Numer katalogowy części. Numer. Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Numer katalogowy części. Numer. Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO."

Transkrypt

1 1

2 katalogowy części Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO. LABEL 7 803T OSŁONA SPIRALNA PRZEDNIA do EB7650T KOŁO WENTYLATORA do EB7650T, PB OSŁONA SPIRALNA TYLNA do EB7650T ŚRUBA 5x ŚRUBA 5x ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EBH ŚRUBA 5x ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EBH ŚRUBA 5x POKRYWA do EB7650T FILTR PALIWA do PM7651H ZACISK PRZEWODU do EBH WYDECH do DCS230T O-RING 29,5 do EA3200S CAUTION PLATE ZEGER ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EBH ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EBH NIT do BBX PAS BIODROWY do EB7650TH 2

3 NIT do BBX WĘŻYK (227) do EM4351UH 3

4 4

5 katalogowy części Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO. LABEL 7 803T OSŁONA SPIRALNA PRZEDNIA do EB7650T KOŁO WENTYLATORA do EB7650T, PB OSŁONA SPIRALNA TYLNA do EB7650T ŚRUBA 5x ŚRUBA 5x ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EBH ŚRUBA 5x ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EBH ŚRUBA 5x POKRYWA do EB7650T FILTR PALIWA do PM7651H ZACISK PRZEWODU do EBH WYDECH do DCS230T O-RING 29,5 do EA3200S CAUTION PLATE ZEGER ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EBH ŚRUBA IMBUSOWA M5x16 do EBH NIT do BBX PAS BIODROWY do EB7650TH 5

6 NIT do BBX WĘŻYK (227) do EM4351UH 6

7 7

8 katalogowy części Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ WYŁĄCZNIKI do GN C SPRĘŻYNA 4 do BSS NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA M4 do BHS PODKŁADKA B PODKŁADKA 5 JS1650/60/ ŚRUBA ŚRUBA MOTYLKOWA M5x30 do MT PODKŁADKA U B/16/

9 9

10 katalogowy części Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ WYŁĄCZNIKI do GN C SPRĘŻYNA 4 do BSS NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA M4 do BHS PODKŁADKA B PODKŁADKA 5 JS1650/60/ ŚRUBA ŚRUBA MOTYLKOWA M5x30 do MT PODKŁADKA U B/16/

11 11

12 katalogowy części Nazwa POKRYWA WAŁU KORBOWEGO do BBX USZCZELKA POKRYWY CYLINDRA do BBX USZCZELKA CYLINDRA do EK7650H ŚWIECA ZAPŁONOWA CMR6A do EM4250/DCS230T/BHX ZAWÓR KONTROLNY do EBH USZCZELKA KOŁA KRZYWKOWEGO do EK7651H POKRYWA PRZEKŁADNI do EK7650H ŚRUBA M5x16 do BCX ZAKRĘTKA ZBIORNIKA OLEJU do EM2650UH USZCZELKA do EM2650UH PROWADNIK ZWORU do EBH RETAINER PLATE ŚRUBA 4x USZCZELKA KOMORY OLEJOWEJ do BBX PODKŁADKA do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA m5x TUBE ZAWÓR DOLOTOWY BBX ZAWÓR WYLOTOWY BBX SPRĘŻYNA ZAWORU do BBX PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA do BBX POPYCHACZ do BBX SZTYFT 5 do EK7651H DŹWIGNIA KRZYWKI do BBX KOŁO ZĘBATE do BBX SZTYFT 5 do PORT TŁUMIKA do EK7651H KLIN do BBX WLEW OLEJU do EB7650T 12

13 13

14 katalogowy części Nazwa POKRYWA WAŁU KORBOWEGO do BBX USZCZELKA POKRYWY CYLINDRA do BBX USZCZELKA CYLINDRA do EK7650H ŚWIECA ZAPŁONOWA CMR6A do EM4250/DCS230T/BHX ZAWÓR KONTROLNY do EBH USZCZELKA KOŁA KRZYWKOWEGO do EK7651H POKRYWA PRZEKŁADNI do EK7650H ŚRUBA M5x16 do BCX ZAKRĘTKA ZBIORNIKA OLEJU do EM2650UH USZCZELKA do EM2650UH PROWADNIK ZWORU do EBH RETAINER PLATE ŚRUBA 4x USZCZELKA KOMORY OLEJOWEJ do BBX PODKŁADKA do EK7651H ŚRUBA IMBUSOWA m5x TUBE ZAWÓR DOLOTOWY BBX ZAWÓR WYLOTOWY BBX SPRĘŻYNA ZAWORU do BBX PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA do BBX POPYCHACZ do BBX SZTYFT 5 do EK7651H DŹWIGNIA KRZYWKI do BBX KOŁO ZĘBATE do BBX SZTYFT 5 do PORT TŁUMIKA do EK7651H KLIN do BBX WLEW OLEJU do EB7650T 14

15 15

16 katalogowy części Nazwa PIERŚCIENIE TŁOKA KPL. do EB7650TH TŁOK do BBX (zam TI.Y06333) USZCZELKA OLEJOWA KORBOWODU do EK7651H SWORZEŃ TŁOKA do EK7651H SPRĘŻYNA OKRĄGŁA 12 do EK7651H KLIN HB/GB/9609NB/HB/GB PODKŁADKA 41 do EK7651H USZCZELKA OLEJOWA do EK7651H

17 17

18 katalogowy części Nazwa PIERŚCIENIE TŁOKA KPL. do EB7650TH TŁOK do BBX (zam TI.Y06333) USZCZELKA OLEJOWA KORBOWODU do EK7651H SWORZEŃ TŁOKA do EK7651H SPRĘŻYNA OKRĄGŁA 12 do EK7651H KLIN HB/GB/9609NB/HB/GB PODKŁADKA 41 do EK7651H USZCZELKA OLEJOWA do EK7651H

19 19

20 katalogowy części Nazwa PULLEY USZCZELKA TŁUMIKA do EB7650T MUFFLER EXHAUST SOCKET HEAD BOLT M6X KAPTUREK ŚWIECY ZAPŁONOWEJ do EBH SPRĘŻYNA do EBH (zam ) ŚRUBA IMBUSOWA do DBC260U C08-0 PRZEWÓD ŁĄCZĄCY do EB7650TH LEAD WIRE CEWKA ZAPŁONOWA do BBX KOŁO ZAMACHOWE do BBX NAKRĘTKA M10 do EK7651H 20

21 21

22 katalogowy części Nazwa PULLEY USZCZELKA TŁUMIKA do EB7650T MUFFLER EXHAUST SOCKET HEAD BOLT M6X KAPTUREK ŚWIECY ZAPŁONOWEJ do EBH SPRĘŻYNA do EBH (zam ) ŚRUBA IMBUSOWA do DBC260U C08-0 PRZEWÓD ŁĄCZĄCY do EB7650TH LEAD WIRE CEWKA ZAPŁONOWA do BBX KOŁO ZAMACHOWE do BBX NAKRĘTKA M10 do EK7651H 22

23 23

24 katalogowy części Nazwa ŚRUBA T WKRĘT 5x12 do EM2650UH COLLAR SWING ARM FRICTION SPRING REEL SPRĘŻYNA do BBX STARTER ROPE UCHWYT LINKI ROZRUSZNIKA DO BBX ROPE STOPPER 24

25 25

26 katalogowy części Nazwa ŚRUBA T WKRĘT 5x12 do EM2650UH COLLAR SWING ARM FRICTION SPRING REEL SPRĘŻYNA do BBX STARTER ROPE UCHWYT LINKI ROZRUSZNIKA DO BBX ROPE STOPPER 26

27 27

28 katalogowy części Nazwa FILTR POWIETRZA do EB7650T SEPARATOR PLATE SEPARATOR MESH ŚRUBA 3x (zam TI.94237) ZAWÓR ZWROTNY do EBH252U SEPARATOR CASE ŚRUBA M5x60 do VC2510L ŚRUBA 4x ŚRUBA 5x N USZCZELKA GAŹNIKA do RBL POMPKA PALIWA do DCS230T GAŹNIK KPL USZCZELKA GAŻNIKA do EB7650T TUBE ŁĄCZNIK PRZEWODU do BBX TUBE HEX. S.H.B. M5X25 WITH WR ŚRUBA IMBUSOWA M5x14 do DBC260U USZCZEKLA do BBX ORING ŚRUBA 4x ORING SPC/AN

29 29

30 katalogowy części Nazwa FILTR POWIETRZA do EB7650T SEPARATOR PLATE SEPARATOR MESH ŚRUBA 3x (zam TI.94237) ZAWÓR ZWROTNY do EBH252U SEPARATOR CASE ŚRUBA M5x60 do VC2510L ŚRUBA 4x ŚRUBA 5x N USZCZELKA GAŹNIKA do RBL POMPKA PALIWA do DCS230T GAŹNIK KPL USZCZELKA GAŻNIKA do EB7650T TUBE ŁĄCZNIK PRZEWODU do BBX TUBE HEX. S.H.B. M5X25 WITH WR ŚRUBA IMBUSOWA M5x14 do DBC260U USZCZEKLA do BBX ORING ŚRUBA 4x ORING SPC/AN

31 31

32 katalogowy części Nazwa ADJUST SCREW CABLE ADJUST NUT M PAN HEAD SCREW M3X BRACKET CABLE ŁĄCZNIK OBROTOWY do EM2650UH PODKŁADKA do EBH PIERŚCIEŃ BLOKUJĄCY E-3 do EM2650UH PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do RBC SPRĘŻYNA do EBH WJ O-RING do DCS230T 260 WJ USZCZELKA POMPY do EBH252U MEMBRANA POMPY do EBH252U USZCZELKA do DCS230T USZCZELKA do EM2650UH 266 WJ POKRYWA do DCS230T 267 WJ ŚRUBA do DCS230T 268 WJ SPRĘŻYNA do DCS230T 269 WJ ŚRUBA do DCS230T 270 WJ SZTYFT do DCS230T 271 WJ DŹWIGNIA do DCS230T 272 WJ ZAWÓR do DCS230T FILTR WLOTOWY do EBH252U 32

33 33

34 katalogowy części Nazwa ADJUST SCREW CABLE ADJUST NUT M PAN HEAD SCREW M3X BRACKET CABLE ŁĄCZNIK OBROTOWY do EM2650UH PODKŁADKA do EBH PIERŚCIEŃ BLOKUJĄCY E-3 do EM2650UH PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do RBC SPRĘŻYNA do EBH WJ O-RING do DCS230T 260 WJ USZCZELKA POMPY do EBH252U MEMBRANA POMPY do EBH252U USZCZELKA do DCS230T USZCZELKA do EM2650UH 266 WJ POKRYWA do DCS230T 267 WJ ŚRUBA do DCS230T 268 WJ SPRĘŻYNA do DCS230T 269 WJ ŚRUBA do DCS230T 270 WJ SZTYFT do DCS230T 271 WJ DŹWIGNIA do DCS230T 272 WJ ZAWÓR do DCS230T FILTR WLOTOWY do EBH252U 34

35 35

36 katalogowy części Nazwa OPASKA ZACISKOWA RURA HARMONIJKOWA OPASKA ZACISKOWA RURA PROSTA Z TULEJĄ OBROTOWĄ

37 37

38 katalogowy części Nazwa OPASKA ZACISKOWA RURA HARMONIJKOWA OPASKA ZACISKOWA RURA PROSTA Z TULEJĄ OBROTOWĄ

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42 1 katalogowy części Nazwa 1 168712-2 BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH 2 962201-7 RETAINING RING (INT) R-42 3 211387-7 ŁOŻYSKO KULKOWE 6004LLU do EM4351UH 4 961090-7 PIERŚCIEŃ WR-20 do EM4351UH MS4300.4U 5 318849-7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252 1 katalogowy części Nazwa 2 266326-2 (zam. 265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953 3 188656-0 DŹWIGNIA do EBH252 4 638705-8 LEAD UNIT 5 451081-1 UCHWYT KABLA do EBH253 6 452005-0 CORRUGATE TUBE

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy Numer Nazwa części

Numer katalogowy Numer Nazwa części 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7 OSŁONA SPIRALNA 2 do

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 893509-7 CAUTION LABEL 2 451601-1 SPACER 24 3 141238-9 WAŁ do EX2650LH 5 911233-1 ŚRUBA 6 141008-6 SHAFT PIPE B COMPLETE 7 266034-5 ŚRUBA 4X16 4304 8 452840-6 RELEASE

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000 katalogowy 1 6908502400 TULEJA CIĘGNA do EVH2000 2 0630039751 LINKA BOWDENA do EVH2000 3 0140049770 (zam. 911128-8) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX2500 4 0660000371 WŁĄCZNIK KPL. do EVH2000 5 6906507500 PŁYTKA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000 1 katalogowy części Nazwa 1 6908502400 TULEJA CIĘGNA do EVH2000 2 0630039751 LINKA BOWDENA do EVH2000 3 0140049770 (zam. 911128-8) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX2500 4 0660000371 WŁĄCZNIK KPL. do EVH2000 5

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA 1 DA00000379 ROZRUSZNIK do EM2600U 2 DA00000380 KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA00000096 4 DA00000064 USZCZELKA OLEJOWA do EM2600 5 DA00000381 USZCZELKA WAŁU KORBOWEGO do EM2600U 6 DA00000382 7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 1 katalogowy części Nazwa 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 26 304073162 OSŁONA do HTS6000/HT2960 28 300064407 27 302700322 POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 31 303500465 SPRZĘGŁO do HTS6000/HT2960 30 300031626 PODKŁADKA do HTS6000/HT2960 21 300018326 ŚRUBA do

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 145 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 146 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 147 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 140 181245250 (zam. 181245251)

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 195114172 2 195117050 POKRYWA GÓRNA RĘKOJEŚCI do DCS3501/4301 3 913455164 ŚRUBA 4 195117030 DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301 5 195117020 POŚREDNIA DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" SPRĘŻYNA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU DOLMAR SPRĘŻYNA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 5 038114270 ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/7900 7 038114031 PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" 11 038117050 SPRĘŻYNA 8 038117020 DŹWIGNIA WYCHWYTNIKA; 0829-7 9 038117030 PRZEGUB

Bardziej szczegółowo

Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z FUEL CAP RETAINER UCHWYT

Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z FUEL CAP RETAINER UCHWYT 79722 Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z7972201 FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z7972202 PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z7972203 FUEL CAP RETAINER UCHWYT POKRYWY WLEWU PALIWA 4 Z7972204 SCREW M5X12 ŚRUBA

Bardziej szczegółowo

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 5 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 231984-3 SPRĘŻYNA 1 2,20 003 267272-2 PODKŁADKA 28 do HM0860C

Bardziej szczegółowo

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 233948-3 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY do HR5211C 1 1,80 003 257280-1 PIERŚĆIEŃ

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 142 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 143 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 144 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 141 195245140 POKRYWA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 265995-6 ŚRUBA 4x18 3 687054-0 PŁYTKA 4 662971-5 POWER SUPPLY CORD 1.0-6-1.56 5 682506-6 OSŁONA PRZEWODU ZASILAJĄCEGO 12-90

Bardziej szczegółowo

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286269-2 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HM 1 002 450592-3 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR 1 003 231984-3 SPRĘŻYNA 1 004 331823-8 PIERŚCIEŃ UCHWYTU do HR3540/41FC 1 005 310257-8

Bardziej szczegółowo

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630 1 katalogowy części Nazwa 1 286288-8 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2300 2 455393-4 POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630 3 325813-1 PIERŚCIEŃ 21 do HR2300 4 346177-0 PODKŁADKA do HR2300 5 233916-6 SPRĘŻYNA

Bardziej szczegółowo

Model 2704 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model 2704 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 122738-8 (MCA) OSŁONA BEZPIECZEŃSTWA do 1 C10 890408-4 CAUTION LABEL 1 D10 INC. 2-16 002 268135-5 SHOULDER

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SZTYFT do 7104L SZTYFT do 7104L PIN TENSION SPRING 22

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SZTYFT do 7104L SZTYFT do 7104L PIN TENSION SPRING 22 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 951172-3 SZTYFT do 7104L 2 951172-3 SZTYFT do 7104L 3 256414-3 PIN 16-29 4 231743-5 TENSION SPRING 22 5 256621-8 PIN 16 6 256415-1 PIN 16-29 7 273008-9 GRIP COVER

Bardziej szczegółowo

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA Strona 1 / 2 Strona 2 / 2 Strona 1 / 10 001 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 002 265995-6 (MKC) ŚRUBA 4x18 2 003 687054-0 PŁYTKA 1 * 003-1 687149-9 STRAIN RELIEF O 1 004 662971-5 POWER SUPPLY

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

1E40FP-3Z LIST OF ENGINE PARTS OF ATTACHED FIG.1(Ⅰ)

1E40FP-3Z LIST OF ENGINE PARTS OF ATTACHED FIG.1(Ⅰ) YT-85140 1E40FP-3Z LIST OF ENGINE PARTS OF ATTACHED FIG.1(Ⅰ) NO INDEKS PART NO PART NAME NAZWA 1 ZY85140001 GB/9074.4 SCREW ASSEM M4X25 ŚRUBA 2 ZY85140002 1E40F-3A.T2-1 OUTSIDE COVER OSŁONA ZEWNĘTRZNA

Bardziej szczegółowo

"Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu "Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Amortyzator tablicy 9320PL0740840 szt. 9 2 ZS PAB-3-4/400 2 Bęben sprzęgła 5342PL0302079 szt. 3 2 Piła

Bardziej szczegółowo

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Dobre Miasto 2006 Biuro Handlu i Marketingu Wykaz tablic katalogowych Lp. Nazwa tablicy Nr tablicy 1 Blok cylindrowy 1 2 Układ sterowania silnika 2 3 Wał korbowy

Bardziej szczegółowo

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r.

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia 20.01.2012 r. Skład pakietu oraz żródło pochodzenia jego elementów Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

Model LS0815FL SLIDE COMPOUND MITER SAW 216MM

Model LS0815FL SLIDE COMPOUND MITER SAW 216MM Strona 1 / 3 Strona 2 / 3 Strona 3 / 3 Strona 1 / 7 001 JM23500132 BUFFER PAD 4 003 JM23100016 PODKŁADKA 4 do LS1018L 4 004 JM23500008 CROSS HEAD SCREW M4X10 4 005 JM23500009 PIVOT SHAFT 1 006 JM23510001

Bardziej szczegółowo

Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W

Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Strona 1 / 2 Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Strona 2 / 2 Strona 1 / 7 001 JM23300009 HEX BOLT M8X16 2 002 JM23300010 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu Techniczne środki materiałowe (TŚM) do samochodu STAR 660 pakiet zawierający 266 poz. asort. pozycja nr 3 z przetargu z dnia 23.01.2015 r. Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 4 PH 1/17064 Kpl podkładek poz. 484957 3 szt. 5 PH 1/18042 Uchwyt 6 szt. 6 PH 1/19014 Uchwyt 1 szt. 7 PH 1/28003

Bardziej szczegółowo

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ

Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ Części do narzędzi Hilti WYPRZEDAŻ lp Nazwa Stan j.m jednostkowa cena wyprzedaży netto 1 PH 1/16014 Wirnik 2 szt. 83,22 zł 2 PH 1/16019 Wirnik 20 szt. 83,22 zł 3 PH 1/17049 Obudowa łożyska 1 szt. 54,30

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43 SPECYFIKACJA TŚM DO STAR 660 - poz. 43 Lp. Nazwa jm. Ilość 1 Analizator rozcieńczania oleju ARD 2 szt 1 2 Docierarka ręczna do zaworów szt 1 3 Drążek zewnętrzny do pomiaru zbieżności kół szt 2 4 Dymomierz

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamienne i materiały pakiet zawierający 284 poz. asort. pozycja nr 61 z przetargu z dnia 09.06.2016 r. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Indeks materiałowy

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A Jednostka napędowa 021

Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 1 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 1 1123 020 1219 1 Cylinder z tłokiem śred. 40 mm (1) USA 4-8, 14 2 1123 020 1218 1 Cylinder z

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant I Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SUPPORT RING STATOR FOR 50HZ/220V,110V/220V BOLT & WASHER ASS'Y

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SUPPORT RING STATOR FOR 50HZ/220V,110V/220V BOLT & WASHER ASS'Y 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 3885438103 SUPPORT RING 2 3905166508 STATOR FOR 50HZ/220V,110V/220V 3 0011406250 BOLT & WASHER ASS'Y 4 3905400101 REAR COVER 5 3885500113 END COVER 7 0110060010

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 JM27000001 ŚRUBA IMBUSOWA M10x35 do MLT100 4 002 JM27000002 PODKŁADKA 10 do MLT100 4 003 JM27000003 PODKŁADKA

Bardziej szczegółowo

51 Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 16, Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 1, Kranik spustowy wody -

51 Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 16, Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 1, Kranik spustowy wody - WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu STAR 660 - pakiet zawierający 244 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m.in.: chłodnice wody, mechanizmy różnicowe, pompy

Bardziej szczegółowo

Remanent. Agroma Kielce Sp z o.o. Krakowska 293, Kielce Tel.: , NIP: BPH SA,

Remanent. Agroma Kielce Sp z o.o. Krakowska 293, Kielce Tel.: , NIP: BPH SA, Remanent Strona 1/7 1 1264 AKTYWATOR PILARKI 1,000 SZT 10,81 10,81 2 2173 AMORTYZATOR 4,000 SZT 5,57 22,28 3 2174 AMORTYZATOR 3,000 SZT 8,31 24,93 4 01201 AMORTYZATOR 1,000 SZT 10,63 10,63 5 899 AMORTYZATOR

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 3 Komplet remontowy główny UD-2 kpl Zestaw ZRB-0,5/S-101M kpl Zestaw ZRB-1/S-101M kpl.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 3 Komplet remontowy główny UD-2 kpl Zestaw ZRB-0,5/S-101M kpl Zestaw ZRB-1/S-101M kpl. Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 1 Komplet remontowy średni na 10 napraw silnika UD-2 kpl. 5 3 2 Komplet remontowy bieżący silnika UD-2 kpl. 2 3 3 Komplet remontowy gówny UD-2 kpl. 2 3 4 Komplet remontowy

Bardziej szczegółowo

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego -

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego - Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego 01070 Mercedes Benz LKW Przyłącze kontrolne dla urządzenia sprężonego powietrza 01168 Mercedes Benz LKW Gniazdko 01541 Mercedes Benz LKW Wtyczka 01550

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość Jm Nr fabryczny

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość Jm Nr fabryczny Nazwa pakietu Części samochodowe (POLONEZ, STAR 200 i 660; JELCZ, UAZ) - pakiet zawierający 236 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m. in.: amortyzatory; części układu hamulcowego; łożyska; tarcze

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość jm

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość jm Nazwa pakietu Części samochodowe (POLONEZ, STAR 200 i 660; JELCZ, UAZ) - pakiet zawierający 236 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m. in.: amortyzatory; części układu hamulcowego; łożyska; tarcze

Bardziej szczegółowo

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Spis treści Typ kompresora Nr strony Pole Position 221 3 GV 34-24 PCM 3 6 B 2800 I/50 9 B 2800 B/100 12 B 3800 B/200 15 B 4900/200

Bardziej szczegółowo

Wykaz części i materiałów

Wykaz części i materiałów WOJEWÓDZKIE POGOTOWIE RATUNKOWE SP ZOZ W LUBLINIE 20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8, tel. (81) 533-77-90, fax. (81) 533-78-00 www.pogotowie.lublin.pl e-mail: sekretariat@pogotowie.lublin.pl Wykaz części

Bardziej szczegółowo

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego)

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) tabela 41 L.p. Nazwa części lub podzespołu indeks części Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) okres gwarancji producent Cena jednostkowa brutto Łącznie brutto

Bardziej szczegółowo

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, 2017 Spis treści 1. Wiadomości wstępne 5 1.1. Dane identyfikacyjne samochodu 5 1.2. Dane techniczne samochodu

Bardziej szczegółowo

CZASOCHŁONNOŚĆ NAPRAW

CZASOCHŁONNOŚĆ NAPRAW CZASOCHŁONNOŚĆ NAPRAW Czasy napraw tu przedstawione mają na celu pomóc Serwisantom w wypełnianiu żądań gwarancyjnych jak również jako pomoc przy oszacowaniu czasu (kosztu) naprawy dla napraw usługowych.

Bardziej szczegółowo

Remanent. Agroma Kielce Sp z o.o. Krakowska 293, Kielce Tel.: , NIP: BPH SA,

Remanent. Agroma Kielce Sp z o.o. Krakowska 293, Kielce Tel.: , NIP: BPH SA, Remanent Strona 1/7 1 1264 AKTYWATOR PILARKI 1,000 SZT 10,81 10,81 2 2174 AMORTYZATOR 3,000 SZT 8,31 24,93 3 01201 AMORTYZATOR 1,000 SZT 10,63 10,63 4 899 AMORTYZATOR GÓRNY 4,000 SZT 17,89 71,56 5 902

Bardziej szczegółowo

SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z E40FP-3Z-6

SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z E40FP-3Z-6 89601 SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z8960101 1E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z8960102 GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z8960103 1E40FP-3Z-6 GASKET USZCZELKA 1-4 Z8960104 1E40FP-3Z-18 GASKET

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa LABEL G2400R 50HZ-220V BOLEC END COVER BOLT & WASHER ASS'Y

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa LABEL G2400R 50HZ-220V BOLEC END COVER BOLT & WASHER ASS'Y 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 3885938708 LABEL G2400R 50HZ-220V 2 0110060010 BOLEC 3 3885500113 END COVER 4 0011406250 BOLT & WASHER ASS'Y 5 3885400101 REAR COVER COMPLETE 6 3885165908 STATOR

Bardziej szczegółowo

Informacja o częściach zamiennych

Informacja o częściach zamiennych Informacja o ach zamiennych WCIĄGARKI I PRZECIĄGARKI PNEUMATYCZNE Liftstar i Pullstar LS2-300R, LS2-600R, PS2-1000R, Zachować instrukcję MHD56283JC Edycja 5 (1) Maj 2009 Ingersoll-Rand Company Zezwalać

Bardziej szczegółowo

2,32 35,79 9,5 14. Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO. Numer inwentarzowy. Jednostka miary. Lp. Nazwa. Półpierścień oporowy C385

2,32 35,79 9,5 14. Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO. Numer inwentarzowy. Jednostka miary. Lp. Nazwa. Półpierścień oporowy C385 Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO Lp Numer inwentarzowy Nazwa Jednostka miary 3 06450003 Korek 4,3 4 00095063 Półpierścień oporowy C385 kpl 6 5 374304 Pas uzębiony AVX775 35,79 Przewód przelewowy 0 9,5

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY. % stawka podatku VAT. wartość netto oferty (7*6) Seria tab. jednostkowa cena netto. L.P. Nazwa części Nr rysunku.

FORMULARZ CENOWY. % stawka podatku VAT. wartość netto oferty (7*6) Seria tab. jednostkowa cena netto. L.P. Nazwa części Nr rysunku. (8*9) ZADANIE I 1. Czop skrętu B 0706-3-1 EN 57 szt. 15 2. Gniazdo skrętu B 0706-3-2 EN 57 szt. 15 ZADANIE II SPRĘŻARKA GŁ. V1.15.8a 1. Pompa zębata K.V.56.200 EZT szt. 3 2. Wał kobrowy kpl. 134.08.000

Bardziej szczegółowo

MONOBLOC / BLOK. Price / Cena (PLN) POS. CODE DESCRIPTION / OPIS

MONOBLOC / BLOK. Price / Cena (PLN) POS. CODE DESCRIPTION / OPIS MONOBLOC / BLOK 001 13-00-0001 MONOBLOC / BLOK 1800,92 008 13-01-0008 FIRST STAGE TIE ROD / SZPILKA 1 ST 11,46 016 13-03-0016 THIRD STAGE TIE ROD / SZPILKA 3 ST 17,16 040 13-02-0040 SECOND STAGE TIE ROD

Bardziej szczegółowo

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka

Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy KATEGORIA NAZWA. Lp. Jednostka Wykaz części przeznaczonych do sprzedaŝy Lp. KATEGORIA NAZWA Jednostka Ilość Cena za 1 szt./kpl. Wartość (cena * ilość szt.) UWAGI MATERIAŁY RÓśNE 1 prowadnica łoŝyskowa kpl 1 5,00 zł 5,00 zł 2 chlapacze

Bardziej szczegółowo

51 Nakrętka szt. 3, Narożnik zderzaka tylnego szt. 4, Obrotomierz elektryczny m-3-3 szt.

51 Nakrętka szt. 3, Narożnik zderzaka tylnego szt. 4, Obrotomierz elektryczny m-3-3 szt. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu A 9, H-10 - pakiet zawierający 182 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m. silnika, kadłuby na części zamienne, skrzynie

Bardziej szczegółowo

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna Podziękowania 8 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych 9 Bezpieczeństwo przede wszystkim! 10 Sprawdzenie skutera przed jazdą 11 Sprawdzanie poziomu oleju silniki dwusuwowe 11 Sprawdzanie

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr1 Wykaz czesci do przetargu. Jednost a miary. Filtr hydrauliczny skrzyni biegów Filtr hudrauliczny układu kieroniczego

Załącznik nr1 Wykaz czesci do przetargu. Jednost a miary. Filtr hydrauliczny skrzyni biegów Filtr hudrauliczny układu kieroniczego l Załącznik nr Wykaz czesci do przetargu Jednost a miary NAZWA CZĘŚCI Lp re oleju Uszczelka filtra oleju paliwa powietrza kabiny hydrauliczny skrzyni biegów 7 hudrauliczny układu kieroniczego 3 H 8 9 0

Bardziej szczegółowo

Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, Spis treści

Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, Spis treści Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, 2010 Spis treści Wstęp 8 Podziękowania 9 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1. L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto

FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1. L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto ... Załącznik nr 2... nazwa Wykonawcy, adres FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1 Typ pojazdu: Autosan L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto 1 Tuleja zwrotnicy stary typ 4050500103 Cena... 2 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

KATALOG USZCZELEK DO CIĄGNIKÓW I SILNIKÓW PZL WOLA-HENSCHEL

KATALOG USZCZELEK DO CIĄGNIKÓW I SILNIKÓW PZL WOLA-HENSCHEL KATALOG USZCZELEK DO CIĄGNIKÓW I SILNIKÓW PZL WOLA-HENSCHEL Katalog uszczelek do ciągników i silników PZL Wola-Henschel. 1. Wykaz produkowanych uszczelek. 1.1. Uszczelki do ciągników. Lp. Nr rysunku Nr

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

000.274 Rolka dociskowa Ø 0.20 mm 24.55.168 000.437 Szczotka węglowa 24.55.165 001.427 Element zasilający 23.06.222 002.264 Zamiennik 002.254 002.264 Cieplarka 009.027 24.55.713 012.948 Smar Microlube

Bardziej szczegółowo

Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD

Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD 07.2-190 Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD Wartości nastawcze oraz diagnostyczne Iglicowy zawór komory pływakowej Uszczelka (oring) pod zaworek iglicowy Odchylenie pływaka (kulka wciśnięta)

Bardziej szczegółowo

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r.

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. 1 1,0 9 1 Ciężarek regulatora 7 1 3 9-3 6 2 2 Ciężarek regulatora 9 1 1 0-9 7 3 7 1 3 9-6 1 5 4 7 1 3 9-6 1 5 A 5 7 1 3 9-6 1 5B 6

Bardziej szczegółowo

Formularz kalkulacji cenowej

Formularz kalkulacji cenowej Część I części do aut osobowych Kia Załącznik nr 5.1 do siwz.. (pieczęć wykonawcy) Formularz kalkulacji cenowej Lp. Pojazd / Części Szacunkowa ilość* Cena netto za szt. Wartość netto [kol. C x kol. D]

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SUPPORT RING STATOR 50HZ-110V,220V,110/220V BOLT & WASHER ASS'Y

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SUPPORT RING STATOR 50HZ-110V,220V,110/220V BOLT & WASHER ASS'Y 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 3885438103 SUPPORT RING 2 3895166208 STATOR 50HZ-110V,220V,110/220V 3 0011406250 BOLT & WASHER ASS'Y 4 3885400101 REAR COVER COMPLETE 5 3885500113 END COVER 6 3895939008

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 3 do SIWZ-Formularz cenowy ZADANIE 1

Załącznik nr 3 do SIWZ-Formularz cenowy ZADANIE 1 L.p. Nazwa części Nr. rys. Tabor j.m. a 1. Cięgło sprzęgu/śruba/ X15-1-5 EZT szt. 12 2. Tuleja prowadząca X1601-1-2 EZT szt. 55 3. Dźwignia luzująca X1507-1-0 EZT szt. 25 4. Cięgło zawieszenia silnika

Bardziej szczegółowo

HUMMEL cennik części zamiennych

HUMMEL cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 11 0980.1008.000 nakrętka 5,94 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000

Bardziej szczegółowo

"Części samochodów ciężarowych pakiet zawierający 383 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)"

Części samochodów ciężarowych pakiet zawierający 383 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) "Części samochodów ciężarowych pakiet zawierający 383 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)" Lp. 1 Alternator A220 kpl 24V 372.000.0 2920PL0263911 szt. 1 4 STAR 200/266 2 Amortyzator kpl. 631 005 0488 2510PL0337752

Bardziej szczegółowo

1. Wsadzamy wał do bloku otworem na śrubę mocującą koło pasowe od strony rozrządu.

1. Wsadzamy wał do bloku otworem na śrubę mocującą koło pasowe od strony rozrządu. Potrzebne narzędzia: - klucz dynamometryczny - nasadki lub klucze płaskie i oczkowe 10, 11, 13, 17, 32 - śrubokręt płaski i krzyżowy - klucz do świec - młotek Pracę nad złożeniem silnika zaczynamy od przygotowania

Bardziej szczegółowo

Stan na pocz. okresu Lp. Indeks Nr katalogowy Nazwa Mag. J.M. Ilość Wartość netto

Stan na pocz. okresu Lp. Indeks Nr katalogowy Nazwa Mag. J.M. Ilość Wartość netto Stan na pocz. okresu Lp. Indeks Nr katalogowy Nazwa Mag. J.M. Ilość Wartość netto 1 1050000080 1.05207-0006 TULEJA SPRZĘGŁA POMPY OLEJU 1 SZ 2 27 2 1050000118 51.01510-0124C PIERŚCIEŃ GRAFITOWY - MAŁY

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT

Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT Załącznik nr 2 do SIWZ Nr sprawy 56/2008/ZP WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI FIAT Lp. Nazwa części Numer katalogowy 1 USZCZELKI KPL.GŁOWICY BRAVO 1.6

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH Pieczęć Wykonawcy Załącznik nr 6 do SIWZ Nr. Rej. 4/PN/2011 PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH 1. Pompa wodna: 1.1. demontaż pompy i weryfikacja części, 1.2. wymiana: a) łożysk b) reperaturki

Bardziej szczegółowo

CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, 301. www.phusimson.pl. email: kniazw@interia.pl

CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, 301. www.phusimson.pl. email: kniazw@interia.pl CZĘŚCI MZ ETZ 150, 250, 251, 301 www.phusimson.pl email: kniazw@interia.pl zamówienia tel 530-746-766 10-14 zamówienia hurtowe tel 603799967 tel.stacjonarny / fax 63-2711230 TOWAR UWAGI CENA Akumulator

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11.

Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11. Wykaz części do sprzedaży do autobusów DAB, PR 110, Jelcz M-11. Lp Indeks materiału Nazwa części podzespołu Ilość Cena netto Wartość netto 1 87-4023 Tłumik wydechu M-11 1 175,00 175,00 2 81-2006 Nakrętka

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

ELF cennik części zamiennych

ELF cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000 podkładka zębata 1,66 24

Bardziej szczegółowo

FORD Mondeo 2.5 24V V6 (SEA) 1996 do 2000

FORD Mondeo 2.5 24V V6 (SEA) 1996 do 2000 Strona 1/50 Ostrzeżenia i zalecenia O ile producent nie radzi inaczej, zalecane są następujące procedury: Należy zawsze wymieniać łańcuch rozrządu Jeżeli łańcuch rozrządu ma być użyty ponownie, wówczas

Bardziej szczegółowo

51 Głowica szt. 69, Głowica bez zaworów szt. 2, Głowica hs-22-01x szt. 2, Głowica

51 Głowica szt. 69, Głowica bez zaworów szt. 2, Głowica hs-22-01x szt. 2, Głowica WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu STAR 660 - pakiet zawierający 411 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m.in.: głowice z zaworami, mosty przednie, prądnice,

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH

PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH Załącznik Nr 8 do SIWZ Nr sprawy 10/PN/2009 PODSTAWOWY ZAKRES NAPRAWY CZĘŚCI AUTOBUSOWYCH 1. Mechaniczna skrzynia biegów: a) łożysk i złożeń igiełkowych b) synchronizatorów wraz zabezpieczeniami, c) uszczelniaczy

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers 19032400000 Plomba (10x) 11,28 13,76 3 Junkers 19045212420

Bardziej szczegółowo

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł Rodzaj usługi osobowy terenowy dostawczy Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi stalowe) Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi aluminiowe) 50 zł 50 zł 60 zł 60 zł 60 zł 70 zł Wymiana płynu chłodzącego 30-60

Bardziej szczegółowo

Części zamienne Jelcz 120M, 120M/3

Części zamienne Jelcz 120M, 120M/3 Zacznik nr. 1 / 6 Części zamienne Jelcz 120M, 120M/3 Lp. Nazwa części Nr katalogowy Cena 1 szt. /netto/ Orientacyj na ilość szt. Wartość netto Wartość brutto 1 2 3 5 6 7 8 1 Automat STOP 501 20 2 Bęben

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo