Podwozie. Części Deserter

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Podwozie. Części Deserter"

Transkrypt

1 Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8 km? Max prędkość 55 km/h? Zapłon C.D.I.? Opony 235/30-12? Hamulec tył/przód tarczowy? Rozrusznik elektryczny? Skrzynia biegów manualna? Rodzaj napędu łańcuch Podwozie 1 CZ Rama 2 CZ Zderzak 3 CZ Śruba M8x20 4 CZ Nakrętka M8 5 CZ Wspornik (uchwyt) 6 CZ Uchwyt licznika 7 CZ Uchwyt lampy

2 Page 2 of 9 8 CZ Nakrętki M5 9 CZ Uchwyt błotnika górny 10 CZ Śruba M8x16 11 CZ Uchwyt błotnika dolny 12 CZ Śruba M8x16 13 CZ Uchwyt kierunkowskazu 14 CZ Śruba M6x12 15 CZ Podstawka pod nogi 16 CZ Uchwyt podstawy 17 CZ Nakładka gumowa podstawy 18 CZ Śruba M8x40 19 CZ Uchwyt osłony zabezpieczającej nogi 20 CZ Tuleja buforowana 21 CZ Tuleja 22 CZ Wspornik osłon 23 CZ Łącznik wspornika osłon 24 CZ Skrzynka akumulatora 25 CZ Pokrywa skrzynki akumulatora 26 CZ Śruba M6x16 27 CZ Nakrętka M8 28 CZ BagaŜnik 29 CZ Śruba M8x35 30 CZ Uchwyt tablicy rejestracyjnej 31 CZ Nakrętka M6 32 CZ Pedał hamulca 33 CZ Zabezpieczenie pedału Silnik

3 Page 3 of 9 1 CZ Silnik kpl 2 CZ Dźwignia zmiany biegów 3 CZ Kopniak 4 CZ Śruba M6x20 5 CZ Zębatka napędowa 428/14 6 CZ Zabezpieczenie zębatki 7 CZ Śruby zabezpieczenia zębatki 8 CZ Osłona zębatki 9 CZ Śruba M6 x25 10 CZ Rura wydechowa 11 CZ Uszczelka kolanka wydechowego 12 CZ Nakrętka M6 13 CZ Tłumik 14 CZ Uszczelka tłumika 15 CZ Śruba M8x16 16 CZ Gumy tłumika 17 CZ Opaska tłumika 18 CZ Śruba M8x20 19 CZ Nakrętka M8 20 CZ Rozrusznik 21 CZ Uszczelka kolanka ssącego 22 CZ Śruby kolanka ssącego M6x25 23 CZ Kolanko ssące 24 CZ Śruba M6x30 25 CZ O-ring 26 CZ Uszczelka bakelitowa 27 CZ Gaźnik kpl 28 CZ Obejma zaciskowa 29 CZ Filtr powietrza 30 CZ Łańcuch napędowy 31 CZ Instalacja elektryczna 32 CZ Czujnik hamulca noŝnego 33 CZ Cewka zapłonowa 34 CZ Moduł zapłonowy 35 CZ Elektrowłącznik rozrusznika 36 CZ Regulator napięcia 37 CZ Pokrywa akumulatora 38 CZ Elektrolit 39 CZ Akumulator 40 CZ Nakrętka klemy 41 CZ Śruba klemy 42 CZ Iskrownik 43 CZ Świeca zapłonowa 44 CZ Śruba M6x25 45 CZ Uszczelka zaworu 46 CZ Nakrętka M6 47 CZ Zawór recyrkulacji spalin

4 Page 4 of 9 Sterowanie 1 CZ Śruby kierownicy 2 CZ Obejma kierownicy 3 CZ Kierownica 4 CZ Hamulec ręczny 5 CZ Chwyt kierownicy 6 CZ Manetka gazu 7 CZ Dźwignia sprzęgła 8 CZ Uchwyt dźwigni 9 CZ Śruba M6x20 10 CZ Linka gazu 11 CZ Linka sprzęgła 12 CZ Przełącznik zespolony prawy 13 CZ Lusterka 14 CZ Uchwyt lusterka 15 CZ Śruba M8x16 16 CZ Wałek kierownicy 17 CZ Obejma wałka kierownicy 18 CZ Tulejka dystansowa 19 CZ Podkładka obejmy 20 CZ Zabezpieczenie 21 CZ Śruba M8x16 22 CZ Podkładka plastikowa 23 CZ Osłona podkładki 24 CZ Nakrętka M10 25 CZ Zawleczka 26 CZ DrąŜek kierowniczy

5 Page 5 of 9 27 CZ Uchwyt blokady kierownicy 28 CZ Blokada kierownicy 29 CZ Śruby blokady M5x12 30 CZ Linka hamulcowa Zawieszenie tył 1 CZ Opona przód 2 CZ Felga przód 3 CZ Wahacz tył 4 CZ Oś wahacza 5 CZ Nakrętka osi M14 6 CZ Amortyzator tył 7 CZ Śruba M10x50 8 CZ Śruba M10x55 9 CZ Nakrętka M10x1,25 10 CZ Napinacz 11 CZ Nakrętka M8 12 CZ Nakrętka M8 13 CZ Śruba M12x25 14 CZ Śruba M8x30 15 CZ Podkładka spręŝysta 16 CZ Piasta tył 17 CZ Tuleja dystansowa 18 CZ ŁoŜysko CZ Uszczelniacz piasty tył 35x55x8 20 CZ Mocowanie tarczy hamulcowej 21 CZ Mocowanie zębatki napędowej

6 Page 6 of 9 22 CZ Tarcza hamulcowa 220mm 23 CZ Śruba M8x16 24 CZ Zębatka napędowa 428/40 25 CZ Śruba M8x20 26 CZ Podkładka spręŝysta 27 CZ Nakrętka M27x1,5 28 CZ Flansza mocowania kół 29 CZ Podkładka 30 CZ Nakrętka koronowa M20 31 CZ Zawleczka 32 CZ Oś tył 33 CZ Osłona dolna piasty tył 34 CZ Śruba M8x16 35 CZ Osłona zębatki 36 CZ Śruba M6x16 37 CZ Hamulec hydrauliczny kpl 38 CZ Śruba M8x20 39 CZ Podkładka 40 CZ Śruba M6x16 41 CZ Śruba M8x25 42 CZ Podkładka spręŝysta 43 CZ Śruba M6x25 44 CZ Nakrętka M6 45 CZ Sworzeń 46 CZ Zawleczka 47 CZ SpręŜyna czujnika stopu 48 CZ SpręŜyna 49 CZ Szpilki kół 50 CZ Zawór felgi 51 CZ Osłony ozdobne kół

7 Page 7 of 9 Nadwozie 1 CZ Osłona centralna przód 2 CZ Osłona tył 3 CZ Osłony boczne prawa i lewa 4 CZ Osłona zabezpieczająca 5 CZ Błotnik przód lewy i prawy 6 CZ Błotnik tył lewy i prawy 7 CZ Nakładka osłony centralnej 8 CZ Osłona lamp przednich 9 CZ Lampy przód L/P 10 CZ Wkręty M4x12 11 CZ Śruby M5x20 12 CZ Nakrętka M6 13 CZ Śruby M6x20 14 CZ Podkładki gumowe 15 CZ Lampa tył 16 CZ Siedzenie 17 CZ Zbiornik paliwa 18 CZ Korek zbiornika paliwa 19 CZ Podkładki 20 CZ Śruba M6x12 21 CZ Podkładka 22 CZ Filtr paliwa 23 CZ Zabezpieczenia przewodu 24 CZ Przewód paliwowy

8 Page 8 of 9 25 CZ Śruba M6x20 26 CZ Licznik 27 CZ Kierunkowskaz 28 CZ Podkładka plastikowa 29 CZ Osłona podkładki 30 CZ Nakrętka M10 Zawieszenie przód 1 CZ Opona przód 2 CZ Felga przód 3 CZ Zawór felgi 4 CZ Amortyzator przód 5 CZ Nakrętka M10 6 CZ Śruba M10x40 7 CZ Wahacz górny 8 CZ Podkładka plastikowa 9 CZ Osłona podkładki 10 CZ Tulejka dystansowa 11 CZ Śruba wahacza M10x CZ Zwrotnica L/P 13 CZ Tarcza hamulcowa 160mm 14 CZ Piasta przód 15 CZ Uszczelniacz 16 CZ ŁoŜysko CZ Tuleja dystansowa

9 Page 9 of 9 18 CZ Podkładka dystansowa 19 CZ Podkładka 20 CZ Nakrętka koronowa 21 CZ Zawleczka 22 CZ Śruba tarczy hamulcowej 23 CZ Wahacz dolny 24 CZ Tulejka dystansowa 25 CZ Śruba M10x80 26 CZ Szpilki kola 27 CZ Osłony ozdobne kół

Wykaz części i materiałów

Wykaz części i materiałów WOJEWÓDZKIE POGOTOWIE RATUNKOWE SP ZOZ W LUBLINIE 20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8, tel. (81) 533-77-90, fax. (81) 533-78-00 www.pogotowie.lublin.pl e-mail: sekretariat@pogotowie.lublin.pl Wykaz części

Bardziej szczegółowo

"VW LT 35 2,5 TDI rok produkcji 2001 z wspomaganiem i klimatyzacją" Oddział Terenowy w Krakowie

VW LT 35 2,5 TDI rok produkcji 2001 z wspomaganiem i klimatyzacją Oddział Terenowy w Krakowie CIOR 6/68/09 Sposób obliczenia ceny - Część II załącznik nr 2b do siwz "VW LT 35 2,5 TDI rok produkcji 2001 z wspomaganiem i klimatyzacją" Oddział Terenowy w Krakowie Lp. Nazwa części Jedn miary Ilość

Bardziej szczegółowo

Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI Asortyment

Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI Asortyment Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI L.p. Ilość Asortyment 1 Amortyzator przedni kpl. 4 2 Amortyzator tył kpl 4 3 Drążek kierowniczy 1 4 Filtr oleju 6 5 Filtr paliwa 6 6 Filtr powietrza 6 7

Bardziej szczegółowo

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy Lp. KATEGORIA NAZWA Jednostka Ilość Cena za 1 szt./kpl. Wartość (cena * ilość szt.) UWAGI MATERIAŁY RÓśNE 1 prowadnica łoŝyskowa kpl 1 5,00 zł 5,00 zł 2 chlapacze

Bardziej szczegółowo

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V Citroen antia nr nadw. VF71RFV72246000, poj. 2.0 L, rok prod. 2000. nr silnika. 10HKH23013351 CITROEN ANTIA HATCHBACK 16V 1 Filtr klimatyzacji 1 2 Filtr oleju 1 3 Filtr paliwa 1 4 Filtr powietrza 1 5 Klocki

Bardziej szczegółowo

"Ford Tranzit typ 300 M i 260 poj D, rok produkcji 2005 i 2006" Oddział Terenowy w Krakowie

Ford Tranzit typ 300 M i 260 poj D, rok produkcji 2005 i 2006 Oddział Terenowy w Krakowie CIOR 6/2/09 ZMODYFIKOWANY - Sposób obliczenia ceny - część II załącznik nr 2b "Ford Tranzit typ 300 M i 260 poj. 1998 D, rok produkcji 2005 i 2006" Oddział Terenowy w Krakowie Lp. Nazwa części Jedn miary

Bardziej szczegółowo

Formularz kalkulacji cenowej

Formularz kalkulacji cenowej Część I części do aut osobowych Kia Załącznik nr 5.1 do siwz.. (pieczęć wykonawcy) Formularz kalkulacji cenowej Lp. Pojazd / Części Szacunkowa ilość* Cena netto za szt. Wartość netto [kol. C x kol. D]

Bardziej szczegółowo

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego)

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) tabela 41 L.p. Nazwa części lub podzespołu indeks części Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) okres gwarancji producent Cena jednostkowa brutto Łącznie brutto

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43 SPECYFIKACJA TŚM DO STAR 660 - poz. 43 Lp. Nazwa jm. Ilość 1 Analizator rozcieńczania oleju ARD 2 szt 1 2 Docierarka ręczna do zaworów szt 1 3 Drążek zewnętrzny do pomiaru zbieżności kół szt 2 4 Dymomierz

Bardziej szczegółowo

Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, Spis treści

Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, Spis treści Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, 2010 Spis treści Wstęp 8 Podziękowania 9 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części

Bardziej szczegółowo

ZP Załącznik nr 2 do SIWZ

ZP Załącznik nr 2 do SIWZ ZP 271 2 2012 Załącznik nr 2 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia formularz cenowy ZMIENIONY obowiązujący dla oferenta Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i akcesoriów do pojazdów samochodowych

Bardziej szczegółowo

Arkusz1 CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY

Arkusz1 CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY MAGAZYN 001 magazyn techniczny części nowe Cena jednostkowa Wartość ogółem Ilość

Bardziej szczegółowo

dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych.

dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych. Toruń, dnia 10.04.2014 r. W.Sz.Z: TZ 280 48/14 W/g listy adresowej dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych.

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA formularz asortymentowo- cenowy

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA formularz asortymentowo- cenowy ZP.271-3-2013 Załącznik nr 2 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA formularz asortymentowo- cenowy Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i akcesoriów do pojazdów samochodowych wg poniższego

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" SPRĘŻYNA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU DOLMAR SPRĘŻYNA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 5 038114270 ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/7900 7 038114031 PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" 11 038117050 SPRĘŻYNA 8 038117020 DŹWIGNIA WYCHWYTNIKA; 0829-7 9 038117030 PRZEGUB

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA 1 DA00000379 ROZRUSZNIK do EM2600U 2 DA00000380 KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA00000096 4 DA00000064 USZCZELKA OLEJOWA do EM2600 5 DA00000381 USZCZELKA WAŁU KORBOWEGO do EM2600U 6 DA00000382 7

Bardziej szczegółowo

Zadanie nr 1. Części zamienne do autobusów marki Volvo. CPV Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich.

Zadanie nr 1. Części zamienne do autobusów marki Volvo. CPV Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich. Części zamienne do autobusów marki Volvo Zadanie nr 1 CPV 34300000-0 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich Lp CPV Numer katalogowy Nazwa części Jednost ka miary Szacunkowa ilość Cena jednostkowa

Bardziej szczegółowo

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Lp Nazwa części Numer katalogowy Części oryginalne o numerze katalogowy m równowaŝn ym 1) ilość [szt.] Cena

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

51 Nakrętka szt. 3, Narożnik zderzaka tylnego szt. 4, Obrotomierz elektryczny m-3-3 szt.

51 Nakrętka szt. 3, Narożnik zderzaka tylnego szt. 4, Obrotomierz elektryczny m-3-3 szt. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu A 9, H-10 - pakiet zawierający 182 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m. silnika, kadłuby na części zamienne, skrzynie

Bardziej szczegółowo

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Dobre Miasto 2006 Biuro Handlu i Marketingu Wykaz tablic katalogowych Lp. Nazwa tablicy Nr tablicy 1 Blok cylindrowy 1 2 Układ sterowania silnika 2 3 Wał korbowy

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 1 katalogowy części Nazwa 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3

Bardziej szczegółowo

"Części samochodów osobowych i dostawczych pakiet zawierający 339 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)"

Części samochodów osobowych i dostawczych pakiet zawierający 339 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) "Części samochodów osobowych i dostawczych pakiet zawierający 339 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)" Lp. 1 Fartuch przeciw błotny lewy 028248 9320PL0288652 szt. 5 1 Polonez 2 Wieszak tłumika tylnego

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna Podziękowania 8 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych 9 Bezpieczeństwo przede wszystkim! 10 Sprawdzenie skutera przed jazdą 11 Sprawdzanie poziomu oleju silniki dwusuwowe 11 Sprawdzanie

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 26 304073162 OSŁONA do HTS6000/HT2960 28 300064407 27 302700322 POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 31 303500465 SPRZĘGŁO do HTS6000/HT2960 30 300031626 PODKŁADKA do HTS6000/HT2960 21 300018326 ŚRUBA do

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42 1 katalogowy części Nazwa 1 168712-2 BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH 2 962201-7 RETAINING RING (INT) R-42 3 211387-7 ŁOŻYSKO KULKOWE 6004LLU do EM4351UH 4 961090-7 PIERŚCIEŃ WR-20 do EM4351UH MS4300.4U 5 318849-7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł Rodzaj usługi osobowy terenowy dostawczy Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi stalowe) Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi aluminiowe) 50 zł 50 zł 60 zł 60 zł 60 zł 70 zł Wymiana płynu chłodzącego 30-60

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 145 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 146 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 147 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 140 181245250 (zam. 181245251)

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Zadanie nr 1 Części zamienne o porównywalnej jakości, do samochodów marki Volkswagen T - 4, T - 5 i LT - 35

Zadanie nr 1 Części zamienne o porównywalnej jakości, do samochodów marki Volkswagen T - 4, T - 5 i LT - 35 Załącznik nr 1 a do umowy nr. Zestawienie asortymentowe i ilościowe przedmiotu umowy oraz warunki techniczne Zadanie nr 1 Części zamienne o porównywalnej jakości, do samochodów marki Volkswagen T - 4,

Bardziej szczegółowo

Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES

Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Lp. Nazwa części Numer katalogowy WAŁ KIEROWNICZY 4634600109 2 WYCIERACZKA 4638200045

Bardziej szczegółowo

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR S-TYPE (1999-2008)

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR S-TYPE (1999-2008) WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR S-TYPE (1999-2008) BLACHARSKIE FELGA ALU SPORT - 7,5 J 17 XR827512 1 1,080.37 zł KORPUS LUSERKA LEWE XR827255 1 1,377.23 zł KORPUS LUSTERKA XR827254 1 1,001.02 zł LISTWA DACHU

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

51 Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 16, Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 1, Kranik spustowy wody -

51 Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 16, Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 1, Kranik spustowy wody - WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu STAR 660 - pakiet zawierający 244 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m.in.: chłodnice wody, mechanizmy różnicowe, pompy

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA / FORMULARZ CENOWY

OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA / FORMULARZ CENOWY Lp Nazwa części Numer katalogowy Szt. Cena jedn. netto za sztukę Wartość netto 3 4 5 6 7 AKUMULATYOR V0Ah 58 AKUMULATYOR V6Ah 3 AKUMULATYOR V95Ah 6 4 ALTERNATOR / / 76989653 5 AMORTYZATOR PRZEDNI KPL.

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ( do 30 tys. euro) formularz cenowy. Części do samochodu Citroen Jumper 2,8HDI rok 2000, nr VIN VF7233JL215997199

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ( do 30 tys. euro) formularz cenowy. Części do samochodu Citroen Jumper 2,8HDI rok 2000, nr VIN VF7233JL215997199 Nowy Sącz, dnia 20.04.2015 r. 1 Załącznik nr OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ( do 30 tys. euro) formularz cenowy Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i akcesoriów do pojazdów samochodowych

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1. L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto

FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1. L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto ... Załącznik nr 2... nazwa Wykonawcy, adres FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1 Typ pojazdu: Autosan L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto 1 Tuleja zwrotnicy stary typ 4050500103 Cena... 2 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

(numer sprawy: 7/07/WG)

(numer sprawy: 7/07/WG) ZATWIERDZAM ZASTĘPCA KOMENDANTA CENTRUM SZKOLENIA POLICJI kom. Piotr KUCIA Legionowo, 15.02.2007 r. OGŁOSZENIE O WSZCZĘCIU POSTĘPOWANIA PONIśEJ 60 000 EURO NA: dostawę części zamiennych do motocykli (numer

Bardziej szczegółowo

Tśm do pojazdu markistar 200

Tśm do pojazdu markistar 200 Zadanie nr 2 FORMULARZ OFERTOWY Załącznik nr 2 do ogólnych warunków umowy Nazwa tśm numer katalogowy nr VIN nr silnika rok produkcji pojazdu jm ilość cena jednostkowa netto wartość netto stawka VAT cena

Bardziej szczegółowo

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR X-TYPE (2001-2009)

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR X-TYPE (2001-2009) WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR X-TYPE (2001-2009) BLACHARSKIE AMORTYZATOR POKRYWY BAGAŻNIKA (SEDAN) C2S1687 2 174.86 zł BŁOTNIK TYLNY RH C2S30919 1 1,082.42 zł DRZWI TYLNE PRAWE C2S42633 1 1,389.12 zł GNIAZDO

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, 301. www.phusimson.pl. email: kniazw@interia.pl

CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, 301. www.phusimson.pl. email: kniazw@interia.pl CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, 301 www.phusimson.pl email: kniazw@interia.pl zamówienia tel 530-746-766 10-14 zamówienia hurtowe tel 603799967 tel.stacjonarny / fax 63-2711230 TOWAR UWAGI CENA Akumulator

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Przechowywanie 4 opon kpl. 80,00. Przechowywanie 4 kół kpl. 100,00

Przechowywanie 4 opon kpl. 80,00. Przechowywanie 4 kół kpl. 100,00 Cena (netto) WYMIANA OPON Wymiana opony z wyważeniem felga stalowa (do 16 cali) 12,50 Wymiana opony z wyważeniem felga aluminiowa (do 16 cali) 16,50 Wyważenie koła felga stalowa (do 16 cali) 5,00 Wyważenie

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT

Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT Lp. Nazwa części Numer katalogowy 1 USZCZELKI KPL.GŁOWICY BRAVO 1.6

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 2 1. RAMA POŚREDNIA. 1.2 1.1 1.3 1.4 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 1.2 Stabilizator (8xX) 1 DER-002 1.3 Podpora naprawcza

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 1. RAMA POŚREDNIA. KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 2 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 3 1.4 1.1 1.2 1.3 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 1.2 Stabilizator

Bardziej szczegółowo

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r.

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia 20.01.2012 r. Skład pakietu oraz żródło pochodzenia jego elementów Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, 2017 Spis treści 1. Wiadomości wstępne 5 1.1. Dane identyfikacyjne samochodu 5 1.2. Dane techniczne samochodu

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

"Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu "Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Amortyzator tablicy 9320PL0740840 szt. 9 2 ZS PAB-3-4/400 2 Bęben sprzęgła 5342PL0302079 szt. 3 2 Piła

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość Jm Nr fabryczny

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość Jm Nr fabryczny Nazwa pakietu Części samochodowe (POLONEZ, STAR 200 i 660; JELCZ, UAZ) - pakiet zawierający 236 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m. in.: amortyzatory; części układu hamulcowego; łożyska; tarcze

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość jm

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość jm Nazwa pakietu Części samochodowe (POLONEZ, STAR 200 i 660; JELCZ, UAZ) - pakiet zawierający 236 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m. in.: amortyzatory; części układu hamulcowego; łożyska; tarcze

Bardziej szczegółowo

Części do samochodu Citroen Jumper 2,8HDI rok 2000, nr VIN VF7233JL

Części do samochodu Citroen Jumper 2,8HDI rok 2000, nr VIN VF7233JL Nowy Sącz, dnia 08.05.2017 r. Załącznik nr 1 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ( do 30 tys. euro) formularz cenowy Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i akcesoriów do pojazdów samochodowych

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O WSZCZĘCIU POSTĘPOWANIA PONIśEJ EURO NA: dostawę części zamiennych do samochodów (numer sprawy: 19/07/WG)

OGŁOSZENIE O WSZCZĘCIU POSTĘPOWANIA PONIśEJ EURO NA: dostawę części zamiennych do samochodów (numer sprawy: 19/07/WG) OGŁOSZENIE O WSZCZĘCIU POSTĘPOWANIA PONIśEJ 60 000 EURO NA: dostawę części zamiennych do samochodów (numer sprawy: 19/07/WG) CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE Adres: 05-121 Legionowo, ul. Zegrzyńska

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

SEAT - CERTYFIKAT ZAUFANIA PRZEGLĄD AUTA PRZY ZAKUPIE/SPRZEDAŻY TECHNOLOGY TO ENJOY

SEAT - CERTYFIKAT ZAUFANIA PRZEGLĄD AUTA PRZY ZAKUPIE/SPRZEDAŻY TECHNOLOGY TO ENJOY SEAT - CERTYFIKAT ZAUFANIA PRZEGLĄD AUTA PRZY ZAKUPIE/SPRZEDAŻY TECHNOLOGY TO ENJOY LISTA KONTROLNA WYKAZ CZYNNOŚCI SERWISOWYCH Marka Model Silnik Nr VIN Data przeglądu JAZDA TESTOWA Sprawdzono OK Nie

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 9. Części zamienne do autobusu Jelcz M-081 MB. Kod towaru Dostawcy. Proponow ana ilość zakupu. Cena jednostkowa netto

Załącznik nr 9. Części zamienne do autobusu Jelcz M-081 MB. Kod towaru Dostawcy. Proponow ana ilość zakupu. Cena jednostkowa netto Zadanie 2 Części zamienne do autobusu Jelcz M-081 MB Załącznik nr 9 Nr sprawy 9/PN/2010 Lp. Nazwa części Nr katalogowy Kod towaru Dostawcy Proponow ana ilość zakupu Cena jednostkowa netto Wartość netto

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Z.P.A.M. GABRIEL G.T.P. Babińscy S.j. ul. Nadbrzeżna 7, Oława tel./fax , kom.

Z.P.A.M. GABRIEL G.T.P. Babińscy S.j. ul. Nadbrzeżna 7, Oława tel./fax , kom. - 1 - www.truck-gabriel.pl balimech-gabriel@wp.pl Z.P.A.M. GABRIEL G.T.P. Babińscy S.j. ul. Nadbrzeżna 7, 55-200 Oława tel./fax. 71 313 36 69, kom. 603 385 877 A U T O S A N H 9 NR PRODUKCYJNY NR PORÓWNAWCZY

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

Poz. 07 "Części samochodowe (STAR, ŻUK, POLONEZ, GAZ, TATRA) pakiet zawierający 248 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Poz. 07 Części samochodowe (STAR, ŻUK, POLONEZ, GAZ, TATRA) pakiet zawierający 248 poz. asort. wg oddzielnego wykazu Poz. 07 "Części samochodowe (STAR, ŻUK, POLONEZ, GAZ, TATRA) pakiet zawierający 248 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Alternator A12M 16-3701010 Żuk 2920PL0677481 szt. 1 2 2 AlternatorA111A Żuk

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 12. Części zamienne do autobusu marki MAN. Cena jednostkowa netto. Proponow ana ilość zakupu. Wartość netto (4X5) Kod towaru Dostawcy

Załącznik nr 12. Części zamienne do autobusu marki MAN. Cena jednostkowa netto. Proponow ana ilość zakupu. Wartość netto (4X5) Kod towaru Dostawcy Zadanie 5 Części zamienne do autobusu marki MAN Załącznik nr 12 Nr sprawy 9/PN/2 Lp Nazwa części Nr katalogowy Kod towaru Dostawcy Proponow ana ilość zakupu Cena jednostkowa netto Wartość netto (4X5) 1

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 Lp. 1. KTO Rosomak CZĘŚĆ I Zestaw naprawczy uszczelnień do butli układu przeciwpożarowego "DEUGRA", komplet a w nim: j.m. Ilość kpl 30 1) Uszczelnienie F1 wykonane

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 142 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 143 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 144 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 141 195245140 POKRYWA

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na dostawę części zamiennych pojazdów mechanicznych należących do 1 Bazy Lotnictwa Transportowego

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na dostawę części zamiennych pojazdów mechanicznych należących do 1 Bazy Lotnictwa Transportowego Załącznik nr 2 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na dostawę części zamiennych pojazdów mechanicznych należących do 1 Bazy Lotnictwa Transportowego ZADANIE nr 1 DOSTAWA CZĘŚCI ZAMIENNYCH - OPEL Insignia typ 0G-A,

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu Techniczne środki materiałowe (TŚM) do samochodu STAR 660 pakiet zawierający 266 poz. asort. pozycja nr 3 z przetargu z dnia 23.01.2015 r. Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

Części zamienne Jelcz 120M, 120M/3

Części zamienne Jelcz 120M, 120M/3 Zacznik nr. 1 / 6 Części zamienne Jelcz 120M, 120M/3 Lp. Nazwa części Nr katalogowy Cena 1 szt. /netto/ Orientacyj na ilość szt. Wartość netto Wartość brutto 1 2 3 5 6 7 8 1 Automat STOP 501 20 2 Bęben

Bardziej szczegółowo

STAR. Z.P.A.M GABRIEL G.T.P. BALIŃSCY S.j. 55-200 OŁAWA UL. NADBRZEŻNA 7 TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 e-mail : balimech-gabriel@wp.

STAR. Z.P.A.M GABRIEL G.T.P. BALIŃSCY S.j. 55-200 OŁAWA UL. NADBRZEŻNA 7 TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 e-mail : balimech-gabriel@wp. G.T.P. BALIŃSCY S.j. TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 STAR Lp. Mag. Nazwa wyrobu Nr porównawczy S05 18 Mieszalnik paliwa 150 L ( SMOK ) 467.55.209 S06 19 Mieszalnik paliwa 742 469.55.212 S08 35 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH Pieczęć Wykonawcy Załącznik nr 6 do SIWZ Nr. Rej. 4/PN/2011 PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH 1. Pompa wodna: 1.1. demontaż pompy i weryfikacja części, 1.2. wymiana: a) łożysk b) reperaturki

Bardziej szczegółowo

WYKAZ NORM CZASU NAPRAW*

WYKAZ NORM CZASU NAPRAW* Załącznik nr 8 do siwz WYKAZ NORM CZASU NAPRAW* Pojemność silnika 1997 1248 D 2771 2435 1388 1896 D 2148 1998 1998 2417 2498 1598 1400 L.p. Nazwa czynności Ford Kuga ZS 7793N Opel Astra III ZS 1199L Skoda

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Skład pakietu oraz żródło pochodzenia jego elementów. Nr prot.

Strona 1. Skład pakietu oraz żródło pochodzenia jego elementów. Nr prot. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do pojazdów Fiat Brava, Fiat CC, Ford, Nysa-Żuk, VW Passat, Vento i Transporter (nowe i używane) pozycja nr 17 z przetargu z dnia 20.01.2012

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

::: EDPOL ::: świece, przewody zapłonowe, cewki, kopułki, palce rozdzielacza, moduły zapłonowe

::: EDPOL ::: świece, przewody zapłonowe, cewki, kopułki, palce rozdzielacza, moduły zapłonowe Nasi dostawcy uszczelki głowicy, pod pokrywę zaworów, uszczelki kolektorów ssących i wydechowych, uszczelki misek olejowych, uszczelniacze, popychacze, śruby (szpilki głowicy) elementy karoserii chłodnice

Bardziej szczegółowo

Katalog części do autobusów Solaris

Katalog części do autobusów Solaris 85-350 Bydgoszcz, ul. Nakielska 211a tel.: +48 52 379 80 01, fax: +48 52 379 82 58 e-mail: autobusy@motobus.pl Katalog części do autobusów Solaris 2014/2015 2014/2015 www.motobus.pl 1 Alternatory 0104200001

Bardziej szczegółowo

CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251,

CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, 301 www.simson.strona.pl email: kniazw@interia.pl tel.kom 603 799967 tel/fax 063 2711230 CENA Akumulator 12V/5,5A z elektrolitem 52,00 Akumulator 6V/11A z elektrolitem 52,00

Bardziej szczegółowo

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C.

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C. FARTUCHY I ODBOJE 1 ODBÓJ GUMOWO-METALOWY M 8/47x34,5mm 40317211 1 ŚRUBA - PODUSZKA CHŁODNICY STAR 200 403.17.211 540000016809 2 3 4 5 ODBÓJ GUMOWY M 8/39x34mm 46917229 2 ŚRUBY - POD. CHŁODNICY STAR 742,1142

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant I Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr. do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. (pieczęć firmy) FORMULARZ CENOWY. Zadanie nr 1 - Akcesoria, lakiery, znaki i oznaczenia

Załącznik nr. do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. (pieczęć firmy) FORMULARZ CENOWY. Zadanie nr 1 - Akcesoria, lakiery, znaki i oznaczenia . (pieczęć firmy) FORMULARZ CENOWY Załącznik nr. Zadanie nr 1 - Akcesoria, lakiery, znaki i oznaczenia dotyczy przetargu nieograniczonego: Lp Przedmiot zamówienia CPV Dodatkowe oznaczenia, nr katalogowy

Bardziej szczegółowo