SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH"

Transkrypt

1

2 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy... Zespół napinaczy łańcucha... Wał rolujący kompletny II... Wał rolujący kompletny III... Wał rolujący kompletny IV... Wał rolujący kompletny V... Wał rolujący kompletny VI... Wał rolujący kompletny VII... Zespół podawania sznurka..... Korpus mechanizmu owijania sznurkiem... Mechanizm owijania sznurkiem Przekładnia ślimakowa.. Osłony mechanizmu owijania sznurkiem... Instalacja hydrauliczna... Instalacja elektryczna... Mechanizm obwiązywania siatką... Układ centralnego smarowania... Osłony boczne prawe... Osłony boczne lewe... Osłony tylne... Zespół podajnika obrotowego

3 Zespół siekacza Podbieracz kompletny... 8

4 SPOSÓB POSŁUGIWANIA SIĘ KATALOGIEM CZĘŚCI. Katalog części zawiera tablice rysunkowe oraz opisy podzespołów prasy belującej z wyszczególnieniem części montażowych. Katalogiem należy posługiwać się w następujący sposób: ) Ustalić w jakim zespole maszyny znajduje się podlegająca wymianie część. ) Znaleźć odpowiednią tablicę katalogu a w niej odpowiednią część. ) Kierując się numerem części na rysunku, należy odszukać w opisie tablicy odpowiedni numer rysunkowy lub normy, nazwę części.

5

6 OŚ KOŁA KOMPLETNA Nr na rys Nazwa części Oś główna Piasta Szpilka M8x,5x55 8,8 B Nakrętka kulista M8 8 B Pokrywka piasty Śruba M6x6 5,8 B Podkładka okrągła 6,5 Zawleczka 6,x7 Nakrętka M6 8 B Łożysko stożkowe 0 RS Łożysko stożkowe RS Pierścień uszczelniający Półośka Śruba M6x0 8,8 B Nakrętka M6 8 B Podkładka sprężysta 6, Koło kompletne Śruba Mx0 5,8 B Nakrętka M 5 B Śruba M0x60 8,8 B Podkładka sprężysta 0,5 Nakrętka M0 8 B Ilość sztuk Nr rysunku lub normy Z 56 Z PN/M 805 PN/M 800 PN/M 800 PN/M 88 PN ISO 55:997 PN ISO 55:997 A75x00x0 Z PN/M 805 PN/M 8 PN/M \60 5,5 PR PN/M 805 PN/M 875 PN/M 805 PN/M 8008 PN/M Z 56/ Z56/

7

8 DYSZEL KOMPLETNY Nr na rys Nazwa części Dyszel spawany Oko dyszla Podkładka okrągła Ø7 Nakrętka A M6 5 B Zawleczka 6,x7 Wspornik przewodów Rura stopnia Śruba M8x5 5,8 B Nakrętka M8 5 B Śruba M0x50 8,8 B Nakrętka M0 5 B Podkładka sprężysta 0,5 Stopień II Śruba M0x5 8,8 B Nakrętka M0 8 B Wspornik WOM Śruba M8x5 8 B Nakrętka M8 8 B Łańcuch kompletny Nakrętka M 8 B Nr rysunku lub normy Z R Z A PN/M 8005 PN/M 859 PN/M 800 Z Z R PN/M 805 PN/M 875 PN/M 805 PN/M 8 PN/M 8008 Z PN/M 805 PN/M 875 Z PN/M 80 PN/M 875 Z PN/M 875 Ilość sztuk Z 56 Z 56/ Z56/

9

10 KORPUS PRASY KOMPLETNY Nr na rys Nazwa części Korpus przedni Korpus tylny Łącznik prawy Tuleja ślizgowa Pokrywka Śruba M6x6 8,8 B Podkładka okrągła 6,5 Śruba Mx0 8,8 B Nakrętka M 5 B Przetyczka zawleczka Ø 5 Śruba Mx0 8,8 B Nakrętka M 5 B Blacha wewnętrzna L+P Śruba M0x0 5,8 B Nakrętka M0 5 B Osłona wewnętrzna I Śruba M0x0 8,8 B Nakrętka M0 5 B Smarowniczka M0x Stopka podporowa Sworzeń przetyczka Smarowniczka M6x Wspornik stopki Łącznik lewy Nr rysunku lub normy Z Z Z P Z Z PN/M 805 PN/M 800 PN/M 805 PN/M 875 DIN 0 PN/M 805 PN/M 875 Z PN/M 806 PN/M 875 Z PN/M 805 PN/M 875 PN/M 8600 Z Z PN/M 8600 Z R Z L Ilość sztuk Z Z 56/ Z56/

