- Damian Kucharski
- 4 lat temu
1 WYNIKI XV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Estymacja Kwota osiągnięta 1. Wlastimil HOFMAN Chłopcy olej, dykta zł 2. Zygmunt JÓZEFCZYK W drogę 3. Jerzy KOSSAK - pracownia Patrol, zł zł 4. Wojciech KOSSAK Spotkanie z gęsiarką, Feliks Michał WYGRZYWALSKI Rybacy, zł Juliusz KOSSAK Kozak z luzakiem, 1894 akwarela, papier zł 7. Alfons KARPIŃSKI Piwonie zł 8. Alfons KARPIŃSKI Żółte róże Wojciech WEISS W parku zł
2 10. Leon WYCZÓŁKOWSKI Krucyfiks królowej Jadwigi, 1904 pastel, papier żeberkowy jasnoszary zł 11. Bronisława RYCHTER- JANOWSKA Chaty przy drodze, zł 12. Bronisława RYCHTER- JANOWSKA Kościółek zł 13. Nikifor KRYNICKI Krynica gwasz, akwarela, papier zł 14. Adam SETKOWICZ Wesele krakowskie olej, dykta zł 15. Erno ERB Na targu zł 16. Jeanne BESNARD- FORTIN Łódki w prowansalskim porcie, zł 17. Franz ROUBAUD Szejk arabski, dykta Rafał MALCZEWSKI Pejzaż zimowy, 1946 akwarela, papier sprzedaż warunkowa: zł
3 19. Rafał MALCZEWSKI Pejzaż górski akwarela, papier sprzedaż warunkowa: zł 20. Magdalena JETELOVÁ Okno rzeźba, technika mieszana, drewno zł 21. Karol TCHOREK Kanarek, 1974 płaskorzeźba, drewno Marian WNUK Baca, 1927 rzeźba, drewno zł 23. Ryszard WINIARSKI Obiekt przestrzenny, 1971 akryl, drewno, ołówek zł 24. Alfred LENICA W strefie błękitnej, zł 25. Alfred LENICA z błękitem i czerwienią zł 26. Jan TARASIN Abstrakcja, 1992 akwarela, zł 27. Erna ROSENSTEIN Wiatr, 1966 gwasz, tusz?, technika mieszana, papier zł
4 28. Jerzy NOWOSIELSKI Portret mężczyzny technika mieszana, zł 29. Jerzy NOWOSIELSKI Plaża, zł 30. Jerzy NOWOSIELSKI Postać piórko, papier zł 31. Edward DWURNIK Miasto, sprzedaż warunkowa zł 32. Edward DWURNIK Plac Trzech Krzyży, zł 33. Erna ROSENSTEIN Pałac błyskawic, 1989 technika mieszana, płyta zł 34. Mikołaj KOCHANOWSKI Obiekt przestrzenny olej, technika mieszana, drewno, płótn 35. Henryk BERLEWI barwna, 1957 gwasz, olej, technika mieszana, papier? zł 36. Henryk BERLEWI gwasz, olej, technika mieszana, papier? zł 4
5 37. Tadeusz KANTOR Zięć pułkownika - projekt kostiumu zł 38. Tadeusz KANTOR Córka pułkownika - projekt kostiumu zł 39. Zbigniew MAKOWSKI W ogrodzie zamkniętym, 1962 tusz lawowany, technika własna, papier Janina KRAUPE- ŚWIDERSKA Fontanna, Jan BERDYSZAK Koła podwójne, 1962 technika mieszana, papier zł 42. Franciszek STAROWIEYSKI Czaszka, 1995 gwasz, olej, papier Dorota GRYNCZEL akryl, technika mieszana, płótno zł Magdalena ABAKANOWICZ Głowa, z teki: Katharsis, 1985 miękki werniks, papier Norman LETO Projekt Falotronu, 2016 metal zł
6 46. Jacek SROKA Południe, Wojciech ĆWIERTNIEWICZ Bez tytułu, Andrzej BĄKOWSKI tusz, papier Armando Cardona TORRANDELL Taniec I, 1974 technika mieszana, karton Armando Cardona TORRANDELL Taniec II, 1977 technika mieszana, karton Krzysztof VORBRODT Wyścig, lata 50. XX w. akwarela, tektura Seweryn BŁOCHOWICZ Kopy siana fotografia w technice izohelli i solaryzacji Adam BOBULA Burza nad Giewontem fotografia czarno-biała, brom 54. Zofia RYDET Zmruż oczy
7 fotografia czarno-biała, brom Kazimierz NAJDENOW Pejzaż górski fotografia, brom Janusz UKLEJEWSKI Port Gdynia solarigrafia Zofia RYDET Zima w parku fotografia czarno-biała, brom Antoni MIKOŁAJCZYK Zapis światła I fotografia czarno-biała, brom Tadeusz GRYGLEWSKI Królewski błazen - projekt do opery, lata 50. XX w. Jerzy KAŁUCKI Togo, 1993 serigrafia, papier zł Radoslav KRATINA Labirynt litografia barwna, papier Marc CHAGALL litografia barwna, papier
8 63. Vassily KANDINSKY abstrakcyjna litografia barwna, papier Salvador DALÍ Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela zł Pablo PICASSO Z cyklu: Śniadanie na trawie, (wg Édouarda Maneta, 1863) grafika barwna, papier Marc CHAGALL Mistyczne Ukrzyżowanie litografia barwna, papier zł
Bardziej szczegółowo7 700 zł 9 000-11 000 7 700
Bardziej szczegółowoWyniki z wyborów do Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej
Wyniki z wyborów do Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej Okręg wyborczy nr 1 obejmujący jeden mandat Lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL 1) Wrzesień Marek - 153 1) Domański Andrzej Stanisław - 150 Lista nr
Bardziej szczegółowoSPRAWOZDANIE O UDZIELONEJ POMOCY PUBLICZNEJ W ROLNICTWIE LUB RYBOŁÓWSTWIE, INNEJ NIŻ POMOC DE MINIMIS
SPRAWOZDANIE O UDZIELONEJ POMOCY PUBLICZNEJ W ROLNICTWIE LUB RYBOŁÓWSTWIE, INNEJ NIŻ POMOC DE MINIMIS I. Nazwa podmiotu udzielającego II. NIP podmiotu udzielającego III. Siedziba podmiotu udzielającego
Bardziej szczegółowoOferta sprzedaży z dnia
Bardziej szczegółowoPROTOKÓŁ GŁOSOWANIA W OBWODZIE
WYBORY DO RADY POWIATU Kod terytorialny gminy 2 4 1 3 0 8 Nr obwodu głosowania * * * 6 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Technikum Leśne, Brynek, ul. Park nr 5 Gmina Tworóg Powiat tarnogórski
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW
- - WYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW Okręg wyborczy nr obejmujący mandat.. Głosów ważnych oddano DERYNG Justyna Joanna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Twój
Bardziej szczegółowoMistrzostwo Oddziału kat.a z "50"
Mistrzostwo Oddziału kat.a z "50" 1 FILIPEK Stefan - WOLSZON Zygmunt 424,05 2 TAZBIR Marcin 500,78 3 ANDRZEJCZAK Stefan 515,92 4 WITTSTOCK Wiktor 537,00 5 RACHUNEK Stanisław 660,33 6 ZAPADKA Roman 733,74
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RYMANOWIE. z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych
1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RYMANOWIE z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Rymanowie zarządzonych na dzień 21 listopada
Bardziej szczegółowoMieczysława B. Małgorzata R.
Imię i Nazwisko Małgorzata K. Joanna W. Anna Z. Elżbieta G. Dorota D. Aneta Ś. Justyna Z. Marek M. Bożena N. Cecylia M. Maria Z. Aneta S. Taisa R. Justyna G. Jadwiga C. Paula W. Monika M. Marcin G. Marta
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIE
Bardziej szczegółowo1. SŁADCZYK Kinga Gabriela, lat 27, zam. Kowary zgłoszona przez KWW KOWARSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA - lista nr 16
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kowarach z dnia 22 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Kowarach w wyborach do rad gmin, rad powiatów i
Bardziej szczegółowoBALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA
Bardziej szczegółowoAlbum prac projektu. Akademia Plastyczna
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Gryfowie Śląskim z dnia 2 października 2018 r.
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Gryfowie Śląskim z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej Gminy Gryfów Śląski zarządzonych
Bardziej szczegółowo4. Grand Prix Podkarpacia Weteranów, Brzostek r.
Gra pojedyncza kobiet (40 lat i starsze, ur. 1976 i starsze) 1. KIEŚ Dorota 1962 - Rzeszów 100 Gra pojedyncza amatorów (40 lat i starsi, ur. 1976 i starsi) 1. DROŻDŻ Jarosław 1963-01-13 03417 LKS JAR Kielnarowa
Bardziej szczegółowoWYKAZ ODGAŁĘZIEŃ KANALIZACJI SANITARNEJ PCWØ160 UL. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE
L.p. WYKAZ ODGAŁĘZIEŃ KANALIZACJI SANITARNEJ PCWØ160 UL. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE Nazwisko i Imię Nr posesji Nr działki Połączenie z kanałem T - trójnik / S - studnia Długość odgałęzienia [m] 1 Węgrowska
Bardziej szczegółowoLista obecności w sali egzaminacyjnej 39 w dniu
Lista obecności w sali egzaminacyjnej 39 w dniu 2016-06-17 1. Adamczyk Adam Mateusz 10:00 2. Banach Szymon Mateusz 10:00 3. Biel Wiktor Maksymilian 10:00 4. Duda Mariusz Stanisław 10:00 5. Duda Rafał Łukasz
Bardziej szczegółowoLista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK Wielkanocny r.
PONIEDZIAŁEK Wielkanocny 17.04.2017 r. 7.3o + Bernadeta i Bronisław, Rodzice z obojga stron, Henryk, Jan, Marian 7.3o + Stanisława (k) i Stanisław, Janusz, Grzegorz i Martin Woźniakowscy 9.oo + Tadeusz
Bardziej szczegółowoKomisje Problemowe powołane przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Rzeszowie I. Komisja Strzelecka.
Komisje Problemowe powołane przy Zarządzie Okręgowym PZŁ I. Komisja Strzelecka. Lp. Imię i Nazwisko Koło Łowieckie Funkcja 1. Stanisław Bać,,Bielik Budziwój Przewodniczący 2. Jakub Gawron,,Cietrzew Rzeszów
Bardziej szczegółowoKOLEKCJA OBRAZÓW MODERN ART
KOLEKCJA OBRAZÓW MODERN ART MARZENA ABLEWSKA-LECH - WYSTAWY I KOLEKCJE W POLSCE I ZA GRANICĄ, GALERIE M.IN. SAATCHI ART ODWRÓĆ SIĘ OŁÓWEK,, SANGWINA PAPIER 35 X 50 CM NIE 2011 TAK 650 PLN EMIL ADAMOWICZ
Bardziej szczegółowoAUKCJA PRAC KOLEKCJONERSKICH NA PAPIERZE 23 KWIETNIA 2018
AUKCJA PRAC KOLEKCJONERSKICH NA PAPIERZE 23 KWIETNIA 2018 1 Aukcja Prac Kolekcjonerskich na Papierze 23.04.2018, godz. 19.00 miejsce aukcji ul. Złota 48/54 budynek Hotelu Mercure wejście od pasażu za budynkiem
WYBORY DO RADY POWIATU Kod terytorialny gminy 2 4 1 3 0 8 Nr obwodu głosowania * * * 5 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Szkoła Podstawowa, Wojska, ul. Szkolna nr 12 Gmina Tworóg Powiat tarnogórski
Bardziej szczegółowo7.oo O szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny i o radość z narodzin dziecka
PONIEDZIAŁEK 25.02.2019 r. 7.oo O szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny i o radość z narodzin dziecka 7.oo + Marian Berus 25 Msza św. Gregoriańska 8.oo + Irena Znajmiecka 25 Msza św. Gregoriańska 8.oo +
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Bytowie z dnia 23 października 2014 r.
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Bytowie z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Bytowie w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików
Bardziej szczegółowoXXIII Aukcja Dzie³ Sztuki
Bardziej szczegółowo7.3o + Czesław Dymowski w 3 rocz. śm. oraz Józefa (k) Świnarska w 9 rocz. śm.
PONIEDZIAŁEK 25.03.2019 r. Uroczystość Zwiastowania NMP. 7.3o + Czesław Dymowski w 3 rocz. śm. oraz Józefa (k) Świnarska w 9 rocz. śm. 7.3o W intencji Moniki, Michała oraz Krystyny i Macieja o umocnienie
Bardziej szczegółowo7.oo Z prośbą o dary Ducha św. dla Krystyny, Macieja, Emilii, Mateusza, Aleksandry (k), Krzysztofa, Moniki i Michała
PONIEDZIAŁEK 05.06.2017 r. 7.oo Z prośbą o dary Ducha św. dla Krystyny, Macieja, Emilii, Mateusza, Aleksandry (k), Krzysztofa, Moniki i Michała 8.oo + Jadwiga w 1 rocz. śm. i Stefan, Marian w 45 rocz.
Bardziej szczegółowoOgłoszenie o przetargu na sprzedaż składników majątku ruchomego
Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż składników majątku ruchomego 1. Nazwa i siedziba sprzedającego. MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH Al. Szucha 23 00-580 Warszawa 2. Miejsce i termin przeprowadzenia przetargu:
Bardziej szczegółowoKOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY z Mistrzostw Klubu SENIOR LOK Gdańsk. Protokół nr 1
Gdańsk, dnia 05-06.09.2015r. KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY z Mistrzostw Klubu SENIOR LOK Gdańsk Organizator: SENIOR LOK GDAŃSK Obsada Sędziowska: Kierownik zawodów Sędzia Główny Zawodów Sędzia stanowiskowy
Bardziej szczegółowomiejsce Zajęte Koło PZW Nazwisko i Imię Punkty karne OKOŃ Prawa autorskie: Witold Laskowski godz. 16:46 Najdłuższa ryba zawodnika Numer startowy
Protokół z sektora "A" Nazwisko i Imię sztuk długość punkty 1 Klub SANDACZ PIETRASIK Adam D 10 2 42 220 2 21,0 220 1,0 2 Koło nr 20 Przysucha STASIAK Andrzej D 3 1 22 130 1 21,9 130 2,0 3 Koło nr 20 Przysucha
Bardziej szczegółowo08da-d4ae-389b-0bfe-128b-78cc-c0e6-60a8
WYBORY DO RADY POWIATU Załącznik do Protokołu Głosowania w obwodzie Kod terytorialny gminy 2 4 1 3 0 8 Nr obwodu głosowania * * * 1 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Gminny Ośrodek Kultury,
Bardziej szczegółowoI ROK. WYDZIAŁ MALARSTWA. ROK AKADEMICKI 2017/2018. SEMESTR ZIMOWY. PLAN ZAJĘĆ
I ROK. WYDZIAŁ MALARSTWA. ROK AKADEMICKI 2017/2018. SEMESTR ZIMOWY. PLAN ZAJĘĆ Szczegółowe informacje dot. zajęć teoretycznych i lektoratów organizowanych przez WZKW dostępne są w dziekanacie WZKW i na
Bardziej szczegółowoRozdział 1. Dane ogólne
WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO w KIELCACH I z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa świętokrzyskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK r. NMP Matki Kościoła
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW. bad bc2-9c62-2aaa a65-ae9e
WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Miejskiej Łasin sporządzony dnia 22 listopada 2010 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Łasinie. I. Dla wyboru
Bardziej szczegółowoKLASYFIKACJA. kadry szkoleniowej SZS, klubów MKS i klubów UKS. na podstawie oceny wyników. za rok szkolny 2013/2014. dyscypliny sportów indywidualnych
kadry szkoleniowej SZS, klubów MKS i klubów UKS dyscypliny sportów indywidualnych i w zespołowych grach sportowych zespołowe gry sportowe w kat. młodzik 1 Jerzy Bakowski MKS MOS Katowice koszykówka 235
Bardziej szczegółowoRada Gminy: Skład Rady Gminy
Rada Gminy: Skład Rady Gminy Rada Gminy VII kadencja (2014-2018) Skład Rady Gminy Halina Turajska Przewodnicząca Rady Gminy Lesław Wejman I Wiceprzewodniczący Rady Gminy Mirosław Stasiak II Wiceprzewodniczący
Bardziej szczegółowoNiedziela, 30 maja Wyniki drużynowe z zawodów: XV Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich i Komisji Rewizyjnych okręgu bydgoskiego
Wyniki drużynowe z zawodów: XV Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich i Komisji Rewizyjnych okręgu bydgoskiego - 30.05.2015 Konkurencje Śrutowe L.p Nazwisko Imię Oś Krąg Przeloty Zając WKŁ Nr 294 "Hubertus"
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KOWARACH
-1- OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KOWARACH z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Kowarach zarządzonych na dzień 21 listopada
Bardziej szczegółowoNapłynęło łącznie 440 prac z następujących szkół:
Prace były oceniane w następujących kategoriach: - rysunek - malarstwo - fotografia artystyczna - rzeźba, płaskorzeźba, - grafika warsztatowa - grafika komputerowa Napłynęło łącznie 440 prac z następujących
Bardziej szczegółowoPACHOŁOWIE. Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej. Szczerba Antoni. Szczerba Bartłomiej. Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej
PACHOŁOWIE Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej Pachoł Agata Szczerba Bartłomiej 2-voto Seweryn Agnieszka Szczerba Antoni Joniec Barbara Szczerba Marcin Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej
Bardziej szczegółowoGRUPA I MUZYKA. Ogiński. Polonez As- dur op. 53. http://dano2005classic.wrzuta.pl/audio/2nnzwjordxq/f.chopin_polonez_as-dur_op.53. Fryderyk.
GRUPA I MUZYKA TWÓRCA DZIEŁO ŹRÓDŁO- TUTAJ MOŻECIE POSŁUCHAĆ Polonez http://w430.wrzuta.pl/audio/2n9g60jge1d/polonez_pozegnanie_ojczyzny michal_kleofas_oginski Pożegnanie ojczyzny Michał Ogiński Fryderyk
Bardziej szczegółowoZawody Grupy Powszechnej
Zawody Grupy Powszechnej Pistolet Sportowy Jawor 26.04.2015 1. Zając Józef CZAK 92 2. Maciuszek Stanisław CZAK 91 3. Bajkowski Aleksander Fenix 89 4. Haraszkiewicz Robert CZAK 89 5. Miszczuk Tadeusz CZAK
Bardziej szczegółowoWYNIKI HODOWCÓW ODDZIAŁU BESKID SĄDECKI NA SZCZEBLU OKRĘGU NOWY SĄCZ GOŁĘBIE DOROSŁE 2014
WYNIKI HODOWCÓW ODDZIAŁU BESKID SĄDECKI NA SZCZEBLU OKRĘGU NOWY SĄCZ GOŁĘBIE DOROSŁE 2014 KAT.A 1 Zborowski Mirosław-Stanisław Limanowa 1 Nowy Sącz 20 159,65 2 Olech Damia Dariusz Beskid Sądecki Nowy Sącz
WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO w Krakowie z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa małopolskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011
Bardziej szczegółowoWyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego
Wyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks
Bardziej szczegółowo14:00-15:45 Historia sztuki I st.wykł. Marek Machowski
I ROK. WYDZIAŁ MALARSTWA. ROK AKADEMICKI 2017/2018. SEMESTR LETNI. PLAN ZAJĘĆ Szczegółowe informacje dot. zajęć teoretycznych i lektoratów organizowanych przez WZKW dostępne są w dziekanacie WZKW i na
Bardziej szczegółowoWYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów
WYNIKI WYBORÓW do Rady Miejskiej Ostrzeszów na podstawie protokołu sporządzonego dnia 7 listopada 0r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Ostrzeszowie OKRĘG WYBORCZY NR Oddano 0 głosów ważnych. Frekwencja:
Bardziej szczegółowoGmina Zawoja Lista podstawowa
Bardziej szczegółowoHistoria Grabowca, zdjęcia z roku: Historia Grabowca. Zdjęcia z roku: Renata Kulik, Henryk Kulik. Wszelkie prawa autorów zastrzeżone
1 Historia Grabowca Zdjęcia z roku: 1940 Renata Kulik, Henryk Kulik Wszelkie prawa autorów zastrzeżone 2 Historia Grabowca, zdjęcia z roku: 1940 Zdjęcie 1 Rok 1940. Grabowiec. Od lewej stoją: Jadwiga Koprowska,
Bardziej szczegółowoWYCIĄG OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego
WYCIĄG OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks
Bardziej szczegółowoZestawienie współzawodnictwa lotowego o mistrzostwo Oddziału 0406 Ostrów Mazowiecka w 2018 roku
Zestawienie współzawodnictwa lotowego o mistrzostwo Oddziału 0406 Ostrów Mazowiecka w 2018 roku Kategoria A Mistrz ŁONIEWSKI TOMASZ 18 70,12 I V-ce Mistrz GIZIEWICZ RAFAŁ 18 75,88 II V-ce Mistrz KULESZA