KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH"

Transkrypt

1 PRONAR Sp. z o.o NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: fax: KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZGRABIARKA KARUZELOWA PRONAR ZKP800 WYDANIE 3A NR PUBLIKACJI 231N SP

2

3 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZGRABIARKA KARUZELOWA PRONAR ZKP800 WYDANIE 3A NR PUBLIKACJI 231N SP

4

5 SPIS TREŚCI WSTĘP...5 ZASADY KORZYSTANIA Z KATALOGU CZĘŚCI ZAMIENNYCH...6 ZASADY ZAMAWIANIA CZĘŚCI...7 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH...9 ZAWIESZENIE NOŚNE...10 RAMA ŚRODKOWA...12 UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU...14 RAMIONA NOŚNE...16 INSTALACJA HYDRAULICZNA...18 OSŁONA FORMUJĄCA...20 UKŁAD JEZDNY...22 ZGRABIARKA PRAWA...24 MOCOWANIE PRZEKŁADNI - PRAWE...26 UKŁAD JEZDNY ZGRABIARKI...28 RAMIĘ GRABIĄCE PRAWE...30 ZGRABIARKA LEWA...32 MOCOWANIE PRZEKŁADNI - LEWE...34 RAMIĘ GRABIĄCE LEWE...36 PRZEKŁADNIA ROTACYJNA...38 INSTALACJA ELEKTRYCZNA...40 NALEPKI INFORMACYJNE...42 KOŁO OGUMIONE...44 ZMIANY KONSTRUKCYJNE...46 INDEKS ALFABETYCZNY...80

6

7 WSTĘP Rozmieszczenie części w katalogu nie musi być kolejnością montażu/demontażu poszczególnych elementów. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzania w produkowanych maszynach zmian konstrukcyjnych ułatwiających obsługę oraz poprawiających jakość ich pracy. Katalog części zamiennych jest aktualny w dniu wydania. W przypadku niejasności należy kontaktować się ze Sprzedawcą lub bezpośrednio z Producentem. Adres Producenta PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A Narew Telefony kontaktowe

8 ZASADY KORZYSTANIA Z KATALOGU CZĘŚCI ZAMIENNYCH (1) Nazwa zespołu (2) Numer zespołu kompletnego (3) Rysunek zestawieniowy (4) Numer rysunku (5) Odniesienie do rysunku (rysunków) (6) Typ maszyny (7) Liczba porządkowa (8) Nazwa części (9) Typ części (10) Numer katalogowy (11) Ilość części w komplecie (12) Uwagi dotyczące części (13) Numer zmiany konstrukcyjnej Katalog części zamiennych zawiera rysunki zestawieniowe umieszczone po lewej stronie publikacji i odpowiadający mu wykaz części zamiennych po stronie prawej. Rysunek zestawieniowy oraz tabela z wykazem części zamiennych opisane są przy pomocy nazwy zespołu (1) oraz numeru zespołu kompletnego (2) jeżeli występuje. Ze względu na złożoność niektórych podzespołów cały układ może być podzielony na kilka widoków. 6

9 Pierwszy człon numeru rysunku (4), oznacza grupę rysunków do której odnosi się cały układ, drugi człon numeru rysunku (4) oznacza kolejny rysunek w danej grupie. Przykładowo, jeżeli w danym zespole umieszczono 3 rysunki, to każdy z nich będzie oznakowany w sposób następujący 001/1, 001/2 i 001/3. Tabela z wykazem części zamiennych odnosząca się do tej grupy rysunkowej będzie opisana w polu (5) w sposób następujący: 001/1 001/3. Liczba porządkowa (7) umieszczona w tabeli odnosi się do pozycji części zaznaczonej na rysunku podzespołu. W kolumnie zmiany konstrukcyjne (13) umieszczane są numery zmian dotyczące danej części (grupy części). Zmiany konstrukcyjne (jeżeli występują) umieszczone są na końcu Katalogu części zamiennych i dotyczą starszych wersji maszyny. Strzałka umieszczona na rysunku zestawieniowym wskazuje normalny kierunek pracy (jazdy) maszyny. ZASADY ZAMAWIANIA CZĘŚCI ZAMIENNYCH Zamówienie części musi obejmować następujące pozycje: Nazwę części Typ części Numer katalogowy Ilość zamawianych części Typ maszyny i numer fabryczny Kompletne zamówienie musi zawierać również informacje o kontakcie telefonicznym z osobą zamawiającą oraz adresem dostarczenia przesyłki. 7

10 8

11 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH 9

12 ZAWIESZENIE NOŚNE 231N /1 ZKP800 10

13 ZAWIESZENIE NOŚNE 231N /1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 BLOKADA STOPY 185N WAHACZ ZACZEPU 198N STOPA PODPOROWA 198N SWORZEŃ ZACZEPU DOLNEGO 198N ZACZEP 231N SWORZEŃ CIĘGNA 231N SWORZEŃ ZAWIESZENIA 231N PODKŁADKA REGULACYJNA 1 mm 231N * 9 PODKŁADKA REGULACYJNA 0.5 mm 231N * 10 PODKŁADKA REGULACYJNA 0.3 mm 231N * 11 ŚRUBA Z UCHEM M12-A2J DIN ZAWLECZKA DO RUR 11x PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: KOŁEK SPRĘŻYSTY 8x70-C PN-EN ISO 8752: KOŁEK SPRĘŻYSTY 5x40-C PN-EN ISO 8752: PRZETYCZKA 12x45-A2J PN-ISO ILOŚĆ UWAGI ZK *- podkładki regulacyjne do kasowania luzu stosować w ilościach zależnych od potrzeb 11

14 RAMA ŚRODKOWA 002/1 ZKP800 12

15 RAMA ŚRODKOWA 002/1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 RAMA PRZEDNIA 231N /12 ZK01 2 RĄCZKA TULEJA NOŚNA 231N SWORZEŃ SIŁOWNIKA I 231N PODPARCIE CIĘGNA 231N SWORZEŃ RAMIENIA 231N OSŁONA CZOŁOWA 231N KORBA 231N KRĄŻEK ODBLASKOWY TULEJKA ŚLIZGOWA TUP ŚRUBA Z UCHEM M12-A2J DIN ZAWLECZKA DO RUR 8x WKŁADKA RURKI SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M8x16 PN-EN ISO 4762: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO 7040: NAKRĘTKA SAMOZABEZP M10-8-A2J PN-EN ISO 7040: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO : KOŁEK SPRĘŻYSTY 12x90-C PN-EN ISO 8752: KOŁEK SPRĘŻYSTY 5x40-C PN-EN ISO 8752: RAMA TYLNA 231N /12 ZK01 26 ŚRUBA M18x A2J PN-EN ISO 4017: /12 ZK01 27 PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: /12 ZK01 28 NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M18-8-A2J PN-EN ISO 7040: /12 ZK01 UWAGI ZK01 (KZK 038/12) obowiązuje od nr. seryjnego 0048TD 13

16 UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU 003/1 ZKP800 14

17 UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU 003/1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 PRZEKŁADNIA KĄTOWA PRK L 1 2 WAŁ PRZEGUBOWO- TELESKOPOWY WAŁ PRZEGUBOWO- TELESKOPOWY WAŁ PRZEGUBOWO- TELESKOPOWY OPASKA ŚLIMAKOWA Bs PN-71/M ŁOŻYSKO ZESPÓŁ UCF WAŁEK NAPĘDOWY 231N OSŁONA WAŁKA 231N OSŁONA WAŁKA II 231N OSŁONA STOŻKOWA D CE 1 11 PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z12,2-Fe/Zn5 PN-77/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z16,3-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M16x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4017: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M16-8-A2J PN-EN ISO 7040: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M8-8-A2J PN-EN ISO 7040: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: PODKŁADKA POWIĘKSZONA HV-A2J PN-EN ISO :

18 RAMIONA NOŚNE 004/1 ZKP800 16

19 RAMIONA NOŚNE 004/1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 BELKA PRAWA 231N RAMIĘ PRAWE 231N BELKA LEWA 231N RAMIĘ LEWE 231N REGULACJA RAMIENIA 231N UCHWYT NOŚNY 231N /12 ZK02 7 SWORZEŃ I 231N SWORZEŃ II 231N SWORZEŃ SIŁOWNIKA II 231N SWORZEŃ UKOŚNY 231N OGRANICZNIK 231N WKŁADKA ŚLIZGOWA I 231N WKŁADKA ŚLIZGOWA II 231N RAMIĘ PRAWE 231N MOCOWANIE UCHWYTU- LEWE 231N PIERŚCIEŃ DYSTANSOWY 263N TULEJKA ŚLIZGOWA TUP PODKŁADKA REGULACYJNA 1 mm 185N * 19 PODKŁADKA REGULACYJNA 0.5 mm 185N * 20 PODKŁADKA REGULACYJNA 0.3 mm 185N * 21 SMAROWNICZKA M6x1 PN-76/M SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z14,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4014: ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: /15 ZK04 27 ŚRUBA M14x A2J PN-EN ISO 4017: NAKRETKA SAMOZABEZP. M14-8-A2J PN-EN ISO 7040: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO 7040: KOŁEK SPRĘŻYSTY 8x60-C PN-EN ISO 8752: KOŁEK SPRĘŻYSTY 5x40-C PN-EN ISO 8752: WSTAWKA SMAROWNICY 231N SMAROWNICZKA M8x1-45 PN-76/M *- podkładki regulacyjne do kasowania luzu stosować w ilościach zależnych od potrzeb UWAGI ZK01, ZK02 (KZK 038/12, KZK 144/12) obowiązuje od nr. seryjnego 0048TD ZK04 (KZK 016/15) obowiązuje od nr. seryjnego

20 INSTALACJA HYDRAULICZNA 005/1 ZKP800 18

21 INSTALACJA HYDRAULICZNA 005/1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 SIŁOWNIK USTAWIEŃ 106N SIŁOWNIK NOŚNY 106N TULEJA ZAPADKI 185N DŁAWIK 185N SPRĘŻYNA SIŁOWNIKA 198N ZAPADKA SIŁOWNIKA 231N RURA HYDRAULICZNA I 231N RURA HYDRAULICZNA II 231N RURA HYDRAULICZNA III 231N RURA HYDRAULICZNA IV 231N RURA HYDRAULICZNA V 231N RURA HYDRAULICZNA VI 231N RURA HYDRAULICZNA VII 231N PRZEWÓD DN N PRZEWÓD DN N PRZEWÓD DN N PRZEWÓD DN N OBEJMA POJEDYNCZA fi 10 A1-10C+APS OBEJMA PODWÓJNA fi 10 AD C+ADPS OBEJMA PODWÓJNA fi 15 AD C+ADPS WTYCZKA ISO 12,5 M16x1,5 CNV 08 2/1615M 3 22 DZIELNIK STRUMIENIA 3/8" V1023-3/8" 3 23 OPASKA ZACISKOWA 300x7, ZŁĄCZE PROSTE 16x1,5-16x1,5 G10LCFX 4 25 ZAWÓR KULOWY 16x1,5 KH10LX 3 26 ZŁĄCZE OCZKOWE-BANJO 14x1,5-16x1,5 WH10LMKDSOMDCF 6 27 ZŁĄCZE PROSTE 3/8-16x1,5 GE10LR3/8EDOMDCF 9 28 PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z12,2-Fe/Zn5 PN-77/M LINKA PLECIONA POLIAMIDOWA fi6 L=15000 PN-EN ISO 1140: ŚRUBA M6x A2J PN-EN ISO 4014: ŚRUBA M6x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M6x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4017: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: POKRYWA WTYCZKI czerwony TF12 R 3 19

22 OSŁONA FORMUJĄCA 006/1 ZKP800 20

23 OSŁONA FORMUJĄCA 006/1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 ZACZEP OSŁONY I 231N ZACZEP OSŁONY II 231N ZAPADKA 231N OSŁONA BLASZANA 231N OSŁONA FORMUJACA 231N /14 ZK03 6 LISTWA 231N PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z12,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4014: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO 7040: ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M8-8-A2J PN-EN ISO 7040: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO : KOŁEK SPRĘŻYSTY 5x25-C PN-EN ISO 8752: ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4014: UWAGI ZK03 (KZK 151/14) zmiana obowiązuje od

24 UKŁAD JEZDNY 231N /1 ZKP800 22

25 UKŁAD JEZDNY 231N /1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 SWORZEŃ CIĘGNA 231N PODPARCIE CIĘGNA 231N RAMA JEZDNA 231N /14 ZK03 4 OŚ KOŁA 231N /14 ZK03 5 UCHWYT KOŁA 231N REGULACJA CIĘGIEN 231N CIĘGNO I 231N CIĘGNO II 231N CIĘGNO III 231N UCHWYT ŚWIATEŁ LEWY 231N UCHWYT ŚWIATEŁ PRAWY 231N PODKŁADKA DYSTANSOWA 231N TABLICA OSTRZEGAWCZA PRAWA 231N TABLICA OSTRZEGAWCZA LEWA 231N KOŁO OGUMIONE 10.0/ PR 29RPN TRÓJKĄT ODBLASKOWY KRĄŻEK ODBLASKOWY TULEJKA ŚLIZGOWA TUP TULEJKA ŚLIZGOWA TUP KLIN TYP UCHWYT KLINA TYP SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z12,2-Fe/Zn5 PN-77/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA Z PODSADZENIEM M8x A2J PN-87/M ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M6x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA IMBUSOWA M8x16 PN-EN ISO 4762: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO 7040: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M8-8-A2J PN-EN ISO 7040: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M6-8-A2J PN-EN ISO 7040: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: KOŁEK SPRĘŻYSTY 16x85-C PN-EN ISO 8752: KOŁEK SPRĘŻYSTY 10x85-C PN-EN ISO 8752: KOŁEK SPRĘŻYSTY 5x40-C PN-EN ISO 8752: KOŁEK SPRĘŻYSTY 5x25-C PN-EN ISO 8752: PODKŁADKA REGULCYJNA 0.3 mm 231N * 41 PODKŁADKA REGULCYJNA 1 mm 231N * 42 PODKŁADKA REGULCYJNA 0.5 mm 231N * 43 ŚRUBA M18x A2J PN-EN ISO 4017: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M18-8-A2J PN-EN ISO 7040: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO : *- podkładki regulacyjne do kasowania luzu stosować w ilościach zależnych od potrzeb UWAGI ZK03 (KZK 151/14) zmiana obowiązuje od

26 ZGRABIARKA PRAWA 231N /1 ZKP800 24

27 ZGRABIARKA PRAWA 231N /1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 PRZEKŁADNIA SUCHA- PRAWA APL 1 2 BLACHA KONTRUJĄCA 178N MOCOWANIE PRZEKŁADNI- PRAWE 231N RAMIĘ GRABIĄCE-PRAWE 231N UKŁAD JEZDNY 231N ŚRUBA SPECJALNA 231N ŁOŻYSKO WZDŁUŻNE WPUST PRYZMATYCZNY A10x8x110 PN-70/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z14,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M14x A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 12x55-C PN-EN ISO ZAWLECZKA 4x32-C PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 7x55-C PN-EN ISO NAKRĘTKA KORONOWA Z M16-8-B-Fe/Zn5 PN-86/M /12 151/14 ZK02 ZK03 UWAGI ZK02 (KZK 151/14) zmiana obowiązuje od nr. seryjnego 0048TD ZK03 (KZK 151/14) zmiana obowiązuje od

28 MOCOWANIE PRZEKŁADNI - PRAWE 231N /1 ZKP800 26

29 MOCOWANIE PRZEKŁADNI - PRAWE 231N /1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 WSPORNIK OSŁONY 231N OSŁONA 231N BLOKADA OSŁONY 231N BLOKADA 231N /14 ZK03 5 UCHWYT PRZEKŁADNI- 144/12 ZK02 231N N PRAWY 151/14 ZK03 6 TULEJKA ŚLIZGOWA TUP TUP TULEJKA ŚLIZGOWA TUP TUP ZAWLECZKA DO RUR 8x70 GRANIT WKŁADKA PROFILU 50x SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4014: ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO 7040: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: PODKŁADKA HV-Fe//Zn5//A PN-EN ISO UWAGI ZK02 (KZK 151/14) zmiana obowiązuje od nr. seryjnego 0048TD ZK03 (KZK 151/14) zmiana obowiązuje od

30 UKŁAD JEZDNY 231N /1 ZKP800 28

31 UKŁAD JEZDNY 231N /1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 RAMA 231N WAHACZ TYLNY 231N WAHACZ CZOŁOWY 231N WAHACZ TYLNY II 231N BLOKADA WAHACZY 231N TULEJKA ŚLIZGOWA TUP SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M16-8-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO KOŁO 16x PODKŁADKA REGULCYJNA 0.5 mm 185N * 14 PODKŁADKA REGULCYJNA 0.3 mm 185N * 15 PODKŁADKA REGULCYJNA 1 mm 185N * *- podkładki regulacyjne do kasowania luzu stosować w ilościach zależnych od potrzeb 29

32 RAMIĘ GRABIĄCE PRAWE 231N /1 ZKP800 30

33 RAMIĘ GRABIĄCE PRAWE 231N /1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 PALEC SPRĘŻYSTY 178N WYSIĘGNIK RAMIENIA 180N MOCOWANIE RAMIENIA 231N KĄTOWNIK MOCUJĄCY 231N WKŁADKA RURKI 38 SR PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z12,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO PRZETYCZKA 12x45-A2J PN-ISO

