Piktogramy. Rysunek A

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Piktogramy. Rysunek A"

Transkrypt

1 Rysunek A Piktogramy 1 2 EW.EK Naklejka AGRO-MASZ 2 1 EW.EK Naklejka-instrukcja 3 1 EW.EK Naklejka-instrukcja 4 1 EW.EK Naklejka-instrukcja 5 1 EW.EK Naklejka-instrukcja 6 1 EW.EK Naklejka-instrukcja 7 2 EW.EK Naklejka-instrukcja 8 2 EW.EK Naklejka-instrukcja 9 3 EW.EK Naklejka hak 27 4 EW.EK Zaślepka 50x50 tworzywo 11 2 AT00023 Zaślepka 50x100 tworzywo 12 2 AT00021 Zaślepka 60x60 tworzywo

2 Rysunek B Rama 1 1 AS.RG Rama agregatu AS AS00050 Uchwyt trójnika 7 1 AS00009 Rama zębów 8 12 P20/O Podkładka płaska M20 ocynk 9 6 S20x60/8.8/O Śruba ocynk M20x NS20/O Nakrętka samokontrująca M20 ocynk 4 1 AS.ES Wrzeciono zaczepowe AS 16 4 BT.SW Sworzeń Fi16x50mm 17 5 EW.EK Zawleczka rozginana 7 1 AS.WG Wskaźnik skali jaskółka 8 1 AS.EW Skala regulacji głębokości AS 9 1 AS.EW Skala regulacji głębokości AS 10 1 AS00037 Wskaźnik skali jaskółka lewa AS00056 Wkręt do blach 2

3 Rysunek C Rama, stopki i regulacja 1 1 AS.RG Rama agregatu AS P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 3 4 S12x35/8.8/O Śruba ocynk M12x35 klasa AS00029 Regulacja zaślepka ipart AS AS00049 Nakrętka prostokątna 7 1 AS00009 Rama zębów 8 12 P16/O Podkładka płaska M16 ocynk 8 12 P20/O Podkładka płaska M20 ocynk 9 6 S20x60/8.8/O Śruba ocynk M20x NS20/O Nakrętka samokontrująca M20 ocynk 9 2 AS00052 Ramie stopki 10 2 AS00053 Uchwyt koła 11 6 S16x60/8.8/O Śruba ocynk M16x60 klasa CYBM16 Cybant M16 50x AS.EW Blacha uchwyt profili pod stopkę siewnik 14 8 NS16/O Nakrętka samokontrująca M16 klasa 8 ocynk NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk 15 2 AS.ET Tulejka regulacji 16 4 Gałka B-40/12 Gałka B-40/12 AS,AU 17 2 EW.EK Ramie regulacji 18 2 AS00055 Sprężyna ze sworzniem 19 2 PG/Walmot Pręty gwintowane Walmot 3

4 Rysunek D1 Kultywator 3 rzędy 1 1 AS00033 Ramka trzy rzędy 2 20 AS EP ZA Ząb sprężynowy 3 20 AS EP RP 0001 Redliczka 4 20 DIN M10 Nakrętka 5 20 DIN M10 x 35 Śruba z łbem półkulistym z podsadzeniem kwadratowym niskim 6 20 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 7 20 AS EP UCP 0001 Uchwyt pazura 8 40 P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 9 20 DIN M12 x 85 Śruba z łbem sześciokątnym DIN M12 Nakrętka 4

5 Rysunek D2 Kultywator 2 rzędy 1 1 AS00009 Rama zębów 2 20 AS EP ZA Ząb sprężynowy 3 20 AS EP RP 0001 Redliczka 4 20 DIN M10 x 35 Śruba z łbem półkulistym z podsadzeniem kwadratowym niskim 5 20 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 6 20 DIN M10 Nakrętka 7 20 AS EP UCP 0001 Uchwyt pazura 8 40 P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 9 20 DIN M12 x 85 Śruba z łbem sześciokątnym DIN M12 Nakrętka 5

6 Rysunek E Hydropak 1 1 AS.ES Wydźwig ramie dolne H 2 1 AS.ES Hydropak rama tylna Y 3 1 AS00024 Ramie prawe pod zaczep siewnika 8 12 P16/O Podkładka płaska M16 ocynk 5 2 DIN M16 Nakrętka 6 1 AS.ES Zaczep siewnika lewy 7 1 AS.ES Zaczep siewnika prawy 8 12 P20/O Podkładka płaska M20 ocynk 9 6 S20x60/8.8/O Śruba ocynk M20x NS20/O Nakrętka samokontrująca M20 ocynk 11 6 S16x60/8.8/O Śruba ocynk M16x60 klaa AS.WG Ramie prawe pod zaczep siewnika 13 6 EW.EM Sworzeń Fi30x110 pod smarowniczkę z zawleczką 14 6 EW.EK Zawleczka z zapinką fi P30 Podkładka płaska M30 ocynk 16 4 BT.SW Sworzeń Fi16x50mm 17 5 EW.EK Zawleczka rozginana 18 6 DIN AM8 x 1 stożkowa krótka Smarowniczka Typ A 19 1 EW.WG Sworzeń zagięty Fi20xL116 6

7 Rysunek F Hydraulika 1 2 Sił/AST Siłownik do AS i AT 2 1 AS00050 Uchwyt trójnika 3 1 PG/TR/3xM16 Trójnik grodziowy 3xM PG/ZŁ/M18/E Złącze euro M AS00057 Sworzeń 75x P24/O Podkładka M24 ocynk 7 4 DIN AM 6 (stożkowa krótka) Smarowniczka Typ A 8 2 PG/KR/M16/M16 Króciec M16/M P20/O Podkładka płaska M20 ocynk 9 6 S20x60/8.8/O Śruba ocynk M20x NS20/O Nakrętka samokontrująca M20 ocynk 9 2 PZ.ET Sworzeń Fi24x EW.EK Zawleczka Fi4 rozginana AS00056 Wkręt do blach 12 50,959 in PG/M16Z/50/M16P Przewód gumowy M16Z/50/M16P 13 52,805 in PG/M18P/120/M18P Wąż 7

8 Rysunek G Wał rurowy 1 1 AS.RG Rama agregatu AS P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 3 24 NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk 4 10 AS00056 Wkręt do blach 10 2 EW.GW Wał strunowy 144, średnica 320mm 81 6 ŁOŻ/UCF/207 Zespół łożysk UCF S12x50/8.8/O Śruba M12x50 klasa 8.8 ocynk 97 1 EW.ES Wał rurowy Fi400 30M 8

9 Rysunek H Wał strunowy 1 84 P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 2 2 EW.GW Wał strunowy 144, średnica 320mm 3 26 P16/O Podkładka płaska M16 ocynk 4 6 CYBM16 Cybant M16 100x NS16/O Nakrętka samokontrująca M16 klasa 8 ocynk 6 8 ŁOŻ/UCF/207 Zespół łożysk UCF NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk 8 8 S12x50/8.8/O Śruba M12x50 klasa 8.8 ocynk 9 1 AS00042 Uchwyt pod dzielony wał 30M AS 10 2 AS00092 Wał strunowy ząbkowany S12x55/8.8/O Śruba ocynk M12x55 klasa 8.8 9

10 Rysunek I1 Wał packer 1 76 P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 2 2 EW.GW Wał strunowy 144, średnica 320mm 3 6 EL00038 Zespół łożysk UCF NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk 5 8 S12x50/8.8/O Śruba M12x50 klasa 8.8 ocynk 6 2 AS00039 Wał crosskill 15M 7 1 AS00075 Kompletna belka skrobaków crosskill 30M 8 1 AS00184 Podpora belki skrobaków 10

11 Rysunek I2 Skrobaki wału packer 1 1 AS.WG Blacha gięta uchwyt skrobaka 2 1 EW.EW Zgarniacz wał paker 3 1 CYBM10/AT/AS Cybant M10 70x P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 5 3 NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk 6 1 SZ12x25/8.8/O Śruba zamkowa M12x25 ocynk 7 1 AS00046 Belka skrobaków 70x50 z uchwytami 8 6 NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk 9 12 P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 10 2 AS00043 Blacha mocowanie belki skrobaków packer 11 6 S12x35/8.8/O Śruba ocynk M12x AS00088 Skrobak kompletny wał packer 11

12 Rysunek I3 Podpora belki skrobaków 1 1 AS00080 Podpora belki skrobaków 2 1 AS00082 Uchwyt pod belkę 3 1 EW.WG Skrobak crosskill 4 2 CYBM16 Cybant M16 100x P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 6 2 S10x70/8.8/O Śruba ocynk M10x NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk 8 4 P16/O Podkładka płaska M16 ocynk Nakrętka samokontrująca M16 klasa 8 ocynk 9 4 NS16/O 10 4 P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 11 2 S12x40/8.8/O Śruba ocynk M12x NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk 12

13 Rysunek J1 Wał crosskill 1 88 P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 2 2 EW.GW Wał strunowy 144, średnica 320mm 3 24 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 4 28 P16/O Podkładka płaska M16 ocynk 14 8 CYBM16 *Różne* 5 16 NS16/O Nakrętka samokontrująca M16 klasa 8 ocynk 6 8 ŁOŻ/UCF/207 Zespół łożysk UCF NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk 8 8 S12x50/8.8/O Śruba M12x50 klasa 8.8 ocynk 9 2 AS00039 Wał crosskill 15M 10 1 AS00042 Uchwyt pod dzielony wał 30M AS 12 8 S12x60/8.8/O Śruba ocynk M12x AS00075 Kompletna belka skrobaków crosskill 30M 14 1 AS00080 Podpora belki skrobaków 15 1 AS00082 Uchwyt pod belkę 16 1 EW.WG Skrobak crosskill 17 2 SZ12x35/8.8/O Śruba zamkowa M12x ocynk 18 2 S10x70/8.8/O Śruba ocynk M10x NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk 13

14 Rysunek J2 Skrobaki wału crosskill 1 2 AS00043 Blacha mocowanie belki skrobaków packer 2 1 AS00046 Belka skrobaków 70x50 z uchwytami 3 19 AS00074 Skrobak crosskill kompletny 4 12 P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 5 6 S12x35/8.8/O Śruba ocynk M12x NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk 7 1 EW.WG Skrobak crosskill 8 2 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 9 2 NS10/O Nakrętka samokontrująca M10 ocynk 10 1 CYBM10/AT/AS Cybant M10 70x70 14

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 ASM0003 Agregat uprawowo-siewny 3m z wałem packer (piktogramy) 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 ATM0002 Agregat talerzowy 3.0m z wałem packer 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 ATM0002 Agregat talerzowy 3.0m z wałem packer 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1

Bardziej szczegółowo

BTM0012 Piktogramy i naklejki

BTM0012 Piktogramy i naklejki Rysunek R1 BTM0012 Piktogramy i naklejki 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00063 Piktogram

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1 Rysunek A1 Piktogramy 1 3 EW.EK.00050 Naklejka AGRO-MASZ jedna linia 2 8 EW.EK.00072 Naklejka-instrukcja 3 3 EW.EK.00074 Naklejka-instrukcja 4 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 5 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja

Bardziej szczegółowo

1 1 AP00179 Rama APP 2.6m z zębami 2 1 AP Kompletna rama APP 2.6m z talerzami i wałem rurowym 3 4 EW00004 Zawleczka z zapinką Fi AP00021

1 1 AP00179 Rama APP 2.6m z zębami 2 1 AP Kompletna rama APP 2.6m z talerzami i wałem rurowym 3 4 EW00004 Zawleczka z zapinką Fi AP00021 Rysunek R1 APM0007 Agregat podorywkowy AP Plus 2.6m 1 1 AP00179 Rama APP 2.6m z zębami 2 1 AP00217 Kompletna rama APP 2.6m z talerzami i wałem rurowym 3 4 EW00004 Zawleczka z zapinką Fi10 4 4 AP00021 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję Rysunek R1 PLM0025 Pług dłutowy (piktogramy) 2 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00068 Piktogram

Bardziej szczegółowo

APM0001 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem NON-STOP APN 30 LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY

APM0001 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem NON-STOP APN 30 LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY Rysunek R1 APM0001 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem NON-STOP APN 30 NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY 1 2 AP00030 2 3 3 EW00066 1 EW00060 4 1 EW00061 5 1 EW00068 6 1 EW00063 7 1 EW00067 8 4 EW00062 OPIS Naklejka

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. PLM0005 Piktogramy ostrzegawcze. Rysunek A

KATALOG CZĘŚCI. PLM0005 Piktogramy ostrzegawcze. Rysunek A Rysunek A PLM0005 Piktogramy ostrzegawcze 1 1 EW00060 Naklejka-instrukcja 2 1 EW00061 Naklejka-instrukcja 3 1 EW00068 Naklejka-instrukcja 4 1 EW00066 Naklejka hak 5 1 EW00062 Naklejka-instrukcja 6 1 EW00063

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 1 1 PO.EM.00040 Ramka PO85 3+ kompletna 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 4 1 PL00289 Komplet +1 rama 85 5 4 PL00296

Bardziej szczegółowo

Piktogram ostrzegawczy - Nie sięgać w obszar zgniatania 2 3 EW00066

Piktogram ostrzegawczy - Nie sięgać w obszar zgniatania 2 3 EW00066 Rysunek R1 APM0016 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem kołkowym APK 30 (piktogramy) 1 2 EW00062 Piktogram ostrzegawczy - Nie sięgać w obszar zgniatania 2 3 EW00066 Piktogram informacyjny - Punkt mocowania

Bardziej szczegółowo

Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061

Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061 Rysunek R1 BTM0001 Brona talerzowa 3m (piktogramy) 1 3 EW00275 Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061 Piktogram

Bardziej szczegółowo

SIM0012 Piktogramy i kalkomania. Rysunek A1 LISTA CZĘŚCI NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY OPIS

SIM0012 Piktogramy i kalkomania. Rysunek A1 LISTA CZĘŚCI NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY OPIS Rysunek A1 SIM0012 Piktogramy i kalkomania 1 1 SI00957 Naklejka SN300 2 1 SI00553 AGRO-MASZ dwie linie 3 4 SI00556 odblask 140x200 4 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 5 1 EW00061

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00259 Piktogram

Bardziej szczegółowo

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) Rysunek R1 NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY 1 1 EW00060 2 1 EW00061 3 1 EW00068 4 3 EW00063 5 1 EW00067 6 3 EW00066 7 2 EW00254 8 8 EW00062 OPIS Piktogram ostrzegawczy

Bardziej szczegółowo

Rysunek A1 Kalkomania 1

Rysunek A1 Kalkomania 1 Rysunek A1 Kalkomania 1 1 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 2 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja 3 1 EW.EK.00073 Naklejka-instrukcja 4 2 EW.EK.00078 Naklejka-instrukcja 5 2 EW.EK.00072 Naklejka-instrukcja

Bardziej szczegółowo

BTM0014 Brona talerzowa ciężka

BTM0014 Brona talerzowa ciężka Rysunek R1 BTM0014 Brona talerzowa ciężka 1 1 BT00437 Rama główna BTC 30M 2 2 BT00354 Uchwyt wału BT ciężka 3 1 BT00426 Ekran boczny pływający 4 1 BT00431 Ekran prawy 5 1 BT00406 Wał teownikowy Fi600 6

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe

PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 PL00644-02 Ramka PO 3+ kompletna 2 1 PL00686 Zaczep POL kompletny 3 1 PL00687 Zawias główny PO 4 3 PL00825 Kieszeń POL z kopytami 5 1 PL00789 Cięgło 470

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY

Bardziej szczegółowo

SIM0006 SP200 lewa strona przód

SIM0006 SP200 lewa strona przód Rysunek R1 SIM0006 SP200 lewa strona przód LISTA CZĘŚCI 1 1 SI01039 Aparat wysiewający kompletny 2 1 SI00009 Wentylator 3 2 SI00953 Łożysko mieszadła 4 2 EL00013 Smarowniczka Typ A DIN 71412 - AM 6 5 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRZYCZEPY SKORUPOWEJ ROLNICZEJ T935 SPIS TREŚCI 1. Rama główna 2. Część zaczepowa 3.

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T00/T0 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL - 00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T00/T0 SPIS TREŚCI. ZAWIESZENIE TANDEM, HAMULEC RĘCZNY T00. DRABINKA 0. ZAWIESZENIE TYLNE,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T94 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL 6-00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 6 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 SPIS TREŚCI. BORTA 4. STOPKA PODPOROWA 6 3. ZAWIESZENIE, HAMULEC RĘCZNY 8 4. INSTALACJA

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

JUAN Juan L. numer symbol nazwa części grupa cenowa uwagi szyba boczna płaska L wymiar 1524 x 290

JUAN Juan L. numer symbol nazwa części grupa cenowa uwagi szyba boczna płaska L wymiar 1524 x 290 7 JUAN Juan L 6 8 9 10 11 29 22 23 24 25 12 13 14 15 16 27 28 26 17A 17B 17C 18 19 20 21 1 201020001 profil boczny lewy H 2 104020001 uszczelka U F 3 301010001 szyba boczna płaska L wymiar 1524 x 290 4

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

SPIS zawartości: 2. PODKŁADKI. 3.1 Nakrętki sześciokątne 3.2 Nakrętki inne. 5.1 Wkręty do metalu 5.2 Wkręty do blach 5.3 Wkręty do drewna i płyt

SPIS zawartości: 2. PODKŁADKI. 3.1 Nakrętki sześciokątne 3.2 Nakrętki inne. 5.1 Wkręty do metalu 5.2 Wkręty do blach 5.3 Wkręty do drewna i płyt SPIS zawartości: 1. ŚRUBY I PRĘTY 2. PODKŁADKI 3. NAKRĘTKI 3.1 Nakrętki sześciokątne 3.2 Nakrętki inne 4. NITY I ZAWLECZKI 5. WKRĘTY 5.1 Wkręty do metalu 5.2 Wkręty do blach 5.3 Wkręty do drewna i płyt

Bardziej szczegółowo

Pokrywy i drzwi /13/16 11/13/ / /- 130/- 152/- 150/- 153/- 151 M12 M /- 162

Pokrywy i drzwi /13/16 11/13/ / /- 130/- 152/- 150/- 153/- 151 M12 M /- 162 2010/2012 35/40 11/13/16 25 50 451 101 Łącznik środkowy D=35mm szczelina 11mm, bez wzmocnienia 451 120 Łącznik środkowy D=40mm szczelina 13mm, bez wzmocnienia 451 121 Łącznik środkowy D=40mm szczelina

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

NAZWA NORMA RYSUNEK ZAKRES

NAZWA NORMA RYSUNEK ZAKRES Śruby NAZWA NORMA RYSUNEK ZAKRES z gwintem na części długości trzpienia kl. wł. mech. 5.6, 5.8, 8.8, z gwintem na całej długości trzpienia kl. wł. mech. 5.6, 5.8, 8.8, walcowym z gniazdem - imbusowa kl.

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 JM27000001 ŚRUBA IMBUSOWA M10x35 do MLT100 4 002 JM27000002 PODKŁADKA 10 do MLT100 4 003 JM27000003 PODKŁADKA

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 1. RAMA POŚREDNIA. KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 2 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 3 1.4 1.1 1.2 1.3 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 1.2 Stabilizator

Bardziej szczegółowo

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość RAMA GÓRNA Nazwa zespołu lub części Nr unku lub norma Ilość 1 Ściana przednia T710-1 03.02.00 1 2 Ściana prawa T710-1 03.03.00 1 3 Słupek tylny prawy T710-1 03.04.00 1 4 Ściana tylna T710-1 03.06.00 1

Bardziej szczegółowo

NAZWA NORMY NORMA DIN NORMA PN NORMA ISO KOŁEK STOŻKOWY DIN 1 PN 85020 ISO 2339 NIT Z ŁBEM KULISTYM DIN 124 PN 82952 ISO 1051

NAZWA NORMY NORMA DIN NORMA PN NORMA ISO KOŁEK STOŻKOWY DIN 1 PN 85020 ISO 2339 NIT Z ŁBEM KULISTYM DIN 124 PN 82952 ISO 1051 NAZWA NORMY NORMA DIN NORMA PN NORMA ISO KOŁEK STOŻKOWY DIN 1 PN 85020 ISO 2339 PODKŁADKI DO KONSTRUKCJI DREWNIANYCH DIN 1052 NIT Z ŁBEM KULISTYM DIN 124 PN 82952 ISO 1051 PODKŁADKA OKRĄGŁA DOKŁADNA BEZ

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

ZASILACZ DC 150W RKS-8000ZD-B

ZASILACZ DC 150W RKS-8000ZD-B OŚRODEK DWCZO-ROZWOJOWY 1.07.2010 DOKUMENTCJ KONSTRUKCYJN ZSILCZ DC 10W RKS-000ZD- 01_000ZD-.00.01_Zasilacz DC. Rysunek złoŝeniowy 02_000ZD-.00.02_Zasilacz DC. Rysunek złoŝeniowy elementów obudowy 03_000ZD-.01.01_Zasilacz

Bardziej szczegółowo

"Euro-Masz" Produkcja Maszyn Rolniczych 97-570 PRZEDBÓRZ, JABŁONNA 30, TEL. 509-729-524,512-081-781

Euro-Masz Produkcja Maszyn Rolniczych 97-570 PRZEDBÓRZ, JABŁONNA 30, TEL. 509-729-524,512-081-781 "Euro-Masz" Produkcja Maszyn Rolniczych 97-570 PRZEDBÓRZ, JABŁONNA 30, TEL. 509-729-524,512-081-781 Pług zrywalny Specyfikacja - Zabezpieczenie przeciw kamieniom (kołkowe zrywalne) - Lemiesz z dłutem (opcja

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI -PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 SPIS TREŚCI 1. Złożenie ogólne 4 2. Zestaw ścian 6

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI

ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI ROZRZUTNIK OBORNIKA N267, N267/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ROZRZUTNIK OBORNIKA N267 SPIS TREŚCI 1. TANDEM N267 4 2. UKŁAD NAPĘDOWY N267 6 3. PRZENOŚNIK

Bardziej szczegółowo

Części do maszyn uprawowych

Części do maszyn uprawowych Części do maszyn uprawowych Spis treści Bezpiecznik grządzieli M16x100... 113 Czop koła ze smarownikiem... 103 Dziób zęba AP 84... 121 Dziób zęba do małej nakładki AP701... 121 Gęsiostópka 1-otworowa...

Bardziej szczegółowo

STANOWISKO DO ĆWICZEŃ

STANOWISKO DO ĆWICZEŃ STANOWISKO DO ĆWICZEŃ CC500 INSTRUKCJE MONTAŻU WIDOK W STANIE ROZŁOŻONYM LISTA CZĘŚCI NUMER OPIS ILOŚĆ 1 LEWA PODSTAWA 1 2 PRAWA PODSTAWA 1 3 LEWA PIONOWA PODSTAWA 1 4 PRAWA PIONOWA PODSTAWA 1 5 TYLNY

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 2 1. RAMA POŚREDNIA. 1.2 1.1 1.3 1.4 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 1.2 Stabilizator (8xX) 1 DER-002 1.3 Podpora naprawcza

Bardziej szczegółowo

ZAMOCOWAŃ INSTALACYJNYCH.

ZAMOCOWAŃ INSTALACYJNYCH. I SPIS TREŚCI KATALOGU ZAMOCOWAŃ INSTALACYJNYCH. 1. UCHWYTY Z TWORZYWA DO RUR 2-7 - uchwyty do systemów "PP" - uchwyty podwójne do systemów "PP" - uchwyty do kanalizacji z kołkiem rozporowym z kołkiem

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a

S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a 05.06.2009 min. 39 146 S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a 2 0 0 9 19 51 8 238 70 108 SELT SPS ul. Głogowska 24a, 45-315 Opole 35 Wydział Żaluzji Fasadowych i Refleksoli ul. Pużaka 43,

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

KOMBI. agregaty uprawowe.

KOMBI. agregaty uprawowe. KOMBI PŁUGI UŻYTKÓW ZIELONYCH TRANSPORT SIEWNIKI KOMBI oś zawieszenia kat. II wał przedni strunowy ø320 mm cztery rzędy zębów sprężynowych SU (32 12 mm) podwójny wał strunowy zębaty ø320 / 280 mm z regulacją

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

Wzór do obliczenia odpowiedniej siły podnoszenia amortyzatorów do klap/pokryw kontenerowych.

Wzór do obliczenia odpowiedniej siły podnoszenia amortyzatorów do klap/pokryw kontenerowych. 2010/2012 Wzór do obliczenia odpowiedniej siły podnoszenia amortyzatorów do klap/pokryw kontenerowych. Po wybraniu z tabeli odpowiedniego amortyzatora gazowego wg. podanych wymiarów, pozostaje pytanie

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth www.zpcz.pl Nazwa: Koło ślimakowe 0200134640 7/38 Przekładnia ślimakowa Cena: cennik poz. 1 Nazwa: Wałek ślimakowy 200159560 7/10

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo