ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/"

Transkrypt

1 ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Rama / Skrzynia nasienna lewa / Skrzynia nasienna prawa kpl / /1 Wspornik pudła spaw. 2 5 PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-59/M Podkładka 8,5 Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 8,2 Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M8-8-B Fe/Zn PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 10,2 Fe/Zn PN-78/M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M10-8-B Fe/Zn / Koło lewe kpl PN-85/M Nakrętka Samozab.M16-8-BFe/Zn PN-78/M Podkładka 17 Fe/Zn PN-85/M Śruba M16x B Fe/Zn / Redlice talerzowe z dociskiem / Zagarniacz kpl /00-750/0 Oś zawieszenia 60 kat.ii/28/7/30kpl. spaw / Belka kół transp. spaw / Noga transp. lewa kpl / Zaczep transport. spaw Zespół ścieżek technologicznych / Rynna prawa kpl / Rynna lewa kpl PN-85/M Śruba M16x B Fe/Zn / Zespół znaczników / Przekładnia boczna /00-028_0 Przetyczka 4 30 BN-81/ Zawleczka sprężysta A60 4 Pozycja 1. Dla wersji z redlicami stopkowymi / Pozycja 17. Dla wersji z redlicami stopkowymi.- Redlice stopkowe z dociskiem. 3052/

2 Rys1 SKRZYNIA NASIENNA PRAWA Do rysunku nr.2

3 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Pudło prawe / /2 Urządzenie mieszające prawe / Wałek mieszadła prawy kpl / Łożysko mieszadła / Spad blaszany / Spad blaszany prawy PN-89/M Kołek gładki spr. 6x PN-76/M Smarowniczka M8x PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 8,2 Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M5-8-B Fe/Zn / Obejma mieszadła / Nakładka trzymaka PN-85/M Śruba M6x B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta Z6,1 Fe/Zn PN-78/M Podkładka 6,4 Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M6-8-B Fe/Zn / Wspornik prawy / Wspornik lewy / /1 Siatka kpl / Wkładka 2 7 PN-78/M Podkładka 6,4 Fe/Zn PN-85/M Śruba M6x B Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M6-8-B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta Z6,1 Fe/Zn / Zaczep wieka / Podwieszenie rynny 2 13 PN-78/M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M5-8-B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 8,2 Fe/Zn / Wieko kpl / /1 Wieko / Zsyp gumowy / Zaczep wieka / Podwieszenie rynny PN-86/M Nakrętka M6-8-B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta Z6,1 Fe/Zn PN-78/M Podkładka pow. 6,5 Fe/Zn PN-85/M Śruba M6x B Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-85/M Nakrętka M8-8 Fe/Zn PLH21053B Sprężyna gazowa / Czop sprężyny gazowej pudła / Czop sprężyny gazowej 1 21 PN-78/M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-85/M Nakrętka Samozab.M8-8-B Fe/Zn PN-76/M Zawleczka 2,5x / Podpórka wieka 1 25 PN-76/M Zawleczka 3,2x / Wspornik obejmy / /1 Obejma pręta wskaźnika / /2 Pływak wskaźnika / Wskaźnik poziomu nasion 1 4

4 30 PN-76/M Zawleczka 1 5

5 Rys.2 SKRZYNIA NASIENNA LEWA Do rysunku nr 3 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Pudło lewe / /1 Urządzenie mieszające lewe / Wałek mieszadła lewy kpl / /1 Tuleja łącznika / Łożysko mieszadła / Spad blaszany / Spad blaszany prawy PN-89/M Kołek gładki spr. 6x PN-76/M Smarowniczka M8x PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 8,2 Fe/Zn9 4

6 2.11 PN-86/M Nakrętka M8-8-B Fe/Zn / Obejma mieszadła / Nakładka trzymaka PN-85/M Śruba M6x B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta Z6,1 Fe/Zn PN-78/M Podkładka 6,4 Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M6-8-B Fe/Zn / Wspornik prawy / Wspornik lewy / /1 Siatka kpl / Wkładka 2 7 PN-78/M Podkładka 6,4 Fe/Zn PN-85/M Śruba M6x B Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M6-8-B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta Z6,1 Fe/Zn / Zaczep wieka / Podwieszenie rynny 2 13 PN-78/M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M8-8-B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 8,2 Fe/Zn / Wieko kpl / /1 Wieko / Zsyp gumowy / Zaczep wieka / Podwieszenie rynny PN-86/M Nakrętka M6-8-B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta Z6,1 Fe/Zn PN-78/M Podkładka pow. 6,5 Fe/Zn PN-85/M Śruba M6x B Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-85/M Nakrętka M8-8 Fe/Zn PLH21053B Sprężyna gazowa / Czop sprężyny gazowej pudła / Czop sprężyny gazowej 1 21 PN-78/M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-85/M Nakrętka Samozab.M8-8-B Fe/Zn PN-76/M Zawleczka 2,5x / Podpórka wieka 1 25 PN-76/M Zawleczka 3,2x / Wspornik obejmy / /1 Obejma pręta wskaźnika / /2 Pływak wskaźnika / Wskaźnik poziomu nasion 1 30 PN-76/M Zawleczka 2x PN-93/S Uchwyt TW PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M5-8-B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 8,2 Fe/Zn PN-78/M Podkładka 8,4 Fe/Zn9 4 7

7 8

8 Rys.3 SKRZYNIA NASIENNA APARATY WYSIEWAJĄCE Do rysunku nr 3 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Pudło lewe / /1 Podstawa łożyska / /1L Podstawa łożyska lewa / Płaszcz aparatu wysiewającego / Zastawka 29 6 PN-73/M Łożysko 2 7 PN-78/M Oprawa łożyska T / /1 Wałek wysiewający lewy / Kółko wysiewające kpl / Zespół dna nastawnego / Wałek den / /1 Łożysko środkowe kpl / /1 Łożysko wałka środkowe / /1 Tulejka / Tuleja łącząca 1

9 14 PN-89/M Kołek gładki spr. 6x / Skala dźwigni den / /1 Dżwignia den kpl / /2 Dżwignia den / /1 Sprężyna / /1 Szpilka PN-89/M Kołek gładki spr / Pokrętło 1 17 PN-83/M Śruba dociskowa M8x B 2 18 PN-87/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-85/M Nakrętka Samozab.M8-8-B Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M6-8-B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta Z6,1 Fe/Zn PN-78/M Podkładka pow. 6,5 Fe/Zn PN-85/M Śruba M6x B Fe/Zn PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 10,2 Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M10-8-B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 10,5 Fe/Zn9 2 Poz.1-Pudło prawe 3052/ Poz.8-Wałek wysiewający prawy 3052/ /1 UWAGA - ilośći części dla pudła prawego są takie same jak dla pudła lewego. 10

10 Rys.3 APARATY WYSIEWAJĄCE / CZĘŚCI/ Do rysunku nr 4 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Płaszcz aparatu wysiewającego / Zastawka 1 3 BN-66/ Dno Nastawne / Ramię dna 1 5 PN-85/M Śruba M6x B Fe/Zn / Podkładka specjalna /01-006_0 Sprężyna dna 1 8 PN-78/M Podkładka pow. 6,5 Fe/Zn9 1 9 PN-85/M Nakrętka M6-8 Fe/Zn PN-83/M Śruba dociskowa M6x PN-85/M Śruba M6x B Fe/Zn / /1 Kółko wysiewające 1

11 / /1 Zabierak / Podkładka sprężynująca / Kółko wysiewające nasiona drobne / Wkręt dociskowy / Sprężyna wkręta dociskowego /01-00, Kulka wkręta dociskowego 1 12

12 Rys.4 NAPED cz.i /całośc/ Do rysunku nr.5 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 Element ramy Belka prawa / Koło prawe kpl / Płyta przekładni bocznej spaw / /1 Koło podwójne pośrednie / /1 Koło podwójne pośrednie spaw PN-79/M Łożysko kulkowe RS PN-81/M Pierścień osadczy sprężynującyw / /2 Koło łańcuchowe mieszadła / Koło z=26 kpl / Napinacz kpl / Napinacz 08B kpl / Płyta napędu spaw. 1 13

13 / Podstawa skrzynki spaw / Osłona górna kpl / Osłona wewnętrzna spaw / Osłona dolna spaw / Tujejka napinacza I / Rolka napinacza 50 kpl / Śruba naciągowa / /2 Sprężyna naciągowa / Śruba oczkowa / Sprzęgło kpl PN-81/M Pierścień osadczy sprężynującyz PN-81/M Pierścień osadczy z PN-89/M Kołek gładki spr. 6x PN-89/M Kołek gładki spr. 6x / /1 Skrzynka prędkości / Koło łańcuchowe z= / Koło łańcuchowe z=13 kpl PN-85/M Nakrętka Samozab.M12-8-B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 13 Fe/Zn PN-89/M Kołek walcowy 6x30-B 1 30 PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 10,2 Fe/Zn PN-78/M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 17 Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 16,3 Fe/Zn PN-85/M Śruba M16x B Fe/Zn PN-85/M Śruba M16x B Fe/Zn PN-59/M Podkładka 8,5 Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 8,2 Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M5-8-B Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-85/M Nakrętka Samozab.M8-8-B Fe/Zn PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-85/M Nakrętka samozab.m8-8-b Fe/Zn / /2 Łańcuch napędowy 84 PS /00-047/1 Łańcuch napędowy10b 104PS / /1 Łańcuch napędowy 10B 52 PS / /1 Łańcuch napędowy 10B 58 PS / /1 Łańcuch napędowy 10B 82 PS 1 53 PN-81/M Pierścień osadczy sprężynującyz PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn9 1 14

14 15

15 Katalog częśći MAZUR 6.0 NAPĘD cz.ii napinacze Rys.5 Do rysunku 6 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Ramię napinacza spaw. 1 2 PN-79/M Łożysko kulkowe RS / Koło napinacza z9 spaw. 1 4 PN-81/M Pierścień osadczy sprężynującyz PN-81/M Pierścień osadczy sprężynującyw25 4 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Ramię napinacza spaw. 1 2 PN-79/M Łożysko kulkowe RS / Koło napinacza 08B Z13 spaw. 1 4 PN-81/M Pierścień osadczy sprężynujący w PN-81/M Pierścień osadczy sprężynujący z10 1

16 Katalog częśći MAZUR

17 Katalog cześci Mazur 6.0 Rys.6 NAPĘD cz. II - sprzęgło L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / /1 Obudowa łożysk 1 2 PN-79/M Łożysko kulkowe RS / Wałek sprzęgła / Talerzyk / Sprężyna sprzęgła / Zabierak 1 7 PN-70/M Wpust pryzmatyczny A8x7x PN-70/M Wpust pryzmatyczny A8x7x / /1 Koło sprzęgła z= / Kolo łańcuch. podw / Piasta kpl / Piasta / Tuleja kołnierzowa / Tuleja 1 Do rysunku nr 7

18 Katalog cześci Mazur PN-81/M Pierścień osadczy sprężynujący z PN-76/M Smarowniczka STB1/8" 2 14 PN-76/M Zawleczka 5x DIN 7991 Śruba M8x PN-85/M Nakrętka samozab.m8-8-b Fe/Zn9 3 19

19 Rys.7 KOŁO LEWE Do rysunku nr 8 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Wałek koła lewy spaw. 1 2 UCF210 Łożysko kulkowe samonastawne 2 3 Obręcz 13LB Opona 31x15,50-15 TR PN-77/M Podkładka sprężysta 16,3 Fe/Zn / /3 Podkładka koła biegowego 6 6 PN-85/M Śruba M16x B Fe/Zn9 6

20 21

21 Rys.8 KOŁO PRAWE Do rysunku nr 9 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Wałek koła prawy spaw. 1 2 UCF210 Łożysko kulkowe samonastawne / Koło łańcuch. z33 spaw. 1 4 Obręcz 13LB1 1 5 Opona 31x15,50-15 TR PN-77/M Podkładka sprężysta 16,3 Fe/Zn / /3 Podkładka koła biegowego 6 8 PN-85/M Śruba M16x B Fe/Zn9 6 9 PN-81/M Pierścień osadczy Z PN-70/M Wpust pryzmatyczny A14x9x36 1

22 23

23 Katalog części Mazur 6.0 Rys.9 NAGA TRANSPORTOWA Do rysunku nr 10 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Noga transportowa lewa / Piasta koła transport. kpl. 1 3 PN-79/M Łożysko kulkowe RS / Koło ogumione 6.00x16" prawe i lewe Koło 4.x16kpl PN-85/C Opona 600x16 4PR AN PN-85/C Dętka 600*16 BUT.GPsa. 1 5 PN-81/M Pierścień osadczy Z PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn9 6 7 PN-77/M Podkładka sprężysta 12,2 Fe/Zn / Podkładka koła biegowego 6

24 Katalog części Mazur

25 Rys.10 REDLICE STOPKOWE Z DOCISKIEM Do rysunku 11 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / /1 Rynna przewodów spaw / Rama / /1 Rygiel kpl. 4 4 BN-81/ Zawleczka sprężysta / Trzymak rury kpl / Docisk redlicy stopkowych lewy kpl / Docisk redlic stopkowych prawy kpl / Redlica krótka kpl / Redlica długa kpl / Spulchniacz kpl. 4

26 27

27 Rys.11 REDLICE TARCZOWE Z DOCISKIEM Do rysunku 12 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Rama / /1 Rynna przewodów spaw / Redlica krótka słowacka kpl / Redlica długa slowacka kpl / /1 Rygiel kpl. 4 6 BN-81/ Zawleczka sprężysta / Spulchniacz kpl / Trzymak rury kpl / Docisk redlic słowackich prawy kpl / Docisk redlicy słowackich lewy kpl. 1

28 29

29 DOCISK REDLIC LEWY Rys.12 Do rysunku nr 13 Poz 2-dla siewnika z redlicami stopkowymi Oś docisku lewa spaw. 3052/ L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Ucho spaw / /1 Rura docisku lewa spaw / Śruba 1 4 PN-78/M Podkładka 25 Fe/Zn9 3 5 PN-89/M Kołek gładki spr. 6x40 4

30 6 3103/ Podstawa 1 7 PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn9 4 8 PN-78/M Podkładka 13 Fe/Zn9 8 9 PN-85/M Nakrętka samozab.m12-8-bfe/zn9 4 31

31 Rys.13 DOCISK REDLIC PRAWY Do rysunku nr 14 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Ucho spaw / Śruba 1 3 PN-89/M Kołek gładki spr. 6x PN-78/M Podkładka 25 Fe/Zn / /1 Rura docisku prawa spaw / Podstawa 1 7 PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn9 4 8 PN-78/M Podkładka 13 Fe/Zn9 8 9 PN-85/M Nakrętka samozab.m12-8-bfe/zn9 4

32 Poz.5-dla siewnika z redlicami stopkowymi Oś docisku spaw. 3052/

33 Rys.14

34 REDLICA STOPKOWA DŁUGA Do rysunku nr 15 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Ramię długie spaw / Stopka redlicy / Przetyczka 8x / Tulejka samosmarująca / Tulejka dystansowa 1 6 PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn / /2 Zawiasa spawana 1 8 PN-85/M Nakrętka samozab.m8-8-b Fe/Zn9 1 9 PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn Belka kwadratowa Element ramy 1 12 DIN 7991 Śruba M12x / Ząb redlicy / /1 Sprężyna 1 15 PN-85/M Nakrętka samozab.m12-8-bfe/zn / /1 Łącznik górny / Przewód nasienny / /1 Łącznik 1 35

35 Rys.15 Katalog części MAZUR 6.0

36 REDLICA STOPKOWA KRÓTKA Do rysunku nr 16 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / /2 Zawiasa spawana / Ramię krótkie spaw. 1 3 PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn9 1 4 PN-86/M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn / Tulejka samosmarująca / Tulejka dystansowa 1 7 PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn9 1 8 PN-85/M Nakrętka samozab.m8-8-b Fe/Zn / Stopka redlicy / Przetyczka 8x Belka kwadratowa Element ramy 1 12 DIN 7991 Śruba M12x PN-85/M Nakrętka samozabezp. M12-8-BFe/Zn / /6 Ząb redlicy / /1 Sprężyna / /1 Łącznik / Przewód nasienny / /1 Łącznik górny 1 37

37 Rys.16

38 REDLICA TARCZOWA DŁUGA Do rysunku nr 17 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 RS-23 Zawiasa redlicy długiej 1 2 PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn9 2 3 PN-85/M Nakrętka M10-8 Fe/Zn9 2 4 RS-11 Redlica długa 1 5 RS-8 Podkładka redlicy 2 6 RS-3 Piasta redlicy 2 7 RS-1 Talerz czyszczący 1 8 RS-2 Talerz tnący 1 9 PN-81/M Pierścień osadczy w PN-81/M Pierścień osadczy z PN-85/M Łożysko PN-85/M Wkręt M6x PN-85/M Śruba M6x B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 6,4 Fe/Zn PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 13 Fe/Zn PN-85/M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn PN-85/M Nakrętka M12-8-B 1 19 PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn Belka kwadratowa Element ramy / /3 Sprężyna naciągowa / /1 Łącznik górny / /1 Łącznik dol. redl. słow / Przewód nasienny 1 39

39 Rys.17 REDLICA TARCZOWA KRÓTKA Do rysunku nr 18 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 RS-25 Zawiasa redlicy krótkiej 1 2 PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn9 2 3 PN-85/M Nakrętka M10-8 Fe/Zn9 2 4 RS-13 Redlica krótka 1 5 RS-8 Podkładka redlicy 2 6 RS-3 Piasta redlicy 2 7 RS-1 Talerz czyszczący 1 8 RS-2 Talerz tnący 1 9 PN-85/M Łożysko PN-81/M Pierścień osadczy z PN-85/M Śruba M6x B Fe/Zn PN-86/M Wkręt M6x PN-78/M Podkładka 6,4 Fe/Zn PN-81/M Pierścień osadczy w PN-85/M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn9 1

40 17 PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 13 Fe/Zn PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn PN-85/M Nakrętka M12-8-B / /3 Sprężyna naciągowa 1 11 Belka kwadratowa Element ramy / /1 Łącznik górny / /1 Łącznik dol. redl. słow / Przewód nasienny 1 41

41 Rys.18 ŚCIEŻKI TECHNOLOGICZNE Do rysunku nr 19 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Pudło lewe / Pudło prawe / Płyta podstawy kpl Siłownik elektryczny / /1 Łącznik kpl / Wałek ścieżek technologicznych 1 7 PN-89/M Kołek gładki spr. 6x / Sprężyna naciskowa / Trzymak kpl / Wspornik czujnika krańcowego / Tuleja magnesu / Tuleja wewnetrzna 6

42 / /1 Zabierak kpl / Sprężyna I / /S Kółko wysiewające specjalne kpl / Palec kpl PN-83/M Śruba dociskowa M6x12 8.8Fe/Zn PN-82/M Wktęt dociskowy M6x10 8.8Fe/Zn PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-85/M Nakrętka samozab.m8-8-b Fe/Zn PN-78/M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M6-8-B Fe/Zn PN-83/M Śruba dociskowa PN-87/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-85/M Nakrętka samozab.m8-8-b Fe/Zn PN-78/M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M5-8-B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 8,2 Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn / /1 Wałek wysiewający prawy / /1 Wałek wysiewający lewy 1 33 Czujnik wałka wysiewającego 2 43

43 Rys.19 SPULCHNIACZ Do rysunku nr 20 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Trzymak spulchniacza spaw / Ząb aprężyny / Sprężyna spulchniacza /00-454/0 Gęsiostópka PN-87/M Śruba M12x B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 12,2 Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M12-8-B Fe/Zn / Podstawa 1 4 PN-85/M Śruba M16x B Fe/Zn9 2 5 PN-86/M Nakrętka M16-8-B Fe/Zn9 2 6 PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn9 4

44 7 PN-78/M Podkładka 13 Fe/Zn9 8 8 PN-85/M Nakrętka samozab.m12-8-b Fe/Zn9 4 Rys.20 TRZYMAK RURY Do rysunkun nr 21 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / /2 Wspornik osi docisku spaw / Sworzeń specjalny 1

45 3 3103/ Podstawa 1 4 PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn9 4 5 PN-78/M Podkładka 13 Fe/Zn9 8 6 PN-85/M Nakrętka samozab.m12-8-b Fe/Zn9 4 7 BN-81/ Zawleczka sprężysta 1 47

46 Rys.21 ZAGARNIACZ Do rysunku nr 22 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / Blacha pomostu / Ramię zag. prawe spaw / Ramię zag. lewe spaw / Ramię obracane zagarniacza / Belka zagarniacza kpl / Belka zagarniacza spaw / Trzymak / Sprężyna zagarniacza / Nakładka / Śruba naciągowa / Przetyczka / /2 Sprężyna naciągowa PN-78/M Podkładka 8,4 Fe/Zn PN-85/M Nakrętka samozab.m8-8-b Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn BN-81/ Zawleczka sprężysta / Uchwyt zagarniacza prawy kpl / Uchwyt zagarniacza lewy kpl / Jarzmo 2 9 PN-78/M Podkładka 13 Fe/Zn PN-85/M Nakrętka samozab.m12-8-b Fe/Zn PN-78/M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-59/M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-85/M Nakrętka Samozab.M8-8-B Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M8-8-B Fe/Zn PN-77/M Podkładka sprężysta 8,2 Fe/Zn PN-78/M Podkładka 8,4 Fe/Zn / Podstawa zagarniacza 2 20 PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn

47 ZNACZNIK LEWY Rys.22 Do rysunku nr 23 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / /3 Znacznik lewy spaw / Podstawa trzymaka kpl / Trzymak talerza kpl / Piasta znacznika 1 5 PN-85/M Łożysko / Tuleja dystansowa 1 7 PN-81/M Pierścień osadczy spręż.w PN-81/M Pierścień osadczy spręż.z SC02/ Tarcza znacznika kpl PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 13 Fe/Zn PN-85/M Nakrętka sdamozab.m12-8-bfe/zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-85/M Nakrętka samozab.m8-8-b Fe/Zn9 1

48 15 PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M10-8-B Fe/Zn PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-85/M Nakrętka samozab.m8-8-b Fe/Zn / /1 Oś znacznika / Sworzeń znacznika spaw PN-78/M Podkładka 17 Fe/Zn PN-89/M Kołek gładki spr. 6x PN-78/M Podkładka PN-89/M Kołek gładki spr. 6x / /1 Ogranicznik znacznika spaw CN2E-16-25/200z+UE25w Cylinder hydr. nurnik.+ucho / Sworzeń cylindra górny spaw PN-85/M Śruba M16x B Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M16-8-B Fe/Zn / /1 Wąż okuty 5500mm / Pierścień uszczelniający / Śruba dławiąca 1 34 ZSR Zawór- wtyczka / Sprężyna znacznika / Odbój gumowy / Nakładka blokady 1 51

49 Rys.23 ZNACZNIK PRAWY Do rysunku nr 24 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi / /3 Znacznik prawy spaw / Podstawa trzymaka kpl / Trzymak talerza kpl. 1 4 SC02/ Tarcza znacznika kpl / Piasta znacznika 1 6 PN-85/M Łożysko / Tuleja dystansowa 1 8 PN-81/M Pierścień osadczy spręż.w PN-81/M Pierścień osadczy spręż.z PN-85/M Śruba M12x B Fe/Zn PN-78/M Podkładka 13 Fe/Zn PN-85/M Nakrętka samozab.m12-8-b Fe/Zn PN-85/M Nakrętka /amozab.m8-8-b Fe/Zn PN-78/M Podkładka 10,5 Fe/Zn PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn PN-85/M Śruba M8x B Fe/Zn PN-85/M Nakrętka samozab.m8-8-b Fe/Zn PN-85/M Śruba M10x B Fe/Zn9 2

50 19 PN-86/M Nakrętka M10-8-B Fe/Zn / /1 Oś znacznika 1 21 PN-78/M Podkładka PN-89/M Kołek gładki spr. 6x / /1 Ogranicznik znacznika spaw PN-85/M Śruba M16x B Fe/Zn PN-86/M Nakrętka M16-8-B Fe/Zn CN2E-16-25/200z+UE25w Cylinder hydr. nurnik.+ucho / Sworzeń znacznika spaw PN-78/M Podkładka 17 Fe/Zn PN-89/M Kołek gładki spr. 6x / Sworzeń cylindra górny spaw / Pierścień uszczelniający / Śruba dławiąca / /1 Wąż okuty 5500mm / Odbój gumowy / Sprężyna znacznika / Nakładka blokady 1 37 ZSR Zawór -wtyczka 1 53

51 Katalog części MAZUR 6,0 Rys.24 ZESPÓŁ WAŁKÓW I KÓŁ ZĘBATYCH SKRZYNI PRZEKŁADNIOWEJ Do rysunku 25 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi /03-001/0 Pierścień osadczy /03-015/0 Wpust specjalny / /2 Wałek VI /03-017/0 Koło zębate z= /03-018/0 Koło zębate z= /03-019/0 Pierścień dystansowy /03-020/0 Koło żebate z= /03-021/0 Koło zębate z= /03-022/0 Wałek /03-023/0 Segment III 1

52 Katalog części MAZUR 6, /03-024/0 Przesuwacz I /03-025/0 Przesuwacz III /03-026/0 Segment II /03-027/0 Wałek V /03-028/0 koło zębate z= /03-029/0 Koło zębate III z= /03-030/0 Pierścień osadczy /03-031/0 Tuleja /03-032/0 Koło zębate z = /03-033/0 Koło zębate z = /03-034/0 Koło żebate z= / /2 Wałek II /03-036/0 Pierścień dystansowy /03-037/0 Koło podwójne /03-038/0 Koło zębate I-z= /03-039/0 Koło zębate I z= /03-040/0 Koło zębate II z= /03-041/0 Pokrętło /03-042/0 Wpust specjalny /03-043/0 Wałek IV /03-044/0 Pierścień osadczy /03-045/0 Koło przesuwne II z= /03-046/0 Koło zębate z= /03-047/0 Pierścień dystansowy /03-048/0 Pierścień dystansowy /03-049/0 Koło zębate II z= /03-051/0 Segment I /03-052/0 Przesuwacz II /03-053/0 Wałek III /03-054/0 Kolo przesuwne I z= /03-055/0 Kołek / /2 Wałek I PN-66/M Kołek walcowy 2,5 hx PN-66/M Kołek walcowy 4h11x PN-70/M Wpust pryzmatyczny B6x6x PN-70/M Wpust pryzmatyczny B6x6x PN-66/M Kołek walcowy 4h11x PN-66/M Kołek walcowy 6h11x PN-66/M Kołek walcowy 4h11x

53 Katalog części MAZUR 6,0 56

54 Rys.25 57

55 15 Poz.15 do wałków:g;b i a Rys.26 59

56 OBUDOWA SKRZYNKI PRZEKŁADNIOWEJ Do rysunku nr 26 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi /44-001/0 Skrzynka przekładniowa /44-002/0 Pokrywa prawa /03-002/0 Dźwignia nastawcza kpl. 3 (bez poz 8) /03-003/0 Pokrywa przednia /03-004/0 Tulejka /03-005/0 Sprężyna /03-006/0 Koło IV z= /03-007/0 Uszczelka przednia /03-009/0 Tulejka /03-010/0 Uszczelka boczna /03-011/0 Obudowa /03-013/0 Pokrywa lewa /03-014/0 Tulejka Łożysko NKJ 17/ PN-85/M Wkręt M6x20-4,8-II PN-66/M Kołek walcowy 6h11x PN-72/M Pierścień uszcz. A10x22x PN-66/M Kołek walcowy 4h11x BN-71/ Korek GM16x1,5 Tw PN-85/M Wkręt M6x35-4,8-II 16

57 24. PN-72/M Pierścień uszcelniający 4 A17x29x6 25. PN-85/M Wkręt M6x30-4,8-II BN-71/ Korek FM16x1,5 Tw PN-66/M Kołek walcowy 6h11x36 4

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. AGROHANDEL 99-300 KUTNO WOŹNIAKÓW 19 Tel.024 355 78 50 ; 024 243 77 46 Czynne : 8.00 do 17.00 sobota 8.00 do 14.00

KATALOG CZĘŚCI. AGROHANDEL 99-300 KUTNO WOŹNIAKÓW 19 Tel.024 355 78 50 ; 024 243 77 46 Czynne : 8.00 do 17.00 sobota 8.00 do 14.00 KATALOG CZĘŚCI MAZUR 4,5/855 i D4,5/855 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

SIM0012 Piktogramy i kalkomania. Rysunek A1 LISTA CZĘŚCI NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY OPIS

SIM0012 Piktogramy i kalkomania. Rysunek A1 LISTA CZĘŚCI NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY OPIS Rysunek A1 SIM0012 Piktogramy i kalkomania 1 1 SI00957 Naklejka SN300 2 1 SI00553 AGRO-MASZ dwie linie 3 4 SI00556 odblask 140x200 4 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 5 1 EW00061

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569, Z-569/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-569,

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1210 CLASSIC SIPMA PS 1211 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VII 2013 Sposób

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1213 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 121 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1221 FARMA PLUS KATALOG CZĘŚCI Wydanie VI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 4 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1

Bardziej szczegółowo

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER

PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 1223 FASTER PRASA ZWIJAJĄCA STAŁOKOMOROWA SIPMA PS 122 FASTER SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 4 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie II 201 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1 Rysunek A1 Piktogramy 1 3 EW.EK.00050 Naklejka AGRO-MASZ jedna linia 2 8 EW.EK.00072 Naklejka-instrukcja 3 3 EW.EK.00074 Naklejka-instrukcja 4 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 5 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI (4) cennik ważny od 15.06.2015 ceny netto w EURO

KATALOG CZĘŚCI (4) cennik ważny od 15.06.2015 ceny netto w EURO KATALOG CZĘŚCI KATALOG CZĘŚCI () cennik ważny od.0.0 ceny netto w EURO SPIS TREŚCI. Uprawa Części do pługa Elementy przodka i obrotnika Ibis M+ Ibis L; MX Ibis XM Ibis XL Ibis XXL Vario XXL Vario XXL Korpusy

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 966-5-9-976 centrala +48 85 664 70 3 fax + 48 85 664 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

Ceny od 01 styczeń 2015

Ceny od 01 styczeń 2015 Twój partner w rolnictwie i nie tylko Ceny od 01 styczeń 2015 URSUS C 330 Rama Oś przednia kompletna Półoś kompletna lewa Półoś kompletna prawa Listwa Pomost lewy Pomost prawy Listwa lewy Rama Widłak Oś

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ROZRZUTNIK OBORNIKA N267 SPIS TREŚCI 1. TANDEM N267 4 2. UKŁAD NAPĘDOWY N267 6 3. PRZENOŚNIK

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 Tabl. 01 Tabl. 02 Tabl. 03 Tabl. 04 Tabl. 05 Tabl. 06 Tabl. 07 Tabl. 08 Tabl. 08A

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Wóz paszowy T-614/1 PKWiU 29.32.65-50.70

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP ---7 centrala + 70 fax + 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo