SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6"

Transkrypt

1

2 SPIS TREŚCI Profile - Moduł Profil 18.5x32 1/ Profil 18.5x45 1/ Profil 18.5x45 trójrowkowy 1/ Profil 18.5x90 1/ Profil 18.5x180 1/ Profil 32x32 1/ L Profil 32x32 lekki 1/ Profil 32x45 1/ Profil 45x45 kątowy 1/ L Profil 45x45 kątowy lekki 1/ Profil 32x180 1/ Profil 45x45 jeden rowek 1/ Profil 45x45 dwa rowki 1/ Profil 45x45 dwa rowki przeciwległe 1/ Profil 45x45 trzy rowki 1/ E Profil 45x45 ekonomiczny 1/ L Profil 45x45 lekki 1/ Profil 45x45 1/ Profil 45x60 1/ Profil 45x120 1/ L Profil 45x90 lekki 1/ Profil 45x90 1/ Profil 45x90 1/ Profil 45x180 1/ Profil 90x90 1/ Profil 90x90 1/ Profil 90x90 1/ Profil 60x90 1/ Profil 90x180 1/ Profil 90x180 1/ Profil R45/ / Profil R45/ / Profil teleskopowy dla 45x45 1/ Profil teleskopowy dla 45x90 1/ Profil teleskopowy dla 90x90 1/ Profil D=45 1/8 Profile - Moduł Profil 16x40 1/ Profil 40x40 jeden rowek 1/ Profil 40x40 dwa rowki 1/ Profil 40x40 dwa rowki przeciwległe 1/ Profil 40x40 trzy rowki 1/ L Profil 40x40 lekki 1/ Profil 40x40 1/ L Profil 40x80 lekki 1/ Profil 40x80 1/ L Profil 40x120 lekki 1/ L Profil 80x80 lekki 1/ Profil 80x80 1/11 Profile - Moduł 30 - rowek Profil 13x21.5 1/ Profil 13x30 1/ Profil 21x21 1/ Profil 30x30 1/ Profil 30x30 dwa rowki 1/ Profil 30x30 trzy rowki 1/ Profil 30x60 1/ Profil 60x60 1/13 Elementy łączące - rowek Śruba DIN 7984 M6x12 2/ Śruba DIN 7984 M6x16 2/ Śruba DIN 7984 M6x20 2/ Śruba DIN 7984 M6x25 2/ Śruba DIN 7984 M6x30 2/ Śruba DIN 7984 M6x35 2/ Śruba DIN 912 M5x12 2/ Śruba DIN 912 M6x12 2/ Śruba DIN 912 M6x16 2/ Śruba DIN 912 M6x20 2/ Śruba DIN 912 M6x25 2/ Śruba DIN 912 M6x30 2/ Śruba DIN 912 M6x35 2/ Nakrętka M4 2/ Nakrętka M5 2/ Nakrętka M6 2/ Nakrętka wysoka M6 2/ Nakrętka ze sprężyną M4 2/ Nakrętka ze sprężyną M5 2/ Nakrętka ze sprężyną M6 2/ Wkładka usztywniająca 2/2 Części zaślepiające - rowek Korek śr. 6 3/ Korek śr. 11 3/ Zaślepka 13x21.5 3/ Zaślepka 13x30 3/ Zaślepka 21.5x21.5 3/ Zaślepka 30x30 3/ Zaślepka 30x60 3/ Zaślepka 60x60 3/ Profil zaślepiający rowka czarny 3/ Profil zaślepiający rowka szary 3/1 Części połączeniowe - rowek Połączenie kątowe 90 4/ Połączenie kątowe nastawialne 4/ Element łączący 60 mm 4/ Element łączący 120 mm 4/ Kątownik usztywniający 4/ Kątownik usztywniający 4/ Kątownik usztywniający 4/1

3 302828Z Osłona dla / Złączka pozycyjna 4/ Kątownik usztywniający 4/ Kątownik usztywniający 4/ Z Osłona dla / Połączenie przegubowe 4/ Połączenie przegubowe z usztywnieniem 4/2 Części kompletujące - rowek Płyta M8 5/ Płyta M10 5/ Zawias 5/ Zawias 5/ Uchwyt 5/ Ogranicznik drzwi z magnesem 5/ Uszczelka dla panelu 3 mm 5/ Uszczelka dla panelu 4 mm 5/ Profil ochronny i uszczelniający 5/ Uchwyt podpory pneumatycznej / Profil uniwersalny 5/2 Elementy łączące Śruba DIN 7984 M8x12 6/ Śruba DIN 7984 M8x16 6/ Śruba DIN 7984 M8x20 6/ Śruba DIN 7984 M8x25 6/ Śruba DIN 7984 M8x30 6/ Śruba DIN 7984 M8x35 6/ Śruba DIN 7984 M8x40 6/ Śruba DIN 7984 M8x50 6/ Śruba DIN 7984 M8x60 6/ Śruba DIN 912 M8x12 6/ Śruba DIN 912 M8x16 6/ Śruba DIN 912 M8x20 6/ Śruba DIN 912 M8x25 6/ Śruba DIN 912 M8x30 6/ Śruba DIN 912 M8x35 6/ Śruba DIN 912 M8x40 6/ Śruba DIN 912 M8x50 6/ Śruba DIN 912 M8x60 6/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M5x10 6/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M5x12 6/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M5x16 6/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M5x20 6/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M6x10 6/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M6x12 6/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M6x16 6/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M6x20 6/ Śruba ISO 7380 M5x10 6/ Śruba ISO 7380 M5x16 6/ Śruba ISO 7380 M6x12 6/ Śruba ISO 7380 M8x12 6/ Śruba ISO 7380 M8x16 6/ Śruba ISO 7380 M8x20 6/ Śruba ISO 7380 M8x25 6/ Śruba ISO 7380 M8x30 6/ Śruba DIN 7991 M4x10 6/ Śruba DIN 7991 M4x20 6/ Śruba DIN 7991 M5x10 6/ Śruba DIN 7991 M5x20 6/ Śruba DIN 7991 M6x10 6/ Śruba DIN 7991 M6x20 6/ Śruba DIN 7991 M8x10 6/ Śruba DIN 7991 M8x20 6/ Śruba DIN 7991 M8x30 6/ Śruba DIN 7991 M8x40 6/ Profil nakrętki dla modułu 40 6/ Nakrętka M4 6/ Nakrętka M5 6/ Nakrętka M6 6/ Nakrętka M8 6/ Nakrętka M8 L=25 mm 6/ Nakrętka ze sprężyną M4 6/ Nakrętka ze sprężyną M5 6/ Nakrętka ze sprężyną M6 6/ Nakrętka ze sprężyną M8 6/ Nakrętka ze sprężyną M8 L=25 mm 6/ Nakrętka ze sprężyną M4 6/ Nakrętka ze sprężyną M5 6/ Nakrętka ze sprężyną M6 6/ Nakrętka ze sprężyną M8 6/ Nakrętka wysoka M8 6/ Podkładka śr.13 6/ Podkładka 13x13 6/ Podkładka z usztywnieniem 6/ Wkładka usztywniająca 6/ Złączka specjalna 6/ Element łączący profili i /4 Części zaślepiające Korek śr. 8 7/ Korek śr / Zaślepka 18.5x32 7/ Zaślepka 18.5x45 7/ Zaślepka 18.5x45 dla / Zaślepka 18.5x90 7/ Zaślepka 18.5x180 7/ Zaślepka 32x32 7/ Zaślepka 32x45 7/ Zaślepka 45x45 dla / Zaślepka 45x45 dla / Zaślepka 45x45 7/ Zaślepka 45x60 7/ Zaślepka 45x90 7/ Zaślepka 90x90 7/ Zaślepka dla / Zaślepka dla / Zaślepka dla / Zaślepka 16x40 7/ Zaślepka 40x40 7/1

4 Zaślepka 40x80 7/ Zaślepka 80x80 7/ Profil zaślepiający rowka czarny 7/ Profil zaślepiający rowka szary 7/ Profil zaślepiający do kabli czarny 7/ Profil zaślepiający do kabli szary 7/ Profil zaślepiający rowka 7/2 Części połączeniowe Kątownik usztywniający 18x40 8/ Kątownik usztywniający 25x40 8/ Kątownik usztywniający 40x40 8/ Z Osłona dla / Kątownik usztywniający 43x43 8/ Z Osłona dla / Kątownik usztywniający 43x87 8/ Kątownik usztywniający 87x87 8/ Kątownik usztywniający 38x76 8/ Z Osłona dla / Kątownik usztywniający 74x76 8/ Z Osłona dla / Połączenie usztywniające dla profilu / Wkładka połączenia krzyżowego 45x45 8/ Wkładka połączenia krzyżowego 45x90 8/ Szybkozłączka 8/ Szybkozłączka 8/ Śruba z wałkiem śr.16 - M6x35 8/ Śruba z wałkiem śr.20 - M8x40 8/ Śruba z wałkiem śr.20 - M8x40 8/ Śruba z wałkiem śr. 16 M6x35 8/ Wkładka kątowa dla profilu 45x45 8/ Wkładka kątowa dla profilu 45x90 8/ T profil L=1000 mm 8/ Element łączący 90 mm 8/ Element łączący 180 mm 8/ Połączenie kątowe 30 8/ Połączenie kątowe 45 8/ Połączenie kątowe 60 8/ Połączenie kątowe 90 8/ Połączenie kątowe nastawialne 8/ Połączenie kątowe wewnętrzne 45 8/ Połączenie przegubowe 8/ Połączenie przegubowe z usztywnieniem 8/ Połączenie przegubowe 8/ Połączenie przegubowe z usztywnieniem 8/ Złączka pozycyjna 8/ Złączka pozycyjna 8/ Element nachylany 8/5 Nogi i kółka Noga nastawna śr.40 - M6 9/ Noga nastawna śr.40 - M8 9/ Noga nastawna śr.40 - M10 9/ L Noga nastawna śr.40 - M10 9/ Noga nastawna śr.40 - M12 9/ L Noga nastawna śr.40 - M12 9/ Noga nastawna śr.50 - M6 9/ Noga nastawna śr.50 - M8 9/ Noga nastawna śr.50 - M10 9/ L Noga nastawna śr.50 - M10 9/ Noga nastawna śr.50 - M12 9/ L Noga nastawna śr.50 - M12 9/ Noga nastawna śr.50 - M16 9/ Noga nastawna śr.80 - M8 9/ Noga nastawna śr.80 - M10 9/ L Noga nastawna śr.80 - M10 9/ Noga nastawna śr.80 - M12 9/ L Noga nastawna śr.80 - M12 9/ Noga nastawna śr.80 - M16 9/ Noga nastawna śr M16 9/ Noga nastawna śr M16 9/ Noga nastawna śr M16 9/ Noga nast. z otworami uszt. śr.80 - M10 9/ L Noga nast. z otworami uszt. śr.80 - M10 9/ Noga nast. z otworami uszt. śr.80 M12 9/ L Noga nast. z otworami uszt. śr.80 - M12 9/ Noga nast. z otworami uszt. śr.80 - M16 9/ Noga nast. z otworami uszt. śr M16 9/ Noga nast. z otworami uszt. śr M16 9/ Noga nast. z otworami uszt. śr M16 9/ Koło jezdne obrotowe śr.75 9/ ESD Koło jezdne obrotowe śr.75 przewodne el. 9/ Koło jezdne obrotowe śr.100 9/ Koło jezdne sztywne śr.75 9/ ES D Koło jezdne sztywne śr.75 przewodne el. 9/ Koło jezdne obrotowe z hamulcem śr.75 9/ ESD Koło jezdne obrotowe z hamulcem śr.75 el. 9/ Koło jezdne obrotowe z hamulcem śr.100 9/ Kołnierz mocujący 40x80 - M16 9/ Kołnierz mocujący 40x80 - M12 9/ Kołnierz mocujący 80x80 - M16 9/ Kołnierz mocujący 45x90 - M16 9/ Kołnierz mocujący 45x90 - M16 9/ Kołnierz mocujący 90x90 - M16 9/ Trójnóg 9/ Oprawka mocująca 40x40 9/ Jarzmo mocujące 9/ Oprawka mocująca 45x90 9/ Oprawka mocująca 90x90 9/ Oprawka mocująca 45x45 9/4 Części kompletujące Wzmocnienie narożne 2 x M16 10/ Wzmocnienie narożne 1 x M16 10/ Zawieszenie do paneli 10/ Zawieszenie do paneli 10/ Zawias 10/ Ogranicznik sprężysty 10/ Zawias aluminiowy 10/2

5 Zawias poliamidowy 18.5x32/32x32 10/ Zawias poliamidowy 18.5x32/45x45 10/ Zawias poliamidowy 45x45 10/ Zawias aluminiowy 18.5x32/32x32 10/ Zawias aluminiowy 18.5x32/45x45 10/ Zawias aluminiowy 45x45 10/ Ogranicznik 10/ Zamek z kluczem 18.5x32 10/ Zamek z kluczem 10/ Zamek z kluczem 32x32 10/ Zamek z kluczem 45x45 10/ Poziomnica 10/ Blokada 10/ Śruba M8-rękojeść plastikowa 10/ Zamek drzwiowy 45x45 10/ Zapadka drzwiowa 45x45 10/ Uchwyt 10/ Uchwyt 10/ Uchwyt 10/ Uchwyt bezpieczeństwa 10/ Blok usztywniający 10/ Blok usztywniający do paneli 10/ Uchwyt do paneli 10/ Uchwyt do paneli 10/ Uchwyt do paneli 10/ Uchwyt do kabli 10/ Uchwyt do kabli 10/ Ogranicznik drzwi z magnesem 10/ Ogranicznik drzwi z magnesem 10/ Wyłącznik krańcowy do zawiasów KIT 10/ Wyłącznik krańcowy nożowy 10/ Wyłącznik krańcowy obrotowy 10/ Kątownik dla / Uszczelka gumowa panel 2 mm 10/ Uszczelka gumowa panel 3 mm 10/ Uszczelka gumowa panel 4 mm 10/ Uszczelka gumowa panel 5 mm 10/ Uszczelka gumowa panel 6 mm 10/ Profil ochronny i uszczelniający 10/ Profil ochronny i uszczelniający 10/ Listwa prowadząca - dwa rowki 10/ Listwa prowadząca - trzy rowki 10/ Listwa pod panele i szkło 10/ Amortyzator gazowy 300N 10/ Amortyzator gazowy 200N 10/ Amortyzator gazowy 50N 10/ Amortyzator gazowy 200N 10/ Uchwyt amortyzatora przedni 10/ Uchwyt amortyzatora tylny 10/ Listwa ślizgowa 10/ Listwa ślizgowa 2 m 10/ Sworzeń z łożyskiem 10/ Sworzeń ze ślizgaczem 10/ Sworzeń z łożyskiem 10/ Profil uniwersalny 10/ Profil uniwersalny 10/ Kółko d=48 10/ Kółko d=48 10/ Kółko d=48 10/ Obudowa gumowa dla ,111,112 10/ Kółko d=38 10/ Kółko z prowadnicą d=38 10/ Profil ślizgowy 10/ Głowica do przeciwciężaru L+P 10/ Łańcuch P6 10/ Sworzeń między łańcuch i ciężar 10/ M Szuflada 10/ Ślizgacz zawieszenia 10/ Oprawa oświetleniowa 30W 10/ Oprawa oświetleniowa 60W 10/ Uchwyt szklanki 10/ Zapadka kulkowa 10/ Zapadka kulkowa 10/ Ogranicznik drzwi z magnesem 10/11 Części kompletujące - wypełnienia PCV pienione 4 mm 10/ PCV pienione 6 mm 10/ PCV pienione 8 mm 10/ Szkło organiczne XT 4 mm 10/ Szkło organiczne XT 5 mm 10/ Szkło organiczne XT 6 mm 10/ Szkło organiczne XT 8 mm 10/ Polikarbonat pełny 4 mm 10/ Polikarbonat pełny 5 mm 10/ Polikarbonat pełny 6 mm 10/ Polikarbonat pełny 8 mm 10/ Lamino dwustronne szare 10/ Lamino dwustronne białe 10/ Siatka 30x30 cynk 10/ Siatka 30x30 komaksyt 10/12 Rozprowadzenie powietrza Kołnierz 1/4" 11/ Kołnierz 3/8" 11/ Uszczelka 11/1 Prowadzenie liniowe d= Profil listwy prowadzącej 12/ Listwa prowadząca 12/ Rolka D=35 12/ A Rolka D=35 STAL NIERDZEWNA 12/ Sworzeń osiowy 12/ Sworzeń mimośrodowy 12/ Profil osłaniający 12/ Osłona lewa 12/ Osłona prawa 12/ Wózek podstawowy z naciągaczem / R Wózek podstawowy 12/ Wózek podstawowy z naciągaczem /2

