Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA"

Transkrypt

1 Strona 1 / 2

2 Strona 2 / 2

3 Strona 1 / (zam ) ŚRUBA 4X R (MKC) ŚRUBA 4x PŁYTKA 1 * STRAIN RELIEF O POWER SUPPLY CORD OSŁONA PRZEWODU ZASILAJĄCEGO FILTR do LF SPINKA 9207SPC/JN KONDENSATOR do BO5010/20/ (MKC) ŚRUBA 4x DŹWIGNIA BLOKADY do LF SPRĘŻYNA 1 * SPRĘŻYNA 4 do LF1000 O PRZYCISK WŁĄCZNIKA do LF WŁĄCZNIK WŁĄCZNIK V-15-2A5 LS DŹWIGNIA WYŁĄCZNIKA do LF HANDLE COVER COMPLETE 1 * C CAUTION LABEL 1 * OBUDOWA WŁĄCZNIKA do LF1000 S 1 C CAUTION LABEL 1 D10 INC (MKC) ŚRUBA 4x TABLICZKA IDENTYFIKACYJNA do LF SRUBA M6X (zam ) (MKC) KONTROLER EL 1 * KONTROLER ELEKTRONICZNY do LF1 < (MKC) ŚRUBA 4x POKRYWA TYLNA SILNIKA do LF (MKC) ŚRUBA 4x NAKRĘTKA SZCZOTKI SZCZOTKI WĘGLOWE CB OBUDOWA SILNIKA do LF C (zam ) N TRZYMACZ SZCZOT 2 * C (zam ) SZCZOTKO TRZYMACZ O 2 * C (zam ) N TRZYMACZ SZCZOT O 2 * C (zam ) SZCZOTKO TRZYMACZ O 2 C CAUTION LABEL STOJAN do LF C SPRĘŻYNA SZCZOTKOTRZYMACZA 2 C ŁĄCZNIK HM ŚRUBA 5x DYFUZOR do LF ŁOŻYSKO=>> zam PODKŁADKA IZOLUJĄCA WIRNIK do LF D10 INC. 30,31,34,35, BLOKADA WRZECIONA do LF1000 1

4 Strona 2 / PODKŁADKA 1 * PODKŁADKA 15 do LF1000 O ŁOŻYSKO SPRĘŻYNA 9 LS * COMPRESSION SPRING 9 O ŚRUBA M4X DŹWIGNIA LS NAKRĘTKA M10-17 do LF SPRĘŻYNA 5 do LS * COMPRESSION SPRING 5 O 1 * SPRĘŻYNA 5 do LS1013 O PIERŚCIEŃ DYSTANSOWY do LF (zam ) NAKRĘTKA 6-KĄTNA M 1 * NAKRĘTKA 6-KĄTNA M10-17 O PODKŁADKA 10 do LF ŚRUBA M4X STRZAŁKA WSKAŹNIKA do LF ŚRUBA M6x20 do LF * ŚRUBA M6x20 dp LF1000 O PODKŁADKA U C/6012HDW. 1 * FLAT WASHER 6 O PIERŚCIEŃ 6 do LF (zam TI.93221) (MCC) PŁYTKA 1 * PŁYTKA ŁĄCZNIKA KPL. do LF1000 < ŚRUBA IMBUSOWA M10 do LF am PODKŁADKA DB/9 1 * PODKŁADKA 16 O (zam TI.91289) RAMIĘ KPL. d 1 * C MIARA KĄTOWA do LF * RAMIĘ KPL. do LF1000 < 1 C MIARA KĄTOWA do LF SPRĘŻYNA 34 do LF TULEJA 17 do LF SZTYFT 7 do LF SPRĘŻYNA 7 do LF UCHWYT 2400/2415/4301BV SWORZEŃ KLEMA KABLA do LF ŚRUBA M4X GAŁKA UCHWYTU do LS KULKA STALOWA C/6702DW 2 * STEEL BALL 6 O TULEJA 13 do LF TULEJA 6 do LF PODKŁADKA 6 UC120DWA 1 * FLAT WASHER 6 O ŚRUBA IMBUSOWA 1 * HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X30 O 1

5 Strona 3 / NAKRĘTKA NASTAWCZA do LF ŚRUBA PODKŁADKA PODKŁADKA TULEJA 10 do LF ŚRUBA IMBUSOWA PODKŁADKA JS * FLAT WASHER 7 O PŁYTKA ZDERZAKA do LF KULKA 7,9 HR3510/3520/HM SPRĘŻYNA 5,5 LS * COMPRESSION SPRING 6 O ŚRUBA M4X ŚRUBA IMBUSOWA M6X R NAKRĘTKA PODKŁADKA PODKŁADKA ŁĄCZNIK do LF (zam ) WYLOT LS * DYSZA ODCIĄGU PYŁU do LF1000 O ORING PODKŁADKA 10 do LF NAKRĘTKA M WKRĘT TULEJA 5 do LF ŚRUBA 1 * HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X20 O ŚRUBA IMBUSOWA M6X R RAMIĘ DOLNE do LF ŚRUBA M10 do LF ŚRUBA 4x SPRĘŻYNA 4 do LF am (TI.93694) OSŁONA BEZP 1 * OSŁONA BEZPIECZEŃSTWA do LF1000 < (MKC) (zam ) ŁOŻYSKO 608 L 1 * BALL BEARING 608LLB O ZEGER KOŁO ZĘBATE 46 do LF KLIN /9402/9900B/9924DB PIERŚCIEŃ 15 do LF O-RING 46 do LF USTALACZ ŁOŻYSKA L 1 * BEARING RETAINER O ŁOŻYSKO KASETA ŁOŻYSKA do LF ŚRUBA ZEGER S FLANSZA do LS1013 1

6 Strona 4 / (zam ) PIERŚCIEŃ 16 do LS121 1 * PIERŚCIEŃ 16 do LS/LH/LF O WRZECIONO do LF FLANSZA ZEWNĘTRZNA 53 do LF am (ti.93694) ŚRUBA FLANSZ 1 * ŚRUBA IMBUSOWA M8x22 do LF1000 < am (TI.93694)ŚRUBA M8x86 d 1 * ŚRUBA IMBUSOWA M8x97 < PODKŁADKA PODKŁADKA NB 1 * FLAT WASHER 8 O KLIN ROZSZCZEPIAJĄCY do LF WSPORNIK NOŻA do LF PODKŁADKA NB 1 * FLAT WASHER 8 O NAKRĘTKA SKRZYDEŁKOWA M8 do LF ZEGER OSŁONA TARCZY TNĄCEJ do LF C SZTYFT 6 do LF C CAUTION LABEL 1 C NAKLEJKA - LOGO MAKITA do LF C SWORZEŃ WAŁEK do LH * GUARD SHAFT O ELEMENT OSŁONY TARCZY do LF (MKC) UCHWYT OSŁONY do LF ŚRUBA PODKŁADKA DW 1 * FLAT WASHER 10 O SPRĘŻYNA 11 do LH ŚRUBA M6 do LF (MKC) (zam ) ŁOŻYSKO 608 L 1 * BALL BEARING 608LLB O PODKŁADKA 6 UC120DWA 1 * FLAT WASHER 6 O (zam ;TI.93976) PIE POKRYWKA do LS DŹWIGNIA BLOKUJĄCA do LF SPRĘŻYNA 9 LS * COMPRESSION SPRING 9 O RAMIĘ 8 do LF ŚRUBA M4X ŚRUBA 4x ŚRUBA 4x PŁYTA ŚLIZGOWA LEWA do LF PŁYTKA ŚLIZGOWA R do LF ŚRUBA M6x20 do LF * ŚRUBA M6x20 dp LF1000 O 4

7 Strona 5 / am (ti.93694) STÓŁ OBROTOW 1 * C KOŁEK DWA 1 * TURN TABLE COMPLETE < 1 C KOŁEK DWA WKRĘT M6x / SZTYFT 5 do 6796D (MCC) ZDERZAK OPOROWY PRAWY d 1 * C SZTYFT 6 do LF * SRUBA 5X * ŚRUBA M4X SKALA KĄTOWA PRAWA do LF SKALA KĄTOWA LEWA do LF ŚRUBA M4X SRUBA 5X * ZDERZAK OPOROWY LEWY do LF * C SZTYFT 6 do LF * am (ti.93694) PROWADNICA R 1 * C KOŁEK DWA 2 * GUIDE FENCE COMPLETE < 1 * C KOŁEK DWA 2 * GUIDE FENCE COMPLETE < 1 C KOŁEK DWA ŚRUBA IMBUSOWA M10x12 do LF * H.S.SET SCREW(FLATPOINT)M10X12 O SPRĘŻYNA 5,5 LS * COMPRESSION SPRING 6 O KULKA 7,9 HR3510/3520/HM ŚRUBA M6x33 do LF am RAMA do LF * D10 INC. 273 * RAMA do LF1000 < 1 D10 INC HACZYK do LF RURKA KWADRATOWA do LF NAKRĘTKA M STOPKA do LF WSPORNIK do LF C NAKLEJKA do LF ŚRUBA M6x45 do LF KLEMA KABLA do LF ŚRUBA M4X KLEMA KABLA do LF ŚRUBA M4X NAKRĘTKA PODKŁADKA PODKŁADKA 10 do LF * FLAT WASHER 10 O ŚRUBA IMBUSOWA M8x20 8 *

8 Strona 6 / HEX. SOCKET HEAD BOLT M8X20 O RURKA KWADRATOWA do LF (zam ) PODKŁADKA 6710DW/ 2 * PODKŁADKA 8 do LF1000 O (zam ;TI.93976) PIE TULEJA 8 do LF (zam ;TI.93976) PIE (zam ;TI.93976) PIE (zam ) PODKŁADKA 6710DW/ 4 * PODKŁADKA 8 do LF1000 O WSPORNIK do LF (zam ) PODKŁADKA 6710DW/ 4 * PODKŁADKA 8 do LF1000 O SZTYFT 8 do LF HACZYK do LF SZTYFT 8 do LF (zam ) PODKŁADKA 6710DW/ 2 * PODKŁADKA 8 do LF1000 O SZTYFT 8 do LF PODKŁADKA NB 4 * FLAT WASHER 8 O NAKRĘTKA M ŚRUBA do LF (zam ) SPRĘŻYNA 13 do LF10 1 * SPRĘŻYNA 13 do LF1000 O NAKRĘTKA do LF (MKC) ŚRUBA 4x TAŚMA do LF OSŁONA KABLA PRZEKAŹNIK do LH POKRYWA OBUDOWY WŁĄCZNIKA do ŚRUBA 4x BLOK TERMINALU do 2012NB, LH KONDENSATOR do LF GNIAZDO do LF SZTYFT do LH SPRĘŻYNA 1 * COMPRESSION SPRING 8 O PIERŚCIEŃ FILCOWY do PODKŁADKA SV/SB 1 * FLAT WASHER 7 O PRZYCISK WYŁĄCZNIKA "STOP" do LH PRZYCISK WŁĄCZNIKA "START" do LH PODKŁADKA SV/SB 1 * FLAT WASHER 7 O PIERŚCIEŃ FILCOWY do SPRĘŻYNA 1 * COMPRESSION SPRING 8 O 1

9 Strona 7 / SZTYFT do LH POKRYWA WYŁĄCZNIKA do LF SPRĘŻYNA 5 do LF RURKA KWADRATOWA do LF OBUDOWA WYŁĄCZNIKA do LF PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do PŁYTKA 1 * STRAIN RELIEF O (MKC) ŚRUBA 4x PRZEWÓD ZASILAJĄCY (zam TI.Z17467 / Z19692 / Z20 1 * STRAIN RELIEF O (MKC) ŚRUBA 4x NAKRĘTKA M PODKŁADKA NB 4 * FLAT WASHER 8 O RURKA KWADRATOWA do LF WSPORNIK do LF ŚRUBA M6x45 do LF (MKC) RURA 21 KPL. do LF C NAKLEJKA - LOGO MAKITA do LF STÓŁ KPL. do LF C CAUTION LABEL 1 C CAUTION LABEL ŚRUBA M10 do LF ŚRUBA M4X * am (ti.93694) SPRĘŻYNA 1 * am (ti.93048) UCHWYT KLUCZ X (zam ) ŚRUBA M6 LC * ŚRUBA M6 LC1230/LF1000 O ŚRUBA 1 * HEX. SOCKET HEAD BOLT M8X25 O TULEJA 8 do LF STOPKA do LF PUNKTAK 5903R/LS * INDICATION PLATE O ŚRUBA=>new ŚRUBA M6x20 do LF * ŚRUBA M6x20 dp LF1000 O TULEJA 8 do LF ŚRUBA 1 * HEX. SOCKET HEAD BOLT M8X25 O am RAMA do LF * D10 INC. 235 * RAMA do LF1000 < 1 D10 INC SPRĘŻYNA 17 do LF ŚRUBA 4

10 Strona 8 / ŚRUBA AMORTYZATOR do LF ZDERZAK TYLNY do LF ŚRUBA IMBUSOWA PODKŁADKA JS * FLAT WASHER 7 O DŹWIGNIA do LF ŚRUBA AMORTYZATOR do LF ZDERZAK TYLNY do LF ŚRUBA ŚRUBA AMORTYZATOR do LF ZDERZAK PRZEDNI do LF ŚRUBA (MJ) ŚRUBA 2 * HEX. SOCKET HEAD BOLT M8X50 O am PODKŁADKA 8 do LC * PODKŁADKA DYSTANSOWA 8 do LC12 O TULEJA 8 do LF (zam ) ŚRUBA 4X20 1 * HEX. SOCKET HEAD BOLT M4X20 O NAKRĘTKA M4 do LF * HEX. NUT M4 O HANDLE 1 * OBUDOWA WŁĄCZNIKA do LF1000 S 1 C CAUTION LABEL 1 D10 INC WENTYLATOR do 2012NB PODKŁADKA HM1500/5014/16B PODKŁADKA HM1500/5014/16B ŁOŻYSKO OPOROWE do LS0714F PODKŁADKA PODKŁADKA 6 LS0810/1000/ * FLAT WASHER 6 O PODKŁADKA 6 LS0810/1000/ * FLAT WASHER 6 O PODKŁADKA 6 LS0810/1000/ * FLAT WASHER 6 O STOPKA do LF A ZDERZAK PROWADNICY do LF * C UCHWYT PROWADNIKA do LF * C ŚRUBA 6X15 SR2300/SR * C ŚRUBA M6x35 1 * C ŚRUBA IMBUSOWA M6X R 1 * C PŁYTKA PROWADZĄCA do LH * C (zam TI.94781) PŁYTKA Z GW 1 * D10 INC. A15 *

11 Strona 9 / 10 A ZDERZAK PROWADNICY do LF1000 O 1 C ŚRUBA 6X15 SR2300/SR C ŚRUBA M6x35 1 C ŚRUBA IMBUSOWA M6X R 1 C GUIDE PLATE 1 C (zam TI.94781) PŁYTKA Z GW 1 * C NUT PLATE < 1 C RULER A 1 D10 INC. A15 A ZESTAW ODSYSAJĄCY do LF * C NAKRĘTKA 1 * C ŚRUBA M5x37 do LF * A ZESTAW ODSYSAJĄCY do LF1000 O 1 C HEX. LOCK NUT M5-8 1 C ŚRUBA M5x37 do LF A (zam TI.92854) TORBA NA KU 1 * C POJEMNIK NA KURZ *LS0800/1020,990 1 * A DUST BAG ASS'Y O 1 C POJEMNIK NA KURZ *LS0800/1020,990 1 A PIONOWY ZACISK ŚRUBOWY (IMADŁO 1 * C ŚRUBA (w kpl ) => * C PODKŁADKA U C/6012HDW. 1 * C ŚRUBA do LF * C GAŁKA do LS * C RAMIĘ IMADŁA do LF * C ŚRUBA IMADŁA do LS * C PŁYTKA IMADŁA do LF * A PIONOWY ZACISK ŚRUBOWY (IMADŁO O 1 C ŚRUBA (w kpl ) => C FLAT WASHER 6 1 C ŚRUBA do LF C GAŁKA do LS C RAMIĘ IMADŁA do LF C VISE ROD 1 C PŁYTKA IMADŁA do LF A PROWADNICA KĄTOWA do LF * C PROWADNICA do LF * C SCHRAUBE M * C PODKŁADKA 6 LS0810/1000/ * C GAŁKA 32 do LF * C PROWADNICA B do LF * C (zam ) ŚRUBA M6x18 do LF100 1 * A PROWADNICA KĄTOWA do LF1000 O 1 C PROWADNICA do LF C SCHRAUBE M C FLAT WASHER 6 1 C GAŁKA 32 do LF C PROWADNICA B do LF1000 1

12 Strona 10 / 10 C (zam ) ŚRUBA M6x18 do LF100 1 * C ŚRUBA M6x18 do LF1000 O 1 A zam (ti.93694) POKRYWA GÓ 1 * C (zam ) SPRĘŻYNA 7 do LF100 1 * C SZTYFT 8 do LF * C (zam ;TI.93976) PIE 1 * C CAUTION LABEL 1 * A zam (ti.93694) POKRYWA GÓ O 1 * C SPRĘŻYNA 7 do LF * C SZTYFT 8 do LF * C (zam ;TI.93976) PIE 1 * C CAUTION LABEL 1 * A TOP COVER ASS'Y < 1 C SPRĘŻYNA 7 do LF C SZTYFT 8 do LF C (zam ;TI.93976) PIE 1 C CAUTION LABEL 1 A PŁYTKA USTALAJĄCA do LF A KOLANKO do LF1000/KP A BLOKADA do LF A SPRAWDZIAN KĄTA PROSTEGO DO 1 1 A ŚRUBA M6x16 do LF A (zam TI.93694) (zam.jm * A KLUCZ IMBUSOWY 6 X 1 A14 B (zam. B lub D TI.96996) TA 1 * A14-1 D TARCZA TNĄCA 260x30; 60Z O 1 A UCHWYT PROWADNIKA do LF C CAUTION LABEL 1 A KLUCZ IMBUSOWY 3 1 A SUB FENCE ASSEMBLY 1 C SUB FENCE COMPLETE 1 C O RING 5 1 C THUMB SCREW M5X24 1

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 265995-6 ŚRUBA 4x18 3 687054-0 PŁYTKA 4 662971-5 POWER SUPPLY CORD 1.0-6-1.56 5 682506-6 OSŁONA PRZEWODU ZASILAJĄCEGO 12-90

Bardziej szczegółowo

Model 2704 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model 2704 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 122738-8 (MCA) OSŁONA BEZPIECZEŃSTWA do 1 C10 890408-4 CAUTION LABEL 1 D10 INC. 2-16 002 268135-5 SHOULDER

Bardziej szczegółowo

Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W

Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Strona 1 / 2 Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Strona 2 / 2 Strona 1 / 7 001 JM23300009 HEX BOLT M8X16 2 002 JM23300010 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA

Bardziej szczegółowo

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 5 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 231984-3 SPRĘŻYNA 1 2,20 003 267272-2 PODKŁADKA 28 do HM0860C

Bardziej szczegółowo

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 JM27000001 ŚRUBA IMBUSOWA M10x35 do MLT100 4 002 JM27000002 PODKŁADKA 10 do MLT100 4 003 JM27000003 PODKŁADKA

Bardziej szczegółowo

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 233948-3 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY do HR5211C 1 1,80 003 257280-1 PIERŚĆIEŃ

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SZTYFT do 7104L SZTYFT do 7104L PIN TENSION SPRING 22

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SZTYFT do 7104L SZTYFT do 7104L PIN TENSION SPRING 22 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 951172-3 SZTYFT do 7104L 2 951172-3 SZTYFT do 7104L 3 256414-3 PIN 16-29 4 231743-5 TENSION SPRING 22 5 256621-8 PIN 16 6 256415-1 PIN 16-29 7 273008-9 GRIP COVER

Bardziej szczegółowo

Model LS0815FL SLIDE COMPOUND MITER SAW 216MM

Model LS0815FL SLIDE COMPOUND MITER SAW 216MM Strona 1 / 3 Strona 2 / 3 Strona 3 / 3 Strona 1 / 7 001 JM23500132 BUFFER PAD 4 003 JM23100016 PODKŁADKA 4 do LS1018L 4 004 JM23500008 CROSS HEAD SCREW M4X10 4 005 JM23500009 PIVOT SHAFT 1 006 JM23510001

Bardziej szczegółowo

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286269-2 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HM 1 002 450592-3 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR 1 003 231984-3 SPRĘŻYNA 1 004 331823-8 PIERŚCIEŃ UCHWYTU do HR3540/41FC 1 005 310257-8

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630 1 katalogowy części Nazwa 1 286288-8 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2300 2 455393-4 POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630 3 325813-1 PIERŚCIEŃ 21 do HR2300 4 346177-0 PODKŁADKA do HR2300 5 233916-6 SPRĘŻYNA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42 1 katalogowy części Nazwa 1 168712-2 BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH 2 962201-7 RETAINING RING (INT) R-42 3 211387-7 ŁOŻYSKO KULKOWE 6004LLU do EM4351UH 4 961090-7 PIERŚCIEŃ WR-20 do EM4351UH MS4300.4U 5 318849-7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy Numer Nazwa części

Numer katalogowy Numer Nazwa części 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7 OSŁONA SPIRALNA 2 do

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 893509-7 CAUTION LABEL 2 451601-1 SPACER 24 3 141238-9 WAŁ do EX2650LH 5 911233-1 ŚRUBA 6 141008-6 SHAFT PIPE B COMPLETE 7 266034-5 ŚRUBA 4X16 4304 8 452840-6 RELEASE

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252 1 katalogowy części Nazwa 2 266326-2 (zam. 265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953 3 188656-0 DŹWIGNIA do EBH252 4 638705-8 LEAD UNIT 5 451081-1 UCHWYT KABLA do EBH253 6 452005-0 CORRUGATE TUBE

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO.

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO. 1 katalogowy części Nazwa 1 412144-8 KOLANKO do EB7650T 2 213645-7 O RING 93 4 803W17-8 5 805X41-3 6 801D19-4 SERIAL NO. LABEL 7 803T61-7 8 454893-1 OSŁONA SPIRALNA PRZEDNIA do EB7650T 10 922343-9 11 240152-7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000 katalogowy 1 6908502400 TULEJA CIĘGNA do EVH2000 2 0630039751 LINKA BOWDENA do EVH2000 3 0140049770 (zam. 911128-8) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX2500 4 0660000371 WŁĄCZNIK KPL. do EVH2000 5 6906507500 PŁYTKA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000 1 katalogowy części Nazwa 1 6908502400 TULEJA CIĘGNA do EVH2000 2 0630039751 LINKA BOWDENA do EVH2000 3 0140049770 (zam. 911128-8) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX2500 4 0660000371 WŁĄCZNIK KPL. do EVH2000 5

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 1 katalogowy części Nazwa 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

SPARE PARTS LIST PAGE 1

SPARE PARTS LIST PAGE 1 PAGE 1 001 JM21000018 [1] SRUBA IMBUSOWA M5x12 do LB1200F 4 002 JM21000019 [1] PODKLADKA SPREZYSTA 5 do LB1200F 4 003 JM21000020 [1] PODKLADKA 5 do LB1200F 4 004 JM21000021 [1] POKRYWA KPL. do LB1200F

Bardziej szczegółowo

Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z FUEL CAP RETAINER UCHWYT

Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z FUEL CAP RETAINER UCHWYT 79722 Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z7972201 FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z7972202 PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z7972203 FUEL CAP RETAINER UCHWYT POKRYWY WLEWU PALIWA 4 Z7972204 SCREW M5X12 ŚRUBA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" SPRĘŻYNA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU DOLMAR SPRĘŻYNA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 5 038114270 ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/7900 7 038114031 PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" 11 038117050 SPRĘŻYNA 8 038117020 DŹWIGNIA WYCHWYTNIKA; 0829-7 9 038117030 PRZEGUB

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 145 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 146 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 147 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 140 181245250 (zam. 181245251)

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 26 304073162 OSŁONA do HTS6000/HT2960 28 300064407 27 302700322 POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 31 303500465 SPRZĘGŁO do HTS6000/HT2960 30 300031626 PODKŁADKA do HTS6000/HT2960 21 300018326 ŚRUBA do

Bardziej szczegółowo

ELF cennik części zamiennych

ELF cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000 podkładka zębata 1,66 24

Bardziej szczegółowo

000.274 Rolka dociskowa Ø 0.20 mm 24.55.168 000.437 Szczotka węglowa 24.55.165 001.427 Element zasilający 23.06.222 002.264 Zamiennik 002.254 002.264 Cieplarka 009.027 24.55.713 012.948 Smar Microlube

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

HALDEX MODUL X-GEN

HALDEX MODUL X-GEN HALDEX... 07-...-5 MODUL X-GEN... 6-0 MODUL X-GEN... - H Klamra spinające zacisk H7 Klamry spinające mechanizm H8 Caliper Pad Retainer Repair Kit Komplet sprężyn H0 Caliper Mechanism Clamp Samoregulator

Bardziej szczegółowo

HUMMEL cennik części zamiennych

HUMMEL cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 11 0980.1008.000 nakrętka 5,94 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

1E40FP-3Z LIST OF ENGINE PARTS OF ATTACHED FIG.1(Ⅰ)

1E40FP-3Z LIST OF ENGINE PARTS OF ATTACHED FIG.1(Ⅰ) YT-85140 1E40FP-3Z LIST OF ENGINE PARTS OF ATTACHED FIG.1(Ⅰ) NO INDEKS PART NO PART NAME NAZWA 1 ZY85140001 GB/9074.4 SCREW ASSEM M4X25 ŚRUBA 2 ZY85140002 1E40F-3A.T2-1 OUTSIDE COVER OSŁONA ZEWNĘTRZNA

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych

Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych 45 Wykaz części zamiennych ręcznego wózka podnośnego KPZ 71-7 46 Pozycja Article Artikel Artykuł ilość Nr. Artykułu 1. Screw Schraube Śruba 2

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 4 PH 1/17064 Kpl podkładek poz. 484957 3 szt. 5 PH 1/18042 Uchwyt 6 szt. 6 PH 1/19014 Uchwyt 1 szt. 7 PH 1/28003

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ lp Nazwa Stan j.m jednostkowa cena wyprzedaży netto 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 83,22 zł 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 83,22 zł 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 54,30

Bardziej szczegółowo

BEZ PINU Z PINEM BPW (Z PINEM)... BPW (BEZ PINU)

BEZ PINU Z PINEM BPW (Z PINEM)... BPW (BEZ PINU) ...... 30-34 35-39 Z PINEM BEZ PINU BPW TSB 3709/4309/43 B00 0 0 B00 B5 USZCZELNIENIE / INNER BOOT B50 POKRYWA PLASTIKOWA / PLASTIC CAP B5 TULEJA / BRONZE BUSH Ø4 x Ø37 x 73 mm B508 TULEJA / BRONZE BUSH

Bardziej szczegółowo

CENNIK CZĘSCI ZAMIENNYCH

CENNIK CZĘSCI ZAMIENNYCH CENNIK CZĘSCI ZAMIENNYCH AKTUALNY 19.09.2017 Firma Z-POWER - autoryzowany przedstawiciel marki CELMA prezentuje aktualny cennik narzędzi do posiadanych modeli. Każdy model został opisany przez załączony

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA 1 DA00000379 ROZRUSZNIK do EM2600U 2 DA00000380 KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA00000096 4 DA00000064 USZCZELKA OLEJOWA do EM2600 5 DA00000381 USZCZELKA WAŁU KORBOWEGO do EM2600U 6 DA00000382 7

Bardziej szczegółowo

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA CZĘŚCI DO WIND ZAŁADOWCZYCH - PODESTÓW RUCHOMYCH - PLATFORM ZAŁADOWCZYCH www.windazaladowcza.pl tel. 697 915 317; 697 917 313; 42 276 25 68 SW80768PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80769PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80860PE

Bardziej szczegółowo

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

STAN CZĘśCI - CELMA. Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość

STAN CZĘśCI - CELMA. Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość STAN CZĘśCI - CELMA Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość 1. 0613-400-001 KOŁO PASOWE ZĘBATE Z=99 DBSSg114 14.50 2. 0613-500-002 PŁOZA STAŁA DBHEH 75IIB 24.99 3. 0638-440-001 TULEJA SAMOSMARUJĄCA 4. 0639-112-192

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r.

Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r. Celma TOOLS S.A. ul. Przemysłowa 10 43-440 Goleszów Dz. SprzedaŜy tel./fax: 033 / 85 28 119 Cennik części zamiennych nr 01/2008 Obowiązuje od 1-Kwiecień-2008r. Cena detal. Cena detal. 1 0631-241-015 ŁOśYSKO

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Dobre Miasto 2006 Biuro Handlu i Marketingu Wykaz tablic katalogowych Lp. Nazwa tablicy Nr tablicy 1 Blok cylindrowy 1 2 Układ sterowania silnika 2 3 Wał korbowy

Bardziej szczegółowo

04.01.710 24.06.025 24.06.030 24.56.316 24.56.305 24.56.204 24.56.303 24.56.003 23.06.330

04.01.710 24.06.025 24.06.030 24.56.316 24.56.305 24.56.204 24.56.303 24.56.003 23.06.330 A00231-9899-136 Wkład filtra Mann H34.1790/3 Ø 340 x 450 mm 04.01.710 A290-8001-X737 Prowdnik drutu, szafirowy 16 x 18 x 4 mm 24.06.025 A290-8002-X737 Prowdnik drutu, szafirowy 16 x 15 x 4 mm 24.06.030

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA PRZETARGU

SPECYFIKACJA PRZETARGU System SZYK/PRZETARGI RPP-d Załącznik nr WP-M-097-0440-05 DOSTAWA CZĘŚCI WIERTNIC TYPU WDP C, WD 0, WMD 50, MDR 0/06, MDR 06 DO KHW S.A. W OKRESIE OD DNIA ZAWARCIA UMOWY DO DNIA..05R. G4--6d ZĘBATKA,00

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

"Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu "Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Amortyzator tablicy 9320PL0740840 szt. 9 2 ZS PAB-3-4/400 2 Bęben sprzęgła 5342PL0302079 szt. 3 2 Piła

Bardziej szczegółowo

CZĘśCI - DEWALT, BLACK&DECKER. Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość

CZĘśCI - DEWALT, BLACK&DECKER. Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość CZĘśCI - DEWALT, BLACK&DECKER Lp. Symbol Nazwa Detal brutto Ilość 1. BD-140656-00 ZABEZPIECZENIE KC9045 1 2. BD-143133-00 ZĘBATKA 3 3. BD-143159 PRZYCISK 4. BD-14318-00 5. BD-144233-01 SPRĘŻYNA SILNICZEK

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Rys. 13 Krajalnica żywności 210p

Rys. 13 Krajalnica żywności 210p Rys. 13 Krajalnica żywności 210p Lp. Nr części Nazwa elementu 1. 14 F Kondensator pracy 2. 060 Lampka sygnalizacyjna 3. RUC Przekaźnik sterujący 4. EA22 Przyciski sterownicze 5. 2628 Mikrowyłącznik pokrywy

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a

S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a 05.06.2009 min. 39 146 S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a 2 0 0 9 19 51 8 238 70 108 SELT SPS ul. Głogowska 24a, 45-315 Opole 35 Wydział Żaluzji Fasadowych i Refleksoli ul. Pużaka 43,

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamienne i materiały pakiet zawierający 284 poz. asort. pozycja nr 61 z przetargu z dnia 09.06.2016 r. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Indeks materiałowy

Bardziej szczegółowo

Górny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.746 Dolny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.766 002.264 Zamiennik 590002254 002.264 024.097 Mikroprzełącznik 24.55.715 025.726 Wąż pakowany po 10 m 24.55.431

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r.

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia 20.01.2012 r. Skład pakietu oraz żródło pochodzenia jego elementów Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 142 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 143 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 144 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 141 195245140 POKRYWA

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00259 Piktogram

Bardziej szczegółowo

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko:

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko: KHW S.A Nr sprawy: WP-M-171-042401-2016 Załącznik nr 2 Miejscowość: Data.. FORMULARZ CENOWY Pełna nazwa Wykonawcy: Siedziba Wykonawcy (adres): Województwo, powiat: NIP: REGON: Nr fax: - - - Osoba prowadząca

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZEMYSŁOWA PRALKA APM 10 K KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH List č. 1 (Počet stran 25) Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2009 T R E Ś Ć: PłASZCZ KOMPLETNY

Bardziej szczegółowo

Informacja o częściach zamiennych

Informacja o częściach zamiennych Informacja o ach zamiennych WCIĄGARKI I PRZECIĄGARKI PNEUMATYCZNE Liftstar i Pullstar LS2-300R, LS2-600R, PS2-1000R, Zachować instrukcję MHD56283JC Edycja 5 (1) Maj 2009 Ingersoll-Rand Company Zezwalać

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

COMMON-RAIL - ZAWÓR, PRZEKŁADKA, NAKRĘTKA str. 71 COMMON-RAIL - PODKŁADKA TERMICZNA str. 71 COMMON-RAIL - ZESTAWY ROZPYLACZ I ZAWÓR str.

COMMON-RAIL - ZAWÓR, PRZEKŁADKA, NAKRĘTKA str. 71 COMMON-RAIL - PODKŁADKA TERMICZNA str. 71 COMMON-RAIL - ZESTAWY ROZPYLACZ I ZAWÓR str. COMMON-RAIL - ZAWÓR, PRZEKŁADKA, NAKRĘTKA str. 7 COMMON-RAIL - PODKŁADKA TERMICZNA str. 7 COMMON-RAIL - ZESTAWY ROZPYLACZ I ZAWÓR str. 7 EUI - CZĘŚCI ZAMIENNE od str. 7 do str. 76 EUI - ZESTAWY USZCZELEK

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

"Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)"

Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) "Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)" Lp. 1 Bezpiecznik szklany 5x20 5920PL1450372 szt. 15 2 2 Bezpiecznik szklany szybki

Bardziej szczegółowo

Katalog części / Spare parts list

Katalog części / Spare parts list SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia / Established in - MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 195114172 2 195117050 POKRYWA GÓRNA RĘKOJEŚCI do DCS3501/4301 3 913455164 ŚRUBA 4 195117030 DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301 5 195117020 POŚREDNIA DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa LABEL G2400R 50HZ-220V BOLEC END COVER BOLT & WASHER ASS'Y

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa LABEL G2400R 50HZ-220V BOLEC END COVER BOLT & WASHER ASS'Y 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 3885938708 LABEL G2400R 50HZ-220V 2 0110060010 BOLEC 3 3885500113 END COVER 4 0011406250 BOLT & WASHER ASS'Y 5 3885400101 REAR COVER COMPLETE 6 3885165908 STATOR

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

GŁOWICA KOSZĄCA / MOWING HEAD KW 140-1,40 m / 4' 7''

GŁOWICA KOSZĄCA / MOWING HEAD KW 140-1,40 m / 4' 7'' SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 5 5- Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 94 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +4 5 4-70- fax +4 5 4-70-4 e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43 SPECYFIKACJA TŚM DO STAR 660 - poz. 43 Lp. Nazwa jm. Ilość 1 Analizator rozcieńczania oleju ARD 2 szt 1 2 Docierarka ręczna do zaworów szt 1 3 Drążek zewnętrzny do pomiaru zbieżności kół szt 2 4 Dymomierz

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 20/02/TUT/2017

Zapytanie ofertowe nr 20/02/TUT/2017 Zapytanie ofertowe nr 20/02/TUT/2017 Załącznik nr 3 do Zapytania Ofertowego nr 20/02/TUT/2017 (pieczęć Oferenta) PKP INTERCITY S.A. ul. Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa W odpowiedzi na zapytanie

Bardziej szczegółowo

MONOBLOC / BLOK. Price / Cena (PLN) POS. CODE DESCRIPTION / OPIS

MONOBLOC / BLOK. Price / Cena (PLN) POS. CODE DESCRIPTION / OPIS MONOBLOC / BLOK 001 13-00-0001 MONOBLOC / BLOK 1800,92 008 13-01-0008 FIRST STAGE TIE ROD / SZPILKA 1 ST 11,46 016 13-03-0016 THIRD STAGE TIE ROD / SZPILKA 3 ST 17,16 040 13-02-0040 SECOND STAGE TIE ROD

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

SZLIFIERKA BEZPYŁOWA PRO-SPRAY DT600 INSTRUKCJA OBSŁUGI

SZLIFIERKA BEZPYŁOWA PRO-SPRAY DT600 INSTRUKCJA OBSŁUGI SZLIFIERKA BEZPYŁOWA PRO-SPRAY DT600 INSTRUKCJA OBSŁUGI 1 OSTRZEŻENIA BEZPIECZEŃSTWA UWAGA: W celu ograniczenia ryzyka powstania pożaru, porażenia prądem lub powstania jakichkolwiek obrażeń użytkownika

Bardziej szczegółowo

LS-085. System bistro. Bistrò hardware System LS LS-085/01

LS-085. System bistro. Bistrò hardware System LS LS-085/01 LS-85 Bistrò hardware System LS-85 System bistro 6.214 1.217 LS-85/1 Przykład montażu Composition and installation examples 33 1 8.5 3 18 Ø1 R5 LS-85/3 35 Wspornik główny Neutral upright profile L=5mm

Bardziej szczegółowo