katalog części zamiennych

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "katalog części zamiennych"

Transkrypt

1 Pronar Sp. zo.o. tel.: Narew ul. Mickewicza 0A fax: katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A NR PUBLIKACJI: 32N SP PL

2

3 Spis treści WSTĘP 3 Sprzedaż części zamiennych 3 ZASADY ZAMAWIANIA CZĘŚCI ZAMIENNYCH 3 Zasady korzystania z katalogu części zamiennych 4 KOSIARKA DYSKOWA PRONAR 8 KOSIARKA DYSKOWA PRONAR ZGARNIACZ LEWY PODWÓJNY 4 ZGARNIACZ PRAWY PODWÓJNY 6 TRÓJKĄT ZACZEPOWY 8 ŁAŃCUCH ODCIĄŻAJĄCY 20 UKŁAD ZAWIESZENIA 22 UKŁAD ZAWIESZENIA 25 CYLINDER HYDRAULICZNY 28 RAMA GŁÓWNA 30 RAMA GŁÓWNA 36 PRZEKŁADNIA KĄTOWA PRZEKŁADNIA KĄTOWA OSŁONA TYLNA 46 SPULCHNIACZ 48 OBUDOWA SPULCHNIACZA 52 NAPINACZ 54 LISTWA TNĄCA LP300F 56 ŚLIZG 58 DYSK 60 DYSK NAPĘDOWY 62 DYSK Z BĘBNEM 64 LISTWA 3,0M 66 MODUŁ DYSKU 68 KOŁO MAŁE 70 KOŁO DUŻE 72

4

5 WSTĘP Katalog części zamiennych jest aktualny w dniu wydania. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Wszystkie informacje zawarte w niniejszym katalogu oparte są na najnowszych danych dostępnych w momencie opracowania Rozmieszczenie części w katalogu nie musi być kolejnością montażu/demontażu poszczególnych elementów. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powielanie całości lub fragmentów niniejszej publikacji bez zgody Pronar sp. z o.o. jest zabronione. publikacji. W przypadku niejasności należy kontaktować się ze Sprzedawcą lub bezpośrednio z Producentem. Sprzedaż części zamiennych Sprzedaż , , Magazyn , , ZASADY ZAMAWIANIA CZĘŚCI ZAMIENNYCH Zamówienie części musi obejmować następujące pozycje: Typ maszyny i numer fabryczny (VIN) Nazwę części Typ części Numer katalogowy Kompletne zamówienie musi zawierać również informacje o kontakcie telefonicznym z osobą zamawiającą oraz adresem dostarczenia przesyłki. W przypadku zamawiania części zamiennych do osi jezdnej konieczne jest podanie również numeru fabrycznego osi wraz z pozostałymi informacjami. Ilość zamawianych części 3

6 Zasady korzystania z katalogu części zamiennych Głowica odmulajaca GO N GO800 00/ Głowica odmulajaca GO N GO800 00/ LP. NAZWACZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI ZAŚLEPKA 56N NALEPKA 78N NALEPKA 78N A - SYMBOL POŁĄCZENIA (występuje parami np. A-A, B-B) - SYMBOL KIERUNKU PRACY MASzyny 4

7 Katalog części zamiennych zawiera rysunki zestawieniowe i odpowiadający mu wykaz części zamiennych zawarty w tabeli. () Nazwa zespołu Rysunek zestawieniowy oraz tabela z wykazem części zamiennych opisane są przy pomocy nazwy zespołu () oraz numeru zespołu kompletnego (2) jeżeli występuje. (2) Numer zespołu kompletnego (3) Rysunek zestawieniowy (4) Typ maszyny (5) Numer rysunku Ze względu na złożoność niektórych podzespołów cały układ może być podzielony na kilka widoków. Pierwszy człon numeru rysunku (5), oznacza grupę rysunków do której odnosi się cały układ, drugi człon numeru rysunku (5) oznacza kolejny rysunek w danej grupie. Przykładowo, jeżeli w danym zespole umieszczono 3 rysunki, to każdy z nich będzie oznakowany w sposób następujący 00/, 00/2 i 00/3. Tabela z wykazem części zamiennych odnosząca się do grupy rysunkowej będzie opisana w polu (6) w sposób następujący: 00/ 00/3. (6) Odniesienie do numeru rysunku (grupy rysunkowej) (7) Liczba porządkowa Liczba porządkowa (7) umieszczona w tabeli odnosi się do pozycji części zaznaczonej na rysunku zestawieniowym (3). (8) Nazwa części (9) Typ części W kolumnie (9) umieszczane są informacje techniczne (np. wymiar, rodzaj części). (0) Numer katalogowy () Ilość części (2) Uwagi W kolumnie tej umieszczane są uwagi i skróty literowe dotyczące poszczególnych części lub podzespołów. Objaśnienia skrótów literowych podane są w tabeli poniżej: Skrót Objaśnienie Przykład S(numer rysunku) Numer rysunku, do którego odnosi się podzespół. S(029/) D Wyposażenie dodatkowe. D O(numer katalogowy) Z(numer katalogowy) Wyposażenie opcjonalne. W nawiasie podano numer katalogowy części (lub zespołu), który jest zastąpiony. Część zamienna. W nawiasie podano numer katalogowy części (lub zespołu) z tabeli z jaką część (lub zespół) jest zamienna. O(204N ) Z(204N ) B Część nie pokazana na rysunku. B 5

8 6

9 Katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA Pronar PRONAR

10 KOSIARKA DYSKOWA PRONAR 32N / B P C S E A W D

11 KOSIARKA DYSKOWA PRONAR 32N /2 0 4 A B C D

12 KOSIARKA DYSKOWA PRONAR 32N / - 00/2 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Nalepka informacyjna 78N Nalepka informacyjna 78N Nalepka informacyjna 78N Nalepka ostrzegawcza 78N Nalepka ostrzegawcza 78N Nalepka 78N Nalepka ostrzegawcza 85N Nalepka ostrzegawcza 85N Nalepka ostrzegawcza 85N Nalepka informacyjna 85N Nalepka ostrzegawcza 85N Nalepka 85N Zgarniacz lewy podwójny 85N S(003/) 5 Zgarniacz prawy podwójny 85N S(004/) 6 Nalepka informacyjna 86N Nalepka ostrzegawcza 86N Trójkąt zaczepowy 86N S(005/) 9 Łańcuch odciążający 86N S(006/) 20 Nalepka symbol 32N Układ zawieszenia 32N S(007/) 22 Rama główna 32N S(00/-00/4) 23 Osłona tylna 32N S(04/) 24 Listwa tnąca PRONAR LP300F 33N S(08/) 25 Wał T400ENC2F2 26 Śruba M2x A2J PN-EN ISO Śruba M2x A2J PN-EN ISO Nakrętka M2-8-A2J DIN Podkładka 2-00 HV-A2J PN-EN ISO Podkładka sprężysta Z2,2-Fe/Zn5 PN-M

13 KOSIARKA DYSKOWA PRONAR 390N / 2 W E 2 8 C 22 S E A B W D

14 4 002/ A D C E B KOSIARKA DYSKOWA PRONAR 390N

15 KOSIARKA DYSKOWA PRONAR 390N / - 002/2 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Nalepka informacyjna 78N Nalepka informacyjna 78N Nalepka informacyjna 78N Nalepka ostrzegawcza 78N Nalepka ostrzegawcza 78N Nalepka 78N Nalepka ostrzegawcza 85N Nalepka ostrzegawcza 85N Nalepka ostrzegawcza 85N Nalepka informacyjna 85N Nalepka ostrzegawcza 85N Nalepka 85N Nalepka informacyjna 86N Nalepka ostrzegawcza 86N Trójkąt zaczepowy 86N S(005/) 7 Łańcuch odciążający 86N S(006/) 8 Listwa tnąca PRONAR LP300F 33N S(08/) 9 Nalepka 390N SPULCHNIACZ 390N S(05/-05/2) 2 RAMA GŁÓWNA 390N S(0/-0/4) 22 UKŁAD ZAWIESZENIA 390N S(008/) 23 Wał Comer T400ENC2F2 24 Śruba M2x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x25-8,8-A2J PN-EN ISO Nakrętka M2-8-A2J DIN NAKRĘTKA M8-8-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 2-200HV-2AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 8-200HV-A2J PN-EN ISO

16 ZGARNIACZ LEWY PODWÓJNY 85N /

17 ZGARNIACZ LEWY PODWÓJNY 85N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Tarcza gumowa 85N Uchwyt lewy 85N Mocowanie tarczy 85N Tarcza stalowa 85N Ramię obrotowe 85N Głowica 85N Sprężyna zgarniacza 85N Pierścień dystansowy 85N Łańcuch zgarniacza 85N Wkładka profilu 40x40 Moss Plastic 22 Wkładka rurki 30 Moss Plastic Smarowniczka M8x-45 PN-76/M Pierścień osadczy Z 20 PN-8/M Pierścień osadczy W 47 PN-8/M Łożysko RS PN-85/M Śruba M0x A2J PN-EN ISO 404: Śruba M8x A2J PN-EN ISO 407: Nakrętka M0-8-A2J PN-EN ISO 7040: Nakrętka M8-8-A2J PN-EN ISO 7040: Podkładka HV-A2J PN-EN ISO 709: Podkładka 8-00 HV-A2J PN-EN ISO 709: Kołek sprężysty 5x35-C PN-EN ISO 8752: Śruba M0x A2J PN-M-82406: Nakrętka M2-8-A2J PN-EN ISO 4032: Śruba M2x A2J PN-EN ISO 407:2002 5

18 ZGARNIACZ PRAWY PODWÓJNY 85N /

19 ZGARNIACZ PRAWY PODWÓJNY 85N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Tarcza gumowa 85N Tarcza stalowa 85N Sprężyna zgarniacza 85N Pierścień dystansowy 85N Łańcuch zgarniacza 85N Uchwyt prawy 85N Mocowanie tarczy 85N Ramię obrotowe 85N Głowica 85N Wkładka profilu 40x40 22 Wkładka rurki Smarowniczka M8x-45 PN-76/M Pierścień osadczy Z 20 PN-8/M Pierścień osadczy W 47 PN-8/M Łożysko RS PN-85/M Śruba M0x A2J PN-EN ISO 404: Śruba M8x A2J PN-EN ISO 407: Nakrętka M8-8-A2J PN-EN ISO 7040: Nakrętka M0-8-A2J PN-EN ISO 7040: Podkładka 8-00 HV-A2J PN-EN ISO 709: Podkładka HV-A2J PN-EN ISO 709: Kołek sprężysty 5x35-C PN-EN ISO 8752: Śruba M0x A2J PN-M-82406: Nakrętka M2-8-A2J PN-EN ISO 4032: Śruba M2x A2J PN-EN ISO 407:2002 7

20 TRÓJKĄT ZACZEPOWY 86N /

21 TRÓJKĄT ZACZEPOWY 86N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Trójkąt 86N Zapadka 86N Dźwignia zapadki 86N Sworzeń dolny 86N Sworzeń górny 86N Mocowanie dźwigni 86N Sprężyna 86N Podkładka sprężysta Z0,2-Fe/Zn5 PN-77/M Śruba M0x A2J PN-EN ISO Kołek sprężysty 8x40-St PN-EN ISO 8752 Kołek sprężysty 8x50-St PN-EN ISO Przetyczka 2x45 PN-ISO Przetyczka 8x42 PN-ISO

22 ŁAŃCUCH ODCIĄŻAJĄCY 86N /

23 ŁAŃCUCH ODCIĄŻAJĄCY 86N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Wieszak łańcucha 86N Wieszak łańcucha II 86N Łańcuch 0x66x42 D klasa 3-5 ogniw 4 Śruba M4x A2J PN-EN ISO 404: Nakrętka M4-8-A2J DIN

24 UKŁAD ZAWIESZENIA 32N /

25 UKŁAD ZAWIESZENIA 32N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Podkładka regulacyjna 85N Podkładka regulacyjna 85N Podkładka regulacyjna 85N Śruba naciągu 86N Stopa podporowa 86N Sprężyna odciążająca 86N Wkręt sprężyny fi 86N Sprężyna naciągowa 86N Blokada trójkąta 86N Rura hydrauliczna 86N Przewód DN N Podkładka dystansowa 86N Klucz 284N Zawieszenie trójkąta 32N Cięgno sztywne 32N Zawieszenie nośne 32N Uchwyt sprężyn 32N Sworzeń cięgna 32N Uchwyt sprężyn 390N Sworzeń główny 32N Sworzeń blokady 32N Ucho siłownika 32N Sworzeń zawieszenia 32N Sworzeń sprężyn 32N Blokada I 32N Blokada II 32N Tulejka ślizgowa TUP CX - TUP Złącze męskie M6x,5 CNV 08 2/65M 29 Zawleczka do rur 8x Zawleczka do rur x Amortyzator gumowo-metalowy 50x Śruba z uchem M2x25_70-A2J M2x25_70-A2J 2 33 Wkładka profilu 40x Opaska zaciskowa 300x7, Zawór kulowy 6x,5 KH0LX 36 Złącze oczkowe 4x,5-6x,5 WH0LMKDSOMDCF 37 Smarowniczka M6x PN-76/M Smarowniczka M8x PN-76/M Podkładka sprężysta Z0,2-Fe/Zn5 PN-77/M Podkładka sprężysta Z2,2-Fe/Zn5 PN-77/M Wkręt M0x A2J PN-EN ISO 0642: Śruba M2x A2J PN-EN ISO 404: Śruba M2x A2J PN-EN ISO Śruba M0x A2J PN-EN ISO 407: Śruba M0x A2J PN-EN ISO 407: Wkręt dociskowy M0x0-A2J PN-EN ISO 4027: Nakrętka M0-8-A2J PN-EN ISO 4032: Nakrętka M2-8-A2J PN-EN ISO 4032: Nakrętka M6-8 PN-EN ISO 4032: Nakrętka M2-8-A2J PN-EN ISO Nakrętka M0-8-A2J PN-EN ISO 7040:

26 UKŁAD ZAWIESZENIA 32N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI 52 Podkładka 0-00HV-A2J PN-EN ISO Podkładka HV-A2J PN-EN ISO 709: Podkładka 2-00 HV-A2J PN-EN ISO Kołek sprężysty 5x35-C PN-EN ISO 8752: Kołek sprężysty 5x45-C PN-EN ISO 8752: Kołek sprężysty 8x60-C PN-EN ISO 8752: Przetyczka 8x42 PN-ISO Cylinder hydrauliczny fi80xfi N S(009/) 6 PODKŁADKA 32N POKRYWA TF2R 63 SWORZEŃ SPRĘŻYNY 32N KOŁEK SPRĘŻYSTY 4x28-C PN-EN ISO PODKŁADKA 6-200HV-A2J PN-EN ISO UCHO SPRĘŻYN 390N UCHO 32N CIĘGNO 32N TULEJA DYSTANSOWA 32N ŚRUBA M2x A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 2-00HV-A2J PN-EN ISO ŚRUBA RZYMSKA M2x40-A2J DIN PODKŁADKA 4-00HV-A2J PN-EN ISO UCHO 32N

27 UKŁAD ZAWIESZENIA 390N /

28 UKŁAD ZAWIESZENIA 390N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Podkładka regulacyjna 85N Podkładka regulacyjna 85N Podkładka regulacyjna 85N Śruba naciągu 390N Stopa podporowa 86N Sprężyna naciągowa 86N Blokada trójkąta 86N Rura hydrauliczna 86N Przewód DN N Podkładka dystansowa 86N Klucz 284N Zawieszenie trójkąta 32N Cięgno sztywne 32N Zawieszenie nośne 32N Uchwyt sprężyn 32N Sworzeń cięgna 32N Sworzeń główny 32N Sworzeń blokady 32N Ucho siłownika 32N Sworzeń zawieszenia 32N Sworzeń sprężyn 32N Blokada I 32N Blokada II 32N Tulejka ślizgowa TUP CX - TUP Złącze męskie M6x,5 CNV 08 2/65M 26 Zawleczka do rur 8x Zawleczka do rur x Amortyzator 50x Śruba z uchem M2x25_70-A2J M2x25_70-A2J 2 30 Wkładka profilu 40x Opaska zaciskowa 300x7, Zawór kulowy 6x,5 KH0LX 33 Złącze oczkowe 4x,5-6x,5 WH0LMKDSOMDCF 34 Smarowniczka M6x PN-76/M Smarowniczka M8x PN-76/M Podkładka sprężysta Z0,2-Fe/Zn5 PN-77/M Podkładka sprężysta Z2,2-Fe/Zn5 PN-77/M Wkręt M0x A2J PN-EN ISO 0642: Śruba M2x A2J PN-EN ISO 404: Śruba M2x A2J PN-EN ISO Śruba M0x A2J PN-EN ISO 407: Śruba M0x A2J PN-EN ISO 407: Wkręt dociskowy M0x0-A2J PN-EN ISO 4027: Nakrętka M0-8-A2J PN-EN ISO 4032: Nakrętka M2-8-A2J PN-EN ISO 4032: Nakrętka M6-8 PN-EN ISO Nakrętka M2-8-A2J PN-EN ISO Nakrętka M0-8-A2J PN-EN ISO 7040: Podkładka 0-00HV-A2J PN-EN ISO Podkładka HV-A2J PN-EN ISO 709: Podkładka 2-00 HV-A2J PN-EN ISO

29 UKŁAD ZAWIESZENIA 390N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI 52 Kołek sprężysty 5x35-C PN-EN ISO 8752: Kołek sprężysty 5x45-C PN-EN ISO 8752: Kołek sprężysty 8x60-C PN-EN ISO 8752: Przetyczka 8x42 PN-ISO Cylinder hydrauliczny fi80xfi N S(009/) 57 Uchwyt sprężyn 390N Wkręt sprężyny 390N Ucho sprężyn 390N Podkładka 32N Sprężyna naciągowa 390N Pokrywa szybkozłącza TF2 R 63 Kołek sprężysty 4x28-C PN-EN ISO SWORZEŃ SPRĘŻYNY 32N PODKŁADKA 6-00HV-Fe//Zn5//A PN-EN ISO UCHO 32N CIĘGNO 32N TULEJA DYSTANSOWA 32N PODKŁADKA 2-00HV-Fe//Zn6//A PN-EN ISO ŚRUBA M2x A2J PN-EN ISO UCHO 32N ŚRUBA RZYMSKA M2x40-A2J DIN PODKŁADKA 4-00HV-Fe//Zn6//A PN-EN ISO

30 CYLINDER HYDRAULICZNY 06N /

31 CYLINDER HYDRAULICZNY 06N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Korpus cylindra 06N Tłoczysko 06N Tłok 06N Dławnica 06N Pierścień zgarniający K PU 6 Pierścień uszczelniający K PU 2 7 Pierścień prowadzący K Pakiet uszczelniający K Pierścień uszczelniający DU Z20 0 Tłumik hałasu Pierścień uszczelniający 36x3 2 Pierścień uszczelniający 80x3 3 Łożysko GE 35 ES 4 Pierścień osadczy W55 PN-M-85 5 Smarowniczka M6 PN-M Wkręt M6x8 PN-EN ISO

32 RAMA GŁÓWNA 32N / WA

33 RAMA GŁÓWNA 32N /2 WA

34 RAMA GŁÓWNA 32N /

35 RAMA GŁÓWNA 32N /

36 RAMA GŁÓWNA 32N / - 00/4 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Blacha mocująca 85N Wzmocnienie ramy 32N Osłona zewnętrzna 86N Stopa lewa 284N Osłona brezentowa 284N Mocowanie osłony 32N Osłona unoszona 32N Blokada I 32N Rama spawana 390N Osłona napędu 32N Osłona napędu 32N Mocowanie osłony 32N Uchwyt osłony 32N Osłona unoszona lewa 32N Sworzeń wahacza 32N Osłona czołowa 32N Osłona brezentowa lewa 32N Osłona brezentowa czołowa 32N Osłona stożkowa Mocowanie osłony Przekładnia kątowa S(02/) 22 Przekładnia kątowa S(03/) 23 Wał T400560N2R2 24 Taśma samoprzylepna L=540 EPDM 20x4mm 2 25 Taśma samoprzylepna L=635 EPDM 20x4mm 2 26 Zawleczka do rur 8x Wkładka profilu 50x Wkładka rurki Smarowniczka M6x PN-76/M Podkładka sprężysta Z0,2-Fe/Zn5 PN-77/M Podkładka sprężysta Z2,2-Fe/Zn5 PN-77/M Podkładka sprężysta Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M Nit P Al/Fe 5x0 PN-83/M Śruba M2x A2J PN-EN ISO 404: Śruba M2x A2J PN-EN ISO Śruba M0x A2J PN-EN ISO 407: Śruba M0x A2J PN-EN ISO 407: Śruba M2x A2J PN-EN ISO 407: Śruba M2x A2J PN-EN ISO 407: Śruba M8x6-8.8-A2J PN-EN ISO 407: Śruba M8x A2J PN-EN ISO 407: Nakrętka M2-8-A2J PN-EN ISO Nakrętka M0-8-A2J PN-EN ISO 7040: Nakrętka M8-8-A2J PN-EN ISO 7040: Podkładka 0-00HV-A2J PN-EN ISO Podkładka 8-00 HV-A2J PN-EN ISO 709: Podkładka 2-00 HV-A2J PN-EN ISO Podkładka 8-00 HV-A2J PN-EN ISO 7093-: Pasek skórzany TMN Uchwyt obrotowy 30,5xx2,5 TMN Śruba M2x A2J PN-EN ISO 407:

37 RAMA GŁÓWNA 32N / - 00/4 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI 52 Podkładka NL Wspornik 32N

38 RAMA GŁÓWNA 390N / WA

39 RAMA GŁÓWNA 390N /2 WA

40 RAMA GŁÓWNA 390N /

41 RAMA GŁÓWNA 390N /

42 RAMA GŁÓWNA 390N / - 0/4 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Blacha mocująca 85N Blokada I 32N MOCOWANIE OSŁONY 32N MOCOWANIE OSŁONY 32N Mocowanie osłony Nakrętka M2-8-A2J PN-EN ISO Nakrętka M0-8-A2J PN-EN ISO 7040: Nakrętka M8-8-A2J PN-EN ISO 7040: Nit P Al/Fe 5x0 PN-83/M WZMOCNIENIE RAMY 32N Osłona brezentowa czołowa 32N Osłona brezentowa lewa 390N Osłona brezentowa unoszona 284N Osłona czołowa 32N Osłona napędu 32N Osłona napędu 32N Osłona stożkowa OSŁONA UNOSZONA 32N OSŁONA UNOSZONA LEWA 390N Pasek skórzany osłon PODKŁADKA 0-200HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 2-200HV-2AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 8-200HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 8-200HV-A2J PN-EN ISO Podkładka NL Podkładka sprężysta Z0,2-Fe/Zn5 PN-77/M Podkładka sprężysta Z2,2-Fe/Zn5 PN-77/M Podkładka sprężysta Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M Przekładnia kątowa S(02/) 30 Przekładnia kątowa S(03/) 3 Rama 390N Smarowniczka M6x PN-76/M Stopa lewa 284N Sworzeń wahacza 32N Taśma samoprzylepna L=0 EPDM 20x4mm 36 Taśma samoprzylepna L=540 EPDM 20x4mm 2 37 Taśma samoprzylepna L=635 EPDM 20x4mm 38 Uchwyt obrotowy 30,5xx2,5 TMN UCHWYT OSŁONY 32N Wał T400560N2R2 4 Wkładka profilu 50x Wkładka rurki Zawleczka do rur 8x Śruba M0x A2J PN-EN ISO 407: Śruba M0x A2J PN-EN ISO 407: ŚRUBA M2X A2J PN-EN ISO Śruba M2x A2J PN-EN ISO 407: Śruba M2x A2J PN-EN ISO Śruba M2x A2J PN-EN ISO 407: Śruba M2x A2J PN-EN ISO 404: Śruba M8x6-8.8-A2J PN-EN ISO 407:

43 RAMA GŁÓWNA 390N / - 0/4 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI 52 Śruba M8x A2J PN-EN ISO 407: WSPORNIK 32N

44 PRZEKŁADNIA KĄTOWA /

45 PRZEKŁADNIA KĄTOWA / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Obudowa Łożysko x72x Pierścień 72x75x Uszczelniacz 35X72X Podkładka 35.3x Pierścień 35x33x Koło zębate Z8 M6, Pierścień 40x37.5x Łożysko x72x Tuleja 64.3x7.8x Wałek 3/8 Z Podkładka 60.3x Pokrywa Wałek 3/8 Z Korek 3/ Śruba 0X20 8, Korek 3/8 GAS Korek z odpowietrznikiem 3/8 GAS

46 PRZEKŁADNIA KĄTOWA /

47 PRZEKŁADNIA KĄTOWA / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Wałek Uszczelniacz 40X62X Łożysko Obudowa Podkładka 40.3x Korek z odpowietrznikiem 3/8 GAS Wpust 2X8X Koło zębate Z36 M4, Śruba M8X4 8, Śruba 0X25 8, Pokrywa Korek 3/8 GAS Podkładka 35.3x Łożysko Pierścień 72 UNI Łożysko Podkładka 35.3x Uszczelniacz 35X72X Pokrywa Pierścień 32 UNI Tuleja Śruba M0X0 8, Podkładka miedziana 0,5X8X Wałek z kołem zębatym Z2 M

48 OSŁONA TYLNA 32N /

49 OSŁONA TYLNA 32N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Bok prawy 284N Bok lewy 284N Osłona ruchoma 309N Osłona brezentowa 32N Zawleczka do rur 8x Wkładka rurki Zawleczka 5x36-St-A2J PN-EN ISO 234: Śruba M0x A2J PN-EN ISO 407: Nakrętka M0-8-A2J PN-EN ISO 4032: Pasek skórzany TMN

50 SPULCHNIACZ 390N /

51 SPULCHNIACZ 390N / B A B A 49

52 SPULCHNIACZ 390N / - 05/2 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Łożysko zespół UCF Podkładka NL6 8 3 Blokada stopy 85N Nalepka ostrzegawcza 206N Podkładka regulacyjna 206N Podkładka regulacyjna 206N Podkładka regulacyjna 206N Nalepka ostrzegawcza 228N Kierownica lewa 228N Kierownica prawa 228N SPRĘŻYNA SPULCHNIACZA 228N Podkładka dystansowa 228N Stopa podporowa 228N Osłona łożyska 228N Kostka gumowa 228N Palec gięty 228N Blokada palca 228N PIERŚCIEŃ ZACISKOWY 386N Podkładka 386N WAŁ SPULCHNIACZA 387N NALEPKA 390N KOŁO PASOWE 390N KOŁO PASOWE 390N OBUDOWA SPULCHNIACZA 390N S(06/) 25 NAPINACZ 390N S(07/) 26 OBUDOWA TYLNA 390N OSŁONA PRZEDNIA 390N ZGARNIACZ LEWY 387N ZGARNIACZ PRAWY 387N Śruba z uchem M2-A2J DIN Zawleczka do rur x00 GRANIT Śruba z uchem M2x25_70-A2J M2x25_70-A2J 33 Podkładka sprężysta Z2,2-Fe/Zn5 PN-77/M Śruba M2x A2J PN-EN ISO Śruba M2X A2J PN-EN ISO Śruba M8x6-8,8-A2J PN-EN ISO Śruba M6x2-5.6-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M2-8-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M6-08-A2J PN-EN ISO Śruba M8x A2J PN-EN ISO Nakrętka M2-8-A2J PN-EN ISO Nakrętka M8-8-A2J PN-EN ISO Podkładka 6-200HV-A2J PN-EN ISO Podkładka 8-200HV-A2J PN-EN ISO Podkładka 2-200HV-2AJ PN-EN ISO Podkładka 2-200HV-A2J PN-EN ISO Podkładka Z 8,2-Fe//Zn9//A PN-M Podkładka sprężysta 2,2-Fe//Zn9//A PN-M Podkładka sprężysta Z 6,-Fe//Zn9//A PN-M Śruba M6x A2J PN-M Pierścień osadczy Z 35 PN-M-85 50

53 SPULCHNIACZ 390N / - 05/2 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI 52 Pierścień osadczy Z 25 PN-M PAS KLINOWY SPB

54 OBUDOWA SPULCHNIACZA 390N /

55 OBUDOWA SPULCHNIACZA 390N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Zamknięcie lewe 228N Zamknięcie prawe 228N Mocowanie obejmy 228N BOK PRAWY 386N LISTWA II 390N LISTWA III 390N LISTWA IV 390N BOK LEWY 390N POKRYWA GŁÓWNA 390N PALCE TŁUMIĄCE 390N OSŁONA BREZENTOWA 390N Obejma wkładka AMP.P2 30S 8 3 Zawleczka do rur x Śruba M8x A2J PN-EN ISO Śruba M2x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M0-8-A2J PN-EN ISO Nakrętka M8-8-A2J PN-EN ISO Nakrętka M2-8-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 8-200HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 2-200HV-2AJ PN-EN ISO PODKŁADKA 0-200HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z 0,2-Fe//Zn9//A PN-M Śruba M0x A2J PN-M

56 NAPINACZ 390N /

57 NAPINACZ 390N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Łożysko RS 2 2 TULEJA ŚLIZGOWA KOŁO NAPINACZA 409N RAMIĘ NAPINACZA 390N Pierścień osadczy Z 30 PN-M-85 55

58 LISTWA TNĄCA LP300F 33N /

59 LISTWA TNĄCA LP300F 33N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Nóż lewy 20x49x4 8 2 Nóż prawy 20x49x4 6 4 Ślizg 257N S(09/) 5 Dysk 257N S(020/) 6 Dysk napędowy 257N S(02/) 7 Dysk z bębnem 257N S(022/) 8 Stopa lewa 257N Stopa prawa 257N Pokrywa dysku 257N Pokrywa bębna 257N Nakładka 257N Listwa 3,0m 304N S(023/) 4 Śruba M0x Podkładka Podkładka sprężysta Z0,2-Fe/Zn5 PN-M Wkręt M8x A2J PN-EN ISO Wkręt M0x25-0,9-A2J PN-EN ISO Wkręt M0x A2J PN-EN ISO Wkręt M0x A2J PN-EN ISO Wkręt M0x A2J PN-EN ISO Śruba M0x A2J PN-EN ISO Śruba M0x PN-EN ISO Nakrętka M0-0-A2J PN-EN ISO Łącznik AB

60 ŚLIZG 257N / 2 58

61 ŚLIZG 257N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI PŁOZA OCHRONNA 257N ŚLIZG 257N

62 DYSK 257N /

63 DYSK 257N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Dysk 257N Trzymak noża 257N Trzpień noża 257N Podkładka 257N Nakrętka M2-0-A2J Śruba M0x A2J PN-87/M Nakrętka M0-0-A2J DIN

64 DYSK NAPĘDOWY 257N /

65 DYSK NAPĘDOWY 257N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Trzymak noża 257N Trzpień noża 257N Podkładka 257N Dysk napędowy 257N Pokrywa zewnętrzna 257N Nakrętka M2-0-A2J Podkładka sprężysta Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M Śruba M0x A2J PN-87/M Śruba M8x A2J PN-87/M Nakrętka M8-8-A2J PN-EN ISO 7040: Nakrętka M0-0-A2J DIN

66 DYSK Z BĘBNEM 257N /

67 DYSK Z BĘBNEM 257N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI TRZYMAK NOŻA 257N TRZPIEŃ NOŻA 257N Podkładka 257N DYSK Z BĘBNEM 257N Nakrętka M2-0-A2J Śruba M0x A2J PN-87/M Nakrętka M0-0-A2J DIN

68 LISTWA 3,0M 304N /

69 LISTWA 3,0M 304N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI MODUŁ DYSKU 257N S(024/) 2 KOŁO MAŁE KPL. 257N S(025/) 3 KOŁO DUŻE KPL. 257N S(026/) 4 TRZPIEŃ ŁOŻYSKA 257N PIERŚCIEŃ DYSTANSOWY 257N ŚRUBA SPECJALNA 257N ŚRUBA SPECJALNA I 257N ŚRUBA SPECJALNA II 257N POKRYWA 304N RYNNA 304N WZMOCNIENIE 304N PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA ZAŚLEPKA 3/8 VSTI3/8EDCF 3 4 WKRĘT M0x6-0,9 PN-EN ISO WKRĘT M0x30-0,9 PN-EN ISO ŚRUBA M2x PN-EN ISO NAKRĘTKA M0-0 PN-EN ISO NAKRĘTKA M2-2 PN-EN ISO NAKRĘTKA M0-05 PN-EN ISO NAKRĘTKA M0-0-A2J PN-EN ISO

70 MODUŁ DYSKU 257N /

71 MODUŁ DYSKU 257N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI PIASTA DOLNA 257N PIASTA GÓRNA 257N WAŁEK DYSKU 257N KOŁO DYSKU z=37 257N NAKRĘTKA PIASTY 257N ŁOŻYSKO 6207 C3 7 ŁOŻYSKO RS C3 8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY A 45x65x7 69

72 KOŁO MAŁE 257N /

73 KOŁO MAŁE 257N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Pierścień osadczy SP80 2 Łożysko 6208 N C3 3 Koło pośrednie z=37 257N

74 KOŁO DUŻE 257N /

75 KOŁO DUŻE 257N / LP. NAZWA CZĘŚCI TYP CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY ILOŚĆ UWAGI Pierścień osadczy SP80 2 Łożysko 6208 N C3 3 Koło pośrednie z=5 257N

76

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PIŁA DO GAŁĘZI PRONAR WYDANIE: 1A-06-2015 NR PUBLIKACJI:267N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 966-5-9-976 centrala +48 85 664 70 3 fax + 48 85 664 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CZOŁOWA KDF 300 S/W - 3,00 m (0572)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CZOŁOWA KDF 300 S/W - 3,00 m (0572) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 9-5-9-9 centrala +48 85 4 0 fax + 48 85 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH POSYPYWARKA SAMOZAŁADOWCZA PRONAR WYDANIE: 3A-10-2015

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 4 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP ---7 centrala + 70 fax + 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220-2,20 m (222)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220-2,20 m (222) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 966--9-976 centrala + 66 70 fax + 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KT 260 S/W - 2,60 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KT 260 S/W - 2,60 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 1-161 Białystok, ul.trawiasta 1 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP 66-1-2-76 centrala + 6 fax + 66 70 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH 9 ODKŁADNICA 001/1 PU-S 10 ODKŁADNICA 001/1 PU-S LP. NAZWA CZ CI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILO UWAGI ZK 1 RAMA ODKŁADNICY 251N-01000000 1 PU-S35H 1 RAMA ODKŁADNICY 220N-01000000

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA PRZETARGU

SPECYFIKACJA PRZETARGU System SZYK/PRZETARGI RPP-d Załącznik nr WP-M-097-0440-05 DOSTAWA CZĘŚCI WIERTNIC TYPU WDP C, WD 0, WMD 50, MDR 0/06, MDR 06 DO KHW S.A. W OKRESIE OD DNIA ZAWARCIA UMOWY DO DNIA..05R. G4--6d ZĘBATKA,00

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko:

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko: KHW S.A Nr sprawy: WP-M-171-042401-2016 Załącznik nr 2 Miejscowość: Data.. FORMULARZ CENOWY Pełna nazwa Wykonawcy: Siedziba Wykonawcy (adres): Województwo, powiat: NIP: REGON: Nr fax: - - - Osoba prowadząca

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1 Rysunek A1 Piktogramy 1 3 EW.EK.00050 Naklejka AGRO-MASZ jedna linia 2 8 EW.EK.00072 Naklejka-instrukcja 3 3 EW.EK.00074 Naklejka-instrukcja 4 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 5 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja

Bardziej szczegółowo

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) Rysunek R1 NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY 1 1 EW00060 2 1 EW00061 3 1 EW00068 4 3 EW00063 5 1 EW00067 6 3 EW00066 7 2 EW00254 8 8 EW00062 OPIS Piktogram ostrzegawczy

Bardziej szczegółowo

Katalog części WALCE CZOŁOWE C 340 W

Katalog części WALCE CZOŁOWE C 340 W Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5-6 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 98 NIP PL-5-00--58 tel. (+8) (85) 65 5 8 65 5 8 66 70 3 fax (+8) (85) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję Rysunek R1 PLM0025 Pług dłutowy (piktogramy) 2 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00068 Piktogram

Bardziej szczegółowo