6 801890R Wózek podstawowy 12/ Wózek podstawowy z naciągaczem / R Wózek podstawowy 12/ Wózek podstawowy z naciągaczem / R Wózek podstawowy 12/ Prowadnica 45x90 12/ Prowadnica 90x90 12/ Prowadnica z napędem silnikowym 12/ Prowadnica z napędem silnikowym 12/ Głowica pasa AT 10/16 12/ Głowica pasa AT 10/50 12/ Pas zębaty AT 10/16 12/ Pas zębaty AT 10/50 12/ C Prowadnica z napędem centralnym 12/ C Prowadnica z napędem centralnym 12/ Wózek z napędem centralnym 16AT10 12/ Wózek z napędem centralnym 50AT10 12/ Naciągacz dla / Naciągacz dla / Kołnierz dla 45x90 12/ Kołnierz dla 90x90 12/ Prowadnica z śrubą kulkową SH 16x5 13/ Prowadnica z śrubą kulkową SH 20x5 13/1 Prowadnica liniowa z tulejami ślizgowymi Pręt prowadzący d=20 mm 14/ Tuleja kulkowa 14/ Tuleja ślizgowa DryLin 14/ Tuleja centrująca 14/ Zaślepka 14/ Blok z tuleją ślizgową 14/ Blok z tuleją kulkową 14/ Blok końcowy 14/2 Prowadnica liniowa d= Listwa prowadząca 15/ Uchwyt prowadnicy d=20 15/ Uchwyt prowadnicy d=20 15/ Kółko d=64 15/ Kółko d=74 15/ Sworzeń koła osiowy 15/ Sworzeń koła mimośrodowy 15/ Sworzeń koła osiowy 15/ Sworzeń koła mimośrodowy 15/ Profil listwy prowadzącej 15/ Rolka 15/ Sworzeń osiowy 15/ Sworzeń mimośrodowy 15/2 Przenośniki taśmowe - walec D= Płyta mocująca do wałków 16/ Kołnierz silnika MVF 30/F 16/ Kołnierz silnika MVF 44/f 16/ L Kadłub reduktora lewy 16/ L Kadłub reduktora prawy 16/ Płyta silnika 16/ Pas zębaty dla / Koło pasowe 18-5M-15 HTD 16/ Naciągacz 16/ Profil specjalny 16/ Profil specjalny z prowadnicą 16/ Walec śr.50 16/ Walec śr.50 napędowy dla MVF 30/F 16/ Walec śr.50 napędowy dla MVF 44/F 16/ Walec napędowy dla / Sworzeń dla i MVF 44/F 16/ Bok dla KIT napędu centralnego 16/ Walec napędowy napędu centralnego 16/ Walec dla napędu centralnego 16/ Walec dla napędu centralnego naciągający 16/ Osłona napędu centralnego 16/ Płyta mocująca nachylana 16/4 Przenośniki taśmowe - walec D= Płyta mocująca do wałków 16/ Płyta mocująca do wałków przedłużona 16/ Kołnierz silnika MVF 44/F 16/ L Kadłub reduktora lewy dla silnika MVP 44/P 16/ P Kadłub reduktora prawy dla silnika MVP 44/P 16/ Wał dla i MVF 44/P 16/ Koło pasowe 32-5M-25 HTD 16/ Pas zębaty dla / Walec śr / Walec napędowy dla MVF 44/F 16/ Walec napędowy dla /6 Przenośniki taśmowe - walec D= Płyta mocująca do wałków 16/ L Płyta mocująca do wałków przedłużona 16/ Kołnierz silnika MVF 44/F 16/ Kołnierz silnika MVF 49/F 16/ L Kadłub reduktora lewy dla silnika MVF 44/P 16/ P Kadłub reduktora prawy dla silnika MVF 44/P 16/ Wał dla i MVF 44/P 16/ Koło łańcuchowe 3/8" z=15 naciągające 16/ Łańcuch jednorzędowy 3/8" 16/ Naciągacz 16/ Walec śr.96 16/ Walec napędowy dla MVF 44/F 16/ Walec napędowy dla MVF 49/F 16/ Walec napędowy dla /8 Przenośniki taśmowe - części kompletujące Zacisk krzyżowy 17/ Zacisk krzyżowy 17/ Zacisk 17/ Zacisk 17/ Zacisk do fotokomórek 17/ Zacisk do fotokomórek 17/ Rurka dla zacisków śr.10 17/1

7 Rurka dla zacisków 10x10 17/ Rurka dla zacisków 10x10 L=6m 17/ Rurka dla zacisków śr.12 17/ Rurka dla zacisków śr. 12 L=6m 17/ Uchwyt prowadnicy bocznej 17/ Uchwyt prowadnicy bocznej 17/ Profil dla prowadnicy bocznej 17/ Profil prowadnicy bocznej 17/ Obejma prowadnicy bocznej 17/ Obejma prowadnicy bocznej 17/ Końcówka do prowadnicy bocznej / Końcówka do prowadnicy /2 Przenośniki taśmowe Naciągacz 18/ Profil prowadzący z bokiem 18/ Profil prowadzący z bokiem 18/ Profil prowadzący 18/ Profil prowadzący 18/ Kołnierz z łożyskiem 18/ Kołnierz silnika MVF 30/F 18/ Kołnierz z łożyskiem otwór do wału 18/ Wał napędowy dla MVF 30/F 18/ Wał napędowy 18/ Wał połączeniowy 18/ Sprzęgło 18/ Koło pasowe napędzane 18/ Koło pasowe napędowe 18/3 Trasy wałkowe Rurka śr.50, t=1.5 19/ Sworzeń dla rurki / Uchwyt wałka 19/ Uchwyt walca - para 19/ Listwa wałka bez obręczy koła 19/ Listwa wałka z obręczami koła 19/1 Przenośniki łańcuchowe - łańcuch 3/ Profil prowadzący łańcucha - wewnętrzny 20/ Profil prowadzący łańcucha - zewnętrzny 20/ Łańcuch akumulacyjny 3/8" 20/ Głowica napędzana 20/ Głowica napędowa 20/1 Przenośniki łańcuchowe - łańcuch 3/ Profil prowadzący łańcucha - zewnętrzny 21/ Profil prowadzący łańcucha - wewnętrzny 21/ Łańcuch akumulacyjny 3/4" 21/ Głowica napędzana 21/ Głowica napędowa 21/1

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62

63

64

65

66

67

68

69

70

71

72

73

74

75

76

77

78

79

80

81

82

83

84

85

86

87

88

89

90

91

92

93

94

95

96

97

98

99

100

101

102

103

104

105

106

107

108

109

110

111

112

113

114

115

116

117

118

119

120

121

122

123

124

125

126

127

128

129

130

131

132

133

134

135

136

137

138

139

140

141

142

143

144

145

146

147

148

149

150

151

152

153

154

155

156

157

158

159

160 INDEKS SYMBOL NAZWA STR Profil 18.5x180 1/ Profil 13x21.5 1/ Profil 13x30 1/ Profil 16x40 1/ Profil 18.5x45 trójrowkowy 1/ Profil 18.5x32 1/ Profil 18.5x45 1/ Profil 18.5x90 1/ Profil 21x21 1/ Profil 30x30 dwa rowki 1/ Profil 30x30 trzy rowki 1/ Profil 30x30 1/ Profil 30x60 1/ Profil 32x32 1/ L Profil 32x32 lekki 1/ Profil 32x45 1/ Profil 40x40 jeden rowek 1/ L Profil 40x120 lekki 1/ Profil 40x40 1/ L Profil 40x40 lekki 1/ Profil 40x80 1/ L Profil 40x80 lekki 1/ Profil D=45 1/ Profil 45x45 jeden rowek 1/ Profil 45x45 kątowy 1/ L Profil 45x45 kątowy lekki 1/ Profil 45x120 1/ Profil 45x45 1/ E Profil 45x45 ekonomiczny 1/ L Profil 45x45 lekki 1/ Profil 45x60 1/ Profil 45x90 1/ L Profil 45x90 lekki 1/ Profil 45x180 1/ Profil 60x60 1/ Profil 60x90 1/ Profil 80x80 1/ L Profil 80x80 lekki 1/ Profil 90x90 1/ Profil 90x90 1/ Profil 90x90 1/ Profil 90x180 1/ Profil 90x180 1/ Profil 40x40 dwa rowki 1/ Profil 40x40 dwa rowki przeciwległe 1/ Profil 45x45 dwa rowki 1/ Profil 45x45 dwa rowki przeciwległe 1/ Profil 45x90 1/ Profil 32x180 1/ Profil 40x40 trzy rowki 1/ Profil 45x45 trzy rowki 1/ Profil R45/ / Profil R45/ / Profil teleskopowy dla 45x45 1/ Profil teleskopowy dla 45x90 1/ Profil teleskopowy dla 90x90 1/ Śruba DIN 7991 M4x10 6/ Śruba DIN 7991 M4x20 6/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M5x10 6/ Śruba ISO 7380 M5x10 6/ Śruba DIN 7991 M5x10 6/ Śruba DIN 912 M5x12 2/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M5x12 6/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M5x16 6/ Śruba ISO 7380 M5x16 6/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M5x20 6/ Śruba DIN 7991 M5x20 6/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M6x10 6/ Śruba DIN 7991 M6x10 6/ Śruba DIN 7984 M6x12 2/ Śruba DIN 912 M6x12 2/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M6x12 6/ Śruba ISO 7380 M6x12 6/ Śruba DIN 7984 M6x16 2/ Śruba DIN 912 M6x16 2/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M6x16 6/ Śruba DIN 7984 M6x20 2/ Śruba DIN 912 M6x20 2/ Śruba ze zintegrowaną podkładką M6x20 6/ Śruba DIN 7991 M6x20 6/ Śruba DIN 7984 M6x25 2/ Śruba DIN 912 M6x25 2/ Śruba DIN 7984 M6x30 2/ Śruba DIN 912 M6x30 2/ Śruba DIN 7984 M6x35 2/ Śruba DIN 912 M6x35 2/ Śruba DIN 7991 M8x10 6/ Śruba DIN 7984 M8x12 6/ Śruba DIN 912 M8x12 6/ Śruba ISO 7380 M8x12 6/ Śruba DIN 7984 M8x16 6/ Śruba DIN 912 M8x16 6/ Śruba ISO 7380 M8x16 6/ Śruba DIN 7984 M8x20 6/ Śruba DIN 912 M8x20 6/ Śruba ISO 7380 M8x20 6/ Śruba DIN 7991 M8x20 6/ Śruba DIN 7984 M8x25 6/ Śruba DIN 912 M8x25 6/ Śruba ISO 7380 M8x25 6/ Śruba DIN 7984 M8x30 6/ Śruba DIN 912 M8x30 6/ Śruba ISO 7380 M8x30 6/ Śruba DIN 7991 M8x30 6/ Śruba DIN 7984 M8x35 6/1

161 Śruba DIN 912 M8x35 6/ Śruba DIN 7984 M8x40 6/ Śruba DIN 912 M8x40 6/ Śruba DIN 7991 M8x40 6/ Śruba DIN 7984 M8x50 6/ Śruba DIN 912 M8x50 6/ Śruba DIN 7984 M8x60 6/ Śruba DIN 912 M8x60 6/ Profil nakrętki dla modułu 40 6/ Nakrętka M4 6/ Nakrętka ze sprężyną M4 6/ Nakrętka ze sprężyną M4 6/ Nakrętka ze sprężyną M5 6/ Nakrętka ze sprężyną M6 6/ Nakrętka ze sprężyną M8 6/ Nakrętka M5 6/ Nakrętka ze sprężyną M5 6/ Nakrętka M6 6/ Nakrętka ze sprężyną M6 6/ Wkładka usztywniająca 2/ Nakrętka M4 2/ Nakrętka ze sprężyną M4 2/ Nakrętka M5 2/ Nakrętka ze sprężyną M5 2/ Nakrętka M6 2/ Nakrętka wysoka M6 2/ Nakrętka ze sprężyną M6 2/ Nakrętka M8 6/ Nakrętka wysoka M8 6/ Nakrętka ze sprężyną M8 6/ Podkładka śr.13 6/ Podkładka 13x13 6/ Podkładka z usztywnieniem 6/ Wkładka usztywniająca 6/ Nakrętka M8 L=25 mm 6/ Nakrętka ze sprężyną M8 L=25 mm 6/ Złączka specjalna 6/ Korek śr. 6 3/ Korek śr. 8 7/ Korek śr. 11 3/ Korek śr / Zaślepka 18.5x180 7/ Zaślepka 13x21.5 3/ Zaślepka 13x30 3/ Zaślepka 16x40 7/ Zaślepka 18.5x32 7/ Zaślepka 18.5x45 7/ Zaślepka 18.5x45 dla / Zaślepka 18.5x90 7/ Zaślepka 21.5x21.5 3/ Zaślepka 30x30 3/ Zaślepka 30x60 3/ Zaślepka 32x32 7/ Zaślepka 32x45 7/ Zaślepka 40x40 7/ Zaślepka 40x80 7/ Zaślepka dla / Zaślepka 45x45 dla / Zaślepka 45x45 dla / Końcówka do prowadnicy bocznej / Końcówka do prowadnicy / Zaślepka 45x45 7/ Zaślepka dla / Zaślepka 45x60 7/ Zaślepka dla / Zaślepka 45x90 7/ Zaślepka 60x60 3/ Zaślepka 80x80 7/ Zaślepka 90x90 7/ Profil zaślepiający rowka czarny 7/ Profil zaślepiający rowka szary 7/ Profil zaślepiający do kabli czarny 7/ Profil zaślepiający do kabli szary 7/ Profil zaślepiający rowka czarny 3/ Profil zaślepiający rowka szary 3/ Profil zaślepiający rowka 7/ Kątownik usztywniający 4/ Połączenie kątowe 90 8/ Kątownik usztywniający 18x40 8/ Kątownik usztywniający 25x40 8/ Kątownik usztywniający 4/ Kątownik usztywniający 4/ Z Osłona dla / Kątownik usztywniający 4/ Kątownik usztywniający 38x76 8/ Z Osłona dla / Kątownik usztywniający 40x40 8/ Z Osłona dla / Kątownik usztywniający 43x43 8/ Z Osłona dla / Kątownik usztywniający 43x87 8/ Połączenie usztywniające dla profilu / Wkładka połączenia krzyżowego 45x45 8/ Wkładka połączenia krzyżowego 45x90 8/ Kątownik usztywniający 4/ Z Osłona dla / Kątownik usztywniający 74x76 8/ Z Osłona dla / Kątownik usztywniający 87x87 8/ Szybkozłączka 8/ Śruba z wałkiem śr. 16 M6x35 8/ Szybkozłączka 8/ Śruba z wałkiem śr.16 - M6x35 8/ Śruba z wałkiem śr.20 - M8x40 8/ Śruba z wałkiem śr.20 - M8x40 8/ Wkładka kątowa dla profilu 45x45 8/ Wkładka kątowa dla profilu 45x90 8/ Połączenie kątowe 90 4/ Połączenie kątowe nastawne 4/ T profil L=1000 mm 8/3

162 Element łączący 60 mm 4/ Element łączący 120 mm 4/ Element łączący 90 mm 8/ Element łączący 180 mm 8/ Połączenie kątowe nastawne 8/ Połączenie kątowe 30 8/ Połączenie kątowe 45 8/ Połączenie kątowe wewnętrzne 45 8/ Połączenie kątowe 60 8/ Element łączący profili i / Połączenie przegubowe 4/ Połączenie przegubowe z usztywnieniem 4/ Złączka pozycyjna 4/ Połączenie przegubowe 8/ Połączenie przegubowe z usztywnieniem 8/ Złączka pozycyjna 8/ Połączenie przegubowe 8/ Połączenie przegubowe z usztywnieniem 8/ Złączka pozycyjna 8/ Łącznik nastawny 8/ Noga nastawna śr.40 - M6 9/ Noga nastawna śr.40 - M8 9/ Noga nastawna śr.40 - M10 9/ L Noga nastawna śr.40 - M10 9/ Noga nastawna śr.40 - M12 9/ L Noga nastawna śr.40 - M12 9/ Noga nastawna śr.50 - M6 9/ Noga nastawna śr.50 - M8 9/ Noga nastawna śr.50 - M10 9/ L Noga nastawna śr.50 - M10 9/ Noga nastawna śr.50 - M12 9/ L Noga nastawna śr.50 - M12 9/ Noga nastawna śr.50 - M16 9/ Noga nastawna śr.80 - M8 9/ Noga nastawna śr.80 - M10 9/ L Noga nastawna śr.80 - M10 9/ Noga nastawna śr.80 - M12 9/ L Noga nastawna śr.80 - M12 9/ Noga nastawna śr.80 - M16 9/ Noga nastawna śr M16 9/ Noga nastawna śr M16 9/ Noga nastawna śr M16 9/ Noga nast. z otworami uszt. śr.80 - M10 9/ L Noga nast. z otworami uszt. śr.80 - M10 9/ Noga nast. z otworami uszt. śr.80 - M12 9/ L Noga nast. z otworami uszt. śr.80 - M12 9/ Noga nast. z otworami uszt. śr.80 - M16 9/ Noga nast. z otworami uszt. śr M16 9/ Noga nast. z otworami uszt. śr M16 9/ Noga nast. z otworami uszt. śr M16 9/ Koło jezdne obrotowe śr.75 9/ Koło jezdne sztywne śr.75 9/ ESD Koło jezdne sztywne śr.75 przewodne el. 9/ ESD Koło jezdne obrotowe śr.75 przewodne el. 9/ Koło jezdne obrotowe śr.100 9/ Koło jezdne obrotowe z hamulcem śr ESD Koło jezdne obrotowe z hamulcem śr.75 el. 9/ Koło jezdne obrotowe z hamulcem śr.100 9/ Wzmocnienie narożne 2 x M16 10/ Wzmocnienie narożne 1 x M16 10/ Płyta M8 5/ Kołnierz mocujący 40x80 - M16 9/ Kołnierz mocujący 40x80 - M12 9/ Kołnierz mocujący 45x90 - M16 9/ Kołnierz mocujący 45x90 - M16 9/ Płyta M10 5/ Kołnierz mocujący 80x80 - M16 9/ Kołnierz mocujący 90x90 - M16 9/ Trójnóg 9/ Zawieszenie do paneli 10/ Zawieszenie do paneli 10/ Oprawka mocująca 40x40 9/ Jarzmo mocujące 9/ Oprawka mocująca 45x90 9/ Oprawka mocująca 90x90 9/ Oprawka mocująca 45x45 9/ Zawias 5/ Zawias 10/ Zawias 5/ Zawias poliamidowy 18.5x32/32x32 10/ Zawias poliamidowy 18.5x32/45x45 10/ Zawias poliamidowy 45x45 10/ Zawias aluminiowy 18.5x32/32x32 10/ Zawias aluminiowy 18.5x32/45x45 10/ Zawias aluminiowy 10/ Zawias aluminiowy 45x45 10/ Ogranicznik 10/ Zamek z kluczem 18.5x32 10/ Zamek z kluczem 10/ Zamek z kluczem 32x32 10/ Poziomnica 10/ Zamek z kluczem 45x45 10/ Blokada 10/ Śruba M8-rękojeść plastikowa 10/ Zamek drzwiowy 45x45 10/ Zapadka drzwiowa 45x45 10/ Zapadka kulkowa 10/ Zapadka kulkowa 10/ Ogranicznik drzwi z magnesem 10/ Ogranicznik sprężysty 10/ Uchwyt 5/ Uchwyt 10/ Uchwyt 10/ Uchwyt 10/ Uchwyt bezpieczeństwa 10/ Blok usztywniający 10/ Ogranicznik drzwi z magnesem 5/ Blok usztywniający do paneli 10/ Uchwyt do paneli 10/ Uchwyt do paneli 10/5

163 Uchwyt do paneli 10/ Uchwyt do kabli 10/ Uchwyt do kabli 10/ Ogranicznik drzwi z magnesem 10/ Ogranicznik drzwi z magnesem 10/ Wyłącznik krańcowy do zawiasów KIT 10/ Uszczelka gumowa panel 6 mm 10/ Uszczelka gumowa panel 2 mm 10/ Uszczelka dla panelu 3 mm 5/ Profil ochronny i uszczelniający 10/ Uszczelka gumowa panel 3 mm 10/ Uszczelka gumowa panel 4 mm 10/ Uszczelka gumowa panel 5 mm 10/ Listwa prowadząca - dwa rowki 10/ Listwa prowadząca - trzy rowki 10/ Listwa pod panele i szkło 10/ Wyłącznik krańcowy nożowy 10/ Wyłącznik krańcowy obrotowy 10/ Kątownik dla / Amortyzator gazowy 300N 10/ Amortyzator gazowy 200N 10/ Amortyzator gazowy 50N 10/ Amortyzator gazowy 200N 10/ Uszczelka dla panelu 4 mm 5/ Kołnierz 1/4" 11/ Kołnierz 3/8" 11/ Uszczelka 11/ Listwa ślizgowa 10/ Listwa ślizgowa 2 m 10/ Sworzeń z łożyskiem 10/ Sworzeń z ślizgaczem 10/ Sworzeń z łożyskiem 10/ Profil ochronny i uszczelniający 10/ Profil ochronny i uszczelniający 5/ Profil uniwersalny 10/ Profil uniwersalny 10/ Uchwyt podpory pneumatycznej / Uchwyt amortyzatora przedni 10/ Uchwyt amortyzatora tylny 10/ Kółko d=48 10/ Kółko d=48 10/ Kółko d=48 10/ Obudowa gumowa dla ,111,112 10/ Kółko d=38 10/ Kółko z prowadnicą d=38 10/ Rurka śr.50, t=1.5 19/ Sworzeń dla rurki / Uchwyt wałka 19/ Uchwyt walca - para 19/ Listwa wałka bez obręczy koła 19/ Listwa wałka z obręczami koła 19/ Profil ślizgowy 10/ Profil uniwersalny 5/ Głowica do przeciwciężaru L+P 10/ Łańcuch P6 10/ Sworzeń między łańcuch i ciężar 10/ Ślizgacz zawieszenia 10/ Oprawa oświetleniowa 30W 10/ Oprawa oświetleniowa 60W 10/ Zacisk krzyżowy 17/ Zacisk 17/ Zacisk do fotokomórek 17/ Rurka dla zacisków śr.10 17/ PCV pienione 4 mm 10/ PCV pienione 6 mm 10/ PCV pienione 8 mm 10/ Polikarbonat pełny 4 mm 10/ Polikarbonat pełny 5 mm 10/ Polikarbonat pełny 6 mm 10/ Polikarbonat pełny 8 mm 10/ Lamino dwustronne szare 10/ Lamino dwustronne białe 10/ Siatka 30x30 cynk 10/ Siatka 30x30 komaksyt 10/ Szkło organiczne XT 4 mm 10/ Szkło organiczne XT 5 mm 10/ Szkło organiczne XT 6 mm 10/ Szkło organiczne XT 8 mm 10/ Zacisk krzyżowy 17/ Zacisk 17/ Zacisk do fotokomórek 17/ Rurka dla zacisków 10x10 17/ Uchwyt prowadnicy bocznej 17/ Uchwyt prowadnicy bocznej 17/ Rurka dla zacisków śr.12 17/ Obejma prowadnicy bocznej 17/ Obejma prowadnicy bocznej 17/ Uchwyt szklanki 10/ M Szuflada 10/ Pas zębaty AT 10/16 12/ Pas zębaty AT 10/50 12/ Profil listwy prowadzącej 12/ Listwa prowadząca 12/ Sworzeń osiowy 12/ Sworzeń mimośrodowy 12/ Profil osłaniający 12/ Osłona lewa 12/ Osłona prawa 12/ Rolka D=35 12/ A Rolka D=35 STAL NIERDZEWNA 12/ Prowadnica 45x90 12/ Prowadnica 90x90 12/ Wózek podstawowy z naciągaczem / R Wózek podstawowy 12/ Wózek podstawowy z naciągaczem / R Wózek podstawowy 12/ Naciągacz dla / Naciągacz dla / Kołnierz dla 45x90 12/ Kołnierz dla 90x90 12/4

164 Wózek z napędem centralnym 16AT10 12/ Wózek z napędem centralnym 50AT10 12/ Profil listwy prowadzącej 15/ Pręt prowadzący d=20 mm 14/ Listwa prowadząca 15/ Sworzeń osiowy 15/ Sworzeń mimośrodowy 15/ Rolka 15/ Wózek podstawowy z naciągaczem / R Wózek podstawowy 12/ Wózek podstawowy z naciągaczem / R Wózek podstawowy 12/ Głowica pasa AT 10/16 12/ Głowica pasa AT 10/50 12/ Prowadnica z napędem silnikowym 12/ C Prowadnica z napędem centralnym 12/ Prowadnica z napędem silnikowym 12/ C Prowadnica z napędem centralnym 12/ Uchwyt prowadnicy d=20 15/ Uchwyt prowadnicy d=20 15/ Kółko d=64 15/ Sworzeń koła osiowy 15/ Sworzeń koła mimośrodowy 15/ Kółko d=74 15/ Sworzeń koła osiowy 15/ Sworzeń koła mimośrodowy 15/ Prowadnica z śrubą kulkową SH 16x5 13/ Prowadnica z śrubą kulkową SH 20x5 13/ Tuleja kulkowa 14/ Tuleja ślizgowa DryLin 14/ Tuleja centrująca 14/ Zaślepka 14/ Blok z tuleją ślizgową 14/ Blok z tuleją kulkową 14/ Blok końcowy 14/ Profil specjalny z prowadnicą 16/ Płyta mocująca do wałków 16/ Kołnierz silnika MVF 30/F 16/ Kołnierz silnika MVF 44/f 16/ L Kadłub reduktora lewy 16/ L Kadłub reduktora prawy 16/ Pas zębaty dla / Koło pasowe 18-5M-15 HTD 16/ Naciągacz 16/ Naciągacz 18/ Profil specjalny 16/ Płyta silnika 16/ Profil dla prowadnicy bocznej 17/ Profil prowadnicy bocznej 17/ Bok dla KIT napędu centralnego 16/ Walec napędowy napędu centralnego 16/ Walec dla napędu centralnego 16/ Walec dla napędu centralnego naciągający 16/ Osłona napędu centralnego 16/ Walec śr.50 16/ Walec śr.50 napędowy dla MVF 30/F 16/ Walec śr.50 napędowy dla MVF 44/F 16/ Walec napędowy dla / Sworzeń dla i MVF 44/F 16/ Płyta mocująca nachylana 16/ Płyta mocująca do wałków 16/ L Płyta mocująca do wałków przedłużona 16/ Kołnierz silnika MVF 44/F 16/ L Kadłub reduktora lewy dla silnika MVF 44/P 16/ P Kadłub reduktora prawy dla silnika MVF 44/P 16/ Wał dla i MVF 44/P 16/ Koło pasowe 32-5M-25 HTD 16/ Pas zębaty dla / Walec śr / Walec napędowy dla MVF 44/F 16/ Walec napędowy dla / Płyta mocująca do wałków 16/ L Płyta mocująca do wałków przedłużona 16/ Kołnierz silnika MVF 44/F 16/ Kołnierz silnika MVF 49/F 16/ L Kadłub reduktora lewy dla silnika MVF 44/P 16/ P Kadłub reduktora prawy dla silnika MVF 44/P 16/ Wał dla i MVF 44/P 16/ Koło łańcuchowe 3/8" z=15 naciągające 16/ Łańcuch jednorzędowy 3/8" 16/ Naciągacz 16/ Walec śr.96 16/ Walec napędowy dla MVF 44/F 16/ Walec napędowy dla MVF 49/F 16/ Walec napędowy dla / Profil prowadzący łańcucha - wewnętrzny 20/ Profil prowadzący łańcucha - zewnętrzny 20/ Profil prowadzący z bokiem 18/ Profil prowadzący z bokiem 18/ Profil prowadzący łańcucha - zewnętrzny 21/ Profil prowadzący łańcucha - wewnętrzny 21/ Profil prowadzący 18/ Profil prowadzący 18/ Łańcuch akumulacyjny 3/8" 20/ Łańcuch akumulacyjny 3/4" 21/ Głowica napędzana 20/ Głowica napędowa 20/ Głowica napędzana 21/ Głowica napędowa 21/ Kołnierz z łożyskiem 18/ Kołnierz silnika MVF 30/F 18/ Kołnierz z łożyskiem otwór do wału 18/ Wał napędowy dla MVF 30/F 18/ Wał napędowy 18/ Wał połączeniowy 18/ Sprzęgło 18/ Koło pasowe napędzane 18/3

165 Masarykova Čelákovice Záluži Republika Czeska Tel./Fax: Fax: alutec srl via Mafalda di Savoia, Reggio Emilia Włochy Tel.: Fax: alutec MECCANICA srl via Amman, Cordenons (PN) Włochy Tel.: Fax: ALUTEC K&K, s.r.o. P.O. BOX 52 Náměsti Dr. A. Schweitzera Stará Turá (Areál Chirana) Republika Słowacka Fax: Tel. kom.: ALUMATIC ul. Leszka POZNAŃ POLSKA Tel.:

ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém

ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém Nasze atuty: - fachowe doradztwo techniczne - krótki czas od projektu do realizacji - możliwość łatwej rozbudowy i modyfikacji konstrukcji - projektowanie

Bardziej szczegółowo

System transportowy z łańcuchem płytkowym ALUFLEX

System transportowy z łańcuchem płytkowym ALUFLEX System transportowy z łańcuchem płytkowym ALUFLEX Przenośniki ALUFLEX Przenośniki ALUFLEX ALUFLEX to system przenośników z łańcuchem płytkowym firmy ALUTEC K&K. Szeroka gama produktów pozwala na rozwiązanie

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

Na wyrób został wydany certyfikat nr 47/2003 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa.

Na wyrób został wydany certyfikat nr 47/2003 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać:. dokładny adres zamawiającego,. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ),. typ

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2. Sposób zamawiania części

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2. Sposób zamawiania części KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

System profili konstrukcyjnych GRA-TECH Profile konstrukcyjne

System profili konstrukcyjnych GRA-TECH Profile konstrukcyjne slot 5 Profil 20 x 10 Ix 0,12 cm4 Iy 0,53 cm4 artykuł 001 Wx 0,22 cm3 Wy 0,52 cm3 masa 0,22 kg/m Profil 20 x 20 Ix 0,72 cm 4 Iy 0,72 cm4 artykuł 002 Wx 0,72 cm3 Wy 0,72 cm3 masa 0,48 kg/m Profil 20 x 20

Bardziej szczegółowo

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 JM27000001 ŚRUBA IMBUSOWA M10x35 do MLT100 4 002 JM27000002 PODKŁADKA 10 do MLT100 4 003 JM27000003 PODKŁADKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Katalog produktów ul. Obroncow Poczty Gdanskiej 95, Zawiercie, tel.: , fax: ,

Spis treści. Katalog produktów ul. Obroncow Poczty Gdanskiej 95, Zawiercie, tel.: , fax: , Spis treści Produkt Strona Prowadnica pionowa 1,5 mm rezydencjalna 1 Prowadnica pionowa 2,0 mm przemysłowa 1 Prowadnica pionowa 1,75 mm przemysłowa zamknięta 1 Prowadnica gięta 300 rezydencjalna 2 Prowadnica

Bardziej szczegółowo

V Piec konwekcyjno-parowy piekarski MODEL:

V Piec konwekcyjno-parowy piekarski MODEL: V1.0 02-2015 Piec konwekcyjno-parowy piekarski MODEL: 9006150 1 V9006150-01 Szyba zewnętrzna 2 V9006150-02 Wspornik drzwi 3 V9006150-03 Wspornik drzwi 4 V9006150-04 Listwa górna 5 V9006150-05 Wspornik

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

NR. SKAN KOD NAZWA 1 CZ Zderzak przód 2 CZ Nakrętka z kołnierzem. 4 CZ Błotnik przód prawy

NR. SKAN KOD NAZWA 1 CZ Zderzak przód 2 CZ Nakrętka z kołnierzem. 4 CZ Błotnik przód prawy Page 1 of 18 Części Quad110 Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1580mm? Szerokość 930 mm? Wysokość 920 mm? Liczba osi 2? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,5 km? Max prędkość 55 km/h?

Bardziej szczegółowo

Na wyrób został wydany certyfikat nr 215/2001 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa.

Na wyrób został wydany certyfikat nr 215/2001 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa. Z 00/, m SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać:. dokładny adres zamawiającego,. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 Tabl. 01 Tabl. 02 Tabl. 03 Tabl. 04 Tabl. 05 Tabl. 06 Tabl. 07 Tabl. 08 Tabl. 08A

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 1 katalogowy części Nazwa 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3

Bardziej szczegółowo

KORA 2 SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KORA 2 SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH AGROMET PILMET Sp. z o.o. ul. Fabryczna PL 9 30 BRZEG tel. + 8 77 5 86 fax. + 8 77 6 0 83 Serwis tel. + 8 77 5 www.uniagroup.com SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW KORA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Przed uruchomieniem

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA. Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA. Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m. Sposób zamawiania części KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok,

Bardziej szczegółowo

Katalog części Owijarka stacjonarna Z560

Katalog części Owijarka stacjonarna Z560 Katalog części Owijarka stacjonarna Z560 Wydanie II Sokółka 2016 Spis treści Rama główna...2 Rama dolna...5 Rama obrotowa...7 Podajnik folii... 12 Hydraulika... 15 Stawiacz bel... 16 1 Rama główna 2 3

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

NASSAU POLSKA Sp. z o.o. ul. Trakt Lubelski Warszawa Tel.: Fax:

NASSAU POLSKA Sp. z o.o. ul. Trakt Lubelski Warszawa Tel.: Fax: INSTRUKCJA MONTAŻU STEROWANIE ELEKTRYCZNE NASSAU POLSKA Sp. z o.o. ul. Trakt Lubelski 17 04-790 Warszawa Tel.: +48 67 0 57 Fax: +48 67 0 59 E-mail: nassau@nassau.pl www.nassau.pl INSTRUKCJA NR: 89-1068

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

000.274 Rolka dociskowa Ø 0.20 mm 24.55.168 000.437 Szczotka węglowa 24.55.165 001.427 Element zasilający 23.06.222 002.264 Zamiennik 002.254 002.264 Cieplarka 009.027 24.55.713 012.948 Smar Microlube

Bardziej szczegółowo

PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH List č. 1 (Počet stran 25) Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2009 T R E Ś Ć: PłASZCZ KOMPLETNY

Bardziej szczegółowo

LL Fx Fx max + Fz. Mx Mx max + Mz Mz max 1. My My max + LF= Fz max +

LL Fx Fx max + Fz. Mx Mx max + Mz Mz max 1. My My max + LF= Fz max + LL Prowadnica liniowa z obiegowymi łożyskami kulowymi Opatentowane łożysko Łatwy montaż oraz niska cena Kilka możliwości montażu za pomocą nakrętek teowych Wiele dodatkowych akcesoriów Dostępna każda długość,

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

1. Bęben zwrotni 400x850 L Oś bębna zwrotni L21-104c 3. Pokrywa łożyska bębna zwrotni P21-3ADA3 c 4. Bęben wysięgnika 400x850 L

1. Bęben zwrotni 400x850 L Oś bębna zwrotni L21-104c 3. Pokrywa łożyska bębna zwrotni P21-3ADA3 c 4. Bęben wysięgnika 400x850 L 1. Bęben zwrotni 400x850 L21-115.1 2. Oś bębna zwrotni L21-104c 3. Pokrywa łożyska bębna zwrotni P21-3ADA3 c 4. Bęben wysięgnika 400x850 L21-116.1 5. Oś bębna wysięgnika L21-95 b 6. Pokrywa łożyska bębna

Bardziej szczegółowo

"Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu "Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Amortyzator tablicy 9320PL0740840 szt. 9 2 ZS PAB-3-4/400 2 Bęben sprzęgła 5342PL0302079 szt. 3 2 Piła

Bardziej szczegółowo

Profile ekspozycyjne. P512 Profil ekspozycyjny 0,132 5,01. Profil ekspozycyjny. Profil adaptacyjny (umożliwia montaż wypełnień do 18 mm) E4200

Profile ekspozycyjne. P512 Profil ekspozycyjny 0,132 5,01. Profil ekspozycyjny. Profil adaptacyjny (umożliwia montaż wypełnień do 18 mm) E4200 Profile ekspozycyjne profila pow. zew (m2) długość profila (m) szt. w P112 Profil ekspozycyjny 0,141 5,01 16 P113 Profil ekspozycyjny 0,191 5,01 12 P114 Profil ekspozycyjny 0,10 5,01 15 P115 Profil ekspozycyjny

Bardziej szczegółowo

HUMMEL cennik części zamiennych

HUMMEL cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 11 0980.1008.000 nakrętka 5,94 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI Asortyment

Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI Asortyment Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI L.p. Ilość Asortyment 1 Amortyzator przedni kpl. 4 2 Amortyzator tył kpl 4 3 Drążek kierowniczy 1 4 Filtr oleju 6 5 Filtr paliwa 6 6 Filtr powietrza 6 7

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m (0224) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m (0224) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-6 centrala + 5 66-0-31 fax + 5 66-0-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 300-3,00 m (0227) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 300-3,00 m (0227) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 198 NIP 966-159-29-6 centrala +8 85 66-0-1 fax +8 85 66-0-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PIŁA DO GAŁĘZI PRONAR WYDANIE: 1A-06-2015 NR PUBLIKACJI:267N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA PRZETARGU

SPECYFIKACJA PRZETARGU System SZYK/PRZETARGI RPP-d Załącznik nr WP-M-0-0-0 DOSTAWA CZĘŚCI WCIĄGNIKÓW LINOWYCH I ŁAŃCUCHOWYCH DO KHW S.A. W OKRESIE OD DNIA ZAWARCIA UMOWY DO..0R. KÓŁKO DO ZBLOCZA (KRĄŻEK LINOWY) WCIĄGNIKA ELEKTRYCZNEGO

Bardziej szczegółowo

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" SPRĘŻYNA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU DOLMAR SPRĘŻYNA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 5 038114270 ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/7900 7 038114031 PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" 11 038117050 SPRĘŻYNA 8 038117020 DŹWIGNIA WYCHWYTNIKA; 0829-7 9 038117030 PRZEGUB

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Spis treści Typ kompresora Nr strony Pole Position 221 3 GV 34-24 PCM 3 6 B 2800 I/50 9 B 2800 B/100 12 B 3800 B/200 15 B 4900/200

Bardziej szczegółowo

PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P4-530

PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P4-530 R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P-0,m

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

INNE CZĘŚCI - ŁOPATKI ŁAŃCUCHA. Nr. Rys. Nazwa Części Nr. Katalogowy Cena Uwagi

INNE CZĘŚCI - ŁOPATKI ŁAŃCUCHA. Nr. Rys. Nazwa Części Nr. Katalogowy Cena Uwagi INNE CZĘŚCI - ŁOPATKI ŁAŃCUCHA Nr. Rys. Nazwa Części Nr. Katalogowy Cena Uwagi Łopatka gum. łańcucha 0-0 96x60 Łopatka gum. łańcucha 0-0 98x60 Łopatka gum. łańcucha 0-0 94x80 CZĘŚCI - WAŁ STRUNOWY Nr.

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 280-2,80m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 280-2,80m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966-5-9-976 centrala +8 85 66 70 3 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu Techniczne środki materiałowe (TŚM) do samochodu STAR 660 pakiet zawierający 266 poz. asort. pozycja nr 3 z przetargu z dnia 23.01.2015 r. Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

Piec konwekcyjno-parowy MODEL: V

Piec konwekcyjno-parowy MODEL: V Piec konwekcyjno-parowy MODEL: 9009050 V1.0 12-2014 1 V9009050-01 Szyba zewnętrzna (757X1467X5) 2 V9009050-02 Szyba wewnętrzna 3 V9009050-03 Wspornik szyby prawy 4 V9009050-04 Wspornik szyby lewy

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY 2 Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. Spis treści System Veranda...04 System Veranda S...09 System Veranda FTS...14 System Veranda

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

ELF cennik części zamiennych

ELF cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000 podkładka zębata 1,66 24

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH 26 Poz. 1. 2. 3. 4. 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Nazwa zespołu Rama dolna kompletna z zaczepem obrotowym Podajnik folii kompletny Rama ruchoma kompletna Rama obrotowa kompletna Instalacja hydrauliczna

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

OFERTA (nr / z dnia)... dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział KWB Bełchatów.

OFERTA (nr / z dnia)... dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział KWB Bełchatów. G E K / F Z R - K W B / 0 0 8 5 2 / 2 0 1 4 Formularz oferty załącznik nr 1 do SIWZ Nazwa Wykonawcy (firma)....... REGON...... NIP..... KRS (osoby prawne) PESEL (osoby fizyczne).... Siedziba (osoby prawnej)

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

STANOWISKO DO ĆWICZEŃ

STANOWISKO DO ĆWICZEŃ STANOWISKO DO ĆWICZEŃ CC500 INSTRUKCJE MONTAŻU WIDOK W STANIE ROZŁOŻONYM LISTA CZĘŚCI NUMER OPIS ILOŚĆ 1 LEWA PODSTAWA 1 2 PRAWA PODSTAWA 1 3 LEWA PIONOWA PODSTAWA 1 4 PRAWA PIONOWA PODSTAWA 1 5 TYLNY

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY 2 SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. Spis treści System Veranda 4 System Veranda S 9 System Veranda

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 5 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 231984-3 SPRĘŻYNA 1 2,20 003 267272-2 PODKŁADKA 28 do HM0860C

Bardziej szczegółowo

PLM0035 POR - pług obracalny, zabezpieczenie resorowe, 4+1, odkładnice pełne

PLM0035 POR - pług obracalny, zabezpieczenie resorowe, 4+1, odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0035 POR - pług obracalny, zabezpieczenie resorowe, 4+1, odkładnice pełne 1 5 PL02525-01 Przedpłużek POR/H, POV/R 2 1 PL00297 Mechanizm koła kopiująco- transportowy tylny 3 1 P021P POR -

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant I Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 966-5-9-976 centrala +48 85 664 70 3 fax + 48 85 664 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Systemy rurkowe. katalog 2017 aktualizacja produktowa 09.08

Systemy rurkowe. katalog 2017 aktualizacja produktowa 09.08 Systemy rurkowe katalog 2017 aktualizacja produktowa 09.08 Niniejszy katalog prezentuje wszystkie elementy systemów rurkowych, ze szczególnym uwzględnieniem rurek, różnorodnych łączników, akcesoriów oraz

Bardziej szczegółowo

PŁUG ZAWIESZANY OBROTOWY U061 I U061/1 KATALOG CZĘŚCI

PŁUG ZAWIESZANY OBROTOWY U061 I U061/1 KATALOG CZĘŚCI PŁUG ZAWIESZANY OBROTOWY U061 I U061/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI -PŁUG ZAWIESZANY OBROTOWY U061 I U061/1 SPIS TREŚCI 1. PŁUG CZTEROSKIBOWY Z ZABEZPIECZENIEM

Bardziej szczegółowo

Wykaz części i materiałów

Wykaz części i materiałów WOJEWÓDZKIE POGOTOWIE RATUNKOWE SP ZOZ W LUBLINIE 20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8, tel. (81) 533-77-90, fax. (81) 533-78-00 www.pogotowie.lublin.pl e-mail: sekretariat@pogotowie.lublin.pl Wykaz części

Bardziej szczegółowo

Profil zawiasu. Drzwi i okucia MGE 13.0 8-3

Profil zawiasu. Drzwi i okucia MGE 13.0 8-3 Drzwi i okucia MGE 1.0 - Profil zawiasu 1 00 f Do budowy zawiasów i zawiasów czołowych we własnym zakresie f Zastosowanie jako zawias czołowy do optycznego osłonięcia szpary drzwi f Profile zawiasów do

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Dobre Miasto 2006 Biuro Handlu i Marketingu Wykaz tablic katalogowych Lp. Nazwa tablicy Nr tablicy 1 Blok cylindrowy 1 2 Układ sterowania silnika 2 3 Wał korbowy

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 195114172 2 195117050 POKRYWA GÓRNA RĘKOJEŚCI do DCS3501/4301 3 913455164 ŚRUBA 4 195117030 DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301 5 195117020 POŚREDNIA DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301

Bardziej szczegółowo

System rurkowy. katalog 2017 aktualizacja produktowa 02.01

System rurkowy. katalog 2017 aktualizacja produktowa 02.01 katalog 2017 aktualizacja produktowa 02.01 Niniejszy katalog prezentuje wszystkie elementy systemu rurkowego, ze szczególnym uwzględnieniem rurek, różnorodnych łączników, akcesoriów oraz asortymentu uzupełniającego.

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

System rurkowy. katalog 2015 aktualizacja produktowa 02.10

System rurkowy. katalog 2015 aktualizacja produktowa 02.10 katalog 2015 aktualizacja produktowa 02.10 Niniejszy katalog prezentuje wszystkie elementy systemu rurkowego, ze szczególnym uwzględnieniem różnorodnych łączników, akcesoriów oraz asortymentu uzupełniającego.

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

Profil zawiasu. Drzwi i okucia MGE

Profil zawiasu. Drzwi i okucia MGE Drzwi i okucia MGE.1 - Profil zawiasu 1 001 Do budowy zawiasów i zawiasów czołowych we własnym zakresie Zastosowanie jako zawias czołowy do optycznego osłonięcia szpary drzwi Profile zawiasów do siatek

Bardziej szczegółowo