- Katarzyna Adamczyk
1 X AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Tadeusz POPIEL 1. Tęsknota za ojczyzną zł 2. Teodor AXENTOWICZ Portret starca pastel, tektura Estymacja Kwota osiągnięta zł zł zł Wlastimil HOFMAN Dzieci, 1931 Wincenty WODZINOWSKI Dziewczyna Wojciech KOSSAK Głowa konia, 1931 olej, sklejka Wilhelm VELTEN Czerkiesi olej, deska Iwan TRUSZ Pejzaż nadmorski Kazimierz SICHULSKI Studium z Podola IV, 1913 Józef MEHOFFER Siostry, 1909 akwarela, gwasz, tektura zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł 10. Wojciech KOSSAK Strzelec konny zł
2 fragment panoramy Berezyna, 1913 Stanisław GAŁEK Pejzaż tatrzański Adam SETKOWICZ Spotkanie Bronisława RYCHTER- JANOWSKA Chaty w śniegu Soter JAXA- MAŁACHOWSKI Wzburzone fale, 1929 gwasz, tektura Władysław CHMIELIŃSKI Katedra św. Jana w Warszawie przed 1939 rokiem gwasz, akwarela, Konstanty LASZCZKA Popiersie Juliana Fałata, 1900 Brąz Jerzy DUDA-GRACZ Poetyka wsi - obraz 1372, 1990 olej, płyta pilśniowa Wojciech FANGOR Kompozycja kolorowa, 1970 kredka, pastel, Franciszek STAROWIEYSKI Bomba technika mieszana, zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł 2
3 Tadeusz DOMINIK Kompozycja, 1956 akwarela na podrysowaniu ołówkiem, Jerzy NOWOSIELSKI Projekt wnętrza tusz, Jerzy NOWOSIELSKI Chrystus - Pantokrator - praca dwustronna gwasz, ołówek, zł zł zł zł 23. Alfred LENICA Uroki czerwieni, zł zł 24. Jan TARASIN Faza dynamiczna, zł zł 25. Tadeusz KANTOR Informel, 1962 technika własna, olej, płótno zł zł Erna ROSENSTEIN Żywioły Erna ROSENSTEIN akwarela, gwasz, karton Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI Kompozycja czarnoczerwona, 1960 technika mieszana, płyta zł zł zł zł zł 29. Jonasz STERN akwarela, gwasz, zł zł 3
4 30. Jadwiga MAZIARSKA koloru zł zł Jadwiga MAZIARSKA Kompozycja z elipsami gwasz, akwarela, Magdalena ABAKANOWICZ Universum, 2003 tusz chiński lawowany, Gerard Jürgen BLUM- KWIATKOWSKI Obiekt, 1977 technika mieszana, drewno Wanda GOŁKOWSKA Instalacja przestrzenna (dwuczęściowa) akryl, płyta pilśniowa Ryszard WINIARSKI Order vertical game, 1981 akryl, drewno Kajetan SOSNOWSKI Figury geometryczne, 1960 Kajetan SOSNOWSKI Kompozycja Jan BERDYSZAK geometryczna, 1962 olej, gwasz, Józef ROBAKOWSKI Model III, 1980 srebrny marker olejowy, zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł
5 40. Mirosław DUCHOWSKI Transformacja (D) 2, 1985 olej, pianka lateksowa zł Zbigniew GOSTOMSKI Dwie stele, 2001 Granit Wiktor CZAYKOWSKI Robotnik drewno Norman LETO Barry Lyndon, 2006 olej, płyta Konrad HAJDAMOWICZ Wszyscy chcą żyć, 2017 technika własna, płótno Władysław PODRAZIK Epifania, zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł 46. Wiesław OBRZYDOWSKI Studium portretu - praca dwustronna, 2008/ zł zł Jan SAUDEK Ręce fotografia czarno-biała Jan SAUDEK David fotografia czarno-biała Zbigniew LIBERA Nepal, z cyklu: Pozytywy (pierwsza zł zł zł zł zł 5
6 odbitka autorska, vintage print), 2004 fotografia barwna Zbigniew LIBERA Sen Busha, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print), 2004 fotografia barwna Zbigniew LIBERA Mieszkańcy, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print), 2004 fotografia czarno-biała Jerzy NOWOSIELSKI Portret, 1990 litografia, Krzysztof KACZMAREK Translation noir fotografia, fotograficzny Antoni MIKOŁAJCZYK Odległość rzeczywista odległość pozorna fotografia czarno-biała, brom Antoni MIKOŁAJCZYK Linie światła fotografia czarno-biała, brom zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł 56. Pablo PICASSO Akt podwójny litografia, zł Salvador DALÍ Z cyklu: Witraże, 1974 Dżungla ludzka, Jaskółka (Zniszczona cywilizacja) zł
7 litografia barwna, bawełniany Arches Salvador DALÍ Z cyklu: Boska komedia, Raj, Pieśń V, Nowe oblicze Beatrycze drzeworyt barwny, bawełniany BFK Rives Henri MATISSE Roślina litografia barwna, Joan MIRO litografia barwna, zł zł zł zł zł zł 61. Kacper BOŻEK Umiarkowany entuzjazm, 2016 akwaforta, akwatinta, sucha igła, akryl zł zł 62. Mojżesz KISLING Provence, Paris, Gitans 12 litografii (9 wielobarwnych, 3 monochromatyczne, arkusz ze stroną tytułową, arkusz ze spisem prac) w oprawie w formie płóciennego pudła zł zł 7
WYNIKI XIV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY 7.03.2019 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Estymacja Kwota osiągnięta 1. Wlastimil HOFMAN Scena alegoryczna z aniołem olej, deska 6 000-8
WYNIKI XV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY 30.05.2019 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Estymacja Kwota osiągnięta 1. Wlastimil HOFMAN Chłopcy olej, dykta 10 000-15 000 12 000 zł
WYNIKI V AUKCJI SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO - 19.12.2015 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Henryk PILLATI 1. W stajni 35 000 zł 2. 3. Ferdynand RUSZCZYC Sala Kirkora akwarela, gwasz
Bardziej szczegółowo7 700 zł 9 000-11 000 7 700
1 WYSTAWA POŁĄCZONA ZE SPRZEDAŻĄ OD 28 PAŹDZIERNIKA DO 15 LISTOPADA 2015 SALVADOR DALI GRAFIKI SOPOCKI DOM AUKCYJNY GALERIA W WARSZAWIE 2. Kosmiczny słoń, 1978 akwaforta, szablon, złocenie, papier, 77
Bednarski Krzysztof Marks trepanowany wys 35cm gips, światło elektryczne 1978-1991 Berdyszak Jan Apress passe-par-tout 37,5x87cm akryl, papier 2007 Biskupska Bożenna Klatka V 46x34cm olej, ołówek, papier
Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Oferta prezentuje prace artystów związanych nie tylko z naszą galerią. MALARSTWO Eugeniusz Gramatyka, bez tytułu, n. d. olej/płótno, 54 x 64 cm Maria Kiesner,
Bardziej szczegółowo203 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
203 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Sala aukcyjna Rynku Sztuki Łódź, ul. Wschodnia 69 (róg Narutowicza, I piętro) sobota, 27 kwietnia 2019 r., godz.12:00 Regulamin Domu Aukcyjnego Rynek Sztuki Sp. z o.o. I. Warunki
Bardziej szczegółowoZbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO
Zbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO 1) ZADANIE Z MALARSTWA technika: olej, akryl, tempera (farby kryjące) - do wyboru podłoże: blejtram, płyta, karton lub brystol format 100x70 cm
AUKCJA PRAC NA PAPIERZE 9 STYCZEŃ 2017 KATOWICE Plac Wolności 11/2, godz. 17.00 1. ANERI - Irena WEISS (1888-1981) Gałązka kwitnącej pigwy indyjskiej, 1950 olej, tektura; 30 x 47cm; sygn.l.d.: aneri cena:
Bardziej szczegółowoPLASTYCY LUBLIN. JAN ZIEMSKI KOMPOZYCJA II (alej)
20 [ malarstwo ] katalog strat katalog strat [ malarstwo ] 21 22 [ malarstwo ] katalog strat katalog strat [ malarstwo ] 1 2 3 1. KOSSAK Jerzy Wesele krakowskie, ok. 1950 Olej, płótno, 79 x 128 cm Kat.
Szał uniesień autorstwa Władysława Podkowińskiego 1894r Płótno, akryl, wym. 600x500mm Krzyk autorstwa Edwarda Muncha Kobiety zbierające kłosy autorstwa Jana-Francoisa Milleta 1857r Zatruta studnia-różowa
Bardziej szczegółowoVII AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 27 PAŹDZIERNIKA 2016 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7
VII AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 27 PAŹDZIERNIKA 2016 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 1 Podziękowania dla Mecenasa Kultury kancelarii JWP Kancelaria Adwokacka Wilk Majkowska Spółka Komandytowa
AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 1 Autor: Dominika Owczarek Tytuł: Kobieta i kwiaty Nr 4 Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne Technika: Olej na płótnie Cena wywoławcza
Bardziej szczegółowoXI AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 5 KWIETNIA 2018 SHERATON GRAND KRAKÓW, UL. POWIŚLE 7
XI AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 5 KWIETNIA 2018 SHERATON GRAND KRAKÓW, UL. POWIŚLE 7 I Podziękowania dla Mecenasa Kultury Karoliny i Piotra Kuśnierz XI AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ Sheraton
Bardziej szczegółowoAUKCJA 117 2CZERWCA2012 R. Kraków
AUKCJA 117 2CZERWCA2012 R. Kraków Wydawca: DESA sp. z o.o. ISSN 1429-6098 Dyrektor Domu Aukcyjnego: Jerzy Majewski Opracowanie katalogu: Krzysztof Konieczny, Anna Kozakiewicz, Jadwiga Oczko-Kozłowska,
Bardziej szczegółowoOferta sprzedaży z dnia
Bardziej szczegółowoAbroziak Sylwester Chłopiec 33x13x12cm porcelit szkliwiony 2009
Abroziak Sylwester Chłopiec 33x13x12cm porcelit szkliwiony 2009 Babicki Jacek Portret Lasu 40x25cm wydruk na bazie fotografii 2006 Bałdyga Janusz Generał center 1980-2008 140x100cm akryl na płótnie 2007
Bardziej szczegółowoMalarstwo / Painting
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK r. ÂÂ
PONIEDZIAŁEK 04.03.2019 r. ÂÂ 7.00 + Stanisława (k), Andrzej, Lucyna 7.00 + Wanda Ziółkiewicz w dniu urodzin 8.00 + Mieczysława (k) Borowska - 4 Msza św. Gregoriańska 8.00 + Stanisława (k) i Zenon Rzepeccy
Bardziej szczegółowoI Aukcja Dzieł Sztuki
Bardziej szczegółowoEGZAMIN MATURALNY Z HISTORII SZTUKI POZIOM ROZSZERZONY MAJ 2011. Czas pracy: 180 minut. Liczba punktów do uzyskania: 50. Miejsce na naklejkę z kodem
Centralna Komisja Egzaminacyjna Arkusz zawiera informacje prawnie chronione do momentu rozpoczęcia egzaminu. Układ graficzny CKE 2010 KOD WPISUJE ZDAJĄCY PESEL Miejsce na naklejkę z kodem EGZAMIN MATURALNY
KATALOG STRAT https://skradzionezabytki.pl oprac. MONIKA BARWIK 1. 2. 3. 4. 1. LEONARD STROYNOWSKI (1858-1935 ) Czytająca olej, płótno; 100x150 cm Kat. 10445; kradzież, 2014 2. KARL WAHLER (1863-1931)
Bardziej szczegółowoIV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 11 października 2016
Centrum Kultury Browar B. Galeria Sztuki Suszarnia Beczkownia Fermentownia Mikołaj Konczalski Pamiętnik wyobraźni 2016 malarstwo rysunek grafika rzeźba Autoportret, 67 x 50 cm, olej, pilśń, 1979 r. Portret
Bardziej szczegółowoBURMISTRZ MIASTA GRYBOWA. RADA MIEJSKA w GRYBOWIE kadencji WYNIKI WYBORÓW WYMAGANA II TURA WYBORÓW. Radny(-a)
WYNIKI WYBORÓW BURMISTRZ MIASTA GRYBOWA WYMAGANA II TURA WYBORÓW RADA MIEJSKA w GRYBOWIE kadencji 2014-2018 Okręg 1 Okręg 2 Okręg 3 Okręg 4 Okręg 5 Okręg 6 Okręg 7 Okręg 8 Okręg 9 Okręg 10 Okręg 11 Okręg
Bardziej szczegółowoCzłonkowie komisji zarządzających funduszy promocji produktów. rolno-spożywczych kadencja na lata 2013-2017
Członkowie komisji zarządzających funduszy promocji produktów I. Fundusz Promocji Mleka rolno-spożywczych kadencja na lata 2013-2017 25.11.2013 r. Członkowie komisji reprezentujący ogólnokrajowe organizacje
Bardziej szczegółowoWYNIKI GŁOSOWANIA W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014 ROKU DO RADY MIEJSKIEJ W JAROCINIE
Wyniki_OKR01 Kandydaci na Radnego w Okręgu Nr 1 IDCZAK Mateusz Jakub WAGNER Jan BANASZYŃSKI Rajmund Wojciech PIĘTKA Arkadiusz Paweł 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Liczba kart nie 1 112 33 515 208 1 829 914 913
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK r.
PONIEDZIAŁEK 20.03.2017 r. 7.oo + Bernadeta (k), Janusz, Wiesław Firla oraz Edward Reihs i dziadkowie z obojga stron 7.oo + Natalia, Józef i zm. Rodzice z obojga stron Waleria (k), Roman i zm. Rodzice
Bardziej szczegółowoWojciech Sygut Marzena Kwiecień. tworzyć. Zeszyt ćwiczeń
Bardziej szczegółowoXXIII Aukcja Dzie³ Sztuki
Bardziej szczegółowoRok 2011 na polskich aukcjach - podsumowanie
Bardziej szczegółowo1. Pejzaż w malarstwie polskim XIX wieku
Bardziej szczegółowoRozdział 1. Dane ogólne
OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Krakowie z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa małopolskiego (wyciąg) Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011
Bardziej szczegółowoAUKCJA PRAC NA PAPIERZE
AUKCJA PRAC NA PAPIERZE WARSZAWA 18 GRUDNIA 2014 AUKCJA PRAC NA PAPIERZE 18 GRUDNIA 2014 (CZWARTEK) GODZ.19 MIEJSCE AUKCJI DOM AUKCYJNY DESA UNICUM UL. MARSZAŁKO WSKA 34 50 WARSZAWA WYSTAWA OBIEKTÓW AUKCYJNYCH
Bardziej szczegółowoLISTA ZALICZANA WYŁĄCZNIE do MISTRZOSTWA MIĘDZYODDZIAŁOWEGO
WSPÓLNA LISTA KONKURSOWA 13/2014 POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości KRÓLÓW ------------------------------------------------------------------ LISTA
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK r. NMP Matki Kościoła
Bardziej szczegółowoSpis autorów biorących udział w wystawie Konkursowej Przedwiośnie 34/2011
Spis autorów biorących udział w wystawie Konkursowej Przedwiośnie 34/2011 1. Kornel Arciszewski. Pamięci Bruegl a. Drewno, 90x70x20 2. Marcin Jarosław Białek Remix/kompozycja modułowa X4/III. Collage,
Bardziej szczegółowoLista obecności w sali egzaminacyjnej 39 w dniu
Lista obecności w sali egzaminacyjnej 39 w dniu 2016-06-17 1. Adamczyk Adam Mateusz 10:00 2. Banach Szymon Mateusz 10:00 3. Biel Wiktor Maksymilian 10:00 4. Duda Mariusz Stanisław 10:00 5. Duda Rafał Łukasz
Lista zwycięzców za okres 4.08.2014 10.08.2014 r. MIECZYSŁAW S. PIOTR W. ANASTAZJA B. STEFAN J. IRENA K. JERZY K. HELENA R. KAZIMIERZ C. JERZY G. ZOFIA M. EDWARD B. EWA S.P. MIECZYSŁAW D. GRZEGORZ K. JOLANTA
Bardziej szczegółowoII AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO
II AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO 28 LUTEGO 2015 KRAKÓW, RADISSON BLU HOTEL, UL. STRASZEWSKIEGO 17 II AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO KRAKÓW, RADISSON BLU HOTEL, UL. STRASZEWSKIEGO 17
Bardziej szczegółowoAUKCJA NR 12. malarstwo, grafika, plakat. Salon Antykwaryczny NAUTILUS AUKCJE
Salon Antykwaryczny NAUTILUS AUKCJE AUKCJA NR 12 malarstwo, grafika, plakat Wystawa przedaukcyjna 16. 4. - 22. 04. 2005 Salon Antykwaryczny Nautilus ul. Św. Tomasza 8, Kraków Aukcja Sobota, 23. 04. 2005,
Bardziej szczegółowoGRUPA I MUZYKA. Ogiński. Polonez As- dur op. 53. http://dano2005classic.wrzuta.pl/audio/2nnzwjordxq/f.chopin_polonez_as-dur_op.53. Fryderyk.
GRUPA I MUZYKA TWÓRCA DZIEŁO ŹRÓDŁO- TUTAJ MOŻECIE POSŁUCHAĆ Polonez http://w430.wrzuta.pl/audio/2n9g60jge1d/polonez_pozegnanie_ojczyzny michal_kleofas_oginski Pożegnanie ojczyzny Michał Ogiński Fryderyk
Bardziej szczegółowoZarządzenie Nr 1/239/2004 Wójta Gminy Frysztak z dnia 15 listopada 2004 roku
Zarządzenie 1/239/2004 Wójta Gminy Frysztak z dnia 15 listopada 2004 roku w sprawie ustalenia z urzędu nowych numerów porządkowych nieruchomości zabudowanych oraz przeznaczonych w studium zagospodarowania
Bardziej szczegółowo1. Głosów ważnych oddano Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:
WYBORY DO RADY GMINY BORZECHÓW. Okręg wyborczy nr obejmujący mandat.. Głosów ważnych oddano 5. Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych: DROZDA
WSPÓLNA LISTA KONKURSOWA 08/2016 POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości LEHRTE 3 ------------------------------------------------------------------
PONIEDZIAŁEK 18.02.2019 r. 7.oo + Irena Znajmiecka 18 Msza św. Gregoriańska 7.oo Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Miłosierdzie za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w pewnej intencji
PONIEDZIAŁEK 06.05.2019 r. 7.oo O dary Ducha św. podczas egzaminów maturalnych dla Adriana 7.oo + Józefa (k), Józef Pawlaczyk, Józefa (k) Słaboszewska 8.oo + Halina Antecka, córka Ilona 8.oo + Rodzice:
Bardziej szczegółowoLaureaci z poszczególnych dni: Stella Sz. Janina B. Ewa G. Przemysław S. Martyna K. Jarosław P. Rafał P. Renata N Michał K.
Laureaci z poszczególnych dni: 16-02-2018 Stella Sz. Janina B. Ewa G. Przemysław S. Martyna K. Jarosław P. Rafał P. Renata N. 17-02-2018 Michał K. Elżbieta J. Grzegorz P. Agata Sz. Krzysztof K. Karina
Bardziej szczegółowoWYDZIAŁ ARTYSTYCZNY. Kryterium zakres kwalifikacji
Kierunek/specjalność w zakresie sztuki muzycznej w zakresie sztuki muzycznej Forma i poziom studiów I stopnia WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY Limit Kryterium zakres kwalifikacji 24 Dla kandydatów z NOWĄ MATURĄ: Etap
PONIEDZIAŁEK 24.04.2017 r. 7.oo + Alfred Banach 7 Msza św. Gregoriańska 7.oo W intencji Parafian 8.oo + Jadwiga i Jerzy Grześkowiak 8.oo + Tadeusz w 1 rocz. śm. 10.oo + Marianna Karwicka w 20 rocz. śm.
Bardziej szczegółowoGmina Zawoja Lista podstawowa
Bardziej szczegółowoTabela nr 9: wyroki, jakie zapadły w stosunku do oskarżonych o zbrodnie nazistowskie w pow. kutnowskim.
17 Malinowska Maria 18 Herter Emil 19 Drews Rudolf 20 Krajewski Roman 21 Maas Edmund 22 Kłódczyński Antoni Razem 0 1 2 0 0 5 14 Powyższa tabela ilustruje strukturę procesów i kar w stosunku do osób oskarżonych
Bardziej szczegółowoWSPÓLNA LISTA KONKURSOWA 11/2017 POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH. z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości WOLLIN 4
WSPÓLNA LISTA KONKURSOWA 11/2017 POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości WOLLIN 4 ------------------------------------------------------------------
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY GMINY PROTOKÓŁ Z WYBORÓW
do Rady Gminy Łodygowice. WYBORY DO RADY GMINY PROTOKÓŁ Z WYBORÓW (nazwa rady i gminy) sporządzony dnia 17 listopada 2014 r. przez Gminną Komisję Wyborczą w Łodygowicach (Gminną, Miejską) I. Dla wyboru
Bardziej szczegółowoWyniki z wyborów do Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej
Wyniki z wyborów do Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej Okręg wyborczy nr 1 obejmujący jeden mandat Lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL 1) Wrzesień Marek - 153 1) Domański Andrzej Stanisław - 150 Lista nr
Bardziej szczegółowo08da-d4ae-389b-0bfe-128b-78cc-c0e6-60a8
WYBORY DO RADY POWIATU Załącznik do Protokołu Głosowania w obwodzie Kod terytorialny gminy 2 4 1 3 0 8 Nr obwodu głosowania * * * 1 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Gminny Ośrodek Kultury,
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W PARCZEWIE. z dnia 4 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych
1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W PARCZEWIE z dnia 4 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Parczewie zarządzonych na dzień 21 listopada
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK r. NMP Matki Kościoła.
PONIEDZIAŁEK 21.05.2018 r. NMP Matki Kościoła. 7.3o + Rodzice: Helena, Stanisław, siostra Stefania (k) i zmarli z rodzin z obojga stron 7.3o 9.oo + Barbara Cierlecka w 1 rocz. śm., Zofia, Jan Maruszczak,
Bardziej szczegółowoOtwarte Pistoletowe Zawody Strzeleckie "Koniec Lata" - Puchar Starosty Polickiego
ZACHODNIOPOMORSKI ZWIĄZEK STRZELECTWA SPORTOWEGO Polickie Towarzystwo Strzeleckie I Miłośników Broni Dawnej Grajcar Ul. Siedlecka 1A 72-010 Police Strzelnica w Dobieszczynie KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY Otwarte
Bardziej szczegółowoARCHITEKCI POLSCY DLA JAPONII
Katalog prac - Aukcja, Galeria, Warszawa ul. Foksal 2, dn. 08.06.. 001 BARBARA BIELECKA SZKIC ŚWIĄTYNI W LICHENIU 1 TECHNIKA MIESZANA 002 BARBARA BIELECKA SZKIC ŚWIĄTYNI W LICHENIU 2 TECHNIKA MIESZANA
Bardziej szczegółowoZarządzenie Nr 212/2004 Wójta Gminy Podegrodzie z dnia 21 maja 2004 roku. zarządzam, co następuje:
Zarządzenie Nr 212/2004 Wójta Gminy Podegrodzie z dnia 21 maja 2004 roku w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych. Na podstawie art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 roku - Ordynacja wyborcza