KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH"

Transkrypt

1 PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, Narew KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH tel./fax: fax: PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR, PRONAR WYDANIE 3A NR PUBLIKACJI 65N SP

2

3 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PRONAR WYDANIE 3A NR PUBLIKACJI 65N SP

4

5 SPIS TREŚCI WSTĘP...5 ZASADY KORZYSTANIA Z KATALOGU CZĘŚCI ZAMIENNYCH...6 ZASADY ZAMAWIANIA CZĘŚCI...7 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH...9 ELEMENTY NADWOZIA KLINY KÓŁ ZACZEP TYLNY SKRZYNKA NARZĘDZIOWA ZWIJACZE PASÓW DRABINKI I KPL ŁAŃCUCH SPINAJĄCY KPL DYSZEL UKŁAD ZAWIESZENIA ZAWIESZENIE RESOROWE LEWE ZAWIESZENIE RESOROWE PRAWE KOMPLETACJA OOGUMIENIA BOCZNE OSŁONY NAJAZDOWE BOCZNE OSŁONY NAJAZDOWE...38 HAMULEC RĘCZNY...40 INSTALACJA ELEKTRYCZNA...42 BŁOTNIKI KÓŁ...44 ZESPÓŁ WCIĄGARKI KOŁA ZAPASOWEGO...46 INSTALACJA DWUPRZEWODOWA PETOLETKA...48 INSTALACJA DWUPRZEWODOWA HALDEX...52 INSTALACJA JEDNOPRZEWODOWA PETOLETKA...56 INSTALACJA JEDNOPRZEWODOWA HALDEX...60 INSTALACJA DWUPRZEWODOWA Z AUTOMAT. REGULATOREM...64 WSPORNIK KW KPL I...68 WSPORNIK KW KPL II...70 INSTALACJA HYDRAULICZNA...72 CYLINDER NURNIKOWY 25/14M2A OŚ JEZDNA UŁOśYSKOWANIE...76 OŚ JEZDNA HAMULCE...78 NALEPKI...80 INDEKS...82

6

7 WSTĘP Rozmieszczenie części w katalogu nie musi być kolejnością montaŝu/demontaŝu poszczególnych elementów. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzania w produkowanych maszynach zmian konstrukcyjnych ułatwiających obsługę oraz poprawiających jakość ich pracy. Katalog części zamiennych jest aktualny w dniu wydania. W przypadku niejasności naleŝy kontaktować się ze Sprzedawcą lub bezpośrednio z Producentem. Adres Producenta PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A Narew Telefony kontaktowe

8 ZASADY KORZYSTANIA Z KATALOGU CZĘŚCI ZAMIENNYCH (1) Nazwa zespołu (2) Numer zespołu kompletnego (3) Rysunek zestawieniowy (4) Numer rysunku (5) Odniesienie do rysunku (rysunków) (6) Typ maszyny (7) Liczba porządkowa (8) Nazwa części (9) Typ części (10) Numer katalogowy lub numer normy (11) Ilość części w komplecie (12) Uwagi dotyczące części (13) Numer zmiany konstrukcyjnej 6

9 Katalog części zamiennych zawiera rysunki zestawieniowe umieszczone po lewej stronie publikacji i odpowiadający mu wykaz części zamiennych po stronie prawej. Rysunek zestawieniowy oraz tabela z wykazem części zamiennych opisane są przy pomocy nazwy zespołu (1) oraz numeru zespołu kompletnego (2) jeŝeli występuje. Ze względu na złoŝoność niektórych podzespołów cały układ moŝe być podzielony na kilka widoków. Pierwszy człon numeru rysunku (4), oznacza grupę rysunków do której odnosi się cały układ, drugi człon numeru rysunku (4) oznacza kolejny rysunek w danej grupie. Przykładowo, jeŝeli w danym zespole umieszczono 3 rysunki, to kaŝdy z nich będzie oznakowany w sposób następujący 001/1, 001/2 i 001/3. Tabela z wykazem części zamiennych odnosząca się do tej grupy rysunkowej będzie opisana w polu (5) w sposób następujący: 001/1 001/3. Liczba porządkowa (7) umieszczona w tabeli odnosi się do pozycji części zaznaczonej na rysunku podzespołu. W kolumnie zmiany konstrukcyjne (13) umieszczane są numery zmian dotyczące danej części (grupy części). Zmiany konstrukcyjne (jeŝeli występują) umieszczone są na końcu Katalogu części zamiennych i dotyczą starszych wersji maszyny. Strzałka umieszczona na rysunku zestawieniowym wskazuje normalny kierunek pracy (jazdy) maszyny. ZASADY ZAMAWIANIA CZĘŚCI ZAMIENNYCH Zamówienie części musi obejmować następujące pozycje: Nazwę części Typ części Numer katalogowy Ilość zamawianych części Typ maszyny i numer fabryczny Kompletne zamówienie musi zawierać równieŝ informacje o kontakcie telefonicznym z osobą zamawiającą oraz adresem dostarczenia przesyłki. 7

10 8

11 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH 9

12 ELEMENTY NADWOZIA 001/1 10

13 ELEMENTY NADWOZIA 001/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 RAMA 65RPN RAMA OBROTNICY 65RPN DRABINKA 65RPN RAMA WYSUWNA ZEWNĘTRZNA 147N OBROTNICA 53RPN BELKA OŚWIETLENIOWA I KPL 147N BELKA OŚWIETLENIOWA 147N TABLICZKA ZNAMIONOWA 147N PODKŁADKA DYSTANSOWA 147N LINKA SPINAJĄCA 147N RAMA WYSUWANA WEWNĘTRZNA 147N OGRANICZNIK WYSUWU 65RPN RAMA ZEWNĘTRZNA-PROFIL 147N ODBLASK PROSTOKĄTNY BIAŁY DOB LINA Ø 6x19+P+p 147N P4 1 l= ZAŚLEPKA IPK śebrowany ELEMENT MOCUJĄCY RAMKA POD TABLICĘ REJESTRACYJNĄ RURKA TERMOKURCZLIWA RC12.7/6.4x30 130N RU 2 20 SZEKLA M10 S.4869-A2J 2 21 ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M16x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M20x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M20x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M5-6-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M12-8-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M16-8-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M20-5-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 6-100HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘśYSTA Z 10.2 Fe/Zn5 PN-77/M PODKŁADKA SPRĘśYSTA Z 12.2 Fe/Zn5a PN-77/M NIT P Al/Fe 5x12 PN-83/M UCHWYT TABLICY WYRÓśNIAJĄCEJ PN/R ZACISK KABŁĄKOWY 6.5-A2J PN-EN TABLICA WYRÓśNIAJĄCA 1 40 KAUSZA A6-A2J PN-EN

14 ELEMENTY NADWOZIA 002/1 12

15 ELEMENTY NADWOZIA 002/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 OBROTNICA 53RPN RAMA II 65RPN RAMA OBROTNICY 65RPN RAMA WYSUWANA WEWNĘTRZNA 147N BELKA OŚWIETLENIOWA I KPL 147N BELKA OŚWIETLENIOWA 147N TABLICZKA ZNAMIONOWA 147N PODKŁADKA DYSTANSOWA 147N DRABINKI II KPL. 147N DRABINKA II 147N LINKA SPINAJĄCA 147N RAMA WYSUWNA ZEWNĘTRZNA 147N ŁAŃCUCH SPINAJĄCY KPL 147N występuje z poz. 9 * 14 OGRANICZNIK WYSUWU 147N ODBLASK PROSTOKĄTNY BIAŁY DOB ZAŚLEPKA IPK RAMKA POD TABLICĘ REJESTRACYJNĄ ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M16x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M10-8-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M12-8-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M10-8-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M16-8-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M20-8-A2J ISO PODKŁADKA 6-100HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘśYSTA Z 10.2-Fe/Zn5a PN-77/M PODKŁADKA SPRĘśYSTA Z 12.2 Fe/Zn5a PN-77/M WKRĘT M20x60-8,8-A2J ISO WKRĘT M20x120-8,8-A2J ISO NIT P Al/Fe 5x12 PN-83/M UCHWYT TABLICY WYRÓśNIAJĄCEJ PN/R TABLICA WYRÓśNIAJĄCA

16 KLINY KÓŁ 003/1 14

17 KLINY KÓŁ 003/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 KLIN DO KOŁA AL-KO UCHWYT KILNA AL-KO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M8-6-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 8-100HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘśYSTA Z 8.2-Fe/Zn5a PN-77/M ILOŚĆ UWAGI ZK 15

18 ZACZEP TYLNY 29RPN /1 16

19 ZACZEP TYLNY 29RPN /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 KORPUS ZACZEPU 29RPN SWORZEŃ KPL. 29RPN KÓŁKO I 29RPN KÓŁKO II 29RPN ZAWLECZKA SPRĘśYSTA 6x115-A2J PN-ISO ŁAŃCUSZEK SANITARNY L= 250 mm 7 ZAWLECZKA 3.2x25-St-A2J PN-EN ISO ŚRUBA M20x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M20-65-A2J PN-EN ISO

20 SKRZYNKA NARZĘDZIOWA KPL. 163N /1 18

21 SKRZYNKA NARZĘDZIOWA KPL. 163N /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 WSPORNIK SKRZYNKI 163N SKRZYNKA NARZĘDZIOWA KWADRATOWA WKŁADKA SR ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x70-5,6-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M10-6-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M8-6-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV A2J PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘśYSTA 10,2-A2J PN-77/M PODKŁADKA SPRĘśYSTA 8,2-A2J PN-77/M ILOŚĆ UWAGI ZK 19

22 ZWIJACZE PASÓW 147N /1 20

23 ZWIJACZE PASÓW 147N /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 NAPINACZ LEWY 147N DśWIGNIA I KPL 147N DśWIGNIA II KPL 147N NAPINACZ PRAWY 147N UCHWYT I 147N UCHWYT II 147N PIERŚCIEŃ DYSTANSOWY 147N ZATRZASK 147N ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M10-5-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA Z10.2 -Fe/Zn5 PN-77/M KOŁEK SPRĘśYSTY 4x22-St PN-EN ISO ILOŚĆ UWAGI ZK 21

24 DRABINKI I KPL. 147N /1 22

25 DRABINKI I KPL. 147N /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 DRABINKA 147N PIERŚCIEŃ 65RPN NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M20-8-A2J ISO WKRĘT M20x120-8,8-A2J ISO WKRĘT M20x60-8,8-A2J ISO ILOŚĆ UWAGI ZK 23

26 ŁAŃCUCH SPINAJĄCY KPL 147N /1 24

27 ŁAŃCUCH SPINAJĄCY KPL 147N /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 OGNIWO M14-A2J S ŚRUBA RZYMSKA OKO-OKO M12X140-A2J DIN NAKRĘTKA M12-6-A2J PN-EN ISO ŁAŃCUCH 7x50x30 PN-75/M ŚRUBA OCZKOWA M16 S DIN ILOŚĆ UWAGI ZK 25

28 DYSZEL 009/1 26

29 DYSZEL 009/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 DYSZEL 65RPN SWORZEŃ DYSZLA KPL 65RPN ZACZEP SPRĘśYNY 65RPN SWORZEŃ 65RPN ZACZEP SPRĘśYNY 65RPN SPRĘśYNA 29RPN SMAROWNICZKA M6 PN-76/M ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA Z M20-8-B-Fe/Zn5 PN-86/M NAKRĘTKA M12-8-A2J PN-EN ISO ZAWLECZKA 4x50-St-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘśYSTA Z12.2 Fe/Zn5 PN-77/M ILOŚĆ UWAGI ZK 27

30 UKŁAD ZAWIESZENIA 010/1 28

31 UKŁAD ZAWIESZENIA 001/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 OŚ JEZDNA KPL. 65RPN ZAWIESZENIE RESOROWE LEWE 65RPN ZAWIESZENIE RESOROWE PRAWE 65RPN SWORZEŃ RESORU KPL 62RPN RESOR GUMOWY 62RPN RESOR PARABOLICZNY 2 PIÓROWY 65RPN ŚRUBA KABŁĄKOWA 31RPN ŚRUBA KABŁĄKOWA II 45RPN PŁYTA RESOROWA DOLNA 45RPN SWORZEŃ RESORU 45RPN PŁYTA RESOROWA GÓRNA 45RPN ZAWLECZKA 5X50-ST-A2J PN-EN ISO ZAWLECZKA 4X32-ST-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA KOR. Z M24-8-B-FE/ZN5 PN-86/M NAKRĘTKA M12-6-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M20X1.5-8-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘśYSTA Z 12.2 FE/ZN5A PN-77/M ILOŚĆ ILOŚĆ UWAGI ZK 29

