NASSAU POLSKA Sp. z o.o. ul. Trakt Lubelski Warszawa Tel.: Fax:

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "NASSAU POLSKA Sp. z o.o. ul. Trakt Lubelski Warszawa Tel.: Fax:"

Transkrypt

1 INSTRUKCJA MONTAŻU STEROWANIE ELEKTRYCZNE NASSAU POLSKA Sp. z o.o. ul. Trakt Lubelski Warszawa Tel.: Fax: INSTRUKCJA NR: / WYDANIE 4

2 Spis treści Strona: Elementy mocujące do budynku... Widok sterowania elektrycznego Silnik przekładniowy montowany na wałku 1.1 MMI50 - Prowadzenie SLI i HLI MMI75 - Prowadzenie SLI i HLI MMI50 - Prowadzenie LH MMI50 - Prowadzenie VLI MMI75 - Prowadzenie VLI...9. Silnik przekładniowy montowany do ściany.1 Konsola zawieszenia silnika Umiejscowienie silnika Przekładnia łańcuchowa...1. Odłączanie silnika z poziomu posadzki Czujnik listwy bezpieczeństwa Czujnik rygla 5.1 Rygiel nr Rygiel nr 17 wersja ocynkowana/nierdzewna Zamek NAD 1/ Czujnik drzwi przejściowych 6.1 Brama typu 9000 F / M Brama typu 9000 G Kontaktronowy czujnik drzwi przejściowych (opcja) Czujnik pęknięcia sprężyn Czujnik zerwania linki 9.1 Dla standardowego urządzenia blokującego bramę w przypadku zerwania linki Dla wzmocnionego urządzenia blokującego bramę w przypadku zerwania linki Czujnik luzu linki 10.1 Standardowe zawiasy dolne Wzmocnione zawiasy dolne Fotokomórka...6 Firma zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej instrukcji.

3 Elementy mocujące do budynku Materiał budowlany: Opis: Nr części: BETON: Kołek rozporowy M8x CEGŁA: Kołek rozporowy M8x BETON LEKKI: Kołek rozporowy M8x DREWNO: Wkręt do drewna M8x60 DIN 571 FZB STAL: Wkręt samowiercący ST8x 9-610

4 4 Widok sterowania elektrycznego Mocowanie czujnika pęknięcia sprężyn - patrz rozdział 8 Mocowanie przekładni - patrz rozdział 1- Mocowanie czujnika drzwi przejściowych - patrz rozdział 6 Mocowanie czujnika rygla - patrz rozdział 5 Jeśli do wyposażenia należy fotokomórka: Mocowanie fotokomórki - patrz rozdział 11 Jeżeli do wyposażenia należy czujnik zerwania linki: Mocowanie czujnika zerwania linki - patrz rozdział 9 Jeśli do wyposażenia należy czujnik luzu linki: Mocowanie czujnika luzu linki - patrz rozdział 10 Mocowanie czujnika listwy bezpieczeństwa - patrz rozdział 4

5 5 1. Silnik przekładniowy montowany na wałku 1.1 MMI50 - Prowadzenie SLI i HLI 8 Ok. 50mm (Elementy montażu silnika MMI50/75) Nr części: Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Wspornik montażu silnika MMI50/ Wkręt M10x0 DIN 9 FZB Nakrętka kołnierzowa M10 DIN 69 FZB Tuleja dystansowa ø40/ø6x Kołek gwintowany M8x8 DIN czarny Kołek gwintowany M8x5 DIN 91 A Silnik przekładniowy MMI50-7 / MMI50-7 CH /0 lub /0 8 Nakrętka kołnierzowa M8 samozaciskowa DIN 69 FZB Klin do wałka pełnego / wałka pustego lub

6 6 1. MMI75 - Prowadzenie SLI i HLI 8 Ok. 50mm 1 (Elementy montażu silnika MMI50/75) Nr części: Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Wspornik montażu silnika MMI50/ Wkręt M10x0 DIN 9 FZB Nakrętka kołnierzowa M10 DIN 69 FZB Tuleja dystansowa ø40/ø6x Kołek gwintowany M8x8 DIN czarny Kołek gwintowany M8x5 DIN 91 A Silnik przekładniowy MMI75- / MMI /00 lub /17 8 Nakrętka kołnierzowa M8 samozaciskowa DIN 69 FZB Klin do wałka pełnego / wałka pustego lub

7 7 1. MMI50 - Prowadzenie LH (Elementy montażu silnika dla prowadzeń LH000 / LH004) Nr części: Linkę z przekładni należy poprowadzić z tyłu przez śrubę oczkową. Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Tuleja dystansowa ø40/ø6x Kołek gwintowany M8x8 DIN 916 czarny Silnik przekładniowy MMI50-7 / MMI50-7 CH /0 lub /0 4 Klin do wałka pełnego / wałka pustego lub Nakrętka kołnierzowa M8 samozaciskowa DIN 69 FZB Kołek gwintowany M8x5 DIN 91 A

8 8 1.4 MMI50 - Prowadzenie VLI Ok. 50mm 8 (Elementy montażu silnika MMI50/75) Nr części: Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Wspornik montażu silnika MMI50/ Wkręt M10x0 DIN 9 FZB Nakrętka kołnierzowa M10 DIN 69 FZB Tuleja dystansowa ø40/ø6x Kołek gwintowany M8x8 DIN czarny Kołek gwintowany M8x5 DIN 91 A Silnik przekładniowy MMI50-7 / MMI50-7 CH /0 lub /0 8 Nakrętka kołnierzowa M8 samozaciskowa DIN 69 FZB Klin do wałka pełnego / wałka pustego lub

9 9 1.5 MMI75 - Prowadzenie VLI (Elementy montażu silnika MMI50/75) Nr części: Ok. 50 mm Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Wspornik montażu silnika MMI50/ Wkręt M10x0 DIN 9 FZB Nakrętka kołnierzowa M10 DIN 69 FZB Tuleja dystansowa ø40/ø6x Kołek gwintowany M8x8 DIN czarny Kołek gwintowany M8x5 DIN 91 A Silnik przekładniowy MMI75- / MMI /00 lub /17 8 Nakrętka kołnierzowa M8 samozaciskowa DIN 69 FZB Klin do wałka pełnego / wałka pustego lub

10 10. Silnik przekładniowy montowany do ściany.1 Konsola zawieszenia silnika (Konsola i płyta dystansowa silnika MMI) Nr części: Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Ocynkowana konsola zawieszenia silnika przekładniowego Ocynkowana płyta dystansowa silnika przekładniowego Śruba z łbem okrągłym M10x5 DIN 60 FZB Podkładka M10 ø10,5/ø0x DIN 15B FZB Płaska nakrętka kontrująca M10 DIN 985 FZB Silnik przekładniowy MMI75-7 / MMI /00 lub /17 7 Podkładka M8 ø8,4/ø16x1,6 DIN 15B FZB Wkręt M8x16 DIN 9 FZB

11 11. Silnik przekładniowy montowany do ściany umiejscowienie silnika Silnik przekładniowy umieszczony po środku Silnik przekładniowy umieszczony z boku max 75mm maks. 75 mm maks. 75 max mm 75mm

12 1. Silnik przekładniowy montowany do ściany przekładnia łańcuchowa Przekładnie łańcuchowe zamontowane na wysokości do,5 metra nad posadzką POWINNY być wyposażone w osłony łańcuchów. Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Osłona łańcucha dla koła zębatego 15+5t Osłona łańcucha dla koła zębatego 5+5t Osłona łańcucha dla koła zębatego 1+5t Osłona łańcucha dla koła zębatego 1+5t Osłona łańcucha dla koła zębatego 1+1t Blachowkręt PH Z ST4,8x9,5 DIN 7981F FZB Element dystansowy osłony łańcucha Należy dobrze napiąć łańcuch za pomocą nakrętki A. Przekładnia powinna być ustawiona poziomo, a koła zębate umieszczone w linii jedno nad drugim. Następnie należy dokręcić śrubę B.

13 1. Odłączanie silnika z poziomu posadzki min. 1000mm min. 1000mm Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Patrz tabela na stronie Rurki prowadzące dla linek odłączających silnik przekładniowy Prowadzenie LH004: Należy skrócić sznurki do długości, przy której nie będzie ich można dosięgnąć bez pomocy krzesła lub drabiny. Linkę z przekładni należy poprowadzić z tyłu przez śrubę oczkową.

14 14 4. Czujnik listwy bezpieczeństwa (Kompletny czujnik listwy bezpieczeństwa) Nr części: (Elementy mocujące czujnik listwy bezpieczeństwa) Nr części: Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Kompletny czujnik listwy bezpieczeństwa Przezroczysty wężyk plastikowy,5x Zbrojony wężyk plastikowy 6x Samoprzylepne korytko ø5-ø8, Gięty płaskownik przewodu spiralnego FZB / RFR / Paski zaciskowe,6x Mosiężny wpust wężyka mocowany w uszczelce dolnej

15 15 5. Czujnik rygla 5.1 Rygiel nr 1 (Kompletny czujnik rygla) (Kompletny czujnik rygla nr 1) Nr części: Nr części: śr.,5 ø.5 XCK-000 IEC NF C VDE 0000 Teil 000 CENELEC EN Telemecanique Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Czujnik z ramieniem i rolką prowadzącą Blachowkręt PH Z ST,5x DIN 7981C FZB Dławik PG1, Wkręt M6x16 DIN 9 FZB Rolka nylonowa Nakrętka kontrująca M6 DIN 985 FZB Czujnik aktywuje sterowanie elektryczne gdy brama jest odryglowana (zwarte styki czujnika)

16 16 5. Rygiel nr 17 wersje: ocynkowana / nierdzewna (Kompletny czujnik rygla nr1 7) Nr części: Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Wyłącznik krańcowy ERSCE Blachowkręt PH Z ST,5x8 DIN 7981C FZB Podkładka M śr.,/śr. 9x0,8 DIN 901A A Dławik PG1, Czujnik aktywuje sterowanie elektryczne gdy brama jest odryglowana (zwarte styki czujnika)

17 17 5. Zamek NAD 1/14 4 (Kompletny czujnik zamka NAD 1/14) Nr części: Pozycja 1: (Płytka montażowa czujnika zamka NAD 1/14) Nr części: Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: Wyłącznik krańcowy ERSCE Blachowkręt PH Z ST,5x8 DIN 7981C FZB Podkładka M śr.,/śr. 9x0,8 DIN 901A A Dławik PG1, Czujnik aktywuje sterowanie elektryczne gdy brama jest odryglowana (zwarte styki czujnika)

18 18 6. Czujnik drzwi przejściowych 6.1 Brama typu 9000 F / M (Kompletny czujnik drzwi przejściowych) Nr części: Należy wywiercić dwa otwory o ø mm. Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Czujnik z ramieniem i rolką prowadzącą Blachowkręt PH Z ST,5x8 DIN 7981C FZB Dławik PG1, Czujnik aktywuje sterowanie elektryczne gdy drzwi przejściowe są zamknięte (zwarte styki czujnika)

19 19 6. Brama typu 9000 G 96 (Kompletny czujnik drzwi przejściowych) Nr części: Należy wywiercić dwa otwory o ø mm. Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Czujnik z ramieniem i rolką prowadzącą Plastikowa tuleja dystansowa ø5,/ø10x Blachowkręt PH Z ST,5x8 DIN 7981C FZB Dławik PG1, Czujnik aktywuje sterowanie elektryczne gdy drzwi przejściowe są zamknięte (zwarte styki czujnika)

20 0 7. Kontaktronowy czujnik drzwi przejściowych (opcja) (Kompletny kontaktronowy czujnik drzwi) Nr części: Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Kontaktronowy czujnik drzwi przejściowych Wspornik czujnika Wspornik wtyku Śruba UH M4x1 DIN 96A FZB Podkładka M6 ø6,4/ø1x1,6 DIN 15B FZB Nakrętka kontrująca M4 DIN 985 FZB Wkręt CH M5x0 DIN 84A FZB Nakrętka kontrująca M5 DIN 985 FZB Wkręt samowiercący 6,x19mm Dławik PG

21 1 8. Czujnik pęknięcia sprężyn (Prawy/lewy czujnik pęknięcia sprężyn) Nr części: Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Czujnik z ramieniem i rolką prowadzącą Wspornik czujnika zerwania sprężyn Podkładka M5 ø5,/ø10x1 DIN 15B FZB Nakrętka M4 DIN 94 FZB Śruba UH M4x1 DIN 96A FZB Śruba CH M4x40 DIN 84A FZB Dławik PG1, Czujnik aktywuje sterowanie elektryczne gdy sprężyna jest sprawna (zwarte styki czujnika)

22 9. Czujnik zerwania linki 9.1 Czujnik zerwania linki dla standardowego urządzenia blokującego bramę w przypadku zerwania linki Urządzenie blokujące bramę po zerwaniu linki SLI/VLI/HLI (Nr części: ) 4.5 szt. śr. 4 Osłona urządzenia blokującego bramę po zerwaniu linki (Nr części: 5-015) Wkręt mocujący do segmentu ST6,x19 typu Torx (Nr części: ) 111 Tuleja czujnika zerwania linki (Nr części: 5-015) Czujnik luzu linki SL/LH (Nr części: ) Podkładka M (Nr części: 9-170) Blachowkręt ST,5x8 (Nr części: )

23 9. Czujnik zerwania linki dla wzmocnionego urządzenia blokującego bramę w przypadku zerwania linki (Prawy/lewy czujnik zerwania linki) Nr części: Czujnik aktywuje sterowanie elektryczne gdy linka jest prawidłowo naciągnięta (zwarte styki czujnika) Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Czujnik z ramieniem i rolką prowadzącą Wkręt samowiercący 6,x19mm Wspornik czujnika zerwania linki Nakrętka M4 DIN 94 FZB Podkładka M5 ø5,/ø10x1 DIN 15B FZB Śruba CH M4x40 DIN 84A FZB Dławik PG1,

24 4 10. Czujnik luzu linki 10.1 Czujnik luzu linki standardowe zawiasy dolne LH (Kompletny czujnik luzu linki SL/LH) Nr części: Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Czujnik luzu linki SL/LH Zacisk czujnika poluzowania linki Tuleja czujnika poluzowania linki Sprężyna czujnika poluzowania linki SL/LH Blachowkręt PH Z ST,5x8 DIN 7981C FZB Podkładka M8 ø8,4/ø16x1,6 DIN 15B FZB standardowe zawiasy dolne SL

25 5 10. Czujnik luzu linki wzmocnione zawiasy dolne Na rysunkach przedstawiono sytuacje, w których linka jest naciągnięta Czujnik luzu linki (Nr części: ) i gdy jest poluzowana

26 6 11. Fotokomórka Pozycja: Opis: Szt.: Nr części: 1 Wspornik fotokomórki RFR / FZB /-5 Wkręt M6x Nakrętka kołnierzowa M6 DIN 69 FZB Fotokomórka Pasek zaciskowy,6x

27

28 NASSAU POLSKA Sp. z o.o. ul. Trakt Lubelski Warszawa Tel.: Fax:

INSTRUKCJA PRZEKŁADNI NGM50-28-230V, NGM70-56, NGM75-15, NGM75-23, NGM75-28, NGM80-46

INSTRUKCJA PRZEKŁADNI NGM50-28-230V, NGM70-56, NGM75-15, NGM75-23, NGM75-28, NGM80-46 INSTRUKCJA PRZEKŁADNI NGM50-28-230V, NGM70-56, NGM75-15, NGM75-23, NGM75-28, NGM80-46 Nassau Polska Sp. z o.o. ul. Trakt Lubelski 137 04-790 Warszawa Tel.: +48 22 673 02 57 Faks: +48 22 673 02 59 E-mail:

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH 26 Poz. 1. 2. 3. 4. 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Nazwa zespołu Rama dolna kompletna z zaczepem obrotowym Podajnik folii kompletny Rama ruchoma kompletna Rama obrotowa kompletna Instalacja hydrauliczna

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻOWA DLA BRAMY 9000

INSTRUKCJA MONTAŻOWA DLA BRAMY 9000 INSTRUKCJA MONTAŻOWA DLA BRAMY 9000 HLI / HLI-SF / HLI-KF PROIMPEX Sp. z o.o. ul. Chełmżyńska 10 B 04-247 Warszawa Tel.: +48 22 673 02 57 Fax: +48 22 673 02 59 E-mail: proimpex@proimpex.com.pl www.proimpex.com.pl

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY 9000 LH2004

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY 9000 LH2004 INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY 9000 LH2004 PROIMPEX Sp. z o.o. ul. Chełmżyńska 10 B 04-247 Warszawa Tel.: +48 22 673 02 57 Fax: +48 22 673 02 59 E-mail: proimpex@proimpex.com.pl www.proimpex.com.pl INSTRUKCJA

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu szafy OTS1

Instrukcja montażu szafy OTS1 Instrukcja montażu szafy OTS1 Wydanie: 09.2012 Zakład produkcji utomatyki Sieciowej S.. Przygórze 209, 57-431 Wolibórz Telefon 748 720 100 Fax 748 724 074 info@zpas.pl, www.zpas.pl Sposób pakowania szafy,

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6

SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6 SPIS TREŚCI Profile - Moduł 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 trójrowkowy 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L

Bardziej szczegółowo

ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém

ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém Nasze atuty: - fachowe doradztwo techniczne - krótki czas od projektu do realizacji - możliwość łatwej rozbudowy i modyfikacji konstrukcji - projektowanie

Bardziej szczegółowo

SEGMENTOWA BRAMA GARAŻOWA INSTRUKCJA MONTAŻU DOTYCZY BRAM VERDOOR TYPU REDCROSS I ART DECO

SEGMENTOWA BRAMA GARAŻOWA INSTRUKCJA MONTAŻU DOTYCZY BRAM VERDOOR TYPU REDCROSS I ART DECO SEGMENTOWA BRAMA GARAŻOWA INSTRUKCJA MONTAŻU DOTYCZY BRAM VERDOOR TYPU REDCROSS I ART DECO WERSJA: 012016 www.verdoor.pl I WSTĘP Niniejsza instrukcja dotyczy montażu segmentowej bramy garażowej VERDOOR,

Bardziej szczegółowo

Segmentowa brama garażowa INSTRUKCJA MONTAŻU

Segmentowa brama garażowa INSTRUKCJA MONTAŻU Segmentowa brama garażowa INSTRUKCJA MONTAŻU Dotyczy bram VERDOOR typu Bauhaus i Art Deco WERSJA: 012012 www.verdoor.pl I. WSTĘP Niniejsza instrukcja dotyczy montażu segmentowej bramy garażowej VERDOOR,

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

STAL NIERDZEWNA. Nr Art.: SZYNA PIONOWA NIERDZEWNA. Nr Art.: SŁUPEK PIONOWY NIERDZEWNY. Nr Art.: Nr Art.: 24908

STAL NIERDZEWNA. Nr Art.: SZYNA PIONOWA NIERDZEWNA. Nr Art.: SŁUPEK PIONOWY NIERDZEWNY. Nr Art.: Nr Art.: 24908 STAL NIERDZEWNA SZYNA Z ŁUKIEM R381-92, L=2000 Nr Art.: 22995 Szyna ze stali nierdzewnej z łukiem R381-92 do bram garażowych i Długość: 2000mm Cena fabryczna: 202.36 netto / para Waga: 5.6 kg Klasa wysyłkowa::

Bardziej szczegółowo

Pomoc drogowa Pojazdy pożarnicze Pojazdy dostawcze Służba drogowa Inne zastosowania Wymiary użytkowe Wysokość maksymalna 2200 mm Szerokość maksymalna 2500 mm Szerokość minimalna Powierzchnia maksymalna

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

p.15 1 lbs kg Pr.(2) 2016/07/09 FF FF-OSE 1,97" Grubość mm2 rolki do liny nośnej prowadzonej zabezpieczenia krawędzi z centralą napędu E

p.15 1 lbs kg Pr.(2) 2016/07/09 FF FF-OSE 1,97 Grubość mm2 rolki do liny nośnej prowadzonej zabezpieczenia krawędzi z centralą napędu E stalmm Kpl. 2" EN10270 Pr.(2) p.15 Szt. ocynkowana (1) (eachklasa (ea)) SH 1 lbs kg 40 50 1,5 200 0,23lbs.264 1,1 White.22 kglbs kgwood kgkg grain Przewód CR2 Stal FF ocynkowana FF elektryczny FF-OSE 100

Bardziej szczegółowo

Siłowniki wrzecionowe GEZE E 350 N, E 250, E 250-VdS Instrukcja montażu

Siłowniki wrzecionowe GEZE E 350 N, E 250, E 250-VdS Instrukcja montażu Siłowniki wrzecionowe GEZE E 350 N, E 250, E 250-VdS Instrukcja montażu Uwaga: Siłowniki powinny być montowane przez pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje Instalację elektryczną powinien podłączać

Bardziej szczegółowo

STANOWISKO DO ĆWICZEŃ

STANOWISKO DO ĆWICZEŃ STANOWISKO DO ĆWICZEŃ CC500 INSTRUKCJE MONTAŻU WIDOK W STANIE ROZŁOŻONYM LISTA CZĘŚCI NUMER OPIS ILOŚĆ 1 LEWA PODSTAWA 1 2 PRAWA PODSTAWA 1 3 LEWA PIONOWA PODSTAWA 1 4 PRAWA PIONOWA PODSTAWA 1 5 TYLNY

Bardziej szczegółowo

NOWOŚĆ! OBUDOWY WOLNOSTOJĄCE NISKIEGO NAPIĘCIA typu RW

NOWOŚĆ! OBUDOWY WOLNOSTOJĄCE NISKIEGO NAPIĘCIA typu RW NOWOŚĆ! OBUDOWY WOLNOSTOJĄCE NISKIEGO NAPIĘCIA typu RW www.ergom.com IX 2010 2 Przeznaczenie montażu urządzeń elektrycznych niskiego napięcia, w celu ochrony przed dotykiem. zastosowań w warunkach wnętrzowych.

Bardziej szczegółowo

Napęd do bram przesuwnych S-MATIC AC /101 S-MATIC AC /101

Napęd do bram przesuwnych S-MATIC AC /101 S-MATIC AC /101 Napęd do bram przesuwnych S-MATIC AC500-41525/101 S-MATIC AC700-41725/101 MIWI-URMET Sp. z o.o. 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90A tel. +48 42 616 21 00, fax +48 42 616 21 13 miwi@miwiurmet.pl, http://miwiurmet.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF70

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF70 INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF70 P A S E D O Z A W I E R C I E u l. G L I N I A N A 6 3 + 4 8 3 2 7 2 5 1 3 2 8 1. Warunki gwarancji Instrukcja została wykonana w celu używania przez wykwalifikowane osoby

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF200

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF200 INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF200 1. Warunki gwarancji Instrukcja została wykonana w celu używania przez wykwalifikowane osoby i nie służy do wykorzystania przez osoby nie uprawnione ani przez majsterkowiczów.

Bardziej szczegółowo

ELEMENTY DO MONTAŻU PANELI SOLARNYCH

ELEMENTY DO MONTAŻU PANELI SOLARNYCH Katalog wyrobów NIROSTAL Sp. z o.o. ul. Oliwska 112 80-209 Chwaszczyno www.nirostal.pl e-mail: info@nirostal.pl ELEMENTY DO MONTAŻU PANELI SOLARNYCH tel./fax 58 341 92 02 tel. 58 741 87 25 fax 58 741 87

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Katalog produktów ul. Obroncow Poczty Gdanskiej 95, Zawiercie, tel.: , fax: ,

Spis treści. Katalog produktów ul. Obroncow Poczty Gdanskiej 95, Zawiercie, tel.: , fax: , Spis treści Produkt Strona Prowadnica pionowa 1,5 mm rezydencjalna 1 Prowadnica pionowa 2,0 mm przemysłowa 1 Prowadnica pionowa 1,75 mm przemysłowa zamknięta 1 Prowadnica gięta 300 rezydencjalna 2 Prowadnica

Bardziej szczegółowo

Elementy zabezpieczające

Elementy zabezpieczające Elementy zabezpieczające 9 9 25350 Maks. Ø linki Bezpiecznik przerwania linki : para : 1,04 kg z osłoną z tworzywa : Bezpiecznik przerwania linki do bram rezydencyjnych o maks. ciężarze 170 kg. Można stosować

Bardziej szczegółowo

NR. SKAN KOD NAZWA 1 CZ Zderzak przód 2 CZ Nakrętka z kołnierzem. 4 CZ Błotnik przód prawy

NR. SKAN KOD NAZWA 1 CZ Zderzak przód 2 CZ Nakrętka z kołnierzem. 4 CZ Błotnik przód prawy Page 1 of 18 Części Quad110 Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1580mm? Szerokość 930 mm? Wysokość 920 mm? Liczba osi 2? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,5 km? Max prędkość 55 km/h?

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU STOLARKI PRZECIWPOŻAROWEJ

INSTRUKCJA MONTAŻU STOLARKI PRZECIWPOŻAROWEJ partner ATLANTA ALUMINIUM Spółka z o.o. Wygoda 7 64-320 Buk tel: (61) 89 46 501, fax (61) 89 46 502 e mail: produkcja@atlanta.com.pl Internet: www. a t l a n t a. c o m.pl INSTRUKCJA MONTAŻU STOLARKI PRZECIWPOŻAROWEJ

Bardziej szczegółowo

PRĘT MONTAŻOWY Ø19 MM MOSIĘŻNY SZKŁO-SZKŁO

PRĘT MONTAŻOWY Ø19 MM MOSIĘŻNY SZKŁO-SZKŁO PRĘT MONTAŻOWY Ø19 MM MOSIĘŻNY SZKŁO-SZKŁO szkło 8-10 mm Hex 3 42 szkło 8-10 mm Zakres regulacji 1050-50 mm Do szkła grubości: 8-10 mm 19 30 Skład kompletu 1 pręt z regulacją długości ø19 x 1050 do 50

Bardziej szczegółowo

Program podstawowy. Śruby Zestawy asortymentowe.... rozwiązania, które przekonują

Program podstawowy. Śruby Zestawy asortymentowe.... rozwiązania, które przekonują Program podstawowy Śruby Zestawy asortymentowe... rozwiązania, które przekonują 297 Śruby do drewna Wkręt uniwersalny stożkowy Wkręty do płyt wiórowych, ocynkowane, główka stożkowa, Pozidriv Art. nr. Dc

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY GARAŻOWEJ Model: XFC-1

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY GARAŻOWEJ Model: XFC-1 INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY GARAŻOWEJ Model: XFC-1 OSTRZEŻENIE: PRZESTRZEGANIE NINIEJSZEJ INSTRUKCJI JEST KONIECZNE DLA ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA OSÓB MONTUJĄCYCH ORAZ UŻYTKUJĄCYCH BRAMĘ GARAŻOWĄ. NIESTOSOWANIE

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu 1 skrzydłowych bram przesuwnych T30 + T90 Niedrigsturz 125 (nadproże niskie)

Instrukcja montażu 1 skrzydłowych bram przesuwnych T30 + T90 Niedrigsturz 125 (nadproże niskie) Instrukcja montażu 1 skrzydłowych bram przesuwnych T30 + T90 Niedrigsturz 125 (nadproże niskie) Przed rozpoczęciem montażu uważnie przeczytać instrukcję montażu. Czynności wykonywać w kolejności określonej

Bardziej szczegółowo

Otwory: Ø 13,0 mm Materiał: stal nierdzewna Typ materiału: V4A V2A. Nazwa Długość Masa Ilość w opak. Nr katalogowy Nr katalogowy [mm] [kg/szt.] [szt.

Otwory: Ø 13,0 mm Materiał: stal nierdzewna Typ materiału: V4A V2A. Nazwa Długość Masa Ilość w opak. Nr katalogowy Nr katalogowy [mm] [kg/szt.] [szt. Zastrzał 45 Otwory: Ø 13,0 mm Materiał: stal nierdzewna Zastrzał- 45 - T-Profil Nazwa Długość Masa Ilość w opak. Nr katalogowy Nr katalogowy Zastrzał 45 -T-Profil 310 0,700 1 0481510 0480510 Zacisk nośny

Bardziej szczegółowo

Pokrywy i drzwi /13/16 11/13/ / /- 130/- 152/- 150/- 153/- 151 M12 M /- 162

Pokrywy i drzwi /13/16 11/13/ / /- 130/- 152/- 150/- 153/- 151 M12 M /- 162 2010/2012 35/40 11/13/16 25 50 451 101 Łącznik środkowy D=35mm szczelina 11mm, bez wzmocnienia 451 120 Łącznik środkowy D=40mm szczelina 13mm, bez wzmocnienia 451 121 Łącznik środkowy D=40mm szczelina

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻOWA DLA BRAMY 9000

INSTRUKCJA MONTAŻOWA DLA BRAMY 9000 INSTRUKCJA MONTAŻOWA DLA BRAMY 9000 VLI / VLI-SF / VLI-KF PROIMPEX Sp. z o.o. ul. Chełmżyńska 10 B 04-247 Warszawa Tel.: +48 22 673 02 57 Fax: +48 22 673 02 59 E-mail: proimpex@proimpex.com.pl www.proimpex.com.pl

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

63

63 62 63 64 65 i i 66 i i 67 1 LINIA GEMINI Instrukcja montażu linii GEMINI w systemie EXCLUSIVE 10 Montaż odbojnika górnego wsunąć odbojnik w tor ( 1),ustawić i dokręcić ( 2) wkrętem A EXCLUSIVE 10 Dokręcić

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie i akcesoria

Wyposażenie i akcesoria 9.1 9.1 Wyposażenie i akcesoria Wyposażenie i akcesoria Wszystkie części składowe bram segmentowych NASSAU wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, które spełniają wysokie wymagania dotyczące ich

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

Zestaw lamp LED Kosiarki Greensmaster serii 800, 1000, 1600 z roku 2012 i nowsze

Zestaw lamp LED Kosiarki Greensmaster serii 800, 1000, 1600 z roku 2012 i nowsze Form No. 3402-221 Rev A Zestaw lamp LED Kosiarki Greensmaster serii 800, 1000, 1600 z roku 2012 i nowsze Model nr 04294 Instrukcja instalacji OSTRZEŻENIE KALIFORNIA Propozycja 65 ostrzeżenie Ten produkt

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL IN 7186 Atlas do ćwiczeń insportline ProfiGym C50

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL IN 7186 Atlas do ćwiczeń insportline ProfiGym C50 INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL IN 7186 Atlas do ćwiczeń insportline ProfiGym C50 SPIS TREŚCI WIDOK PO ROZŁOŻENIU...3 LISTA CZĘŚCI...4 INSTRUKCJE OBSŁUGI...6 2 WIDOK PO ROZŁOŻENIU 3 LISTA CZĘŚCI 4 5 INSTRUKCJE

Bardziej szczegółowo

Uchwyt ścienny do monitora BRATECK-LCD-141A

Uchwyt ścienny do monitora BRATECK-LCD-141A INSTRUKCJA MONTAŻU Uchwyt ścienny do monitora BRATECK-LCD-141A UWAGA: PRZEKROCZENIE MAKSYMALNEJ OBCIĄŻALNOŚCI UCHWYTU GROZI USZKODZENIEM URZĄDZENIA ORAZ ZAGROŻENIEM ŻYCIA OSOBOM ZNAJDUJĄCYM SIĘ W POBLIŻU

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF70

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF70 INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF70 1. Warunki gwarancji Instrukcja została wykonana w celu używania przez wykwalifikowane osoby i nie służy do wykorzystania przez osoby nie uprawnione ani przez majsterkowiczów.

Bardziej szczegółowo

podczas napinania wału sprężynowego należy zachować szczególną ostrożność ze względu na występowanie dużych sił. Podczas tych prac należy bezwzględnie

podczas napinania wału sprężynowego należy zachować szczególną ostrożność ze względu na występowanie dużych sił. Podczas tych prac należy bezwzględnie INSTRUKCJA MONTAŻU SEGMENTOWYCH BRAM GARAŻOWYCH 1.Wprowadzenie 2.Sprawdzenie kompletności zestawu. 3.Instalacja prowadnic pionowych. 4.Montaż prowadnic poziomych: a ) opis i składanie prowadnic poziomych,

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF350

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF350 INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF350 1. Warunki gwarancji Instrukcja została wykonana w celu używania przez wykwalifikowane osoby i nie służy do wykorzystania przez osoby nie uprawnione ani przez majsterkowiczów.

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF350

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF350 INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY RF350 P A S E D O Z A W I E R C I E u l. G L I N I A N A 6 3 + 4 8 3 2 7 2 5 1 3 2 8 1. Warunki gwarancji Instrukcja została wykonana w celu używania przez wykwalifikowane osoby

Bardziej szczegółowo

Zestaw montażowy 1:10EP Monstertruck Nr produktu

Zestaw montażowy 1:10EP Monstertruck Nr produktu INSTRUKCJA OBSŁUGI Zestaw montażowy 1:10EP Monstertruck Nr produktu 236728 Strona 1 z 21 7.Montaż a) Przekładnia przednia Przekładnia przednia i tylna są identycznie oprócz osi napędowej silnika (w przekładni

Bardziej szczegółowo

Uchwyt sufitowy BRATECK-PLB-CE344 47" INSTRUKCJA MONTAŻU. Dane techniczne oraz treść poniższej instrukcji mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.

Uchwyt sufitowy BRATECK-PLB-CE344 47 INSTRUKCJA MONTAŻU. Dane techniczne oraz treść poniższej instrukcji mogą ulec zmianie bez uprzedzenia. INSTRUKCJA MONTAŻU Uchwyt sufitowy BRATECK-PLB-CE344 UWAGA: PRZEKROCZENIE MAKSYMALNEJ OBCIĄŻALNOŚCI UCHWYTU GROZI USZKODZENIEM URZĄDZENIA ORAZ ZAGROŻENIEM ŻYCIA OSOBOM ZNAJDUJĄCYM SIĘ W POBLIŻU UCHWYTU

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu bramy garażowej RS 200. logo lub pieczęć firmowa partnera MIROLA

Instrukcja montażu bramy garażowej RS 200. logo lub pieczęć firmowa partnera MIROLA Instrukcja montażu bramy garażowej RS 200 logo lub pieczęć firmowa partnera MIROLA Instrukcja montażowa bramy segmentowej RS 200 { Przed przystąpieniem do montażu bramy segmentowej RS 200 zapoznaj się

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu bramy garażowej RS 80. logo lub pieczęć firmowa partnera MIROLA

Instrukcja montażu bramy garażowej RS 80. logo lub pieczęć firmowa partnera MIROLA Instrukcja montażu bramy garażowej RS 80 logo lub pieczęć firmowa partnera MIROLA Instrukcja montażowa bramy segmentowej RS 80 { Przed przystąpieniem do montażu bramy segmentowej RS 80 zapoznaj się z instrukcją

Bardziej szczegółowo

KATALOG ELEMENTÓW E00FFP BIRA DESKOWANIE RADIALNE

KATALOG ELEMENTÓW E00FFP BIRA DESKOWANIE RADIALNE KATALOG ELEMENTÓW E00FFP BIRA DESKOWANIE RADIALNE 1905001 1905009 629 616 PŁYTY PŁYTA ZEWN. 225x300 BIRA (6,75 m 2 ) PŁYTA WEWN. 220x300 BIRA (6,6 m 2 ) 1900443 1900442 1900441 8,3 6,2 4 KOMPENSACJE WSTAWKA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

HUMMEL cennik części zamiennych

HUMMEL cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 11 0980.1008.000 nakrętka 5,94 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000

Bardziej szczegółowo

SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY

SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY sun protection systems SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY Spis treści: 1. SYSTEM VERANDA SR... 3 1.1. Widok rozstrzelony... 4 1.2. Przekroje... 5 1.3. Wymiary - montaż... 6 1.4. Wymiary - montaż grupowy... 7

Bardziej szczegółowo

Pi Piętrowskazywacze trowskazywacze III 5.1

Pi Piętrowskazywacze trowskazywacze III 5.1 Piętrowskazywacze 5.1 SZYBKI MONTAŻ Płyta czołowa 110 392 112 112 308 70 70 Materiał płyty czołowej V2A, 2 mm Opcjonalnie Inne materiały Mocowanie elementów zabudowy Do płyty czołowej Szybki montaż (ryglowanie

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU Bramy wjazdowej samonośnej TRENTO

INSTRUKCJA MONTAŻU Bramy wjazdowej samonośnej TRENTO INSTRUKCJA MONTAŻU Bramy wjazdowej samonośnej TRENTO I. Wstęp. Przed przystąpieniem do instalacji bramy należy zapoznać się z niniejszą dokumentacją techniczno ruchową, sprawdzić wszystkie podzespoły bramy

Bardziej szczegółowo

Katalog części Owijarka stacjonarna Z560

Katalog części Owijarka stacjonarna Z560 Katalog części Owijarka stacjonarna Z560 Wydanie II Sokółka 2016 Spis treści Rama główna...2 Rama dolna...5 Rama obrotowa...7 Podajnik folii... 12 Hydraulika... 15 Stawiacz bel... 16 1 Rama główna 2 3

Bardziej szczegółowo

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY 2 Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. Spis treści System Veranda...04 System Veranda S...09 System Veranda FTS...14 System Veranda

Bardziej szczegółowo

ELF cennik części zamiennych

ELF cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000 podkładka zębata 1,66 24

Bardziej szczegółowo

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 JM27000001 ŚRUBA IMBUSOWA M10x35 do MLT100 4 002 JM27000002 PODKŁADKA 10 do MLT100 4 003 JM27000003 PODKŁADKA

Bardziej szczegółowo

Systemy wyrównania potencjałów

Systemy wyrównania potencjałów Szyny wyrównawcze o zastosowań wewnątrz 258 o zastosowań na zewnątrz 262 o zastosowań w przemyśle 263 Taśmowa obejma uziemiająca 264 Obejmy uziemiające 265 TBS OBO 257 Szyny wyrównawcze do zastosowań wewnątrz

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu bramy przemysłowej NP 500. logo lub pieczęć firmowa partnera MIROLA

Instrukcja montażu bramy przemysłowej NP 500. logo lub pieczęć firmowa partnera MIROLA Instrukcja montażu bramy przemysłowej NP 500 logo lub pieczęć firmowa partnera MIROLA Instrukcja montażowa bramy przemysłowej z prowadzeniem normalnym 500 { Przed przystąpieniem do montażu bramy przemysłowej

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 26 304073162 OSŁONA do HTS6000/HT2960 28 300064407 27 302700322 POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 31 303500465 SPRZĘGŁO do HTS6000/HT2960 30 300031626 PODKŁADKA do HTS6000/HT2960 21 300018326 ŚRUBA do

Bardziej szczegółowo

CENNIK (PLN) Wazny od 01.02.2012

CENNIK (PLN) Wazny od 01.02.2012 CENNIK (PLN) Wazny od 01.02.2012 Spis treści Modele R40 - Przetłoczenia niskie, Bez przetłoczeń 3 Modele R40 - Przetłoczenia wysokie, Mikroprzetłoczenia 4 Modele R40 - Makroprzetłoczenia, Kasetonowe 5

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu bramy segmentowej

Instrukcja montażu bramy segmentowej Instrukcja montażu bramy segmentowej Sprężyny skrętne z przodu Sprężyny skrętne z tyłu 1 Spis treści Wstęp Sprzęt niezbędny do przeprowadzenia montażu Widok bramy - z boku / z góry Montaż prowadnic pionowych

Bardziej szczegółowo

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY 2 SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. Spis treści System Veranda 4 System Veranda S 9 System Veranda

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻOWA DLA BRAMY 9000

INSTRUKCJA MONTAŻOWA DLA BRAMY 9000 INSTRUKCJA MONTAŻOWA DLA BRAMY 9000 SLI PROIMPEX Sp. z o.o. ul. Chełmżyńska 10 B 04-247 Warszawa Tel.: +48 22 673 02 57 Fax: +48 22 673 02 59 E-mail: proimpex@proimpex.com.pl www.proimpex.com.pl MANUAL

Bardziej szczegółowo

ZAMEK DO DRZWI SZKLANYCH VITRIO MIC

ZAMEK DO DRZWI SZKLANYCH VITRIO MIC ZAMEK DO DRZWI SZKLANYCH AUDIO MIC Czarny plastik 14.09.256 Szklane drzwi na zawiasach szczególnie w szafkach audio/video Nie wymaga wiercenia 1 podkładka 2 śruby otwiera lub zamyka zamek Zamek z plastiku

Bardziej szczegółowo

Olejowo-gazowy kocioł grzewczy GTU 1200 V. Instrukcja montażu 300010839-001-A

Olejowo-gazowy kocioł grzewczy GTU 1200 V. Instrukcja montażu 300010839-001-A PL Olejowo-gazowy kocioł grzewczy GTU 1200 V Instrukcja montażu 300010839-001-A . Spis treści 1 Jednostki dostawy.......................................................................3 2 Montaż - GTU

Bardziej szczegółowo

S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a

S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a 05.06.2009 min. 39 146 S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a 2 0 0 9 19 51 8 238 70 108 SELT SPS ul. Głogowska 24a, 45-315 Opole 35 Wydział Żaluzji Fasadowych i Refleksoli ul. Pużaka 43,

Bardziej szczegółowo

Program podstawowy. Śruby Zestawy asortymentowe.... rozwiązania, które przekonują

Program podstawowy. Śruby Zestawy asortymentowe.... rozwiązania, które przekonują Program podstawowy Śruby Zestawy asortymentowe... rozwiązania, które przekonują 315 Śruby do drewna Wkręt uniwersalny stożkowy Wkręty do płyt wiórowych, ocynkowane, główka stożkowa, Pozidriv Art. nr. Dc

Bardziej szczegółowo

MATERIAŁY POŁĄCZENIOWE

MATERIAŁY POŁĄCZENIOWE MATERIAŁY POŁĄCZENIOWE ŚRUBA PRZYTRZYMUJĄCA 3/8-25MM Nr Art.: 14001 Śruba do mocowania bębnów linkowych, końcówek sprężyn i sprzegieł na wale Cena fabryczna: 0.20 netto / szt. ŚRUBA PRZYTRZYMUJĄCA 3/8-32MM

Bardziej szczegółowo

SIM0006 SP200 lewa strona przód

SIM0006 SP200 lewa strona przód Rysunek R1 SIM0006 SP200 lewa strona przód LISTA CZĘŚCI 1 1 SI01039 Aparat wysiewający kompletny 2 1 SI00009 Wentylator 3 2 SI00953 Łożysko mieszadła 4 2 EL00013 Smarowniczka Typ A DIN 71412 - AM 6 5 1

Bardziej szczegółowo

OSTRZEŻENIE KALIFORNIA

OSTRZEŻENIE KALIFORNIA Form No. Zestaw wiązki przewodów Pojazd użytkowy Workman HDX-D z napędem na 4 koła Model nr 136-1166 3407-289 Rev A Instrukcja instalacji OSTRZEŻENIE KALIFORNIA Propozycja 65 ostrzeżenie Ten produkt zawiera

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY ZAWIASÓW DO DRZWI SZKLANYCH

SYSTEMY ZAWIASÓW DO DRZWI SZKLANYCH SYSTEMY ZAWIASÓW DO DRZWI SZKLANYCH KATALOG - dodatkowy opis 1. ZAWIASY. Systemy zawiasów dla drzwi bez ramowych, zawiasy tego typu cechują się wysoką estetyką wykonania oraz oryginalnym wyglądem. Zawiasy

Bardziej szczegółowo

Akcesoria - instalacje rurowe i wentylacyjne

Akcesoria - instalacje rurowe i wentylacyjne Akcesoria - instalacje rurowe i wentylacyjne MEFA-akcesoria Płytki mocujące strona 5/2 Pałąk typu T i napinacz strona 5/4 Przegub kulisty strona 5/5 Podwieszenie do blach trapezowych i hak strona 5/6

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU Bram wjazdowych samonośnych ROMA i BERGAMO

INSTRUKCJA MONTAŻU Bram wjazdowych samonośnych ROMA i BERGAMO INSTRUKCJA MONTAŻU Bram wjazdowych samonośnych ROMA i BERGAMO I. Wstęp. Przed przystąpieniem do instalacji bramy należy zapoznać się z niniejszą dokumentacją techniczno ruchową, sprawdzić wszystkie podzespoły

Bardziej szczegółowo

Instrukcja Instalowania i Obsługi. Przekładnia przenosząca napęd. Dokumentacja Techniczno - Ruchowa

Instrukcja Instalowania i Obsługi.  Przekładnia przenosząca napęd. Dokumentacja Techniczno - Ruchowa Instrukcja Instalowania i Obsługi Przekładnia przenosząca napęd Ostatnia aktualizacja - 01.12.2008 r. Instrukcja Instalowania i Obsługi - Przekładnia łańcuchowa SPIS TREŚCI: 2. TERMINY I DEFINICJE WG NORMY

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

Instrukcja Instalowania i Obsługi

Instrukcja Instalowania i Obsługi Instrukcja Instalowania i Obsługi Przekładnia przenosząca napęd Ostatnia aktualizacja - 01.12.2008 r. SPIS TREŚCI: 1. Informacje ogólne... 2 2. Terminy i definicje wg normy... 2 3. Zalecenia montażowe...

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu i konserwacji

Instrukcja montażu i konserwacji SPORT GRUPA Sp. z o.o. ul. Dźwigowa 05-300 Mińsk Mazowiecki www.sportgrupa.pl info@sportgrupa.pl tel.+8 5 758 66 00 I / LiteShot - model 795 Instrukcja montażu i konserwacji UWAGA! - Sprzęt należy stosować

Bardziej szczegółowo

Hahn VL-Band ST. Zawiasy ukryte rozwiązanie dla architektów. Instrukcja montażu

Hahn VL-Band ST. Zawiasy ukryte rozwiązanie dla architektów. Instrukcja montażu Hahn VL-Band ST Zawiasy ukryte rozwiązanie dla architektów Instrukcja montażu Hahn VL-Band ST Hahn VL-Band ST zawiasy ukryte rozwiązanie dla architektów n Wielostronne zastosowanie n Prawe / lewe wg DIN

Bardziej szczegółowo

Systemy. komponenty. mocowań solarnych.

Systemy. komponenty. mocowań solarnych. Systemy mocowań solarnych komponenty O FIRMIE Jesteśmy największym w Polsce producentem mocowań systemów solarnych. Oferujemy szeroki zakres mocowań do wszystkich typów systemów oraz rodzajów powierzchni

Bardziej szczegółowo

RYGLE 7 1 RYGIEL DRZWIOWY TITAN RYGIEL DRZWIOWY TITAN Z PRZEDŁUŻONYM TRZPIENIEM. kolor Indeks kat. Jm. Op. kolor Indeks kat. Jm. Op.

RYGLE 7 1 RYGIEL DRZWIOWY TITAN RYGIEL DRZWIOWY TITAN Z PRZEDŁUŻONYM TRZPIENIEM. kolor Indeks kat. Jm. Op. kolor Indeks kat. Jm. Op. RYGLE 7 RYGLE 7 1 RYGIEL DRZWIOWY TITAN Rygiel drzwiowy o grubość 10 mm. Korpus z ocynkowanego znalu. Osłona z aluminium anodowana lub lakierowana proszkowo (możliwość skrócenia). Uchwyt z niklowanego

Bardziej szczegółowo

KATALOG TECHNICZNY OPTIMAL OFFICE

KATALOG TECHNICZNY OPTIMAL OFFICE KATALOG TECHNICZNY SPIS TREŚCI OPIS SYSTEMU... 4 ZESTAWIENIA ZESTAWIENIE PROFILI... 6 ZESTAWIENIE USZCZELEK... 10 ZESTAWIENIE AKCESORIÓW... 12 PRZEKROJE ELEMENTÓW SYSTEMU GŁÓWNE PROFILE NOŚNE... 16 LISTWY

Bardziej szczegółowo

Dolne zawieszenie drzwi 111A

Dolne zawieszenie drzwi 111A 1 Dolne zawieszenie drzwi 111A 2 Gniazdo zatrzasku 3 Klamka drzwi WC (motylek) 1 Strona 4 Klamka drzwi łamanych 112A wewnętrzna 5 Klamka 6 Klucz C3 2 Strona 7 Klucz konduktorski 8 Kolanko sprzęgu 9 Koła

Bardziej szczegółowo

LINKOWY SYSTEM DO EKSPOZYCJI PLAKATÓW ALUMINIUM ANODOWANE

LINKOWY SYSTEM DO EKSPOZYCJI PLAKATÓW ALUMINIUM ANODOWANE LINKOWY SYSTEM DO EKSPOZYCJI PLAKATÓW ALUMINIUM ANODOWANE Linkowy system do ekspozycji plakatów Elementy mocujące - anodowane aluminium Linki - stal nierdzewna 304 Skład kompletu 2 linki wykonane ze stali

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA SERWISOWA

INSTRUKCJA SERWISOWA 35-016 Rzeszów maj 2007 ul. Hoffmanowej 19 INSTRUKCJA SERWISOWA 1. PARAMETRY TECHNICZNE WENTYLATORA TYP 24Z010 Parametry / Typ wentylatora Napięcie znamionowe Moc znamionowa Klasa izolacji Zabezpieczenie

Bardziej szczegółowo

OKUCIA DO DRZWI FIRMY

OKUCIA DO DRZWI FIRMY OKUCIA DO DRZWI FIRMY KLAMKI, KLAMKO-UCHWYTY, SZYLDY FIRMY KOD RYSUNEK OPIS PRODUKTU SUROWE LAKIEROWANE CHROM MAT INOX IMITACJA STALI NIERDZEWNEJ KLAMKO- KLAMKA H1 DŁUGI SZYLD GAŁKO- KLAMKA H1 DŁUGI SZYLD

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu bramy garażowej segmentowej PROWADZENIE NISKIE

Instrukcja montażu bramy garażowej segmentowej PROWADZENIE NISKIE Instrukcja montażu bramy garażowej segmentowej PROWADZENIE NISKIE Przed przystąpieniem do montażu bramy segmentowej zapoznaj się z instrukcją oraz przygotuj swoje miejsce pracy. Zadbaj o własne bezpieczeństwo!

Bardziej szczegółowo

Zawór kulowy 2-drogowy M1 Z pneumatycznym aktuatorem

Zawór kulowy 2-drogowy M1 Z pneumatycznym aktuatorem Informacje ogólne: Materiał zaworu: Uszczelnienie Uszczelnienie kuli PVC-U EPDM / FPM PTFE Dostępne średnice Typy połączenia zaworu Gniazdo do klejenia Króciec do klejenia Gniazdo gwintowane DN10 DN50

Bardziej szczegółowo

SUPLEMENT TECHNICZNY REFLEKSOLE I MARKIZOLETY

SUPLEMENT TECHNICZNY REFLEKSOLE I MARKIZOLETY sun protection systems SUPLEMENT TECHNICZNY REFLEKSOLE I MARKIZOLETY Spis treści 1. SYSTEM REFLEKSOL 76... 3 1.1. Refleksol 76 - przekroje... 4 1.2. Refleksol 76 - opcje... 5 1.3. Refleksol 76 - linka...

Bardziej szczegółowo

ZAMOCOWAŃ INSTALACYJNYCH.

ZAMOCOWAŃ INSTALACYJNYCH. I SPIS TREŚCI KATALOGU ZAMOCOWAŃ INSTALACYJNYCH. 1. UCHWYTY Z TWORZYWA DO RUR 2-7 - uchwyty do systemów "PP" - uchwyty podwójne do systemów "PP" - uchwyty do kanalizacji z kołkiem rozporowym z kołkiem

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Helsinki. Instrukcja monażu (PL) wstęp przygotowanie montaż L R R1_ HELSINKI 5 WIRER /

Helsinki. Instrukcja monażu (PL) wstęp przygotowanie montaż L R R1_ HELSINKI 5 WIRER / Helsinki Instrukcja monażu (P) wstęp przygotowanie montaż 0-07-07 00 HESINKI WIE / -09-006 _9970 K9-00 HESINKI WIE / -09-006 Montaż schodów należy rozpocząć od dokładnego zapoznania się z niniejszą instrukcją

Bardziej szczegółowo