Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600"

Transkrypt

1 SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA WYDECH do DCS230T PRZELOTKA do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC AMORTYZATOR BOCZNY do EA3600F ŚRUBA M4x18 do EA LINKA PRZEPUSTNICY do EA WSPORNIK KABLA do PS-352TLC-35B DŹWIGNIA PRZEPUSTNICY do EA PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY do EA DŹWIGNIA ZWALNIAJĄCA do PS-352TLC-35B PIN 3 do MUB DŹWIGNIA BLOKADY do PS-352TLC-35B POKRYWA RĘKOJEŚCI do EA SWORZEŃ do EA AMORTYZATOR BOCZNY do EA3600F O-RING 29,5 do EA3200S RURA ŁĄCZĄCA do EA POMPKA PALIWA do DCS230T S87-8 ETYKIETA Z NAZWĄ MODELU do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA U Y FILTR PALIWA do EM2650UH ZACISK PRZEWODU do EBH RURKA PALIWOWA do EA [1]PRZEWÓD PALIWOWY do EA3600F PRZELOTKA GUMOWA do EA ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EA3600 1

2 SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA WYDECH do DCS230T PRZELOTKA do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC AMORTYZATOR BOCZNY do EA3600F ŚRUBA M4x18 do EA LINKA PRZEPUSTNICY do EA WSPORNIK KABLA do PS-352TLC-35B DŹWIGNIA PRZEPUSTNICY do EA PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY do EA DŹWIGNIA ZWALNIAJĄCA do PS-352TLC-35B PIN 3 do MUB DŹWIGNIA BLOKADY do PS-352TLC-35B POKRYWA RĘKOJEŚCI do EA SWORZEŃ do EA AMORTYZATOR BOCZNY do EA3600F O-RING 29,5 do EA3200S RURA ŁĄCZĄCA do EA POMPKA PALIWA do DCS230T S87-8 ETYKIETA Z NAZWĄ MODELU do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA U Y FILTR PALIWA do EM2650UH ZACISK PRZEWODU do EBH RURKA PALIWOWA do EA [1]PRZEWÓD PALIWOWY do EA3600F PRZELOTKA GUMOWA do EA ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EA3600 2

3 OBUDOWA FILTRA POWIETRZA do EA ŚRUBA M4x18 do EA A97-3 PRZEWÓD WŁĄCZNIKA do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC A98-1 PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC KOLEKTOR do EA3600F FILTR POWIETRZA do EA PŁYTKA do EA SPRĘŻYNA do EA ŚRUBA M4x15 do EA ŚRUBA M4x22 do EA ZDERZAK do EA WŁĄCZNIK do EA ZDERZAK do EA GAŹNIK KPL. do EA WSPORNIK do EA ŚRUBA M4x16 do EA PRZEGRODA ODCINAJĄCA do EA PIERŚCIEŃ WEWNĘTRZNY do EA GNIAZDO WLOTOWE do EA PIERŚCIEŃ WEWNĘTRZNY do EA DYSTANS do EA USZCZELKA TŁUMIKA do EA ŚRUBA M5x20 do EA ŚRUBA M5x10 do EA ŚRUBA M5x16 do EA POKRYWA do EA ŚRUBA M4x8 do EA PROWADNIK ŚRUBY REGULACYJNEJ do EA PŁYTKA do EA SPRĘŻYNA do PS-352TLC-35B ZATRZASK do EA3600 3

4 OBUDOWA FILTRA POWIETRZA do EA ŚRUBA M4x18 do EA A97-3 PRZEWÓD WŁĄCZNIKA do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC A98-1 PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC KOLEKTOR do EA3600F FILTR POWIETRZA do EA PŁYTKA do EA SPRĘŻYNA do EA ŚRUBA M4x15 do EA ŚRUBA M4x22 do EA ZDERZAK do EA WŁĄCZNIK do EA ZDERZAK do EA GAŹNIK KPL. do EA WSPORNIK do EA ŚRUBA M4x16 do EA PRZEGRODA ODCINAJĄCA do EA PIERŚCIEŃ WEWNĘTRZNY do EA GNIAZDO WLOTOWE do EA PIERŚCIEŃ WEWNĘTRZNY do EA DYSTANS do EA USZCZELKA TŁUMIKA do EA ŚRUBA M5x20 do EA ŚRUBA M5x10 do EA ŚRUBA M5x16 do EA POKRYWA do EA ŚRUBA M4x8 do EA PROWADNIK ŚRUBY REGULACYJNEJ do EA PŁYTKA do EA SPRĘŻYNA do PS-352TLC-35B ZATRZASK do EA3600 4

5 ŚRUBA M5x12 do EA ŚRUBA M5x20 do EA3601F/PS352T CYLINDER KPL. do EA ŚWIECA do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC PIERŚCIEŃ TŁOKA do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC TŁOK do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC SWORZEŃ TŁOKA do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE 1011 do EA PODKŁADKA do EA PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY do EA WAŁ KORBOWY KPL. do EA USZCZELKA CYLINDRA do EA ŚRUBA M4x16 do EA PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do EA ISKROWNIK KPL. do EA PŁYTKA do EA ŚRUBA M5x25 do EA USZCZELKA do EA PŁYTKA STYKOWA do EA ŚRUBA WSPORNIK do EA ŚRUBA M4x16 do EA ŚRUBA M4x16 do EA WSPORNIK do EA KANAŁ POWIETRZNY do EA3600F ŚRUBA PŁYTKA STYKOWA do EA ŚRUBA M5x14 do EA3600 5

6 ŚRUBA M5x12 do EA ŚRUBA M5x20 do EA3601F/PS352T CYLINDER KPL. do EA ŚWIECA do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC PIERŚCIEŃ TŁOKA do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC TŁOK do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC SWORZEŃ TŁOKA do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE 1011 do EA PODKŁADKA do EA PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY do EA WAŁ KORBOWY KPL. do EA USZCZELKA CYLINDRA do EA ŚRUBA M4x16 do EA PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do EA ISKROWNIK KPL. do EA PŁYTKA do EA ŚRUBA M5x25 do EA USZCZELKA do EA PŁYTKA STYKOWA do EA ŚRUBA WSPORNIK do EA ŚRUBA M4x16 do EA ŚRUBA M4x16 do EA WSPORNIK do EA KANAŁ POWIETRZNY do EA3600F ŚRUBA PŁYTKA STYKOWA do EA ŚRUBA M5x14 do EA3600 6

7 SPRĘŻYNA 6 do EA3200S KOŁEK do EA OSTROGA ZĘBATA ŚRUBA M5x16 do EA PŁYTKA PROWADZĄCA do EA ŚRUBA M5x14 do EA ŁAPACZ ŁAŃCUCHA do EA ŚRUBA M5x20 do EA POKRYWA do EA ŚRUBA M4x16 do EA PODKŁADKA KOŁO ŚLIMAKOWE ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE 1013 do EA BĘBEN SPRZĘGŁA do EA PŁYTKA do EA SPRZĘGŁO KPL. do EA RURKA OLEJOWA do EA POMPA OLEJOWA KPL. do UC ŚRUBA M4x16 do EA ŚRUBA M4x12 do PS-352TLC-35B POKRYWA SPRĘŻYNY do EA SPRĘŻYNA 6 do EA DŹWIGNIA do PS-352TLC-35B OBCIĄŻNIK do EA PŁYTKA do EA ŚRUBA 3x KOŁO ZĘBATE do UC3020A PIN USTALAJĄCY do EA ŚRUBA USTALAJĄCA do EA ŚRUBA REGULACYJNA do EA SPRĘŻYNA 7 do EA DŹWIGNIA KPL. do EA TAŚMA HAMULCA do PS-352TLC-35B ŚRUBA M4x12 do PS-352TLC-35B POKRYWA ŁAŃCUCHA do EA POKRYWA do EA FLANSZA do UC4050A 7

8 SPRĘŻYNA 6 do EA3200S KOŁEK do EA OSTROGA ZĘBATA ŚRUBA M5x16 do EA PŁYTKA PROWADZĄCA do EA ŚRUBA M5x14 do EA ŁAPACZ ŁAŃCUCHA do EA ŚRUBA M5x20 do EA POKRYWA do EA ŚRUBA M4x16 do EA PODKŁADKA KOŁO ŚLIMAKOWE ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE 1013 do EA BĘBEN SPRZĘGŁA do EA PŁYTKA do EA SPRZĘGŁO KPL. do EA RURKA OLEJOWA do EA POMPA OLEJOWA KPL. do UC ŚRUBA M4x16 do EA ŚRUBA M4x12 do PS-352TLC-35B POKRYWA SPRĘŻYNY do EA SPRĘŻYNA 6 do EA DŹWIGNIA do PS-352TLC-35B OBCIĄŻNIK do EA PŁYTKA do EA ŚRUBA 3x KOŁO ZĘBATE do UC3020A PIN USTALAJĄCY do EA ŚRUBA USTALAJĄCA do EA ŚRUBA REGULACYJNA do EA SPRĘŻYNA 7 do EA DŹWIGNIA KPL. do EA TAŚMA HAMULCA do PS-352TLC-35B ŚRUBA M4x12 do PS-352TLC-35B POKRYWA ŁAŃCUCHA do EA POKRYWA do EA FLANSZA do UC4050A 8

9 PŁYTKA USZCZELNIAJĄCA do EA3601F ZAWÓR KONTROLNY do 5014NB/DCS230T UCHWYT PRZEDNI KPL. do EA ŚRUBA M5x16 do EA TULEJA do EA TULEJA do EA ŚRUBA M5x16 do EA ŚRUBA M5x20 do EA Y86-5 ETYKIETA Z NAZWĄ MODELU do EA3600F DŹWIGNIA ROZRUSZNIKA do EA OBUDOWA ROZRUSZNIKA do EA SG SPRĘŻYNA do EA SG LINKA ROZRUSZNIKA do EA BĘBEN ROZRUSZNIKA do EA SG SPRĘŻYNA do EA KOŁO ROZRUSZNIKA do EA ŚRUBA 5x12 do EA3200S POKRYWA WENTYLATORA do EA NAKRĘTKA Z KOŁNIERZEM M8-12 do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC [1]ZAPADKA do EA3601F [1]SPRĘŻYNA do EA3601F ŚRUBA M5x20 do EA OSŁONA do EA ŚRUBA M4x12 do PS-352TLC-35B WSPORNIK AMORTYZATORA do EA3600F ŚRUBA M5x14 do EA OBUDOWA SILNIKA KPL. do EA SPRĘŻYNA 6 do EA3200S PROWADNICA RĘKOJEŚCI do EA3200S ŚRUBA M5x20 do EA

10 PŁYTKA USZCZELNIAJĄCA do EA3601F ZAWÓR KONTROLNY do 5014NB/DCS230T UCHWYT PRZEDNI KPL. do EA ŚRUBA M5x16 do EA TULEJA do EA TULEJA do EA ŚRUBA M5x16 do EA ŚRUBA M5x20 do EA Y86-5 ETYKIETA Z NAZWĄ MODELU do EA3600F DŹWIGNIA ROZRUSZNIKA do EA OBUDOWA ROZRUSZNIKA do EA SG SPRĘŻYNA do EA SG LINKA ROZRUSZNIKA do EA BĘBEN ROZRUSZNIKA do EA SG SPRĘŻYNA do EA KOŁO ROZRUSZNIKA do EA ŚRUBA 5x12 do EA3200S POKRYWA WENTYLATORA do EA NAKRĘTKA Z KOŁNIERZEM M8-12 do EA3600F/EA3601F/PS352/PS352TLC [1]ZAPADKA do EA3601F [1]SPRĘŻYNA do EA3601F ŚRUBA M5x20 do EA OSŁONA do EA ŚRUBA M4x12 do PS-352TLC-35B WSPORNIK AMORTYZATORA do EA3600F ŚRUBA M5x14 do EA OBUDOWA SILNIKA KPL. do EA SPRĘŻYNA 6 do EA3200S PROWADNICA RĘKOJEŚCI do EA3200S ŚRUBA M5x20 do EA

11 215 ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ SITKO do EA3200S 227 ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ TRZPIEŃ do EA ZJ O-RING do EA ZJ SPRĘŻYNA do EA ZJ ZJ ZJ ZJ ZESTAW NAPRAWCZY GŁOWICY GAŹNIKA do EA

12 215 ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ SITKO do EA3200S 227 ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ ZJ TRZPIEŃ do EA ZJ O-RING do EA ZJ SPRĘŻYNA do EA ZJ ZJ ZJ ZJ ZESTAW NAPRAWCZY GŁOWICY GAŹNIKA do EA

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286269-2 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HM 1 002 450592-3 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR 1 003 231984-3 SPRĘŻYNA 1 004 331823-8 PIERŚCIEŃ UCHWYTU do HR3540/41FC 1 005 310257-8

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A Jednostka napędowa 021

Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 1 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 1 1123 020 1219 1 Cylinder z tłokiem śred. 40 mm (1) USA 4-8, 14 2 1123 020 1218 1 Cylinder z

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamienne i materiały pakiet zawierający 284 poz. asort. pozycja nr 61 z przetargu z dnia 09.06.2016 r. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Indeks materiałowy

Bardziej szczegółowo

Wykaz części i materiałów

Wykaz części i materiałów WOJEWÓDZKIE POGOTOWIE RATUNKOWE SP ZOZ W LUBLINIE 20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8, tel. (81) 533-77-90, fax. (81) 533-78-00 www.pogotowie.lublin.pl e-mail: sekretariat@pogotowie.lublin.pl Wykaz części

Bardziej szczegółowo

000.274 Rolka dociskowa Ø 0.20 mm 24.55.168 000.437 Szczotka węglowa 24.55.165 001.427 Element zasilający 23.06.222 002.264 Zamiennik 002.254 002.264 Cieplarka 009.027 24.55.713 012.948 Smar Microlube

Bardziej szczegółowo

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego)

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) tabela 41 L.p. Nazwa części lub podzespołu indeks części Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) okres gwarancji producent Cena jednostkowa brutto Łącznie brutto

Bardziej szczegółowo

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy Lp. KATEGORIA NAZWA Jednostka Ilość Cena za 1 szt./kpl. Wartość (cena * ilość szt.) UWAGI MATERIAŁY RÓśNE 1 prowadnica łoŝyskowa kpl 1 5,00 zł 5,00 zł 2 chlapacze

Bardziej szczegółowo

Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11.

Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11. Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11. Lp Indeks materiału Nazwa części podzespołu Ilość Cena netto Wartość netto 1 87-4023 Tłumik wydechu M-11 1 175,00 175,00 2 81-2006 Nakrętka

Bardziej szczegółowo

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego -

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego - Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego 01070 Mercedes Benz LKW Przyłącze kontrolne dla urządzenia sprężonego powietrza 01168 Mercedes Benz LKW Gniazdko 01541 Mercedes Benz LKW Wtyczka 01550

Bardziej szczegółowo

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Lp Nazwa części Numer katalogowy Części oryginalne o numerze katalogowy m równowaŝn ym 1) ilość [szt.] Cena

Bardziej szczegółowo

Informacja o częściach zamiennych

Informacja o częściach zamiennych Informacja o ach zamiennych WCIĄGARKI I PRZECIĄGARKI PNEUMATYCZNE Liftstar i Pullstar LS2-300R, LS2-600R, PS2-1000R, Zachować instrukcję MHD56283JC Edycja 5 (1) Maj 2009 Ingersoll-Rand Company Zezwalać

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1. L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto

FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1. L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto ... Załącznik nr 2... nazwa Wykonawcy, adres FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1 Typ pojazdu: Autosan L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto 1 Tuleja zwrotnicy stary typ 4050500103 Cena... 2 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 4 PH 1/17064 Kpl podkładek poz. 484957 3 szt. 5 PH 1/18042 Uchwyt 6 szt. 6 PH 1/19014 Uchwyt 1 szt. 7 PH 1/28003

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Poz. 07 "Części samochodowe (STAR, ŻUK, POLONEZ, GAZ, TATRA) pakiet zawierający 248 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Poz. 07 Części samochodowe (STAR, ŻUK, POLONEZ, GAZ, TATRA) pakiet zawierający 248 poz. asort. wg oddzielnego wykazu Poz. 07 "Części samochodowe (STAR, ŻUK, POLONEZ, GAZ, TATRA) pakiet zawierający 248 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Alternator A12M 16-3701010 Żuk 2920PL0677481 szt. 1 2 2 AlternatorA111A Żuk

Bardziej szczegółowo

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Spis treści Typ kompresora Nr strony Pole Position 221 3 GV 34-24 PCM 3 6 B 2800 I/50 9 B 2800 B/100 12 B 3800 B/200 15 B 4900/200

Bardziej szczegółowo

Remanent. Agroma Kielce Sp z o.o. Krakowska 293, Kielce Tel.: , NIP: BPH SA,

Remanent. Agroma Kielce Sp z o.o. Krakowska 293, Kielce Tel.: , NIP: BPH SA, Remanent Strona 1/7 1 1264 AKTYWATOR PILARKI 1,000 SZT 10,81 10,81 2 2174 AMORTYZATOR 3,000 SZT 8,31 24,93 3 01201 AMORTYZATOR 1,000 SZT 10,63 10,63 4 899 AMORTYZATOR GÓRNY 4,000 SZT 17,89 71,56 5 902

Bardziej szczegółowo

Formularz kalkulacji cenowej

Formularz kalkulacji cenowej Część I części do aut osobowych Kia Załącznik nr 5.1 do siwz.. (pieczęć wykonawcy) Formularz kalkulacji cenowej Lp. Pojazd / Części Szacunkowa ilość* Cena netto za szt. Wartość netto [kol. C x kol. D]

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 Lp. 1. KTO Rosomak CZĘŚĆ I Zestaw naprawczy uszczelnień do butli układu przeciwpożarowego "DEUGRA", komplet a w nim: j.m. Ilość kpl 30 1) Uszczelnienie F1 wykonane

Bardziej szczegółowo

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA Strona 1 / 2 Strona 2 / 2 Strona 1 / 10 001 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 002 265995-6 (MKC) ŚRUBA 4x18 2 003 687054-0 PŁYTKA 1 * 003-1 687149-9 STRAIN RELIEF O 1 004 662971-5 POWER SUPPLY

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant I Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Stan na pocz. okresu Lp. Indeks Nr katalogowy Nazwa Mag. J.M. Ilość Wartość netto

Stan na pocz. okresu Lp. Indeks Nr katalogowy Nazwa Mag. J.M. Ilość Wartość netto Stan na pocz. okresu Lp. Indeks Nr katalogowy Nazwa Mag. J.M. Ilość Wartość netto 1 1050000080 1.05207-0006 TULEJA SPRZĘGŁA POMPY OLEJU 1 SZ 2 27 2 1050000118 51.01510-0124C PIERŚCIEŃ GRAFITOWY - MAŁY

Bardziej szczegółowo

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna Podziękowania 8 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych 9 Bezpieczeństwo przede wszystkim! 10 Sprawdzenie skutera przed jazdą 11 Sprawdzanie poziomu oleju silniki dwusuwowe 11 Sprawdzanie

Bardziej szczegółowo

Górny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.746 Dolny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.766 002.264 Zamiennik 590002254 002.264 024.097 Mikroprzełącznik 24.55.715 025.726 Wąż pakowany po 10 m 24.55.431

Bardziej szczegółowo

Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES

Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Lp. Nazwa części Numer katalogowy WAŁ KIEROWNICZY 4634600109 2 WYCIERACZKA 4638200045

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA Techniczne Środki Materiałowe - poz. 2

SPECYFIKACJA Techniczne Środki Materiałowe - poz. 2 SPECYFIKACJA Techniczne Środki Materiałowe - poz. 2 Lp. Nazwa jm. Ilość 1 Bęben kpl. szt. 1 2 Czujnik temperatury wody szt. 5 3 Czujnik temperatury wody fiat szt. 6 4 Element optyczny szt. 1 5 Filtr A

Bardziej szczegółowo

Część III Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)

Część III Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) Załącznik Nr 1 do Umowy Nr... zawartej w dniu... pomiędzy MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu a... Zadanie A Kategoria CPV 34300000-0 L.p. Asortyment Oznaczenie Zamiennik oznaczenie Producent J.m. Ilość Cena jedn.

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY. % stawka podatku VAT. wartość netto oferty (7*6) Seria tab. jednostkowa cena netto. L.P. Nazwa części Nr rysunku.

FORMULARZ CENOWY. % stawka podatku VAT. wartość netto oferty (7*6) Seria tab. jednostkowa cena netto. L.P. Nazwa części Nr rysunku. (8*9) ZADANIE I 1. Czop skrętu B 0706-3-1 EN 57 szt. 15 2. Gniazdo skrętu B 0706-3-2 EN 57 szt. 15 ZADANIE II SPRĘŻARKA GŁ. V1.15.8a 1. Pompa zębata K.V.56.200 EZT szt. 3 2. Wał kobrowy kpl. 134.08.000

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT

Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT Lp. Nazwa części Numer katalogowy 1 USZCZELKI KPL.GŁOWICY BRAVO 1.6

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych.

dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych. Toruń, dnia 10.04.2014 r. W.Sz.Z: TZ 280 48/14 W/g listy adresowej dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych.

Bardziej szczegółowo

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V Citroen antia nr nadw. VF71RFV72246000, poj. 2.0 L, rok prod. 2000. nr silnika. 10HKH23013351 CITROEN ANTIA HATCHBACK 16V 1 Filtr klimatyzacji 1 2 Filtr oleju 1 3 Filtr paliwa 1 4 Filtr powietrza 1 5 Klocki

Bardziej szczegółowo

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł Rodzaj usługi osobowy terenowy dostawczy Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi stalowe) Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi aluminiowe) 50 zł 50 zł 60 zł 60 zł 60 zł 70 zł Wymiana płynu chłodzącego 30-60

Bardziej szczegółowo

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers 19032400000 Plomba (10x) 11,28 13,76 3 Junkers 19045212420

Bardziej szczegółowo

24 elementy pompy ciepła - jednostka zewnętrza KRS 21 22 23 elementy pompy ciepła 1 krata przednia 2 uchwyty mocujące 15 16 30 29 28 27 17 26 18 25 19 20 3 obudowa przednia 4 nakrętka 5 uszczelka 6 osiowy

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG AUTO-SERWISU ZIBBART

CENNIK USŁUG AUTO-SERWISU ZIBBART USŁUGI MECHANICZNE jm cena minimalna od wymiana oleju z filtrem - 20,00 zł wymiana filtra powietrza - 20,00 zł wymiana filtra paliwa - 30,00 zł wymiana filtra kabinowego - 30,00 zł wymiana płynu hamulcowego

Bardziej szczegółowo

WARTOŚĆ BRUTTO WARTOŚĆ NETTO MAGAZYNOWY NR KATALOGOWY J.M. CENA NETTO. 2 AMORTYZATOR GAZOWY KLAPA BOCZNA 2 SZ 24 0,00 zł 0,00 zł

WARTOŚĆ BRUTTO WARTOŚĆ NETTO MAGAZYNOWY NR KATALOGOWY J.M. CENA NETTO. 2 AMORTYZATOR GAZOWY KLAPA BOCZNA 2 SZ 24 0,00 zł 0,00 zł TYP MAN (NG272; A1029B; NL201; NL202) NR VIN ROK PRODUKCJI NG 272 WMAA110398B011517 NL 202 WMAA102632B013585 1994 NL 202 VA0A10A055L900254 1994 NG 272 WMAA110165B011329 NL 202 WMAA100397B011095 A 1029B

Bardziej szczegółowo

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bolesławcu Spółka z o. o.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bolesławcu Spółka z o. o. Bolesławiec dnia 10.03.2015 r. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej przedstawia ofertę na części zamienne do pojazdów marki: - LIAZ - JELCZ 315, M11, PR 110 - AUTOSAN H9, H10 - IVECO - STAR 200, 742

Bardziej szczegółowo

DANE TECHNICZNE - SILNIK 213

DANE TECHNICZNE - SILNIK 213 DANE TECHNICZNE - SILNIK 213 16 DANE TECHNICZNE - SILNIK Typ Pojemność skokowa Suw Otwór 2-cylindrowy 4-taktowy silnik Otto, układ V 75, chłodzony płynem 1 150 cm³ 69 mm 103 mm Uszczelka 12,5:1 Sterowanie

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 12. Części zamienne do autobusu marki MAN. Cena jednostkowa netto. Proponow ana ilość zakupu. Wartość netto (4X5) Kod towaru Dostawcy

Załącznik nr 12. Części zamienne do autobusu marki MAN. Cena jednostkowa netto. Proponow ana ilość zakupu. Wartość netto (4X5) Kod towaru Dostawcy Zadanie 5 Części zamienne do autobusu marki MAN Załącznik nr 12 Nr sprawy 9/PN/2 Lp Nazwa części Nr katalogowy Kod towaru Dostawcy Proponow ana ilość zakupu Cena jednostkowa netto Wartość netto (4X5) 1

Bardziej szczegółowo

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA CZĘŚCI DO WIND ZAŁADOWCZYCH - PODESTÓW RUCHOMYCH - PLATFORM ZAŁADOWCZYCH www.windazaladowcza.pl tel. 697 915 317; 697 917 313; 42 276 25 68 SW80768PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80769PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80860PE

Bardziej szczegółowo

Arkusz1 CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY

Arkusz1 CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY MAGAZYN 001 magazyn techniczny części nowe Cena jednostkowa Wartość ogółem Ilość

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD

Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD 07.2-190 Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD Wartości nastawcze oraz diagnostyczne Iglicowy zawór komory pływakowej Uszczelka (oring) pod zaworek iglicowy Odchylenie pływaka (kulka wciśnięta)

Bardziej szczegółowo

USZCZELKI SILNIKA. Uszczelnienie wału tył. Uszczelnienie wału tył. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia. Uszczelnienie wału tył. Brak zdjęcia.

USZCZELKI SILNIKA. Uszczelnienie wału tył. Uszczelnienie wału tył. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia. Uszczelnienie wału tył. Brak zdjęcia. Spis treści: Uszczelki silnika Zapłon System chłodzenia Zasilanie Elementy silnika Hamulce Zawieszenie Hydraulika i maszt Alternatory/ Rozruszniki Elementy ramy Filtry Złącza bateryjne USZCZELKI SILNIKA

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6

SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6 SPIS TREŚCI Profile - Moduł 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 trójrowkowy 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

SPARE PARTS LIST PAGE 1

SPARE PARTS LIST PAGE 1 PAGE 1 001 JM21000018 [1] SRUBA IMBUSOWA M5x12 do LB1200F 4 002 JM21000019 [1] PODKLADKA SPREZYSTA 5 do LB1200F 4 003 JM21000020 [1] PODKLADKA 5 do LB1200F 4 004 JM21000021 [1] POKRYWA KPL. do LB1200F

Bardziej szczegółowo

USZCZELKI SILNIKA. Uszczelka gniazda wału tył. Uszczelka kolektor-tłumik. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia. Uszczelka kolektora. Uszczelka kolektora

USZCZELKI SILNIKA. Uszczelka gniazda wału tył. Uszczelka kolektor-tłumik. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia. Uszczelka kolektora. Uszczelka kolektora Spis treści: Uszczelki silnika Zapłon System chłodzenia Zasilanie Rozrząd Elementy silnika Sprzęgło i skrzynia biegów Hamulce Zawieszenie Hydraulika i maszt Alternatory / Rozruszniki Elementy ramy Filtry

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

ZESTAW DO PROSTOWANIA KAROSERII

ZESTAW DO PROSTOWANIA KAROSERII ZESTAW DO PROSTOWANIA KAROSERII INSTRUKCJA OBSŁUGI 0-TONOWEGO URZĄDZENIA HYDRAULICZNEGO PRZED ROZPOCZĘCIEM UŻYTKOWANIA URZĄDZENIA NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z INSTRUKCJĄ OBSŁUGI POMPY. WYPRODUKOWANO W TAJWANIE

Bardziej szczegółowo

CK31 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

CK31 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH CK31 LITA CZĘŚCI ZAMIENNYCH 1 Lista części zamiennych L.P. Nr art. OPI TYP(*) 1001 RAMA PODPORY ILNIKA 1002.1 310034109 ŚRUBA M16X80 GWINTOWANA W LEWO DIN 931 OCYNKOWANA 1002.2 310034110 ŚRUBA M16X80 GWINTOWANA

Bardziej szczegółowo

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku posiada do sprzedania części zamienne do n/w pojazdów

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku posiada do sprzedania części zamienne do n/w pojazdów Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku posiada do sprzedania części zamienne do n/w pojazdów UAZ 1. uszczelka zaworu A szt. 5 2. uszczelka misy olej. boczna pr. A szt. 11 3. uszczelka misy olej. boczna

Bardziej szczegółowo

OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA / FORMULARZ CENOWY

OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA / FORMULARZ CENOWY Lp Nazwa części Numer katalogowy Szt. Cena jedn. netto za sztukę Wartość netto 3 4 5 6 7 AKUMULATYOR V0Ah 58 AKUMULATYOR V6Ah 3 AKUMULATYOR V95Ah 6 4 ALTERNATOR / / 76989653 5 AMORTYZATOR PRZEDNI KPL.

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém

ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém Nasze atuty: - fachowe doradztwo techniczne - krótki czas od projektu do realizacji - możliwość łatwej rozbudowy i modyfikacji konstrukcji - projektowanie

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA formularz asortymentowo- cenowy

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA formularz asortymentowo- cenowy ZP.271-3-2013 Załącznik nr 2 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA formularz asortymentowo- cenowy Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i akcesoriów do pojazdów samochodowych wg poniższego

Bardziej szczegółowo

Wyprzedaż. Oferta handlowa. Przedsiębiorstwo Produkcyjne PROMOT dr inż. Jan Mieczysław Kowalczyk

Wyprzedaż. Oferta handlowa. Przedsiębiorstwo Produkcyjne PROMOT dr inż. Jan Mieczysław Kowalczyk Wyprzedaż Oferta handlowa Przedsiębiorstwo Produkcyjne PROMOT dr inż. Jan Mieczysław Kowalczyk Włocławek 2014 KONTAKT: Przedsiębiorstwo Produkcyjne PROMOT dr inż. Jan Mieczysław Kowalczyk ul. Metalowa

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 Tabl. 01 Tabl. 02 Tabl. 03 Tabl. 04 Tabl. 05 Tabl. 06 Tabl. 07 Tabl. 08 Tabl. 08A

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 9. Części zamienne do autobusu Jelcz M-081 MB. Kod towaru Dostawcy. Proponow ana ilość zakupu. Cena jednostkowa netto

Załącznik nr 9. Części zamienne do autobusu Jelcz M-081 MB. Kod towaru Dostawcy. Proponow ana ilość zakupu. Cena jednostkowa netto Zadanie 2 Części zamienne do autobusu Jelcz M-081 MB Załącznik nr 9 Nr sprawy 9/PN/2010 Lp. Nazwa części Nr katalogowy Kod towaru Dostawcy Proponow ana ilość zakupu Cena jednostkowa netto Wartość netto

Bardziej szczegółowo

Zadanie nr 1 Części zamienne o porównywalnej jakości, do samochodów marki Volkswagen T - 4, T - 5 i LT - 35

Zadanie nr 1 Części zamienne o porównywalnej jakości, do samochodów marki Volkswagen T - 4, T - 5 i LT - 35 Załącznik nr 1 a do umowy nr. Zestawienie asortymentowe i ilościowe przedmiotu umowy oraz warunki techniczne Zadanie nr 1 Części zamienne o porównywalnej jakości, do samochodów marki Volkswagen T - 4,

Bardziej szczegółowo

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus GWARANCJA TONA Sp. z o.o. tel.: 32 289 95 33 fax: 32 380 30 80 www.tona.com.pl Załącznik nr 1. Zakres przedłużonej gwarancji HELP Koparki Główne komponenty Standard Plus Power Train pompa główna pompa

Bardziej szczegółowo

AUDI. BLOKADA ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU (AUDI/SKODA/VW/SEAT)do silników benzynowych 9AT1-A04 KT

AUDI. BLOKADA ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU (AUDI/SKODA/VW/SEAT)do silników benzynowych 9AT1-A04 KT AUDI BLOKADA ROZRZĄDU (1.4/1.6 16V VW, AUDI) HCBA1164 UW BLOKADA ROZRZĄDU (AUDI,VW V6 2,4/2,8) HCA8740 UW BLOKADA ROZRZĄDU (AUDI,VW V6 2,6/2,8) HCA8738 UW BLOKADA ROZRZĄDU (AUDI,VW V8 3,4/4,2) HCA8739

Bardziej szczegółowo

Zestawienie rynkowych wartości części samochodowych

Zestawienie rynkowych wartości części samochodowych Zestawienie rynkowych wartości części samochodowych Lp. Nazwa części samochodowej Nr katalogowy Wartość Liczba Wartość 1. sztuki sztuk pozycji[zł] 1 Zaślepka reostatu 94955-2L000WK 9,06 1 9,06 2 Zaślepka

Bardziej szczegółowo

2940090230 Zawór Nd- 0230 (Mazda) 729,00. 0928400323 Zawór 323 93,00. 0928400365 Zawór 111,00. 0964401330 Przestawiacz ND- 1330 167,00

2940090230 Zawór Nd- 0230 (Mazda) 729,00. 0928400323 Zawór 323 93,00. 0928400365 Zawór 111,00. 0964401330 Przestawiacz ND- 1330 167,00 Symbol Nazwa Cena Detaliczna Netto 2940090230 Zawór Nd- 0230 (Mazda) 0928400323 Zawór 323 0928400365 Zawór 0964401330 Przestawiacz ND- 1330 2942002750 Zawór SCV Nd- 2750 0960300560 Zawór Nd- 0560 2940090260

Bardziej szczegółowo

Rok produkcji Rejestracja. Tel. - służbowy Data 29/04/2015. Grande Punto 1,3 MultiJet 90. Moc silnika. Rok produkcji 2005-10

Rok produkcji Rejestracja. Tel. - służbowy Data 29/04/2015. Grande Punto 1,3 MultiJet 90. Moc silnika. Rok produkcji 2005-10 Producent Fiat Model Grande Punto Rok produkcji Rejestracja Tel. - prywatny Stan licznika Tel. - komórkowy Numer zlecenia Tel. - służbowy Data 29/04/2015 Producent Fiat Model Kod silnika 199A3.000 Wyposażenie

Bardziej szczegółowo

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR X-TYPE (2001-2009)

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR X-TYPE (2001-2009) WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR X-TYPE (2001-2009) BLACHARSKIE AMORTYZATOR POKRYWY BAGAŻNIKA (SEDAN) C2S1687 2 174.86 zł BŁOTNIK TYLNY RH C2S30919 1 1,082.42 zł DRZWI TYLNE PRAWE C2S42633 1 1,389.12 zł GNIAZDO

Bardziej szczegółowo

SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z E40FP-3Z-6

SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z E40FP-3Z-6 89601 SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z8960101 1E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z8960102 GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z8960103 1E40FP-3Z-6 GASKET USZCZELKA 1-4 Z8960104 1E40FP-3Z-18 GASKET

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

HUMMEL cennik części zamiennych

HUMMEL cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 11 0980.1008.000 nakrętka 5,94 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000

Bardziej szczegółowo

STAR. Z.P.A.M GABRIEL G.T.P. BALIŃSCY S.j. 55-200 OŁAWA UL. NADBRZEŻNA 7 TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 e-mail : balimech-gabriel@wp.

STAR. Z.P.A.M GABRIEL G.T.P. BALIŃSCY S.j. 55-200 OŁAWA UL. NADBRZEŻNA 7 TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 e-mail : balimech-gabriel@wp. G.T.P. BALIŃSCY S.j. TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 STAR Lp. Mag. Nazwa wyrobu Nr porównawczy S05 18 Mieszalnik paliwa 150 L ( SMOK ) 467.55.209 S06 19 Mieszalnik paliwa 742 469.55.212 S08 35 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

Wykaz części zamiennych oraz szczegółowa kalkulacja cenowa dla części I: Sukcesywna dostawa części zamiennych do samochodów marki Citroen.

Wykaz części zamiennych oraz szczegółowa kalkulacja cenowa dla części I: Sukcesywna dostawa części zamiennych do samochodów marki Citroen. znak sprawy CIOR/DZP/48/0705/WS/2008 załącznik nr 3a do SIWZ załącznik nr 1a do oferty Wykaz części zamiennych oraz szczegółowa kalkulacja cenowa dla części I: Sukcesywna dostawa części zamiennych do samochodów

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG: Każda usługa nieujęta w niniejszym cenniku jest liczona według stawki za jedną roboczogodzinę 20 zł/godz.

CENNIK USŁUG: Każda usługa nieujęta w niniejszym cenniku jest liczona według stawki za jedną roboczogodzinę 20 zł/godz. CENNIK USŁUG: Każda usługa nieujęta w niniejszym cenniku jest liczona według stawki za jedną roboczogodzinę 20 zł/godz. Cennik nie uwzględnia rabatów dla stałych klientów ELEKTROMECHANIKA Wymiana świec

Bardziej szczegółowo

Firma: Wariant cen: Cena sprzedaży: Grupowanie wg: Stan na dzień:

Firma: Wariant cen: Cena sprzedaży: Grupowanie wg: Stan na dzień: PPUH ROLMECH Władysław Cymski 83-022 GRABINY ZAMECZEK, ul. GRABOWA 1 NIP: 593-030-26-43 tel (058) 682 86 97, fax (058) 692 80 23 kom 0602 309 543 www.rolmech.com.pl, e-mail:biuro@rolmech.com.pl Stan magazynu:

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

FORD Mondeo 2.5 24V V6 (SEA) 1996 do 2000

FORD Mondeo 2.5 24V V6 (SEA) 1996 do 2000 Strona 1/50 Ostrzeżenia i zalecenia O ile producent nie radzi inaczej, zalecane są następujące procedury: Należy zawsze wymieniać łańcuch rozrządu Jeżeli łańcuch rozrządu ma być użyty ponownie, wówczas

Bardziej szczegółowo

WYKAZ NORM CZASU NAPRAW*

WYKAZ NORM CZASU NAPRAW* Załącznik nr 8 do siwz WYKAZ NORM CZASU NAPRAW* Pojemność silnika 1997 1248 D 2771 2435 1388 1896 D 2148 1998 1998 2417 2498 1598 1400 L.p. Nazwa czynności Ford Kuga ZS 7793N Opel Astra III ZS 1199L Skoda

Bardziej szczegółowo

Tabela A części zamienne do autobusów marki IKARUS 280, 280.70E

Tabela A części zamienne do autobusów marki IKARUS 280, 280.70E ZAŁĄCZNIK NR 1 SZCZEGÓŁOWY WYKAZ ASORTYMENTOWO ILOŚCIOWY CZĘŚCI ZAMIENNYCH NOWYCH I REGENEROWANYCH, PODZESPOŁÓW NOWYCH I REGENEROWANYCH ORAZ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO AUTOBUSÓW MARKI IKARUS, JELCZ,

Bardziej szczegółowo

Katalog części do autobusów Solaris

Katalog części do autobusów Solaris 85-350 Bydgoszcz, ul. Nakielska 211a tel.: +48 52 379 80 01, fax: +48 52 379 82 58 e-mail: autobusy@motobus.pl Katalog części do autobusów Solaris 2014/2015 2014/2015 www.motobus.pl 1 Alternatory 0104200001

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, 301. www.phusimson.pl. email: kniazw@interia.pl

CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, 301. www.phusimson.pl. email: kniazw@interia.pl CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, 301 www.phusimson.pl email: kniazw@interia.pl zamówienia tel 530-746-766 10-14 zamówienia hurtowe tel 603799967 tel.stacjonarny / fax 63-2711230 TOWAR UWAGI CENA Akumulator

Bardziej szczegółowo

04.01.710 24.06.025 24.06.030 24.56.316 24.56.305 24.56.204 24.56.303 24.56.003 23.06.330

04.01.710 24.06.025 24.06.030 24.56.316 24.56.305 24.56.204 24.56.303 24.56.003 23.06.330 A00231-9899-136 Wkład filtra Mann H34.1790/3 Ø 340 x 450 mm 04.01.710 A290-8001-X737 Prowdnik drutu, szafirowy 16 x 18 x 4 mm 24.06.025 A290-8002-X737 Prowdnik drutu, szafirowy 16 x 15 x 4 mm 24.06.030

Bardziej szczegółowo

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY Główna Komisja Sportu Kartingowego

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY Główna Komisja Sportu Kartingowego POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY Główna Komisja Sportu Kartingowego KARTA TECHNICZNA SILNIKA PRODUCENT Zakłady Metalowe PREDOM DEZAMET " w Nowej Dębie TYP,MODEL 051 / 50 KLASA NARODOWA 125 KATEGORIA POPULARNA 125

Bardziej szczegółowo

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C.

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C. FARTUCHY I ODBOJE 1 ODBÓJ GUMOWO-METALOWY M 8/47x34,5mm 40317211 1 ŚRUBA - PODUSZKA CHŁODNICY STAR 200 403.17.211 540000016809 2 3 4 5 ODBÓJ GUMOWY M 8/39x34mm 46917229 2 ŚRUBY - POD. CHŁODNICY STAR 742,1142

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ( do 30 tys. euro) formularz cenowy. Części do samochodu Citroen Jumper 2,8HDI rok 2000, nr VIN VF7233JL215997199

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ( do 30 tys. euro) formularz cenowy. Części do samochodu Citroen Jumper 2,8HDI rok 2000, nr VIN VF7233JL215997199 Nowy Sącz, dnia 20.04.2015 r. 1 Załącznik nr OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ( do 30 tys. euro) formularz cenowy Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i akcesoriów do pojazdów samochodowych

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE NR IKZG/U-01/16 z dnia DO SKŁADANIA OFERT NA ZAKUP MATERIAŁÓW W RAMACH UPŁYNNIEŃ

ZAPROSZENIE NR IKZG/U-01/16 z dnia DO SKŁADANIA OFERT NA ZAKUP MATERIAŁÓW W RAMACH UPŁYNNIEŃ ZAPROSZENIE NR IKZG/U-01/16 z dnia 18-11-2016 DO SKŁADANIA OFERT NA ZAKUP MATERIAŁÓW W RAMACH UPŁYNNIEŃ Szanowni Państwo, GRUPA AZOTY Zakłady Azotowe Puławy S.A. posiadają do odsprzedaży w ramach upłynnień

Bardziej szczegółowo

Zespół piasty LM/LC:

Zespół piasty LM/LC: Zespół piasty LM/LC: Lista części zespołu piast LM/LC: Pozycja Opis części Numer części 1 Śruba kołpaka piasty 99543001 2 Kołpak piasty 21224673 3 Kołpak piasty pod licznik 21224904 4 Uszczelka pod kołpak

Bardziej szczegółowo

Część III Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)

Część III Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) L.p. Załącznik Nr 1 do Umowy Nr... zawartej w dniu... pomiędzy MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu a... Zadanie A Kategoria CPV 34312000-7; 34320000-6; 34210000-2 Asortyment Oznaczenie Zamiennik oznaczenie Producent

Bardziej szczegółowo

LP NUMER OEM Nazwa 1 37300-02551 Alternator 2 37300-42750 Alternator 3 37300-4X200 Alternator 4 37300-4Z300 Alternator 5 0K2A2-18-300 Alternator 6

LP NUMER OEM Nazwa 1 37300-02551 Alternator 2 37300-42750 Alternator 3 37300-4X200 Alternator 4 37300-4Z300 Alternator 5 0K2A2-18-300 Alternator 6 LP NUMER OEM Nazwa 1 37300-02551 Alternator 2 37300-42750 Alternator 3 37300-4X200 Alternator 4 37300-4Z300 Alternator 5 0K2A2-18-300 Alternator 6 37300-4A112 Alternator 7 0K011-18-300 (Z) Alternator (Z)

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo