornik z nożem kpl Korpus dźwigni ster.kpl Cięgno luzownika Sworzeń Zespół pojemnika siatki 1 31 Argip Nakrętka M 8 z kołn.ząbkowana 6 32 BN Przelotka A10x2, BN-M Śruba z uchem zwijanym CD M8x BN-M Śruba z uchem zwijanym CD M8x BN-M Śruba z uchem zwijanym CDL M8x Bossard Śruba M8x12 Verbus Ripp 2 37 PN-EN Sworzeń B-10x30-St 1 38 PN-EN ISO 1234 Zawleczka 2,5x16-St 1 39 PN-EN ISO 1234 Zawleczka 2x20-St 2 40 PN-EN ISO 1234 Zawleczka 3,2x20-St 1 41 PN-ISO 7072 Zawleczka 3x70-Fe-Zn PN-M Gałka kulista B PN-M Zacisk kabłąkowy 6, PN-M Kausza A PN-M Podkładka 10,5-Fe/Zn PN-M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 8,2 Fe/Zn PN-M Podkładka okrągła 10,5 3 str. 77

78 Obwiązywacz siatką Tablica PN-M Podkładka okrągła 8,5 Fe/Zn PN-M Podkładka okrągła 13 Fe/Zn PN-M Śruba M10x B-Fe/Zn PN-M Śruba M10x B Fe/Zn PN-M Śruba M12x B-Fe/Zn PN-M Śruba M8x B-Fe/Zn PN-M Śruba M 8x 25-8,8-B Fe-Zn PN-M Śruba M10x B-Fe/Zn PN-M Śruba M8x B 4 58 PN-M Nakrętka M8-8-B-Fe/Zn PN-M Nakrętka M10-8-B-Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M12-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M10-8-B-Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M8-8-B Fe/Zn PN-M Śruba N-U M 8x20-8, PN-M Nakrętka napinająca M8 Fe/Zn PN-M Łańcuch PS 1 66 PN-M Wpust pryzmatyczny A6x6x PN-M Wpust pryzmatyczny A6x6x PN-M Wpust pryzmatyczny A5x5x PN-M Wpust pryzmatyczny A6x6x PN-M Łożysko RS 2 71 PN-M Łożysko RS 2 72 PN-M Łożysko samonast. D PN-M Oprawa łożyska T PN/M-85200/06 Pasek klinowy HZ str. 78

79 Tablica 30 Zespół pojemnika siatki str. 79

80 Zespół pojemnika siatki Tablica Kołyska Zespół pręta siatki Ramię kołyski Szczęka hamulca Szczęka hamulca Dźwignia luzująca Podkładka 1 8 PN-M Wkręt M 6x A Fe-Zn8 1 9 PN-M Podkładka 6, PN-M Nakrętka samozab. M6-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M12-8-B Fe/Zn Wspornik mocowania linki 1 13 PN-M Podkładka spr. Z 6,1 Fe/Zn PN-M Śruba M6x B Wspornik Wspornik podajnika prawy Sworzeń wspornika pojemnika 2 18 PN-EN ISO 1234 Zawleczka 3,2x25-St Wspornik podajnika lewy Zespół docisku 1 21 PN-M Nit 5x12-B Sprężyna naciągowa Język zamka Rączka zamka kpl Sprężyna 1 str. 80

81 Tablica 31 Zespół pręta siatki str. 81

82 Zespół pręta siatki Tablica Pręt z piastą Bęben hamulcowy 1 3 PN-M Wkręt H M 5x8-8.8-B Fe-Zn8 6 4 SKF Łożysko RS Piasta łożyska 1 6 PN-M Pierścień osadczy sprężynujący Z Korpus zabieraka 1 8 PN-M Kołek sprężysty 10x Sprężyna zabieraka 2 10 PN-M Podkładka 8, PN-M Śruba M8x B-Fe/Zn Tuleja pod karkas 1 str. 82

83 Tablica 32 Tuleja pod karkas Tablica 33 Dźwignia sterująca kpl str. 83

84 Tuleja pod karkas Tablica Piasta łożyska Tuleja pod karkas 1 3 PN-M Nakrętka M5-8-B 2 4 PN-M Śruba M 5x50-8,8-B 2 5 PN-M Pierścień osadczy sprężynujący W SKF Łożysko RS1 1 Dźwignia sterująca kpl Tablica Dźwignia sterująca kpl Nóż krążkowy Dźwignia spaw Oprawa spaw Dźwignia sterujaca Sprężyna Korek Nóż Tulejka Dźwignia 1 11 PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x B Fe/Zn PN-M Wkręt M8x Fe/Zn PN-M Wkręt M6x Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-B-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M8-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka samozab. M6-8-B Fe/Zn PN-M Podkładka 6,4 Fe/Zn SKF Łożysko 608 2RS 1 str. 84

85 Tablica 34 Zespół rolki dociskowej str. 85

86 Zespół rolki dociskowej Tablica Sprężyna 2 2 BN-M Śruba z uchem zwijanym CD M8x PN-M Nakrętka samozab. M8-8-B Fe/Zn Ramię rolki L 1 5 PN-M Podkładka okrągła 10,5 Fe/Zn8 4 6 PN-M Łożysko RS 2 7 PN-M Nakrętka samozab. M10-8-B Fe/Zn8 2 8 PN-M Śruba M10x B Fe/Zn Ramię rolki R Rolka 1 str. 86

87 Tablica 35 Wspornik z nożem kpl str. 87

88 Wspornik z nożem kpl Tablica Wspornik noża spawany Nóż 1 3 PN-M Wkręt M6x B Fe-Zn8 7 4 PN-M Nakrętka samozab. M6-8-B Fe/Zn Taśma Osłona noża 1 Pręt rozprowadzający kpl Tablica Pręt rozprowadzający spaw. 1 2 PN/M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn8 4 3 PN/M Śruba M6x B Fe/Zn Dekiel 1 5 PN/M Podkładka 6,4 Fe/Zn8 3 6 PN/M Nakrętka samozab. M6-8-B Fe/Zn8 3 str. 88

89 Tablica 36 Pręt rozprowadzający kpl str. 89

90 Tablica 37 Rama podbieracza (Z-279/1) str. 90

91 Rama podbieracza (Z-279/1) Tablica Rama pobieracza Blacha prawa kpl Prowadnica sprężyny Koło z=16 kpl Koło podwójne II Koło z-16 kpl Kostka kpl Ramię kpl.lewe Blacha lewa kpl Ramię prawe spawane Koło blaszane kpl Oprawa K Wałek napędu Osłona lewa Osłona wału Sprężyna Rolka napinająca Podkładka 35x45x0, Podkładka 35x45x PN-85/M Śruba M12x B-Fe/Zn PN-85/M Śruba M12x B-Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B-Fe/Zn PN-85/M Śruba M10x B-Fe/Zn PN-87/M Śruba docisk. M8x25-33H-Fe/Zn8 1 str. 91

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569,

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VII 2013 Sposób

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 121 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 122 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 4 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2012 Sposób

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Wóz paszowy T-614/1 PKWiU 29.32.65-50.70

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

PRASA ZMIENNOKOMOROWA SIPMA PZ 1832 PRIMA

PRASA ZMIENNOKOMOROWA SIPMA PZ 1832 PRIMA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZMIENNOKOMOROWA SIPMA PZ 1832 PRIMA KATALOG CZĘŚCI Wydanie III -2013 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN

WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T00/T0 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL - 00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T00/T0 SPIS TREŚCI. ZAWIESZENIE TANDEM, HAMULEC RĘCZNY T00. DRABINKA 0. ZAWIESZENIE TYLNE,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

Materiały do odsprzedaży - DOS

Materiały do odsprzedaży - DOS 1 2 0829-104-109 7319-050-123.10 Pierścień R265 TWORZYWA I GUMA PA6 5 szt 34,01 zł 3 1362-690-063 Nasadka użebrowana D26x20 34113 50 szt 2,07 zł 4 1373-290-011 Profil gumowy D30 NBR50 130 szt 8,31 zł 5

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z587 SPIS TREŚCI 1. KORPUS PRASY I DOCISK POKOSU 4 2. DYSZEL 6 3. STOPKA PODPOROWA

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

Lista pozycji do odsprzedaży. Lp. Pozycja Opis Ilość Jm Uwagi

Lista pozycji do odsprzedaży. Lp. Pozycja Opis Ilość Jm Uwagi Pozycje do odsprzedaży 2014-04-17 FARBY 1 1317-660-002 Emalia poliur.ral-9016 CELUX/S 629,60 dm3 MATERIAŁY ZNORMALIZOWANE 2 0653-314-026ZN Śruba M16x1,5x45-8.8B A3L 8,50 kg 3 0653-314-034ZN Śruba M16x90-4.8

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 4 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 1 1 PO.EM.00040 Ramka PO85 3+ kompletna 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 4 1 PL00289 Komplet +1 rama 85 5 4 PL00296

Bardziej szczegółowo

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ROZRZUTNIK OBORNIKA N267 SPIS TREŚCI 1. TANDEM N267 4 2. UKŁAD NAPĘDOWY N267 6 3. PRZENOŚNIK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo