CENNIK CZĘSCI ZAMIENNYCH

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "CENNIK CZĘSCI ZAMIENNYCH"

Transkrypt

1 CENNIK CZĘSCI ZAMIENNYCH AKTUALNY

2 Firma Z-POWER - autoryzowany przedstawiciel marki CELMA prezentuje aktualny cennik narzędzi do posiadanych modeli. Każdy model został opisany przez załączony schemat instalacyjny wraz z wymienionymi częściami. Obok danej pozycji podane są sprzedawane ilości oraz ceny netto. Zamówienie prosimy wysyłać z podanymi indexami na adres: W przypadku zapytań o części nie dostępne na schemacie do Państwa dyspozycji pozostają nasi pracownicy: Łukasz Dziubiński tel Bartosz Zamolski tel SPIS ZAWARTOŚCI: OP2000P PRWg 26GEO PRAg 125C WAK-Li 14GEO PRCm 13GEO WAK-Li 18GEO PRCm 13IEO DBSMm 75C PRCz 13GEO PRAw 130A PRCz 13IEO PRCr 10/6AEO PRDa 140AEO PRCr 10/6S PRDa 150DEO WAK-12 WAK-Li 18DD WAK-14

3 Opalarka OP2000P

4 Opalarka OP2000P Poz. Nazwa detalu Numer indeksu Il. Sztuk CENA 6 Grzałka kompletna ,67 zł 13 Silnik ,97 zł 19 Łącznik ,67 zł 24 Przewód zasilający zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

5

6 Szlifierka kątowa PRAg 125C Poz. Nazwa detalu Numer indeksu Il. Sztuk CENA 1 Wkładka łożyska ,61 zł 2 Łożysko ,38 zł 3 Wirnik ,38 zł 4 Pierścień zabezpieczający ,10 zł 6 Łożysko ,26 zł 11 Korpus głowicy ,13 zł 12 Łożysko ślizgowe ,94 zł 13 Pierścień zabezpieczający ,50 zł 15 Koło zębate stożkowe ,15 zł 17 Łożysko ,38 zł 18 Tarcza łożyskowa ,26 zł 21 Osłona tarczy ,26 zł 29 Szczotka ,00 zł 34 Rękojeść dodatkowa ,22 zł 35 Koło zębate stożkowe wirnika ,38 zł 39 Stojan ,17 zł 45 Łącznik ,98 zł 46 Kondensator ,10 zł 47 Cięgno ,10 zł 48 Przesuwka ,10 zł 49 Wkręt ,60 zł 50 Wpust czółenkowy ,20 zł 51 Wrzeciono ,50 zł 52 Tarcza górna ,50 zł 53 Tarcza dolna ,50 zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

7 Wiertarka udarowa PRCm 13 GEO

8 PRCm 13 GEO Poz. Nazwa detalu Numer indeksu Il. Sztuk CENA 1 Wkręt m6x25 lewy ,22 zł 2 Uchwyt wiertarski ,66 zł 3 Pierścień osadczy sprężynujący w ,67 zł 4 Osłona przeciwpyłowa ,79 zł 5 Wrzeciono ,57 zł 8 Łożysko z ,79 zł 12 Korpus głowicy ,25 zł 13 Przełącznik rodzaju pracy ,45 zł 15 Płytka przełącznika ,57 zł 16 Pokrywka przesuwki ,01 zł 17 Przesuwka ,45 zł 18 Koło zębate ,73 zł 19 Podkładka sprężysta 10,6x ,11 zł 20 Sprężyna ,11 zł 21 Podkładka elastyczna ,11 zł 22 Tarcza zapadkowa ,49 zł 23 Łożysko 698 2z ,29 zł 24 Korpus przekładni ,93 zł 25 Uszczelka 19,5/8x ,22 zł 26 Łożysko 609 2rs ,09 zł 27 Wirnik ,30 zł 29 Przesłona ,12 zł 31 Stojan ,94 zł 32 Łożysko 607 2z ,34 zł 33 Kaptur łożyska ,46 zł 34 Korpus silnika ,98 zł 36 Przekładka ,67 zł 37 Szczotka zł 38 Szczotkotrzymacz ,99 zł 39 Sprężyna spiralna ,02 zł 40 Rękojeść lewa ,99 zł 42 Dławik ,25 zł 43 Wkręt do tworzyw 3x ,28 zł 44 Łącznik ,65 zł 45 Kondensator ,91 zł 46 Odgiętka ,70 zł 51 Rękojeść prawa ,24 zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

9 Wiertarka udarowa PRCm 13 IEO

10 Wiertarka udarowa jednobiegowa PRCm 13 IEO Poz. Nazwa detalu Numer indeksu Il. Sztuk CENA 1 Wkręt m6x25 lewy ,22 zł 2 Uchwyt wiertarski ,66 zł 3 Pierścień osadczy sprężynujący w ,67 zł 4 Osłona przeciwpyłowa ,79 zł 5 Wrzeciono ,57 zł 8 Łożysko z ,79 zł 12 Korpus głowicy ,25 zł 13 Przełącznik rodzaju pracy ,45 zł 15 Płytka przełącznika ,57 zł 16 Pokrywka przesuwki ,01 zł 17 Przesuwka ,45 zł 18 Koło zębate ,73 zł 19 Podkładka sprężysta 10,6x ,11 zł 20 Sprężyna ,11 zł 21 Podkładka elastyczna ,11 zł 22 Tarcza zapadkowa ,49 zł 23 Łożysko 698 2z ,29 zł 24 Korpus przekładni ,93 zł 25 Uszczelka 19,5/8x ,22 zł 26 Łożysko 609 2rs ,09 zł 27 Wirnik ,30 zł 29 Przesłona ,12 zł 31 Stojan ,94 zł 32 Łożysko 607 2z ,34 zł 33 Kaptur łożyska ,46 zł 34 Korpus silnika ,98 zł 36 Przekładka ,67 zł 37 Szczotka ,58 zł 38 Szczotkotrzymacz zł 39 Sprężyna spiralna ,02 zł 40 Rękojeść lewa ,99 zł 42 Dławik ,25 zł 43 Wkręt do tworzyw 3x ,28 zł 44 Łącznik ,65 zł 45 Kondensator ,91 zł 46 Odgiętka ,70 zł 51 Rękojeść prawa ,24 zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

11 Wiertarka PRCz 13 GEO

12 Wiertarka udarowa PRCz 13 GEO Poz. Nazwa detalu Numer indeksu Il. Sztuk CENA 1 Wkręt m6x30 lewy ,45 zł 2 Uchwyt wiertarski ,49 zł 3 Pierścień osadczy sprężynujący w ,67 zł 5 Pierścień ,25 zł 6 Wrzeciono ,25 zł 8 Sprężyna ,90 zł 9 Podkładka 30/17,2x ,67 zł 10 Łożysko rs ,44 zł 11 Tarcza zapadkowa ,66 zł 12 Pierścień osadczy sprężynujący z ,2 zł 13 Tarcza zapadkowa ,66 zł 20 Pierścień osadczy sprężynujący z ,8 zł 21 Pierścień osadczy sprężynujący z ,2 zł 23 Pokrętło przełącznika biegów ,15 zł 26 Koło zębate II b ,38 zł 27 Kołek 4x ,2 zł 28 Sprzęgło - zespół ,45 zł 29 Koło zębate II a ,38 zł 39 Zespół przesuwki ,80 zł 40 Kołek ustalający 6x70, ,69 zł 41 Korpus pośredni ,85 zł 44 Łożysko 609 2rs ,09 zł 46 Wirnik ,04 zł 47 Kaptur łożyska ,46 zł 48 Przesłona ,15 zł 50 Stojan ,43 zł 52 Korpus silnika ,98 zł 53 Separator ,22 zł 54 Szczotkotrzymacz ,19 zł 55 Szczotka zł 56 Sprężyna spiralna ,02 zł 61 Rękojeść prawa ,44 zł 62 Dławik ,25 zł 63 Rękojeśc lewa ,99 zł 64 Łącznik ,65 zł 65 Kondensator ,25 zł 68 Przewód przyłączeniowy ,36 zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

13 Wiertarka PRCz 13 IEO

14 Wiertarka udarowa dwubiegowa PRCz 13 IEO Poz. Nazwa detalu Numer indeksu Il. Sztuk CENA 1 Wkręt m6x30 lewy ,45 zł 2 Uchwyt wiertarski ,49 zł 3 Pierścień osadczy sprężynujący w ,67 zł 5 Pierścień ,25 zł 6 Wrzeciono ,25 zł 8 Sprężyna ,90 zł 9 Podkładka 30/17,2x ,67 zł 10 Łożysko rs ,44 zł 11 Tarcza zapadkowa ,66 zł 12 Pierścień osadczy sprężynujący z ,22 zł 13 Tarcza zapadkowa ,66 zł 20 Pierścień osadczy sprężynujący z ,45 zł 21 Pierścień osadczy sprężynujący z ,34 zł 23 Pokrętło przełącznika biegów ,15 zł 26 Koło zębate II b ,38 zł 27 Kołek 4x ,67 zł 28 Sprzęgło - zespół ,45 zł 29 Koło zębate II a ,38 zł 39 Zespół przesuwki ,80 zł 40 Kołek ustalający 6x70, ,69 zł 41 Korpus pośredni ,85 zł 44 Łożysko 609 2rs ,09 zł 46 Wirnik ,04 zł 47 Kaptur łożyska ,46 zł 48 Przesłona ,15 zł 50 Stojan ,43 zł 52 Korpus silnika ,98 zł 53 Separator ,22 zł 54 Szczotkotrzymacz ,19 zł 55 Szczotka ,99 zł 56 Sprężyna spiralna ,02 zł 61 Rękojeść prawa ,44 zł 62 Dławik ,25 zł 63 Rękojeść lewa ,99 zł 64 Łącznik ,65 zł 65 Kondensator ,25 zł 68 Przewód przyłączeniowy ,36 zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

15 Mieszarka PRDa 140 AEO

16 Mieszarka PRDa 140 AEO Poz. Nazwa detalu Numer indeksu Il. Sztuk CENA 3 Pokrętło regulacyjne zł 6 Łącznik zł 34 Wirnik zł 39 Koło zębate zł 59 Szczotka zł 66 Mieszadło zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

17 Mieszarka PRDa 150 DEO

18 Mieszarka PRDa 150 DEO Poz. Nazwa detalu Numer indeksu Il. Sztuk CENA 20 Szczotka zł 21 Szczotkotrzymacz zł 22 Osłona szczotkotrzymacza zł 24 Przewód przyłączeniowy zł 29 Łącznik zł 32 Regulator zł 34 Łożysko zł 35 Wirnik zł 38 Łożysko zł 39 Wkładka łożyska zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

19 Młot udarowo-obrotowy PRWg 26 GEO

20 Młot udarowo-obrotowy PRWg 26 GEO Poz. Nazwa detalu Numer indeksu Il. Sztuk CENA 3 Pierścień blokady wiertła ,84 zł 4 Sprężyna uchwytu ,90 zł 7 Płytka blokady wrzeciona ,70 zł 9 Kulka ,22 zł 10 Sprężyna ,22 zł 11 Nakładka pokrętła ,22 zł 12 Pierścień elastyczny 12x1, ,81 zł 13 Pokrętło ,97 zł 15 Łożysko-zespół ,48 zł 16 Podkładka dystansowa 33,5/25x0, ,90 zł 17 Pierścień elastyczny 28,5x1, ,28 zł 19 Sprężyna ,19 zł 20 Zębatka sprzęgła ,35 zł 21 Koło zębate ,38 zł 22 Sprężyna sprzęgła ,19 zł 23 Podkładka dystansowa 45/31x ,92 zł 24 Pierścień elastyczny 34x1, ,22 zł 25 Kulka ,22 zł 26 Tuleja obrotowa ,28 zł 27 Kołek 3x23, ,22 zł 28 Uszczelka a ,60 zł 29 Podkładka amortyzacyjna ,42 zł 30 Bijak ,69 zł 31 Podkładka tłumiąca ,89 zł 32 Pierścień uszczelniający 18x3, ,72 zł 33 Pierścień uszczelniający 10,6x3, ,04 zł 34 Podkładka ,54 zł 37 Wrzeciono ,25 zł 38 Kulka ,25 zł 39 Sprzęgło ,25 zł 40 Sprężyna ,73 zł 41 Łożysko wahliwe specjalne ,25 zł 42 Koło zębate ,25 zł 44 Tłok pływający ,73 zł 45 Pierścień elastyczny 16x2, ,15 zł 47 Sworzeń tłoka ,42 zł 48 Podkładka 17/12x ,80 zł 50 Przesuwka ,25 zł 51 Tuleja samosmarna ,37 zł 52 Uszczelka b ,37 zł 53 Kołek 3x9, ,67 zł 54 Mimośród przesuwki ,81 zł 56 Sprężyna ,22 zł 58 Pierścień elastyczny 23,6x1, ,45 zł 59 Odrzutnik ,19 zł 60 Łożysko 609 2rs ,09 zł 61 Podkładka 9,2x0, ,67 zł

21 62 Wirnik ,55 zł 63 Przesłona ,24 zł 65 Stojan ,40 zł 66 Łożysko 607 2z ,87 zł 67 Kaptur łożyska ,44 zł 68 Korpus silnika ,98 zł 71 Szczotka ,01 zł 73 Sprężyna spiralna ,02 zł 74 Rękojeść lewa ,99 zł 76 Dławik ,70 zł 78 Łącznik ,65 zł 79 Kondensator ,25 zł 83 Przewód przyłączeniowy ,82 zł 85 Rękojeść prawa ,44 zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

22 WAK-Li 14 GEO

23 Wiertarko-wkrętarka WAK-Li 14 GEO Poz. Nazwa detalu Numer indexu Il. Sztuk CENA 1 Wkręt zabezpieczający M5x ,06 zł 2 Uchwyt ,69 zł 3-37 Przekładnia kpl WAK-Li14 GEO ,43 zł 38 Silnik WAK Li 14GEO ,20 zł 40 Pierścień dekoracyjny WAK-Li 14 GEO ,50 zł 43 Sprężyna prz.biegów WAK-Li 14 GEO ,50 zł 44 Poziomica WAK-Li 14 GEO ,50 zł 45 Poziomica oczkowa WAK-Li 14 GEO ,60 zł 47 Przełącznik prawo/lewo WAK-Li 14 GEO ,52 zł 48 Łącznik WAK-Li 14 GEO ,83 zł 49 Kpl. stykow WAK-Li 14 GEO ,85 zł 55 Akumulator 14,4 V 1,5 Ah WAK-Li 14GEO ,17 zł Ładowarka WAK-Li 14 GEO ,50 zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

24 WAK-Li 18 GEO

25 Wiertarko-wkrętarka WAK-Li 18 GEO Poz. Nazwa detalu Numer indexu Il. Sztuk CENA 1 Wkręt zabezpieczający M5x ,06 zł 2 Uchwyt ,69 zł 3-37 Przekładnia kpl WAK-Li 18 GEO ,43 zł 38 Silnik WAK-Li 18GEO ,32 zł 40 Pierścień dekoracyjny WAK-Li 18 GEO ,50 zł 43 Sprężyna prz.biegów WAK-Li 18 GEO ,50 zł 44 Poziomica WAK-Li 18 GEO ,50 zł 45 Poziomica oczkowa WAK-Li 18 GEO ,60 zł 47 Przełącznik prawo/lewo WAK-Li 18 GEO ,52 zł 48 Łącznik WAK-Li 18 GEO ,83 zł 49 Kpl. styków WAK-Li 18 GEO ,85 zł 55 Akumulator 14,4 V 1,5 Ah WAK-Li 18GEO ,34 zł Ładowarka WAK-Li 18GEO ,00 zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

26 Szlifierka taśmowa DBSMm 75C

27 Szlifierka taśmowa DBSMm 75C Poz. Nazwa części Numer indeksu Szt/Wyrób CENA 2 STOJAN KOMPLETNY DBSMm 75C C ,25 zł 53 TARCZA OPOROWA 34,4/16,5x5,3 C ,52 zł 69 SZNUR PRZYŁACZENIOWY HO5RN-F ,10 zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

28

29 Szlifierka kątowa do pracy na mokro PRAw 130A Poz. Nazwa części Numer indeksu Szt/Wyrób CENA 4 WIRNIK KOMPLETNY PRAw V C zł 4 WIRNIK KOMPLETNY PRAw V C zł 5 SZCZOTKA E30 6,3x16x21, zł 10 ŁĄCZNIK CGK zł 12 ODGIĘTKA 12x ,25 zł 13 SZNUR PRZYŁĄCZ.Z WT.PRAw 130A C-44963/ zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

30

31

32 Wiertarko dwubiegowa PRCr 10/6 AEO Poz. Nazwa części Numer indeksu Szt/Wyrób CENA 1 WIRNIK KOMPLETNY C zł 2 STOJAN KOMPLETNY C ,25 zł 5 KORPUS PRCr 10/6AEO C zł 6 OSŁONA SZCZOTEK ,75 zł 16 ŁĄCZNIK C ,12 zł 17 KONDENSATOR KSPpz ,64 zł 19 SZNUR PRZYŁACZENIOWY HO5RN-F ,10 zł 20 SZCZOTKA 6,4x6,4x15, zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

33

34 Wiertarko dwubiegowa PRCr 10/6 S Poz. Nazwa części Numer indeksu Szt/Wyrób CENA 1 WIRNIK KOMPLETNY C zł 2 STOJAN KOMPLETNY PRCr 10/6IIL C-33190/ ,25 zł 5 KORPUS PRCr 10/6 ES C-20728/ zł 6 OSŁONA SZCZOTEK ,75 zł 16 ŁĄCZNIK 35 C ,12 zł 17 KONDENSATOR KSPpz ,64 zł 19 SZNUR PRZYŁACZENIOWY HO5RN-F NR 2 4,5m ,10 zł 20 SZCZOTKA 6,4x6,4x15, zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

35 Wiertarko-wkrętarka WAK-12

36 Wiertarko-wkrętarka WAK-12 Poz. Nazwa części Symbol/Indeks Szt/Wyrób CENA 32 KOŁO ZĘBATE SILNIKA Silnik- zespół 1 126,63 zł 33 SILNIK G (1,5Ah) 272,50 zł 38 AKUMULATOR (2,0Ah) 329,40 zł 39 OBUDOWA PRAWA Obudowa- zespół 1 81,27 zł 40 OBUDOWA LEWA Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

37 Wiertarko-wkrętarka WAK-14

38 Wiertarko-wkrętarka WAK-14 Poz. Nazwa części Symbol/Indeks Szt/Wyrób CENA 2 UCHWYT ,40 zł 13 KOMORA PRZEKŁADNI zł 23 KOŁO ZĘBATE SILNIKA Silnik- zespół 1 24 SILNIK ,47 zł 28 KORPUS ,75 zł 32 ŁĄCZNIK G 1 66,70 zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

39

40 Wiertarko-wkrętarka WAK-Li 18 DD Poz. Nazwa części Symbol/Indeks Szt/Wyrób CENA 43 ŁOŻYSKO 2 44 PODKŁADKA PAPIEROWA 2 45 WENTYLATOR Silnik zespół 1 46 WIRNIK ,95 zł 47 TOROID 1 48 MAGNES 2 50 OBUDOWA SZCZOTKOTRZYMACZY SZCZOTKOTRZYMACZ 2 11,3 zł 53 SZCZOTKA zł 57 PRZEŁĄCZNIK KIERUNKU OBROTÓW ,40 zł 58 WYŁĄCZNIK zł 61 PRZEŁĄCZNIK BIEGU ,23 zł Wszystkie podane powyżej ceny, są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Przy mniejszej wartości zamówienia koszt wysyłki pobraniowej w wysokości 11 zł netto spoczywa na kupującym i zostanie on doliczony do faktury. Zamówienia na podzespoły serwisowe nie podlegają indywidualnemu rabatowaniu ustalonemu dla sprzedaży elektronarzędzi. Przy zamówieniach o wartości: od 1000 zł do 2000 zł netto - rabat 5% od 2000 zł do 3000 zł netto - rabat 10% od 3000 zł netto i powyżej - rabat 20%

STAN CZĘśCI - CELMA. Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość

STAN CZĘśCI - CELMA. Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość STAN CZĘśCI - CELMA Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość 1. 0613-400-001 KOŁO PASOWE ZĘBATE Z=99 DBSSg114 14.50 2. 0613-500-002 PŁOZA STAŁA DBHEH 75IIB 24.99 3. 0638-440-001 TULEJA SAMOSMARUJĄCA 4. 0639-112-192

Bardziej szczegółowo

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r.

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r. Celma TOOLS S.A. ul. Przemysłowa 10 43-440 Goleszów Dz. SprzedaŜy tel./fax: 033 / 85 28 119 Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r. Cena detal. Cena detal. 1 0631-241-015 ŁOśYSKO

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ lp Nazwa Stan j.m jednostkowa cena wyprzedaży netto 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 83,22 zł 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 83,22 zł 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 54,30

Bardziej szczegółowo

CENNIK CZĘŚCI ZAMIENNYCH NR 1 Obowiązuje od 1 lutego 2012r.* *ostatnia aktualizacja r.

CENNIK CZĘŚCI ZAMIENNYCH NR 1 Obowiązuje od 1 lutego 2012r.* *ostatnia aktualizacja r. CENNIK CZĘŚCI ZAMIENNYCH NR 1 Obowiązuje od 1 lutego 2012r.* *ostatnia aktualizacja 11.12.2012r. * - informację o cenach pozostałych części można uzyskać telefonicznie ** - umieszczenie części w cenniku

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 4 PH 1/17064 Kpl podkładek poz. 484957 3 szt. 5 PH 1/18042 Uchwyt 6 szt. 6 PH 1/19014 Uchwyt 1 szt. 7 PH 1/28003

Bardziej szczegółowo

Cennik części zamiennych

Cennik części zamiennych Cennik części zamiennych Obowiązuje od 01.01.2013 Ostatnia aktualizacja 08.03.2013 Informację o cenie części których nie ma w cenniku udzielamy telefonicznie 33 852 82 51 w. 265, 323 Umieszczenie części

Bardziej szczegółowo

PODKŁADKA AMORTYZATORA ,04 zł 16,04 zł OSŁONA PRZEDNIA ,10 zł 108,36 zł ZABIERAK ,79 zł 5,89 zł ZABIERAK ,07

PODKŁADKA AMORTYZATORA ,04 zł 16,04 zł OSŁONA PRZEDNIA ,10 zł 108,36 zł ZABIERAK ,79 zł 5,89 zł ZABIERAK ,07 Cennik części zamiennych Obowiązuje od 01.04.2013 Ostatnia aktualizacja 28.03.2013 Informację o cenie części których nie ma w cenniku udzielamy telefonicznie Serwis fabryczny 33 852 82 51 w. 265, 323 Umieszczenie

Bardziej szczegółowo

Cennik części zamiennych Nazwa Indeks Netto Brutto

Cennik części zamiennych Nazwa Indeks Netto Brutto Cennik części zamiennych Obowiązuje od 01.04.2013 Ostatnia aktualizacja 29.03.2013 Informację o cenie części których nie ma w cenniku udzielamy telefonicznie Serwis fabryczny 33 852 82 51 w. 265, 323 Umieszczenie

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

CZĘśCI - DEWALT, BLACK&DECKER. Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość

CZĘśCI - DEWALT, BLACK&DECKER. Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość CZĘśCI - DEWALT, BLACK&DECKER Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość 1. BD-140656-00 ZABEZPIECZENIE KC9045 1 2. BD-143133-00 ZĘBATKA 3 3. BD-143159 PRZYCISK 4. BD-14318-00 5. BD-144233-01 SPRĘŻYNA SILNICZEK

Bardziej szczegółowo

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 5 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 231984-3 SPRĘŻYNA 1 2,20 003 267272-2 PODKŁADKA 28 do HM0860C

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630 1 katalogowy części Nazwa 1 286288-8 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2300 2 455393-4 POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630 3 325813-1 PIERŚCIEŃ 21 do HR2300 4 346177-0 PODKŁADKA do HR2300 5 233916-6 SPRĘŻYNA

Bardziej szczegółowo

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 233948-3 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY do HR5211C 1 1,80 003 257280-1 PIERŚĆIEŃ

Bardziej szczegółowo

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 JM27000001 ŚRUBA IMBUSOWA M10x35 do MLT100 4 002 JM27000002 PODKŁADKA 10 do MLT100 4 003 JM27000003 PODKŁADKA

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W

Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Strona 1 / 2 Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Strona 2 / 2 Strona 1 / 7 001 JM23300009 HEX BOLT M8X16 2 002 JM23300010 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA

Bardziej szczegółowo

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko:

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko: KHW S.A Nr sprawy: WP-M-171-042401-2016 Załącznik nr 2 Miejscowość: Data.. FORMULARZ CENOWY Pełna nazwa Wykonawcy: Siedziba Wykonawcy (adres): Województwo, powiat: NIP: REGON: Nr fax: - - - Osoba prowadząca

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 265995-6 ŚRUBA 4x18 3 687054-0 PŁYTKA 4 662971-5 POWER SUPPLY CORD 1.0-6-1.56 5 682506-6 OSŁONA PRZEWODU ZASILAJĄCEGO 12-90

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA PRZETARGU

SPECYFIKACJA PRZETARGU System SZYK/PRZETARGI RPP-d Załącznik nr WP-M-097-0440-05 DOSTAWA CZĘŚCI WIERTNIC TYPU WDP C, WD 0, WMD 50, MDR 0/06, MDR 06 DO KHW S.A. W OKRESIE OD DNIA ZAWARCIA UMOWY DO DNIA..05R. G4--6d ZĘBATKA,00

Bardziej szczegółowo

Cennik części zamiennych

Cennik części zamiennych Obowiązuje od 15-06-2015 Informację o cenie części których nie ma w cenniku udzielamy telefonicznie Serwis fabryczny tel: +33 852 82 51 w. 265, 323 lub tel kom: 605 896 337, 605 219 233 Umieszczenie części

Bardziej szczegółowo

"Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu "Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Amortyzator tablicy 9320PL0740840 szt. 9 2 ZS PAB-3-4/400 2 Bęben sprzęgła 5342PL0302079 szt. 3 2 Piła

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 26 304073162 OSŁONA do HTS6000/HT2960 28 300064407 27 302700322 POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 31 303500465 SPRZĘGŁO do HTS6000/HT2960 30 300031626 PODKŁADKA do HTS6000/HT2960 21 300018326 ŚRUBA do

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286269-2 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HM 1 002 450592-3 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR 1 003 231984-3 SPRĘŻYNA 1 004 331823-8 PIERŚCIEŃ UCHWYTU do HR3540/41FC 1 005 310257-8

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK507D2/A3 WK605D2/A3

WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK507D2/A3 WK605D2/A3 WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK507D2/A3 WK605D2/A3 Techniczna instrukcja obsługi oryginalna Niniejsza instrukcja ważna jest łącznie z Ogólną instrukcją obsługi: NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE Wiertarki, Wkrętaki,

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Politechnika Krakowska, BOM reduktora stożkowego I stopniowego, opracowali: mgr inż. Paweł Wojakowski, mgr inż. Łukasz Gola

Politechnika Krakowska, BOM reduktora stożkowego I stopniowego, opracowali: mgr inż. Paweł Wojakowski, mgr inż. Łukasz Gola Politechnika Krakowska, BOM reduktora stożkowego I stopniowego, opracowali: mgr inż. Paweł Wojakowski, mgr inż. Łukasz Gola poniedziałek, 28 września 2009 Poziom 0 W1 Poziom 1 Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 Z6 Z7 szt.

Bardziej szczegółowo

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-kwiecień-2008r.

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-kwiecień-2008r. Celma TOOLS S.A. ul. Przemysłowa 10 43-440 Goleszów Dz. SprzedaŜy tel./fax: 033 / 85 28 119 Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-kwiecień-2008r. Cena detal. Cena detal. 1 0481-000-023 Koło

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

Model 2704 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model 2704 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 122738-8 (MCA) OSŁONA BEZPIECZEŃSTWA do 1 C10 890408-4 CAUTION LABEL 1 D10 INC. 2-16 002 268135-5 SHOULDER

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK410C2/A5

WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK410C2/A5 WKRĘTAK PNEUMATYCZNY PISTOLETOWY WK410C2/A5 Techniczna instrukcja obsługi oryginalna Niniejsza instrukcja ważna jest łącznie z OGÓLNĄ INSTRUKCJĄ OBSŁUGI NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH ARCHIMEDES S.A. ul. Robotnicza

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

01.02. 2015 do 30.06.2015 ażna od W olska Sp. z o.o. Koelner P NARZĘDZIA DO PRACY Dystrybutor:

01.02. 2015 do 30.06.2015 ażna od W olska Sp. z o.o. Koelner P NARZĘDZIA DO PRACY Dystrybutor: NARZĘDZIA DO PRACY Dystrybutor: Koelner Polska Sp. z o.o. Ważna od 01.02. 2015 do 30.06.2015 OFERTA AEG 30 Nm AEG-BS12G2LI Wiertarko-wkrętarka 4935446687 449,00 netto 552,27 zł z Vat 2 biegi 0-350/0-1350

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 145 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 146 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 147 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 140 181245250 (zam. 181245251)

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600

Bardziej szczegółowo

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r.

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. 1 1,0 9 1 Ciężarek regulatora 7 1 3 9-3 6 2 2 Ciężarek regulatora 9 1 1 0-9 7 3 7 1 3 9-6 1 5 4 7 1 3 9-6 1 5 A 5 7 1 3 9-6 1 5B 6

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 1 katalogowy części Nazwa 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3

Bardziej szczegółowo

GWINTOWNICA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA GW702B2/B

GWINTOWNICA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA GW702B2/B GWINTOWNICA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA GW702B2/B Techniczna instrukcja obsługi oryginalna Niniejsza instrukcja ważna jest łącznie z OGÓLNĄ INSTRUKCJĄ OBSŁUGI NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH ARCHIMEDES S.A. ul. Robotnicza

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252 1 katalogowy części Nazwa 2 266326-2 (zam. 265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953 3 188656-0 DŹWIGNIA do EBH252 4 638705-8 LEAD UNIT 5 451081-1 UCHWYT KABLA do EBH253 6 452005-0 CORRUGATE TUBE

Bardziej szczegółowo

000.274 Rolka dociskowa Ø 0.20 mm 24.55.168 000.437 Szczotka węglowa 24.55.165 001.427 Element zasilający 23.06.222 002.264 Zamiennik 002.254 002.264 Cieplarka 009.027 24.55.713 012.948 Smar Microlube

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

cena netto: 111,00 zł. cena netto: 342,00 zł. Uchwyt narzędzia młota udarowego odpowiednik cena netto: 175,00 zł. cena netto: 72,00 zł.

cena netto: 111,00 zł. cena netto: 342,00 zł. Uchwyt narzędzia młota udarowego odpowiednik cena netto: 175,00 zł. cena netto: 72,00 zł. cena netto: 111,00 zł. Wirnik TE 6-S, TE 6-C Wirnik młotowiertarki Uchwyt narzędzia TE 76 cena netto: 342,00 zł. Uchwyt narzędzia młota udarowego odpowiednik 330456 Wirnik DD-250E Wirnik wiertnicy. cena

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

WIERTARKA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA WI426C2

WIERTARKA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA WI426C2 WIERTARKA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA WI426C2 Techniczna instrukcja obsługi oryginalna Niniejsza instrukcja ważna jest łącznie z OGÓLNĄ INSTRUKCJĄ OBSŁUGI NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH ARCHIMEDES S.A. ul. Robotnicza

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH Załącznik Nr 8 do SIWZ Nr sprawy 10/PN/2009 PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH 1. Mechaniczna skrzynia biegów: a) łożysk i złożeń igiełkowych b) synchronizatorów wraz zabezpieczeniami, c) uszczelniaczy

Bardziej szczegółowo

ELF cennik części zamiennych

ELF cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000 podkładka zębata 1,66 24

Bardziej szczegółowo

Górny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.746 Dolny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.766 002.264 Zamiennik 590002254 002.264 024.097 Mikroprzełącznik 24.55.715 025.726 Wąż pakowany po 10 m 24.55.431

Bardziej szczegółowo

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Spis treści Typ kompresora Nr strony Pole Position 221 3 GV 34-24 PCM 3 6 B 2800 I/50 9 B 2800 B/100 12 B 3800 B/200 15 B 4900/200

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 Lp. 1. KTO Rosomak CZĘŚĆ I Zestaw naprawczy uszczelnień do butli układu przeciwpożarowego "DEUGRA", komplet a w nim: j.m. Ilość kpl 30 1) Uszczelnienie F1 wykonane

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamienne i materiały pakiet zawierający 284 poz. asort. pozycja nr 61 z przetargu z dnia 09.06.2016 r. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Indeks materiałowy

Bardziej szczegółowo

GWINTOWNICA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA GW702B2/A

GWINTOWNICA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA GW702B2/A GWINTOWNICA PNEUMATYCZNA PISTOLETOWA GW702B2/A Techniczna instrukcja obsługi oryginalna Niniejsza instrukcja ważna jest łącznie z OGÓLNĄ INSTRUKCJĄ OBSŁUGI NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH ARCHIMEDES S.A. ul. Robotnicza

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Rys. 13 Krajalnica żywności 210p

Rys. 13 Krajalnica żywności 210p Rys. 13 Krajalnica żywności 210p Lp. Nr części Nazwa elementu 1. 14 F Kondensator pracy 2. 060 Lampka sygnalizacyjna 3. RUC Przekaźnik sterujący 4. EA22 Przyciski sterownicze 5. 2628 Mikrowyłącznik pokrywy

Bardziej szczegółowo

"Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)"

Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) "Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)" Lp. 1 Bezpiecznik szklany 5x20 5920PL1450372 szt. 15 2 2 Bezpiecznik szklany szybki

Bardziej szczegółowo

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA Strona 1 / 2 Strona 2 / 2 Strona 1 / 10 001 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 002 265995-6 (MKC) ŚRUBA 4x18 2 003 687054-0 PŁYTKA 1 * 003-1 687149-9 STRAIN RELIEF O 1 004 662971-5 POWER SUPPLY

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

HUMMEL cennik części zamiennych

HUMMEL cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 11 0980.1008.000 nakrętka 5,94 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Spis treści. System ekspozycyjny 14. Notatki 14. Indeks 15. Wiertarka udarowa 1050 W 2. Szlifierka kątowa HORNET 115 mm 9. Wiertarka udarowa 800 W 2

Spis treści. System ekspozycyjny 14. Notatki 14. Indeks 15. Wiertarka udarowa 1050 W 2. Szlifierka kątowa HORNET 115 mm 9. Wiertarka udarowa 800 W 2 Spis treści Wiertarka udarowa 1050 W 2 Szlifierka kątowa 230 mm 8 Wiertarka udarowa 800 W 2 Szlifierka kątowa HORNET 115 mm 9 Wiertarka udarowa 600 W 2 Szlifierka kątowa HORNET 125 mm 9 Wiertarka udarowa

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 142 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 143 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 144 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 141 195245140 POKRYWA

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

Wiertarka udarowa 550 W MN MOC ZASTOSOWANIE FUNKCJE WYPOSAŻENIE: CHARAKTERYSTYKA ŚREDNICE WIERCENIA GWARANCJA 550 W

Wiertarka udarowa 550 W MN MOC ZASTOSOWANIE FUNKCJE WYPOSAŻENIE: CHARAKTERYSTYKA ŚREDNICE WIERCENIA GWARANCJA 550 W Wiertarka udarowa 550 W MN-90-025 ZASTOSOWANIE ŚREDNICE WIERCENIA 550 W wiercenie, wiercenie z udarem przełącznik obrotów, prawe/lewe, regulacja obrotów uchwyt bezkluczykowy, rękojeść boczna, ogranicznik

Bardziej szczegółowo

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r.

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia 20.01.2012 r. Skład pakietu oraz żródło pochodzenia jego elementów Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 3 Komplet remontowy główny UD-2 kpl Zestaw ZRB-0,5/S-101M kpl Zestaw ZRB-1/S-101M kpl.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 3 Komplet remontowy główny UD-2 kpl Zestaw ZRB-0,5/S-101M kpl Zestaw ZRB-1/S-101M kpl. Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 1 Komplet remontowy średni na 10 napraw silnika UD-2 kpl. 5 3 2 Komplet remontowy bieżący silnika UD-2 kpl. 2 3 3 Komplet remontowy gówny UD-2 kpl. 2 3 4 Komplet remontowy

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

SZLIFIERKO-FREZARKA PNEUMATYCZNA KĄTOWA SFK15, SFK15/1

SZLIFIERKO-FREZARKA PNEUMATYCZNA KĄTOWA SFK15, SFK15/1 SZLIFIERKO-FREZARKA PNEUMATYCZNA KĄTOWA SFK15, SFK15/1 Techniczna instrukcja obsługi oryginalna Niniejsza instrukcja ważna jest łącznie z OGÓLNĄ INSTRUKCJĄ OBSŁUGI NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH ARCHIMEDES S.A.

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42 1 katalogowy części Nazwa 1 168712-2 BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH 2 962201-7 RETAINING RING (INT) R-42 3 211387-7 ŁOŻYSKO KULKOWE 6004LLU do EM4351UH 4 961090-7 PIERŚCIEŃ WR-20 do EM4351UH MS4300.4U 5 318849-7

Bardziej szczegółowo

SZLIFIERKA BEZPYŁOWA PRO-SPRAY DT600 INSTRUKCJA OBSŁUGI

SZLIFIERKA BEZPYŁOWA PRO-SPRAY DT600 INSTRUKCJA OBSŁUGI SZLIFIERKA BEZPYŁOWA PRO-SPRAY DT600 INSTRUKCJA OBSŁUGI 1 OSTRZEŻENIA BEZPIECZEŃSTWA UWAGA: W celu ograniczenia ryzyka powstania pożaru, porażenia prądem lub powstania jakichkolwiek obrażeń użytkownika

Bardziej szczegółowo

P ERF IT Y WKRĘTAK AKUMULATOROWY LI-ION DANE TECHNICZNE. Zasilanie ładowarki V 50 Hz

P ERF IT Y WKRĘTAK AKUMULATOROWY LI-ION DANE TECHNICZNE. Zasilanie ładowarki V 50 Hz ORMANC E SIGN CDM1108S DE QUAL IT Y P ERF 3,6 V 1,3 Ah WKRĘTAK AKUMULATOROWY LI-ION Zasilanie ładowarki............ Czas ładowania............... Prędkość bez obciążenia....... Maks. średnica wkrętów........

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA SERWISOWA BLENDERA RĘCZNEGO TYP 491 wydanie IV

INSTRUKCJA SERWISOWA BLENDERA RĘCZNEGO TYP 491 wydanie IV Zelmer Market Sp. z o.o. Sierpień 2011 35-016 Rzeszów, ul. Hoffmanowej 19 INSTRUKCJA SERWISOWA BLENDERA RĘCZNEGO TYP 491 wydanie IV 1.0 PARAMETRY TECHNICZNE Typ Parametry Napięcie znamionowe Moc znamionowa

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH Pieczęć Wykonawcy Załącznik nr 6 do SIWZ Nr. Rej. 4/PN/2011 PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH 1. Pompa wodna: 1.1. demontaż pompy i weryfikacja części, 1.2. wymiana: a) łożysk b) reperaturki

Bardziej szczegółowo

Katalog Elektronarzędzi 2008 EXPERT S CHOICE

Katalog Elektronarzędzi 2008 EXPERT S CHOICE Katalog Elektronarzędzi 2008 EXPERT S CHOICE KOELNER SA w Polsce Centrala firmy KOELNER SA ul. Kwidzyńska 6, 51-416 Wrocław tel. 071 32 09 100, fax 071 37 26 111 info@koelner.pl Gdynia Szczecin Poznań

Bardziej szczegółowo

FREZARKA PNEUMATYCZNA PROSTA F24C, FD24C, FD24C/S

FREZARKA PNEUMATYCZNA PROSTA F24C, FD24C, FD24C/S FREZARKA PNEUMATYCZNA PROSTA F24C, FD24C, FD24C/S Techniczna instrukcja obsługi oryginalna Niniejsza instrukcja ważna jest łącznie z OGÓLNĄ INSTRUKCJĄ OBSŁUGI NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH ARCHIMEDES S.A. ul.

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH Nr sprawy 10/PN/2010 Załącznik Nr 8 do SIWZ Do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH 1. Mechaniczna skrzynia biegów: 1.1.demontaż i weryfikacja części,

Bardziej szczegółowo

Wirniki i inne części zamienne do elektronarzędzi

Wirniki i inne części zamienne do elektronarzędzi Wirniki i inne części zamienne do elektronarzędzi Katalog JOTA Jadwiga Kowalczyk, Jan Mieczysław Kowalczyk, Anita Grzegorzewska sp. j. Włocławek 2015 KONTAKT: JOTA Jadwiga Kowalczyk, Jan Mieczysław Kowalczyk,

Bardziej szczegółowo

CZĘśCI - BOSCH. Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość

CZĘśCI - BOSCH. Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość CZĘśCI - BOSCH Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość 1. R1 600 100 632 PODKŁADKA 2. R1 600 101 618 PODKŁADKA 8.00 3. R1 600 136 010 PODKŁADKA 4. R1 600 136 011 PODKŁADKA 5. R1 600 150 009 PODKŁADKA SPRĘŻYSTA

Bardziej szczegółowo

JOTA s. j. Jadwiga Kowalczyk, Jan Mieczysław Kowalczyk, Anita Grzegorzewska ul Metalowa 9 87-800 Włocławek

JOTA s. j. Jadwiga Kowalczyk, Jan Mieczysław Kowalczyk, Anita Grzegorzewska ul Metalowa 9 87-800 Włocławek JOTA s. j. Jadwiga Kowalczyk, Jan Mieczysław Kowalczyk, Anita Grzegorzewska ul Metalowa 9 87-800 Włocławek WŁOCŁAWEK 2014 > PB 1/01 1 614 010 705 WIRNIK: MŁOT/ GBH 3-28E, GBH 3-28 FE PB 1/02

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 3 do SIWZ-Formularz cenowy ZADANIE 1

Załącznik nr 3 do SIWZ-Formularz cenowy ZADANIE 1 L.p. Nazwa części Nr. rys. Tabor j.m. a 1. Cięgło sprzęgu/śruba/ X15-1-5 EZT szt. 12 2. Tuleja prowadząca X1601-1-2 EZT szt. 55 3. Dźwignia luzująca X1507-1-0 EZT szt. 25 4. Cięgło zawieszenia silnika

Bardziej szczegółowo

Informacja o częściach zamiennych

Informacja o częściach zamiennych Informacja o ach zamiennych WCIĄGARKI I PRZECIĄGARKI PNEUMATYCZNE Liftstar i Pullstar LS2-300R, LS2-600R, PS2-1000R, Zachować instrukcję MHD56283JC Edycja 5 (1) Maj 2009 Ingersoll-Rand Company Zezwalać

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo