WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY
- Eleonora Kaczmarczyk
1 WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Stanisław 1. ŻUKOWSKI Ku wiośnie, zł Estymacja Kwota osiągnięta zł 2. Alfons KARPIŃSKI Żółte róże, zł Alfons KARPIŃSKI Żółte róże o zmroku, zł zł Alfons KARPIŃSKI Białe róże z porcelaną Leon WYCZÓŁKOWSKI Alina, 1880 Eugeniusz GEPPERT Oficer kompanii wyborczej Księstwa Warszawskiego Jerzy KOSSAK Palenie sztandarów Marian SZCZERBIŃSKI Mimozy pastel, tektura Jan STANISŁAWSKI Łąka, ok zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł
2 Antoni WAŚKOWSKI Krakowianki, 1954 pastel, papier Soter JAXA- MAŁACHOWSKI Nokturn gwasz, tektura Stanisław GÓRSKI Dziewczyna w czerwonej chuście pastel, tektura Bronisława RYCHTER- JANOWSKA Dworek akwarela, papier Feliks Michał WYGRZYWALSKI Neptunis memoriam sacrifica Soter JAXA- MAŁACHOWSKI Łódź rybacka technika mieszana, tektura Henryk UZIEMBŁO Pejzaż nadmorski naklejone na tekturę zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł Józef CHEŁMOŃSKI Spotkanie na postoju, poł. lat 80. XIX w. tusz lawowany, gwasz, papier kremowy Tadeusz POPIEL Kobieta z niebieską wstążką zł zł zł zł
3 19. Wlastimil HOFMAN Chłopiec zł zł Władysław BIELECKI Wawel: Kurza Stopa, 1927 drzeworyt barwny Władysław BIELECKI Wawel od strony południowej, 1927 drzeworyt barwny Małgorzata ŁADA- MACIĄGOWA Widok na Kraków pastel, papier zł zł zł Antoni WAŚKOWSKI Zestaw prac pastel, papier zł zł 24. Edward OKUŃ Pejzaż zł zł 25. Marek ŻUŁAWSKI Port, 1974 olej, płyta pilśniowa zł Emmanuel KATZ (zw. MANÉ-KATZ) Macierzyństwo Alicja HALICKA Nad brzegiem morza ok zł zł zł
4 28. Jan SZANCENBACH Port w Smögen, zł Zbigniew PRONASZKO Lato akwarela, papier Tadeusz DOMINIK Park, 1957 akwarela, Jerzy NOWOSIELSKI Święty Mateusz Ewangelista Jerzy NOWOSIELSKI Cerkiew praca dwustronna Jerzy NOWOSIELSKI Szkice ołówek, papier zł zł zł zł zł zł zł Franciszek STAROWIEYSKI Szkice praca dwustronna, ok. 1994/1995 węgiel, kredka, papier Pablo PICASSO Minotaur litografia, papier zł zł zł zł 36. Franciszek STAROWIEYSKI Według kantaty Bacha, 1973 akwarela, kredka, papier zł zł
5 Salvador DALÍ Z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 litografia, gwasz, japoński papier czerpany Salvador DALÍ Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 litografia, japoński papier czerpany Victor VASARELY Pengo 2, 1966 akryl, sklejka Wanda GOŁKOWSKA Kompozycja błękitna dyptyk, 1987 akryl, płótno Jan BERDYSZAK Koła podwójne, zł zł zł zł zł zł zł zł 42. Wacław TARANCZEWSKI Przy oknie zł Jadwiga MAZIARSKA Kompozycja abstrakcyjna I akryl, płótno Jadwiga MAZIARSKA Kompozycja abstrakcyjna II Gerard Jürgen BLUM- KWIATKOWSKI Abstrakcja geometryczna zł zł zł zł zł zł
6 akryl, sklejka, płyta MDF 46. Victor VASARELY Hexagone, 1988 szkło akrylowe (pleksi), cztery publikacje z pracami artysty zł Władysław JACKIEWICZ Obraz X, 1992 Erna ROSENSTEIN Abstrakcja różowa zł zł zł zł 49. Erna ROSENSTEIN Abstrakcja zielona zł zł Andrzej MEISSNER Abstrakcja technika mieszana, tektura naklejona na sklejkę Tadeusz Mieczysław JANIKOWSKI Abstrakcja naklejone na sklejkę Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI Zasłona, 1961 olej, kolaż, płótno Shalom Tomas NEUMAN Marcos z serii: Ameryka, 2011 akryl, sklejka, detektor ruchu, mp3, znalezione przedmioty zł zł zł zł zł zł
7 54. Tadeusz KANTOR Postać, 1990 akwarela, papier zł zł Magdalena ABAKANOWICZ Oblicze 4, 2004 tusz lawowany, papier Tadeusz Mieczysław JANIKOWSKI Obiekt płyta laminowana ryta, sklejka Józef ROBAKOWSKI Kwadrat niespełniony, 1983 technika własna, papier Georg Johann TRIBOWSKI Kompozycja dwukolorowa Eduard OVCACEK Hogo - F060, 2003 serigrafia, papier zł zł zł zł zł zł Izabela BICK- BAGIŃSKA Duża litera, 1997 olej, płyta zł Izabela BICK- BAGIŃSKA Małe litery, 1997 olej, płyta zł Tomasz KONART Warszawa, 1988 technika własna zł Jerzy KAŁUCKI Prognose, 1999 serigrafia, papier zł zł
8 64. Jerzy KAŁUCKI Tub, 1993 serigrafia, papier zł zł 65. Jan SAUDEK Tańcząca fotografia barwna ręcznie kolorowana, papier srebrowy fotograficzny zł zł 66. Antonin KRATOCHVIL David Bowie fotografia czarno-biała zł zł 67. Alan PAJER Bob Dylan fotografia czarno-biała zł Antoni MIKOŁAJCZYK Przestrzeń określona, 1979 fotografia czarno-biała, brom Zuzanna ROKITA Bez tytułu, 2015 fotografia czarno-biała Waldemar Fydrych MAJOR Krasnoludek z Madalińskiego technika własna, płótno (edycja odręczna na podłożu z muru pracy Pomarańczowej Alternatywy) THE KRASNALS. WHELKI KRASNAL Untitled (Group of Monkeys with White Bananas), zł zł 800 zł zł zł zł zł
9 Józef TOMCZYK KUROSAWA Recenzja, 2000 Kacper BOŻEK Instrukcja obsługi intymnej, 2016 akwatinta, sucha igła Marlena BICZAK Pod spodem, 2014 akwatinta zł zł zł zł zł
Bardziej szczegółowo7 700 zł 9 000-11 000 7 700
Bardziej szczegółowoMieczysława B. Małgorzata R.
Bardziej szczegółowoBALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA
Bardziej szczegółowoWYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów
WYNIKI WYBORÓW do Rady Miejskiej Ostrzeszów na podstawie protokołu sporządzonego dnia 7 listopada 0r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Ostrzeszowie OKRĘG WYBORCZY NR Oddano 0 głosów ważnych. Frekwencja:
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIE
Bardziej szczegółowoSpis autorów biorących udział w wystawie Konkursowej Przedwiośnie 34/2011
Spis autorów biorących udział w wystawie Konkursowej Przedwiośnie 34/2011 1. Kornel Arciszewski. Pamięci Bruegl a. Drewno, 90x70x20 2. Marcin Jarosław Białek Remix/kompozycja modułowa X4/III. Collage,
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK r. ÂÂ
PONIEDZIAŁEK 04.03.2019 r. ÂÂ 7.00 + Stanisława (k), Andrzej, Lucyna 7.00 + Wanda Ziółkiewicz w dniu urodzin 8.00 + Mieczysława (k) Borowska - 4 Msza św. Gregoriańska 8.00 + Stanisława (k) i Zenon Rzepeccy
Bardziej szczegółowoXXIII Aukcja Dzie³ Sztuki
Bardziej szczegółowoZ A W I A D O M I E N I E o czynnościach przyjęcia przebiegu granic nieruchomości
G4 GEODEZJA Kraków, 11.02.2016 31-619 Kraków, ul. Orła Białego 29 Tel. 012 647 01 40, fax 012 647 01 40 NIP: 551-227-84-51, REGON: 356514690 Adres do korespondencji: Dariusz Gala ul. Chełmońskiego 70d/8
Bardziej szczegółowoI Aukcja Dzieł Sztuki
Bardziej szczegółowoPACHOŁOWIE. Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej. Szczerba Antoni. Szczerba Bartłomiej. Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej
PACHOŁOWIE Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej Pachoł Agata Szczerba Bartłomiej 2-voto Seweryn Agnieszka Szczerba Antoni Joniec Barbara Szczerba Marcin Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej
Bardziej szczegółowoVII AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 27 PAŹDZIERNIKA 2016 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7
VII AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 27 PAŹDZIERNIKA 2016 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 1 Podziękowania dla Mecenasa Kultury kancelarii JWP Kancelaria Adwokacka Wilk Majkowska Spółka Komandytowa
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W JASTROWIU. z dnia 4 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych
1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W JASTROWIU z dnia 4 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Jastrowiu zarządzonych na dzień 21 listopada