34 ZGRABIARKA LEWA 231N /1 ZKP800 32

35 ZGRABIARKA LEWA 231N /1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 PRZEKŁADNIA SUCHA- LEWA ALL 1 2 BLACHA KONTRUJĄCA 178N UKŁAD JEZDNY 231N ŚRUBA SPECJALNA 231N MOCOWANIE PRZEKŁADNI- LEWE 231N RAMIĘ GRABIĄCE-LEWE 231N ŁOŻYSKO WPUST PRYZMATYCZNY A10x8x110 PN-70/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z14,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M14x A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 12x55-C PN-EN ISO ZAWLECZKA 4x32-C PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 7x55-C PN-EN ISO NAKRĘTKA KORONOWA Z M16-8-B-Fe/Zn5 PN-86/M /12 151/14 ZK02 ZK03 UWAGI ZK02 (KZK 151/14) zmiana obowiązuje od nr. seryjnego 0048TD ZK03 (KZK 151/14) zmiana obowiązuje od

36 MOCOWANIE PRZEKŁADNI - LEWE 231N /1 ZKP800 34

37 MOCOWANIE PRZEKŁADNI LEWE 231N /1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 WSPORNIK OSŁONY 231N OSŁONA 231N BLOKADA OSŁONY 231N BLOKADA 231N /14 ZK03 5 UCHWYT PRZEKŁADNI- 144/12 ZK02 231N LEWY 151/14 ZK03 6 TULEJKA ŚLIZGOWA TUP TUP TULEJKA ŚLIZGOWA TUP TUP ZAWLECZKA DO RUR 8x WKŁADKA PROFILU 50x SMAROWNICZKA M8X1 PN-76/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4014: ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO 7040: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: PODKŁADKA HV-Fe//Zn5//A PN-EN ISO UWAGI ZK02 (KZK 151/14) zmiana obowiązuje od nr. seryjnego 0048TD ZK03 (KZK 151/14) zmiana obowiązuje od

38 RAMIĘ GRABIĄCE LEWE 231N /1 ZKP800 36

39 RAMIĘ GRABIĄCE LEWE 231N /1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 PALEC SPRĘŻYSTY 178N MOCOWANIE RAMIENIA 231N KĄTOWNIK MOCUJĄCY 231N WYSIĘGNIK RAMIENIA- LEWY 231N WKŁADKA RURKI 38 SR PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z12,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO PRZETYCZKA 12x45-A2J PN-ISO

40 PRZEKŁADNIA ROTACYJNA APL-PRAWA; ALL-LEWA 015/1 ZKP800 38

41 PRZEKŁADNIA ROTACYJNA APL-PRAWA; ALL-LEWA 015/1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 POKRYWA LEWA ZĘBNIK KOŁO ZĘBATE POKRYWA PRAWA POKRYWA GÓRNA KOŁO KRZYWKOWE WAŁ Przekładnia prawa WAŁ Przekładnia lewa KORBA KPL. Przekładnia prawa KORBA KPL. Przekładnia lewa PIERŚCIEŃ / PIERŚCIEŃ PIERŚCIEŃ OPOROWY OPRAWA OPRAWA PIASTA GÓRNA PIASTA DOLNA OSŁONA PIERŚCIEŃ DYSTANSOWY ŁOŻYSKO STOŻKOWE PN-M PIERŚCIŃ 19 AS 35/80/10 DIN USZCZELNIAJĄCY 20 PODKŁADKA DYST. PS90x110x(0.5)0.1/0.2/0.5 DIN PODKŁADKA DYST. PS50x62x(1.5)0.1/0.2/0.5/1 DIN PODKŁADKA DYST. PS40x50x(0.75)0.1/0.2/0.5 DIN ŁOŻYSKO KULKOWE 2RS RS1 PN-M ŁOŻYSKO KULKOWE RS1 PN-M ŁOŻYSKO KULKOWE 2RS RS1 PN-M PIERŚCIEŃ OSADCZY W 110 PN-M PIERŚCIEŃ OSADCZY W 80 PN-M ŚRUBA M10 x Fe/Zn5 PN-EN ŚRUBA M12 x Fe/Zn5 PN-EN ŚRUBA M12 x Fe/Zn5 PN-EN KAPTUREK DO SMAR. SN R 2 32 NAKRĘTKA M10-8 Fe/Zn5 PN-EN NAKRĘTKA ŁOŻYSKA KM8 DIN PODKŁADKA ŁOŻYSKA MB8 DIN NAKRĘTKA ŁOŻYSKA KM10 DIN SMAROWNICZKA M8X1/45 PN-M PODKŁADKA ŁOŻYSKA MB10 DIN WPUST PRYZMATYCZNY A 10x8x63 PN-M SMAROWNICZKA M8x1 PN-M NIT D4.8 L 26 D PIERŚCIEŃ OSADCZY W115 PN-M PODKŁADKA DYST. SS95x115x3.5 DIN PODKŁADKA NORMALNA 12 A 200Fe/Zn5 PN-EN IS PODKŁADKA NORMALNA 10 A 200Fe/Zn5 PN-EN IS ILOŚĆ UWAGI ZK 39

42 INSTALACJA ELEKTRYCZNA 231N /1 ZKP800 40

43 INSTALACJA ELEKTRYCZNA 231N /1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 WIĄZKA CENTRALNA 231N WIĄZKA TYLNA 231N LAMPA ZESPOLONA W 18U OPASKA KABLOWA 203x4, WTYK 7-BIEGUNOWY WN ŻARÓWKA P21W, 12V 4 7 ŻARÓWKA R5W, 12V 2 41

44 NALEPKI INFORMACYJNE 017/1 ZKP800 42

45 NALEPKI INFORMACYJNE 017/1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 NALEPKA INFORMACYJNA 178N NALEPKA INFORMACYJNA 178N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 178N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 178N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 178N NALEPKA HAK 178N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 185N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 185N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 185N NALEPKA INFORMACYJNA 185N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 185N NALEPKA SMAROWANIE 185N NALEPKA SYMBOL 231N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 231N

46 KOŁO OGUMIONE 29RPN /1 ZKP800 44

47 KOŁO OGUMIONE 29RPN /1 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 KOŁO TARCZOWE 9.00x15.3" OPONA 10.0/ PR 1 3 ZAWÓR TR

48 ZMIANY KONSTRUKCYJNE ZGRABIARKA KARUZELOWA PRONAR ZKP800 WYDANIE 3A NR PUBLIKACJI 231N SP 46

49 ZK01 (KZK 038/12) ZMIANA OBOWIĄZUJE OD NR. SERYJNEGO 0048TD 47

50 RAMA ŚRODKOWA ZK01 ZKP800 48

51 RAMA ŚRODKOWA ZK01 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 RAMA GŁÓWNA 231N /12 ZK01 2 RĄCZKA TULEJA NOŚNA 231N SWORZEŃ SIŁOWNIKA I 231N PODPARCIE CIĘGNA 231N SWORZEŃ RAMIENIA 231N OSŁONA CZOŁOWA 231N KORBA 231N KRĄŻEK ODBLASKOWY TULEJKA ŚLIZGOWA TUP ŚRUBA Z UCHEM M12-A2J DIN ZAWLECZKA DO RUR 8x WKŁADKA RURKI SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M8x16 PN-EN ISO 4762: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO 7040: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M10-8-A2J PN-EN ISO 7040: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO : KOŁEK SPRĘŻYSTY 12x90-C PN-EN ISO 8752: KOŁEK SPRĘŻYSTY 5x40-C PN-EN ISO 8752:

52 50

53 ZK02 (KZK 144/12) ZMIANA OBOWIĄZUJE OD NR. SERYJNEGO 0048TD 51

54 RAMIONA NOŚNE ZK02 ZKP800 52

55 RAMIONA NOŚNE ZK02 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 BELKA PRAWA 231N RAMIĘ PRAWE 231N BELKA LEWA 231N RAMIĘ LEWE 231N REGULACJA RAMIENIA 231N UCHWYT NOŚNY 231N /12 ZK02 7 SWORZEŃ I 231N SWORZEŃ II 231N SWORZEŃ SIŁOWNIKA II 231N SWORZEŃ UKOŚNY 231N OGRANICZNIK 231N WKŁADKA ŚLIZGOWA I 231N WKŁADKA ŚLIZGOWA II 231N RAMIĘ PRAWE 231N MOCOWANIE UCHWYTU- LEWE 231N PIERŚCIEŃ DYSTANSOWY 263N TULEJKA ŚLIZGOWA TUP PODKŁADKA REGULACYJNA 185N PODKŁADKA REGULACYJNA 185N PODKŁADKA REGULACYJNA 185N SMAROWNICZKA M6x1 PN-76/M SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z14,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4014: ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M14x A2J PN-EN ISO 4017: NAKRETKA SAMOZABEZP. M14-8-A2J PN-EN ISO 7040: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO 7040: KOŁEK SPRĘŻYSTY 8x60-C PN-EN ISO 8752: KOŁEK SPRĘŻYSTY 5x40-C PN-EN ISO 8752:

56 ZGRABIARKA PRAWA 231N ZK02 ZKP800 54

57 ZGRABIARKA PRAWA 231N LP. NAZWA CZĘŚCI TYP ZK02 NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ZKP800 ILOŚĆ UWAGI ZK 1 PRZEKŁADNIA SUCHA- PRAWA APL 1 2 BLACHA KONTRUJĄCA 178N MOCOWANIE PRZEKŁADNI- PRAWE 231N /12 ZK02 4 RAMIĘ GRABIĄCE-PRAWE 231N UKŁAD JEZDNY 231N ŚRUBA SPECJALNA 231N ŁOŻYSKO WPUST PRYZMATYCZNY A10x8x110 PN-70/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z14,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M14x A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 12x55-C PN-EN ISO ZAWLECZKA 4x32-C PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 7x55-C PN-EN ISO NAKRĘTKA KORONOWA Z M16-8-B-Fe/Zn5 PN-86/M

58 MOCOWANIE PRZEKŁADNI - PRAWE 231N ZK02 ZKP800 56

59 MOCOWANIE PRZEKŁADNI - PRAWE 231N ZK02 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 UCHWYT PRZEKŁADNI- PRAWY 231N /12 ZK02 2 WSPORNIK OSŁONY 231N OSŁONA 231N BLOKADA OSŁONY 231N TULEJKA ŚLIZGOWA TUP TULEJKA ŚLIZGOWA TUP ZAWLECZKA DO RUR 8x WKŁADKA PROFILU 50x SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO

60 ZGRABIARKA LEWA 231N ZK02 ZKP800 58

61 ZGRABIARKA LEWA 231N LP. NAZWA CZĘŚCI TYP ZK02 NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ZKP800 ILOŚĆ UWAGI ZK 1 PRZEKŁADNIA SUCHA- LEWA ALL 1 2 BLACHA KONTRUJĄCA 178N UKŁAD JEZDNY 231N ŚRUBA SPECJALNA 231N MOCOWANIE PRZEKŁADNI- LEWE 231N /12 ZK02 6 RAMIĘ GRABIĄCE-LEWE 231N ŁOŻYSKO WPUST PRYZMATYCZNY A10x8x110 PN-70/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z14,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M14x A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 12x55-C PN-EN ISO ZAWLECZKA 4x32-C PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 7x55-C PN-EN ISO NAKRĘTKA KORONOWA Z M16-8-B-Fe/Zn5 PN-86/M

62 MOCOWANIE PRZEKŁADNI - LEWE 231N ZK02 ZKP800 60

63 MOCOWANIE PRZEKŁADNI LEWE 231N ZK02 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 WSPORNIK OSŁONY 231N OSŁONA 231N BLOKADA OSŁONY 231N UCHWYT PRZEKŁADNI-LEWY 231N /12 ZK02 5 TULEJKA ŚLIZGOWA TUP TULEJKA ŚLIZGOWA TUP ZAWLECZKA DO RUR 8x WKŁADKA PROFILU 50x SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO

64 62

65 ZK03 (KZK 151/14) ZMIANA OBOWIĄZUJE OD

66 UKŁAD JEZDNY 231N ZK03 ZKP800 64

67 UKŁAD JEZDNY 231N ZK03 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 SWORZEŃ CIĘGNA 231N PODPARCIE CIĘGNA 231N ILOŚĆ UWAGI ZK 3 RAMA JEZDNA 231N /14 ZK03 4 OŚ KOŁA 231N /14 ZK03 5 UCHWYT KOŁA 231N REGULACJA CIĘGIEN 231N CIĘGNO I 231N CIĘGNO II 231N CIĘGNO III 231N UCHWYT ŚWIATEŁ LEWY 231N UCHWYT ŚWIATEŁ PRAWY 231N PODKŁADKA DYSTANSOWA 231N TABLICA OSTRZEGAWCZA PRAWA 231N TABLICA OSTRZEGAWCZA LEWA 231N KOŁO OGUMIONE 10.0/ PR 29RPN TRÓJKĄT ODBLASKOWY KRĄŻEK ODBLASKOWY TULEJKA ŚLIZGOWA TUP TULEJKA ŚLIZGOWA TUP KLIN TYP UCHWYT KLINA TYP SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z12,2-Fe/Zn5 PN-77/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA Z PODSADZENIEM M8x A2J PN-87/M ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA M6x A2J PN-EN ISO 4017: ŚRUBA IMBUSOWA M8x16 PN-EN ISO 4762: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO 7040: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M8-8-A2J PN-EN ISO 7040: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M6-8-A2J PN-EN ISO 7040: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: KOŁEK SPRĘŻYSTY 16x85-C PN-EN ISO 8752: KOŁEK SPRĘŻYSTY 10x85-C PN-EN ISO 8752: KOŁEK SPRĘŻYSTY 5x40-C PN-EN ISO 8752: KOŁEK SPRĘŻYSTY 5x25-C PN-EN ISO 8752: PODKŁADKA REGULCYJNA 0.3 mm 231N * 41 PODKŁADKA REGULCYJNA 1 mm 231N * 42 PODKŁADKA REGULCYJNA 0.5 mm 231N * 43 ŚRUBA M18x A2J PN-EN ISO 4017: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M18-8-A2J PN-EN ISO 7040: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO : *- podkładki regulacyjne do kasowania luzu stosować w ilościach zależnych od potrzeb 65

68 ZGRABIARKA PRAWA 231N ZK03 ZKP800 66

69 ZGRABIARKA PRAWA 231N ZK03 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 PRZEKŁADNIA SUCHA- PRAWA APL 1 2 BLACHA KONTRUJĄCA 178N MOCOWANIE PRZEKŁADNI- PRAWE 231N /14 ZK03 4 RAMIĘ GRABIĄCE-PRAWE 231N UKŁAD JEZDNY 231N ŚRUBA SPECJALNA 231N ŁOŻYSKO WPUST PRYZMATYCZNY A10x8x110 PN-70/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z14,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M14x A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 12x55-C PN-EN ISO ZAWLECZKA 4x32-C PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 7x55-C PN-EN ISO NAKRĘTKA KORONOWA Z M16-8-B-Fe/Zn5 PN-86/M

70 MOCOWANIE PRZEKŁADNI - PRAWE 231N ZK03 ZKP800 68

71 MOCOWANIE PRZEKŁADNI - PRAWE 231N ZK03 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 UCHWYT PRZEKŁADNI-PRAWY 231N /14 ZK03 2 WSPORNIK OSŁONY 231N OSŁONA 231N BLOKADA OSŁONY 231N TULEJKA ŚLIZGOWA TUP TULEJKA ŚLIZGOWA TUP ZAWLECZKA DO RUR 8x WKŁADKA PROFILU 50x SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO

72 ZGRABIARKA LEWA 231N ZK03 ZKP800 70

73 ZGRABIARKA LEWA 231N ZK03 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 PRZEKŁADNIA SUCHA-LEWA ALL 1 2 BLACHA KONTRUJĄCA 178N UKŁAD JEZDNY 231N ILOŚĆ UWAGI ZK 4 ŚRUBA SPECJALNA 231N MOCOWANIE PRZEKŁADNI- LEWE 231N /14 ZK03 6 RAMIĘ GRABIĄCE-LEWE 231N ŁOŻYSKO WPUST PRYZMATYCZNY A10x8x110 PN-70/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z14,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M14x A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 12x55-C PN-EN ISO ZAWLECZKA 4x32-C PN-EN ISO KOŁEK SPRĘŻYSTY 7x55-C PN-EN ISO NAKRĘTKA KORONOWA Z M16-8-B-Fe/Zn5 PN-86/M

74 MOCOWANIE PRZEKŁADNI - LEWE 231N ZK03 ZKP800 72

75 MOCOWANIE PRZEKŁADNI LEWE 231N ZK03 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 WSPORNIK OSŁONY 231N OSŁONA 231N BLOKADA OSŁONY 231N UCHWYT PRZEKŁADNI-LEWY 231N /14 ZK03 5 TULEJKA ŚLIZGOWA TUP TULEJKA ŚLIZGOWA TUP ZAWLECZKA DO RUR 8x WKŁADKA PROFILU 50x SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO

76 OSŁONA FORMUJĄCA ZK03 ZKP800 74

77 OSŁONA FORMUJĄCA ZK03 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 ZACZEP OSŁONY I 231N ZACZEP OSŁONY II 231N ZAPADKA 231N OSŁONA BLASZANA 231N OSŁONA FORMUJACA 231N /14 ZK03 6 LISTWA 231N PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z12,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4014: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO 7040: ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M8-8-A2J PN-EN ISO 7040: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO 7091: PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO : KOŁEK SPRĘŻYSTY 5x25-C PN-EN ISO 8752: ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4014:

78 76

79 ZK04 (KZK 151/14) ZMIANA OBOWIĄZUJE OD

80 RAMIONA NOŚNE ZK04 ZKP800 78

81 RAMIONA NOŚNE ZK04 ZKP800 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 BELKA PRAWA 231N RAMIĘ PRAWE 231N BELKA LEWA 231N RAMIĘ LEWE 231N REGULACJA RAMIENIA 231N UCHWYT NOŚNY 231N SWORZEŃ I 231N SWORZEŃ II 231N SWORZEŃ SIŁOWNIKA II 231N SWORZEŃ UKOŚNY 231N OGRANICZNIK 231N WKŁADKA ŚLIZGOWA I 231N WKŁADKA ŚLIZGOWA II 231N RAMIĘ PRAWE 231N MOCOWANIE UCHWYTU- LEWE 231N PIERŚCIEŃ DYSTANSOWY 263N TULEJKA ŚLIZGOWA TUP PODKŁADKA REGULACYJNA 1 mm 185N * 19 PODKŁADKA REGULACYJNA 0.5 mm 185N * 20 PODKŁADKA REGULACYJNA 0.3 mm 185N * 21 SMAROWNICZKA M6x1 PN-76/M SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z8,2-Fe/Zn5 PN-77/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z14,2-Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO 4014: ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO 4017: /15 ZK04 27 ŚRUBA M14x A2J PN-EN ISO 4017: NAKRETKA SAMOZABEZP. M14-8-A2J PN-EN ISO 7040: NAKRĘTKA SAMOZABEZP. M12-8-A2J PN-EN ISO 7040: KOŁEK SPRĘŻYSTY 8x60-C PN-EN ISO 8752: KOŁEK SPRĘŻYSTY 5x40-C PN-EN ISO 8752: WSTAWKA SMAROWNICY 231N SMAROWNICZKA M8x1-45 PN-76/M *- podkładki regulacyjne do kasowania luzu stosować w ilościach zależnych od potrzeb 79

82 80 INDEKS ALFABETYCZNY

83 NAZWA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY STRONA BELKA LEWA 231N BELKA PRAWA 231N BLACHA KONTRUJĄCA 178N , 32 BLOKADA 231N , 34 BLOKADA OSŁONY 231N , 34 BLOKADA STOPY 185N BLOKADA WAHACZY 231N CIĘGNO I 231N CIĘGNO II 231N CIĘGNO III 231N DŁAWIK 185N DZIELNIK STRUMIENIA 3/8" V1023-3/8" 18 KĄTOWNIK MOCUJĄCY 231N , 36 KLIN TYP KOŁO KRZYWKOWE KOŁO OGUMIONE 10.0/ PR 29RPN KOŁO ZĘBATE KORBA 231N KORBA KPL KORBA KPL KRĄŻEK ODBLASKOWY , 22 LAMPA ZESPOLONA W 18U LISTWA 231N ŁOŻYSKO , 32 ŁOŻYSKO ZESPÓŁ UCF MOCOWANIE PRZEKŁADNI-LEWE 231N MOCOWANIE PRZEKŁADNI-PRAWE 231N MOCOWANIE RAMIENIA 231N , 36 MOCOWANIE UCHWYTU-LEWE 231N NALEPKA HAK 178N NALEPKA INFORMACYJNA 178N NALEPKA INFORMACYJNA 178N NALEPKA INFORMACYJNA 185N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 178N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 178N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 178N

84 NAZWA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY STRONA NALEPKA OSTRZEGAWCZA 185N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 185N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 185N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 185N NALEPKA OSTRZEGAWCZA 231N NALEPKA SMAROWANIE 185N NALEPKA SYMBOL 231N OBEJMA PODWÓJNA FI 10 AD C+ADPS1 18 OBEJMA PODWÓJNA FI 15 AD C+ADPS2 18 OBEJMA POJEDYŃCZA FI 10 A1-10C+APS1 18 OGRANICZNIK 231N OPASKA KABLOWA 203X4, OPASKA ZACISKOWA 300X7, OPRAWA OPRAWA OSŁONA 231N , 34 OSŁONA OSŁONA BLASZANA 231N OSŁONA CZOŁOWA 231N OSŁONA FORMUJACA 231N OSŁONA STOŻKOWA CE 14 OSŁONA WAŁKA 231N OSŁONA WAŁKA II 231N OŚ KOŁA 231N PALEC SPRĘŻYSTY 178N , 36 PIASTA DOLNA PIASTA GÓRNA PIERŚCIEŃ PIERŚCIEŃ /2 38 PIERŚCIEŃ DYSTANSOWY 263N PIERŚCIEŃ DYSTANSOWY PIERŚCIEŃ OPOROWY PODKŁADKA DYSTANSOWA 231N PODKŁADKA REGULACYJNA 231N ,22 PODKŁADKA REGULACYJNA 231N ,22 PODKŁADKA REGULACYJNA 231N ,22 82

85 NAZWA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY STRONA PODKŁADKA REGULACYJNA 185N ,28,48 PODKŁADKA REGULACYJNA 185N ,28,48 PODKŁADKA REGULACYJNA 185N ,28,48 PODPARCIE CIĘGNA 231N , 22 POKRYWA GÓRNA POKRYWA LEWA POKRYWA PRAWA PRZEKŁADNIA KĄTOWA PRK L 14 PRZEKŁADNIA SUCHA-LEWA ALL 32 PRZEKŁADNIA SUCHA-PRAWA APL 24 PRZEWÓD DN N PRZEWÓD DN N PRZEWÓD DN N PRZEWÓD DN N RAMA 231N RAMA GŁÓWNA 231N RAMA PRZEDNIA 231N RAMA TYLNA 231N RAMA JEZDNA 231N RAMIĘ GRABIĄCE-LEWE 231N RAMIĘ GRABIĄCE-PRAWE 231N RAMIĘ LEWE 231N RAMIĘ PRAWE 231N RAMIĘ PRAWE 231N RĄCZKA REGULACJA CIĘGIEN 231N REGULACJA RAMIENIA 231N RURA HYDRAULICZNA I 231N RURA HYDRAULICZNA II 231N RURA HYDRAULICZNA III 231N RURA HYDRAULICZNA IV 231N RURA HYDRAULICZNA V 231N RURA HYDRAULICZNA VI 231N RURA HYDRAULICZNA VII 231N SIŁOWNIK NOŚNY 106N SIŁOWNIK USTAWIEŃ 106N

86 NAZWA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY STRONA SPRĘŻYNA SIŁOWNIKA 198N STOPA PODPOROWA 198N SWORZEŃ CIĘGNA 231N , 22 SWORZEŃ I 231N SWORZEŃ II 231N SWORZEŃ RAMIENIA 231N SWORZEŃ SIŁOWNIKA I 231N SWORZEŃ SIŁOWNIKA II 231N SWORZEŃ UKOŚNY 231N SWORZEŃ ZACZEPU DOLNEGO 198N SWORZEŃ ZAWIESZENIA 231N ŚRUBA SPECJALNA 231N , 32 TABLICA OSTRZEGAWCZA LEWA 231N TABLICA OSTRZEGAWCZA PRAWA 231N TRÓJKĄT ODBLASKOWY TULEJA NOŚNA 231N TULEJA ZAPADKI 185N TULEJKA ŚLIZGOWA TUP , 26, 28, 34 TULEJKA ŚLIZGOWA TUP , 26, 34 TULEJKA ŚLIZGOWA TUP , 22 UCHWYT KLINA TYP UCHWYT KOŁA 231N UCHWYT NOŚNY 231N UCHWYT PRZEKŁADNI-LEWY 231N UCHWYT PRZEKŁADNI-PRAWY 231N UCHWYT ŚWIATEŁ LEWY 231N UCHWYT ŚWIATEŁ PRAWY 231N UKŁAD JEZDNY 231N , 32 WAHACZ CZOŁOWY 231N WAHACZ TYLNY 231N WAHACZ TYLNY II 231N WAHACZ ZACZEPU 198N WAŁ WAŁ WAŁ PRZEGUBOWO-TELESKOPOWY WAŁ PRZEGUBOWO-TELESKOPOWY

87 NAZWA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY STRONA WAŁ PRZEGUBOWO-TELESKOPOWY WAŁEK NAPĘDOWY 231N WIĄZKA CENTRALNA 231N WIĄZKA TYLNA 231N WKŁADKA PROFILU 50X , 34 WKŁADKA RURKI , 36 WKŁADKA ŚLIZGOWA I 231N WKŁADKA ŚLIZGOWA II 231N WSPORNIK OSŁONY 231N , 34 WSTAWKA SMAROWNICY 231N WTYCZKA ISO 12,5 M16X1,5 EURO 08 2/1615M 18 WTYK 7-BIEGUNOWY WN-7 40 WYSIĘGNIK RAMIENIA 180N WYSIĘGNIK RAMIENIA-LEWY 231N ZACZEP 231N ZACZEP OSŁONY I 231N ZACZEP OSŁONY II 231N ZAPADKA 231N ZAPADKA SIŁOWNIKA 231N ZAWLECZKA DO RUR 8X , 34 ZAWÓR KULOWY 16X1,5 KH10LX 18 ZĘBNIK ZŁĄCZE OCZKOWE-BANJO14X1,5-16X1,5 WH10LMKDSOMDCF 18 ZŁĄCZE PROSTE 3/8-16X1,5 GE10LR3/8EDOMDCF 18 ZŁĄCZE PROSTE16X1,5-16X1,5 G10LCFX 18 85

88

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PIŁA DO GAŁĘZI PRONAR WYDANIE: 1A-06-2015 NR PUBLIKACJI:267N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH 9 ODKŁADNICA 001/1 PU-S 10 ODKŁADNICA 001/1 PU-S LP. NAZWA CZ CI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILO UWAGI ZK 1 RAMA ODKŁADNICY 251N-01000000 1 PU-S35H 1 RAMA ODKŁADNICY 220N-01000000

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH POSYPYWARKA SAMOZAŁADOWCZA PRONAR WYDANIE: 3A-10-2015

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję Rysunek R1 PLM0025 Pług dłutowy (piktogramy) 2 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00068 Piktogram

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 4 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ROZRZUTNIK OBORNIKA N267 SPIS TREŚCI 1. TANDEM N267 4 2. UKŁAD NAPĘDOWY N267 6 3. PRZENOŚNIK

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość RAMA GÓRNA Nazwa zespołu lub części Nr unku lub norma Ilość 1 Ściana przednia T710-1 03.02.00 1 2 Ściana prawa T710-1 03.03.00 1 3 Słupek tylny prawy T710-1 03.04.00 1 4 Ściana tylna T710-1 03.06.00 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) Rysunek R1 NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY 1 1 EW00060 2 1 EW00061 3 1 EW00068 4 3 EW00063 5 1 EW00067 6 3 EW00066 7 2 EW00254 8 8 EW00062 OPIS Piktogram ostrzegawczy

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CZOŁOWA KDF 300 S/W - 3,00 m (0572)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CZOŁOWA KDF 300 S/W - 3,00 m (0572) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 9-5-9-9 centrala +48 85 4 0 fax + 48 85 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1 Rysunek A1 Piktogramy 1 3 EW.EK.00050 Naklejka AGRO-MASZ jedna linia 2 8 EW.EK.00072 Naklejka-instrukcja 3 3 EW.EK.00074 Naklejka-instrukcja 4 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 5 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 966-5-9-976 centrala +48 85 664 70 3 fax + 48 85 664 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo