Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KT 260 S/W - 2,60 m

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KT 260 S/W - 2,60 m"

Transkrypt

1 R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.trawiasta 1 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP centrala + 6 fax Katalog części KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KT 260 S/W - 2,60 m przystosowana do pracy: - z walcami T 260 W - ze spulchniaczem T 260 S Białystok Wydanie 001 K2PL001

2 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: 2 SaMASZ Tab. 1 KT 260 S/W obr. 2 1

3 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: SaMASZ KT 260 S/W obr. Tab. 1 L.P. Części SaMASZ Części handlowe Nazwa części Liczba sztuk /1 Zespół tnący /1 Rama główna /1 Układ zawieszenia Przeniesienie napędu obr 1 Uwagi

4 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: SaMASZ KT 260 S/W - 0 obr. Tab

5 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: SaMASZ KT 260 S/W H - 0 obr. Tab. 2 L.P. Części SaMASZ Części handlowe Nazwa części Liczba sztuk /1 Zespół tnący /1 Rama główna /1 Układ zawieszenia Przeniesienie napędu - 0 obr 1 Uwagi

6 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: 6 SaMASZ Tab. 2 Układ zawieszenia

7 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: 7 SaMASZ Układ zawieszenia Tab. 2 L.P. Części SaMASZ Części handlowe Nazwa części Liczba sztuk 1 MIGA Amortyzator gumowo-met. 0x2 typ K 2 2 MIGA Amortyzator gumowo-metalowy 0x1 MIGA Amortyzator gumowo-metalowy 0x1 2 MIHK Korek M1x1, 1 MZKK Kołek spręż. fi 1x0 nierdz. 6 MZZK Kołek spręż. fi x20 nierdz. 1 7 MZZK Kołek spręż. fi x6 nierdz. 1 MZZK Kołek spręż. fi x 2 MZZK Kołek spręż. fi x60 oc MZZK Kołek spręż. fi 6x0 oc. 1 MZZK Kołek spręż. fi x0 nierdz. MZZK Kołek spręż. fi x0 nierdz. 1 MIHK-0-00 Króciec 16x1, / 1/2" 2 1 MIHK Króciec 16x1, / /" 1 MZNS Nakrętka 6-kt. - M samozab. kl. oc. 16 MZNS Nakrętka 6-kt. - M10 samozab. kl. oc MZNZ Nakrętka 6-kt. - M kl. oc. 2 1 MZNZ Nakrętka 6-kt. - M kl. cz. 2 MZNZ Nakrętka 6-kt. M20 kl. oc. 20 MZNZ Nakrętka M1 cz. - B 1 21 MZNS Nakrętka złączna M16x1, 2 22 MITO Osłona na wtyk EURO HP10 2 MZSE Pierścień osadczy C Z 2 MZSE Pierścień osadczy Z MIIP Pierścień zacinający fi MZPP Podkładka pł. fi oc. 27 MZPP Podkładka pł. fi 10 oc. 1 2 MZPP Podkładka pł. fi 20 oc. 1 MZPP Podkładka pł. fi 22 oc. 1 0 MZPP Podkładka pł. fi oc. 2 1 MZPP Podkładka pł. fi 6 oc. 2 2 MZPS Podkładka spręż. fi oc. 2 MITP Pokrywa rur fi 7 x 0 MZZP Przetyczka Ax MIHP Przewód hyd. M16x1, L=1000 A-A 1 6 MIHP Przewód hyd. M16x1, L=2000 A-A 1 7 MIHP Przewód hydr. M16x1, A-A L=00 1 MIHP Przewód hydr. M16x1, A A L=100 MIHP Przewód hydr. M16x1, A-A L= MIHP Przewód hydr. M16x1, AA L= MIHP Przewód hydr. M16x1, AA L = MZSZ Sruba z lb. 6-kt. Mx kl.. oc. 2 MIIS Szekla fi 1 1 MITS Tuleja ślizgowa PCM00 6 MZUP Uszczelka miedziana fi MZUP Uszczelka miedziana fi1 7 MZZZ Zawleczka x60 (do rur) 2 MZZZ-00-0 Zawleczka x70 (do rur) 1 MIHZ-06-2 Zawór krańcowy V-1 1/2" NC - V MIHZ Zawór zwrotny sterowany - VBPSE _ cala L 1 1 MITZ Zaślepka plastikowa ok. 0x1 2 MIHZ Złączka trójnik M16x1, A16-6 MZWK Śruba Mx60 oc Dociskowa 2 MZSZ Śruba z łb. 6-kt. Mx2 kl.. oc. 1 MZSZ-0-00 Śruba z łb. 6-kt. Mx0 kl.. oc. 1 6 MZSZ Śruba z łb. 6-kt. M20x200 kl.. oc. 2 7 MZSZ Śruba z łb. 6-kt. Mx0 kl.. oc. --- MIHW Wtyczka EURO M16x MISP Sprężyna zapadki fi 1,6 - L= Podkładka dociskająca 2 Uwagi

8 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: SaMASZ Tab. 2 Układ zawieszenia

9 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: SaMASZ Układ zawieszenia Tab. 2 L.P. Części SaMASZ Części handlowe Nazwa części Liczba sztuk Tuleja dystansowa cylindra I Sworzeń sprężyn odciążających Rura zaworu krańcowego MITO Usztywnienie sprężyny Sworzeń zaczepu L - kat. II Sworzeń zaczepu P - kat. II Łańcuch ograniczający Sworzeń zaczepu górnego / Klucz wymiany noży / Sworzeń zawieszenia ramy Wspornik wału /2 Zaczep sprężyny dp-fi7x1 L /1 Śruba regulacyjna zaworu Zasuwa Sworzeń sprężyn odciążających Wieszak łańcucha Ramię ruchome /1 Ramię nośne Sworzeń ramienia ruchomego Dźwignia zapierająca Dźwignia sprężyn Zapadka blokady Sprężyna dźwigni Tuleja dystansowa cylindra II Tuleja dystansowa cylindra III Tuleja dystansowa Tuleja dystansowa dźwigni MISP-01-0 Sprężyna fi.1 - dp.fi7 - L Stopa podporowa /1 Mocowanie ramy Zaczep Dźwignia blokująca Zapadka prawa Sworzeń ramienia ruchomego Tuleja dźwigni sprężyn Zapadka lewa Sworzeń siłownika Siłownik podnoszenia MIHC Siłownik obrotu Pręt naciągu sprężyn (Fujarka) Zaczep sprężyny dp-fi70x1 L SO Sworzeń Fi, L= SZ Sworzeń fi.2 L-7 2 Uwagi

10 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: 10 SaMASZ Zespół tnący Tab R R 0 2 R 0 R

11 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: SaMASZ Zespół tnący Tab. L.P. Części SaMASZ Części handlowe Nazwa części Liczba Uwagi sztuk 1 MITK Korek wlewu oleju M22x1, stoż. 1 2 MZNS Nakrętka 6-kt. - M10 samozab. kl. oc. 6 MZNS-0-00 Nakrętka 6-kt. - M samozab. kl. oc. 0 MZNS Nakrętka 6-kt. - M1 samozab. kl. oc. MZNN Nakrętka 6-kt.- niska. M0x1, - kl. oc. 6 6 MZNS-0-62 Nakrętka kołnierzowa M - kl.10 oc 7 MZUO--000 Oring x 1 MZUO Oring 0x2, MZUO Oring 0x2, MZUO Oring 0x 6 MITO Osłona wałka przekładni BP S MZSE Pierścień osad. Z 7 1 MZIP Pierścień zabezpieczający fi 0 1 MZPP Podkładka pł. fi oc. 1 MZPP Podkładka pł. fi 10 oc. 16 MZPS Podkładka spręż. fi oc. 17 MZPS Podkładka spręż. fi 16 oc. 1 MZUS Simmering A0-0x72x7 6 MIIU Uchwyt mocowania osłony 0161R 1 20 MZWB Wkręt z łb. stoż. z gniaz. imb. oc.-m10x MZWB Wkręt z łb.stoż.z gniaz.imbus.mx20 oc MZWB Wkręt z łb.stoż.z gniaz.imbus.mx0 oc. 2 2 MZWP Wpust B 10xx16 6 MZWP Wpust B 10xx MZWP Wpust B 10xx MZLŻ Łożysko 607 2RS C 27 MZLŻ Łożysko 607 2RS N 2 MZSP Śruba M10x20 kl.. oc.z łb.grzyb.z pods. MZSP Śruba M10x2 kl.. oc.z łb.grzyb.z pods. 0 MZSZ Śruba z łb. 6-kt. M x20 kl.. oc. 1 MZSZ Śruba z łb. 6-kt. Mx2 kl.. oc. 2 MZSZ Śruba z łb. 6-kt. M16x kl.. oc. MZSI Śruba z łb.walc.gniaz.6-kt.m16x0 kl.10. oc. NISKI CB.R MIPS Przekładnia kątowa CB.R Pokrywka bębna dysku (rogatywka) Piasta dolna 6 MHOP odlew MIKW Koło zębate pośrednie Z /1 MIIO Obsada noża M - trzymak MINO Nóż skośny lewy xx MINO Nóż skośny prawy xx MIKW-0-00 Koło zębate pośrednie Z Listwa spawana Ślizg Dysk roboczy z bębnem Dysk roboczy Wałek napędowy L MIKW-0-1 Koło zębate napędowe Z MIKW Koło zębate talerza roboczego Z Pokrywka dysku Piasta górna dysku - prawa Piasta górna dysku Sworzeń koła pośredniego - górny Sworzeń koła pośredniego - dolny Zamknięcie listwy Zamknięcie listwy - Guma MZSZ-0-00 Śruba specjalna L Ślizg skrajny Trzymak nożowy Płoza Blacha osłony wałka 1

12 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: SaMASZ Tab. Rama główna

13 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: 1 SaMASZ Rama główna Tab. L.P. Części SaMASZ Części handlowe Nazwa części Liczba sztuk 1 MIIC Chwytka obrot-wahliwa 6 2 MIGG Gniazdo zatrzasku (gumowe) 1 MZZK Kołek spręż. fi x20 nierdz. 6 MZNS Nakrętka 6-kt. - M 6 samozab. kl. oc. 10 MZNS Nakrętka 6-kt. - M samozab. kl. oc. 1 6 MZNS Nakrętka 6-kt. - M10 samozab. kl. oc. 2 7 MZNS-0-00 Nakrętka 6-kt. - M samozab. kl. oc. 6 MZNS Nakrętka 6-kt. M20 samozab. kl. oc. 6 MZIN Nit zrywany fi - L= MZIN Nit zrywany fi - L=1 22 MZIN Nit zrywany fi6 - L=10 MIEK Odblask okrągły biały przykręcany 1 1 MZSE Pierścień osad. Z 1 1 MZPN Podkładka fi 6,6x2x1, 1 MZPP Podkładka pł. fi 6 oc. 16 MZPP Podkładka pł. fi oc MZPP Podkładka pł. fi 10 oc. 2 1 MZPP Podkładka pł. fi oc. MZPP Podkładka pł. fi 1 oc. 20 MZPP Podkładka pł. fi 16 oc. 21 MZPP Podkładka pł. fi 20 oc MZPS Podkładka spręż. fi oc. 2 2 MITP Pokrywa rur standard 21,mm (1/2") MITP Pokrywa rur standard.7mm (1") 2 MPIU Uchwyt obrotowy 26 MPIU Uchwyt standardowy xm 1 27 MIGW Wtyk zatrzasku (plastikowy) 1 2 MZZZ Zawleczka x60 (do rur) MZSP Śruba M x20 OC.PODS.. 0 MZSZ Śruba z łb. 6-kt. M 6x16 kl..6 oc. 1 MZSZ-00-0 Śruba z łb. 6-kt. M x kl.. oc. 2 2 MZSZ Śruba z łb. 6-kt. M x2 kl.. oc. 2 MZSZ Śruba z łb. 6-kt. M10x kl.. oc. 2 MZSZ-0-00 Śruba z łb. 6-kt. Mx kl.. oc. MZSZ Śruba z łb. 6-kt. Mx0 kl.. oc. 2 6 MZSZ Śruba z łb. 6-kt. M1x0 kl.. oc. 7 MZSZ Śruba z łb. 6-kt. M16x0 kl.. oc MZSZ Śruba z łb. 6-kt. M20x60 kl. 10. oc. 6 MZSI Śruba z łb.walc.gniazd.6-kt.m6x2 kl.. oc. 1 0 MZSI Śruba z łb.walc.gniazd.6-kt.m6x0 kl.. oc MITT Taśma przylepna L= Osłona podnoszona główna Osłona przednia /1 Rama spawana /1 Osłona brezentowa główna Osłona dolna Osłona brezentowa boczna Osłona boczna prawa Wstawka osłony bocznej prawa Wspornik osłony prawy Blokada transportowa prawa Tuleja blokady transportowej 1 SO Sworzeń fi - L=0 Uwagi

14 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: 1 SaMASZ Przeniesienie napędu obr Tab

15 SaMASZ Nazwa tabeli: Nr. tabeli: 1 Przeniesienie napędu obr Tab. L.P. Części SaMASZ Części handlowe Nazwa części Liczba sztuk 1 MZNZ Nakrętka 6-kt. - M kl. oc. 2 MZNS Nakrętka 6-kt. - M samozab. kl. oc. MITO Osłona stożkowa D MZPP Podkładka pł. fi oc. MZPP Podkładka pł. fi oc. 6 MIPS Przekładnia kątowa L 1 7 MIWB Wał B&P 7GT01FX007007PTA 1 MZSZ Śruba Mx0 kl.. oc. 2 MZSZ Śruba z łb. 6-kt. M x20 kl.. oc MZSZ-0-00 Śruba z łb. 6-kt. Mx0 kl.. oc Osłona wałka Osłona przekładni 1 Uwagi

16 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: 16 SaMASZ Przeniesienie napędu obr Tab

17 Nazwa tabeli: Nr. tabeli: 17 SaMASZ Przeniesienie napędu obr Tab. L.P. Części SaMASZ Części handlowe Nazwa części Liczba sztuk 1 MITO Osłona stożkowa D MITO Osłona wałka przekładni BP S MZPP Podkładka pł. fi oc. MZPS Podkładka spręż. fi oc. MIPS Przekładnia kątowa LS 1 6 MIIU Uchwyt mocowania osłony 01R 1 7 MIWB Wał B&P 7GT076FX007007RTA 1 MZSZ Śruba z łb. 6-kt. M x20 kl.. oc. Uwagi

Wersja: 6. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KDTC 340-3,40 m (0292) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 6. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KDTC 340-3,40 m (0292) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 1 1-11 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 198 NIP 9-19-9- centrala +8 8-0-31 fax +8 8-0-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Wersja: 6. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KDTC 300-3,00 m (0291) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 6. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA CENTRALNA KDTC 300-3,00 m (0291) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 5 5- Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 8 NIP -5-- centrala +8 85-0- fax +8 85-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CZOŁOWA KDF 300 S/W - 3,00 m (0572)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CZOŁOWA KDF 300 S/W - 3,00 m (0572) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 9-5-9-9 centrala +48 85 4 0 fax + 48 85 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP ---7 centrala + 70 fax + 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT

Bardziej szczegółowo

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 180-1,80 m (0221) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 180-1,80 m (0221) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 1 1-161 Białystok - Poland Rok założenia- 198 NIP 966-19-29-6 centrala +8 8 66-0-31 fax +8 8 66-0-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260 S/W - 2,60 m (0225) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 984 NIP 966-5-9-976 centrala +48 85 664 70 3 fax + 48 85 664 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m (0224) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m (0224) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-6 centrala + 5 66-0-31 fax + 5 66-0-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA DWUSTRONNA - 9,40 m KDD 940

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA DWUSTRONNA - 9,40 m KDD 940 SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y OLNICZE ok założenia - NIP --- centrala + 0 3 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIAKA DYSKOWA DWUSTONNA -,0 m

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220-2,20 m (222)

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220-2,20 m (222) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 966--9-976 centrala + 66 70 fax + 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 300-3,00 m (0227) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 7. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 300-3,00 m (0227) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 198 NIP 966-159-29-6 centrala +8 85 66-0-1 fax +8 85 66-0-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DWUSTRONNA KDD

KOSIARKA DYSKOWA DWUSTRONNA KDD R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 4 NIP -5-- centrala +4 5 4 0 fax + 4 5 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT

KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--92-976 centrala +8 8 66 70 fax + 8 8 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA DWUSTRONNA KDD 861-8,60 m (0606) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 4. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA DWUSTRONNA KDD 861-8,60 m (0606) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 1 1-11 Białystok - Poland Rok założenia- 198 NIP 9-19-9-7 centrala +8 8-70-31 fax +8 8-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA DWUSTRONNA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA DWUSTRONNA KDD 941-9,40 m (0616) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 4. Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA DWUSTRONNA KDD 941-9,40 m (0616) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland ok założenia- 98 NIP 9-9-9-7 centrala +8 8-70- fax +8 8-70- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIAKA DYSKOWA DWUSTONNA KDD 9-9,0

Bardziej szczegółowo

PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P4-530

PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P4-530 R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P-0,m

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CIĄGNIONA KDC 340 W - 3,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA CIĄGNIONA KDC 340 W - 3,40m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 966--9-96 centrala + 66 0 fax + 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 280-2,80m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 280-2,80m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5-6 Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966-5-9-976 centrala +8 85 66 70 3 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 9--9-9 centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,70 m (0682) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,70 m (0682) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 064/3 (H) - 1,35 m (0102) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 4. Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 064/3 (H) - 1,35 m (0102) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- 98 NIP 9-9-29-7 centrala +8 8-70-3 fax +8 8-70- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 0/3 (H)

Bardziej szczegółowo

Wersja: 1. Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,30 m (0680) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 1. Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,30 m (0680) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 064-1,35 m

Katalog części. Z 064-1,35 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 966--92-96 centrala + 66 0 fax + 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BĘBNOWA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/1-1,85 m Z 010/1 H - 1,85 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9-5-9-97 centrala +8 85 5 5 8 fax + 8 85 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. Smart 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K216PL000

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. Smart 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K216PL000 Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- 9 NIP 9-9-9- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG Smart 00 -,0 m Wersja: 0 Nr fabryczny: Białystok

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z010 (H)-

KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z010 (H)- R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--92-97 centrala +8 8 70 fax + 8 8 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BĘBNOWA

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. Smart 120-1,20 m Smart 120 K - 1,20 m

Katalog części PŁUG. Smart 120-1,20 m Smart 120 K - 1,20 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG Smart 0 -,0 m Smart 0 K -,0

Bardziej szczegółowo

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP

Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY D 30 WWP R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części WALEC WĄSKI PRAWY

Bardziej szczegółowo

Katalog części KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA ZE SPULCHNIACZEM. Z 010/4-2,10 m (107)

Katalog części KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA ZE SPULCHNIACZEM. Z 010/4-2,10 m (107) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 966--9-976 centrala + 66 70 fax + 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BĘBNOWA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 154-2,65m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 4 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PŁUG PSV 270-2,7m

Katalog części. PŁUG PSV 270-2,7m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 1-161 Białystok, ul.trawiasta 1 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 18 NIP 66-1-2-76 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 70 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 1. Katalog części. PŁUG SNIEŻNY SKŁADANY AlpS 401-4,00m Hardox. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 1. Katalog części. PŁUG SNIEŻNY SKŁADANY AlpS 401-4,00m Hardox. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala +4 4-0-3 fax +4 4-0-4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG SNIEŻNY

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 340-3,40 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 340-3,40 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 1-11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL--0-1- tel. (+) () 0 1 fax (+) () 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA DYSKOWA

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA CZOŁOWA K4BF 265-2,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA CZOŁOWA K4BF 265-2,65m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 8 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BĘBNOWA CZOŁOWA

Bardziej szczegółowo

Storm 330-3,30m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K480PL000

Storm 330-3,30m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K480PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-1 Białystok - Poland Rok założenia- 1984 NIP 966-159-29-76 centrala +48 85 664-70-1 fax +48 85 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Posypywarka ciągniona. Gobi 140-1,4 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Posypywarka ciągniona. Gobi 140-1,4 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Katalog części Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Posypywarka ciągniona Gobi 0 -, m Wersja: 0 Nr

Bardziej szczegółowo

Lama 121. Wersja: 0. Katalog części. Głowica kosząca. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K0388PL000

Lama 121. Wersja: 0. Katalog części. Głowica kosząca. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K0388PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 5 5-6 Białystok - Poland Rok założenia- 98 NIP 966-59-29-76 centrala +8 85 66-70- fax +8 85 66-70- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Głowica kosząca

Bardziej szczegółowo

Storm 300-3,00m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K481PL000

Storm 300-3,00m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K481PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-1 Białystok - Poland Rok założenia- 1984 NIP 966-159-29-76 centrala +48 85 664-70-31 fax +48 85 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. City 180-1,80 m City 180 K - 1,80 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. City 180-1,80 m City 180 K - 1,80 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG City 0 -,0 m City 0 K -,0 m Wersja: 0 Nr

Bardziej szczegółowo

Storm 270-2,70m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K482PL000

Storm 270-2,70m. Wersja: 0. Katalog części PŁUG ŚNIEŻNY UCHYLNY. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K482PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-1 Białystok - Poland Rok założenia- 1984 NIP 966-159-29-76 centrala +48 85 664-70- fax +48 85 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. City 220-2,20 m City 220 K - 2,20 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K0209PL000

Katalog części PŁUG. City 220-2,20 m City 220 K - 2,20 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K0209PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG City 0 -,0 m City 0 K -,0 m Nr fabryczny:

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 260-2,60 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 94 NIP PL-4-00-- tel. (+4) () 4 4 4 4 4 4 0 fax (+4) () 4 0 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. City 150-1,50 m City 150 K - 1,50 m City 150 H - 1,50 m City 150 HK - 1,50 m

Katalog części PŁUG. City 150-1,50 m City 150 K - 1,50 m City 150 H - 1,50 m City 150 HK - 1,50 m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - Katalog części NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl PŁUG City 0 -,0 m City 0 K -,0

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 231-2,3 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K202PL000

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 231-2,3 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K202PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Wersja: 0 Nr fabryczny: Białystok.0.

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. City 150-1,50 m City 150 K - 1,50 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K211PL000

Katalog części PŁUG. City 150-1,50 m City 150 K - 1,50 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K211PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG City 0 -,0 m City 0 K -,0 m Nr fabryczny:

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 271-2,7 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K203PL000

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 271-2,7 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K203PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Wersja: 0 Nr fabryczny: Białystok

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220 S/W - 2,20 m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDT 220 S/W - 2,20 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, -6 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia NIP PL--00-- tel. (+) () 6 6 66 70 fax (+) () 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 301-3,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K204PL000

Wersja: 0. Katalog części PŁUG. PSV 301-3,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok K204PL000 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV 0 -,0 m Wersja: 0 Nr fabryczny: Białystok

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 161-1,6 m

Katalog części PŁUG. PSV 161-1,6 m SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Nr fabryczny: Białystok 0.0. K00PL000

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m

Katalog części. PŁUG KOMUNALNY SAMOCHODOWY PSS 332 Safe H - 3,30m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 5- Białystok, ul.trawiasta 5 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 9 NIP 9-5-92-97 centrala + 5 5 5 fax + 5 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG KOMUNALNY

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 064/3-1,35m ogrod.

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 064/3-1,35m ogrod. Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 98 NIP PL--00--8 tel. (+8) (8) 8 8 70 3 fax (+8) (8) 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU

KATALOG CZĘŚCI. Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

Katalog części WALCE CZOŁOWE C 340 W

Katalog części WALCE CZOŁOWE C 340 W Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5-6 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 98 NIP PL-5-00--58 tel. (+8) (85) 65 5 8 65 5 8 66 70 3 fax (+8) (85) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1.

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA Wysięgnikowa KWF 650 KWF 650 E

Katalog części. KOSIARKA Wysięgnikowa KWF 650 KWF 650 E R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-1 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 184 NIP 66-15--76 centrala +48 85 6 70 31 fax + 48 85 6 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA WYSIĘGNIKOWA KWT

KOSIARKA WYSIĘGNIKOWA KWT R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-1 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 198 NIP 966-15-92-976 centrala +8 85 66 70 31 fax + 8 85 66 70 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z010-1,65m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z010-1,65m R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części KOSIARKA WYSIĘGNIKOWA. KWT 651 E (0934) - sterowanie elektryczne. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części KOSIARKA WYSIĘGNIKOWA. KWT 651 E (0934) - sterowanie elektryczne. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland Rok założenia- 14 NIP -1-2-76 centrala +4 5 4-70- fax +4 5 4-70- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA WYSIĘGNIKOWA

Bardziej szczegółowo

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części KOSIARKA WYSIĘGNIKOWA. KWT 651 EP (0935) - sterowanie proporcjonalne. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części KOSIARKA WYSIĘGNIKOWA. KWT 651 EP (0935) - sterowanie proporcjonalne. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-1 Białystok - Poland Rok założenia- 14 NIP 66-15-2-76 centrala +4 5 664--31 fax +4 5 664-- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA WYSIĘGNIKOWA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Firma SaMASZ SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m

KATALOG CZĘŚCI Z 108/7 2,50 m Z 128 2,90 m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta Rok załoŝenia 14 NIP PL-542-010--5 centrala +4 5 664 0 fax +4 5 664 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA. Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA. Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m. Sposób zamawiania części KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA TYLNA Z 108/2-1,7m Z 108/3-2,1m Z 108/4-2,5m Z 108/5-2,9m Z 108/6-3,3m Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok,

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

GŁOWICA KOSZĄCA / MOWING HEAD KW 140-1,40 m / 4' 7''

GŁOWICA KOSZĄCA / MOWING HEAD KW 140-1,40 m / 4' 7'' SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 5 5- Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 94 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +4 5 4-70- fax +4 5 4-70-4 e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Instrukcja obsługi Kosiarki bębnowe tylne Z18/2; Z108/3; Z108/4; Z108/5; Z108/6 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Na wyrób został wydany certyfikat nr 215/2001 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa.

Na wyrób został wydany certyfikat nr 215/2001 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa. Z 00/, m SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać:. dokładny adres zamawiającego,. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PŁUG SNIEŻNY SKŁADANY AlpS 300-3,00m

Katalog części. PŁUG SNIEŻNY SKŁADANY AlpS 300-3,00m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 184 NIP PL-54-010-1-58 tel. (+48) (85) 654 45 84 654 45 8 664 70 1 fax (+48) (85) 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PŁUG SNIEŻNY SKŁADANY AlpS 330-3,3m

Katalog części. PŁUG SNIEŻNY SKŁADANY AlpS 330-3,3m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 18 NIP PL-5-010-1-58 tel. (+8) (85) 65 5 8 65 5 8 66 70 1 fax (+8) (85) 66 70 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części / Spare parts list

Katalog części / Spare parts list SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia / Established in - MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części / Spare parts list

Katalog części / Spare parts list SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 98 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +8 8-0- fax +8 8-0- e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Na wyrób został wydany certyfikat nr 47/2003 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa.

Na wyrób został wydany certyfikat nr 47/2003 z okresem waŝności od r. do r. przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby IBMER Warszawa. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać:. dokładny adres zamawiającego,. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ),. typ

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH 26 Poz. 1. 2. 3. 4. 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Nazwa zespołu Rama dolna kompletna z zaczepem obrotowym Podajnik folii kompletny Rama ruchoma kompletna Rama obrotowa kompletna Instalacja hydrauliczna

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo