Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000"

Transkrypt

1 1

2 katalogowy części Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH (zam ) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX WŁĄCZNIK KPL. do EVH PŁYTKA do EVH NAKRĘTKA M4 do EVH CIĘGNO do EVH ŚRUBA M5x14 do EVH NAKRĘTKA M NAKRĘTKA M PŁYTKA do EVH DŹWIGNIA KPL. do EVH USZCZELKA do EVH ZŁĄCZE do EVH SITKO FILTRUJĄCE do EVH FILTR PALIWA W ZBIORNIKU do EVH ZAKRĘTKA ZBIORNIKA BAND COMPLETE ZBIORNIK KPL. do EVH NAKLEJKA do EBH341R/EVH NAKLEJKA Z OSTRZEŻENIEM do EVH ETYKIETA do EVH RURKA do EVH WĘŻYK do EVH ZACISK WĘŻA do EVH RURKA do EVH WĘŻYK do EVH ZACISK WĘŻA do EVH NAKRĘTKA do EVH AMORTYZATOR do EVH FLANGE NUT M ŚRUBA M5x40 do EVH PODKŁADKA do EVH PŁYTKA do EVH BOLEC do EVH NAKRĘTKA M ZACISK WĘŻA do EVH ŚRUBA MONTAŻOWA M4x20 do EVH HACZYK do EVH CAP USZCZELKA do EVH AMORTYZATOR do EVH PODKŁADKA do EVH ŚRUBA M5x10 do EVH2000 2

3 3

4 katalogowy części Nazwa 45 MR ELBOW 46 MR PLUG 47 MR O RING 48 MR PIPE 49 MR CRANK CASE AY 50 MR NUT M5 51 MR OIL SEAL 52 MR COLLAR 53 MR SEAL PACKING 54 MR SEAL HOLDER 55 MR O RING 56 MR SUCTION VALVE 57 MR PISTON PACKING AY 58 MR SUCTION VALVE COLLAR 59 MR SUCTION VALVE STOPPER 60 MR SPRING WASHER M5 61 MR BOLT M5X45X22 62 MR CYLINDER PIPE 63 MR O RING 64 MR VALVE SEAT 65 MR O RING 66 MR VALVE 67 MR COIL SPRING 68 MR O RING 69 MR CYLINDER HEAD A 70 MR SCREW AY M5X32(W,SW) 71 MR CORN ROD 72 MR SLEEVE 73 MR O RING 74 MR SCREW AY M5X60(W,SW) 75 MR NUT M8 76 MR WASHER M8 77 MR CAM HANDLE 78 MR COLLAR 79 MR WASHER 80 MR SPRING CASE 81 MR SPRING HOLDER 82 MR O RING 83 MR SPRING 84 MR VALVE 85 MR O RING 86 MR VALVE SEAT 87 MR O RING 88 MR GŁOWICA CYLINDRA B do EVH2000 4

5 5

6 katalogowy części Nazwa 89 MR BOLT AY M6X55 90 MR BEARING CASE 91 MR BEARING 92 MR MISSION UNIT ŚRUBA M6x16 do EVH2000 6

7 EVH SUWOWY SPALINOWY OPRYSKIWACZ PLECAKOWY 7

8 katalogowy części Nazwa USTALACZ SPRĘŻYNY do EBH SPRĘŻYNA 9 do EBH SZTYFT 5 do ZAWÓR WLOTOWY do EBH ZAWÓR WYLOTOWY do EBH KRZYWKA PRZEKŁADNI do EBH SZTYFT 5 do EBH252U DŹWIGNIA do EBH SZTYFT 4 do EBH WAŁEK do EBH RAMIĘ do EBH252U POKRYWA WTYCZKI do EBH POKRYWA CYLINDRA do EVH ZACISK do EBH ŚRUBA M5x12 do UBH341R/EPH (zam ) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX ŚRUBA IMBUSOWA M5x40 do EBH ŚRUBA M5x6 do EBH341R POKRYWA TŁUMIKA do EBH WYCHWYTNIK ISKIER do EBH USZCZELKA TŁUMIKA do EBH ŚRUBA M5x16 do BCX POKRYWA CYLINDRA do EBH USZCZELKA POKRYWY CYLINDRA do EBH ŚWIECA ZAPŁONOWA CMR6A do EM4250/DCS230T/BHX OBUDOWA do EVH ŚRUBA M5x16 do BCX KOMPLET PIERŚCIENI TŁOKA (3szt.) do EBH BOLEC TŁOKA do EBH TŁOK do EBH252U ZACISK do EBH (zam TI.94237) USZCZELKA OLEJOWA 12 do EBH (zam TI.94237) PODKŁADKA 23 do EBH (zam ) WAŁ KORBOWY do EM4250/BHX OIL SEAL KAPTUREK ŚWIECY ZAPŁONOWEJ do EBH SPRĘŻYNA do EBH (zam ) PRZELOTKA do EBH341R PRZEWÓD do EBH CEWKA ZAPŁONOWA do EBH (zam ) ŚRUBA IMBUSOWA do DBC260U KOŁO ZAMACHOWE do EBH ŚRUBA IMBUSOWA M6x16 do EBH SPRĘŻYNA SPRZĘGŁA do EVH FLAT WASHER SZCZĘKA SPRZĘGŁA do EVH PODKŁADKA do EVH2000 8

9 PODKŁADKA 8 do EBH (zam TI.98135) ŚRUBA IMBUSOWA M6x25 do EBH OIL CASE GUARD H.S.H.BOLT M5X POKRYWA ZBIORNIKA OLEJU do EBH USZCZELKA do EBH252U (zam od ) ŚRUBA IMBUSOWA M4x10 do BHX PŁYTKA USTALAJĄCA do EBH PROWADNIK ZWORU do EBH TULEJA DYSTANSOWA do EBH H.S.H.BOLT M5X USZCZELKA do EBH POKRYWA BOCZNA CYLINDRA do EBH H.S.H.BOLT M5X MIARKA POZIOMU OLEJU do EBH252U USZCZELKA do EBH252U WKRĘT 5x12 do EM2650UH KRZYWKA do EBH SPRĘŻYNA AMORTYZUJĄCA do EBH SZPULA ROZRUSZNIKA do EBH341U SPRĘŻYNA do EBH252U UCHWYT LINKI ROZRUSZNIKA do EBH252U SZNUR ROZRUSZNIKA do EVH KOŁO PASOWE NAKLEJKA Z NAZWĄ MODELU do EVH (zam ) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX FILTR PALIWA do DCS230T ZACISK PRZEWODU do EBH PŁYTKA do EBH WĘŻYK KPL. do EBH252U PŁYTKA do EBH ZAKRĘTKA ZBIORNIKA PALIWA do EBH PAS KPL. do EBH (zam ) PASEK do BHX AMORTYZATOR do EBH (zam TI.A1018) ZBIORNIK PALIWA KPL. do EBH252U 9

10 10

11 katalogowy części Nazwa USZCZELKA do EBH (zam ) NAKRĘTKA M5 do EBH341R/EPH NAKRĘTKA M6 do EBH341R NAKRĘTKA M6 do EBH341R ŚRUBA USTALAJĄCA do EVH IZOLATOR GAŹNIKA do EVH H.S.H.BOLT M5X18 WITH WR USZCZELKA GAŹNIKA do EBH ZACISK do EBH ŚRUBA M5x12 do UBH341R/EPH PIERŚCIEŃ BLOKUJĄCY E-3 do EM2650UH ŁĄCZNIK OBROTOWY do EM2650UH PODKŁADKA do EBH ŚRUBA M3x8 do EM2650UH SPRĘŻYNA do EBH O-RING 2 do EM2650UH DYSZA do EBH USZCZELKA POMPY do EBH252U MEMBRANA POMPY do EBH252U WKRĘT 3x24 do EM2650UH POKRYWA POMPKI PIRMER do EM2650UH POMPA PRIMER do EBH252U KORPUS FILTRA POWIETRZA do EBH341U MEMBRANA DOZUJĄCA do EBH252U USZCZELKA MEMBRANY DOZUJĄCEJ do EBH252U FILTR WLOTOWY do EBH252U ZACISK PRZEWODU do EBH RURKA ODPOWIETRZNIKA do EBH WĘŻYK do EBH DŹWIGNIA PRZEPUSTNICY do EBH252U O-RING 15 do EBH252U PŁYTKA FILTRA KPL. do EVH FILTR POWIETRZA do EVH (zam TI.94237) ZAWÓR ZWROTNY do EBH252U O-RING 14 do EBH252U PŁYTKA ZAWORU KONTROLNEGO do EBH ZAWÓR ZWROTNY do EBH252U USZCZELKA SEPARUJĄCA do EBH252U PŁYTKA SEPARUJĄCA do EBH252U POKRYWA FILTRA POWIETRZA do EVH ZESTAW ŚRUB M5x14 do EM ŚRUBA do EBH (zam TI do EH...) PŁYTKA do EBH USZCZELKA do EBH PŁYTKA DŁAWIKA do EBH252 11

Numer katalogowy Numer Nazwa części

Numer katalogowy Numer Nazwa części 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7 OSŁONA SPIRALNA 2 do

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252 1 katalogowy części Nazwa 2 266326-2 (zam. 265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953 3 188656-0 DŹWIGNIA do EBH252 4 638705-8 LEAD UNIT 5 451081-1 UCHWYT KABLA do EBH253 6 452005-0 CORRUGATE TUBE

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA 1 DA00000379 ROZRUSZNIK do EM2600U 2 DA00000380 KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA00000096 4 DA00000064 USZCZELKA OLEJOWA do EM2600 5 DA00000381 USZCZELKA WAŁU KORBOWEGO do EM2600U 6 DA00000382 7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 1 katalogowy części Nazwa 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3

Bardziej szczegółowo

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 233948-3 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY do HR5211C 1 1,80 003 257280-1 PIERŚĆIEŃ

Bardziej szczegółowo

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 5 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 231984-3 SPRĘŻYNA 1 2,20 003 267272-2 PODKŁADKA 28 do HM0860C

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 265995-6 ŚRUBA 4x18 3 687054-0 PŁYTKA 4 662971-5 POWER SUPPLY CORD 1.0-6-1.56 5 682506-6 OSŁONA PRZEWODU ZASILAJĄCEGO 12-90

Bardziej szczegółowo

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286269-2 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HM 1 002 450592-3 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR 1 003 231984-3 SPRĘŻYNA 1 004 331823-8 PIERŚCIEŃ UCHWYTU do HR3540/41FC 1 005 310257-8

Bardziej szczegółowo

MONOBLOC / BLOK. Price / Cena (PLN) POS. CODE DESCRIPTION / OPIS

MONOBLOC / BLOK. Price / Cena (PLN) POS. CODE DESCRIPTION / OPIS MONOBLOC / BLOK 001 13-00-0001 MONOBLOC / BLOK 1800,92 008 13-01-0008 FIRST STAGE TIE ROD / SZPILKA 1 ST 11,46 016 13-03-0016 THIRD STAGE TIE ROD / SZPILKA 3 ST 17,16 040 13-02-0040 SECOND STAGE TIE ROD

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamienne i materiały pakiet zawierający 284 poz. asort. pozycja nr 61 z przetargu z dnia 09.06.2016 r. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Indeks materiałowy

Bardziej szczegółowo

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA Strona 1 / 2 Strona 2 / 2 Strona 1 / 10 001 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 002 265995-6 (MKC) ŚRUBA 4x18 2 003 687054-0 PŁYTKA 1 * 003-1 687149-9 STRAIN RELIEF O 1 004 662971-5 POWER SUPPLY

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 3 Komplet remontowy główny UD-2 kpl Zestaw ZRB-0,5/S-101M kpl Zestaw ZRB-1/S-101M kpl.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 3 Komplet remontowy główny UD-2 kpl Zestaw ZRB-0,5/S-101M kpl Zestaw ZRB-1/S-101M kpl. Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 1 Komplet remontowy średni na 10 napraw silnika UD-2 kpl. 5 3 2 Komplet remontowy bieżący silnika UD-2 kpl. 2 3 3 Komplet remontowy gówny UD-2 kpl. 2 3 4 Komplet remontowy

Bardziej szczegółowo

SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z E40FP-3Z-6

SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z E40FP-3Z-6 89601 SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z8960101 1E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z8960102 GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z8960103 1E40FP-3Z-6 GASKET USZCZELKA 1-4 Z8960104 1E40FP-3Z-18 GASKET

Bardziej szczegółowo

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r.

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia 20.01.2012 r. Skład pakietu oraz żródło pochodzenia jego elementów Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

Model LS0815FL SLIDE COMPOUND MITER SAW 216MM

Model LS0815FL SLIDE COMPOUND MITER SAW 216MM Strona 1 / 3 Strona 2 / 3 Strona 3 / 3 Strona 1 / 7 001 JM23500132 BUFFER PAD 4 003 JM23100016 PODKŁADKA 4 do LS1018L 4 004 JM23500008 CROSS HEAD SCREW M4X10 4 005 JM23500009 PIVOT SHAFT 1 006 JM23510001

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A Jednostka napędowa 021

Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 1 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 1 1123 020 1219 1 Cylinder z tłokiem śred. 40 mm (1) USA 4-8, 14 2 1123 020 1218 1 Cylinder z

Bardziej szczegółowo

Remanent. Agroma Kielce Sp z o.o. Krakowska 293, Kielce Tel.: , NIP: BPH SA,

Remanent. Agroma Kielce Sp z o.o. Krakowska 293, Kielce Tel.: , NIP: BPH SA, Remanent Strona 1/7 1 1264 AKTYWATOR PILARKI 1,000 SZT 10,81 10,81 2 2173 AMORTYZATOR 4,000 SZT 5,57 22,28 3 2174 AMORTYZATOR 3,000 SZT 8,31 24,93 4 01201 AMORTYZATOR 1,000 SZT 10,63 10,63 5 899 AMORTYZATOR

Bardziej szczegółowo

Wykaz części i materiałów

Wykaz części i materiałów WOJEWÓDZKIE POGOTOWIE RATUNKOWE SP ZOZ W LUBLINIE 20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8, tel. (81) 533-77-90, fax. (81) 533-78-00 www.pogotowie.lublin.pl e-mail: sekretariat@pogotowie.lublin.pl Wykaz części

Bardziej szczegółowo

CZASOCHŁONNOŚĆ NAPRAW

CZASOCHŁONNOŚĆ NAPRAW CZASOCHŁONNOŚĆ NAPRAW Czasy napraw tu przedstawione mają na celu pomóc Serwisantom w wypełnianiu żądań gwarancyjnych jak również jako pomoc przy oszacowaniu czasu (kosztu) naprawy dla napraw usługowych.

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu Techniczne środki materiałowe (TŚM) do samochodu STAR 660 pakiet zawierający 266 poz. asort. pozycja nr 3 z przetargu z dnia 23.01.2015 r. Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

Remanent. Agroma Kielce Sp z o.o. Krakowska 293, Kielce Tel.: , NIP: BPH SA,

Remanent. Agroma Kielce Sp z o.o. Krakowska 293, Kielce Tel.: , NIP: BPH SA, Remanent Strona 1/7 1 1264 AKTYWATOR PILARKI 1,000 SZT 10,81 10,81 2 2174 AMORTYZATOR 3,000 SZT 8,31 24,93 3 01201 AMORTYZATOR 1,000 SZT 10,63 10,63 4 899 AMORTYZATOR GÓRNY 4,000 SZT 17,89 71,56 5 902

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 Lp. 1. KTO Rosomak CZĘŚĆ I Zestaw naprawczy uszczelnień do butli układu przeciwpożarowego "DEUGRA", komplet a w nim: j.m. Ilość kpl 30 1) Uszczelnienie F1 wykonane

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG AUTO-SERWISU ZIBBART

CENNIK USŁUG AUTO-SERWISU ZIBBART USŁUGI MECHANICZNE jm cena minimalna od wymiana oleju z filtrem - 20,00 zł wymiana filtra powietrza - 20,00 zł wymiana filtra paliwa - 30,00 zł wymiana filtra kabinowego - 30,00 zł wymiana płynu hamulcowego

Bardziej szczegółowo

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy Lp. KATEGORIA NAZWA Jednostka Ilość Cena za 1 szt./kpl. Wartość (cena * ilość szt.) UWAGI MATERIAŁY RÓśNE 1 prowadnica łoŝyskowa kpl 1 5,00 zł 5,00 zł 2 chlapacze

Bardziej szczegółowo

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna Podziękowania 8 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych 9 Bezpieczeństwo przede wszystkim! 10 Sprawdzenie skutera przed jazdą 11 Sprawdzanie poziomu oleju silniki dwusuwowe 11 Sprawdzanie

Bardziej szczegółowo

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego)

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) tabela 41 L.p. Nazwa części lub podzespołu indeks części Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) okres gwarancji producent Cena jednostkowa brutto Łącznie brutto

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant I Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych

Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych 45 Wykaz części zamiennych ręcznego wózka podnośnego KPZ 71-7 46 Pozycja Article Artikel Artykuł ilość Nr. Artykułu 1. Screw Schraube Śruba 2

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

000.274 Rolka dociskowa Ø 0.20 mm 24.55.168 000.437 Szczotka węglowa 24.55.165 001.427 Element zasilający 23.06.222 002.264 Zamiennik 002.254 002.264 Cieplarka 009.027 24.55.713 012.948 Smar Microlube

Bardziej szczegółowo

Nazwa Nr katalogowy Zdjęcie EL/ 1. H1610 H H1612 H H1614 H1615 EL/ 1. H H H EL/ 1. H H

Nazwa Nr katalogowy Zdjęcie EL/ 1. H1610 H H1612 H H1614 H1615 EL/ 1. H H H EL/ 1. H H Zawór zwrotny kompletny Korpus zaworu Grzybek zaworu kompletny Korek zamykający Grzybek zaworu Sprężyna EL/ 1. H1610 H1611 2. H1612 H1613 3. H1614 H1615 EL/ 1. H1610 1 2. H1612 1 3. H1614 1 EL/ 1. H1610

Bardziej szczegółowo

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r.

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. 1 1,0 9 1 Ciężarek regulatora 7 1 3 9-3 6 2 2 Ciężarek regulatora 9 1 1 0-9 7 3 7 1 3 9-6 1 5 4 7 1 3 9-6 1 5 A 5 7 1 3 9-6 1 5B 6

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Skład pakietu oraz żródło pochodzenia jego elementów. Nr prot.

Strona 1. Skład pakietu oraz żródło pochodzenia jego elementów. Nr prot. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do pojazdów Fiat Brava, Fiat CC, Ford, Nysa-Żuk, VW Passat, Vento i Transporter (nowe i używane) pozycja nr 17 z przetargu z dnia 20.01.2012

Bardziej szczegółowo

Formularz kalkulacji cenowej

Formularz kalkulacji cenowej Część I części do aut osobowych Kia Załącznik nr 5.1 do siwz.. (pieczęć wykonawcy) Formularz kalkulacji cenowej Lp. Pojazd / Części Szacunkowa ilość* Cena netto za szt. Wartość netto [kol. C x kol. D]

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

2,32 35,79 9,5 14. Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO. Numer inwentarzowy. Jednostka miary. Lp. Nazwa. Półpierścień oporowy C385

2,32 35,79 9,5 14. Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO. Numer inwentarzowy. Jednostka miary. Lp. Nazwa. Półpierścień oporowy C385 Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO Lp Numer inwentarzowy Nazwa Jednostka miary 3 06450003 Korek 4,3 4 00095063 Półpierścień oporowy C385 kpl 6 5 374304 Pas uzębiony AVX775 35,79 Przewód przelewowy 0 9,5

Bardziej szczegółowo

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł Rodzaj usługi osobowy terenowy dostawczy Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi stalowe) Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi aluminiowe) 50 zł 50 zł 60 zł 60 zł 60 zł 70 zł Wymiana płynu chłodzącego 30-60

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, 2017 Spis treści 1. Wiadomości wstępne 5 1.1. Dane identyfikacyjne samochodu 5 1.2. Dane techniczne samochodu

Bardziej szczegółowo

2940090230 Zawór Nd- 0230 (Mazda) 729,00. 0928400323 Zawór 323 93,00. 0928400365 Zawór 111,00. 0964401330 Przestawiacz ND- 1330 167,00

2940090230 Zawór Nd- 0230 (Mazda) 729,00. 0928400323 Zawór 323 93,00. 0928400365 Zawór 111,00. 0964401330 Przestawiacz ND- 1330 167,00 Symbol Nazwa Cena Detaliczna Netto 2940090230 Zawór Nd- 0230 (Mazda) 0928400323 Zawór 323 0928400365 Zawór 0964401330 Przestawiacz ND- 1330 2942002750 Zawór SCV Nd- 2750 0960300560 Zawór Nd- 0560 2940090260

Bardziej szczegółowo

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Spis treści Typ kompresora Nr strony Pole Position 221 3 GV 34-24 PCM 3 6 B 2800 I/50 9 B 2800 B/100 12 B 3800 B/200 15 B 4900/200

Bardziej szczegółowo

"VW LT 35 2,5 TDI rok produkcji 2001 z wspomaganiem i klimatyzacją" Oddział Terenowy w Krakowie

VW LT 35 2,5 TDI rok produkcji 2001 z wspomaganiem i klimatyzacją Oddział Terenowy w Krakowie CIOR 6/68/09 Sposób obliczenia ceny - Część II załącznik nr 2b do siwz "VW LT 35 2,5 TDI rok produkcji 2001 z wspomaganiem i klimatyzacją" Oddział Terenowy w Krakowie Lp. Nazwa części Jedn miary Ilość

Bardziej szczegółowo

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu POLONEZ - pakiet zawierający 366 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu POLONEZ - pakiet zawierający 366 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu POLONEZ - pakiet zawierający 366 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m.in.: koła zamachowe kompletne, nagrzewnice, resory

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 4 PH 1/17064 Kpl podkładek poz. 484957 3 szt. 5 PH 1/18042 Uchwyt 6 szt. 6 PH 1/19014 Uchwyt 1 szt. 7 PH 1/28003

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ lp Nazwa Stan j.m jednostkowa cena wyprzedaży netto 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 83,22 zł 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 83,22 zł 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 54,30

Bardziej szczegółowo

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Lp Nazwa części Numer katalogowy Części oryginalne o numerze katalogowy m równowaŝn ym 1) ilość [szt.] Cena

Bardziej szczegółowo

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego -

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego - Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego 01070 Mercedes Benz LKW Przyłącze kontrolne dla urządzenia sprężonego powietrza 01168 Mercedes Benz LKW Gniazdko 01541 Mercedes Benz LKW Wtyczka 01550

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1. L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto

FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1. L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto ... Załącznik nr 2... nazwa Wykonawcy, adres FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1 Typ pojazdu: Autosan L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto 1 Tuleja zwrotnicy stary typ 4050500103 Cena... 2 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

Poz. 07 "Części samochodowe (STAR, ŻUK, POLONEZ, GAZ, TATRA) pakiet zawierający 248 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Poz. 07 Części samochodowe (STAR, ŻUK, POLONEZ, GAZ, TATRA) pakiet zawierający 248 poz. asort. wg oddzielnego wykazu Poz. 07 "Części samochodowe (STAR, ŻUK, POLONEZ, GAZ, TATRA) pakiet zawierający 248 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Alternator A12M 16-3701010 Żuk 2920PL0677481 szt. 1 2 2 AlternatorA111A Żuk

Bardziej szczegółowo

ELF cennik części zamiennych

ELF cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000 podkładka zębata 1,66 24

Bardziej szczegółowo

Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD

Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD 07.2-190 Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD Wartości nastawcze oraz diagnostyczne Iglicowy zawór komory pływakowej Uszczelka (oring) pod zaworek iglicowy Odchylenie pływaka (kulka wciśnięta)

Bardziej szczegółowo

Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI Asortyment

Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI Asortyment Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI L.p. Ilość Asortyment 1 Amortyzator przedni kpl. 4 2 Amortyzator tył kpl 4 3 Drążek kierowniczy 1 4 Filtr oleju 6 5 Filtr paliwa 6 6 Filtr powietrza 6 7

Bardziej szczegółowo

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V Citroen antia nr nadw. VF71RFV72246000, poj. 2.0 L, rok prod. 2000. nr silnika. 10HKH23013351 CITROEN ANTIA HATCHBACK 16V 1 Filtr klimatyzacji 1 2 Filtr oleju 1 3 Filtr paliwa 1 4 Filtr powietrza 1 5 Klocki

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 3 do SIWZ-Formularz cenowy ZADANIE 1

Załącznik nr 3 do SIWZ-Formularz cenowy ZADANIE 1 L.p. Nazwa części Nr. rys. Tabor j.m. a 1. Cięgło sprzęgu/śruba/ X15-1-5 EZT szt. 12 2. Tuleja prowadząca X1601-1-2 EZT szt. 55 3. Dźwignia luzująca X1507-1-0 EZT szt. 25 4. Cięgło zawieszenia silnika

Bardziej szczegółowo

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus GWARANCJA TONA Sp. z o.o. tel.: 32 289 95 33 fax: 32 380 30 80 www.tona.com.pl Załącznik nr 1. Zakres przedłużonej gwarancji HELP Koparki Główne komponenty Standard Plus Power Train pompa główna pompa

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY. % stawka podatku VAT. wartość netto oferty (7*6) Seria tab. jednostkowa cena netto. L.P. Nazwa części Nr rysunku.

FORMULARZ CENOWY. % stawka podatku VAT. wartość netto oferty (7*6) Seria tab. jednostkowa cena netto. L.P. Nazwa części Nr rysunku. (8*9) ZADANIE I 1. Czop skrętu B 0706-3-1 EN 57 szt. 15 2. Gniazdo skrętu B 0706-3-2 EN 57 szt. 15 ZADANIE II SPRĘŻARKA GŁ. V1.15.8a 1. Pompa zębata K.V.56.200 EZT szt. 3 2. Wał kobrowy kpl. 134.08.000

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH Pieczęć Wykonawcy Załącznik nr 6 do SIWZ Nr. Rej. 4/PN/2011 PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH 1. Pompa wodna: 1.1. demontaż pompy i weryfikacja części, 1.2. wymiana: a) łożysk b) reperaturki

Bardziej szczegółowo

MOMENTY DOKRĘCANIA: SILNIK

MOMENTY DOKRĘCANIA: SILNIK Silniki: NFV NFU N6A Wspornik silnika prawy 1 (*) 4,5 ± 0,4 2 6 ± 0,6 3 4,5 ± 0,4 Łącznik reakcyjny 4 4 ± 0,4 5 6 ± 0,6 6 5,4 ± 0,8 Wspornik silnika lewy na skrzyni biegów 7 (*) 6,5 ± 0,6 8 3 ± 0,3 9 4,5

Bardziej szczegółowo

Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11.

Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11. Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11. Lp Indeks materiału Nazwa części podzespołu Ilość Cena netto Wartość netto 1 87-4023 Tłumik wydechu M-11 1 175,00 175,00 2 81-2006 Nakrętka

Bardziej szczegółowo

dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych.

dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych. Toruń, dnia 10.04.2014 r. W.Sz.Z: TZ 280 48/14 W/g listy adresowej dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych.

Bardziej szczegółowo

Informacja o częściach zamiennych

Informacja o częściach zamiennych Informacja o ach zamiennych WCIĄGARKI I PRZECIĄGARKI PNEUMATYCZNE Liftstar i Pullstar LS2-300R, LS2-600R, PS2-1000R, Zachować instrukcję MHD56283JC Edycja 5 (1) Maj 2009 Ingersoll-Rand Company Zezwalać

Bardziej szczegółowo

FORD Mondeo 2.5 24V V6 (SEA) 1996 do 2000

FORD Mondeo 2.5 24V V6 (SEA) 1996 do 2000 Strona 1/50 Ostrzeżenia i zalecenia O ile producent nie radzi inaczej, zalecane są następujące procedury: Należy zawsze wymieniać łańcuch rozrządu Jeżeli łańcuch rozrządu ma być użyty ponownie, wówczas

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość 1 Mankiety elastyczne gumowe do ubrań płet szt 100,00 2 Pas gumowy szyjny do skafandra szt 76,00 3 Ściągacz gumowy do skafandrów ratunkowyc szt 200,00 4 Ustnik gumowy do

Bardziej szczegółowo

Zadanie nr 1. Części zamienne do autobusów marki Volvo. CPV Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich.

Zadanie nr 1. Części zamienne do autobusów marki Volvo. CPV Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich. Części zamienne do autobusów marki Volvo Zadanie nr 1 CPV 34300000-0 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich Lp CPV Numer katalogowy Nazwa części Jednost ka miary Szacunkowa ilość Cena jednostkowa

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

SPARE PARTS LIST PAGE 1

SPARE PARTS LIST PAGE 1 PAGE 1 001 JM21000018 [1] SRUBA IMBUSOWA M5x12 do LB1200F 4 002 JM21000019 [1] PODKLADKA SPREZYSTA 5 do LB1200F 4 003 JM21000020 [1] PODKLADKA 5 do LB1200F 4 004 JM21000021 [1] POKRYWA KPL. do LB1200F

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

DANE TECHNICZNE - SILNIK 213

DANE TECHNICZNE - SILNIK 213 DANE TECHNICZNE - SILNIK 213 16 DANE TECHNICZNE - SILNIK Typ Pojemność skokowa Suw Otwór 2-cylindrowy 4-taktowy silnik Otto, układ V 75, chłodzony płynem 1 150 cm³ 69 mm 103 mm Uszczelka 12,5:1 Sterowanie

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA Techniczne Środki Materiałowe - poz. 2

SPECYFIKACJA Techniczne Środki Materiałowe - poz. 2 SPECYFIKACJA Techniczne Środki Materiałowe - poz. 2 Lp. Nazwa jm. Ilość 1 Bęben kpl. szt. 1 2 Czujnik temperatury wody szt. 5 3 Czujnik temperatury wody fiat szt. 6 4 Element optyczny szt. 1 5 Filtr A

Bardziej szczegółowo

Wyprzedaż. Oferta handlowa. Przedsiębiorstwo Produkcyjne PROMOT dr inż. Jan Mieczysław Kowalczyk

Wyprzedaż. Oferta handlowa. Przedsiębiorstwo Produkcyjne PROMOT dr inż. Jan Mieczysław Kowalczyk Wyprzedaż Oferta handlowa Przedsiębiorstwo Produkcyjne PROMOT dr inż. Jan Mieczysław Kowalczyk Włocławek 2014 KONTAKT: Przedsiębiorstwo Produkcyjne PROMOT dr inż. Jan Mieczysław Kowalczyk ul. Metalowa

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

Górny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.746 Dolny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.766 002.264 Zamiennik 590002254 002.264 024.097 Mikroprzełącznik 24.55.715 025.726 Wąż pakowany po 10 m 24.55.431

Bardziej szczegółowo

Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES

Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Załącznik do umowy nr. Z dnia. WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Lp. Nazwa części Numer katalogowy WAŁ KIEROWNICZY 4634600109 2 WYCIERACZKA 4638200045

Bardziej szczegółowo

PARTS DESCRIPTION NO. NR SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z79755101 M5X20 SCREW ŚRUBA 2 Z79755102 SPRING WASHER 5 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA 3 Z79755103 FLAT

PARTS DESCRIPTION NO. NR SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z79755101 M5X20 SCREW ŚRUBA 2 Z79755102 SPRING WASHER 5 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA 3 Z79755103 FLAT PARTS DESCRIPTION NO. NR SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z79755101 M5X20 SCREW ŚRUBA 2 Z79755102 SPRING WASHER 5 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA 3 Z79755103 FLAT WASHER 5 PODKŁADKA 4 Z79755104 FUEL TANK HOLDING PLATE MOCOWANIE

Bardziej szczegółowo

Cennik części zamiennych do palników olejowych i gazowych MAN Ważny do

Cennik części zamiennych do palników olejowych i gazowych MAN Ważny do Cennik części zamiennych do palników olejowych i gazowych MAN Ważny do 31.03.2010 Generalny dystrybutor oryginalnych części zamiennych na Polskę EWFE - Polonia Sp. z o.o., 80-299 Gdańsk, ul. Homera 55,

Bardziej szczegółowo

WYKAZ NORM CZASU NAPRAW*

WYKAZ NORM CZASU NAPRAW* Załącznik nr 8 do siwz WYKAZ NORM CZASU NAPRAW* Pojemność silnika 1997 1248 D 2771 2435 1388 1896 D 2148 1998 1998 2417 2498 1598 1400 L.p. Nazwa czynności Ford Kuga ZS 7793N Opel Astra III ZS 1199L Skoda

Bardziej szczegółowo

Stan na pocz. okresu Lp. Indeks Nr katalogowy Nazwa Mag. J.M. Ilość Wartość netto

Stan na pocz. okresu Lp. Indeks Nr katalogowy Nazwa Mag. J.M. Ilość Wartość netto Stan na pocz. okresu Lp. Indeks Nr katalogowy Nazwa Mag. J.M. Ilość Wartość netto 1 1050000080 1.05207-0006 TULEJA SPRZĘGŁA POMPY OLEJU 1 SZ 2 27 2 1050000118 51.01510-0124C PIERŚCIEŃ GRAFITOWY - MAŁY

Bardziej szczegółowo

Tśm do pojazdu markistar 200

Tśm do pojazdu markistar 200 Zadanie nr 2 FORMULARZ OFERTOWY Załącznik nr 2 do ogólnych warunków umowy Nazwa tśm numer katalogowy nr VIN nr silnika rok produkcji pojazdu jm ilość cena jednostkowa netto wartość netto stawka VAT cena

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT

Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT Lp. Nazwa części Numer katalogowy 1 USZCZELKI KPL.GŁOWICY BRAVO 1.6

Bardziej szczegółowo

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C.

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C. FARTUCHY I ODBOJE 1 ODBÓJ GUMOWO-METALOWY M 8/47x34,5mm 40317211 1 ŚRUBA - PODUSZKA CHŁODNICY STAR 200 403.17.211 540000016809 2 3 4 5 ODBÓJ GUMOWY M 8/39x34mm 46917229 2 ŚRUBY - POD. CHŁODNICY STAR 742,1142

Bardziej szczegółowo

MOMENTY DOKRĘCANIA: ZAWIESZENIE SILNIKA

MOMENTY DOKRĘCANIA: ZAWIESZENIE SILNIKA MOMENTY DOKRĘCANIA: ZAWIESZENIE SILNIKA Silniki: 9HY 9HZ Łącznik reakcyjny 1 2 10 6 ± 0,6 Wspornik silnika górny lewy 3 5,5 ± 0,5 Wspornik silnika dolny lewy 4 6 ± 0,6 Wspornik silnika dolny prawy 5 5,5±

Bardziej szczegółowo

ZAPŁON. Świeca zapłonowa. Świeca zapłonowa. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia. Świeca zapłonowa. Świeca zapłonowa. Brak zdjęcia.

ZAPŁON. Świeca zapłonowa. Świeca zapłonowa. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia. Świeca zapłonowa. Świeca zapłonowa. Brak zdjęcia. Spis treści: Zapłon System chłodzenia Zasilanie Rozrząd Elementy silnika Zawieszenie Hydraulika i maszt Alternatory/ Rozruszniki Elementy ramy Filtry Złącza bateryjne Koła i zestawy kołowe ZAPŁON Świeca

Bardziej szczegółowo

Arkusz1 CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY

Arkusz1 CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY MAGAZYN 001 magazyn techniczny części nowe Cena jednostkowa Wartość ogółem Ilość

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI AGREGATU MALARSKIEGO DF431/PRO-SPRAY SP3100

INSTRUKCJA OBSŁUGI AGREGATU MALARSKIEGO DF431/PRO-SPRAY SP3100 INSTRUKCJA OBSŁUGI AGREGATU MALARSKIEGO DF431/PRO-SPRAY SP3100 INSTRUKCJA ZAWIERA WAŻNE INFORMACJE. NALEŻY DOKŁADNIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z NINIEJSZĄ INSTRUKCJĄ PRZED ROZPOCZĘCIEM PRACY Z AGREGATEM. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Bardziej szczegółowo

MOMENTY DOKRĘCANIA: ZAWIESZENIE SILNIKA

MOMENTY DOKRĘCANIA: ZAWIESZENIE SILNIKA MOMENTY DOKRĘCANIA: ZAWIESZENIE SILNIKA Silniki: HFX KFV NFU Wspornik silnika prawy Ozn. Nazwa 1 (długość 80 mm) 4,5 ± 0,5 1 (długość 37 mm) 6,1 ± 0,6 2 4,5 ± 0,5 Łącznik reakcyjny 4 5 6 ± 0,6 Wspornik

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 12. Części zamienne do autobusu marki MAN. Cena jednostkowa netto. Proponow ana ilość zakupu. Wartość netto (4X5) Kod towaru Dostawcy

Załącznik nr 12. Części zamienne do autobusu marki MAN. Cena jednostkowa netto. Proponow ana ilość zakupu. Wartość netto (4X5) Kod towaru Dostawcy Zadanie 5 Części zamienne do autobusu marki MAN Załącznik nr 12 Nr sprawy 9/PN/2 Lp Nazwa części Nr katalogowy Kod towaru Dostawcy Proponow ana ilość zakupu Cena jednostkowa netto Wartość netto (4X5) 1

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr. do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. (pieczęć firmy) FORMULARZ CENOWY. Zadanie nr 1 - Akcesoria, lakiery, znaki i oznaczenia

Załącznik nr. do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. (pieczęć firmy) FORMULARZ CENOWY. Zadanie nr 1 - Akcesoria, lakiery, znaki i oznaczenia . (pieczęć firmy) FORMULARZ CENOWY Załącznik nr. Zadanie nr 1 - Akcesoria, lakiery, znaki i oznaczenia dotyczy przetargu nieograniczonego: Lp Przedmiot zamówienia CPV Dodatkowe oznaczenia, nr katalogowy

Bardziej szczegółowo

USZCZELKI SILNIKA. Uszczelnienie wału tył. Uszczelnienie wału tył. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia. Uszczelnienie wału tył. Brak zdjęcia.

USZCZELKI SILNIKA. Uszczelnienie wału tył. Uszczelnienie wału tył. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia. Uszczelnienie wału tył. Brak zdjęcia. Spis treści: Uszczelki silnika Zapłon System chłodzenia Zasilanie Elementy silnika Hamulce Zawieszenie Hydraulika i maszt Alternatory/ Rozruszniki Elementy ramy Filtry Złącza bateryjne USZCZELKI SILNIKA

Bardziej szczegółowo

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku posiada do sprzedania części zamienne do n/w pojazdów

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku posiada do sprzedania części zamienne do n/w pojazdów Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku posiada do sprzedania części zamienne do n/w pojazdów UAZ 1. uszczelka zaworu A szt. 5 2. uszczelka misy olej. boczna pr. A szt. 11 3. uszczelka misy olej. boczna

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Numer DT. Zdjęcie AMORTYZATOR FOTELA MAN/IVECO/VOLVO/DAF CF/ XF95/ MA-292-DT AMORTYZATOR GAZOWY 335mm/105mm/130N ATRAPY DAF 105 XF

Numer DT. Zdjęcie AMORTYZATOR FOTELA MAN/IVECO/VOLVO/DAF CF/ XF95/ MA-292-DT AMORTYZATOR GAZOWY 335mm/105mm/130N ATRAPY DAF 105 XF Indeks Nazwa towaru Numer DT Zdjęcie 03-10-MA-292-DT AMORTYZATOR FOTELA MAN/IVECO/VOLVO/DAF CF/ XF95/105 2.97005 03-10-DA-095-DT AMORTYZATOR GAZOWY 335mm/105mm/130N ATRAPY DAF 105 XF 5.17001 06-03-RV-026-DT

Bardziej szczegółowo

USZCZELKI SILNIKA. Uszczelka gniazda wału tył. Uszczelka kolektor-tłumik. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia. Uszczelka kolektora. Uszczelka kolektora

USZCZELKI SILNIKA. Uszczelka gniazda wału tył. Uszczelka kolektor-tłumik. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia. Uszczelka kolektora. Uszczelka kolektora Spis treści: Uszczelki silnika Zapłon System chłodzenia Zasilanie Rozrząd Elementy silnika Sprzęgło i skrzynia biegów Hamulce Zawieszenie Hydraulika i maszt Alternatory / Rozruszniki Elementy ramy Filtry

Bardziej szczegółowo