Rok wydania Nr publikacji 1.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Rok wydania 2012. Nr publikacji 1."

Transkrypt

1 Rok wydania 0. Nr publikacji.

2 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy... Zespół napinaczy łańcucha... Wał rolujący kompletny I... Wał rolujący kompletny II... Wał rolujący kompletny V... Wał rolujący kompletny III... Wał rolujący kompletny IV... Wał rolujący kompletny VI... Wał rolujący kompletny VII... Zespół podawania sznurka (wersja z obwiązywaniem siatką)... Korpus mechanizmu owijania sznurkiem... Mechanizm owijania sznurkiem Przekładnia ślimakowa.. Osłony mechanizmu owijania sznurkiem... Instalacja hydrauliczna... Instalacja elektryczna... Podrzutnik kompletny... Podbieracz kompletny... Osłony boczne lewe... Osłony boczne prawe... Osłony tylne... Mechanizm obwiązywania siatką... Układ centralnego smarowania

3 SPOSÓB POSŁUGIWANIA SIĘ KATALOGIEM CZĘŚCI. Katalog części zawiera tablice rysunkowe oraz opisy podzespołów prasy belującej z wyszczególnieniem części montażowych. Katalogiem należy posługiwać się w następujący sposób: ) Ustalić w jakim zespole maszyny znajduje się podlegająca wymianie część. ) Znaleźć odpowiednią tablicę katalogu a w niej odpowiednią część. ) Kierując się numerem części na rysunku, należy odszukać w opisie tablicy odpowiedni numer rysunkowy lub normy, nazwę części.

4

5 OŚ KOŁA KOMPLETNA Nr na rys Nazwa części Oś główna Piasta Szpilka M8x,5x55 8,8 B Nakrętka kulista M8 8 B Pokrywka piasty Śruba Mx 5,8 B Podkładka okrągła,5 Zawleczka,x7 Nakrętka M 8 B Łożysko stożkowe 0 RS Łożysko stożkowe RS Pierścień uszczelniający Półośka Śruba Mx0 8,8 B Nakrętka M 8 B Podkładka sprężysta, Koło kompletne Śruba Mx0 5,8 B Nakrętka M 5 B Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta 0,5 Nakrętka M0 8 B Nr rysunku lub normy Z PN/M 805 PN/M 800 PN/M 800 PN/M 88 PN ISO 55:997 PN ISO 55:997 A75x00x0 Z PN/M 805 PN/M 8 PN/M \0 5,5 PR PN/M 805 PN/M 875 PN/M 805 PN/M 8008 PN/M 8 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 8 8 5

6

7 DYSZEL KOMPLETNY Nr na rys Nazwa części Zaczep przedni Zaczep przedni Oko dyszla Podkładka okrągła Ø7 Nakrętka A M 5 B Zawleczka,x7 Wspornik przewodów Rura stopnia Śruba M8x5 5,8 B Nakrętka M8 5 B Śruba M0x50 8,8 B Nakrętka M0 5 B Podkładka sprężysta 0,5 Stopień II Śruba M0x5 8,8 B Nakrętka M0 8 B Wspornik WOM Śruba M8x5 8 B Nakrętka M8 8 B Łańcuch Nakrętka M 8 B Nr rysunku lub normy Z Z R Z A PN/M 8005 PN/M 859 PN/M 800 Z Z R PN/M 805 PN/M 875 PN/M 805 PN/M 8 PN/M 8008 Z PN/M 805 PN/M 875 Z PN/M 80 PN/M 875 Z PN/M 875 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 8 otworów do montażu rury stopnia 7

8 8

9 KORPUS PRASY KOMPLETNY wersja z obwiązywaniem siatką Nr na rys () Nazwa części Korpus przedni Korpus tylny Łącznik prawy Pierścień ślizgowy Pokrywka Śruba Mx 8,8 B Podkładka okrągła,5 Śruba Mx0 8,8 B Nakrętka M 5 B Przetyczka zawleczka Ø 5 Śruba Mx0 8,8 B Nakrętka M 5 B Blacha wewnętrzna lewa Śruba M0x0 5,8 B Nakrętka M0 5 B Osłona wewnętrzna I Śruba M0x0 8,8 B Nakrętka M0 5 B Smarowniczka M0x Stopka podporowa Sworzeń przetyczka stopki Smarowniczka Mx Wspornik stopki Wspornik stopki Łącznik lewy Blacha wewnętrzna prawa Nr rysunku lub normy Z /S Z Z P Z Z PN/M 805 PN/M 800 PN/M 805 PN/M 875 DIN 0 PN/M 805 PN/M 875 Z L PN/M 80 PN/M 875 Z PN/M 805 PN/M 875 PN/M 800 Z Z PN/M 800 Z Z R Z L Z P Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ L=0 L=00 9

10 0

11 MECHANIZM UWALNIANIA BEL Nr na rys Nazwa części Dźwignia zamka Przetyczka Ø Śruba Mx0 5,8 B Nakrętka M 5 B Sprężyna III Dźwignia I zamka Pierścień sprężysty Z5 Zawleczka,x7 Śruba Mx00 5,8 Nakrętka M 5 B Sprężyna VII Łącznik II Podkładka okrągła Ø0,5 Tuleja osi zamka Podkładka osi zamka Podkładka okrągła Ø7 Koło regulacji linki Linka kompletna Zabezpieczenie linki Zawleczka x Kołek sprężysty x5 Zawleczka 5x50 Dźwignia II zamka Podkładka okrągła Ø0,5 Nr rysunku lub normy Z DIN 0 PN/M 805 PN/M 875 Z Z PN/M 85 PN/M 800 PN/M 805 PN/M 8 Z Z PN/M 8005 Z Z PN/M 8005 Z Z Z PN/M 800 PN/M 850 PN/M 800 Z PN/M 800 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/

12

13 MECHANIZM UWALNIANIA BEL Nr na rys Nazwa części Sprężyna VI Nakrętka M0 5 B Podkładka okrągła Ø0,5 Sprężyna I Dźwignia Płaskownik Zawleczka x8 Łańcuch rolniczy Øxx0 Smarowniczka Mx Podkładka okrągła Ø8,5 Nakrętka M8 5 B Nakrętka M8 5 B Łącznik I Nakrętka cięgna M Nakrętka M 5 - B Nr rysunku lub normy Z PN/M 8 PN/M 8005 Z Z Z PN/M 800 ogniwa PN/M 800 PN/M 800 PN/M 8 PN/M 875 Z NC PN/M 8 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/

14

15 ODRZUTNIK BEL Nr na rys Nazwa części Odrzutnik bel Wspornik Blokada odrzutnika Sprężyna Śruba Mx50 8,8 B Nakrętka M 5 B Wpust A8x7x Kołek sprężysty x5 Nr rysunku lub normy Z Z Z Z PN/M 805 PN/M 875 PN/M PN/M 850 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 5

16

17 ZESPÓŁ NAPĘDOWY Nr na rys (7) 7 8 Nazwa części Przekładnia główna kątowa Śruba Mx0 8,8 B Podkładka okrągła Ø7 Podkładka sprężysta, Śruba Mx50 8,8 B Podkładka okrągła Ø Nakrętka M 5 B Koło napędu Z 7 Podkładka I Śruba Mx50 8,8 B Podkładka okrągła Ø Podkładka sprężysta, Osłona mocowania wału Śruba M0x5 5,8 B Podkładka okrągła Ø0,5 Pierścień sprężysty Z 50 Tulejka dystansowa III Tulejka (l=75) Wał przegubowy Nr rysunku lub normy MB 0.00 lub P0 PN/M 805 PN/M 8005 PN/M 8008 PN/M 805 PN/M 8005 PN/M 875 Z Z PN/M 805 PN/M 8005 PN/M 8008 POD-OST PN/M 805 PN/M 800 PN/M 85 Z Z R 0 7 B Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 7

18 8

19 ZESPÓŁ NAPINACZY ŁAŃCUCHA Nr na rys Nazwa części Łańcuch 9 ogniw Łańcuch 58 ogniw Łańcuch 78 ogniw Łańcuch 9 ogniw Łańcuch 9 ogniwa Ślizg I napinacza łańcucha Śruba Mx00 5,8 B Podkładka okrągła Ø Nakrętka M 5 B Rolka napinacza łańcucha Łożysko 05RS Pierścień sprężysty W 5 Pierścień sprężysty Z 5 Koło Z Łożysko 08S Pierścień sprężysty W 80 Pierścień sprężysty Z 0 Dźwignia I napinacza łańcucha Tuleja ślizgowa Sprężyna V Podkładka I Nakrętka M 5 B Dźwignia II napinacza łańcucha Nit 0x0 Nr rysunku lub normy PN/M 88 PN/M 88 PN/M 88 PN/M 88 PN/M 88 Z PN/M 80 PN/M 8005 PN/M 875 Z PN/M 800 PN/M 85 PN/M 85 Z PN/M 800 PN/M 85 PN/M 85 Z Z Z Z PN/M 875 Z PN/M 895 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 9 9

20 0

21 ZESPÓŁ NAPINACZY ŁAŃCUCHA Nr na rys Nazwa części Zawleczka x Koło Z 5 Łożysko RAE 0NPP FA0 Pierścień sprężysty W Łańcuch ¾ wzmocniony 50 ogniw Łańcuch ¾ wzmocniony 9 ogniw Ślizg II Ślizg III Płytka M Śruba Mx80 5,8 B Podkładka II Nr rysunku lub normy PN/M 800 Z PN/M 85 PN/M 88 PN/M 88 Z Z Z PN/M 80 Z Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/

22

23 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY I Nr na rys Nazwa części Wał rolujący I Denko III Łożysko K07 RS Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø0, Denko I Podkładka specjalna Łożysko K08 RS Obudowa łożyska P08 Tulejka dystansowa IV Śruba M8x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø8, Koło Z / Z Wpust A0x8x50 Pierścień sprężysty Z 8 Podkładka okrągła Ø9 Nr rysunku lub normy Z Z PN/M 80 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z PN/M 80 Z Z PN/M 805 PN/M 8008 Z PN/M PN/M 85 PN/M 8005 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/

24

25 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY II Nr na rys Nazwa części Wał rolujący II Denko III Łożysko K07 RS Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø0, Denko I Podkładka specjalna Łożysko UCFC0 Tulejka dystansowa VI Śruba M8x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø8, Koło Z / Z Wpust A0x8x50 Pierścień sprężysty Z 5 Podkładka okrągła Ø Nr rysunku lub normy Z Z PN/M 80 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z PN ISO 8:99 Z PN/M 80 PN/M 8008 Z PN/M PN/M 85 PN/M 8005 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 5

26

27 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY V Nr na rys Nazwa części Wał rolujący II Denko III Łożysko K07 RS Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø0, Denko I Podkładka II Łożysko UCFC0 Tulejka dystansowa VI Śruba Mx0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø, Koło Z / Z Wpust A0x8x50 Pierścień sprężysty Z 5 Podkładka okrągła Ø Nr rysunku lub normy Z /I Z PN/M 80 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z PN ISO 8:99 Z PN/M 80 PN/M 8008 Z PN/M PN/M 85 PN/M 8005 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 7

28 8

29 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY III Nr na rys Nazwa części Wał rolujący III Denko III Łożysko K07 RS Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø0, Denko I Podkładka II Łożysko K08 RS Obudowa łożyska P08 Tulejka dystansowa V Śruba M8x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø8, Koło Z Wpust A0x8x50 Pierścień sprężysty Z 8 Podkładka okrągła Ø9 Nr rysunku lub normy Z Z PN/M 80 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z PN/M 80 Z Z PN/M 805 PN/M 8008 Z PN/M PN/M 85 PN/M 8005 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/

30 0

31 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY IV Nr na rys Nazwa części Wał rolujący IV Denko III Łożysko K07 RS Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø0, Denko IV Podkładka specjalna Łożysko UCFC0 Śruba Mx0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø, Koło Z Wpust A0x8x Pierścień sprężysty Z 5 Podkładka okrągła Ø Nr rysunku lub normy Z Z PN/M 80 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z PN ISO 8:99 PN/M 80 PN/M 8008 Z PN/M PN/M 85 PN/M 8005 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/

32 Wał rolujący kpl.vi

33 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY VI Nr na rys Nazwa części Wał rolujący Denko III Denko IV Koło Z / Z Tulejka dystansowa Denko I Łożysko UCFC0 Wpust A0x8x50 Śruba Mx50 8,8 B Podkładka Ø Podkładka sprężysta Ø0, Śruba M0x0 8,8 B Pierścień sprężysty Z 8 Nr rysunku lub normy Z Z Z Z Z Z PN/M 80 PN/M PN/M 805 PN/M 8005 PN/M 8008 PN/M 805 PN/M 85 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/

34

35 WAŁ ROLUJĄCY KOMPLETNY VII Nr na rys Nazwa części Wał rolujący II Denko III Łożysko K07 RS Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø0, Denko I Podkładka specjalna Łożysko UCFC0 Tulejka dystansowa VI Śruba M8x0 8,8 B Podkładka sprężysta Ø8, Koło Z / Z Wpust A0x8x50 Pierścień sprężysty Z 5 Podkładka okrągła Ø Nr rysunku lub normy Z Z PN/M 80 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z Z Z PN/M 80 PN/M 8008 Z PN/M PN/M 85 PN/M 8005 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 5

36

37 ZESPÓŁ PODAWANIA SZNURKA Nr na rys Nazwa części Blacha I (pojemnik siatki /sznurka) Wspornik przelotki Prowadnik sznurka Obejma M Nakrętka M 5 B Napinacz sznurka lewy Śruba Mx50 5,8 B Podkładka okrągła Ø,5 Nakrętka M 5 B Sprężyna Śruba M0x0 8,8 B Nakrętka M0 8 B Śruba M0x0 5,8 B Nakrętka M0 5 B Napinacz sznurka prawy Nr rysunku lub normy Z Z POD-OGL-0000 Z PN/M 875 Z L PN/M 805 PN/M 800 PN/M 875 Z PN/M 805 PN/M 875 PN/M 80 PN/M 875 Z P Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 7

38 NAPINACZ SZNURKA 8

39 NAPINACZ SZNURKA Nr na rys 5 Nazwa części Korpus napinacza Sprężyna Z Śruba Mx0 Podkładka powiększana 7 Nakrętka M 5 B Nr rysunku lub normy Z MAZ-788 S/0OC POC00 PN/M 875 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 9

40 0

41 KORPUS MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM Nr na rys Nazwa części Dźwignia V zamka Śruba M8x0 5,8 B Podkładka okrągła Ø8, Nakrętka M8 5 B Zawleczka x Podkładka okrągła Ø Sprężyna II Podstawa podajnika Pręt Nakrętka M0 5 B Śruba M0x0 5,8 B Nakrętka M0 5 B Śruba M8x0 5,8 B Podkładka sprężysta Ø8, Wspornik noża Docisk Nóż tnący Śruba Mx70 5,8 B Nakrętka M 5 B Śruba Mx 5,8 B Podkładka okrągła Ø,5 Śruba M8x0 5,8 B Pokrywa Rolka Nr rysunku lub normy Z PN/M 80 PN/M 8005 PN/M 875 PN/M 800 PN/M 8005 Z Z Z PN/M 8 PN/M 805 PN/M 875 PN/M 805 PN/M 8008 Z Z Z PN/M 805 PN/M 8 PN/M 805 PN/M 800 PN/M 805 Z Z Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 7 8

42

43 KORPUS MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM Nr na rys Nazwa części Dźwignia I Dźwignia II Pierścień sprężysty Z Sprężyna Zawleczka x8 Śruba specjalna M8 Łożysko igiełkowe HK 0 Tulejka MFM-08-0 Nr rysunku lub normy Z Z PN/M 85 Z PN/M 800 Z PN/M 80 POD-TSZ-0000 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/

44

45 MECHANIZM OWIJANIA SZNURKIEM Nr na rys Nazwa części Koło regulacji sznurka Przekładnia ślimakowa Śruba M8x0 5,8 B Podkładka okrągła Ø8,5 Podkładka sprężysta Ø8, Wkręt M8x5 5,8 B Nakrętka M8 5 B Koło Z 5 ½ Wpust Axx Napinacz łańcucha Podkładka okrągła Ø0,5 Nakrętka M0 5 B Koło Z 5 ½ Łożysko 0 RS Pierścień sprężysty W Pierścień sprężysty Z Wózek spaw. Prowadnica Ślizg I Ślizg II Rolka Łożysko Z 08 Nr rysunku lub normy Z Z PN/M 805 PN/M 800 PN/M 8008 PN/M 808 PN/M 875 Z PN/M Z PN/M 8005 PN/M 8 Z PN/M 800 PN/M 85 PN/M 85 Z Z Z Z Z PN/M 800 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 5

46

47 MECHANIZM OWIJANIA SZNURKIEM Nr na rys Nazwa części Wkręt Mx0 5,8 B Śruba Mx 5,8 B Łańcuch ½ 7 ogniwa Śruba specjalna M8 Łożysko igiełkowe HK0 Tulejka MFM-08-0 Łożysko Z 08 Śruba specjalna M8 Nr rysunku lub normy PN/M 808 PN/M 805 PN/M - 88 Z PN/M 80 POD-TSZ-0000 PN/M 800 Z Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 7

48 8

49 PRZEKŁADNIA ŚLIMAKOWA Nr na rys Nazwa części Korpus przekładni Pokrywka Ślimak Koło ślimaka Ośka Łożysko 00 RS Pierścień sprężysty W Wpust pryzmatyczny Axx0 Smarowniczka M0x, kąt 90 Nr rysunku lub normy Z Z Z Z Z DIN 5 DIN 7 DIN 885A DIN 7C Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 9

50 50

51 OSŁONY MECHANIZMU OWIJANIA SZNURKIEM Nr na rys Nazwa części Klapa osłony Osłona wewnętrzna III Kątownik Śruba M0x0 5,8 B Nakrętka M0 5 B Śruba M0x0 5,8 B Nakrętka M0 5 B Podstawa osłony Nr rysunku lub normy Z Z Z PN/M 805 PN/M 875 PN/M 805 PN/M 875 Z Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 5

52 5

53 INSTALACJA HYDRAULICZNA Nr na rys Nazwa części Dźwignia III zamka Sworzeń I Podkładka specjalna okrągła Kołek sprężysty x5 Podkładka specjalna okrągła Kołek sprężysty x5 Smarowniczka Mx Cylinder hydrauliczny Linka sterowania rozdzielaczem Przewód hydrauliczny Korpus przyłączki trójnik M8x,5 Przewód hydrauliczny stalowy Dźwignia sterowania rozdzielaczem Cylinder hydrauliczny Sworzeń II Kołek sprężysty x5 Korpus przyłączki prosty /8 x M8x,5 Złączka /8 /" Przewód hydrauliczny stalowy Zawór redukcyjny /8 Rozdzielacz hydrauliczny Rozdzielacz elektryczny Przewód hydrauliczny Nr rysunku lub normy Z Z //50 PN/M 850 / / 50 PN/M 850 PN/M 800 CNF--0/00z Ilość sztuk Z 5 CNS08-5/0 Z PN/M 850 ZN/0 ZP/8-/ Z VRFU 80SP N ZTS POD-HZW A90A//0 L-500 AA//0 L-80 PN/M 75 Z Z 5/ Z5/ 5

54 5

55 INSTALACJA HYDRAULICZNA Nr na rys Nazwa części Zawór - wtyczka szybkozłącze Mx,5 Blokada siłownika Przewód hydrauliczny stalowy Przewód hydrauliczny stalowy Tulejka dystansowa II Tulejka dystansowa I Tulejka dystansowa III Przetyczka rolnicza 5 Obejma przewodów Śruba M8x0 5,8 B Podkładka okrągła Ø8, Nakrętka M8 5 B Przewód hydrauliczny Korpus przyłączki prosty Mx,5/M8x,5 Uchwyt rozdzielacza Nakrętka M 5 B Przewód hydrauliczny Przewód hydrauliczny Filtr oleju Złączka / Mx,5 Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 ZWE Z Z Z Z Z Z DIN 0 Z PN/M 805 PN/M 8005 PN/M 875 AB//0 L-00 PN/M - 70 Z PN/M 8 A5B//0/ L-50 A90A//0/ L-50 FLA BO PP/ M/,5 FI5 Z 5/ Z5/ 55

56 5

57 INSTALACJA ELEKTRYCZNA Nr na rys Nazwa części Wiązka kpl. instalacji elektrycznej do licznika LP0 Wiązka kpl. instalacji elektrycznej do licznika LP0 Lampa tylna zespolona Wyłącznik krańcowy Sygnalizator akustyczny klakson Śruba M8x5 5,8 B Podkładka sprężysta Ø8, Nakrętka M8 5 B Podkładka okrągła Ø8,5 Licznik prasy LP0 Licznik prasy LP0 Żarówka V/W Żarówka V/5W Wspornik prawy lampy przedniej Wspornik lewy lampy przedniej Lampa przednia biała Śruba M8x0 5,8 B Nakrętka M8 5 B Światło odblaskowe białe Światło odblaskowe pomarańczowe Wkręt Mx50 5,8 B Nakrętka M 5 B Moduł sterownika LP0 Przewód licznika LP0 Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 WPE POD-ELK PN/M 805 PN/M 8008 PN/M 8 PN/M 800 5LP POD-ELK-0005 Z L Z P PN/M 805 PN/M 875 PN/M 8008 PN/M 8 POD-ELK-0005 POD-ELK-0005 Z 5/ Z5/ 8 57

58 58

59 PODRZUTNIK KOMPLETNY Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Osłona podrzutnika Wkręt M0x0 5,8 B Nakrętka M0 5 B Podkładka sprężysta Ø0, Grabie spawane Ośka podrzutnika Śruba specjalna M Nakrętka M 5 B Podkładka sprężysta Ø, Kostka podrzutnika Wpust A8x7x0 Półośka prawa Śruba Mx80 8,8 B Nakrętka M 5 B Półośka lewa Wpust A8x7x70 Podkładka oporowa Obsada II Łożysko K07 lub 07E Pierścień sprężysty Z 5 Pierścień sprężysty W 7 Podkładka sprężysta Ø0, Z PN/M 808 PN/M 875 PN/M 8008 Z Z Z PN/M 875 PN/M 8008 Z PN/M Z PN/M 80 PN/M 875 Z PN/M Z Z PN/M 80 PN/M 85 PN/M 85 PN/M 8008 Z 5/ Z5/ 8 59

60 0

61 PODRZUTNIK KOMPLETNY Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Nakrętka M0 5 B Obsada I Łożysko 07 RS Tulejka dystansowa Koło Z 8 Podkładka specjalna okrągła Ø Łożysko FD 05 Docisk spawany Tulejka ślizgowa Łącznik I Przetyczka rolnicza Ø5 Smarowniczka Mx Śruba M0x5 8,8 B Nakrętka M0 5 B Podkładka sprężysta Ø0, PN/M 875 Z PN/M 800 Z Z Z PN/M 80 Z Z Z DIN 0 PN/M 800 PN/M 805 PN/M 875 PN/M 8008 Z 5/ Z5/ 8

62

63 PODBIERACZ KOMPLETNY Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Ściana lewa Ściana prawa Rama podbieracza Ośka sprężyn Oś główna Wpust A8x7x70 Wpust A8x7x Tuleja ślizgowa Czop rolki Łożysko RT 5 Pierścień sprężysty Z 5 Smarowniczka Mx Kołek sprężysty x5 Podkładka okrągła Ø Kołek sprężysty 8x50 Bieżnia rolek Przenośnik ślimakowy L+P Koło Z 0 ¾ Tulejka I Tulejka II Łożysko 07 RS Pierścień sprężysty Z 0 Pierścień sprężysty W 7 Podkładka okrągła Ø Z Z Z Z Z PN/M PN/M Z Z PN/M 800 PN/M 85 DIN 05A PN/M 850 Z PN/M 850 Z Z Z Z Z PN/M 800 PN/M 85 PN/M 85 PN/M 8005 Z 5/ Z5/ +

64

65 PODBIERACZ KOMPLETNY Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Oprawa blaszana P 0 Łożysko S A 0 Koło Z ¾ Koło Z ¾ Tulejka I dystansowa Pierścień sprężysty Z 0 Podkładka okrągła Ø Śruba M0x 5,8 B Nakrętka M0 5 B Koło Z ¾ Wałek napędu Wpust A8x7x5 Podkładka specjalna Tuleja II dystansowa Tuleja III dystansowa Koło Z sprzęgła Tuleja sprzęgła Śruba Mx0 0,9 B Podkładka okrągła Ø,5 Nakrętka M 5 B Łożysko SA 07 (FD 07) Obudowa blaszana P 07 Pierścień sprężysty Z 5 PN ISO 8:99 PN/M 80 Z Z Z PN/M 85 PN/M 8005 PN/M PN/M 875 Z Z PN/M Z Z Z Z Z PN/M 80 PN/M 800 PN/M 875 PN/M 80 PN ISO 8:99 PN/M 85 Z 5/ Z5/ 5

66

67 PODBIERACZ KOMPLETNY Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Osłona I Śruba Mx 8,8 B Podkładka okrągła Ø,5 Osłona II Osłona III lewa Osłona III prawa Wkręt M8x5 5,8 B Nakrętka M8 5 B Podkładka sprężysta Ø8, Podkładka okrągła Ø8, Podkładka okrągła Ø0,5 Podkładka sprężysta Ø0, Osłona boczna lewa Osłona boczna prawa Rurka I Rurka II Sprężyna Śruba M8x75 8,8 B Nakrętka M8 5 B Podkładka okrągła Ø8,5 Podkładka okrągła Ø0,5 Kółko spawane Sworzeń - przetyczka Przetyczka rolnicza Ø Napinacz łańcucha Z PN/M 805 PN/M 800 Z Z L Z P PN/M 808 PN/M 8 PN/M 8008 PN/M 8005 PN/M 8005 PN/M 8008 Z L Z P Z Z Z PN/M 80 PN/M 875 PN/M 800 PN/M 800 Z Z DIN 0 Z Z 5/ Z5/

68 8

69 PODBIERACZ KOMPLETNY Nr na rys Nazwa części Śruba Mx0 5,8 B Podkładka okrągła Ø Łańcuch B ¾ 57 ogniw Łańcuch B ¾ 8 ogniw Sworzeń II Kołek sprężysty x5 Sprężyna VII Łańcuch rolniczy 8x0x50 Śruba M0x0 5,8 B Nakrętka M0 5 B Podkładka okrągła Ø0,5 Śruba M0x0 8,8 B Osłona wewnętrzna prawa Osłona wewnętrzna lewa Osłona łańcucha Półoś spawana Tulejka plastikowa Nakrętka M 5-B Nr rysunku lub normy PN/M 80 PN/M 8005 PN/M 88 PN/M 88 Z PN/M 850 Z ogniw PN/M 80 PN/M 875 PN/M 800 PN/M 805 Z P Z L Z Z TP (Z ) PN/M-875 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 5 9

70 Oś główna tłoczona 70

71 OŚ GŁÓWNA TŁOCZONA Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Oś głowna Tulejka Z Z Z 5/ Z5/ 7

72 7

73 OSŁONY BOCZNE LEWE Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Osłona przednia I lewa Osłona przednia II lewa Osłona boczna I lewa Osłona boczna II lewa Osłona boczna VI lewa Osłona boczna III lewa Osłona boczna IV lewa Śruba Mx 8,8 B Podkładka okrągła Ø,5 Podkładka sprężysta Ø, Nakrętka M 5 B Podkładka okrągła Ø Zamek Nit 8x5 Z L Z L Z L Z L Z Z Z L PN/M 805 PN/M 800 PN/M 8008 PN/M 88 PN/M 8005 PN/M 895 Z 5/ Z5/ 7

74 Osłony lewe ścięte 7

75 OSŁONY LEWE ŚCIĘTE Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Osłona przednia I lewa Osłona boczna I lewa Osłona boczna IV L Osłona boczna II lewa Osłona boczna V lewa Pokrywka Śruba Mx 8,8 B Podkładka okrągła Ø,5 Podkładka sprężysta Ø, Nakrętka M 5 B Podkładka okrągła Ø Zamek Z RL Z RL Z L Z RL Z RL Z POD-ELZ-000 POD-ELZ POD-ELZ POD-ELZ POD-ELZ POD-ELZ-000 Z 5/ Z5/

76 7

77 OSŁONY BOCZNE PRAWE Nr na rys Nazwa części Osłona przednia I prawa Osłona przednia II prawa Osłona boczna I prawa Osłona boczna II prawa Osłona boczna V prawa Osłona boczna IV prawa Śruba Mx 8,8 B Podkładka okrągła Ø,5 Podkładka sprężysta Ø, Nakrętka M 5 B Podkładka okrągła Ø Zamek Nit 8x5 Nr rysunku lub normy Z P Z P Z P Z P Z Z P PN/M 805 PN/M 800 PN/M 8008 PN/M 88 PN/M 8005 POD-ELZ-000 PN/M 895 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/ 77

78 Osłony prawe ścięte 78

79 OSŁONY PRAWE ŚCIĘTE Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Osłona przednia I prawa Osłona boczna Iprawa Osłona boczna IV P Osłona boczna II prawa Osłona boczna V prawa Śruba Mx 8,8 B Podkładka okrągła Ø,5 Podkładka sprężysta Ø, Nakrętka M 5 B Podkładka okrągła Ø Zamek Z RP Z RP Z P Z RP Z RP PN/M 805 PN/M 8005 PN/M 8008 PN/M 88 PN/M 8005 POD-ELZ-000 Z 5/ Z5/

80 80

81 OSŁONY TYLNE Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Osłona tylna I lewa Osłona tylna II Osłona tylna III Śruba Mx 8,8 B Podkładka okrągła Ø,5 Podkładka sprężysta Ø, Nit 8x5 Uchwyt trójkąta Z Z Z PN/M 805 PN/M 8005 PN/M 8008 PN/M 895 POD-OGL-0000 Z 5/ Z5/ 8

82 8

83 OSŁONY TYLNE Nr na rys 5 Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Osłona tylna II Osłona tylna III Śruba Mx 8,8 B Podkładka okrągła Ø,5 Podkładka sprężysta Ø, Uchwyt trójkąta Z Z PN/M 805 PN/M 8005 PN/M 8008 POD-OGL-0000 Z 5/ Z5/ 8

84 8

85 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Osłona wewnętrzna II Płaskownik zgarniacza Śruba M0x0 8,8 B Podkładka sprężysta 0, Śruba M0x0 8,8 B Podkładka okrągła 0,5 Podkładka sprężysta 0, Przeciwnóż Podkładka okrągła 0,5 Osłona I Osłona II Śruba M8x5 8,8 B Podkładka sprężysta 8, Nakrętka M8 8 B Śruba M0x55 8,8 B Nakrętka M0 8 B Nóż Oprawa noża Osłona IV Wkręt Mx0 8,8 B Nakrętka M 8 B Wkręt Mx0,8 B Podkładka okrągła,5 Nakrętka M 8 B Z Z PN/M 805 PN/M 8008 PN/M 805 PN/M 800 PN/M 8008 Z PN/M 8005 Z Z PN/M 805 PN/M 8008 PN/M 8 PN/M 80 PN/M 8 Z Z Z PN/M 807 PN/M 875 PN/M 807 PN/M 800 PN/M 875 Z 5/ Z5/

86 8

87 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Sprężyna Łożysko 00 RS Łożysko samonastawne FD0 Oprawa łożyska Śruba M8x0 8,8 B Podkładka okrągła 8,5 Podkładka sprężysta 8, Śruba CD M8x70 Nakrętka M8 8 B Nakrętka M8 8 B Podkładka sprężysta 8, Sprężyna Nóż pomiarowy Korpus pomiarowy Podkładka 0,5 Śruba M8x5 8,8 B Nakrętka M8 8 B Nakrętka M8 8 B Podkładka okrągła 8,5 Wpust pryzmatyczny Axx Widełki Linka Zacisk kabłąkowy,5 Z PN/M 800 PN/M 80 T0 PN/M 805 PN/M 800 PN/M 8008 BN 90 8 PN/M 875 PN/M 8 PN/M 8008 Z Z Z PN/M 800 PN/M 805 PN/M 8 PN/M 875 PN/M 800 PN/M Z Z PN/M-80 Z 5/ Z5/

88 88

89 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Nr na rys (5) (0) 5 () 7 (7) 8 9 Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Nakrętka napinająca komplet M8x0 Koło linowe Pręt rozprowadzający spawany Nakrętka M0 8 B Podkładka okrągła Nakrętka M 8 B Czop tarczy Czop tarczy Tarcza I Śruba M8x0 8,8 B Podkładka okrągła 8,5 Podkładka sprężysta 8, Wpust pryzmatyczny Axx0 Tarcza pośrednia wewnętrzna Tarcza pośrednia Tulejka Ramię napinające Tarcza pośrednia gumowana Podkładka Dekiel Blacha dźwigni Blacha dźwigni Blacha dźwigni I Blacha dźwigni I Łożysko 00 RS Śruba M8x0 8,8 B DIN 80 Z Z PN/M 875 PN/M 800 PN/M 875 Z Z Z PN/M 805 PN/M 800 PN/M 8008 PN/M 85 Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z Z PN/M 800 PN/M 805 Z 5/ Z5/ Czop z gwintem prawym Czop z gwintem lewym Do tarczy Z Do tarczy Z

90 90

91 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Nr na rys (9) Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Śruba M8x5 8,8 B Wkręt M5x8,8 B Nakrętka M8 8 B Nakrętka M 8 B Opór Nakrętka M0 8 B Podkładka okrągła 0,5 Rura Sprężyna Śruba rolki Ramię lewe Ramię prawe Łożysko 05 RS Nakrętka M0 8 B Podkładka okrągła Nakrętka M8 8 B Rolka napinająca Ramię prawe Ramię lewe Sprężyna Rolka gumowa Nakrętka M8 8 B Wpust pryzmatyczny Axx0 Piasta wolnobiegu Tarcza napędowa PN/M 805 PN/M 808 PN/M 875 PN/M 875 Z PN/M 875 PN/M 800 Z Z Z Z Z PN/M 800 PN/M 875 PN/M 800 PN/M 8 Z Z Z Z Z PN/M 8 PN/M Z Z Z 5/ Z5/ 9

92 9

93 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Nr na rys Nazwa części Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 Tarcza napędowa Wolnobieg Z 8 Śruba Mx 8,8-B Podkładka okrągła, Śruba M8x0 8,8 B Podkładka sprężysta 8, Podkładka okrągła 8,5 Pierścień sprężysty Z 5 Osłona III Pasek klinowy Płaskownik Śruba M0x5 8,8 B Podkładka okrągła 0,5 Nakrętka M0 8 B Koło z piastą Oś koła pasowego spawana Łożysko 00 RS Pierścień sprężysty W Śruba M0x0 8,8 B Podkładka okrągła 0,5 Podkładka sprężysta 0, Podkładka okrągła 8,5 Nakrętka M8 8 B Z PN/M 805 PN/M 8005 PN/M 805 PN/M 8008 PN/M 800 PN/M 85 Z SPZ 000 Z PN/M 805 PN/M 800 PN/M 875 Z Z PN/M 800 PN/M 85 PN/M 805 PN/M 800 PN/M 8008 PN/M 800 PN/M 875 Z 5/ Z5/ 5 9

94 9

95 MECHANIZM OBWIĄZYWANIA SIATKĄ Nr na rys Nazwa części Blacha I Hamulec Wkręt M8x5 Podkładka okrągła 0,5 Podkładka sprężysta 0, Nakrętka M8 8 B Nr rysunku lub normy Z Z PN/M 807 PN/M 800 PN/M 8008 PN/M 8 Ilość sztuk Z 5 Z 5/ Z5/

96 Elektryczne załączanie obwiązywacza siatką 9

97 ELEKTRYCZNE ZAŁĄCZANIE OBWIĄZWACZA SIATKĄ Nr na rys Nazwa części Śruba Mx5 805 Podkładka powiększana 800 Nakrętka samokontrująca M5 875 Seger W Łożysko 0 RS Tulejka Koło pasowe II Sprzęgło tarczowe Nakrętka M 8 Śruba Mx5 805 Śruba imbus M5x5 80 Czop Z Wpust A8x7x Pasek klinowy SPZ900 Piasta wolnobiegu Z Koło pasowe I Sprzęgło jednokierunkowe ZZ0 Seger Z0 Wpust Axx0 Seger Z0 Łożysko 00 Rolka Z Ramię napinające Nakrętka samokontrująca M 875 Podkładka Nord-Lock NL Ilość sztuk Nr rysunku lub normy POD-ELZ-000 POD-ELZ POD-ELZ-0007 POD-ELZ-000 POD-LOZ Z POD-TSZ POD-OGL-0000 POD-ELZ-0000 POD-ELZ-0008 POD-ELZ-0007 POD-ELZ POD-ELZ-000 POD-TSZ POD-EOS-0000 Z POD-OGL POD-ELZ-0009 POD-ELZ-0007 POD-ELZ-0007 POD-LOZ-0000 POD-TSZ Z POD-ELZ-0000 POD-ELZ-0008 Z 5 Z 5/ Z5/ 97

98 98

99 UKŁAD CENTRALNEGO SMAROWANIA Nr na rys Nazwa części Zespół zbiornika Zbiornik kpl. oleju Filtr oleju Śruba M8x0 Podkładka 8 Nakrętka M8 Przewód zasilający Zespół pompy Pompa Prowadnik Wspornik pompy Śruba Mx0 Podkładka Nakrętka M Śruba M8x0 Nakrętka M8 Zespół koła mimośrodowego Koło mimośrodowe Kołek rozporowy Øx Przewód Przyłączka Zespół rozdzielacza Rozdzielacz Śruba Mx0 Zaślepka Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 STS FP0 PN 805 PN 800 PN 875 Ø9x PMMCD Z PN 805 PN 800 PN 875 PN 805 PN 875 CAMKR Z 5/ Z5/ Ø8x,5 FKR MFDX PN 805 B5 99

100 00

101 UKŁAD CENTRALNEGO SMAROWANIA Nr na rys 9 0 Nazwa części Końcówka dawkująca Nakrętka Pierścień zacinający Przewód Zespół końcówki pędzelkowej Przyłącze kątowe Nakrętka Pierścień zacinający Końcówka pędzelkowa pojedyncza Końcówka pędzelkowa podwójna Nr rysunku lub normy Ilość sztuk Z 5 IM IM IM5 IM IM7 N5 EO5 Øx0, EQU5 N5 EO5 ABR5 ABR8CL Z 5/ Z5/ 0

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569,

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z587 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z587 SPIS TREŚCI 1. KORPUS PRASY I DOCISK POKOSU 4 2. DYSZEL 6 3. STOPKA PODPOROWA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VII 2013 Sposób

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ROZRZUTNIK OBORNIKA N267 SPIS TREŚCI 1. TANDEM N267 4 2. UKŁAD NAPĘDOWY N267 6 3. PRZENOŚNIK

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 121 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 122 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 4 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T94 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL 6-00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 6 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 SPIS TREŚCI. BORTA 4. STOPKA PODPOROWA 6 3. ZAWIESZENIE, HAMULEC RĘCZNY 8 4. INSTALACJA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00259 Piktogram

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 1 1 PO.EM.00040 Ramka PO85 3+ kompletna 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 4 1 PL00289 Komplet +1 rama 85 5 4 PL00296

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 Tabl. 01 Tabl. 02 Tabl. 03 Tabl. 04 Tabl. 05 Tabl. 06 Tabl. 07 Tabl. 08 Tabl. 08A

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Wóz paszowy T-614/1 PKWiU 29.32.65-50.70

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T00/T0 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL - 00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T00/T0 SPIS TREŚCI. ZAWIESZENIE TANDEM, HAMULEC RĘCZNY T00. DRABINKA 0. ZAWIESZENIE TYLNE,

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PIŁA DO GAŁĘZI PRONAR WYDANIE: 1A-06-2015 NR PUBLIKACJI:267N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) Rysunek R1 NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY 1 1 EW00060 2 1 EW00061 3 1 EW00068 4 3 EW00063 5 1 EW00067 6 3 EW00066 7 2 EW00254 8 8 EW00062 OPIS Piktogram ostrzegawczy

Bardziej szczegółowo