KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH"

Transkrypt

1 PRONAR Sp. z o.o NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: fax: KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH POSYPYWARKA SAMOZAŁADOWCZA PRONAR HZS10 WYDANIE 2B NR PUBLIKACJI 334N SP

2

3 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH POSYPYWARKA SAMOZAŁADOWCZA PRONAR HZS10 WYDANIE 2B NR PUBLIKACJI 334N SP

4 2

5 SPIS TREŚCI WSTĘP... 5 ZASADY KORZYSTANIA Z KATALOGU CZĘŚCI ZAMIENNYCH... 6 ZASADY ZAMAWIANIA CZĘŚCI ZAMIENNYCH... 8 OSŁONY ŁYŻKA NOGA UKŁAD DOZUJĄCY UKŁAD DOZUJĄCYZ MIESZADŁEM (OPT) SPRZĘGŁO ELASTYCZNE UKŁAD POSYPUJĄCY UKŁAD SKIEROWANIA SYPANIA UCHWYT TABLICY INSTALACJA HYDRAULICZNA SKRZYNKA HYDRAULICZNA INSTALACJA ELEKTRYCZNA SITO PLANDEKA HZS NALEPKI PŁYTA UNIWERSALNA (OPT) NOTATKI

6 4

7 WSTĘP Rozmieszczenie części w katalogu nie musi być kolejnością montażu/demontażu poszczególnych elementów. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzania w produkowanych maszynach zmian konstrukcyjnych ułatwiających obsługę oraz poprawiających jakość ich pracy. Katalog części zamiennych jest aktualny w dniu wydania. W przypadku niejasności należy kontaktować się ze Sprzedawcą lub bezpośrednio z Producentem. Adres Producenta PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A Narew Telefony kontaktowe

8 ZASADY KORZYSTANIA Z KATALOGU CZĘŚCI ZAMIENNYCH (1) Nazwa zespołu (2) Numer zespołu kompletnego (3) Rysunek zestawieniowy (4) Numer rysunku (5) Odniesienie do rysunku (rysunków) (6) Typ maszyny (7) Liczba porządkowa (8) Nazwa części (9) Typ części (10) Numer katalogowy (11) Ilość części w komplecie (12) Uwagi dotyczące części (13) Numer zmiany konstrukcyjnej Katalog części zamiennych zawiera rysunki zestawieniowe umieszczone po lewej stronie publikacji i odpowiadający mu wykaz części zamiennych po stronie prawej. Rysunek zestawieniowy oraz tabela z wykazem części zamiennych opisane są przy pomocy nazwy zespołu (1) oraz numeru zespołu kompletnego (2) jeżeli występuje. Ze względu na złożoność niektórych podzespołów cały układ może być podzielony na kilka widoków. Pierwszy człon numeru rysunku (4), oznacza grupę rysunków do której odnosi się cały układ, drugi człon numeru rysunku (4) oznacza kolejny rysunek w danej grupie. Przykładowo, jeżeli w danym zespole umieszczono 3 rysunki, to każdy z nich będzie oznakowany w sposób następujący 001/1, 001/2 i 001/3. Tabela z wykazem części zamiennych odnosząca się do tej grupy rysunkowej będzie opisana w polu (5) w sposób następujący: 001/1 001/3. Liczba porządkowa (7) umieszczona w tabeli odnosi się do pozycji części zaznaczonej na rysunku podzespołu. 6

9 Kolumna uwagi dotyczące części (12) może zawierać: - 003/1 odniesienie do rysunku danej części kompletnej, - OPT(x) wyposażenie opcjonalne maszyny (w nawiasie podano numer pozycji zespołu, którą dany element zastępuje) - ACC wyposażenie dodatkowe maszyny, ~ obowiązujące numery seryjne (np.: 00010~ obowiązuje od nr. seryjnego 00010; ~00009 obowiązuje do nr. seryjnego 00009) itp. W kolumnie zmiany konstrukcyjne (13) umieszczane są numery zmian dotyczące danej części (grupy części). Zmiany konstrukcyjne (jeżeli występują) umieszczone są na końcu Katalogu części zamiennych i dotyczą starszych wersji maszyny. Zmiany są oznaczone kolejno cyframi (1, 2, 3 ). W przypadku dokonanych zmian niektóre części mogą być zastąpione, zmodyfikowane, usunięte lub dodane w porównaniu z poprzednimi wersjami: A dodano część (część wprowadzona do użytku), C zmieniono numer części, D usunięto część, E dodano część z wyjątkiem wyżej wymienionych powodów, Q zmiana ilości PRZYKŁAD: 1(D) 1 pierwsza zmiana, D usunięto część Symbol połączenia. Występuje zwykle parami (np. A-A, B- B E-E itd.) maszyny. Strzałka umieszczona na rysunku zestawieniowym wskazuje normalny kierunek pracy (jazdy) 7

10 ZASADY ZAMAWIANIA CZĘŚCI ZAMIENNYCH Zamówienie części musi obejmować następujące pozycje: Nazwę części Typ części Numer katalogowy Ilość zamawianych części Typ maszyny i numer fabryczny Kompletne zamówienie musi zawierać również informacje o kontakcie telefonicznym z osobą zamawiającą oraz adresem dostarczenia przesyłki. 8

11 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH 9

12 OSŁONY 001/1 HZS10 10

13 OSŁONY 001/1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 2 OSŁONA WYLOTU 334N L 1 3 OSŁONA WYLOTU 334N P 1 4 OSŁONA 334N TUNEL 334N ILOŚĆ UWAGI ZK 18 ŚRUBA M8x35-A2-70 PN-EN ISO KZ/K/099/14 2(C) ŚRUBA M8x30-A2-70 PN-EN ISO ŚRUBA M8x20-A2-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZ. M8-A4-70 PN-EN ISO KZ/K/099/14 2(Q) NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZ. M8-A4-70 PN-EN ISO PODKŁADKA 8-200HV-A2 PN-EN ISO KZ/K/099/14 2(Q) PODKŁADKA 8-200HV-A2 PN-EN ISO OSŁONA WYLOTU 334N L 1 KZ/K/099/14 2(A) 25 OSŁONA WYLOTU 334N P 1 KZ/K/099/14 2(A) 26 ZESTAW OSŁON 334N KZ/K/099/14 2(A) 26.1 FARTUCH 334N FARTUCH 334N PŁASKOWNIK 334N ŚRUBA Z M6x20-A2-70 PN-87/M NAKRĘTKA SAMOZABEZPIECZ. M6-A4-70 PN-EN ISO PODKŁADKA 6-200HV-A2 PN-EN ISO

14 ŁYŻKA 334N /1 HZS10 12

15 ŁYŻKA 334N /1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 TULEJA ŚLIZGOWA TUP PODKŁADKA 5-100HV-Fe//Zn6//A PN-EN ISO ŚRUBA M8x20-8,8-A2J PN-EN ISO ŚRUBA M12x A2J PN-EN ISO NIT JEDNOSTRONNY 4,8x12-AlA/St-L PN-EN ISO PIERŚCIEŃ OSADCZY SPR. Z40 PN-81/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z 8,2-Fe//Zn9//A PN-77/M PODKŁADKA SPRĘŻYSTA Z 12,2-Fe//Zn9//A PN-77/M SMAROWNICZKA M8x1 PN-76/M PASEK ZAPIĘCIOWY 24x3 334N WSPORNIK TALERZA 334N TUZ 334N KORPUS SPAWANY 334N SWORZEŃ SIŁOWNIKA 334N SWORZEŃ SIŁOWNIKA 334N BLOKADA SWORZNIA 334N SWORZEŃ OBROTU 334N CZOP ZAWIESZENIA 237N SWORZEŃ 237N PRZETYCZKA 12x45 PN-ISO KÓŁKO I 29RPN ŁAŃCUCH G 2x12; l=300mm 17N PROWADNICA PLANDEKOWA H= KLAMRA ZACISKOWA 24x ILOŚĆ UWAGI ZK 13

16 NOGA 334N /1 HZS10 14

17 NOGA 334N /1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 ŁAŃCUCH L=250-2x12x25 165N KÓŁKO 29RPN STOPA 334N SWORZEŃ BLOKADY NOGI 334N WSPORNIK NOGI 334N ZAWLECZKA LST ŚRUBA M12X A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZ. M8-8-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZ. M12-8-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 8-100HV-Fe//Zn6//A PN-EN ISO PODKŁADKA HV-Fe//Zn6//A PN-EN ISO ILOŚĆ UWAGI ZK 15

18 UKŁAD DOZUJĄCY 334N /1 HZS10 16

19 UKŁAD DOZUJĄCY 334N /1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 FLANSZA 334N FLANSZA SPUSTOWA 334N PODAJNIK ŚLIMAKOWY 334N ILOŚĆ UWAGI ZK 4 SPRZĘGŁO ELASTYCZNE 334N /3 5 OBUDOWA SPRZĘGŁA 334N KZ/K/099/14 2(C) 5 OBUDOWA SPRZĘGŁA 334N ZESPÓŁ ŁOŻYSKOWY SKF FYWK 25 ZTR 2 KZ/K/099/14 2(C) 6 ZESPÓŁ ŁOŻYSKOWY SKF FYK 25 TR 2 7 ŚRUBA M8x55-A2-70 PN EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M8-A4-70 PN-EN ISO KZ/K/099/14 2(Q) 8 NAKRĘTKA SAMOZAB. M8-A4-70 PN-EN ISO PODKŁADKA 8-200HV-A2 PN-EN ISO KZ/K/099/14 2(Q) 9 PODKŁADKA 8-200HV-A2 PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2 PN-EN ISO ŚRUBA M12x30-A2-70 PN-EN ISO ŚRUBA M12x35-A2-70 PN-EN ISO ŚRUBA M12x45-A2-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M12-A4-70 PN-EN ISO FLANSZA SILNIKA 334N OSŁONKA 334N KZ/K/099/14 2(A) 17 ŚRUBA M8x25-A2-70 PN-87/M KZ/K/099/14 2(A) 18 ZAŚLEPKA WALCOWA SR KZ/K/099/14 2(A) 17

20 UKŁAD DOZUJĄCYZ MIESZADŁEM (OPT) 334N /2 HZS10 18

21 UKŁAD DOZUJĄCYZ MIESZADŁEM (OPT) 334N /2 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 FLANSZA SPUSTOWA 334N FLANSZA SILNIKA 334N PODAJNIK ŚLIMAKOWY 334N ILOŚĆ UWAGI ZK 4 SPRZĘGŁO ELASTYCZNE 334N /3 5 OBUDOWA SPRZĘGŁA 334N OSŁONKA 334N KORBA NAPĘDOWA 334N KORBA NAPĘDZANA 334N PODKŁADKA 334N RAMIE 334N FLANSZA 334N WAŁ 334N OBEJMA 334N POKRYWA CZOŁOWA SKF ECW ZESPÓŁ ŁOŻYSKOWY SKF FYWK 25 YTH 4 16 SMAROWNICZKA M6x1 PN-76/M PIERŚCIEŃ OSADCZY SPR. Z30x2 PN-81/M WPUST CZÓŁENKOWY 5x7.5 PN-88/M ŚRUBA Z M8x25-A2-70 PN-87/M ŚRUBA M8x55-A2-70 PN EN ISO ŚRUBA M12x30-A2-70 PN-EN ISO ŚRUBA M12x35-A2-70 PN-EN ISO ŚRUBA M12x40-A2-70 PN EN ISO ŚRUBA M12x45-A2-70 PN-EN ISO ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M10-10-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M8-A4-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M12-A4-70 PN-EN ISO PODKŁADKA 8-200HV-A2 PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2 PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2 PN-EN ISO TULEJA ŚLIZGOWA TUP ZAŚLEPKA WALCOWA SR

22 SPRZĘGŁO ELASTYCZNE 334N /3 HZS10 20

23 SPRZĘGŁO ELASTYCZNE 334N /3 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 TULEJKA SPRZĘGŁA 288N WKŁADKA SPRZĘGŁA 288N PIASTA OBROTÓW 334N PIASTA 334N ŚRUBA M8x45-A2-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M8-A4-70 PN-EN ISO PODKŁADKA 8-200HV-A2 PN-EN ISO ILOŚĆ UWAGI ZK 21

24 UKŁAD POSYPUJĄCY 334N /1 HZS10 22

25 UKŁAD POSYPUJĄCY 334N /1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 OSŁONA SILNIKA 334N OSŁONA GÓRNA 334N TALERZ POSYPUJĄCY 334N ŁOPATKA 19RPN PODKŁADKA 254N TARCZA 334N PIASTA TALERZA 334N ŚRUBA M8x25-A2-70 PN-EN ISO ŚRUBA M6x25-A2-70 PN-EN ISO ŚRUBA M8x20-A2-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M8-A4-70 PN-EN ISO PODKŁADKA 8-200HV-A2 PN-EN ISO OSŁONA TALERZA DOLNA 334N MOCOWANIE SILNIKA 334N ŚRUBA M12X30-A2-70 PN-EN ISO ŚRUBA M10X25-A2-70 PN-EN ISO ŚRUBA M8x16-A2-70 PN-EN ISO ŚRUBA M8x20-A2-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M12-A4-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M8-A4-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M10-A4-70 PN-EN ISO ILOŚĆ UWAGI ZK 13 ŚRUBA M6x16-A2-70 PN-EN ISO KZ/K/183/13 1(C) 13 ŚRUBA M6x20-A2-70 PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2 PN-EN ISO PODKŁADKA 8-200HV-A2 PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2 PN-EN ISO

26 UKŁAD SKIEROWANIA SYPANIA 334N /1 HZS10 24

27 UKŁAD SKIEROWANIA SYPANIA 334N /1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 SWOZREŃ L=295 mm 334N DŹWIGNIA 334N RAMIE A 334N WYLOT ZSYPU 334N RAMIE 334N DŹWIGNIA 334N ZAWLECZKA 2x16-St-A2J PN-EN ISO ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZABEZ. M10-8-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 6-200HV-A2 PN-EN ISO PODKŁADKA HV Fe//Zn6//A PN-EN ISO ŚRUBA M6x20-A2-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M6-A4-70 PN-EN ISO ILOŚĆ UWAGI ZK 25

28 UCHWYT TABLICY 334N /1 HZS10 26

29 UCHWYT TABLICY 334N /1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 WSPORNIK TABLICY 334N ŚRUBA M10X30-A2-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M10-A4-70 PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2 PN-EN ISO ILOŚĆ UWAGI ZK 27

30 INSTALACJA HYDRAULICZNA 334N /1 HZS10 28

31 INSTALACJA HYDRAULICZNA 334N /1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 ZAWÓR ZWROTNY RHD15LOMDCF KOLANO W10LCFX KOLANO W15LCFX TRÓJNIK REDUKCJA TR15_10_15LCFX KORPUS ZŁACZKI GE12LREDOMDCF KORPUS ZŁĄCZKI GE15LREDOMDCF KZ/K/099/14 2(Q) 6 KORPUS ZŁĄCZKI GE15LREDOMDCF PRZEWÓD 6C1 i C2-SIŁ2/2 08/02H1710L00495H0210L 2 8 CYLINDER 80sj45/240g2a20 106N RAL BANJO WH10LRKDSOMDCF KOLANO NASTAWNE EW12LOMDCF KOLANO NASTAWNE EW15LOMDCF KZ/K/099/14 2(Q) 11 KOLANO NASTAWNE EW15LOMDCF ŁĄCZNIK GZ15LCF KZ/K/099/14 2(Q) 12 ŁĄCZNIK GZ15LCF PRZEWÓD 12/02H1715L02800H0215L 2 14 SILNIK HYDRAULICZNY OMR RAL SILNIK HYDRAULICZNY OMM12,5 EM 151G RAL KORPUS ZŁĄCZKI GE10LR3/8EDOMDCF KORPUS ZŁĄCZKI GE10LR1/2EDOMDCF KORPUS ZŁĄCZKI GE12LM22X1,5EDOMDCF KORPUS ZŁĄCZKI GE15LM22X1.5EDOMDCF PRZYŁĄCZKA PROSTA PGE15LM26X1, DŁAWIK 185N PRZEWÓD 334N KZ/K/099/14 6B1-BLOK P 22 PRZEWÓD 334N B1-BLOK P 23 PRZEWÓD 334N BLOK T- 6B2 24 PRZEWÓD 334N SIŁ.1/2-6C2 25 PRZEWÓD 334N C1-SIŁ1/2 26 PRZEWÓD 334N BLOK A1- ŚLI. 27 PRZEWÓD 334N ŚLI.-BLOK B1 28 PRZEWÓD 334N BLOK A2-TAL. 29 PRZEWÓD 334N TAL.-BLOK B2 30 PRZEWÓD 334N ŚLI. OLEJ. 31 SKRZYNKA HYDRAULICZNA 334N /2 32 OPLOT L1000 SR1081 SGX25 334N OPLOT L500 SR1081 SGX25 334N OPLOT L800 SR1081 SGX25 334N ŚRUBA OTWOROWA 3/8" 58RPN OBEJMA AD S 8 37 OBEJMA AD C 2 38 PŁYTKA GÓRNA ADPS PŁYTKA GÓRNA ADPS SZYBKOZŁĄCZKA -WTYK CNV 08 2/2215M 2 2(Q) 29

32 INSTALACJA HYDRAULICZNA 334N /1 HZS10 30

33 INSTALACJA HYDRAULICZNA 334N /1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 41 ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO KZ/K/183/13 1(C) 41 ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M6x35-8,8-A2J PN-EN ISO USZCZELKA METALOWO GUMOWA PP45-C 4 44 OCZKO R1160 OC 3/8" 1 45 OCZKO R1250 OL 3/8" 1 46 BLOK HYDRAULICZNY ZS139 1 KZ/K/099/14 2(C) 46 BLOK HYDRAULICZNY R ZAWÓR SZEŚCIODROGOWY SVB04-12VDC 1 RAL ZATYCZKA WTYKU TF 12 R 2 49 ZAMEK HYDRAULICZNY VBPDE 3/8" L2CEXC 1 50 WSPORNIK FILTRA 334N KZ/K/099/14 2(A) 51 ŚRUBA PN-EN ISO KZ/K/099/14 2(A) 52 FILTR WYSOKOCIŚNIENIOWY FMM0504SCA10SP03 1 KZ/K/099/14 2(A) 31

34 SKRZYNKA HYDRAULICZNA 334N /2 HZS10 32

35 SKRZYNKA HYDRAULICZNA 334N /2 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 SKRZYNKA PRZÓD 334N SKRZYNKA TYŁ 334N PODKŁADKA SPR. Z 8,2-Fe//Zn9//A PN-77/M PODKŁADKA SPR. Z 6,1-Fe//Zn9//A PN-77/M ŚRUBA M10x45-A2-70 PN-EN ISO ŚRUBA M10x20-A2-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA M8-8-A2J PN-EN ISO ŚRUBA M6x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M4x25-8,8-A2J PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M10-A4-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M4-5-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2 PN-EN ISO PODKŁADKA 4-100HV-Fe/Zn5 PN-EN ISO ILOŚĆ UWAGI ZK 33

36 INSTALACJA ELEKTRYCZNA 334N /1 HZS10 34

37 INSTALACJA ELEKTRYCZNA 334N /1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILOŚĆ UWAGI ZK 1 WIĄZKA ZASILANIA 334N KZ/K 2(A) 1.1 OBUDOWA BEZPIECZNIKA BEZPIECZNIK UNIVAL 20A GNIAZDO 3-pin WIĄZKA STEROWANIA 334N KZ/K 2(A) 2.7 WTYCZKA 3-polowa WTYCZKA 7-polowa WN WIĄZKA ZASILAJĄCA 334N KZ/K 2(D) 3 PANEL STEROWNICZY HZS MODUŁ WYKONAWCZY HZS CZUJNIK INDUKCYJNY IME12-04BPSZW2K 1 6 SIŁOWNIK ELEKTRYCZNY LA LAMPA PRZECIWMGIELNA M56 czerwona 56/03/ ŻARÓWKA 12V P21W 1 9 LAMPA ZESPOLONA PRAWA W68P LAMPA ZESPOLONA LEWA W68L STANDARDOWA OPASKA KABLOWA 4.6x ŚRUBA M10x A2J PN-EN ISO ŚRUBA M8x20-A2-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M10-8-A2J PN-EN ISO PODKŁADKA 8-200HV-A2 PN-EN ISO PODKŁADKA HV Fe//Zn8//A PN-EN ISO WSPORNIK II 300N MOCOWANIE I 300N MOCOWANIE II 300N ŁĄCZNIK 220N UCHWYT PRZYSSAWKOWY 1 PKT PODKŁADKA 6-100HV-Fe//Zn6//A PN-EN ISO RĘKOJEŚĆ GWIAZDOWA P1-M6x ŚRUBA M6x20-5,8-B-Fe/Zn5 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M6-8-A2J PN-EN ISO ŚRUBA M4x12 PN-EN ISO PODKŁADKA 4-100HV A2J PN EN ISO PODKŁADKA SPR. Z4,1 Fe/Zn8 PN/M NAKRĘTKA M4 5 A2J PN-EN ISO WIĄZKA CZUJNIKA 334N KZ/K 2(A) 23* CZUJNIK INDUKCYJNY * w kompletacji silnika hydraulicznego OMM 12,5 35

38 SITO 334N /1 HZS10 36

39 SITO 334N /1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 SITO 334N ŚRUBA M10x25-A2-70 PN-EN ISO NAKRĘTKA SAMOZAB. M10-A4-70 PN-EN ISO PODKŁADKA HV-A2 PN-EN ISO ILOŚĆ UWAGI ZK 37

40 PLANDEKA HZS10 334N /1 HZS10 38

41 PLANDEKA HZS10 334N /1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 OCZKO OKRĄGŁE HAK S - CYNKOWANY ZACISK TULEJKOWY PRĘT 334N PRĘT 334N PLANDEKA 334N EKSPANDER 8 L= ILOŚĆ UWAGI ZK 39

42 NALEPKI 334N /1 HZS10 40

43 NALEPKI 334N /1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 NALEPKA XI 12RPN NALEPKA XII 12RPN NALEPKA V 142N NALEPKA NAZWA 334N ILOŚĆ UWAGI ZK 5 FOLIA OSTRZEGAWCZA LEWA 334N L 1 141X564 6 FOLIA OSTRZEGAWCZA PRAWA 334N P 1 141X564 7 NALEPKA OSTRZEGAWCZA IV 35RPN NALEPKA OSTRZEGAWCZA V 35RPN NALEPKA INFORMACYJNA I 35RPN

44 PŁYTA UNIWERSALNA (OPT) 334N /1 HZS10 42

45 PŁYTA UNIWERSALNA (OPT) 334N /1 HZS10 LP. NAZWA CZĘŚCI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) 1 SWORZEŃ 126N SWORZEŃ 126N ŁĄCZNIK 126N PRZYSTAWKA 334N SWORZEŃ ŁĄCZNIKA KOMPLETNY 63RPN SWORZEŃ ŁĄCZNIKA 63RPN KÓŁKO SPRĘŻYSTE 2.5x51 63RPN PRZETYCZKA SPRĘŻYSTA 12x55-Fe/Zn5c PN-ISO ŁAŃCUCH PIERŚCIENIOWY 2x12x25 L= KOŁEK SPRĘŻYSTY 6x40-C PN-EN ISO ZAWLECZKA 4x75-Fe//Zn12//A PN-ISO ILOŚĆ UWAGI ZK 43

46 NOTATKI 44

47 NOTATKI 45

48

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH POSYPYWARKA SAMOZAŁADOWCZA PRONAR WYDANIE: 3A-10-2015

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 9 7-0 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA PRONAR WYDANIE: A-06-05 NR PUBLIKACJI:335N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 681 63 29 17-210 Narew +48 85 681 63 81 ul. Mickewicza 101A fax: +48 85 681 63 83 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PIŁA DO GAŁĘZI PRONAR WYDANIE: 1A-06-2015 NR PUBLIKACJI:267N-00000000-SP

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH 9 ODKŁADNICA 001/1 PU-S 10 ODKŁADNICA 001/1 PU-S LP. NAZWA CZ CI TYP NUMER KATALOGOWY (NUMER NORMY) ILO UWAGI ZK 1 RAMA ODKŁADNICY 251N-01000000 1 PU-S35H 1 RAMA ODKŁADNICY 220N-01000000

Bardziej szczegółowo

katalog części zamiennych

katalog części zamiennych Pronar Sp. zo.o. tel.: +48 85 68 63 29 7-20 Narew +48 85 68 63 8 ul. Mickewicza 0A fax: +48 85 68 63 83 www.pronar.pl katalog części zamiennych KOSIARKA DYSKOWA pronar pronar pdf300c Wydanie: A-07-205

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka samozaładowcza. Spin S WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600

Katalog części. POSYPYWARKA Vortex 600 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200

Katalog części MOP 140 MOP 160 MOP 200 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI

ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ZGRABIARKA SIPMA ZK 350 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 4/2012 Sposób posługiwania się katalogiem przy zamawianiu części zamiennych:

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183

KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-183 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl OWIJARKA BEL SIPMA OS 7521 KATALOG CZĘŚCI Wydanie III 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV

KATALOG CZĘŚCI Wydanie IV PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184

KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl KOSIARKA ROTACYJNA Z-184 KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR T026, PRONAR T026M PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984

Katalog części. Owijarka bel. Spin WERSJA 1. SaMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. Trawiasta 15. Rok założenia 1984 SaMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 15 Rok założenia 1984 NIP 966-159-29-76 tel. (+48) (85) 664-70-31 fax (+48) (85) 664-70-41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH

KATALOG CZ CI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy

RAMA GŁÓWNA 1/2. Łańcuch rolniczy Lp...... 5. Nr strony Rama główna kompletna... 8 Podajnik folii... Wałek napinacza kpl 6 Rama dolna kompletna z układem hydraulicznym... 8 Rama obrotowa kompletna... Urządzenie do pionowego stawiania bel..

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154

Instrukcja obsługi KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 KATALOG CZĘŚCI Sposób zamawiania części UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: dokładny adres zamawiającego, dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2400 PRERIA KATALOG CZĘŚCI Wydanie XI 2013 Sposób posługiwania się katalogiem

Bardziej szczegółowo

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej

Katalog części do kosiarki rotacyjnej czołowej Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 4 NIP PL-54-00--5 centrala +4 5 4 70 3 fax +4 5 4 70 4 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części do kosiarki

Bardziej szczegółowo

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ

SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 KATALOG CZ SPULCHNIACZ POKOSÓW KOSIARKI ROTACYJNEJ Z-184/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2014 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U740/1 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE 4 2. RAMA AGREGATU UPRAWOWO-SIEWNEGO

Bardziej szczegółowo

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA

SIPMA RN 1000 BORYNA SIPMA RN 1500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 8 74 45 07 www.sipma.pl Rozsiewacze nawozów SIPMA RN 000 BORYNA SIPMA RN 500 BORYNA SIPMA RN 2000 BORYNA KATALOG CZĘŚCI Wydanie I - 20 2 Sposób

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U741 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY

Bardziej szczegółowo

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI

SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl ŁADOWACZ CZOŁOWY SIPMA LC 1500 HERKULES KATALOG CZĘŚCI Wydanie V 2011 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Ładowacz czołowy T-426

Ładowacz czołowy T-426 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowla 6, 0-69 Lublin tel. (+-) 7-50-7, 7-- fax (+-) 7-09-6 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Ładowacz czołowy T-6 KATALOG CZĘŚCI Wydanie 006 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064

KATALOG CZĘŚCI. Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana, -469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Rozsiewacz nawozów ANTEK N-064 PKWiU 29.32.34-90.90

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS

KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS KOSIARKA DYSKOWA DOLNONAPĘDOWA SIPMA KD 2510 KOS SIPMA KD 2910 KOS SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2015 Sposób posługiwania

Bardziej szczegółowo

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/

ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ ZŁOŻENIE / oznaczenie zespołów/ Do rysunku nr.1 L.p. Nr rys lub normy Nazwa części (zespołu) Ilość Uwagi 1 3052/05-01-00-000 Rama 1 2 3052/02-03-00-000 Skrzynia nasienna lewa 1 3 3052/02-02-00-000 Skrzynia

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U710,U710/1 Kruk KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Agregat U70,U70/ Kruk Nr publikacji 0 Rok wydania 0 Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Katalog części: Agregat U70, U70/ Kruk Tabela AGREGAT UPRAWOWY KRUK U-70 Nr na rys 7

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH .... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. 7. 8. 9. 0..... 5. 6. SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny... Mechanizm uwalniania bel... Odrzutnik bel... Zespół napędowy...

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu:

1. Informacje ogólne. 2. Spis treści katalogu: . Informacje ogólne Części zmienne do przenośnika pneumatycznego T 0 można zamawiać bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa,

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog części. Kosiarka bębnowa tylna Z 154 SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA: W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. dokładny adres zamawiającego, 2. dokładny adres wysyłkowy (miejsce odbioru ), 3.

Bardziej szczegółowo

Spare parts book MT

Spare parts book MT 2 Tabela 1: Rama główna z Ramą II. Lp. Nazwa części Numer katalogowy Ilość Kod 1 Rama głowna PH15/01.001 1 3254 2 Rama II PH15/01.002 1 3253 3 Wahacz lewy PH15/01.003 1 3382 4 Wahacz prawy PH15/01.004

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI

AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI AGREGAT UPRAWOWO - SIEWNY U818 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - AGREGAT U818 SPIS TREŚCI 1. ZŁOŻENIE OGÓLNE - AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z HYDROPAKIEM U818

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 3. Katalog części. KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA KBRP 160-1,6 m (373) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia- 8 NIP 66--2-6 centrala +8 8 66-0- fax +8 8 66-0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO - BOCZNA

Bardziej szczegółowo

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1.

Rok wydania 2012. Nr publikacji 1. Rok wydania 0. Nr publikacji. .... 5.. 7. 8. 9. 0.... 5. 7. 8. 9. 0..... 5.. 7 8 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Oś koła kompletna... Dyszel kompletny... Korpus prasy kompletny (wersja z obwiązywaniem siatką)...

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m

KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m KATALOG CZĘŚCI Z 146 1,40 m Z146/1 1,60m 1. SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI UWAGA! W zamówieniu wysyłanym do producenta lub do punktu sprzedaŝy naleŝy kaŝdorazowo podać: 1. Dokładny adres zamawiającego; 2. dokładny

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA

KOSIARKA ROTACYJNA BĘBNOWA TYLNA Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

MontaŜ główny ramy Tab. 1

MontaŜ główny ramy Tab. 1 MontaŜ główny ramy Tab. 1 Nr Nazwa Typ Nr części lub normy szt. Uwagi 1 Rama kpl. Z 2223/01-00-000.01 1 Apollo 14 i Apollo 16 1a Rama kpl. Z 2228/01-00-000.01 1 Apollo 11 1b Rama kpl. Z 2225/01-00-000.01

Bardziej szczegółowo

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok

Wersja: 0. Katalog części. Kosiarka bijakowa klasy średniej. Grino 200-2,0 m. SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- NIP --- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Kosiarka bijakowa

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900

KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 KATALOG CZĘŚCI 3/550;D 3/550 ;D 3/900 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

D 301 TL - 3,00 m (801)

D 301 TL - 3,00 m (801) R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-976 centrala +8 85 66 70 fax + 8 85 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części TRANSPORTER

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, -11 Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 1 NIP PL-2-0-21- centrala + 0 1 fax + 0 1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl KATALOG CZĘŚCI KOSIARKA ROTACYJNA

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU

KOSIARKA BIJAKOWA NA PANTOGRAFIE KANGU R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15 MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 1984 NIP 966-15-92-976 centrala + 85 664 70 31 fax + 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia

KATALOG CZĘŚCI. SIM0002 Rama i skrzynia Rysunek A1 SIM0002 Rama i skrzynia 14 1 SI00386 Skrzynia SR300 29 204 PO8/O Podkładka płaska M08 ocynk 31 102 NS8/O Nakrętka samokontrująca M8 ocynk 38 237 P10/O Podkładka płaska M10 ocynk 39 11 S10x30/8,8/O

Bardziej szczegółowo

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

Katalog Mazur 6. Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI Katalog części UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI W katalogu zestawiono wszystkie części, podzespoły i zespoły siewników SO52/2B i SO52/2C, pokazane na tablicach rysunkowych. Na każdej tablicy części

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAPĘDOWA CZOŁOWA. Z108/7 2,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł

Jednostka miary. Ilość ZAKRES PODSTAWOWY (P) 56 Silnik MS-05 (poz.1507) BW/148kW/64 / szt. 2 zł zł 23% zł zł Podatek brutto 1 Rozrusznik (poz.2) 6260000400 szt. 4 zł zł 23% zł zł 2 Zębnik rozrusznika (poz.3) 6260000401 szt. 6 zł zł 23% zł zł 3 Silnik hydrauliczny (poz.4) 6260003600 szt. 20 zł zł 23% zł zł 4 Wyzwalacz

Bardziej szczegółowo

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz

Katalog części PŁUG. PSV 181-1,8 m. SAMASZ Sp. z o.o. Poland, 15-161 Białystok, ul.trawiasta 15. Białystok 2011.11.13. K201PL000 Adam Kierkowicz R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + 0 fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części PŁUG PSV -, m Białystok 0.. K0PL000

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248

ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2016 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - ŁADOWACZE CZOŁOWE T248 SPIS TREŚCI 1. ŁADOWACZ KPL. 4 2. WYSIĘGNIK KPL. 6 3. INSTALACJA HYDRAULICZNA

Bardziej szczegółowo

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Dobre Miasto 2006 Biuro Handlu i Marketingu Wykaz tablic katalogowych Lp. Nazwa tablicy Nr tablicy 1 Blok cylindrowy 1 2 Układ sterowania silnika 2 3 Wał korbowy

Bardziej szczegółowo

PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT512

PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT512 KATALOG CZCI ZAMIENNYCH PRZYCZEPA ROLNICZA PRONAR PT5 WYDANIE 0A-0-0 (ROBOCZE) NR PUBLIKACJI 7N-00000000-SP E F 0 57 5 Przekrój A-A 0 57 5 A A 0 59 5 5 Przekrój B-B 9 9 9 5 5 5 55 5 5 Szczegół C 0 9 5

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003

Wersja: 3. Katalog części. ZGRABIARKA 13-Ramienna Z 470-4,70m (308) SaMASZ Sp. z o.o. Nr fabryczny: Białystok Wydanie 003 K308PL003 SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia- NIP --2- centrala + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części ZGRABIARKA -Ramienna Z 0 -,0m (0) Wersja: Nr

Bardziej szczegółowo

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI

3.UKŁAD KATALOGU I SPOSÓB ZAMAWIANIA CZĘŚCI 1.Przeznaczenie Pyrus ze stołem przebierczym jest maszyną jednorzędową, przyczepianą wyposażoną w pomost obsługi, napędzaną od WOM i zasilaną z z hydrauliki ciągnika. Pyrus służy do kopania ziemniaków

Bardziej szczegółowo

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m

Katalog części. PRZETRZĄSACZ KARUZELOWY P ,5m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok załoŝenia 14 NIP PL-54-010-1-5 tel. (+4) (5) 54 45 4 54 45 4 0 1 fax (+4) (5) 4 0 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - NIP --- centrala + fax + 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna (Starosielski)

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m

Katalog części. KOSIARKA DYSKOWA TYLNA KDL 240-2,40m Firma SaMASZ inŝ. Antoni Stolarski Poland, 5- Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia NIP PL-5-00--5 tel. (+) (5) 5 5 5 5 0 3 fax (+) (5) 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części KOSIARKA

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP

KOSIARKA ROTACYJNA DOLNONAP Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1

HURRICANE F-700 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F HAND - KOZY - 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH HURRICANE F - 700 HAND - KOZY - 1 HAND - KOZY - 2 Osłona noża i koło prowadzące 1 Rama kosiarki spawana 22 9 1536 041B 182 028 1 2 Osłona noża spawana 22 9 8549 010 182 029 1

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780

KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 KATALOG CZĘŚCI 4/780 id 4/780 W katalogu części na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych części siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej części należy odczytać numer

Bardziej szczegółowo

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 4. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, - Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 9--9-9 centrala +8 8 8 fax + 8 8 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka - ramienna

Bardziej szczegółowo

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI

PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI PRASA BELUJĄCA Z562 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 2015 PL 16-100 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 62 2 KATALOG CZĘŚCI - PRASA BELUJĄCA Z562 SPIS TREŚCI 1. OSŁONA KOMPLETNA 4 2. DYSZEL KOMPLETNY 6 3. KORPUS PRASY KOMPLETNEJ

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wóz paszowy T-614/1 PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Wóz paszowy T-614/1 PKWiU 29.32.65-50.70

Bardziej szczegółowo

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK

AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK SIPMA S.A. ul. Budowlana 26 20-469 Lublin, Polska tel. (+48) 81 74 45 071 www.sipma.pl AGREGAT UPRAWOWY SIPMA AU 260 DZIK KATALOG CZĘŚCI Wydanie I 2012 2 Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER

KATALOG CZĘŚCI WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1 DROMADER PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71, 744-12-81 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl WÓZEK SAMOZAŁADOWCZO-STERTUJĄCY T-150/1

Bardziej szczegółowo

Reservdellista MT12-15 (2015_1)

Reservdellista MT12-15 (2015_1) trejon.se 1 Tabela 1: Huvudram med ram II 1 Rama główna PH12-01.001 1 10728 2 Rama II PH12-01.002 1 10729 3 4 Wahacz lewy PH12-01.003 1 10733 5 Wahacz prawy PH12-01.004 1 10732 6 Tuleja ślizgowa I PH16-02.006

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2

KATALOG CZĘŚCI. Instrukcja obsługi. Kosiarki bębnowe tylne Z010; Z010/1; Z010/2 KATALOG CZĘŚCI Typ kosiarki Numer KTM Numer PKWiU Z010 (1,65 m) 0824-314-501-007 29.32.20-37.12 Z010/1 (1,85m) 0824-314-501-010 29.32.20-37.12 Z010/2 (2,10m) 0824-314-501-022 29.32.20-37.12 Sposób zamawiania

Bardziej szczegółowo

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul.

Wersja: 3. Katalog części. Zgrabiarka 11 - ramienna (Starosielski) Z 410-4,10m (304) SAMASZ Sp. z o.o. Poland, Białystok, ul. R SAMASZ Sp. z o.o. Poland, -6 Białystok, ul.trawiasta MASZYN Y ROLNICZE Rok założenia - 98 NIP 966--9-96 centrala +8 8 6 8 fax + 8 8 66 0 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części Zgrabiarka

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 1 1. RAMA POŚREDNIA. KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 2 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYWROTKI W1C 3 1.4 1.1 1.2 1.3 1.1 Rama pośrednia 1 GAL-028 1.2 Stabilizator

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 101A, 17-210 Narew tel./fax: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 82 +48 085 681 63 84 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 + www.pronar.pl KATALOG CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 1 katalogowy części Nazwa 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3

Bardziej szczegółowo

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA

oem_number_listing_info_pl.txt 132520 AMA Blok zaworowy 132024 AMA Zawór regulacji przepływu 132026 AMA Zawór regulacji przepływu 132555 AMA CZĘŚCI DO WIND ZAŁADOWCZYCH - PODESTÓW RUCHOMYCH - PLATFORM ZAŁADOWCZYCH www.windazaladowcza.pl tel. 697 915 317; 697 917 313; 42 276 25 68 SW80768PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80769PE ALBRIGHT STYCZNIK SW80860PE

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1

Tab. K1. Liczba szt. Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 Tab. K1 Nr katalogowy lub normy Rys.K1 Zbiornik sadzeniaków. Tabela K1 1 Kosz mały SZ1-2 1 PLANTER,, PLANTER1, 1 Kosz mały H SZ1-2/H 1 PLANTER/H, PLANTER1H 1 Kosz duży SZ3-2 1 PLANTER2, PLANTER2H, PLANTER3,

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części

KATALOG CZĘŚCI. Sposób zamawiania części Firma SaMASZ inŝ. Antoni stolarski Poland, 15-161 Białystok, ul. Trawiasta 30 Rok załoŝenia 1984 NIP PL-542-010-21-58 centrala +48 85 664 70 31 fax +48 85 664 70 41 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T020/T027 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T00/T0 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL - 00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T00/T0 SPIS TREŚCI. ZAWIESZENIE TANDEM, HAMULEC RĘCZNY T00. DRABINKA 0. ZAWIESZENIE TYLNE,

Bardziej szczegółowo

Lista części zamiennych # V D, F, A

Lista części zamiennych # V D, F, A Lista części zamiennych # 056364-230V D, F, A Nr masz.: 000/-0 do dzisiaj Rocznik: od 04/200 do dzisiaj Cechy szczególne: ergonomiczna konstrukcja Lista części zamiennych # 078353 . Uchwyt 2 . Uchwyt 6907

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI

PLATFORMA DO BEL T954 KATALOG CZĘŚCI PLATFORMA DO BEL T94 KATALOG CZĘŚCI WYDANIE I, 0 PL 6-00 SOKÓŁKA, ul. KRESOWA 6 KATALOG CZĘŚCI - PLATFORMA DO BEL T94 SPIS TREŚCI. BORTA 4. STOPKA PODPOROWA 6 3. ZAWIESZENIE, HAMULEC RĘCZNY 8 4. INSTALACJA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRONAR Sp. z o.o. 17-210 NAREW, UL. MICKIEWICZA 101A, WOJ. PODLASKIE tel.: +48 085 681 63 29 +48 085 681 64 29 +48 085 681 63 81 +48 085 681 63 82 fax: +48 085 681 63 83 +48 085 682 71 10 www.pronar.pl

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z593. Wydanie 01/2011 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH OWIJARKA SAMOZAŁADOWCZA Z59 Wydanie 0/0 SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH Lp. Tytuł tabeli Nr strony. Rama dolna kpl.... Rama ruchoma kpl... 7. Rama obrotowa kpl.... Ramię załadowcze

Bardziej szczegółowo

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko:

Nr sprawy: WP-M Załącznik nr 2 FORMULARZ CENOWY. Osoba prowadząca postępowanie ze strony Wykonawcy. Nazwisko: KHW S.A Nr sprawy: WP-M-171-042401-2016 Załącznik nr 2 Miejscowość: Data.. FORMULARZ CENOWY Pełna nazwa Wykonawcy: Siedziba Wykonawcy (adres): Województwo, powiat: NIP: REGON: Nr fax: - - - Osoba prowadząca

Bardziej szczegółowo

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

Katalog części. Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 15 15-161 Białystok - Poland MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE Rok założenia- 19 NIP 966-159-29-76 centrala + 5 66-70-31 fax + 5 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m

Katalog części. KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA Z 010/2-2,10 m Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski Poland, - Białystok, ul. Trawiasta 0 Rok założenia 8 NIP PL--0--8 tel. (+8) (8) 6 8 6 8 66 70 fax (+8) (8) 66 70 e-mail: samasz@samasz.pl www.samasz.pl Katalog części

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo