KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia"

Transkrypt

1 Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk P10/O Podkładka płaska M10 ocynk S10x30/8,8/O Śruba ocynk M10x30 8, S08x20/8,8/O Śruba ocynk M08x20 8, SI00159 Rama siewnika SR SI00684 Uchwyt rozdzielacza znaczników NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk SI00690 Uchwyt szybkozłączy SR.EG Klapa skrzynia SR SI00726 Uchwyt gniazda 7-PIN SI00260 Siłownik klapy

2 Rysunek A2 SI00158 Rama i regulacje 1 1 SI00159 Rama siewnika SR SI00683 Docisk redlic SR SR.ES Ogranicznik dolnego położenia redlic 4 2 SI00688 Regulacja docisku i dolnego położenia redlic P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 6 68 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 7 2 S08x60/5,8/O Śruba ocynk M08x60 5, NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 9 2 SI00689 Klamra regulacji dolnego położenia redlic 10 4 S08x30/8,8/O Śruba ocynk M08x30 8, S08x20/8,8/O Śruba ocynk M08x20 8, S10x70/8.8/O Śruba ocynk M10x N10/10/O Nakrętka płaska M10 10 ocynk 2

3 Rysunek A3 SI00158 Rama i redlice 1 1 SI00159 Rama siewnika SR SI00685 Redlica stopkowa prawa krótka kompletna P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 11 6 S10x110/10,9/O Śruba ocynk M10x110 10, SI.EK Sprężyna fi 4 - docisk redlicy 21 2 SI00446 Redlica stopkowa skrajna kompletna 30 9 SI00169 Redlica stopkowa długa spawana SI00443 Przegub gumowy dolny SI00444 Stopka redlicy 47 1 SI00449 Redlica stopkowa lewa długa spawana SI00161 Redlica stopkowa krótka spawana N10/10/O Nakrętka płaska M10 10 ocynk 3

4 Rysunek B1 SI00423 Redlica stopkowa długa kompletna 1 1 SI00174 Zawias redlicy stopkowej spawany 2 2 SI00441 Tuleja ślizgowa 14x16x17 redlica stopkowa 3 1 SI00442 Tuleja dystansowa 4 6 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 5 1 SI00443 Przegub gumowy dolny 6 3 NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk 7 1 SI00169 Redlica stopkowa długa spawana 8 1 SI00444 Stopka redlicy 9 2 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 10 1 S08x40/8,8/O Śruba ocynk M08x40 8, NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 12 1 S10x85/8,8/O Śruba ocynk M10x85 8, S10x70/8.8/O Śruba ocynk M10x70 4

5 Rysunek B2 SI00422 Redlica stopkowa krótka kompletna 1 1 SI00174 Zawias redlicy stopkowej spawany 2 2 SI00441 Tuleja ślizgowa 14x16x17 redlica stopkowa 3 1 SI00442 Tuleja dystansowa 4 6 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 5 1 S10x85/8,8/O Śruba ocynk M10x85 8,8 7 2 S10x70/8.8/O Śruba ocynk M10x SI00444 Stopka redlicy 11 1 SI00443 Przegub gumowy dolny 13 2 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 14 1 S08x40/8,8/O Śruba ocynk M08x40 8, NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 5

6 Rysunek B3 SI00425 Redlica talerzowa SN300 kompletna długa 1 1 SI00888 Redlica talerzowa długa 2 1 SN.EM Talerz redlicy talerzowej kompletny 3 1 EW.EK Śruba z podsadzeniem kwadratowym z łbem półkulistym DIN M10 x SN.EG Uchwyt koła kopiującego - prawa 5 1 SI00642 Lemiesz redlicy talerzowej - prawy 6 5 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 8 1 N10/10/O Nakrętka płaska M10 10 ocynk 9 2 S10x30/8,8/O Śruba ocynk M10x30 8, SI00898 Łożysko ślizgowe GFM 18x20 (do redlicy talerzowej) 11 1 DIN M10 x 120 Śruba z łbem sześciokątnym 12 1 SI00427 Koło kopiujące kompletne 13 1 SN.ER Tuleja prowadząca redlicy talerzowej 15 3 NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk 6

7 Rysunek B4 SI00424 Redlica talerzowa kompletna krótka 1 1 SI00151 Redlica talerzowa krótka 2 1 SN.EM Talerz redlicy talerzowej kompletny 3 1 EW.EK Śruba z podsadzeniem kwadratowym z łbem półkulistym DIN M10 x N10/10/O Nakrętka płaska M10 10 ocynk 5 5 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 6 2 S10x30/8,8/O Śruba ocynk M10x30 8,8 7 2 SN.ER Łożysko ślizgowe GFM 18x20 (do redlicy talerzowej) 8 1 DIN M10 x 120 Śruba z łbem sześciokątnym 9 1 SI00641 Lemiesz redlicy talerzowej - lewy 10 1 SI00427 Koło kopiujące kompletne 11 1 SN.ER Tuleja prowadząca redlicy talerzowej 12 1 SN.EG Uchwyt koła kopiującego - lewy 7

8 Rysunek B5 SI00423 Redlica stopkowa długa kompletna 1 1 SI00174 Zawias redlicy stopkowej spawany 5 1 SI00443 Przegub gumowy dolny 7 1 SI00169 Redlica stopkowa długa spawana 8

9 Rysunek B6 SI00448 Redlice 1 1 SI00449 Redlica stopkowa lewa długa spawana 2 1 SI00450 Redlica stopkowa lewa krótka spawana 3 1 SI00171 Redlica stopkowa skrajna spawana 4 1 SI00169 Redlica stopkowa długa spawana 5 1 SI00452 Redlica stopkowa prawa długa spawana 6 1 SI00451 Redlica stopkowa prawa krótka spawana 7 1 SI00161 Redlica stopkowa krótka spawana 9

10 Rysunek C SI00426 Talerz redlicy talerzowej kompletny 1 1 SN.ER Talerz redlicy 2 6 ISO M6 x 20 Wkręt z łbem stożkowym z gniazdem sześciokątnym 3 7 NS6/O Nakrętka samokontrująca M6 ocynk 4 1 DIN Podkładka M12 powiększana 6 1 SN.EK Piasta redlicy talerzowej 7 1 EL00028 Łożysko kulkowe RS (SR/T i SN) 8 1 SN.ET Oś piasty redlicy talerzowej 9 1 DIN x1,2 Pierścienie zabezpieczające dla wałów 10 1 SN.EK Zaślepka piasty 12 1 S12x30/8,8/O Śruba ocynk M12x30 8,8 10

11 Rysunek D2 SI00427 Koło kopiujące kompletne 1 1 SI00640 Koło kopiujące zaślepka 2 3 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 3 1 S10x70/8.8/O Śruba ocynk M10x SI00639 Oś koła kopiującego 5 1 SN.EK Koło kopiujące redlicy talerzowej 6 1 NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk 7 2 EL00022 Łożysko kulkowe RS (SR) 11

12 Rysunek E1 SI00086 Skrzynia i mieszadło 1 1 SI00386 Skrzynia SR PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 12 1 SI00701 Podpora mieszadła 13 1 SI00702 Podpora mieszadła nakładka 16 1 SI00703 Kratka do skrzyni S08x20/8,8/O Śruba ocynk M08x20 8, SI00953 Łożysko mieszadła 19 2 EL00013 Smarowniczka Typ A DIN AM 6 sworzeń pod siłownik 20 2 gazowy-01 Sworzeń siłownik gazowy SR300 ipart 30 1 SI00736 Skala poziomu ziarna SR 31 1 SI00392 Kula - wskaźnik poziomu ziarna 32 1 SI00264 Ramię pływaka SR 12

13 Rysunek E2 SI00086 Skrzynia i aparaty 1 1 SI00386 Skrzynia SR SI01013 Wałek wysiewający SR EL00012 Łożysko samonastawne 4 4 SI00955 Oprawa łożyska samonastawnego (T204) 5 94 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 6 4 SI00731 Tuleja dystansowa 20x4,5 7 2 SI00732 Podpora wału napędowego aparatów 8 23 S08x20/8,8/O Śruba ocynk M08x20 8,8 9 1 SI00733 Uchwyt boczny lewy SR 10 1 EL00009 Kołek sprężysty ISO x SI00723 Skala regulacji denek 12 1 SI00667 Wałek den 13 1 SI00396 Regulacja docisku zespołów denek z śrubami 14 4 S08x30/8,8/O Śruba ocynk M08x30 8,8 13

14 Rysunek F1 SI00075 Zespół wysiewający 1 1 SI00076 Aparat wysiewający obudowa z zasuwką 2 1 SI00078 Koło wysiewające 3 1 SI00339 Wkładka do nasion drobnych jeden rowek 4 1 SI00080 Wkładka do nasion drobnych dwa rowki 5 1 SI00079 Osłona aparatu wysiewającego - szkiełko 6 1 SI00081 Zespół dna

15 Rysunek F2 SI00231 Zespoły dna 1 1 SI00081 Zespół dna SI00231 Zespół dna

16 Rysunek G SIM0002 Podest PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 4 15 S10x30/8,8/O Śruba ocynk M10x30 8, S08x20/8,8/O Śruba ocynk M08x20 8, P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 7 67 NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk 8 2 SI Uchwyt podestu do ramy i regulacja 9 2 SI Uchwyt podestu do ramy i regulacja 10 1 EL00033 Rura 20x4, S10x40/8,8/O Śruba ocynk M10x40 8, SI00194 Podest boczny SR SI00177 Uchwyt podestu do skrzyni prawy 14 1 SI00176 Uchwyt podestu do skrzyni lewy 15 1 SI00207 Podest SR SI00202 Rura 14 x 2 16

17 Rysunek H SI00720 Zagarniacz SR300 kompletny 1 1 SR.ES Rama zagarniacza SR SI.EK Sprężyna zagarniacza podwójna 3 34 P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 4 17 SI.WG Uchwyt sprężyny zagarniacza 5 17 EW00103 Cybant M12 (SRBT) 6 34 NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk 7 2 SR.EW Ramię zagarniacza SR P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 9 4 S10x40/8,8/O Śruba ocynk M10x40 8, NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk 17

18 Rysunek I SIM0002 Wieszak i przewody nasienne P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 2 25 SI.EK Łącznik górny przewodu nasiennego 3 1 SI00276 Wieszak przewodów nasiennych SR SI00706 Sworzeń zabezpieczający wieszak 5 25 SI01031 Przewód nasienny 6 71 NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk 7 2 SI00735 Rynna SR300 - kompletna 8 8 S10x40/8,8/O Śruba ocynk M10x40 8,8 18

19 Rysunek J1 SIM0002 Koło lewe 1 2 SI00916 Piasta SR 2 4 EL00016 Łożysko stożkowe (SR) 3 2 EL00017 Pierścień uszczelniający DIN A - 35 x 62 x 7 - NBR 4 2 EL00018 Podkładka łożyskowa MB6 5 2 EL00019 Nakrętka łożyskowa KM SI00707 Oś koła lewego SR300 nie napędowa 7 2 SI00708 Felga SI00709 Opona P12/O Podkładka płaska M12 ocynk NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk P16/O Podkładka płaska M16 ocynk 12 5 EL00035 Szpilka koła M14x1, EL00034 Nakrętka koła M14x1, S12x50/8.8/O Śruba M12x50 klasa 8.8 ocynk 19

20 Rysunek J2 SIM0002 Koło napędowe prawe 1 2 SI00916 Piasta SR 2 2 EL00017 Pierścień uszczelniający DIN A - 35 x 62 x 7 - NBR 3 2 EL00018 Podkładka łożyskowa MB6 4 2 EL00019 Nakrętka łożyskowa KM EL00020 Smarowniczka Typ A DIN AM8 x 1 stożkowa krótka 6 2 SI00708 Felga SI00709 Opona SR.ES Oś koła prawego napędowa 9 62 P12/O Podkładka płaska M12 ocynk NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk P16/O Podkładka płaska M16 ocynk EL00035 Szpilka koła M14x1, EL00034 Nakrętka koła M14x1, EL00024 Łożyska kulkowe RS (SR i AP) 15 6 S12x50/8.8/O Śruba M12x50 klasa 8.8 ocynk 20

21 Rysunek K1 SIM0002 Napęd PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 3 48 S08x20/8,8/O Śruba ocynk M08x20 8, P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 5 1 SI00670 Obudowa napędu 6 13 N12/5,8/O Nakrętka płaska M12 5,8 ocynk 7 1 SI00673 Obudowa napędu dół 8 3 EL00002 Pierścień osadczy Z SI00475 Zębatki napęd koło 10 2 SI Napinacz łańcucha czteroelementowy 11 1 SI00730 Łańcuch rolkowy 12 1 SI00729 Zębatki napęd sprzęgło 13 1 SI00724 zawleczka do sprzęgła 14 4 EL00010 Sprężyna ze sworzniem ISO x P10/O Podkładka płaska M10 ocynk NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk 21

22 Rysunek K2 SIM0002 Napęd skrzyni 22

23 1 208 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 4 48 S08x20/8,8/O Śruba ocynk M08x20 8,8 5 1 EL00009 Kołek sprężysty ISO x SN.EM Skrzynia bezstopniowa 7 1 SI00433 Dźwignia regulacji skrzyni bezstopniowej 8 1 SI00705 Pokrętło regulacji 9 1 SI00712 Łańcuch napędowy rolkowy 8B S10x70/8.8/O Śruba ocynk M10x SI00668 Osłona napędu skrzyni bezstopniowej 12 1 SI00669 Skala skrzyni bezstopniowej 13 1 SI00671 Ramię napędu mieszadła 14 1 SI00710 Ramię pośrednie napędu mieszadła 15 2 SI00711 Tuleja ślizgowa 14x16x17 redlica stopkowa 16 4 EL00022 Łożysko kulkowe RS (SR) 17 2 SI00127 Piasta pośrednia SI00677 Tuleja łącząca skrzynie bezs. z napędem aparatów 19 3 EL00002 Pierścień osadczy Z SI00447 Zębatka napęd skrzyni bezstopniowej 21 1 SI00728 Napęd mieszadła mimośród 22 1 SI00739 Oś przekładni pośredniej 23 1 SI00727 Napęd skrzyni i mieszadła 24 1 SI00713 Łańcuch napędowy rolkowy 8B 25 4 EL00010 Kołek sprężysty ISO x EL00008 Pierścień osadczy Z SI00914 mocowanie magnesu napęd 28 2 SI00915 Magnes 29 1 SI01014 Napinacz łańcucha czteroelementowy 30 1 SZ12x25/8,8/O Śruba zamkowa M12x25 8,8 ocynk 23

24 Rysunek L SN.EM Skrzynia bezstopniowa 1 1 SI00919 Obudowa skrzyni bezstopniowej przód 2 1 SI00918 Obudowa skrzyni bezstopniowej tył 3 1 SI00341 Wałek napędowy wyjściowy 4 3 EL00030 Pierścień uszczelniający 20 x 30 x SI00929 Wałek regulacji przełożenia skrzyni 6 1 EL00029 Oring 15x2, SI00924 Ramię sprzęgła jednokierunkowego kompletna 8 6 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 9 1 SI00923 Wziernik poziomu oleju - M14 x 1, SI01030 Sprężyna skrzyni przekładniowej 11 1 SI00926 Uszczelka przekładni bezstopniowej 12 1 SI00342 Wałek napędowy skrzyni przekładniowej 13 3 SI00928 Krzywka 14 4 EL00031 Łożysko igiełkowe HK EL00032 Sprzęgło igiełkowe HF SI01027 Nakrętka skrzyni bezstopniowej M20 do próby kręconej 17 6 S08x70/8,8/O Śruba ocynk M08x70 8, SI01028 Korek spustu oleju przekładni 19 1 SI01029 Korek wlewu oleju przekładni 24

25 Rysunek Ł1 SIM0002_2 Znacznik prawy 1 1 SI00698 Uchwyt siłownika znacznika przód prawy 2 1 SI00699 Uchwyt siłownika znacznika tył prawy P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 4 11 S10x30/8,8/O Śruba ocynk M10x30 8,8 5 4 P20/O Podkładka płaska M20 ocynk 6 1 SI00679 Przewody hydrauliczne do siłownika 7 58 N10/10/O Nakrętka płaska M10 10 ocynk 8 1 SI00680 Przewód hydrauliczny do szybkozłączy 9 1 SI00380 Znacznik SR300 prawy 10 2 EW00040 Siłownik znacznika SR SI01026 Sprężyna dociskowa znacznika 12 2 NS20/O Nakrętka samokontrująca M20 ocynk NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk 14 3 EL00008 Pierścień osadczy Z SI01015 Bolec do siłownika 25

26 Rysunek Ł2 SIM0002_2 Znacznik lewy P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 2 11 S10x30/8,8/O Śruba ocynk M10x30 8,8 3 4 P20/O Podkładka płaska M20 ocynk 4 1 SI00679 Przewody hydrauliczne do siłownika 5 1 SI00696 Uchwyt siłownika do skrzyni przód lewy 6 1 SI00697 Uchwyt siłownika do skrzyni tył lewy 7 57 N10/10/O Nakrętka płaska M10 10 ocynk 8 2 EW00040 Siłownik znacznika SR SI01026 Sprężyna dociskowa znacznika 10 2 NS20/O Nakrętka samokontrująca M20 ocynk NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk 12 3 EL00008 Pierścień osadczy Z SI00369 Znacznik SR300 lewy 14 2 SI01015 Bolec do siłownika 26

27 Rysunek M4 SI00238 Koło wysiewające dzielone 1 1 SI00236 Koło wysiewające dzielone - szerokie 2 1 SI00237 Koło wysiewające dzielone - wąskie 3 1 SI00263 Podkładka sprężynowa koła wysiewającego dzielonego 4 1 SI00262 Sprężyna - koło wysiewające dzielone 5 1 SI00239 Kula blokady koła dzielonego 6 1 SI00240 Docisk blokady koła dzielonego 7 1 SI00241 Sworzeń blokady kół dzielonych 27

28 Rysunek M5 SI00380 Znacznik SR prawy 1 1 SI00299 Znacznik profil 2 1 SI00292 Ramię znacznika z talerzem 3 2 P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 4 1 S12x85/8,8/O Śruba ocynk M12x85 8,8 5 2 PO6/O Podkładka płaska MO6 ocynk 6 1 S06x80/8,8/O Śruba ocynk M06x80 8,8 7 1 NS6/O Nakrętka samokontrująca M6 ocynk 8 2 SI00714 Podkładka znacznika 61,5x2 9 2 N16/10/0 Nakrętka płaska M16 10 ocynk 10 1 EL00007 Zawleczka DIN 94-8 x SI00381 Znacznik SR ramię prawe 12 1 SI00377 Zabezpieczenie znacznika SR 13 1 SI00385 Zawleczka fi NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk 15 2 S16x40/8.8/O Śruba ocynk M16x

29 Rysunek M6 SI00369 Znacznik SR lewy 1 1 SI00371 Znacznik SR ramię lewe 2 1 SI00299 Znacznik profil 3 1 SI00292 Ramię znacznika z talerzem 4 2 P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 5 2 PO6/O Podkładka płaska MO6 ocynk 6 1 S06x80/8,8/O Śruba ocynk M06x80 8,8 7 1 NS6/O Nakrętka samokontrująca M6 ocynk 8 2 SI00714 Podkładka znacznika 61,5x2 9 2 N16/10/0 Nakrętka płaska M16 10 ocynk 10 1 EL00007 Zawleczka DIN 94-8 x SI00377 Zabezpieczenie znacznika SR 12 1 SI00385 Zawleczka fi NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk 14 1 S12x85/8,8/O Śruba ocynk M12x85 8, S16x40/8.8/O Śruba ocynk M16x

30 Rysunek M7 SI00235 Aparat wysiewający, koło dzielone 1 1 SI00076 Aparat wysiewający obudowa z zasuwką 2 1 SI00079 Osłona aparatu wysiewającego - szkiełko 3 1 SI00238 Koło wysiewające dzielone 4 1 SI00231 Zespół dna

31 Rysunek M8 SI00361 Aparat wysiewający - sprzęgło 1 1 SI00076 Aparat wysiewający obudowa z zasuwką 2 1 SI00339 Wkładka do nasion drobnych jeden rowek 3 1 SI00080 Wkładka do nasion drobnych dwa rowki 4 1 SI00079 Osłona aparatu wysiewającego - szkiełko 5 1 SI00362 Koło wysiewające - sprzęgło 6 1 SI00231 Zespół dna SI.ET Tulejka ścieżek technologicznych wewnętrzna 8 1 SI.ES Tuleja ścieżek technologicznych zewnętrzna 9 1 SI00368 Sprężyna sprzęgła fi 2mm 10 1 EL00003 Wkręt dociskowy DIN M6 x 10 31

32 Rysunek M9 SI00292 Znacznik 1 1 SI00293 Znacznik oś 2 2 EL00022 Łożysko kulkowe RS (SR) 3 1 EL00001 Pierścień uszczelniający 4 1 EL00008 Pierścień osadczy Z SI00336 Talerz znacznika PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 7 1 SI00286 Piasta talerza znacznika SR, SN 8 3 S08x20/8,8/O Śruba ocynk M08x20 8,8 9 3 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 32

SIM0012 Piktogramy i kalkomania. Rysunek A1 LISTA CZĘŚCI NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY OPIS

SIM0012 Piktogramy i kalkomania. Rysunek A1 LISTA CZĘŚCI NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY OPIS Rysunek A1 SIM0012 Piktogramy i kalkomania 1 1 SI00957 Naklejka SN300 2 1 SI00553 AGRO-MASZ dwie linie 3 4 SI00556 odblask 140x200 4 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 5 1 EW00061

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 1 1 PO.EM.00040 Ramka PO85 3+ kompletna 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 4 1 PL00289 Komplet +1 rama 85 5 4 PL00296

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe

PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 PL00644-02 Ramka PO 3+ kompletna 2 1 PL00686 Zaczep POL kompletny 3 1 PL00687 Zawias główny PO 4 3 PL00825 Kieszeń POL z kopytami 5 1 PL00789 Cięgło 470

Bardziej szczegółowo

BTM0014 Brona talerzowa ciężka

BTM0014 Brona talerzowa ciężka Rysunek R1 BTM0014 Brona talerzowa ciężka 1 1 BT00437 Rama główna BTC 30M 2 2 BT00354 Uchwyt wału BT ciężka 3 1 BT00426 Ekran boczny pływający 4 1 BT00431 Ekran prawy 5 1 BT00406 Wał teownikowy Fi600 6

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00259 Piktogram

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

SIM0006 SP200 lewa strona przód

SIM0006 SP200 lewa strona przód Rysunek R1 SIM0006 SP200 lewa strona przód LISTA CZĘŚCI 1 1 SI01039 Aparat wysiewający kompletny 2 1 SI00009 Wentylator 3 2 SI00953 Łożysko mieszadła 4 2 EL00013 Smarowniczka Typ A DIN 71412 - AM 6 5 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

BTM0012 Piktogramy i naklejki

BTM0012 Piktogramy i naklejki Rysunek R1 BTM0012 Piktogramy i naklejki 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00063 Piktogram

Bardziej szczegółowo

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) Rysunek R1 NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY 1 1 EW00060 2 1 EW00061 3 1 EW00068 4 3 EW00063 5 1 EW00067 6 3 EW00066 7 2 EW00254 8 8 EW00062 OPIS Piktogram ostrzegawczy

Bardziej szczegółowo

APM0001 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem NON-STOP APN 30 LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY

APM0001 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem NON-STOP APN 30 LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY Rysunek R1 APM0001 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem NON-STOP APN 30 NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY 1 2 AP00030 2 3 3 EW00066 1 EW00060 4 1 EW00061 5 1 EW00068 6 1 EW00063 7 1 EW00067 8 4 EW00062 OPIS Naklejka

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1 Rysunek A1 Piktogramy 1 3 EW.EK.00050 Naklejka AGRO-MASZ jedna linia 2 8 EW.EK.00072 Naklejka-instrukcja 3 3 EW.EK.00074 Naklejka-instrukcja 4 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 5 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję Rysunek R1 PLM0025 Pług dłutowy (piktogramy) 2 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00068 Piktogram

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. PLM0005 Piktogramy ostrzegawcze. Rysunek A

KATALOG CZĘŚCI. PLM0005 Piktogramy ostrzegawcze. Rysunek A Rysunek A PLM0005 Piktogramy ostrzegawcze 1 1 EW00060 Naklejka-instrukcja 2 1 EW00061 Naklejka-instrukcja 3 1 EW00068 Naklejka-instrukcja 4 1 EW00066 Naklejka hak 5 1 EW00062 Naklejka-instrukcja 6 1 EW00063

Bardziej szczegółowo

Piktogramy. Rysunek A

Piktogramy. Rysunek A Rysunek A Piktogramy 1 2 EW.EK.00050 Naklejka AGRO-MASZ 2 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 3 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja 4 1 EW.EK.00073 Naklejka-instrukcja 5 1 EW.EK.00079 Naklejka-instrukcja 6

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061

Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061 Rysunek R1 BTM0001 Brona talerzowa 3m (piktogramy) 1 3 EW00275 Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061 Piktogram

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 ATM0002 Agregat talerzowy 3.0m z wałem packer 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 ATM0002 Agregat talerzowy 3.0m z wałem packer 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1

Bardziej szczegółowo

Piktogram ostrzegawczy - Nie sięgać w obszar zgniatania 2 3 EW00066

Piktogram ostrzegawczy - Nie sięgać w obszar zgniatania 2 3 EW00066 Rysunek R1 APM0016 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem kołkowym APK 30 (piktogramy) 1 2 EW00062 Piktogram ostrzegawczy - Nie sięgać w obszar zgniatania 2 3 EW00066 Piktogram informacyjny - Punkt mocowania

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

Rysunek A1 Kalkomania 1

Rysunek A1 Kalkomania 1 Rysunek A1 Kalkomania 1 1 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 2 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja 3 1 EW.EK.00073 Naklejka-instrukcja 4 2 EW.EK.00078 Naklejka-instrukcja 5 2 EW.EK.00072 Naklejka-instrukcja

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 ASM0003 Agregat uprawowo-siewny 3m z wałem packer (piktogramy) 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami

Bardziej szczegółowo

1 1 AP00179 Rama APP 2.6m z zębami 2 1 AP Kompletna rama APP 2.6m z talerzami i wałem rurowym 3 4 EW00004 Zawleczka z zapinką Fi AP00021

1 1 AP00179 Rama APP 2.6m z zębami 2 1 AP Kompletna rama APP 2.6m z talerzami i wałem rurowym 3 4 EW00004 Zawleczka z zapinką Fi AP00021 Rysunek R1 APM0007 Agregat podorywkowy AP Plus 2.6m 1 1 AP00179 Rama APP 2.6m z zębami 2 1 AP00217 Kompletna rama APP 2.6m z talerzami i wałem rurowym 3 4 EW00004 Zawleczka z zapinką Fi10 4 4 AP00021 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. AGROHANDEL 99-300 KUTNO WOŹNIAKÓW 19 Tel.024 355 78 50 ; 024 243 77 46 Czynne : 8.00 do 17.00 sobota 8.00 do 14.00

KATALOG CZĘŚCI. AGROHANDEL 99-300 KUTNO WOŹNIAKÓW 19 Tel.024 355 78 50 ; 024 243 77 46 Czynne : 8.00 do 17.00 sobota 8.00 do 14.00 KATALOG CZĘŚCI MAZUR 4,5/855 i D4,5/855 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth www.zpcz.pl Nazwa: Koło ślimakowe 0200134640 7/38 Przekładnia ślimakowa Cena: cennik poz. 1 Nazwa: Wałek ślimakowy 200159560 7/10

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6

SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6 SPIS TREŚCI Profile - Moduł 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 trójrowkowy 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PIŁA DO GAŁĘZI PRONAR WYDANIE: 1A-06-2015 NR PUBLIKACJI:267N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém

ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém Nasze atuty: - fachowe doradztwo techniczne - krótki czas od projektu do realizacji - możliwość łatwej rozbudowy i modyfikacji konstrukcji - projektowanie

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA PRZETARGU

SPECYFIKACJA PRZETARGU System SZYK/PRZETARGI RPP-d Załącznik nr WP-M-097-0440-05 DOSTAWA CZĘŚCI WIERTNIC TYPU WDP C, WD 0, WMD 50, MDR 0/06, MDR 06 DO KHW S.A. W OKRESIE OD DNIA ZAWARCIA UMOWY DO DNIA..05R. G4--6d ZĘBATKA,00

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" SPRĘŻYNA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU DOLMAR SPRĘŻYNA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 5 038114270 ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/7900 7 038114031 PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" 11 038117050 SPRĘŻYNA 8 038117020 DŹWIGNIA WYCHWYTNIKA; 0829-7 9 038117030 PRZEGUB

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 Tabl. 01 Tabl. 02 Tabl. 03 Tabl. 04 Tabl. 05 Tabl. 06 Tabl. 07 Tabl. 08 Tabl. 08A

Bardziej szczegółowo