Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H"

Transkrypt

1 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H WĘŻYK do EK7651H PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H WĘŻYK do EK7651H ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H TULAJE Z GĄBKI do BO4556/ WYDECH do DCS230T WĘŻYK KPL. do EK7651H UCHWYT PRZEDNI do EK7651H ZACISK do DCS230T WSPORNIK ŚRUBY do EK7651H ŚRUBA TORX 5,5x20 do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M6x30 do EK7651H WSPORNIK SPRĘŻYNY do EK7651H SPRĘŻYNA ŚCISKAJĄCA do EK7651H ŚRUBA 5,5x45 do EK7651H ZAŚLEPKA do EK7651H ŚRUBA 5,5x45 do EK7651H ZACISK do EK7651H ZAŚLEPKA do EK7651H ŚRUBA TORX 5,5x20 do EK7651H PŁYTKA PODSTAWY do EK7651H SPRĘŻYNA ŚCISKAJĄCA 13 do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M6x30 do EK7651H TRZYMAK WEWNĘTRZNY do EK7651H ROLKA PROWADZĄCA do EK7651H TULEJA 6,5 do EK7651H OSŁONA do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M6x35 do EK7651H WKŁADKA GUMOWA do EK7651H WĘŻYK do EK7651H POMPKA PALIWA do DCS230T FILTR PALIWA do DCS230T GAŁKA ZAKRĘTKI ZBIORNIKA PALIWA do EK7651H ZAKRĘTKA ZBIORNIKA PALIWA KPL. do EK7651H O-RING 29,5 do EA3200S STRAP NAKŁADKA WLEWU PALIWA do EK7651H POKRYWA RĘKOJEŚCI do EK7651H ŚRUBA TORX 5,5x20 do EK7651H PŁYTKA do EK7651H DŹWIGNIA ZWALNIAJĄCA do EK7651H DŹWIGNIA GAZU do EK7651H SPRĘŻYNA 12 do EK7651H 1

2 ŚRUBA TORX 5,5x20 do EK7651H WSPORNIK ŚRUBY do EK7651H DŹWIGNIA WYŁĄCZNIKA do EK7651H DRĄŻEK ŁĄCZĄCY do EK7651H STOPA TYLNIA do EK7651H PC-7614V NAME PLATE 32 UNKNOWN TABLICZKA NA NR SERYJNY do EK7651H 2

3 POKRYWA GÓRNA KPL. do EK7651H POKRYWA FILTRA KPL. do EK7651H ZACISK do EK7651H KANAŁ SSĄCY do EK7651H PODSTAWA GAŹNIKA do EK7651H PIERŚCIEŃ BLOKUJĄCY do EK7651H ZŁĄCZKA WĘŻYKA 4-6 do EK7651H ZŁĄCZKA WĘŻYKA 4-4 do EK7651H ZŁĄCZKA WĘŻYKA 4-6 do EK7651H WĘŻYK 3-75 do EK7651H WĘŻYK do EK7651H USZCZELKA do EK7651H (zam TI.A0801) KOŁEK T (zam TI.94237) ZAWÓR ZWROTNY do EBH252U WĘŻYK 3-45 do EK7651H ŁĄCZNIK PRZEWODU do BBX WĘŻYK 3-35 do EK7651H CIĘGNO SSANIA do EK7651H WĘŻYK do EK7651H GAŹNIK do EK7651H ŁĄCZNIK GUMOWY do EK7651H CIĘGNO GAZU do EK7651H USZCZELKA GAŹNIKA do EK7651H GNIAZDO FILTRA do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M5x45 do EK7651H ŚRUBA M6x15 do EK7651H POJEMNIK NA PYŁ do EK7651H POKRYWKA do EK7651H USZCZELKA do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M5x40 do EK7651H SITKO SEPARUJĄCE do EK7651H ORING SR23/HK18/HR22/32/38/ POKRYWA SEPARUJĄCA do EK7651H WKRĘT 3x20 do EK7651H FILTR WEWNĘTRZNY do EK7651H FILTR POWIETRZA do EK7651H 3

4 ŚRUBA M6x20 do EK7651H POKRYWA RAMIENIA do EK7951H ŚRUBA M5x25 do EK7651H WĘŻYK 3-8 do EK7651H OSŁONA POKRYWY CYLINDRA do EK7651H WĘŻYK OLEJOWY do EK7651H TŁUMIK do EK7651H ŚRUBA M5x16 do EK7651H OSŁONA TŁUMIKA do EK7651H USZCZELKA TŁUMIKA do EK7651H PORT TŁUMIKA do EK7651H (zam TI.A0801) KOŁEK T WAHACZ do BBX POPYCHACZ do BBX ŚRUBA M6x20 do EK7651H ZAWÓR WYLOTOWY BBX ZAWÓR DOLOTOWY BBX GŁOWICA CYLINDRA KPL. do EK7651H TULEJA ZAWORU do EK7651H USZCZELKA ZAWORU do EK7651H SPRĘŻYNA ZAWORU do BBX PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA do BBX KLIN do BBX USZCZELKA POKRYWY GÓRNEJ CYLINDRA do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M6x30 do EK7651H WSPORNIK ŚRUBY do EK7651H RURKA ŁĄCZĄCA do EM2650UH KULKA URETANOWA do EK7651H PODKŁADKA GUMOWA 22 do EK7651H SPRĘŻYNA ŚCISKAJĄCA do EK7651H WSPORNIK SPRĘŻYNY do EK7651H PIERŚCIEŃ CYLINDRA do EK7651H PRZEWÓD do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EK7651H SZTYFT 5 do SPRĘŻYNA 9 do EK7651H KRZYWKA KPL. do EK7651H PRZEKŁADNIA do EK7650H PŁYTKA KRZYWKI do EK7651H OBCIĄŻENIE KOŁA KRZYWKOWEGO do EK7651H SZTYFT 5 do EK7651H DŹWIGNIA KRZYWKI L do EK7651H DŹWIGNIA KRZYWKI R do EK7651H USZCZELKA KOŁA KRZYWKOWEGO do EK7651H POKRYWA PRZEKŁADNI do EK7650H ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EK7651H SZTYFT 5 do EK7651H 4

5 KLIN HB/GB/9609NB/HB/GB WAŁ KORBOWY KPL. do EK7650H SPRĘŻYNA OKRĄGŁA 12 do EK7651H SPRĘŻYNA OKRĄGŁA 12 do EK7651H TŁOK do BBX PIERŚCIEŃ CYLINDRA do EK7651H PIERŚCIEŃ CYLINDRA do EK7651H PIERŚCIEŃ CYLINDRA do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M6x30 do EK7651H PRZEWÓD do EK7651H MISKA OLEJOWA do EK7650H WĘŻYK OLEJOWY do EK7651H KOŃCÓWKA WĘŻYKA OLEJOWEGO do EK7651H WĘŻYK OLEJOWY do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EK7651H PŁYTKA USTALAJĄCA do EK7651H ZAWÓR PROWADZĄCY do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EK7651H O-RING 20 do EM2650UH ŚRUBA M5x16 do EK7651H RURKA OLEJOWA do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M8x12 do EK7651H PODKŁADKA do EK7651H ZAKRĘTKA ZBIORNIKA OLEJU do EK7651H USZCZELKA KORKA ZBIRONIKA OLEJU do EK7651H ZACISK PRZEWODU do EBH ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M6x30 do EK7651H USZCZELKA ZBIORNIKA OLEJU do EK7651H ZACISK PRZEWODU do EBH WĘŻYK 5-55 do EK7651H PRZELOTKA do EK7651H ZAWÓR KONTROLNY do EBH ŚWIECA ZAPŁONOWA do EK7651H GŁOWICA CYLINDRA KPL. do EK7651H CEWKA ZAPŁONOWA KPL. do EK7650H KAPTUREK ŚWIECY ZAPŁONOWEJ do EBH ŚRUBA IMBUSOWA M6x35 do EK7651H SPRĘŻYNA KAPTURKA ŚWIECY ZAPŁONOWEJ do EK7651H CEWKA ZAPŁONOWA do EK7651H WĘŻYK do EK7651H ZACISK PRZEWODU do EBH ZACISK PRZEWODU do EBH WĘŻYK 5-70 do EK7651H 5

6 KOŁO ZAMACHOWE do EK7651H NAKRĘTKA M10 do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EK7651H USZCZELKA KORKA ZBIRONIKA OLEJU do EK7651H POKRYWA WENTYLATORA do PC7614V ŚRUBA IMBUSOWA M5x30 do EK7651H BLOK CYLINDRA KPL. do EK7651H DYSTANS 17 do EK7651H DYSTANS 17 do EK7651H DYSTANS 17 do EK7651H ŁOŻYSKO KULKOWE do EK7651H PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY R35 do EK7651H BĘBEN SPRZĘGŁA KPL. do EK7651H PASEK PRZENIESIENIA NAPĘDU do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M6x25 do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M6x30 do EK7651H WSPORNIK SPRĘŻYNY do EK7651H SPRĘŻYNA ŚCISKAJĄCA do EK7651H PODKŁADKA 41 do EK7651H USZCZELKA OLEJOWA do EK7651H OBUDOWA PASKA KLINOWEGO do EK7651H WSPORNIK do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M5x30 do EK7651H OSŁONA SPRZĘGŁA do EK7651H NAKRĘTKA 6-KĄTNA M KOŁO ZAPADKOWE KPL. do EK7651H OSŁONA SPRZĘGŁA do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M5x20 do EK7651H UCHWYT do EK7651H E23-6 NAKLEJKA Z OSTRZEŻENIEM do EK7651H ŚRUBA M6x20 do EK7651H SZPULA ROZRUSZNIKA do EK7651H PODKŁADKA KOŁA ROZRUSZNIKA do EK7651H (zam TI.A1475) SPRĘŻYNA do EK7651H OKŁADZINA SPRZĘGŁA do EK7651H TRZYMACZ SPRZĘGŁA do EK7651H (zam TI.A1475) SPRZĘGŁO KPL. do EK7651H ROZRUSZNIK KPL. do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M5x18 do EK7651H PC-7614V MODEL NO.LABEL UCHWYT LINKI STARTERA do EK7651H PROWADNIK LINKI do EK7651H OBUDOWA STARTERA do EK7651H SPRĘŻYNA do BBX LINKA STARTERA do EK7651H USZCZELKA POKRYWY ROZRUSZNIKA do EK7651H 6

7 PIERŚCIEŃ GUMOWY WEWNĘTRZNY do EK7651H DYSK ŚLIZGOWY do EK7651H PIERŚCIEŃ DOCISKOWY do EK7651H FLANSZA 102 do EK7651H PIERŚCIEŃ do EK7651H ORING FLANSZA 102 do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M8x POKRYWA KPL. do EK7651H UCHWYT OSŁONY TARCZY do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EK7651H PIERŚCIEŃ GUMOWY ZEWNĘTRZNY do EK7651H PŁYTKA POŚREDNIA do EK7651H DYSK ŚLIZGOWY do EK7651H PIERŚCIEŃ do EK7651H (zam TI.A2213) ŁOŻYSKO ZEGER R WRZECIONO do EK7651H (zam TI.A2213) ŁOŻYSKO KOŁO PASOWE EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M8x ŚRUBA IMBUSOWA M8x ŚRUBA M6 do EK7651H SPRĘŻYNA ŚCISKAJĄCA 8 do EK7651H RAMIĘ PROWADZĄCE do EK7651H O-RING 9 do EK7651H SWORZEŃ BLOKUJĄCY do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA M8 do EK7651H ŚRUBA NACIĄGOWA M6 do EK7651H SPRĘŻYNA ŚCISKAJĄCA 6 do EK7651H NAKRĘTKA M6 do 2107F NAKRĘTKA 6-KĄTNA M PŁYTKA do EK7651H 7

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286269-2 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HM 1 002 450592-3 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR 1 003 231984-3 SPRĘŻYNA 1 004 331823-8 PIERŚCIEŃ UCHWYTU do HR3540/41FC 1 005 310257-8

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamienne i materiały pakiet zawierający 284 poz. asort. pozycja nr 61 z przetargu z dnia 09.06.2016 r. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Indeks materiałowy

Bardziej szczegółowo

Wykaz części i materiałów

Wykaz części i materiałów WOJEWÓDZKIE POGOTOWIE RATUNKOWE SP ZOZ W LUBLINIE 20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8, tel. (81) 533-77-90, fax. (81) 533-78-00 www.pogotowie.lublin.pl e-mail: sekretariat@pogotowie.lublin.pl Wykaz części

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A Jednostka napędowa 021

Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 1 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 1 1123 020 1219 1 Cylinder z tłokiem śred. 40 mm (1) USA 4-8, 14 2 1123 020 1218 1 Cylinder z

Bardziej szczegółowo

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA Strona 1 / 2 Strona 2 / 2 Strona 1 / 10 001 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 002 265995-6 (MKC) ŚRUBA 4x18 2 003 687054-0 PŁYTKA 1 * 003-1 687149-9 STRAIN RELIEF O 1 004 662971-5 POWER SUPPLY

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant I Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Spis treści Typ kompresora Nr strony Pole Position 221 3 GV 34-24 PCM 3 6 B 2800 I/50 9 B 2800 B/100 12 B 3800 B/200 15 B 4900/200

Bardziej szczegółowo

Informacja o częściach zamiennych

Informacja o częściach zamiennych Informacja o ach zamiennych WCIĄGARKI I PRZECIĄGARKI PNEUMATYCZNE Liftstar i Pullstar LS2-300R, LS2-600R, PS2-1000R, Zachować instrukcję MHD56283JC Edycja 5 (1) Maj 2009 Ingersoll-Rand Company Zezwalać

Bardziej szczegółowo

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy Lp. KATEGORIA NAZWA Jednostka Ilość Cena za 1 szt./kpl. Wartość (cena * ilość szt.) UWAGI MATERIAŁY RÓśNE 1 prowadnica łoŝyskowa kpl 1 5,00 zł 5,00 zł 2 chlapacze

Bardziej szczegółowo

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego)

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) tabela 41 L.p. Nazwa części lub podzespołu indeks części Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) okres gwarancji producent Cena jednostkowa brutto Łącznie brutto

Bardziej szczegółowo

000.274 Rolka dociskowa Ø 0.20 mm 24.55.168 000.437 Szczotka węglowa 24.55.165 001.427 Element zasilający 23.06.222 002.264 Zamiennik 002.254 002.264 Cieplarka 009.027 24.55.713 012.948 Smar Microlube

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1. L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto

FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1. L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto ... Załącznik nr 2... nazwa Wykonawcy, adres FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1 Typ pojazdu: Autosan L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto 1 Tuleja zwrotnicy stary typ 4050500103 Cena... 2 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA Techniczne Środki Materiałowe - poz. 2

SPECYFIKACJA Techniczne Środki Materiałowe - poz. 2 SPECYFIKACJA Techniczne Środki Materiałowe - poz. 2 Lp. Nazwa jm. Ilość 1 Bęben kpl. szt. 1 2 Czujnik temperatury wody szt. 5 3 Czujnik temperatury wody fiat szt. 6 4 Element optyczny szt. 1 5 Filtr A

Bardziej szczegółowo

Formularz kalkulacji cenowej

Formularz kalkulacji cenowej Część I części do aut osobowych Kia Załącznik nr 5.1 do siwz.. (pieczęć wykonawcy) Formularz kalkulacji cenowej Lp. Pojazd / Części Szacunkowa ilość* Cena netto za szt. Wartość netto [kol. C x kol. D]

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego -

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego - Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego 01070 Mercedes Benz LKW Przyłącze kontrolne dla urządzenia sprężonego powietrza 01168 Mercedes Benz LKW Gniazdko 01541 Mercedes Benz LKW Wtyczka 01550

Bardziej szczegółowo

HUMMEL cennik części zamiennych

HUMMEL cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 11 0980.1008.000 nakrętka 5,94 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000

Bardziej szczegółowo

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna Podziękowania 8 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych 9 Bezpieczeństwo przede wszystkim! 10 Sprawdzenie skutera przed jazdą 11 Sprawdzanie poziomu oleju silniki dwusuwowe 11 Sprawdzanie

Bardziej szczegółowo

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Lp Nazwa części Numer katalogowy Części oryginalne o numerze katalogowy m równowaŝn ym 1) ilość [szt.] Cena

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11.

Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11. Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11. Lp Indeks materiału Nazwa części podzespołu Ilość Cena netto Wartość netto 1 87-4023 Tłumik wydechu M-11 1 175,00 175,00 2 81-2006 Nakrętka

Bardziej szczegółowo

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł Rodzaj usługi osobowy terenowy dostawczy Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi stalowe) Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi aluminiowe) 50 zł 50 zł 60 zł 60 zł 60 zł 70 zł Wymiana płynu chłodzącego 30-60

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG AUTO-SERWISU ZIBBART

CENNIK USŁUG AUTO-SERWISU ZIBBART USŁUGI MECHANICZNE jm cena minimalna od wymiana oleju z filtrem - 20,00 zł wymiana filtra powietrza - 20,00 zł wymiana filtra paliwa - 30,00 zł wymiana filtra kabinowego - 30,00 zł wymiana płynu hamulcowego

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 4 PH 1/17064 Kpl podkładek poz. 484957 3 szt. 5 PH 1/18042 Uchwyt 6 szt. 6 PH 1/19014 Uchwyt 1 szt. 7 PH 1/28003

Bardziej szczegółowo

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V Citroen antia nr nadw. VF71RFV72246000, poj. 2.0 L, rok prod. 2000. nr silnika. 10HKH23013351 CITROEN ANTIA HATCHBACK 16V 1 Filtr klimatyzacji 1 2 Filtr oleju 1 3 Filtr paliwa 1 4 Filtr powietrza 1 5 Klocki

Bardziej szczegółowo

SPARE PARTS LIST PAGE 1

SPARE PARTS LIST PAGE 1 PAGE 1 001 JM21000018 [1] SRUBA IMBUSOWA M5x12 do LB1200F 4 002 JM21000019 [1] PODKLADKA SPREZYSTA 5 do LB1200F 4 003 JM21000020 [1] PODKLADKA 5 do LB1200F 4 004 JM21000021 [1] POKRYWA KPL. do LB1200F

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD

Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD 07.2-190 Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD Wartości nastawcze oraz diagnostyczne Iglicowy zawór komory pływakowej Uszczelka (oring) pod zaworek iglicowy Odchylenie pływaka (kulka wciśnięta)

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 Lp. 1. KTO Rosomak CZĘŚĆ I Zestaw naprawczy uszczelnień do butli układu przeciwpożarowego "DEUGRA", komplet a w nim: j.m. Ilość kpl 30 1) Uszczelnienie F1 wykonane

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

Górny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.746 Dolny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.766 002.264 Zamiennik 590002254 002.264 024.097 Mikroprzełącznik 24.55.715 025.726 Wąż pakowany po 10 m 24.55.431

Bardziej szczegółowo

Stan na pocz. okresu Lp. Indeks Nr katalogowy Nazwa Mag. J.M. Ilość Wartość netto

Stan na pocz. okresu Lp. Indeks Nr katalogowy Nazwa Mag. J.M. Ilość Wartość netto Stan na pocz. okresu Lp. Indeks Nr katalogowy Nazwa Mag. J.M. Ilość Wartość netto 1 1050000080 1.05207-0006 TULEJA SPRZĘGŁA POMPY OLEJU 1 SZ 2 27 2 1050000118 51.01510-0124C PIERŚCIEŃ GRAFITOWY - MAŁY

Bardziej szczegółowo

dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych.

dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych. Toruń, dnia 10.04.2014 r. W.Sz.Z: TZ 280 48/14 W/g listy adresowej dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych.

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Remanent. Agroma Kielce Sp z o.o. Krakowska 293, Kielce Tel.: , NIP: BPH SA,

Remanent. Agroma Kielce Sp z o.o. Krakowska 293, Kielce Tel.: , NIP: BPH SA, Remanent Strona 1/7 1 1264 AKTYWATOR PILARKI 1,000 SZT 10,81 10,81 2 2174 AMORTYZATOR 3,000 SZT 8,31 24,93 3 01201 AMORTYZATOR 1,000 SZT 10,63 10,63 4 899 AMORTYZATOR GÓRNY 4,000 SZT 17,89 71,56 5 902

Bardziej szczegółowo

Poz. 07 "Części samochodowe (STAR, ŻUK, POLONEZ, GAZ, TATRA) pakiet zawierający 248 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Poz. 07 Części samochodowe (STAR, ŻUK, POLONEZ, GAZ, TATRA) pakiet zawierający 248 poz. asort. wg oddzielnego wykazu Poz. 07 "Części samochodowe (STAR, ŻUK, POLONEZ, GAZ, TATRA) pakiet zawierający 248 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Alternator A12M 16-3701010 Żuk 2920PL0677481 szt. 1 2 2 AlternatorA111A Żuk

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus GWARANCJA TONA Sp. z o.o. tel.: 32 289 95 33 fax: 32 380 30 80 www.tona.com.pl Załącznik nr 1. Zakres przedłużonej gwarancji HELP Koparki Główne komponenty Standard Plus Power Train pompa główna pompa

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT

Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT Lp. Nazwa części Numer katalogowy 1 USZCZELKI KPL.GŁOWICY BRAVO 1.6

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

Część III Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)

Część III Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) Załącznik Nr 1 do Umowy Nr... zawartej w dniu... pomiędzy MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu a... Zadanie A Kategoria CPV 34300000-0 L.p. Asortyment Oznaczenie Zamiennik oznaczenie Producent J.m. Ilość Cena jedn.

Bardziej szczegółowo

Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES

Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Lp. Nazwa części Numer katalogowy WAŁ KIEROWNICZY 4634600109 2 WYCIERACZKA 4638200045

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY. % stawka podatku VAT. wartość netto oferty (7*6) Seria tab. jednostkowa cena netto. L.P. Nazwa części Nr rysunku.

FORMULARZ CENOWY. % stawka podatku VAT. wartość netto oferty (7*6) Seria tab. jednostkowa cena netto. L.P. Nazwa części Nr rysunku. (8*9) ZADANIE I 1. Czop skrętu B 0706-3-1 EN 57 szt. 15 2. Gniazdo skrętu B 0706-3-2 EN 57 szt. 15 ZADANIE II SPRĘŻARKA GŁ. V1.15.8a 1. Pompa zębata K.V.56.200 EZT szt. 3 2. Wał kobrowy kpl. 134.08.000

Bardziej szczegółowo

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA CZĘŚCI DO WIND ZAŁADOWCZYCH - PODESTÓW RUCHOMYCH - PLATFORM ZAŁADOWCZYCH www.windazaladowcza.pl tel. 697 915 317; 697 917 313; 42 276 25 68 SW80768PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80769PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80860PE

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

2940090230 Zawór Nd- 0230 (Mazda) 729,00. 0928400323 Zawór 323 93,00. 0928400365 Zawór 111,00. 0964401330 Przestawiacz ND- 1330 167,00

2940090230 Zawór Nd- 0230 (Mazda) 729,00. 0928400323 Zawór 323 93,00. 0928400365 Zawór 111,00. 0964401330 Przestawiacz ND- 1330 167,00 Symbol Nazwa Cena Detaliczna Netto 2940090230 Zawór Nd- 0230 (Mazda) 0928400323 Zawór 323 0928400365 Zawór 0964401330 Przestawiacz ND- 1330 2942002750 Zawór SCV Nd- 2750 0960300560 Zawór Nd- 0560 2940090260

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

Arkusz1 CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY

Arkusz1 CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY MAGAZYN 001 magazyn techniczny części nowe Cena jednostkowa Wartość ogółem Ilość

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Rok produkcji Rejestracja. Tel. - służbowy Data 29/04/2015. Grande Punto 1,3 MultiJet 90. Moc silnika. Rok produkcji 2005-10

Rok produkcji Rejestracja. Tel. - służbowy Data 29/04/2015. Grande Punto 1,3 MultiJet 90. Moc silnika. Rok produkcji 2005-10 Producent Fiat Model Grande Punto Rok produkcji Rejestracja Tel. - prywatny Stan licznika Tel. - komórkowy Numer zlecenia Tel. - służbowy Data 29/04/2015 Producent Fiat Model Kod silnika 199A3.000 Wyposażenie

Bardziej szczegółowo

CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, 301. www.phusimson.pl. email: kniazw@interia.pl

CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, 301. www.phusimson.pl. email: kniazw@interia.pl CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, 301 www.phusimson.pl email: kniazw@interia.pl zamówienia tel 530-746-766 10-14 zamówienia hurtowe tel 603799967 tel.stacjonarny / fax 63-2711230 TOWAR UWAGI CENA Akumulator

Bardziej szczegółowo

STAR. Z.P.A.M GABRIEL G.T.P. BALIŃSCY S.j. 55-200 OŁAWA UL. NADBRZEŻNA 7 TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 e-mail : balimech-gabriel@wp.

STAR. Z.P.A.M GABRIEL G.T.P. BALIŃSCY S.j. 55-200 OŁAWA UL. NADBRZEŻNA 7 TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 e-mail : balimech-gabriel@wp. G.T.P. BALIŃSCY S.j. TEL./FAX 71/3133669 TEL. KOM 603385877 STAR Lp. Mag. Nazwa wyrobu Nr porównawczy S05 18 Mieszalnik paliwa 150 L ( SMOK ) 467.55.209 S06 19 Mieszalnik paliwa 742 469.55.212 S08 35 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

Wykaz części zamiennych oraz szczegółowa kalkulacja cenowa dla części I: Sukcesywna dostawa części zamiennych do samochodów marki Citroen.

Wykaz części zamiennych oraz szczegółowa kalkulacja cenowa dla części I: Sukcesywna dostawa części zamiennych do samochodów marki Citroen. znak sprawy CIOR/DZP/48/0705/WS/2008 załącznik nr 3a do SIWZ załącznik nr 1a do oferty Wykaz części zamiennych oraz szczegółowa kalkulacja cenowa dla części I: Sukcesywna dostawa części zamiennych do samochodów

Bardziej szczegółowo

FORD Mondeo 2.5 24V V6 (SEA) 1996 do 2000

FORD Mondeo 2.5 24V V6 (SEA) 1996 do 2000 Strona 1/50 Ostrzeżenia i zalecenia O ile producent nie radzi inaczej, zalecane są następujące procedury: Należy zawsze wymieniać łańcuch rozrządu Jeżeli łańcuch rozrządu ma być użyty ponownie, wówczas

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

WYKAZ NORM CZASU NAPRAW*

WYKAZ NORM CZASU NAPRAW* Załącznik nr 8 do siwz WYKAZ NORM CZASU NAPRAW* Pojemność silnika 1997 1248 D 2771 2435 1388 1896 D 2148 1998 1998 2417 2498 1598 1400 L.p. Nazwa czynności Ford Kuga ZS 7793N Opel Astra III ZS 1199L Skoda

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA formularz asortymentowo- cenowy

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA formularz asortymentowo- cenowy ZP.271-3-2013 Załącznik nr 2 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA formularz asortymentowo- cenowy Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i akcesoriów do pojazdów samochodowych wg poniższego

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG: Każda usługa nieujęta w niniejszym cenniku jest liczona według stawki za jedną roboczogodzinę 20 zł/godz.

CENNIK USŁUG: Każda usługa nieujęta w niniejszym cenniku jest liczona według stawki za jedną roboczogodzinę 20 zł/godz. CENNIK USŁUG: Każda usługa nieujęta w niniejszym cenniku jest liczona według stawki za jedną roboczogodzinę 20 zł/godz. Cennik nie uwzględnia rabatów dla stałych klientów ELEKTROMECHANIKA Wymiana świec

Bardziej szczegółowo

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych Profi 830-11/270 Profi 1210-11/500 Profi 1390-11/500 z rozruchem Y/ Producent: ABAC Aria Compressa S.p.A., Via Einaudi 6 10070 Robassomero

Bardziej szczegółowo

DANE TECHNICZNE - SILNIK 213

DANE TECHNICZNE - SILNIK 213 DANE TECHNICZNE - SILNIK 213 16 DANE TECHNICZNE - SILNIK Typ Pojemność skokowa Suw Otwór 2-cylindrowy 4-taktowy silnik Otto, układ V 75, chłodzony płynem 1 150 cm³ 69 mm 103 mm Uszczelka 12,5:1 Sterowanie

Bardziej szczegółowo

Zespół piasty LM/LC:

Zespół piasty LM/LC: Zespół piasty LM/LC: Lista części zespołu piast LM/LC: Pozycja Opis części Numer części 1 Śruba kołpaka piasty 99543001 2 Kołpak piasty 21224673 3 Kołpak piasty pod licznik 21224904 4 Uszczelka pod kołpak

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers 19032400000 Plomba (10x) 11,28 13,76 3 Junkers 19045212420

Bardziej szczegółowo

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych ProfiMaster 400 ProfiMaster 500 ProfiMaster 600 ProfiMaster 750 Producent: ABAC Aria Compressa S.p.A., Via Einaudi 6 10070 Robassomero (TO)

Bardziej szczegółowo

Zestawienie rynkowych wartości części samochodowych

Zestawienie rynkowych wartości części samochodowych Zestawienie rynkowych wartości części samochodowych Lp. Nazwa części samochodowej Nr katalogowy Wartość Liczba Wartość 1. sztuki sztuk pozycji[zł] 1 Zaślepka reostatu 94955-2L000WK 9,06 1 9,06 2 Zaślepka

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI KH-KIPPER TYP W2H / W3H 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI KH-KIPPER TYP W2H / W3H 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI KH-KIPPER TYP W2H / W3H 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI KH-KIPPER TYP W2H / W3H 2 1. RAMA POŚREDNIA. 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI

Bardziej szczegółowo

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bolesławcu Spółka z o. o.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bolesławcu Spółka z o. o. Bolesławiec dnia 10.03.2015 r. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej przedstawia ofertę na części zamienne do pojazdów marki: - LIAZ - JELCZ 315, M11, PR 110 - AUTOSAN H9, H10 - IVECO - STAR 200, 742

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6

SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6 SPIS TREŚCI Profile - Moduł 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 trójrowkowy 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku posiada do sprzedania części zamienne do n/w pojazdów

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku posiada do sprzedania części zamienne do n/w pojazdów Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku posiada do sprzedania części zamienne do n/w pojazdów UAZ 1. uszczelka zaworu A szt. 5 2. uszczelka misy olej. boczna pr. A szt. 11 3. uszczelka misy olej. boczna

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

::: EDPOL ::: świece, przewody zapłonowe, cewki, kopułki, palce rozdzielacza, moduły zapłonowe

::: EDPOL ::: świece, przewody zapłonowe, cewki, kopułki, palce rozdzielacza, moduły zapłonowe Nasi dostawcy uszczelki głowicy, pod pokrywę zaworów, uszczelki kolektorów ssących i wydechowych, uszczelki misek olejowych, uszczelniacze, popychacze, śruby (szpilki głowicy) elementy karoserii chłodnice

Bardziej szczegółowo

SIM0006 SP200 lewa strona przód

SIM0006 SP200 lewa strona przód Rysunek R1 SIM0006 SP200 lewa strona przód LISTA CZĘŚCI 1 1 SI01039 Aparat wysiewający kompletny 2 1 SI00009 Wentylator 3 2 SI00953 Łożysko mieszadła 4 2 EL00013 Smarowniczka Typ A DIN 71412 - AM 6 5 1

Bardziej szczegółowo

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C.

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C. FARTUCHY I ODBOJE 1 ODBÓJ GUMOWO-METALOWY M 8/47x34,5mm 40317211 1 ŚRUBA - PODUSZKA CHŁODNICY STAR 200 403.17.211 540000016809 2 3 4 5 ODBÓJ GUMOWY M 8/39x34mm 46917229 2 ŚRUBY - POD. CHŁODNICY STAR 742,1142

Bardziej szczegółowo

symbol towaru nazwa towaru opis Producent Proponowana cena A73002 PODUSZKA AMORTYZATORA MAZDA 323 JC_POD 62,08 OP402758 OSŁONA PRZEGUBU -KPL.

symbol towaru nazwa towaru opis Producent Proponowana cena A73002 PODUSZKA AMORTYZATORA MAZDA 323 JC_POD 62,08 OP402758 OSŁONA PRZEGUBU -KPL. symbol towaru nazwa towaru opis Producent Proponowana cena A73002 PODUSZKA AMORTYZATORA MAZDA 323 JC_POD 62,08 OP402758 OSŁONA PRZEGUBU -KPL. MAZDA 323 HART-NAP_OSL # 10,25 OP402822 OSŁONA PRZEGUBU -KPL.WEW.

Bardziej szczegółowo

OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA / FORMULARZ CENOWY

OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA / FORMULARZ CENOWY Lp Nazwa części Numer katalogowy Szt. Cena jedn. netto za sztukę Wartość netto 3 4 5 6 7 AKUMULATYOR V0Ah 58 AKUMULATYOR V6Ah 3 AKUMULATYOR V95Ah 6 4 ALTERNATOR / / 76989653 5 AMORTYZATOR PRZEDNI KPL.

Bardziej szczegółowo

LP NUMER OEM Nazwa 1 37300-02551 Alternator 2 37300-42750 Alternator 3 37300-4X200 Alternator 4 37300-4Z300 Alternator 5 0K2A2-18-300 Alternator 6

LP NUMER OEM Nazwa 1 37300-02551 Alternator 2 37300-42750 Alternator 3 37300-4X200 Alternator 4 37300-4Z300 Alternator 5 0K2A2-18-300 Alternator 6 LP NUMER OEM Nazwa 1 37300-02551 Alternator 2 37300-42750 Alternator 3 37300-4X200 Alternator 4 37300-4Z300 Alternator 5 0K2A2-18-300 Alternator 6 37300-4A112 Alternator 7 0K011-18-300 (Z) Alternator (Z)

Bardziej szczegółowo

Zadanie nr 1 Części zamienne o porównywalnej jakości, do samochodów marki Volkswagen T - 4, T - 5 i LT - 35

Zadanie nr 1 Części zamienne o porównywalnej jakości, do samochodów marki Volkswagen T - 4, T - 5 i LT - 35 Załącznik nr 1 a do umowy nr. Zestawienie asortymentowe i ilościowe przedmiotu umowy oraz warunki techniczne Zadanie nr 1 Części zamienne o porównywalnej jakości, do samochodów marki Volkswagen T - 4,

Bardziej szczegółowo

04.01.710 24.06.025 24.06.030 24.56.316 24.56.305 24.56.204 24.56.303 24.56.003 23.06.330

04.01.710 24.06.025 24.06.030 24.56.316 24.56.305 24.56.204 24.56.303 24.56.003 23.06.330 A00231-9899-136 Wkład filtra Mann H34.1790/3 Ø 340 x 450 mm 04.01.710 A290-8001-X737 Prowdnik drutu, szafirowy 16 x 18 x 4 mm 24.06.025 A290-8002-X737 Prowdnik drutu, szafirowy 16 x 15 x 4 mm 24.06.030

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 9-5-92-97 centrala + 5 5 5 fax + 5 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG KOMUNALNY

Bardziej szczegółowo

WARTOŚĆ BRUTTO WARTOŚĆ NETTO MAGAZYNOWY NR KATALOGOWY J.M. CENA NETTO. 2 AMORTYZATOR GAZOWY KLAPA BOCZNA 2 SZ 24 0,00 zł 0,00 zł

WARTOŚĆ BRUTTO WARTOŚĆ NETTO MAGAZYNOWY NR KATALOGOWY J.M. CENA NETTO. 2 AMORTYZATOR GAZOWY KLAPA BOCZNA 2 SZ 24 0,00 zł 0,00 zł TYP MAN (NG272; A1029B; NL201; NL202) NR VIN ROK PRODUKCJI NG 272 WMAA110398B011517 NL 202 WMAA102632B013585 1994 NL 202 VA0A10A055L900254 1994 NG 272 WMAA110165B011329 NL 202 WMAA100397B011095 A 1029B

Bardziej szczegółowo

PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH List č. 1 (Počet stran 25) Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2009 T R E Ś Ć: PłASZCZ KOMPLETNY

Bardziej szczegółowo

Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych

Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych 45 Wykaz części zamiennych ręcznego wózka podnośnego KPZ 71-7 46 Pozycja Article Artikel Artykuł ilość Nr. Artykułu 1. Screw Schraube Śruba 2

Bardziej szczegółowo

ZESTAW DO PROSTOWANIA KAROSERII

ZESTAW DO PROSTOWANIA KAROSERII ZESTAW DO PROSTOWANIA KAROSERII INSTRUKCJA OBSŁUGI 0-TONOWEGO URZĄDZENIA HYDRAULICZNEGO PRZED ROZPOCZĘCIEM UŻYTKOWANIA URZĄDZENIA NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z INSTRUKCJĄ OBSŁUGI POMPY. WYPRODUKOWANO W TAJWANIE

Bardziej szczegółowo

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY Główna Komisja Sportu Kartingowego

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY Główna Komisja Sportu Kartingowego POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY Główna Komisja Sportu Kartingowego KARTA TECHNICZNA SILNIKA PRODUCENT Zakłady Metalowe PREDOM DEZAMET " w Nowej Dębie TYP,MODEL 051 / 50 KLASA NARODOWA 125 KATEGORIA POPULARNA 125

Bardziej szczegółowo

Identyfikacja samochodu

Identyfikacja samochodu Producent Opel/Vauxhall Model Astra-G Classic II Rok produkcji 2003-10 Rejestracja Tel. - prywatny Stan licznika Tel. - komórkowy Numer zlecenia Tel. - służbowy Data 18/06/2015 Producent Opel/Vauxhall

Bardziej szczegółowo

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r.

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r. Celma TOOLS S.A. ul. Przemysłowa 10 43-440 Goleszów Dz. SprzedaŜy tel./fax: 033 / 85 28 119 Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r. Cena detal. Cena detal. 1 0631-241-015 ŁOśYSKO

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług motoryzacyjnych i metalowych przez Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

Regulamin świadczenia usług motoryzacyjnych i metalowych przez Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie Załącznik do Zarządzenia nr 16/2015 dyrektora ZSS w Lublinie Regulamin świadczenia usług motoryzacyjnych i metalowych przez Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Porady montażowe dotyczące wymiany paska zębatego Szczegółowa instrukcja dla silnika 2,8 l 30 V w Audi A4, A6, A8 i VW Passat

Porady montażowe dotyczące wymiany paska zębatego Szczegółowa instrukcja dla silnika 2,8 l 30 V w Audi A4, A6, A8 i VW Passat Technical Info www contitech de Porady montażowe dotyczące wymiany paska zębatego Szczegółowa instrukcja dla silnika 2,8 l 30 V w Audi A4, A6, A8 i VW Passat Silnik 2,8 l 30 V jest montowany w dużych ilościach

Bardziej szczegółowo

2. PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA

2. PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA Kod tabeli: L RY 10301/00-001 Nr 01/02 Katalog: RY - DEDRA BENZINA (1989-1994) Podgrupa: 10301/00 - SMAROWANIE Zast. podgr.: M1,M2,M7 M1-1600; M2-1600 USA'83 MONOJETRONIC; M7-1600 USA'83 MONOMOTRONIC;

Bardziej szczegółowo