KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER"

Transkrypt

1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, Lublin tel. (+48-81) , fax (+48-81) WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 2006

2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice rysunkowe i tekstowe podzespołów z wyszczególnieniem części montaŝowych. Katalogiem naleŝy posługiwać się w następujący sposób: 1. ustalić, w jakim zespole znajduje się potrzebna część; 2. znaleźć odpowiedni rysunek zespołu, a na nim odpowiednią część; 3. kierując się numerem części na rysunku naleŝy odszukać w tabeli odpowiedni numer rysunku lub normy, nazwę części i ilość sztuk. Sposób zamawiania części zamiennych Przy zamawianiu części zamiennych naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego; 2. typ maszyny, nr fabryczny maszyny i rok produkcji; 3. dokładny numer rysunkowy części zamiennej wraz z nazwą i ilością potrzebnych sztuk.

3 SPIS TREŚCI Lp. Nr rysunku Nazwa Strona Wózek T-150/ Rama kpl Mechanizm przytrzymywania bel Hamulec kpl Noga kpl z korbą Tandem kpl Popychacz II kpl lewy Popychacz II kpl prawy Podbieracz kpl Skrzynia ładunkowa Ramię kpl montaŝ Instalacja elektryczna i odblaski Instalacja hydrauliczna sterowanie Instalacja hydrauliczna podbieracz Instalacja hydrauliczna przesuwanie Instalacja hydrauliczna podnoszenie Malatura i naklejki Instalacja pneumatyczna Opornik kpl montaŝ PrzedłuŜenie kpl prawe PrzedłuŜenie kpl lewe Schemat instalacji hydraulicznej Schemat instalacji pneumatycznej Schemat instalacji elektrycznej 50

4 Wózek T-150/1

5 Wózek T-150/ Osłona Rura oporowa Przetyczka zawiasu Podpora spawana Obejma kpl Rama kpl montaŝ Popychacz II kpl lewy Popychacz II kpl prawy Podbieracz kpl Skrzynia ładunkowa Opornik kpl montaŝ PrzedłuŜenie kpl prawe PrzedłuŜenie kpl lewe 1 14 PN-M Lina 6,3-T 6x19+Ao-Z/s-180 L= PN-M Lina 8,0-T 6x37+Ao-Z/s-180 L= PN-M Zacisk kabłąkowy 6, PN-M Zacisk kabłąkowy 8, PN-M Kausza A6 oc 2 19 PN-M Kausza A8 oc 2 20 PN-M Podkładka 6,4 Fe/Zn PN-M Śruba M6x10 Fe/Zn PN-M Śruba M12x90-8,8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn

6 Wózek T-150/1

7 Wózek T-150/ Osłona Rura oporowa Przetyczka zawiasu Podpora spawana Obejma kpl Rama kpl montaŝ Popychacz II kpl lewy Popychacz II kpl prawy Podbieracz kpl Skrzynia ładunkowa Opornik kpl montaŝ PrzedłuŜenie kpl prawe PrzedłuŜenie kpl lewe 1 14 PN-M Lina 6,3-T 6x19+Ao-Z/s-180 L= PN-M Lina 8,0-T 6x37+Ao-Z/s-180 L= PN-M Zacisk kabłąkowy 6, PN-M Zacisk kabłąkowy 8, PN-M Kausza A6 oc 2 19 PN-M Kausza A8 oc 2 20 PN-M Podkładka 6,4 Fe/Zn PN-M Śruba M6x10 Fe/Zn PN-M Śruba M12x90-8,8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn

8 Rama kpl

9 Rama kpl Podkładka 36x50x1, Noga z korbą Łańcuch kpl Sworzeń Sworzeń Tulejka Sworzeń Sworzeń Sworzeń Zaczep oczkowy Nakrętka Wspornik św tylnych Rama spaw Wspornik lampy lewy Wspornik lampy prawy Sworzeń kpl spaw Wysięgnik Wahacz Płyta kpl Wspornik Ramię kpl montaŝ 1 22 PN-M Kołek spręŝysty 10x PN-M Nakrętka M10-5 B Fe/Zn PN-M Nakrętka M16-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka M20-8,8-B Fe/Zn PN-M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-M Podkładka 30 Fe/Zn PN-M Podkładka 43 Fe/Zn PN-M Podkładka 60 Fe/Zn PN-M Podkładka 8, PN-EN Podkładka 30 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 10,2 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 16,3 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z8,2 Fe/Zn PN-M Smarowniczka StM10x PN-M Sworzeń B 30x85 Fe/Zn PN-M Sworzeń B 40x Fe/Zn PN-M Śruba M10x30-8,8-B Fe/Zn PN-M Śruba M10x90-8,8-B Fe/Zn PN-M Śruba M16x40-8,8 B Fe/Zn PN-M Śruba M20x B Fe/Zn PN-M Śruba M8x16-8,8-B Fe/Zn PN-S Uchwyt - gniazdo trójkąt 1 44 PN-EN ISO 1234 Zawleczka 5x90-St Fe/Zn PN-EN ISO 1234 Zawleczka 6,3x45-St Fe/Zn PN-EN ISO 1234 Zawleczka 8x56 Fe/Zn PN-EN ISO 1234 Zawleczka 8x63-St Fe/Zn PN-ISO 7072 Zawleczka 2x40-Fe/Zn PN-ISO 7072 Zawleczka 6x115-Fe/Zn

10 Mechanizm Przytrzymywania bel

11 Mechanizm przytrzymywania bel SpręŜyna naciągowa Śruba Dźwignia spaw 1 4 PN-M Nakrętka M8-8 B Fe/Zn8 2 5 PN-M Nakrętka z wkł M20-8-B Fe/Zn8 1 6 PN-M Podkładka 21 Fe/Zn8 2 7 PN-M Śruba M20x130-8,8-B Fe/Zn

12 Hamulec kpl

13 Hamulec kpl Podkładka 21x32x2-Zn KrąŜek linowy Śruba Rękojeść kpl Ucho kółka Ucho kółka II Nakrętka specjalna Śruba M Obejma hamulca kpl 2 10 PN-M Kausza A PN-M Kołek spręŝysty 5x PN-M Lina 6,3-T6x37xAo-Z/s-II-g PN-M Nakrętka koronowa Z M PN-M Nakrętka M20-8,8-B Fe/Zn PN-M Podkładka PN-M Podkładka PN-M Podkładka spr. Z 20,5 Fe/Zn PN-EN Sworzeń B 12x70x3,2x59-St 2 19 PN-M Śruba M20x70-8,8-B Fe/Zn PN-M Zacisk kabłąkowy 6, PN-EN ISO 1234 Zawleczka 3,2x20-St 4 22 PN-EN ISO 1234 Zawleczka 5x32-St

14 Noga kpl z korbą

15 Noga kpl z korbą SpręŜyna Pokrętło kpl Sworzeń Rura zewn. kpl spaw Rura wewn. kpl spaw Śruba kpl spaw 1 7 PN-M Kołek spręŝysty 6x PN-M Kołek spręŝysty 8x PN-M Kołek spręŝysty 8x

16 Tandem kpl

17 Tandem kpl Odbojnik Tuleja ślizgowa Tuleja ślizgowa Obejma KrąŜek Podkładka odginana Wózek prawy Wózek lewy Wspornik osi Rura spaw 1 11 Dźwignia rozpieraka 4 12 Koło kpl Dętka 10.0/75-15,3 Obręcz 9.00x15,3 4 Opona 10.0/ PR AM4I 13 PN-M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka M16-8-B PN-M Podkładka PN-M Podkładka PN-M Podkładka spr. Z12,2 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z16,3 Fe/Zn Rozpierak 4 20 PN-M Smarowniczka St M10x1/ PN-M Smarowniczka St M10x PN-M Sworzeń B 12x50/39 Fe/Zn PN-M Śruba M12x30-8,8-B Fe/Zn PN-M Śruba M16x45-8,8-B Fe/Zn PN-M Śruba M16x55-8,8-B Fe/Zn PN-M Zawleczka S-Zn 3,2x

18 Popychacz II kpl prawy b a Popychacz II kpl lewy

19 Popychacz II kpl lewy ( Popychacz II kpl prawy) Ślizg II Tulejka II Sworzeń Tulejka III Sworzeń II 1 6a Popychacz II lewy 1 6b Popychacz II prawy Ucho III kpl 1 8 PN-M Kołek spręŝysty 6x PN-M ŁoŜysko kulk zwykłe RS 2 10 PN-M ŁoŜysko kulk zwykłe RS 4 11 PN-M ŁoŜysko kulk zwykłe RS 2 12 PN-M Nakrętka M12-8-B 2 13 PN-M Pierścień osadczy spręŝyn W PN-M Pierścień osadczy spręŝyn Z PN-M Podkładka spr. Z 12, PN-M Śruba M12x60 8,8-B 2 17 PN-M Śruba M12x70 8,8-B

20 Podpora spawana Podbieracz kpl

21 Podbieracz kpl i Podpora spawana Podbieracz spaw Sworzeń kpl Rura I spaw 1 4 PN-ISO 7072 Przetyczka 06-Fe/Zn8 1 5 PN-M Sworzeń B 40x Fe/Zn8 1 6 PN-EN ISO 1234 Zawleczka 8x63-St Fe/Zn Podpora spawana 1 8 PN-EN Podkładka 30 Fe/Zn8 1 9 PN-M Sworzeń B 30x85 Fe/Zn PN ISO 1234 Zawleczka 8x56 Fe/Zn

22 skrzynia ładunkowa

23 Skrzynia ładunkowa Sworzeń Sworzeń II Podłoga skrzyni Bok długi Bok krótki Przetyczka Wspornik św przed lewy Wspornik św przed prawy Pierścień spręŝysty BN-74/ Łańcuch gospodarski W-2 L= ŁoŜysko kulowe GL PN-M Nakrętka M8-8-B Fe/Zn PN-M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-EN Podkładka 12 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 16,3 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 8,2 Fe/Zn PN-M Śruba M16x35-8,8-B Fe/Zn PN-M Śruba M16x40-8,8-B Fe/Zn PN-M Śruba M8x16-8,8-B Fe/Zn PN-M Śruba M8x40-8,8-B Fe/Zn PN-S Uchwyt - gniazdo trójkąt 1 22 PN-M Wkręt M12x45-8,8-B-Fe/Zn PN-ISO 1234 Zawleczka 3,2x18-St Fe/Zn PN-ISO 1234 Zawleczka 8x80-St Fe/Zn PN-ISO 7072 Zawleczka 3x70 Fe/Zn

24 Ramię kpl montaŝ

25 Ramię kpl montaŝ Sworzeń Uchwyt Śruba spaw Ramię Sworzeń spawany 1 6 PN-M Kołek spręŝysty 6x PN-M Kołek spręŝysty 6x PN-M Podkładka PN-ISO 7072 Zawleczka 5x105-Fe-Zn

26 Instalacja elektryczna i odblaski

27 Instalacja elektryczna i odblaski Uchwyt spręŝysty / Złącze płytkowe 4 zaciskowe kpl Pas gumowy Przewód główny z wtyką Przewód środkowy Przewód przedni I Przewód przedni II Przewód tylny II Przewód tylny I Osłona 1 11 Lampa przednia biała E92 D Lampa tylna zesp lewa E-549L 1 13 Lampa tylna zesp prawa E-549P 1 14 Urządzenie odbl UO-75 czerwone 1 15 Urządzenie odbl UO-75U białe 3 16 Urządzenie odbl UO-75U Ŝółte 4 17 Urządzenie odbl UT-150S

28 Rama Instalacje hydrauliczna - sterowanie

29 Instalacja hydrauliczna - sterowanie Złaczka oczkowa 3/8" Śruba złączki 3/8"x Śruba złączki 3/8"x Tuleja dystansowa Podkładka 3/8" Złączka dystansowa Blacha spaw 1 8 Gniazdo wtyczki ZSR / PN-M Korpus przył prostej red 16-16/ PN-M Nakrętka M8-8-B 2 11 PN-M Pierścień uszczelniający 19,3x2, PN-M Podkładka spr. Z8, BN-81/ Przewód giętki AA / BN-81/ Przewód giętki AA / BN-81/ Przewód giętki AA / BN-81/ Przewód giętki AA / BONDIOLI PAVESI Rozdz hydr. MD3-G-Z160-A1-D1-D PN-M Śruba M8x B 2 19 Zawór wtyczka ZSR / Zawór zwrotny typ UZZR 32-10A

30 14 ( Wspornik ) ( Płytka kpl ) Instalacja hydraukiczna - podbieracz

31 Instalacja hydrauliczna - podbieracz Śruba złączki M16x1, Trójnik M18x1,5 - o Podkładka 3/8'' Złączka oczkowa M Podkładka 18, Śruba złączki M18x1, Prowadnica I Śruba I Tulejka Śruba II Dźwignia rozdzielacza Prowadnica II Tulejka róŝnicowa 2 14 BN-81/ Przewód giętki AA / BN-81/ Przewód giętki AA / BN-81/ Przewód giętki AA / Złączka oczkowa 16x1, PN-65/M Korpus przył kolanowej 16/ PN-66/M Korpus przył trójn symetr 16/ PN-M Korpus przyłączki PN-65/M Korpus złączki PN-65/M Nakrętka PN-M Nakrętka M10-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka sam. M10-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka sam. M8-8-B Fe/Zn PN-60/M Pierścień uszczelniający 13,3x2, PN-60/M Pierścień uszczelniający 23,3x2, PN-65/M Pierścień zacinający PN-M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 8,2 Fe/Zn PN-65/M Przeciwnakrętka M16x1, BONDIOLI PAVESI Rozdzielacz MD1-MZ-D Siłownik hydr. CJ2F-16-50/28/ Siłownik hydr. CJ2F-16-80/45/ PN-M Śruba M8x35-8,8-B Fe/Zn PN-M Śruba M8x60-8,8-B Fe/Zn Zawór UZZR32 6A z otw. w grz. 1,

32 ( Wspornik kpl ) ( Płytka kpl ) Instalacja hydrauliczna - przesuwanie

33 Instalacja hydrauliczna - przesuwanie Złączka oczkowa 3/8" Śruba złączki 3/8" Tuleja dystansowa Podkładka 3/8" Przewód hydrauliczny Przewód hydrauliczny Przyłączka 3/8"-M22x1,5 1 8 Siłownik CJ2F-16-63/36/1400 (1600) 2 9 Bondioli-Pavesi Dzielnik strum VDF 06/25 LD 3/8" 1 10 PN-65/M Korpus przył kolanowej 16/ PN-66/M Korpus przył trójn symetr PN-65/M Korpus złączki PN-65/M Nakrętka PN-M Nakrętka M6-8-B 2 15 PN-60/M Pierścień uszczelniający 13,3x2, PN-60/M Pierścień uszczelniający 19,3x2, PN-65/M Pierścień zacinający PN-M Podkładka spr Z6, PN-65/M Przeciwnakrętka M16x1, BN-81/ Przewód giętki AA / BN-81/ Przewód giętki AA / BN-81/ Przewód giętki AA / BN-81/ Przewód giętki AA / BN-81/ Przewód giętki AA / PN-M Śruba M6x50-8,8-B 2 26 PN-65/M Tulejka róŝnicowa 16-16/

34 ( Płytka kpl ) Instalacja hydrauliczna - podnoszenie

35 Instalacja hydrauliczna - podnoszenie Zacisk linowy kpl SpręŜyna siłownika Przewód hydrauliczny Przewód hydrauliczny Linka stalowa Nakrętka Cięgno Bowdena Ogranicznik tylny kpl Śruba regulacyjna M8 kpl / /0 Dławik 1 11 ŁoŜysko GL PN-M Kausza A PN-65/M Korpus przył kolanowej 16/ PN-65/M Korpus złączki PN-65/M Nakrętka PN-60/M Pierścień uszczelniający 13,3x2, PN-60/M Pierścień uszczelniający 19,3x2, PN-65/M Pierścień zacinający PN-M Podkładka spr. Z12,2 Fe/Zn PN-65/M Przeciwnakrętka M16x1, BN-81/ Przewód giętki AA / BN-81/ Przewód giętki AA / PN-M Śruba M12x80-8,8-B Fe/Zn PN-M Śruba M12x90-8,8-B Fe/Zn Cylinder hydrauliczny TGG PN-65/M Tulejka róŝnicowa 16-16/ BN Uszczelka Zawór odcinająco - zwrotny

36 Widok prawej strony Malatura i naklejki

37 Malatura i naklejki Nalepka R średnica 30mm / Nalepka Nalepka firmowa Nalepka - cisnienie 0,34 Mpa Nalepka-uwaga czytaj instr. obsługi Nalepka-uwaga wszelkie naprawy Nalepka - punkt smarowania Nalepka Nalepka "Dromader" Nalepka - zamocować podporę Nalepka - opadający podbieracz Nalepka - zmiaŝdŝenie palców Nalepka - przewody elektryczne Nalepka wyładunek bel Nalepka - miękkie podłoŝe Nalepka na rozdzielacz Nalepka - ładowność i prędkość Nalepka na podbieracz Nalepka zakazu Nalepka zakaz wchodzenia

38 9 Widok lewej strony Malatura i naklejki

39 Malatura i naklejki Nalepka R średnica 30mm / Nalepka Nalepka firmowa Nalepka - cisnienie 0,34 Mpa Nalepka-uwaga czytaj instr. obsługi Nalepka-uwaga wszelkie naprawy Nalepka - punkt smarowania Nalepka Nalepka "Dromader" Nalepka - zamocować podporę Nalepka - opadający podbieracz Nalepka - zmiaŝdŝenie palców Nalepka - przewody elektryczne Nalepka wyładunek bel Nalepka - miękkie podłoŝe Nalepka na rozdzielacz Nalepka - ładowność i prędkość Nalepka na podbieracz Nalepka zakazu Nalepka zakaz wchodzenia

40 Widok z przodu Widok z tyłu Malatura i naklejki

41 Malatura i naklejki Nalepka R średnica 30mm / Nalepka Nalepka firmowa Nalepka - cisnienie 0,34 Mpa Nalepka-uwaga czytaj instr. obsługi Nalepka-uwaga wszelkie naprawy Nalepka - punkt smarowania Nalepka Nalepka "Dromader" Nalepka - zamocować podporę Nalepka - opadający podbieracz Nalepka - zmiaŝdŝenie palców Nalepka - przewody elektryczne Nalepka wyładunek bel Nalepka - miękkie podłoŝe Nalepka na rozdzielacz Nalepka - ładowność i prędkość Nalepka na podbieracz Nalepka zakazu Nalepka zakaz wchodzenia

42 3 19 A B 1: B A 1: Instalacja pneumatyczna

43 Instalacja pneumatyczna Korpus kolektora 1 2 ZN-73/ZSI Siłownik powietrzny 100x Obejma Obejma kpl 4 5 Korek ZŁW - KR M22 Pu 1 6 PN-M Nakrętka M10-8-B 2 7 PN-M Podkładka spr. Z 10,2 2 8 Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód PA12 TECALAN 15 L= Przewód spiralny 15 z końców M Regulator siły ham i zawór sterujący 1 18 PN-M Śruba M10x B 2 19 PN-M Śruba M6x B 2 20 PN-M Śruba M6x B 2 21 Zawór spustowy ZS M BN Zbiornik powietrza 20l 2 23 PN-S Złącze B Złącze proste ZŁW-15-M22dPu+2n 1 25 Złącze proste ZŁW-15-M22Pu Złącze proste ZŁW-M22w-M22w

44 Opornik kpl montaŝ

45 Opornik kpl montaŝ Płytka zderzaka Rozpórka Belka kpl spaw Ślizg spaw Ślizg spaw lewy Belka opornika prawa Belka opornika lewa 1 8 PN-M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn8 2 9 PN-M Nakrętka M24-8-B Fe/Zn PN-M Nakrętka M8-8-B Fe/Zn PN-M Podkładka 10, PN-M Podkładka 8, PN-M Podkładka spr. Z 12,2 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 24,5 Fe/Zn PN-M Podkładka spr. Z 8,2 Fe/Zn PN-M Śruba M10x30-8,8-B Fe/Zn PN-M Śruba M12x30-8,8-B Fe/Zn PN-M Śruba M24x180-8,8 Fe/Zn PN-M Śruba M8x16-8,8-B Fe/Zn PN-M Śruba Z M12x90-8,8 Fe/Zn PN-S Uchwyt - gniazdo trójkąt

46 PrzedłuŜenie kpl lewe 2b 2a PrzedłuŜenie kpl prawe

47 PrzedłuŜenie kpl prawe ( PrzedłuŜenie kpl lewe) Sworzeń 1 2a Rura spaw prawa 1 2b Rura spaw lewa Wspornik 1 4 PN-M Kołek spręŝysty 4x PN-M Podkładka

48 Schemat instalacji hydraulicznej Wózka T-150/1 Lp. Nazwa Szt. Uwagi 1. Szybkozłącza Zawór wtyczka ZSR /200 ZS-16-13/150- G1/2 2. Zawór zwrotny UZZR 32-10A 1 3. Rozdzielacz hydrauliczny MD3-GZ(160)-A1-D1-D4 4. Rozdzielacz hydrauliczny MD1-MZ-D Siłownik teleskopowy TGG MOTO-ROL 2 KNOMI 1 PONAR Wadowice BONDIOLI PAVESI BONDIOLI PAVESI VIRHOLAT 6. Siłownik hydrauliczny CJ2F-16-63/36/ Siłownik hydrauliczny CJ2F-16-80/45/ Siłownik hydrauliczny CJ2F-16-50/28/320 1 AGROMET ZEHS Lubań AGROMET ZEHS Lubań AGROMET ZEHS Lubań 9. Zawór odcinająco-zwrotny Dławik Zawór zwrotny UZZR 6A z otw. w grzybku 1-1, Dzielnik strumienia VDF 06/25 LD 3/8 1 PONAR Wadowice BONDIOLI PAVESI

49 Schemat instalacji pneumatycznej Wózka T-150/1 Lp. Nazwa Szt. Uwagi 1 Złącze B1 1 PN-71/S Zawór sterujący Praszka 3 Regulator siły hamowania Praszka 4 Zbiornik powietrza 20l 2 BN Siłownik powietrzny 100x140 4 ZN-73/ZSI

50 Schemat instalacji elektrycznej T-150/1 54 L 58L + Oznaczenia kolorów 58R 31 R bi - biały z - zielony br - brązowy jz - jasnozielony Ŝ - Ŝółty bi z br jz Ŝ biały biały biały Ŝółty (św. pozycyjne 5W) jasnozielony (kierunek lewy 21W) brązowy (kierunek prawy 21W) Ŝółty (św. pozycyjne 10W) Ŝółty (św. pozycyjne 10W) zielony ( św. hamulc 21W) zielony ( św. hamulc 21W) biały biały

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Wóz paszowy T-614/1 PKWiU 29.32.65-50.70

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość RAMA GÓRNA Nazwa zespołu lub części Nr unku lub norma Ilość 1 Ściana przednia T710-1 03.02.00 1 2 Ściana prawa T710-1 03.03.00 1 3 Słupek tylny prawy T710-1 03.04.00 1 4 Ściana tylna T710-1 03.06.00 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN

WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRZYCZEPY SKORUPOWEJ ROLNICZEJ T935 SPIS TREŚCI 1. Rama główna 2. Część zaczepowa 3.

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T94 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL 6-00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 6 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 SPIS TREŚCI. BORTA 4. STOPKA PODPOROWA 6 3. ZAWIESZENIE, HAMULEC RĘCZNY 8 4. INSTALACJA

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T00/T0 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL - 00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T00/T0 SPIS TREŚCI. ZAWIESZENIE TANDEM, HAMULEC RĘCZNY T00. DRABINKA 0. ZAWIESZENIE TYLNE,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VII 2013 Sposób

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH 9 ODKŁADNICA 001/1 PU-S 10 ODKŁADNICA 001/1 PU-S LP. NAZWA CZ CI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILO UWAGI ZK 1 RAMA ODKŁADNICY 251N-01000000 1 PU-S35H 1 RAMA ODKŁADNICY 220N-01000000

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569,

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ROZRZUTNIK OBORNIKA N267 SPIS TREŚCI 1. TANDEM N267 4 2. UKŁAD NAPĘDOWY N267 6 3. PRZENOŚNIK

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 122 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 4 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 121 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Owijarka ze stawiaczem bel Z-583

KATALOG CZĘŚCI. Owijarka ze stawiaczem bel Z-583 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Owijarka ze stawiaczem bel Z-583 PKWiU

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 4 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT512

PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT512 KATALOG CZCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT5 WYDANIE 0A-0-0 (ROBOCZE) NR PUBLIKACJI 7N-00000000-SP E F 0 57 5 Przekrój A-A 0 57 5 A A 0 59 5 5 Przekrój B-B 9 9 9 5 5 5 55 5 5 Szczegół C 0 9 5

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI -PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 SPIS TREŚCI 1. Złożenie ogólne 4 2. Zestaw ścian 6

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

PRASA ZMIENNOKOMOROWA SIPMA PZ 1832 PRIMA

PRASA ZMIENNOKOMOROWA SIPMA PZ 1832 PRIMA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZMIENNOKOMOROWA SIPMA PZ 1832 PRIMA KATALOG CZĘŚCI Wydanie III -2013 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję Rysunek R1 PLM0025 Pług dłutowy (piktogramy) 2 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00068 Piktogram

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2012 Sposób

Bardziej szczegółowo

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 + www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA Wysięgnikowa KWF 650 KWF 650 E

Katalog części. KOSIARKA Wysięgnikowa KWF 650 KWF 650 E R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-1 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 184 NIP 66-15--76 centrala +48 85 6 70 31 fax + 48 85 6 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 9-5-92-97 centrala + 5 5 5 fax + 5 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG KOMUNALNY

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo