- Robert Kuczyński
1 DLA PSA I KOTA 2 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Bunkier Sztuki Plac Szczepański 3a Kraków 28 października 2008 (wtorek) godz
2 Aukcję zorganizowała Tamara Berdowska Jej działania wsparły następujące instytucje: Bunkier Sztuki Galeria Nautilus Galeria BB Patronat medialny: Dziennik Polski Radio Kraków Artinfo Organizację aukcji wsparli finansowo: Elżbieta Lenart Galeria Nautilus Oprawa wystawionych prac: PHU F.ART, ul. Starowiślna 8, Kraków Prowadzenie aukcji: Marcin Gołębiewski Przygotowanie katalogu: Galeria Nautilus Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na ratowanie zwierząt przez Komitet Pomocy dla Zwierząt - Przystań Ocalenie (www. przystanocalenie.pl)
3 KATALOG OBIEKTÓW WYSTAWIONYCH NA AUKCJĘ CENA WYWOŁAWCZA WSZYSTKICH PRAC 100 ZŁ Większość prac proponowanych na aukcji to dary artystów. W innych przypadkach przy opisie obiektu zaznaczono, kto jest ofiarodawcą.
4 1 Machowina Kazimierz Pies, 2002 akryl, tektura; wym.: 20 x 23 cm; sygn. l.g.
5 2 Kawiorska Marta Kompozycja, 2007 olej, płótno; wym.: 30 x 30 cm; sygn. i datowany na odwrocie
6 3 Misiak Michał Z cyklu Interferencje, 2008 tusz, papier; wym.: 14,8 x 21 cm; tytuł i data śr. d., sygn. inicjałem l.d. sygn. i datowany na odwrocie
7 4 Mlącki Dariusz Koperta, 2007 akryl, płótno; wym.:33 x 22 cm; sygn. p.d. oraz sygn. i datowany na odwrocie
8 5 Folfas Andrzej Bez tytułu, 2006 olej, płótno; wym.:40 x 60 cm; sygn. p.d., datowany l.d.
9 6 Barański Maciej Bez tytułu, 1999 tempera na tekturze; wym.: 13,5 x 19 cm; sygn. p.d. oraz sygn. i datowany na odwrocie
10 7 Stachurska Małgorzata Śmierć Adama, 2004/2005 akwatinta; wym.: 150 x 150 mm; e/a, sygn. i datowany p.d.
11 8 Gołogórski Marian Kot, 2008 piórko, akwarela, papier; wym.:30 x 24 cm sygn. i datowany p.d. oraz na odwrocie
12 9 Pytel Rafał Ptaszkient, 2005 linoryt; wym.:200 x 200 mm; e/a, sygn. i datowany p.d.
13 10 Sobieraj Edyta Przedmioty olej, płótno; wym.: 44 x 49 cm, sygn. na odwrocie
14 11 Nałęcz Magdalena Dyptyk Cyryl, 2008, 1. olej, płótno; wym.: 24 x 80 cm; sygn. i datowany na odwrocie 2. olej, płótno; wym.: 24 x 80 cm; sygn. i datowany na odwrocie
15 12 Popławska Beata Opatrzność, 2004 tempera, papier; wym.: 50 x 70 cm sygn. poniżej kompozycji p.d., tytuł śr.d., datowany l.d.
16 13 Misiak Leszek Niebo i ziemia, 2001 akwarela, papier; wym.: 19 x 13,5 cm sygn. p.d., tytuł śr.d., datowany l.d.
17 14 Misiak Krystyna Bez tytułu, 2007 tusz, papier; wym.: 46 x 36 cm sygn. l.d., tytuł i datowany śr.d., p.d. (w obrębie kompozycji)
18 15 Urbanowicz Witold Bez tytułu, 2004 technika mieszana, karton; wym.: 50 x 70 cm sygn. l.d, tytuł i datowany śr.d.
19 16 Urbanowicz Witold Bez tytułu, 2004 technika mieszana, karton; wym.: 50 x 70 cm sygn. i datowany p.d.
20 17 Marek Józef Maczuga [Herkulesa] w Piaskowej Skale, 1989 kredka, papier; wym.: 19 x 9,5 cm; sygn. i datowany p.d.
21 18 Czekalska Tatiana i Golec Leszek Angel s way, 2008 technika własna; wym.: 15 x 15 cm; sygn. na odwrocie
22 19 Knecht Bożena Bez tytułu. Zdjęcie I kopia cykl, 2007 fotografia, seria limitowana; wym.: 40 x 54 cm sygn. i datowany na odwrocie
23 20 Bereś Bettina Kubek nr 1, 2005 olej, płótno; wym.: 30 x 24,5 cm; sygn. i datowany na odwrocie
24 21 Olszewski Aleksander Autostrada 3 x 3, 2008 technika własna; wym.: 10 x 10 cm sygn. i datowany p.d. oraz na odwrocie
25 22 Gieraga Andrzej Wertykalny solaris, 2008 technika własna; wym.: 13 x 12 cm; sygn. i datowany p.d., tytuł l.d.
26 23 Daniec Tomasz Wyrywacz serc III/IV, 2005 akwaforta; wym.: 500 x 340 mm; e/a sygn. i datowany p.d., tytuł śr.d.
27 24 Bożek Kacper Bożek przydrożny, 2001 akwatinta; wym.: 300 x 450 mm; e/a, sygn. p.d.
28 25 Bożek Kacper Chwała miniona, 2004 akwatinta; wym.: 225 x 175 mm; egz. 7/50, sygn. p.d.
29 26 Dmitruk Jerzy Przypływ (z cyklu Misja), 2006 akwatinta; wym.: 220 x 450 mm; e/a, sygn. i datowany p.d., tytuł l.d.
30 27 Dmitruk Jerzy Płynący pejzaż z nurtem rzeki (z cyklu Żywot malarza), 2005 akwatinta; wym.: 200 x 300 mm; e/a, sygn. i datowany p.d, tytuł l.d.
31 28 Treliński Jerzy Etiuda geometryczna, 1994 serigrafia; wym.: 300 x 300 mm; egz. 9/18 sygn. i datowany p.d, tytuł śr.d.
32 29 Jenta-Dmitruk Małgorzata Marzenie pomarańczowej kobry, 1990 pastel, karton; wym.: 62,5 x 42 cm; sygn. i datowany p.d, tytuł l.d.
33 30 Sprycha Zbigniew Ona, 2007 olej, płótno; wym. 21 x 18 cm; sygn., datowany i tytuł na odwrocie
34 31 Wielek-Mandrela Małgorzata Małe niebo małej Pusi 2, IX 2004 akryl, płótno; wym.: 100 x 110 cm sygn. l.d., datowany i tytuł na odwrocie
35 32 Wiktor Tadeusz Requiem dla Evgeni XIII druk cyfrowy; wym.:29 x 29 cm; sygn. p.d, tytuł śr.d.
36 33 Chrystow Sławomir Ciemna droga daleka, 2007 linoryt; wym.:180 x 200 mm; egz. 8/5, sygn. p.d, tytuł l.d.
37 34 Niemeyer Jo Bez tytułu druk cyfrowy, 60/75; wym.: 180 x 180 cm; sygn. p.d.
38 35 Rytka Zygmunt Bluff, 1978/2008 fotografia; wym.: 15 x 21 cm; sygn., datowany i tytuł na odwrocie
39 36 Markiewicz Andrzej Pies pro foto..., 2007 technika własna; wym.: 9 x 9 cm sygn. p.d, oraz na odwrocie sygn., datowany i tytuł
40 37 Pamuła Jan Nowy obraz 14, 2004 druk cyfrowy; wym.: 40 x 40 cm; sygn. p.d, tytuł i datowany l.d.
41 38 Kraupe-Świderska Janina Angelus, 2006 monotypia; wym.: 14,5 x 10,5 cm sygn. i datowany p.d., tytuł l.d.; dar Galerii Raven
42 39 Kopczyński Wojciech Bez tytułu, 2007 technika mieszana; wym.: 21 x 30 cm sygn. i datowany l.d. oraz na odwrocie
43 40 Kopczyński Wojciech Fantastyczne stwory, 2007 technika mieszana; wym.: 21 x 30 cm sygn. i datowany l.d. oraz na odwrocie
44 41 Kopczyński Wojciech Rzeczczchorarzeczchora, 2007 piórko, karton; wym.: 24 x 18 cm sygn. i datowany p.d. oraz na odwrocie
45 42 Raczkiewicz-Bęc Alina Ballada o Frasobliwym, 2001 olej, płótno; wym.:50 x 50 cm; sygn., tytuł i datowany na odwrocie
46 43 Bęc Dominika Dom, 2006 olej, płótno; wym.: 50 x 65 cm; sygn., datowany i tytuł na odwrocie
47 44 Biskupska Bożena Wytyczanie obrazu 0-1, 2008 relief; wym.: 40 x 26 cm; sygn. na odwrocie
48 45 Szemioth Bursa Ludwika Pies kafel ceramiczny; 19 x 16 cm; nie sygn.
49 46 Berdowska Tamara Według Fibonaciego, 2008 akryl, płótno; wym.: 28 x 41 cm; sygn., datowany i tytuł na odwrocie
50 47 Kowalik Marcin Bez tytułu, 2007 olej, płótno; wym.: 30 x 40 cm; sygn. i datowany na odwrocie
51 48 Kowal Jerzy Pejzaż miejski, 2005 akryl, płótno; wym.: 50 x 40 cm; tytuł sygn., datowany na odwrocie; dar Galerii Nautilus
52 49 Milecka Daria Infinitas I, 2007 technika własna; wym.:30 x 30 cm sygn. tytuł, datowany na odwrocie
53 50 Wielek-Mandrela Małgorzata Size II, 2007 olej, płótno; wym.: 20 x 20 cm; sygn., datowany, tytuł na odwrocie
54 51 Sroka Jacek Apparoosa, 1987 akwaforta; wym.: 75 x 145 mm; sygn. i datowany p.d., tytuł l.d.
55 52 Tarnawa Natalia Mechico, 2007 linoryt barwny, monotypia; wym.: 660 x 800 cm sygn. i datowany p.d., tytuł l.d.
56 53 Huk Ida Dąbrówka Patera szklana, 2008 technika własna; wym.: średnica 45 cm sygn. i datowany na prawym boku
57 54 Wałaszek-Jańczak Elżbieta Pies Jaś ceramika; wym.: 35 x 22 x 32 cm
58 55 Etber-Warlikowska Małgorzata Sfinks serigrafia; wym.: 1000 x 700 mm
59 56 Rostworowska Iza Zwiastun, 2007 brąz, technika na wosk tracony; wym.: 5 x 4,5 x 10 cm sygn. inicjałem i datowany na podstawie
60 57 Mikulski Kazimierz Kompozycja z sową, lata 80. kserokopia kolorowana i sygn. p.d. przez artystę wym.: 37 x 33 cm; dar Galerii Artemis
61 58 Głąb Dominik Bez tytułu, 2007 akryl, płótno; wym.: 24 x 30 cm; sygn. i datowany na odwrocie
62 59 Wilczyńska Ewa Koty, 2008 pastel, karton; wym.: 65 x 50 cm; sygn. na odwrocie
63 60 Hapka Tomasz Pocałunek, 2006 akryl, płótno; wym.: 66 x 84 cm; sygn. na odwrocie
64 61 Wsiołkowski Adam Spacer z Felkiem, 2008 digital print; wym.: 40 x 40 cm datowany i sygn. oł. p.d.; ś.d. tytuł; odbitka 2/50
65 62 63 Oprządek Leszek Bez tytułu, 2008 technika własna; wym.: 41,5 x 29,5 cm; sygn. oł. p.d. Oprządek Leszek Bez tytułu, 2008 technika własna; wym.: 41,5 x 29,5 cm; sygn. oł. p.d.
66 64 Korol Dariusz Bez tytułu, 2008 technika własna, podświetlenie; wym.: 30 x 30,5 x 12 cm; nie sygn.
67 65 Truszkowski Jerzy White Grosses 7 olej, płótno; wym.: 100 x 100 cm; sygn. i opis na odwrocie
68 66 Wagner Jolanta 17. plan domu pani R. papier czerpany, 21 x 30 cm; sygn. p.d.
69 OFIARODAWCY Barański Maciej Berdowska Tamara Bereś Bettina Bęc Dominika Biskupska Bożena Bożek Kacper Chrystow Sławomir Czekalska Tatiana Daniec Tomasz Dmitruk Jerzy Folfas Andrzej Gieraga Andrzej Głąb Dominik Golec Leszek Gołogórski Marian Hapka Tomasz Huk Ida Dąbrówka Jenta-Dmitruk Małgorzata Kawiorska Marta Knecht Bożena Kopczyński Wojciech Korol Dariusz Kowalik Marcin Machowina Kazimierz Marek Józef Markiewicz Andrzej Milecka Daria Misiak Krystyna Misiak Leszek Misiak Michał Mlącki Dariusz Nałęcz Magdalena Niemeyer Jo Olszewski Aleksander Oprządek Leszek Pamuła Jan Popławska Beata Pytel Rafał Raczkiewicz-Bęc Alina Rostworowska Iza Rytka Zygmunt Sobieraj Edyta Sprycha Zbigniew Sroka Jacek Stachurska Małgorzata Szemioth Bursa Ludwika Tarnawa Natalia Treliński Jerzy Truszkowski Jerzy Urbanowicz Witold Wagner Jolanta Wałaszek-Jańczak Elżbieta Warlikowska EtberMałgorzata Wielek-Mandrela Małgorzata Wiktor Tadeusz Wilczyńska Ewa Wsiołkowski Adam Galeria Raven praca Janiny Kraupe-Świderskiej Galeria Nautilus praca Jerzego Kowala Galeria Artemis praca Kazimierza Mikulskiego Przygotowanie katalogu Galeria Nautilus, Kraków ul. Pijarska 5/2a Kraków 2008
Bardziej szczegółowoMieczysława B. Małgorzata R.
Bardziej szczegółowoLista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile
Bardziej szczegółowoAUKCJA NR 27. sztuka współczesna WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA AUKCJA AUKCJE. 1-4 XII 2010 Salon Antykwaryczny Nautilus, ul. Pijarska 5/2a, Kraków
Salon Antykwaryczny AUKCJE AUKCJA NR 27 sztuka współczesna WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA 1-4 XII 2010 Salon Antykwaryczny Nautilus, ul. Pijarska 5/2a, Kraków AUKCJA Sobota, 4 XII 2010, godzina 13 00 Sala Rycerska
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kosakowie z dnia 9 października 2018 r.
OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kosakowie z dnia 9 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy w Kosakowie zarządzonych na dzień 21 października
Bardziej szczegółowoNr rezerwacji Imię AUTOKAR NR Monika 362 Jakub 362 Katarzyna 362 Krzysztof 363 Robert 363 Anna 363 Wojciech 363 Joanna 522 Andrzej 522
Nr rezerwacji Imię AUTOKAR NR 1 362 Monika 362 Jakub 362 Katarzyna 362 Krzysztof 363 Robert 363 Anna 363 Wojciech 363 Joanna 522 Andrzej 522 Agnieszka 924 Aleksandra 924 Anna 924 Alicja 924 Adam 924 Dorota
Bardziej szczegółowoLista Zwycięzców nagród w M1 Częstochowa
Częstochowa, 22.12.2016 Lista Zwycięzców nagród w M1 Częstochowa w Loterii o nazwie Loteria w Centrach Handlowych M1 organizowanej w dniach od 03.12.2016 do 18.12.2016 roku, publikowana zgodnie z pkt 7.1.
Bardziej szczegółowoLista Zwycięzców nagród w M1 Łódź
Łódź, 22.12.2016 Lista Zwycięzców nagród w M1 Łódź w Loterii o nazwie Loteria w Centrach Handlowych M1 organizowanej w dniach od 03.12.2016 do 18.12.2016 roku, publikowana zgodnie z pkt 7.1. Regulaminu
Bardziej szczegółowoOBWODOWA KOMSIJA WYBORCZA NR 1 W LIMANOWEJ
Załącznik do Zarządzenia Nr 196/2015r. Burmistrza Miasta Limanowa z 05.10.2015 r. OBWODOWA KOMSIJA WYBORCZA NR 1 W LIMANOWEJ 1 Władysława Chełmecka Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Limanowa 2 Jakub
Bardziej szczegółowoGRUPA 1 - POZIOM A1 GRUPA 2 - POZIOM A1
GRUPA 1 - POZIOM A1 TRYB: poniedziałek, środa 18:15-19:45 1 Jarosław P. 29 2 Justyna T. 37 3 Domicela Arycja K. 47 4 Ryszard Tomasz N. 51 5 Hanna G. 61 GRUPA 2 - POZIOM A1 TERMIN PIERWSZYCH ZAJĘĆ: 19.04.2013r.
Bardziej szczegółowoHARMONOGRAM KONSULTACJI WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA
ZATWIERDZAM DZIEKAN Wydziału Zarządzania HARMONOGRAM KONSULTACJI WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA płk dr hab. inż. Tomasz SMAL L.p. NAZWISKO I IMIĘ Godz. TYDZIEŃ PARZYSTY TYDZIEŃ NIEPARZYSTY PN WT ŚR CZW PT PN WT
Bardziej szczegółowonauczyciel PN WT ŚR CZW PT SOB ZSL s :00-20:05 Rondo 12:45-13:15 ZSZ_5 s. 3 15:00-18:00 Rondo 09:00-10:30 ZSL s.
ZSL Zespół Szkoł Logistycznych (Zespół Szkoł nr 23) ul. Dawida 9 ZSZ_5 Zespół Szkół Zawodowych nr 5 ul. Dawida 5 Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu plac Powstańców Śląskich 12
Bardziej szczegółowoWYDZIAŁ ZARZĄDZANIA KONSULTACJE PRZEDMIOTOWE I DYŻURY ORGANIZACYJNE NAUCZYCIELI AKADEMICKICH INSTYTUT ZARZĄDZANIA
ZATWIERDZAM DZIEKAN Wydziału Zarządzania / / p.o. ppłk dr Józef LEDZIANOWSKI WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA KONSULTACJE PRZEDMIOTOWE I DYŻURY ORGANIZACYJNE NAUCZYCIELI AKADEMICKICH ROK AKADEMICKI 018/019 SEMESTR
Bardziej szczegółowoPolska Biega 2015 w Niepołomicach Kobiety i Mężczyźni
Polska Biega 2015 w Niepołomicach Kobiety i Mężczyźni Miejsce Numer Startowy Imię i Nazwisko Miejscowość Czas 1 143 Dariusz Kułynycz Niepołomice 0:18:25 2 156 Piotr Kuryło Augustów 0:18:30 3 25 Jacek Dudek
Bardziej szczegółowoRozdział 1. Dane ogólne
WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO w KIELCACH I z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa świętokrzyskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia
Bardziej szczegółowo1. Wierzbicki Bartłomiej Chodzież Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Palikota 2. Galasińska Aleksandra Maria
Załącznik do Zarządzenia Nr 22/2015 Burmistrza Miasta y z dnia 20 kwietnia 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w y Siedziba: Niepubliczne Przedszkole nr 3 Wesoły Smyk ul. Bolesława Prusa 14 1. Wierzbicki
Bardziej szczegółowoUlgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008
Ulgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008 Ulgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008 WYKAZ osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono
Bardziej szczegółowoBURMISTRZ MIASTA GRYBOWA. RADA MIEJSKA w GRYBOWIE kadencji WYNIKI WYBORÓW WYMAGANA II TURA WYBORÓW. Radny(-a)
WYNIKI WYBORÓW BURMISTRZ MIASTA GRYBOWA WYMAGANA II TURA WYBORÓW RADA MIEJSKA w GRYBOWIE kadencji 2014-2018 Okręg 1 Okręg 2 Okręg 3 Okręg 4 Okręg 5 Okręg 6 Okręg 7 Okręg 8 Okręg 9 Okręg 10 Okręg 11 Okręg
OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Krakowie z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa małopolskiego (wyciąg) Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011
Bardziej szczegółowoZARZĄDZENIE NR 45/2015 WÓJTA GMINY PYSZNICA. z dnia 20 kwietnia 2015 r.
ZARZĄDZENIE NR 45/2015 WÓJTA GMINY PYSZNICA w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Pysznica w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Na podstawie art. 182 1 pkt 1, 2
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY POWIATU PROTOKÓŁ Z WYBORÓW
- - WYBORY DO RADY POWIATU PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego sporządzony dnia 18 listopada 2014r. przez Powiatową Komisją Wyborczą w Gnieźnie I. Dla wyboru Rady Rady Powiatu Gnieźnieńskiego
WYBORY DO RADY POWIATU PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Powiatu Wejherowskiego sporządzony dnia 18 listopada 2014r. przez Powiatową Komisję Wyborczą w Wejherowie I. Dla wyboru Rady Powiatu Wejherowskiego utworzono
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Koniecpolu z dnia 2 października 2018 r.
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Koniecpolu z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Koniecpolu zarządzonych na dzień 21
Bardziej szczegółowoJakub Cisło ( ) Michał Cisło ( ) Wojciech Cisło ( ) Władysława Cisło OŜóg Edward OŜóg
x Cisło Marcin Cisło y Cisło x1 Cisło Jakub Cisło ( - -1951) Michał Cisło (- -1888-24-12-1964) Wojciech Cisło (02-03-1927-08-02-1995) Anna Bełz Cisło Anna OŜóg Cisło (14-04-1904-30-06-1990) Aniela Kus
Bardziej szczegółowoAbroziak Sylwester Chłopiec 33x13x12cm porcelit szkliwiony 2009
Abroziak Sylwester Chłopiec 33x13x12cm porcelit szkliwiony 2009 Babicki Jacek Portret Lasu 40x25cm wydruk na bazie fotografii 2006 Bałdyga Janusz Generał center 1980-2008 140x100cm akryl na płótnie 2007
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW
- - WYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW Okręg wyborczy nr obejmujący mandat.. Głosów ważnych oddano DERYNG Justyna Joanna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Twój
Bardziej szczegółowoObwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Skale, Klub Florian ul. Krakowska 34, Skała:
Załącznik nr 89 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Skale, Klub Florian ul. Krakowska 34, 32-043 Skała: 1. Daniel Mateusz Jaśko, zgłoszony przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA,
Bardziej szczegółowoINFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH
INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH KRAJOWA RADA SĄDOWNICTWA UPRZEJMIE INFORMUJE, ŻE PODCZAS POSIEDZENIA
Bardziej szczegółowoWYNIKI GŁOSOWANIA W WYBORACH DO RADY GMINY SZEMUD
WYNIKI GŁOSOWANIA W WYBORACH DO RADY GMINY SZEMUD Okręg wyborczy nr obejmujący mandat.. Głosów ważnych oddano 33. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów
Bardziej szczegółowoLista rankingowa uczestników projektu parasolowego - Gmina Rakszawa
Lista rankingowa uczestników projektu parasolowego - Gmina Rakszawa Legenda oznaczeń "Rodzaj wybranej instalacji OZE": PV - panele fotowoltaiczne S - kolektory słoneczne K - kotły na pellet PC - pompy
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Miechowie z dnia 28 września 2018 r.
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Miechowie z dnia 28 września 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Miechowie zarządzonych na dzień 21 października
Bardziej szczegółowoPOSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Toruniu I z dnia 27 września 2018 r. w sprawie powołania obwodowychkomisji wyborczych w gminie Czernikowo
POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Toruniu I z dnia 27 września 2018 r. w sprawie powołania obwodowychkomisji wyborczych w gminie Na podstawie art. 182 1 w związku z art. 181a ustawy z dnia 5 stycznia
WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO w Krakowie z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa małopolskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011
Bardziej szczegółowoWięcej informacji na stronie: www.maratonsztuki.eu SZTUKI MARATON. 01. Tadeusz Brzeski akryl na kartonie 100x70 cm Cena wywoławcza: 300 zł
przewróć stronę MARATON SZTUKI 01. Tadeusz Brzeski 02. Tadeusz Brzeski 03. Kornelia Rynkiewicz - Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na charytatywną aukcję obrazów, z której dochód przekazany zostanie
Bardziej szczegółowoMistrzostwa Gminy Wielka Wieś Zawody w Narciarstwie Alpejskim Gigant Kluszkowce
K01 Dziewczynki kl. 0-3 15 16 1. 11 Maria Syc 1 00:49:05 00:48:83 1:37,88 0,00 2. 14 Hanna Widera 1 00:52:60 00:51:28 1:43,88 +6,00 3. 6 Alicja Ledwoń 1 00:54:36 00:53:76 1:48,12 +10,24 4. 8 Anna Miśta
Bardziej szczegółowoOKC PZM 2009 KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA BORKI
numer 34 29 32 37 43 25 23 26 4 22 20 19 31 załoga nazwisko i imię Wyrwich Andrzej, Barbara Gałęzowski Sebastian, Barbara, Joanna, Aurelia Wojciechowski Maciej, Alina Łaganowski Jakub, Ewa, Olga Łaganowski
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY POWIATU
WYBORY DO RADY POWIATU Kod terytorialny gminy 2 2 1 1 0 2 Nr obwodu głosowania * * * 2 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Biuro Informacji Turystycznej, Kuźnica ul. Gen.J.Hallera 1A, 84-130 Jastarnia
Bardziej szczegółowo2. PAWLĘTY Stefan, lat 68, zam. Ustka zgłoszony przez KWW SAMORZĄDNOŚĆ DLA MIASTA USTKI - lista nr 14
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Ustce z dnia 27 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miasta Ustka w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw
Bardziej szczegółowoKawa? Proszę! Lista zwycięzców konkursu
Kawa? Proszę! Lista zwycięzców konkursu I tura - zgłoszenia z dnia 16 kwietnia 2015 r. 1 Bartosz R 2 Robert F 3 Małgorzata R 4 Michał C Zephirus Warszawa 17 Stycznia 45B 5 Marcin N Zephirus Warszawa 17
Bardziej szczegółowoHARMONOGRAM EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE CZĘŚĆ PISEMNA BHP3. Z.13 - Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy
HARMONOGRAM EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE CZĘŚĆ PISEMNA BHP3 Z.13 - Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy 20 CZERWCA 2017 godz. 12.00 aula PG9 1 B. Sławomir 2 B. Karolina 3
Bardziej szczegółowoKLASYFIKACJA ZAŁOGOWA II Eliminacji OKC PZM Wodzisław Śląski 6-10.VI.2007 r.
KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA II Eliminacji OKC PZM Wodzisław Śląski 6-10.VI.2007 r. Numer startowy Załoga nazwisko i imiona Klub Okręg Jazda z przyczepą pkt czas BRD Testy I pomoc znajomość regionu sek pkt pkt
Bardziej szczegółowoLISTA ZWYCIĘZCÓW W LOSOWANIU Z DNIA 28.08 NAGRODY II STOPNIA
1. Artur A., Warszawa 2. Tadeusz C., Warszawa 3. Bohdan R., Warszawa 4. Donata W., Rakoniewice 5. Grzegorz C., Sopot 6. Sylwia S., Katowice 7. Mieczysław K., Warszawa 8. Ewa K., Wojcieszów 9. Sybilla J.,
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W POZNANIU I z dnia 24 października 2018 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa wielkopolskiego
OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W POZNANIU I z dnia 24 października 2018 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa wielkopolskiego [WYCIĄG] Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia
Bardziej szczegółowoWYKAZ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH MIASTO I GMINA OSTRORÓG
WYKAZ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH MIASTO I GMINA OSTRORÓG Nazwa Adres siedziby Status prawny organizacji ul. Wroniecka 14 Klub Seniora JAŚKI z Ostroroga Aktywne Kobiety z Bobulczyna Mieszkańcy Wsi Oporowo
Bardziej szczegółowoZałącznik nr 10 do uchwały UKR nr 2/2019 z r.
Załącznik nr 10 do uchwały UKR nr 2/2019 z 15.07.2019 r. Lista osób do przyjęcia na studia stacjonarne drugiego stopnia w języku angielskim w SGH, rozpoczynające się w roku akademickim 2019/2020, w podziale
Bardziej szczegółoworatownictwo 700 /SP pielęgniarstwo pielęgniarstwo 740 /SP ratownictwo ratownictwo 675 /SP pielęgniarstwo BHP podstawy ergonomii przedsiębiorczość
Lista przedmiotów planowanych do nauczania przez słuchaczy studiów podyplomowych realizowanych w ramach projektu pn. Studia podyplomowe przygotowujące do wykonywania zawodu nauczyciela przedmiotów zawodowych
Bardziej szczegółowoUCHWAŁA NR XVIII/212/2015 RADY MIASTA GORZOWA WLKP. z dnia 28 października 2015 r.
UCHWAŁA NR XVIII/212/2015 RADY MIASTA GORZOWA WLKP. w sprawie wyboru ławników do Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp. na kadencję 2016-2019 Na podstawie art.18 ust.2 pkt.15 ustawy o samorządzie
Bardziej szczegółowoSkład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 2 w Łańcucie ul. T. Kościuszki 17
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 2 w Łańcucie ul. T. Kościuszki 17 1 Aleksandra Wiktoria Góral Łańcut 2 Dominika Julia Kramarz Łańcut 3 Magdalena Dorota Dobek Łańcut
Bardziej szczegółowoSkłady obwodowych komisji wyborczych w m. Biłgoraj. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1:
Składy obwodowych komisji wyborczych w m. Biłgoraj Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1: 1. Agnieszka Dubiel, zam: Biłgoraj 2. Janusz Weremiuk, zam: Biłgoraj 3. Dariusz Mateńko, zam: Biłgoraj 4. Marcin Mikołaj
Bardziej szczegółowoZARZĄDZENIE Nr Burmistrza Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna z dnia 02 maja 2014 r.
ZARZĄDZENIE Nr 47.2014 Burmistrza Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna z dnia 02 maja 2014 r. w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych do przeprowadzenie wyborów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW. 253b-7b09-87eb-485e-1aca-505b-698a-c58e
WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Gminy Kołbaskowo sporządzony dnia 22 listopada 2010 r. przez Gminną Komisję Wyborczą w Kołbaskowie. I. Dla wyboru
Bardziej szczegółowo3. Postanowieniewchodzi w życie z dniem podpisania. Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II. Piotr Borkowski. (miejsce na pieczęć Komisarza Wyborczego)
POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 28 września 2018 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Czarny Dunajec Na podstawie art. 182 1 w związku z art. 181a ustawy
Bardziej szczegółowoOBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W BODZANOWIE LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA. 1 Małgorzata Woźniak Przewodniczący OKW
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W BODZANOWIE 1 Małgorzata Woźniak Przewodniczący OKW 2 Luiza Daria Szmulewicz Zastępca Przewodniczącego OKW 3 Zofia Dalkiewicz Członek OKW 4 Błażej Figiel Członek OKW 5 Jolanta
Bardziej szczegółowoAukcja obrazów. 10 grudnia 2011r.
Bardziej szczegółowoOKC PZM 2009 KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA MIŁKÓW
numer 14 34 35 22 46 43 42 59 31 28 33 27 załoga nazwisko i imię Łaganowski Jakub,Małgorzata Zajączkowski Edward, Elżbieta Kapała Krzysztof, Dominika, Teresa, Wróblewska Sandra Reliszko Janusz, Jadwiga,
WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W OLSZTYNIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy
Bardziej szczegółowoINFORMACJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ. z dnia 17 marca 2015 r.
ZPOW-640-26/15 INFORMACJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 17 marca 2015 r. o utworzonych komitetach wyborczych w związku z wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonymi na dzień 10 maja
Bardziej szczegółowoLista Zwycięzców nagród w M1 Poznań
Poznań, 22.12.2016 Lista Zwycięzców nagród w M1 Poznań w Loterii o nazwie Loteria w Centrach Handlowych M1 organizowanej w dniach od 03.12.2016 do 18.12.2016 roku, publikowana zgodnie z pkt 7.1. Regulaminu
Bardziej szczegółowoWyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego
Wyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks
Bardziej szczegółowoINFORMACJA OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ Nr 1 W GŁOWNIE
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ Nr 1 : Dominika Kucharska Małgorzata Kazimiera Baraniak Joanna Ewa Wąsowska Jolanta Kazimiera Lizakowska Rafał Jerzy Szulc Dominik Mariusz Garnys Karolina Monika Rutkowska Mateusz
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w KIELCACH I z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa świętokrzyskiego
OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w KIELCACH I z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa świętokrzyskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks
Bardziej szczegółowoWYNIKI GŁOSOWANIA W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014 ROKU DO RADY MIEJSKIEJ W JAROCINIE
Wyniki_OKR01 Kandydaci na Radnego w Okręgu Nr 1 IDCZAK Mateusz Jakub WAGNER Jan BANASZYŃSKI Rajmund Wojciech PIĘTKA Arkadiusz Paweł 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Liczba kart nie 1 112 33 515 208 1 829 914 913
Bardziej szczegółowoVIII Slalom Gigant o puchar prezydenta Miasta Jastrzębia-Zdroju
Grupa : G1 1 1 Gajdzik Nadia 2006 33.30 26.06 59.36 2 4 Makuła Wiktor 2007 35.50 27.83 1:03.33 3.97 3 2 Kłak Zofia 2006 38.49 28.54 1:07.03 7.67 4 5 Miśkowiec Marlena 2008 1:04.33 44.09 1:48.42 49.06 5
Bardziej szczegółowoI. SOŁECTWO GÓRNA WIEŚ
WYNIKI WYBORÓW SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH NA TERENIE GMINY MICHAŁOWICE W DNIU 24 LUTEGO 2019 ROKU I. SOŁECTWO GÓRNA WIEŚ Zgodnie z 35 ust. 1 Statutu Sołectwa Górna Wieś wyborów nie przeprowadzono Za wybranego
Bardziej szczegółowo1. Królowa G. Bogusza: Od p. Mężyk Teresa do Mężyk Anna i Stanisław Patryk Janus i Kacper Janus.
Propozycja kolędy dla aspirantów, ministrantów i lektorów 1. Królowa G. Bogusza: Od p. Mężyk Teresa do Mężyk Anna i Stanisław Patryk Janus i Kacper Janus. 2. Mszalnica Zagóra od p. Jelito Kazimiera i Piotr
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY POWIATU ZESTAWIENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA I PODZIAŁU MANDATÓW W OKRĘGU WYBORCZYM
Załącznik do protokołu z wyborów WYBORY DO RADY POWIATU Okręg wyborczy nr: * 2 Liczba mandatów: * 7 ZESTAWIENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA I PODZIAŁU MANDATÓW W OKRĘGU WYBORCZYM Zestawienie wyników głosowania
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY MIEJSKIEJ W GMINIE DO 20 TYS. MIESZKAŃCÓW PROTOKÓŁ Z WYBORÓW
WYBORY DO RADY MIEJSKIEJ W GMINIE DO 0 TYS. MIESZKAŃCÓW PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Miejskiej w Miechowie sporządzony dnia października 08 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Miechowie. I. Dla wyboru Rady
Bardziej szczegółowoMISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w SLALOMIE 3 i 4 kwalifikacja do kadry reprezentacyjnej seniorów, U-23, juniorów I MISTRZOSTWA POLSKI w EXTREME SLSLOM
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w SLALOMIE 3 i 4 kwalifikacja do kadry reprezentacyjnej seniorów, U-23, juniorów I MISTRZOSTWA POLSKI w EXTREME SLSLOM KRAKÓW 17 19.05.2019r. SĘDZIA GŁÓWNY: Kudlik Zbigniew
Bardziej szczegółowoObwodowa Komisja Wyborcza w dniu głosowania tj. 25 październik 2015 roku (niedziela) rozpoczyna pracę od godz
Nr 1 WERBKOWICE Gminny Ośrodek Kultury 1. Elżbieta Mazurek Werbkowice PRZEWODNICZĄCY 2. Marta Gnasiuk Wilków ZASTĘPCA 3. Danuta Muzyczka Werbkowice CZŁONEK 4. Władysław Adam Soja Terebiń CZŁONEK 5. Małgorzata
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW. 9c1f-eaf3-dd26-9a7d-e03c-4c17-2d19-0b0e
WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Miejskiej w Ogrodzieńcu sporządzony dnia 22 listopada 2010 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Ogrodzieńcu. I.
Bardziej szczegółowoI Cykl Tygodniowy. ipady wygrywają: Głośniki Creative wygrywają:
I Cykl Tygodniowy Mariusz K. Krasne Potockie **********2408 Grzegorz R. Warszawa **********3351 Maciej C. Tarnów **********9561 Tomasz O. Gdynia **********9135 Piotr P. Łańcut **********5793 Ryszard S.
Bardziej szczegółowoObwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Koniecpolu z siedzibą Szkoła Podstawowa Nr 2 w Koniecpolu, ul. Szkolna 17 1 WOJCIECH SZYDŁOWSKI KONIECPOL
INFORMACJA O POWOŁANIU PRZEWODNICZĄCEGO I ZASTĘPCY PRZEWODNICZĄCEGO W WYBORACH DO SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIE I SENATU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 25 PAŹDZIERNIKA 2015 R. Obwodowa
Bardziej szczegółowoSkłady OKW w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Józefowie, siedziba MOK ul.
Składy OKW w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Józefowie, siedziba MOK ul. Krótka 9 1. Alicja Jadwiga Muca, Józefów- KW Kandydata na Prezydenta
Bardziej szczegółowob) konsultacje: piątek 9.00-11.00 e-mail: andrzej.bak@ue.wroc.pl a) dyżur: piątek 14.00-15.00
Nazwisko i imię Adamek Jacek, Babczuk Arkadiusz, Bal-Domańska Beata, Baraniecka Anna, Bartłomowicz Tomasz, Bartniczak Bartosz, Katea / strona internetowa Katey Katea Gospodarki Regionalnej al/3486/katea_gospodarki_regio