KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1"

Transkrypt

1 Rysunek A1 Piktogramy 1 3 EW.EK Naklejka AGRO-MASZ jedna linia 2 8 EW.EK Naklejka-instrukcja 3 3 EW.EK Naklejka-instrukcja 4 1 EW.EK Naklejka-instrukcja 5 1 EW.EK Naklejka-instrukcja 6 1 EW.EK Naklejka-instrukcja 7 1 EW.EK Naklejka-instrukcja 8 1 EW.EK Naklejka-instrukcja 9 3 EW.EK Naklejka hak

2 Rysunek A2 Piktogramy 2

3 Rysunek B1 Rama 1 1 AU.ES Rama środkowa AUCZH 2 1 BT.EK Oś kompletna 3 1 AU.ES Rama pod oś hydropak AUCZH 4 1 AU.ES Rama pod hydropak AUCZH 5 1 AU.EM Rama boczna kompletna prawa AUCZH40M 6 1 BT.EM Zaczep przód kompletny 7 1 BTWZ Profil kompletny odciąg przód 8 1 AU.EM Rama boczna kompletna lewa AUCZH40M 9 1 BT.EW Zamek IPT 3

4 Rysunek B2 Rama 1 2 AU.ES Uchwyt pod hak siewnika 2 2 AU.ES Hak siewnika 3 6 DIN M20 x 65 Śruba z łbem sześciokątnym 4 8 DIN A 21 Podkładka 5 8 DIN M20 Nakrętka 6 2 DIN M20 x 50 Śruba z łbem sześciokątnym 7 4 EW.SW Sworzeń regulacji głębokości 8 4 EW.EK Zawleczka 9 8 EW.EK cybant 100x140xM DIN A 17 Podkładka DIN M16 Nakrętka 12 2 EW.ET Sworzeń Fi30x BT.ES Sworzeń zawias tylny 14 6 BT.ET Podkładka sworznia zawiasu BT.ET Śruba sworznia EW.EK Zawleczka z zapinką fi EW.ES Sworzeń kompletny zaczep dolny przód Fi28\Fi DIN A 31 Podkładka 19 2 BT.ET Sworzeń wrzeciono zaczepowe 20 6 DIN AM8 x 1 stożkowa krótka Smarowniczka Typ A 21 2 AU.EW Blacha pod oś AU DIN M16 x 130 Śruba z łbem sześciokątnym 23 2 EW.ET Sworzeń Fi30x70 4

5 Rysunek C1 Rama sekcji 1 1 AU.ES Rama lewa składana 2 16 EW.EK Zawleczka z zapinką fi AU.EW Blokada łańcucha 4 2 DIN M8 x 25 Śruba z łbem sześciokątnym 5 2 DIN A 8,4 Podkładka 6 2 DIN M8 Nakrętka 5

6 Rysunek C2 Rama sekcji 1 1 AU.ES Rama prawa składana 2 1 AU.ES Wał strunowy Fi AU.ES Belka wzmocnienie pod dwa wały 4 2 EW.EM Wał crosskill podwójny 2m kompletny 5 1 AU.EW Ekran boczny 6 8 DIN A 21 Podkładka 7 30 DIN A 13 Podkładka 8 54 DIN M12 Nakrętka 9 6 DIN M20 Nakrętka 10 1 AU.ES Uchwyt wału podwójnego crosskill 11 1 AU.ES Uchwyt wału podwójnego crosskill MIR 12 6 EW.EK Łożysko z obudową FY DIN M20 x 70 Śruba z łbem sześciokątnym DIN A 17 Podkładka DIN M16 Nakrętka 16 8 DIN M16 x 55 Śruba z łbem sześciokątnym 17 4 DIN M16 x 55 Śruba z podsadzeniem kwadratowym z łbem półkulistym DIN M12x50 Śruby z łbem krytym z gniazdem sześciokątnym 19 2 DIN M12 x 45 Śruba z podsadzeniem kwadratowym z łbem półkulistym 6

7 Rysunek D1 Ramka pazurów 1 1 AU.ES Ramka sprężyn 2 8 AU.EM Ząb sprężysty kacza stopa 420H 3 4 AU.EW Mocowanie skręcane zębu 4 12 AU.EW Mocowanie skręcane zębu 5 24 DIN M12 x 120 Śruba z łbem sześciokątnym 6 24 DIN A 13 Podkładka 7 24 DIN M12 Nakrętka 8 8 AU.EK Gęsia stopa 260x DIN M10 x DIN A 10,5 Podkładka DIN M10 Nakrętka Śruba z łbem półkulistym z podsadzeniem kwadratowym niskim 7

8 KATALOG CZĘŚCI Rysunek D2 8 Ramka pazurów

9 Rysunek D2 Ramka pazurów 1 1 AU.EM Ramka sprężyn kompletna 2 1 AU.ES Rura regulacji przód pod śrubę rzymską 3 2 AU.ES Wahacz z rurą 4 2 AU.EW Łącznik AU.ES Wahacz przód 6 2 AU.ES Uchwyt rury regulacji głębokości z tulejkami 7 2 AU.ES Uchwyt włóki środek z tulejką 8 1 AU.ES Włóka środek skromna z uchwytami 9 30 DIN A 13 Podkładka DIN M12 Nakrętka DIN M12 x 45 Śruba z łbem sześciokątnym DIN A 17 Podkładka DIN M16 Nakrętka EW.EK Zawleczka z zapinką fi EW.ET Sworzeń Fi30x AU.EK Łańcuch trzymający włókę środek 17 8 EW.ET Sworzeń 30x70 pod smarowniczkę z kontrą DIN A 31 Podkładka 19 2 DIN M16 x 70 Śruba z łbem sześciokątnym 20 1 SN DIN AM8 x 1 stożkowa krótka Smarowniczka Typ A 22 2 EW.ET Sworzeń 25,5x DIN A 27 Podkładka 24 2 ISO x 40 Sprężyna ze sworzniem 25 4 AU.ES Wahacz mały 26 8 DIN G - 30 x 34 x 30 Tuleja 27 8 DIN G - 32 x 36 x 30 Tuleja 9

10 Rysunek E Siłowniki 1 2 EW.EK Cylinder CJ2F-16-63/36/ BT Siłownik główny 3 6 EW.ET Sworzeń 35x BT.EK Kołek sprężysty 5 12 DIN A 37 Podkładka 6 5 Sworzeń-01 Sworzeń 35x90 10

11 KATALOG CZĘŚCI Rysunek F Włóka (przód) 11

12 Rysunek F Włóka (przód) 1 2 AU.EW Szuflada włóki przód spawana 2 2 AUCZ40H Szuflada włóki przód spawana MIR 3 2 AU.EW Podkładka dystans włóki przód 4 1 AU.EW Włoka 20m 5 4 AU.EW Uchwyt sprężyny góra włóka 6 2 DIN M24 x 80 Śruba z łbem sześciokątnym 7 2 DIN Podkładka 8 2 DIN M24 Nakrętka 9 8 DIN A 21 Podkładka 10 4 DIN M12 x 60 Śruba z łbem sześciokątnym 11 4 DIN B 13 Podkładka 12 4 DIN M12 Nakrętka 13 2 AU.ES Napinacz przedniej włóki 14 1 AU.EM Włóka przód AUCZ40H 15 2 AUT Sprężyna naciskowa DIN A 13 Podkładka Śruba z podsadzeniem kwadratowym z łbem półkulistym 17 9 DIN M12 x DIN M12 Nakrętka 19 6 DIN M20 Nakrętka 20 4 DIN M20 x 70 Śruba z łbem sześciokątnym DIN A 17 Podkładka DIN M16 Nakrętka 23 2 EW.SW Sworzeń regulacji głębokości 24 2 EW.EK Zawleczka 25 2 AU.ES Regulacja włóki przód z uchwytem 26 4 DIN M16 x 75 Śruba z łbem sześciokątnym 27 4 AU.ET Tulejka podpierająca regulację włóki 28 2 DIN M24 Nakrętka 12

13 Rysunek G Włóka (tył) 1 1 AU.ES Belka wzmocnienie pod dwa wały 2 2 BT.ET Sworzeń FI25x AU.EK Sprężyna dociskowa włóki tył 4 2 AU.ET Tulejka sprężyny włóka tył 5 1 AU.ES Łącznik włóki tył 6 1 AUCZ40H Sprężyna dociskowa włóki tył MIR 7 1 AU.ES.00051_1_ AU.ES Uchwyt włóki tył pod sprężynę 9 1 AU.EW Włóka środkowa 10 8 DIN A 21 Podkładka DIN A 13 Podkładka DIN M12 Nakrętka 13 6 DIN M20 Nakrętka Śruba z podsadzeniem kwadratowym z łbem półkulistym 14 7 DIN M12 x ISO x 40 Sprężyna ze sworzniem DIN A 17 Podkładka DIN M16 Nakrętka 18 4 DIN M16 x 55 Śruba z podsadzeniem kwadratowym z łbem półkulistym 13

14 Rysunek H Zaczep 1 1 BT.ES Stopka z uchwytem sprężyny 2 1 BT.ES Belka zaczepowa z blachy 3 1 BT.ES Sworzeń główny skrętny zaczep 4 1 BT.ES Zaczep dyszel BT 5 1 BT.ES Zaczep pod tuleje 6 1 BT.ES Wieszak przewodów 7 1 BT.ET Sworzeń wrzeciono zaczepowe 8 4 BT.ET Śruba sworznia BT.EW Podkładka 10 3 BTWZ Tuleja ślizgowa Fi55x BTWZ Zaczep wrzeciono 12 2 BTWZ Bolec zaczepowy belki 13 5 DIN A 21 Podkładka 14 2 DIN AM8 x 1 stożkowa krótka Smarowniczka Typ A 15 1 DIN M20 x 140 Śruba z łbem sześciokątnym 16 4 DIN M20 x 180 Śruba z łbem sześciokątnym 17 3 DIN M20 Nakrętka 18 2 DIN M20 x 1,5 Nakrętka 19 2 EW.EK Zawleczka z zapinką fi EW.EK Zawleczka 21 1 EW.WG Sworzeń zagięty Fi20xL ISO x 90 Sprężyna ze sworzniem 14

Rysunek A1 Kalkomania 1

Rysunek A1 Kalkomania 1 Rysunek A1 Kalkomania 1 1 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 2 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja 3 1 EW.EK.00073 Naklejka-instrukcja 4 2 EW.EK.00078 Naklejka-instrukcja 5 2 EW.EK.00072 Naklejka-instrukcja

Bardziej szczegółowo

Piktogramy. Rysunek A

Piktogramy. Rysunek A Rysunek A Piktogramy 1 2 EW.EK.00050 Naklejka AGRO-MASZ 2 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 3 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja 4 1 EW.EK.00073 Naklejka-instrukcja 5 1 EW.EK.00079 Naklejka-instrukcja 6

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 1 1 PO.EM.00040 Ramka PO85 3+ kompletna 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 4 1 PL00289 Komplet +1 rama 85 5 4 PL00296

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 ATM0002 Agregat talerzowy 3.0m z wałem packer 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 ATM0002 Agregat talerzowy 3.0m z wałem packer 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję Rysunek R1 PLM0025 Pług dłutowy (piktogramy) 2 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00068 Piktogram

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 ASM0003 Agregat uprawowo-siewny 3m z wałem packer (piktogramy) 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami

Bardziej szczegółowo

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) Rysunek R1 NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY 1 1 EW00060 2 1 EW00061 3 1 EW00068 4 3 EW00063 5 1 EW00067 6 3 EW00066 7 2 EW00254 8 8 EW00062 OPIS Piktogram ostrzegawczy

Bardziej szczegółowo

APM0001 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem NON-STOP APN 30 LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY

APM0001 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem NON-STOP APN 30 LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY Rysunek R1 APM0001 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem NON-STOP APN 30 NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY 1 2 AP00030 2 3 3 EW00066 1 EW00060 4 1 EW00061 5 1 EW00068 6 1 EW00063 7 1 EW00067 8 4 EW00062 OPIS Naklejka

Bardziej szczegółowo

BTM0014 Brona talerzowa ciężka

BTM0014 Brona talerzowa ciężka Rysunek R1 BTM0014 Brona talerzowa ciężka 1 1 BT00437 Rama główna BTC 30M 2 2 BT00354 Uchwyt wału BT ciężka 3 1 BT00426 Ekran boczny pływający 4 1 BT00431 Ekran prawy 5 1 BT00406 Wał teownikowy Fi600 6

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00259 Piktogram

Bardziej szczegółowo

BTM0012 Piktogramy i naklejki

BTM0012 Piktogramy i naklejki Rysunek R1 BTM0012 Piktogramy i naklejki 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00063 Piktogram

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061

Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061 Rysunek R1 BTM0001 Brona talerzowa 3m (piktogramy) 1 3 EW00275 Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061 Piktogram

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

1 1 AP00179 Rama APP 2.6m z zębami 2 1 AP Kompletna rama APP 2.6m z talerzami i wałem rurowym 3 4 EW00004 Zawleczka z zapinką Fi AP00021

1 1 AP00179 Rama APP 2.6m z zębami 2 1 AP Kompletna rama APP 2.6m z talerzami i wałem rurowym 3 4 EW00004 Zawleczka z zapinką Fi AP00021 Rysunek R1 APM0007 Agregat podorywkowy AP Plus 2.6m 1 1 AP00179 Rama APP 2.6m z zębami 2 1 AP00217 Kompletna rama APP 2.6m z talerzami i wałem rurowym 3 4 EW00004 Zawleczka z zapinką Fi10 4 4 AP00021 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe

PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 PL00644-02 Ramka PO 3+ kompletna 2 1 PL00686 Zaczep POL kompletny 3 1 PL00687 Zawias główny PO 4 3 PL00825 Kieszeń POL z kopytami 5 1 PL00789 Cięgło 470

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. PLM0005 Piktogramy ostrzegawcze. Rysunek A

KATALOG CZĘŚCI. PLM0005 Piktogramy ostrzegawcze. Rysunek A Rysunek A PLM0005 Piktogramy ostrzegawcze 1 1 EW00060 Naklejka-instrukcja 2 1 EW00061 Naklejka-instrukcja 3 1 EW00068 Naklejka-instrukcja 4 1 EW00066 Naklejka hak 5 1 EW00062 Naklejka-instrukcja 6 1 EW00063

Bardziej szczegółowo

SIM0012 Piktogramy i kalkomania. Rysunek A1 LISTA CZĘŚCI NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY OPIS

SIM0012 Piktogramy i kalkomania. Rysunek A1 LISTA CZĘŚCI NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY OPIS Rysunek A1 SIM0012 Piktogramy i kalkomania 1 1 SI00957 Naklejka SN300 2 1 SI00553 AGRO-MASZ dwie linie 3 4 SI00556 odblask 140x200 4 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 5 1 EW00061

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Piktogram ostrzegawczy - Nie sięgać w obszar zgniatania 2 3 EW00066

Piktogram ostrzegawczy - Nie sięgać w obszar zgniatania 2 3 EW00066 Rysunek R1 APM0016 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem kołkowym APK 30 (piktogramy) 1 2 EW00062 Piktogram ostrzegawczy - Nie sięgać w obszar zgniatania 2 3 EW00066 Piktogram informacyjny - Punkt mocowania

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Pokrywy i drzwi /13/16 11/13/ / /- 130/- 152/- 150/- 153/- 151 M12 M /- 162

Pokrywy i drzwi /13/16 11/13/ / /- 130/- 152/- 150/- 153/- 151 M12 M /- 162 2010/2012 35/40 11/13/16 25 50 451 101 Łącznik środkowy D=35mm szczelina 11mm, bez wzmocnienia 451 120 Łącznik środkowy D=40mm szczelina 13mm, bez wzmocnienia 451 121 Łącznik środkowy D=40mm szczelina

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

SIM0006 SP200 lewa strona przód

SIM0006 SP200 lewa strona przód Rysunek R1 SIM0006 SP200 lewa strona przód LISTA CZĘŚCI 1 1 SI01039 Aparat wysiewający kompletny 2 1 SI00009 Wentylator 3 2 SI00953 Łożysko mieszadła 4 2 EL00013 Smarowniczka Typ A DIN 71412 - AM 6 5 1

Bardziej szczegółowo

Wzór do obliczenia odpowiedniej siły podnoszenia amortyzatorów do klap/pokryw kontenerowych.

Wzór do obliczenia odpowiedniej siły podnoszenia amortyzatorów do klap/pokryw kontenerowych. 2010/2012 Wzór do obliczenia odpowiedniej siły podnoszenia amortyzatorów do klap/pokryw kontenerowych. Po wybraniu z tabeli odpowiedniego amortyzatora gazowego wg. podanych wymiarów, pozostaje pytanie

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a

S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a 05.06.2009 min. 39 146 S u p l e m e n t t e c h n i c z n y V e r a n d a 2 0 0 9 19 51 8 238 70 108 SELT SPS ul. Głogowska 24a, 45-315 Opole 35 Wydział Żaluzji Fasadowych i Refleksoli ul. Pużaka 43,

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

Rolki i koła 1.1. Rolka poliamidowa na podłoża utwardzone i równe. Art. nr Nazwa Wymiar Uwagi

Rolki i koła 1.1. Rolka poliamidowa na podłoża utwardzone i równe. Art. nr Nazwa Wymiar Uwagi 2010/2012 Rolka poliamidowa na podłoża utwardzone i równe 400 011 01 300 336 41+2 81 160+8 L D+8 d+2 400 001 Rolka poliamid 31-130-180mm 400 000 Rolka poliamid 31-130-210mm 400 020 Rolka poliamid 31-1-1mm

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI -PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA T730 SPIS TREŚCI 1. Złożenie ogólne 4 2. Zestaw ścian 6

Bardziej szczegółowo

ZASILACZ DC 150W RKS-8000ZD-B

ZASILACZ DC 150W RKS-8000ZD-B OŚRODEK DWCZO-ROZWOJOWY 1.07.2010 DOKUMENTCJ KONSTRUKCYJN ZSILCZ DC 10W RKS-000ZD- 01_000ZD-.00.01_Zasilacz DC. Rysunek złoŝeniowy 02_000ZD-.00.02_Zasilacz DC. Rysunek złoŝeniowy elementów obudowy 03_000ZD-.01.01_Zasilacz

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth

Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych Grzegorz Weckwerth www.zpcz.pl Nazwa: Koło ślimakowe 0200134640 7/38 Przekładnia ślimakowa Cena: cennik poz. 1 Nazwa: Wałek ślimakowy 200159560 7/10

Bardziej szczegółowo

KATALOG ELEMENTÓW HWS HYDRAULICZNE OSŁONY PRZECIWWIATROWE E00FFS

KATALOG ELEMENTÓW HWS HYDRAULICZNE OSŁONY PRZECIWWIATROWE E00FFS KATALOG ELEMENTÓW HYDRAULICZNE OSŁONY E00FFS KONSTRUKCJA 1991200 9,1 ŁĄCZNIK DŁUGI MASZTU 1990590 1,5 ZŁĄCZE D20/2D16 MK 1991230 4,6 POZYCJONER STOŻKA -DW15 (na zapyt.) 1991205 36,5 PRZEGUB MASZTU (na

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 1. RAMA POŚREDNIA. KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 2 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 3 1.4 1.1 1.2 1.3 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 1.2 Stabilizator

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

/ / /- 101/- 102/- 103

/ / /- 101/- 102/- 103 2010/2012 Haki zaczepu 37 80 R 35 454 0 240 +/- 20 1 12 80 R 80 R 454 060 35 240 +/- 20 430 35 240 +/- 20 1120 454 051 454 052 454 0 Hak podnoszenia 35xmm R, zimnoformowany, S355J2G3, DIN 30722 454 051

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI

PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI PRZYCZEPA SKORUPOWA ROLNICZA T935 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRZYCZEPY SKORUPOWEJ ROLNICZEJ T935 SPIS TREŚCI 1. Rama główna 2. Część zaczepowa 3.

Bardziej szczegółowo

Nr rysunku producenta Rama wsporcza kpl. 1DSA Linka stalowa kpl. 2DSA

Nr rysunku producenta Rama wsporcza kpl. 1DSA Linka stalowa kpl. 2DSA I. Odbierak prądu L.p. Jednoramienny odbierak prądu 1DSA 150.03 7211458 10 Rama wsporcza kpl. 1DSA150.03.01 2208728 20 Napęd podnoszący kpl. 0DSA150.03.10 2208724 30 Linka stalowa kpl. 2DSA 150.03.22 2208725

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Żaluzja C_50. C RAL tak tak 3.0 m 3.0 m tak 2.5 m 2.5 m tak. Widok rozstrzelony. blacha osłonowa. uchwyt szyny. kątownik linki.

Żaluzja C_50. C RAL tak tak 3.0 m 3.0 m tak 2.5 m 2.5 m tak. Widok rozstrzelony. blacha osłonowa. uchwyt szyny. kątownik linki. Żaluzja C_50 Widok rozstrzelony blacha osłonowa uchwyt szyny szyna kątownik linki belka dolna prowadnica linkowa 2 napinacz linki kształt lameli kolorystyka napęd elektryczny napęd ręczny maksymalna szerokość

Bardziej szczegółowo