AUKCJA PRAC NA PAPIERZE 9 STYCZEŃ 2017 KATOWICE. Plac Wolności 11/2, godz
- Maja Mazurek
1 AUKCJA PRAC NA PAPIERZE 9 STYCZEŃ 2017 KATOWICE Plac Wolności 11/2, godz
2 1. ANERI - Irena WEISS ( ) Gałązka kwitnącej pigwy indyjskiej, 1950 olej, tektura; 30 x 47cm; sygn.l.d.: aneri cena: 5 500zł
3 2. ANERI - Irena WEISS ( ) Dom w Kalwarii, 1970 olej, tektura; 34,2 x 49,3cm; sygn.l.d.: aneri 1970 cena: 6 000zł
4 3. ANERI - Irena WEISS ( ) Hanusia śpiąca, 1921 olej, tektura; 24,5 x 33,5cm; sygn.l.d.: aneri; na odwrocie, u góry napis odręczny ołówkiem: Aneri 1921 Hanusia śpiąca; u dołu: Kalwaria cena: 5 000zł
5 4. Józef BRANDT ( ) Modlitwa fotograwiura; 40 x 72,5cm cena: 900zł
6 5. Stanisław CHLEBOWSKI ( ) Dwie głowy męskie ołówek, papier; 14,5 x 23,4 cm cena: 500zł
7 6. Stanisław CHLEBOWSKI ( ) W podróży ołówek,papier; 14,5 x 23,4 cm; w lewym dolnym rogu opis ołówkiem: Tabor / 6 Czerwca cena: 600zł
8 7. Stanisław CHLEBOWSKI ( ) Pejzaż z zatoką ołówek, papier, 14,5 x 23,4 cm; w prawym dolnym rogu opis ołówkiem: 9 Czerwca cena: 700zł
9 8. Stanisław CZAJKOWSKI ( ) Porwanie olej, tektura; 24,5 x 33cm; cena: 3 000zl
10 9. Stanisław CZAJKOWSKI ( ) Drzewa w Kaliszanach I, 1953 olej, tektura; 21,5 x 26,5cm; sygn.p.d.: ST. CZAJKOWSKI/ 1953 cena: 2 500zł
11 10. Stanisław CZAJKOWSKI ( ) Odbudowa Kolumny Zygmunta, 1949 akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier czerpany; 44 x 56,5cm; na odwrocie numer inwentarzowy: St.Cz./inw. 451 cena: 1 200zł
12 11. Wlastimil HOFMAN ( ) Portret Jacka Malczewskiego olej,tektura; 13,4 x 17,4 cm; sygn.l.d.: Wlastimil / Hofman cena: 5 900zł
13 12. Wlastimil HOFMAN ( ) Lato z cyklu Idylla, 1929 olej, tektura; 30 x 30,5cm; sygn.l.d.: Wlastimil Hofman/ 1929 cena: zł
14 13. Wlastimil HOFMAN ( ) Ziemowit, 1924 autolitografia; 17 x 13,5cm cena: 700zł
15 14. Juliusz HOLZMŰLLER ( ) Koń przy wozie niebieska kredka, papier; 29 x 39cm cena: 800zł
16 15. Stanisław KACZOR BATOWSKI ( ) Rysunek przedstawiający mężczyzn z tobołkami i psem ołówek, papier; 16,1 x 10,4 cm cena: 600zł
17 16. Stanisław KACZOR BATOWSKI ( ) Para w uścisku miłosnym siedząca w fotelu ołówek; papier; 16,1 x 10,4 cm; cena: 700zł
18 17. Stanisław KACZOR BATOWSKI ( ) U krawca Szkic popiersia duchownego ołówek, papier; 16,1 x 10,4 cm; napis autorski u góry z prawej Greiner / Szarment cena: 500zł
19 18. Stanisław KAMOCKI ( ) Pejzaż z ruiną zamku, ok olej, tektura; 24 x 33cm na odwrocie napis odręczny: malował/stanisław Kamocki (długopisem) oraz nalepka z tytułem: Zakopane-Tatry cena: 5 000zł
20 19. Stanisław KAMOCKI ( ) Umundurowanie grenadierów armii napoleońskiej, ok ołówek, piórko, tusz, akwarela, papier; 20 x 24cm sygn.l.d.: St. Kamocki cena: 1 500zł
21 20. Stanisław KAMOCKI ( ) Widok na Tatry ze snopem siana, ok ołówek, kredki, papier; 15 x 19,5cm cena: 1 200zł
22 21. Józef KIDOŃ ( ) Dama z błękitnym szalem, 1947 pastel, papier; 69 x 48,5 cm; sygn. i dat.p.d.: Kidoń 47. cena: 3 800zł
23 22. Juliusz KOSSAK ( ) W stajni akwarela, papier; 35,5 x 49,5cm; sygn.l.d.: JK (monogram wiązany) cena: zł
24 23. Juliusz KOSSAK ( ) Wjazd cesarza Franciszka Józefa do Krakowa, ok chromolitografia, papier; wym.: 47 x 57,5 cm; sygn. na płycie l. d.: Juliusz Kossak/ / Seitz Wadsbeck chrom cena: 800zł
25 24. Karol KOSSAK ( ) Młoda kobieta siedząca, przeglądająca szkicownik artysty, 1922 akwarela na podrysowaniu ołówkiem, brystol; 30 x 20cm; na odwrocie szkic ołówkowy konia z siodłem cena: 1 500zł
26 25. Karol KOSSAK ( ) Szkic pejzażu ze świerkiem, 1922 akwarela, ołówek, brystol; 20 x 30cm; na odwrocie szkice kur, konia, kwiatu maku cena: 1 800zł
27 26. Karol KOSSAK ( ) Szkic konia pociągowego na popasie, 1922 ołówek, papier; 19 x 29cm; na odwrocie trzy szkice koni i głowa konia cena: 1 000zł
28 27. Wojciech KOSSAK ( ) Żołnierz stojący z karabinem w rękach ołówek, papier; 21x15 cm cena: 900zł
29 28. Wojciech KOSSAK ( ) Wiejska dziewczyna z grabiami ołówek, papier; 21x15 cm; cena: 800zł
30 29. Wojciech KOSSAK ( ) Krowa ołówek, papier; 10,5 x 16,6 cm cena: 700zł
31 30. Jacek MALCZEWSKI ( ) Fragment architektoniczny kredka, papier; 20,4 x 28,7cm; sygn.l.d.: J. Malczewski (kredką) cena: 1 500zł
32 31. Jacek MALCZEWSKI ( ) Szkice postaci kobiet na tle kościoła kredki, papier; 23 x 30cm cena: 2 000zł
33 32. Jacek MALCZEWSKI ( ) Skradająca się postać z torbą ołówek, papier; 25,5 x 18cm cena: 1 200zł
34 33. Artur MARKOWICZ ( ) Spotkanie przy akordeonie pastel, papier kremowy naklejony na tekturę; 25 x 34 cm; sygn. p. d.: A. MARKOWICZ cena: 1 000zł
35 34. Artur MARKOWICZ ( ) Rozmowa Postacie przy stole we wnętrzu pastel, papier jasnoszary naklejony na tekturę; 25,5 x 53,5 cm; sygn. l. d.: A. MARKOWICZ cena: 1 200zł
36 35. Artur MARKOWICZ ( ) Przy posiłku ołówek, papier; 17 x 29 cm; sygn. l.d.: A. MARKOWICZ cena: 800zł
37 36. Janina MUSZANKA -ŁAKOMSKA ( ) Przydomowe drzewo akwarela, papier; 20,5 x 29,5cm cena: 2 000zł
38 37. Janina MUSZANKA -ŁAKOMSKA ( ) Martwa natura technika mieszana, papier; 32,5 x 23cm sygn.p.d.: J Muszanka Łakomska cena: 2 000zł
39 38. Janina MUSZANKA -ŁAKOMSKA ( ) Głowy kredki, ołówek, papier; 32,5 x 23cm sygn.p.d.: JŚ/ J Muszanka Łakomska cena: 1 200zł
40 39. Jerzy PANEK ( ) Głowa kobiety kredka, papier; 29,5 x 21cm cena: 1 300zł
41 40. Jerzy PANEK ( ) Lisek kredka, papier; 21 x 29,5cm cena: 1 000zł
42 41. Jerzy PANEK ( ) Głowy kredka. papier; 29,5 x 21cm cena: 1 100zł
43 42. Kasper POCHWALSKI ( ) Warszawa olej, papier; 26,2 x 35 cm; sygn. p.d.: Warszawa / Kasper Pochwalski / 17.XI.31 cena: 3 000zł
44 43. Kasper POCHWALSKI ( ) Exodus "W bezdrożu" z cyklu "IX 1939" olej, karton; 29,5 x 37,3 cm; sygn. p.d.: "IX 1939" / XI. '964 / Kasper Pochwalski cena: 2 500zł
45 44. Kasper POCHWALSKI ( ) Exodus "Borem, lasem" z cyklu "IX 1939" olej, karton; 39 x 29,5 cm; sygn. l.d.: "IX 1939" / Kasper / Pochwalski /1964 cena: 2 000zł
46 45. Kazimierz PODSADECKI ( ) Pejzaż tempera olejna, tektura; 23 x 34cm; sygn.l.d.: PODSADECKI cena: 2 500zł
47 46. Kazimierz PODSADECKI ( ) Kwiaty akwarela, karton;41,5 x 53,5 cm; sygn. p.d.: VI-1960-PODSADECKI (ołówkiem); dedykacja l.d.: ROBERTOWI / NA IMIENINY (ołówkiem) cena: 2 200zł
48 47. Kazimierz PODSADECKI ( ) Akt siedzącej kobiety piórko, tusz sepiowy, lawowanie, papier jasnokremowy; 19 x 20 cm; sygn.l.g.: PODSADECKI (podkreślone)/29-xi-1956; na odwrocie szkic postaci, dziewczyny, kosza z owocami (piórko, tusz) cena: 1 200zł
49 48. Auguste RENOIR ( ) Kobiety w kapeluszach akwaforta, papier; 11,1 x 7,7cm; sygn.l.d.: Renoir (na płycie) cena: 1 200zł
50 49. Tadeusz RYBKOWSKI ( ) Projekt plakatu Międzynarodowa Wystawa Wynalazków w Poznaniu 1924 ołówek, tusz, akwarela,papier naklejony na kartkę ze szkicownika; 17,5 x 10,8 cm; cena: 800zł
51 50. Tadeusz RYBKOWSKI ( ) Pijany mężczyzna na ławce ołówek,papier naklejony na kartkę ze szkicowni ka; 14,5 x 9 cm; sygn. l.d.: TRybkowski cena: 900zł
52 51. Tadeusz RYBKOWSKI ( ) Pasące się konie ołówek, papier; 14 x 20,5 cm; sygn. p.d.: TRybkowski cena: 1 000zł
53 52. Władysław SERAFIN ( ) Martwa natura z owocami olej, tektura; 35,5 x 50cm; sygn.p.d.: W. Serafin cena: 4000zł
54 53. Władysław SERAFIN ( ) Słoneczniki akwarela, gwasz, papier; 30,5 x 43cm cena: 3 500zł
55 54. Władysław SERAFIN ( ) Belweder w Warszawie pastel, papier żeberkowy jasnoszary naklejony na tekturę; 32,5 x 48cm; sygn.l.d.: W Serafin cena: 3 000zł
56 55. Henryk SIEMIRDZKI ( ) Taniec wśród mieczów, heliograwiura; 14 x 26cm cena: 1 000zł
57 56. Leszek STAŃKO ( ) Kościół parafialny Św. Sebastiana i Matki Boskiej Różańcowej w Jurgowie zimą olej, tektura; 22 x 30,5 cm; sygn. l. d.: LESZEK STAŃKO / 896 cena: 1 900zł
58 57. Leszek STAŃKO ( ) Pejzaż tatrzański olej, tektura; 45,5 x 33 cm; sygn. p. d.: Leszek Stańko cena: 1 600zł
59 58. Leszek STAŃKO ( ) Pejzaż II olej, tektura; 8,7 x 12,5 cm; sygn. p. d.: Leszek Stańko cena: 1 000zł
60 59. Stefan SUBERLAK ( ) W kopalni piórko, tusz, czarna kredka, gwasz, papier; 35,5 x 45cm; cena: 700zł
61 60. Stefan SUBERLAK ( ) Portret mężczyzny drzeworyt, bibułka; 34 x 27cm (odbicie klocka); 41,5 x 30,5cm (arkusz bibuły); 47,5 x 36,5cm (karton); sygn.p.d.: St Suberlak/1956 cena: 800zł
62 61. Stefan SUBERLAK ( ) Spotkanie w lesie litografia, papier; 35,5 x 42cm (odcisk kamienia); 42,5 x 50cm (arkusz) sygn.p.d. pod obrazem: Suberlak. Stefan 1956 cena: 700zł
63 62. Jerzy SZOT (ur. 1954) Skrzydlate stwory serigrafia, papier; 70x100 cm; sygn.p.d. J Szot cena: 1 500zł
64 63. Jan TARASIN ( ) Autoportret,1984 serigrafia jednobarwna,papier; 14 x 17 cm (wymiar arkusza); praca sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "83/100 JTarasin" cena: 500zł
65 64. Wojciech WEISS ( ) Odpoczynek w plenerze, 1928 akwarela, papier; 25,5 x 31,5cm; sygn.p.d.: WW (ołówkiem) cena: 3 500zł
66 65. Wojciech WEISS ( ) Dróżki kalwaryjskie most na Cedronie w Kalwari Zebrzydowskiej pastel, papier jasnobrązowy; 22,5 x 31,5cm; sygn.p.d.: WW cena: 3 000zł
67 66. Wojciech WEISS ( ) Aneri z Hanusią przy stole w trakcie posiłku, ok piórko, tusz, kremowy papier; 30 x 19,8cm; sygn.p.d.: WW cena: 2 000zł
68 67. Leon WYCZÓŁKOWSKI ( ) Kościół św.piotra (w Krakowie), 1915 litografia-kredka, papier; 18,5 x 28cm; sygn.p.d.: LWyczół (na płycie) cena: 1 200zł
69 68. Leon WYCZÓŁKOWSKI ( ) Krużganki na Wawelu w trakcie przebudowy litografia, papier; 27,8 x 18,6cm; sygn.p.d.: LWyczół (na kamieniu) cena: 1 300zł
70 69. Leon WYCZÓŁKOWSKI ( ) Kościół Bożego Ciała w Krakowie litografia, papier; 28 x 18,6cm; sygn.p.d.: LWyczół (na płycie) cena: 1 400zł
71 REGULAMIN AUKCJI I. Przedmiotem aukcji są dzieła sztuki i obiekty rzemiosła artystycznego powierzone przez klientów oraz stanowiące własność Domu Aukcyjnego. Obiekt wystawiony na aukcję posiada cenę wywoławczą podaną w katalogu. Opisy obiektów zawarte w katalogu mogą być zmienione przed rozpoczęciem licytacji. Do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata organizacyjna w wysokości 18%. Opłata obowiązuje również w sprzedaży poaukcyjnej. II. Do udziału w licytacji upoważnione są osoby, które wpłaciły zwrotne wadium w wysokości 500zł. Osoby zainteresowane licytacją, które nie mogą przybyć na aukcję, mają możliwość wpłaty wadium i złożenia oferty kupna (z oferowanym limitem ceny) w dniach poprzedzających aukcje. W ich imieniu w licytacji wezmą udział pracownicy Domu Aukcyjnego (wysokość oferowanej najwyższej ceny jest informacją poufną). Istnieje możliwość telefonicznego udziału w licytacji poszczególnych obiektów, pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia w Domu Aukcyjnym. W dniu aukcji zlecenia z podanym limitem ceny oraz na telefoniczny udział w licytacji przyjmowane sa do godz Po godz oraz w trakcie aukcji mozna licytować pod nr telefonu III. Aukcja prowadzona jest przez upoważnioną osobę - aukcjonera. Postąpienie w licytacji (podwyższenie stawki) wynosi nie więcej niż 10%. Nabywca staje się osobę oferującą najwyższą cenę. Zakończenie licytacji następuje w momencie uderzenia młotkiem przez aukcjonera. W przypadku, gdy zakończenie licytacji następuje w sytuacji sporu, aukcjoner ma prawo rozstrzygnąć spór lub ponownie przeprowadzić licytację. Gdy zakończenie licytacji następuje na poziomie lub powyżej ceny wywoławczej oznacza to, że umowa kupnasprzedaży jest zawarta. IV. Nabywca zobowiązany jest wykupić obiekt w ciagu 5 dni po zakończeniu aukcji. Dopuszcza się możliwość wpłaty zadatku w wysokości 20% wylicytowanej ceny. Pozostała kwota powinna być wówczas wpłacona w terminie 10 dni po zakończeniu aukcji. W przypadku nie dotrzymania tego terminu następuje przepadek wpłaconego zadatku. Wadium stanowi zadatek lub jego część. Prawo własności zakupionego obiektu przechodzi na kupującego w momencie dokonania całej wpłaty. V. Dom Aukcyjny daje gwarancję autorstwa i innych cech obiektu opisanych w katalogu. Gdyby jednak opis okazał się niezgodny ze stanem rzeczywistym, nabywca może w ciągu 14dni od daty aukcji zwrócić obiekt do Domu Aukcyjnego, który w takim wypadku zwróci całą wpłaconą kwotę. Zakwestionowanie opisu katalogowego musi być udokumentowane wiarygodnymi ekspertyzami. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionych obiektów. Dom Aukcyjny przypomina, że zgodnie z obowiązujacymi przepisami, wywóz obiektów powstałych po 1945r. poza granice kraju wymaga zgody odpowiednich władz. Przypominamy również, że zgodnie z obowiązujacymi przepisami Dom Aukcyjny jest zobowiązany do zbierania danych osobowych klientów dokonujących transakcji w kwocie powyżej Euro.
Bardziej szczegółowoRybki, Kotki, Pieski... dla Walentynek
Bardziej szczegółowoX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda
X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda 16 listopada BARBARA JONSCHER INTYMNIE wystawa prac listopad Artissima, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa www.artissima.pl X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda Dom Aukcyjny
Bardziej szczegółowoIX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda. 27 lipca 2017
IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda 27 lipca 2017 IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 27 lipca 2017 - czwartek, godz. 19.00 przedaukcyjna wystawa obiektów w Salonie
Bardziej szczegółowo7 700 zł 9 000-11 000 7 700
Bardziej szczegółowoIV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 11 października 2016
Bardziej szczegółowoMalarstwo / Painting
Bardziej szczegółowoAUKCJA PRAC KOLEKCJONERSKICH NA PAPIERZE 23 KWIETNIA 2018
AUKCJA PRAC KOLEKCJONERSKICH NA PAPIERZE 23 KWIETNIA 2018 1 Aukcja Prac Kolekcjonerskich na Papierze 23.04.2018, godz. 19.00 miejsce aukcji ul. Złota 48/54 budynek Hotelu Mercure wejście od pasażu za budynkiem
Bardziej szczegółowoPLASTYCY LUBLIN. JAN ZIEMSKI KOMPOZYCJA II (alej)
Bardziej szczegółowo199 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
199 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Sala aukcyjna Rynku Sztuki Łódź, ul. Wschodnia 69 (róg Narutowicza, I piętro) sobota, 27 października 2018 r., godz.12:00 Regulamin Domu Aukcyjnego Rynek Sztuki Sp. z o.o. I. Warunki
Bardziej szczegółowoAUKCJA 117 2CZERWCA2012 R. Kraków
AUKCJA 117 2CZERWCA2012 R. Kraków Wydawca: DESA sp. z o.o. ISSN 1429-6098 Dyrektor Domu Aukcyjnego: Jerzy Majewski Opracowanie katalogu: Krzysztof Konieczny, Anna Kozakiewicz, Jadwiga Oczko-Kozłowska,
Bardziej szczegółowoRok 2011 na polskich aukcjach - podsumowanie
Bardziej szczegółowoWojciech Sygut Marzena Kwiecień. tworzyć. Zeszyt ćwiczeń
Bardziej szczegółowoWLASTIMIL HOFMAN WYSTAWA PRAC WARSZAWA 21 MAJA-10 CZERWCA
WLASTIMIL HOFMAN WYSTAWA PRAC WARSZAWA 21 MAJA-10 CZERWCA 2014 1. Kąpiące się dzieci, 1932 r. olej/płótno, 49 x 33,5 cm sygnowany i datowany l. d.: Wlastimil Hofman 1932 WYSTAWIANY: - "Wlastimil Hofman
Bardziej szczegółowoTOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH , W KRAKOWIE WYSTAWA POŚMIERTNA P A W LA D A D L E Z A W Y S TAWA Z BI O R O W A J A N A HRYNKOWSKIEGO TUDZIEŻ
TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH, W KRAKOWIE WYSTAWA POŚMIERTNA P A W LA D A D L E Z A W Y S TAWA Z BI O R O W A J A N A HRYNKOWSKIEGO WYSTAWA TUDZIEŻ BIEŻĄCA WRZESIEŃ 1 9 4 6 KRAKÓW/ PAŁAC SZTUKI,
Bardziej szczegółowoZbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO
Bardziej szczegółowoAukcja obrazów. 10 grudnia 2011r.
Bardziej szczegółowoREGULAMIN LICYTACJI. I. Tryb postępowania : Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne.
REGULAMIN LICYTACJI w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia licytacji ustnej samochodu osobowego samochód marki CITROEN BERLINGO 1.6HDI o numerze rejestracyjnym KBC 60UP, rok produkcji 2007 będącego
Bardziej szczegółowoXIX AUKCJA PROMOCYJNA
XIX AUKCJA PROMOCYJNA Sala aukcyjna Rynku Sztuki, ul.wschodnia 69 (róg Narutowicza, I piętro), sobota, 16 listopada 2013 r., godz.12:00 Aukcja pod patronatem Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej
Bardziej szczegółowoNajdrożej sprzedane dzieło aukcji: Henryk Hayden Martwa natura kubistyczna o. Suma sprzedaży na poziomie ponad 2,1 mln zł o
Warszawa, 7 grudnia 2011 r. Po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci sprzedane! Kolekcja pod młotkiem Podsumowanie Aukcji Dzieł Sztuki z kolekcji Fundacji Signum w DESIE Unicum o Najdrożej sprzedane
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZETARGU USTNEGO (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ SKŁADNIKÓW MAJĄTKU RUCHOMEGO - ŚRODKÓW TRWAŁYCH
REGULAMIN PRZETARGU USTNEGO (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ SKŁADNIKÓW MAJĄTKU RUCHOMEGO - ŚRODKÓW TRWAŁYCH 1. 1. Niniejszy regulamin przetargu ustnego (licytacji) na sprzedaż składników majątku ruchomego środków
Bardziej szczegółowoOferta sprzedaży z dnia
Bardziej szczegółowo203 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
203 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Sala aukcyjna Rynku Sztuki Łódź, ul. Wschodnia 69 (róg Narutowicza, I piętro) sobota, 27 kwietnia 2019 r., godz.12:00 Regulamin Domu Aukcyjnego Rynek Sztuki Sp. z o.o. I. Warunki
Bardziej szczegółowoZałącznik nr 11 do SIWZ/ Załącznik nr 4 do umowy Wykaz jednostek aktowych przeznaczonych do konserwacji Część I
Bardziej szczegółowoREGULAMIN I WARUNKI SPRZEDAŻY KONI na aukcji w Stadzie Ogierów w Łącku podczas WEEKENDU Z JNBT 19-20.10.2013
REGULAMIN I WARUNKI SPRZEDAŻY KONI na aukcji w Stadzie Ogierów w Łącku podczas WEEKENDU Z JNBT 19-20.10.2013 1 Wykaz koni przeznaczonych do sprzedaży 1. Stado Ogierów w Łącku razem z JNBT wystawia na sprzedaż
Bardziej szczegółowoMinisterstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada nw. zbędne składniki majątku ruchomego:
Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada nw. zbędne składniki majątku ruchomego: Nazwa składnika majątku Rok prod. Numer identyfikacyjny (VIN) Poj. silnika
Bardziej szczegółowoAUKCJA NR MAJA 2019 KATOWICE
AUKCJA NR 177 11 MAJA 2019 KATOWICE Wydawca: DESA Sp. z o.o. [ISSN 1429-6098] Opracowanie katalogu: Ewa Palmrich, Maria Mitman Noty biograficzne dotyczące artystów polskich opracowano na podstawie materiałów
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZETARGU USTNEGO (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ DREWNA OPAŁOWEGO I TARTACZNEGO
Załącznik do Zarządzenia Nr 250/2016 Wójta Gminy Wiśniowa z dnia 5 października 2016 r. REGULAMIN PRZETARGU USTNEGO (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ DREWNA OPAŁOWEGO I TARTACZNEGO 1. 1. Niniejszy regulamin przetargu
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZEPROWADZENIA PONOWNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO BĘDACEGO MIENIEM ZOO WROCŁAW sp. z o.o.
REGULAMIN PRZEPROWADZENIA PONOWNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO BĘDACEGO MIENIEM ZOO WROCŁAW sp. z o.o. REGULAMIN w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia przetargu ustnego na
Bardziej szczegółowoSyndyk masy upadłości Terramost Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Warszawie (sygn. akt X GUp 28/12) przedstawia warunki przetargu:
Sygn. akt X GUp 28/12 ZARZĄDZENIE (wyciąg) Warszawa, dnia 9 maja 2012 roku Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy: w składzie następującym: Przewodniczący: S.S.R.
REGULAMIN LICYTACJI w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia licytacji ustnej koparko - ładowarki marki NEW HOLLAND B100B o numerze fabrycznym N8GH17698, rok produkcji: 2008, 4322MTH, będącego własnością:
Bardziej szczegółowoAlbum prac projektu. Akademia Plastyczna
Bardziej szczegółowoLUCRUM kody kreskowe 2019
LUCRUM kody kreskowe 2019 PL A1 Kalendarze plakatowe PL 1 Bałtyk 590 139702 731 9 PL 2 Łódki 590 139702 732 6 PL 3 Tatry 590 139702 733 3 PL 4 Krokusy 590 139702 734 0 PL 5 Las 590 139702 735 7 PL 6 Akwarela
Bardziej szczegółowoOGŁOSZENIE. Burmistrz Miasta i Gminy Kunów Ogłasza I publiczny przetarg ustny na sprzedaż mienia Gminy Kunów
Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 204/2016 Burmistrza Miasta i Gminy Kunów z dnia 05.09.2016 r. OGŁOSZENIE Burmistrz Miasta i Gminy Kunów Ogłasza I publiczny przetarg ustny na sprzedaż mienia Gminy Kunów
Bardziej szczegółowoPRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ
DEFINICJE: Aukcja Aukcjoner Cena Minimalna Cena Wywoławcza Cena Szacunkowa Dokumentacja Katalog Aukcyjny Organizator Aukcji Pojazd Postąpienie Prowizja Regulamin Aukcja Pojazdów nakierowana na doprowadzenie
Bardziej szczegółowo"Obrazy wyobraźni... Władysław Wałęga
"Obrazy wyobraźni... Władysław Wałęga Wystawa czynna do 6 grudnia. Pogranicze pojednania: obraz przedstawiający dwie postacie ludzi, z prawej strony człowieka ze swą rodziną, z lewej strony postać sędziego
Bardziej szczegółowoZARZĄDZENIE Nr VII/256/2015 WÓJTA GMINY TARNÓW z dnia 07 grudnia 2015 r. w sprawie sprzedaży samochodu osobowego marki Volkswagen Transporter.
ZARZĄDZENIE Nr VII/256/2015 WÓJTA GMINY TARNÓW z dnia 07 grudnia 2015 r. w sprawie sprzedaży samochodu osobowego marki Volkswagen Transporter. Działając na podstawie art. 30 ust. 2 pkt. 3 ustawy z dnia
Bardziej szczegółowoDZIEŁA SZTUKI NA PREZENT
DZIEŁA SZTUKI NA PREZENT aukcja internetowa 9-16 grudnia 2018 DZIEŁA SZTUKI NA PREZENT aukcja internetowa Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie 9-16 grudnia 2018 wystawa obiektów w Salonie Domu Aukcyjnego
Bardziej szczegółowoHistoria Dni Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy w Krzeszowie organizowanych przez grupę AM z parafii Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze fotoreportaż
Historia Dni Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy w Krzeszowie organizowanych przez grupę AM z parafii Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze fotoreportaż I Dzień Wspólnoty AM w Krzeszowie 21 czerwca 1997
Bardziej szczegółowoZespół nr 0013 Lech Jabłoński. Liczba kart, dokumentów, stron, fotografii, map, etc.
Cyfrowe Archiwum Tradycji Lokalnej w Milanówku Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku ul. Spacerowa 4 05-822 Milanówek Zespół nr 0013 Lech Jabłoński Lp. Numer zespołu (wg formatu: archiwum / zespół /
Bardziej szczegółowoWARUNKI I REGULAMIN AUKCJI KONI HODOWLANYCH RASY POLSKI KOŃ ZIMNOKRWISTY W DNIU 25 LIPCA 2010 R. W KĘTRZYNIE
WARUNKI I REGULAMIN AUKCJI KONI HODOWLANYCH RASY POLSKI KOŃ ZIMNOKRWISTY W DNIU 25 LIPCA 2010 R. W KĘTRZYNIE Do udziału w aukcji można zgłaszać konie rasy polski koń zimnokrwisty (ogiery i klacze), wpisane
Bardziej szczegółowoVI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 20 grudnia 2016
VI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna 20 grudnia 2016 V Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Aktualna 30 listopada 2016 VI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 20
Bardziej szczegółowoBALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA
Bardziej szczegółowoWYMAGANIA EDUKACYJNE Z PLASTYKI - KLASA IV SP
Bardziej szczegółowoZARZĄDZENIE nr 11. Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku. z dnia 12 marca 2014 r. w sprawie sprzedaży samochodu Chevrolet AVEO
ZARZĄDZENIE nr 11 Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku z dnia 12 marca 2014 r. w sprawie sprzedaży samochodu Chevrolet AVEO Ustala się Regulamin w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia
Bardziej szczegółowoZ A R Z Ą D Z E N I E Nr 19/2009. Prezesa Narodowego Banku Polskiego. z dnia 16 września 2009 r.
Z A R Z Ą D Z E N I E Nr 19/2009 Prezesa Narodowego Banku Polskiego z dnia 16 września 2009 r. w sprawie ustalenia wzoru i wielkości emisji banknotu o wartości nominalnej 20 zł upamiętniającego 200. rocznicę
Bardziej szczegółowoPASJE I TALENTY 2015 KONKURS PLASTYCZNY
PASJE I TALENTY 2015 KONKURS PLASTYCZNY REGULAMIN KONKURSU Uczestnicy: W konkursie wezmą udział dzieci i młodzież w trzech grupach wiekowych: Gr. I Klasy I III Temat: Owady piękno czy brzydota Na ziemi
Bardziej szczegółowoSTAROWIEYSKI Z KOLEKCJI AVILA
STAROWIEYSKI Z KOLEKCJI AVILA AUKCJA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ 2 CZERWCA 2018 R. CLS 350 d 4MATIC zużycie paliwa (średnio) 5,7 l/100 km, emisja CO 2 (średnio) 152 g/km. Nowy Mercedes CLS. Gotowy na romans. Odświeżona
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ.
REGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ. SWY 4939 Sporządziła: Katarzyna Kołaszewska Dnia: Zatwierdził:. Dnia: Przeglądu
Bardziej szczegółowoALEKSANDER KORMAN ( ) PRACE Z KOLEKCJI RODZINY ARTYSTY WYSTAWA: SIERPNIA 2017 AUKCJA: 31 SIERPNIA 2017, GODZ. 19
ALEKSANDER KORMAN (1953 2017) PRACE Z KOLEKCJI RODZINY ARTYSTY WYSTAWA: 12 30 SIERPNIA 2017 AUKCJA: 31 SIERPNIA 2017, GODZ. 19 W GALERII SOPOCKIEGO DOMU AUKCYJNEGO WARSZAWA, UL. NOWY ŚWIAT 54/56 ALEKSANDER
Bardziej szczegółowoVII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna. 15 marca 2017
VII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna 15 marca 2017 VII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 15 marca 2017 - środa, godz. 19.00 przedaukcyjna
Bardziej szczegółowoXIII Aukcja Dzieł Sztuki. 19 lipca 2018
XIII Aukcja Dzieł Sztuki 19 lipca 2018 XIII Aukcja Dzieł Sztuki Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 19 lipca 2018 - czwartek, godz. 19.00 przedaukcyjna wystawa obiektów w Salonie Domu Aukcyjnego
Bardziej szczegółowoStairway to heaven. Przemysław Nizio. 12-26.III.2011 r. Galeria ATTIS Ryszard Lachman ul. Starowiślna 14 Kraków www.attis.oprawa.
Stairway to heaven Przemysław Nizio 12-26.III.2011 r. Galeria ATTIS Ryszard Lachman ul. Starowiślna 14 Kraków www.attis.oprawa.com biografia Przemysław Nizio urodził się 03.01.1980 r. w Szczebrzeszynie.
Bardziej szczegółowoRegulamin sprzedaży w trybie aukcji rzeczy ruchomych
Załącznik do Zarządzenia Nr SG 0050.116.36.2014 Z dnia 27.08.2014r Regulamin sprzedaży w trybie aukcji rzeczy ruchomych 1. Organizatorem aukcji, jest Urząd Gminy Zebrzydowice 2. Celem aukcji jest sprzedaż
Bardziej szczegółowoAUKCJA KONI WIERZCHOWYCH WTWK-PARTYNICE 27 października 2009
WARUNKI AUKCJI Udział w licytacji 1. Do licytacji mogą przystąpić osoby fizyczne i osoby prawne na równych prawach. 2. Warunkiem dopuszczenia do licytacji jest wpłacenie wadium w wysokości PLN 1000,00
Bardziej szczegółowoPOWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W PRZASNYSZU OGŁASZA PRZETARG PUBLICZNY NA SPRZEDAŻ POWYPADKOWEGO - USZKODZONEGO SAMOCHODU
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W PRZASNYSZU OGŁASZA PRZETARG PUBLICZNY NA SPRZEDAŻ POWYPADKOWEGO - USZKODZONEGO SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO POWIATOWEGO INSPEKTORATU WETERYNARII W PRZASNYSZU Opis przedmiotu sprzedaży:
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ
REGULAMIN Niniejszy regulamin został sporządzony na potrzeby organizacji i przeprowadzenia II Aukcji charytatywnej Razem na bieguny sztuki organizowanej przez Fundację Marka Kamińskiego w Warszawie 23