DEBIUT na NewConnect 5 stycznia 2010 r.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "DEBIUT na NewConnect 5 stycznia 2010 r."

Transkrypt

1 DEBIUT na NewConnect 5 stycznia 2010 r.

2 Agenda O Spółce Działalność Finanse NewConnect Kontakt

3 O SPÓŁCE

4 O nas Runicom S.A. jest wyspecjalizowanym funduszem typu private equity, inwestującym przede wszystkim w odpowiednio dobrane podmioty niepubliczne z branży nowych technologii, w szczególności IT. Spółka finansuje rozwój powyższych podmiotów oraz wspiera je w zakresie merytorycznym m.in. poprzez przekazywanie know-how w zakresie zarządzania i budowy wartości przedsiębiorstwa.

5 Historia r. Powstaje TOTMES Nowe Technologie S.A. Spółka zależna TOTMES S.A. Kapitał założycielski zł r. Porozumienie o połączeniu TOTMES Nowe Technologie S.A. oraz TOTMES TMT S.A r. Zmiana nazwy na RUNICOM S.A r. Rejestracja podwyższenia kapitału zakładowego do kwoty zł

6 Władze Spółki Małgorzata Usakowska Bilska Prezes Zarządu Andrzej Woźniakowski Przewodniczący Rady Nadzorczej Janusz Bąk Członek Rady Nadzorczej Marcin Gorazda Członek Rady Nadzorczej Andrzej Krakówka Członek Rady Nadzorczej Janusz Smoczyński Członek Rady Nadzorczej

7 DZIAŁALNOŚĆ

8 Profil inwestycyjny Branża: informatyka, telekomunikacja, media Horyzont inwestycyjny: do 3 lat Zaangażowanie kapitałowe: Bez ograniczeń Preferowane inwestycje: rentowne spółki na etapie wzrostu i ekspansji

9 Portfel inwestycyjny

10 Portfel inwestycyjny EO Networks S.A., firma programistyczna (software house), koncentrująca się na projektowaniu i budowaniu rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw z sektorów: bankowo-finansowego, mediowego i telekomunikacyjnego. Według magazynu Forbes jedna z 50 najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w regionie. Planowane jest połączenie spółki z notowaną na GPW spółką BETACOM S.A. Tequila Mobile S.A. jest dostawcą unikalnych usług opartych na wykorzystaniu gier mobilnych jako skutecznego narzędzia do monetyzacji społeczności internetowych. Firma realizuje usługi w oparciu o własną infrastrukturę, technologię, kontent mobilny oraz bezpośredni billing w ponad 50 krajach na świecie. Klientami korzystającymi z usług firmy są czołowe światowe sieci społecznościowe, portale internetowe i mobilne, jak również wybrani operatorzy telefonii komórkowej. ViDiS Sp. z o.o., firma jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego, reprezentującym w Polsce znane, światowe marki. W ofercie firmy znajduje się szeroka gama produktów następujących producentów: SANYO, QOMO, AVTEK, VIVITEK, SAMSUNG, LUMENS etc.

11 Portfel inwestycyjny Spółka Technology Space S.A. została założona w kwietniu 2010 roku przez Runicom S.A. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu produktów oraz kompleksowych rozwiązań informatycznych dla klientów z różnych segmentów rynku. Wiedza biznesowa oraz wieloletnie doświadczenie branżowe kadry menedżerskiej jest gwarancją dynamicznego rozwoju spółki. Plany rozwoju spółki uwzględniają opcję włączenia spółki do jednej z większych grup kapitałowych branży IT, w które zainwestował RUNICOM S.A., lub/i wprowadzenie spółki do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect. Spółka Welmory Limited to operator serwisów aukcyjnych działających na terenie Europy. W Polsce serwis spółki działa pod adresem Łącznie prowadzi ona trzy portale, m.in.: w Wielkiej Brytanii, na Węgrzech oraz w Polsce.

12 Portfel inwestycyjny M4B S.A. jest wyspecjalizowaną firmą technologiczną, która projektuje i wdraża oprogramowanie dla rynku Digital Signage. Spółka jest liderem w branży w Polsce, oferując autorskie, unikalne rozwiązanie technologiczne pod nazwą WAVE Multimedia Everywhere. Wave pozwala na dotarcie z przekazem informacyjnym nawet do kilku milionów osób dzięki możliwości wyświetlania określonych treści za pośrednictwem rozproszonej sieci ekranów LCD, LED i projektorów. M4B S.A. planuje zadebiutować na rynku NewConnect w I kwartale 2011 roku. B3 SYSTEM S.A. działa na polskim rynku informatycznym od ponad 10 lat. Jej głównym zadaniem jest kompleksowa obsługa w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa informatycznego. Oferta firmy obejmuje rozwiązania z zakresu ochrony stacji roboczych i serwerów, ochrony styku z Internetem, bezpieczeństwa sieci oraz ochrony informacji.

13 Model działania RUNICOM inwestuje w małe i średnie spółki technologiczne, w szczególności informatyczne i telekomunikacyjne RUNICOM inwestuje głównie w spółki niepubliczne znajdujące się na etapie szybkiego wzrostu i ekspansji, dające ponadprzeciętną stopę zwrotu RUNICOM aktywnie uczestniczy w budowaniu wartości spółek portfelowych, dając im wsparcie w procesie zarządzania oraz unikalny na rynku kapitałowym know-how w zakresie poszukiwania inwestorów, partnerów strategicznych, fuzji, przejęć, emisji papierów wartościowych i upublicznienia walorów Wyjście z inwestycji odbywa się przez: (a) upublicznienie spółki, (b) sprzedaż udziałów inwestorowi branżowemu, (c) łączenie podmiotów

14 Najbliższe plany Połączenie z TOTMES TMT S.A. - funduszem należącym do grupy TOTMES S.A., który inwestuje w spółki z branży nowoczesnych technologii oraz IT Upublicznienie wybranych spółek portfelowych na rynku NewConnect Kolejne inwestycje w spółki niepubliczne oraz tworzenie nowych podmiotów: rozszerzenie portfolio inwestycyjnego

15 Strategia na lata Zwiększenie skali działania poprzez połączenie z Tomtes TMT S.A. i wzrost progu inwestycji z 0,5 do 2,0 mln zł Bezpośrednie zaangażowanie władz Runicom S.A. przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych Aktywne wsparcie podmiotów z portfela inwestycyjnego Runicom S.A. poprzez udział władz Emitenta w ich bieżącej działalności Osiąganie corocznej stopy zwrotu z portfela inwestycji (IRR) w wysokości przewyższającej średnią dla spółek notowanych na rynku regulowanym Przeniesienie spółki na rynek regulowany GPW

16 Portfel inwestycyjny TOTMES TMT S.A. Spółki publiczne: Spółki niepubliczne:

17 Portfel inwestycyjny TOTMES TMT S.A. Spółki publiczne: BETACOM S.A. to spółka specjalizująca się w projektowaniu, doradztwie oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych. Zakres funkcjonowania firmy obejmuje najważniejsze sektory gospodarki m.in.: finanse, przemysł, telekomunikację oraz administrację publiczną. NETMEDIA S.A. działa w segmencie nowych technologii, specjalizuje się w e-commerce. Podstawą działań jest Internet. Działania Grupy skoncentrowane są na rynku usług turystycznych. Spółka angażuje się również w inne wzrostowe rynki takie jak: nieruchomości, inwestycje alternatywne, usługi lokalizacyjne i usługi finansowe. B3 SYSTEM S.A. działa na polskim rynku informatycznym od ponad 10 lat. Jej głównym zadaniem jest kompleksowa obsługa w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa informatycznego. Oferta firmy obejmuje rozwiązania z zakresu ochrony stacji roboczych i serwerów, ochrony styku z Internetem, bezpieczeństwa sieci oraz ochrony informacji.

18 Portfel inwestycyjny TOTMES TMT S.A. Spółki niepubliczne: Spółka Prokonekt S.A. (dawniej HS Partner Pro-Test S.A.) oferuje realizację projektów informatyzacji przedsiębiorstw od A do Z: wspólne z klientem przygotowanie założeń projektu, doradztwo w doborze optymalnej konfiguracji sprzętowej, dostarczenie oprogramowania komputerowego, dostawę i instalację sprzętu komputerowego oraz wykonanie okablowania strukturalnego, wdrożenie oprogramowania, szkolenie dla pracowników firmy oraz powdrożeniową opiekę serwisową. EO Networks S.A., firma programistyczna (software house), koncentrująca się na projektowaniu i budowaniu rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw z sektorów: bankowo-finansowego, mediowego i telekomunikacyjnego. Według magazynu Forbes jedna z 50 najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w regionie.

19 Portfel inwestycyjny TOTMES TMT S.A. Spółki niepubliczne: Spółka Netwise Sp. z o.o. jest firmą konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań klasy CRM i systemów wspierających biznes zgodnie z ideą xrm. Opieramy się głównie o technologię Microsoft, w szczególności Microsoft Dynamics CRM, Exchange, BizTalk i Microsoft Office SharePoint Server. Spółka prowadzi również działalność szkoleniową w obszarze technologii Microsoft, oferuje outsourcing systemów biznesowych oraz oferuje pomoc przy analizie i ulepszaniu procesów biznesowych organizacji Klientów. BI Insight S.A. jest firmą oferującą kompletne rozwiązania BI dla sektorów: finansowego, ubezpieczeniowego oraz telekomunikacyjnego. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu raportów, analiz, narzędzi OLAP (w tym portali informacyjnych), zaawansowanych systemów CRM oraz CPM, a także w rozwiązaniach pomagających w zarządzaniu danymi.

20 Portfel inwestycyjny TOTMES TMT S.A. Spółki niepubliczne: M4B S.A. jest wyspecjalizowaną firmą technologiczną, która projektuje i wdraża oprogramowanie dla rynku Digital Signage. Spółka jest liderem w branży w Polsce, oferując autorskie, unikalne rozwiązanie technologiczne pod nazwą WAVE Multimedia Everywhere. Wave pozwala na dotarcie z przekazem informacyjnym nawet do kilku milionów osób dzięki możliwości wyświetlania określonych treści za pośrednictwem rozproszonej sieci ekranów LCD, LED i projektorów. Wave Multimedia Everywhere z powodzeniem funkcjonuje w Biurze Podróży Orbis Travel, Krakowskim Banku Spółdzielczym, a także w sieci delikatesów Piotr i Paweł.

21 FINANSE

22 Wyniki finansowe RUNICOM S.A. Wybrane dane finansowe Runicom na dzień 30 września 2010 r.: Przychody ze sprzedaży 0,00 Zysk (strata) ze sprzedaży ,10 Zysk (strata) na działalności operacyjnej ,10 Przychody finansowe ,98 Zysk (strata) brutto ,40 Zysk (strata) netto ,83 Aktywa razem ,65 Zobowiązania i rezerwy ,61 Zobowiązania długoterminowe 0,00 Zobowiązania krótkoterminowe ,61 Kapitał własny ,04 Kapitał podstawowy ,00 Należności krótkoterminowe 4 532,55 Należności długoterminowe 0,00 Amortyzacja 0,00 Środki pieniężne i inne aktywa pieniężne ,91 Źródło: Runicom S.A.

23 Prognozy wyników finansowych Runicom S.A. Prognozy wyników finansowych Runicom S.A. na lata (mln zł): Prognoza przychodów Runicom S.A. (mln zł) Prognoza zysku netto Runicom S.A. (mln zł) Źródło: Runicom S.A.

24 NewConnect

25 NewConnect Wprowadzenie do obrotu w systemie ASO NewConnect akcji serii F Wartość nominalna jednej akcji: 0,20 zł Cena emisyjna jednej akcji: 1,20 zł Wysokość kapitału zakładowego po emisji akcji serii F: ,00 zł

26 Struktura Akcjonariatu Struktura udziału w kapitale zakładowym oraz udziału w ogólnej liczbie głosów na WZA po emisji akcji serii* B, C, D, E, F Struktura udziału w kapitale zakładowym Struktura udziału w ogólnej liczbie głosów na WZ 64,24% 35,76% 78,22% 21,78% TOTMES S.A. Pozostali TOTMES S.A. Pozostali Źródło: Runicom S.A. *akcje serii A nie zostaną wprowadzone do obrotu na rynku NewConnect

27 Podsumowanie Runicom S.A. po połączeniu z TOTMES TMT S.A.: fundusz typu private equity nazwa: RUNICOM S.A. aktywa: zł portfel inwestycyjny: akcje blisko 20 spółek publicznych i niepublicznych, planujących debiut na rynku regulowanym oraz alternatywnym NewConnect strategia: realizacja strategii prowadzonej dotąd przez oba podmioty

28 Kontakt RUNICOM S.A. (dawniej: TOTMES Nowe Technologie S.A.) ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1 lok Warszawa tel.: +48 (22) fax: +48 (22) PUBLIC IMAGE ADVISORS S.A. ul. Emilii Plater Warszawa tel. : +48 (22) / 12 fax: +48 (22) Dom Maklerski WDM S.A. ul. Kiełbaśnicza Wrocław tel. +48 (71) fax. +48 (71) WDM Autoryzowany Doradca sp. z o.o. ul. Kiełbaśnicza Wrocław tel. +48 (71) fax. +48 (71)

RUNICOM S.A. EMISJA OBLIGACJI KORPORACYJNYCH SERII C

RUNICOM S.A. EMISJA OBLIGACJI KORPORACYJNYCH SERII C RUNICOM S.A. EMISJA OBLIGACJI KORPORACYJNYCH SERII C Warszawa, listopad 2011 Agenda 1. Rynek i otoczenie 2. Prezentacja Spółki 3. Spółki portfelowe 4. Przykładowe inwestycje 5. Wybrane dane finansowe 6.

Bardziej szczegółowo

MCI Management S.A. Raport analityczny

MCI Management S.A. Raport analityczny Ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa tel. (0-prefix-22) 625-39-86, fax. (0-prefix-22) 628-33-01 e-mail: office@probatus.pl osoba kontaktowa: Marcin Michnicki Prezes Zarządu MCI Management S.A. Raport analityczny

Bardziej szczegółowo

FUTURIS S.A. buduje grupę kapitałową tworząc nowe lub rozwijając istniejące przedsięwzięcia w branży finansowej.

FUTURIS S.A. buduje grupę kapitałową tworząc nowe lub rozwijając istniejące przedsięwzięcia w branży finansowej. Działalność FUTURIS S.A. buduje grupę kapitałową tworząc nowe lub rozwijając istniejące przedsięwzięcia w branży finansowej. FUTURIS S.A. wspiera spółki z grupy kapitałowej: kapitałem, doświadczeniem w

Bardziej szczegółowo

RAPORT OKRESOWY IPO Doradztwo Strategiczne SA za okres od 1 października do 31 grudnia 2010 roku

RAPORT OKRESOWY IPO Doradztwo Strategiczne SA za okres od 1 października do 31 grudnia 2010 roku RAPORT OKRESOWY IPO Doradztwo Strategiczne SA za okres od 1 października do 31 grudnia 2010 roku Warszawa, 14 lutego 2011 r. Spis treści 1 Wprowadzenie... 3 1.1 Podstawa sporządzania raportu okresowego

Bardziej szczegółowo

Raport kwartalny. Raport za okres od 1 stycznia 2013 r. do 31 marca 2013 r. Wrocław, dnia 14.05.2013 r.

Raport kwartalny. Raport za okres od 1 stycznia 2013 r. do 31 marca 2013 r. Wrocław, dnia 14.05.2013 r. Raport kwartalny Raport za okres od 1 stycznia do 31 marca Wrocław, dnia 14.05. Spis treści Spis treści... 2 List Zarządu do Akcjonariuszy i nwestorów Grupy Trinity S.A.... 3 Wybrane dane finansowe...

Bardziej szczegółowo

Warszawa, 29 stycznia 2008 r.

Warszawa, 29 stycznia 2008 r. PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI ORAZ PLANY NA ROK 2008 Warszawa, 29 stycznia 2008 r. CAPITAL PARTNERS STRATEGIA Ideą Capital Partners S.A. jest przynoszenie korzyści wszystkim uczestnikom prowadzonych przez

Bardziej szczegółowo

Memorandum Informacyjne B3System S.A. z siedzibą w Warszawie

Memorandum Informacyjne B3System S.A. z siedzibą w Warszawie Memorandum Informacyjne B3System S.A. z siedzibą w Warszawie sporządzone w związku z ubieganiem się o dopuszczenie i wprowadzenie Akcji Serii J B3System Spółka Akcyjna do obrotu na rynku regulowanym Giełdy

Bardziej szczegółowo

RAPORT ROCZNY za rok obrotowy obejmujący okres od 01.07.2009 r. do 30.06.2010 r.

RAPORT ROCZNY za rok obrotowy obejmujący okres od 01.07.2009 r. do 30.06.2010 r. RAPORT ROCZNY za rok obrotowy obejmujący okres od 01.07.2009 r. do 30.06.2010 r. INFOSYSTEMS S.A. INFOSYSTEMS S.A. Spis treści 1. List Prezesa Zarządu INFOSYSTEMS S.A. do Akcjonariuszy... 3 2. Osiągnięte

Bardziej szczegółowo

DOKUMENT INFORMACYJNY DLA OBLIGACJI SERII A IIF SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W KRAKOWIE

DOKUMENT INFORMACYJNY DLA OBLIGACJI SERII A IIF SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W KRAKOWIE DOKUMENT INFORMACYJNY DLA OBLIGACJI SERII A IIF SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W KRAKOWIE NINIEJSZY DOKUMENT INFORMACYJNY ZOSTAŁ SPORZĄDZONY W ZWIĄZKU Z UBIEGANIEM SIĘ O WPROWADZENIE INSTRUMENTÓW FINANSOWYCH

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ III DOKUMENT REJESTRACYJNY

CZĘŚĆ III DOKUMENT REJESTRACYJNY CZĘŚĆ III DOKUMENT REJESTRACYJNY I. OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA INFORMACJE ZAMIESZCZONE W DOKUMENCIE REJESTRACYJNYM I DOKUMENCIE OFERTOWYM EMITENT Firma: Siedziba: Poznań Adres: Ul. Rakoniewicka 20, 60-111

Bardziej szczegółowo

1. Informacje o firmie... 3 1.1 Akcjonariusze posiadający co najmniej 5% w ogólnej liczbie głosów na WZA... 3 1.2 Rada Nadzorcza... 3 1.3 Zarząd...

1. Informacje o firmie... 3 1.1 Akcjonariusze posiadający co najmniej 5% w ogólnej liczbie głosów na WZA... 3 1.2 Rada Nadzorcza... 3 1.3 Zarząd... INFOVIDE-MATRIX SPÓŁKA AKCYJNA Sprawozdanie z działalności Infovide-Matrix S.A. za rok 2007 Warszawa, 20 maja 2008 roku Spis treści 1. Informacje o firmie... 3 1.1 Akcjonariusze posiadający co najmniej

Bardziej szczegółowo

Skonsolidowany Raport Roczny Grupy Kapitałowej SARE SA. za rok obrotowy. 14 kwietnia 2015 r.

Skonsolidowany Raport Roczny Grupy Kapitałowej SARE SA. za rok obrotowy. 14 kwietnia 2015 r. Skonsolidowany Raport Roczny Grupy Kapitałowej SARE SA za rok obrotowy 2014 14 kwietnia 2015 r. Skonsolidowany Raport Roczny Grupy Kapitałowej SARE SA za rok obrotowy 2014 Spis treści: PISMO PREZESA ZARZĄDU

Bardziej szczegółowo

Strategia B3System S.A.

Strategia B3System S.A. Strategia B3System S.A. prezentuje: Jarosław Kolankowski Wiceprezes Zarządu B3System S.A. AGENDA 1. Zarząd B3System S.A. 2. O nas 3. Opis działalności 4. Klienci Spółki 5. Wyniki finansowe 6. Rynek IT

Bardziej szczegółowo

II. Informacja o sytuacji majątkowo finansowej...13

II. Informacja o sytuacji majątkowo finansowej...13 1 Spis treści I. Informacje ogólne... 3 1. Informacje o podstawowych produktach i usługach...3 2. Utworzenie i rejestracja Spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym...10 3. Kapitał zakładowy...11 4. Struktura

Bardziej szczegółowo

RAPORT ROCZNY MBF GROUP S.A. (d. Mobile Factory S.A.) ZA 2013 ROK za okres: od 1 stycznia 2013 r. do 31 grudnia 2013 r. Warszawa, 9 maja 2014 r.

RAPORT ROCZNY MBF GROUP S.A. (d. Mobile Factory S.A.) ZA 2013 ROK za okres: od 1 stycznia 2013 r. do 31 grudnia 2013 r. Warszawa, 9 maja 2014 r. RAPORT ROCZNY MBF GROUP S.A. (d. Mobile Factory S.A.) ZA 2013 ROK za okres: od 1 stycznia 2013 r. do 31 grudnia 2013 r. Warszawa, 9 maja 2014 r. SPIS TREŚCI 1 PISMO ZARZĄDU DO AKCJONARIUSZY... 4 2 WYBRANE

Bardziej szczegółowo

Jednostkowe Sprawozdanie Zarządu z działalności Comperia.pl S.A. za rok 2013

Jednostkowe Sprawozdanie Zarządu z działalności Comperia.pl S.A. za rok 2013 Jednostkowe Sprawozdanie Zarządu z działalności Comperia.pl S.A. za rok 2013 Warszawa dnia 30 kwietnia 2014 Comperia.pl S.A., założona w 2008 roku, była pierwszą w Polsce porównywaką produktów finansowych,

Bardziej szczegółowo

GRUPA KAPITAŁOWA B3SYSTEM

GRUPA KAPITAŁOWA B3SYSTEM GRUPA KAPITAŁOWA B3SYSTEM SKONSOLIDOWANY RAPORT KWARTALNY ZA IV KWARTAŁ 2007 ROKU B3 System Spółka Akcyjna ul. Taneczna 7, 02-829 Warszawa tel : +48 22 331 41 31 fax: +48 22 331 41 30 www.b3system.pl info@b3system.pl

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu z działalności OPTeam S.A. w 2011 r.

Sprawozdanie Zarządu z działalności OPTeam S.A. w 2011 r. Sprawozdanie Zarządu z działalności OPTeam S.A. w 2011 r. Tajęcina, dnia 20 marca 2012 roku Spis treści 1. Ogólne informacje o Emitencie.... 4 2. Podstawowe wielkości ekonomiczno finansowe.... 7 3. Informacje

Bardziej szczegółowo

Oferta publiczna akcji serii C spółki Power Media S.A. Warszawa, luty 2008 r.

Oferta publiczna akcji serii C spółki Power Media S.A. Warszawa, luty 2008 r. Oferta publiczna akcji serii C spółki Power Media S.A. Warszawa, luty 2008 r. Zastrzeżenia Niniejsza prezentacja (dalej: Prezentacja ) nie stanowi oferty publicznej w rozumieniu art. 3 ust. 3 ustawy o

Bardziej szczegółowo

Raport roczny 2014. z siedzibą w Warszawie. rok 2014. za okres 01.01.2014 r. 31.12.2014 r. Warszawa, dnia 97 maja 2014 2015 r. r.

Raport roczny 2014. z siedzibą w Warszawie. rok 2014. za okres 01.01.2014 r. 31.12.2014 r. Warszawa, dnia 97 maja 2014 2015 r. r. Turystyka przyszłości. Raport ROCZNY rok 2014 VENITI SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie za okres 01.01.2014 r. 31.12.2014 r. Warszawa, dnia 97 maja 2014 2015 r. r. VENITI SPÓŁKA AKCYJNA Spis treści

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU B3SYSTEM S.A. Z DZIAŁALNOŚCI W 2009 ROKU

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU B3SYSTEM S.A. Z DZIAŁALNOŚCI W 2009 ROKU SPRAWOZDANIE ZARZĄDU B3SYSTEM S.A. Z DZIAŁALNOŚCI W 2009 ROKU Warszawa 2010-1 - 1. Podstawowe informacje o Spółce Nazwa (firma): B3System Spółka Akcyjna Skrót firmy: B3System S.A. Siedziba: Warszawa Adres:

Bardziej szczegółowo

Oferujący: Data zatwierdzenia: 30 listopad 2007 r.

Oferujący: Data zatwierdzenia: 30 listopad 2007 r. PROSPEKT EMISYJNY SPORZĄDZONY W ZWIĄZKU Z PRZEJĘCIEM COMPUTER SERVICE SUPPORT S.A. (CSS S.A.) W SPRAWIE DOPUSZCZENIA DO OBROTU NA RYNKU REGULOWANYM AKCJI SERII J, PUBLICZNĄ OFERTĄ AKCJI SERII K SKIEROWANĄ

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu z działalności IPO Doradztwo Kapitałowe S.A. za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2014 roku

Sprawozdanie Zarządu z działalności IPO Doradztwo Kapitałowe S.A. za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2014 roku Sprawozdanie Zarządu z działalności IPO Doradztwo Kapitałowe S.A. za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2014 roku Warszawa, dn. 25 maja 2015 r. Spis treści 1 Wprowadzenie... 4 1.1 Podstawowe informacje

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu z działalności Atende S.A. w roku zakończonym 31 grudnia 2014 r.

Sprawozdanie Zarządu z działalności Atende S.A. w roku zakończonym 31 grudnia 2014 r. Sprawozdanie Zarządu z działalności Atende S.A. w roku zakończonym 31 grudnia 2014 r. Spis treści 1. Komentarz Zarządu do dokonań Emitenta... 3 1.1. Komentarz Zarządu dotyczący wyników finansowych... 3

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej CUBE.ITG S.A. za 2014 rok. Wrocław, dnia 23 marca 2015 roku

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej CUBE.ITG S.A. za 2014 rok. Wrocław, dnia 23 marca 2015 roku Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej CUBE.ITG S.A. za 2014 rok Wrocław, dnia 23 marca 2015 roku Spis Treści Spis Treści 2 1. WYBRANE DANE FINANSOWE 5 2. GRUPA KAPITAŁOWA CUBE.ITG 6 2.1.

Bardziej szczegółowo

I. INFORMACJE OGÓLNE...

I. INFORMACJE OGÓLNE... 1 Spis treści I. INFORMACJE OGÓLNE... 3 1. Informacje o podstawowych produktach i usługach... 3 2. Utworzenie i rejestracja Spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym... 18 3. Kapitał zakładowy... 18 4. Struktura

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA DODATKOWA DO SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO ZA I KWARTAŁ 2008 ROKU

INFORMACJA DODATKOWA DO SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO ZA I KWARTAŁ 2008 ROKU INFORMACJA DODATKOWA DO SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO ZA I KWARTAŁ 2008 ROKU B3 System Spółka Akcyjna ul. Taneczna 7, 02-829 Warszawa tel : +48 22 331 41 31 fax: +48 22 331 41 30 www.b3system.pl info@b3system.pl

Bardziej szczegółowo

SALES OUTSOURCING COMPANY PROSPEKT EMISYJNY 2006. obwoluta

SALES OUTSOURCING COMPANY PROSPEKT EMISYJNY 2006. obwoluta SALES OUTSOURCING COMPANY PROSPEKT EMISYJNY 2006 obwoluta PROSPEKT EMISYJNY ZWIĄZANY Z PUBLICZNĄ OFERTĄ AKCJI ARTERIA S.A. Data zatwierdzenia: 31.10.2006 r. SALES OUTSOURCING COMPANY Emitent Oferujący

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej Atende w roku zakończonym 31 grudnia 2013 r.

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej Atende w roku zakończonym 31 grudnia 2013 r. Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej Atende w roku zakończonym 31 grudnia 2013 r. Spis treści 1. Komentarz Zarządu do dokonań Grupy Kapitałowej... 3 1.1. Komentarz Zarządu dotyczący wyników

Bardziej szczegółowo

PREZENTACJA GRUPY MCI MANAGEMENT SA. 17 listopada 2009 r.

PREZENTACJA GRUPY MCI MANAGEMENT SA. 17 listopada 2009 r. PREZENTACJA GRUPY MCI MANAGEMENT SA 17 listopada 2009 r. SPÓŁKA KIM JESTEŚMY MCI, utworzony w 1999, jest jedną z najdłużej działających i najbardziej doświadczonych grup zarządzających funduszami private

Bardziej szczegółowo