adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej."

Transkrypt

1 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa 4, Augustów; tel do 78; fax lub u autoryzowanego sprzedawcy producenta podając: adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 2. Spis treści katalogu: Numer tablicy; rysunku Nazwa zespołu Strona 1 Podwozie Wentylator 5-stopniowy Dozownik Układ napędowy Układ napędowy część II Układ napędowy część III Układ ssący Wysyp Podest + elementy mocujące Osłona napędu

2 PODWOZIE RYSUNEK 1 4

3 PODWOZIE TABLICA 1 Pozycja Numer katalogowy Ilość Nazwa części na rys. lub numer normy sztuk 1 Rama 7480/ Belka zaczepu kpl. 7480/ Wspornik WPT 7470/ Podpora wentylatora kpl. 7470/ Stopka 7480/ Noga 7480/ Śruba kpl. 7449/ Korpus 7449/ Korba 7449/ Podkładka 19 PN-/M Pierścień osadczy spręż. Z18 PN-/M Zawleczka 4x25 PN-/M Wkładka ślizgowa 7449/ Zespół koła jezdnego, lewy 7480/ Ramię koła jezdnego, lewe 7480/ Piasta 5609/05-018/ Obręcz koła 4,5x Opona x Dętka / Uszczelnienie Pierścień I 5609/05-012/0 1 Pierścień II 5609/05-013/0 1 Filc 5609/05-014/ Łożysko RS PN-/M Łożysko RS PN-/M Pierścień osadczy spręż. Z25 PN-/M Miseczka 5609/05-004/ Pierścień osadczy spręż. W52 PN-/M Śruba M12x40 PN-/M Podkładka spręż. 12,2 PN-/M Nakrętka M12 PN-/M Zespół koła jezdnego, prawy 7480/ Przetyczka kpl. 7449/ Śruba M12x90 PN-/M Śruba M12x35 PN-/M Śruba M8x90 PN-/M Nakrętka M20 PN-/M Nakrętka M12 PN-/M Nakrętka samozab. M8 PN-/M Podkładka spręż. 12,2 PN-/M Podkładka 8,4 PN-/M Uwagi 5

4 WENTYLATOR 5-STOPNIOWY RYSUNEK 2 6

5 WENTYLATOR 5-STOPNIOWY TABLICA 2 Pozycja Numer katalogowy Ilość Nazwa części na rys. lub numer normy sztuk Uwagi 1 Wał kpl. 7480/ Tuleja wału kpl. 7470/ Wał 7480/ Tuleja dystansowa łożysk 7470/ Łożysko kulkowe RS PN-/M Łożysko kulkowe Z PN-/M ,6 Łożysko RS PN-/M Pierścień osadczy spręż. W85 PN-/M Pierścień osadczy spręż. W90 PN-/M Obudowa I 7449/ Obudowa II 7449/ Obudowa III 7449/ /1 1 5 Obudowa IV 7449/ /2 1 6 Komora wlotu 7449/ /1 1 7 Wirnik 7470/ Wirnik wylotu 7470/ Uszczelnienie wlotu 7449/ Pierścień uszczeln. 99,2x5,7 PN-/M Obudowa łożyska 7449/ / Stabilizator 7449/ Końcówka wentylatora 7449/ / Tuleja dystansowa wirników 7470/ / Tuleja dociskowa 7470/ / Tulejka łożyska 7449/ Osłonka 7449/ Tulejka koła 7470/ Podkładka Dz / Koło pasowe SPB 150x5 7470/ / Śruba M12x45 PN-/M ocynk. 21 Śruba M8x20 PN-/M ocynk. 22 Śruba M6x16 PN-/M ocynk. 23 Wkręt M4x12 PN-/M ocynk. 24 Nakrętka M10 PN-/M ocynk. 25 Nakrętka M6 PN-/M ocynk. 26 Podkładka 10,5 PN-/M ocynk. 27 Podkładka 6,4 PN-/M ocynk. 28 Podkładka 6,4 PN-/M ocynk. 29 Podkładka spręż. 12,2 PN-/M ocynk. 30 Podkładka spręż. 10,2 PN-/M ocynk. 31 Podkładka spręż. 8,2 PN-/M ocynk. 32 Podkładka spręż. 4,1 PN-/M ocynk. 33 Wpust A14x9x63 PN-/M Wpust A12x8x50 PN-/M Łożysko kulkowe RS PN-/M Nakrętka łożyskowa KM9 PN-/M Podkładka zębata MB9 PN-/M

6 DOZOWNIK RYSUNEK 3 8

7 DOZOWNIK TABLICA 3 Pozycja Numer katalogowy Ilość Nazwa części na rys. lub numer normy sztuk Uwagi 1 Korpus dozownika 7480/ Pokrywa 7480/ Wirnik 7480/ Oś wirnika 7480/ Tarcza boczna kpl. 7480/ Uszczelka 7480/ Obudowa 7480/ Piasta kpl /1 1 9 Tarcza II kpl. 7449/ Bezpiecznik 7449/ Pas uszczelniający 7480/ Listwa dociskowa 7480/ Koło łańcuchowe 7449/ / Śruba M8x25 PN-/M ocynk. 15 Śruba M8x16 PN-/M ocynk. 16 Śruba M6x25 PN-/M ocynk. 17 Wkręt M5x10 PN-/M Nakrętka M8 PN-/M ocynk. 19 Nakrętka M6 PN-/M ocynk. 20 Podkładka 6,4 PN-/M ocynk. 21 Podkładka spręż. 8,2 PN-/M ocynk. 22 Podkładka 6,4 PN-/M ocynk. 23 Łożysko kulkowe RS PN-/M Pierścień osadczy spręż. W62 PN-/M Pierścień osadczy spręż. Z30 PN-/M Pierścień uszczelniający 35x62x7 PN-/M Wpust A8x7x40 PN-/M Wkręt dociskowy M8x10 PN-/M Uszczelka tarczy bocznej 7480/

8 UKŁAD NAPĘDOWY RYSUNEK 4 10

9 UKŁAD NAPĘDOWY TABLICA 4 Pozycja na rys. Nazwa części Numer katalogowy lub numer normy 1 Podwozie 7480/ Wentylator 5-stopniowy 7480/ Dozownik kpl. 7480/ Zespół napędowy 7470/ Zespół napinający 7470/ Rura dozownika 7480/ Naciąg kpl 7470/ Ilość sztuk 7.1 Śruba naciągu 7470/ Płaskownik naciągu + Śruba M14x / Śruba specjalna M / Podkładka 13 PN-/M Nakrętka M14 PN-/M Podkładka 15 PN-/M Podkładka spręż. 14,2 PN-/M Opaska 160 kpl. 7378/ /1 3 9 Opaska 300 kpl Pas klinowy SPBx2500MN PN-/ISO Gates 11 Pas klinowy SPZx1212 PN-/ISO Łańcuch1/2 x3/16 L Spinka łańcucha 1/2 x3/16 PN-/M Śruba M12x45 PN-/M ocynk. 14 Śruba M8x25 PN-/M ocynk. 15 Śruba M8x20 PN-/M ocynk. 16 Podkładka 13 PN-/M ocynk. 17 Podkładka 8,4 PN-/M ocynk. 18 Podkładka spręż. 12,2 PN-/M ocynk. 19 Nakrętka M8 PN-/M ocynk. 20 Nakrętka M12 PN-/M ocynk. Uwagi Patrz: Tablica 1; Rysunek 1 Patrz: Tablica 2; Rysunek 2 Patrz: Tablica 3; Rysunek 3 patrz: Tablica 5; Rysunek 5 patrz: Tablica 6; Rysunek 6 11

10 UKŁAD NAPĘDOWY - część II RYSUNEK 5 UKŁAD NAPĘDOWY - część III RYSUNEK 6 12

11 UKŁAD NAPĘDOWY część II TABLICA 5 Pozycja Numer katalogowy Ilość Nazwa części na rys. lub numer normy sztuk Uwagi 1 Tuleja kpl. 7449/ Wał napędowy 7470/ Koło pasowe Dp / Koło pasowe SPB 630x5-1 Technical 5 Tuleja osadcza TAPER 4040/55-1 Technical 6 Śruba mocująca - 3 Technical 7 Łożysko RS PN-/M Pierścień osadczy spręż. W95 PN-/M Wpust A 16x10x80 PN-/M Wpust A 10x8x40 PN-/M Wkręt dociskowy M6x12 PN-/M UKŁAD NAPĘDOWY część III TABLICA 6 Pozycja Numer katalogowy Ilość Nazwa części na rys. lub numer normy sztuk Uwagi 1 Ramię kpl. 7470/ Ramię gięte 7470/ Śruba naciągu 7470/ Wstawka 7470/ Bolec 7470/ Listwa 7470/ Tulejka 7470/ Zaczep 7470/ Sprężyna (C-330) Nr. kat. 0050/01-967/0 1 85,5x15x2 10 Podkładka 10,5 PN-/M ocynk. 11 Nakrętka M10 PN-/M ocynk. 12 Śruba M10x60 PN-/M ocynk. 13 Nakrętka samozab. M10 PN-/M ocynk. 14 Śruba M12x95 PN-/M ocynk. 15 Podkładka 13 PN-/M ocynk. 16 Nakrętka samozab. M12 PN-/M ocynk. 17 Podkładka spręż. 12,2 PN-/M ocynk. 18 Oś 7470/ Dystans łożysk 7470/ Łożysko RS PN-/M Pierścień osadczy spręż. W47 PN-/M Tulejka dystansowa 7470/ Koło pasowe SPZ 186x2 7470/ Wpust A 8x7x28 PN-/M Podkładka 7470/ Podkładka spręż. 8,2 PN-/M ocynk. 27 Śruba M8x30 PN-/M ocynk. 28 Nakrętka spec. M16x1,5L 7449/ Koło łańcuchowe z-12 część motorowerowa 2 do łań.1/2 x3/16 30 Tulejka ślizgowa 7449/ Nakrętka M12 PN-/M ocynk. 32 Oś napinacza 7449/ Tulejka dystansowa 7449/ Pierścień osadczy spręż. W35 PN-/M Łożysko RS PN-/M Piastka 7449/ / Nakrętka 7207/

12 UKŁAD SSĄCY RYSUNEK 7 14

13 UKŁAD SSĄCY TABLICA 7 Pozycja Numer katalogowy Ilość Nazwa części na rys. lub numer normy sztuk Uwagi 1 Cyklon 7480/ Cyklon odpylający 7470/ /2 1 3 Kolektor 7449/ Łącznik rurowy 7480/ Przepustnica kpl. 7449/ / Rura przepustnicy kpl. 7449/ Osłona id METRON 5.3 Pierścień osłony 7449/ Tulejka 7449/ / Sprężyna 7449/ Pokrywka 7449/ Wkręt M4x25 PN-/M Wkręt M4x6 PN-/M Zawleczka S-Zn 1,6x20 PN-/M Zbiornik pyłu 7470/ /1 1 7 Ucho 7470/ Opaska 250 kpl. 7449/ Opaska 160 kpl. 7378/ / Opaska 150 kpl. 7207/ Ssawka 7449/ / Końcówka / Redukcja 7207/ Opaska zaciskowa (z drutu) 7449/ Wąż ssawki 7449/ Linka kpl 7207/ / Kosz sitowy 7449/ / Uszczelka 25x19 Nr. kat. ISM L= Zamknięcie bortu Prod. Steel Press 1 20 Śruba M8x20 PN-/M ocynk. 21 Podkładka 8,4 PN-/M ocynk. 22 Podkładka spręż. 8,2 PN-/M ocynk. 23 Nakrętka M8 PN-/M ocynk. 15

14 WYSYP RYSUNEK 8 16

15 WYSYP TABLICA 8 Pozycja Numer katalogowy Ilość Nazwa części na rys. lub numer normy sztuk Uwagi 1 Wspornik wysypu 7480/ Rura dolna kpl. 7480/ Rura górna kpl. 7480/ Końcówka wysypu 7480/ Kolano / /1 1 6 Uchwyt 7480/ Obejma 7480/ Ramię zawiasu I 7480/ Ramię zawiasu II 7480/ Dźwignia obrotu 7480/ Opaska 160 kpl. 7378/ / Sworzeń zawiasu I 7480/ A 2 L= Sworzeń zawiasu I 7480/ B 1 L= Sworzeń siłownika 7480/ A 1 L= Sworzeń siłownika 7480/ B 1 L= Zastrzał 7480/ Sworzeń zawiasu II 7480/ Sprężyna Nr. kat Siłownik hydrauliczny SJ2F-16-50/28/400 1 ZEHS Lubań 20 Przewód hydrauliczny P11P12/111/ L= Kryza 7470/ Zamknięcie bortu prod. Steel Press 1 23 Amortyzator KE Nr. kat Śruba M10x80 PN-/M ocynk. 25 Śruba M10x30 PN-/M ocynk. 26 Śruba M10x25 PN-/M ocynk. 27 Śruba M10x20 PN-/M ocynk. 28 Nakrętka M10 PN-/M ocynk. 29 Nakrętka M8 PN-/M ocynk. 30 Podkładka 25 PN-/M ocynk. 31 Podkładka 21 PN-/M ocynk. 32 Podkładka 10,5 PN-/M ocynk. 33 Podkładka spręż. 10,2 PN-/M ocynk. 34 Podkładka spręż. 8,2 PN-/M ocynk. 35 Zawleczka S-Zn 5x28 PN-/M Zawleczka S-Zn 5x25 PN-/M Zawleczka S-Zn 3,2x14 PN-/M Wtyczka EURO M18x1,5 PN-ISO-5675: z osłonką 17

16 PODEST + ELEMENTY MOCUJĄCE RYSUNEK 9 18

17 PODEST + ELEMENTY MOCUJĄCE TABLICA 9 Pozycja Numer katalogowy Ilość Nazwa części na rys. lub numer normy sztuk Uwagi 1 Podest kpl. 7480/ Poręcz kpl. 7480/ Wspornik I 7480/ Wspornik II 7480/ Cybant 7470/ Odciąg wysypu 7480/ A 1 7 Odciąg wysypu 7480/ B 1 8 Jarzmo wysypu kpl. 7480/ Obejma wspornika wysypu 7480/ Nakładka gumowa 7206/ / Śruba M12x140 PN-/M Śruba M12x80 PN-/M ocynk. 13 Śruba M12x35 PN-/M ocynk. 14 Śruba M10x30 PN-/M ocynk. 15 Śruba M8x60 PN-/M ocynk. 16 Śruba M8x45 PN-/M ocynk. 17 Śruba M8x25 PN-/M ocynk. 18 Nakrętka samozab. M12 PN-/M ocynk. 19 Nakrętka M12 PN-/M ocynk. 20 Nakrętka M10 PN-/M ocynk. 21 Nakrętka samozab. M8 PN-/M ocynk. 22 Nakrętka M8 PN-/M ocynk. 23 Podkładka 13 PN-/M ocynk. 24 Podkładka 10,5 PN-/M ocynk. 25 Podkładka 8,4 PN-/M ocynk. 26 Podkładka spręż. 12,2 PN-/M ocynk. 27 Podkładka spręż. 10,2 PN-/M ocynk. 28 Podkładka spręż. 8,2 PN-/M ocynk. 19

18 OSŁONA NAPĘDU TABLICA 10 20

19 OSŁONA NAPĘDU TABLICA 10 Pozycja Numer katalogowy Ilość Nazwa części na rys. lub numer normy sztuk Uwagi 1 Ściana tylna kpl. 7480/ Ściana przednia kpl. 7480/ Pokrywa 7480/ Wspornik ściany tylnej 7480/ Blacha dolna 7480/ Wspornik ściany przedniej kpl. 7480/ Osłona WPM Nr. kat Bondioli - Pavesi 8 Łącznik śrub 7449/ Gniazdo wtyczki 7449/ Śruba M10x25 PN-/M ocynk. 11 Śruba M8x16 PN-/M ocynk. 12 Śruba M6x12 PN-/M ocynk. 13 Podkładka 10,5 PN-/M ocynk. 14 Podkładka 8,4 PN-/M ocynk. 15 Podkładka 6,4 PN-/M ocynk. 16 Podkładka spręż. 10,2 PN-/M ocynk. 17 Podkładka spręż. 8,2 PN-/M ocynk. 18 Podkładka spręż. 6,1 PN-/M ocynk. 19 Nakrętka M10 PN-/M ocynk. 20 Nakrętka M8 PN-/M ocynk. 21 Nakrętka M6 PN-/M ocynk. 21

20 UWAGI UŻYTKOWNIKA.

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PIŁA DO GAŁĘZI PRONAR WYDANIE: 1A-06-2015 NR PUBLIKACJI:267N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00259 Piktogram

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 265995-6 ŚRUBA 4x18 3 687054-0 PŁYTKA 4 662971-5 POWER SUPPLY CORD 1.0-6-1.56 5 682506-6 OSŁONA PRZEWODU ZASILAJĄCEGO 12-90

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) Rysunek R1 NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY 1 1 EW00060 2 1 EW00061 3 1 EW00068 4 3 EW00063 5 1 EW00067 6 3 EW00066 7 2 EW00254 8 8 EW00062 OPIS Piktogram ostrzegawczy

Bardziej szczegółowo

"Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)"

Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) "Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)" Lp. 1 Bezpiecznik szklany 5x20 5920PL1450372 szt. 15 2 2 Bezpiecznik szklany szybki

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061

Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061 Rysunek R1 BTM0001 Brona talerzowa 3m (piktogramy) 1 3 EW00275 Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061 Piktogram

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe

PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 PL00644-02 Ramka PO 3+ kompletna 2 1 PL00686 Zaczep POL kompletny 3 1 PL00687 Zawias główny PO 4 3 PL00825 Kieszeń POL z kopytami 5 1 PL00789 Cięgło 470

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 1 1 PO.EM.00040 Ramka PO85 3+ kompletna 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 4 1 PL00289 Komplet +1 rama 85 5 4 PL00296

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Wóz paszowy T-614/1 PKWiU 29.32.65-50.70

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość RAMA GÓRNA Nazwa zespołu lub części Nr unku lub norma Ilość 1 Ściana przednia T710-1 03.02.00 1 2 Ściana prawa T710-1 03.03.00 1 3 Słupek tylny prawy T710-1 03.04.00 1 4 Ściana tylna T710-1 03.06.00 1

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 966-5-9-976 centrala +48 85 664 70 3 fax + 48 85 664 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP ---7 centrala + 70 fax + 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT

Bardziej szczegółowo