Bardziej szczegółowoWYKAZ ODGAŁĘZIEŃ KANALIZACJI SANITARNEJ PCWØ160 UL. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE
L.p. WYKAZ ODGAŁĘZIEŃ KANALIZACJI SANITARNEJ PCWØ160 UL. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE Nazwisko i Imię Nr posesji Nr działki Połączenie z kanałem T - trójnik / S - studnia Długość odgałęzienia [m] 1 Węgrowska
Bardziej szczegółowoAlbum prac projektu. Akademia Plastyczna
Bardziej szczegółowo7.oo Z prośbą o dary Ducha św. dla Krystyny, Macieja, Emilii, Mateusza, Aleksandry (k), Krzysztofa, Moniki i Michała
PONIEDZIAŁEK 05.06.2017 r. 7.oo Z prośbą o dary Ducha św. dla Krystyny, Macieja, Emilii, Mateusza, Aleksandry (k), Krzysztofa, Moniki i Michała 8.oo + Jadwiga w 1 rocz. śm. i Stefan, Marian w 45 rocz.
Bardziej szczegółowoKONFERENCJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
KONFERENCJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ 27 maja 2019 r. Na podstawie protokołów wyników głosowania z wszystkich okręgów wyborczych, Państwowa Komisja Wyborcza ustaliła następujące wyniki głosowania w
Bardziej szczegółowoGmina Zawoja Lista podstawowa
Bardziej szczegółowoRok 2011 na polskich aukcjach - podsumowanie
Bardziej szczegółowoZbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK r.
PONIEDZIAŁEK 02.01.2017 r. 7.00 + Bernard w 25 rocz. śm. i zmarli z rodziny Grygrowicz i Hałas 7.00 Z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Marka oraz ich dzieci i wnuków 7.00 O szczęśliwą
Bardziej szczegółowoWyniki z wyborów do Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej
Wyniki z wyborów do Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej Okręg wyborczy nr 1 obejmujący jeden mandat Lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL 1) Wrzesień Marek - 153 1) Domański Andrzej Stanisław - 150 Lista nr
Bardziej szczegółowoPrzedsiębiorstwo Usług Geodezyjno Projektowych GEOMIAR Sp. z O.O JAROSŁAW ul. KOŚCIUSZKI 35
- Rozporządzenia Ministra Rozwoju Regionalnego i Budownictwa z dnia 29 marca 2001 r w sprawie ewidencji gruntów BESKO w dniu 14.11.2014 o godz. 14 30 odbędzie się na gruncie ustalenie granic działki nr:
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Bytowie z dnia 23 października 2014 r.
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Bytowie z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Bytowie w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików
Bardziej szczegółowo3. MIKUTA Bernard Piotr, lat 48, zam. Grodków zgłoszony przez KW SOLIDARNA POLSKA ZBIGNIEWA ZIOBRO - lista nr 17
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Grodkowie z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Grodkowie w wyborach do rad gmin, rad powiatów
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Krośnicach z dnia 1 października 2018 r.
OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Krośnicach z dnia 1 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Krośnice zarządzonych na dzień 21 października
Bardziej szczegółowoSTART 01.12.2009 www.starter.org.pl *******************************
SALON ZIMOWY 3 Przedświąteczna sprzedaż prac ******************************* START 01.12.2009 www.starter.org.pl ******************************* Szczegóły i rezerwacje: starter@starter.org.pl, marika.zamojska@gmail.com
Bardziej szczegółowoWyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego
Wyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W OPOLU I z dnia 23 października 2018 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa opolskiego [WYCIĄG]
OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W OPOLU I z dnia 23 października 2018 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa opolskiego [WYCIĄG] Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r.
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w BYDGOSZCZY z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego
OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w BYDGOSZCZY z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego /WYCIĄG/ Na podstawie art. 168 l ustawy z dnia 5 stycznia
Bardziej szczegółowoWYKAZ UDZIAŁOWCÓW WSPÓLNOTY GRUNTOWEJ WSI OPOLE, GMINA PODEDWÓRZE, POWIAT PARCZEW
Załącznik nr 2 WYKAZ UDZIAŁOWCÓW WSPÓLNOTY GRUNTOWEJ WSI OPOLE, GMINA PODEDWÓRZE, POWIAT PARCZEW Lp. Dane personalne Udział 1. Andrzejewska Celina; Rodzice: Eugeniusz, Eugenia ul. Dąbrowskiej 33/15; 39-400
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kosakowie z dnia 9 października 2018 r.
OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kosakowie z dnia 9 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy w Kosakowie zarządzonych na dzień 21 października
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE. KOMISARZA WYBORCZEGO W RZESZOWIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa podkarpackiego.
OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W RZESZOWIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa podkarpackiego. Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks
Bardziej szczegółowoLista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile
Bardziej szczegółowo1. Rafał Borcz Olchy II. Jerzy Kosałka Żegnam państwa 2004 technika własna cm
2017 Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK otrzymało w 2017 roku dotację z programu Narodowe kolekcje sztuki współczesnej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, tytuł projektu: Kolekcja
Bardziej szczegółowoLista Zwycięzców nagród w M1 Łódź
Łódź, 22.12.2016 Lista Zwycięzców nagród w M1 Łódź w Loterii o nazwie Loteria w Centrach Handlowych M1 organizowanej w dniach od 03.12.2016 do 18.12.2016 roku, publikowana zgodnie z pkt 7.1. Regulaminu
Bardziej szczegółowoXI AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 5 KWIETNIA 2018 SHERATON GRAND KRAKÓW, UL. POWIŚLE 7
XI AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 5 KWIETNIA 2018 SHERATON GRAND KRAKÓW, UL. POWIŚLE 7 I Podziękowania dla Mecenasa Kultury Karoliny i Piotra Kuśnierz XI AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ Sheraton
Bardziej szczegółowoOgłoszenie o przetargu na sprzedaż składników majątku ruchomego
Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż składników majątku ruchomego 1. Nazwa i siedziba sprzedającego. MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH Al. Szucha 23 00-580 Warszawa 2. Miejsce i termin przeprowadzenia przetargu:
Bardziej szczegółowo[WYCIĄG] OBWIESZCZENIE
[WYCIĄG] OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W RZESZOWIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa podkarpackiego. Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011
Bardziej szczegółowolp. imię żeńskie liczba wystapień lp. imię męskie liczba wystapień JULIA JAKUB WIKTORIA MATEUSZ 10.
lp. imię żeńskie liczba wystapień lp. imię męskie liczba wystapień 2002 2002 1 JULIA 11.854 1 JAKUB 18.013 2 WIKTORIA 11.356 2 MATEUSZ 10.170 3 NATALIA 9.963 3 KACPER 10.046 4 ALEKSANDRA 9.176 4 MICHAŁ
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE / WYCIĄG /
OBWIESZCZENIE / WYCIĄG / KOMISARZA WYBORCZEGO W RZESZOWIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa podkarpackiego. Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia
Bardziej szczegółowoTabela nr 9: wyroki, jakie zapadły w stosunku do oskarżonych o zbrodnie nazistowskie w pow. kutnowskim.
17 Malinowska Maria 18 Herter Emil 19 Drews Rudolf 20 Krajewski Roman 21 Maas Edmund 22 Kłódczyński Antoni Razem 0 1 2 0 0 5 14 Powyższa tabela ilustruje strukturę procesów i kar w stosunku do osób oskarżonych
Bardziej szczegółowoPROTOKÓŁ GŁOSOWANIA W OBWODZIE
WYBORY DO RADY POWIATU Kod terytorialny gminy 1 8 0 9 0 4 Nr obwodu głosowania * * * 3 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Gminny Ośrodek Kultury w Krowicy Samej, 37-625 Krowica Sama Gmina Lubaczów
Bardziej szczegółowoniej kopa sportowego o szablę Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Turew
1 Walenciak Daniel 4 31 3 3 4 40 4 52 4 21 19 147 2 Dominiczak Stanisław 4 34 4 15 3 11 3 13 4 52 18 125 3 Knuła Marian 4 27 4 42 4 25 2,5-1 3-7 17,5 86 4 Kasprzak Marek 3 23 3 9 4 29 3 13 4 72 17 146
Bardziej szczegółowoMalarstwo / Painting
Bardziej szczegółowoLista rankingowa uczestników projektu parasolowego - Gmina Rakszawa
Lista rankingowa uczestników projektu parasolowego - Gmina Rakszawa Legenda oznaczeń "Rodzaj wybranej instalacji OZE": PV - panele fotowoltaiczne S - kolektory słoneczne K - kotły na pellet PC - pompy
Bardziej szczegółowoWyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP. o mistrzostwo oddziału Odolanów. sezon 2017
Wyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP o mistrzostwo oddziału Odolanów sezon 2017 Za Zarząd Wiceprezes ds. lotowych Prezes Sekretarz Konieczny Arkadiusz Rogala Jan Loty gołębi starych za rok 2017 Seria
Bardziej szczegółowo1. Agata Nowosielska MATKA, 2014 rok. 61 x 46 cm sygnowany na odwrocie.
aukcja 1. Agata Nowosielska MATKA, 2014 rok 61 x 46 cm sygnowany na odwrocie. 2. Tomasz Kopcewicz z serii "po drodze", 2011r 50 x 46cm sygnatura na odwrocie: Kopcewicz 29.10.011. 3. Honorata Martin, 2008
Bardziej szczegółowoO twórczości Maneta. Analiza reprodukcji.
Rozkład materiału zajęć artystycznych, plastycznych w kl III Gimnazjum 1 godzina tygodniowo opracowała: Grażyna Blecharczyk. Nr l. Temat Podstawa programowa Główne środki artystyczne Kryteria ocen 1. Inicjał
Bardziej szczegółowoMISTRZOSTWO OKRĘGU GORZÓW WLKP. W KATEGORIACH SEZON 2018 r. Kat: A
MISTRZOSTWO OKRĘGU GORZÓW WLKP. Kat: A Lp. Nazwisko i imię Oddział Tytuł Konk. Ceoficjent 1 Kozdrowski Bogusław Gorzów Wlkp. Mistrz 18 63,64 2 Pilk Janina Drezdenko I Wicemistrz 18 64,58 3 Kominkiewicz-Szefs
Bardziej szczegółowoWyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP. o mistrzostwo oddziału Odolanów. sezon 2012
Wyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP o mistrzostwo oddziału Odolanów sezon 2012 Za Zarząd Wiceprezes ds. lotowych Prezes Sekretarz Konieczny Arkadiusz Doktór Krzysztof Szewczyk Michał Loty gołębi starych
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RYMANOWIE. z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych
1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RYMANOWIE z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Rymanowie zarządzonych na dzień 21 listopada
Bardziej szczegółowoOdział Pajęczno, rok 2017.
Odział Pajęczno, rok 2017. LISTA KONKURSOWA NR 2 ------------------------ z lotu KOŚCIAN z dnia 11.05.17 Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:04:40. N 16:38:41. E. 1.Godzina wypuszczenia gołębi...: 7,30,00
Bardziej szczegółowoWyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP. o mistrzostwo oddziału Odolanów. sezon 2014
Wyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP o mistrzostwo oddziału Odolanów sezon 2014 Za Zarząd Wiceprezes ds. lotowych Prezes Sekretarz Konieczny Arkadiusz Doktór Krzysztof Szewczyk Michał Loty gołębi starych
Bardziej szczegółowo- 1 - LISTA KONKURSOWA 14/2016. POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH Oddziału RZESZÓW. z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości
- 1 - LISTA KONKURSOWA 14/2016 POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH Oddziału RZESZÓW z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości SANGERHAUSEN 3 LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI Data odbytego