PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI"

Transkrypt

1 PLATFORMA DO BEL T94 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL 6-00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 6

2 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

3 SPIS TREŚCI. BORTA 4. STOPKA PODPOROWA 6 3. ZAWIESZENIE, HAMULEC RĘCZNY 8 4. INSTALACJA ELEKTRYCZNA 0. UKŁAD HAMULCOWY JEDNOOBWODOWY 6. UKŁAD HAMULCOWY DWUOBWODOWY 4 7. UKŁAD HAMULCOWY HYDRAULICZNY 8 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 3

4 . BORTA x KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

5 Borta Nr Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub indeks Norma Ilość w zespole Borta T Śruba M6x0 3S6/0OC 8,8 DIN Podkładka okrągła 7 3P6OC DIN 40 4 Nakrętka samokontrująca M6 3NS6OC DIN 98 0 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

6 . STOPKA PODPOROWA 3 x 7 x KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

7 Stopka podporowa Nr Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub indeks Norma Ilość w zespole Oko dyszla POD-ODL Stopka podporowa POD-OGL Śruba M0x0 3S0/0 DIN 93 4 Śruba M6x0 3S6/0OC 8,8 DIN 93 6 Podkładka okrągła 3P0OC DIN 4 6 Podkładka okrągła 7 3P6OC DIN 6 7 Nakrętka M0x, 3N0OC DIN 934 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 7

8 3. ZAWIESZENIE, HAMULEC RĘCZNY A 9 (x) x 4 8 A 3 0 x Zawieszenie, hamulec ręczny 8 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

9 Zawieszenie, hamulec ręczny Nr Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub indeks Norma Ilość w zespole Oś hamowana OS GX80 - Koło 400/60-.3 K400/60/,3-3 Blacha pod cybant T Cybant T Koło linowe T Uchwyt kółka T Naciąg hamulca POD-OGL Zacisk linowy 0mm POD-ELZ DIN Kausza do lin 6mm POD-ELZ DIN Linka stalowa 6mm 3LS6 DIN m Śruba M0x4 3S0/4OC DIN 93 Podkładka okrągła 3P0OC DIN 8 3 Podkładka okrągła 0, 3P0OC DIN 4 Nakrętka M0x, 3N0/,OC DIN Nakrętka koła M8 (kpl. z osią) DIN 7436H 6 Nakrętka samokontrująca M0 3NS0OC DIN 98 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 9

10 4. INSTALACJA ELEKTRYCZNA x x x 3 x Instalacja elektryczna 0 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

11 Instalacja elektryczna Nr Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub indeks Norma Ilość w zespole Wiązka przyczepy do bel T04 POD-ELK Gniazdo siedmiopinowe ( kpl z wiązką) - 3 Przewód do łączenia z ciągnikiem L 3000 ( kpl z wiązką) - 4 Lampa obrysowa na wysięgniku POD-ELK Lampa obrysowa kwadratowa z odblaskiem POD-ELK Lampa tablicy rejestracyjnej POD-ELK Lampa zespolona z trójkątem odblaskowym (lewa) Lampa zespolona z trójkątem odblaskowym (prawa) Odblask prostokątny samoprzylepny POD-ELK POD-ELK POD-OGL Wkręt z łbem walcowym Mx30 ( kpl z wiązką) DIN Podkładka okrągła, ( kpl z wiązką) DIN Nakrętka M ( kpl z wiązką) DIN Komplet żarówek Lampa obrysowa na wysięgniku RW V Lampa obrysowa kwadratowa z odblaskiem WW V W 3 Lampa tablicy rejestracyjnej CW V 4 Lampa zespolona z trójkątem odblaskowym CW V/ W V / KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

12 . UKŁAD HAMULCOWY JEDNOOBWODOWY KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

13 Trzypunkt Nr Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub indeks Norma Ilość w zespole Złącze przewodu czarne twarde ZP - Przewód spiralny 6m POD-PNE Filtr układu pneumatycznego POD-OGL Zawór hamowania przyczepy ZHP - Regulator siły hamowania POD-OGL Zbiornik powietrza 40l POD-OGL Podpora zbiornika kpl T Siłownik membranowy 4' kpl. POD-OGL Uchwyt złącza pneumatycznego POD-OGL Podkładka uszczelniająca 4UPPM4-4 Tekalan Ø x, POD-TSZ m 3 Złączka redukcyjna Mx, Mx, Tulejka grodziowa Mx,, wewn. M6x. z nakrętką (kpl z przewodem) Przyłącze proste Mx, Ø - Przyłącze kolanko Mx, Ø - 6 Zawór odwadniający Mx, Zestaw: POD-HKR Złącze kontrolne Mx, - 8 Trójnik M6x, Ø ze złączek kontrolnym z boku - 9 Korek Mx, - KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 3

14 6. UKŁAD HAMULCOWY DWUOBWODOWY 3 A A Układ pneumatyczny dwuobwodowy 7 4 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

15 Układ hamulcowy dwuobwodowy Nr Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub indeks Norma Ilość w zespole Puste złącze przewodów Złącze twarde czerwone z filtrem Złącze twarde żółte z filtrem Przewód pneumatyczny spiralny czerwony Przewód pneumatyczny spiralny żółty Zestaw: POD-OGL PPU-C-M6 PPU-Z-M6 6 Zawór hamulcowy przyczepy Regulator siły hamowania Zawór odwadniający Mx, Zbiornik powietrza 40l Ø 46mm, l 940mm Obejma zbiornika Siłownik membranowy 4' Korek M6x, 3 Pierścień uszczelniający 6x0 4 Nakrętka M Nakrętka M6 6 Przegub widełkowy krótki 7 Sworzeń Ø 4 8 Zawleczka 4x KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

16 6. UKŁAD HAMULCOWY DWUOBWODOWY 3 A A Układ pneumatyczny dwuobwodowy 7 6 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

17 Układ hamulcowy dwuobwodowy Nr Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub indeks Norma Ilość w zespole 9 0 Złączka redukcyjna Mx,, M6x, Złączka kolanko M6x,, M6x, Przyłącze proste Mx, Ø - Przyłącze proste Mx, Ø Zestaw: POD-HKR Złącze kontrolne Mx, - 4 Przyłącze kolanko Mx, Ø - Trójnik M6x,, przyłącze Ø ze złączem kontrolnym z boku - 6 Korek Mx, Tekalan Ø POD-TSZ m 8 Tekalan Ø POD-TSZ m KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 7

18 7. UKŁAD HAMULCOWY HYDRAULICZNY x x 6 x x KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

19 Układ hamulcowy hydrauliczny Nr Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub indeks Norma Ilość w zespole Siłownik hydrauliczny POD-HPZ Akumulator hydrauliczny 0,7l POD-HPZ Obejma akumulatora POD-HPZ Zawór awaryjny POD-HPZ Przyłączka prosta M8x,- M8x, POD-HKR Przyłączka prosta 3/8'-M8x, 4KP3/8 8-7 Szybkozłącze wtyczka POD-HPZ Podkładka miedziana 6xx, 4U6 DIN 7306A 9 Korek 3/8' POD-HKR Cylinder nurnikowy - Kątownik cylindra - Widełka siłownika (kpl. z siłownikiem) - 3 Sworzeń widełek siłownika - 4 Zawleczka 4x0 DIN4 Zawleczka zabezpieczająca (kpl. z zaworem awaryjnym) DIN 4 6 Karabińczyk 60x6 POD-ELZ DIN 99 7 Łańcuch gospodarczy 4mm LNR4OC DIN 68- m 8 Śruba Mx70 (kpl. z obejmą) DIN 93 9 Śruba M0x3 3S0/3OC DIN 93 4 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 9

20 7. UKŁAD HAMULCOWY HYDRAULICZNY x x 6 x x KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

21 Układ hamulcowy hydrauliczny Nr Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub indeks Norma Ilość w zespole 0 Śruba M8X0 3S8/0OC DIN 933 Śruba M6x0 z łbem walcowym 3SI6/0 8,8 DIN 9 Podkładka okrągła zgrubna 0, 3P0 800 DIN Podkładka okrągła zgrubna 8,4 3P8OOC DIN Podkładka okrągła 6,4 3P6OOC DIN 6 Nakrętka niska M4 (kpl z siłownikiem) DIN Nakrętka M (kpl z obejmą) DIN Nakrętka samokontrująca M0 3NS0 DIN Nakrętka samokontrująca M8 3NS8 DIN 98 9 Nakrętka samokontrująca M6 3NS6 DIN AA//0 l A90A//0 L-600 Zestaw: POD-HPR A90A//0 L KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94

22 SPRZEDAŻ SERWIS HURTOWNIA, CZĘŚCI ZAMIENNE 6-00 Sokółka, ul. Kresowa 6, tel.: , fax: Sokółka, ul. Kresowa 6, tel.: , fax: , 6-00 Sokółka, ul. Kresowa 6, tel.: , fax: , METAL-FACH SP. Z O. O.; Ul. KRESOWA 6; 6-00 SOKÓŁKA

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T00/T0 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL - 00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T00/T0 SPIS TREŚCI. ZAWIESZENIE TANDEM, HAMULEC RĘCZNY T00. DRABINKA 0. ZAWIESZENIE TYLNE,

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI -PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 SPIS TREŚCI 1. Złożenie ogólne 4 2. Zestaw ścian 6

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRZYCZEPY SKORUPOWEJ ROLNICZEJ T935 SPIS TREŚCI 1. Rama główna 2. Część zaczepowa 3.

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ROZRZUTNIK OBORNIKA N267 SPIS TREŚCI 1. TANDEM N267 4 2. UKŁAD NAPĘDOWY N267 6 3. PRZENOŚNIK

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość RAMA GÓRNA Nazwa zespołu lub części Nr unku lub norma Ilość 1 Ściana przednia T710-1 03.02.00 1 2 Ściana prawa T710-1 03.03.00 1 3 Słupek tylny prawy T710-1 03.04.00 1 4 Ściana tylna T710-1 03.06.00 1

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT512

PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT512 KATALOG CZCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT5 WYDANIE 0A-0-0 (ROBOCZE) NR PUBLIKACJI 7N-00000000-SP E F 0 57 5 Przekrój A-A 0 57 5 A A 0 59 5 5 Przekrój B-B 9 9 9 5 5 5 55 5 5 Szczegół C 0 9 5

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję Rysunek R1 PLM0025 Pług dłutowy (piktogramy) 2 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00068 Piktogram

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN

WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 2 1. RAMA POŚREDNIA. 1.2 1.1 1.3 1.4 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 1.2 Stabilizator (8xX) 1 DER-002 1.3 Podpora naprawcza

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Wóz paszowy T-614/1 PKWiU 29.32.65-50.70

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 1. RAMA POŚREDNIA. KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 2 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 3 1.4 1.1 1.2 1.3 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 1.2 Stabilizator

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Hydraulika. Działalność operacyjna: Władysławowo 67/11 82-300 Elbląg. AGROMAX Sp. z o.o. ul. J. Conrada 30 01-922 Warszawa

Hydraulika. Działalność operacyjna: Władysławowo 67/11 82-300 Elbląg. AGROMAX Sp. z o.o. ul. J. Conrada 30 01-922 Warszawa AGROMAX Sp. z o.o. ul. J. Conrada 30 01-922 Warszawa Działalność operacyjna: Władysławowo 67/11 82-300 Elbląg Kontakt: tel. 55 236 32 00 mob. 669 661 945 Hydraulika Lp Numer katalogowy Nazwa Ilość Jm Cena

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Rysunek A1 Kalkomania 1

Rysunek A1 Kalkomania 1 Rysunek A1 Kalkomania 1 1 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 2 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja 3 1 EW.EK.00073 Naklejka-instrukcja 4 2 EW.EK.00078 Naklejka-instrukcja 5 2 EW.EK.00072 Naklejka-instrukcja

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1

Bardziej szczegółowo

Piktogramy. Rysunek A

Piktogramy. Rysunek A Rysunek A Piktogramy 1 2 EW.EK.00050 Naklejka AGRO-MASZ 2 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 3 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja 4 1 EW.EK.00073 Naklejka-instrukcja 5 1 EW.EK.00079 Naklejka-instrukcja 6

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

ROZDZIELNIK DOSTAW PO MODYFIKACJI W DNIU R. i W DNIU R. (POZYCJA 143) CZĘŚĆ II - AKCESORIA I MATERIAŁY. JW.

ROZDZIELNIK DOSTAW PO MODYFIKACJI W DNIU R. i W DNIU R. (POZYCJA 143) CZĘŚĆ II - AKCESORIA I MATERIAŁY. JW. ROZDZIELNIK DOSTAW PO MODYFIKACJI W DNIU 19.05.2015 R. i W DNIU 20.05.2015 R. (POZYCJA 143) L.p. Nazwa J.m. Iliść CZĘŚĆ II - AKCESORIA I MATERIAŁY JW. 4809 Zegrze JW. 1230 Wesoła JW. 2189 Kazuń JW. 5699

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00259 Piktogram

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa OPIS Uwagi Nr rysunku

Lp. Nazwa OPIS Uwagi Nr rysunku Zestawienie w ramach wniosku o dofinansowanie realizacji projektu Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 pt. ROZWÓJ INNOWACYJNEJ, UNIWERSALNEJ KONSTRUKCJI UKŁADÓW PRZENIESIENIA MOCY DO CIĄGNIKÓW

Bardziej szczegółowo

Oświetlenie 24 Volt NASZ SUKCES TO TECHNOLOGIA DLA PRZYCZEP. Katalog Technika pojazdów użytkowych

Oświetlenie 24 Volt NASZ SUKCES TO TECHNOLOGIA DLA PRZYCZEP. Katalog Technika pojazdów użytkowych Oświetlenie 24 Volt Katalog 2013 NASZ SUKCES TO TECHNOLOGIA DLA PRZYCZEP www.sanube.pl PREZENTACJA FIRMY SANUBE Założona w 2006 roku przez Waltera Sallaberger My mamy oświetlenie, które sprawi, że Twój

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Spis treści Typ kompresora Nr strony Pole Position 221 3 GV 34-24 PCM 3 6 B 2800 I/50 9 B 2800 B/100 12 B 3800 B/200 15 B 4900/200

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" SPRĘŻYNA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU DOLMAR SPRĘŻYNA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 5 038114270 ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/7900 7 038114031 PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" 11 038117050 SPRĘŻYNA 8 038117020 DŹWIGNIA WYCHWYTNIKA; 0829-7 9 038117030 PRZEGUB

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA CZĘŚCI DO WIND ZAŁADOWCZYCH - PODESTÓW RUCHOMYCH - PLATFORM ZAŁADOWCZYCH www.windazaladowcza.pl tel. 697 915 317; 697 917 313; 42 276 25 68 SW80768PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80769PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80860PE

Bardziej szczegółowo

CK31 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

CK31 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH CK31 LITA CZĘŚCI ZAMIENNYCH 1 Lista części zamiennych L.P. Nr art. OPI TYP(*) 1001 RAMA PODPORY ILNIKA 1002.1 310034109 ŚRUBA M16X80 GWINTOWANA W LEWO DIN 931 OCYNKOWANA 1002.2 310034110 ŚRUBA M16X80 GWINTOWANA

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 ASM0003 Agregat uprawowo-siewny 3m z wałem packer (piktogramy) 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 9-5-92-97 centrala + 5 5 5 fax + 5 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG KOMUNALNY

Bardziej szczegółowo

STAR. Z.P.A.M GABRIEL G.T.P. BALIŃSCY S.j. 55-200 OŁAWA UL. NADBRZEŻNA 7 TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 e-mail : balimech-gabriel@wp.

STAR. Z.P.A.M GABRIEL G.T.P. BALIŃSCY S.j. 55-200 OŁAWA UL. NADBRZEŻNA 7 TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 e-mail : balimech-gabriel@wp. G.T.P. BALIŃSCY S.j. TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 STAR Lp. Mag. Nazwa wyrobu Nr porównawczy S05 18 Mieszalnik paliwa 150 L ( SMOK ) 467.55.209 S06 19 Mieszalnik paliwa 742 469.55.212 S08 35 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

Nazwa towaru Złączka prosta M12x1,5 06L Złączka prosta M14x1,5 08L Złączka prosta M16x1,5 10L Złączka prosta M18x1,5 12L Złączka prosta M20x1,5 12S

Nazwa towaru Złączka prosta M12x1,5 06L Złączka prosta M14x1,5 08L Złączka prosta M16x1,5 10L Złączka prosta M18x1,5 12L Złączka prosta M20x1,5 12S Złączka prosta M12x1,5 06L Złączka prosta M14x1,5 08L Złączka prosta M16x1,5 10L Złączka prosta M18x1,5 12L Złączka prosta M20x1,5 12S Złączka prosta M22x1,5 15L Złączka prosta M24x1,5 16S Złączka prosta

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTY. My/Ja* niżej podpisani... /imię i nazwisko/ reprezentując... /pełna nazwa i adres wykonawcy/

FORMULARZ OFERTY. My/Ja* niżej podpisani... /imię i nazwisko/ reprezentując... /pełna nazwa i adres wykonawcy/ ... ZAŁĄCZNIK NR 2 DO SIWZ / pieczęć wykonawcy/ FORMULARZ OFERTY /wzór/ 2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA ul. Marsa 110 04 470 Warszawa My/Ja* niżej podpisani... /imię i nazwisko/ reprezentując... /pełna nazwa

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

WNIOSEK o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o zamówienie publiczne w trybie przetargu ograniczonego na dostawę części do pojazdów bojowych

WNIOSEK o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o zamówienie publiczne w trybie przetargu ograniczonego na dostawę części do pojazdów bojowych Załącznik nr 1... /pieczęć firmowa Wykonawcy/ WNIOSEK o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o zamówienie publiczne w trybie przetargu ograniczonego na dostawę części do pojazdów bojowych Nazwa i adres

Bardziej szczegółowo

BTM0014 Brona talerzowa ciężka

BTM0014 Brona talerzowa ciężka Rysunek R1 BTM0014 Brona talerzowa ciężka 1 1 BT00437 Rama główna BTC 30M 2 2 BT00354 Uchwyt wału BT ciężka 3 1 BT00426 Ekran boczny pływający 4 1 BT00431 Ekran prawy 5 1 BT00406 Wał teownikowy Fi600 6

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

SIM0006 SP200 lewa strona przód

SIM0006 SP200 lewa strona przód Rysunek R1 SIM0006 SP200 lewa strona przód LISTA CZĘŚCI 1 1 SI01039 Aparat wysiewający kompletny 2 1 SI00009 Wentylator 3 2 SI00953 Łożysko mieszadła 4 2 EL00013 Smarowniczka Typ A DIN 71412 - AM 6 5 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROZRZUTNIK OBORNIKA IC-ZPCZ-1105

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROZRZUTNIK OBORNIKA IC-ZPCZ-1105 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROZRZUTNIK OBORNIKA IC-ZPCZ-1105 0 Spis rzeczy Strona Uwagi wstępne do katalogu części zapasowych.1 Wykaz.2 Części znormalizowane...4 Nazwa Tablica Otwarta skrzynia ładunkowa.1

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z587 SPIS TREŚCI 1. KORPUS PRASY I DOCISK POKOSU 4 2. DYSZEL 6 3. STOPKA PODPOROWA

Bardziej szczegółowo

jm ilość id AMW Uwagi Wyszczególnienie

jm ilość id AMW Uwagi Wyszczególnienie WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części do oczyszczarek lotniskowych (POL-120, OL-4500), wirnikowych zgarniaczy śniegu (D-262, D-210) i wodopolewaczek (PZ-8) - pakiet zawierający 223 poz.

Bardziej szczegółowo

FT-42 FT-21 FT-35. Lampa tylna 5 segmentowa typu IVECO 24V. Symbole do zamówienia Symbole do zamówienia

FT-42 FT-21 FT-35. Lampa tylna 5 segmentowa typu IVECO 24V. Symbole do zamówienia Symbole do zamówienia Lampa tylna 7 segmentowa typu MERCEDES-24V FT-42 Lampa tylna wielosegmentowa typu Europoint-24V FT-21 FT-42 L (lampa lewa z podświetleniem tablicy rejestracyjnej)... Opak. 1 szt. FT-42 P (lampa prawa)...

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

BTM0012 Piktogramy i naklejki

BTM0012 Piktogramy i naklejki Rysunek R1 BTM0012 Piktogramy i naklejki 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00063 Piktogram

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 145 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 146 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 147 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 140 181245250 (zam. 181245251)

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

Wykaz części i materiałów

Wykaz części i materiałów WOJEWÓDZKIE POGOTOWIE RATUNKOWE SP ZOZ W LUBLINIE 20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8, tel. (81) 533-77-90, fax. (81) 533-78-00 www.pogotowie.lublin.pl e-mail: sekretariat@pogotowie.lublin.pl Wykaz części

Bardziej szczegółowo

Opis urządzeń. Siłownik membranowy Siłownik membranowy. Zastosowanie

Opis urządzeń. Siłownik membranowy Siłownik membranowy. Zastosowanie Siłownik membranowy 423... Siłownik membranowy do hamulców krzywkowych do hamulców tarczowych Zastosowanie Cel Konserwacja Zalecenie montażowe Przyczepy z dyszlem i naczepy siodłowe z więcej niż jedną

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr. do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. (pieczęć firmy) FORMULARZ CENOWY. Zadanie nr 1 - Akcesoria, lakiery, znaki i oznaczenia

Załącznik nr. do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. (pieczęć firmy) FORMULARZ CENOWY. Zadanie nr 1 - Akcesoria, lakiery, znaki i oznaczenia . (pieczęć firmy) FORMULARZ CENOWY Załącznik nr. Zadanie nr 1 - Akcesoria, lakiery, znaki i oznaczenia dotyczy przetargu nieograniczonego: Lp Przedmiot zamówienia CPV Dodatkowe oznaczenia, nr katalogowy

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

Tśm do pojazdu markistar 200

Tśm do pojazdu markistar 200 Zadanie nr 2 FORMULARZ OFERTOWY Załącznik nr 2 do ogólnych warunków umowy Nazwa tśm numer katalogowy nr VIN nr silnika rok produkcji pojazdu jm ilość cena jednostkowa netto wartość netto stawka VAT cena

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a

S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a 05.06.2009 min. 39 146 S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a 2 0 0 9 19 51 8 238 70 108 SELT SPS ul. Głogowska 24a, 45-315 Opole 35 Wydział Żaluzji Fasadowych i Refleksoli ul. Pużaka 43,

Bardziej szczegółowo

Strona 1 ZESTAWY SERWISOWE. OBOWIĄZUJE OD 15.06.2012R. Osie niehamowane. Osie hamowane. Osie hamowane z hamulcem pneumatycznym typu SB

Strona 1 ZESTAWY SERWISOWE. OBOWIĄZUJE OD 15.06.2012R. Osie niehamowane. Osie hamowane. Osie hamowane z hamulcem pneumatycznym typu SB Osie niehamowane Indeks Cena netto P10001.051S Zestaw naprawczy-oś VG7, 750 kg.oc., b-1000 c-1450 l-1100 112x5, Nstand. 559,19 PLN P10002.019S Zestaw naprawczy-oś VG10, 1050 kg.oc., b-1000 c-1450 l-1070

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo