203 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
- Elżbieta Majewska
- 5 lat temu
1 203 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Sala aukcyjna Rynku Sztuki Łódź, ul. Wschodnia 69 (róg Narutowicza, I piętro) sobota, 27 kwietnia 2019 r., godz.12:00
2 Regulamin Domu Aukcyjnego Rynek Sztuki Sp. z o.o. I. Warunki zakupu dzieła sztuki w Domu Aukcyjnym podczas aukcji 1. Nabywca może zapoznać się z ofertą prezentowaną w siedzibie DA co najmniej pięć dni przed aukcją. Jest ona także dostępna na stronie DA - i ewentualnie stronach firm współpracujących jak i 2. Wstęp na aukcje jest wolny i nie obowiązuje wpłata wadium. 3. Wartość obiektu w ofercie aukcyjnej określona jest przez estymację (podaną w przedziale od dolnej do górnej granicy, w PLN). Obiekt może posiadać cenę gwarancyjną a jej wysokość jest informacją poufną, znaną tylko pracownikom DA. 4. Licytacja rozpoczyna się od ceny wywoławczej i prowadzona jest w górę. Chęć zakupu dzieła należy zgłosić poprzez podniesienie ręki, przesłanie zgłoszenia internetem albo danie innego, widocznego znaku aukcjonerowi. W aukcji można brać udział także telefonicznie lub przez internet za pośrednictwem portalu Onebid.pl. Firma nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne powodujące brak połącznia telefonicznego lub internetowego w czasie licytacji. 5. W przypadku licytacji najwyższa oferta cenowa zgłoszona przez Nabywcę powtarzana jest trzykrotnie, a następnie uderzenie młotka ogłasza zawarcie transakcji. Od tej chwili Nabywca zobowiązany jest do wykupienia dzieła. 6. Po zakończeniu aukcji istnieje możliwość zgłaszania ofert zakupu na obiekty niesprzedane, ale aukcjoner rozpatruje tylko te powyżej minimalnej kwoty estymacji. 7. Do każdej wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 18% obejmująca należność z tytułu praw autorskich - droit de suite. Podatek VAT liczony od marży jest wliczony w ww. prowizję i co za tym idzie nie jest doliczany do wylicytowanej kwoty odrębnie. Dzieło uważa się za sprzedane po wpłaceniu całej należnej kwoty do kasy lub na konto firmy. Wykupienie dzieła następuje po aukcji, najdalej siedem dni po jej zakończeniu. Płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. W ostatnim przypadku odbiór dzieła następuje po wpłynięciu należności na konto DA. Możliwe jest też wpłacenie 10% zadatku, wtedy Nabywca zobowiązany jest do zapłacenia pozostałej należności w terminie 7 dni od jego otrzymania przez DA lub innym, ustalonym przez strony. W tym czasie dzieło pozostaje w depozycie DA. Nieodebranie dzieła w ww. terminie oznacza przepadek zadatku i ponowne skierowanie go do sprzedaży. 8. Na życzenie Nabywcy DA wystawia bezpłatnie dokument potwierdzający nabycie dzieła (Potwierdzenie Zakupu) lub atest potwierdzający autentyczność. Klient może też zamówić pisemną opinię u eksperta. Jej koszt wynosi na ogół 2,5% wartości dzieła, jednak nie mniej niż 500,-zł (do uzgodnienia z właściwym ekspertem). 9. Nabywcy przysługuje 14 dniowy termin reklamacji liczony od dnia dostarczenia towaru. Reklamacje można składać listownie na adres: Rynek Sztuki sp. z o.o., ul. Wschodnia 69, Łódź, lub galeria@ryneksztuki.lodz.pl. W tym czasie możliwe jest zwrócenie dzieła i zwrot pieniędzy, ale jedynie pod warunkiem udowodnienia, że atrybucja dokonana przez eksperta DA jest błędna. 10. DA nie ponosi odpowiedzialności za stan prawny i fizyczne wady ukryte dzieł sztuki. 11. DA zastrzega sobie prawo do wycofania dzieła z licytacji bez podania przyczyn. 12. W przypadku dzieł wylicytowanych i zapłaconych a nieodebranych w ustalonym przez strony terminie DA nalicza opłatę za magazynowanie w wysokości 1 PLN dziennie. 13. Zgodnie z obowiązującym prawem Klientom kupującym na aukcji publicznej nie przysługuje 14 dniowy termin odstąpienia od umowy (D.U. z dn , poz.827, Art.38, p.11). 14. W przypadku zakupu dzieł sztuki o większych gabarytach istnieje możliwości dostarczenia ich do Klienta. Na terenie aglomeracji łódzkiej usługa jest bezpłatna. 15. Firma Rynek Sztuki sp. z o.o. jest zobowiązana do zbierania danych osobowych (miejsce zamieszkania i cechy identyfikacyjne dokumentu tożsamości) klientów dokonujących zakupów obiektów w cenie powyżej Euro (Dz.U. z 2000 r. nr 116, poz.1216 z późniejszymi zmianami) oraz w przypadku zakupu zabytków o wartości powyżej PLN (imię i nazwisko oraz PESEL w przypadku osoby fizycznej (Dz.U. z r. poz. 2249). Powyższe dane gromadzone są w Księdze Ewidencyjnej Zabytków Przyjętych lub Oferowanych do Zbycia i Wydanych Ekspertyzach obowiązującej od 2017 roku (Dz.U. jw.). RYNEK SZTUKI Sp. z o.o. ul. Wschodnia 69, Łódź, tel./fax.: kom ; galeria@ryneksztuki.lodz.pl
3 1. Klaudiusz Abramski(ur.1971) Flora z cyklu Ogrody mojej wyobraźni(1998) sygn.p.d. olej, płótno 100x81 Estymacja: Cena wywoławcza: Michel Adlen( ) Sekwana w Paryżu sygn.p.d.? litografia barwna 22.5x28 Estymacja: Cena wywoławcza: 200
4 3. Tadeusz Ajdukiewicz?( ) Czerkiesi sygn.p.d. olej, płótno 47.3x61 Estymacja: Cena wywoławcza: Stanisław Appenzeller( ) Martwa natura z bochenkiem chleba sygn.l.d. olej, płótno 32x40 Estymacja: Cena wywoławcza: 5.000
5 5. Andrzej M.Bartczak(ur.1945) RU67/68(1967/1968) sygn.dat.na odwrociu olej, papier, płótno, collage 61.5x49 Estymacja: Cena wywoławcza: Andrzej M.Bartczak(ur.1945) Horoskopy(1984) sygn.dat.śr.d. technika własna, płótno 100x75 Estymacja: Cena wywoławcza: 7.500
6 7. Andrzej M.Bartczak(ur.1945) W imię prawidłowej formy XVIII(2017) sygn.dat.na odwrociu olej, akryl, żywica, płótno 100x80 Estymacja: Cena wywoławcza: Dariusz Bąkowski(ur.1963) Tabaka sygn.b 1/1 /Tabaka/ BĄKOWSKI 1/1 brąz, marmur wys.23 Estymacja: Cena wywoławcza: 1.500
7 9. Henryk Berlewi( ) Siedzący Żyd sygn.p.d. ołówek, papier 26x16 Estymacja: Cena wywoławcza: 3.500
8 10. Marc Chagall( ) Okładka Derriére le Miroir (no 132, 1962, Mourlot #355) nsygn. litografia barwna 37.7x27.8 Estymacja: Cena wywoławcza: Marc Chagall( ) Wioska( Derrière le Mirroir no 225, 1977, Mourlot #917) nsygn. litografia barwna 30.5x41 Estymacja: Cena wywoławcza: 1.200
9 12. Charles J. Chaplin( ) Portret kobiety sygn.l.śr. olej, deska 60x46 (w owalu) Estymacja: Cena wywoławcza: Salvador Dali( ) Pierwsze spotkanie z cyklu Poszukiwanie św. Grala (1975) sygn.p.d. sucha igła barwna (179/249) 39.2x26.3 Estymacja: Cena wywoławcza: 6.500
10 14. Edward Dwurnik( ) Kraków(2012) sygn.dat.p.d. akwarela, tempera, papier 55x46 Estymacja: Cena wywoławcza: Edward Dwurnik( ) Czerwone tulipany(2012) sygn.dat.p.d. akwarela, tempera, papier 29.5x21 Estymacja: Cena wywoławcza: 3.500
11 16. Edward Dwurnik( ) Grucha i jabłko(2012) sygn.dat.p.d. akwarela, tempera, papier 29.5x21 Estymacja: Cena wywoławcza: Edward Dwurnik( ) Z cyklu Kraków(1967) sygn.dat.p.d. ołówek, papier 29.8x42 Estymacja: Cena wywoławcza: 4.000
12 18. C. Ghilli(Włochy, XIX/XX w.) wg Antonio Canova( ) Chłopiec czytający książkę(pocz.xx w.) sygn.c.ghilli alabaster wys.31 Estymacja: Cena wywoławcza: Andrzej Gieraga(ur.1934) Progresywny VIa(2012) sygn.na odwrociu akryl, płyta 100x80 Estymacja: Cena wywoławcza: 9.500
13 20. Krzysztof Gocek(ur.1964) Polskie siedlisko(2015) sygn.p.d.dat.na odwrociu olej, akryl, tektura 24x18 Estymacja: Cena wywoławcza: Leopold Gottlieb( ) Portret Kazimierza Sosnkowskiego(z teki Legiony Polskie, ) nsygn. litografia barwna 33x26 Estymacja: Cena wywoławcza: 400
14 22. Izabella Gustowska(ur.1948) Z cyklu Względne cechy podobieństwa nsygn.opisana na odwrociu technika własna, fotografia, papier/pilśnia 90x118 Estymacja: Cena wywoławcza: Henryk Hayden( ) Róże sygn.p.d. olej, płótno 27x35 Estymacja: Cena wywoławcza: 6.000
15 24. Stanisław Kamocki( ) Pejzaż z kopami siana(1935) sygn.p.d.dat.na odwrociu olej, płótno 75x100 Estymacja: Cena wywoławcza: Stanisław Kamocki( ) Drzewo sygn.p.d. olej, tektura 32.5x46 Estymacja: Cena wywoławcza: 7.500
16 26. Konstantin Karlsonn( ) Panorama Rygi(1888) sygn.dat.l.d. olej, płótno dublowane 35x60 Estymacja: Cena wywoławcza: 4.000
17 27. Mané-Katz( ) Szkice postaci sygn.p.d. kredka, papier 65x49.5 Estymacja: Cena wywoławcza: Józef Kidoń( ) Portret kobiety(1944) sygn.dat.l.g. pastel, papier 67x49.5 Estymacja: Cena wywoławcza: 2.500
18 29. Mojżesz Kisling wg( ) Wejście do obozu(ilustracja do: Héron de Villefosse, L'épopée bohémienne, Aux dépens d'un amateur, Paris, 1959) sygn.na kam.l.d. litografia barwna 28.2x c.w. 500 Estymacja: Cena wywoławcza: Mojżesz Kisling wg( ) Rodzeństwo(Ilustracja do: Héron de Villefosse, L'épopée bohémienne, Aux dépens d'un amateur, Paris, 1959) nsygn. litografia barwna 17x19 Estymacja: Cena wywoławcza: 500
19 31. Krzysztof Kiwerski(ur.1948) Okolice Whitney Museum of American Art(2018) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno 100x140 Estymacja: Cena wywoławcza: Aleksander Kobzdej( ) Robotnicy czytają gazetę(1950) sygn.dat.p.d. olej, płótno 97x137 Estymacja: Cena wywoławcza:
20 33. Wiktor Korecki( ) Pejzaż zimowy z drogą sygn.l.d. olej, płótno 64x95.5 Estymacja: Cena wywoławcza: Jerzy Kossak( ) Wspólny posiłek(1942) sygn.dat.l.d. olej, tektura 50x70 Estymacja: Cena wywoławcza:
21 35. Józef Męcina-Krzesz( ) W weselnej izbie sygn.p.g. akwarela, gwasz, papier 28x49 (w św.p-p) Estymacja: Cena wywoławcza: Lech Kunka( ) Kompozycja z trzema kołami sygn.p.d. technika własna, pilśnia 122x61 Estymacja: Cena wywoławcza:
22 37. Krystyna Liberska( ) Jesień(1991) sygn.dat.l.d. olej, pilśnia 47x61 Estymacja: Cena wywoławcza: Katarzyna Librowicz( ) Portret dziewczyny(1977) sygn.dat.p.d. olej, płótno 46x38 Estymacja: Cena wywoławcza: 950
23 40. Konstanty Mackiewicz( ) Alegoria przemysłu włókienniczego sygn.p.d. technika własna, collage, olej, pilśnia 40x92.5 Estymacja: Cena wywoławcza: Zdzisław Liszewski(ur.1930) Wiktoria sygn.zdzisław Liszewski, ZAR 165 aluminium wys.81 Estymacja: Cena wywoławcza: 3.800
24 41. Rafał Malczewski( ) Pejzaż z rzeką sygn.l.d. akwarela, papier 40x56.5 Estymacja: Cena wywoławcza: Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Fauna i Flora-dyptyk sygn.na odwrociu akryl, płyta 150x60, 150x60 Estymacja: Cena wywoławcza: 3.000
25 43. Anka Mierzejewska(ur.1970) Bez tytułu sygn.p.d. akryl, papier 100x70 Estymacja: Cena wywoławcza: Witold Monastyrski( ) Pejzaż z makami sygn.l.d. 33x48.5 olej, tektura Estymacja: Cena wywoławcza: 2.500
26 45. Adam Myjak(ur.1947) Popiersie nsygn. brąz 22x27x12 Estymacja: Cena wywoławcza:
27 46. Adam Myjak(ur.1947) Drzewo(1992) sygn.dat.p.d. węgiel, papier 66x51 Estymacja: Cena wywoławcza: Adam Myjak(ur.1947) Drzewo sygn.p.d. węgiel, papier 66x51 Estymacja: Cena wywoławcza: 2.500
28 48. Oleksa Nowakiwski( ) Pejzaż z Mogiły(17.III.1927) sygn.dat.p.d. olej, tektura 45x76.5 Estymacja: Cena wywoławcza: Jules Oosterlinck( ) Kwiaty w wazonie(1946) sygn.dat.p.d. olej, tektura 42x39 Estymacja: Cena wywoławcza: 500
29 50. Henryk Płóciennik(ur.1933) Bez tytułu sygn.na odwrociu olej, płótno 65x92 Estymacja: Cena wywoławcza: Henryk Płóciennik(ur.1933) Akt(1995) sygn.p.d.dat.na odwrociu olej, płótno 46x81 Estymacja: Cena wywoławcza: 3.500
30 52. Henryk Płóciennik(ur.1933) Akt(1986) sygn.dat.p.d. tusz, papier 17.5x24 Estymacja: Cena wywoławcza: Henryk Płóciennik(ur.1933) Ero III(1971) sygn.p.d.dat.śr.d. linoryt (e.a.) 30.1x24.8 Estymacja: Cena wywoławcza: 500
31 54. Podgrodzki(XX w.) Przystań(1974) sygn.dat.l.d. olej, płótno 65x76 Estymacja: Cena wywoławcza: 5.000
32 55. Władysław Popielarczyk( ) Postać wesoła(1961) sygn.dat.śr.d. technika własna, papier 29.5x18.5 Estymacja: Cena wywoławcza: Władysław Popielarczyk( ) Postać(1961) sygn.dat.l.d. technika własna, papier 32x23 Estymacja: Cena wywoławcza: 500
33 57. Władysław Popielarczyk( ) Kompozycja B16(1959) sygn.dat.p.d. technika własna, papier 14x20 Estymacja: Cena wywoławcza: Jerzy Potrzebowski( ) Akt sygn.p.d. olej, płótno 59.5x92 Estymacja: Cena wywoławcza: 5.000
34 59. Jerzy Potrzebowski( ) Na pastwisku sygn.l.d. olej, tektura 20.5x26. Estymacja: Cena wywoławcza: A. Rosalba(XIX w.) Gra w szachy sygn.p.d. pastel, papier 60x49.5 Estymacja: Cena wywoławcza: 4.500
35 61. Jolanta Rudzka-Habisiak(ur.1958) Knots(2018) sygn.p.d.dat.l.d. technika własna, relief, papier (3/20) 40x29.5 Estymacja: Cena wywoławcza: 850
36 62. Efraim i Menasze Seidenbeutel( ) Pejzaż podmiejski sygn.p.d. olej, płótno/sklejka 28.5x59.5 Estymacja: Cena wywoławcza: Adam Setkowicz( ) Zaprzęgi zimą sygn.l.d. akwarela, gwasz, papier 16x c.w Estymacja: Cena wywoławcza: Roman Sielski( ) Na plaży sygn.p.d. olej, płótno 50x c.w Estymacja: Cena wywoławcza: 5.000
37 65. Stanisław Bohusz-Siestrzeńcewicz( ) Wyjazd do miasta(wg obrazu Józefa Brandta W służbie bożej ) nsygn. tusz, papier/tektura 31x45 Estymacja: Cena wywoławcza: Maria Stangret(ur.1929) Kompozycja(2002) sygn.p.d.dat.na odwrociu olej, płótno 120x90 Estymacja: Cena wywoławcza:
38 67. Paweł Steller( ) Józef Piłsudski Pierwszy Marszałek Polski(1929) sygn.dat.p.d. drzeworyt 34x23.8 Estymacja: Cena wywoławcza: Jonasz Stern( ) Kompozycja nsygn. (odbitka współczesna) drzeworyt barwny 25x35.3 Estymacja: Cena wywoławcza: 3.500
39 69. Jonasz Stern( ) Cykl Semperit. 21. Marzec 1936 nsygn. (odbitki współczesne) 5 szt. drzeworyt 5.5x19, 35x25.4, 26x20.5, 26.8x15.8, 13x26.2 Estymacja: Cena wywoławcza: 4.000
40 70. Jonasz Stern( ) Motywy Krakowa( ) nsygn. (odbitki współczesne) 4 szt. drzeworyt 25.1x25.5, 25.2x25.5, 24.8x35.5, 25x35.2 Estymacja: Cena wywoławcza: 4.000
41 71. Leonard Stroynowski( ) Spacer wśród zbóż sygn.l.d. olej, tektura 51x71 Estymacja: Cena wywoławcza: Kazimierz Strzemiński( ) Pejzaż z drzewami sygn.l.d. olej, tektura 33x40 Estymacja: Cena wywoławcza: 2.500
42 73. Konstanty Szewczenko( ) Portret starego hucuła z fajką sygn.p.d. olej, tektura 49.5x33.5 Estymacja: Cena wywoławcza: Maurycy Trębacz( ) Portret chłopca sygn.p.d. olej, płótno 55x45 Estymacja: Cena wywoławcza: 7.500
43 75. Antoni Trzeszczkowski( ) Wieczorny zwiad sygn.p.d. olej, płótno/tektura 41x51.5 Estymacja: Cena wywoławcza: 5.700
44 76. Bolesław Utkin( ) Kompozycja z kwadratem w okręgu sygn.p.d. technika własna, sklejka śr.90 Estymacja: Cena wywoławcza: 8.000
45 77. Mosze Waldman( ) Ghetto(1947) sygn.dat.p.d. olej, płótno 50x65.5 Estymacja: Cena wywoławcza: 9.500
46 78. Józef Wasiołek( ) Pejzaż podmiejski(1980) sygn.dat.l.d. olej, płótno 46.5x61.5 Estymacja: Cena wywoławcza: Józef Wasiołek( ) Kwiaty w niebieskim wazonie sygn.p.d. olej, tektura 50x40 Estymacja: Cena wywoławcza: 2.500
47 80. Leonard Winterowski( ) Weterani wojenni(1915) sygn.dat.p.d. olej, tektura 33x50 Estymacja: Cena wywoławcza: Wincenty Wodzinowski( ) Zaloty sygn.p.d. olej, tektura 68x96 Estymacja: Cena wywoławcza: 6.500
48 82. Marcin Zaleski( ) Widok miasta sygn.p.d. olej, płótno 29x39 Estymacja: Cena wywoławcza: A.N.(XX w.) Scena wiejska sygn.nieczytelnie p.d. olej, płótno 59x80 Estymacja: Cena wywoławcza: 5.500
49 84. A.N.(XX w.) Kobieta w fotelu sygn.nieczytelnie p.d. olej, płótno 70.5x80 Estymacja: Cena wywoławcza: A.N.(XX w.) Pałacowe baszty(1932) sygn.nieczytelnie, dat.p.d. tusz, papier 24x20 Estymacja: Cena wywoławcza: 300
50 86. Brosza-wisior w typie biedermeier(xix/xx w.) nsygn. brak punc złoto pr.750, 11.4 g, zapięcie pr.500, szkło, ramka pozłacana, 4.2x3.8 Estymacja: Cena wywoławcza: Dzbanek do herbaty(niemcy, pocz.xx w.) sygn.800/ młotek/ IH(?)/łabędź srebro pr.800, 635 g, wys.18.5 Estymacja: Cena wywoławcza: 3.200
51 88. Figura Madonna Dobrej Nadziei z Bonsecours(I poł.xx w.) sygn.skrzyżowane widły [Volkstedt?, Paryż?] porcelana biała malowana, wys.40 Estymacja: Cena wywoławcza: Figura Polihymnia wg Mathurin Moreau[ ](Francja, XX w.) nsygn. brąz, odlew, wys.44.5 Estymacja: Cena wywoławcza: 3.200
52 91. Kaseta huculska(polska pod zaborami, pocz.xx w.) nsygn. drewno, metal, macica perłowa, koraliki, stolarka, intarsja, inkrustacja, 7.3x21.6x12.2 Estymacja: Cena wywoławcza: Figurka Zaklinacz węży[fakir](ćmielów, II poł.xx w.) nsygn.[proj. Lubomir Tomaszewski, 1960] porcelana biała, malowana, wys.14.5 Estymacja: Cena wywoławcza: 400
53 92. Koszyczek(Warszawa, po 1893) sygn.norblin i SKA/GALW./WARSZAWA/2022 plater, wys.20 Estymacja: Cena wywoławcza: Lustro neorokokowe z 2 świecznikami i konsolką(i poł.xx w.) sygn.monogram wiązany mało czytelny porcelana biała, malowana, złocenie, szkło, lustro 45x24, konsola 21x31.5x9 Estymacja: Cena wywoławcza: 1.800
54 94. Medal XXI Igrzysk Olimpijskich Montreal 1976 w etui(1976) nsygn.(medal z certyfikatem nr ) brąz patynowany, śr.5 etui sygn.copyright COJO / HUGUENIN SWITZERLAND Estymacja: Cena wywoławcza: 900
55 95. Papierośnica patriotyczna(polska, pocz.xx w.) nsygn. drewno czeczota, metalowe aplikacje, 12.5x9x1.5, niewielkie ubytki drewna Estymacja: Cena wywoławcza: Patera z 4 koszyczkami(niemcy, XIX/XX w.) sygn.półksiężyc/ korona/800 srebro pr.800 (koszyczki nie ocechowane tej samej próby), g, patera wys.28.5, śr.34, koszyczki wys.8, śr.9.5 Estymacja: Cena wywoławcza: 3.500
56 97. Pierścionek złoty z diamentami(iv ćw.xx w.) sygn.75 złoto białe pr.750 (18K), 3.6 g, 9 szt. diamentów łącznie 0.22 ct, barwa H-J, czystość VUS2-VS2, szlif brylantowy okrągły (certyfikat) Estymacja: Cena wywoławcza: Pierścionek złoty z diamentami(iv ćw.xx w.) sygn.750/krab? złoto białe pr.750 (18K), 4.9 g, diament 0.40 ct, wym m, barwa H, czystość SI2, szlif brylantowy okrągły, w fasonie 8 szt. brylantów łącznie 0.25 ct (certyfikat) Estymacja: Cena wywoławcza: 4.600
57 99. Puchar w typie biedermeier(xix/xxw.) nsygn. szkło kryształowe, szlifowane, biało-rubinowe, wys.17 Estymacja: Cena wywoławcza: Pudełko na afrodyzjak ze sceną erotyczną(paryż, II poł.xix w.) sygn.ed.pinaud/paris blacha mosiężna, emalia, 1.5x4.2x4.2 Estymacja: Cena wywoławcza: 900
58 101. Serwis do mokki dla 6 osób: dzbanek, mlecznik, cukiernica, filiżanki ze spodkami(francja, Limoges, II poł.xx w.) sygn.jean HAVILAND porcelana różowa, srebrzenie Estymacja: Cena wywoławcza: Wachlarz(pocz.XX w.) nsygn. jedwab, drewno, macica perłowa, cekiny, druk, aplikacja, dł.24.5 Estymacja: Cena wywoławcza: Wazon art deco(ii ćw.xx w.) nsygn. szkło kryształowe lane, barwione, wys.25 Estymacja: Cena wywoławcza: 600
59 104. Wazon na podstawie(chrl, II poł.xx w.) nsygn. metal, emalia, drewno, wys. z podstawą 35.5 Estymacja: Cena wywoławcza: Wazon zielony na podstawie(chrl, II poł.xx w.) nsygn. metal, emalia, drewno (podstawa klejona), wys. z podstawą 35 Estymacja: Cena wywoławcza: 600
60 106. Zegarek męski(szwajcaria, II ćw.xx w.) sygn.international Watch Co./SCHAFFHAUSEN, nr mech koperty złote pr.3, 11.9 g (nieoryginalne, bez numeru), śr.3.5 (opinia biegłego zegarmistrza) Estymacja: Cena wywoławcza: 3.000
61
199 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
199 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Sala aukcyjna Rynku Sztuki Łódź, ul. Wschodnia 69 (róg Narutowicza, I piętro) sobota, 27 października 2018 r., godz.12:00 Regulamin Domu Aukcyjnego Rynek Sztuki Sp. z o.o. I. Warunki
Bardziej szczegółowo175 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI. Sala aukcyjna Rynku Sztuki, Łódź, ul. Wschodnia 69 (róg Narutowicza, I piętro) sobota, 25 kwietnia 2015 r., godz.
175 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Sala aukcyjna Rynku Sztuki, Łódź, ul. Wschodnia 69 (róg Narutowicza, I piętro) sobota, 25 kwietnia 2015 r., godz.12:00 Regulamin Domu Aukcyjnego Rynek Sztuki Sp. z o.o. I. Warunki
Bardziej szczegółowoDo ceny wylicytowanej doliczana jest 18% opłata manipulacyjna domu aukcyjnego. Regulamin aukcji dostępny jest na stronie
Aukcja dzieł sztuki Czedekowski to specjalista od tzw. portretu reprezentacyjnego, a więc obrazów, na których widoczne są osoby portretowane w pozach i strojach wartych upamiętnienia. Artysta studiował
Bardziej szczegółowoBransoletka Art Déco. Kolczyki Art Déco. Pierścionek Art Déco. lata 1920 30. złoto pr. ok. 0,585, masa 9,72 g diamenty łącznie ok.
301 Bransoletka Art Déco lata 1920 30 złoto pr. ok. 0,585, masa 9,72 g diamenty łącznie ok. 0,90 ct cena wywoławcza: 5 500 zł estymacja: 7 500 9 000 zł 302 Kolczyki Art Déco Austro-Węgry, Wiedeń, XIX/XX
Bardziej szczegółowoRybki, Kotki, Pieski... dla Walentynek
Bardziej szczegółowoXIX AUKCJA PROMOCYJNA
XIX AUKCJA PROMOCYJNA Sala aukcyjna Rynku Sztuki, ul.wschodnia 69 (róg Narutowicza, I piętro), sobota, 16 listopada 2013 r., godz.12:00 Aukcja pod patronatem Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej
Bardziej szczegółowoZARZADZENIE NR K /2017. Dyrektora Drawieńskiego Parku Narodowego. z dnia r.
ZARZADZENIE NR K - 010 37/2017 Dyrektora Drawieńskiego Parku Narodowego z dnia 11.05.2017 r. w sprawie: sprzedaży biletów wstępu do Drawieńskiego Parku Narodowego (www.dpn.eparki.pl) 1 Na podstawie art.
Bardziej szczegółowoAukcja obrazów. 10 grudnia 2011r.
Bardziej szczegółowoFORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016
NUMER LICYTACYJNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016 Proszę odesłać dwie pierwsze strony wypełnionego formularza (zeskanowane lub zdjęcie) na adres e-mail:
Bardziej szczegółowoREGULAMIN I WARUNKI SPRZEDAŻY KONI na aukcji w Stadzie Ogierów w Łącku podczas WEEKENDU Z JNBT 19-20.10.2013
REGULAMIN I WARUNKI SPRZEDAŻY KONI na aukcji w Stadzie Ogierów w Łącku podczas WEEKENDU Z JNBT 19-20.10.2013 1 Wykaz koni przeznaczonych do sprzedaży 1. Stado Ogierów w Łącku razem z JNBT wystawia na sprzedaż
Bardziej szczegółowoREGULAMIN dla konsumentów. 1 Postanowienia ogólne
REGULAMIN dla konsumentów 1 Postanowienia ogólne 1. Internetowy sklep www.matbud.pl prowadzony jest przez Kazimierz Kula prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą MATBUD MATERIAŁY BUDOWLANE, zarejestrowaną
Bardziej szczegółowoX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda
X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda 16 listopada BARBARA JONSCHER INTYMNIE wystawa prac listopad Artissima, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa www.artissima.pl X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda Dom Aukcyjny
Bardziej szczegółowoRegulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży
Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży 1 Informacje ogólne Sklep internetowy działający pod adresem http://agapo.pl prowadzony jest przez firmę: PC-NET Rafał Latacz wpisaną
Bardziej szczegółowoXXI AUKCJA PROMOCYJNA
XXI AUKCJA PROMOCYJNA Sala aukcyjna Rynku Sztuki, ul.wschodnia 69 (róg Narutowicza, I piętro), sobota, 24 maja 2014 r., godz.12:00 Aukcja pod patronatem Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej i
Bardziej szczegółowoBALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU DAX COSMETICS obowiązujący od dnia 25.12.2014 roku
REGULAMIN SKLEPU DAX COSMETICS obowiązujący od dnia 25.12.2014 roku Regulamin określa zasady sprzedaży kosmetyków firmy Dax Cosmetics Sp. z o.o. oferowanych w sklepie internetowym sklep.dax.com.pl 1. Informacje
Bardziej szczegółowoREGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH
REGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH Niniejszy regulamin określa szczegółowe zasady przeprowadzenia licytacji ustnej na sprzedaż środków trwałych będących własnością Wydziału Oceanotechniki i
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO EURO KARTON P.P.U.H. EXPORT IMPORT TERESA TYRAKOWSKA I. Postanowienia ogólne 1.1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze Sklepu Internetowego. 1.2. Niniejszy Regulamin
Bardziej szczegółowo7 700 zł 9 000-11 000 7 700
Bardziej szczegółowoRegulamin. sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o.
Regulamin sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem www.sklep.estetiq.pl prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, nr NIP 631-22-05-436, nr Regon 276179410.
Bardziej szczegółowoRegulamin zakupów. I. Postanowienia ogólne
Regulamin zakupów I. Postanowienia ogólne 1. Sklep internetowy www.czerwonaszpilka.pl zwany dalej Sklep (Sprzedawca) działający pod adresem Bdirect Magdalena Szewczuk ul. Łubinowa 1/9 52-210 Wrocław, nip
Bardziej szczegółowoRegulamin. Sprzedaży książek i czasopism Wydawnictwa Uniwersytetu w Białymstoku
Sprzedawcą jest: Regulamin Sprzedaży książek i czasopism Wydawnictwa Uniwersytetu w Białymstoku Uniwersytet w Białymstoku, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14, 15-097 Białystok; Numer NIP: 542-23-83-747, REGON
Bardziej szczegółowoRegulamin sklepu internetowego Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie
Regulamin sklepu internetowego Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie Sklep internetowy, działający w domenie muzeumgniezno.pl, prowadzony jest przez Muzeum Początków Państwa Polskiego z siedzibą
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PISEMNEGO PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ POŁOŻONEJ WE WSI STARE BABICE. Organizator
Załącznik Nr 1 do Ogłoszenia o pisemnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej we wsi Stare Babice REGULAMIN PISEMNEGO PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI
Bardziej szczegółowoOGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. Zakład Gospodarki Komunalnej w Parzęczewie
Parzęczew, 22 lipca 2016 roku OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. 1. NAZWA I SIEDZIBA SPRZEDAJĄCEGO, 95-045 Parzęczew, ul. Południowa 5, NIP 732-00-18-353,
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU PODMIOTY ODPOWIEDZIALNE
REGULAMIN SKLEPU I. PODMIOTY ODPOWIEDZIALNE 1. Sklep internetowy drabiny-nowak.poznan.pl jest własnością P.H.U. NOWAK sp. z o.o. prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą P.H.U. NOWAK sp. z o.o. z
Bardziej szczegółowoRegulamin. Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu.
Regulamin Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu. I. Informacje ogólne 1. Sklep internetowy Scarpa Dolce działający pod adresem www.sklep.scarpadolce.pl jest
Bardziej szczegółowoRegulamin sprzedaży wysyłkowej. Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. 1 Postanowienia ogólne
Regulamin sprzedaży wysyłkowej Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie 1 Postanowienia ogólne 1. Sprzedaż wysyłkowa prowadzona jest przez Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, z siedzibą
Bardziej szczegółowolat 28 maja 2015, godz. 19.00 w siedzibie Sopockiego Domu Aukcyjnego Warszawa, ul. Nowy Świat 54/56 WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA:
25 lat AUKCJA 25 lat VARIA (6) 28 maja 2015, godz. 19.00 w siedzibie Sopockiego Domu Aukcyjnego Warszawa, ul. Nowy Świat 54/56 25 25 lat WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA: od 18 maja 2015 r. Warszawa, ul. Nowy Świat
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ.
REGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ. SWY 4939 Sporządziła: Katarzyna Kołaszewska Dnia: Zatwierdził:. Dnia: Przeglądu
Bardziej szczegółowoRegulamin 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 2. ZASADY DOKONYWANIA ZAKUPÓW
Regulamin 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE Sklep internetowy, działający pod adresem PHUWYSOKINSKI.PL, prowadzony jest przez firmę PHU Wysokiński Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa ul.adama Branickiego 9/90, działającą
Bardziej szczegółowoREGULAMIN REZERWACJI I SPRZEDAŻY BILETÓW W TEATRZE WIELKIM-OPERZE NARODOWEJ W WARSZAWIE REZERWACJA BILETÓW
REGULAMIN REZERWACJI I SPRZEDAŻY BILETÓW W TEATRZE WIELKIM-OPERZE NARODOWEJ W WARSZAWIE I. BILETY INDYWIDUALNE 1 REZERWACJA BILETÓW Rezerwacji można dokonywać osobiście w Biurze Organizacji Widowni Teatru
Bardziej szczegółowo3. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
REGULAMIN Postanowienia Ogólne 1. Warunki korzystania z oferty proponowanej przez sklep internetowy kuxido.com reguluje poniższy dokument, zwany w dalszej części "Regulaminem". 2. Właścicielem sklepu kuxido.com
Bardziej szczegółowo3.Sklep przyjmuje zamówienia za pośrednictwem strony www.hugoepapierosy.pl.
1.Postanowienia ogólne 1.Sklep internetowy hugo-epapierosy.pl działający pod adresem internetowym www.hugo-epapierosy.pl prowadzony jest przez P.H.U Hugo Sławomir Strzelczyk., z siedzibą w Oleśnicy (Rzeczpospolita
Bardziej szczegółowoZasady i warunki korzystania z usług Bydgoskiego Domu Aukcyjnego
REGULAMIN Zasady i warunki korzystania z usług Bydgoskiego Domu Aukcyjnego Rozdział I Cel i zadania Bydgoskiego Domu Aukcyjnego Rozdział II Postanowienia ogólne Rozdział III Obsługa nieruchomości Rozdział
Bardziej szczegółowoRegulamin promocji 5x% - Selgros
Regulamin promocji 5x% - Selgros Organizator: Sygma Banque Société Anonyme (Spółka Akcyjna) z siedzibą w Paryżu (75 009), 18, rue de Londres, Paris 75009, Francja, wpisana do rejestru handlu i spółek w
Bardziej szczegółowoI. POSTANOWIENIA OGÓLNE
Załącznik do Zarządzenia Nr 9/2013r. Dyrektora Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce z dnia 04/04/2013r. Regulamin przetargu ustnego (licytacji) na sprzedaż nieruchomości
Bardziej szczegółowoKropka Milena Brózda-Nikiel z siedzibą w Krakowie, 31-916, os. Ogrodowe 12/2.
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO KROPKASHOES.COM I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Sklep internetowy kropkashoes.com, dalej Sklep, działający pod adresem internetowym www.kropkashoes.com, dalej strona internetowa,
Bardziej szczegółowopostanowień REGULAMINU SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ FIRMY WAGI-KASY JAN WASILEWICZ
REGULAMIN SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ FIRMY WAGI-KASY JAN WASILEWICZ SIEDZIBA FIRMY: NAZWA FIRMY: WAGI-KASY JAN WASILEWICZ ORGAN REJESTRUJĄCY FIRMĘ: PREZYDENT MIASTA ŻYRARDOWA WPIS DO EWIDENCJI GOSPODARCZEJ
Bardziej szczegółowoABONAMENT NBP na monety polskie Ag 2014
ABONAMENT NBP na monety polskie Ag 2014 Twoje korzyści: - otrzymasz tyle monet każdej emisji, ile wykupisz abonamentów bez ograniczeń! - nie musisz posiadać konta w systemach licytacyjnych i przesyłać
Bardziej szczegółowo3. Zamówienia będą realizowane od 29 marca 2018 roku, gdy nastąpi zakończenie sprzedaży preorderu.
1. Sklep internetowy www.avixlouis.pl jest własnością firmy: Avi Kamil Zalewski, ul. Różana 1, 05-090 Raszyn, NIP: 534-239-38-38, REGON: 143193695 2. Zamówienia w sklepie można składać poprzez: sklep internetowy
Bardziej szczegółowo4. W sklepie oferowane są produkty fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych.
REGULAMIN SKLEPU OBOWIĄZUJĄCY DO DNIA 24.12.2014 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Sklep internetowy działający pod adresem: www.sklep.branq.eu prowadzony jest przez firmę: F.H.U. Rafał Zielonka mieszczącą się
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ATOMIK VIBES (aktualny na 2018 rok) I. Podstawowe pojęcia
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ATOMIK VIBES (aktualny na 2018 rok) I. Podstawowe pojęcia Sprzedawca Stworzyszenie Rozwoju Sportu, Muzyki i Rozrywki oraz polskiego wikliniarstwa Atomik Vibes z siedzibą
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO LONPOS.PL
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO LONPOS.PL Właścicielem sklepu internetowego LONPOS.PL jest: ul. Odrzańska 8/7, 30-408 Kraków NIP 679 249 93 65 REGON 120145725 tel. kom.: +48 604 952 332 I. Definicje Użyte
Bardziej szczegółowoRegulamin sklepu. I. Składanie zamówień
Regulamin sklepu Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma EMALPOL.PL "EMALPOL.PL" ul.myśliborska 53 03-185 Warszawa tel/fax 22 889 00 11 NIP: 7421189398 REGON 141537110 Konto bankowe : ING 91105010251000009093961754
Bardziej szczegółowoRegulamin Sklepu Internetowego strefatenisa.com.pl obowiązującego do
Regulamin Sklepu Internetowego strefatenisa.com.pl obowiązującego do 21.03.2017 I. INFORMACJE OGÓLNE 1. Właścicielem sklepu internetowego www.strefatenisa.com.pl jest Sp. z o.o. Sp. k., której biuro handlowe
Bardziej szczegółowoRegulamin przesyłania obrazów faktur drogą elektroniczną w PEC S.A. Wałbrzych
PEC S.A. WAŁBRZYCH Regulamin przesyłania obrazów faktur drogą elektroniczną w PEC S.A. Wałbrzych z dnia 30 maja 2018 r. 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy regulamin określa zasady przesyłania obrazów
Bardziej szczegółowoREGULAMIN AKCJI Zapełnimy Twoją lodówkę (zwany dalej Regulaminem ) z dnia 19 maja 2016 r.
REGULAMIN AKCJI Zapełnimy Twoją lodówkę (zwany dalej Regulaminem ) z dnia 19 maja 2016 r. 1 Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Akcji pod hasłem Zapełnimy Twoją lodówkę (zwanej dalej Akcją promocyjną
Bardziej szczegółowoRegulamin. 1 Informacje ogólne. 2 Oferta. 1. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu są podane w PLN i zawierają podatek VAT.
Regulamin 1 Informacje ogólne 1. Sklep działający pod adresem mi-tu.pl, zwany dalej Sklepem lub Sprzedawcą, prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Warunkiem dokonania zamówienia w Sklepie
Bardziej szczegółowo40. Aukcja Promocyjna
40. Aukcja Promocyjna Promocja polega na oferowaniu kolekcjonerom i inwestorom obrazów, rzeźb, grafik i wyrobów ceramicznych wykonanych przez przedstawicieli łódzkiego środowiska plastycznego, z niskimi
Bardziej szczegółowoKrokowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
K r o k o w s k i e P r z e d s i ę b i o r s t w o K o m u n a l n e Sp. z o.o. Żarnowiec 76, 84 110 Krokowa NIP 587-15-41-368 Regon 192742758 Kapitał zakł adowy 1.300.000 zł. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ
Bardziej szczegółowoBydgoszcz Antique Showcase
Bydgoszcz Antique Showcase 19 czerwca 2013, godz.18.00 Hotel Holiday Inn w Bydgoszczy I. Rzeczy osobliwe 1. Maselnica, porcelana, Ćmielów lata 30-te XX w. 2. Zegar niemieckiej firmy Kinzle z lat 30-tych
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU Sklepaeg.pl (obowiązujący od 25 grudnia 2014 do 31 grudnia 2016)
REGULAMIN SKLEPU Sklepaeg.pl (obowiązujący od 25 grudnia 2014 do 31 grudnia 2016) 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.sklepaeg.pl, prowadzony jest przez firmę CTC
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO numizmato.pl
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO numizmato.pl 1. Właścicielem sklepu jest Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972.
Bardziej szczegółowoRegulamin Kredyt 3x0% - OBI
I. Definicje Regulamin Kredyt 3x0% - OBI Organizator: Sygma Banque Société Anonyme (Spółka Akcyjna) z siedzibą w Paryżu (75 009), 18, rue de Londres, Paris 75009, Francja, wpisana do rejestru handlu i
Bardziej szczegółowoRegulamin Kredyt 36x0% - Praktiker
Regulamin Kredyt 36x0% - Praktiker I. Definicje. Organizator: Sygma Banque Société Anonyme (Spółka Akcyjna) z siedzibą w Paryżu (75 009), 18, rue de Londres, Paris 75009, Francja, wpisana do rejestru handlu
Bardziej szczegółowo1. Postanowienia ogólne
1. Postanowienia ogólne 1.1. Regulamin określa warunki i zasady sprzedaży usług edukacyjnych przez serwis internetowy www.erudio.com.pl należący do firmy ERUDIO Bartosz Zarębki z siedzibą w Łodzi przy
Bardziej szczegółowoMiejsce Świadczenia Usług obiekt Sprzedawcy, Tunel Aerodynamiczny FreeFlyCenter, Leszno, 64-100 (woj. Wielkopolskie), ul. Szybowników 28.
1. Definicje FreeFlyCenter lub FFC - spółka DIZGUT sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie, ul. Szybowników 28, 64-100 Leszno jako osobę prawną, zarejestrowaną w Rejestrze Handlowym w Sądzie Rejonowym w Opolu,
Bardziej szczegółowo4auto.com.pl Regulamin obowiązujący do 24 grudnia 2014 r
4auto.com.pl Regulamin obowiązujący do 24 grudnia 2014 r I. Informacje ogólne 1 Wszystkie ceny widoczne na stronie www.4auto.com.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. 2 Opony sprzedawane
Bardziej szczegółowoRegulamin korzystania z Voucherów Turystycznych Grupy Why Not TRAVEL
Regulamin korzystania z Voucherów Turystycznych Grupy Why Not TRAVEL Użyte w niniejszym Regulaminie wyrażenia oznaczają: 1 Definicje 1. Voucher imienny dokument upoważniający Beneficjenta do nabycia dowolnych
Bardziej szczegółowoFundacja Jawor NIP: REGON: KRS:
REGULAMIN ZAKUPU Niniejszy Regulamin Zakupu określa zasady wspierania działalności statutowej Fundacji JAWOR poprzez dokonywanie wpłat na rachunek bankowy Fundacji JAWOR za pomocą przelewów elektronicznych
Bardziej szczegółowoOGŁOSZENIE I WARUNKI AUKCJI
OGŁOSZENIE I WARUNKI AUKCJI 1. Organizatorem aukcji jest Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk z siedzibą w Warszawie, ul. Żelazna 67 pawilon 22, 00-871 Warszawa, NIP 113-271-52-51 REGON 147319064
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SPRZEDAŻY SKLEPU INTERNETOWEGO UBIERZSIEPOSWOJEMU.PL
REGULAMIN SPRZEDAŻY SKLEPU INTERNETOWEGO UBIERZSIEPOSWOJEMU.PL 1. Definicje Regulaminu Wszystkie terminy niżej wymienione, pisane dużą literą, będą miały na użytek niniejszego regulaminu następujące znaczenie:
Bardziej szczegółowo2. Klient dokona wyboru obowiązującego w Sklepie internetowym sposobu płatności:
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO WWW.VITADIET.PL INFORMACJE OGÓLNE 1. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SERWISU 1. Definicje pojęć użytych w regulaminie
REGULAMIN SERWISU WWW.ESKK.PL 1. Definicje pojęć użytych w regulaminie Klient osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będącą osobą prawną, której przepisy szczególne przyznają zdolność
Bardziej szczegółowo/projekt/ Siedlce, dnia r. D OGŁOSZENIE
D.3150.2.2018 OGŁOSZENIE /projekt/ Siedlce, dnia 20.04.2018 r. Zarząd Powiatu w Siedlcach ogłasza sprzedaż w formie licytacji ustnej drewna pozyskanego z wycinki drzew rosnących w pasach drogowych dróg