SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ"

Transkrypt

1 SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, Lublin tel. (+48-81) , fax (+48-81) KATALOG CZĘŚCI Wydanie I

2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice rysunkowe i tekstowe podzespołów z wyszczególnieniem części montaŝowych. Katalogiem naleŝy posługiwać się w następujący sposób: 1. ustalić, w jakim zespole znajduje się potrzebna część; 2. znaleźć odpowiedni rysunek zespołu, a na nim odpowiednią część; 3. kierując się numerem części na rysunku naleŝy odszukać w tabeli odpowiedni numer rysunku lub normy, nazwę części i ilość sztuk. Sposób zamawiania części zamiennych Przy zamawianiu części zamiennych naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego; 2. typ maszyny, nr fabryczny maszyny i rok produkcji; 3. dokładny numer rysunkowy części zamiennej wraz z nazwą i ilością potrzebnych sztuk. 2

3 SPIS TABLIC Nr tablicy Nr zespołu (podzespołu) i nazwa Strona Tablica Spulchniacz 4 Tablica Bęben kpl 6 Tablica Obudowa kpl 8 Tablica Kierownica lewa kpl 10 Tablica Kierownica prawa kpl 12 Tablica Klepisko kpl 14 Tablica Zespół napędowy i osłony 16 Tablica Nalepki 18 3

4 Spulchniacz Tablica

5 Spulchniacz Bęben kpl Obudowa kpl Klepisko kpl Kosiarka Z-184 Tablica 1

6 Bęben kpl Tablica

7 Bęben kpl Oprawa blaszana P Bęben spaw Palec Nakładka PN-M Podkładka PN-M Podkładka spr. Z 12, PN-M Śruba M10x45-8,8-B PN-M Nakrętka M12-8-B PN-M Nakrętka samozab. M10-8-B PN-M ŁoŜysko kulkowe zwykłe D Kosiarka Z-184 Tablica 2

8 Obudowa kpl Tablica

9 Obudowa kpl kat. MOSS Pokrętło Ŝeńskie 3-50-M PN-M Śruba M8x B Osłona boczna lewa 1 27 PN-M Śruba M8x B Osłona boczna prawa 1 28 PN-M Nakrętka M10-8-B Pokrywa 1 29 PN-M Nakrętka M12-8-B Osłona tylna 1 30 PN-M Nakrętka M8-8-B Osłona zawiasów 2 31 PN-M Nakrętka samozab. M10-8-B Łopatka 7 32 PN-M Nakrętka samozab. M8-8-B Uchwyt transportowy 2 33 PN-M Śruba M 8x20-8, Bok lewy spaw 1 34 PN-M Śruba M 8x25-8, Bok prawy spaw 1 35 PN-M Śruba M10x25-8, Belka poprzeczna 1 36 PN-M Nakrętka skrzydełkowa M Osłona górna spaw Oś zawiasu spaw Kierownica lewa kpl Kierownica prawa kpl PN-M Podkładka 8, PN-M Podkładka spr. Z 10, PN-M Podkładka spr. Z 12, PN-M Podkładka spr. Z 8, PN-M Podkładka B PN-M Podkładka okrągła 8, PN-M Podkładka okrągła 10, PN-M Podkładka okrągła PN-M Śruba M10x25-8,8-B PN-M Śruba M12x B 2 50 Kosiarka Z-184 Tablica 3

10 Kierownica lewa kpl Tablica

11 Kierownica lewa kpl Kierownica lewa Płaskownik lewy Zawiasa pozioma Zawiasa pionowa Oś zawiasu spaw PN-M Podkładka spr. Z 8, PN-M Podkładka okrągła 8, PN-M Nakrętka M8-8-B PN-M Śruba M 8x20-8, Kosiarka Z-184 Tablica 4

12 Kierownica prawa kpl Tablica

13 Kierownica prawa kpl Kierownica prawa Płaskownik prawy Zawiasa pozioma Zawiasa pionowa Oś zawiasu spaw PN-M Podkładka spr. Z 8, PN-M Podkładka okrągła 8, PN-M Nakrętka M8-8-B PN-M Śruba M 8x20-8, Kosiarka Z-184 Tablica 5

14 Klepisko kpl Tablica

15 Klepisko kpl kat. MOSS Pokrętło Ŝeńskie 3-50-M Płaskownik I Grzebień I Grzebień II Płaskownik II Klepisko spaw Dźwignia sterująca PN-M Podkładka 10, PN-M Podkładka spr. Z 10, PN-M Podkładka spr. Z 8, PN-M Podkładka okrągła 10, PN-M Śruba M10x35-8,8-B PN-M Śruba M10x30-8,8-B PN-M Śruba M8x B PN-M Śruba M8x B PN-M Nakrętka M8-8-B PN-M Nakrętka samozab. M10-8-B PN-M Śruba M10x25-8, Kosiarka Z-184 Tablica 6

16 Zespół napędowy i osłony Tablica

17 Zespół napędowy i osłony kat. MOSS Osłona krawędzi 2mm Bondioli-PavesOsłona wału Wspornik Osłona spaw Płaskownik Piasta spaw Wał napędowy Osłona obczna MB Skrzynia przekładniowa PN-M Podkładka 8, PN-M Podkładka spr. Z 10, PN-M Podkładka spr. Z 12, PN-M Podkładka spr. Z 16, PN-M Podkładka spr. Z 6, PN-M Podkładka spr. Z 8, PN-M Podkładka okrągła 6, PN-M Śruba M10x30-8,8-B PN-M Śruba M12x B PN-M Śruba M16x B PN-M Śruba M6x B PN-M Śruba M8x B PN-M Nakrętka M12-8-B PN-M Nakrętka M6-8-B PN-M Wpust pryzmatyczny A 10x8x PN-M Pierścień osadczy spr. Z Kosiarka Z-184 Tablica 7

18 Nalepki Tablica WIDOK Z PRZODU WIDOK Z PRAWEJ STRONY WIDOK Z LEWEJ STRONY WIDOK Z GÓRY WIDOK Z TYŁU

19 Nalepki Nalepka R średnica 30mm Nalepka I Nalepka II Nalepka III Nalepka IV Nalepka V Nalepka VI Nalepka VII Nalepka I Nalepka firmowa Nalepka - uwaga czytaj instr Nalepka - zaczep na hak Kosiarka Z-184 Tablica 8

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części WALCE CZOŁOWE C 340 W

Katalog części WALCE CZOŁOWE C 340 W Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5-6 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 98 NIP PL-5-00--58 tel. (+8) (85) 65 5 8 65 5 8 66 70 3 fax (+8) (85) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C.

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C. FARTUCHY I ODBOJE 1 ODBÓJ GUMOWO-METALOWY M 8/47x34,5mm 40317211 1 ŚRUBA - PODUSZKA CHŁODNICY STAR 200 403.17.211 540000016809 2 3 4 5 ODBÓJ GUMOWY M 8/39x34mm 46917229 2 ŚRUBY - POD. CHŁODNICY STAR 742,1142

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe

PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 PL00644-02 Ramka PO 3+ kompletna 2 1 PL00686 Zaczep POL kompletny 3 1 PL00687 Zawias główny PO 4 3 PL00825 Kieszeń POL z kopytami 5 1 PL00789 Cięgło 470

Bardziej szczegółowo

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth www.zpcz.pl Nazwa: Koło ślimakowe 0200134640 7/38 Przekładnia ślimakowa Cena: cennik poz. 1 Nazwa: Wałek ślimakowy 200159560 7/10

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. AGROHANDEL 99-300 KUTNO WOŹNIAKÓW 19 Tel.024 355 78 50 ; 024 243 77 46 Czynne : 8.00 do 17.00 sobota 8.00 do 14.00

KATALOG CZĘŚCI. AGROHANDEL 99-300 KUTNO WOŹNIAKÓW 19 Tel.024 355 78 50 ; 024 243 77 46 Czynne : 8.00 do 17.00 sobota 8.00 do 14.00 KATALOG CZĘŚCI MAZUR 4,5/855 i D4,5/855 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 1 1 PO.EM.00040 Ramka PO85 3+ kompletna 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 4 1 PL00289 Komplet +1 rama 85 5 4 PL00296

Bardziej szczegółowo

Nr projektu: Nr rysunku: Materiał Nr rysunku lub normy Jedn Podkładka 25 Fe-Zn5 kl. 8 OC PN-78/M , ,683. Sporządził: Sprawdził:

Nr projektu: Nr rysunku: Materiał Nr rysunku lub normy Jedn Podkładka 25 Fe-Zn5 kl. 8 OC PN-78/M , ,683. Sporządził: Sprawdził: Wzmocnienie obudowy szybu oraz zbrojenia szybu w rejonie wlotu na poz. 864 - szyb 1.4 ZP-KS-1.4-864-01 1/24 Poz. Ilość Wyszczególnienie Nr rysunku lub 1 23 Pierścień stalowy 5-11, 23-38 ZP-KS-1.4-864-1

Bardziej szczegółowo

Ceny od 01 styczeń 2015

Ceny od 01 styczeń 2015 Twój partner w rolnictwie i nie tylko Ceny od 01 styczeń 2015 URSUS C 330 Rama Oś przednia kompletna Półoś kompletna lewa Półoś kompletna prawa Listwa Pomost lewy Pomost prawy Listwa lewy Rama Widłak Oś

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

ROZSIEWACZ NAWOZÓW ZAWIESZANY MOTYL N031M N031M/1

ROZSIEWACZ NAWOZÓW ZAWIESZANY MOTYL N031M N031M/1 PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY W AUGUSTOWIE Sp. z o.o. 16-300 Augustów; ul. Tytoniowa 4 Tel. (087)643-34-76; fax. (087)643-67-18 e-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl ROZSIEWACZ NAWOZÓW ZAWIESZANY MOTYL

Bardziej szczegółowo

24 elementy pompy ciepła - jednostka zewnętrza KRS 21 22 23 elementy pompy ciepła 1 krata przednia 2 uchwyty mocujące 15 16 30 29 28 27 17 26 18 25 19 20 3 obudowa przednia 4 nakrętka 5 uszczelka 6 osiowy

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Wóz paszowy T-614/1 PKWiU 29.32.65-50.70

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 12. Części zamienne do autobusu marki MAN. Cena jednostkowa netto. Proponow ana ilość zakupu. Wartość netto (4X5) Kod towaru Dostawcy

Załącznik nr 12. Części zamienne do autobusu marki MAN. Cena jednostkowa netto. Proponow ana ilość zakupu. Wartość netto (4X5) Kod towaru Dostawcy Zadanie 5 Części zamienne do autobusu marki MAN Załącznik nr 12 Nr sprawy 9/PN/2 Lp Nazwa części Nr katalogowy Kod towaru Dostawcy Proponow ana ilość zakupu Cena jednostkowa netto Wartość netto (4X5) 1

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

Montaż mechanizmu samodomykacza w systemach: GEMINI 10, COMFORT 10, MAXIM 18, SINGLE 10, TOP 10, TOP 18. górna

Montaż mechanizmu samodomykacza w systemach: GEMINI 10, COMFORT 10, MAXIM 18, SINGLE 10, TOP 10, TOP 18. górna 366 i i 367 1 SEVROMATIC Instrukcja montażu A do drzwi przesuwnych Montaż mechanizmu samodomykacza w systemach: GEMINI 10, COMFORT 10, MAXIM 18, SINGLE 10, TOP 10, TOP 18 SEVROMATIC UWAGA! Mechanizm samodomykacza

Bardziej szczegółowo

CM 351 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

CM 351 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH CM 351 LITA CZĘŚCI ZAMIENNYCH Rys. / Poz. Kod Opis Typ (*) P6301 / 1 P6301 / 2 P6301 / 3 P6301 / 4 P6301 / 5 P6301 / 6 00310064856 Prowadnica Patrz rysunek złożeniowy P6302 Patrz rysunek złożeniowy P6303

Bardziej szczegółowo

KABINA CIĄGNIKOWA OCHRONNA KR-60, KR-70, KR-80

KABINA CIĄGNIKOWA OCHRONNA KR-60, KR-70, KR-80 16-100 SOKÓŁKA ul. KRESOWA 62 Tel. 085 7119840 Fax. 085 7119065 INSTRUKCJA OBSŁUGI KATALOG CZĘŚCI KARTA GWARANCYJNA KABINA CIĄGNIKOWA OCHRONNA KR-60, KR-70, KR-80 NR PUBLIKACJI 01 ROK WYDANIA 2009 WYDANIE

Bardziej szczegółowo

Politechnika Krakowska, BOM reduktora stożkowego I stopniowego, opracowali: mgr inż. Paweł Wojakowski, mgr inż. Łukasz Gola

Politechnika Krakowska, BOM reduktora stożkowego I stopniowego, opracowali: mgr inż. Paweł Wojakowski, mgr inż. Łukasz Gola Politechnika Krakowska, BOM reduktora stożkowego I stopniowego, opracowali: mgr inż. Paweł Wojakowski, mgr inż. Łukasz Gola poniedziałek, 28 września 2009 Poziom 0 W1 Poziom 1 Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 Z6 Z7 szt.

Bardziej szczegółowo

TOYOTA YARIS OTWIERANIE I ZABEZPIECZANIE POKRYWY SILNIKA

TOYOTA YARIS OTWIERANIE I ZABEZPIECZANIE POKRYWY SILNIKA TOYOTA YARIS OTWIERANIE I ZABEZPIECZANIE POKRYWY SILNIKA Uchwyt do zwalniania zaczepu pokrywy silnika Wsunąć palce, odchylić zaczep w lewo i podnieść pokrywę do góry OTWIERANIE I ZABEZPIECZANIE POKRYWY

Bardziej szczegółowo

Wzór do obliczenia odpowiedniej siły podnoszenia amortyzatorów do klap/pokryw kontenerowych.

Wzór do obliczenia odpowiedniej siły podnoszenia amortyzatorów do klap/pokryw kontenerowych. 2010/2012 Wzór do obliczenia odpowiedniej siły podnoszenia amortyzatorów do klap/pokryw kontenerowych. Po wybraniu z tabeli odpowiedniego amortyzatora gazowego wg. podanych wymiarów, pozostaje pytanie

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI (4) cennik ważny od 15.06.2015 ceny netto w EURO

KATALOG CZĘŚCI (4) cennik ważny od 15.06.2015 ceny netto w EURO KATALOG CZĘŚCI KATALOG CZĘŚCI () cennik ważny od.0.0 ceny netto w EURO SPIS TREŚCI. Uprawa Części do pługa Elementy przodka i obrotnika Ibis M+ Ibis L; MX Ibis XM Ibis XL Ibis XXL Vario XXL Vario XXL Korpusy

Bardziej szczegółowo

CK31 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

CK31 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH CK31 LITA CZĘŚCI ZAMIENNYCH 1 Lista części zamiennych L.P. Nr art. OPI TYP(*) 1001 RAMA PODPORY ILNIKA 1002.1 310034109 ŚRUBA M16X80 GWINTOWANA W LEWO DIN 931 OCYNKOWANA 1002.2 310034110 ŚRUBA M16X80 GWINTOWANA

Bardziej szczegółowo

Centrum Kształcenia Ustawicznego. im. Stanisława Staszica w Koszalinie PRACA KONTROLNA. PRZEDMIOT: Eksploatacja maszyn i urządzeń

Centrum Kształcenia Ustawicznego. im. Stanisława Staszica w Koszalinie PRACA KONTROLNA. PRZEDMIOT: Eksploatacja maszyn i urządzeń Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Koszalinie Jan Jucha Semestr 4 MUZ PRACA KONTROLNA PRZEDMIOT: Eksploatacja maszyn i urządzeń NAUCZYCIEL: W. Abramowski Temat: Opracować proces

Bardziej szczegółowo

SIM0006 SP200 lewa strona przód

SIM0006 SP200 lewa strona przód Rysunek R1 SIM0006 SP200 lewa strona przód LISTA CZĘŚCI 1 1 SI01039 Aparat wysiewający kompletny 2 1 SI00009 Wentylator 3 2 SI00953 Łożysko mieszadła 4 2 EL00013 Smarowniczka Typ A DIN 71412 - AM 6 5 1

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu i konserwacji

Instrukcja montażu i konserwacji SPORT GRUPA Sp. z o.o. ul. Dźwigowa 0-00 Mińsk Mazowiecki www.sportgrupa.pl info@sportgrupa.pl tel.+ 7 00 MacShot model 790 Instrukcja montażu i konserwacji Przed rozpoczęciem montażu zestawu MacShot model

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 Tabl. 01 Tabl. 02 Tabl. 03 Tabl. 04 Tabl. 05 Tabl. 06 Tabl. 07 Tabl. 08 Tabl. 08A

Bardziej szczegółowo

PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH List č. 1 (Počet stran 25) Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2009 T R E Ś Ć: PłASZCZ KOMPLETNY

Bardziej szczegółowo

Triton. Orbitrek eliptyczny Instrukcja montażu i obsługi

Triton. Orbitrek eliptyczny Instrukcja montażu i obsługi Triton Orbitrek eliptyczny Instrukcja montażu i obsługi Spis Treści Str 1. Uwagi dotyczące bezpieczeństwa Str 2. Rozgrzewka Str 3. Lista sprzętu Str 4. Instrukcja montażu Str 9. Instrukcja obsługi komputera

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

VOLVO FL (06-) 6. 7.

VOLVO FL (06-) 6. 7. VOLVO FL (06-) 2. 1. 3. 4. 5. 6. 7. zd. nr.kat. nazwa 1 RR0066 DASZEK PRZECIWSŁONECZNY RVI MIDLUM,VOLVO FL 2 RR0067 ZESTAW WSPORNIKÓW DASZKA RVI MIDLUM,VOLVO FL 4 VR0149 STOPIEŃ KABINY VOLVO FL,RVI MIDLUM

Bardziej szczegółowo

/2004 PL

/2004 PL 7 747 004 7 06/004 PL Dla firmy instalacyjnej Instrukcja montażu Wymiana drzwiczek w kotłach na olej/gaz Logano S635 i Logano S735 Przeczytać uważnie przed przystąpieniem do montażu! Spis treści Informacje

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr. do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. (pieczęć firmy) FORMULARZ CENOWY. Zadanie nr 1 - Akcesoria, lakiery, znaki i oznaczenia

Załącznik nr. do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. (pieczęć firmy) FORMULARZ CENOWY. Zadanie nr 1 - Akcesoria, lakiery, znaki i oznaczenia . (pieczęć firmy) FORMULARZ CENOWY Załącznik nr. Zadanie nr 1 - Akcesoria, lakiery, znaki i oznaczenia dotyczy przetargu nieograniczonego: Lp Przedmiot zamówienia CPV Dodatkowe oznaczenia, nr katalogowy

Bardziej szczegółowo

W K E. Świadectwo kontroli nadwozia wg VDI 2700. Niniejsza książka dotyczy numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN): vehicle identification number (VIN)

W K E. Świadectwo kontroli nadwozia wg VDI 2700. Niniejsza książka dotyczy numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN): vehicle identification number (VIN) Świadectwo kontroli nadwozia wg VDI 2700 Niniejsza książka dotyczy numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN): vehicle identification number (VIN) W K E Do dokonania wpisu numeru identyfikacyjnego pojazdu

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T94 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL 6-00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 6 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 SPIS TREŚCI. BORTA 4. STOPKA PODPOROWA 6 3. ZAWIESZENIE, HAMULEC RĘCZNY 8 4. INSTALACJA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Skrzynia Rys. Aparat dozowania lewy Rys. 5 Tarcze rozsiewające Rys. 59 Przekładnia boczna Rys.. Przekładnia stożkowa Rys.. Napęd Rys. Aparat dozowania prawy Rys. 6 Rama Rys. Sterowanie

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A Jednostka napędowa 021

Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 1 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 1 1123 020 1219 1 Cylinder z tłokiem śred. 40 mm (1) USA 4-8, 14 2 1123 020 1218 1 Cylinder z

Bardziej szczegółowo

Kompletna wymiana pokrycia tablicy rozdzielczej C461100. file://c:\program Files\cosids\DATA\TMP\01001754.rtf.html. Wym.

Kompletna wymiana pokrycia tablicy rozdzielczej C461100. file://c:\program Files\cosids\DATA\TMP\01001754.rtf.html. Wym. Strona 1 z 24 Kompletna wymiana pokrycia tablicy rozdzielczej C461100 Wym., zdemontowanie 1. Odłączyć akumulator. 2. Wymontować konsolę środkową 3. Wymontować przednią popielniczkę Wyjąć wkład popielniczki

Bardziej szczegółowo

Wysoko mocowane reflektory. Ogólne informacje na temat wysoko mocowanych. Opcje połączeń

Wysoko mocowane reflektory. Ogólne informacje na temat wysoko mocowanych. Opcje połączeń Ogólne informacje na temat wysoko mocowanych reflektorów Ogólne informacje na temat wysoko mocowanych reflektorów Funkcja wysoko mocowanych reflektorów zastępuje zazwyczaj wykorzystywane reflektory i lampy

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 340-3,40 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 340-3,40 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 1-11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL--0-1- tel. (+) () 0 1 fax (+) () 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy Lp. KATEGORIA NAZWA Jednostka Ilość Cena za 1 szt./kpl. Wartość (cena * ilość szt.) UWAGI MATERIAŁY RÓśNE 1 prowadnica łoŝyskowa kpl 1 5,00 zł 5,00 zł 2 chlapacze

Bardziej szczegółowo

Atlas wielofunkcyjny Halley HomeGym 3.5. Instrukcja montażu i użytkowania. Dystrybucja w Polsce: markartur. Mełgiewska 30D.

Atlas wielofunkcyjny Halley HomeGym 3.5. Instrukcja montażu i użytkowania. Dystrybucja w Polsce: markartur. Mełgiewska 30D. Atlas wielofunkcyjny Halley HomeGym 3.5 Instrukcja montażu i użytkowania Dystrybucja w Polsce: markartur Mełgiewska 30D 20-234 Lublin Tel.: 081-745-09-10 Fax.: 081-745-09-11 e-mail: info@meteor.pl www.hurtowniasportowa.eu

Bardziej szczegółowo

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r.

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r. Celma TOOLS S.A. ul. Przemysłowa 10 43-440 Goleszów Dz. SprzedaŜy tel./fax: 033 / 85 28 119 Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r. Cena detal. Cena detal. 1 0631-241-015 ŁOśYSKO

Bardziej szczegółowo

MODUŁ 3. WYMAGANIA EGZAMINACYJNE Z PRZYKŁADAMI ZADAŃ

MODUŁ 3. WYMAGANIA EGZAMINACYJNE Z PRZYKŁADAMI ZADAŃ MODUŁ 3. WYMAGANIA EGZAMINACYJNE Z PRZYKŁADAMI ZADAŃ 2. Przykład zadania do części praktycznej egzaminu dla wybranych umiejętności z kwalifikacji M.44. Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn

Bardziej szczegółowo

dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych.

dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych. Toruń, dnia 10.04.2014 r. W.Sz.Z: TZ 280 48/14 W/g listy adresowej dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych.

Bardziej szczegółowo

CENNIK 2014. 14001 7 Stojak na regulowane pręty teleskopowe

CENNIK 2014. 14001 7 Stojak na regulowane pręty teleskopowe CENNIK 2014 Nr art. Strona Nazwa Cena PLN katalogu 34000 5 Pręt teleskopowy (40cm - 60 cm) 123 zł 30010 5 Pręt teleskopowy (60cm - 100cm) 128 zł 30011 5 Pręt teleskopowyr (95cm - 170cm) 144 zł 30012 5

Bardziej szczegółowo

BRANO Podnośniki i wciągniki BRANO

BRANO Podnośniki i wciągniki BRANO BRANO Podnośniki i wciągniki BRANO Wciągniki łańcuchowe RZC Podnośniki Brano katalog 2 ` TYP UDŹWIG LICZBA ŁAŃCUCHÓW ŁAŃCUCH NACISK NA DŹWIGNIĘ (N) PRĘDKOŚĆ WCIĄGANIA (M/MIN)* ZAKRES TEMPERATUR PRACY (

Bardziej szczegółowo

G119XA X NEVADA PLUS. PRODUCENT: BH FITNESS EXERCYCLE S.L. P.O. BOX Vitoria Spain

G119XA X NEVADA PLUS. PRODUCENT: BH FITNESS EXERCYCLE S.L. P.O. BOX Vitoria Spain G119XA X NEVADA PLUS PRODUCENT: BH FITNESS EXERCYCLE S.L. P.O. BOX 195 01080 Vitoria Spain www.bhfitness.com DYSTRYBUTOR: DEL SPORT Sp. z o.o. ul. Warszawska 33 05 082 Blizne Łaszczyńskiego (k.warszawy)

Bardziej szczegółowo

KOPARKO-ŁADOWARKA SERII F PRZEWODNIK PO CZĘŚCIACH

KOPARKO-ŁADOWARKA SERII F PRZEWODNIK PO CZĘŚCIACH KOPARKO-ŁADOWARKA SERII F PRZEWODNIK PO CZĘŚCIACH www.b-m.pl » DBAJ O SWOJĄ INWESTYCJĘ Z ORYGINALNYMI CZĘŚCIAMI CAT Dziękujemy za wybranie koparko-ładowarki Cat serii F. Przewodnik został zaprojektowany,

Bardziej szczegółowo

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V Citroen antia nr nadw. VF71RFV72246000, poj. 2.0 L, rok prod. 2000. nr silnika. 10HKH23013351 CITROEN ANTIA HATCHBACK 16V 1 Filtr klimatyzacji 1 2 Filtr oleju 1 3 Filtr paliwa 1 4 Filtr powietrza 1 5 Klocki

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi NOWOŚCI 2013 VIKING Seria 4 VIKING Seria 4 Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem Obustronne, stabilne elementy obsługi Ergonomiczny, miękki uchwyt Uchwyt linki rozrusznika dla ergonomicznego startu Zatrzask

Bardziej szczegółowo

KATALOG ELEMENTÓW HWS HYDRAULICZNE OSŁONY PRZECIWWIATROWE E00FFS

KATALOG ELEMENTÓW HWS HYDRAULICZNE OSŁONY PRZECIWWIATROWE E00FFS KATALOG ELEMENTÓW HYDRAULICZNE OSŁONY E00FFS KONSTRUKCJA 1991200 9,1 ŁĄCZNIK DŁUGI MASZTU 1990590 1,5 ZŁĄCZE D20/2D16 MK 1991230 4,6 POZYCJONER STOŻKA -DW15 (na zapyt.) 1991205 36,5 PRZEGUB MASZTU (na

Bardziej szczegółowo

P O L S K A MASZYNY DO ROZWIJANIA BEL I DYSTRYBUCJI ROZWIJARKOSŁOMIARKI GRZEBIENIOWE MASZYNA DO ŚCIELENIA SŁOMY Z DYSKIEM ROZWIJARKOSŁOMIARKI DYSKOWE

P O L S K A MASZYNY DO ROZWIJANIA BEL I DYSTRYBUCJI ROZWIJARKOSŁOMIARKI GRZEBIENIOWE MASZYNA DO ŚCIELENIA SŁOMY Z DYSKIEM ROZWIJARKOSŁOMIARKI DYSKOWE P O L S K A MASZYNY DO ROZWIJANIA BEL I DYSTRYBUCJI ROZWIJARKOSŁOMIARKI GRZEBIENIOWE ROZWIJARKOSŁOMIARKI DYSKOWE MASZYNA DO ŚCIELENIA SŁOMY Z DYSKIEM Centrala : CARTEL ZA du Cormélia F-85500 Chambretaud

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 4 PH 1/17064 Kpl podkładek poz. 484957 3 szt. 5 PH 1/18042 Uchwyt 6 szt. 6 PH 1/19014 Uchwyt 1 szt. 7 PH 1/28003

Bardziej szczegółowo

Urządzenie do zdejmowania izolacji i zakręcania kabli

Urządzenie do zdejmowania izolacji i zakręcania kabli Urządzenie do zdejmowania izolacji i zakręcania kabli Instrukcja obsługi Nr artykułu 11683 Urządzenie do zdejmowania izolacji i zakręcania kabli Instrukcja obsługi Cieszymy się, Ŝe zdecydowaliście się

Bardziej szczegółowo

Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11.

Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11. Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11. Lp Indeks materiału Nazwa części podzespołu Ilość Cena netto Wartość netto 1 87-4023 Tłumik wydechu M-11 1 175,00 175,00 2 81-2006 Nakrętka

Bardziej szczegółowo

2. WPROWADZENIE OBSŁUGA TECHNICZNA Obsługa techniczna bieżąca Smarowanie Konserwacja i przechowywanie 19

2. WPROWADZENIE OBSŁUGA TECHNICZNA Obsługa techniczna bieżąca Smarowanie Konserwacja i przechowywanie 19 SPIS TREŚCI. DEKLARACJA ZGODNOŚCI.. WPROWADZENIE 3 3. UŻYTKOWANIE ZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM 3. BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA.. Ogólne zasady bezpieczeństwa... Szczegółowe zasady bezpieczeństwa... Przygotowanie

Bardziej szczegółowo

ZAWIESZENIE TYLNE RUROWE

ZAWIESZENIE TYLNE RUROWE 9 ZAWIESZENIE TYLNE RUROWE 9.1. CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA ZAWIESZENIE TYLNE Zawieszenie tylne tzw. rurowe jest niezależne, ma pojedyncze wahacze wleczone osadzone na rurach poprzecznych i poprzeczne drążki

Bardziej szczegółowo

OSTRZAŁKA DO PIŁ TARCZOWYCH

OSTRZAŁKA DO PIŁ TARCZOWYCH OSTRZAŁKA DO PIŁ TARCZOWYCH JMY8-70 INSTRUKCJA OBSŁUGI 1 Spis treści I. INFORMACJE WSTĘPNE... 2 II. DANE TECHNICZNE... 3 III. OBSŁUGA... 3 IV. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA... 4 V. SCHEMAT... 4 I. INFORMACJE WSTĘPNE

Bardziej szczegółowo

Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych Samolot ultralekki Dedal KB; SP-SZKB; 21.08.2010 r., Łódź ALBUM ILUSTRACJI

Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych Samolot ultralekki Dedal KB; SP-SZKB; 21.08.2010 r., Łódź ALBUM ILUSTRACJI ALBUM ILUSTRACJI z wypadku samolotu ultralekkiego Dedal KB; SP-SZKB 21 sierpnia 2010 r., Łódź ALBUM ILUSTRACJI Strona 1 z 23 1, 2, 3 Samolot Dedal KB SP-SZKB na zdjęciach wykonanych w okresie poprzedzającym

Bardziej szczegółowo

OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA / FORMULARZ CENOWY

OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA / FORMULARZ CENOWY Lp Nazwa części Numer katalogowy Szt. Cena jedn. netto za sztukę Wartość netto 3 4 5 6 7 AKUMULATYOR V0Ah 58 AKUMULATYOR V6Ah 3 AKUMULATYOR V95Ah 6 4 ALTERNATOR / / 76989653 5 AMORTYZATOR PRZEDNI KPL.

Bardziej szczegółowo

Demontaż i montaż amortyzatora gazowego drzwi tyłu nadwozia TYP 168. 1 Amortyzator gazowy 2 Zabezpieczenie 3 Drzwi tyłu nadwozia

Demontaż i montaż amortyzatora gazowego drzwi tyłu nadwozia TYP 168. 1 Amortyzator gazowy 2 Zabezpieczenie 3 Drzwi tyłu nadwozia TYP 168 Demontaż i montaż amortyzatora gazowego drzwi tyłu nadwozia 1 Amortyzator gazowy 2 Zabezpieczenie 3 Drzwi tyłu nadwozia Wymontowanie, zamontowanie Uwaga! Niebezpieczeństwo urazu na skutek Demontaż

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ( do 30 tys. euro) formularz cenowy. Części do samochodu Citroen Jumper 2,8HDI rok 2000, nr VIN VF7233JL215997199

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ( do 30 tys. euro) formularz cenowy. Części do samochodu Citroen Jumper 2,8HDI rok 2000, nr VIN VF7233JL215997199 Nowy Sącz, dnia 20.04.2015 r. 1 Załącznik nr OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ( do 30 tys. euro) formularz cenowy Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i akcesoriów do pojazdów samochodowych

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi 70/100/130/150/ 150 SE/200/200 SE 250 SE/ 250 ELECTRO TRYMER

Instrukcja obsługi 70/100/130/150/ 150 SE/200/200 SE 250 SE/ 250 ELECTRO TRYMER Instrukcja obsługi 80-393 GDAŃSK ul. Krynicka 1 tel.: (058) 55 43 555 fax: (058) 55 43 500 ODDZIAŁY: 02-784 WARSZAWA ul. Janowskiego 9 tel.: (022) 648 03 48..49 fax: (022) 648 03 50 tel.kom.: 0501 946

Bardziej szczegółowo

Strona 1 ZESTAWY SERWISOWE. OBOWIĄZUJE OD 15.06.2012R. Osie niehamowane. Osie hamowane. Osie hamowane z hamulcem pneumatycznym typu SB

Strona 1 ZESTAWY SERWISOWE. OBOWIĄZUJE OD 15.06.2012R. Osie niehamowane. Osie hamowane. Osie hamowane z hamulcem pneumatycznym typu SB Osie niehamowane Indeks Cena netto P10001.051S Zestaw naprawczy-oś VG7, 750 kg.oc., b-1000 c-1450 l-1100 112x5, Nstand. 559,19 PLN P10002.019S Zestaw naprawczy-oś VG10, 1050 kg.oc., b-1000 c-1450 l-1070

Bardziej szczegółowo

KOSIARKI 2 i 4 - BĘBNOWE

KOSIARKI 2 i 4 - BĘBNOWE DLA PROFESJONALISTÓW KOSIARKI i 4 - BĘBNOWE i CZOŁOWE KOSIARKI -BĘBNOWE D LG SIGNUM TEST 0/03 bestanden Z 00 Z 00/ Z 00/ Ekonomia i precyzja... Kosiarki rotacyjne SaMASZ o szerokości od,65 m do,0 m wyróżniają

Bardziej szczegółowo