Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów"

Transkrypt

1 Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

2 Spis treści Typ kompresora Nr strony Pole Position GV PCM 3 6 B 2800 I/50 9 B 2800 B/ B 3800 B/ B 4900/ B 5900/B/ B 6000/ B 7000/ B 7900/S/ GM 192/24 33 GM 192/50; GM 244/50 36 Basic 240-8/24 zbiornik 37 Basic 240-8/50 - zbiornik 38 Basic 240-8/24; Basic 240-8/50 - główka 39 Profi /50 - zbiornik 40 Profi /100 - zbiornik 41 Profi /50; Profi /100 - główka 42 Profi /50 - zbiornik 43 Profi / zbiornik 44 Profi / zbiornik 45 Profi /50; Profi /100-1; Profi / główka 46 Profi /150 - zbiornik 47 Profi /150 - główka 48 Profi /200 zbiornik 49 Profi /200 - główka 50 Profi /200 - zbiornik 51 Profi /200 - główka 52 Profi /270 - zbiornik 53 Profi /270 - główka 54 Profi /500 - zbiornik 55 Profi /500 - główka 56 Profi /500 - główka 57 Power /50 - zbiornik 58 Power /50 - główka 59 Power V /50 - zbiornik 60 Power V /50 - główka MEGAPRESS /500 - zbiornik 63 MEGAPRESS /500 - zbiornik 64 MEGAPRESS /500 - główka 65 MEGAPRESS /500 - główka 66 MOTOAIR 330-9/ zbiornik 67 MOTOAIR 330-9/50 - zbiornik 68 MOTOAIR 330-9/100 - zbiornik 69 MOTOAIR 330-9/200 - zbiornik 70 MOTOAIR 330-9/11+11; MOTOAIR 330-9/50; MOTOAIR 330-9/100; MOTOAIR 330-9/200 - główka 71 Kątowy zawór zwrotny 73 Reduktor ciśnienia 74 2

3 Pole Position Dane techniczne: Momenty dokręcania śrub głowicy: Ilość cylindrów: 1 Gwint śruby: M6 Ilość stopni sprężania: 1 Min moment obrotowy 9,3 Nm Wydajność teoretyczna: 220 l/min Max moment obrotowy 11,36 Nm Moc silnika: 1,1 kw Obroty na wale sprężarki: min Ciśnienie nominalne: 8 bar Wymiary: wymiary w mm A B C D E F G L M N P /8 F Ciężar w opakowaniu: 10 kg Wymiary w opakowaniu: 186 x 396 x 302 3

4 Pole Position Korpus Cylinder 1 6P Głowica Pokrywa korpusu Płyta zaworowa Śruba Podkładka Uszczelka Korbowód Sprężyna rozbryzgowa Filtr F1/ Łożysko kulkowe Łożysko kulkowe Łożysko kulkowe RS Łożysko kulkowe RS Wskaźnik poziomu oleju Uszczelka Angus Szpilka M Pokrywa silnika IP P Szpilka M Pierścień 17 UNI Pierścień 25 UNI Wentylator Osłona OL A 050 Pokrywa osłony A 060 Uszczelka Uszczelka 1 6P Uszczelka Uszczelka Kondensator 26 F Korbowód kompletny

5 Pole Position Koło jezdne Ø125 z otworem Ø Stopka gumowa Wspornik H= Zawór zwrotny ½ Korek spustowy kondensatu ⅜ Zawór redukcyjny ¼ A Manometr 50 POST ¼" Manometr 1/8" Zawór bezpieczeństwa Zawór bezpieczeństwa Oś cynkowana Ø Nakrętka ⅜ Tulejka zaciskowa Pierścień zabezpieczający D Zaślepka 17/20 RA Przewód odpowietrzający 4/ Wyłącznik ciśnieniowy ⅜ trzy wyjścia Wyłącznik ciśnieniowy ⅜ jedno wyjście Kabel z wtyczką Rurka miedziana Główka sprężarki kompletna z silnikiem 1 6R00000 Zestaw kół jezdych komplet ( )

6 GV PCM 3 Dane techniczne: Momenty dokręcania śrub głowicy: Ilość cylindrów: 1 Gwint śruby: M6 Ilość stopni sprężania: 1 Min moment obrotowy 9,3 Nm Wydajność teoretyczna: 265 l/min Max moment obrotowy 11,36 Nm Moc silnika: 1,5 kw Obroty na wale sprężarki: 1450 min -1 Ciśnienie nominalne: 9 bar Wymiary: wymiary w mm A B C D E F G L M N P /2 F Ciężar w opakowaniu: 24 kg Wymiary w opakowaniu: 406 x 501 x 377 6

7 GV PCM Korpus 1 3N Cylinder 2 3L Głowica Wał korbowy 1 3N Pokrywa korpusu 1 3N Płyta zaworowa Korbowód 1 3D Korbowód 1 3D Tłok Tłok Sworzeń tłokowy Pierścień zabezpieczający Pierścień tłokowy AC 60 x Pierścień tłokowy ROS 60 x Pierścień tłokowy ROF 60 x Pierścień Sprężyna rozbryzgowa Filtr B Kolektor Koło pasowe Ø Łożysko RS Łożysko Wskaźnik poziomu oleju Uszczelka Angus 47 x 35 x Podkładka 8,5 x 30 x Szpilka M6 x Pokrywa silnika 1 3N Podkładka dociskowa Pierścień zabezpieczający Pierścień zabezpieczający Osłona Pokrywa koła pasowego Zawór ¼ M2,2 bar Uszczelka 1 3N Uszczelka Uszczelka Uszczelka Kolanko kolektora Komplet uszczelek (poz. 60 do 64) 1 3N

8 GV PCM Filtr B Koło jezdne Ø120 x 38 z otworem Ø15, Stopka Zawór zwrotny ½ Korek spustowy kondensatu Zawór redukcyjny ¼ B Manometr Zawór bezpieczeństwa Zawór bezpieczeństwa Nakrętka ½ Pierścień zabezpieczający Zaślepka D Trójnik LT Przewód odpowietrzający 4/ Wyłącznik ciśnieniowy ¼ Kabel z wtyczką Rurka miedziana Główka sprężarki kompletna z silnikiem i kołem pasowym 1 2C00000 Puszka silnika

9 B 2800 I/ Dane techniczne: Momenty dokręcania śrub głowicy: Ilość cylindrów: 2 Gwint śruby: M8 Ilość stopni sprężania: 1 Min moment obrotowy 22,45 Nm Wydajność teoretyczna: 245 l/min Max moment obrotowy 27,43 Nm Moc silnika: 1,5 kw Obroty na wale sprężarki: min Ciśnienie nominalne: 9 bar Wymiary: wymiary w mm A B C D E F G L M N P /2 F Ciężar w opakowaniu: 8,5 kg Wymiary w opakowaniu: 271 x 286 x 362 9

10 B 2800 I/ Korpus Cylinder B 2800 IB 1 2R Głowica B28/3800 ½ G Głowica B28/38 ½ GAS N Wał korbowy 1 2R Pokrywa korpusu Płyta zaworowa Rozrzutnik oleju Filtr B 2800/ Filtr B 20/30/39/40/4900 EXP Kolektor B1000/1900/ Kolektor B2800/ Pokrywa wału LOV B24/29/39/ Pokrywa wału LV B24/29/39/ Koło pasowe Ø280 B Łożysko kulkowe Wskaźnik poziomu oleju Korek wlewu oleju 3/8 B28/ Korek wlewu oleju 3/8 B28/ Uszczelka Angus 35x25x7 D Śruba koła pasowego Podkładka 8,5 x 30 x Pierścień uszczelniający 35 UNI Uszczelka pokrywy korpusu Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Komplet uszczelek (poz. 60 d0o65) 1 2R Korbowód kompletny

11 B 2800 I/ Koło jezdne Ø150 x 30 z otworem Ø Stopa gumowa kompletna Uchwyt Zawór zwrotny 3/4 M Zawór wyjściowy Korek spustowy kondensatu 3/ Zawór redukcyjny Zawór redukcyjny Manometr Zawór bezpieczeństwa Zawór bezpieczeństwa Złączka Sworzeń koła 150/ Pierścień Seegera ZA Zaślepka 17/20 RA Trójnik 3/ Koło pasowe 130 x1a F Koło pasowe 140 x1a F Pasek klinowy A Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/16 0,3 m Wyłącznik ciśnieniowy 3/ Wyłącznik ciśnieniowy 3/ ro drogowy wyłącznik ciśnieniowy 3/ Kabel 3 x 1 x Silnik HP 2 M 230 V MEC D Puszka silnika Osłona silnika D 142 Osłona silnika D Osłona skręcana kompletna ( ) D 145 Rurka miedziana Główka sprężarki B 2800 I z kołem pasowym 1 2R

12 B 2800 B/100 Dane techniczne: Momenty dokręcania śrub głowicy: Ilość cylindrów: 2 Gwint śruby: M8 Ilość stopni sprężania: 1 Min moment obrotowy 22,45 Nm Wydajność teoretyczna: 320 l/min Max moment obrotowy 27,43 Nm Moc silnika: 2,2 kw Obroty na wale sprężarki: 1570 min -1 Ciśnienie nominalne: 9 bar Wymiary: wymiary w mm A B C D E F G L M N P /4 F Ciężar w opakowaniu: 8,5 kg Wymiary w opakowaniu: 271 x 286 x

13 B 2800 B/ Korpus Cylinder Głowica B2800/3800 N Głowica B2800/ Wał korbowy Pokrywa korpusu Płyta zaworowa Korbowód Tłok Sworzeń tłokowy Pierścień zabezpieczający 15 UNI Pierścień tłokowy AC 60 x Pierścień tłokowy ROS 60 x Pierścień tłokowy ROF 60 x Filtr B 2800/ Filtr B 20/30/39/40/4900 EXP Kolektor B1000/1900/ Kolektor B2800/ Pokrywa wału LOV B24/29/39/ Pokrywa wału LV B24/29/39/ Koło pasowe Ø280 B Łożysko kulkowe Wskaźnik poziomu oleju Korek wlewu oleju 3/8 B Korek wlewu oleju 3/8 B25/ Korek wlewu oleju 3/8 B28/ Uszczelka Angus 35x25x7 D Śruba koła pasowego Podkładka 8,5 x 30 x Uszczelka pokrywy korpusu Uszczelka Uszczelka ( ) 064 Uszczelka Uszczelka Uszczelka Komplet uszczelek (poz. 60 do 66) 1 2R

14 B 2800 B/ Koło jezdne Ø175 x 39 z otworem Ø Koło jezdne Ø Koło jezdne Ø Uchwyt Zawór zwrotny 3/4 M 1/2 M Zawór wyjściowy Korek spustowy kondensatu 3/ Zawór redukcyjny Zawór redukcyjny Manometr Zawór bezpieczeństwa Zawór bezpieczeństwa Złączka Sworzeń koła 150/ Sworzeń koła 150/175 C/TESTA Pierścień Seegera ZA Zaślepka 17/20 RA Trójnik 4-ro drogowy Trójnik 150/ Koło pasowe 130 x1a z otworem Koło pasowe 120 x1a z otworem Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/16 0,2 m Wyłącznik ciśnieniowy 1/4 MDR2/11 CT 3 trójfazowy 380 V Wyłącznik ciśnieniowy 1/4 MDR1/11 CM 3 jednofazowy 220 V ( ) 132 Kabel 3 x 1 x Silnik HP 2,5 M 230 V /50 Hz 1 845G001 Puszka silnika wersja CM Puszka silnika wersja CT Osłona wentylatora silnika Wentylator Osłona silnika B D 142 Osłona silnika B D Osłona kompletna na zatrzaski ( ) D 145 Rurka miedziana B 2800B/100 TC RAME Rurka miedziana B 2800B/100 TC NT Główka sprężarki B 2800 B z kołem pasowym B Zawór odciążający do wyłącznika

15 B 3800 B/200 Dane techniczne: Momenty dokręcania śrub głowicy: Ilość cylindrów: 2 Gwint śruby: M8 Ilość stopni sprężania: 1 Min moment obrotowy 22,45 Nm Wydajność teoretyczna: 476 l/min Max moment obrotowy 27,43 Nm Moc silnika: 3 kw Obroty na wale sprężarki: 1450 min -1 Ciśnienie nominalne: 9 bar Wymiary: wymiary w mm A B C D E F G L M N P F Ciężar w opakowaniu: 11,5 kg Wymiary w opakowaniu: 301 x 341 x

16 B 3800 B/ Korpus B Cylinder B Głowica B2800/3800 N Głowica B2800/ Wał korbowy Pokrywa korpusu Płyta zaworowa Korbowód Tłok Tłok Sworzeń tłokowy Pierścień zabezpieczający 15 UNI Pierścień tłokowy AC 60 x Pierścień tłokowy ROS 60 x Pierścień tłokowy ROF 60 x Filtr B 2800/ Filtr B 20/30/39/40/4900 EXP Kolektor B 2800/ Kolektor B Kolektor B 2/3/ Kolektor B 1000/1900/ Pokrywa wału LOV B24/29/39/ Pokrywa wału LV B24/29/39/ Koło pasowe Ø Koło pasowe Ø350 B 3800/B Łożysko kulkowe Wskaźnik poziomu oleju Korek wlewu oleju 3/8 B Korek wlewu oleju 3/8 B 25/ Korek wlewu oleju 3/8 B 28/ Korek wlewu oleju 3/8 B Uszczelka Angus 35x25x7 D Śruba koła pasowego Podkładka 8,5 x 30 x Uszczelka pokrywy korpusu Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka B 950/1900/ Uszczelka B 3000/ Uszczelka B Komplet uszczelek (poz. 060 do 066)

17 B 3800 B/ Koło jezdne Ø200 z otworem Ø Koło jezdne Ø Koło jezdne Ø Uchwyt Zawór zwrotny 3/4 M ½ M Zawór wyjściowy Korek spustowy kondensatu 3/ Zawór redukcyjny ¼ B Manometr Zawór bezpieczeństwa Zawór bezpieczeństwa Złączka 1 ½ C B 2/3/ Złączka ¾ ½ C B Sworzeń koła Trójnik 150/ Koło pasowe 160 x1a z otworem Pasek klinowy A Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/ Wyłącznik ciśnieniowy ¼ MDR3/ Kabel 4 x 1.5 x Kabel 4 x 1.5 x Silnik HP 4T 230/400 V MEC Osłona silnika D 142 Osłona paska klinowego D Osłona kompletna ( ) D 145 Rurka B 3800 B/200 TC Rurka B 3800 B/200 CU Główka sprężarki B 3800 B z kołem pasowym B Zawór odciążający

18 B 4900/200 Dane techniczne: Momenty dokręcania śrub głowicy: Ilość cylindrów: 2 Gwint śruby: M8 Ilość stopni sprężania: 2 Min moment obrotowy 22,45 Nm Wydajność teoretyczna: 514 l/min Max moment obrotowy 27,43 Nm Moc silnika: 3 kw Obroty na wale sprężarki: 1450 min -1 Ciśnienie nominalne: 12 bar Wymiary: wymiary w mm A B C D E F G L M N P /2 F Ciężar w opakowaniu: 15 kg Wymiary w opakowaniu: 301 x 376 x

19 B 4900/ Korpus Cylinder Głowica Wał korbowy Pokrywa korpusu Płyta zaworowa Łożysko korbowodu 31x28x Korbowód B Korbowód B4000 C/AST Nakrętka zabezpieczająca M8 U Tłok Tłok Sworzeń tłokowy 18x Sworzeń tłokowy 18x Pierścień zabezpieczający 18 UNI Pierścień tłokowy AC 50 x Pierścień tłokowy AC 95 x 2, Pierścień tłokowy ROS 50 x Pierścień tłokowy ROS 95 x 2, Pierścień tłokowy ROF 95 x Pierścień tłokowy ROF 50 x Wskaźnik pomiaru stanu oleju B 4/5/ Filtr B Filtr B 20/30/39/40/4900 EXP Kolektor B 2/3/ Kolektor B Kolektor B 2/3/ Kolektor B 1000/1900/ Pokrywa wału LOV B24/29/39/ Pokrywa wału LV B24/29/39/ Rura chłodząca B 46/4900 C/MAN Rura chłodząca B Koło pasowe Ø 370 B Koło pasowe Ø 350 B 3800/B Łożysko kulkowe Łożysko kulkowe Wziernik poziomu oleju Korek wlewu oleju 3/8 B Uszczelka Angus 35x25x7 D Śruba koła pasowego Podkładka 8,5 x 30 x Śruba B Nakrętka M Uszczelka pokrywy korpusu B F Uszczelka pokrywy korpusu B F Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Komplet uszczelek (poz. 60 do 67)

20 B 4900/ Koło jezdne Ø200 z otworem Ø Koło jezdne Ø Uchwyt Zawór zwrotny 3/4 F 1/2 M Zawór wyjściowy 1/2 M Korek spustowy kondensatu 1/ Zawór redukcyjny 3/8 2R Manometr Zawór bezpieczeństwa Zawór bezpieczeństwa Złączka 1/2 1/2 B 2/ Sworzeń koła Trójnik 150/ Koło pasowe 140 x1a z otworem Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/ Wyłącznik ciśnieniowy 1/4 MDR3/ Kabel 4 x 1.5 x Kabel 4 x 1.5 x Silnik HP 4T 230/400 V MEC Osłona silnika B D 142 Osłona paska klinowego B D Osłona kompletna ( ) D 145 Rurka B 4900/ Główka sprężarki B 4900 z kołem pasowym

21 B 5900/B/270 Dane techniczne: Momenty dokręcania śrub głowicy: Ilość cylindrów: 2 Gwint śruby: M10 Ilość stopni sprężania: 2 Min moment obrotowy 45,28 Nm Wydajność teoretyczna: 653 l/min Max moment obrotowy 55,34 Nm Moc silnika: 4,1 kw Obroty na wale sprężarki: 1370 min -1 Ciśnienie nominalne: 12 bar Wymiary: wymiary w mm A B C D E F G L M N P /4 F Ciężar w opakowaniu: 22,5 kg Wymiary w opakowaniu: 361 x 441 x

22 B 5900/B/ Korpus B Korpus B 5900 NE Cylinder B Cylinder B 5900 NE Głowica Wał korbowy Pokrywa korpusu Pokrywa korpusu Płyta zaworowa B Płyta zaworowa B Łożysko korbowodu 33x30x Korbowód B 5000 C/AST Nakrętka zabezpieczająca M8 U Tłok Tłok Sworzeń tłokowy 18x Sworzeń tłokowy 18x Pierścień zabezpieczający 18 UNI Pierścień tłokowy AC 55 x Pierścień tłokowy AC 105 x 2, Pierścień tłokowy ROS 105 x 2, Pierścień tłokowy ROS 55 x Pierścień tłokowy ROF 55 x Pierścień tłokowy ROF 105 x 5, Filtr B 50/59/6000 EXP Kolektor B 5/6/ Pokrywa wału LOV B50/59/ Pokrywa wału LV B50/ Rura chłodząca B 46/4900 C/MAN Koło pasowe Ø 370 B Koło pasowe Ø 430 B 50/60/ Łożysko kulkowe Wziernik poziomu oleju Korek wlewu oleju 3/8 B 46/ Uszczelka Angus 42x30x Śruba koła pasowego Podkładka 10,5 x 38 x Uszczelka pokrywy korpusu Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Zawór bezpieczeństwa 1/4" 4,5 bar Zawór bezpieczeństwa 1/4" 13,5 bar Zawór bezpieczeństwa 1/4"15 bar Komplet uszczelek (poz. 060 do 067)

23 B 5900/B/ Koło jezdne Ø300 x 67 z otworem Ø Koło jezdne Ø300 x 57 z otworem Ø Koło jezdne Ø Uchwyt Zawór zwrotny 1 M 3/4 M Zawór wyjściowy 1/2 M Korek spustowy kondensatu 3/ Zawór redukcyjny 1/2 2R 1/ Manometr Zawór bezpieczeństwa Zawór bezpieczeństwa Złączka 3/4 3/ Sworzeń koła Sworzeń koła Trójnik 150/ Koło pasowe 180 x 2A z otworem Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/ Wyłącznik ciśnieniowy 1/4 MDR 3/ Kabel 4 x 1.5 x Kabel 4 x 1.5 x Silnik HP 5.5 T 230/400 V MEC Osłona silnika B D 142 Osłona paska klinowego B D 143 Siatka ochronna paska klinowego B D 143 Siatka ochronna paska klinowego B D Osłona kompletna ( ) D 145 Rurka B 5900 B/ Główka sprężarki B 5900 z kołem pasowym

24 B 6000/270 Dane techniczne: Momenty dokręcania śrub głowicy: Ilość cylindrów: 2 Gwint śruby: M10 Ilość stopni sprężania: 2 Min moment obrotowy 45,28 Nm Wydajność teoretyczna: 827 l/min Max moment obrotowy 55,34 Nm Moc silnika: 5,5 kw Obroty na wale sprężarki: min Ciśnienie nominalne: 12 bar Wymiary: wymiary w mm A B C D E F G L M N P /4 F Ciężar w opakowaniu: 32 kg Wymiary w opakowaniu: 391 x 436 x

25 B 6000/ Korpus B Korpus B 6600 NE Cylinder B Cylinder NS Głowica B Głowica B Wał korbowy Pokrywa korpusu B Pokrywa korpusu b Płyta zaworowa B Łożysko korbowodu 35x32x Korbowód B 6000 C/AST Nakrętka zabezpieczająca M8 U Tłok Tłok Sworzeń tłokowy 20x Sworzeń tłokowy 20x Pierścień zabezpieczający 20 UNI Pierścień tłokowy AC 60 x Pierścień tłokowy AC 110 x 2, Pierścień tłokowy ROS 60 x Pierścień tłokowy ROS 110 x 2, Pierścień tłokowy ROF 110x 5, Pierścień tłokowy ROF 60 x Filtr B 50/59/6000 EXP Wkład filtra Kolektor B 5/6/ Pokrywa wału LOV B50/59/ Pokrywa wału LV B Rura chłodząca B 5/6000 C/MAN 1/ Koło pasowe Ø 430 B 50/60/ Łożysko kulkowe Łożysko kulkowe Wziernik poziomu oleju Korek wlewu oleju 3/8 B 46/ Uszczelka Angus 47x35x Śruba koła pasowego Śruba koła pasowego Podkładka 10,5 x 38 x Śruba B Nakrętka M Uszczelka pokrywy korpusu B 6000 FORI Uszczelka pokrywy korpusu B Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka LV B Uszczelka LOV/LV B Uszczelka Uszczelka Uszczelki komplet (poz. 60 do 67) Zawór bezpieczeństwa 1/4" 15 bar Zawór bezpieczeństwa 1/4" 4,5 bar Zawór bezpieczeństwa 1/4" 13,5 bar

26 B 6000/ Koło jezdne Ø300 x 70 z otworem Ø Koło jezdne Ø Uchwyt Zawór zwrotny 1 F 1 M Zawór wyjściowy 1/2 M Korek spustowy kondensatu 3/ Zawór redukcyjny 3/8 2R Manometr Zawór bezpieczeństwa Złączka 1 1/4 1 C B 6/ Sworzeń koła Trójnik 150/ Koło pasowe 180 x 2A z otworem Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/6 1,6 m Wyłącznik ciśnieniowy 1/4 MDR 3/11-R3/ Kabel 4 x 2.5 x Kabel 4 x 2.5 x Silnik HP 7.5 T 230/400 V M Wentylator Osłona wentylatora Osłona silnika B D 142 Osłona paska klinowego B D 145 Rurka B 6000 B/270 TC Główka sprężarki B 6000 z kołem pasowym

27 B 7000/500 Dane techniczne: Momenty dokręcania śrub głowicy: Ilość cylindrów: 2 Gwint śruby: M12 Ilość stopni sprężania: 2 Min moment obrotowy 77,1 Nm Wydajność teoretyczna: 1210 l/min Max moment obrotowy 94,23 Nm Moc silnika: 7,4 kw Obroty na wale sprężarki: min Ciśnienie nominalne: 12 bar Wymiary: wymiary w mm A B C D E F G L M N P /4 F Ciężar w opakowaniu: 45 kg Wymiary w opakowaniu: 431 x 531 x

28 B 7000/ Korpus B Cylinder B Cylinder B 7000 GHI 1 7E Cylinder B E Głowica B Wał korbowy Płyta zaworowa B Łożysko korbowodu 38x35x Korbowód B 7000 C/AST Nakrętka zabezpieczająca M 10 U Tłok Tłok Sworzeń tłokowy 25x Sworzeń tłokowy 25x Pierścień zabezpieczający 25 UNI Pierścień tłokowy AC 70 x Pierścień tłokowy AC 135 x Pierścień tłokowy ROS 135 x Pierścień tłokowy ROS 70 x Pierścień tłokowy ROF 135x Pierścień tłokowy ROF 70 x Filtr B Wkład filtra Kolektor B 5/6/ Pokrywa wału LOV B Pokrywa wału LV B Rura chłodząca Koło pasowe Ø 430 B 50/60/ Łożysko kulkowe Łożysko kulkowe Wziernik poziomu oleju Korek wlewu oleju 1/2 B Uszczelka Angus 60x45x Śruba koła pasowego Śruba koła pasowego Podkładka 10,5 x 38 x Śruba B Nakrętka M Uszczelka pokrywy korpusu Uszczelka Uszczelka 1 5E Uszczelka 1 5E Uszczelka LV B Uszczelka LOV B Uszczelka Uszczelka Komplet uszczelek (poz. 060 do 067) Zawór bezpieczeństwa 1/4" 15 bar Zawór bezpieczeństwa 1/4" 4,5 bar Zawór bezpieczeństwa 1/4" 13,5 bar

29 B 7000/ Stopa S 80 M Zawór zwrotny 1 F 1 M Zawór wyjściowy 1/2 M Korek spustowy kondensatu 3/ Manometr Zawór bezpieczeństwa Złączka 1 1/4 1 C B 6/ Trójnik 150/ Koło pasowe 180 x 2A z otworem Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/6 1,6 m Wyłącznik ciśnieniowy 1/4 MDR 5/11K Kabel 4 x 2.5 x Kabel 4 x 2.5 x Silnik HP 10 T 230/400 V M Osłona silnika B D 142 Osłona paska klinowego B D 143 Siatka ochronna paska klinowego B D 145 Rurka B 7000/500 TC Główka sprężarki B 7000 z kołem pasowym

30 B 7900/S/500 Dane techniczne: Momenty dokręcania śrub głowicy: Ilość cylindrów: 2 Gwint śruby: M12 Ilość stopni sprężania: 2 Min moment obrotowy 77,1 Nm Wydajność teoretyczna: 1390 l/min Max moment obrotowy 94,23 Nm Moc silnika: 11 kw Obroty na wale sprężarki: 1100 min -1 Ciśnienie nominalne: 12 bar Wymiary: wymiary w mm A B C D E F G L M N P /4 F Ciężar w opakowaniu: 52,5 kg Wymiary w opakowaniu: 440 x 510 x

31 B 7900/S/ Korpus Cylinder Głowica B Wał korbowy 1 5E Płyta zaworowa B Łożysko korbowodu 40x43,5x Korbowód T 40/ Korbowód NS 59 C/ASTI Nakrętka zabezpieczająca M 10 U Tłok 1 D Tłok Sworzeń tłokowy 25x Sworzeń tłokowy 25x Pierścień zabezpieczający 25 UNI Pierścień tłokowy AC Pierścień tłokowy AC Pierścień tłokowy ROS Pierścień tłokowy ROS Pierścień tłokowy ROF Pierścień tłokowy ROF Rozrzutnik oleju Filtr B Kolektor B 5/6/ Pokrywa wału LOV NS 50/59 A Pokrywa wału LV NS 50/59 AL Rura chłodząca 1 5E Koło pasowe Ø 430 B 50/60/ Łożysko kulkowe Łożysko kulkowe 6208 T Końcówka osłony T 10/ Wziernik poziomu oleju Korek wlewu oleju 1/2 TCN Uszczelka Angus 64x42x8 T Śruba koła pasowego Śruba koła pasowego Podkładka 10,5 x 38 x Uszczelka pokrywy korpusu Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka LV B Uszczelka LOV B Uszczelka Uszczelka

32 B 7900/S/ Stopa gumowa Zawór zwrotny Zawór wyjściowy Korek spustowy kondensatu * Reduktor ciśnienia Manometr Zawór bezpieczeństwa ¼ 15 bar Zawór bezpieczeństwa ¼ 4,5 bar Zawór bezpieczeństwa ¼ 13,5 bar Złączka Trójnik Koło pasowe Pasek klinowy Przewód odpowietrzający Wyłącznik ciśnieniowy Kabel poz kabel poz silnik poz Osłona paska klinowego A 142 Osłona paska klinowego Rurka miedziana Główka sprężarki B 7900 z kołem pasowym * Wyposażenie dodatkowe - nie wchodzi w zakres dostawy 32

33 GM 192 Poz. Nr katalog. Ilość Nazwa Poz. Nr katalog. Ilość Nazwa Złączka Szpilka Pierścień Wkręt 5x20 TAP Podkładka filtra Śmigło wentylacyjne Filtr Wkręt 4x8 TAP Obudowa filtra Korbowód Wkręt Ø3.9x16 UNI Kondensator 30 F Komplet uszczelek Osłona silnika Nakrętka M8 UNI Cylinder Zestaw uszczelek Pierścień tłokowy Sworzeń Szpilka Śruba M6x40 UNI Pierścień Głowica Wskaźnik poziomu oleju Tłok Pokrywa korpusu Śruba M6x Wkręt Ø3.9x16 UNI Zestaw uszczelek Uszczelka Korbowód kompletny Wał korbowy Zestaw wału korbowego Łożysko RS Korpus Wirnik Osłona Stojan silnika Łożysko 6203 zz QE Pokrywa 33

34 GM 192/24 1 Regulator ciśnienia Zbiornik ciśnieniowy Korek ½ Reduktor ciśnienia Szybkozłączka A Szybkozłączka B Rozdzielacz Kabel zasilający Manometr Nakrętka kontrująca Złączka Zawór bezpieczeństwa Zaślepka Zawór zwrotny A Zawór zwrotny Wężyk ciśnieniowy Przewód ciśnieniowy A Przewód ciśnieniowy Nakrętka M10 UNI Korek spustowy Sworzeń gwintowany Koło jezdne

35 GM 244 Poz. Nr katalog. Ilość Nazwa Poz. Nr katalog. Ilość Nazwa Śruba M6x Wkręt Ø3.9x16 UNI Złączka Uszczelka Podkładka filtra Pierścień uszczelniający Filtr Korpus Obudowa filtra Wirnik Wkręt Ø3.9x16 UNI Stojan silnika Zawór Łożysko Głowica Osłona Komplet uszczelek Śruba M5x Szpilka Zestaw uszczelek Śmigło wentylatora Cylinder Śruba M4x Korek M Szpilka Pierścienie tłokowe Tłok Kondensator 30 F Sworzeń tłokowy Pierścień zabezpieczający Korbowód Zestaw uszczelek Łożysko Korbowód kompletny Wał korbowy Zestaw wału korbowego Osłona silnika Wskaźnik poziomu oleju Pokrywa korpusu Wkręt 35

36 GM 192/50 GM 244/50 Poz. Nr katalog. Ilość Nazwa Poz. Nr katalog. Ilość Nazwa Regulator ciśnienia Kabel zasilający Złączka Zaślepka Reduktor ciśnienia Przewód ciśnieniowy Manometr Zawór zwrotny Zawór bezpieczeństwa Wężyk ciśnieniowy Rozdzielacz Zaślepka Korek ½ Zbiornik ciśnieniowy Nakrętka M Złączka Koło jezdne Złączka Sworzeń gwintowany Nakrętka kontrująca Korek spustowy Korek 36

37 Basic 240-8/ Koło jezdne Ø150x39 z otworem Ø Wspornik H= Zawór zwrotny ½ Korek spustowy kondensatu ⅜ Zawór redukcyjny ¼ A Manometr 50 POST ¼ Manometr 1/ Zawór bezpieczeństwa Oś cynkowana Ø 12 L= Kolanko Tulejka zaciskowa Pierścień zabezpieczający D Zaślepka 17/20 RA Przewód odpowietrzający 4/ Wyłącznik ciśnieniowy ⅜ Kabel z wtyczką Rurka miedziana

38 Basic 240-8/ Koło jezdne Ø150x39 z otworem Ø Stopka gumowa H= Zawór zwrotny ½ Korek spustowy kondensatu ⅜ Zawór redukcyjny ¼ A Manometr 50 POST ¼ Zawór bezpieczeństwa Kolanko Tulejka zaciskowa Pierścień zabezpieczający D Zaślepka 17/20 RA Przewód odpowietrzający 4/ Wyłącznik ciśnieniowy ⅜ Kabel z wtyczką Rurka miedziana

39 Głowica Basic 240-8/24; Basic 240-8/ Korpus 1 6P Cylinder 1 6P Głowica Pokrywa korpusu Płyta zaworowa Sprężyna rozbryzgowa Filtr F1/ Osłona filtra A 030 Łożysko kulkowe Łożysko kulkowe Z Łożysko kulkowe RS Wskaźnik poziomu oleju Uszczelka Angus D Szpilka M6 110 R80 BRN Pokrywa silnika IP P Szpilka M Pierścień SEEGER 17 UNI 7436 (1,5) Pierścień SEEGER 25 UNI Wentylator B 940/980 (D.148) Osłona A 050 Pokrywa osłony A 060 Uszczelka Uszczelka 1 6P Uszczelka Uszczelka Kondensator 26 F

40 Profi / Koło jezdne Ø150x39 z otworem Ø Wspornik H= Uchwyt Zawór zwrotny 3/ Zawór wyjściowy ½ M Korek spustowy kondensatu 3/ Zawór redukcyjny ¼ B Manometr Zawór bezpieczeństwa Sworzeń 150/ Zaślepka 17/20 RA Trójnik 3/ Koło pasowe 90x1A F Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/6 0,3 m Wyłącznik ciśnieniowy ⅜ Kabel z wtyczką Silnik HP 2 M V230 B Puszka silnika Wentylator Osłona wentylatora Osłona paska klinowego B2800/ D 142 Osłona paska klinowego B D 145 Rurka miedziana Głowica B ABA

41 Profi / Koło jezdne Ø200x47 z otworem Ø Wspornik H= Uchwyt Zawór zwrotny 3/ Zawór wyjściowy ½ M Korek spustowy kondensatu GC 3/ Zawór redukcyjny 3/8 2R Manometr Zawór bezpieczeństwa Złączka ½ Sworzeń Koło pasowe 90x1A F Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/6 0,3 m Wyłącznik ciśnieniowy ⅜ Kabel z wtyczką Silnik HP 2 M V230 B Puszka silnika Wentylator Osłona wentylatora Osłona paska klinowego B2800/ D 142 Osłona paska klinowego B D 145 Rurka miedziana Głowica B ABA

42 Głowica B2800 do Profi /50 oraz Profi / Korpus B Cylinder B Głowica Wał korbowy B Pokrywa korpusu Płyta zaworowa B2800/B Korbowód B Tłok Sworzeń ø8x Pierścień zabezpieczający 15 UNI Pierścień tłokowy AC 60x Pierścień tłokowy ROS 60x Pierścień tłokowy ROF 60x Filtr B2800/B Pokrywa LOV B24/29/39/ Pokrywa LV B24/29/39/ Koło pasowe ø280 B Łożysko kulkowe 6205 HOBBY Wziernik poziomu oleju ½ Korek 3/ Uszczelka Angus D Śruba TE 8x Podkładka 8,5x30, Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka

43 Profi / Koło jezdne Ø175x39 z otworem Ø Wspornik Uchwyt Zawór zwrotny 3/ Zawór wyjściowy ½ M Korek spustowy kondensatu GC 3/ Zawór redukcyjny Manometr Zawór bezpieczeństwa Złączka Sworzeń Koło pasowe 120x1A F Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/6 0,7 m Wyłącznik ciśnieniowy ⅜ Wyłącznik ciśnieniowy ⅜ Wyłącznik ciśnieniowy ⅜ Kabel z wtyczką Silnik HP 2,M V230 B G001 Puszka silnika Wentylator Osłona wentylatora Osłona paska klinowego B2800/ D 142 Osłona paska klinowego B D 145 Rurka miedziana Głowica B2800 B 1 ABA280000B 43

44 Profi / Koło jezdne Ø200x47 z otworem Ø Wspornik H= Uchwyt Zawór zwrotny ¾ M - ½ M Zawór wyjściowy ½ M Korek spustowy kondensatu GC 3/ Zawór redukcyjny 3/8 1R Manometr Zawór bezpieczeństwa Złączka ¾ ½ Sworzeń Zaślepka Koło pasowe 120x1A F Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/6 0, Wyłącznik ciśnieniowy ⅜ Kabel z wtyczką Silnik HP 2,5 M V230/50Hz ET G0010 Puszka silnika Wentylator Osłona wentylatora Osłona paska klinowego B2800/ D 142 Osłona paska klinowego B D 145 Rurka miedziana Głowica 2800 B 1 ABA280000B 44

45 Profi / Koło jezdne Ø200x47 z otworem Ø Wspornik H= Uchwyt Zawór zwrotny ¾ M - ½ M Zawór wyjściowy ½ M Korek spustowy kondensatu GC 3/ Zawór redukcyjny 3/8 1R Manometr Zawór bezpieczeństwa Złączka ¾ ½ Sworzeń Zaślepka Koło pasowe 120x1A F Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/6 0, Wyłącznik ciśnieniowy ⅜ Kabel z wtyczką Silnik HP 3 T V220/380 B3 MEC L0 Puszka silnika Wentylator Osłona wentylatora Osłona paska klinowego B2800/ D 142 Osłona paska klinowego B D 145 Rurka miedziana Głowica B2800 B 1 ABA280000B 45

46 Głowica B2800 B do Profi /50; Profi /100-1; Profi / Korpus B Cylinder B Głowica Wał korbowy B Pokrywa korpusu Płyta zaworowa B2800/B Korbowód B Tłok Sworzeń ø8x Pierścień zabezpieczający 15 UNI Pierścień tłokowy AC 60x Pierścień tłokowy ROS 60x Pierścień tłokowy ROF 60x Filtr B2800/B Pokrywa LOV B24/29/39/ Pokrywa LV B24/29/39/ Koło pasowe ø280 B Łożysko kulkowe 6205 HOBBY Wziernik poziomu oleju ½ Korek 3/ Uszczelka Angus D Śruba TE 8x Podkładka 8,5x30, Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka

47 Profi / Koło jezdne Ø200x58 z otworem Ø Wspornik H=122, Uchwyt Zawór zwrotny 3/8 M 1 D Zawór wyjściowy ½ M Korek spustowy kondensatu GC 3/ Zawór redukcyjny Manometr Zawór bezpieczeństwa Złączka ½ M 1 D Sworzeń Koło pasowe 130x1A F Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/6 1,2 m Wyłącznik ciśnieniowy ⅜ Kabel z wtyczką Silnik HP 3 T V230/400 B3 MEC Osłona silnika B D 142 Osłona paska klinowego B2800/ D 145 Rurka miedziana Głowica B ABA

48 Głowica B3800 do Profi / Korpus B Cylinder NS Głowica Wał korbowy B Pokrywa korpusu Płyta zaworowa B2800/B Korbowód B Tłok ø60, sworzeń ø Sworzeń ø15x Pierścień zabezpieczający 15 UNI Pierścień tłokowy AC 60x Pierścień tłokowy ROS 60x Pierścień tłokowy ROF 60x Filtr B2800/B Kolektor B2800/ Pokrywa LOV B24/29/39/ Pokrywa LV B24/29/39/ Koło pasowe ø350 B8000/ Łożysko kulkowe 6205 HOBBY Wziernik poziomu oleju ½ Korek 3/ Uszczelka Angus D Śruba TE 8x Podkładka 8,5x30x Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka Uszczelka

49 Profi / Koło jezdne Ø200 z otworem Ø Wspornik H=122, Uchwyt B30/39/40/ Zawór zwrotny 3/4 F 1/2 M Zawór wyjściowy ½ M Korek spustowy kondensatu GC 3/ Zawór redukcyjny Manometr Zawór bezpieczeństwa Złączka Sworzeń Trójnik Koło pasowe 160x1A F Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/6 1,4 m Wyłącznik ciśnieniowy ⅜ Kabel z wtyczką 4 1, Kabel z wtyczką 4 1, Silnik HP 4 T V230/400 MEC Osłona silnika B D 142 Osłona paska klinowego B D 143 Siatka ochronna paska klinowego B D 145 Rurka miedziana Głowica B ABA

50 Głowica B4900 do Profi / Korpus B Cylinder NS 29/S Cylinder B Głowica B Wał korbowy B Pokrywa korpusu B Płyta zaworowa B46/ Łożysko korbowodu 31x28x Korbowód B4000 C/ASTINA Nakrętka zabezpieczająca M8 UNI Tłok 50, sworzeń Tłok 95, sworzeń Sworzeń ø18x Sworzeń ø18x Pierścień zabezpieczający 18 UNI Pierścień tłokowy AC 50x Pierścień tłokowy AC 95x2, Pierścień tłokowy ROS 50x Pierścień tłokowy ROF 95x2, Pierścień tłokowy ROF 95x Pierścień tłokowy ROF 50x Filtr B Kolektor B Pokrywa LOV B24/29/39/ Pokrywa LV B24/29/39/ Rura chodząca B46/ Koło pasowe ø350 B3800/B Łożysko kulkowe 6205 HOBBY Wziernik poziomu oleju ½ Korek 3/8 B Uszczelka Angus D Śruba TE 8x Podkładka 8,5x30x Uszczelka B F Uszczelka B Uszczelka B Uszczelka B46/ Uszczelka B46/ Uszczelka B29/39/ Uszczelka B2900/3900/ Uszczelka Zwór bezpieczeństwa ¼ 4,5 bar

51 Profi / Koło jezdne Ø200x58 z otworem Ø Wspornik H=122, Uchwyt Zawór zwrotny 1 M Zawór wyjściowy ½ M Korek spustowy kondensatu GC 3/ Zawór redukcyjny Manometr Zawór bezpieczeństwa Złączka ¾ ¾ Sworzeń Trójnik Koło pasowe 180x2A F Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/6 1, Wyłącznik ciśnieniowy 1/ Kabel z wtyczką 4 1, Kabel z wtyczką 4 1, Silnik HP 5,5 T V400/700 MEC Osłona silnika B5/ D 142 Osłona paska klinowego B 5/6/ D 143 Siatka ochronna paska klinowego B D 145 Rurka miedziana Głowica B ABA

52 Głowica 5900 do Profi / Korpus B Cylinder B5900B Głowica B 5900B Wał korbowy B Pokrywa korpusu B Płyta zaworowa B Łożysko korbowodu 33x30x Korbowód B5000 C/ASTINA Nakrętka zabezpieczająca M8 UNI Tłok ø55, sworzeń ø Tłok ø105, sworzeń ø Sworzeń ø18x Sworzeń ø18x Pierścień zabezpieczający 18 UNI Pierścień tłokowy AC 55x Pierścień tłokowy AC 105x2, Pierścień tłokowy ROS 55x Pierścień tłokowy ROF 105x2, Pierścień tłokowy ROF 105x5, Pierścień tłokowy ROF 55x Filtr B50/59/ Kolektor B5/6/ Pokrywa LOV B50/59/ Pokrywa LV B50/ Rura chłodząca B Koło pasowe ø450 B50/60/ Łożysko kulkowe Wziernik poziomu oleju Korek 3/8 B46/5/ Uszczelka Angus Śruba TE10x Podkładka 10,5x38x Uszczelka B Uszczelka B Uszczelka B Uszczelka B Uszczelka B5/ Uszczelka B Uszczelka B5000/6000/ Uszczelka B Zwór bezpieczeństwa ¼ 4,5 bar Zwór bezpieczeństwa ¼ 15 bar

53 Profi / Koło jezdne Ø300x57 z otworem Ø Wspornik H= Uchwyt B50/59/60/ Zawór zwrotny 1 M Zawór wyjściowy ½ M Korek spustowy kondensatu GC 3/ Zawór redukcyjny 3/ Manometr Zawór bezpieczeństwa Złączka 11/ Sworzeń Trójnik Koło pasowe ø200x2a F Pasek klinowy A Przewód odpowietrzający 4/6 1, Wyłącznik ciśnieniowy 1/ Kabel z wtyczką 4 2, Kabel z wtyczką 4 2, Silnik HP 7,5 T V230/400 MEC Osłona silnika B5/ D 142 Osłona paska klinowego B 5/6/ D 143 Siatka ochronna paska klinowego B D 145 Rurka miedziana Głowica B ABA

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych Profi 255-10/50 Profi 320-10/100-1 Profi 255-10/100 Profi 390-10/150 B Profi 320-10/50 Profi 515-11/200 B Profi 320-10/100-3 Profi 655-11/200

Bardziej szczegółowo

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych Profi 830-11/270 Profi 1210-11/500 Profi 1390-11/500 z rozruchem Y/ Producent: ABAC Aria Compressa S.p.A., Via Einaudi 6 10070 Robassomero

Bardziej szczegółowo

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych ProfiMaster 400 ProfiMaster 500 ProfiMaster 600 ProfiMaster 750 Producent: ABAC Aria Compressa S.p.A., Via Einaudi 6 10070 Robassomero (TO)

Bardziej szczegółowo

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych. Power /50 Power V /24 Power V /50

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych. Power /50 Power V /24 Power V /50 SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych Power 280-10/50 Power V 340-10/24 Power V 340-10/50 Producent: ABAC Aria Compressa S.p.A., Via Einaudi 6 10070 Robassomero (TO) - Italy Niniejszy

Bardziej szczegółowo

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych

SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych MEGAPRESS 570-15/500 z rozruchem Y/ MEGAPRESS 930-15/500 z rozruchem Y/ Producent: ABAC Aria Compressa S.p.A., Via Einaudi 6 10070 Robassomero

Bardziej szczegółowo

BASIC 240-8/24 BASIC 240-8/50

BASIC 240-8/24 BASIC 240-8/50 SUPLEMENT Do oryginalnej instrukcji obsługi sprężarek tłokowych BASIC 240-8/24 BASIC 240-8/50 Producent: ABAC Aria Compressa S.p.A., Via Einaudi 6 10070 Robassomero (TO) - Italy Niniejszy suplement jest

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Sprężarek tłokowych

Instrukcja obsługi Sprężarek tłokowych Instrukcja obsługi Sprężarek tłokowych Profi 255-10/50 Profi 390-10/150 Profi 255-10/100 Profi 515-11/200 Profi 320-10/50 Profi 655-11/200 Profi 320-10/100-1 Profi 830-11/270 Profi 320-10/100-3 Profi 1210-11/500

Bardziej szczegółowo

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Dobre Miasto 2006 Biuro Handlu i Marketingu Wykaz tablic katalogowych Lp. Nazwa tablicy Nr tablicy 1 Blok cylindrowy 1 2 Układ sterowania silnika 2 3 Wał korbowy

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Sprężarek tłokowych

Instrukcja obsługi Sprężarek tłokowych Instrukcja obsługi Sprężarek tłokowych MEGAPRESS 570-15/500 z rozruchem Y/ MEGAPRESS 930-15/500 z rozruchem Y/ Producent: ABAC Aria Compressa S.p.A., Via Einaudi 6 10070 Robassomero (TO) - Italy Przed

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Sprężarek tłokowych Power 280-10/50 Power V 340-10/24 Power V 340-10/50

Instrukcja obsługi Sprężarek tłokowych Power 280-10/50 Power V 340-10/24 Power V 340-10/50 Instrukcja obsługi Sprężarek tłokowych Power 280-10/50 Power V 340-10/24 Power V 340-10/50 Producent: ABAC Aria Compressa S.p.A., Via Einaudi 6 10070 Robassomero (TO) - Italy Przed podłączeniem i uruchomieniem

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

000.274 Rolka dociskowa Ø 0.20 mm 24.55.168 000.437 Szczotka węglowa 24.55.165 001.427 Element zasilający 23.06.222 002.264 Zamiennik 002.254 002.264 Cieplarka 009.027 24.55.713 012.948 Smar Microlube

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

"Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu "Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Amortyzator tablicy 9320PL0740840 szt. 9 2 ZS PAB-3-4/400 2 Bęben sprzęgła 5342PL0302079 szt. 3 2 Piła

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r.

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia 20.01.2012 r. Skład pakietu oraz żródło pochodzenia jego elementów Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

GUDEPOL katalog produktów strona 3

GUDEPOL katalog produktów strona 3 GUDEPOL katalog produktów strona 3 1 sprężarki tłokowe sprężarki tłokowe z napędem bezpośrednim sprężarki tłokowe z napędem bezpośrednim Te urządzenia mogą być używane jako źródło sprężonego powietrza

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Sprężarek tłokowych

Instrukcja obsługi Sprężarek tłokowych Instrukcja obsługi Sprężarek tłokowych MOTOAIR 330-9/11+11 MOTOAIR 330-9/50 MOTOAIR 330-9/100 MOTOAIR 330-9/200 Producent: ABAC Aria Compressa S.p.A., Via Einaudi 6 10070 Robassomero (TO) - Italy Przed

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko: Imię: Nr telefonu:

FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko: Imię:   Nr telefonu: KHW S.A Nr sprawy: ZP-M-55-05 Załącznik nr do SIWZ Miejscowość: Data.. FORMULARZ CENOWY Pełna nazwa Wykonawcy: Siedziba Wykonawcy (adres): Województwo, powiat: NIP: REGON: Nr fax: - - - Osoba prowadząca

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 1 katalogowy części Nazwa 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3

Bardziej szczegółowo

Sprężone powietrze Charakterystyka budowy. Pozycja montażu. Pionowa, odchylenie +/- 5º. Dokładność filtracji Pojemność kondensatu Zakres temperatur

Sprężone powietrze Charakterystyka budowy. Pozycja montażu. Pionowa, odchylenie +/- 5º. Dokładność filtracji Pojemność kondensatu Zakres temperatur Dwuczęściowy zestaw. Jego funkcja to oczyszczanie sprężonego powietrza z zanieczyszczeń stałych i płynnych o wielkościach według zastosowanej wkładki filtracyjnej. Drugie zadanie to nastawianie i utrzymanie

Bardziej szczegółowo

pompa B3800 B2800 B Na wyjściu z głowicy zainstalowano chłodnicę zapewniającą wyższą wydajność. Na wyjściu z chłodnicy gwint G 1/2.

pompa B3800 B2800 B Na wyjściu z głowicy zainstalowano chłodnicę zapewniającą wyższą wydajność. Na wyjściu z chłodnicy gwint G 1/2. 3 osprzęt do sprężarek pompy Cechy wspólne pomp Nowoczesne rozwiązanie zapewniające najwyższą wydajność przy zastosowaniu odpowiednich mocy silników. Pompy przystosowane do sprężania powietrza. Przystosowanie

Bardziej szczegółowo

2,32 35,79 9,5 14. Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO. Numer inwentarzowy. Jednostka miary. Lp. Nazwa. Półpierścień oporowy C385

2,32 35,79 9,5 14. Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO. Numer inwentarzowy. Jednostka miary. Lp. Nazwa. Półpierścień oporowy C385 Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO Lp Numer inwentarzowy Nazwa Jednostka miary 3 06450003 Korek 4,3 4 00095063 Półpierścień oporowy C385 kpl 6 5 374304 Pas uzębiony AVX775 35,79 Przewód przelewowy 0 9,5

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

OFERTA (nr / z dnia)... dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział KWB Bełchatów.

OFERTA (nr / z dnia)... dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział KWB Bełchatów. G E K / F Z R - K W B / 0 0 8 5 2 / 2 0 1 4 Formularz oferty załącznik nr 1 do SIWZ Nazwa Wykonawcy (firma)....... REGON...... NIP..... KRS (osoby prawne) PESEL (osoby fizyczne).... Siedziba (osoby prawnej)

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 26 304073162 OSŁONA do HTS6000/HT2960 28 300064407 27 302700322 POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 31 303500465 SPRZĘGŁO do HTS6000/HT2960 30 300031626 PODKŁADKA do HTS6000/HT2960 21 300018326 ŚRUBA do

Bardziej szczegółowo

POMPY ELEKTRYCZNE SAMOZASYSAJĄCE z AISI 304

POMPY ELEKTRYCZNE SAMOZASYSAJĄCE z AISI 304 Pompy samozasysające ze stali nierdzewnej AISI 304. ZASTOSOWANIA Dostarczanie wody pitnej Podnoszenie ciśnienia wody w gospodarstwach domowych Nawadnianie niewielkich ogrodów Opróżnianie zbiorników i basenów

Bardziej szczegółowo

sprężarki AIR CENTER

sprężarki AIR CENTER AIR CENTER Mamy powietrze dla każdego. BOBBY Wydajne sprężarki tłokowe przeznaczone dla rzemieślników i majsterkowiczów Wspólne parametry serii sprężarek Bobby: w pełni automatyczna praca (wyłącznik ciśnienia

Bardziej szczegółowo

POMPY ELEKTRYCZNE SAMOZASYSAJĄCE z AISI 304

POMPY ELEKTRYCZNE SAMOZASYSAJĄCE z AISI 304 Pompy samozasysające ze stali nierdzewnej AISI 304. ZASTOSOWANIA Dostarczanie wody pitnej Podnoszenie ciśnienia wody w gospodarstwach domowych Nawadnianie niewielkich ogrodów Opróżnianie zbiorników i basenów

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" SPRĘŻYNA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU DOLMAR SPRĘŻYNA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 5 038114270 ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/7900 7 038114031 PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" 11 038117050 SPRĘŻYNA 8 038117020 DŹWIGNIA WYCHWYTNIKA; 0829-7 9 038117030 PRZEGUB

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 3 Komplet remontowy główny UD-2 kpl Zestaw ZRB-0,5/S-101M kpl Zestaw ZRB-1/S-101M kpl.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 3 Komplet remontowy główny UD-2 kpl Zestaw ZRB-0,5/S-101M kpl Zestaw ZRB-1/S-101M kpl. Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 1 Komplet remontowy średni na 10 napraw silnika UD-2 kpl. 5 3 2 Komplet remontowy bieżący silnika UD-2 kpl. 2 3 3 Komplet remontowy gówny UD-2 kpl. 2 3 4 Komplet remontowy

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY. % stawka podatku VAT. wartość netto oferty (7*6) Seria tab. jednostkowa cena netto. L.P. Nazwa części Nr rysunku.

FORMULARZ CENOWY. % stawka podatku VAT. wartość netto oferty (7*6) Seria tab. jednostkowa cena netto. L.P. Nazwa części Nr rysunku. (8*9) ZADANIE I 1. Czop skrętu B 0706-3-1 EN 57 szt. 15 2. Gniazdo skrętu B 0706-3-2 EN 57 szt. 15 ZADANIE II SPRĘŻARKA GŁ. V1.15.8a 1. Pompa zębata K.V.56.200 EZT szt. 3 2. Wał kobrowy kpl. 134.08.000

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ lp Nazwa Stan j.m jednostkowa cena wyprzedaży netto 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 83,22 zł 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 83,22 zł 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 54,30

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu Techniczne środki materiałowe (TŚM) do samochodu STAR 660 pakiet zawierający 266 poz. asort. pozycja nr 3 z przetargu z dnia 23.01.2015 r. Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252 1 katalogowy części Nazwa 2 266326-2 (zam. 265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953 3 188656-0 DŹWIGNIA do EBH252 4 638705-8 LEAD UNIT 5 451081-1 UCHWYT KABLA do EBH253 6 452005-0 CORRUGATE TUBE

Bardziej szczegółowo

WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK507D2/A3 WK605D2/A3

WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK507D2/A3 WK605D2/A3 WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK507D2/A3 WK605D2/A3 Techniczna instrukcja obsługi oryginalna Niniejsza instrukcja ważna jest łącznie z Ogólną instrukcją obsługi: NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE Wiertarki, Wkrętaki,

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42 1 katalogowy części Nazwa 1 168712-2 BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH 2 962201-7 RETAINING RING (INT) R-42 3 211387-7 ŁOŻYSKO KULKOWE 6004LLU do EM4351UH 4 961090-7 PIERŚCIEŃ WR-20 do EM4351UH MS4300.4U 5 318849-7

Bardziej szczegółowo

BASIC 240-8/24 BASIC 240-8/50

BASIC 240-8/24 BASIC 240-8/50 Instrukcja obsługi Sprężarek tłokowych BASIC 240-8/24 BASIC 240-8/50 Producent: ABAC Aria Compressa S.p.A., Via Einaudi 6 10070 Robassomero (TO) - Italy Przed podłączeniem i uruchomieniem sprężarki, przeczytaj

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43 SPECYFIKACJA TŚM DO STAR 660 - poz. 43 Lp. Nazwa jm. Ilość 1 Analizator rozcieńczania oleju ARD 2 szt 1 2 Docierarka ręczna do zaworów szt 1 3 Drążek zewnętrzny do pomiaru zbieżności kół szt 2 4 Dymomierz

Bardziej szczegółowo

Wykaz części i materiałów

Wykaz części i materiałów WOJEWÓDZKIE POGOTOWIE RATUNKOWE SP ZOZ W LUBLINIE 20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8, tel. (81) 533-77-90, fax. (81) 533-78-00 www.pogotowie.lublin.pl e-mail: sekretariat@pogotowie.lublin.pl Wykaz części

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 4 PH 1/17064 Kpl podkładek poz. 484957 3 szt. 5 PH 1/18042 Uchwyt 6 szt. 6 PH 1/19014 Uchwyt 1 szt. 7 PH 1/28003

Bardziej szczegółowo

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r.

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. 1 1,0 9 1 Ciężarek regulatora 7 1 3 9-3 6 2 2 Ciężarek regulatora 9 1 1 0-9 7 3 7 1 3 9-6 1 5 4 7 1 3 9-6 1 5 A 5 7 1 3 9-6 1 5B 6

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA PRZETARGU

SPECYFIKACJA PRZETARGU System SZYK/PRZETARGI RPP-d Załącznik nr WP-M-097-0440-05 DOSTAWA CZĘŚCI WIERTNIC TYPU WDP C, WD 0, WMD 50, MDR 0/06, MDR 06 DO KHW S.A. W OKRESIE OD DNIA ZAWARCIA UMOWY DO DNIA..05R. G4--6d ZĘBATKA,00

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 195114172 2 195117050 POKRYWA GÓRNA RĘKOJEŚCI do DCS3501/4301 3 913455164 ŚRUBA 4 195117030 DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301 5 195117020 POŚREDNIA DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA Techniczne Środki Materiałowe - poz. 2

SPECYFIKACJA Techniczne Środki Materiałowe - poz. 2 SPECYFIKACJA Techniczne Środki Materiałowe - poz. 2 Lp. Nazwa jm. Ilość 1 Bęben kpl. szt. 1 2 Czujnik temperatury wody szt. 5 3 Czujnik temperatury wody fiat szt. 6 4 Element optyczny szt. 1 5 Filtr A

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 Lp. 1. KTO Rosomak CZĘŚĆ I Zestaw naprawczy uszczelnień do butli układu przeciwpożarowego "DEUGRA", komplet a w nim: j.m. Ilość kpl 30 1) Uszczelnienie F1 wykonane

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

ELF cennik części zamiennych

ELF cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000 podkładka zębata 1,66 24

Bardziej szczegółowo

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers 19032400000 Plomba (10x) 11,28 13,76 3 Junkers 19045212420

Bardziej szczegółowo

POMPY ODŚRODKOWE JEDNOWIRNIKOWE z AISI 304 lub AISI 316

POMPY ODŚRODKOWE JEDNOWIRNIKOWE z AISI 304 lub AISI 316 Pompy elektryczne odśrodkowe jednowirnikowe z hydrauliką ze stali nierdzewnej AISI 304 lub AISI 316. ZASTOSOWANIA Podnoszenie ciśnienia wody w gospodarstwach domowych Nawadnianie niewielkich ogrodów Mycie

Bardziej szczegółowo

Sp. z o.o. GAA - Lobex gruppe anlagen automation

Sp. z o.o. GAA - Lobex gruppe anlagen automation ul. Poniatowskiego 53 37-500 JAROSŁAW http:// gruppe anlagen automation GAA - Lobex Sp. z o.o. tel. 16-6210891, fax 16-6210892 e-mail: Pompy z pierścieniem wodnym, samozasysające Spis treści Typ SPECIAL...

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 145 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 146 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 147 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 140 181245250 (zam. 181245251)

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamienne i materiały pakiet zawierający 284 poz. asort. pozycja nr 61 z przetargu z dnia 09.06.2016 r. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Indeks materiałowy

Bardziej szczegółowo

Górny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.746 Dolny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.766 002.264 Zamiennik 590002254 002.264 024.097 Mikroprzełącznik 24.55.715 025.726 Wąż pakowany po 10 m 24.55.431

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 3 do SIWZ-Formularz cenowy ZADANIE 1

Załącznik nr 3 do SIWZ-Formularz cenowy ZADANIE 1 L.p. Nazwa części Nr. rys. Tabor j.m. a 1. Cięgło sprzęgu/śruba/ X15-1-5 EZT szt. 12 2. Tuleja prowadząca X1601-1-2 EZT szt. 55 3. Dźwignia luzująca X1507-1-0 EZT szt. 25 4. Cięgło zawieszenia silnika

Bardziej szczegółowo

POMPY ELEKTRYCZNE ODŚRODKOWE WIELOSTOPNIOWE PIONOWE z żeliwa

POMPY ELEKTRYCZNE ODŚRODKOWE WIELOSTOPNIOWE PIONOWE z żeliwa Pompy odśrodkowe wielostopniowe pionowe ZASTOSOWANIA Instalacje zwiększające ciśnienie wody Ogólne zwiększanie ciśnienia wody Irygacja Instalacje myjące Przemieszczanie czystej wody WŁAŚCIWOŚCI TECHNICZNE

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O PRZETARGU OFERTOWYM NA SPRZEDAŻ MAJĄTKU RUCHOMEGO

OGŁOSZENIE O PRZETARGU OFERTOWYM NA SPRZEDAŻ MAJĄTKU RUCHOMEGO OGŁOSZENIE O PRZETARGU OFERTOWYM NA SPRZEDAŻ MAJĄTKU RUCHOMEGO I.Organizator przetargu-sprzedający: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Koronowie ul. Al. Wolności 4, 86-010 Koronowo. www.bip.koronowo.pl

Bardziej szczegółowo

WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK410C2/A5

WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK410C2/A5 WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK410C2/A5 Techniczna instrukcja obsługi oryginalna Niniejsza instrukcja ważna jest łącznie z OGÓLNĄ INSTRUKCJĄ OBSŁUGI NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH ARCHIMEDES S.A. ul. Robotnicza

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI TŁOKOWE AGREGATY SPRĘŻARKOWE WOLNOOBROTOWE SERIA HSC ORAZ HSV

INSTRUKCJA OBSŁUGI TŁOKOWE AGREGATY SPRĘŻARKOWE WOLNOOBROTOWE SERIA HSC ORAZ HSV 2015 INSTRUKCJA OBSŁUGI TŁOKOWE AGREGATY SPRĘŻARKOWE WOLNOOBROTOWE SERIA HSC ORAZ HSV 2 UWAGA! Przed przystąpieniem do pracy prosimy o zapoznanie się z niniejszą instrukcją. Nieodpowiednie użycie może

Bardziej szczegółowo

GWINTOWNICA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA GW702B2/A

GWINTOWNICA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA GW702B2/A GWINTOWNICA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA GW702B2/A Techniczna instrukcja obsługi oryginalna Niniejsza instrukcja ważna jest łącznie z OGÓLNĄ INSTRUKCJĄ OBSŁUGI NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH ARCHIMEDES S.A. ul. Robotnicza

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego)

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) tabela 41 L.p. Nazwa części lub podzespołu indeks części Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) okres gwarancji producent Cena jednostkowa brutto Łącznie brutto

Bardziej szczegółowo

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

POMPY ODŚRODKOWE JEDNOWIRNIKOWE z AISI 304

POMPY ODŚRODKOWE JEDNOWIRNIKOWE z AISI 304 Pompy elektryczne odśrodkowe jednowirnikowe wykonane w całości ze stali nierdzewnej AISI 304. ZASTOSOWANIA Podnoszenie ciśnienia wody w gospodarstwach domowych Nawadnianie niewielkich ogrodów Mycie Uzdatnianie

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 893509-7 CAUTION LABEL 2 451601-1 SPACER 24 3 141238-9 WAŁ do EX2650LH 5 911233-1 ŚRUBA 6 141008-6 SHAFT PIPE B COMPLETE 7 266034-5 ŚRUBA 4X16 4304 8 452840-6 RELEASE

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO.

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO. 1 katalogowy części Nazwa 1 412144-8 KOLANKO do EB7650T 2 213645-7 O RING 93 4 803W17-8 5 805X41-3 6 801D19-4 SERIAL NO. LABEL 7 803T61-7 8 454893-1 OSŁONA SPIRALNA PRZEDNIA do EB7650T 10 922343-9 11 240152-7

Bardziej szczegółowo

"Części samochodów ciężarowych pakiet zawierający 383 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)"

Części samochodów ciężarowych pakiet zawierający 383 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) "Części samochodów ciężarowych pakiet zawierający 383 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)" Lp. 1 Alternator A220 kpl 24V 372.000.0 2920PL0263911 szt. 1 4 STAR 200/266 2 Amortyzator kpl. 631 005 0488 2510PL0337752

Bardziej szczegółowo

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286269-2 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HM 1 002 450592-3 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR 1 003 231984-3 SPRĘŻYNA 1 004 331823-8 PIERŚCIEŃ UCHWYTU do HR3540/41FC 1 005 310257-8

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy Numer Nazwa części

Numer katalogowy Numer Nazwa części 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7 OSŁONA SPIRALNA 2 do

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA 1 DA00000379 ROZRUSZNIK do EM2600U 2 DA00000380 KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA00000096 4 DA00000064 USZCZELKA OLEJOWA do EM2600 5 DA00000381 USZCZELKA WAŁU KORBOWEGO do EM2600U 6 DA00000382 7

Bardziej szczegółowo

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 JM27000001 ŚRUBA IMBUSOWA M10x35 do MLT100 4 002 JM27000002 PODKŁADKA 10 do MLT100 4 003 JM27000003 PODKŁADKA

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH Pieczęć Wykonawcy Załącznik nr 6 do SIWZ Nr. Rej. 4/PN/2011 PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH 1. Pompa wodna: 1.1. demontaż pompy i weryfikacja części, 1.2. wymiana: a) łożysk b) reperaturki

Bardziej szczegółowo

GWINTOWNICA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA GW702B2/B

GWINTOWNICA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA GW702B2/B GWINTOWNICA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA GW702B2/B Techniczna instrukcja obsługi oryginalna Niniejsza instrukcja ważna jest łącznie z OGÓLNĄ INSTRUKCJĄ OBSŁUGI NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH ARCHIMEDES S.A. ul. Robotnicza

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH Załącznik Nr 8 do SIWZ Nr sprawy 10/PN/2009 PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH 1. Mechaniczna skrzynia biegów: a) łożysk i złożeń igiełkowych b) synchronizatorów wraz zabezpieczeniami, c) uszczelniaczy

Bardziej szczegółowo

Zespoły przygotowania powietrza

Zespoły przygotowania powietrza Zespoły przygotowania powietrza www.rectus.pl W katalogu tym znajdziesz: -- reduktory ciśnienia -- filtry powietrza -- filtroreduktory -- dozowniki oleju -- akcesoria dodatkowe OFR - filtroreduktor powietrza

Bardziej szczegółowo

Hydraulika pokryw, zestaw

Hydraulika pokryw, zestaw 2010/2012 Podkładka Zawleczka Sworzeń 48 Hydraulika pokryw, zestaw 25 25 500/1000 Rura 35 Zalety działanie jedno- lub dwustronne obudowa przylegająca do ściany kontenera pompa hydrauliczna o zawiększonej

Bardziej szczegółowo

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, 2017 Spis treści 1. Wiadomości wstępne 5 1.1. Dane identyfikacyjne samochodu 5 1.2. Dane techniczne samochodu

Bardziej szczegółowo

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 5 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 231984-3 SPRĘŻYNA 1 2,20 003 267272-2 PODKŁADKA 28 do HM0860C

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko:

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko: KHW S.A Nr sprawy: WP-M-171-042401-2016 Załącznik nr 2 Miejscowość: Data.. FORMULARZ CENOWY Pełna nazwa Wykonawcy: Siedziba Wykonawcy (adres): Województwo, powiat: NIP: REGON: Nr fax: - - - Osoba prowadząca

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 142 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 143 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 144 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 141 195245140 POKRYWA

Bardziej szczegółowo

C E N N I CZĘŚCI. Seria G. Palniki Uniwersalne MAJ Ceny obowiązujące od: Cennik ten unieważnia wszystkie dotychczasowe

C E N N I CZĘŚCI. Seria G. Palniki Uniwersalne MAJ Ceny obowiązujące od: Cennik ten unieważnia wszystkie dotychczasowe Ceny obowiązujące od: MAJ 2008 Cennik ten unieważnia wszystkie dotychczasowe Zastrzega się możliwość wprowadzenia zmian technicznych w celu udoskonalenia produktu. Zastrzega się możliwość zmiany cen C

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI DOKUMENTACJA TECHNICZNO RUCHOWA GWARANCJA

INSTRUKCJA OBSŁUGI DOKUMENTACJA TECHNICZNO RUCHOWA GWARANCJA INSTRUKCJA OBSŁUGI DOKUMENTACJA TECHNICZNO RUCHOWA GWARANCJA wer. 4/10/2016 THERMOSTAHL POLAND Sp. z o.o. BIURO HANDLOWE: Al. Wojska Polskiego 42B, 05-800 Pruszków tel./fax: (022) 758 40 96, 0-692 460

Bardziej szczegółowo

51 Nakrętka szt. 3, Narożnik zderzaka tylnego szt. 4, Obrotomierz elektryczny m-3-3 szt.

51 Nakrętka szt. 3, Narożnik zderzaka tylnego szt. 4, Obrotomierz elektryczny m-3-3 szt. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu A 9, H-10 - pakiet zawierający 182 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m. silnika, kadłuby na części zamienne, skrzynie

Bardziej szczegółowo

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

Olejowskazy, Korki odpowietrzające

Olejowskazy, Korki odpowietrzające Olejowskazy, Korki odpowietrzające 885 Zestawienie produktów Olejowskazy, Korki odpowietrzające Wskaźniki poziomu oleju K0443 Korki magnetyczne K0452 Wskaźniki poziomu oleju K0444 Strona 888 Korki magnetyczne

Bardziej szczegółowo

MONOBLOC / BLOK. Price / Cena (PLN) POS. CODE DESCRIPTION / OPIS

MONOBLOC / BLOK. Price / Cena (PLN) POS. CODE DESCRIPTION / OPIS MONOBLOC / BLOK 001 13-00-0001 MONOBLOC / BLOK 1800,92 008 13-01-0008 FIRST STAGE TIE ROD / SZPILKA 1 ST 11,46 016 13-03-0016 THIRD STAGE TIE ROD / SZPILKA 3 ST 17,16 040 13-02-0040 SECOND STAGE TIE ROD

Bardziej szczegółowo