Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder"

Transkrypt

1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1

2 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Jednostka napędowa Skrzynia korbowa Łożysko toczne 0,5x1,125x0,312" Pierścień uszczelniający wał Łożysko toczne 0,5x1,125x0,312" Podkładka 23,1x12,8x0, Wał korbowy ( ) Sprężyna krążkowa Cylinder z tłokiem śred. 35 mm 10, Tłok z korbowodem Pierścień tłokowy Uszczelka cylindra Śruba z łbem cylindrycznym IS-M6x Obudowa spiralna Śruba z łbem cylindrycznym TT5,2x14, Uszczelka Nośnik membrany Membrana Wspornik blaszany Blachowkręt 3,5x9, Śruba z łbem cylindrycznym TT4,8x Świeca zapłonowa NGK BMR 6A Świeca zapłonowa AC CSR Śruba z łbem cylindrycznym IS-M6x12 ( ) Pierścień zabezpieczający ( ) (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 2

3 Ilustracja B Układ zapłonowy, urządzenie rozruchowe 3

4 Ilustracja B Układ zapłonowy, urządzenie rozruchowe Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Koło zamachowe ( ) Sprężyna ramieniowa Rygiel zapadkowy Trzpień Podkładka Moduł zapłonowy 7, Wtyczka przewodu zapłonowego Sprężyna ramieniowa Podkładka 4, Śruba z łbem cylindrycznym IS-M4x Sprężyna zestykowa (1,2) Zestaw urządzenie rozruchowe Obudowa wentylatora Obudowa urządzenia rozruchowego Śruba z łbem cylindrycznym IS-D5x Puszka Sprężyna powrotna Rolka linki Podkładka Pierścień zabezpieczający 16x Uchwyt Linka urządzenia rozruchowego, śred. 3,5x850 mm Linka urządzenia rozruchowego, śred. 3,5 mm x 30,5 m (A,B) Uchwyt ElastoStart, śred. 3 mm (B) 23, Linka urządzenia rozruchowego, śred. 3x800 mm (B) Linka urządzenia rozruchowego, śred. 3 mm x 30,5 m (A,B) Kołpak (B) Suwak (1,2) Śruba z łbem cylindrycznym TT4,8x19 (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 4

5 Ilustracja B Układ zapłonowy, urządzenie rozruchowe 5

6 Ilustracja B Układ zapłonowy, urządzenie rozruchowe Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Przewód zwieracza 600 mm Wtyczka płaska Wtyczka F 6, Tulejka 31 1 Wąź 130 mm Wąź 960 mm Mocowanie Wtyczka F (1,2) D, F Wtyczka F (3,4) Tabliczka informacyjna zamknięcie zbiornika paliwa USA, CDN Przewód zwieracza 660 mm (2,3,4) ( ) Wąź 220 mm (2) D, F ( ) 41 1 Wąź 220 mm (3,4) ( ) Wąź 960 mm ( ) (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 4

7 Ilustracja C Tłumik wydechu spalin, pokrywa 7

8 Ilustracja C Tłumik wydechu spalin, pokrywa Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Pokrywa wydechu Tłumik wydechu spalin Tłumik wydechu spalin USA, AUS, CDN Kratka Rama Blachowkręt 3,5x9, Śruba z łbem cylindrycznym IS-D5x Uszczelka Gaźnik WT-160B Gaźnik WT-492A Dźwignia Zbiornik paliwa Wąź 3,1x5,7x260 mm (D) Wąź 3,1x5,7 mm x 1 m (A,B) 12 1 Wąź 2,2x5,4x35 mm (D) Wąź 2,2x5,4 mm x 1 m (A,B) Głowica ssąca Tulejka System kompensacji ciśnienia w zbiorniku paliwa Tulejka Zamknięcie zbiornika paliwa Linka Hak Pierścień uszczelniający (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 8

9 Ilustracja C Tłumik wydechu spalin, pokrywa 9

10 Ilustracja C Tłumik wydechu spalin, pokrywa Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 21 1 Wąź 3,1x5,7x110 mm (D) Wąź 3,1x5,7 mm x 1 m (A,B) Króciec Zawór Pompa paliwowa 25 1 Wąź 2,2x5,4x85 mm (D) Wąź 2,2x5,4 mm x 1 m (A,B) Cięgno sterowania główną przepustnicą Pokrywa Śruba z łbem cylindrycznym IS-D5x Filtr Pokrywa filtra Śruba / wkręt Cięgno sterowania główną przepustnicą (2,3,4) ( ) (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 8

11 Ilustracja D Gaźnik WT-160B 11

12 Ilustracja D Gaźnik WT-160B Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Gaźnik WT-160B Sito Membrana pompy Uszczelka Iglica zaworu dopływowego Sprężyna Zatyczka zamykająca Uszczelka Membrana sterująca Pokrywa zamykająca Śruba / wkręt Sprężyna Śruba zderzakowa regulacji obrotów biegu jałowego Dźwignia sterowania zaworem dopływu paliwa Oś Śruba z łbem półokrągłym Dysza zaworowa Zawór przeciwzwrotny Pokrywa zamykająca Śruba z łbem półokrągłym Sprężyna ramieniowa Przysłona przepustnicy z dźwignią Podkładka zabezpieczająca Przysłona głównej przepustnicy Śruba z łbem półokrągłym Sprężyna Kula Oś przepustnicy układu rozruchowego Przysłona przepustnicy układu rozruchowego (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 12

13 Ilustracja D Gaźnik WT-160B 13

14 Ilustracja D Gaźnik WT-160B Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Sprężyna Śruba regulacyjna biegu jałowego Sprężyna Główna śruba regulacyjna Podkładka Zawór regulacyjny Króciec Króciec kątowy Zestaw podzespołów gaźnika 2, 3, 7, 8 (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 12

15 Ilustracja E Gaźnik WT-492A (USA) 15

16 Ilustracja E Gaźnik WT-492A (USA) Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Gaźnik WT-492A USA Sito Membrana pompy Uszczelka Iglica zaworu dopływowego Sprężyna Zatyczka zamykająca Uszczelka Membrana sterująca Pokrywa zamykająca Śruba / wkręt Sprężyna Śruba zderzakowa regulacji obrotów biegu jałowego Dźwignia sterowania zaworem dopływu paliwa Oś Śruba z łbem półokrągłym Dysza zaworowa Pokrywa zamykająca Śruba z łbem półokrągłym (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 16

17 Ilustracja E Gaźnik WT-492A (USA) 17

18 Ilustracja E Gaźnik WT-492A (USA) Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Sprężyna ramieniowa Przysłona przepustnicy z dźwignią Podkładka zabezpieczająca Przysłona głównej przepustnicy Śruba z łbem półokrągłym Sprężyna Kula Oś przepustnicy układu rozruchowego Przysłona przepustnicy układu rozruchowego Śruba regulacyjna biegu jałowego Główna śruba regulacyjna Kołpak Podkładka Zawór regulacyjny Króciec Ściągacz (B) Zestaw podzespołów gaźnika 2, 3, 7, 8 (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 16

19 Ilustracja F Gaźnik WT-327 (11.97) 19

20 Ilustracja F Gaźnik WT-327 (11.97) Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Gaźnik WT-327 (C) USA ( ) Sito ( ) Membrana pompy ( ) Uszczelka ( ) Iglica zaworu dopływowego ( ) Sprężyna ( ) Zatyczka zamykająca ( ) Uszczelka ( ) Membrana sterująca ( ) Pokrywa zamykająca ( ) Śruba / wkręt ( ) Sprężyna ( ) Śruba zderzakowa regulacji obrotów biegu jałowego ( ) Dźwignia sterowania zaworem dopływu paliwa ( ) Oś ( ) Śruba z łbem półokrągłym ( ) Dysza zaworowa ( ) Pokrywa zamykająca ( ) Śruba z łbem półokrągłym ( ) (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 20

21 Ilustracja F Gaźnik WT-327 (11.97) 21

22 Ilustracja F Gaźnik WT-327 (11.97) Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Sprężyna ramieniowa ( ) Przysłona przepustnicy z dźwignią ( ) Podkładka zabezpieczająca ( ) Przysłona głównej przepustnicy ( ) Śruba z łbem półokrągłym ( ) Sprężyna ( ) Kula ( ) Oś przepustnicy układu rozruchowego ( ) Przysłona przepustnicy układu rozruchowego ( ) Pierścień uszczelniający ( ) Podkładka ( ) Sprężyna ( ) Podkładka ( ) Śruba regulacyjna biegu jałowego ( ) Kołpak ( ) Pierścień uszczelniający ( ) Podkładka ( ) Główna śruba regulacyjna ( ) Kołpak ( ) Pierścień uszczelniający ( ) Podkładka ( ) Zawór regulacyjny ( ) Króciec ( ) Króciec kątowy ( ) (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 20

23 Ilustracja G Sprzęgło, wysięgnik FS 36 23

24 Ilustracja G Sprzęgło, wysięgnik FS 36 Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Tuleja dystansowa Sprzęgło Sprężyna naciągowa Podkładka Bęben sprzęgłowy Obudowa sprzęgła (1) Obudowa sprzęgła (1) D, F Śruba z łbem cylindrycznym IS-D5x Obejma zaciskowa 10, Śruba z łbem cylindrycznym IS-M5x Nakrętka sześciokątna M Wysięgnik śred. 25,4 mm (1) Wysięgnik śred. 25,4 mm (1) USA, AUS, CDN Tabliczka ostrzegawcza FS (1) Tabliczka ostrzegawcza FS (1) USA, AUS, CDN Wałek napędowy (1) Uchwyt Wąź - okładzina uchwytu Połowa obudowy - strona lewa (1) Dźwignia sterowania główną przepustnicą (1) Sprężyna ramieniowa Połowa obudowy - strona prawa (1) Blachowkręt 3,9x Uchwyt obwiedniowy Wąź - okładzina uchwytu Śruba z łbem cylindrycznym IS-D5x Element zaciskowy Śruba z łbem cylindrycznym M6x Nakrętka czworokątna M6 (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 24

25 Ilustracja H Wysięgnik FS 40, FS 44 25

26 Ilustracja H Wysięgnik FS 40, FS 44 Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Obudowa sprzęgła Obudowa sprzęgła (2,3,4) D, F, USA Śruba z łbem cylindrycznym IS-D5x Tabliczka z typem urządzenia FS Tabliczka z typem urządzenia FS Obejma zaciskowa 7, Śruba z łbem cylindrycznym IS-M5x Nakrętka sześciokątna M Element zaciskowy (3,4) D, F, SOA Wysięgnik śred. 25,4 mm (2) Wysięgnik śred. 25,4 mm (2) USA, AUS, CDN Tabliczka ostrzegawcza FS Tabliczka ostrzegawcza FS USA, AUS, CDN Wałek napędowy (2) Wysięgnik śred. 25,4 mm (3,4) Wysięgnik śred. 25,4 mm (3) USA, AUS, CDN Wysięgnik śred. 25,4 mm (4) USA, AUS, CDN Tabliczka ostrzegawcza FS (3,4) Tabliczka ostrzegawcza FS (3) USA, AUS, CDN Tabliczka ostrzegawcza FS (4) USA, AUS, CDN Wałek napędowy (3,4) Uchwyt Wąź - okładzina uchwytu (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 26

27 Ilustracja H Wysięgnik FS 40, FS 44 27

28 Ilustracja H Wysięgnik FS 40, FS 44 Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Połowa obudowy - strona lewa Dźwignia sterowania główną przepustnicą Sprężyna ramieniowa Dźwignia blokady Dźwignia blokady (1,2) D, F Dźwignia blokady (3,4) Sprężyna dociskowa Wyłącznik STOP (1,2) D, F Wyłącznik STOP (3,4) Suwak (1,2) D, F Suwak (3,4) Połowa obudowy - strona prawa Blachowkręt 3,9x Zestaw obejma zaciskowa (3,4) Śruba z łbem cylindrycznym IS-M6x14 (3,4) (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 26

29 Ilustracja J Wysięgnik FS 40, FS 44 (17.94) 29

30 Ilustracja J Wysięgnik FS 40, FS 44 (17.94) Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Obudowa sprzęgła (2) X ( ) Obudowa sprzęgła (2,3,4) D, F, USA X ( ) Obudowa sprzęgła (3,4) X ( ) Amortyzator gumowy (2,3,4) X ( ) 4, Obejma zaciskowa (2,3,4) X ( ) Śruba z łbem cylindrycznym IS-D5x16 X ( ) Kołpak (2,3,4) X ( ) Śruba z łbem cylindrycznym IS-D5x24 X ( ) Wysięgnik śred. 25,4 mm (2) X ( ) Wysięgnik śred. 25,4 mm (2) USA, AUS, CDN X ( ) Tabliczka ostrzegawcza FS (2) X ( ) Tabliczka ostrzegawcza FS (2) USA, AUS, CDN X ( ) Wysięgnik śred. 25,4 mm (3) X ( ) Wysięgnik śred. 25,4 mm (3) USA, AUS, CDN X ( ) Tabliczka ostrzegawcza FS (2) X ( ) Tabliczka ostrzegawcza FS (3) USA, AUS, CDN X ( ) Uchwyt rurowy jednoręczny ( ) 17, Wąź - okładzina uchwytu ( ) Zatyczka zamykająca ( ) (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 30

31 Ilustracja K Uchwyt obwiedniowy 31

32 Ilustracja K Uchwyt obwiedniowy Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Uchwyt obwiedniowy Nakładka Śruba z łbem cylindrycznym IS-M6x Nakrętka czworokątna M Podkładka 6, Ramię (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 32

33 Ilustracja L Rura uchwytu dwuręcznego 33

34 Ilustracja L Rura uchwytu dwuręcznego Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Rura uchwytu dwuręcznego (3) Połówka okładziny rękojeści - strona zewnętrzna (3) Sprężyna ramieniowa (3) Dźwignia blokady (3) Śruba (3) Połówka okładziny rękojeści - strona wewnętrzna (3) Suwak przełącznika wielofunkcyjnego (3) Sprężyna ryglująca (3) Śruba (3) Sprężyna zestykowa (3) Sprężyna ramieniowa (3) Dźwignia sterowania główną przepustnicą (3) Sprężyna zestykowa (3) Blachowkręt 2,9x25 (3) Śruba z łbem cylindrycznym IS-M5x30 (3) Nakrętka sześciokątna M5 (3) Cięgno sterowania główną przepustnicą (3) 18 1 Przewód zwieracza 1100 mm (3) 19 1 Przewód zwieracza 1130 mm (3) Przewód (A,B) (3) Wtyczka płaska (3) Wtyczka F 6,3 1 (3) Tulejka (3) 23 1 Wąź 720 mm (3) Wąź 960 mm (A) (3) Rękojeść - strona lewa (3) 14, 24, Połówka okładziny rękojeści - strona zewnętrzna (D) (3) 25 1 Połówka okładziny rękojeści - strona wewnętrzna (D) (3) Ściągacz do wizania kabli (3) Okładzina zaciskowa (3) Element zaciskowy (3) Okładzina zaciskowa (3) Śruba z łbem cylindrycznym IS-M6x35 (3) Nakrętka sześciokątna M6 (3) (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 34

35 Ilustracja M Obudowa łożysk FS 36, FS 40 35

36 Ilustracja M Obudowa łożysk FS 36, FS 40 Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Obudowa łożysk (1) Kołnierzowe łożysko ślizgowe 1/2"x5/8"x5/8" (1) Wałek napędowy (1) Podkładka 13x19x1,0 (1) Pierścień zabezpieczający 12x Blachowkręt 3,5x9, Obudowa łożysk (2) Łożysko igłowe 12x16x10 (2) walek odbioru napędu (2) Podkładka (2) Tarcza dociskowa (talerz) (2) Obejma zaciskowa (1,2) 13, Śruba z łbem cylindrycznym IS-M5x18 (1,2) Nakrętka sześciokątna M5 (1,2) Osłona (1,2) noż korygujący długość (1,2) Śruba z łbem cylindrycznym IS-P6x14 (1,2) Taśma zaciskowa śred. 1 7/8x1/2" (1,2) (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 36

37 Ilustracja N Przekładnia 37

38 Ilustracja N Przekładnia Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Przekładnia (3,4) Obudowa przekładni (3,4) Łożysko toczne 609 (3,4) Zestaw zębnika (3,4) 3, Zębnik napędowy (D) (3,4) 4 1 Koło talerzowe (D) (3,4) walek odbioru napędu (3,4) Łożysko toczne RS (3,4) Pierścień zabezpieczający 28x1,2 (3,4) Łożysko toczne 609-2Z (3,4) Pierścień zabezpieczający 9x1 (3,4) Pierścień zabezpieczający 24x1,2 (3,4) Śruba zamykająca (3,4) Tarcza dociskowa (talerz) (3,4) Tarcza ochronna (D) (3,4) Podkładka dociskowa (3,4) Nakrętka samozabezpieczająca M10x1 gwint lewoskrętny (3,4) Śruba z łbem cylindrycznym IS-D5x24 (3,4) Tarcza talerzowa (3,4) Osłona (3,4) Podkładka (3,4) Śruba z łbem cylindrycznym IS-M5x16 (3,4) Fartuch (3,4) (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 38

39 Ilustracja N Przekładnia 39

40 Ilustracja N Przekładnia Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis noż korygujący długość (3,4) 24, noż korygujący długość (3,4) Śruba z łbem cylindrycznym IS-5x14 (3,4) Osłona transportowa śred. 255 (3) Ramię napinacza (3) Zestaw osłony (3) 20, 21, 29, noż korygujący długość (3) Śruba z łbem cylindrycznym IS-P6x14 (3) Smar przekładniowy 80 g (A,B) (3,4) (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 38

41 Ilustracja O Przekładnia (19.96) 41

42 Ilustracja O Przekładnia (19.96) Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Przekładnia (3,4) X ( ) Obudowa przekładni (3,4) X ( ) Śruba zamykająca (3,4) X ( ) Śruba z łbem cylindrycznym IS-M5x20 (3,4) X ( ) Pierścień zabezpieczający 22x1 (3,4) X ( ) Pierścień zabezpieczający 9,5x0,8 (3,4) X ( ) Łożysko toczne 9,5x22,2x7,14 (3,4) X ( ) Łożysko toczne 9,5x22,2x7,14 (3,4) X ( ) Łożysko toczne RS (3,4) X ( ) Pierścień zabezpieczający 28x1,2 (3,4) X ( ) Zestaw zębnika (3,4) X ( ) 10, Zębnik napędowy (D) (3,4) X ( ) 11 1 Koło talerzowe (D) (3,4) X ( ) walek odbioru napędu (3,4) X ( ) Tarcza dociskowa (talerz) (3,4) X ( ) Podkładka dociskowa (3,4) X ( ) Tarcza talerzowa (3,4) X ( ) Nakrętka samozabezpieczająca M10x1 gwint lewoskrętny (3,4) X ( ) Smar przekładniowy 80 g (A,B) (3,4) X ( ) (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 42

43 Ilustracja P Narzędzia, wyposażenie specjalne 43

44 Ilustracja P Narzędzia, wyposażenie specjalne Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis Śrubokręt T27x120x Przebijak (2,3,4) Klucz wielofunkcyjny (B) Śrubokręt (B) (3,4) Torba narzędziowa (B) Okulary ochronne (B) Podwójny nośny pas barkowy (B) Nośna płyta barkowa z pasami 9 1 Pas 38x780 mm (D) Taśma (A,B) 10 1 Pas 25 mm x 1,18 m (D) Taśma (A,B) Suwak Suwak Suwak Element nitu 4x8x główka nitu Płyta ochronna Zamek z pasem Zamek Zapięcie karabinkowe Pas nośny (B) (1) FS 36, (2) FS 40, (3) FS 44, (4) FS 44 R 44

Ilustracja A Jednostka napędowa 021

Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 1 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 1 1123 020 1219 1 Cylinder z tłokiem śred. 40 mm (1) USA 4-8, 14 2 1123 020 1218 1 Cylinder z

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 26 304073162 OSŁONA do HTS6000/HT2960 28 300064407 27 302700322 POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 31 303500465 SPRZĘGŁO do HTS6000/HT2960 30 300031626 PODKŁADKA do HTS6000/HT2960 21 300018326 ŚRUBA do

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA 1 DA00000379 ROZRUSZNIK do EM2600U 2 DA00000380 KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA00000096 4 DA00000064 USZCZELKA OLEJOWA do EM2600 5 DA00000381 USZCZELKA WAŁU KORBOWEGO do EM2600U 6 DA00000382 7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 1 katalogowy części Nazwa 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 145 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 146 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 147 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 140 181245250 (zam. 181245251)

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" SPRĘŻYNA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU DOLMAR SPRĘŻYNA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 5 038114270 ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/7900 7 038114031 PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" 11 038117050 SPRĘŻYNA 8 038117020 DŹWIGNIA WYCHWYTNIKA; 0829-7 9 038117030 PRZEGUB

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 195114172 2 195117050 POKRYWA GÓRNA RĘKOJEŚCI do DCS3501/4301 3 913455164 ŚRUBA 4 195117030 DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301 5 195117020 POŚREDNIA DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 142 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 143 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 144 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 141 195245140 POKRYWA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252 1 katalogowy części Nazwa 2 266326-2 (zam. 265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953 3 188656-0 DŹWIGNIA do EBH252 4 638705-8 LEAD UNIT 5 451081-1 UCHWYT KABLA do EBH253 6 452005-0 CORRUGATE TUBE

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42 1 katalogowy części Nazwa 1 168712-2 BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH 2 962201-7 RETAINING RING (INT) R-42 3 211387-7 ŁOŻYSKO KULKOWE 6004LLU do EM4351UH 4 961090-7 PIERŚCIEŃ WR-20 do EM4351UH MS4300.4U 5 318849-7

Bardziej szczegółowo

51 Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 16, Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 1, Kranik spustowy wody -

51 Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 16, Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 1, Kranik spustowy wody - WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu STAR 660 - pakiet zawierający 244 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m.in.: chłodnice wody, mechanizmy różnicowe, pompy

Bardziej szczegółowo

"Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu "Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Amortyzator tablicy 9320PL0740840 szt. 9 2 ZS PAB-3-4/400 2 Bęben sprzęgła 5342PL0302079 szt. 3 2 Piła

Bardziej szczegółowo

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r.

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia 20.01.2012 r. Skład pakietu oraz żródło pochodzenia jego elementów Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

000.274 Rolka dociskowa Ø 0.20 mm 24.55.168 000.437 Szczotka węglowa 24.55.165 001.427 Element zasilający 23.06.222 002.264 Zamiennik 002.254 002.264 Cieplarka 009.027 24.55.713 012.948 Smar Microlube

Bardziej szczegółowo

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

Górny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.746 Dolny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.766 002.264 Zamiennik 590002254 002.264 024.097 Mikroprzełącznik 24.55.715 025.726 Wąż pakowany po 10 m 24.55.431

Bardziej szczegółowo

DANE TECHNICZNE - SILNIK 213

DANE TECHNICZNE - SILNIK 213 DANE TECHNICZNE - SILNIK 213 16 DANE TECHNICZNE - SILNIK Typ Pojemność skokowa Suw Otwór 2-cylindrowy 4-taktowy silnik Otto, układ V 75, chłodzony płynem 1 150 cm³ 69 mm 103 mm Uszczelka 12,5:1 Sterowanie

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43 SPECYFIKACJA TŚM DO STAR 660 - poz. 43 Lp. Nazwa jm. Ilość 1 Analizator rozcieńczania oleju ARD 2 szt 1 2 Docierarka ręczna do zaworów szt 1 3 Drążek zewnętrzny do pomiaru zbieżności kół szt 2 4 Dymomierz

Bardziej szczegółowo

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Spis treści Typ kompresora Nr strony Pole Position 221 3 GV 34-24 PCM 3 6 B 2800 I/50 9 B 2800 B/100 12 B 3800 B/200 15 B 4900/200

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamienne i materiały pakiet zawierający 284 poz. asort. pozycja nr 61 z przetargu z dnia 09.06.2016 r. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Indeks materiałowy

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu Techniczne środki materiałowe (TŚM) do samochodu STAR 660 pakiet zawierający 266 poz. asort. pozycja nr 3 z przetargu z dnia 23.01.2015 r. Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 893509-7 CAUTION LABEL 2 451601-1 SPACER 24 3 141238-9 WAŁ do EX2650LH 5 911233-1 ŚRUBA 6 141008-6 SHAFT PIPE B COMPLETE 7 266034-5 ŚRUBA 4X16 4304 8 452840-6 RELEASE

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r.

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. 1 1,0 9 1 Ciężarek regulatora 7 1 3 9-3 6 2 2 Ciężarek regulatora 9 1 1 0-9 7 3 7 1 3 9-6 1 5 4 7 1 3 9-6 1 5 A 5 7 1 3 9-6 1 5B 6

Bardziej szczegółowo

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna Podziękowania 8 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych 9 Bezpieczeństwo przede wszystkim! 10 Sprawdzenie skutera przed jazdą 11 Sprawdzanie poziomu oleju silniki dwusuwowe 11 Sprawdzanie

Bardziej szczegółowo

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers 19032400000 Plomba (10x) 11,28 13,76 3 Junkers 19045212420

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy Numer Nazwa części

Numer katalogowy Numer Nazwa części 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7 OSŁONA SPIRALNA 2 do

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

"Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)"

Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) "Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)" Lp. 1 Bezpiecznik szklany 5x20 5920PL1450372 szt. 15 2 2 Bezpiecznik szklany szybki

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000 katalogowy 1 6908502400 TULEJA CIĘGNA do EVH2000 2 0630039751 LINKA BOWDENA do EVH2000 3 0140049770 (zam. 911128-8) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX2500 4 0660000371 WŁĄCZNIK KPL. do EVH2000 5 6906507500 PŁYTKA

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant I Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000 1 katalogowy części Nazwa 1 6908502400 TULEJA CIĘGNA do EVH2000 2 0630039751 LINKA BOWDENA do EVH2000 3 0140049770 (zam. 911128-8) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX2500 4 0660000371 WŁĄCZNIK KPL. do EVH2000 5

Bardziej szczegółowo

Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, Spis treści

Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, Spis treści Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, 2010 Spis treści Wstęp 8 Podziękowania 9 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 3 Komplet remontowy główny UD-2 kpl Zestaw ZRB-0,5/S-101M kpl Zestaw ZRB-1/S-101M kpl.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 3 Komplet remontowy główny UD-2 kpl Zestaw ZRB-0,5/S-101M kpl Zestaw ZRB-1/S-101M kpl. Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 1 Komplet remontowy średni na 10 napraw silnika UD-2 kpl. 5 3 2 Komplet remontowy bieżący silnika UD-2 kpl. 2 3 3 Komplet remontowy gówny UD-2 kpl. 2 3 4 Komplet remontowy

Bardziej szczegółowo

HUMMEL cennik części zamiennych

HUMMEL cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 11 0980.1008.000 nakrętka 5,94 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000

Bardziej szczegółowo

Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z FUEL CAP RETAINER UCHWYT

Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z FUEL CAP RETAINER UCHWYT 79722 Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z7972201 FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z7972202 PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z7972203 FUEL CAP RETAINER UCHWYT POKRYWY WLEWU PALIWA 4 Z7972204 SCREW M5X12 ŚRUBA

Bardziej szczegółowo

2,32 35,79 9,5 14. Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO. Numer inwentarzowy. Jednostka miary. Lp. Nazwa. Półpierścień oporowy C385

2,32 35,79 9,5 14. Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO. Numer inwentarzowy. Jednostka miary. Lp. Nazwa. Półpierścień oporowy C385 Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO Lp Numer inwentarzowy Nazwa Jednostka miary 3 06450003 Korek 4,3 4 00095063 Półpierścień oporowy C385 kpl 6 5 374304 Pas uzębiony AVX775 35,79 Przewód przelewowy 0 9,5

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA PRZETARGU

SPECYFIKACJA PRZETARGU System SZYK/PRZETARGI RPP-d Załącznik nr WP-M-097-0440-05 DOSTAWA CZĘŚCI WIERTNIC TYPU WDP C, WD 0, WMD 50, MDR 0/06, MDR 06 DO KHW S.A. W OKRESIE OD DNIA ZAWARCIA UMOWY DO DNIA..05R. G4--6d ZĘBATKA,00

Bardziej szczegółowo

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286269-2 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HM 1 002 450592-3 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR 1 003 231984-3 SPRĘŻYNA 1 004 331823-8 PIERŚCIEŃ UCHWYTU do HR3540/41FC 1 005 310257-8

Bardziej szczegółowo

Wykaz części i materiałów

Wykaz części i materiałów WOJEWÓDZKIE POGOTOWIE RATUNKOWE SP ZOZ W LUBLINIE 20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8, tel. (81) 533-77-90, fax. (81) 533-78-00 www.pogotowie.lublin.pl e-mail: sekretariat@pogotowie.lublin.pl Wykaz części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 233948-3 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY do HR5211C 1 1,80 003 257280-1 PIERŚĆIEŃ

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 Lp. 1. KTO Rosomak CZĘŚĆ I Zestaw naprawczy uszczelnień do butli układu przeciwpożarowego "DEUGRA", komplet a w nim: j.m. Ilość kpl 30 1) Uszczelnienie F1 wykonane

Bardziej szczegółowo

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy Lp. KATEGORIA NAZWA Jednostka Ilość Cena za 1 szt./kpl. Wartość (cena * ilość szt.) UWAGI MATERIAŁY RÓśNE 1 prowadnica łoŝyskowa kpl 1 5,00 zł 5,00 zł 2 chlapacze

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 4 PH 1/17064 Kpl podkładek poz. 484957 3 szt. 5 PH 1/18042 Uchwyt 6 szt. 6 PH 1/19014 Uchwyt 1 szt. 7 PH 1/28003

Bardziej szczegółowo

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 5 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 231984-3 SPRĘŻYNA 1 2,20 003 267272-2 PODKŁADKA 28 do HM0860C

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, 2017 Spis treści 1. Wiadomości wstępne 5 1.1. Dane identyfikacyjne samochodu 5 1.2. Dane techniczne samochodu

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ lp Nazwa Stan j.m jednostkowa cena wyprzedaży netto 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 83,22 zł 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 83,22 zł 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 54,30

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Lp Nazwa części Numer katalogowy Części oryginalne o numerze katalogowy m równowaŝn ym 1) ilość [szt.] Cena

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PIŁA DO GAŁĘZI PRONAR WYDANIE: 1A-06-2015 NR PUBLIKACJI:267N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko:

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko: KHW S.A Nr sprawy: WP-M-171-042401-2016 Załącznik nr 2 Miejscowość: Data.. FORMULARZ CENOWY Pełna nazwa Wykonawcy: Siedziba Wykonawcy (adres): Województwo, powiat: NIP: REGON: Nr fax: - - - Osoba prowadząca

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

51 Nakrętka szt. 3, Narożnik zderzaka tylnego szt. 4, Obrotomierz elektryczny m-3-3 szt.

51 Nakrętka szt. 3, Narożnik zderzaka tylnego szt. 4, Obrotomierz elektryczny m-3-3 szt. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu A 9, H-10 - pakiet zawierający 182 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m. silnika, kadłuby na części zamienne, skrzynie

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

ELF cennik części zamiennych

ELF cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000 podkładka zębata 1,66 24

Bardziej szczegółowo

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus GWARANCJA TONA Sp. z o.o. tel.: 32 289 95 33 fax: 32 380 30 80 www.tona.com.pl Załącznik nr 1. Zakres przedłużonej gwarancji HELP Koparki Główne komponenty Standard Plus Power Train pompa główna pompa

Bardziej szczegółowo

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA CZĘŚCI DO WIND ZAŁADOWCZYCH - PODESTÓW RUCHOMYCH - PLATFORM ZAŁADOWCZYCH www.windazaladowcza.pl tel. 697 915 317; 697 917 313; 42 276 25 68 SW80768PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80769PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80860PE

Bardziej szczegółowo

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Dobre Miasto 2006 Biuro Handlu i Marketingu Wykaz tablic katalogowych Lp. Nazwa tablicy Nr tablicy 1 Blok cylindrowy 1 2 Układ sterowania silnika 2 3 Wał korbowy

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość Jm Nr fabryczny

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość Jm Nr fabryczny Nazwa pakietu Części samochodowe (POLONEZ, STAR 200 i 660; JELCZ, UAZ) - pakiet zawierający 236 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m. in.: amortyzatory; części układu hamulcowego; łożyska; tarcze

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość jm

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość jm Nazwa pakietu Części samochodowe (POLONEZ, STAR 200 i 660; JELCZ, UAZ) - pakiet zawierający 236 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m. in.: amortyzatory; części układu hamulcowego; łożyska; tarcze

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C.

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C. FARTUCHY I ODBOJE 1 ODBÓJ GUMOWO-METALOWY M 8/47x34,5mm 40317211 1 ŚRUBA - PODUSZKA CHŁODNICY STAR 200 403.17.211 540000016809 2 3 4 5 ODBÓJ GUMOWY M 8/39x34mm 46917229 2 ŚRUBY - POD. CHŁODNICY STAR 742,1142

Bardziej szczegółowo

Nowa generacja STIHL 4-MIX typ 4180

Nowa generacja STIHL 4-MIX typ 4180 Jeszcze więcej korzyści dla klienta FS 89 FS 91 FS 111 FS 131 FS 89 R FS 91 R FS 111 R FS 131 R FS 111 RX FS 311 KM 91 R KM 111 R KM 131 R KM 131 FR 131 T Zalety, grupy użytkowników i zakres zastosowania

Bardziej szczegółowo

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego -

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego - Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego 01070 Mercedes Benz LKW Przyłącze kontrolne dla urządzenia sprężonego powietrza 01168 Mercedes Benz LKW Gniazdko 01541 Mercedes Benz LKW Wtyczka 01550

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH Załącznik Nr 8 do SIWZ Nr sprawy 10/PN/2009 PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH 1. Mechaniczna skrzynia biegów: a) łożysk i złożeń igiełkowych b) synchronizatorów wraz zabezpieczeniami, c) uszczelniaczy

Bardziej szczegółowo

51 Głowica szt. 69, Głowica bez zaworów szt. 2, Głowica hs-22-01x szt. 2, Głowica

51 Głowica szt. 69, Głowica bez zaworów szt. 2, Głowica hs-22-01x szt. 2, Głowica WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu STAR 660 - pakiet zawierający 411 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m.in.: głowice z zaworami, mosty przednie, prądnice,

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 265995-6 ŚRUBA 4x18 3 687054-0 PŁYTKA 4 662971-5 POWER SUPPLY CORD 1.0-6-1.56 5 682506-6 OSŁONA PRZEWODU ZASILAJĄCEGO 12-90

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo