Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł"

Transkrypt

1 Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz odśrodkowy (poz.5) szt. 9 zł zł 23% zł zł 5 Elastyczna rura wydechowa (poz.6) szt. 2 zł zł 23% zł zł 6 Manometr 0-25MPa (poz.7) szt. 5 zł zł 23% zł zł 7 Manometr 0-6MPa (poz.8) szt. 3 zł zł 23% zł zł 8 Pasek klinowy 13x1775 (poz.9) szt. 12 zł zł 23% zł zł 9 Wydech (poz.339) BW/1/C/01/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 10 Sprzęg (poz.344) BW/1/C/01/21 / szt. 3 zł zł 23% zł zł 11 Wózek z wyzwalaczem (poz.361) BW/1/C/02/15 / szt. 3 zł zł 23% zł zł 12 Wózek jezdny (poz.382) BW/2/02/1 / szt. 6 zł zł 23% zł zł 13 Zespół oświetlenia (poz.426) BW/3/01/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 14 Koncentrator (poz.427) BW/3/01/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 15 Monitor (poz.428) BW/3/01/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 16 Wyłacznik start-stop (poz.429) BW/3/01/4 / szt. 4 zł zł 23% zł zł 17 Joystick (poz.431) BW/3/01/6 / szt. 3 zł zł 23% zł zł 18 Zespół do podwieszenia kabiny (poz.432) BW/3/01/7 / szt. 3 zł zł 23% zł zł 19 Rolka kpl. (poz.446) BW/3/02/6 / szt. 22 zł zł 23% zł zł 20 Amortyzator kpl. (poz.447) BW/3/02/7 / szt. 3 zł zł 23% zł zł 21 Sworzeń (poz.448) BW/3/02/8 / szt. 4 zł zł 23% zł zł 22 Podkładka sprężysta Z 20,5 (poz.449) BW/3/02/9 / szt. 462 zł zł 23% zł zł 23 Nakrętka M20 (poz.450) BW/3/02/10 / szt. 81 zł zł 23% zł zł 24 Układ hamulcowy (poz.520) BW/4/01/6 / szt. 6 zł zł 23% zł zł 25 Koło napędowe fi 395, fi 340 (poz.525) BW/4/02/2 / szt. 5 zł zł 23% zł zł 26 Rolka z tarczą do pomiaru prędkości (poz.587) BW/5/01/2 / szt. 5 zł zł 23% zł zł 27 Pompa zębata o zazębieniu wewnętrznym (poz.621) BW/HYD/02 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 28 Pompa zębata o zazębieniu wewnętrznym (poz.622) BW/HYD/03 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 29 Pompa ręczna HD 20S-220 (poz.623) BW/HYD/04 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 30 Kierunkowy zawór suwakowy (poz.636) BW/HYD/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 31 Akumulator (poz.650) BW/HYD/31 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 32 Filtr powietrza (poz.651) BW/HYD/32 / szt. 8 zł zł 23% zł zł 33 Filtr ciśnieniowy (poz.652) BW/HYD/33 / szt. 3 zł zł 23% zł zł 34 Wkład filtra (poz.653) BW/HYD/34 / szt. 11 zł zł 23% zł zł 35 Filtr ciśnieniowy (poz.654) BW/HYD/35 / szt. 3 zł zł 23% zł zł 36 Wkład filtra (poz.655) BW/HYD/36 / szt. 11 zł zł 23% zł zł 37 Filtr ssania (poz.656) BW/HYD/37 / szt. 5 zł zł 23% zł zł 38 Wkład filtra (poz.657) BW/HYD/38 / szt. 9 zł zł 23% zł zł 39 Filtr linii powrotnej (poz.658) BW/HYD/39 / szt. 3 zł zł 23% zł zł 40 Wkład filtra (poz.659) BW/HYD/40 / szt. 5 zł zł 23% zł zł 41 Krzywka kompletna (poz.734) BW/HYD/MS5/01 / szt. 5 zł zł 23% zł zł 42 Rotor kompletny (poz.735) BW/HYD/MS5/02 / szt. 6 zł zł 23% zł zł 43 Rozdzielacz kompletny (poz.736) BW/HYD/MS5/03 / szt. 4 zł zł 23% zł zł 44 Wał (poz.737) BW/HYD/MS5/04 / szt. 7 zł zł 23% zł zł 45 Uszczelnienie Wału- simering (poz.738) BW/HYD/MS5/05 / szt. 5 zł zł 23% zł zł 46 Uszczelnienie Wału- pylnik (poz.739) BW/HYD/MS5/06 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 47 Blacha osłonowa hamulca (poz.740) BW/HYD/MS5/07 / szt. 4 zł zł 23% zł zł 48 Kpl uszczelnienia wału hamulca (poz.745) BW/HYD/MS8/06 / szt. 51 zł zł 23% zł zł 49 Czujnik prędkości silnika (poz.873) BW/EL/14 / szt. 11 zł zł 23% zł zł 50 Czujnik prędkości ciągnika (poz876) BW/EL/17 / szt. 11 zł zł 23% zł zł 51 Czujnik temperatury (poz.893) BW/EL/34 / szt. 3 zł zł 23% zł zł 52 Manipulator sterowniczy (poz.898) BW/EL/39 / szt. 3 zł zł 23% zł zł 53 Wyłącznik awaryjny z obudową (poz.1463) BW/148kW/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 54 Stacyjka uprawniająca (poz.1464) BW/148kW/22 / szt. 3 zł zł 23% zł zł 55 Kluczyk do stacyjki (poz.1465) BW/148kW/22 / szt. 43 zł zł 23% zł zł 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 57 Zestaw serwisowy (filtry paliwa, oleju silnikowego) (poz.1453) ZAKRES PODSTAWOWY (P) BW/148kW/11 / szt. 3 zł zł 23% zł zł Łączna cena Zakresu P zamówienia (razem pozycje 1 57) : Zakres D 58 Silnik spalinowy szt. 2 zł zł 23% zł zł 59 Rozrusznik szt. 2 zł zł 23% zł zł 60 Zębnik rozrusznika szt. 2 zł zł 23% zł zł 61 Silnik hydrauliczny szt. 2 zł zł 23% zł zł 62 Wyzwalacz odśrodkowy szt. 2 zł zł 23% zł zł 63 Elastyczna rura wydechowa szt. 2 zł zł 23% zł zł 23%

2 Podatek brutto 64 Manometr 0-25MPa szt. 2 zł zł 23% zł zł 65 Manometr 0-6MPa szt. 2 zł zł 23% zł zł 66 Pasek klinowy 13x szt. 2 zł zł 23% zł zł 67 Pasek klinowy 10x szt. 2 zł zł 23% zł zł 68 Osłona przednia spawana BW/1/A/01/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 69 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/A/01/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 70 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/A/01/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 71 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/A/01/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 72 Osłona boczna lewa BW/1/A/01/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 73 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/A/01/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 74 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/A/01/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 75 Osłona boczna prawa BW/1/A/01/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 76 Nakrętka M8 BW/1/A/01/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 77 Blacha pod przyłącza hydr. BW/1/A/01/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 78 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/A/01/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 79 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/1/A/01/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 80 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/A/01/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 81 Osłona przednia BW/1/A/01/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 82 Śruba z łbem sześciokatnym M8x BW/1/A/01/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 83 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/A/01/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 84 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/A/01/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 85 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/A/01/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 86 Nakrętka M10 BW/1/A/01/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 87 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/A/01/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 88 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/A/01/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 89 Nakrętka M20 BW/1/A/02/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 90 Podkładka sprężysta Z 20,5 BW/1/A/02/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 91 Sprzęg BW/1/A/02/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 92 Podkładka sprężysta Z 20,5 BW/1/A/02/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 93 Śruba z łbem walcowym z gniazdem sześciokątnym M20x BW/1/A/02/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 94 Nakrętka M16 BW/1/A/02/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 95 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/1/A/02/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 96 Mocowanie części elektrycznych BW/1/A/02/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 97 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/1/A/02/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 98 Śruba z łbem walcowym z gniazdem sześciokątnym M16x BW/1/A/02/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 99 Mocowanie chłodnicy BW/1/A/02/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 100 Śruba z łbem sześciokatnym M8x BW/1/A/02/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 101 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/A/02/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 102 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/A/03/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 103 M6x BW/1/A/03/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 104 Nakrętka M8 BW/1/A/03/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 105 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/A/03/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 106 Nakrętka M6 BW/1/A/03/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 107 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/A/03/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 108 Uchwyt pod kasete elektr. BW/1/A/03/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 109 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/A/03/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 110 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/A/03/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 111 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/A/03/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 112 M10x BW/1/A/03/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 113 Nakrętka M12 BW/1/A/03/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 114 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/A/03/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 115 Stojak silnika hydraulicznego BW/1/A/03/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 116 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/A/03/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 117 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/1/A/03/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 118 Nakrętka M12 BW/1/A/03/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 119 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/A/03/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 120 Nakrętka M10 BW/1/A/03/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 121 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/A/03/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 122 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/A/03/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 123 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/1/A/03/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 124 Sworzeń BW/1/A/04/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 125 Śruba z łbem sześciokatnym M16x BW/1/A/04/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 126 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/1/A/04/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 127 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/A/04/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 128 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/A/04/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 129 Osłona boczna I BW/1/A/04/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 130 Osłona dolna III BW/1/A/04/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

3 Podatek brutto 131 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/A/04/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 132 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/A/04/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 133 Osłona V BW/1/A/04/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 134 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/A/04/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 135 Osłona górna przednia BW/1/A/04/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 136 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/A/04/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 137 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/A/04/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 138 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/A/04/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 139 Śrubobolec II BW/1/A/04/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 140 Osłona V BW/1/A/04/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 141 Podkładka sprężysta Z 30,5 BW/1/A/04/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 142 Nakrętka M30 BW/1/A/04/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 143 Osłona II BW/1/B/01/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 144 Nakrętka M30 BW/1/B/01/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 145 Podkładka sprężysta Z 30,5 BW/1/B/01/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 146 Stopa silnika III + śruby+podkładki sprężyste M16x50-8,8 + Z 16,3 BW/1/B/01/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 147 Śruba z łbem sześciokątnym M16x BW/1/B/01/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 148 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/1/B/01/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 149 Wibroizolator BW/1/B/01/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 150 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/1/B/01/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 151 Nakrętka M16 BW/1/B/01/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 152 Szpilka gwintowana BW/1/B/01/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 153 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/B/01/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 154 Śruba z łbem sześciokątnym M6x BW/1/B/01/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 155 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/01/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 156 Nakrętka M6 BW/1/B/01/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 157 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/01/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 158 Uchwyt czujnika BW/1/B/01/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 159 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/01/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 160 M10x BW/1/B/01/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 161 Tarcza BW/1/B/01/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 162 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/01/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 163 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/B/01/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 164 Nakrętka M6 BW/1/B/01/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 165 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/01/23 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 166 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/01/24 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 167 M5x BW/1/B/01/25 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 168 Stopa silnika II BW/1/B/02/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 169 Śruba z łbem walcowym i gniazdem szesciokątnym M10x BW/1/B/02/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 170 Nakrętka M10 BW/1/B/02/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 171 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/02/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 172 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/02/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 173 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/1/B/02/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 174 Śruba z łbem sześciokątnym M16x BW/1/B/02/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 175 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/1/B/02/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 176 Szpilka gwintowana BW/1/B/02/9 / brak resursu szt. 2 zł zł 23% zł zł 177 Wibroizolator BW/1/B/02/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 178 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/1/B/02/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 179 Nakrętka M16 BW/1/B/02/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 180 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/B/02/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 181 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/02/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 182 Nakrętka M8 BW/1/B/02/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 183 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/02/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 184 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/02/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 185 M8x BW/1/B/02/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 186 Nakrętka M12 BW/1/B/02/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 187 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/02/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 188 Mocowanie odstojnika i filtra BW/1/B/02/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 189 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/02/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 190 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/1/B/02/23 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 191 Nakrętka M6 BW/1/B/02/24 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 192 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/02/25 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 193 Uchwyt pod kasete elektr. I BW/1/B/02/26 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 194 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/02/27 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 195 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/B/02/28 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 196 Śruba z łbem walcowym i gniazdem szesciokątnym M6x BW/1/B/02/29 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

4 Podatek brutto 197 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/02/30 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 198 Nakrętka M8 BW/1/B/02/31 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 199 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/02/32 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 200 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/02/33 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 201 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/B/02/34 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 202 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/1/B/02/35 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 203 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/02/36 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 204 Mocowanie filtra BW/1/B/02/37 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 205 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/03/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 206 Śruba z łbem szesciokątnym M8x BW/1/B/03/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 207 Nakrętka M8 BW/1/B/03/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 208 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/B/03/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 209 Mocowanie filtra powietrza BW/1/B/03/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 210 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/03/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 211 Śruba z łbem sześciokątnym M6x BW/1/B/03/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 212 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/03/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 213 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/03/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 214 Nakrętka M6 BW/1/B/03/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 215 Siłownik BW/1/B/03/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 216 Połączenie turbosprężarki BW/1/B/03/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 217 Siłownik BW/1/B/03/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 218 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/B/03/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 219 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/03/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 220 Nakrętka M8 BW/1/B/03/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 221 Filtr powietrza wraz z redukcją BW/1/B/03/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 222 Śruba z łbem sześciokątnym M6x BW/1/B/03/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 223 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/03/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 224 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/03/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 225 Nakrętka M6 BW/1/B/03/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 226 Śruba z łbem walcowym i gniazdem sześciokątnymm8x BW/1/B/03/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 227 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/03/23 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 228 Mocowanie siłowników BW/1/B/03/24 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 229 Pompa hydrauliczna BW/1/B/03/25 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 230 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/03/26 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 231 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/B/03/27 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 232 Podkładka sprężysta Z 20,5 BW/1/B/03/28 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 233 M20x BW/1/B/03/29 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 234 Śruba z łbem szesciokątnym M8x BW/1/B/04/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 235 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/04/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 236 Pokrywa zbiornika BW/1/B/04/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 237 Uszczelka BW/1/B/04/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 238 Zbiornik hydrauliczny BW/1/B/04/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 239 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/04/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 240 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/1/B/04/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 241 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/04/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 242 Nakrętka M12 BW/1/B/04/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 243 Nakrętka M12 BW/1/B/04/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 244 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/04/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 245 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/04/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 246 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/04/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 247 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/1/B/04/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 248 Śruba z łbem walcowym i gniazdem szesciokątnym M10x BW/1/B/04/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 249 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/04/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 250 Śruba z łbem walcowym i gniazdem szesciokątnym M10x BW/1/B/04/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 251 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/04/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 252 Wziernik BW/1/B/04/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 253 M8x BW/1/B/04/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 254 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/04/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 255 M8x BW/1/B/04/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 256 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/04/23 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 257 Śruba z łbem z łbem walcowym i gniazdem sześciokątnym M6x BW/1/B/04/24 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 258 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/04/25 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 259 Mocowanie skrzynki elektr.iii BW/1/B/04/26 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 260 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/04/27 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 261 Nakrętka M8 BW/1/B/04/28 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

5 Podatek brutto 262 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/04/29 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 263 Nakrętka M6 BW/1/B/04/30 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 264 Nakrętka M10 BW/1/B/04/31 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 265 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/04/32 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 266 Mocowanie czujnika przepływu BW/1/B/04/33 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 267 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/B/04/34 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 268 Mocowanie skrzynki elektr. I BW/1/B/04/35 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 269 Mocowanie skrzynki elektr. II BW/1/B/04/36 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 270 Mocowanie do przewodu układu gaszenia BW/1/B/04/37 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 271 Nakrętka M6 BW/1/B/04/38 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 272 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/04/39 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 273 Śruba z łbem sześciokątnym M6x BW/1/B/04/40 / brak resursu szt. 2 zł zł 23% zł zł 274 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/B/04/41 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 275 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/04/42 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 276 Śruba z łbem sześciokątnym M16x BW/1/B/05/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 277 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/1/B/05/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 278 Nakrętka M16 BW/1/B/05/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 279 Zbiornik wyrównawczy BW/1/B/05/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 280 Korek BW/1/B/05/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 281 Wziernik BW/1/B/05/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 282 Zbiornik wyrównawczy BW/1/B/05/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 283 Wziernik BW/1/B/05/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 284 Korek BW/1/B/05/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 285 Nakrętka M12 BW/1/B/05/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 286 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/05/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 287 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/05/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 288 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/1/B/05/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 289 Śrubobolec BW/1/B/06/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 290 Nakrętka M30 BW/1/B/06/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 291 Nakrętka M8 BW/1/B/06/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 292 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/06/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 293 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/B/06/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 294 Mocowanie dysz układu gaszenia BW/1/B/06/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 295 Uchwyt regulacyjny BW/1/B/07/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 296 Śruba z łbem sześciokątnym M10x nakrętka M10 + podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/07/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 297 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/07/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 298 Osłona I BW/1/B/07/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 299 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/B/07/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 300 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/B/07/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 301 Mocowanie bloku BW/1/B/07/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 302 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/07/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 303 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/B/07/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 304 Nakrętka M10 BW/1/B/07/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 305 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/07/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 306 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/07/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 307 Mocowanie pod przetwornik ciśnienia BW/1/B/07/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 308 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/B/07/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 309 M6x BW/1/B/07/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 310 Płyta pod przetwornik ciśnienia BW/1/B/07/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 311 Nakrętka M8 BW/1/B/07/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 312 Nakrętka M6 BW/1/B/07/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 313 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/1/B/07/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 314 Mocowanie pod bloki hydrauliczne BW/1/B/07/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 315 Uchwyt czujników BW/1/B/07/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 316 Nakrętka M10 BW/1/B/07/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 317 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/07/23 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 318 M10x BW/1/B/07/24 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 319 Śruba z łbem sześciokatnym M12x BW/1/B/07/25 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 320 Nakrętka M12 BW/1/B/07/26 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 321 Śruba z łbem szesciokątnym M10x BW/1/B/07/27 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 322 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/07/28 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 323 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/07/29 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 324 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/07/30 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 325 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/B/07/31 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 326 Nakrętka M12 BW/1/B/08/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 327 Stopa silnika I BW/1/B/08/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 328 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/B/08/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 329 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/08/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 330 Mocowanie zaworu prop. BW/1/B/08/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

6 Podatek brutto 331 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/B/08/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 332 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/1/B/08/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 333 Nakrętka M20 BW/1/B/08/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 334 Podkładka sprężysta Z 20,5 BW/1/B/08/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 335 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/08/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 336 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/B/08/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 337 Mocowanie bloku BW/1/B/08/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 338 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/1/B/08/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 339 Śruba z łbem sześciokątnym M16x BW/1/B/08/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 340 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/1/B/08/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 341 Szpilka gwintowana BW/1/B/08/16 / brak resursu szt. 2 zł zł 23% zł zł 342 Wibroizolator BW/1/B/08/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 343 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/1/B/08/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 344 Nakrętka M16 BW/1/B/08/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 345 Nakrętka M10 BW/1/B/08/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 346 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/08/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 347 Podpora przerywacza BW/1/B/08/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 348 M5x BW/1/B/08/23 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 349 Podstawa pod sprzęgniki BW/1/B/08/24 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 350 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/B/08/25 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 351 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/B/08/26 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 352 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/B/08/27 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 353 Nakrętka M8 BW/1/B/08/28 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 354 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/08/29 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 355 Podkładka sprężysta Z 5,1 BW/1/B/08/30 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 356 Nakrętka M5 BW/1/B/08/31 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 357 Osłona VI BW/1/B/09/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 358 Osłona VII BW/1/B/09/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 359 Osłona VIII BW/1/B/09/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 360 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/B/09/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 361 Osłona IX BW/1/B/09/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 362 Tulejka gumowa BW/1/B/09/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 363 Osłona II BW/1/B/09/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 364 Osłona III BW/1/B/09/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 365 Osłona IV BW/1/B/09/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 366 Osłona górna tylna BW/1/B/09/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 367 Osłona górna IV BW/1/B/09/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 368 Osłona górna III BW/1/B/09/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 369 Osłona górna II BW/1/B/09/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 370 Osłona V BW/1/B/09/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 371 Osłona górna przednia BW/1/B/09/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 372 M8x BW/1/B/09/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 373 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/09/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 374 Osłona dolna IV BW/1/B/09/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 375 Osłona dolna II BW/1/B/09/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 376 Osłona dolna I BW/1/B/09/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 377 Osłona dolna V BW/1/B/09/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 378 Osłona dolna III BW/1/B/09/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 379 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/B/09/23 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 380 M8x BW/1/B/09/24 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 381 Opaska stalowa BW/1/C/01/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 382 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/1/C/01/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 383 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/C/01/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 384 Nakrętka M12 BW/1/C/01/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 385 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/C/01/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 386 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/C/01/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 387 Stopa wymiennika BW/1/C/01/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 388 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/C/01/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 389 Nakrętka M10 BW/1/C/01/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 390 Opaska BW/1/C/01/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 391 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/C/01/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 392 Nakrętka M10 BW/1/C/01/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 393 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/1/C/01/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 394 Śruba z łbem sześciokątnym M16x BW/1/C/01/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 395 Nakrętka M16 BW/1/C/01/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 396 Wydech BW/1/C/01/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 397 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/1/C/01/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 398 Podkładka sprężysta Z 10,2 BW/1/C/01/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 399 Nakrętka M20 BW/1/C/01/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

7 Podatek brutto 400 Podkładka sprężysta Z 20,5 BW/1/C/01/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 401 Sprzęg BW/1/C/01/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 402 Podkładka sprężysta Z 20,5 BW/1/C/01/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 403 M20x BW/1/C/01/23 / szt. 2 zł zł 23% zł zł zł zł 23% zł zł 405 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/1/C/02/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 406 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/1/C/02/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 407 Pokrywa zbiornika BW/1/C/02/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 408 Uszczelka BW/1/C/02/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 409 Zbiornik paliwa BW/1/C/02/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 410 Przyłącze do tankowania BW/1/C/02/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 411 Przyłącze do tankowania BW/1/C/02/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 412 Wziernik BW/1/C/02/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 413 Nakrętka M12 BW/1/C/02/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 414 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/C/02/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 415 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/1/C/02/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 416 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/1/C/02/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 417 Śruba z łbem sześciokątnym M16x BW/1/C/02/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 418 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/1/C/02/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 419 Wózek z wyzwalaczem BW/1/C/02/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 420 Sworzeń BW/1/C/02/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 421 Zabezpieczenie sworznia BW/1/C/02/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 422 Blacha przyłączowa 2 BW/2/01/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 423 Nakrętka M12 BW/2/01/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 424 Śruba z łbem sześciokatnym M12x BW/2/01/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 425 Osłona 3 BW/2/01/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 426 Osłona 5 BW/2/01/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 427 Śruba z łbem sześciokatnym M8x BW/2/01/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 428 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/2/01/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 429 Osłona górna BW/2/01/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 430 Rama górna BW/2/01/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 431 Osłona 1 BW/2/01/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 432 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/2/01/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 433 Blacha przyłączowa 1 BW/2/01/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 434 Nakrętka M12 BW/2/01/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 435 Osłona 4 BW/2/01/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 436 Konstrukcja dolna BW/2/01/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 437 Osłona 2 BW/2/01/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 438 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/2/01/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 439 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/2/01/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 440 Wózek jezdny BW/2/02/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 441 Śruba z łbem walcowym i gniazdem sześciokatnym M16x BW/2/02/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 442 Rama górna BW/2/02/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 443 Śruba z łbem sześciokątnym M16x BW/2/02/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 444 Nakrętka M16 BW/2/02/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 445 Zabezpieczenie sworznia BW/2/02/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 446 Nakrętka M10 BW/2/02/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 447 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/2/02/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 448 Blacha pod bloki BW/2/02/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 449 Nakrętka M10 BW/2/03/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 450 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/2/03/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 451 Uchwyt silnika hydraulicznego BW/2/03/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 452 Osłona wentylatora BW/2/03/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 453 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/2/03/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 454 Nakrętka M10 BW/2/03/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 455 Nakrętka M10 BW/2/03/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 456 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/2/03/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 457 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/2/03/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 458 Nakrętka M12 BW/2/03/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 459 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/2/04/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 460 Uchwyt zbiornika BW/2/04/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 461 Nakrętka M12 BW/2/04/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 462 Nakrętka M10 BW/2/04/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 463 Nakrętka M12 BW/2/04/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 464 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/2/04/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 465 Wibroizolator BW/2/04/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 466 Nakrętka M10 BW/2/04/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 467 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/2/04/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 468 Opaska BW/2/04/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 469 Śruba z łbem sześciokątnym M6x BW/2/04/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

8 Podatek brutto 470 Śruba z łbem sześciokatnym M10x BW/2/04/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 471 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/2/05/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 472 Nakrętka M6 BW/2/05/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 473 Podkładka sprężysta Z 5,1 BW/2/05/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 474 Nakrętka M5 BW/2/05/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 475 Śruba z łbem sześciokątnym M6x BW/2/05/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 476 Nakrętka M8 BW/2/05/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 477 Nakręrka M8 BW/2/05/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 478 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/2/05/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 479 Uchwyt wyświetlacza BW/2/05/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 480 M6 x BW/2/05/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 481 Śruba z łbem sześciokatnym M5x BW/2/05/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 482 Nakrętka skrzydełkowa M6 BW/2/05/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 483 Zespół oświetlenia BW/3/01/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 484 Koncentrator BW/3/01/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 485 Monitor BW/3/01/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 486 Wyłacznik start-stop BW/3/01/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 487 Rama kabiny BW/3/01/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 488 Joystick BW/3/01/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 489 Zespół do podwieszenia kabiny BW/3/01/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 490 Podłokietnik BW/3/01/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 491 Sprzęgniki Wielanda( 6 i 10 polowy razem) BW/3/01/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 492 Emiter akustyczny BW/3/01/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 493 Wyłacznik miniaturowy BW/3/01/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 494 Mocowanie gaśnicy BW/3/01/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 495 Podłokietnik BW/3/01/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 496 Drabinka BW/3/01/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 497 Fotel operatora BW/3/01/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 498 M20x BW/3/02/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 499 Sprzęg BW/3/02/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 500 Nakrętka M20 BW/3/02/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 501 Wózek BW/3/02/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 502 Śruba z łbem sześciokątnym M16x BW/3/02/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 503 Rolka kpl. BW/3/02/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 504 Amortyzator kpl. BW/3/02/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 505 Sworzeń BW/3/02/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 506 Podkładka sprężysta Z 20,5 BW/3/02/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 507 Nakrętka M20 BW/3/02/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 508 M8x BW/3/03/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 509 Reflektor BW/3/03/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 510 Śruba z łbem sześciokątnym M6x BW/3/03/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 511 Podkładka sprężysta Z 6,1 BW/3/03/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 512 Osłona BW/3/03/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 513 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/3/03/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 514 Nakrętka M16 BW/3/03/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 515 Podkładka sprężysta Z 12,2 BW/3/03/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 516 Nakrętka M12 BW/3/03/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 517 Sprężyna BW/3/03/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 518 Nakrętka M8 BW/3/03/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 519 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/3/03/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 520 Dźwignia BW/3/03/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 521 Nakrętka M16 BW/3/03/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 522 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/3/03/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 523 Dźwignia BW/3/03/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 524 Śruba z łbem sześciokątnym M16x BW/3/03/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 525 Sworzeń + podkładka Z 16,3 + nakrętka M16 BW/3/03/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 526 Śruba z łbem sześciokątnym M12x BW/3/03/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 527 Śruba z łbem sześciokątnym M16x BW/3/03/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 528 Korpus reflektora BW/3/03/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 529 Nakrętka M8 BW/3/04/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 530 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/3/04/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 531 Osłona BW/3/04/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 532 Śruba z łbem sześciokątnym M5x BW/3/04/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 533 Śruba z łbem sześciokatnym M8x BW/3/04/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 534 Nakrętka M5 BW/3/04/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 535 Nakrętka M5 BW/3/04/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 536 Nakrętka M8 BW/3/04/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 537 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/3/04/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 538 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/3/04/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

9 Podatek brutto 539 Wyłącznik wraz z blachą boczną BW/3/04/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 540 Dystans BW/3/04/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 541 Dźwignia BW/3/04/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 542 Blacha zamykająca BW/3/04/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 543 Śruba z łbem sześciokątnym M6x12 BW/3/04/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 544 Śruba z łbem walcowym i gniazdem szesciokątnym M5x BW/3/05/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 545 Sprzęgnik Wielanda(6 polowe) BW/3/05/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 546 Sprzęgnik Wielanda(10 polowe) BW/3/05/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 547 Podkładka sprężysta Z 5,1 BW/3/05/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 548 Nakrętka M5 BW/3/05/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 549 Gaśnica BW/3/05/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 550 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/3/05/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 551 Nakrętka M8 BW/3/05/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 552 Podkładka sprężysta Z 8,2 BW/3/05/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 553 Mocowanie gaśnicy BW/3/05/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 554 Nakrętka M16 BW/3/05/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 555 Podkładka sprężysta Z 16,3 BW/3/05/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 556 Sprężyna BW/3/05/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 557 Drabinka BW/3/05/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 558 Śruba z łbem sześciokątnym M16x BW/3/05/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 559 Rama kabiny BW/3/06/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 560 Nakrętka M4 BW/3/06/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 561 Podkładka 4.3 BW/3/06/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 562 Nakrętka M8 BW/3/06/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 563 Podkładka 8.4 BW/3/06/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 564 Panel poziomy BW/3/06/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 565 Podkładka 8.4 BW/3/06/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 566 M8x BW/3/06/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 567 Pulpit skośny BW/3/06/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 568 M6x BW/3/06/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 569 Śruba z łbem walcowym i gniazdem sześciokatnym M8x BW/3/06/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 570 Osłona monitora BW/3/06/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 571 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/3/06/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 572 Układ docisku BW/4/01/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 573 Zespół napędowy (bez silnika) BW/4/01/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 574 Zespół napędowy (bez silnika) BW/4/01/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 575 Rolka kpl. BW/4/01/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 576 Korpus BW/4/01/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 577 Układ hamulcowy BW/4/01/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 578 Nakrętka M20 BW/4/01/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 579 Sprzęg BW/4/01/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 580 Śruba z łbem walcowym i gniazdem szesciokątnym M20x BW/4/01/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 581 Śruba z łbem sześciokątnym M16x BW/4/02/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 582 Koło napędowe fi 395 BW/4/02/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 583 Sworzeń BW/4/02/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 584 Smarowniczka BW/4/02/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 585 Wachacz BW/4/02/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 586 Tuleja BW/4/02/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 587 Przetyczka BW/4/02/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 588 Przetyczka BW/4/02/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 589 Sworzeń zabezpieczający BW/4/02/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 590 Nakrętka łożyskowa KM5 BW/4/02/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 591 Podkładka zębata MB5 BW/4/02/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 592 Pokrywa BW/4/02/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 593 Przegub kulowy GEH 25 ES 2RS BW/4/02/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 594 Sworzeń docisku BW/4/02/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 595 Sworzeń BW/4/03/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 596 Zawleczka 8 x 56 BW/4/03/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 597 Podkładka kwadratowa 60x35x6 BW/4/03/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 598 Łącznik BW/4/03/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 599 Tuleja BW/4/03/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 600 Dźwignia BW/4/03/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 601 Tuleja BW/4/03/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 602 Łącznik BW/4/03/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 603 Podkładka 40 BW/4/03/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 604 Zawleczka 8 x 60 BW/4/03/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 605 Sworzeń BW/4/03/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

10 Podatek brutto 606 Dźwignia BW/4/03/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 607 Podkładka 27 BW/4/03/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 608 Zawleczka 6,3 x 50 BW/4/03/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 609 Zawleczka 8 x 60 BW/4/03/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 610 Zawleczka 6,3 x 45 BW/4/03/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 611 Podkładka 24 BW/4/03/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 612 Smarowniczka 1/4" BW/4/03/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 613 Sworzeń BW/4/03/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 614 Sworzeń BW/4/03/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 615 Popychacz BW/4/03/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 616 Zawleczka 6,3 x 45 BW/4/03/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 617 Korpus szczęki BW/4/03/23 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 618 Podkładka 24 BW/4/03/24 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 619 Popychacz BW/4/03/25 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 620 Sworzeń BW/4/03/26 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 621 Smarowniczka BW/4/03/27 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 622 Sprężyna BW/4/03/28 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 623 Siłownik układu hamulcowego BW/4/03/29 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 624 Tuleja BW/4/03/30 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 625 Tuleja BW/4/03/31 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 626 Śruba z łbem sześciokątnym M16 x BW/4/03/32 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 627 Dźwignia BW/4/03/33 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 628 Uchwyt dźwigni BW/4/03/34 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 629 Podkładka 16 BW/4/03/35 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 630 Nakrętka M16 BW/4/03/36 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 631 Dźwignia BW/4/04/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 632 Pokrywa sworznia docisku BW/4/04/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 633 Podkładka 6 BW/4/04/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 634 Sworzeń BW/4/04/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 635 Śruba z łbem sześciokątnym M6x BW/4/04/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 636 Sworzeń BW/4/04/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 637 Zawleczka 8 x 60 BW/4/04/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 638 Zawleczka 6,3 x 56 BW/4/04/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 639 Podkładka 40 BW/4/04/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 640 Podkładka 27 BW/4/04/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 641 Łącznik dźwigni BW/4/04/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 642 Siłownik BW/4/04/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 643 Śruba z łbem szesciokątnym M16x BW/5/01/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 644 Rolka z tarczą do pomiaru prędkości BW/5/01/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 645 Korpus wózka BW/5/01/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 646 Rolka kpl. BW/5/01/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 647 Sworzeń BW/5/01/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 648 Zawleczka 5 x 25 BW/601/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 649 Sprężyna BW/601/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 650 Podkładka 20 BW/601/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 651 Nakrętka M20 BW/601/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 652 Wyzwalacz odśrodkowy BW/601/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 653 Śruba z łbem sześciokatnym M16x BW/601/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 654 Rolka kpl. BW/601/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 655 Korpus BW/601/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 656 Sworzeń BW/601/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 657 Śruba z łbem walcowym i gniazdem sześciokatnym M10x BW/6/02/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 658 Osłona zaworu BW/6/02/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 659 Dźwignia bloku zaworowego BW/6/02/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 660 Płyta zaworowa BW/6/02/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 661 Ramie + sworznie BW/6/02/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 662 Wyłącznik odśrodkowy BW/6/02/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 663 Podkładka 16 BW/6/02/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 664 Śruba z łbem sześciokątnym M16x BW/6/02/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 665 Zawleczka 3,2 x 28 BW/6/02/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 666 Podkładka 14 BW/6/02/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 667 Sworzeń BW/6/02/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 668 Tuleja BW/6/02/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 669 Śruba z łbem sześciokątnym M8x BW/6/02/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 670 Podkładka 8 BW/6/02/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 671 Osłona BW/6/02/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 672 Podkładka 8 BW/6/02/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 673 Śruba z łbem sześciokatnym M8x BW/6/02/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 674 Ramie BW/6/02/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 675 Podkładka 10 BW/6/02/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 676 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/6/02/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

11 Podatek brutto 677 Pompa osiowo-tłokowa BW/HYD/01 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 678 Pompa zębata o zazębieniu wewnętrznym BW/HYD/02 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 679 Pompa zębata o zazębieniu wewnętrznym BW/HYD/03 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 680 Pompa ręczna HD 20S-220 BW/HYD/04 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 681 Silnik tłokowy osiowy BW/HYD/05 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 682 Cylinder regulacji gazu 18/10X28 BW/HYD/06 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 683 Cylinder odcięcia paliwa 16x38 BW/HYD/07 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 684 Cylinder przepustnicy powietrza 16x52 BW/HYD/08 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 685 Zawór mocy NG6 BW/HYD/09 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 686 Zawór przepłukujący BW/HYD/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 687 Ciśnieniowy zawór redukcyjny BW/HYD/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 688 Ciśnieniowy zawór redukcyjny BW/HYD/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 689 Ciśnieniowy zawór odłączający BW/HYD/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 690 Wkładka pilota RDDA-LAN BW/HYD/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 691 Kierunkowy zawór suwakowy BW/HYD/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 692 Kierunkowy zawór suwakowy BW/HYD/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 693 Kierunkowy zawór suwakowy BW/HYD/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 694 Kierunkowy zawór suwakowy BW/HYD/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 695 Zawór kulowy BW/HYD/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 696 Zawór kulowy BW/HYD/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 697 Zawór kulowy BW/HYD/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 698 Hydrauliczny zawór zwrotny BW/HYD/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 699 Zawór zwrotny BW/HYD/23 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 700 Zawór kierunkowy BW/HYD/24 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 701 Płyta GAT/S BW/HYD/25 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 702 Zawór hamulcowy BW/HYD/26 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 703 Hydrauliczny zawór zwrotny BW/HYD/27 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 704 Złączka BW/HYD/28 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 705 Akumulator pęcherzowy BW/HYD/29 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 706 Taśma zaciskowa BW/HYD/30 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 707 Akumulator BW/HYD/31 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 708 Filtr powietrza BW/HYD/32 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 709 Filtr ciśnieniowy BW/HYD/33 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 710 Wkład filtra BW/HYD/34 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 711 Filtr ciśnieniowy BW/HYD/35 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 712 Wkład filtra BW/HYD/36 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 713 Filtr ssania BW/HYD/37 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 714 Wkład filtra BW/HYD/38 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 715 Filtr linii powrotnej BW/HYD/39 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 716 Wkład filtra BW/HYD/40 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 717 Dysza BW/HYD/41 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 718 Zawór zwrotno-dławiący BW/HYD/42 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 719 Płyta montażowa BW/HYD/43 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 720 Płyta montażowa BW/HYD/44 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 721 Płyta montażowa BW/HYD/45 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 722 Płyta montażowa BW/HYD/46 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 723 Płyta montażowa BW/HYD/47 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 724 Płyta montażowa BW/HYD/48 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 725 Płyta montażowa BW/HYD/49 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 726 Płyta montażowa BW/HYD/50 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 727 przewód hydrauliczny NW 6 M12 x 1,5 x 400 2ST BW/HYD/98 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 728 przewód hydrauliczny NW 8 M16 x 1,5 x 300 2ST BW/HYD/99 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 729 przewód hydrauliczny NW 8 M16 x 1,5 x 400 2ST BW/HYD/100 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 730 przewód hydrauliczny NW 8 M16 x 1,5 x 500 2ST BW/HYD/101 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 731 przewód hydrauliczny NW 8 M16 x 1,5 x 600 2ST BW/HYD/102 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 732 przewód hydrauliczny NW 8 M16 x 1,5 x 800 2ST BW/HYD/103 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 733 przewód hydrauliczny NW 8 M16 x 1,5 x ST BW/HYD/104 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 734 przewód hydrauliczny NW 8 M16 x 1,5 x ST BW/HYD/105 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 735 przewód hydrauliczny NW 8 M16 x 1,5 x ST BW/HYD/106 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 736 przewód hydrauliczny NW 8 M16 x 1,5 x ST BW/HYD/107 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 737 przewód hydrauliczny NW10 M16 x 1,5 x 600 2ST 1x90* BW/HYD/108 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 738 przewód hydrauliczny NW10 M18 x 1,5 x 600 2ST BW/HYD/109 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 739 przewód hydrauliczny NW10 M18 x 1,5 x 500 2ST BW/HYD/110 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 740 przewód hydrauliczny NW10 M18 x 1,5 x 750 2ST BW/HYD/111 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 741 przewód hydrauliczny NW10 M18 x 1,5 x 660 2ST BW/HYD/112 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 742 przewód hydrauliczny NW10 M18 x 1,5 x 900 2ST BW/HYD/113 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 743 przewód hydrauliczny NW10 M18 x 1,5 x ST BW/HYD/114 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 744 przewód hydrauliczny NW10 M18 x 1,5 x ST BW/HYD/115 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 745 przewód hydrauliczny NW10 M18 x 1,5 x ST BW/HYD/116 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 746 przewód hydrauliczny NW10 M18 x 1,5 x ST BW/HYD/117 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 747 przewód hydrauliczny NW10 M18 x 1,5 x ST BW/HYD/118 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

12 Podatek brutto 748 przewód hydrauliczny NW10 M18 x 1,5 x ST BW/HYD/119 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 749 przewód hydrauliczny NW10 M18 x 1,5 x ST BW/HYD/120 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 750 przewód hydrauliczny NW10 M18 x 1,5 x ST BW/HYD/121 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 751 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x 350 4ST BW/HYD/122 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 752 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x 450 4ST BW/HYD/123 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 753 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x 500 2ST BW/HYD/124 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 754 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x 600 2ST BW/HYD/125 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 755 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x 700 2ST BW/HYD/126 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 756 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x 800 2ST BW/HYD/127 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 757 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x 900 2ST BW/HYD/128 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 758 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/129 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 759 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/130 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 760 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/131 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 761 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/132 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 762 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/133 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 763 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/134 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 764 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/135 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 765 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/136 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 766 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/137 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 767 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/138 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 768 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/139 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 769 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/140 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 770 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/141 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 771 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/142 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 772 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/143 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 773 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/144 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 774 przewód hydrauliczny NW13 M22 x 1,5 x ST BW/HYD/145 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 775 przewód hydrauliczny NW16 M26 x 1,5 x ST BW/HYD/146 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 776 przewód hydrauliczny NW20 M30 x 2 x 450 4ST BW/HYD/147 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 777 przewód hydrauliczny NW20 M30 x 2 x 500 4ST BW/HYD/148 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 778 przewód hydrauliczny NW20 M36 x 2 x SH (S) BW/HYD/149 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 779 przewód hydrauliczny NW25 M36 x 2 x 450 2ST (L) BW/HYD/150 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 780 przewód hydrauliczny NW25 M36 x 2 x 600 2ST (L) BW/HYD/151 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 781 przewód hydrauliczny NW25 M36 x 2 x 800 2ST (L) BW/HYD/152 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 782 przewód hydrauliczny NW25 M36 x 2 x ST BW/HYD/153 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 783 przewód hydrauliczny NW25 M36 x 2 x ST BW/HYD/154 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 784 przewód hydrauliczny NW25 M36 x 2 x ST BW/HYD/155 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 785 przewód hydrauliczny NW25 M36 x 2 x ST BW/HYD/156 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 786 przewód hydrauliczny NW25 M42 x 2 x SH (S) BW/HYD/157 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 787 przewód hydrauliczny NW25 M42 x 2 x SH (S) BW/HYD/158 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 788 przewód hydrauliczny NW25 M42 x 2 x SH (S) BW/HYD/159 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 789 przewód hydrauliczny NW25 M42 x 2 x SH (S) BW/HYD/160 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 790 przewód hydrauliczny NW25 M42 x 2 x SH (S) BW/HYD/161 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 791 Krzywka kompletna BW/HYD/MS5/01 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 792 Rotor kompletny BW/HYD/MS5/02 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 793 Rozdzielacz kompletny BW/HYD/MS5/03 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 794 Wał BW/HYD/MS5/04 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 795 Uszczelnienie Wału- simering BW/HYD/MS5/05 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 796 Uszczelnienie Wału- pylnik BW/HYD/MS5/06 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 797 Blacha osłonowa hamulca BW/HYD/MS5/07 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 798 Krzywka kompletna BW/HYD/MS8/01 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 799 Rotor kompletny BW/HYD/MS8/02 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 800 Rozdzielacz Kompletny BW/HYD/MS8/04 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 801 Hamulec kpl BW/HYD/MS8/05 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 802 kpl uszczelnienia wału hamulca BW/HYD/MS8/06 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 803 Wał BW/HYD/MS8/07 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 804 Uszczelnienie wału- simering BW/HYD/MS8/08 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 805 Blacha osłonowa hamulca BW/HYD/MS8/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 806 Krzywka kompletna BW/HYD/MS18p/01 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 807 Rotor kompletny BW/HYD/MS18p/02 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

13 Podatek brutto 808 Rozdzielacz kompletny BW/HYD/MS18p/04 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 809 Hamulec kompletny BW/HYD/MS18p/05 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 810 kpl uszczelnienia wału hamulca BW/HYD/MS18p/06 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 811 Wał BW/HYD/MS18p/07 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 812 Wał hamulca BW/HYD/MS18p/08 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 813 Uszczelnienie wału- simering BW/HYD/MS18p/09 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 814 Uszczelnienie wału- pylnik BW/HYD/MS18p/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 815 Blacha osłonowa hamulca BW/HYD/MS18p/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 816 Krzywka kompletna BW/HYD/MS182b/01 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 817 Rotor kpl BW/HYD/MS182b/02 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 818 Rozdzielacz kpl BW/HYD/MS182b/04 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 819 Hamulec kpl BW/HYD/MS182b/05 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 820 Kpl uszczelnień wału hamulca BW/HYD/MS182b/06 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 821 Wał BW/HYD/MS182b/07 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 822 Uszczelnienie wału- simering BW/HYD/MS182b/09 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 823 Uszczelnienie wału- pylnik BW/HYD/MS182b/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 824 Blacha osłonowa hamulca BW/HYD/MS182b/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 825 mechanizm napędowy, napęd prawo obrotowy BW/HYD/PG/1/1/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 826 płyta łącząca z zaworami BW/HYD/PG/1/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 827 zespół pomp kół o uzębieniu wewnętrznym BW/HYD/PG/1/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 828 urządzenie sterujące BW/HYD/PG/1/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 829 korpus, kadłub BW/HYD/PG/1/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 830 sworzeń stopy korbowodu bocznego BW/HYD/PG/1/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 831 śruba zamykająca; korek gwintowy BW/HYD/PG/1/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 832 śruba zamykająca; korek gwintowy BW/HYD/PG/1/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 833 śruba zamykająca; korek gwintowy BW/HYD/PG/1/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 834 dysza BW/HYD/PG/1/28 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 835 kołek sprężysty, kołek rozprężny BW/HYD/PG/1/31 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 836 śruba zamykająca, korek gwintowy BW/HYD/PG/1/32/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 837 śruba zamykająca, korek gwintowy BW/HYD/PG/1/35 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 838 wkręt bez łba (z gwintem na całej długości) BW/HYD/PG/1/37 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 839 śruba mimośrodowa BW/HYD/PG/1/46 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 840 SEAL-LOCK- nakrętka pierścienia oporowego BW/HYD/PG/1/47 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 841 dysza BW/HYD/PG/1/49 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 842 korek gwintowy BW/HYD/PG/1/63 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 843 kompletny szczelny wsad BW/HYD/PG/1/98 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 844 część napędu hydraulicznego BW/HYD/PG/2/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 845 płyta rozdzielcza BW/HYD/PG/2/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 846 wahacz BW/HYD/PG/2/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 847 kamień ślizgowy BW/HYD/PG/2/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 848 wał napędu (małego koła zębatego) BW/HYD/PG/2/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 849 podkładka BW/HYD/PG/2/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 850 drut BW/HYD/PG/2/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 851 panew łożyska-komplet BW/HYD/PG/2/26 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 852 łożyska walcowe BW/HYD/PG/2/31 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 853 komplet koszyczków łożyskowych BW/HYD/PG/2/32 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 854 pierścień osadczy sprężynujący BW/HYD/PG/2/36 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 855 uszczelnienie wału w kadłubie BW/HYD/PG/2/38 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 856 szczelny wsad wału napędu (małego koła zębatego) BW/HYD/PG/2/98 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 857 tłok- płoza ślizgowa BW/HYD/PG/3/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 858 cylinder z tuleją BW/HYD/PG/3/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 859 płyta wycofania BW/HYD/PG/3/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 860 kulka wycofania BW/HYD/PG/3/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 861 kulka wycofania BW/HYD/PG/3/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

14 Podatek brutto 862 kulka wycofania BW/HYD/PG/3/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 863 sprężyna BW/HYD/PG/3/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 864 pokrywa BW/HYD/PG/4/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 865 pokrywa BW/HYD/PG/4/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 866 nakrętka sześciokątna BW/HYD/PG/4/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 867 śruba z łbem walcowym BW/HYD/PG/4/17/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 868 pierścień O-ring BW/HYD/PG/4/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 869 wkręt bez łba (z gwintem na całej długości) BW/HYD/PG/4/21/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 870 SEAL-LOCK- nakrętka pierścienia oporowego BW/HYD/PG/4/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 871 pierścień prowadzący BW/HYD/PG/4/30 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 872 szczelny wsad drążka BW/HYD/PG/4/31 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 873 przestawienie hydrauliczne szczelnego wsadu BW/HYD/PG/4/98 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 874 pierścień osadczy sprężynujący BW/HYD/PG/5/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 875 zawór BW/HYD/PG/6/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 876 zawór ogranicznikowy ciśnienia BW/HYD/PG/6/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 877 zawór odcinający BW/HYD/PG/6/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 878 tuleja łożyskowa niedzielona BW/HYD/PG/6/6/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 879 podwójna zatyczka zerwania BW/HYD/PG/6/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 880 pierścień O-ring BW/HYD/PG/6/26 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 881 korek gwintowy BW/HYD/PG/6/35 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 882 tuleja BW/HYD/PG/6/43 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 883 tuleja łożyska BW/HYD/PG/6/44 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 884 tuleja łożyskowa niedzielona BW/HYD/PG/6/48 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 885 tuleja łożyskowa niedzielona BW/HYD/PG/6/53 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 886 korek zamykający BW/HYD/PG/6/54 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 887 zawór ogranicznikowy ciśnienia BW/HYD/PG/7/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 888 SEAL-LOCK- nakrętka pierścienia oporowego BW/HYD/PG/8/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 889 pierścień O-ring BW/HYD/PG/9/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 890 SEAL-LOCK- nakrętka pierścienia oporowego BW/HYD/PG/9/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 891 pierścień O-ring BW/HYD/PG/9/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 892 korpus, kadłub BW/HYD/PG/10/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 893 płyta ścieralna BW/HYD/PG/10/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 894 tuleja łożyska BW/HYD/PG/10/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 895 wał wtykowy BW/HYD/PG/10/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 896 tarcza pośrednicząca BW/HYD/PG/10/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 897 zespół kół BW/HYD/PG/10/7/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 898 wpust (pasowany) BW/HYD/PG/10/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 899 piasta sprzęgła BW/HYD/PG/10/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 900 śruba z łbem walcowym BW/HYD/PG/10/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 901 pierścień O-ring BW/HYD/PG/10/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 902 pierścień O-ring BW/HYD/PG/10/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 903 płyta filtracyjna BW/HYD/PG/11/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 904 sprężyna naciągowa BW/HYD/PG/11/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 905 płyta filtracyjna BW/HYD/PG/11/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 906 śruba z łbem walcowym BW/HYD/PG/11/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 907 śruba z łbem walcowym BW/HYD/PG/11/23 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 908 kołek walcowy BW/HYD/PG/11/26 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 909 Ipierścień O-ring BW/HYD/PG/11/27 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 910 pierścień O-ring BW/HYD/PG/11/28 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 911 pierścień O-ring BW/HYD/PG/11/31 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 912 śruba z łbem walcowym BW/HYD/PG/11/32 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 913 regulator oprawki z tuleją zaciskową BW/HYD/PG/12/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 914 pierścień osadczy rozprężny Seegera BW/HYD/PG/13/26 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 915 SEAL-LOCK- nakrętka pierścienia oporowego BW/HYD/PG/13/28 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 916 zaślepka BW/HYD/PG/15/50 / szt. 2 zł zł 23% zł zł zł zł 23% zł zł 918 Reflektor ognioszczelny BW/EL/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 919 Projektor iskrobezpieczny BW/EL/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 920 Kamera BW/EL/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 921 Monitor BW/EL/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 922 Złącze BNC IP67 na przewód koncentryczny 750hm BW/EL/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 923 Czujnik poziomu typu Namur BW/EL/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 924 Progowy czujnik ciśnienia BW/EL/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 925 Analogowy przetwornik ciśnienia BW/EL/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 926 Buczek iskrobezpieczny BW/EL/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 927 Metanomierz sygnalizacyjny BW/EL/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 928 Ładowarka BW/EL/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 929 Kalibrator BW/EL/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 930 Kaseta sterownicza BW/EL/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 931 Czujnik prędkości silnika BW/EL/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 932 Łącznik linkowy BW/EL/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

15 Podatek brutto 933 Kaseta sterownicza BW/EL/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 934 Czujnik prędkości ciągnika BW/EL/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 935 Skrzynka ognioszczelna BW/EL/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 936 Wpusty do skrzynki SR-6 BW/EL/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 937 Złącze wielopolowe Wielanda BW/EL/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 938 Złącze wielopolowe Wielanda BW/EL/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 939 Złącze wielopolowe Wielanda BW/EL/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 940 Złącze wielopolowe Wielanda BW/EL/23 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 941 Złącze wielopolowe Wielanda BW/EL/24 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 942 Złącze wielopolowe Wielanda BW/EL/25 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 943 Złącze wielopolowe Wielanda BW/EL/26 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 944 Złącze wielopolowe Wielanda BW/EL/27 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 945 Złącze wielopolowe Wielanda BW/EL/28 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 946 Zawór elektromagnetyczny BW/EL/29 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 947 Zasilacz układu sterowania i diagnostyki BW/EL/30 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 948 Pulpit sterowniczy maszynisty BW/EL/31 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 949 Wyświetlacz LED maszynisty BW/EL/32 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 950 Monitor stanu pracy maszyny BW/EL/33 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 951 Czujnik temperatury BW/EL/34 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 952 Koncentrator sygnałów obiektowych BW/EL/35 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 953 Koncentrator sygnałów obiektowych BW/EL/36 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 954 Koncentrator sygnałów obiektowych BW/EL/37 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 955 Koncentrator sygnałów obiektowych BW/EL/38 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 956 Manipulator sterowniczy BW/EL/39 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 957 Czujnik przepływu BW/EL/40 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 958 Alternator przeciwwybuchowy BW/EL/41 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 959 Elektrozawór BW/EL/42 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 960 Żarówka halogenowa H4 BW/EL/43 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 961 Lampka LED BW/EL/44 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 962 Zespół chłodnic BW/SIL/A/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 963 Iskrochron BW/SIL/A/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 964 Łącznik BW/SIL/A/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 965 Przerywacz układu wylotowego kpl. BW/SIL/A/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 966 Rura stalowa BW/SIL/A/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 967 Połączenie ealstyczne BW/SIL/A/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 968 Łącznik BW/SIL/A/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 969 Wąż gumowy BW/SIL/A/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 970 Filtr powietrza BW/SIL/A/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 971 Łącznik BW/SIL/A/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 972 Wymiennik ciepła BW/SIL/A/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 973 Przerywacz dolotowy kpl. BW/SIL/A/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 974 Uszczelnienie BW/SIL/B/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 975 Podkładka sprężysta Z 6.1 BW/SIL/B/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 976 Śruba z łbem walcowym i gniazdem sześciokatnym M6x BW/SIL/B/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 977 Przerywacz układu dolotowego kpl BW/SIL/B/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 978 Podkładka sprężysta Z 10.2 BW/SIL/C/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 979 Śruba z łbem walcowym i gniazdem sześciokatnym M10x100 + M10x155 BW/SIL/C/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 980 Uszczelnienie BW/SIL/C/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 981 Rura z płaszczem wodnym BW/SIL/D/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 982 Wymiennik ciepła BW/SIL/D/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 983 Iskrochron BW/SIL/D/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 984 Przerywacz płomienia wylotowy kpl. BW/SIL/D/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 985 Łącznik BW/SIL/D/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 986 Opaska zaciskowa BW/SIL/D/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 987 Uszczelnienie BW/SIL/D/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 988 Uszczelnienie BW/SIL/D/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 989 Uszczelnienie BW/SIL/D/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 990 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/SIL/D/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 991 Podkładka sprężysta Z 10.2 BW/SIL/D/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 992 Nakrętka M10 BW/SIL/D/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 993 Śruba z łbem sześciokątnym M10x BW/SIL/D/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 994 Podkładka sprężysta Z 10.2 BW/SIL/D/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 995 Nakrętka M10 BW/SIL/D/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 996 Śruba z łbem sześciokatnym M10x BW/SIL/D/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 997 Podkładka sprężysta Z 10.2 BW/SIL/D/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 998 Korpus BW/SIL/E/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 999 Kaseta przerywacza kpl. BW/SIL/E/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1000 Pokrywa BW/SIL/E/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1001 Siłownik BW/SIL/E/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1002 Dźwignia BW/SIL/E/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

16 Podatek brutto 1003 Zasuwa BW/SIL/E/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1004 Oś BW/SIL/E/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1005 Tuleja BW/SIL/E/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1006 Tuleja BW/SIL/E/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1007 Śruba z łbem sześciokatnym M6x BW/SIL/E/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1008 Podkładka sprężysta Z 6.1 BW/SIL/E/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1009 Dystans BW/SIL/E/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1010 Podkładka sprężysta Z 5.1 BW/SIL/E/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1011 Śruba z łbem walcowym i gniazdem sześciokatnym M5x BW/SIL/E/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1012 Zaślepka BW/SIL/E/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1013 Podkładka sprężysta Z 12.2 BW/SIL/E/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1014 M12x BW/SIL/E/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1015 Nakrętka M6 BW/SIL/E/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1016 Podkładka sprężysta Z 6.1 BW/SIL/E/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1017 Korpus BW/SIL/F/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1018 Kaseta przerywacza kpl. BW/SIL/F/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1019 Pokrywa BW/SIL/F/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1020 Śruba z łbem walcowym i gniazdem sześciokatnym M12x BW/SIL/F/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1021 Podkładka sprężysta Z 12.2 BW/SIL/F/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1022 PRĘTOWY WSKAŹNIK POZIOMU OLEJU BW/SIL/01/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1023 BW/SIL/01/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1024 ZAMKNIĘCIE OTWORU POD GWINT BW/SIL/02/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1025 ELEMENT ZABEZPIECZAJĄCY BW/SIL/02/185 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1026 USZCZELKA BW/SIL/03/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1027 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/03/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1028 TULEJA ZACISKOWA BW/SIL/03/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1029 DYSZA CHŁODZENIA TŁOKA BW/SIL/04/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1030 RURA PRZEWODZĄCA BW/SIL/05/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1031 SPRĘZYNA ZACISKOWA BW/SIL/06/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1032 TŁOK ZAWORU BW/SIL/06/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1033 TULEJA BW/SIL/06/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1034 PIERŚCIEŃ BW/SIL/06/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1035 ELEMENT ZABEZPIECZAJĄCY BW/SIL/06/187 ( ) / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1036 ZAWÓR REGULUJĄCY CIŚNIENIE BW/SIL/07/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1037 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/07/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1038 MUFA GUMOWA BW/SIL/07/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1039 RUROCIĄG BW/SIL/08/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1040 OPASKA ZACISKOWA BW/SIL/08/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1041 OBUDOWA KORBY BW/SIL/09/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1042 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/09/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1043 TULEJA BW/SIL/09/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1044 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/09/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1045 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/09/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1046 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/09/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1047 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/09/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1048 TULEJA ŁOŻYSKA BW/SIL/09/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1049 TULEJA ŁOŻYSKA BW/SIL/09/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1050 ZAMKNIĘCIE OTWORU POD GWINT BW/SIL/09/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1051 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/09/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1052 TULEJA PRZEWODZĄCA BW/SIL/09/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1053 TULEJA PRZEWODZĄCA BW/SIL/09/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1054 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/09/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1055 TULEJA CYLINDRA BW/SIL/09/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1056 BW/SIL/09/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1057 ELEMENT ZABEZPIECZAJĄCY BW/SIL/09/185 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1058 PRZEDNIA POKRYWA BW/SIL/10/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1059 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY WAŁ BW/SIL/10/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1060 WKRĘT Z ŁBEM STOŻKOWYM PŁASKIM BW/SIL/10/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1061 MISA OLEJOWA BW/SIL/11/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1062 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/11/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1063 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/11/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1064 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/11/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1065 USZCZELKA BW/SIL/11/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1066 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/11/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1067 MASA USZCZELNIAJĄCA BW/SIL/11/243 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1068 KOŁO ZAMACHOWE BW/SIL/12/1/ szt. 2 zł zł 23% zł zł

17 Podatek brutto 1069 WIENIEC ZĘBATY BW/SIL/12/2/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1070 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/13/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1071 KOŁNIERZ BW/SIL/14/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1072 ŚRUBA TORX BW/SIL/14/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1073 TULEJA ZACISKOWA BW/SIL/14/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1074 ZAŚLEPKA BW/SIL/15/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1075 ZAŚLEPKA BW/SIL/15/950 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1076 TARCZA PASA KLINOWEGO BW/SIL/16/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1077 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/16/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1078 WAŁ KORBOWY BW/SIL/17/1/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1079 ŁOŻYSKO WAŁU KORBOWEGO BW/SIL/17/2/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1080 PODKŁADKA OPOROWA BW/SIL/17/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1081 ŁOŻYSKO WAŁU KORBOWEGO BW/SIL/17/952/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1082 PODKŁADKA OPOROWA BW/SIL/17/953 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1083 ŁOŻYSKO WAŁU KORBOWEGO BW/SIL/17/962 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1084 AMORTYZATOR WIBRACYJNY BW/SIL/18/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1085 KORBOWÓD BW/SIL/19/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1086 TULEJA KORBOWODU BW/SIL/19/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1087 ŚRUBA KORBOWODU BW/SIL/19/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1088 KOŁEK SPRĘŻYSTY BW/SIL/19/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1089 ŁOŻYSKO KORBOWODU BW/SIL/19/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1090 ŁOŻYSKO KORBOWODU BW/SIL/19/970 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1091 ŁOŻYSKO KORBOWODU BW/SIL/19/971 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1092 TŁOK BW/SIL/20/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1093 SWORZEŃ TŁOKOWY BW/SIL/20/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1094 PIERŚCIEŃ ZABEZPIECZAJĄCY BW/SIL/20/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1095 ZESTAW PIERŚCIENI TŁOKOWYCH BW/SIL/20/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1096 ŚRUBA GŁOWICY CYLINDRA BW/SIL/21/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1097 USZCZELKA GŁOWICY CYLINDRA BW/SIL/21/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1098 USZCZELKA GŁOWICY CYLINDRA BW/SIL/21/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1099 USZCZELKA GŁOWICY CYLINDRA BW/SIL/21/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1100 TULEJA ZACISKOWA BW/SIL/21/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1101 POKRYWA WENTYLATORA BW/SIL/22/1/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1102 USZCZELKA BW/SIL/22/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1103 ZAMKNIĘCIE UKŁADU NAPEŁNIANIA BW/SIL/22/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1104 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/22/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1105 ZAŚLEPKA BW/SIL/22/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1106 USZCZELKA BW/SIL/22/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1107 POKRYWA WENTYLATORA BW/SIL/22/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1108 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/23/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1109 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/23/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1110 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/24/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1111 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/24/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1112 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/25/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1113 BLACHA PODWIESZONA BW/SIL/25/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1114 BLACHA PODWIESZONA BW/SIL/26/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1115 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/26/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1116 ZAMKNIĘCIE OTWORU POD GWINT BW/SIL/27/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1117 PIERŚCIEŃ OSADCZY SPRĘŻYSTY BW/SIL/27/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1118 PODKŁADKA OPOROWA BW/SIL/27/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1119 ZAMKNIĘCIE OTWORU POD GWINT BW/SIL/27/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1120 STOŻKOWY ELEMENT ZAWORU BW/SIL/27/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1121 SPRĘZYNA TALERZOWA BW/SIL/27/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1122 SPRĘŻYNA NACISKOWA BW/SIL/27/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1123 BW/SIL/27/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1124 PROWADNICA ZAWORU BW/SIL/27/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1125 PIERŚCIEŃ GNIAZDA ZAWORU BW/SIL/27/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1126 ZAWÓR WLOTOWY BW/SIL/27/12/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1127 ZAWÓR WYLOTOWY BW/SIL/27/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1128 PIERŚCIEŃ GNIAZDA ZAWORU BW/SIL/27/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1129 ELEMENT ZABEZPIECZAJĄCY BW/SIL/27/185 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1130 PROWADNICA ZAWORU BW/SIL/27/950 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1131 PROWADNICA ZAWORU BW/SIL/27/951 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1132 PIERŚCIEŃ GNIAZDA ZAWORU BW/SIL/27/952 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1133 PIERŚCIEŃ GNIAZDA ZAWORU BW/SIL/27/953 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1134 PIERŚCIEŃ GNIAZDA ZAWORU BW/SIL/27/954 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1135 PIERŚCIEŃ GNIAZDA ZAWORU BW/SIL/27/955 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1136 WAŁ ROZRZĄDU BW/SIL/28/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1137 POPYCHACZ BW/SIL/29/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1138 POPYCHACZ BW/SIL/29/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1139 WSPORNIK DŹWIGIENKI ZAWOROWEJ BW/SIL/30/3/ szt. 2 zł zł 23% zł zł

18 Podatek brutto 1140 DŹWIGIENKA ZAWOROWA BW/SIL/30/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1141 PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY BW/SIL/30/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1142 ŚRUBA NASTAWCZA BW/SIL/30/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1143 NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/30/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1144 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/30/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1145 WSPORNIK DŹWIGIENKI ZAWOROWEJ BW/SIL/31/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1146 DŹWIGIENKA ZAWOROWA BW/SIL/31/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1147 PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY BW/SIL/31/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1148 ŚRUBA NASTAWCZA BW/SIL/31/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1149 NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/31/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1150 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/31/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1151 WSPORNIK DŹWIGIENKI ZAWOROWEJ BW/SIL/32/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1152 DŹWIGIENKA ZAWOROWA BW/SIL/32/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1153 PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY BW/SIL/32/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1154 ŚRUBA NASTAWCZA BW/SIL/32/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1155 NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/32/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1156 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/32/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1157 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/33/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1158 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/33/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1159 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/34/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1160 USZCZELKA BW/SIL/34/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1161 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/34/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1162 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/35/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1163 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/35/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1164 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/35/950 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1165 FILTR OLEJOWY PUSZKOWY BW/SIL/36/1 szt. 2 zł zł 23% zł zł 1166 OBUDOWA CHŁODNICY OLEJU BW/SIL/37/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1167 ŚRUBA KOŁNIERZOWA BW/SIL/37/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1168 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/37/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1169 BW/SIL/37/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1170 TULEJA GWINTOWANA BW/SIL/37/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1171 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/37/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1172 CHŁODNICA OLEJU BW/SIL/37/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1173 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/37/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1174 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/37/17 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1175 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/37/18 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1176 BW/SIL/37/19 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1177 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/37/20 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1178 KOŁNIERZ ZAŚLEPIAJĄCY BW/SIL/37/21 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1179 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/37/22 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1180 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/37/23 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1181 ELEMENT ZABEZPIECZAJĄCY BW/SIL/37/187 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1182 POMPA ODSYSAJĄCA BW/SIL/38/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1183 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/38/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1184 KRÓCIEC WKRĘCANY BW/SIL/38/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1185 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/38/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1186 NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/38/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1187 TULEJA BW/SIL/38/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1188 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/38/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1189 KOŁNIERZ BW/SIL/39/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1190 ŚRUBA KOŁNIERZOWA BW/SIL/39/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1191 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1192 ŚRODEK MONTAŻOWY BW/SIL/39/242 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1193 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/950 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1194 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/951 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1195 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/952 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1196 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/953 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1197 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/954 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1198 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/955 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1199 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/956 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1200 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/957 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1201 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/958 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1202 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/959 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1203 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/960 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1204 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/961 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1205 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/962 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1206 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/963 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1207 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/964 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1208 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/965 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1209 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/966 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

19 Podatek brutto 1210 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/967 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1211 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/968 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1212 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/969/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1213 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/970 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1214 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/971 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1215 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/972 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1216 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/973 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1217 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/974 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1218 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/975 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1219 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/976 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1220 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/977 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1221 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/978 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1222 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/979 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1223 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/980 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1224 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/981 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1225 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/982 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1226 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/39/983 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1227 POMPA WTRYSKU BW/SIL/40/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1228 PIERŚCIEŃ O PRZEKROJU BW/SIL/40/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1229 PODKŁADKA REGULACYJNA BW/SIL/40/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1230 POPYCHACZ ROLKOWY BW/SIL/41/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1231 ŁAPA BW/SIL/42/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1232 ŚRUBA TORX BW/SIL/42/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1233 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/42/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1234 ŚRODEK PRZECIWKOROZYJNY BW/SIL/42/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1235 ZAWÓR WTRYSKU BW/SIL/43/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1236 ELEMENT DYSZY BW/SIL/43/6/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1237 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/44/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1238 PODKŁADKA BW/SIL/44/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1239 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/44/950 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1240 POMPA TŁOCZĄCA BW/SIL/45/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1241 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/45/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1242 POMPA RĘCZNA BW/SIL/45/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1243 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/45/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1244 RURA WTYKANA BW/SIL/45/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1245 PRZYŁĄCZE WĘŻA BW/SIL/45/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1246 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/45/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1247 POMPA TŁOCZĄCA DO PALIWA BW/SIL/46/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1248 PŁYTKA ZACISKOWA BW/SIL/46/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1249 ŚUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/46/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1250 BW/SIL/46/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1251 WKRĘT Z ŁBEM STOŻKOWYM PŁASKIM BW/SIL/46/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1252 WSTĘPNY FILTR PALIWA BW/SIL/47/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1253 ELEMENT FILTRA BW/SIL/47/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1254 ZESTAW USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/47/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1255 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJACY O PRZEKROJU BW/SIL/47/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1256 PRZYŁĄCZE WĘŻA BW/SIL/47/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1257 WKŁADKA SPRĘŻYNOWA BW/SIL/47/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1258 KUREK SPUSTOWY BW/SIL/47/14 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1259 CZERPAK KUBEŁKOWY BW/SIL/47/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1260 CZERPAK KUBEŁKOWY BW/SIL/47/950 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1261 FILTR PALIWA BW/SIL/48/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1262 PRZEWÓD WTRYSKU BW/SIL/49/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1263 GUMA USZCZELNIAJĄCA BW/SIL/50/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1264 PRZEWÓD PALIWA BW/SIL/51/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1265 PRZEWÓD PALIWA BW/SIL/51/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1266 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/51/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1267 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/51/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1268 ŚRUBA DRĄŻONA BW/SIL/51/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1269 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/51/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1270 NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/51/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1271 ŚRUBA DRĄŻONA BW/SIL/51/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1272 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/52/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1273 ZAWÓR STABILIZATORA CIŚNIENIA BW/SIL/52/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1274 ELEMENT DYSTANSOWY BW/SIL/52/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1275 ELEMENT PIERŚCIENIOWY BW/SIL/52/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1276 USZCZELKA BW/SIL/53/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1277 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/53/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1278 USZCZELKA BW/SIL/53/5/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1279 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/53/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

20 Podatek brutto 1280 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/53/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1281 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/53/8/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1282 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/53/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1283 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/53/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1284 ZAŚLEPKA BW/SIL/54/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1285 BW/SIL/54/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1286 ŚRODEK MONTAŻOWY BW/SIL/54/242 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1287 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/55/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1288 NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/55/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1289 PODKŁADKA BW/SIL/55/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1290 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/55/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1291 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/55/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1292 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/55/7 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1293 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/55/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1294 PRZEWÓD POWIETRZA ŁADOWANIA BW/SIL/56/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1295 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/56/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1296 ELEMENT ŁĄCZĄCY BW/SIL/57/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1297 USZCZELKA BW/SIL/57/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1298 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/57/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1299 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/58/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1300 USZCZELKA BW/SIL/58/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1301 ŚRUBA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/58/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1302 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/58/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1303 PRZEWÓD POWIETRZA ŁADOWANIA BW/SIL/59/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1304 PRZEWÓD POWIETRZA ŁADOWANIA BW/SIL/60/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1305 ŚRUBA TORX BW/SIL/61/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1306 ŚRUBA TORX BW/SIL/61/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1307 ŚRUBA USTALAJĄCA BW/SIL/61/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1308 MASA USZCZELNIAJĄCA BW/SIL/61/244 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1309 KONTROLER BW/SIL/62/1/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1310 KOŁPAK BW/SIL/62/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1311 USZCZELKA BW/SIL/62/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1312 POKRYWA REGULATORA BW/SIL/62/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1313 USZCZELKA BW/SIL/62/5 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1314 OBUDOWA BW/SIL/62/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1315 DŹWIGNIA BW/SIL/62/7/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1316 MEMBRANA BW/SIL/62/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1317 ŚRUBA USTALAJĄCA BW/SIL/62/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1318 USZCZELKA BW/SIL/62/11 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1319 USZCZELKA BW/SIL/62/12 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1320 PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA BW/SIL/62/13 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1321 PIERŚCIEŃ BW/SIL/62/15 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1322 PIERŚCIEŃ BW/SIL/62/16 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1323 POKRYWA BW/SIL/62/40 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1324 KONTROLER BW/SIL/62/960 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1325 ŚRUBA USTALAJĄCA BW/SIL/62/970 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1326 ŚRUBA USTALAJĄCA BW/SIL/63/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1327 ŚRUBA USTALAJĄCA BW/SIL/63/950/ szt. 2 zł zł 23% zł zł 1328 DRĄŻEK REGULACYJNY BW/SIL/64/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1329 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/64/6 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1330 KOŁO ZĘBATE BW/SIL/65/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1331 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/65/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1332 CZOP ŁOŻYSKA BW/SIL/65/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1333 PRZEWÓD POWIETRZNY BW/SIL/66/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1334 ŚRUBA DRĄŻONA BW/SIL/66/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1335 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY BW/SIL/66/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1336 WĄSKI PAS KLINOWY BW/SIL/67/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1337 TARCZA PASA KLINOWEGO BW/SIL/68/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1338 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/68/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1339 TARCZA PASA KLINOWEGO BW/SIL/69/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1340 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/69/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1341 USZCZELKA BW/SIL/70/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1342 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/70/3 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1343 ZESTAW NAPRAWCZY BW/SIL/70/4 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1344 ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/70/8 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1345 POKRYWA ZAMYKAJĄCA BW/SIL/70/9 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1346 SPRĘŻYNA PODKŁADKOWA BW/SIL/70/10 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1347 KOŁO ZĘBATE BW/SIL/71/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1348 NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA BW/SIL/71/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1349 PRZYŁĄCZE WĘŻA BW/SIL/72/1 / szt. 2 zł zł 23% zł zł 1350 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJACY BW/SIL/72/2 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko: Imię: Nr telefonu:

FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko: Imię:   Nr telefonu: KHW S.A Nr sprawy: ZP-M-55-05 Załącznik nr do SIWZ Miejscowość: Data.. FORMULARZ CENOWY Pełna nazwa Wykonawcy: Siedziba Wykonawcy (adres): Województwo, powiat: NIP: REGON: Nr fax: - - - Osoba prowadząca

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43 SPECYFIKACJA TŚM DO STAR 660 - poz. 43 Lp. Nazwa jm. Ilość 1 Analizator rozcieńczania oleju ARD 2 szt 1 2 Docierarka ręczna do zaworów szt 1 3 Drążek zewnętrzny do pomiaru zbieżności kół szt 2 4 Dymomierz

Bardziej szczegółowo

Wykaz części i materiałów

Wykaz części i materiałów WOJEWÓDZKIE POGOTOWIE RATUNKOWE SP ZOZ W LUBLINIE 20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8, tel. (81) 533-77-90, fax. (81) 533-78-00 www.pogotowie.lublin.pl e-mail: sekretariat@pogotowie.lublin.pl Wykaz części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

000.274 Rolka dociskowa Ø 0.20 mm 24.55.168 000.437 Szczotka węglowa 24.55.165 001.427 Element zasilający 23.06.222 002.264 Zamiennik 002.254 002.264 Cieplarka 009.027 24.55.713 012.948 Smar Microlube

Bardziej szczegółowo

EMULSION SPRAYER STRASSMAYR TS4000 TS6000 SPARE PARTS LIST

EMULSION SPRAYER STRASSMAYR TS4000 TS6000 SPARE PARTS LIST EMULSION SPRAYER STRASSMAYR TS4000 TS6000 SPARE PARTS LIST 1 00 Emulsion sprayer TS6000 - GENERAL VIEW 4 5 1 2 3 Sparepart 1 00.1 1 Komora silnika 2 00.2 1 Komora komputera 3 00.3 1 Belka spryskująca 4

Bardziej szczegółowo

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r.

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia 20.01.2012 r. Skład pakietu oraz żródło pochodzenia jego elementów Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 26 304073162 OSŁONA do HTS6000/HT2960 28 300064407 27 302700322 POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 31 303500465 SPRZĘGŁO do HTS6000/HT2960 30 300031626 PODKŁADKA do HTS6000/HT2960 21 300018326 ŚRUBA do

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Spis treści Typ kompresora Nr strony Pole Position 221 3 GV 34-24 PCM 3 6 B 2800 I/50 9 B 2800 B/100 12 B 3800 B/200 15 B 4900/200

Bardziej szczegółowo

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers

cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers cena katalogowa Producent Materiał Nazwa materiału netto zł brutto zł uwagi (zamiennik) 1 Junkers 17202100020 Uszczelka (10x) 17,23 21,02 2 Junkers 19032400000 Plomba (10x) 11,28 13,76 3 Junkers 19045212420

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600

Bardziej szczegółowo

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Dobre Miasto 2006 Biuro Handlu i Marketingu Wykaz tablic katalogowych Lp. Nazwa tablicy Nr tablicy 1 Blok cylindrowy 1 2 Układ sterowania silnika 2 3 Wał korbowy

Bardziej szczegółowo

51 Nakrętka szt. 3, Narożnik zderzaka tylnego szt. 4, Obrotomierz elektryczny m-3-3 szt.

51 Nakrętka szt. 3, Narożnik zderzaka tylnego szt. 4, Obrotomierz elektryczny m-3-3 szt. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu A 9, H-10 - pakiet zawierający 182 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m. silnika, kadłuby na części zamienne, skrzynie

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 1 katalogowy części Nazwa 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3

Bardziej szczegółowo

"VW LT 35 2,5 TDI rok produkcji 2001 z wspomaganiem i klimatyzacją" Oddział Terenowy w Krakowie

VW LT 35 2,5 TDI rok produkcji 2001 z wspomaganiem i klimatyzacją Oddział Terenowy w Krakowie CIOR 6/68/09 Sposób obliczenia ceny - Część II załącznik nr 2b do siwz "VW LT 35 2,5 TDI rok produkcji 2001 z wspomaganiem i klimatyzacją" Oddział Terenowy w Krakowie Lp. Nazwa części Jedn miary Ilość

Bardziej szczegółowo

"Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu "Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Amortyzator tablicy 9320PL0740840 szt. 9 2 ZS PAB-3-4/400 2 Bęben sprzęgła 5342PL0302079 szt. 3 2 Piła

Bardziej szczegółowo

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego)

Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) tabela 41 L.p. Nazwa części lub podzespołu indeks części Przewidywana ilość do zakupu (w zależności od potrzeb warsztatowych Zamawiającego) okres gwarancji producent Cena jednostkowa brutto Łącznie brutto

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

Formularz kalkulacji cenowej

Formularz kalkulacji cenowej Część I części do aut osobowych Kia Załącznik nr 5.1 do siwz.. (pieczęć wykonawcy) Formularz kalkulacji cenowej Lp. Pojazd / Części Szacunkowa ilość* Cena netto za szt. Wartość netto [kol. C x kol. D]

Bardziej szczegółowo

Arkusz1 CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY

Arkusz1 CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW NIEEKSPLOATOWANE W PKM SOSNOWIEC MARKI JELCZ I IKARUS, ZAKWALIFIKOWANYCH PRZEZ KOMISJĘ DO SPRZEDAŻY MAGAZYN 001 magazyn techniczny części nowe Cena jednostkowa Wartość ogółem Ilość

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 Lp. 1. KTO Rosomak CZĘŚĆ I Zestaw naprawczy uszczelnień do butli układu przeciwpożarowego "DEUGRA", komplet a w nim: j.m. Ilość kpl 30 1) Uszczelnienie F1 wykonane

Bardziej szczegółowo

dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych.

dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych. Toruń, dnia 10.04.2014 r. W.Sz.Z: TZ 280 48/14 W/g listy adresowej dotyczy: części zamiennych i akcesoriów do pojazdów marki MERCEDES, VOLKSWAGEN, FIAT, IVECO, DAEWOO i LUBLIN oraz ogumienia i olejów silnikowych.

Bardziej szczegółowo

Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI Asortyment

Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI Asortyment Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI L.p. Ilość Asortyment 1 Amortyzator przedni kpl. 4 2 Amortyzator tył kpl 4 3 Drążek kierowniczy 1 4 Filtr oleju 6 5 Filtr paliwa 6 6 Filtr powietrza 6 7

Bardziej szczegółowo

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia.

Cennik podstawowy części zamiennych. Cennik dodatkowy części zamiennych. Załącznik nr 3e. Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia. Załącznik nr 3e Formularz cenowy - część nr 5 zamówienia Cennik podstawowy części zamiennych Dostawa części zamiennych do kombajnu ścianowego FS 400/3,3 FAMUR Lp. Nazwa materiału Nr katalog. Jedn. Miary

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" SPRĘŻYNA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU DOLMAR SPRĘŻYNA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 5 038114270 ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/7900 7 038114031 PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" 11 038117050 SPRĘŻYNA 8 038117020 DŹWIGNIA WYCHWYTNIKA; 0829-7 9 038117030 PRZEGUB

Bardziej szczegółowo

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA CZĘŚCI DO WIND ZAŁADOWCZYCH - PODESTÓW RUCHOMYCH - PLATFORM ZAŁADOWCZYCH www.windazaladowcza.pl tel. 697 915 317; 697 917 313; 42 276 25 68 SW80768PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80769PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80860PE

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTY. My/Ja* niżej podpisani... /imię i nazwisko/ reprezentując... /pełna nazwa i adres wykonawcy/

FORMULARZ OFERTY. My/Ja* niżej podpisani... /imię i nazwisko/ reprezentując... /pełna nazwa i adres wykonawcy/ ... ZAŁĄCZNIK NR 2 DO SIWZ / pieczęć wykonawcy/ FORMULARZ OFERTY /wzór/ 2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA ul. Marsa 110 04 470 Warszawa My/Ja* niżej podpisani... /imię i nazwisko/ reprezentując... /pełna nazwa

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu Techniczne środki materiałowe (TŚM) do samochodu STAR 660 pakiet zawierający 266 poz. asort. pozycja nr 3 z przetargu z dnia 23.01.2015 r. Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 12. Części zamienne do autobusu marki MAN. Cena jednostkowa netto. Proponow ana ilość zakupu. Wartość netto (4X5) Kod towaru Dostawcy

Załącznik nr 12. Części zamienne do autobusu marki MAN. Cena jednostkowa netto. Proponow ana ilość zakupu. Wartość netto (4X5) Kod towaru Dostawcy Zadanie 5 Części zamienne do autobusu marki MAN Załącznik nr 12 Nr sprawy 9/PN/2 Lp Nazwa części Nr katalogowy Kod towaru Dostawcy Proponow ana ilość zakupu Cena jednostkowa netto Wartość netto (4X5) 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 1. RAMA POŚREDNIA. KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 2 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 3 1.4 1.1 1.2 1.3 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 1.2 Stabilizator

Bardziej szczegółowo

51 Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 16, Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 1, Kranik spustowy wody -

51 Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 16, Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 1, Kranik spustowy wody - WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu STAR 660 - pakiet zawierający 244 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m.in.: chłodnice wody, mechanizmy różnicowe, pompy

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

2,32 35,79 9,5 14. Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO. Numer inwentarzowy. Jednostka miary. Lp. Nazwa. Półpierścień oporowy C385

2,32 35,79 9,5 14. Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO. Numer inwentarzowy. Jednostka miary. Lp. Nazwa. Półpierścień oporowy C385 Cena wystawienia na sprzedaż BRUTTO Lp Numer inwentarzowy Nazwa Jednostka miary 3 06450003 Korek 4,3 4 00095063 Półpierścień oporowy C385 kpl 6 5 374304 Pas uzębiony AVX775 35,79 Przewód przelewowy 0 9,5

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252 1 katalogowy części Nazwa 2 266326-2 (zam. 265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953 3 188656-0 DŹWIGNIA do EBH252 4 638705-8 LEAD UNIT 5 451081-1 UCHWYT KABLA do EBH253 6 452005-0 CORRUGATE TUBE

Bardziej szczegółowo

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna Podziękowania 8 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych 9 Bezpieczeństwo przede wszystkim! 10 Sprawdzenie skutera przed jazdą 11 Sprawdzanie poziomu oleju silniki dwusuwowe 11 Sprawdzanie

Bardziej szczegółowo

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V Citroen antia nr nadw. VF71RFV72246000, poj. 2.0 L, rok prod. 2000. nr silnika. 10HKH23013351 CITROEN ANTIA HATCHBACK 16V 1 Filtr klimatyzacji 1 2 Filtr oleju 1 3 Filtr paliwa 1 4 Filtr powietrza 1 5 Klocki

Bardziej szczegółowo

"Ford Tranzit typ 300 M i 260 poj D, rok produkcji 2005 i 2006" Oddział Terenowy w Krakowie

Ford Tranzit typ 300 M i 260 poj D, rok produkcji 2005 i 2006 Oddział Terenowy w Krakowie CIOR 6/2/09 ZMODYFIKOWANY - Sposób obliczenia ceny - część II załącznik nr 2b "Ford Tranzit typ 300 M i 260 poj. 1998 D, rok produkcji 2005 i 2006" Oddział Terenowy w Krakowie Lp. Nazwa części Jedn miary

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA Wysięgnikowa KWF 650 KWF 650 E

Katalog części. KOSIARKA Wysięgnikowa KWF 650 KWF 650 E R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-1 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 184 NIP 66-15--76 centrala +48 85 6 70 31 fax + 48 85 6 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A Jednostka napędowa 021

Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 1 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 1 1123 020 1219 1 Cylinder z tłokiem śred. 40 mm (1) USA 4-8, 14 2 1123 020 1218 1 Cylinder z

Bardziej szczegółowo

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego -

Rysunek Nr porównawczy Nazwa febi. Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego - Mercedes Benz LKW Gniazdo dla sworznia resoru zwykłego 01070 Mercedes Benz LKW Przyłącze kontrolne dla urządzenia sprężonego powietrza 01168 Mercedes Benz LKW Gniazdko 01541 Mercedes Benz LKW Wtyczka 01550

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1U 2 1. RAMA POŚREDNIA. 1.2 1.1 1.3 1.4 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 1.2 Stabilizator (8xX) 1 DER-002 1.3 Podpora naprawcza

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 145 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 146 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 147 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 140 181245250 (zam. 181245251)

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

CK31 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

CK31 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH CK31 LITA CZĘŚCI ZAMIENNYCH 1 Lista części zamiennych L.P. Nr art. OPI TYP(*) 1001 RAMA PODPORY ILNIKA 1002.1 310034109 ŚRUBA M16X80 GWINTOWANA W LEWO DIN 931 OCYNKOWANA 1002.2 310034110 ŚRUBA M16X80 GWINTOWANA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI KH-KIPPER TYP W2H / W3H 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI KH-KIPPER TYP W2H / W3H 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI KH-KIPPER TYP W2H / W3H 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI KH-KIPPER TYP W2H / W3H 2 1. RAMA POŚREDNIA. 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, Spis treści

Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, Spis treści Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, 2010 Spis treści Wstęp 8 Podziękowania 9 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części

Bardziej szczegółowo

Nr zamówienia Towar JM Cena średnia Ilość Wartość (zł) /P głowiczka sprężarki po naprawie szt 95, ,00

Nr zamówienia Towar JM Cena średnia Ilość Wartość (zł) /P głowiczka sprężarki po naprawie szt 95, ,00 Nr zamówienia Towar JM Cena średnia Ilość Wartość (zł) 00-00-0013/P głowiczka sprężarki po naprawie szt 95,00 2 190,00 02-81-1207 oliwka do maszyn szt 1,95 1 1,95 04-58-3110 nasuwka szt 1,23 2 2,46 04-58-3112

Bardziej szczegółowo

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość

RAMA GÓRNA. Nazwa zespołu lub części Nr rysunku lub norma Ilość RAMA GÓRNA Nazwa zespołu lub części Nr unku lub norma Ilość 1 Ściana przednia T710-1 03.02.00 1 2 Ściana prawa T710-1 03.03.00 1 3 Słupek tylny prawy T710-1 03.04.00 1 4 Ściana tylna T710-1 03.06.00 1

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus GWARANCJA TONA Sp. z o.o. tel.: 32 289 95 33 fax: 32 380 30 80 www.tona.com.pl Załącznik nr 1. Zakres przedłużonej gwarancji HELP Koparki Główne komponenty Standard Plus Power Train pompa główna pompa

Bardziej szczegółowo

Tśm do pojazdu markistar 200

Tśm do pojazdu markistar 200 Zadanie nr 2 FORMULARZ OFERTOWY Załącznik nr 2 do ogólnych warunków umowy Nazwa tśm numer katalogowy nr VIN nr silnika rok produkcji pojazdu jm ilość cena jednostkowa netto wartość netto stawka VAT cena

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42 1 katalogowy części Nazwa 1 168712-2 BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH 2 962201-7 RETAINING RING (INT) R-42 3 211387-7 ŁOŻYSKO KULKOWE 6004LLU do EM4351UH 4 961090-7 PIERŚCIEŃ WR-20 do EM4351UH MS4300.4U 5 318849-7

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T00/T0 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL - 00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T00/T0 SPIS TREŚCI. ZAWIESZENIE TANDEM, HAMULEC RĘCZNY T00. DRABINKA 0. ZAWIESZENIE TYLNE,

Bardziej szczegółowo

Cennik dodatkowy części zamiennych

Cennik dodatkowy części zamiennych Jaworzno dn. 20.11.2012r. Wykonawcy zainteresowani udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia nie objętego ustawą Prawo zamówień publicznych ZMIANA TREŚCI WYMAGAŃ OFERTOWYCH Dotyczy: Przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1 Rysunek A1 Piktogramy 1 3 EW.EK.00050 Naklejka AGRO-MASZ jedna linia 2 8 EW.EK.00072 Naklejka-instrukcja 3 3 EW.EK.00074 Naklejka-instrukcja 4 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 5 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1. L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto

FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1. L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto ... Załącznik nr 2... nazwa Wykonawcy, adres FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 1 Typ pojazdu: Autosan L.p. Nazwa towaru Numer katalogowy Cena brutto 1 Tuleja zwrotnicy stary typ 4050500103 Cena... 2 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł Rodzaj usługi osobowy terenowy dostawczy Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi stalowe) Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi aluminiowe) 50 zł 50 zł 60 zł 60 zł 60 zł 70 zł Wymiana płynu chłodzącego 30-60

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Górny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.746 Dolny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.766 002.264 Zamiennik 590002254 002.264 024.097 Mikroprzełącznik 24.55.715 025.726 Wąż pakowany po 10 m 24.55.431

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość Jm Nr fabryczny

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość Jm Nr fabryczny Nazwa pakietu Części samochodowe (POLONEZ, STAR 200 i 660; JELCZ, UAZ) - pakiet zawierający 236 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m. in.: amortyzatory; części układu hamulcowego; łożyska; tarcze

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość jm

Lp. Nazwa sprzętu - marka/typ (artykułu) Ilość jm Nazwa pakietu Części samochodowe (POLONEZ, STAR 200 i 660; JELCZ, UAZ) - pakiet zawierający 236 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m. in.: amortyzatory; części układu hamulcowego; łożyska; tarcze

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES

WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES WYKAZ WYBRANYCH ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW MARKI MERCEDES Lp Nazwa części Numer katalogowy Części oryginalne o numerze katalogowy m równowaŝn ym 1) ilość [szt.] Cena

Bardziej szczegółowo

kod nazwa Zdjęcie 3037 Wyłącznik ABS 7832 Przycisk Hella Czujnik ABS O-ring O-ring O-ring

kod nazwa Zdjęcie 3037 Wyłącznik ABS 7832 Przycisk Hella Czujnik ABS O-ring O-ring O-ring kod nazwa Zdjęcie 3037 Wyłącznik ABS 7832 Przycisk Hella 486001066 Czujnik ABS 008-011-25-2-3 O-ring 010-014-25-2-3 O-ring 023-028-30-2-3 O-ring 032-023-19-2-3 O-ring 032-040-46-2-3 O-ring 045-050-30-2-3

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

WNIOSEK o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o zamówienie publiczne w trybie przetargu ograniczonego na dostawę części do pojazdów bojowych

WNIOSEK o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o zamówienie publiczne w trybie przetargu ograniczonego na dostawę części do pojazdów bojowych Załącznik nr 1... /pieczęć firmowa Wykonawcy/ WNIOSEK o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o zamówienie publiczne w trybie przetargu ograniczonego na dostawę części do pojazdów bojowych Nazwa i adres

Bardziej szczegółowo

24 elementy pompy ciepła - jednostka zewnętrza KRS 21 22 23 elementy pompy ciepła 1 krata przednia 2 uchwyty mocujące 15 16 30 29 28 27 17 26 18 25 19 20 3 obudowa przednia 4 nakrętka 5 uszczelka 6 osiowy

Bardziej szczegółowo

Zadanie nr 1 Części zamienne o porównywalnej jakości, do samochodów marki Volkswagen T - 4, T - 5 i LT - 35

Zadanie nr 1 Części zamienne o porównywalnej jakości, do samochodów marki Volkswagen T - 4, T - 5 i LT - 35 Załącznik nr 1 a do umowy nr. Zestawienie asortymentowe i ilościowe przedmiotu umowy oraz warunki techniczne Zadanie nr 1 Części zamienne o porównywalnej jakości, do samochodów marki Volkswagen T - 4,

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T94 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL 6-00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 6 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 SPIS TREŚCI. BORTA 4. STOPKA PODPOROWA 6 3. ZAWIESZENIE, HAMULEC RĘCZNY 8 4. INSTALACJA

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 3 do SIWZ-Formularz cenowy ZADANIE 1

Załącznik nr 3 do SIWZ-Formularz cenowy ZADANIE 1 L.p. Nazwa części Nr. rys. Tabor j.m. a 1. Cięgło sprzęgu/śruba/ X15-1-5 EZT szt. 12 2. Tuleja prowadząca X1601-1-2 EZT szt. 55 3. Dźwignia luzująca X1507-1-0 EZT szt. 25 4. Cięgło zawieszenia silnika

Bardziej szczegółowo

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, 2017 Spis treści 1. Wiadomości wstępne 5 1.1. Dane identyfikacyjne samochodu 5 1.2. Dane techniczne samochodu

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 195114172 2 195117050 POKRYWA GÓRNA RĘKOJEŚCI do DCS3501/4301 3 913455164 ŚRUBA 4 195117030 DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301 5 195117020 POŚREDNIA DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

ELF cennik części zamiennych

ELF cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 4 0125.1008.000 podkładka 1,53 21 0912.1008.025 śruba, łeb z gniazdem sześciokątnym 3,19 22 100.50.00.100 osłona (komplet) 607,51 23 6797.1008.000 podkładka zębata 1,66 24

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

"Części samochodów ciężarowych pakiet zawierający 383 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)"

Części samochodów ciężarowych pakiet zawierający 383 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) "Części samochodów ciężarowych pakiet zawierający 383 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)" Lp. 1 Alternator A220 kpl 24V 372.000.0 2920PL0263911 szt. 1 4 STAR 200/266 2 Amortyzator kpl. 631 005 0488 2510PL0337752

Bardziej szczegółowo