Download "WYNIKI XV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY"

1 WYNIKI XV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Estymacja Kwota osiągnięta 1. Wlastimil HOFMAN Chłopcy olej, dykta zł 2. Zygmunt JÓZEFCZYK W drogę 3. Jerzy KOSSAK - pracownia Patrol, zł zł 4. Wojciech KOSSAK Spotkanie z gęsiarką, Feliks Michał WYGRZYWALSKI Rybacy, zł Juliusz KOSSAK Kozak z luzakiem, 1894 akwarela, papier zł 7. Alfons KARPIŃSKI Piwonie zł 8. Alfons KARPIŃSKI Żółte róże Wojciech WEISS W parku zł

2 10. Leon WYCZÓŁKOWSKI Krucyfiks królowej Jadwigi, 1904 pastel, papier żeberkowy jasnoszary zł 11. Bronisława RYCHTER- JANOWSKA Chaty przy drodze, zł 12. Bronisława RYCHTER- JANOWSKA Kościółek zł 13. Nikifor KRYNICKI Krynica gwasz, akwarela, papier zł 14. Adam SETKOWICZ Wesele krakowskie olej, dykta zł 15. Erno ERB Na targu zł 16. Jeanne BESNARD- FORTIN Łódki w prowansalskim porcie, zł 17. Franz ROUBAUD Szejk arabski, dykta Rafał MALCZEWSKI Pejzaż zimowy, 1946 akwarela, papier sprzedaż warunkowa: zł

3 19. Rafał MALCZEWSKI Pejzaż górski akwarela, papier sprzedaż warunkowa: zł 20. Magdalena JETELOVÁ Okno rzeźba, technika mieszana, drewno zł 21. Karol TCHOREK Kanarek, 1974 płaskorzeźba, drewno Marian WNUK Baca, 1927 rzeźba, drewno zł 23. Ryszard WINIARSKI Obiekt przestrzenny, 1971 akryl, drewno, ołówek zł 24. Alfred LENICA W strefie błękitnej, zł 25. Alfred LENICA z błękitem i czerwienią zł 26. Jan TARASIN Abstrakcja, 1992 akwarela, zł 27. Erna ROSENSTEIN Wiatr, 1966 gwasz, tusz?, technika mieszana, papier zł

4 28. Jerzy NOWOSIELSKI Portret mężczyzny technika mieszana, zł 29. Jerzy NOWOSIELSKI Plaża, zł 30. Jerzy NOWOSIELSKI Postać piórko, papier zł 31. Edward DWURNIK Miasto, sprzedaż warunkowa zł 32. Edward DWURNIK Plac Trzech Krzyży, zł 33. Erna ROSENSTEIN Pałac błyskawic, 1989 technika mieszana, płyta zł 34. Mikołaj KOCHANOWSKI Obiekt przestrzenny olej, technika mieszana, drewno, płótn 35. Henryk BERLEWI barwna, 1957 gwasz, olej, technika mieszana, papier? zł 36. Henryk BERLEWI gwasz, olej, technika mieszana, papier? zł 4

5 37. Tadeusz KANTOR Zięć pułkownika - projekt kostiumu zł 38. Tadeusz KANTOR Córka pułkownika - projekt kostiumu zł 39. Zbigniew MAKOWSKI W ogrodzie zamkniętym, 1962 tusz lawowany, technika własna, papier Janina KRAUPE- ŚWIDERSKA Fontanna, Jan BERDYSZAK Koła podwójne, 1962 technika mieszana, papier zł 42. Franciszek STAROWIEYSKI Czaszka, 1995 gwasz, olej, papier Dorota GRYNCZEL akryl, technika mieszana, płótno zł Magdalena ABAKANOWICZ Głowa, z teki: Katharsis, 1985 miękki werniks, papier Norman LETO Projekt Falotronu, 2016 metal zł

6 46. Jacek SROKA Południe, Wojciech ĆWIERTNIEWICZ Bez tytułu, Andrzej BĄKOWSKI tusz, papier Armando Cardona TORRANDELL Taniec I, 1974 technika mieszana, karton Armando Cardona TORRANDELL Taniec II, 1977 technika mieszana, karton Krzysztof VORBRODT Wyścig, lata 50. XX w. akwarela, tektura Seweryn BŁOCHOWICZ Kopy siana fotografia w technice izohelli i solaryzacji Adam BOBULA Burza nad Giewontem fotografia czarno-biała, brom 54. Zofia RYDET Zmruż oczy

7 fotografia czarno-biała, brom Kazimierz NAJDENOW Pejzaż górski fotografia, brom Janusz UKLEJEWSKI Port Gdynia solarigrafia Zofia RYDET Zima w parku fotografia czarno-biała, brom Antoni MIKOŁAJCZYK Zapis światła I fotografia czarno-biała, brom Tadeusz GRYGLEWSKI Królewski błazen - projekt do opery, lata 50. XX w. Jerzy KAŁUCKI Togo, 1993 serigrafia, papier zł Radoslav KRATINA Labirynt litografia barwna, papier Marc CHAGALL litografia barwna, papier

8 63. Vassily KANDINSKY abstrakcyjna litografia barwna, papier Salvador DALÍ Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela zł Pablo PICASSO Z cyklu: Śniadanie na trawie, (wg Édouarda Maneta, 1863) grafika barwna, papier Marc CHAGALL Mistyczne Ukrzyżowanie litografia barwna, papier zł

WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY - 23.03.2017 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Stanisław 1. ŻUKOWSKI Ku wiośnie, 1931 19 000 zł Estymacja 40 000-50 000

WYNIKI XIV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI XIV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI XIV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY 7.03.2019 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Estymacja Kwota osiągnięta 1. Wlastimil HOFMAN Scena alegoryczna z aniołem olej, deska 6 000-8

IX AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI VI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI VI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI VI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY - 28.04.2016 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Estymacja Kwota osiągnięta 1. Jan GRUBIŃSKI Świt 8 000 zł 14 000-18 000

7 700 zł 9 000-11 000 7 700

AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 4. Nr 1. Nr 5. Nr 2. Nr 3. Nr 6. Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne

AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 4. Nr 1. Nr 5. Nr 2. Nr 3. Nr 6. Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 1 Autor: Dominika Owczarek Tytuł: Kobieta i kwiaty Nr 4 Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne Technika: Olej na płótnie Cena wywoławcza

AUKCJA PRAC NA PAPIERZE 9 STYCZEŃ 2017 KATOWICE. Plac Wolności 11/2, godz

Bednarski Krzysztof Marks trepanowany wys 35cm gips, światło elektryczne 1978-1991

Bednarski Krzysztof Marks trepanowany wys 35cm gips, światło elektryczne 1978-1991 Bednarski Krzysztof Marks trepanowany wys 35cm gips, światło elektryczne 1978-1991 Berdyszak Jan Apress passe-par-tout 37,5x87cm akryl, papier 2007 Biskupska Bożenna Klatka V 46x34cm olej, ołówek, papier

LISTA LAUREATÓW Nagroda IV stopnia zestaw do grillowania

Wyniki z wyborów do Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej

Wyniki z wyborów do Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej Wyniki z wyborów do Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej Okręg wyborczy nr 1 obejmujący jeden mandat Lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL 1) Wrzesień Marek - 153 1) Domański Andrzej Stanisław - 150 Lista nr

SPRAWOZDANIE O UDZIELONEJ POMOCY PUBLICZNEJ W ROLNICTWIE LUB RYBOŁÓWSTWIE, INNEJ NIŻ POMOC DE MINIMIS

SPRAWOZDANIE O UDZIELONEJ POMOCY PUBLICZNEJ W ROLNICTWIE LUB RYBOŁÓWSTWIE, INNEJ NIŻ POMOC DE MINIMIS SPRAWOZDANIE O UDZIELONEJ POMOCY PUBLICZNEJ W ROLNICTWIE LUB RYBOŁÓWSTWIE, INNEJ NIŻ POMOC DE MINIMIS I. Nazwa podmiotu udzielającego II. NIP podmiotu udzielającego III. Siedziba podmiotu udzielającego

W - Ż. Rzymskokatolicka Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnocinie. Spis pochowanych W - Ż. Sektor/ Miejsce

W - Ż. Rzymskokatolicka Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnocinie. Spis pochowanych W - Ż. Sektor/ Miejsce W - Ż Spis pochowanych W - Ż Nazwisko Imię Sektor/ Miejsce Rok Miesiąc Dzień Żył lat Wach Krzysztof A4/ I:25,26 2007 1 1 49 Wach Stanisław A4/ J:27,28 1997 4 10 69 Wachnik Antoni A3/ L:50,51 1961 5 27

Oferta sprzedaży z dnia

Oferta sprzedaży z dnia Oferta sprzedaży z dnia 8.12.2011 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą sprzedaży dzieł sztuki. W związku z trwającymi pracami nad digitalizacją naszej kolekcji, informujemy Państwa,

KATALOG STRAT. oprac. MONIKA BARWIK 1. 2.

KATALOG STRAT.   oprac. MONIKA BARWIK 1. 2. KATALOG STRAT https://skradzionezabytki.pl oprac. MONIKA BARWIK 1. 2. 3. 4. 1. LEONARD STROYNOWSKI (1858-1935 ) Czytająca olej, płótno; 100x150 cm Kat. 10445; kradzież, 2014 2. KARL WAHLER (1863-1931)

Spis eksponatów na wystawie Hommage à Nowotarski. Przepis na wolność.

PROTOKÓŁ GŁOSOWANIA W OBWODZIE

PROTOKÓŁ GŁOSOWANIA W OBWODZIE WYBORY DO RADY POWIATU Kod terytorialny gminy 2 4 1 3 0 8 Nr obwodu głosowania * * * 6 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Technikum Leśne, Brynek, ul. Park nr 5 Gmina Tworóg Powiat tarnogórski

WYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW

WYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW - - WYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW Okręg wyborczy nr obejmujący mandat.. Głosów ważnych oddano DERYNG Justyna Joanna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Twój

Mistrzostwo Oddziału kat.a z "50"

Mistrzostwo Oddziału kat.a z 50 Mistrzostwo Oddziału kat.a z "50" 1 FILIPEK Stefan - WOLSZON Zygmunt 424,05 2 TAZBIR Marcin 500,78 3 ANDRZEJCZAK Stefan 515,92 4 WITTSTOCK Wiktor 537,00 5 RACHUNEK Stanisław 660,33 6 ZAPADKA Roman 733,74

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RYMANOWIE. z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RYMANOWIE. z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych 1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RYMANOWIE z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Rymanowie zarządzonych na dzień 21 listopada

Mieczysława B. Małgorzata R.

Mieczysława B. Małgorzata R. Imię i Nazwisko Małgorzata K. Joanna W. Anna Z. Elżbieta G. Dorota D. Aneta Ś. Justyna Z. Marek M. Bożena N. Cecylia M. Maria Z. Aneta S. Taisa R. Justyna G. Jadwiga C. Paula W. Monika M. Marcin G. Marta

Lista zwycięzców za okres r.

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIE

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIE 1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM z dnia 27 października 2006 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej Nowego Miasta Lubawskiego

1. SŁADCZYK Kinga Gabriela, lat 27, zam. Kowary zgłoszona przez KWW KOWARSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA - lista nr 16

1. SŁADCZYK Kinga Gabriela, lat 27, zam. Kowary zgłoszona przez KWW KOWARSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA - lista nr 16 OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kowarach z dnia 22 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Kowarach w wyborach do rad gmin, rad powiatów i

BALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA

BALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA Szanowni Państwo! Zapraszamy do obejrzenia eksponatów, które pojawią się na licytacji oraz kiermaszu podczas dorocznego BALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA w dniu 6 lutego 2016r. Zdzisław

Album prac projektu. Akademia Plastyczna

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Gryfowie Śląskim z dnia 2 października 2018 r.

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Gryfowie Śląskim z dnia 2 października 2018 r. OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Gryfowie Śląskim z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej Gminy Gryfów Śląski zarządzonych

4. Grand Prix Podkarpacia Weteranów, Brzostek r.

4. Grand Prix Podkarpacia Weteranów, Brzostek r. Gra pojedyncza kobiet (40 lat i starsze, ur. 1976 i starsze) 1. KIEŚ Dorota 1962 - Rzeszów 100 Gra pojedyncza amatorów (40 lat i starsi, ur. 1976 i starsi) 1. DROŻDŻ Jarosław 1963-01-13 03417 LKS JAR Kielnarowa

REGULAMIN KONKURSU WIEDZY O LEONIE WYCZÓŁKOWSKIM DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

REGULAMIN KONKURSU WIEDZY O LEONIE WYCZÓŁKOWSKIM DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO REGULAMIN KONKURSU WIEDZY O LEONIE WYCZÓŁKOWSKIM DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 1. CELE KONKURSU 1) Celem Konkursu jest: - promowanie uczniów zdolnych -doskonalenie oraz rozwój

WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU z dnia 1 grudnia 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego

WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU z dnia 1 grudnia 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU z dnia 1 grudnia 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011

WYKAZ ODGAŁĘZIEŃ KANALIZACJI SANITARNEJ PCWØ160 UL. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE

WYKAZ ODGAŁĘZIEŃ KANALIZACJI SANITARNEJ PCWØ160 UL. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE L.p. WYKAZ ODGAŁĘZIEŃ KANALIZACJI SANITARNEJ PCWØ160 UL. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE Nazwisko i Imię Nr posesji Nr działki Połączenie z kanałem T - trójnik / S - studnia Długość odgałęzienia [m] 1 Węgrowska

Lista obecności w sali egzaminacyjnej 39 w dniu

Lista obecności w sali egzaminacyjnej 39 w dniu Lista obecności w sali egzaminacyjnej 39 w dniu 2016-06-17 1. Adamczyk Adam Mateusz 10:00 2. Banach Szymon Mateusz 10:00 3. Biel Wiktor Maksymilian 10:00 4. Duda Mariusz Stanisław 10:00 5. Duda Rafał Łukasz

Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile

PONIEDZIAŁEK Wielkanocny r.

PONIEDZIAŁEK Wielkanocny r. PONIEDZIAŁEK Wielkanocny 17.04.2017 r. 7.3o + Bernadeta i Bronisław, Rodzice z obojga stron, Henryk, Jan, Marian 7.3o + Stanisława (k) i Stanisław, Janusz, Grzegorz i Martin Woźniakowscy 9.oo + Tadeusz

Komisje Problemowe powołane przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Rzeszowie I. Komisja Strzelecka.

Komisje Problemowe powołane przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Rzeszowie I. Komisja Strzelecka. Komisje Problemowe powołane przy Zarządzie Okręgowym PZŁ I. Komisja Strzelecka. Lp. Imię i Nazwisko Koło Łowieckie Funkcja 1. Stanisław Bać,,Bielik Budziwój Przewodniczący 2. Jakub Gawron,,Cietrzew Rzeszów

KOLEKCJA OBRAZÓW MODERN ART

KOLEKCJA OBRAZÓW MODERN ART KOLEKCJA OBRAZÓW MODERN ART MARZENA ABLEWSKA-LECH - WYSTAWY I KOLEKCJE W POLSCE I ZA GRANICĄ, GALERIE M.IN. SAATCHI ART ODWRÓĆ SIĘ OŁÓWEK,, SANGWINA PAPIER 35 X 50 CM NIE 2011 TAK 650 PLN EMIL ADAMOWICZ

AUKCJA PRAC KOLEKCJONERSKICH NA PAPIERZE 23 KWIETNIA 2018

AUKCJA PRAC KOLEKCJONERSKICH NA PAPIERZE 23 KWIETNIA 2018 AUKCJA PRAC KOLEKCJONERSKICH NA PAPIERZE 23 KWIETNIA 2018 1 Aukcja Prac Kolekcjonerskich na Papierze 23.04.2018, godz. 19.00 miejsce aukcji ul. Złota 48/54 budynek Hotelu Mercure wejście od pasażu za budynkiem

PROTOKÓŁ GŁOSOWANIA W OBWODZIE WYBORY DO RADY POWIATU Kod terytorialny gminy 2 4 1 3 0 8 Nr obwodu głosowania * * * 5 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Szkoła Podstawowa, Wojska, ul. Szkolna nr 12 Gmina Tworóg Powiat tarnogórski

7.oo O szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny i o radość z narodzin dziecka

7.oo O szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny i o radość z narodzin dziecka PONIEDZIAŁEK 25.02.2019 r. 7.oo O szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny i o radość z narodzin dziecka 7.oo + Marian Berus 25 Msza św. Gregoriańska 8.oo + Irena Znajmiecka 25 Msza św. Gregoriańska 8.oo +

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Bytowie z dnia 23 października 2014 r.

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Bytowie z dnia 23 października 2014 r. OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Bytowie z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Bytowie w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików

XXIII Aukcja Dzie³ Sztuki

XXIII Aukcja Dzie³ Sztuki Anna Zalewska-Faliñska Okno w Sienkiewiczowskim dworku 68cmx48cm Rados³aw Zaremba 21 cm x 29,5 cm rysunek piórkiem XXIII Aukcja Dzie³ Sztuki Rados³aw Zaremba 21 cm x 29,5 cm rysunek piórkiem Agnieszka

7.3o + Czesław Dymowski w 3 rocz. śm. oraz Józefa (k) Świnarska w 9 rocz. śm.

7.3o + Czesław Dymowski w 3 rocz. śm. oraz Józefa (k) Świnarska w 9 rocz. śm. PONIEDZIAŁEK 25.03.2019 r. Uroczystość Zwiastowania NMP. 7.3o + Czesław Dymowski w 3 rocz. śm. oraz Józefa (k) Świnarska w 9 rocz. śm. 7.3o W intencji Moniki, Michała oraz Krystyny i Macieja o umocnienie

7.oo Z prośbą o dary Ducha św. dla Krystyny, Macieja, Emilii, Mateusza, Aleksandry (k), Krzysztofa, Moniki i Michała PONIEDZIAŁEK 05.06.2017 r. 7.oo Z prośbą o dary Ducha św. dla Krystyny, Macieja, Emilii, Mateusza, Aleksandry (k), Krzysztofa, Moniki i Michała 8.oo + Jadwiga w 1 rocz. śm. i Stefan, Marian w 45 rocz.

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż składników majątku ruchomego

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż składników majątku ruchomego Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż składników majątku ruchomego 1. Nazwa i siedziba sprzedającego. MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH Al. Szucha 23 00-580 Warszawa 2. Miejsce i termin przeprowadzenia przetargu:

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY z Mistrzostw Klubu SENIOR LOK Gdańsk. Protokół nr 1

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY z Mistrzostw Klubu SENIOR LOK Gdańsk. Protokół nr 1 Gdańsk, dnia 05-06.09.2015r. KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY z Mistrzostw Klubu SENIOR LOK Gdańsk Organizator: SENIOR LOK GDAŃSK Obsada Sędziowska: Kierownik zawodów Sędzia Główny Zawodów Sędzia stanowiskowy

miejsce Zajęte Koło PZW Nazwisko i Imię Punkty karne OKOŃ Prawa autorskie: Witold Laskowski godz. 16:46 Najdłuższa ryba zawodnika Numer startowy

miejsce Zajęte Koło PZW Nazwisko i Imię Punkty karne OKOŃ Prawa autorskie: Witold Laskowski godz. 16:46 Najdłuższa ryba zawodnika Numer startowy Protokół z sektora "A" Nazwisko i Imię sztuk długość punkty 1 Klub SANDACZ PIETRASIK Adam D 10 2 42 220 2 21,0 220 1,0 2 Koło nr 20 Przysucha STASIAK Andrzej D 3 1 22 130 1 21,9 130 2,0 3 Koło nr 20 Przysucha

08da-d4ae-389b-0bfe-128b-78cc-c0e6-60a8

08da-d4ae-389b-0bfe-128b-78cc-c0e6-60a8 WYBORY DO RADY POWIATU Załącznik do Protokołu Głosowania w obwodzie Kod terytorialny gminy 2 4 1 3 0 8 Nr obwodu głosowania * * * 1 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Gminny Ośrodek Kultury,

I ROK. WYDZIAŁ MALARSTWA. ROK AKADEMICKI 2017/2018. SEMESTR ZIMOWY. PLAN ZAJĘĆ

I ROK. WYDZIAŁ MALARSTWA. ROK AKADEMICKI 2017/2018. SEMESTR ZIMOWY. PLAN ZAJĘĆ I ROK. WYDZIAŁ MALARSTWA. ROK AKADEMICKI 2017/2018. SEMESTR ZIMOWY. PLAN ZAJĘĆ Szczegółowe informacje dot. zajęć teoretycznych i lektoratów organizowanych przez WZKW dostępne są w dziekanacie WZKW i na

Rozdział 1. Dane ogólne

Rozdział 1. Dane ogólne WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO w KIELCACH I z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa świętokrzyskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia

PONIEDZIAŁEK r. NMP Matki Kościoła

PONIEDZIAŁEK r. NMP Matki Kościoła PONIEDZIAŁEK 10.06.2019 r. NMP Matki Kościoła 7.3o + Józef Gajewski w 4 rocz. śm. i zmarli z rodziny int. od żony 7.3o + Danuta i Jan Orczykowscy oraz Rodzice z obojga stron 9.oo + Janina, Ludwik, Lech,

WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW. bad bc2-9c62-2aaa a65-ae9e

WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW. bad bc2-9c62-2aaa a65-ae9e WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Miejskiej Łasin sporządzony dnia 22 listopada 2010 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Łasinie. I. Dla wyboru

KLASYFIKACJA. kadry szkoleniowej SZS, klubów MKS i klubów UKS. na podstawie oceny wyników. za rok szkolny 2013/2014. dyscypliny sportów indywidualnych

KLASYFIKACJA. kadry szkoleniowej SZS, klubów MKS i klubów UKS. na podstawie oceny wyników. za rok szkolny 2013/2014. dyscypliny sportów indywidualnych kadry szkoleniowej SZS, klubów MKS i klubów UKS dyscypliny sportów indywidualnych i w zespołowych grach sportowych zespołowe gry sportowe w kat. młodzik 1 Jerzy Bakowski MKS MOS Katowice koszykówka 235

Rada Gminy: Skład Rady Gminy

Rada Gminy: Skład Rady Gminy Rada Gminy: Skład Rady Gminy Rada Gminy VII kadencja (2014-2018) Skład Rady Gminy Halina Turajska Przewodnicząca Rady Gminy Lesław Wejman I Wiceprzewodniczący Rady Gminy Mirosław Stasiak II Wiceprzewodniczący

Niedziela, 30 maja Wyniki drużynowe z zawodów: XV Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich i Komisji Rewizyjnych okręgu bydgoskiego

Niedziela, 30 maja Wyniki drużynowe z zawodów: XV Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich i Komisji Rewizyjnych okręgu bydgoskiego Wyniki drużynowe z zawodów: XV Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich i Komisji Rewizyjnych okręgu bydgoskiego - 30.05.2015 Konkurencje Śrutowe L.p Nazwisko Imię Oś Krąg Przeloty Zając WKŁ Nr 294 "Hubertus"

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KOWARACH

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KOWARACH -1- OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KOWARACH z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Kowarach zarządzonych na dzień 21 listopada

Napłynęło łącznie 440 prac z następujących szkół:

PACHOŁOWIE. Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej. Szczerba Antoni. Szczerba Bartłomiej. Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej

PACHOŁOWIE. Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej. Szczerba Antoni. Szczerba Bartłomiej. Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej PACHOŁOWIE Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej Pachoł Agata Szczerba Bartłomiej 2-voto Seweryn Agnieszka Szczerba Antoni Joniec Barbara Szczerba Marcin Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej

Nr_ks Darczyńca Miejscowość Obdarowany Dar Pan Łukasz Skawina Ryszard W 100,00 zł wszystkim podopiecznym Pani Zofia Opole

Nr_ks Darczyńca Miejscowość Obdarowany Dar Pan Łukasz Skawina Ryszard W 100,00 zł wszystkim podopiecznym Pani Zofia Opole Nr_ks Darczyńca Miejscowość Obdarowany Dar 38642 Pan Łukasz Skawina Ryszard W 38643 Pani Zofia Opole 38644 Pani Bronisława Górki 38645 Państwo Halina i Mirosław Toruń 38646 ICN Polfa Rzeszów SA Rzeszów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prac. W niniejszym pliku znajdują się prace artystów związanych nie tylko z naszą Galerią.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prac. W niniejszym pliku znajdują się prace artystów związanych nie tylko z naszą Galerią. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prac. W niniejszym pliku znajdują się prace artystów związanych nie tylko z naszą Galerią. GALERIA EGO Wyspiańskiego 41/3, 60-751 Poznań tel.: (61) 662 67 67, +48

GRUPA I MUZYKA. Ogiński. Polonez As- dur op. 53. http://dano2005classic.wrzuta.pl/audio/2nnzwjordxq/f.chopin_polonez_as-dur_op.53. Fryderyk.

GRUPA I MUZYKA. Ogiński. Polonez As- dur op. 53. http://dano2005classic.wrzuta.pl/audio/2nnzwjordxq/f.chopin_polonez_as-dur_op.53. Fryderyk. GRUPA I MUZYKA TWÓRCA DZIEŁO ŹRÓDŁO- TUTAJ MOŻECIE POSŁUCHAĆ Polonez http://w430.wrzuta.pl/audio/2n9g60jge1d/polonez_pozegnanie_ojczyzny michal_kleofas_oginski Pożegnanie ojczyzny Michał Ogiński Fryderyk

Zawody Grupy Powszechnej

Zawody Grupy Powszechnej Zawody Grupy Powszechnej Pistolet Sportowy Jawor 26.04.2015 1. Zając Józef CZAK 92 2. Maciuszek Stanisław CZAK 91 3. Bajkowski Aleksander Fenix 89 4. Haraszkiewicz Robert CZAK 89 5. Miszczuk Tadeusz CZAK

WYNIKI HODOWCÓW ODDZIAŁU BESKID SĄDECKI NA SZCZEBLU OKRĘGU NOWY SĄCZ GOŁĘBIE DOROSŁE 2014

WYNIKI HODOWCÓW ODDZIAŁU BESKID SĄDECKI NA SZCZEBLU OKRĘGU NOWY SĄCZ GOŁĘBIE DOROSŁE 2014 WYNIKI HODOWCÓW ODDZIAŁU BESKID SĄDECKI NA SZCZEBLU OKRĘGU NOWY SĄCZ GOŁĘBIE DOROSŁE 2014 KAT.A 1 Zborowski Mirosław-Stanisław Limanowa 1 Nowy Sącz 20 159,65 2 Olech Damia Dariusz Beskid Sądecki Nowy Sącz

Rozdział 1. Dane ogólne

Rozdział 1. Dane ogólne WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO w Krakowie z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa małopolskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011

Wyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego

Wyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego Wyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks

14:00-15:45 Historia sztuki I st.wykł. Marek Machowski

14:00-15:45 Historia sztuki I st.wykł. Marek Machowski I ROK. WYDZIAŁ MALARSTWA. ROK AKADEMICKI 2017/2018. SEMESTR LETNI. PLAN ZAJĘĆ Szczegółowe informacje dot. zajęć teoretycznych i lektoratów organizowanych przez WZKW dostępne są w dziekanacie WZKW i na

WYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów

WYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów WYNIKI WYBORÓW do Rady Miejskiej Ostrzeszów na podstawie protokołu sporządzonego dnia 7 listopada 0r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Ostrzeszowie OKRĘG WYBORCZY NR Oddano 0 głosów ważnych. Frekwencja:

Gmina Zawoja Lista podstawowa

Gmina Zawoja Lista podstawowa Gmina Lista podstawowa Nazwisko i imię BaŜak Janina Białas Janusz Dyrcz Józef Dyrcz Józef Dyrcz Krzysztof Grausz Józefa Kaczmarczyk Tadeusz Kozina Wojciech Marek Tadeusz, Maria Mazur Danuta Pacyga Krzysztof

Historia Grabowca, zdjęcia z roku: Historia Grabowca. Zdjęcia z roku: Renata Kulik, Henryk Kulik. Wszelkie prawa autorów zastrzeżone

Historia Grabowca, zdjęcia z roku: Historia Grabowca. Zdjęcia z roku: Renata Kulik, Henryk Kulik. Wszelkie prawa autorów zastrzeżone 1 Historia Grabowca Zdjęcia z roku: 1940 Renata Kulik, Henryk Kulik Wszelkie prawa autorów zastrzeżone 2 Historia Grabowca, zdjęcia z roku: 1940 Zdjęcie 1 Rok 1940. Grabowiec. Od lewej stoją: Jadwiga Koprowska,

WYCIĄG OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego

WYCIĄG OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego WYCIĄG OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks

Zestawienie współzawodnictwa lotowego o mistrzostwo Oddziału 0406 Ostrów Mazowiecka w 2018 roku

Zestawienie współzawodnictwa lotowego o mistrzostwo Oddziału 0406 Ostrów Mazowiecka w 2018 roku Zestawienie współzawodnictwa lotowego o mistrzostwo Oddziału 0406 Ostrów Mazowiecka w 2018 roku Kategoria A Mistrz ŁONIEWSKI TOMASZ 18 70,12 I V-ce Mistrz GIZIEWICZ RAFAŁ 18 75,88 II V-ce Mistrz KULESZA