WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

Download "WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY"

1 WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Stanisław 1. ŻUKOWSKI Ku wiośnie, zł Estymacja Kwota osiągnięta zł 2. Alfons KARPIŃSKI Żółte róże, zł Alfons KARPIŃSKI Żółte róże o zmroku, zł zł Alfons KARPIŃSKI Białe róże z porcelaną Leon WYCZÓŁKOWSKI Alina, 1880 Eugeniusz GEPPERT Oficer kompanii wyborczej Księstwa Warszawskiego Jerzy KOSSAK Palenie sztandarów Marian SZCZERBIŃSKI Mimozy pastel, tektura Jan STANISŁAWSKI Łąka, ok zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł

2 Antoni WAŚKOWSKI Krakowianki, 1954 pastel, papier Soter JAXA- MAŁACHOWSKI Nokturn gwasz, tektura Stanisław GÓRSKI Dziewczyna w czerwonej chuście pastel, tektura Bronisława RYCHTER- JANOWSKA Dworek akwarela, papier Feliks Michał WYGRZYWALSKI Neptunis memoriam sacrifica Soter JAXA- MAŁACHOWSKI Łódź rybacka technika mieszana, tektura Henryk UZIEMBŁO Pejzaż nadmorski naklejone na tekturę zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł Józef CHEŁMOŃSKI Spotkanie na postoju, poł. lat 80. XIX w. tusz lawowany, gwasz, papier kremowy Tadeusz POPIEL Kobieta z niebieską wstążką zł zł zł zł

3 19. Wlastimil HOFMAN Chłopiec zł zł Władysław BIELECKI Wawel: Kurza Stopa, 1927 drzeworyt barwny Władysław BIELECKI Wawel od strony południowej, 1927 drzeworyt barwny Małgorzata ŁADA- MACIĄGOWA Widok na Kraków pastel, papier zł zł zł Antoni WAŚKOWSKI Zestaw prac pastel, papier zł zł 24. Edward OKUŃ Pejzaż zł zł 25. Marek ŻUŁAWSKI Port, 1974 olej, płyta pilśniowa zł Emmanuel KATZ (zw. MANÉ-KATZ) Macierzyństwo Alicja HALICKA Nad brzegiem morza ok zł zł zł

4 28. Jan SZANCENBACH Port w Smögen, zł Zbigniew PRONASZKO Lato akwarela, papier Tadeusz DOMINIK Park, 1957 akwarela, Jerzy NOWOSIELSKI Święty Mateusz Ewangelista Jerzy NOWOSIELSKI Cerkiew praca dwustronna Jerzy NOWOSIELSKI Szkice ołówek, papier zł zł zł zł zł zł zł Franciszek STAROWIEYSKI Szkice praca dwustronna, ok. 1994/1995 węgiel, kredka, papier Pablo PICASSO Minotaur litografia, papier zł zł zł zł 36. Franciszek STAROWIEYSKI Według kantaty Bacha, 1973 akwarela, kredka, papier zł zł

5 Salvador DALÍ Z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 litografia, gwasz, japoński papier czerpany Salvador DALÍ Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 litografia, japoński papier czerpany Victor VASARELY Pengo 2, 1966 akryl, sklejka Wanda GOŁKOWSKA Kompozycja błękitna dyptyk, 1987 akryl, płótno Jan BERDYSZAK Koła podwójne, zł zł zł zł zł zł zł zł 42. Wacław TARANCZEWSKI Przy oknie zł Jadwiga MAZIARSKA Kompozycja abstrakcyjna I akryl, płótno Jadwiga MAZIARSKA Kompozycja abstrakcyjna II Gerard Jürgen BLUM- KWIATKOWSKI Abstrakcja geometryczna zł zł zł zł zł zł

6 akryl, sklejka, płyta MDF 46. Victor VASARELY Hexagone, 1988 szkło akrylowe (pleksi), cztery publikacje z pracami artysty zł Władysław JACKIEWICZ Obraz X, 1992 Erna ROSENSTEIN Abstrakcja różowa zł zł zł zł 49. Erna ROSENSTEIN Abstrakcja zielona zł zł Andrzej MEISSNER Abstrakcja technika mieszana, tektura naklejona na sklejkę Tadeusz Mieczysław JANIKOWSKI Abstrakcja naklejone na sklejkę Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI Zasłona, 1961 olej, kolaż, płótno Shalom Tomas NEUMAN Marcos z serii: Ameryka, 2011 akryl, sklejka, detektor ruchu, mp3, znalezione przedmioty zł zł zł zł zł zł

7 54. Tadeusz KANTOR Postać, 1990 akwarela, papier zł zł Magdalena ABAKANOWICZ Oblicze 4, 2004 tusz lawowany, papier Tadeusz Mieczysław JANIKOWSKI Obiekt płyta laminowana ryta, sklejka Józef ROBAKOWSKI Kwadrat niespełniony, 1983 technika własna, papier Georg Johann TRIBOWSKI Kompozycja dwukolorowa Eduard OVCACEK Hogo - F060, 2003 serigrafia, papier zł zł zł zł zł zł Izabela BICK- BAGIŃSKA Duża litera, 1997 olej, płyta zł Izabela BICK- BAGIŃSKA Małe litery, 1997 olej, płyta zł Tomasz KONART Warszawa, 1988 technika własna zł Jerzy KAŁUCKI Prognose, 1999 serigrafia, papier zł zł

8 64. Jerzy KAŁUCKI Tub, 1993 serigrafia, papier zł zł 65. Jan SAUDEK Tańcząca fotografia barwna ręcznie kolorowana, papier srebrowy fotograficzny zł zł 66. Antonin KRATOCHVIL David Bowie fotografia czarno-biała zł zł 67. Alan PAJER Bob Dylan fotografia czarno-biała zł Antoni MIKOŁAJCZYK Przestrzeń określona, 1979 fotografia czarno-biała, brom Zuzanna ROKITA Bez tytułu, 2015 fotografia czarno-biała Waldemar Fydrych MAJOR Krasnoludek z Madalińskiego technika własna, płótno (edycja odręczna na podłożu z muru pracy Pomarańczowej Alternatywy) THE KRASNALS. WHELKI KRASNAL Untitled (Group of Monkeys with White Bananas), zł zł 800 zł zł zł zł zł

9 Józef TOMCZYK KUROSAWA Recenzja, 2000 Kacper BOŻEK Instrukcja obsługi intymnej, 2016 akwatinta, sucha igła Marlena BICZAK Pod spodem, 2014 akwatinta zł zł zł zł zł

IX AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI XIV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI XIV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI XIV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY 7.03.2019 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Estymacja Kwota osiągnięta 1. Wlastimil HOFMAN Scena alegoryczna z aniołem olej, deska 6 000-8

WYNIKI VI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI VI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI VI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY - 28.04.2016 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Estymacja Kwota osiągnięta 1. Jan GRUBIŃSKI Świt 8 000 zł 14 000-18 000

7 700 zł 9 000-11 000 7 700

LISTA LAUREATÓW Nagroda IV stopnia zestaw do grillowania

Bednarski Krzysztof Marks trepanowany wys 35cm gips, światło elektryczne 1978-1991

Bednarski Krzysztof Marks trepanowany wys 35cm gips, światło elektryczne 1978-1991 Bednarski Krzysztof Marks trepanowany wys 35cm gips, światło elektryczne 1978-1991 Berdyszak Jan Apress passe-par-tout 37,5x87cm akryl, papier 2007 Biskupska Bożenna Klatka V 46x34cm olej, ołówek, papier

Mieczysława B. Małgorzata R.

Mieczysława B. Małgorzata R. Imię i Nazwisko Małgorzata K. Joanna W. Anna Z. Elżbieta G. Dorota D. Aneta Ś. Justyna Z. Marek M. Bożena N. Cecylia M. Maria Z. Aneta S. Taisa R. Justyna G. Jadwiga C. Paula W. Monika M. Marcin G. Marta

Lista zwycięzców za okres r.

KATALOG STRAT. oprac. MONIKA BARWIK 1. 2.

KATALOG STRAT.   oprac. MONIKA BARWIK 1. 2. KATALOG STRAT https://skradzionezabytki.pl oprac. MONIKA BARWIK 1. 2. 3. 4. 1. LEONARD STROYNOWSKI (1858-1935 ) Czytająca olej, płótno; 100x150 cm Kat. 10445; kradzież, 2014 2. KARL WAHLER (1863-1931)

BALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA

BALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA Szanowni Państwo! Zapraszamy do obejrzenia eksponatów, które pojawią się na licytacji oraz kiermaszu podczas dorocznego BALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA w dniu 6 lutego 2016r. Zdzisław

WYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów

WYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów WYNIKI WYBORÓW do Rady Miejskiej Ostrzeszów na podstawie protokołu sporządzonego dnia 7 listopada 0r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Ostrzeszowie OKRĘG WYBORCZY NR Oddano 0 głosów ważnych. Frekwencja:

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIE

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIE 1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM z dnia 27 października 2006 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej Nowego Miasta Lubawskiego

Spis eksponatów na wystawie Hommage à Nowotarski. Przepis na wolność.

AUKCJA PRAC NA PAPIERZE 9 STYCZEŃ 2017 KATOWICE. Plac Wolności 11/2, godz

Spis autorów biorących udział w wystawie Konkursowej Przedwiośnie 34/2011

Spis autorów biorących udział w wystawie Konkursowej Przedwiośnie 34/2011 Spis autorów biorących udział w wystawie Konkursowej Przedwiośnie 34/2011 1. Kornel Arciszewski. Pamięci Bruegl a. Drewno, 90x70x20 2. Marcin Jarosław Białek Remix/kompozycja modułowa X4/III. Collage,

PONIEDZIAŁEK r. ÂÂ

PONIEDZIAŁEK r. ÂÂ PONIEDZIAŁEK 04.03.2019 r. ÂÂ 7.00 + Stanisława (k), Andrzej, Lucyna 7.00 + Wanda Ziółkiewicz w dniu urodzin 8.00 + Mieczysława (k) Borowska - 4 Msza św. Gregoriańska 8.00 + Stanisława (k) i Zenon Rzepeccy

XXIII Aukcja Dzie³ Sztuki

XXIII Aukcja Dzie³ Sztuki Anna Zalewska-Faliñska Okno w Sienkiewiczowskim dworku 68cmx48cm Rados³aw Zaremba 21 cm x 29,5 cm rysunek piórkiem XXIII Aukcja Dzie³ Sztuki Rados³aw Zaremba 21 cm x 29,5 cm rysunek piórkiem Agnieszka

Z A W I A D O M I E N I E o czynnościach przyjęcia przebiegu granic nieruchomości

Z A W I A D O M I E N I E o czynnościach przyjęcia przebiegu granic nieruchomości G4 GEODEZJA Kraków, 11.02.2016 31-619 Kraków, ul. Orła Białego 29 Tel. 012 647 01 40, fax 012 647 01 40 NIP: 551-227-84-51, REGON: 356514690 Adres do korespondencji: Dariusz Gala ul. Chełmońskiego 70d/8

W - Ż. Rzymskokatolicka Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnocinie. Spis pochowanych W - Ż. Sektor/ Miejsce

W - Ż. Rzymskokatolicka Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnocinie. Spis pochowanych W - Ż. Sektor/ Miejsce W - Ż Spis pochowanych W - Ż Nazwisko Imię Sektor/ Miejsce Rok Miesiąc Dzień Żył lat Wach Krzysztof A4/ I:25,26 2007 1 1 49 Wach Stanisław A4/ J:27,28 1997 4 10 69 Wachnik Antoni A3/ L:50,51 1961 5 27

I Aukcja Dzieł Sztuki

I Aukcja Dzieł Sztuki 1 I Aukcja Dzieł Sztuki Termin aukcji: 3 kwietnia 2019 godzina: 19:00 Miejsce Aukcji: Hotel Holiday Inn ul. Wielopole 4 Kraków Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14 Kraków 19

PACHOŁOWIE. Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej. Szczerba Antoni. Szczerba Bartłomiej. Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej

PACHOŁOWIE. Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej. Szczerba Antoni. Szczerba Bartłomiej. Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej PACHOŁOWIE Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej Pachoł Agata Szczerba Bartłomiej 2-voto Seweryn Agnieszka Szczerba Antoni Joniec Barbara Szczerba Marcin Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej

AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 4. Nr 1. Nr 5. Nr 2. Nr 3. Nr 6. Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne

AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 4. Nr 1. Nr 5. Nr 2. Nr 3. Nr 6. Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 1 Autor: Dominika Owczarek Tytuł: Kobieta i kwiaty Nr 4 Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne Technika: Olej na płótnie Cena wywoławcza

VII AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 27 PAŹDZIERNIKA 2016 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7

VII AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 27 PAŹDZIERNIKA 2016 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 VII AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 27 PAŹDZIERNIKA 2016 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 1 Podziękowania dla Mecenasa Kultury kancelarii JWP Kancelaria Adwokacka Wilk Majkowska Spółka Komandytowa

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W JASTROWIU. z dnia 4 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W JASTROWIU. z dnia 4 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych 1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W JASTROWIU z dnia 4 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Jastrowiu zarządzonych na dzień 21 listopada

WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU z dnia 1 grudnia 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego

WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU z dnia 1 grudnia 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU z dnia 1 grudnia 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011

WYKAZ ODGAŁĘZIEŃ KANALIZACJI SANITARNEJ PCWØ160 UL. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE

WYKAZ ODGAŁĘZIEŃ KANALIZACJI SANITARNEJ PCWØ160 UL. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE L.p. WYKAZ ODGAŁĘZIEŃ KANALIZACJI SANITARNEJ PCWØ160 UL. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE Nazwisko i Imię Nr posesji Nr działki Połączenie z kanałem T - trójnik / S - studnia Długość odgałęzienia [m] 1 Węgrowska

Album prac projektu. Akademia Plastyczna

7.oo Z prośbą o dary Ducha św. dla Krystyny, Macieja, Emilii, Mateusza, Aleksandry (k), Krzysztofa, Moniki i Michała PONIEDZIAŁEK 05.06.2017 r. 7.oo Z prośbą o dary Ducha św. dla Krystyny, Macieja, Emilii, Mateusza, Aleksandry (k), Krzysztofa, Moniki i Michała 8.oo + Jadwiga w 1 rocz. śm. i Stefan, Marian w 45 rocz.

KONFERENCJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

KONFERENCJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ KONFERENCJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ 27 maja 2019 r. Na podstawie protokołów wyników głosowania z wszystkich okręgów wyborczych, Państwowa Komisja Wyborcza ustaliła następujące wyniki głosowania w

Gmina Zawoja Lista podstawowa

Gmina Zawoja Lista podstawowa Gmina Lista podstawowa Nazwisko i imię BaŜak Janina Białas Janusz Dyrcz Józef Dyrcz Józef Dyrcz Krzysztof Grausz Józefa Kaczmarczyk Tadeusz Kozina Wojciech Marek Tadeusz, Maria Mazur Danuta Pacyga Krzysztof

Rok 2011 na polskich aukcjach - podsumowanie

Rok 2011 na polskich aukcjach - podsumowanie Rok 2011 na polskich aukcjach - podsumowanie Dobiegł końca sezon aukcyjny 2011. Z jednej strony oczywistym kontekstem jest z kryzys finansowy, odmieniany przez wszystkie przypadki i czasy (także przyszły),

Zbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO

Zbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO Zbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO 1) ZADANIE Z MALARSTWA technika: olej, akryl, tempera (farby kryjące) - do wyboru podłoże: blejtram, płyta, karton lub brystol format 100x70 cm

PONIEDZIAŁEK r.

PONIEDZIAŁEK r. PONIEDZIAŁEK 02.01.2017 r. 7.00 + Bernard w 25 rocz. śm. i zmarli z rodziny Grygrowicz i Hałas 7.00 Z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Marka oraz ich dzieci i wnuków 7.00 O szczęśliwą

Gorąco zapraszam do licytacji. W imieniu Zarządu Fundacji Dar Nadziei Dyrektor Zarządu Dr hab. Monika Baj-Krzyworzeka.

Gorąco zapraszam do licytacji. W imieniu Zarządu Fundacji Dar Nadziei Dyrektor Zarządu Dr hab. Monika Baj-Krzyworzeka. Szanowni Państwo, To już po raz dwunasty mam zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Aukcji Charytatywnej Dzieł Sztuki Fundacji Medycyny Regeneracyjnej Dar Nadziei. Pragnę serdecznie podziękować

Wyniki z wyborów do Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej

Wyniki z wyborów do Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej Wyniki z wyborów do Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej Okręg wyborczy nr 1 obejmujący jeden mandat Lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL 1) Wrzesień Marek - 153 1) Domański Andrzej Stanisław - 150 Lista nr

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno Projektowych GEOMIAR Sp. z O.O JAROSŁAW ul. KOŚCIUSZKI 35

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno Projektowych GEOMIAR Sp. z O.O JAROSŁAW ul. KOŚCIUSZKI 35 - Rozporządzenia Ministra Rozwoju Regionalnego i Budownictwa z dnia 29 marca 2001 r w sprawie ewidencji gruntów BESKO w dniu 14.11.2014 o godz. 14 30 odbędzie się na gruncie ustalenie granic działki nr:

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Bytowie z dnia 23 października 2014 r.

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Bytowie z dnia 23 października 2014 r. OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Bytowie z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Bytowie w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików

3. MIKUTA Bernard Piotr, lat 48, zam. Grodków zgłoszony przez KW SOLIDARNA POLSKA ZBIGNIEWA ZIOBRO - lista nr 17

3. MIKUTA Bernard Piotr, lat 48, zam. Grodków zgłoszony przez KW SOLIDARNA POLSKA ZBIGNIEWA ZIOBRO - lista nr 17 OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Grodkowie z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Grodkowie w wyborach do rad gmin, rad powiatów

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Krośnicach z dnia 1 października 2018 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Krośnicach z dnia 1 października 2018 r. OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Krośnicach z dnia 1 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Krośnice zarządzonych na dzień 21 października

START 01.12.2009 www.starter.org.pl *******************************

START 01.12.2009 www.starter.org.pl ******************************* SALON ZIMOWY 3 Przedświąteczna sprzedaż prac ******************************* START 01.12.2009 www.starter.org.pl ******************************* Szczegóły i rezerwacje: starter@starter.org.pl, marika.zamojska@gmail.com

Wyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego

Wyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego Wyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W OPOLU I z dnia 23 października 2018 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa opolskiego [WYCIĄG]

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W OPOLU I z dnia 23 października 2018 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa opolskiego [WYCIĄG] OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W OPOLU I z dnia 23 października 2018 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa opolskiego [WYCIĄG] Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r.

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w BYDGOSZCZY z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w BYDGOSZCZY z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w BYDGOSZCZY z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego /WYCIĄG/ Na podstawie art. 168 l ustawy z dnia 5 stycznia

WYKAZ UDZIAŁOWCÓW WSPÓLNOTY GRUNTOWEJ WSI OPOLE, GMINA PODEDWÓRZE, POWIAT PARCZEW

WYKAZ UDZIAŁOWCÓW WSPÓLNOTY GRUNTOWEJ WSI OPOLE, GMINA PODEDWÓRZE, POWIAT PARCZEW Załącznik nr 2 WYKAZ UDZIAŁOWCÓW WSPÓLNOTY GRUNTOWEJ WSI OPOLE, GMINA PODEDWÓRZE, POWIAT PARCZEW Lp. Dane personalne Udział 1. Andrzejewska Celina; Rodzice: Eugeniusz, Eugenia ul. Dąbrowskiej 33/15; 39-400

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kosakowie z dnia 9 października 2018 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kosakowie z dnia 9 października 2018 r. OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kosakowie z dnia 9 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy w Kosakowie zarządzonych na dzień 21 października

OBWIESZCZENIE. KOMISARZA WYBORCZEGO W RZESZOWIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa podkarpackiego.

OBWIESZCZENIE. KOMISARZA WYBORCZEGO W RZESZOWIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa podkarpackiego. OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W RZESZOWIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa podkarpackiego. Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks

Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile

1. Rafał Borcz Olchy II. Jerzy Kosałka Żegnam państwa 2004 technika własna cm

1. Rafał Borcz Olchy II. Jerzy Kosałka Żegnam państwa 2004 technika własna cm 2017 Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK otrzymało w 2017 roku dotację z programu Narodowe kolekcje sztuki współczesnej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, tytuł projektu: Kolekcja

Lista Zwycięzców nagród w M1 Łódź

Lista Zwycięzców nagród w M1 Łódź Łódź, 22.12.2016 Lista Zwycięzców nagród w M1 Łódź w Loterii o nazwie Loteria w Centrach Handlowych M1 organizowanej w dniach od 03.12.2016 do 18.12.2016 roku, publikowana zgodnie z pkt 7.1. Regulaminu

XI AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 5 KWIETNIA 2018 SHERATON GRAND KRAKÓW, UL. POWIŚLE 7

XI AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 5 KWIETNIA 2018 SHERATON GRAND KRAKÓW, UL. POWIŚLE 7 XI AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 5 KWIETNIA 2018 SHERATON GRAND KRAKÓW, UL. POWIŚLE 7 I Podziękowania dla Mecenasa Kultury Karoliny i Piotra Kuśnierz XI AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ Sheraton

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż składników majątku ruchomego

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż składników majątku ruchomego Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż składników majątku ruchomego 1. Nazwa i siedziba sprzedającego. MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH Al. Szucha 23 00-580 Warszawa 2. Miejsce i termin przeprowadzenia przetargu:

[WYCIĄG] OBWIESZCZENIE

[WYCIĄG] OBWIESZCZENIE [WYCIĄG] OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W RZESZOWIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa podkarpackiego. Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011

lp. imię żeńskie liczba wystapień lp. imię męskie liczba wystapień JULIA JAKUB WIKTORIA MATEUSZ 10.

lp. imię żeńskie liczba wystapień lp. imię męskie liczba wystapień JULIA JAKUB WIKTORIA MATEUSZ 10. lp. imię żeńskie liczba wystapień lp. imię męskie liczba wystapień 2002 2002 1 JULIA 11.854 1 JAKUB 18.013 2 WIKTORIA 11.356 2 MATEUSZ 10.170 3 NATALIA 9.963 3 KACPER 10.046 4 ALEKSANDRA 9.176 4 MICHAŁ

OBWIESZCZENIE / WYCIĄG /

OBWIESZCZENIE / WYCIĄG / OBWIESZCZENIE / WYCIĄG / KOMISARZA WYBORCZEGO W RZESZOWIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa podkarpackiego. Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia

Tabela nr 9: wyroki, jakie zapadły w stosunku do oskarżonych o zbrodnie nazistowskie w pow. kutnowskim.

Tabela nr 9: wyroki, jakie zapadły w stosunku do oskarżonych o zbrodnie nazistowskie w pow. kutnowskim. 17 Malinowska Maria 18 Herter Emil 19 Drews Rudolf 20 Krajewski Roman 21 Maas Edmund 22 Kłódczyński Antoni Razem 0 1 2 0 0 5 14 Powyższa tabela ilustruje strukturę procesów i kar w stosunku do osób oskarżonych

PROTOKÓŁ GŁOSOWANIA W OBWODZIE

PROTOKÓŁ GŁOSOWANIA W OBWODZIE WYBORY DO RADY POWIATU Kod terytorialny gminy 1 8 0 9 0 4 Nr obwodu głosowania * * * 3 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Gminny Ośrodek Kultury w Krowicy Samej, 37-625 Krowica Sama Gmina Lubaczów

niej kopa sportowego o szablę Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Turew

niej kopa sportowego o szablę Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Turew 1 Walenciak Daniel 4 31 3 3 4 40 4 52 4 21 19 147 2 Dominiczak Stanisław 4 34 4 15 3 11 3 13 4 52 18 125 3 Knuła Marian 4 27 4 42 4 25 2,5-1 3-7 17,5 86 4 Kasprzak Marek 3 23 3 9 4 29 3 13 4 72 17 146

Malarstwo / Painting

Malarstwo / Painting 1 2 1. KOTOWSKI Jan Polowanie z chartami, 65 x 94 cm KaT. Pa-3212 2. KOSSaK KarOl Sanie zaprzężone w parę koni, 51 x 69 cm KaT. Pa- 3213 1. KOTOWSKI Jan Hunt with Greyhounds, 65 x 94 cm CaT. Pa-3212 2.

Lista rankingowa uczestników projektu parasolowego - Gmina Rakszawa

Lista rankingowa uczestników projektu parasolowego - Gmina Rakszawa Lista rankingowa uczestników projektu parasolowego - Gmina Rakszawa Legenda oznaczeń "Rodzaj wybranej instalacji OZE": PV - panele fotowoltaiczne S - kolektory słoneczne K - kotły na pellet PC - pompy

Wyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP. o mistrzostwo oddziału Odolanów. sezon 2017

Wyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP. o mistrzostwo oddziału Odolanów. sezon 2017 Wyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP o mistrzostwo oddziału Odolanów sezon 2017 Za Zarząd Wiceprezes ds. lotowych Prezes Sekretarz Konieczny Arkadiusz Rogala Jan Loty gołębi starych za rok 2017 Seria

1. Agata Nowosielska MATKA, 2014 rok. 61 x 46 cm sygnowany na odwrocie.

1. Agata Nowosielska MATKA, 2014 rok. 61 x 46 cm sygnowany na odwrocie. aukcja 1. Agata Nowosielska MATKA, 2014 rok 61 x 46 cm sygnowany na odwrocie. 2. Tomasz Kopcewicz z serii "po drodze", 2011r 50 x 46cm sygnatura na odwrocie: Kopcewicz 29.10.011. 3. Honorata Martin, 2008

O twórczości Maneta. Analiza reprodukcji.

O twórczości Maneta. Analiza reprodukcji. Rozkład materiału zajęć artystycznych, plastycznych w kl III Gimnazjum 1 godzina tygodniowo opracowała: Grażyna Blecharczyk. Nr l. Temat Podstawa programowa Główne środki artystyczne Kryteria ocen 1. Inicjał

MISTRZOSTWO OKRĘGU GORZÓW WLKP. W KATEGORIACH SEZON 2018 r. Kat: A

MISTRZOSTWO OKRĘGU GORZÓW WLKP. W KATEGORIACH SEZON 2018 r. Kat: A MISTRZOSTWO OKRĘGU GORZÓW WLKP. Kat: A Lp. Nazwisko i imię Oddział Tytuł Konk. Ceoficjent 1 Kozdrowski Bogusław Gorzów Wlkp. Mistrz 18 63,64 2 Pilk Janina Drezdenko I Wicemistrz 18 64,58 3 Kominkiewicz-Szefs

Wyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP. o mistrzostwo oddziału Odolanów. sezon 2012

Wyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP. o mistrzostwo oddziału Odolanów. sezon 2012 Wyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP o mistrzostwo oddziału Odolanów sezon 2012 Za Zarząd Wiceprezes ds. lotowych Prezes Sekretarz Konieczny Arkadiusz Doktór Krzysztof Szewczyk Michał Loty gołębi starych

Warszawa (00-068) 3 piętro (brak windy, wąska klatka schodowa) Warszawa (00-916) dostępna rampa załadunkowa i winda towarowa

Warszawa (00-068) 3 piętro (brak windy, wąska klatka schodowa) Warszawa (00-916) dostępna rampa załadunkowa i winda towarowa ZAŁĄCZNIK NR 1 do zaproszenia do składania ofert (transporty krajowe do wystawy "Inny transatlantyk" Zamawiający: Muzeum Sztuki Nowoczesnej Numer obiektu wizerunek wypożyczający informacje o pracy wymiary

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RYMANOWIE. z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RYMANOWIE. z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych 1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RYMANOWIE z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Rymanowie zarządzonych na dzień 21 listopada

Odział Pajęczno, rok 2017.

Odział Pajęczno, rok 2017. Odział Pajęczno, rok 2017. LISTA KONKURSOWA NR 2 ------------------------ z lotu KOŚCIAN z dnia 11.05.17 Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:04:40. N 16:38:41. E. 1.Godzina wypuszczenia gołębi...: 7,30,00

Wyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP. o mistrzostwo oddziału Odolanów. sezon 2014

Wyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP. o mistrzostwo oddziału Odolanów. sezon 2014 Wyniki współzawodnictwa lotowego PZHGP o mistrzostwo oddziału Odolanów sezon 2014 Za Zarząd Wiceprezes ds. lotowych Prezes Sekretarz Konieczny Arkadiusz Doktór Krzysztof Szewczyk Michał Loty gołębi starych

- 1 - LISTA KONKURSOWA 14/2016. POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH Oddziału RZESZÓW. z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

- 1 - LISTA KONKURSOWA 14/2016. POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH Oddziału RZESZÓW. z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości - 1 - LISTA KONKURSOWA 14/2016 POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH Oddziału RZESZÓW z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości SANGERHAUSEN 3 LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI Data odbytego