11

12 MECHANIZM UWALNIANIA BEL Nr na rys Nazwa części Układ dźwigni Przetyczka Ø Śruba Mx0 5,8 B Nakrętka M 5 B Sprężyna III Dźwignia I Pierścień sprężysty Z5 Zawleczka 6,x7 Śruba Mx00 5,8 Nakrętka M 5 B Sprężyna VII Łącznik II Podkładka okrągła Ø0,5 Tuleja Podkładka Podkładka okrągła Ø7 Koło naciągu Linka kompletna Podkładka zabezpieczająca Zawleczka x6 Kołek sprężysty 6x5 Zawleczka 5x50 Dźwignia II Podkładka okrągła Ø0,5 Nr rysunku lub normy Z DIN 0 PN/M 805 PN/M 875 Z Z PN/M 85 PN/M 800 PN/M 805 PN/M 8 Z Z PN/M 8005 Z Z PN/M 8005 Z Z Z PN/M 800 PN/M 850 PN/M 800 Z PN/M 800 Ilość sztuk Z 56 Z 56/ Z56/

13

14 MECHANIZM UWALNIANIA BEL Nr na rys Nazwa części Sprężyna VI Nakrętka M0 5 B Podkładka okrągła Ø0,5 Sprężyna I Dźwignia III Płaskownik Zawleczka x8 Łańcuch rolniczy Øx6x0 Smarowniczka M6x Podkładka okrągła Ø8,5 Nakrętka M8 5 B Nakrętka M8 5 B Łącznik I Nakrętka cięgna M6 Nakrętka M6 5 - B Nr rysunku lub normy Z PN/M 8 PN/M 8005 Z Z Z PN/M 800 ogniwa PN/M 8600 PN/M 800 PN/M 8 PN/M 875 Z NC PN/M 8 Ilość sztuk Z 56 Z 56/ Z56/

15

16 ODRZUTNIK BEL Nr na rys Nazwa części Rama odrzutnika Wspornik Blokada Sprężyna Śruba M6x50 8,8 B Nakrętka M6 5 B Wpust A8x7x6 Kołek sprężysty 6x5 Nr rysunku lub normy Z Z Z Z PN/M 805 PN/M 875 PN/M PN/M 850 Ilość sztuk Z 56 Z 56/ Z56/

17

18 ZESPÓŁ NAPĘDOWY Nr na rys (7) Nazwa części Przekładnia główna kątowa Śruba Mx0 8,8 B Nakrętka M 5 B Podkładka okrągła Ø5 Śruba Mx0 8,8 B Nakrętka M0 5 B Nakrętka M 5 B Koło Z 7 Podkładka II Śruba Mx50 8,8 B Podkładka okrągła Ø Podkładka sprężysta, Osłona mocowania wału Śruba M0x5 5,8 B Podkładka okrągła Ø0,5 Wspornik Podkładka specjalna Tulejka I (l=75) Wał przegubowy Nakładka I Nakładka II Koło Z-5 Łańcuch 5 ogniwa Nr rysunku lub normy -0.AA.L PN/M 805 PN/M 875 PN/M 8005 PN/M 805 PN/M 875 PN/M 875 Z Z PN/M 805 PN/M 8005 PN/M 8008 PN/M 805 PN/M 800 Z Z Z R 60 7 B Z Z Z PN/M 868 Ilość sztuk Z Z 56/ Z56/

19

20 ZESPÓŁ NAPINACZY ŁAŃCUCHA Nr na rys Nazwa części Łańcuch 69 ogniw Łańcuch 6WZ ogniw Łańcuch 79 ogniw Łańcuch 69 ogniw Łańcuch 9 ogniwa Ślizg łańcucha I Śruba Mx00 5,8 B Podkładka okrągła Ø Nakrętka M 5 B Rolka napinacza Łożysko 605RS Pierścień sprężysty W 5 Pierścień sprężysty Z 5 Koło Z Łożysko 608S Pierścień sprężysty W 80 Pierścień sprężysty Z 0 Dźwignia napinacza I Tuleja ślizgowa Sprężyna V Podkładka I Nakrętka M 5 B Dźwignia napinacza II Nit 0x0 Nr rysunku lub normy PN/M 868 PN/M 868 PN/M 868 PN/M 868 PN/M 868 Z PN/M 80 PN/M 8005 PN/M 875 Z PN/M 8600 PN/M 85 PN/M 85 Z PN/M 8600 PN/M 85 PN/M 85 Z Z Z Z PN/M 875 Z PN/M 895 Ilość sztuk Z 56 9 Z 56/ Z56/

21

22 ZESPÓŁ NAPINACZY ŁAŃCUCHA Nr na rys Nazwa części Zawleczka x6 Koło Z 5 Łożysko RAE 0NPP FA06 Pierścień sprężysty W 6 Nr rysunku lub normy PN/M 800 Z PN/M 85 Ilość sztuk Z 56 Z 56/ Z56/

23

24 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY II Nr na rys Nazwa części Wał rolujący I Pokrywka I Łożysko K607 RS Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø0, Pokrywa II Podkładka specjalna Łożysko K608 RS Obudowa łożyska P08 Tulejka Śruba M8x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø8, Koło Z Wpust A0x8x50 Pierścień sprężysty Z 8 Podkładka okrągła Ø9 Nr rysunku lub normy Z /I Z PN/M 860 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z PN/M 860 Z Z PN/M 805 PN/M 8008 Z /I PN/M PN/M 85 PN/M 8005 Ilość sztuk Z 56 Z 56/ Z56/

25

26 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY III Nr na rys Nazwa części Wał rolujący II Pokrywka I Łożysko K607 RS Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø0, Pokrywa II Podkładka specjalna Łożysko UCFC0 Oprawa Tulejka Śruba M8x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø8, Koło Z / Z Wpust A0x8x50 Pierścień sprężysty Z 5 Podkładka okrągła Ø6 Nr rysunku lub normy Z /I Z PN/M 860 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z PN ISO 8:996 Z Z PN/M 80 PN/M 8008 Z /I PN/M PN/M 85 PN/M 8005 Ilość sztuk Z 56 Z 56/ Z56/

27

28

29 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY IV Nr na rys Nazwa części Wał rolujący II Pokrywka I Łożysko K607 RS Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø0, Pokrywa II Podkładka specjalna Łożysko UCFC0 Tulejka Śruba Mx60 8,8 B Podkładka sprężysta Ø, Koło Z 6 / Z Wpust A0x8x50 Pierścień sprężysty Z 5 Podkładka okrągła Ø6 Nr rysunku lub normy Z /I Z PN/M 860 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z PN ISO 8:996 Z PN/M 80 PN/M 8008 Z /I PN/M PN/M 85 PN/M 8005 Ilość sztuk Z 56 Z 56/ Z56/

30

31 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY V Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Wał rolujący II Pokrywka I Łożysko K607 RS Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø0, Pokrywa II Podkładka specjalna Łożysko UCFC0 Śruba Mx60 8,8 B Podkładka sprężysta Ø, Tulejka Koło Z / Z 6 Wpust A0x8x50 Pierścień sprężysty Z 5 Podkładka okrągła Ø6 Z /I Z PN/M 860 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z PN ISO 8:996 PN/M 80 PN/M 8008 Z Z /I PN/M PN/M 85 PN/M 8005 Z 56/ Z56/

32

33 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY VI Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Wał rolujący III Pokrywka I Łożysko K607 RS Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø0, Pokrywa II Podkładka specjalna Łożysko K608 RS Obudowa łożyska P08 Tulejka Śruba M8x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø8, Koło Z Wpust A0x8x50 Pierścień sprężysty Z 8 Podkładka okrągła Ø9 Z /I Z PN/M 860 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z PN/M 860 Z Z PN/M 805 PN/M 8008 Z /I PN/M PN/M 85 PN/M Z 56/ Z56/

34

35 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY VII Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Wał rolujący IV Pokrywka I Łożysko K607 RS Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø0, Pokrywa II Podkładka specjalna Łożysko UCFC0 Śruba Mx60 8,8 B Podkładka sprężysta Ø, Koło Z Wpust A0x8x6 Pierścień sprężysty Z 5 Podkładka okrągła Ø6 Z /I Z PN/M 860 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z PN ISO 8:996 PN/M 80 PN/M 8008 Z /I PN/M PN/M 85 PN/M Z 56/ Z56/

36

37 ZESPÓŁ PODAWANIA SZNURKA Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Pojemnik siatki /sznurka/ Z Wspornik przelotki Rolka ceramiczna Obejma stalowa M6 Nakrętka M6 5 B Napinacz I L+P Śruba M6x50 5,8 B Podkładka okrągła Ø6,5 Nakrętka M6 5 B Sprężyna Śruba M0x0 8,8 B Nakrętka M0 8 B Śruba M0x0 5,8 B Nakrętka M0 5 B Z Z Z PN/M 875 Z PN/M 805 PN/M 800 PN/M 875 Z PN/M 805 PN/M 875 PN/M 806 PN/M Z 56/ Z56/

38

39 KORPUS MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Dźwignia V Śruba M8x0 5,8 B Podkładka okrągła Ø8, Nakrętka M8 5 B Zawleczka x6 Podkładka okrągła Ø Sprężyna II Podstawa Dźwignia Nakrętka M0 5 B Śruba M0x0 5,8 B Nakrętka M0 5 B Śruba M8x0 5,8 B Podkładka sprężysta Ø8, Wspornik Docisk Nóż tnący Śruba M6x70 5,8 B Nakrętka M6 5 B Śruba M6x6 5,8 B Podkładka okrągła Ø6,5 Śruba M8x0 5,8 B Pokrywa Rolka Z PN/M 806 PN/M 8005 PN/M 875 PN/M 800 PN/M 8005 Z Z Z PN/M 8 PN/M 805 PN/M 875 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z Z PN/M 805 PN/M 8 PN/M 805 PN/M 800 PN/M 805 Z Z Z 56/ Z56/

40

41 KORPUS MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Dźwignia I Dźwignia II Pierścień sprężysty Z Sprężyna Zawleczka x8 Śruba specjalna M8 Łożysko igiełkowe HK 0 Z Z PN/M 85 Z PN/M 800 Z PN/M 860 Z 56/ Z56/

42

43 MECHANIZM OWIJANIA SZNURKIEM Nr na rys Nazwa części Kółko regulacji sznurka Przekładnia ślimakowa komplet Śruba M8x0 5,8 B Podkładka okrągła Ø8,5 Podkładka sprężysta Ø8, Wkręt M8x5 5,8 B Nakrętka M8 5 B Koło Z 5 ½ Wpust A6x6x Wspornik koła Podkładka okrągła Ø0,5 Nakrętka M0 5 B Koło Z 5 ½ Łożysko 60 RS Pierścień sprężysty W Pierścień sprężysty Z Prowadnica Docisk Ślizg I Ślizg II Rolka I Łożysko Z 608 Nr rysunku lub normy Z Z PN/M 805 PN/M 800 PN/M 8008 PN/M 808 PN/M 875 Z PN/M Z PN/M 8005 PN/M 8 Z PN/M 8600 PN/M 85 PN/M 85 Z Z Z Z Z PN/M 8600 Ilość sztuk Z 56 6 Z 56/ Z56/

44

45 MECHANIZM OWIJANIA SZNURKIEM Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Wkręt M6x0 5,8 B Śruba M6x6 5,8 B Łańcuch ½ 7 ogniwa Śruba specjalna M8 Łożysko igiełkowe HK0 Łożysko Z 608 Śruba specjalna M8 PN/M 808 PN/M 805 PN/M Z PN/M 860 PN/M 8600 Z Z 56/ Z56/

46

47 PRZEKŁADNIA ŚLIMAKOWA Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Korpus przekładni Pokrywka Ślimak Koło ślimaka Ośka Łożysko 600 RS Pierścień sprężysty W Wpust pryzmatyczny A6x6x0 Smarowniczka M0x, kąt 90 Z Z Z Z Z DIN 65 DIN 7 DIN 6885A DIN 7C Z 56/ Z56/

48

49 OSŁONY MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Klapa osłony Osłona wewnętrzna III Wspornik osłony Śruba M0x0 5,8 B Nakrętka M0 5 B Śruba M0x0 5,8 B Nakrętka M0 5 B Osłona podajnika Z Z Z PN/M 805 PN/M 875 PN/M 805 PN/M 875 Z Z 56/ Z56/

50

51 INSTALACJA HYDRAULICZNA Nr na rys Nazwa części Dźwignia III Sworzeń I Podkładka specjalna okrągła Kołek sprężysty 6x5 Podkładka specjalna okrągła Kołek sprężysty 6x5 Smarowniczka M6x Cylinder hydrauliczny Linka sterowania rozdzielaczem Przewód hydrauliczny Korpus przyłączki trójnik M8x,5 Przewód hydrauliczny stalowy Dźwignia sterowania rozdzielaczem Cylinder hydrauliczny Sworzeń Kołek sprężysty 6x5 Korpus przyłączki prosty /8 x M8x,5 Złączka /8 /" Przewód hydrauliczny stalowy Zawór redukcyjny /8 Rozdzielacz hydrauliczny Przewód hydrauliczny Ilość sztuk Nr rysunku lub normy Z Z / / 50 PN/M 850 / 6/ 50 PN/M 850 PN/M 8600 CNF-6-0/00z Z 56 CNS08 6-5/0 Z PN/M 850 ZN/0 6 ZP/8-/ Z VRFU 80SP N ZTS A90A//0 L-500 AA//0 L-80 PN/M 75 Z Z 56/ Z56/

52

53 INSTALACJA HYDRAULICZNA Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Zawór - wtyczka szybkozłącze Mx,5 Blokada cylindra Przewód hydrauliczny stalowy Przewód hydrauliczny stalowy Tulejka dystansowa II Tulejka dystansowa I Tulejka dystansowa III Przetyczka rolnicza 5 Wspornik przewodów hydraulicznych Śruba M8x0 5,8 B Podkładka okrągła Ø8, Nakrętka M8 5 B Przewód hydrauliczny Korpus przyłączki prosty M6x,5/M8x,5 Uchwyt rozdzielacza Nakrętka M6 5 B Przewód hydrauliczny Przewód hydrauliczny Filtr oleju Złączka / Mx,5 ZWE Z Z Z Z Z Z DIN 0 Z PN/M 805 PN/M 8005 PN/M 875 AB//0 L-00 PN/M - 70 Z PN/M 8 A5B//0/ L-50 A90A//0/ L-50 FLA BO PP/ M/,5 FI5 Z 56/ Z56/

54

55 INSTALACJA ELEKTRYCZNA Nr na rys Nazwa części Wiązka kpl. do licznika LP0 Wiązka kpl. do licznika LP0 Lampa tylna zespolona Wyłącznik krańcowy Sygnalizator akustyczny klakson Śruba M8x5 5,8 B Podkładka sprężysta Ø8, Nakrętka M8 5 B Podkładka okrągła Ø8,5 Licznik prasy LP0 Licznik prasy LP0 Żarówka V/W Żarówka V/5W Wspornik prawy lampy przedniej Wspornik lewy lampy przedniej Lampa przednia biała Śruba M8x0 5,8 B Nakrętka M8 5 B Światło odblaskowe białe Światło odblaskowe pomarańczowe Wkręt Mx50 5,8 B Nakrętka M 5 B Moduł sterownika LP0 Przewód licznika LP0 Ilość sztuk Nr rysunku lub normy 6WPE POD-ELK PN/M 805 PN/M 8008 PN/M 8 PN/M 800 5LP POD-ELK-0005 Z L Z P PN/M 805 PN/M 875 PN/M 8008 PN/M 8 POD-ELK-0005 POD-ELK-0005 Z 56 8 Z 56/ Z56/

56

57 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Nr na rys Nazwa części Osłona wewnętrzna II Listwa Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta 0, Śruba M0x0 8,8 B Podkładka okrągła 0,5 Podkładka sprężysta 0, Przeciwnóż Podkładka okrągła 0,5 Osłona I Osłona II Śruba M8x5 8,8 B Podkładka sprężysta 8, Nakrętka M8 8 B Śruba M0x55 8,8 B Nakrętka M0 8 B Nóż Oprawa noża komplet Osłona IV Wkręt M6x0 8,8 B Nakrętka M6 8 B Wkręt M6x0,8 B Podkładka okrągła 6,5 Nakrętka M6 8 B Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Z /I Z PN/M 805 PN/M 8008 PN/M 805 PN/M 800 PN/M 8008 Z PN/M 8005 Z Z PN/M 805 PN/M 8008 PN/M 8 PN/M 80 PN/M 8 Z Z /07 Z PN/M 807 PN/M 875 PN/M 807 PN/M 800 PN/M Z 56/ Z56/

58

59 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Sprężyna Łożysko 600 RS Łożysko samonastawne FD0 Oprawa łożyska Śruba M8x0 8,8 B Podkładka okrągła 8,5 Podkładka sprężysta 8, Śruba CD M8x70 Nakrętka M8 8 B Nakrętka M8 8 B Podkładka sprężysta 8, Sprężyna Nóż pomiarowy Korpus pomiarowy Podkładka 0,5 Śruba M8x5 8,8 B Nakrętka M8 8 B Nakrętka M8 8 B Podkładka okrągła 8,5 Wpust pryzmatyczny A6x6x6 Widełki Linka Zacisk kabłąkowy 6,5 Z PN/M 8600 PN/M 860 T0 PN/M 805 PN/M 800 PN/M 8008 BN 90 8 PN/M 875 PN/M 8 PN/M 8008 Z Z Z PN/M 800 PN/M 805 PN/M 8 PN/M 875 PN/M 800 PN/M Z Z PN/M Z 56/ Z56/

60

61 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Nr na rys Nazwa części (5) (60) (66) 67 (67) Nakrętka napinająca komplet M8x0 Koło linowe Pręt rozprowadzający spawany Nakrętka M0 8 B Podkładka okrągła Nakrętka M 8 B Czop tarczy Czop tarczy Tarcza I Śruba M8x0 8,8 B Podkładka okrągła 8,5 Podkładka sprężysta 8, Wpust pryzmatyczny A6x6x0 Tarcza pośrednia wewnętrzna Tarcza pośrednia Tulejka Ramię napinające Tarcza pośrednia gumowana Podkładka Dekiel Blacha dźwigni Blacha dźwigni Blacha dźwigni I Blacha dźwigni I Łożysko 600 RS Śruba M8x0 8,8 B Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 DIN 80 Z Z PN/M 875 PN/M 800 PN/M 875 Z Z Z PN/M 805 PN/M 800 PN/M 8008 PN/M 85 Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z PN/M 8600 PN/M 805 Z 56/ Z56/ Czop z gwintem prawym Czop z gwintem lewym Do tarczy Z Do tarczy Z

62

63 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Nr na rys (9) Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Śruba M8x5 8,8 B Wkręt M5x8,8 B Nakrętka M8 8 B Nakrętka M 8 B Opór Nakrętka M0 8 B Podkładka okrągła 0,5 Rolka Sprężyna Śruba rolki Ramię lewe Ramię prawe Łożysko 605 RS Nakrętka M0 8 B Podkładka okrągła Nakrętka M8 8 B Rolka napinająca Ramię prawe Ramię lewe Sprężyna Rolka gumowa Nakrętka M8 8 B Wpust pryzmatyczny A6x6x0 Piasta wolnobiegu Tarcza napędowa PN/M 805 PN/M 808 PN/M 875 PN/M 875 Z PN/M 875 PN/M 800 Z Z Z Z Z PN/M 8600 PN/M 875 PN/M 800 PN/M 8 Z Z Z Z Z PN/M 8 PN/M Z Z Z 56/ Z56/

64

65 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Nr na rys Nazwa części Tarcza napędowa Wolnobieg Z 8 Śruba M6x6 8,8-B Podkładka okrągła 6, Śruba M8x0 8,8 B Podkładka sprężysta 8, Podkładka okrągła 8,5 Pierścień sprężysty Z 5 Osłona III Pasek klinowy Płaskownik Śruba M0x5 8,8 B Podkładka okrągła 0,5 Nakrętka M0 8 B Koło z piastą Oś koła pasowego spawana Łożysko 600 RS Pierścień sprężysty W Śruba M0x0 8,8 B Podkładka okrągła 0,5 Podkładka sprężysta 0, Podkładka okrągła 8,5 Nakrętka M8 8 B Ilość sztuk Nr rysunku lub normy Z PN/M 805 PN/M 8005 PN/M 805 PN/M 8008 PN/M 800 PN/M 85 Z SPZ 000 Z PN/M 805 PN/M 800 PN/M 875 Z Z PN/M 8600 PN/M 85 PN/M 805 PN/M 800 PN/M 8008 PN/M 800 PN/M 875 Z 56 5 Z 56/ Z56/

66

67 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Blacha I Hamulec Wkręt M8x5 Podkładka okrągła 0,5 Podkładka sprężysta 0, Nakrętka M8 8 B Z Z PN/M 807 PN/M 800 PN/M 8008 PN/M 8 Detal Z wykonany jako wytłoczka z blachy Z 56/ Z56/

68

69 UKŁAD CENTRALNEGO SMAROWANIA Nr na rys Nazwa części Zespół zbiornika Zbiornik kpl. oleju Filtr oleju Śruba M8x0 Podkładka 8 Nakrętka M8 Przewód zasilający Zespół pompy Pompa Prowadnik Wspornik pompy Śruba M6x0 Podkładka 6 Nakrętka M6 Śruba M8x0 Nakrętka M8 Zespół koła mimośrodowego Koło mimośrodowe Kołek rozporowy Ø6x6 Przewód Przyłączka Zespół rozdzielacza Rozdzielacz Śruba M6x0 Zaślepka Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 STS FP0 PN 805 PN 800 PN 875 Ø9x PMMCD Z PN 805 PN 800 PN 875 PN 805 PN 875 CAMKR Ø8x,5 FKR MFD6X PN 805 B56 Z 56/ Z56/

70

71 UKŁAD CENTRALNEGO SMAROWANIA Nr na rys 9 0 Nazwa części Końcówka dawkująca Nakrętka Pierścień zacinający Przewód Zespół końcówki pędzelkowej Przyłącze kątowe Nakrętka Pierścień zacinający Końcówka pędzelkowa pojedyncza Końcówka pędzelkowa podwójna Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 IM IM IM5 IM6 IM7 N5 EO5 Øx0, EQU56 N5 EO5 ABR56 ABR8CL Z 56/ Z56/

72

73 OSŁONY PRAWE Nr na rys 5 6 Nazwa części Osłona tylna prawa Osłona środkowa prawa Osłona dolna prawa Osłona przednia prawa Osłona przednia Nr rysunku lub normy Z RP Z RP Z Z Z Ilość sztuk Z 56 Z 56/ Z56/

74

75 OSŁONY LEWE Nr na rys Nazwa części Osłona lewa Osłona dolna lewa Osłona przednia lewa Osłona dolna lewa Osłona środkowa lewa Osłona tylna lewa Pokrywka Nr rysunku lub normy Z Z Z Z Z RL Z RL Z Ilość sztuk Z 56 Z 56/ Z56/

76

77 OSŁONY TYLNE Nr na rys Nazwa części Osłona tylna II Osłona tylna III Nr rysunku lub normy Z Z Ilość sztuk Z 56 Z 56/ Z56/

78

79 ZESPÓŁ PODAJNIKA OBROTOWEGO Nr na rys Nazwa części Korpus rotora Mocowanie prawe podbieracza Mocowanie lewe podbieracza Rotor Zespół łożyskowy UCFC0 Osłonka rury rotora Seger Z65 Nakrętka M0 Śruba M0x5-8.8 Piasta koła Koło Z8 Koło łańcuchowe B Z Sprzęgło I Śruba M6x0-0.9 Wałek sprzęgła Łożysko FD07 Oprawa blaszana D07 Sprzęgło II Wpust A8x7x5 Wpust A0x8x6 Koło łańcuchowe B Z9 Łożysko 60 Koło Z B Dźwignia napinacza Łożysko 60 Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 56 Z Z Z Z Z M-875 M-805 Z Z Z Z M-80 Z Z Z Z Z Z 56/ Z56/

80

81 ZESPÓŁ PODAJNIKA OBROTOWEGO Nr na rys Nazwa części Napinacz Seger W7 Seger Z8 Łańcuch B 75 ogniw Łańcuch B ogniwa Ilość sztuk Nr rysunku lub normy Z Z 56 Z 56/ Z56/

82

83 ZESPÓŁ SIEKACZA Nr na rys Nazwa części Sprężyna naciągowa Siłownik Dźwignia noża Sworzeń Rolka noża Seger Z6 Dźwignia Blokada noży Blokada Tulejka dystansowa I Tulejka dystansowa II Tulejka dystansowa III Rura Belka Noż Ilość sztuk Nr rysunku lub normy SPN/5/50 POD-HSL Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z POD-NOZ-0000 Z 56 0 Z 56/ Z56/

84

85 PODBIERACZ KOMPLETNY Nr na rys Nazwa części Ściana lewa spawana Ściana prawa spawana Rama spawana Ośka sprężyn spawana Oś główna spawana Wpust A8x7x70 Wpust A8x7x6 Tuleja ślizgowa Czop rolki Łożysko RT 5 Pierścień sprężysty Z 5 Smarowniczka M6x Kołek sprężysty 6x5 Podkładka okrągła Ø Kołek sprężysty 8x50 Bieżnia rolek Przenośnik ślimakowy L+P Koło Tulejka I Tulejka II Łożysko 607 RS Pierścień sprężysty Z 0 Pierścień sprężysty W 7 Podkładka okrągła Ø Nr rysunku lub normy Z Z Z Z Z PN/M PN/M Z Z PN/M 8600 PN/M 85 DIN 05A PN/M 850 Z PN/M 850 Z Z Z Z Z PN/M 8600 PN/M 85 PN/M 85 PN/M 8005 Ilość sztuk Z 56 + Z 56/ Z56/

86

87 PODBIERACZ KOMPLETNY Nr na rys Nazwa części Oprawa blaszana P 06 Łożysko S A 06 Koło Tulejka dystansowa Pierścień sprężysty Z 0 Podkładka okrągła Ø Śruba M0x6 5,8 B Nakrętka M0 5 B Wpust A8x7x5 Podkładka specjalna Tuleja dystansowa II Tuleja dystansowa III Osłona I Śruba M6x6 8,8 B Podkładka okrągła Ø6,5 Osłona II Osłona III L+P Wkręt M8x5 5,8 B Nakrętka M8 5 B Podkładka sprężysta Ø8, Podkładka okrągła Ø8, Podkładka okrągła Ø0,5 Podkładka sprężysta Ø0, Nr rysunku lub normy PN ISO 8:996 PN/M 860 Z Z PN/M 85 PN/M 8005 PN/M PN/M 875 PN/M Z Z Z Z PN/M 805 PN/M 800 Z Z PN/M 808 PN/M 8 PN/M 8008 PN/M 8005 PN/M 8005 PN/M 8008 Ilość sztuk Z Z 56/ Z56/

88

89 PODBIERACZ KOMPLETNY Nr na rys Nazwa części Osłona boczna L+P Rurka I Rurka II Sprężyna Śruba M8x75 8,8 B Nakrętka M8 5 B Podkładka okrągła Ø8,5 Podkładka okrągła Ø0,5 Kółko spawane Sworzeń komplet Przetyczka rolnicza Ø Napinacz łańcucha Śruba Mx60 5,8 B Podkładka okrągła Ø Łańcuch B ¾ 57 ogniw Sworzeń II Kołek sprężysty 6x5 Osłona wewnętrzna L+P Półoś spawana Tulejka plastikowa Nakrętka M6 5-B Nr rysunku lub normy Z Z Z Z PN/M 80 PN/M 875 PN/M 800 PN/M 800 Z Z DIN 0 Z PN/M 80 PN/M 8005 PN/M 868 Z PN/M 850 Z Z TP (Z ) PN/M-875 Ilość sztuk Z Z 56/ Z56/

90

91 Oś główna tłoczona OŚ GŁÓWNA TŁOCZONA Nr na rys Nazwa części Oś głowna Tulejka Nr rysunku lub normy Z Z Ilość sztuk Z 56 Z 56/ Z56/

92

93 ELEKTRYCZNE ZAŁĄCZANIE OBWIĄZWACZA SIATKĄ Nr na rys Nazwa części Śruba Mx5 805 Podkładka powiększana 800 Nakrętka samokontrująca M5 875 Seger W6 Łożysko 606 RS Tulejka Koło pasowe II Sprzęgło tarczowe Nakrętka M6 8 Śruba M6x5 805 Śruba imbus M5x5 80 Czop Z Wpust A8x7x6 Pasek klinowy SPZ900 Piasta wolnobiegu Z Koło pasowe I Sprzęgło jednokierunkowe ZZ606 Seger Z0 Wpust A6x6x0 Seger Z0 Łożysko 600 Rolka Z Ramię napinające Nakrętka samokontrująca M 875 Podkładka Nord-Lock NL Ilość sztuk Nr rysunku lub normy POD-ELZ-0006 POD-ELZ POD-ELZ-0007 POD-ELZ-000 POD-LOZ Z POD-TSZ POD-OGL-0000 POD-ELZ-0000 POD-ELZ-0008 POD-ELZ-0007 POD-ELZ-0005 POD-ELZ-000 POD-TSZ POD-EOS-0000 Z POD-OGL POD-ELZ-0009 POD-ELZ-0007 POD-ELZ-0007 POD-LOZ-0000 POD-TSZ Z POD-ELZ POD-ELZ-0008 Z 56 Z 56/ Z56/

94

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ROZRZUTNIK OBORNIKA N267 SPIS TREŚCI 1. TANDEM N267 4 2. UKŁAD NAPĘDOWY N267 6 3. PRZENOŚNIK

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569,

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VII 2013 Sposób

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z587 SPIS TREŚCI 1. KORPUS PRASY I DOCISK POKOSU 4 2. DYSZEL 6 3. STOPKA PODPOROWA

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T94 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL 6-00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 6 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 SPIS TREŚCI. BORTA 4. STOPKA PODPOROWA 6 3. ZAWIESZENIE, HAMULEC RĘCZNY 8 4. INSTALACJA

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 121 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 122 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 4 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T00/T0 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL - 00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T00/T0 SPIS TREŚCI. ZAWIESZENIE TANDEM, HAMULEC RĘCZNY T00. DRABINKA 0. ZAWIESZENIE TYLNE,

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję Rysunek R1 PLM0025 Pług dłutowy (piktogramy) 2 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00068 Piktogram

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 966-5-9-976 centrala +48 85 664 70 3 fax + 48 85 664 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 1 1 PO.EM.00040 Ramka PO85 3+ kompletna 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 4 1 PL00289 Komplet +1 rama 85 5 4 PL00296

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

"Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)"

Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) "Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)" Lp. 1 Bezpiecznik szklany 5x20 5920PL1450372 szt. 15 2 2 Bezpiecznik szklany szybki

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00259 Piktogram

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA PRZETARGU

SPECYFIKACJA PRZETARGU System SZYK/PRZETARGI RPP-d Załącznik nr WP-M-097-0440-05 DOSTAWA CZĘŚCI WIERTNIC TYPU WDP C, WD 0, WMD 50, MDR 0/06, MDR 06 DO KHW S.A. W OKRESIE OD DNIA ZAWARCIA UMOWY DO DNIA..05R. G4--6d ZĘBATKA,00

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 26 304073162 OSŁONA do HTS6000/HT2960 28 300064407 27 302700322 POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 31 303500465 SPRZĘGŁO do HTS6000/HT2960 30 300031626 PODKŁADKA do HTS6000/HT2960 21 300018326 ŚRUBA do

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo