KATALOG CZĘŚCI. PLM0005 Piktogramy ostrzegawcze. Rysunek A

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG CZĘŚCI. PLM0005 Piktogramy ostrzegawcze. Rysunek A"

Transkrypt

1 Rysunek A PLM0005 Piktogramy ostrzegawcze 1 1 EW00060 Naklejka-instrukcja 2 1 EW00061 Naklejka-instrukcja 3 1 EW00068 Naklejka-instrukcja 4 1 EW00066 Naklejka hak 5 1 EW00062 Naklejka-instrukcja 6 1 EW00063 Naklejka-instrukcja 7 1 EW00067 Naklejka-instrukcja 8 5 EW00070 Naklejka-instrukcja 9 1 AP00030 Naklejka AGRO-MASZ 10 1 EW00057 Naklejka PJ EW00049 Naklejka

2 Rysunek B PLM0005 Kalkomania 1 1 PZ.EM Krój do PJ - kompletny 2 1 PL00602 Koło kopiujące z uchwytem 3 1 PL00549 Rama z zaczepem PJ 4 5 PL00536 Korpus kompletny z kieszenią PJ 2

3 Rysunek C PL00548 Zaczep PJ 1 1 PL00550 Zaczep przód łącznik 2 1 PL00551 Zaczep z blacha główna 3 1 PZ.WG Zaczep górny uchwyt dół 4 1 PZ.WG Zaczep górny prawy 5 1 PZ.WG Zaczep górny lewy 6 1 PL00552 Tuleja dystansowa zaczep górny z uchwytem 7 1 PL00553 Wrzeciono zaczepowe 8 1 PL00554 Sworzeń zaczepowy z gwintem 9 23 P24/O Podkładka płaska M24 ocynk NS24/O Nakrętka samokontrująca M24 ocynk 11 1 PZ.ET Bolec Wrzeciona PZ i PJ 12 1 PL00555 Śruba lewa 13 2 PL00559 Sworzeń Fi24x EW00004 Zawleczka z zapinką fi S24x120/8,8/O Śruba ocynk M24x120 8, S24x65/8,8/O Śruba ocynk M24x65 8,8 3

4 Rysunek D PL00549 Rama PJ 1 1 PL00548 Zaczep PJ 2 1 PL00561 Pług jednobelkowy PJ4 3 1 PL00570 Profil odciąg kompletny 4 1 PL00573 Śruba odciągu z uchwytem 5 1 PL00574 Sworzeń łączący Fi P20/O Podkładka płaska M20 ocynk 7 1 S20x1.5x170/10.9/O Śruba ocynk M20x1.5x NS20/O Nakrętka samokontrująca M20 ocynk 9 2 EW00058 Sworzeń 25,5x EL00026 Sprężyna ze sworzniem ISO x P27/O Podkładka płaska M27 ocynk 12 1 EW00056 Zaślepka gumowa profilu 120x PL00522 Rama PO S20x60/8.8/O Śruba ocynk M20x EL00027 Sprężyna ze sworzniem ISO x CG Cięgło Girmann (PJ wzdłużne) 17 1 PL00606 Bolec pług jednobelkowy 18 1 PL00605 Zawleczka Fi4.5 rozginana 4

5 Rysunek E PZ.EM Wrzeciono zaczepowe kompletne ze sworzniami 1 1 PL00553 Wrzeciono zaczepowe 2 1 PL00554 Sworzeń zaczepowy z gwintem 3 1 P24/O Podkładka płaska M24 ocynk 4 1 NS24/O Nakrętka samokontrująca M24 ocynk 5 1 PZ.ET Bolec Wrzeciona PZ i PJ 6 1 AS00055 Sprężyna ze sworzniem 5

6 Rysunek F PL00264 Kieszeń PJ 1 2 PO.WG Uchwyt kieszeni do ramy 2 1 PL00492 Wzmocnienie kieszeni 3 5 PL00493 dystans 32x PL00489 dystans 32x PZ.EW Grządziel blacha pionowa PJ 6 18 P20/O Podkładka płaska M20 ocynk 7 9 NS20/O Nakrętka samokontrująca M20 ocynk 8 1 S20x150/8.8/O Śruba z łbem sześciokątnym M20 x P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 10 1 NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk 11 3 S20x1,5x170/10.9/O Śruba z łbem sześciokątnym M20 x 1,5 x S20x1,5x90/10.9/O Śruba z łbem sześciokątnym M20 x 1,5 x P16/O Podkładka płaska M16 ocynk 14 1 S16x1,5x170/10.9/O Śruba z łbem sześciokątnym M16 x 1,5 x NS16/O Nakrętka samokontrująca M16 klasa 8 ocynk 16 1 S12x90/5,8/O Śruba ocynk M12x90 5,8 6

7 Rysunek G1 PL00536 Korpus kompletny z kieszenią PJ 1 1 PL00237 Kopyto prawe kompletne 2 1 PL00233 Uchwyt przedpłużka 3 1 PL00264 Kieszeń PJ 7

8 Rysunek G2 PL00237 Kopyto prawe kompletne 8

9 Rysunek G2 PL00237 Kopyto prawe kompletne 1 1 PL00326 Kopyto PO prawe 2 1 PL00340 Lemiesz 18 prawy 3 1 PL00251 Odkładnica prawa 4 1 PL00249 Pierś prawa 5 15 SP12x35/8,8/C Śruba płużna M12x35 8,8 czarna 6 1 PO.WG Uchwyt zagarniacza prawy 7 1 PO.WG Mocowanie podpory 8 1 PO.EK Ścinacz prawy 9 1 PL00343 Dłuto lewe 10 4 PL00784 Śruba do lemiesza M14x PL00785 Śruba do dłuta M12x PL Płoza krótka prawa 13 1 PO.ET Tuleja ustalająca 14 1 PO.WG Podpora deski 15 1 PO.ET Śruba regulacji kąta 16 2 P16/O Podkładka płaska M16 ocynk 17 2 N16/10/0 Nakrętka płaska M16 10 ocynk 18 2 P20/O Podkładka płaska M20 ocynk 19 1 S12x40/8.8/O Śruba ocynk M12x PL00321 Grządziel N12/8,8/C Nakrętka płaska M12 8,8 czarna 22 4 N20/8,0/C Nakrętka płaska M20 8,0 czarna 23 2 SZ16x90/8.8/O Śruba zamkowa M16x ocynk 24 9 P12/C Podkładka płaska M czarna 25 1 SP12x80/10.9/C Śruba płużna M12x czarna 9

10 Rysunek H PL00263 Mechanizm koła kompletny PJ 1 1 PL00422 Profil wewnętrzny mechanizmu koła 2 1 PL00423 Mechanizm koła PJ 3 1 PG/Walmot Pręty gwintowane Walmot 4 1 PL00424 Korba mechanizm PJ 5 1 EL00025 Sprężyna ze sworzniem 10 x N16/10/0 Nakrętka płaska M16 10 ocynk 8 2 S16x45/8.8/O Śruba ocynk M16x45 klasa PZ.EM Felga z oponą PZ P12/O Podkładka płaska M12 ocynk 11 6 NS12/O Nakrętka samokontrująca M12 ocynk 12 1 PZ.EM Piasta koła PJ 13 6 S12x40/8.8/O Śruba ocynk M12x

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85

Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 Rysunek R1 PLM0002 Pług obracalny 2015 rozstaw korpusów 85 1 1 PO.EM.00040 Ramka PO85 3+ kompletna 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 4 1 PL00289 Komplet +1 rama 85 5 4 PL00296

Bardziej szczegółowo

PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe

PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 PL00644-02 Ramka PO 3+ kompletna 2 1 PL00686 Zaczep POL kompletny 3 1 PL00687 Zawias główny PO 4 3 PL00825 Kieszeń POL z kopytami 5 1 PL00789 Cięgło 470

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00078 Zawias główny PO 3 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 4 1 PL00028 Ramka PO100 3+ kompletna

Bardziej szczegółowo

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm

PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm Rysunek R1 PLM0007 Pług resor 2015, rozstaw korpusów 100cm 1 1 PL00042 Zaczep i obrotnica 2014 2 1 PL00413 Siłownik regulacja szerokości 3 1 PL00028 Ramka PO 3+ kompletna 4 1 PL00372 Komplet +1 rama 100

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 PLM0014 Pług POL 3+1, koło zwykłe 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00259 Piktogram

Bardziej szczegółowo

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne

Rysunek R1. PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne Rysunek R1 PLM0018 Pług obracalny VARIO 4 skibowy zabezpieczenie zrywalne rama 140x140 rozstw100cm odkładnice pełne 2 1 1 PL01580 Rama POV 4 2 1 PL01586 Zawias główny POV kompletny 3 1 PL01615 Łącznik

Bardziej szczegółowo

1 1 AP00179 Rama APP 2.6m z zębami 2 1 AP Kompletna rama APP 2.6m z talerzami i wałem rurowym 3 4 EW00004 Zawleczka z zapinką Fi AP00021

1 1 AP00179 Rama APP 2.6m z zębami 2 1 AP Kompletna rama APP 2.6m z talerzami i wałem rurowym 3 4 EW00004 Zawleczka z zapinką Fi AP00021 Rysunek R1 APM0007 Agregat podorywkowy AP Plus 2.6m 1 1 AP00179 Rama APP 2.6m z zębami 2 1 AP00217 Kompletna rama APP 2.6m z talerzami i wałem rurowym 3 4 EW00004 Zawleczka z zapinką Fi10 4 4 AP00021 Sworzeń

Bardziej szczegółowo

Piktogram ostrzegawczy - Nie sięgać w obszar zgniatania 2 3 EW00066

Piktogram ostrzegawczy - Nie sięgać w obszar zgniatania 2 3 EW00066 Rysunek R1 APM0016 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem kołkowym APK 30 (piktogramy) 1 2 EW00062 Piktogram ostrzegawczy - Nie sięgać w obszar zgniatania 2 3 EW00066 Piktogram informacyjny - Punkt mocowania

Bardziej szczegółowo

APM0001 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem NON-STOP APN 30 LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY

APM0001 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem NON-STOP APN 30 LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY Rysunek R1 APM0001 Agregat podorywkowy z zabezpieczeniem NON-STOP APN 30 NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY 1 2 AP00030 2 3 3 EW00066 1 EW00060 4 1 EW00061 5 1 EW00068 6 1 EW00063 7 1 EW00067 8 4 EW00062 OPIS Naklejka

Bardziej szczegółowo

Piktogramy. Rysunek A

Piktogramy. Rysunek A Rysunek A Piktogramy 1 2 EW.EK.00050 Naklejka AGRO-MASZ 2 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 3 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja 4 1 EW.EK.00073 Naklejka-instrukcja 5 1 EW.EK.00079 Naklejka-instrukcja 6

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 ASM0003 Agregat uprawowo-siewny 3m z wałem packer (piktogramy) 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami

Bardziej szczegółowo

BTM0014 Brona talerzowa ciężka

BTM0014 Brona talerzowa ciężka Rysunek R1 BTM0014 Brona talerzowa ciężka 1 1 BT00437 Rama główna BTC 30M 2 2 BT00354 Uchwyt wału BT ciężka 3 1 BT00426 Ekran boczny pływający 4 1 BT00431 Ekran prawy 5 1 BT00406 Wał teownikowy Fi600 6

Bardziej szczegółowo

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY

BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) LISTA CZĘŚCI NUMER KATALOGOWY BTM0020 Brona mulczowa 7.5 m (piktogramy) Rysunek R1 NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY 1 1 EW00060 2 1 EW00061 3 1 EW00068 4 3 EW00063 5 1 EW00067 6 3 EW00066 7 2 EW00254 8 8 EW00062 OPIS Piktogram ostrzegawczy

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję Rysunek R1 PLM0025 Pług dłutowy (piktogramy) 2 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00068 Piktogram

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 ATM0002 Agregat talerzowy 3.0m z wałem packer 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1

Bardziej szczegółowo

BTM0012 Piktogramy i naklejki

BTM0012 Piktogramy i naklejki Rysunek R1 BTM0012 Piktogramy i naklejki 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1 EW00063 Piktogram

Bardziej szczegółowo

Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061

Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061 Rysunek R1 BTM0001 Brona talerzowa 3m (piktogramy) 1 3 EW00275 Piktogram informacyjny - Punkt mocowania zawiesi pasowych 2 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 3 1 EW00061 Piktogram

Bardziej szczegółowo

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061

1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Rysunek R1 ATM0002 Agregat talerzowy 3.0m z wałem packer 1 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 2 1 EW00061 Piktogram ostrzegawczy - Wyłącz silnik przed czynnościami obsługowymi 3 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

Rysunek A1 Kalkomania 1

Rysunek A1 Kalkomania 1 Rysunek A1 Kalkomania 1 1 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 2 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja 3 1 EW.EK.00073 Naklejka-instrukcja 4 2 EW.EK.00078 Naklejka-instrukcja 5 2 EW.EK.00072 Naklejka-instrukcja

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1

KATALOG CZĘŚCI. Piktogramy. Rysunek A1 Rysunek A1 Piktogramy 1 3 EW.EK.00050 Naklejka AGRO-MASZ jedna linia 2 8 EW.EK.00072 Naklejka-instrukcja 3 3 EW.EK.00074 Naklejka-instrukcja 4 1 EW.EK.00070 Naklejka-instrukcja 5 1 EW.EK.00071 Naklejka-instrukcja

Bardziej szczegółowo

SIM0012 Piktogramy i kalkomania. Rysunek A1 LISTA CZĘŚCI NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY OPIS

SIM0012 Piktogramy i kalkomania. Rysunek A1 LISTA CZĘŚCI NR ILOŚĆ NUMER KATALOGOWY OPIS Rysunek A1 SIM0012 Piktogramy i kalkomania 1 1 SI00957 Naklejka SN300 2 1 SI00553 AGRO-MASZ dwie linie 3 4 SI00556 odblask 140x200 4 1 EW00060 Piktogram ostrzegawczy - Przeczytaj instrukcję 5 1 EW00061

Bardziej szczegółowo

SIM0006 SP200 lewa strona przód

SIM0006 SP200 lewa strona przód Rysunek R1 SIM0006 SP200 lewa strona przód LISTA CZĘŚCI 1 1 SI01039 Aparat wysiewający kompletny 2 1 SI00009 Wentylator 3 2 SI00953 Łożysko mieszadła 4 2 EL00013 Smarowniczka Typ A DIN 71412 - AM 6 5 1

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Części do maszyn uprawowych

Części do maszyn uprawowych Części do maszyn uprawowych Spis treści Bezpiecznik grządzieli M16x100... 113 Czop koła ze smarownikiem... 103 Dziób zęba AP 84... 121 Dziób zęba do małej nakładki AP701... 121 Gęsiostópka 1-otworowa...

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI (4) cennik ważny od 15.06.2015 ceny netto w EURO

KATALOG CZĘŚCI (4) cennik ważny od 15.06.2015 ceny netto w EURO KATALOG CZĘŚCI KATALOG CZĘŚCI () cennik ważny od.0.0 ceny netto w EURO SPIS TREŚCI. Uprawa Części do pługa Elementy przodka i obrotnika Ibis M+ Ibis L; MX Ibis XM Ibis XL Ibis XXL Vario XXL Vario XXL Korpusy

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 JM27000001 ŚRUBA IMBUSOWA M10x35 do MLT100 4 002 JM27000002 PODKŁADKA 10 do MLT100 4 003 JM27000003 PODKŁADKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL

LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ZAMIATARKI M-SWEEPER 900/P/PL Numer części Opis 0101-1 Osłona narożna lewa 0101-2 Osłona narożna szczotki prawa 0101-3 Koło przednie z hamulcem 0101-4 Pokrywa przednia kompletna

Bardziej szczegółowo

NAZWA NORMA RYSUNEK ZAKRES

NAZWA NORMA RYSUNEK ZAKRES Śruby NAZWA NORMA RYSUNEK ZAKRES z gwintem na części długości trzpienia kl. wł. mech. 5.6, 5.8, 8.8, z gwintem na całej długości trzpienia kl. wł. mech. 5.6, 5.8, 8.8, walcowym z gniazdem - imbusowa kl.

Bardziej szczegółowo

Pokrywy i drzwi /13/16 11/13/ / /- 130/- 152/- 150/- 153/- 151 M12 M /- 162

Pokrywy i drzwi /13/16 11/13/ / /- 130/- 152/- 150/- 153/- 151 M12 M /- 162 2010/2012 35/40 11/13/16 25 50 451 101 Łącznik środkowy D=35mm szczelina 11mm, bez wzmocnienia 451 120 Łącznik środkowy D=40mm szczelina 13mm, bez wzmocnienia 451 121 Łącznik środkowy D=40mm szczelina

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

STANOWISKO DO ĆWICZEŃ

STANOWISKO DO ĆWICZEŃ STANOWISKO DO ĆWICZEŃ CC500 INSTRUKCJE MONTAŻU WIDOK W STANIE ROZŁOŻONYM LISTA CZĘŚCI NUMER OPIS ILOŚĆ 1 LEWA PODSTAWA 1 2 PRAWA PODSTAWA 1 3 LEWA PIONOWA PODSTAWA 1 4 PRAWA PIONOWA PODSTAWA 1 5 TYLNY

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH 9 ODKŁADNICA 001/1 PU-S 10 ODKŁADNICA 001/1 PU-S LP. NAZWA CZ CI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILO UWAGI ZK 1 RAMA ODKŁADNICY 251N-01000000 1 PU-S35H 1 RAMA ODKŁADNICY 220N-01000000

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Wzór do obliczenia odpowiedniej siły podnoszenia amortyzatorów do klap/pokryw kontenerowych.

Wzór do obliczenia odpowiedniej siły podnoszenia amortyzatorów do klap/pokryw kontenerowych. 2010/2012 Wzór do obliczenia odpowiedniej siły podnoszenia amortyzatorów do klap/pokryw kontenerowych. Po wybraniu z tabeli odpowiedniego amortyzatora gazowego wg. podanych wymiarów, pozostaje pytanie

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

KOJA. Pługi Orne Zagonowe INSTRUKCJA OBSŁUGI KATALOG CZĘŚCI. Typ: POZ 594, 494, 485, 394, 385 PRODUCENT KABIN I MASZYN ROLNICZYCH

KOJA. Pługi Orne Zagonowe INSTRUKCJA OBSŁUGI KATALOG CZĘŚCI. Typ: POZ 594, 494, 485, 394, 385 PRODUCENT KABIN I MASZYN ROLNICZYCH KOJA PRODUCENT KABIN I MASZYN ROLNICZYCH ul.smolniki, -50 Stawiski tel. (0-6) 7-6-03, (0-6) 7-5- fax. (0-6) 7-5-33, e-mail: biuro@koja.com.pl www.koja.com.pl INSTRUKCJA OBSŁUGI KATALOG CZĘŚCI Pługi Orne

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

MIEJSKIE ZAKŁADY KOMUNIKACYJNE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

MIEJSKIE ZAKŁADY KOMUNIKACYJNE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością MIEJSKIE ZAKŁADY KOMUNIKACYJNE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 85-153 BYDGOSZCZ ul. Inowrocławska 11, skrytka poczt. B-1 nr 601 tel. centrali (52) 324 94 10, fax (52) 324 94 38 e-mail: zarz@mzk.bydgoszcz.pl,

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

ZASILACZ DC 150W RKS-8000ZD-B

ZASILACZ DC 150W RKS-8000ZD-B OŚRODEK DWCZO-ROZWOJOWY 1.07.2010 DOKUMENTCJ KONSTRUKCYJN ZSILCZ DC 10W RKS-000ZD- 01_000ZD-.00.01_Zasilacz DC. Rysunek złoŝeniowy 02_000ZD-.00.02_Zasilacz DC. Rysunek złoŝeniowy elementów obudowy 03_000ZD-.01.01_Zasilacz

Bardziej szczegółowo

CENTUM system cięgnowy kątowy. CENTUM Złączka widlasta wg DIN 71752 CENTUM 13/16

CENTUM system cięgnowy kątowy. CENTUM Złączka widlasta wg DIN 71752 CENTUM 13/16 CENTUM system cięgnowy kątowy System cięgnowy składa się ze: złączki widlastej, śruby rzymskiej i pręta gwintowanego CENTUM Złączka widlasta wg DIN 71752 Połączenie widlaste wg DIN 71752 Przykład zestawu

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL IN 7186 Atlas do ćwiczeń insportline ProfiGym C50

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL IN 7186 Atlas do ćwiczeń insportline ProfiGym C50 INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL IN 7186 Atlas do ćwiczeń insportline ProfiGym C50 SPIS TREŚCI WIDOK PO ROZŁOŻENIU...3 LISTA CZĘŚCI...4 INSTRUKCJE OBSŁUGI...6 2 WIDOK PO ROZŁOŻENIU 3 LISTA CZĘŚCI 4 5 INSTRUKCJE

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYSTAWKA DO KUKURYDZY SKŁADANA 6-RZĘDOWA 70/75/80 8-RZĘDOWA 75/80 KOREKTA NR 5 CA44-0011584 Tabl. 01 Tabl. 02 Tabl. 03 Tabl. 04 Tabl. 05 Tabl. 06 Tabl. 07 Tabl. 08 Tabl. 08A

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

Montaż mechanizmu samodomykacza w systemach: GEMINI 10, COMFORT 10, MAXIM 18, SINGLE 10, TOP 10, TOP 18. górna

Montaż mechanizmu samodomykacza w systemach: GEMINI 10, COMFORT 10, MAXIM 18, SINGLE 10, TOP 10, TOP 18. górna 366 i i 367 1 SEVROMATIC Instrukcja montażu A do drzwi przesuwnych Montaż mechanizmu samodomykacza w systemach: GEMINI 10, COMFORT 10, MAXIM 18, SINGLE 10, TOP 10, TOP 18 SEVROMATIC UWAGA! Mechanizm samodomykacza

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C.

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 & 1 K.C. FARTUCHY I ODBOJE 1 ODBÓJ GUMOWO-METALOWY M 8/47x34,5mm 40317211 1 ŚRUBA - PODUSZKA CHŁODNICY STAR 200 403.17.211 540000016809 2 3 4 5 ODBÓJ GUMOWY M 8/39x34mm 46917229 2 ŚRUBY - POD. CHŁODNICY STAR 742,1142

Bardziej szczegółowo

FPHU MARPOL Jawornik 297, 32-400 Myślenice tel. 695-186-397 535-111-429 www.marpol-ogrodzenia.pl e-mail: biuro@marpol-ogrodzenia.

FPHU MARPOL Jawornik 297, 32-400 Myślenice tel. 695-186-397 535-111-429 www.marpol-ogrodzenia.pl e-mail: biuro@marpol-ogrodzenia. FPHU MARPOL Jawornik 297, 32-400 Myślenice tel. 695-186-397 535-111-429 www.marpol-ogrodzenia.pl e-mail: biuro@marpol-ogrodzenia.pl OGRODZENIA BRAMY SIATKA PANELE PODMÓRÓWKI AUTOMATYKA USŁUGI KOMPLEKSOWE

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém

ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém ALUTEC K&K, a.s. Hliníkový konstrukční systém Nasze atuty: - fachowe doradztwo techniczne - krótki czas od projektu do realizacji - możliwość łatwej rozbudowy i modyfikacji konstrukcji - projektowanie

Bardziej szczegółowo

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA CZĘŚCI DO WIND ZAŁADOWCZYCH - PODESTÓW RUCHOMYCH - PLATFORM ZAŁADOWCZYCH www.windazaladowcza.pl tel. 697 915 317; 697 917 313; 42 276 25 68 SW80768PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80769PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80860PE

Bardziej szczegółowo