ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém"

Transkrypt

1 ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém Nasze atuty: - fachowe doradztwo techniczne - krótki czas od projektu do realizacji - możliwość łatwej rozbudowy i modyfikacji konstrukcji - projektowanie w specjalistycznym środowisku CAD - możliwość wtórnego użycia części, dzięki połączeniom rozłącznym - ciągły rozwój i opracowywanie nowych, sugerowanych praktyką rozwiązań - najwyższa jakość używanych materiałów (certyfikaty jakości)

2

3 SPIS TREŚCI Profile - Moduł 45 - rowek Profil 18,5x32 1/ Profil 18,5x45 1/ Profil 18,5x45 trójrowkowy 1/ Profil 18,5x90 1/ Profil 18,5x180 1/ Profil 32x32 1/ L Profil 32x32 lekki 1/ Profil 32x45 1/ Profil 45x45 kątowy 1/ L Profil 45x45 kątowy lekki 1/ Profil 32x180 1/ Profil 45x45 jeden rowek 1/ Profil 45x45 dwa rowki 1/ Profil 45x45 dwa rowki przeciwległe 1/ Profil 45x45 trzy rowki 1/ E Profil 45x45 ekonomiczny 1/ L Profil 45x45 lekki 1/ Profil 45x45 1/ Profil 45x60 1/ Profil 45x120 1/ L Profil 45x90 lekki 1/ Profil 45x90 1/ Profil 45x90 trzy rowki 1/ Profil 45x180 1/ Profil 90x90 1/ Profil 90x90 lekki 1/ Profil 90x90 kątowy 1/ Profil 60x90 do łańcuchowych 1/6 przenośników akumulacyjnych 1/ Profil 90x180 (2 otwory) 1/ Profil 90x180 lekki 1/ Profil R45/ / Profil R45/ / Profil teleskopowy do 45x45 1/ Profil teleskopowy do 45x90 1/ Profil teleskopowy do 90x90 1/ Profil D=45 okrągły 1/ Profil 45x45 narożnikowy zaokrąglony 1/ Profil 20,5x43 typu ʺCʺ 1/ Profil 90x90 do prowadnic 1/8 ze śrubą kulową 1/ Profil 45x135 1/8 Profile - Moduł 40 - rowek Profil 16x40 1/ Profil 40x40 jeden rowek 1/ Profil 40x40 dwa rowki 1/ Profil 40x40 dwa rowki przeciwległe 1/ Profil 40x40 trzy rowki 1/ E Profil 40x40 ekonomiczny 1/ L Profil 40x40 lekki 1/ Profil 40x40 1/ L Profil 40x80 lekki 1/ Profil 40x80 1/ L Profil 40x120 lekki 1/ L Profil 80x80 lekki 1/ Profil 80x80 1/11 Profile - Moduł 30 - rowek Profil 13x21,5 1/ Profil 21,5x21,5 1/ Profil 13x30 1/ Profil 30x30 1/ Profil 30x30 dwa rowki 1/ Profil 30x30 trzy rowki 1/ Profil 30x60 1/ Profil 60x60 1/13 Elementy złączne - rowek Śruba DIN 7984 M6x12 2/ Śruba DIN 7984 M6x16 2/ Śruba DIN 7984 M6x20 2/ Śruba DIN 7984 M6x25 2/ Śruba DIN 7984 M6x30 2/ Śruba DIN 7984 M6x35 2/ Śruba DIN 912 M5x12 2/ Śruba DIN 912 M6x12 2/ Śruba DIN 912 M6x16 2/ Śruba DIN 912 M6x20 2/ Śruba DIN 912 M6x25 2/ Śruba DIN 912 M6x30 2/ Śruba DIN 912 M6x35 2/ Nakrętka M4 2/ Nakrętka M5 2/ Nakrętka M6 2/ Nakrętka ze sprężyną M4 2/ Nakrętka ze sprężyną M5 2/ Nakrętka ze sprężyną M6 2/ Wkładka usztywniająca 2/2 Akcesoria zaślepiające - rowek Korek Ø6 3/ Korek Ø11 3/ Zaślepka 13x21,5 3/ Zaślepka 13x30 3/ Zaślepka 21,5x21,5 3/ Zaślepka 30x30 3/ Zaślepka 30x60 3/ Zaślepka 60x60 3/ Profil zaślepiający rowek, czarny 3/ Profil zaślepiający rowek, szary 3/1 Akcesoria połączeniowe - rowek Złącze kątowe 90 4/ Złącze kątowe nastawne 4/ Złącze proste L=60 mm 4/ Złącze proste L=120 mm 4/ Złącze pozycyjne 4/ Kątownik usztywniający 12x25 4/ Kątownik usztywniający 28x28 4/ Kątownik usztywniający 28x28 4/ Z Zaślepka do / Kątownik usztywniający 28x57 4/ Kątownik usztywniający 58x57 4/ Z Zaślepka do / Złącze przegubowe 4/ Złącze przegubowe z blokadą 4/2 Akcesoria uzupełniające - rowek Kołnierz mocujący 30x60, M8 5/ Kołnierz mocujący 60x60, M10 5/ Zawias 5/ Zawias 5/ Zawias 5/ Uchwyt 5/ Ogranicznik do drzwi, z magnesem 5/ Uszczelka do paneli 3 mm 5/ Uszczelka do paneli 4 mm 5/ Profil ochronno-uszczelniający 5/2

4 Podpora sprężyny gazowej / Profil uniwersalny 5/2 Elementy złączne Śruba DIN 7984 M8x12 6/ Śruba DIN 7984 M8x16 6/ Śruba DIN 7984 M8x20 6/ Śruba DIN 7984 M8x25 6/ Śruba DIN 7984 M8x30 6/ Śruba DIN 7984 M8x35 6/ Śruba DIN 7984 M8x40 6/ Śruba DIN 7984 M8x50 6/ Śruba DIN 7984 M8x60 6/ Śruba DIN 912 M8x12 6/ Śruba DIN 912 M8x16 6/ Śruba DIN 912 M8x20 6/ Śruba DIN 912 M8x25 6/ Śruba DIN 912 M8x30 6/ Śruba DIN 912 M8x35 6/ Śruba DIN 912 M8x40 6/ Śruba DIN 912 M8x50 6/ Śruba DIN 912 M8x60 6/ Śruba z łbem podkładkowym M5x10 6/ Śruba z łbem podkładkowym M5x12 6/ Śruba z łbem podkładkowym M5x16 6/ Śruba z łbem podkładkowym M5x20 6/ Śruba z łbem podkładkowym M6x10 6/ Śruba z łbem podkładkowym M6x12 6/ Śruba z łbem podkładkowym M6x16 6/ Śruba z łbem podkładkowym M6x20 6/ Śruba ISO 7380 M5x10 6/ Śruba ISO 7380 M5x16 6/ Śruba ISO 7380 M6x12 6/ Śruba ISO 7380 M8x12 6/ Śruba ISO 7380 M8x16 6/ Śruba ISO 7380 M8x20 6/ Śruba ISO 7380 M8x25 6/ Śruba ISO 7380 M8x30 6/ Śruba DIN 7991 M4x10 6/ Śruba DIN 7991 M4x20 6/ Śruba DIN 7991 M5x10 6/ Śruba DIN 7991 M5x20 6/ Śruba DIN 7991 M6x10 6/ Śruba DIN 7991 M6x20 6/ Śruba DIN 7991 M8x10 6/ Śruba DIN 7991 M8x20 6/ Śruba DIN 7991 M8x30 6/ Śruba DIN 7991 M8x40 6/ Nakrętka M4 6/ Nakrętka M5 6/ Nakrętka M6 6/ Nakrętka M8 6/ Nakrętka M8 L=25 mm 6/ ESD Nakrętka ESD M4 6/ ESD Nakrętka ESD M5 6/ ESD Nakrętka ESD M6 6/ ESD Nakrętka ESD M8 6/ Nakrętka ze sprężyną M4 6/ Nakrętka ze sprężyną M5 6/ Nakrętka ze sprężyną M6 6/ Nakrętka ze sprężyną M8 6/ Nakrętka ze sprężyną M8 L=25 mm 6/ ESD Nakrętka ESD ze sprężyną M4 6/ ESD Nakrętka ESD ze sprężyną M5 6/ ESD Nakrętka ESD ze sprężyną M6 6/ ESD Nakrętka ESD ze sprężyną M8 6/ Nakrętka ze sprężyną M4 6/ Nakrętka ze sprężyną M5 6/ Nakrętka ze sprężyną M6 6/ Nakrętka ze sprężyną M8 6/ Profil stalowy do rowka do modułu 40 6/ Podkładka Ø13 6/ Podkładka 13x13 6/ Podkładka ustalająca 6/ Wkłada usztywniająca 6/ Złącze specjalne 6/ Złącze do rowka 6/4 do profili i /4 Akcesoria zaślepiające Korek Ø8 7/ Korek Ø13,5 7/ Zaślepka 18,5x32 7/ Zaślepka 18,5x45 7/ Zaślepka 18,5x45 do / Zaślepka 18,5x90 7/ Zaślepka 18,5x180 7/ Zaślepka 32x32 7/ Zaślepka 32x45 7/ Zaślepka 45x45 do / Zaślepka do / Zaślepka 45x45 7/ Zaślepka 45x60 7/ Zaślepka 45x90 7/ Zaślepka 90x90 7/ R Záslepka do / R Zaślepka do / Zaślepka do / Zaślepka do / Zaślepka 16x40 7/ Zaślepka 40x40 7/ Zaślepka 40x80 7/ Zaślepka 80x80 7/ Profil zaślepiający rowek, czarny 7/ Profil zaślepiający rowek, szary 7/ Profil zaślepiający rowek, żółty 7/ Profil zaślepiający do kabli, czarny 7/ Profil zaślepiający do kabli, szary 7/ Profil zaślepiający rowek, przezroczysty 7/ Profil zaślepiający rowek, przezroczysty 7/2 Akcesoria połączeniowe Kątownik usztywniający 18x40 8/ Kątownik usztywniający 25x40 8/ Kątownik usztywniający 43x43 8/ Z Zaślepka do / Kątownik usztywniający 43x87 8/ Kątownik usztywniający 43x87 8/ Kątownik usztywniający 87x87 8/ Kątownik usztywniający 40x40 8/ Z Zaślepka do / Kątownik usztywniający 38x76 8/ Z Zaślepka do / Kątownik usztywniający 74x76 8/ Z Zaślepka do / Połączenie usztywniające do / Wkład połączenia krzyżowego 45x45 8/ Wkład połączenia krzyżowego 45x90 8/ Szybkozłączka 8/ ESD Szybkozłączka ESD 8/ Szybkozłączka 8/ ESD Szybkozłączka ESD 8/ Śruba z wałkiem Ø16 - M6x35 8/ Śruba z wałkiem Ø20 - M8x40 8/ Śruba z wałkiem Ø20 - M8x40 8/ Śruba z wałkiem Ø16 - M6x35 8/2

5 Złącze kątowe do profilu 45x45 8/ Złącze kątowe do profilu 45x90 8/ Złącze proste L=90 mm 8/ Złącze proste L=180 mm 8/ Złącze proste, profil L=1000 mm 8/ Złącze kątowe 30 8/ Złącze kątowe 45 8/ Złącze kątowe 60 8/ Złącze kątowe 90 8/ Złącze kątowe nastawne 8/ Złącze kątowe wewnętrzne 45 8/ Złącze przegubowe 8/ Złącze przegubowe z blokadą 8/ Złącze przegubowe 8/ Złącze przegubowe z blokadą 8/ Złącze pozycyjne 8/ Złącze pozycyjne 8/ Złącze nastawne 8/5 Nogi i koła Stopa wahliwa Ø40 - M6 9/ Stopa wahliwa Ø40 - M8 9/ Stopa wahliwa Ø40 - M10 9/ L Stopa wahliwa Ø40 - M10 9/ Stopa wahliwa Ø40 - M12 9/ L Stopa wahliwa Ø40 - M12 9/ Stopa wahliwa Ø50 - M6 9/ Stopa wahliwa Ø50 - M8 9/ Stopa wahliwa Ø50 - M10 9/ L Stopa wahliwa Ø50 - M10 9/ Stopa wahliwa Ø50 - M12 9/ L Stopa wahliwa Ø50 - M12 9/ Stopa wahliwa Ø50 - M16 9/ Stopa wahliwa Ø80 - M8 9/ Stopa wahliwa Ø80 - M10 9/ L Stopa wahliwa Ø 80 - M10 9/ Stopa wahliwa Ø80 - M12 9/ L Stopa wahliwa Ø80 - M12 9/ Stopa wahliwa Ø80 - M16 9/ Stopa wahliwa Ø100 - M16 9/ Stopa wahliwa Ø100 - M16 9/ Stopa wahliwa Ø100 - M16 9/ Stopa wahliwa z kotwieniem Ø80 - M10 9/ L Stopa wahliwa z kotwieniem Ø80 - M10 9/ Stopa wahliwa z kotwieniem Ø80 - M12 9/ L Stopa wahliwa z kotwieniem Ø80 - M12 9/ Stopa wahliwa z kotwieniem Ø80 - M16 9/ Stopa wahliwa z kotwieniem Ø100 - M16 9/ Stopa wahliwa z kotwieniem Ø100 - M16 9/ Stopa wahliwa z kotwieniem Ø100 - M16 9/ Zestaw kołowy skrętny Ø75 9/ ESD Zestaw kołowy skrętny Ø75 ESD 9/ Zestaw kołowy skrętny Ø100 9/ Zestaw kołowy stały Ø75 9/ ESD Zestaw kołowy stały Ø75 ESD 9/ Zestaw kołowy skrętny z hamulcem Ø75 9/ ESD Zestaw kołowy skrętny z hamulcem 9/2 Ø75 ESD 9/ Zestaw kołowy skrętny z hamulcem Ø100 9/ Kołnierz mocujący 40x80 - M16 9/ Kołnierz mocujący 40x80 - M12 9/ Kołnierz mocujący 80x80 - M16 9/ Kołnierz mocujący 45x90 - M16 9/ Kołnierz mocujący 45x90 - M16 9/ Kołnierz mocujący 90x90 - M16 9/ Trójnóg 9/ Oprawa mocująca 40x40 9/ Jarzmo mocujące 9/ Oprawa mocująca 45x90 9/ Oprawa mocująca 90x90 9/ Oprawa mocująca 45x45 9/ Kotwa 9/5 Akcesoria uzupełniające Wzmocnienie narożnikowe 2x M16 10/ Wzmocnienie narożnikowe 1x M16 10/ Zawiesie do paneli 10/ Zawiesie do paneli, metalowe 10/ Zawias poliamidowy 10/ Odbojnik gumowy 10/ Zawias aluminiowy 10/ Zawias poliamidowy 10/ Zawias poliamidowy 10/ Zawias poliamidowy 10/ Zawias aluminiowy 10/ Zawias aluminiowy 10/ Zawias aluminiowy 10/ Zawias metalowy 10/ Ogranicznik 10/ Zamek z kluczem 10/ Zamek z kluczem 10/ Zamek z kluczem 10/ Zamek z kluczem do paneli 10/ Poziomica 10/ Zamek 10/ Blokada 10/ Blokada 10/ Pokrętło ze śrubą M8 10/ Zamek do drzwi 10/ Zapadka do drzwi 10/ Uchwyt 10/ Uchwyt 10/ Uchwyt 10/ Uchwyt bezpieczeństwa 10/ Blok do paneli 10/ Blok do paneli 10/ Uchwyt do paneli 10/ Uchwyt do paneli 10/ Uchwyt do paneli 10/ Uchwyt do kabli 10/ Uchwyt do kabli 10/ Ogranicznik drzwi z magnesem 10/ Ogranicznik drzwi z magnesem 10/ Wyłącznik krańcowy do zawiasu - zestaw 10/ Wyłącznik krańcowy wciskany 10/ Wyłącznik krańcowy obrotowy 10/ Mocowanie do / Uszczelka gumowa do panelu 2 mm 10/ Uszczelka gumowa do panelu 3 mm 10/ Uszczelka gumowa do panelu 4 mm 10/ Uszczelka gumowa do panelu 5 mm 10/ Uszczelka gumowa do panelu 6 mm 10/ Profil ochronno-uszczelniający 10/ Profil ochronno-uszczelniający 10/ Listwa prowadząca - dwa rowki 10/ Listwa prowadząca - trzy rowki 10/ Listwa pod panele i szkło 10/ Sprężyna gazowa 300N 10/ Sprężyna gazowa 200N 10/ Sprężyna gazowa 50N 10/ Sprężyna gazowa 200N 10/ Uchwyt do sprężyn gazowych, przedni 10/ Úchwyt do sprężyn gazowych, tylny 10/ Listwa ślizgowa 10/ Listwa ślizgowa, 2 m 10/ Sworzeń z łożyskiem 10/8

6 Sworzeń z łożyskiem 10/ Sworzeń ze ślizgaczem 10/ Profil uniwersalny 10/ Profil uniwersalny 10/ Rolka D=48 10/ Rolka D=48 10/ Rolka D=48, stalowa 10/ Nakładka gumowa do ,111,112 10/ Rolka D=38 10/ Rolka z kołnierzem D=38 10/ Profil ślizgowy 10/ Głowice do przeciwwagi L+P 10/ Łańcuch 04B-1 do głowicy 10/ Sworzeń do głowicy 10/ M Szuflada 10/ Ślizg z karabińczykiem 10/ Oprawa oświetleniowa rastrowa 2x18W 10/ Oprawa oświetleniowa rastrowa 2x36W 10/ Uchwyt na kubek 10/ Uchwyt na kubek 10/ Zapadka kulkowa 10/ Zapadka kulkowa 10/ Ogranicznik drzwi z magnesem 10/ Uchwyt na zasobnik 10/12 Akcesoria uzupełniające - wypełnienia Spienione PVC 4 mm 10/ Spienione PVC 6 mm 10/ Spienione PVC 8 mm 10/ Pleksiglas wytłaczany XT (PMMA) 4 mm 10/ Pleksiglas wytłaczany XT (PMMA) 5 mm 10/ Pleksiglas wytłaczany XT (PMMA) 6 mm 10/ Pleksiglas wytłaczany XT (PMMA) 8 mm 10/ Poliwęglan lity (PC) 4 mm 10/ Poliwęglan lity (PC) 5 mm 10/ Poliwęglan lity (PC) 6 mm 10/ Poliwęglan lity (PC) 8 mm 10/ Płyta laminowana, szara 10/ Płyta laminowana, biała 10/ Siatka 30x30, ocynkowana 10/ Siatka 30x30, lakierowana proszkowo 10/ Siatka 30x30, bez pokrycia 10/13 Dystrybucja powietrza Kołnierz 1/4" 11/ Kołnierz 3/8" 11/ Uszczelka 11/1 Prowadnice liniowe D= Profil do listwy prowadzącej 12/ Listwa prowadząca 12/ Rolka D=35 12/ A Rolka D=35, ze stali nierdzewnej 12/ Sworzeń osiowy 12/ Sworzeń mimośrodowy 12/ Profil osłaniający 12/ Osłona lewa 12/ Osłona prawa 12/ R Wózek podstawowy 12/ R Wózek podstawowy 12/ R Wózek podstawowy 12/ R Wózek podstawowy 12/ Wózek podst. z naciągaczem 12/ Wózek podst. z naciągaczem 12/ Wózek podst. z naciągaczem 12/ Wózek podst. z naciągaczem 12/ Szyna prowadząca 45x90 12/ Szyna prowadząca 90x90 12/ Prowadnica z pasem zębatym 16 AT10 12/ Prowadnica z pasem zębatym 50 AT10 12/ Głowica do pasa 16 AT10 12/ Głowica do pasa 50 AT10 12/ Pas zębaty 16 AT10 12/ Pas zębaty 50 AT10 12/ C Prowadnica z napędem centralnym 12/4 i pasem 16 AT10 12/ C Prowadnica z napędem centralnym 12/4 i pasem 50 AT10 12/ Wózek z napędem cenralnym 12/4 do pasa 16 AT10 12/ Wózek z napędem cenralnym 12/4 do pasa 50 AT10 12/ Naciągacz do / Naciągacz do / Kołnierz do / Kołnierz do / Prowadnica ze śrubą kulową SH 16x5 13/ Prowadnica ze śrubą kulową SH 20x5 13/ Uszczelka 13/1 Prowadnice liniowe z tulejami ślizgowymi Pręt prowadzący D=20 14/ Tuleja kulkowa 14/ Tuleja ślizgowa DryLin 14/ Tuleja centrująca 14/ Zaślepka 14/ Blok z tuleją ślizgową 14/ Blok z tuleją kulkową 14/ Blok końcowy 14/2 Prowadnice liniowe D= Pręt prowadzący D=20 15/ Uchwyt listwy prowadzącej D=20 15/ Uchwyt listwy prowadzącej D=20 15/ Rolka D=64 15/ Rolka D=74 15/ Sworzeń do rolki , osiowy 15/ Sworzeń do rolki , mimośr. 15/ Sworzeń do rolki , osiowy 15/ Sworzeń do rolki , mimośr. 15/ Profil do liswy prowadzącej 15/ Rolka stalowa D=72 15/ Sworzeń do rolki , osiowy 15/ Sworzeń do rolki , mimośr. 15/2 Prowadnice liniowe z profilem typu ʺCʺ Rolka 15/ Ślizg 15/ Zaślepka prowadnicy 15/3 Przenośniki taśmowe - wałek D= Głowica do wałka 16/ Głowica napędowa do silnika MVF 30/F 16/ Głowica napędowa do silnika MVF 44/F 16/ L Korpus reduktora, lewy 16/ P Korpus reduktora, prawy 16/ Płyta silnika do korpusu 16/ Pas zębaty do / Koło pasowe 18-5M-15 HTD 16/ Naciągacz 16/ Profil specjalny 16/ Profil specjalny z prowadzeniem 16/ Wałek D=50 16/ Wałek napędowy D=50, do MVF 30/F 16/3

7 Wałek napędowy D=50, do MVF 44/F 16/ Wałek napędowy do / Sworzeń do i MVF 44/F 16/ Zestaw płyt bocznych 16/3 do napędu centralnego 16/ Wałek napędowy 16/4 do napędu centralnego 16/ Rolka D=50 do napędu centralnego 16/ Rolka D=50 do napędu centralnego, 16/4 naciągająca 16/ Osłona do napędu centralnego 16/ Płyta mocująca nachylana 16/4 Przenośniki taśmowe - wałek D= Głowica do wałka 16/ L Głowica do wałka, przedłużona 16/ Głowica napędowa do silnika MVF 44/F 16/ L Korpus reduktora, lewy, 16/5 do silnika MVF 44/P 16/ P Korpus reduktora, prawy 16/5 do slinika MVF 44/P 16/ Wałek do i MVF 44/P 16/ Koło pasowe 32-5M-25 HTD 16/ Pas zębaty do / Wałek D=65 16/ Wałek napędowy do MVF 44/F 16/ Wałek napędowy do /6 Przenośniki taśmowe - wałek D= Głowica do wałka 16/ L Głowica do wałka, przedłużona 16/ Głowica napędowa do silnika MVF 44/F 16/ Głowica napędowa do silnika MVF 49/F 16/ L Korpus reduktora, lewy, 16/7 do silnika MVF 44/P 16/ P Korpus redukora, prawy, 16/7 do silnika MVF 44/P 16/ Wałek i MVF 44/P 16/ Koło łańcuchowe 3/8" z=20 16/ Koło łańcuchowe 3/8" z=15 - naciągacz 16/ Łańcuch jednorzędowy 3/8" 16/ Naciągacz 16/ Wałek D=96 16/ Wałek napędowy do MVF 44/F 16/ Wałek napędowy do MVF 49/F 16/ Wałek napędowy do /8 Przenośniki paskowe Naciągacz 18/ Profil ślizgowy z prowadzeniem 18/ Profil ślizgowy z prowadzeniem 18/ Profil ślizgowy 18/ Profil ślizgowy 18/ Głowica z łożyskiem 18/ Głowica napędowa do silnika MVF 30/F 18/ Głowica końcowa z łożyskiem 18/ otwór pod wałek napędowy 18/ Wałek napędowy do MVF 30/F 18/ Wałek napędowy 18/ Wałek napędowy - połączeniowy 18/ Sprzęgło 18/ Koło pasowe napędzane 18/ Koło pasowe napędowe 18/3 Przenośniki rolkowe Rura D=50, t=2 19/ Sworzeń do rolki para 19/ Uchwyt rolki 19/ Uchwyt rolki - para 19/ Listwa rolkowa bez kołnierzy 19/ ESD Listwa rolkowa bez kołnierzy, ESD 19/ Listwa rolkowa z kołnierzami 19/ ESD Listwa rolkowa z kołnierzami, ESD 19/1 Przenośniki akumulacyjne - łańcuch 3/ Profil prowadzący do łańcucha - wewn. 20/ Profil prowadzący do łańcucha - zewn. 20/ Łańcuch akumulacyjny 3/8" 20/ Spinka do łańcucha 3/8" 20/ Głowica napędzana 20/ Głowica napędowa 20/1 Przenośniki akumulacyjne - łańcuch 3/ Profil prowadzący do łańcucha - wewn. 21/ Profil prowadzący do łańcucha - zewn. 21/ Łańcuch akumulacyjny 3/4" 21/ Spinka do łańcucha 3/4" 21/ Głowica napędzana 21/ Głowica napędowa 21/1 Przenośniki taśmowe - akcesoria uzupełniające Zacisk krzyżowy D=10 17/ Zacisk krzyżowy D=12 17/ Zacisk D=10 17/ Zacisk D=12 17/ Zacisk do czujnika D=10 17/ Zacisk do czujnika D=12 17/ Rurka do zacisków D=10 17/ Rurka do zacisków 10x10 17/ Rurka do zacisków D=12 17/ Rurka do zacisków 10x10 L=6m 17/ Rurka do zacisków D=12 L=6m 17/ Uchwyt prowadzenia bocznego 17/ Uchwyt prowadzenia bocznego 17/ Profil prowadzenia bocznego 17/ Profil prowadzenia bocznego 17/ Mocowanie prowadzenia bocznego L=110 17/ Mocowanie prowadzenia bocznego L=160 17/ Końcówka do prow. bocznego / Końcówka do prow. bocznego /2

8

9

10 1) x x 2) 4 3 3) y y 2 2 f =

11

12 10,5 3,2 22,5 22,5 11 2, ,5 13,7 8, , , ,5 3,2 18,

13 L L

14 , , , L L ,7 8,2 22,

15

16 ,5 22, ,7 8, ,

17 104545E L

18 E ,7 8, L

19 104590L

20 ,7 8, , L

21

22 13,15 13,7 22, , , ,

23

24 50 R4, ,2 13, (62,8) R45 (77,2) R45 22,5 45 (57,36) ,5 45 (66,7) R4, R4,5

25

26 22 22,5 8 4, , , , , ,7 8, ,2 13, ,

27

28 R ,2 4 12, ,2 12,5 4

29 104040E L L

30 21,5 8, E 20 8, , L 20 8, ,5 12, L

31 104013L L

32 ,2 12, L ,2 4 12, L

33

34 R1 R ,5 13 6,5 6, R ,5 21,5 6,5 6, R R R3 2,5 6,2 10,2

35

36 R R1 R R3 2,5 6,2 10,2

37

38 ZASTOSOWANIA M M M

39 210615

40 ZASTOSOWANIA

41

42 ZASTOSOWANIA

43 Z

44 ZASTOSOWANIA

45 Z

46 ZASTOSOWANIA

47

48 ZASTOSOWANIA

49

50 ZASTOSOWANIA

51

52 ZASTOSOWANIA

53

54

55 ESD ESD ESD ESD ESD ESD ESD ESD

56 ZASTOSOWANIA M M M M

57

58 ZASTOSOWANIA

59 R R R R

60 ZASTOSOWANIA

61

62 ZASTOSOWANIA

63 Z Z Z Z

64 ZASTOSOWANIA

65 ESD ESD

66 ZASTOSOWANIA

67

68 ZASTOSOWANIA

69

70 ZASTOSOWANIA

71

72 ZASTOSOWANIA 8,1

73 L L L L L L L L

74 ZASTOSOWANIA Kod L L L L L L Kod L L D = 80: D = 100:

75 ESD ESD ESD

76 ZASTOSOWANIA

77

78 ZASTOSOWANIA

79

80 ZASTOSOWANIA

81 534090

82 ZASTOSOWANIA

83

84 ZASTOSOWANIA

85

86 ZASTOSOWANIA Kod B C

87

88 ZASTOSOWANIA

89

90

91

92 ZASTOSOWANIA

93

94 ZASTOSOWANIA

95

96 ZASTOSOWANIA

97

98 ZASTOSOWANIA Kod A(mm) B(mm) F(N)

99

100 ZASTOSOWANIA

101 M

102 ZASTOSOWANIA

103

104 ZASTOSOWANIA

105 623045

106 ZASTOSOWANIA

107

108 ZASTOSOWANIA

109 Dystrybucja powietrza

110 ZASTOSOWANIA

111 Prowadnice liniowe D= A

112 ZASTOSOWANIA C = 8 300N C 0 = 5 000N

113 Prowadnice liniowe D= R R R R

114 ZASTOSOWANIA

115 Prowadnice liniowe D=

116 ZASTOSOWANIA

117 Prowadnice liniowe D= C C

118 ZASTOSOWANIA

119 Prowadnice liniowe D=

120 ZASTOSOWANIA

121

122 ZASTOSOWANIA

123

124 ZASTOSOWANIA

125 Prowadnice liniowe D=

126 ZASTOSOWANIA

127 Prowadnice liniowe D=

128 ZASTOSOWANIA C = N C = N

129 Prowadnice liniowe z profilem typu "C"

130 ZASTOSOWANIA

131 L P

132 ZASTOSOWANIA

133

134 ZASTOSOWANIA

135

136 ZASTOSOWANIA 44

137

138 ZASTOSOWANIA

139 L L P

140 ZASTOSOWANIA

141

142 ZASTOSOWANIA

143 L L P

144 ZASTOSOWANIA

145

146 ZASTOSOWANIA

147 ZASTOSOWANIA

148 ZASTOSOWANIA

149 ZASTOSOWANIA

150 ZASTOSOWANIA

151 ZASTOSOWANIA

152

153

154 ZASTOSOWANIA

155

156

157

158 ZASTOSOWANIA

159

160 ZASTOSOWANIA

161

162 ZASTOSOWANIA

163 ESD ESD

164 ZASTOSOWANIA L (mm) L 1(mm) Razem (N) Razem (N)

165

166 ZASTOSOWANIA

167

168 ZASTOSOWANIA

169 INDEKS Profil 18,5x180 1/ Profil 13x21,5 1/ Profil 13x30 1/ Profil 16x40 1/ Profil 18,5x45 trójrowkowy 1/ Profil 18,5x32 1/ Profil 18,5x45 1/ Profil 18,5x90 1/ Profil 21,5x21,5 1/ Profil 20,5x43 typu ʺCʺ 1/ Profil 30x30 dwa rowki 1/ Profil 30x30 trzy rowki 1/ Profil 30x30 1/ Profil 30x60 1/ Profil 32x32 1/ L Profil 32x32 lekki 1/ Profil 32x45 1/ Profil 40x40 jeden rowek 1/ L Profil 40x120 lekki 1/ Profil 40x40 1/ E Profil 40x40 ekonomiczny 1/ L Profil 40x40 lekki 1/ Profil 40x80 1/ L Profil 40x80 lekki 1/ Profil D=45 okrągły 1/ Profil 45x45 jeden rowek 1/ Profil 45x45 kątowy 1/ L Profil 45x45 kątowy lekki 1/ Profil 45x120 1/ Profil 45x135 1/ Profil 45x45 1/ E Profil 45x45 ekonomiczny 1/ L Profil 45x45 lekki 1/ Profil 45x60 1/ Profil 45x90 1/ L Profil 45x90 lekki 1/ Profil 45x180 1/ Profil 60x60 1/ Profil 60x90 do łańcuchowych 1/6 przenośników akumulacyjnych 1/ Profil 80x80 1/ L Profil 80x80 lekki 1/ Profil 90x90 1/ Profil 90x90 lekki 1/ Profil 90x90 kątowy 1/ Profil 90x180 (2 otwory) 1/ Profil 90x180 lekki 1/ Profil 90x90 do prowadnic 1/8 ze śrubą kulową 1/ Profil 40x40 dwa rowki 1/ Profil 40x40 dwa rowki przeciwległe 1/ Profil 45x45 dwa rowki 1/ Profil 45x45 dwa rowki przeciwległe 1/ Profil 45x90 trzy rowki 1/ Profil 32x180 1/ Profil 40x40 trzy rowki 1/ Profil 45x45 trzy rowki 1/ Profil 45x45 narożnikowy zaokrąglony 1/ Profil R45/ / Profil R45/ / Profil teleskopowy do 45x45 1/ Profil teleskopowy do 45x90 1/ Profil teleskopowy do 90x90 1/ Śruba DIN 7991 M4x10 6/ Śruba DIN 7991 M4x20 6/ Śruba z łbem podkładkowym M5x10 6/ Śruba ISO 7380 M5x10 6/ Śruba DIN 7991 M5x10 6/ Śruba DIN 912 M5x12 2/ Śruba z łbem podkładkowym M5x12 6/ Śruba z łbem podkładkowym M5x16 6/ Śruba ISO 7380 M5x16 6/ Śruba z łbem podkładkowym M5x20 6/ Śruba DIN 7991 M5x20 6/ Śruba z łbem podkładkowym M6x10 6/ Śruba DIN 7991 M6x10 6/ Śruba DIN 7984 M6x12 2/ Śruba DIN 912 M6x12 2/ Śruba z łbem podkładkowym M6x12 6/ Śruba ISO 7380 M6x12 6/ Śruba DIN 7984 M6x16 2/ Śruba DIN 912 M6x16 2/ Śruba z łbem podkładkowym M6x16 6/ Śruba DIN 7984 M6x20 2/ Śruba DIN 912 M6x20 2/ Śruba z łbem podkładkowym M6x20 6/ Śruba DIN 7991 M6x20 6/ Śruba DIN 7984 M6x25 2/ Śruba DIN 912 M6x25 2/ Śruba DIN 7984 M6x30 2/ Śruba DIN 912 M6x30 2/ Śruba DIN 7984 M6x35 2/ Śruba DIN 912 M6x35 2/ Śruba DIN 7991 M8x10 6/ Śruba DIN 7984 M8x12 6/ Śruba DIN 912 M8x12 6/ Śruba ISO 7380 M8x12 6/ Śruba DIN 7984 M8x16 6/ Śruba DIN 912 M8x16 6/ Śruba ISO 7380 M8x16 6/ Śruba DIN 7984 M8x20 6/ Śruba DIN 912 M8x20 6/ Śruba ISO 7380 M8x20 6/ Śruba DIN 7991 M8x20 6/ Śruba DIN 7984 M8x25 6/ Śruba DIN 912 M8x25 6/ Śruba ISO 7380 M8x25 6/ Śruba DIN 7984 M8x30 6/ Śruba DIN 912 M8x30 6/ Śruba ISO 7380 M8x30 6/ Śruba DIN 7991 M8x30 6/ Śruba DIN 7984 M8x35 6/ Śruba DIN 912 M8x35 6/ Śruba DIN 7984 M8x40 6/ Śruba DIN 912 M8x40 6/ Śruba DIN 7991 M8x40 6/ Śruba DIN 7984 M8x50 6/ Śruba DIN 912 M8x50 6/ Śruba DIN 7984 M8x60 6/ Śruba DIN 912 M8x60 6/ Profil stalowy do rowka do modułu 40 6/ Nakrętka M4 6/ ESD Nakrętka ESD M4 6/ Nakrętka ze sprężyną M4 6/ ESD Nakrętka ESD ze sprężyną M4 6/ Nakrętka ze sprężyną M4 6/ Nakrętka ze sprężyną M5 6/ Nakrętka ze sprężyną M6 6/ Nakrętka ze sprężyną M8 6/ Nakrętka M5 6/ ESD Nakrętka ESD M5 6/ Nakrętka ze sprężyną M5 6/3

170 210502ESD Nakrętka ESD ze sprężyną M5 6/ Nakrętka M6 6/ ESD Nakrętka ESD M6 6/ Nakrętka ze sprężyną M6 6/ ESD Nakrętka ESD ze sprężyną M6 6/ Wkładka usztywniająca 2/ Nakrętka M4 2/ Nakrętka ze sprężyną M4 2/ Nakrętka M5 2/ Nakrętka ze sprężyną M5 2/ Nakrętka M6 2/ Nakrętka ze sprężyną M6 2/ Nakrętka M8 6/ ESD Nakrętka ESD M8 6/ Nakrętka ze sprężyną M8 6/ ESD Nakrętka ESD ze sprężyną M8 6/ Podkładka Ø13 6/ Podkładka 13x13 6/ Podkładka ustalająca 6/ Wkłada usztywniająca 6/ Nakrętka M8 L=25 mm 6/ Nakrętka ze sprężyną M8 L=25 mm 6/ Złącze specjalne 6/ Korek Ø6 3/ Korek Ø8 7/ Korek Ø11 3/ Korek Ø13,5 7/ Zaślepka 18,5x180 7/ Zaślepka 13x21,5 3/ Zaślepka 13x30 3/ Zaślepka 16x40 7/ Zaślepka 18,5x32 7/ Zaślepka 18,5x45 7/ Zaślepka 18,5x45 do / Zaślepka 18,5x90 7/ Zaślepka 21,5x21,5 3/ Zaślepka 30x30 3/ Zaślepka 30x60 3/ Zaślepka 32x32 7/ Zaślepka 32x45 7/ Zaślepka 40x40 7/ Zaślepka 40x80 7/ Zaślepka do / Zaślepka 45x45 do / Zaślepka do / Końcówka do prow. bocznego / Końcówka do prow. bocznego / Zaślepka do / Zaślepka 45x45 7/ R Záslepka do / Zaślepka 45x60 7/ Zaślepka 45x90 7/ R Zaślepka do / Zaślepka 60x60 3/ Zaślepka 80x80 7/ Zaślepka 90x90 7/ Profil zaślepiający rowek, czarny 7/ Profil zaślepiający rowek, szary 7/ Profil zaślepiający rowek, żółty 7/ Profil zaślepiający do kabli, czarny 7/ Profil zaślepiający do kabli, szary 7/ Profil zaślepiający rowek, czarny 3/ Profil zaślepiający rowek, szary 3/ Profil zaślepiający rowek, przezroczysty 7/ Profil zaślepiający rowek, przezroczysty 7/ Kątownik usztywniający 12x25 4/ Złącze kątowe 90 8/ Kątownik usztywniający 18x40 8/ Kątownik usztywniający 25x40 8/ Kątownik usztywniający 28x28 4/ Kątownik usztywniający 28x28 4/ Z Zaślepka do / Kątownik usztywniający 28x57 4/ Kątownik usztywniający 38x76 8/ Z Zaślepka do / Kątownik usztywniający 40x40 8/ Z Zaślepka do / Kątownik usztywniający 43x43 8/ Z Zaślepka do / Kątownik usztywniający 43x87 8/ Kątownik usztywniający 43x87 8/ Połączenie usztywniające do / Wkład połączenia krzyżowego 45x45 8/ Wkład połączenia krzyżowego 45x90 8/ Kątownik usztywniający 58x57 4/ Z Zaślepka do / Kątownik usztywniający 74x76 8/ Z Zaślepka do / Kątownik usztywniający 87x87 8/ Szybkozłączka 8/ ESD Szybkozłączka ESD 8/ Śruba z wałkiem Ø16 - M6x35 8/ Szybkozłączka 8/ ESD Szybkozłączka ESD 8/ Śruba z wałkiem Ø16 - M6x35 8/ Śruba z wałkiem Ø20 - M8x40 8/ Śruba z wałkiem Ø20 - M8x40 8/ Złącze kątowe do profilu 45x45 8/ Złącze kątowe do profilu 45x90 8/ Złącze kątowe 90 4/ Złącze kątowe nastawne 4/ Złącze proste, profil L=1000 mm 8/ Złącze proste L=60 mm 4/ Złącze proste L=120 mm 4/ Złącze proste L=90 mm 8/ Złącze proste L=180 mm 8/ Złącze kątowe nastawne 8/ Złącze kątowe 30 8/ Złącze kątowe 45 8/ Złącze kątowe wewnętrzne 45 8/ Złącze kątowe 60 8/ Złącze do rowka 6/4 do profili i / Złącze przegubowe 4/ Złącze przegubowe z blokadą 4/ Złącze pozycyjne 4/ Złącze przegubowe 8/ Złącze przegubowe z blokadą 8/ Złącze pozycyjne 8/ Złącze przegubowe 8/ Złącze przegubowe z blokadą 8/ Złącze pozycyjne 8/ Złącze nastawne 8/ Stopa wahliwa Ø40 - M6 9/ Stopa wahliwa Ø40 - M8 9/ Stopa wahliwa Ø40 - M10 9/ L Stopa wahliwa Ø40 - M10 9/ Stopa wahliwa Ø40 - M12 9/ L Stopa wahliwa Ø40 - M12 9/ Stopa wahliwa Ø50 - M6 9/ Stopa wahliwa Ø50 - M8 9/ Stopa wahliwa Ø50 - M10 9/ L Stopa wahliwa Ø50 - M10 9/ Stopa wahliwa Ø50 - M12 9/ L Stopa wahliwa Ø50 - M12 9/ Stopa wahliwa Ø50 - M16 9/1

171 Stopa wahliwa Ø80 - M8 9/ Stopa wahliwa Ø80 - M10 9/ L Stopa wahliwa Ø 80 - M10 9/ Stopa wahliwa Ø80 - M12 9/ L Stopa wahliwa Ø80 - M12 9/ Stopa wahliwa Ø80 - M16 9/ Stopa wahliwa Ø100 - M16 9/ Stopa wahliwa Ø100 - M16 9/ Stopa wahliwa Ø100 - M16 9/ Stopa wahliwa z kotwieniem Ø80 - M10 9/ L Stopa wahliwa z kotwieniem Ø80 - M10 9/ Stopa wahliwa z kotwieniem Ø80 - M12 9/ L Stopa wahliwa z kotwieniem Ø80 - M12 9/ Stopa wahliwa z kotwieniem Ø80 - M16 9/ Stopa wahliwa z kotwieniem Ø100 - M16 9/ Stopa wahliwa z kotwieniem Ø100 - M16 9/ Stopa wahliwa z kotwieniem Ø100 - M16 9/ Zestaw kołowy skrętny Ø75 9/ Zestaw kołowy stały Ø75 9/ ESD Zestaw kołowy stały Ø75 ESD 9/ ESD Zestaw kołowy skrętny Ø75 ESD 9/ Zestaw kołowy skrętny Ø100 9/ Zestaw kołowy skrętny z hamulcem Ø75 9/ ESD Zestaw kołowy skrętny z hamulcem 9/2 Ø75 ESD 9/ Zestaw kołowy skrętny z hamulcem Ø100 9/ Wzmocnienie narożnikowe 2x M16 10/ Wzmocnienie narożnikowe 1x M16 10/ Kołnierz mocujący 30x60, M8 5/ Kołnierz mocujący 40x80 - M16 9/ Kołnierz mocujący 40x80 - M12 9/ Kołnierz mocujący 45x90 - M16 9/ Kołnierz mocujący 45x90 - M16 9/ Kołnierz mocujący 60x60, M10 5/ Kołnierz mocujący 80x80 - M16 9/ Kołnierz mocujący 90x90 - M16 9/ Trójnóg 9/ Zawiesie do paneli 10/ Zawiesie do paneli, metalowe 10/ Oprawa mocująca 40x40 9/ Kotwa 9/ Jarzmo mocujące 9/ Oprawa mocująca 45x90 9/ Oprawa mocująca 90x90 9/ Oprawa mocująca 45x45 9/ Zawias 5/ Zawias poliamidowy 10/ Zawias 5/ Zawias poliamidowy 10/ Zawias poliamidowy 10/ Zawias poliamidowy 10/ Zawias aluminiowy 10/ Zawias aluminiowy 10/ Zawias 5/ Zawias aluminiowy 10/ Zawias metalowy 10/ Zawias aluminiowy 10/ Ogranicznik 10/ Zamek z kluczem 10/ Zamek z kluczem do paneli 10/ Zamek z kluczem 10/ Poziomica 10/ Zamek z kluczem 10/ Blokada 10/ Pokrętło ze śrubą M8 10/ Zamek do drzwi 10/ Zapadka do drzwi 10/ Zapadka kulkowa 10/ Zapadka kulkowa 10/ Ogranicznik drzwi z magnesem 10/ Odbojnik gumowy 10/ Zamek 10/ Blokada 10/ Uchwyt 5/ Uchwyt 10/ Uchwyt 10/ Uchwyt 10/ Uchwyt bezpieczeństwa 10/ Blok do paneli 10/ Ogranicznik do drzwi, z magnesem 5/ Blok do paneli 10/ Uchwyt do paneli 10/ Uchwyt do paneli 10/ Uchwyt do paneli 10/ Uchwyt do kabli 10/ Uchwyt do kabli 10/ Uchwyt na zasobnik 10/ Ogranicznik drzwi z magnesem 10/ Ogranicznik drzwi z magnesem 10/ Wyłącznik krańcowy do zawiasu - zestaw 10/ Uszczelka gumowa do panelu 6 mm 10/ Uszczelka gumowa do panelu 2 mm 10/ Uszczelka do paneli 3 mm 5/ Profil ochronno-uszczelniający 10/ Uszczelka gumowa do panelu 3 mm 10/ Uszczelka gumowa do panelu 4 mm 10/ Uszczelka gumowa do panelu 5 mm 10/ Listwa prowadząca - dwa rowki 10/ Listwa prowadząca - trzy rowki 10/ Listwa pod panele i szkło 10/ Wyłącznik krańcowy wciskany 10/ Wyłącznik krańcowy obrotowy 10/ Mocowanie do / Sprężyna gazowa 300N 10/ Sprężyna gazowa 200N 10/ Sprężyna gazowa 50N 10/ Sprężyna gazowa 200N 10/ Uszczelka do paneli 4 mm 5/ Kołnierz 1/4" 11/ Kołnierz 3/8" 11/ Uszczelka 11/ Listwa ślizgowa 10/ Listwa ślizgowa, 2 m 10/ Uszczelka 13/ Sworzeń z łożyskiem 10/ Sworzeń ze ślizgaczem 10/ Sworzeń z łożyskiem 10/ Profil ochronno-uszczelniający 10/ Profil ochronno-uszczelniający 5/ Profil uniwersalny 10/ Profil uniwersalny 10/ Podpora sprężyny gazowej / Uchwyt do sprężyn gazowych, przedni 10/ Úchwyt do sprężyn gazowych, tylny 10/ Rolka D=48 10/ Rolka D=48 10/ Rolka D=48, stalowa 10/ Nakładka gumowa do ,111,112 10/ Rolka D=38 10/ Rolka z kołnierzem D=38 10/ Rura D=50, t=2 19/ Sworzeń do rolki para 19/ Uchwyt rolki 19/ Uchwyt rolki - para 19/ Listwa rolkowa bez kołnierzy 19/ ESD Listwa rolkowa bez kołnierzy, ESD 19/1

172 Listwa rolkowa z kołnierzami 19/ ESD Listwa rolkowa z kołnierzami, ESD 19/ Profil ślizgowy 10/ Profil uniwersalny 5/ Głowice do przeciwwagi L+P 10/ Łańcuch 04B-1 do głowicy 10/ Sworzeń do głowicy 10/ Ślizg 15/ Ślizg z karabińczykiem 10/ Oprawa oświetleniowa rastrowa 2x18W 10/ Oprawa oświetleniowa rastrowa 2x36W 10/ Zacisk krzyżowy D=10 17/ Zacisk D=10 17/ Zacisk do czujnika D=10 17/ Rurka do zacisków D=10 17/ Spienione PVC 4 mm 10/ Spienione PVC 6 mm 10/ Spienione PVC 8 mm 10/ Poliwęglan lity (PC) 4 mm 10/ Poliwęglan lity (PC) 5 mm 10/ Poliwęglan lity (PC) 6 mm 10/ Poliwęglan lity (PC) 8 mm 10/ Płyta laminowana, szara 10/ Płyta laminowana, biała 10/ Siatka 30x30, ocynkowana 10/ Siatka 30x30, lakierowana proszkowo 10/ Siatka 30x30, bez pokrycia 10/ Pleksiglas wytłaczany XT (PMMA) 4 mm 10/ Pleksiglas wytłaczany XT (PMMA) 5 mm 10/ Pleksiglas wytłaczany XT (PMMA) 6 mm 10/ Pleksiglas wytłaczany XT (PMMA) 8 mm 10/ Zacisk krzyżowy D=12 17/ Zacisk D=12 17/ Zacisk do czujnika D=12 17/ Rurka do zacisków 10x10 17/ Uchwyt prowadzenia bocznego 17/ Uchwyt prowadzenia bocznego 17/ Rurka do zacisków D=12 17/ Rurka do zacisków 10x10 L=6m 17/ Rurka do zacisków D=12 L=6m 17/ Mocowanie prowadzenia bocznego L=110 17/ Mocowanie prowadzenia bocznego L=160 17/ Uchwyt na kubek 10/ M Szuflada 10/ Uchwyt na kubek 10/ Pas zębaty 16 AT10 12/ Rolka 15/ Pas zębaty 50 AT10 12/ Profil do listwy prowadzącej 12/ Listwa prowadząca 12/ Sworzeń osiowy 12/ Sworzeń mimośrodowy 12/ Profil osłaniający 12/ Osłona lewa 12/ Osłona prawa 12/ Rolka D=35 12/ A Rolka D=35, ze stali nierdzewnej 12/ Szyna prowadząca 45x90 12/ Szyna prowadząca 90x90 12/ Wózek podst. z naciągaczem 12/ R Wózek podstawowy 12/ Wózek podst. z naciągaczem 12/ R Wózek podstawowy 12/ Naciągacz do / Naciągacz do / Kołnierz do / Kołnierz do / Wózek z napędem cenralnym 12/4 do pasa 16 AT10 12/ Wózek z napędem cenralnym 12/4 do pasa 50 AT10 12/ Profil do liswy prowadzącej 15/ Pręt prowadzący D=20 14/1 i 15/ Sworzeń do rolki , osiowy 15/ Sworzeń do rolki , mimośr. 15/ Rolka stalowa D=72 15/ Wózek podst. z naciągaczem 12/ R Wózek podstawowy 12/ Wózek podst. z naciągaczem 12/ R Wózek podstawowy 12/ Zaślepka prowadnicy 15/ Głowica do pasa 16 AT10 12/ Głowica do pasa 50 AT10 12/ Prowadnica z pasem zębatym 16 AT10 12/ C Prowadnica z napędem centralnym 12/4 i pasem 16 AT10 12/ Prowadnica z pasem zębatym 50 AT10 12/ C Prowadnica z napędem centralnym 12/4 i pasem 50 AT10 12/ Uchwyt listwy prowadzącej D=20 15/ Uchwyt listwy prowadzącej D=20 15/ Rolka D=64 15/ Sworzeń do rolki , osiowy 15/ Sworzeń do rolki , mimośr. 15/ Rolka D=74 15/ Sworzeń do rolki , osiowy 15/ Sworzeń do rolki , mimośr. 15/ Prowadnica ze śrubą kulową SH 16x5 13/ Prowadnica ze śrubą kulową SH 20x5 13/ Tuleja kulkowa 14/ Tuleja ślizgowa DryLin 14/ Tuleja centrująca 14/ Zaślepka 14/ Blok z tuleją ślizgową 14/ Blok z tuleją kulkową 14/ Blok końcowy 14/ Głowica do wałka 16/ Głowica napędowa do silnika MVF 30/F 16/ Głowica napędowa do silnika MVF 44/F 16/ L Korpus reduktora, lewy 16/ P Korpus reduktora, prawy 16/ Pas zębaty do / Koło pasowe 18-5M-15 HTD 16/ Naciągacz 16/2 i 18/ Profil specjalny 16/ Profil specjalny z prowadzeniem 16/ Płyta silnika do korpusu 16/ Profil prowadzenia bocznego 17/ Profil prowadzenia bocznego 17/ Zestaw płyt bocznych 16/3 do napędu centralnego 16/ Wałek napędowy 16/4 do napędu centralnego 16/ Rolka D=50 do napędu centralnego 16/ Rolka D=50 do napędu centralnego, 16/4 naciągająca 16/ Osłona do napędu centralnego 16/ Wałek D=50 16/ Wałek napędowy D=50, do MVF 30/F 16/ Wałek napędowy D=50, do MVF 44/F 16/ Wałek napędowy do / Sworzeń do i MVF 44/F 16/ Płyta mocująca nachylana 16/ Głowica do wałka 16/ L Głowica do wałka, przedłużona 16/ Głowica napędowa do silnika MVF 44/F 16/5

173 906003L Korpus reduktora, lewy, 16/5 do silnika MVF 44/P 16/ P Korpus reduktora, prawy 16/5 do slinika MVF 44/P 16/ Wałek do i MVF 44/P 16/ Koło pasowe 32-5M-25 HTD 16/ Pas zębaty do / Wałek D=65 16/ Wałek napędowy do MVF 44/F 16/ Wałek napędowy do / Głowica do wałka 16/ L Głowica do wałka, przedłużona 16/ Głowica napędowa do silnika MVF 44/F 16/ Głowica napędowa do silnika MVF 49/F 16/ L Korpus reduktora, lewy, 16/7 do silnika MVF 44/P 16/ P Korpus redukora, prawy, 16/7 do silnika MVF 44/P 16/ Wałek i MVF 44/P 16/ Koło łańcuchowe 3/8" z=20 16/ Koło łańcuchowe 3/8" z=15 - naciągacz 16/ Łańcuch jednorzędowy 3/8" 16/ Naciągacz 16/ Wałek D=96 16/ Wałek napędowy do MVF 44/F 16/ Wałek napędowy do MVF 49/F 16/ Wałek napędowy do / Profil prowadzący do łańcucha - wewn. 20/ Profil prowadzący do łańcucha - zewn. 20/ Profil ślizgowy z prowadzeniem 18/ Profil ślizgowy z prowadzeniem 18/ Profil prowadzący do łańcucha - wewn. 21/ Profil prowadzący do łańcucha - zewn. 21/ Profil ślizgowy 18/ Profil ślizgowy 18/ Łańcuch akumulacyjny 3/8" 20/ Spinka do łańcucha 3/8" 20/ Łańcuch akumulacyjny 3/4" 21/ Spinka do łańcucha 3/4" 21/ Głowica napędzana 20/ Głowica napędowa 20/ Głowica napędzana 21/ Głowica napędowa 21/ Głowica z łożyskiem 18/ Głowica napędowa do silnika MVF 30/F 18/ Głowica końcowa z łożyskiem 18/ otwór pod wałek napędowy 18/ Wałek napędowy do MVF 30/F 18/ Wałek napędowy 18/ Wałek napędowy - połączeniowy 18/ Sprzęgło 18/ Koło pasowe napędzane 18/ Koło pasowe napędowe 18/3

SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6

SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6 SPIS TREŚCI Profile - Moduł 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 trójrowkowy 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

SIM0006 SP200 lewa strona przód

SIM0006 SP200 lewa strona przód Rysunek R1 SIM0006 SP200 lewa strona przód LISTA CZĘŚCI 1 1 SI01039 Aparat wysiewający kompletny 2 1 SI00009 Wentylator 3 2 SI00953 Łożysko mieszadła 4 2 EL00013 Smarowniczka Typ A DIN 71412 - AM 6 5 1

Bardziej szczegółowo

ZAMOCOWAŃ INSTALACYJNYCH.

ZAMOCOWAŃ INSTALACYJNYCH. I SPIS TREŚCI KATALOGU ZAMOCOWAŃ INSTALACYJNYCH. 1. UCHWYTY Z TWORZYWA DO RUR 2-7 - uchwyty do systemów "PP" - uchwyty podwójne do systemów "PP" - uchwyty do kanalizacji z kołkiem rozporowym z kołkiem

Bardziej szczegółowo

W s p a r c i e l i n i i t e c h n o l o g i c z n y c h. w w w. d l t e c h. p l. Profile aluminiowe akcesoria. k a t a l o g p r o d u k t ó w

W s p a r c i e l i n i i t e c h n o l o g i c z n y c h. w w w. d l t e c h. p l. Profile aluminiowe akcesoria. k a t a l o g p r o d u k t ó w W s p a r c i e l i n i i t e c h n o l o g i c z n y c h w w w. d l t e c h. p l Profile aluminiowe akcesoria k a t a l o g p r o d u k t ó w PrzenoÊniki PrzenoÊniki wykorzystywane g ównie do tran spo

Bardziej szczegółowo

FPHU MARPOL Jawornik 297, 32-400 Myślenice tel. 695-186-397 535-111-429 www.marpol-ogrodzenia.pl e-mail: biuro@marpol-ogrodzenia.

FPHU MARPOL Jawornik 297, 32-400 Myślenice tel. 695-186-397 535-111-429 www.marpol-ogrodzenia.pl e-mail: biuro@marpol-ogrodzenia. FPHU MARPOL Jawornik 297, 32-400 Myślenice tel. 695-186-397 535-111-429 www.marpol-ogrodzenia.pl e-mail: biuro@marpol-ogrodzenia.pl OGRODZENIA BRAMY SIATKA PANELE PODMÓRÓWKI AUTOMATYKA USŁUGI KOMPLEKSOWE

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

System transportowy z łańcuchem płytkowym ALUFLEX

System transportowy z łańcuchem płytkowym ALUFLEX System transportowy z łańcuchem płytkowym ALUFLEX Przenośniki ALUFLEX Przenośniki ALUFLEX ALUFLEX to system przenośników z łańcuchem płytkowym firmy ALUTEC K&K. Szeroka gama produktów pozwala na rozwiązanie

Bardziej szczegółowo

System profili aluminiowych. katalog 2014 v. 1.0.

System profili aluminiowych. katalog 2014 v. 1.0. Sstem profili aluminiowch katalog 2014 v. 1.0. Niniejsz katalog prezentuje wszstkie element sstemu profili aluminiowch, ze szczególnm uwzględnieniem przekroju profili oraz detali łączników, wraz z pełnm

Bardziej szczegółowo

KATALOG ELEMENTÓW 02FFL12 ATR SYSTEM SAMOWZNOSZĄCY

KATALOG ELEMENTÓW 02FFL12 ATR SYSTEM SAMOWZNOSZĄCY KATALOG ELEMENTÓW 02FFL12 ATR SYSTEM SAMOWZNOSZĄCY ATR-B 0335038 374 WSPORNIK OV ATR-B (na zapytanie) 0335245 262 KORPUS WSPORNIKA NV ATR-B (na zapytanie) 0335240 379 WSPORNIK NV ATR-B (na zapytanie) 0335182

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 1 1 PO.EM.00040 Ramka PO85 3+ kompletna 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 4 1 PL00289 Komplet +1 rama 85 5 4 PL00296

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 Tabl. 01 Tabl. 02 Tabl. 03 Tabl. 04 Tabl. 05 Tabl. 06 Tabl. 07 Tabl. 08 Tabl. 08A

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

cennik Wersja 11.2 Obowiązuje od 01.10.11-31.12.12

cennik Wersja 11.2 Obowiązuje od 01.10.11-31.12.12 Stoły spawalnicze Professional 1000x500x100 powierzchnia azotowana 1-160005.P.T1 Bez nóg 5.1 1-160005.P 4 x Noga podstawowa - wysokość stołu (mm) 850 5.862.00 PLN 1-160008.P 4 x Noga z regulowaną wysokością

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

PROFILE. Profil do zabezpieczenia krawędzi skrzyń, aluminiowy, szerokość mm, grubość 1.5 mm, waga: kg/m

PROFILE. Profil do zabezpieczenia krawędzi skrzyń, aluminiowy, szerokość mm, grubość 1.5 mm, waga: kg/m PROFILE 0100 Profil do zabezpieczenia krawędzi skrzyń, aluminiowy, szerokość 30 30 mm, grubość 1.5 mm, waga: 0.220 kg/m 0425 Profil do wieka skrzyń, aluminiowy, szerokość 30 43,5 mm, grubość 1.5 mm, waga:

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG ELEMENTÓW 01FFK36 ORMA DESKOWANIE RAMOWE

KATALOG ELEMENTÓW 01FFK36 ORMA DESKOWANIE RAMOWE KATALOG ELEMENTÓW 01FFK36 ORMA DESKOWANIE RAMOWE 1908247 1908250 1908253 1908256 1908259 1908262 1908265 451 208 167 149 130 107 88 PŁYTY PŁYTA 240x330 OR (7,92 m 2 ) PŁYTA 120x330 OR (3,96 m 2 ) PŁYTA

Bardziej szczegółowo

OFERTA: Akcesoria do szaf teleinformatycznych 10 i 19

OFERTA: Akcesoria do szaf teleinformatycznych 10 i 19 PEKRA s.c. 91-342 Łódź ul. Zbąszyńska 5 OFERTA: Akcesoria do szaf teleinformatycznych 10 i 19 WWW.PEKRA.PL 1. COKÓŁ konstrukcja skręcana możliwość doprowadzenia kabli możliwość zamocowania kółek 2. COKÓŁ

Bardziej szczegółowo

PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH List č. 1 (Počet stran 25) Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2009 T R E Ś Ć: PłASZCZ KOMPLETNY

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

KATALOG ELEMENTÓW HWS HYDRAULICZNE OSŁONY PRZECIWWIATROWE E00FFS

KATALOG ELEMENTÓW HWS HYDRAULICZNE OSŁONY PRZECIWWIATROWE E00FFS KATALOG ELEMENTÓW HYDRAULICZNE OSŁONY E00FFS KONSTRUKCJA 1991200 9,1 ŁĄCZNIK DŁUGI MASZTU 1990590 1,5 ZŁĄCZE D20/2D16 MK 1991230 4,6 POZYCJONER STOŻKA -DW15 (na zapyt.) 1991205 36,5 PRZEGUB MASZTU (na

Bardziej szczegółowo

Profil zawiasu. Drzwi i okucia MGE 13.0 8-3

Profil zawiasu. Drzwi i okucia MGE 13.0 8-3 Drzwi i okucia MGE 1.0 - Profil zawiasu 1 00 f Do budowy zawiasów i zawiasów czołowych we własnym zakresie f Zastosowanie jako zawias czołowy do optycznego osłonięcia szpary drzwi f Profile zawiasów do

Bardziej szczegółowo

Czeski. producent napędow łańcuchowych i zębatych. Łańcuchy. Koła łańcuchowe. Zębatki Koła zębate. Koła pasowe Pasy. Produkcja na zamówienie

Czeski. producent napędow łańcuchowych i zębatych. Łańcuchy. Koła łańcuchowe. Zębatki Koła zębate. Koła pasowe Pasy. Produkcja na zamówienie Łańcuchy Koła łańcuchowe Zębatki Koła zębate Koła pasowe Pasy Produkcja na zamówienie Czeski Akcesoria dodatkowe producent napędow łańcuchowych i zębatych MORAVIA ŘETĚZY Czeski producent napędow łańcuchowych

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant I Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Uwagi strona z moimi uwagami;) moje uwagi jeszcze jedne

Uwagi strona z moimi uwagami;) moje uwagi jeszcze jedne Witaj w e-katalogu Uwagi strona z moimi uwagami;) moje uwagi jeszcze jedne 2 Strona z informacjami 3 SPIS TREŚCI SPIS TREŚCI 4 1 1.1 HEDER 1.1.1 ELEMENTY NAPĘDU HEDERA 1.1.1.1 KOŁA WARIATOROWE I PASOWE

Bardziej szczegółowo

O FIRMIE. Firma Asemtech jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno - projektowo - handlową współpracującą z wieloma firmami przemysłowymi.

O FIRMIE. Firma Asemtech jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno - projektowo - handlową współpracującą z wieloma firmami przemysłowymi. KOM PON E N TY PRZE N OŚN I KÓW Wsporn i ki i u ch wyty ba n d boczn ych Opra wy łożysk Dwu n og i i trój n og i Stopki, wkła d ki profi l a Rol ki d ysta n sowe Pod pory O FIRMIE Firma Asemtech jest dynamicznie

Bardziej szczegółowo

System profili aluminiowych. katalog 2016 aktualizacja produktowa 09.02

System profili aluminiowych. katalog 2016 aktualizacja produktowa 09.02 Sstem profili aluminiowch katalog 2016 aktualizacja produktowa 09.02 Niniejsz katalog prezentuje wszstkie element sstemu profili aluminiowch, ze szczególnm uwzględnieniem przekroju profili oraz detali

Bardziej szczegółowo

K0709 Sprzęgła szybkozłączne

K0709 Sprzęgła szybkozłączne Przeguby 907 K0709 Sprzęgła szybkozłączne z wyrównaniem przesunięcia promieniowego Gwint zewnętrzny X maks Gwint wewnętrzny Materiał, wersja: Część sprzęgająca i czop ze stali ulepszonej cieplnie i fosforanowanej

Bardziej szczegółowo

Wykaz części i materiałów

Wykaz części i materiałów WOJEWÓDZKIE POGOTOWIE RATUNKOWE SP ZOZ W LUBLINIE 20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8, tel. (81) 533-77-90, fax. (81) 533-78-00 www.pogotowie.lublin.pl e-mail: sekretariat@pogotowie.lublin.pl Wykaz części

Bardziej szczegółowo

KATALOG ELEMENTÓW E00FFP BIRA DESKOWANIE RADIALNE

KATALOG ELEMENTÓW E00FFP BIRA DESKOWANIE RADIALNE KATALOG ELEMENTÓW E00FFP BIRA DESKOWANIE RADIALNE 1905001 1905009 629 616 PŁYTY PŁYTA ZEWN. 225x300 BIRA (6,75 m 2 ) PŁYTA WEWN. 220x300 BIRA (6,6 m 2 ) 1900443 1900442 1900441 8,3 6,2 4 KOMPENSACJE WSTAWKA

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth www.zpcz.pl Nazwa: Koło ślimakowe 0200134640 7/38 Przekładnia ślimakowa Cena: cennik poz. 1 Nazwa: Wałek ślimakowy 200159560 7/10

Bardziej szczegółowo

SPARE PARTS LIST PAGE 1

SPARE PARTS LIST PAGE 1 PAGE 1 001 JM21000018 [1] SRUBA IMBUSOWA M5x12 do LB1200F 4 002 JM21000019 [1] PODKLADKA SPREZYSTA 5 do LB1200F 4 003 JM21000020 [1] PODKLADKA 5 do LB1200F 4 004 JM21000021 [1] POKRYWA KPL. do LB1200F

Bardziej szczegółowo

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA CZĘŚCI DO WIND ZAŁADOWCZYCH - PODESTÓW RUCHOMYCH - PLATFORM ZAŁADOWCZYCH www.windazaladowcza.pl tel. 697 915 317; 697 917 313; 42 276 25 68 SW80768PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80769PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80860PE

Bardziej szczegółowo

KORNELIA - SERIA PHZS

KORNELIA - SERIA PHZS KORNELIA - SERIA PHZS 6 1 2 3 4 5 7 8 9 20 21 10 11 12 22 23 24 13 14 15 16 17 18 19 25 26 27 28/29 30 31 9 32 33 Kornelia 80 1 201020014 profil boczny lewy I 2 104020016 uszczelka o przekroju U F 3 301010011

Bardziej szczegółowo

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego)

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) tabela 41 L.p. Nazwa części lub podzespołu indeks części Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) okres gwarancji producent Cena jednostkowa brutto Łącznie brutto

Bardziej szczegółowo

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Spis treści Typ kompresora Nr strony Pole Position 221 3 GV 34-24 PCM 3 6 B 2800 I/50 9 B 2800 B/100 12 B 3800 B/200 15 B 4900/200

Bardziej szczegółowo

Formularz kalkulacji cenowej

Formularz kalkulacji cenowej Część I części do aut osobowych Kia Załącznik nr 5.1 do siwz.. (pieczęć wykonawcy) Formularz kalkulacji cenowej Lp. Pojazd / Części Szacunkowa ilość* Cena netto za szt. Wartość netto [kol. C x kol. D]

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

CK31 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

CK31 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH CK31 LITA CZĘŚCI ZAMIENNYCH 1 Lista części zamiennych L.P. Nr art. OPI TYP(*) 1001 RAMA PODPORY ILNIKA 1002.1 310034109 ŚRUBA M16X80 GWINTOWANA W LEWO DIN 931 OCYNKOWANA 1002.2 310034110 ŚRUBA M16X80 GWINTOWANA

Bardziej szczegółowo

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Lp Nazwa części Numer katalogowy Części oryginalne o numerze katalogowy m równowaŝn ym 1) ilość [szt.] Cena

Bardziej szczegółowo

LAURA Laura 80 15 16 17 18/19 21 22 23/24 25/26

LAURA Laura 80 15 16 17 18/19 21 22 23/24 25/26 LAURA Laura 80 7 1 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18/19 20 21 22 23/24 25/26 135 Laura 80 1 201020054 profil boczny lewy I 2 104020075 uszczelka o przekroju U F 3 301010064 szyba przednia stała

Bardziej szczegółowo

Część III Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) Załącznik Nr 1 do Umowy Nr... zawartej w dniu... pomiędzy MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu a...

Część III Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) Załącznik Nr 1 do Umowy Nr... zawartej w dniu... pomiędzy MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu a... Załącznik Nr 1 do Umowy Nr... zawartej w dniu... pomiędzy Zadanie A Kategoria CPV 34320000-6 Oznaczenie Zamiennik - Producent 1 Czujnik ciśnienia A 007 153 08 28 szt. 10 oleju 2 Uszczelka miski A 457 014

Bardziej szczegółowo

04.01.710 24.06.025 24.06.030 24.56.316 24.56.305 24.56.204 24.56.303 24.56.003 23.06.330

04.01.710 24.06.025 24.06.030 24.56.316 24.56.305 24.56.204 24.56.303 24.56.003 23.06.330 A00231-9899-136 Wkład filtra Mann H34.1790/3 Ø 340 x 450 mm 04.01.710 A290-8001-X737 Prowdnik drutu, szafirowy 16 x 18 x 4 mm 24.06.025 A290-8002-X737 Prowdnik drutu, szafirowy 16 x 15 x 4 mm 24.06.030

Bardziej szczegółowo

Napinacze pasa i łańcucha / Elementy elastyczne

Napinacze pasa i łańcucha / Elementy elastyczne Strona Napinanie pasa i łańcucha.2 Elementy montażowe.18 Uniwersalne elementy.21 wibrujące Podstawy pod silnik.25 Narzędzia do montażu pasa.29 czesci.maszyn@haberkorn.pl www.haberkorn.pl.1 Napinanie pasa

Bardziej szczegółowo

PRODUKT. www.movlink.pl. Rolki transportowe napędzane serii NTR. Materiały użyte do produkcji rolek:

PRODUKT. www.movlink.pl. Rolki transportowe napędzane serii NTR. Materiały użyte do produkcji rolek: Rolki transportowe napędzane serii NTR Przeznaczone są do użycia w transporterach rolkowych napędzanych przenoszących ładunki o średniej wadze. Materiały użyte do produkcji rolek: Głowica czynna: Głowica

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES

Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Lp. Nazwa części Numer katalogowy WAŁ KIEROWNICZY 4634600109 2 WYCIERACZKA 4638200045

Bardziej szczegółowo

- napęd mechaniczny ze sprzęgłem elastycznym, kołnierzem mocującym i silnikiem z przekładnią kątową (5,5 kw, 400/690V, 50 Hz, termiczna klasa

- napęd mechaniczny ze sprzęgłem elastycznym, kołnierzem mocującym i silnikiem z przekładnią kątową (5,5 kw, 400/690V, 50 Hz, termiczna klasa Zasada działania mechanizmu podnoszenia/opuszczania sceny Na dnie zbiornika wodnego osadzono konstrukcję nośną żelbetową, w skład której wchodzą dwie kolumny (przyczółki) o wymiarach spełniających warunki

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C.

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C. FARTUCHY I ODBOJE 1 ODBÓJ GUMOWO-METALOWY M 8/47x34,5mm 40317211 1 ŚRUBA - PODUSZKA CHŁODNICY STAR 200 403.17.211 540000016809 2 3 4 5 ODBÓJ GUMOWY M 8/39x34mm 46917229 2 ŚRUBY - POD. CHŁODNICY STAR 742,1142

Bardziej szczegółowo

Katalog części do autobusów Solaris

Katalog części do autobusów Solaris 85-350 Bydgoszcz, ul. Nakielska 211a tel.: +48 52 379 80 01, fax: +48 52 379 82 58 e-mail: autobusy@motobus.pl Katalog części do autobusów Solaris 2014/2015 2014/2015 www.motobus.pl 1 Alternatory 0104200001

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

Uwagi strona z moimi uwagami;) moje uwagi jeszcze jedne

Uwagi strona z moimi uwagami;) moje uwagi jeszcze jedne Witaj w e-katalogu Uwagi strona z moimi uwagami;) moje uwagi jeszcze jedne 2 Strona z informacjami 3 SPIS TREŚCI SPIS TREŚCI 4 1 BRAUD 2 CLAAS 2.1 HEDER 2.1.1 ELEMENTY NAPĘDU HEDERA 2.1.1.1 KOŁA WARIATOROWE

Bardziej szczegółowo

SYSTEM ZAWIESI INSTALACYJNYCH. Gwint przyłącza. Rozmiar [ mm ]

SYSTEM ZAWIESI INSTALACYJNYCH. Gwint przyłącza. Rozmiar [ mm ] Do wszystkich rodzajów rur Wkładka gumowa z EPDM Ze wspawaną nakrętką Dwie śruby łączące Dostępne oddzielnie lub jako komplet ze śrubą i kołkiem SYSTEM ZAWIESI INSTALACYJNYCH OBEJMY STALOWE Z WKŁADKĄ EPDM

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

MIRANDA SERIA SWT Miranda 80 15/ / /20

MIRANDA SERIA SWT Miranda 80 15/ / /20 MIRANDA SERIA SWT Miranda 80 6 7 8 9 10 11 12 13 14 25 15/16 17 18 19/20 21 22 23/24 88 Miranda 80 1 201020036 profil boczny lewy I 2 104020056 uszczelka o przekroju U F 3 301010052 szyba przednia stała

Bardziej szczegółowo

HUMMEL cennik części zamiennych

HUMMEL cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 11 0980.1008.000 nakrętka 5,94 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000

Bardziej szczegółowo

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego -

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego - Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego 01070 Mercedes Benz LKW Przyłącze kontrolne dla urządzenia sprężonego powietrza 01168 Mercedes Benz LKW Gniazdko 01541 Mercedes Benz LKW Wtyczka 01550

Bardziej szczegółowo

CENNIK 2014. 14001 7 Stojak na regulowane pręty teleskopowe

CENNIK 2014. 14001 7 Stojak na regulowane pręty teleskopowe CENNIK 2014 Nr art. Strona Nazwa Cena PLN katalogu 34000 5 Pręt teleskopowy (40cm - 60 cm) 123 zł 30010 5 Pręt teleskopowy (60cm - 100cm) 128 zł 30011 5 Pręt teleskopowyr (95cm - 170cm) 144 zł 30012 5

Bardziej szczegółowo

System montażowy ze stali nierdzewnej

System montażowy ze stali nierdzewnej System montażowy ze stali nierdzewnej MEFA - System montażowy ze stali nierdzewnej Stale nierdzewne Ø 14-116 mm Ø 15-410 mm Ø 15-410 mm Ø 67-407 mm Ø 15-200 mm Obejmy ze stali nierdzewnej Inoxina strona

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY GARAŻOWEJ Model: XFC-1

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY GARAŻOWEJ Model: XFC-1 INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY GARAŻOWEJ Model: XFC-1 OSTRZEŻENIE: PRZESTRZEGANIE NINIEJSZEJ INSTRUKCJI JEST KONIECZNE DLA ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA OSÓB MONTUJĄCYCH ORAZ UŻYTKUJĄCYCH BRAMĘ GARAŻOWĄ. NIESTOSOWANIE

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 9-5-92-97 centrala + 5 5 5 fax + 5 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG KOMUNALNY

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

Lista cenowa. Nr. 206 / 2015. Innowacja naszą normą. Specjalista w produkcji od 1964 roku 2011/65/UE

Lista cenowa. Nr. 206 / 2015. Innowacja naszą normą. Specjalista w produkcji od 1964 roku 2011/65/UE Innowacja naszą normą Specjalista w produkcji od 1964 roku Lista cenowa Nr. 206 / 2015 2011/65/UE Zgodność z normą UNE-EN-ISO 14001:2004 dla wzornictwa i sprzedaży systemów marki Unex. Lista cenowa nr.

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

Katedra Systemów Geoinformatycznych Specyfikacja mebli do pomieszczenia EA644. Osoba kontaktowa: Andrzej PARTYKA. Wykaz elementów

Katedra Systemów Geoinformatycznych Specyfikacja mebli do pomieszczenia EA644. Osoba kontaktowa: Andrzej PARTYKA. Wykaz elementów Katedra Systemów Geoinformatycznych Specyfikacja mebli do pomieszczenia EA644. Osoba kontaktowa: Andrzej PARTYKA Wykaz elementów 1. Biurko rys. 1, 1 szt. 2. Kontener rys 2, 1 szt. 3. Podstawka pod PC rys.

Bardziej szczegółowo

ZAWIAS DRZWIOWY LOIRA+ 20X67 DWUCZĘŚCIOWY DO PROFILI BEZ PRZEKŁADKI TERMICZNEJ

ZAWIAS DRZWIOWY LOIRA+ 20X67 DWUCZĘŚCIOWY DO PROFILI BEZ PRZEKŁADKI TERMICZNEJ ZAWIASY DRZWIOWE 6 ZAWIASY DRZWIOWE 6 1 ZAWIAS DRZWIOWY LOIRA+ 20X67 DWUCZĘŚCIOWY DO PROFILI BEZ PRZEKŁADKI TERMICZNEJ Zawias drzwiowy do profili aluminiowych regulowany w trzech płaszczyznach na zamkniętych

Bardziej szczegółowo

KATALOG ELEMENTÓW 03FIV28 BRIO RUSZTOWANIE MODUŁOWE

KATALOG ELEMENTÓW 03FIV28 BRIO RUSZTOWANIE MODUŁOWE KATALOG ELEMENTÓW 03FIV28 BRIO RUSZTOWANIE MODUŁOWE STOPY 2125216 1,4 STOPA BAZOWA B/D (na zapytanie) 2127242 11,8 KÓŁKO 250/1250KG B (na zapytanie) 2127889 0,7 PODKŁADKA DREWNIANA B/D (na sprzedaż) 2129561

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

Okucia do drzwi przesuwnych i składanych

Okucia do drzwi przesuwnych i składanych Okucia do drzwi przesuwnych i składanych Spis treści Okucia do drzwi przesuwnych z dolnym mechanizmem jezdnym SlideLine 2-6 Okucia do drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym TopLine 7-13 Okucia

Bardziej szczegółowo

p.15 1 lbs kg Pr.(2) 2016/07/09 FF FF-OSE 1,97" Grubość mm2 rolki do liny nośnej prowadzonej zabezpieczenia krawędzi z centralą napędu E

p.15 1 lbs kg Pr.(2) 2016/07/09 FF FF-OSE 1,97 Grubość mm2 rolki do liny nośnej prowadzonej zabezpieczenia krawędzi z centralą napędu E stalmm Kpl. 2" EN10270 Pr.(2) p.15 Szt. ocynkowana (1) (eachklasa (ea)) SH 1 lbs kg 40 50 1,5 200 0,23lbs.264 1,1 White.22 kglbs kgwood kgkg grain Przewód CR2 Stal FF ocynkowana FF elektryczny FF-OSE 100

Bardziej szczegółowo

CENNIK CZĘŚCI SERWISOWYCH

CENNIK CZĘŚCI SERWISOWYCH CENNIK CZĘŚCI SERWISOWYCH dla kominków wodnych Aquafire INSERT AI ver. 06.2011 Ceny wyrażone w PLN. Podane ceny nie zawierają ustawowego podatku od towarów i usług (ceny netto). Cennik nie stanowi oferty

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

PrintO W100-L Instrukcja Montażu

PrintO W100-L Instrukcja Montażu PrintO W100-L Instrukcja Montażu 1 Spis Treści: 1. Konstrukcja Aluminiowa 4 1.1. Montaż Ramy Aluminiowej 4 1.2. Montaż Stopek 9 1.3. Montaż Podpory Sterowników 9 2. Montaż Ekstrudera 10 3. Rolka Prowadząca

Bardziej szczegółowo

PULPITY STEROWNICZE PULPITY

PULPITY STEROWNICZE PULPITY PULPITY PULPITY STEROWNICZE Trzy rodzaje rozwiązań: - szafa z pulpitem sterowniczym na bazie szafy Areta, z drzwiami lub panelem tylnym i półką przednią - pulpit modułowy, głębokość lub mm - pulpit monoblok

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Szafy teleinformatyczne i akcesoria

Szafy teleinformatyczne i akcesoria VEMCO Sp. z o.o. - Cennik szaf teleinformatycznych TECNOSTEEL 2 Szafy wolnostojące 19" TECNO 600-800 - Szafy stojące z czterema 19" belkami nośnymi z możliwością regulacji głębokości, drzwi z uchwytem

Bardziej szczegółowo

CM 351 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

CM 351 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH CM 351 LITA CZĘŚCI ZAMIENNYCH Rys. / Poz. Kod Opis Typ (*) P6301 / 1 P6301 / 2 P6301 / 3 P6301 / 4 P6301 / 5 P6301 / 6 00310064856 Prowadnica Patrz rysunek złożeniowy P6302 Patrz rysunek złożeniowy P6303

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1

KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279, Z-279/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KATALOG CZĘŚCI PRASY ZWIJAJĄCE Z-279,

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie i akcesoria

Wyposażenie i akcesoria 9.1 9.1 Wyposażenie i akcesoria Wyposażenie i akcesoria Wszystkie części składowe bram segmentowych NASSAU wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, które spełniają wysokie wymagania dotyczące ich

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR X-TYPE (2001-2009)

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR X-TYPE (2001-2009) WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR X-TYPE (2001-2009) BLACHARSKIE AMORTYZATOR POKRYWY BAGAŻNIKA (SEDAN) C2S1687 2 174.86 zł BŁOTNIK TYLNY RH C2S30919 1 1,082.42 zł DRZWI TYLNE PRAWE C2S42633 1 1,389.12 zł GNIAZDO

Bardziej szczegółowo

SIM0012 Piktogramy i kalkomania. Rysunek A1 LISTA CZĘŚCI NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY OPIS

SIM0012 Piktogramy i kalkomania. Rysunek A1 LISTA CZĘŚCI NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY OPIS Rysunek A1 SIM0012 Piktogramy i kalkomania 1 1 SI00957 Naklejka SN300 2 1 SI00553 AGRO-MASZ dwie linie 3 4 SI00556 odblask 140x200 4 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 5 1 EW00061

Bardziej szczegółowo

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna Podziękowania 8 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych 9 Bezpieczeństwo przede wszystkim! 10 Sprawdzenie skutera przed jazdą 11 Sprawdzanie poziomu oleju silniki dwusuwowe 11 Sprawdzanie

Bardziej szczegółowo

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla 78 Stoły Wieszaki na kitle 79 Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Kontenery transportowe zamknięte 82 Kontenery transportowe z siatki Combicar

Bardziej szczegółowo

SL 200-300. bramy przesuwne

SL 200-300. bramy przesuwne 0 bramy przesuwne cancelli scorrevoli SL 00-00 Dane techniczne SL SL użytkowanie częstotliwość użytkowania zasilanie napędu pobór mocy stopień ochrony prędkość max moment obrotowy nominalny moment obrotowy

Bardziej szczegółowo

KATALOG 2010. Systemy transportu wewnętrznego

KATALOG 2010. Systemy transportu wewnętrznego KATALOG 2010 Systemy transportu wewnętrznego Systemy transportu wewnętrznego transport materiału o temperaturze od +10 aż do +120 C do użytku wewnątrz budynków, w normalnych warunkach eksploatacyjnych

Bardziej szczegółowo

DANE TECHNICZNE - SILNIK 213

DANE TECHNICZNE - SILNIK 213 DANE TECHNICZNE - SILNIK 213 16 DANE TECHNICZNE - SILNIK Typ Pojemność skokowa Suw Otwór 2-cylindrowy 4-taktowy silnik Otto, układ V 75, chłodzony płynem 1 150 cm³ 69 mm 103 mm Uszczelka 12,5:1 Sterowanie

Bardziej szczegółowo

SZAFY DLA PC PRZEMYSŁOWEGO

SZAFY DLA PC PRZEMYSŁOWEGO SZAFY DLA PC PRZEMYSŁOWEGO - szafy z frontem PC o innowacyjnym designie - szafy PC z wysuwaną szufladą - stanowiska dla PC przemysłowego 123 SZAFY PC ARETA PC / - stelaż ARETA z drzwiami tylnymi lub panelem

Bardziej szczegółowo

Systemy transportu wewnętrznego Katalog

Systemy transportu wewnętrznego Katalog Systemy transportu wewnętrznego Katalog 2016 Systemy transportu wewnętrznego do użytku wewnątrz budynków, w normalnych warunkach eksploatacyjnych (temperatura otoczenia od +10 do +60 C, względna wilgotność

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Złącza wpuszczane. Złącza przykręcane. Złącza kątowe i blachy łączące. Specjalne okucia połączeniowe 3-9 10-13 14-19 20-22

Spis treści. Złącza wpuszczane. Złącza przykręcane. Złącza kątowe i blachy łączące. Specjalne okucia połączeniowe 3-9 10-13 14-19 20-22 Okucia połączeniowe Spis treści Złącza wpuszczane 3-9 Złącza przykręcane 10-13 Złącza kątowe i blachy łączące 14-19 Specjalne okucia połączeniowe 20-22 1 Przegląd produktów Złącza i Złącza wpuszczane

Bardziej szczegółowo