32 ZAWIESZENIE RESOROWE LEWE 65N /1 30

33 ZAWIESZENIE RESOROWE LEWE 65N /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 WAHACZ LEWY 65RPN RESOR PARABOLICZNY 2 PIÓROWY 65RPN SWORZEŃ RESORU KPL 62RPN SWORZEŃ RESORU 62RPN SWORZEŃ WAHACZA KPL 45RPN SWORZEŃ RESORU 45RPN PODKŁADKA 37RPN SWORZEŃ RESORU 45RPN NAKRĘTKA Z M36x3-8-B-Fe/Zn5 PN-86/M NAKRĘTKA Z M24-8-B-Fe/Zn5 PN-86/M PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO ZAWLECZKA 6.3x71-St-A2J PN-EN ISO ZAWLECZKA 5x50-St-A2J PN-EN ISO ZAWLECZKA 4x32-St-A2J PN-EN ISO SMAROWNICZKA M6 PN-76/M SMAROWNICZKA M8 PN-76/M ILOŚĆ UWAGI ZK 31

34 ZAWIESZENIE RESOROWE PRAWE 65N /1 32

35 ZAWIESZENIE RESOROWE PRAWE 65N /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 WAHACZ PRAWY 65RPN RESOR PARABOLICZNY 2 PIÓROWY 65RPN SWORZEŃ RESORU KPL 62RPN SWORZEŃ RESORU 62RPN SWORZEŃ WAHACZA KPL 45RPN SWORZEŃ WACHACZA 45RPN PODKŁADKA 37RPN SWORZEŃ RESORU 45RPN NAKRĘTKA Z M36x3-8-B-Fe/Zn5 PN-86/M NAKRĘTKA Z M24-8-B-Fe/Zn5 PN-86/M PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO ZAWLECZKA 6.3x71-St-A2J PN-EN ISO ZAWLECZKA 5x50-St-A2J PN-EN ISO ZAWLECZKA 4x32-St-A2J PN-EN ISO SMAROWNICZKA M6 PN-76/M SMAROWNICZKA M8 PN-76/M ILOŚĆ UWAGI ZK 33

36 KOMPLETACJA OGUMIENIA 013/1 34

37 KOMPLETACJA OGUMIENIA 013/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK KOŁO KPL. 53RPN KOŁO TARCZOWE 13x15,5"; ET= OPONA 400/ PR 1 Dodatkowo poz. 5 KOŁO KPL. 65RPN KOŁO TARCZOWE 11x16"; ET= OPONA 360/ A8 1 Dodatkowo poz. 5 5 ZAWÓR TR

38 BOCZNE OSŁONY NAJAZDOWE 147N /1 36

39 BOCZNE OSŁONY NAJAZDOWE 147N /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 OSŁONA BOCZNA LEWA 147N OSŁONA BOCZNA PRAWA 147N LISTWA NAJAZDOWA TK l=3550mm 4 KOŃCÓWKA OSŁON TK ZAŚLEPKA PRZECIWNAJAZDOWYCH PROSTOKATNA CZARNA TK ŚRUBA MOCUJĄCA LISTWY TK WSPORNIK PRZECIWNAJAZDOWE TK ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M12-5 A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV A2J PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘśYSTA 12,2-A2J PN-77/M NIT P AlFe 5x12 DIN

40 BOCZNE OSŁONY NAJAZDOWE 65RPN /1 38

41 BOCZNE OSŁONY NAJAZDOWE 65RPN /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 OSŁONA BOCZNA LEWA 65RPN OSŁONA BOCZNA PRAWA 65RPN LISTWA NAJAZDOWA TK l=3540mm 4 KOŃCÓWKA OSŁON TK ZAŚLEPKA PRZECIWNAJAZDOWYCH PROSTOKĄTNA CZARNA TK ŚRUBA MOCUJĄCA LISTWY TK WSPORNIK PRZECIWNAJAZDOWE OSŁONY EB ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M12-5 A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV A2J PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘśYSTA Z12,2-A2J PN-77/M NIT P AlFe 5x12 DIN

42 HAMULEC RĘCZNY 65N /1 40

43 HAMULEC RĘCZNY 65N /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 SWORZEŃ 29RPN MECHANIZM HAMULCA 29RPN KORBA KPL. 29RPN CIĘGNO KPL. 29RPN ŚRUBA KPL. 29RPN ZAŚLEPKA KPL. 29RPN NAKRĘTKA 29RPN ZAŚLEPKA 29RPN SPRĘśYNA 29RPN TULEJKA 29RPN KÓŁKO LINOWE 29RPN OŚ KÓŁKA 29RPN ZBLOCZE HAMULCA 31RPN KORPUS ZBLOCZA 31RPN SWORZEŃ 29RPN KÓŁKO LINKI HAMULCA 30RPN SWORZEŃ HAMULCA 45RPN ODCIĄGACZ HAMULCA RĘCZNEGO 45RPN RURKA TERMOKURCZLIWA RC12.7/6.4x30 130N RU 4 20 LINA I Ø6 6x19+P+p 147NN P.8 1 l= SZEKLA ŚRUBOWA M12 S ZACISK KABŁĄKOWY 6.5-A2J PN-EN KAUSZA A6-A2J PN-EN ZAWLECZKA 3.2x25-St-A2J PN-EN ISO ZAWLECZKA 4x32-St-A2J PN-EN ISO ZAWLECZKA S-Zn 4x25 PN-76/M NAKRĘTKA M5-6-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA KORONOWA K M16-5-C-A2J PN-86/M PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO KOŁEK SPRĘśYSTY 6x24-St PN-EN ISO SMAROWNICZKA M6 PN-76/M

44 INSTALACJA ELEKTRYCZNA 65N /1 42

45 INSTALACJA ELEKTRYCZNA 65N /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 WIĄZKA CENTRALNA 65RPN WIĄZKA TYLNA 65RPN WIĄZKA PRZEDNIA 65RPN PRZEWÓD SPIRALNY 7P/12V GNIAZDO GN-7(X7) 8JB PODKŁADKA GNIAZDA 7-BIEGUNOWEGO WKRĘT M5x Fe/Zn5 PN/M LAMPA TYLNA ZESPOLONA W21P 115bŜ 1 9 LAMPA TYLNA ZESPOLONA W21L 114bŜ 1 10 LAMPKA OŚW.TABLICY REJESTRACYJNEJ LT śarówka C5W-SV8, LAMPA OBRYSOWA PRAWA śarówka R5W 2 14 WKRĘT M5x16 B Fe/Zn5 PN/M PODKŁADKA SPRĘśYSTA 5,1 Fe/Zn9 PN/M PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO NAKRETKA M5-8-A2J PN-EN ISO ŚRUBA M5x A2J PN-EN ISO LAMPA PRZEDNIA POZYCYJNA LO-110PP 2 20 ZACISK TAŚMOWY 4,5x160 AC RZ-46KT 3 21 LAMPA POZYCYJNA BOCZNA W17d 100kz WKRĘT SAMOWIERCĄCY 5,5x19 DIN-7504-K LAMPA OBRYSOWA LEWA ILOŚĆ UWAGI ZK 43

46 BŁOTNIKI KÓŁ 018/1 44

47 BŁOTNIKI KÓŁ 018/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 BŁOTNIK LEWY KPL 68RPN BŁOTNIK PRAWY KPL 68RPN MOCOWANIE BŁOTNIKA 163N PODSTAWA 163N OBEJMA 163N WSPORNIK BŁOTNIKA 68RPN BŁOTNIK 1/4 OBWODU OSŁONA M8 SR WKŁADKA DO RUREK OKRĄGŁYCH ŚRUBA M8x B-A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x B-A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x30-8,8-A2J PN-87/M NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZJĄCA M8-5-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M8-8-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M8-8-B-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 8-100HV A2J PN-EM ISO PODKŁĄDKA SPRĘśYSTA Z8.2-Fe/Zn5 PN-77/M ILOŚĆ UWAGI ZK 45

48 ZESPÓŁ WCIĄGARKI KOŁA ZAPASOWEGO 66RPN /1 46

49 ZESPÓŁ WCIĄGARKI KOŁA ZAPASOWEGO 66RPN /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 WIESZAK KOŁA ZAPASOWEGO 66RPN UCHWYT KOŁA ZAPASOWEGO 66RPN LINKA WCIĄGARKI KPL 66RPN KÓŁKO LINOWE 29RPN KORBA WCIĄGARKI - KOMPLET 53N TULEJKA REDUKCYJNA KÓŁKA LINKI 150N KOŁO KPL. 123RPN WCIĄGARKA KOŁA ZAPASOWEGO UCHWYT MOCUJĄCY LINKA 6 T6x19+Pp 1 L= ŚRUBA M10x A2J ISO ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M10x50-8,8-A2J PN-EN ISO PRZETYCZKA 6x42 PN-ISO PODKŁADKA HV A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M10-B-5 A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M20-8-A2J PN-EN ISO WKRĘT M5x16-4,8-A2J PN-EN ISO KAUSZA A6 A2J PN-EN ZACISK KABŁĄKOWY 6oc PN-EN

50 INSTALACJA PNEUMATYCZNA DWUPRZEWODOWA - ZAWÓR HAMULCOWY PETOLETKA 020/1 48

51 INSTALACJA PNEUMATYCZNA DWUPRZEWODOWA - ZAWÓR HAMULCOWY PETOLETKA 020/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 ZAWÓR STERUJĄCY TEKALAN PA12 15x1,5 DIN l=15000mm 3 NAKRĘTKA ŁĄCZNIKOWA M22x1, PIERŚCIEŃ ZACINAJĄCY Ø15, TULEJKA WZM. DO TEKALANA Ø12 Ø12x PRZEWÓD W-W RPN OPASKA ZBIORNIKA POWIETRZA Ø N WIDEŁKI SIŁOWNIKA 70RPN WĄś SPIRALNY 12x1.5/4500/2xM22x1.5 WS-8 POSiCZ 1 Ŝółty 10 WĄś SPIRALNY 12x1.5/4500/2xM22x1.5 WS-7 POSiCZ 1 czerwony 11 ZŁĄCZE PRZEWODÓW śółte 12 ZŁĄCZE PRZEWODÓW Czerwone 13 ZACZEP ZŁĄCZA FILTR PRZEWODY ZBIORNIK POWIETRZA Ø310 60l 110RPN SIŁOWNIK MEMBRANOWY 20" SMB ŁĄCZNIK TRÓJDROśNY ŁĄCZNIK KOLANKOWY ŁĄCZNIK PROSTY M22x1.5/M16x ŁĄCZNIK PROSTY DŁUGI M22x OBEJMA RUBBER CLIP 22/12W OBEJMA RUBBER CLIP 16/12W KOMPLET USZCZELNIAJĄCY KMPL M22x OPASKA SAMOZACISKOWA 203x4, SIŁOWNIK MEMBRANOWY 24" SMB-24.0/ USZCZELKA 22x27x SIŁOWNIK MEMBRANOWY 30" ZAWÓR ODWADNIAJĄCY ZŁĄCZE KONTROLNE ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO PRZECIWNAKRĘTKA LN-M22X1,5 PN-EN NAKRĘTKA M10-6-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M8-6-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 8-100HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘśSTA Z10.2 -Fe/Zn5 PN-77/M PODKŁADKA SPRĘśSTA Z8.2 -Fe/Zn5 PN-77/M REGULATOR SIŁY HAMOWANIA ORING 20x5 PN-64/M

52 INSTALACJA PNEUMATYCZNA DWUPRZEWODOWA - ZAWÓR HAMULCOWY PETOLETKA 020/1 50

53 INSTALACJA PNEUMATYCZNA DWUPRZEWODOWA - ZAWÓR HAMULCOWY PETOLETKA 020/2 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 41 USZCZELKA 12,5x20x KOREK 29RPN PRZELOTKA Ø20/ USZCZELKA 17x22x ZŁĄCZE KONTROLNE WIDEŁKI 70RPN SWORZEŃ 29RPN ZAWLECZKA 3.2x25-St-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M16x1,5-8-A2J PN-EN ISO ZAŚLEPKA CZUJNIKA BD 13RPN WKRĘT SAMOGWINTUJACY Ø5.5x19 DIN-7504-K SPRĘśYNA 45RPN PODKŁADKA 8-100HV-A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO KOLANO NASTAWNE GMM222215LACA ILOŚĆ UWAGI ZK 51

54 INSTALACJA PNEUMATYCZNA DWUPRZEWODOWA - ZAWÓR HAMULCOWY HALDEX 021/1 52

55 INSTALACJA PNEUMATYCZNA DWUPRZEWODOWA - ZAWÓR HAMULCOWY HALDEX 021/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 TEKALAN PA12 15x1,5 DIN l=15000mm 2 NAKRĘTKA ŁĄCZNIKOWA M22x1, PIERŚCIEŃ ZACINAJĄCY Ø15, TULEJKA WZM. DO TEKALANA Ø12 Ø12x PRZEWÓD W-W RPN OPASKA ZBIORNIKA POWIETRZA Ø N WIDEŁKI SIŁOWNIKA 70RPN WĄś SPIRALNY 12x1.5/4500/2xM22x1.5 WS-8 POSiCZ 1 Ŝółty 9 WĄś SPIRALNY 12x1.5/4500/2xM22x1.5 WS-7 POSiCZ 1 czerwony 10 ZŁĄCZE PRZEWODÓW śółte 11 ZŁĄCZE PRZEWODÓW Czerwone 12 ZACZEP ZŁĄCZA FILTR PRZEWODY ZAWÓR Z REGULATOREM ZBIORNIK POWIETRZA Ø310 60l 110RPN SIŁOWNIK MEMBRANOWY 20" SMB ŁĄCZNIK TRÓJDROśNY ŁĄCZNIK KOLANKOWY ŁĄCZNIK PROSTY M22x1.5/M16x ŁĄCZNIK PROSTY DŁUGI M22x OBEJMA RUBBER CLIP 22/12W OBEJMA RUBBER CLIP 16/12W KOMPLET USZCZELNIAJĄCY KMPL M22x OPASKA SAMOZACISKOWA 203x4, SIŁOWNIK MEMBRANOWY 24" SMB-24.0/ USZCZELKA 22x27x SIŁOWNIK MEMBRANOWY 30" ZAWÓR ODWADNIAJĄCY ZŁĄCZE KONTROLNE ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO PRZECIWNAKRĘTKA LN-M22X1,5 PN-EN NAKRĘTKA M10-6-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M8-6-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 8-100HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘśSTA Z10.2 -Fe/Zn5 PN-77/M PODKŁADKA SPRĘśSTA Z8.2 -Fe/Zn5 PN-77/M USZCZELKA 12,5x20x KOREK 29RPN

56 INSTALACJA PNEUMATYCZNA DWUPRZEWODOWA - ZAWÓR HAMULCOWY HALDEX 021/1 54

57 INSTALACJA PNEUMATYCZNA DWUPRZEWODOWA - ZAWÓR HAMULCOWY HALDEX 021/2 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 41 PRZELOTKA Ø20/ USZCZELKA 17x22x ZŁĄCZE KONTROLNE WIDEŁKI 70RPN SWORZEŃ 29RPN ZAWLECZKA 3.2x25-St-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M16x1,5-8-A2J PN-EN ISO ZAŚLEPKA CZUJNIKA BD 13RPN WKRĘT SAMOGWINTUJACY Ø5.5x19 DIN-7504-K SPRĘśYNA 45RPN PODKŁADKA 8-100HV-A2J PN-EN ISO ŁĄCZNIK KOLANKOWY M16x1,5/M22x1, KOMPLET USZCZELNIAJĄCY KMPL M16x ŁĄCZNIK EGE15LM22x1,5EDCF ILOŚĆ UWAGI ZK 55

58 INSTALACJA PNEUMATYCZNA JEDNOPRZEWODOWA - ZAWÓR PETOLETKA 022/1 56

59 INSTALACJA PNEUMATYCZNA JEDNOPRZEWODOWA - ZAWÓR PETOLETKA 022/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 ZAWÓR STERUJĄCY TEKALAN PA12 15x1,5 DIN l=15000mm 3 NAKRĘTKA ŁĄCZNIKOWA M22x1, PIERŚCIEŃ ZACINAJĄCY Ø15, TULEJKA WZM. DO TEKALANA Ø12 Ø12x PRZEWÓD W-W RPN OPASKA ZBIORNIKA POWIETRZA Ø N WIDEŁKI SIŁOWNIKA 70RPN ZŁĄCZE PRZEWODÓW Czarne 10 WĄś SPIRALNY 12x1.5/5500/2xM22x1.5 WS-16 1 czerwony 11 PODKŁADKA 8-100HV-A2J PN-EN ISO SPRĘśYNA 45RPN ZACZEP ZŁĄCZA FILTR PRZEWODY ZBIORNIK POWIETRZA Ø310 60l 110RPN SIŁOWNIK MEMBR. 20" SMB ŁĄCZNIK TRÓJDROśNY ŁĄCZNIK KOLANKOWY ŁĄCZNIK PROSTY M22x1.5/M16x ŁĄCZNIK PROSTY DŁUGI M22x OBEJMA RUBBER CLIP 22/12W OBEJMA RUBBER CLIP 16/12W KOMPLET USZCZELNIAJĄCY KMPL M22x OPASKA SAMOZACISKOWA 203x4, SIŁOWNIK MEMBRANOWY 24" SMB-24.0/ USZCZELKA 22x27x SIŁOWNIK MEMBRANOWY 30" ZAWÓR ODWADNIAJĄCY ZŁĄCZE KONTROLNE ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO PRZECIWNAKRĘTKA LN-M22X1,5 PN-EN NAKRĘTKA M10-6-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M8-6-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 8-100HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA Z10.2 -Fe/Zn5 PN-77/M PODKŁADKA Z8.2 -Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO REGULATOR SIŁY HAMOWANIA

60 INSTALACJA PNEUMATYCZNA JEDNOPRZEWODOWA - ZAWÓR PETOLETKA 022/1 58

61 INSTALACJA PNEUMATYCZNA JEDNOPRZEWODOWA - ZAWÓR PETOLETKA 022/2 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 41 ORING 20x5 PN-64/M USZCZELKA 12,5x20x KOREK 29RPN PRZELOTKA Ø20/ USZCZELKA 17x22x ZŁĄCZE KONTROLNE WIDEŁKI 70RPN SWORZEŃ 29RPN ZAWLECZKA 3.2x25-St-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M16x1,5-8-A2J PN-EN ISO ZAŚLEPKA CZUJNIKA BD 13RPN WKRĘT SAMOGWINTUJACY 5.5x19 DIN-7504-K ILOŚĆ UWAGI ZK 59

62 INSTALACJA PNEUMATYCZNA JEDNOPRZEWODOWA - ZAWÓR HALDEX 023/1 60

63 INSTALACJA PNEUMATYCZNA JEDNOPRZEWODOWA - ZAWÓR HALDEX 023/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 ZAWÓR Z REGULATOREM TEKALAN PA12 15x1,5 DIN l=15000mm 3 NAKRĘTKA ŁĄCZNIKOWA M22x1, PIERŚCIEŃ ZACINAJĄCY Ø15, TULEJKA WZM. DO TEKALANA Ø12 Ø12x PRZEWÓD W-W RPN OPASKA ZBIORNIKA POWIETRZA Ø N WIDEŁKI SIŁOWNIKA 70RPN ZŁĄCZE PRZEWODÓW Czarne 10 WĄś SPIRALNY 12x1.5/5500/2xM22x1.5 WS-16 1 czerwony 11 PODKŁADKA 8-100HV-A2J PN-EN ISO SPRĘśYNA 45RPN ZACZEP ZŁĄCZA FILTR PRZEWODY ZBIORNIK POWIETRZA Ø310 60l 110RPN SIŁOWNIK MEMBR. 20" SMB ŁĄCZNIK TRÓJDROśNY ŁĄCZNIK KOLANKOWY ŁĄCZNIK PROSTY M22x1.5/M16x ŁĄCZNIK PROSTY DŁUGI M22x OBEJMA RUBBER CLIP 22/12W OBEJMA RUBBER CLIP 16/12W KOMPLET USZCZELNIAJĄCY KMPL M22x OPASKA SAMOZACISKOWA 203x4, SIŁOWNIK MEMBRANOWY 24" SMB-24.0/ USZCZELKA 22x27x SIŁOWNIK MEMBRANOWY 30" ZAWÓR ODWADNIAJĄCY ZŁĄCZE KONTROLNE ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO PRZECIWNAKRĘTKA LN-M22X1,5 PN-EN NAKRĘTKA M10-6-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M8-6-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 8-100HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA Z10.2 -Fe/Zn5 PN-77/M PODKŁADKA Z8.2 -Fe/Zn5 PN-77/M USZCZELKA 12,5x20x KOREK 29RPN

64 INSTALACJA PNEUMATYCZNA JEDNOPRZEWODOWA - ZAWÓR HALDEX 023/1 62

65 INSTALACJA PNEUMATYCZNA JEDNOPRZEWODOWA - ZAWÓR HALDEX 023/2 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 41 PRZELOTKA Ø20/ USZCZELKA 17x22x ZŁĄCZE KONTROLNE WIDEŁKI 70RPN SWORZEŃ 29RPN ZAWLECZKA 3.2x25-St-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M16x1,5-8-A2J PN-EN ISO ZAŚLEPKA CZUJNIKA BD 13RPN WKRĘT SAMOGWINTUJACY 5.5x19 DIN-7504-K ILOŚĆ UWAGI ZK 63

66 INSTALACJA PNEUMATYCZNA DWUPRZEWODOWA Z AUTMOATYCZNYM REGULATOREM HAMOWANIA 024/1 64

67 INSTALACJA PNEUMATYCZNA DWUPRZEWODOWA Z AUTMOATYCZNYM REGULATOREM HAMOWANIA 024/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 ZAWÓR STER. Z LUZUJĄCYM REGULATOR SIŁY HAMOWANIA ALB ZAWOR PRZEKAŹNIKOWY ZBIORNIK POWIETRZA Ø310 60L 110RPN SIŁOWNIK MEMBRANOWY 30" SIŁOWNIK MEMBR. 20" SMB SIŁOWNIK MEMBRANOWY 24" SMB-24.0/ TEKALAN PA12 15x1,5 DIN NAKRĘTKA ŁĄCZNIKOWA M22x1, PIERŚCIEŃ ZACINAJĄCY Ø15, TULEJKA WZM. DO TEKALANA Ø12 Ø12x PRZEWÓD W-W RPN ZŁĄCZE PRZEWODÓW ZŁĄCZE PRZEWODÓW WĄś SPIRALNY 12x1.5/4500/2xM22x1.5 WS WĄś SPIRALNY 12x1.5/4500/2xM22x1.5 WS OPASKA ZBIORNIKA POWIETRZA Ø N WSPORNIK KW KPL I 68RPN WSPORNIK KW KPL II 68RPN PROFIL BELKI 65RPN PŁASKOWNIK MOCUJĄCY I 65RPN PŁASKOWNIK MOCUJĄCY II 65RPN WSPORNIK ZAWORU II 65RPN PRZELOTKA 20/ ZACZEP ZŁĄCZA FILTR PRZEWODY USZCZELKA 17x22x ZŁĄCZE KONTROLNE ZAŚLEPKA CZUJNIKA BD 13RPN USZCZELKA 22x27x ZŁĄCZE KONTROLNE ZAWÓR ODWADNIAJĄCY ŁĄCZNIK KOLANKOWY M16x1,5/M22x1, KOMPLET USZCZELNIAJĄCY M16x ŁĄCZNIK EGE15LM22x1,5EDCF 1 36 ŁĄCZNIK PROSTY DŁUGI M22x KOMPLET USZCZELNIAJĄCY M22x ŁĄCZNIK KOLANKOWY ZŁĄCZKA PROSTA M22x1.5/M16x ŁĄCZNIK TRÓJDROśNY ILOŚĆ UWAGI ZK 65

68 INSTALACJA PNEUMATYCZNA DWUPRZEWODOWA Z AUTMOATYCZNYM REGULATOREM HAMOWANIA 024/1 66

69 INSTALACJA PNEUMATYCZNA DWUPRZEWODOWA Z AUTMOATYCZNYM REGULATOREM HAMOWANIA 024/2 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 41 USZCZELKA 12,5x20x KOLANO NASTAWNE EW15LOMDCF 4 43 OPASKA SAMOZACISKOWA 203x4, OBEJMA RUBBER CLIP 22/12W OBEJMA RUBBER CLIP 16/12W WIDEŁKI SIŁOWNIKA 70RPN WIDEŁKI 70RPN SWORZEŃ 29RPN ZAWLECZKA 3.2x25-St-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO WKRĘT SAMOGWINTUJACY 5.5x19 DIN-7504-K SPRĘśYNA 45RPN KOREK 29RPN NAKRĘTKA M8-6-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA Z8.2 -Fe/Zn5 PN-77/M PODKŁADKA 8-100HV-A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M10-6-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA SPRĘśYSTA Z10.2 -Fe/Zn5 PN-77/M ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M8-8-A2J PN-EN ISO ILOŚĆ UWAGI ZK 67

70 WSPORNIK KW KPL I 68RPN /1 68

71 WSPORNIK KW KPL I 68RPN /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 WSPORNIK 68RPN PŁYTA PODSTAWY 68RPN ŚRUBA M8x65-8,8-A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 8-100HV-A4J PN-EN ISO NAKRĘTKA ZABEZPIECZAJĄCA M8-8-A2J PN-EN ISO ILOŚĆ UWAGI ZK 69

72 WSPORNIK KW KPL II 68RPN /1 70

73 WSPORNIK KW KPL II 68RPN /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 WSPORNIK 68RPN PŁYTA PODSTAWY 68RPN ŚRUBA M8x65-8,8-A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZAJĄCA M8-8-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 8-100HV-A4J PN-EN ISO TEKALAN PA12 15x1,5 DIN l=44mm

74 INSTALACJA HYDRAULICZNA 027/1 72

75 INSTALACJA HYDRAULICZNA 027/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 RURKA I KPL. 65RPN RURKA II KPL. 65RPN PRZEWÓD DN12 H02-H RPN PRZEWÓD DN12 H02-H RPN PRZEWÓD DN12 H02-H RPN PRZEWÓD DN12 H17-H RPN KOŃCÓWKA WIDEŁKOWA 37RPN SWORZEŃ CYLINDRA 45RPN SWORZEŃ 29RPN GNIAZDO SZYBKOZŁĄCZKI VF 38GAS F 1 11 CYLINDER NURNIKOWY 25/140m2a16 33N KORPUS ZŁĄCZKI TRÓJNIKOWEJ T15LCFX 2 13 ZAWLECZKA 4x32-St-A2J PN-EN ISO ZAWLECZKA 3.2x25-St-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO NALEPKA INFORMACYJNA IV 29RPN WSPORNIK CYLINDRA KPL. 64RPN SPRĘśYNA 45RPN PRZELOTKA Ø20/ OPASKA SAMOZACISKOWA 203x4, PODKŁADKA SPRĘśYSTA Z16.3 Fe/Zn5 PN-77/M SRUBA M16x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M16-8-A2J PN-EN ISO OBEJMA RUBBER CLIP 22/12W OBEJMA RUBBER CLIP 16/12W KORPUS ZŁĄCZKI G3/8 - M22x1.5 GE15LR3/8EDOMDCF 1 28 KORPUS ZŁĄCZKI M16x1.5 - M22x1.5 GE15LM16x1.5EDOMDCF 3 29 ŚRUBA M6x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M6-6-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA M5-6-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 6.1-Fe/Zn5 PN-77/M PODKŁADKA Z 5.1-Fe/Zn5 PN-77/M WKRĘT SAMOWIERCĄCY 5,5X19-A2J ISO ILOŚĆ UWAGI ZK 73

76 CYLINDER NURNIKOWY 25/140M2A16 33N /1 74

77 CYLINDER NURNIKOWY 25/140M2A16 33N /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 OBUDOWA CYLINDRA 33N TŁOCZYSKO 33RPN PROWADNICA 33RPN PIERŚCIEŃ ZAMYKAJĄCY 33RPN PIERŚCIEŃ PROWADZĄCY GR PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY RL08N PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY K PIERŚCIEŃ ZGARNIAJĄCY WD ILOŚĆ UWAGI ZK 75

78 OŚ JEZDNA UŁOśYSKOWANIE A70NA06ICJ00U /1 76

79 OŚ JEZDNA UŁOśYSKOWANIE A70NA06ICJ00U /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 ŁOśYSKO ŁOśYSKO RCNA 3 PIERŚCIEN USZCZELNIAJĄCY PIERŚCIEN USZCZELNIAJĄCY RNNA 5 PIERŚCIEN USZCZELNIAJĄCY NAKRĘTKA KORONOWA M39x B2 2 7 ZAWLECZKA RDF KOŁPAK RT90 9 PIASTA 6xM18x1.5 61L6NA L6NA

80 OŚ JEZDNA HAMULCE A70NA06ICJ00U /1 78

81 OŚ JEZDNA HAMULCE A70NA06ICJ00U /1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 HAMULEC KOMPLETNY 731IC01 1 9RE PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY Ø TULEJA WAŁAK ROZPIERAKA SMAROWNICZKA M8x A1 1 5 PIERŚCIEŃ ROZPRĘśNY Ø OSŁONA GUMOWA 53A PODKŁADKA Ø NAKRĘTKA M24x B1 1 9 SPRĘśYNA Ø3.5 L= RK SPRĘśYNA Ø3 L= WAŁEK ROZPIERACZA 75A DŹWIGNIA WAŁKA ROZPIERACZA RQ PIERŚCIEŃ ROZPRĘśNY Ø BĘBEN 6xM18x1.5 66LJB LJB SZPILKA M18x B1 6 9RC NAKRĘTKA M18x B1 6 9RD188G PODKŁADKA

82 NALEPKI 031/1 80

83 NALEPKI 031/1 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 NALEPKA OSTRZEGAWCZA 147N NALEPKA OSTRZEGAWCZA III 70RPN NALEPKA "SMAROWANIE" 104RPN NALEPKA INFORMACYJNA II 104RPN NALEPKA OSTRZEGAWCZA II 70RPN NALEPKA 65RPN NALEPKA PRONAR 62RPN NALEPKA INFORMACYJNA IV 29RPN ILOŚĆ UWAGI ZK 81

84 82 INDEKS

85 NUMER KATALOGOWY STRONA NUMER KATALOGOWY STRONA , 53, 57, 61, , 53, 57, 61, , 55, 59, 63, , /12W1 57, , 53, 57, 61, 65 Ø12x17 49, , 53, 57, 61, , 53, 57, 61, , kz RPN RPN RPN , 53, 57, 61, bŜ bŜ ,5x20x RPN , 53, 57, 61, N RU 11, 41 83

86 NUMER KATALOGOWY STRONA NUMER KATALOGOWY STRONA 13RPN , 55, 59, 63, N , N N , N N , N N N N N P NN P N , N N N N /12W1 49, 53, 57, 61, 67, N N N N N N N N N N , 53, 57, 61, N / N x4, N /12W1 49, 53, 67, N RPN N RPN N RPN N RPN N RPN , 53, 59, 63, N RPN , 55, 59, 63, 67, 73 84

87 NUMER KATALOGOWY STRONA NUMER KATALOGOWY STRONA 29RPN RPN RPN RPN , 33 29RPN RPN RPN , 53, 57, 61, 65 29RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN , 31, 33 29RPN RPN , 33 29RPN RPN RPN , 47 45RPN RPN RPN , 55, 57, 61, 67, 73 29RPN RPN RPN RPN RPN , RPN , 57 31RPN , 57 31RPN A RPN N N RPN , 13 33N RPN RPN B RPN B

88 NUMER KATALOGOWY STRONA NUMER KATALOGOWY STRONA 61L6NA RPN RPN RPN RPN RPN RPN , 31, 33 65RPN RPN , 33 65RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN , 31, 33 65RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN LJB RPN RPN RPN , 13 66RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN RPN , 53, 57, 61, 65 68RPN

89 NUMER KATALOGOWY STRONA NUMER KATALOGOWY STRONA 68RPN DOB35 11, 13 68RPN EB RPN , 71 EGE15LM22x1,5EDCF 55, 65 68RPN EW15LOMDCF 67 68RPN GE15LM16x1.5EDOMDCF 73 70RPN GE15LR3/8EDOMDCF 73 70RPN GMM222215LACA 51 70RPN , 53, 57, 61, 67 GR RPN , 55, 59, 63, 67 IPK45 11, IC01 79 K A LO-110PP , 53, 57, 61, 65 LT , 53, 57, 61, 65 M22x1.5/M16x , 53, 65 R5W , 53, 65 RL08N , 61 S , 53, 57, 61, 65 S JB S.4869-A2J SMB , 53, 57, B1 79 SMB-24.0/16 49, 53, 57, 61, T15LCFX A1 79 TK , 39 AC RZ-46KT 43 TK C5W-SV8,5 43 TK

90 NUMER KATALOGOWY STRONA NUMER KATALOGOWY STRONA TK , 39 WD TK , 39 WS-16 57, 61 TK WS-7 49, 53, 65 VF 38GAS F 73 WS-8 49, 53, 65 88

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT512

PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT512 KATALOG CZCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT5 WYDANIE 0A-0-0 (ROBOCZE) NR PUBLIKACJI 7N-00000000-SP E F 0 57 5 Przekrój A-A 0 57 5 A A 0 59 5 5 Przekrój B-B 9 9 9 5 5 5 55 5 5 Szczegół C 0 9 5

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 + www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PIŁA DO GAŁĘZI PRONAR WYDANIE: 1A-06-2015 NR PUBLIKACJI:267N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość RAMA GÓRNA Nazwa zespołu lub części Nr unku lub norma Ilość 1 Ściana przednia T710-1 03.02.00 1 2 Ściana prawa T710-1 03.03.00 1 3 Słupek tylny prawy T710-1 03.04.00 1 4 Ściana tylna T710-1 03.06.00 1

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T00/T0 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL - 00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T00/T0 SPIS TREŚCI. ZAWIESZENIE TANDEM, HAMULEC RĘCZNY T00. DRABINKA 0. ZAWIESZENIE TYLNE,

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T94 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL 6-00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 6 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 SPIS TREŚCI. BORTA 4. STOPKA PODPOROWA 6 3. ZAWIESZENIE, HAMULEC RĘCZNY 8 4. INSTALACJA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T671

PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T671 PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZ

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRZYCZEPY SKORUPOWEJ ROLNICZEJ T935 SPIS TREŚCI 1. Rama główna 2. Część zaczepowa 3.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ

Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG CZ PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozrzutnik obornika N-252 Tornado KATALOG

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH 9 ODKŁADNICA 001/1 PU-S 10 ODKŁADNICA 001/1 PU-S LP. NAZWA CZ CI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILO UWAGI ZK 1 RAMA ODKŁADNICY 251N-01000000 1 PU-S35H 1 RAMA ODKŁADNICY 220N-01000000

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Wóz paszowy T-614/1 PKWiU 29.32.65-50.70

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI -PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 SPIS TREŚCI 1. Złożenie ogólne 4 2. Zestaw ścian 6

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN

WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl WÓZ ASENIZACYJNY SIPMA WA 400 DELFIN KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 1. RAMA POŚREDNIA. KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 2 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 3 1.4 1.1 1.2 1.3 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 1.2 Stabilizator

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 2 1. RAMA POŚREDNIA. 1.2 1.1 1.3 1.4 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 1.2 Stabilizator (8xX) 1 DER-002 1.3 Podpora naprawcza

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

WÓZ DO BEL DWUOSIOWY T022 INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA I OBSŁUGI KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

WÓZ DO BEL DWUOSIOWY T022 INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA I OBSŁUGI KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRODUCENT PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, ul. Mickiewicza 101A; woj. podlaskie tel./fax: 0(85) 681 63 29; 0(85) 681 64 29; 0(85) 681 63 81; 0(85) 681 63 82; 0(85) 681 63 84; fax: 0(85) 681 63 83; 0(85)

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA ROLNICZA TANDEM WYWROTKA TRÓJSTRONNA

PRZYCZEPA ROLNICZA TANDEM WYWROTKA TRÓJSTRONNA PRZYCZEPA ROLNICZA TANDEM WYWROTKA TRÓJSTRONNA T663 T663/1 KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH 37 Rys. 16 Widok z przodu 38 Rys. 17 Widok z ty u 39 Rys. 18 Widok z boku 40 Rys. 19 Widok z góry 41 Ilo cz ci (Rysunki

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH POSYPYWARKA SAMOZAŁADOWCZA PRONAR WYDANIE: 3A-10-2015

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ROZRZUTNIK OBORNIKA N267 SPIS TREŚCI 1. TANDEM N267 4 2. UKŁAD NAPĘDOWY N267 6 3. PRZENOŚNIK

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Dobre Miasto 2006 Biuro Handlu i Marketingu Wykaz tablic katalogowych Lp. Nazwa tablicy Nr tablicy 1 Blok cylindrowy 1 2 Układ sterowania silnika 2 3 Wał korbowy

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

STAR. Z.P.A.M GABRIEL G.T.P. BALIŃSCY S.j. 55-200 OŁAWA UL. NADBRZEŻNA 7 TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 e-mail : balimech-gabriel@wp.

STAR. Z.P.A.M GABRIEL G.T.P. BALIŃSCY S.j. 55-200 OŁAWA UL. NADBRZEŻNA 7 TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 e-mail : balimech-gabriel@wp. G.T.P. BALIŃSCY S.j. TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 STAR Lp. Mag. Nazwa wyrobu Nr porównawczy S05 18 Mieszalnik paliwa 150 L ( SMOK ) 467.55.209 S06 19 Mieszalnik paliwa 742 469.55.212 S08 35 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI KH-KIPPER TYP W2H / W3H 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI KH-KIPPER TYP W2H / W3H 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI KH-KIPPER TYP W2H / W3H 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI KH-KIPPER TYP W2H / W3H 2 1. RAMA POŚREDNIA. 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

"Ford Tranzit typ 300 M i 260 poj D, rok produkcji 2005 i 2006" Oddział Terenowy w Krakowie

Ford Tranzit typ 300 M i 260 poj D, rok produkcji 2005 i 2006 Oddział Terenowy w Krakowie CIOR 6/2/09 ZMODYFIKOWANY - Sposób obliczenia ceny - część II załącznik nr 2b "Ford Tranzit typ 300 M i 260 poj. 1998 D, rok produkcji 2005 i 2006" Oddział Terenowy w Krakowie Lp. Nazwa części Jedn miary

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" SPRĘŻYNA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU DOLMAR SPRĘŻYNA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 5 038114270 ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/7900 7 038114031 PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" 11 038117050 SPRĘŻYNA 8 038117020 DŹWIGNIA WYCHWYTNIKA; 0829-7 9 038117030 PRZEGUB

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo