Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA"

Transkrypt

1 Strona 1 / 6

2 Strona 2 / 6

3 Strona 3 / 6

4 Strona 4 / 6

5 Strona 5 / 6

6 Strona 6 / 6

7 Strona 1 / JM ŚRUBA IMBUSOWA M10x35 do MLT JM PODKŁADKA 10 do MLT JM PODKŁADKA 10 do MLT JM ŚRUBA do MLT JM UCHWYT ZEWNĘTRZNY (POŁOWA) do JM UCHWT WEWNĘTRZNY do MLT JM NAKRĘTKA 6-KĄTNA M4 do MLT JM PODSTAWA do MLT JM PODKŁADKA 4 do MLT JM OGRANICZNIK do MLT JM ŚRUBA M4x12 do MLT JM WSPORNIK USTALAJĄCY B do MLT JM PODKŁADKA 4 do MLT JM SZYNA PŁASKA do MLT JM PŁASKA SZYNA ŚLIZGOWA do MLT JM ŚRUBA M6x JM (zam.jm TI.Y05879) PODKŁAD 3 * JM PODKŁADKA 6 do MLT100 X JM SZYNA ŚLIZGOWA do MLT JM WSPORNIK USTALAJĄCY B do MLT JM POKRYWA PŁASKIEJ SZYNY ŚLIZGOW JM POKRYWA SZYNY ŚLIZGOWEJ do MLT JM SZYNA USTALAJĄCA do MLT JM SZYNA ŚLIZGOWA do MLT JM PODKŁADKA 6 do MLT JM KOŁO ZEBATE do MLT JM NIT 5x9 do MLT JM ŚRUBA M4x JM WAŁEK do MLT JM PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY 6 do MLT JM PŁYTKA ŚLIZGOWA do MLT JM OGRANICZNIK do MLT JM NAKRĘTKA M6 do MLT JM ŚRUBA M6x JM NAKRĘTKA do MLT JM PODPORA BOCZNA STOŁU do MLT A_ JM KOŃCÓWKA PODPORY BOCZNEJ do M JM WKRĘT SAMOGWINTUJĄCY ST3,9x8 d JM ŚRUBA Z ŁBEM KRZYŻOWYM M6x16 d JM WSPORNIK STOŁU do MLT A_ JM (zam.jm TI.Y06354) STÓŁ GŁÓ 1 * 040A1 JM STÓŁ GŁÓWNY A do MLT100 < JM ŚRUBA Z ŁBEM KRZYŻOWYM M5x10 d JM ŚRUBA BLOKUJĄCA do MLT JM PRĘT ŚLIZGOWY do MLT A_ JM TYLNE PRZEDŁUŻENIE STOŁU do MLT 1 * 044A1 JM (=JM x1 + JM x2)TYLN O JM PODKŁADKA 5 do MLT100 2

8 Strona 2 / JM PODKŁADKA do MLT JM NAKRĘTKA BLOKUJĄCA do MLT JM NAKRĘTKA M6 do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA USTALAJĄCA do MLT JM OSŁONA LEWA do MLT JM BOLEC ŁĄCZĄCY do MLT JM SZTYFT do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM NAKRĘTKA do MLT JM OSŁONA BLATU do MLT JM SZTYFT do MLT JM PODKŁADKA A do MLT JM PIERŚCIEŃ do MLT JM ŚRUBA do MLT A_ JM WKŁADKA STOŁU GŁÓWNEGO do MLT 1 063A_ JM PRAWE PRZEDŁUŻENIE STOŁU do ML JM BOLEC do MLT JM NAKRĘTKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM BOLEC do MLT JM POKRYWA A do MLT JM NAKŁADKA PRZEDŁUŻENIA STOŁU do JM OSŁONA B do MLT JM (zam.jm TI.Y06354) PROWAD 2 * JM SLIDING BAR A X JM OSŁONA PRZEDNIA STOŁU do MLT JM GAŁKA BLOKUJĄCA do MLT A_ JM PŁYTKA USTALAJĄCA do MLT JM PŁYTKA OSŁONOWA do MLT JM KOŃCÓWKA WYRZUTNIKA PYŁU do M JM ŚRUBA IMBUSOWA do MLT JM ŚRUBA IMBUSOWA do MLT JM WSPORNIK DO NAWIJANIA PRZEWOD JM OSŁONA PRZEWODU do MLT A_ JM HAK do MLT JM ŚRUBA do MLT JM PŁYTKA DOCISKOWA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM ŚRUBA IMBUSOWA do MLT A_ JM PODSTAWA do MLT JM SPÓD PODSTAWY do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM NAKLEJKA PANELU PRZEDNIEGO do M JM ŚRUBA do MLT JM WSPORNIK PODSTAWY do MLT A_ JM NAKLEJKA LOGO MAKITA do MLT100 1

9 Strona 3 / JM ŚRUBA do MLT JM POKRYWA UKŁADU MIĘKKIEGO ROZR JM UKŁAD MIĘKKIEGO ROZRUCHU do ML JM ŚRUBA do MLT JM UCHWYT PRZEWODU JM POKRYWA WŁĄCZNIKA do MLT JM KASETA WŁĄCZNIKA do MLT A_ JM WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY do ML JM OVERLOAD SWITCH LABEL JM NAKRĘTKA WYŁĄCZNIKA PRZECIĄŻEN 1 107A_ JM (zam.jm ) WŁĄCZNIK A (HV) d 1 * 107A1 JM PRZEŁĄCZNIK MAGNETYCZNY do MLT < JM ŚRUBA do MLT JM NAKRĘTKA do MLT JM DŹWIGNIA BLOKUJĄCA do MLT JM BOLEC BLOKUJĄCY do MLT JM SPRĘŻYNA do MLT JM PODKŁADKA AMORTYZUJĄCA do MLT JM PŁYTKA ZĘBATA do MLT JM PŁYTA PANELU PRZEDNIEGO do MLT JM ŚRUBA do MLT A_ JM WSPORNIK do MLT A_ JM SILNIK 230V do MLT100 1 * D10 INC ,253,256,257,260, * D20 INC. 262,263, ,431, * D30 INC ,466,467 * 120 JM WSPORNIK do MLT JM ŚRUBA do MLT JM KLIN ROZSZCZEPIAJĄCY RZAZ do MLT JM PŁYTKA USTALAJĄCA do MLT JM PŁYTKA ŚLIZGOWA do MLT JM KORPUS do MLT JM POKRYWA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM PRĘT do MLT JM PRĘT do MLT JM KLIN do MLT JM WSPORNIK USTALAJĄCY do MLT JM ŚRUBA do MLT JM KOŁO ZĘBATE do MLT JM PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY do MLT JM WSKAŹNIK do MLT JM PRĘT do MLT JM KOŁO NASTAWCZE do MLT JM ŚRUBA do MLT JM POKRĘTŁO NASTAWCZE do MLT JM ŚRUBA do MLT100 1

10 Strona 4 / JM PŁYTKA do MLT JM FLANSZA WEWNĘTRZNA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM PŁYTKA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM NAKRĘTKA BLOKUJĄCA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM PŁYTKA OCHRONNA do MLT JM FLANSZA ZEWNĘTRZNA do MLT JM NAKRĘTKA do MLT JM PŁYTKA do MLT JM PŁYTKA do MLT JM NAKRĘTKA do MLT JM WSPORNIK do MLT JM POKRYWA do MLT JM UCHWYT do MLT JM SZTYFT do MLT JM SZTYFT do MLT JM KOŁO MIMOŚRODOWE do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM SZTYFT do MLT A_ JM WSPORNIK do MLT JM SPRĘŻYNA do MLT JM ZAPADKA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM WSKAŹNIK do MLT JM ŚRUBA do MLT JM WSPORNIK do MLT JM ZAŚLEPKA LISTWY WZDŁUŻNEJ do ML JM LISTWA WZDŁUŻNA do MLT JM NAKRĘTKA BLOKUJĄCA do MLT JM BOLEC do MLT JM ZAŚLEPKA LISTWY WZDŁUŻNEJ do ML JM LISTWA ŚLIZGOWA do MLT JM WSKAŹNIK do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM NAKRĘTKA MOTYLKOWA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM GAŁKA BLOKADY do MLT JM NAKLEJKA ZE SKALĄ do MLT JM UCHWYT do MLT JM SZTYFT do MLT JM PRĘT GWINTOWANY do MLT JM ŁĄCZNIK POKRĘTŁA do MLT JM PŁYTKA do MLT100 1

11 Strona 5 / JM ZAŚLEPKA LISTWY do MLT JM LISTWA do MLT JM BOLEC do MLT A_ JM PODZIAŁKA KĄTOWA do MLT JM PŁYTKA do MLT JM PRZEWÓD ZASILAJĄCY do MLS JM ŚRUBA POKRYWY OBUDOWY SILNIKA JM POKRYWA OBUDOWY SILNIKA do MLT JM NAKRĘTKA SZCZOTKI WĘGLOWEJ do JM SZCZOTKI WĘGLOWE KPL. do MLS JM UCHWYT SZCZOTEK WĘGLOWYCH do JM PŁYTKA OBUDOWY SILNKA do MLT JM (zam. JM ) PIERŚCIEŃ AMORT JM am.jm ŁOŻYSKO do MLT100 1 * JM ŁOŻYSKO Z do MLT100 < 1 256A_ JM STOJAN do MLT JM ŚRUBA do MLT A_ JM WIRNIK do MLT JM (zam.jm ) ŁOŻYSKO WIRNIKA 1 * JM ŁOŻYSKO Z do MLT100 < JM PIERŚCIEŃ do MLT JM (zam. JM ) KASETA PRZEKŁAD 1 * JM OBUDOWA PRZEKŁADNI do MLT100 < JM ŚRUBA M5x35 do MLT JM ŚRUBA M5x16 do MLT JM GNIAZDO ŁOŻYSKA do MLT JM ŁOŻYSKO do MLT JM PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY do MLT JM WRZECIONO ZEWNĘTRZNE do MLT JM KLIN WZDŁUŻNY WRZECIONA do MLT JM ZĘBATKA WRZECIONA do MLT JM PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY WRZECIONA JM TULEJKA do MLT JM PŁYTKA do MLT JM HACZYK do MLT JM ZACISK do MLT JM TABLICZKA ZNAMIONOWA do MLT A_ JM SCALE LABEL 1 281A_ JM SCALE LABEL 1 283A_ JM SCALE LABEL 2 * 283A1 JM SCALE LABEL X JM ŚRUBA M6x20 do MLT JM OSŁONA TARCZY TNĄCEJ do MLT JM ŚRUBA do MLT JM WARNING LABEL JM ETYKIETA Z OSTRZEŻENIEM do MLT JM KONDENSATOR do MLT A_ JM OSŁONA TARCZY TNĄCEJ KPL. do MLT 1

12 Strona 6 / 8 D10 INC ,122,285,286, A_ JM NAKŁADKA STOŁU KPL. do MLT100 1 D10 INC. 70, A_ JM (zam.jm TI.Y06354) PROWAD 1 * D10 INC. 72,283 * 311A1 JM SLIDING BAR A ASSEMBLY (MMSCAL X 1 D10 INC. 72, A_ JM OSŁONA PRZEDNIA STOŁU ZE SKALĄ 1 D10 INC. 73, A_ JM PIERŚCIEŃ REDUKCYJNY TARCZY TN 1 314A_ JM KORPUS GŁÓWNY do MLT A_ JM WŁĄCZNIK KPL. do MLT100 1 D10 INC ,291,430, A_ JM PROWADNICA WZDŁUŻNA do MLT100 1 D10 INC. 121, , ,175 D20 INC. 176,418,435,458,484,500 D30 INC. 501, A_ JM SKALA KĄTOWA do MLT100 1 D10 INC. 92,157,174, ,452, D20 INC. 483,485, JM OBUDOWA SILNIKA KPL. do MLT100 1 D10 INC A_ JM WIRNIK KPL. do MLT100 1 D10 INC. 254,255,258, JM (zam. JM ) OBUDOWA PRZEKŁ 1 * D10 INC. 261,271 * JM OBUDOWA PRZEKŁADNI do MLT100 < 1 D10 INC. 261, JM WRZECIONO ZEWNĘTRZNE KPL. do M 1 D10 INC JM PODKŁADKA 6 do MLT JM PODKŁADKA 6 do MLT JM PODKŁADKA 6 do MLT JM PODKŁADKA 6 do MLT JM PODKŁADKA 6 do MLT JM PODKŁADKA 6 do MLT JM PODKŁADKA 6 do MLT JM PODKŁADKA 6 do MLT JM ŚRUBA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM PODKŁADKA 4 do MLT JM PODKŁADKA 4 do MLT JM PODKŁADKA 4 do MLT100 1

13 Strona 7 / JM PODKŁADKA 4 do MLT JM PODKŁADKA 4 do MLT JM PODKŁADKA 4 do MLT JM PODKŁADKA 4 do MLT JM PODKŁADKA 4 do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM ŚRUBA M6x JM ŚRUBA M6x JM PODKŁADKA 4 do MLT JM PODKŁADKA 4 do MLT JM PODKŁADKA 4 do MLT JM PODKŁADKA 4 do MLT JM PODKŁADKA 4 do MLT JM (zam.jm TI.Y05879) PODKŁAD JM (zam.jm TI.Y05879) PODKŁAD JM (zam.jm TI.Y05879) PODKŁAD JM (zam.jm TI.Y05879) PODKŁAD JM (zam.jm TI.Y05879) PODKŁAD JM NAKRĘTKA M6 do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM ŚRUBA Z ŁBEM KRZYŻOWYM M5x10 d JM ŚRUBA Z ŁBEM KRZYŻOWYM M5x10 d JM ŚRUBA Z ŁBEM KRZYŻOWYM M5x10 d JM ŚRUBA Z ŁBEM KRZYŻOWYM M5x10 d JM ŚRUBA Z ŁBEM KRZYŻOWYM M5x10 d JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM ŚRUBA M4x12 do MLT JM ŚRUBA M4x12 do MLT JM ŚRUBA M4x12 do MLT JM ŚRUBA M4x12 do MLT JM PODKŁADKA 5 do MLT JM PODKŁADKA 5 do MLT JM ŚRUBA do MLT JM ŚRUBA do MLT100 1

14 Strona 8 / JM ŚRUBA M4x JM ŚRUBA M4x JM ŚRUBA M4x JM ŚRUBA M4x JM WKRĘT SAMOGWINTUJĄCY ST3,9x8 d JM ŚRUBA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM NAKRĘTKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM BOLEC do MLT JM ŚRUBA Z ŁBEM KRZYŻOWYM M6x16 d JM ŚRUBA BLOKUJĄCA do MLT JM ŚRUBA do MLT JM NAKRĘTKA BLOKUJĄCA do MLT JM PODKŁADKA do MLT JM NAKRĘTKA M6 do MLT JM UCHWYT ZEWNĘTRZNY (POŁOWA) do JM UCHWT WEWNĘTRZNY do MLT JM NAKRĘTKA 6-KĄTNA M4 do MLT JM OGRANICZNIK do MLT JM SZYNA ŚLIZGOWA do MLT JM WSPORNIK STOŁU do MLT JM PODKŁADKA A do MLT JM POKRYWA A do MLT JM OSŁONA B do MLT JM PŁYTKA ŚLIZGOWA do MLT JM KLIN do MLT JM KOŁO ZĘBATE do MLT JM PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY do MLT JM ŚRUBA do MLT JM POKRYWA do MLT JM NAKRĘTKA MOTYLKOWA do MLT JM KOŃCÓWKA PODPORY BOCZNEJ do M 1 A01 JM PŁYTKA DOCISKOWA do MLT100 1 A02 JM KLUCZ DO NAKRĘTKI KONTRUJĄCEJ 2 A03 JM SPRAWDZIAN KĄTA PROSTEGO do ML 1 A04 JM KLUCZ IMBUSOWY do MLT100 1 A05 JM TARCZA TNĄCA 260x30mm Z40 do MLT 1

Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W

Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Strona 1 / 2 Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Strona 2 / 2 Strona 1 / 7 001 JM23300009 HEX BOLT M8X16 2 002 JM23300010 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA

Bardziej szczegółowo

Model 2704 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model 2704 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 122738-8 (MCA) OSŁONA BEZPIECZEŃSTWA do 1 C10 890408-4 CAUTION LABEL 1 D10 INC. 2-16 002 268135-5 SHOULDER

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 265995-6 ŚRUBA 4x18 3 687054-0 PŁYTKA 4 662971-5 POWER SUPPLY CORD 1.0-6-1.56 5 682506-6 OSŁONA PRZEWODU ZASILAJĄCEGO 12-90

Bardziej szczegółowo

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA Strona 1 / 2 Strona 2 / 2 Strona 1 / 10 001 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 002 265995-6 (MKC) ŚRUBA 4x18 2 003 687054-0 PŁYTKA 1 * 003-1 687149-9 STRAIN RELIEF O 1 004 662971-5 POWER SUPPLY

Bardziej szczegółowo

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 233948-3 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY do HR5211C 1 1,80 003 257280-1 PIERŚĆIEŃ

Bardziej szczegółowo

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 5 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 231984-3 SPRĘŻYNA 1 2,20 003 267272-2 PODKŁADKA 28 do HM0860C

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630 1 katalogowy części Nazwa 1 286288-8 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2300 2 455393-4 POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630 3 325813-1 PIERŚCIEŃ 21 do HR2300 4 346177-0 PODKŁADKA do HR2300 5 233916-6 SPRĘŻYNA

Bardziej szczegółowo

Model LS0815FL SLIDE COMPOUND MITER SAW 216MM

Model LS0815FL SLIDE COMPOUND MITER SAW 216MM Strona 1 / 3 Strona 2 / 3 Strona 3 / 3 Strona 1 / 7 001 JM23500132 BUFFER PAD 4 003 JM23100016 PODKŁADKA 4 do LS1018L 4 004 JM23500008 CROSS HEAD SCREW M4X10 4 005 JM23500009 PIVOT SHAFT 1 006 JM23510001

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286269-2 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HM 1 002 450592-3 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR 1 003 231984-3 SPRĘŻYNA 1 004 331823-8 PIERŚCIEŃ UCHWYTU do HR3540/41FC 1 005 310257-8

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252 1 katalogowy części Nazwa 2 266326-2 (zam. 265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953 3 188656-0 DŹWIGNIA do EBH252 4 638705-8 LEAD UNIT 5 451081-1 UCHWYT KABLA do EBH253 6 452005-0 CORRUGATE TUBE

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42 1 katalogowy części Nazwa 1 168712-2 BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH 2 962201-7 RETAINING RING (INT) R-42 3 211387-7 ŁOŻYSKO KULKOWE 6004LLU do EM4351UH 4 961090-7 PIERŚCIEŃ WR-20 do EM4351UH MS4300.4U 5 318849-7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" SPRĘŻYNA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU DOLMAR SPRĘŻYNA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 5 038114270 ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/7900 7 038114031 PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" 11 038117050 SPRĘŻYNA 8 038117020 DŹWIGNIA WYCHWYTNIKA; 0829-7 9 038117030 PRZEGUB

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 893509-7 CAUTION LABEL 2 451601-1 SPACER 24 3 141238-9 WAŁ do EX2650LH 5 911233-1 ŚRUBA 6 141008-6 SHAFT PIPE B COMPLETE 7 266034-5 ŚRUBA 4X16 4304 8 452840-6 RELEASE

Bardziej szczegółowo

ELF cennik części zamiennych

ELF cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000 podkładka zębata 1,66 24

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SZTYFT do 7104L SZTYFT do 7104L PIN TENSION SPRING 22

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SZTYFT do 7104L SZTYFT do 7104L PIN TENSION SPRING 22 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 951172-3 SZTYFT do 7104L 2 951172-3 SZTYFT do 7104L 3 256414-3 PIN 16-29 4 231743-5 TENSION SPRING 22 5 256621-8 PIN 16 6 256415-1 PIN 16-29 7 273008-9 GRIP COVER

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 142 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 143 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 144 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 141 195245140 POKRYWA

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 195114172 2 195117050 POKRYWA GÓRNA RĘKOJEŚCI do DCS3501/4301 3 913455164 ŚRUBA 4 195117030 DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301 5 195117020 POŚREDNIA DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy Numer Nazwa części

Numer katalogowy Numer Nazwa części 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7 OSŁONA SPIRALNA 2 do

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7

Bardziej szczegółowo

SPARE PARTS LIST PAGE 1

SPARE PARTS LIST PAGE 1 PAGE 1 001 JM21000018 [1] SRUBA IMBUSOWA M5x12 do LB1200F 4 002 JM21000019 [1] PODKLADKA SPREZYSTA 5 do LB1200F 4 003 JM21000020 [1] PODKLADKA 5 do LB1200F 4 004 JM21000021 [1] POKRYWA KPL. do LB1200F

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 1 katalogowy części Nazwa 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3

Bardziej szczegółowo

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY 2 Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. Spis treści System Veranda...04 System Veranda S...09 System Veranda FTS...14 System Veranda

Bardziej szczegółowo

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY 2 SELT - SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w każdym czasie zmian dotyczących wyrobów bez uprzedzenia. Spis treści System Veranda 4 System Veranda S 9 System Veranda

Bardziej szczegółowo

HUMMEL cennik części zamiennych

HUMMEL cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 11 0980.1008.000 nakrętka 5,94 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000

Bardziej szczegółowo

CENNIK CZĘSCI ZAMIENNYCH

CENNIK CZĘSCI ZAMIENNYCH CENNIK CZĘSCI ZAMIENNYCH AKTUALNY 19.09.2017 Firma Z-POWER - autoryzowany przedstawiciel marki CELMA prezentuje aktualny cennik narzędzi do posiadanych modeli. Każdy model został opisany przez załączony

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 145 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 146 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 147 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 140 181245250 (zam. 181245251)

Bardziej szczegółowo

STAN CZĘśCI - CELMA. Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość

STAN CZĘśCI - CELMA. Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość STAN CZĘśCI - CELMA Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość 1. 0613-400-001 KOŁO PASOWE ZĘBATE Z=99 DBSSg114 14.50 2. 0613-500-002 PŁOZA STAŁA DBHEH 75IIB 24.99 3. 0638-440-001 TULEJA SAMOSMARUJĄCA 4. 0639-112-192

Bardziej szczegółowo

ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém

ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém Nasze atuty: - fachowe doradztwo techniczne - krótki czas od projektu do realizacji - możliwość łatwej rozbudowy i modyfikacji konstrukcji - projektowanie

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ lp Nazwa Stan j.m jednostkowa cena wyprzedaży netto 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 83,22 zł 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 83,22 zł 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 54,30

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 26 304073162 OSŁONA do HTS6000/HT2960 28 300064407 27 302700322 POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 31 303500465 SPRZĘGŁO do HTS6000/HT2960 30 300031626 PODKŁADKA do HTS6000/HT2960 21 300018326 ŚRUBA do

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

"Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu "Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Amortyzator tablicy 9320PL0740840 szt. 9 2 ZS PAB-3-4/400 2 Bęben sprzęgła 5342PL0302079 szt. 3 2 Piła

Bardziej szczegółowo

NR. SKAN KOD NAZWA 1 CZ Zderzak przód 2 CZ Nakrętka z kołnierzem. 4 CZ Błotnik przód prawy

NR. SKAN KOD NAZWA 1 CZ Zderzak przód 2 CZ Nakrętka z kołnierzem. 4 CZ Błotnik przód prawy Page 1 of 18 Części Quad110 Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1580mm? Szerokość 930 mm? Wysokość 920 mm? Liczba osi 2? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,5 km? Max prędkość 55 km/h?

Bardziej szczegółowo

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko:

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko: KHW S.A Nr sprawy: WP-M-171-042401-2016 Załącznik nr 2 Miejscowość: Data.. FORMULARZ CENOWY Pełna nazwa Wykonawcy: Siedziba Wykonawcy (adres): Województwo, powiat: NIP: REGON: Nr fax: - - - Osoba prowadząca

Bardziej szczegółowo

Informacja o częściach zamiennych

Informacja o częściach zamiennych Informacja o ach zamiennych WCIĄGARKI I PRZECIĄGARKI PNEUMATYCZNE Liftstar i Pullstar LS2-300R, LS2-600R, PS2-1000R, Zachować instrukcję MHD56283JC Edycja 5 (1) Maj 2009 Ingersoll-Rand Company Zezwalać

Bardziej szczegółowo

000.274 Rolka dociskowa Ø 0.20 mm 24.55.168 000.437 Szczotka węglowa 24.55.165 001.427 Element zasilający 23.06.222 002.264 Zamiennik 002.254 002.264 Cieplarka 009.027 24.55.713 012.948 Smar Microlube

Bardziej szczegółowo

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r.

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r. Celma TOOLS S.A. ul. Przemysłowa 10 43-440 Goleszów Dz. SprzedaŜy tel./fax: 033 / 85 28 119 Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r. Cena detal. Cena detal. 1 0631-241-015 ŁOśYSKO

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 4 PH 1/17064 Kpl podkładek poz. 484957 3 szt. 5 PH 1/18042 Uchwyt 6 szt. 6 PH 1/19014 Uchwyt 1 szt. 7 PH 1/28003

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

Rys. 13 Krajalnica żywności 210p

Rys. 13 Krajalnica żywności 210p Rys. 13 Krajalnica żywności 210p Lp. Nr części Nazwa elementu 1. 14 F Kondensator pracy 2. 060 Lampka sygnalizacyjna 3. RUC Przekaźnik sterujący 4. EA22 Przyciski sterownicze 5. 2628 Mikrowyłącznik pokrywy

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA PRZETARGU

SPECYFIKACJA PRZETARGU System SZYK/PRZETARGI RPP-d Załącznik nr WP-M-097-0440-05 DOSTAWA CZĘŚCI WIERTNIC TYPU WDP C, WD 0, WMD 50, MDR 0/06, MDR 06 DO KHW S.A. W OKRESIE OD DNIA ZAWARCIA UMOWY DO DNIA..05R. G4--6d ZĘBATKA,00

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO.

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO. 1 katalogowy części Nazwa 1 412144-8 KOLANKO do EB7650T 2 213645-7 O RING 93 4 803W17-8 5 805X41-3 6 801D19-4 SERIAL NO. LABEL 7 803T61-7 8 454893-1 OSŁONA SPIRALNA PRZEDNIA do EB7650T 10 922343-9 11 240152-7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000 katalogowy 1 6908502400 TULEJA CIĘGNA do EVH2000 2 0630039751 LINKA BOWDENA do EVH2000 3 0140049770 (zam. 911128-8) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX2500 4 0660000371 WŁĄCZNIK KPL. do EVH2000 5 6906507500 PŁYTKA

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Lp. Wyszczególnienie 1. Przedmiot zamówienia OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Dane Dostawa części zamiennych do sprzętu przeładunkowego 2. Ilość Zgodnie z załącznikiem 3. CPV 34900000-6 4. Inne normy NIE 5.

Bardziej szczegółowo

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000 1 katalogowy części Nazwa 1 6908502400 TULEJA CIĘGNA do EVH2000 2 0630039751 LINKA BOWDENA do EVH2000 3 0140049770 (zam. 911128-8) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX2500 4 0660000371 WŁĄCZNIK KPL. do EVH2000 5

Bardziej szczegółowo

S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a

S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a 05.06.2009 min. 39 146 S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a 2 0 0 9 19 51 8 238 70 108 SELT SPS ul. Głogowska 24a, 45-315 Opole 35 Wydział Żaluzji Fasadowych i Refleksoli ul. Pużaka 43,

Bardziej szczegółowo

NYSA, ŻUK, UAZ, LUBLIN

NYSA, ŻUK, UAZ, LUBLIN WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części do samochodów GAZ, NYSA, ŻUK, UAZ, LUBLIN - pakiet zawierający 162 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m.in.: koła pasowe, amortyzatory, przeguby,

Bardziej szczegółowo

24 elementy pompy ciepła - jednostka zewnętrza KRS 21 22 23 elementy pompy ciepła 1 krata przednia 2 uchwyty mocujące 15 16 30 29 28 27 17 26 18 25 19 20 3 obudowa przednia 4 nakrętka 5 uszczelka 6 osiowy

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6

SPIS TREŚCI. Elementy łączące - rowek 6 SPIS TREŚCI Profile - Moduł 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 trójrowkowy 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L

Bardziej szczegółowo

SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY

SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY sun protection systems SUPLEMENT TECHNICZNY VERANDY Spis treści: 1. SYSTEM VERANDA SR... 3 1.1. Widok rozstrzelony... 4 1.2. Przekroje... 5 1.3. Wymiary - montaż... 6 1.4. Wymiary - montaż grupowy... 7

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH 26 Poz. 1. 2. 3. 4. 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Nazwa zespołu Rama dolna kompletna z zaczepem obrotowym Podajnik folii kompletny Rama ruchoma kompletna Rama obrotowa kompletna Instalacja hydrauliczna

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

"Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)"

Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) "Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)" Lp. 1 Bezpiecznik szklany 5x20 5920PL1450372 szt. 15 2 2 Bezpiecznik szklany szybki

Bardziej szczegółowo

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Spis treści Typ kompresora Nr strony Pole Position 221 3 GV 34-24 PCM 3 6 B 2800 I/50 9 B 2800 B/100 12 B 3800 B/200 15 B 4900/200

Bardziej szczegółowo

KORA 2 SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KORA 2 SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH AGROMET PILMET Sp. z o.o. ul. Fabryczna PL 9 30 BRZEG tel. + 8 77 5 86 fax. + 8 77 6 0 83 Serwis tel. + 8 77 5 www.uniagroup.com SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW KORA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Przed uruchomieniem

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA 1 DA00000379 ROZRUSZNIK do EM2600U 2 DA00000380 KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA00000096 4 DA00000064 USZCZELKA OLEJOWA do EM2600 5 DA00000381 USZCZELKA WAŁU KORBOWEGO do EM2600U 6 DA00000382 7

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

PŁUG ZAWIESZANY OBROTOWY U061 I U061/1 KATALOG CZĘŚCI

PŁUG ZAWIESZANY OBROTOWY U061 I U061/1 KATALOG CZĘŚCI PŁUG ZAWIESZANY OBROTOWY U061 I U061/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI -PŁUG ZAWIESZANY OBROTOWY U061 I U061/1 SPIS TREŚCI 1. PŁUG CZTEROSKIBOWY Z ZABEZPIECZENIEM

Bardziej szczegółowo

Na wyrób został wydany certyfikat nr 47/2003 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa.

Na wyrób został wydany certyfikat nr 47/2003 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać:. dokładny adres zamawiającego,. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ),. typ

Bardziej szczegółowo

Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z FUEL CAP RETAINER UCHWYT

Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z FUEL CAP RETAINER UCHWYT 79722 Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z7972201 FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z7972202 PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z7972203 FUEL CAP RETAINER UCHWYT POKRYWY WLEWU PALIWA 4 Z7972204 SCREW M5X12 ŚRUBA

Bardziej szczegółowo

WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK507D2/A3 WK605D2/A3

WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK507D2/A3 WK605D2/A3 WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK507D2/A3 WK605D2/A3 Techniczna instrukcja obsługi oryginalna Niniejsza instrukcja ważna jest łącznie z Ogólną instrukcją obsługi: NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE Wiertarki, Wkrętaki,

Bardziej szczegółowo

SZLIFIERKA BEZPYŁOWA PRO-SPRAY DT600 INSTRUKCJA OBSŁUGI

SZLIFIERKA BEZPYŁOWA PRO-SPRAY DT600 INSTRUKCJA OBSŁUGI SZLIFIERKA BEZPYŁOWA PRO-SPRAY DT600 INSTRUKCJA OBSŁUGI 1 OSTRZEŻENIA BEZPIECZEŃSTWA UWAGA: W celu ograniczenia ryzyka powstania pożaru, porażenia prądem lub powstania jakichkolwiek obrażeń użytkownika

Bardziej szczegółowo

WIERTARKA KOLUMNOWA DP51020F PRZED UŻYCIEM NARZĘDZIA DOKŁADNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z INSTRUKCJĄ.

WIERTARKA KOLUMNOWA DP51020F PRZED UŻYCIEM NARZĘDZIA DOKŁADNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z INSTRUKCJĄ. WIERTARKA KOLUMNOWA DP51020F PRZED UŻYCIEM NARZĘDZIA DOKŁADNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z INSTRUKCJĄ. 2 Spis treści I. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA... 2 II. DANE TECHNICZNE... 3 III. ROZPAKOWANIE I SPRAWDZENIE ZAWARTOŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r.

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. 1 1,0 9 1 Ciężarek regulatora 7 1 3 9-3 6 2 2 Ciężarek regulatora 9 1 1 0-9 7 3 7 1 3 9-6 1 5 4 7 1 3 9-6 1 5 A 5 7 1 3 9-6 1 5B 6

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 20/02/TUT/2017

Zapytanie ofertowe nr 20/02/TUT/2017 Zapytanie ofertowe nr 20/02/TUT/2017 Załącznik nr 3 do Zapytania Ofertowego nr 20/02/TUT/2017 (pieczęć Oferenta) PKP INTERCITY S.A. ul. Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa W odpowiedzi na zapytanie

Bardziej szczegółowo

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Dobre Miasto 2006 Biuro Handlu i Marketingu Wykaz tablic katalogowych Lp. Nazwa tablicy Nr tablicy 1 Blok cylindrowy 1 2 Układ sterowania silnika 2 3 Wał korbowy

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA. Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA. Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m. Sposób zamawiania części KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok,

Bardziej szczegółowo

Górny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.746 Dolny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.766 002.264 Zamiennik 590002254 002.264 024.097 Mikroprzełącznik 24.55.715 025.726 Wąż pakowany po 10 m 24.55.431

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

V Piec konwekcyjno-parowy piekarski MODEL:

V Piec konwekcyjno-parowy piekarski MODEL: V1.0 02-2015 Piec konwekcyjno-parowy piekarski MODEL: 9006150 1 V9006150-01 Szyba zewnętrzna 2 V9006150-02 Wspornik drzwi 3 V9006150-03 Wspornik drzwi 4 V9006150-04 Listwa górna 5 V9006150-05 Wspornik

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers 19032400000 Plomba (10x) 11,28 13,76 3 Junkers 19045212420

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA SERWISOWA

INSTRUKCJA SERWISOWA 35-016 Rzeszów maj 2007 ul. Hoffmanowej 19 INSTRUKCJA SERWISOWA 1. PARAMETRY TECHNICZNE WENTYLATORA TYP 24Z010 Parametry / Typ wentylatora Napięcie znamionowe Moc znamionowa Klasa izolacji Zabezpieczenie

Bardziej szczegółowo

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego)

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) tabela 41 L.p. Nazwa części lub podzespołu indeks części Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) okres gwarancji producent Cena jednostkowa brutto Łącznie brutto

Bardziej szczegółowo

ZASILACZ DC 150W RKS-8000ZD-B

ZASILACZ DC 150W RKS-8000ZD-B OŚRODEK DWCZO-ROZWOJOWY 1.07.2010 DOKUMENTCJ KONSTRUKCYJN ZSILCZ DC 10W RKS-000ZD- 01_000ZD-.00.01_Zasilacz DC. Rysunek złoŝeniowy 02_000ZD-.00.02_Zasilacz DC. Rysunek złoŝeniowy elementów obudowy 03_000ZD-.01.01_Zasilacz

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA PRZETARGU

SPECYFIKACJA PRZETARGU System SZYK/PRZETARGI RPP-d Załącznik nr WP-M-078-059-07 DOSTAWA CZĘŚCI I ELEMENTÓW ZAMIENNYCH DO LAMP NAHEŁMNYCH PRODUKCJI: PEG, ELEKTROMETAL ORAZ FASER DO KHW S.A. W OKRESIE OD DNIA ZAWARCIA UMOWY DO

Bardziej szczegółowo

WZÓR FORMULARZ OFERTOWY

WZÓR FORMULARZ OFERTOWY ... (pieczęć wykonawcy) Numer referencyjny: 1300/RZ/2018 WZÓR FORMULARZ OFERTOWY W związku z postępowaniem prowadzonym w trybie przetargu na Dostawę części zamiennych do sprzętu przeładunkowego z podziałem

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43 SPECYFIKACJA TŚM DO STAR 660 - poz. 43 Lp. Nazwa jm. Ilość 1 Analizator rozcieńczania oleju ARD 2 szt 1 2 Docierarka ręczna do zaworów szt 1 3 Drążek zewnętrzny do pomiaru zbieżności kół szt 2 4 Dymomierz

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie resorowe rama 140x140 rozstaw 100cm odkładnie pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie resorowe rama 140x140 rozstaw 100cm odkładnie pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie resorowe rama 140x140 rozstaw 100cm odkładnie pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo