DLA PSA I KOTA AUKCJA DZIEŁ SZTUKI

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "DLA PSA I KOTA AUKCJA DZIEŁ SZTUKI"

Transkrypt

1 DLA PSA I KOTA AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Kraków, 23 października 2007 godz Bunkier Sztuki, Plac Szczepański 3a

2 Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na działalnośc Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Amicus ( Stowarzyszenie zajmuje się ratowaniem bezdomnych psów i kotów poprzez zapewnianie im opieki, leczenia i znalezienia nowego domu. Aukcję zorganizowała Tamara Berdowska Jej działania wsparły następujące instytucje: Patronat medialny: Organizację aukcji wsparli finansowo: - Wojciech Fangor - Wilhelm Sasnal - Elżbieta Lenart - Salon Antykwaryczny NAUTILUS - Studio Stomatologii Estetycznej, ul. Batorego 6/2, Kraków, tel , info@studiose.med.pl Oprawa wystawionych prac: PHU F.ART, ul. Starowiślna 8, Kraków Prowadzenie aukcji: Marcin Gołębiewski

3 KATALOG OBIEKTÓW WYSTAWIONYCH NA AUKCJĘ CENA WYWOŁAWCZA WSZYSTKICH OBIEKTÓW zł Większość prac proponowanych na aukcji to dary artystów. W innych przypadkach w opisie obiektu zaznaczono kto jest ofiarodawcą.

4 1 Dariusz Korol Bez tytułu, 2004 technika własna; wym.: 33 x 33 cm; sygn. na odwrocie

5 Jan Berdyszak Apres passe-par-tout, 2004 technika własna, wym.: 14 x 31 cm; sygn. p.d. 2

6 3 Michał Misiak Bez tytułu, 2007 tusz, papier; wym.: 17,5 x 25 cm; sygn. śr.

7 Tatiana Czekalska i Leszek Golec Ubranka dla małych zwierząt, 2006 technika własna; wym.: 21 x 24 x 4 cm; nie sygn. 4

8 5 Edyta Sobieraj Bez tytułu, 2007 olej, papier, płótno; wym.: 30 x 30 cm; sygn. na odwrocie

9 Zbigniew Sprycha Ja, 2006 olej, płótno; wym.: 22 x 15,5 cm; sygn. na odwrocie 6

10 7 Maciej Barański Głowa, 1999 technika mieszana; wym.: 16 x 22 cm; sygn. p.d.

11 Zbigniew Cebula Pigmenty III, 2005 olej, płótno; wym.: 55 x 80 cm; sygn. p.d. 8

12 9 Kazimierz Machowina Bez tytułu, 2005 technika własna; wym.: 14,5 x 13 cm; sygn. l.g.

13 Anna Wiejak-Karpowicz Postać, 1987 (dar Krzysztofa Kubicy) pastel, papier; wym.: 20,5 x 25,5 cm; sygn. p.d. 10

14 11 Leszek Oprządek A, 2007 olej, płótno; wym.: 18 x 13 cm; sygn. na odwrocie

15 Daria Milecka Infinitas III, 2007 technika własna; wym.: 30 x 30 cm; sygn. na odwrocie 12

16 13 Małgorzata Stachurska Moc II, 2007 akwatinta (4/50); wym.: 13 x 9 cm; sygn. p.d.

17 Adam Hawryłkiewicz Bez tytułu. Dyptyk, 2004 olej, płótno; wym.: 20 x 20 cm (2) ; sygn. na odwrocie 14

18 15 Krystyna Misiak Bez tytułu, 2002 tusz, akryl, werniks; wym.: 20 x 30 cm; sygn. p.d. i na odwrocie

19 Bettina Bereś Butelka, 2006 olej, płótno; wym.: 30 x 20 cm; sygn. na odwrocie 16

20 17 Janusz Matuszewski Garnki, 1998 olej, płótno; wym.: 35 x 42 cm; sygn. na odwrocie

21 Jerzy Kałucki Touch, 1984 serigrafia; wym.: 50 x 70 cm; sygn. p.d. 18

22 19 Janina Kraupe-Świderska The City, 2001 akwarela, papier; 70 x 50 cm; sygn. p.d.

23 Tamara Berdowska Bez tytułu, 2007 olej, płótno; wym.: 73 x 54 cm; sygn. na odwrocie 20

24 21 Marek Radke Bez tytułu, 1998 (dar Tamary Berdowskiej i Leszka Oprządka) olej, płótno; wym.: 50 x 50 cm; sygn. na odwrocie

25 Bożena Knecht Zima, 2004 olej, płótno; wym.: 90 x 90 cm; sygn. p.d. i na odwrocie 22

26 23 Adam Żebrowski Bez tytułu, lata 60. XX w. (dar Galerii Dyląg) akwarela; wym.: 40 x 30 cm; sygn. p.d.

27 Zofia Żebrowska Bez tytułu, 1959 (dar Galerii Dyląg) tusz, papier; wym.: 30,5 x 21,5 cm; sygn. p.d. 24

28 25 Adam Hoffman Postać, 1970 (dar Galerii Dyląg) pastel; wym.:.40 x 30 cm; sygn. p.d.

29 Janusz Bęben Notki II, 2004 (dar Galerii Pod Rejentem) technika mieszana; wym.: 50 x 70 cm; sygn. p.d. 26

30 27 Małgorzata Jenta-Dmitruk Dwie rzeki, 1996 pastel; wym.: 70 x 50 cm; sygn. p.d.

31 Jerzy Dmitruk Misja XVII. Drzewo objawień, 2007 akwatinta, akwaforta; wym.: 50 x 36 cm; sygn. p.d. 28

32 29 Jerzy Dmitruk Misja XII. Ocean świętego spokoju, 2007 akwatinta, akwaforta; wym.: 36 x 50 cm; sygn. p.d.

33 Jan Pamuła Obraz 19a, 2000 druk cyfrowy; wym.: 52,5 x 62,7 cm; sygn. p.d. 30

34 31 Leszek Misiak Czas, 2007 pastel, olej, papier; wym.: 70 x 50 cm; sygn. p.d.

35 Eugenia Gortchakova Bez tytułu, 2001 (dar Tamary Berdowskiej i Leszka Oprządka) akryl; wym.: 60 x 30 cm; sygn. na odwrocie 32

36 Jo Niemeyer Bez tytułu, 2007 serigrafia (42/50); wym. arkusza: 70 x 50 cm; sygn. p.d Jo Niemeyer Bez tytułu, 2007 serigrafia (38/65); wym. arkusza: 70 x 50 cm; sygn. p.d.

37 Beata Popławska Bóg jest miłością, 2006 olej, płótno; wym.: 50 x 40 cm; sygn. na odwrocie 35

38 36 Beata Futro Bestiariusz XVIII, 1993 miękki werniks (7/50); wym.: 33 x 35 cm; sygn. p.d.

39 Ryszard Gieryszewski Miejsce 1, 1998 linoryt; wym.: 30 x 24 cm; sygn. p.d. Ryszard Gieryszewski Bez tytułu, 2000 linoryt; wym.: 30 x 29 cm; sygn. p.d

40 39 Wanda Gołkowska Bez tytułu, 1987 tusz, papier; wym.: 32 x 23 cm; sygn. p.d.

41 Jan Chwałczyk Bez tytułu, 1978 tusz, papier; wym.: 32 x 23 cm; sygn. p.d. 40

42 41 Jerzy Sztabiński Między-Trójkąty, 2007 tusz, papier; wym.: 20 x 20 cm; sygn. p.d.

43 Ulrich Otto Bez tytułu, 2007 serigrafia; wym.: 31,7 x 26 cm; sygn. p.d. 42

44 Andrzej Gieraga Bez tytułu, 1989 Andrzej Gieraga Nokturn, 1998 relief; wym.: 29,5 x 25 cm; sygn. p.d relief; wym.: 29,5 x 25 cm; sygn. p.d.

45 Tomasz Daniec Droga krajowa nr 4. Detal, 2007 (dar Salonu Antykwarycznego NAUTILUS) olej, deska; wym.: 27,5 x 27,5 cm; sygn. na odwrocie 45

46 46 Tomasz Daniec Zamieszki, 1999 intaglio; wym.: 54 x 79 cm; sygn. p.d.

47 Witold Urbanowicz Trzy gracje, 2004 akryl, papier; wym.: 70 x 50 cm; sygn. p.d., opis autorski na odwrocie 47

48 48 Witold Urbanowicz Po burzy, 2004 akryl, papier; wym.: 50 x 70 cm; sygn. p.d., opis autorski na odwrocie

49 Witold Urbanowicz Dziwny jest ten świat, 2004 akryl, papier; wym.: 50 x 70 cm; sygn. p.d., opis autorski na odwrocie 49

50 50 Kacper Bożek Bożek przydrożny, 2001 akwaforta, mezzotinta; wym.: 38,6 x 52,7 cm; sygn. p.d.

51 Kacper Bożek Chwała miniona, 2005 akwatinta; wym.: 32 x 29,5 cm; sygn. p.d. 51

52 52 Sławomir Marzec Z cyklu Wszystko, 2007 technika własna; wym.: 50 x 35 cm; sygn. p.d.

53 Jolanta Boni-Marczyńska Port rybacki, 1949 (dar Galerii Czas w Będzinie) kamienioryt; wym.: 52 x 40 cm; sygn. p.d. 53

54 54 Krystyna Gruchalska Bez tytułu, 1949 (dar Galerii Czas w Będzinie) litografia; wym.: 35 x 48 cm; sygn. p.d.

55 Izabela Delekta-Wicińska Dziewczyna w chuście, lata 40. XX w. (dar galerii Czas w Będzinie) litografia; wym.: 48 x 35 cm; sygn. p.d. 55

56 56 Zbyszek Opalewski Pańskie oko, 2007 technika mieszana; wym.: 53 x 39 cm; sygn. p.d.

57 Izabela Gustowska Jak pies z kotem, 2005 płyta DVD (edycja 2/3); sygn. 57

58 58 Magdalena Nałęcz Opowieść o błękicie akryl, olej, płótno; wym. 20 x 30 cm, sygn. na odwrocie

59 Jerzy i Lidia Skarżyńscy Spiskowiec II (projekt kostiumu do Balu maskowego G. Verdiego), 1981 (dar Aliny Skarżyńskiej) tusz, akwarela, oł., karton, wym.: 49 x 24 cm, sygn. p.d. 59

60 60 Teresa Bujnowska Ćwiczenia geometryczne, 2007 rysunek (papier, tempera), wym.: 41 x 55 cm, sygn. p.d.

61 Jan Bujnowski Idzie skacząc po górach, 2005 linoryt, wym.: 35 x 50 cm, sygn. p.d. 61

62 62 Anders Liden Bez tytułu, 2007 pastel, wym.: 36 x 26 cm, sygn. p.d.

63 Tamara Berdowska Bez tytułu, 2006 druk cyfrowy; wym.: 52 x 52 cm; sygn. p.d. 63

64 ARTYŚCI, OFIARODAWCY Barański Maciej Berdowska Tamara Berdyszak Jan Bereś Bettina Bęben Janusz Boni-Marczyńska Jolanta Bożek Kacper Bujnowska Teresa Bujnowski Jan Cebula Zbigniew Chwałczyk Jan Czekalska Tatiana i Golec Leszek Daniec Tomasz Delekta-Wicińska Izabela Dmitruk Jerzy Futro Beata Gieraga Andrzej Gieryszewski Ryszard Gołkowska Wanda Gortchakova Eugenia Gruchalska Krystyna Gustowska Izabela Hawryłkiewicz Adam Hoffman Adam Jenta-Dmitruk Małgorzata Kałucki Jerzy Knecht Bożena Korol Dariusz Kraupe-Świderska Janina Liden Anders Machowina Kazimierz Marzec Sławomir Matuszewski Janusz Milecka Daria Misiak Krystyna Misiak Leszek Misiak Michał Nałęcz Magdalena Niemeyer Jo Opalewski Zbyszek Oprządek Leszek Otto Ulrich Pamuła Jan Popławska Beata Radke Marek Skarżyńscy Lidia i Jerzy Sobieraj Edyta Sprycha Zbigniew Stachurska Małgorzata Sztabiński Jerzy Urbanowicz Witold Wiejak-Karpowicz Anna Żebrowska Zofia Żebrowski Adam Alina Skarżyńska Tamara Berdowska i Leszek Oprządek Krzysztof Kubica Galeria Czas Galeria Dyląg Galeria Pod Rejentem Salon Antykwaryczny NAUTILUS Przygotowanie katalogu oraz fotografie Galeria NAUTILUS

DLA PSA I KOTA 2 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI

DLA PSA I KOTA 2 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI DLA PSA I KOTA 2 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Bunkier Sztuki Plac Szczepański 3a Kraków 28 października 2008 (wtorek) godz. 19.00 Aukcję zorganizowała Tamara Berdowska Jej działania wsparły następujące instytucje:

Bardziej szczegółowo

Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia. II losowanie edycja jesienna r.

Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia. II losowanie edycja jesienna r. Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia II losowanie edycja jesienna 1.08-31.10.2016 r. Laureat nagrody I stopnia 25 000 zł Kamila G. Laureaci nagród II stopnia młynków do przypraw Maria D.

Bardziej szczegółowo

Laureaci z poszczególnych dni: Stella Sz. Janina B. Ewa G. Przemysław S. Martyna K. Jarosław P. Rafał P. Renata N Michał K.

Laureaci z poszczególnych dni: Stella Sz. Janina B. Ewa G. Przemysław S. Martyna K. Jarosław P. Rafał P. Renata N Michał K. Laureaci z poszczególnych dni: 16-02-2018 Stella Sz. Janina B. Ewa G. Przemysław S. Martyna K. Jarosław P. Rafał P. Renata N. 17-02-2018 Michał K. Elżbieta J. Grzegorz P. Agata Sz. Krzysztof K. Karina

Bardziej szczegółowo

Lista zwycięzców za okres r.

Lista zwycięzców za okres r. Lista zwycięzców za okres 4.08.2014 10.08.2014 r. MIECZYSŁAW S. PIOTR W. ANASTAZJA B. STEFAN J. IRENA K. JERZY K. HELENA R. KAZIMIERZ C. JERZY G. ZOFIA M. EDWARD B. EWA S.P. MIECZYSŁAW D. GRZEGORZ K. JOLANTA

Bardziej szczegółowo

LISTA LAUREATÓW Nagroda IV stopnia zestaw do grillowania

LISTA LAUREATÓW Nagroda IV stopnia zestaw do grillowania LISTA LAUREATÓW Nagroda IV stopnia zestaw do grillowania 1 Bronisław K. zweryfikowany 2 Marta B. w trakcie weryfikacji 3 Kazimierz S. zweryfikowany 4 Damian L. w trakcie weryfikacji 5 Marek Ś. w trakcie

Bardziej szczegółowo

Lp. Laureat Nagroda 1 Jarozlaw G. I stopnia 2 Jacek K. I stopnia 3 Przemysław B. I stopnia 4 Damian K. I stopnia 5 Tadeusz G. I stopnia 6 Bogumiła Ł.

Lp. Laureat Nagroda 1 Jarozlaw G. I stopnia 2 Jacek K. I stopnia 3 Przemysław B. I stopnia 4 Damian K. I stopnia 5 Tadeusz G. I stopnia 6 Bogumiła Ł. Lp. Laureat Nagroda 1 Jarozlaw G. I stopnia 2 Jacek K. I stopnia 3 Przemysław B. I stopnia 4 Damian K. I stopnia 5 Tadeusz G. I stopnia 6 Bogumiła Ł. II stopnia 7 Marek C. II stopnia 8 Agnieszka K. II

Bardziej szczegółowo

KRETA KRETA. wystawa poplenerowa 15. IV. - 06.V. 2005. Rostworowski Gallery ul. Św. Jana 20/11, Kraków

KRETA KRETA. wystawa poplenerowa 15. IV. - 06.V. 2005. Rostworowski Gallery ul. Św. Jana 20/11, Kraków KRETA i n s p i r a c j e KRETA i n s p i r a c j e wystawa poplenerowa 15. IV. - 06.V. 2005 Rostworowski Gallery ul. Św. Jana 20/11, Kraków Dominik Rostworowski Gallery ul. Św. Jana 20/11 31-018 Kraków

Bardziej szczegółowo

Mieczysława B. Małgorzata R.

Mieczysława B. Małgorzata R. Imię i Nazwisko Małgorzata K. Joanna W. Anna Z. Elżbieta G. Dorota D. Aneta Ś. Justyna Z. Marek M. Bożena N. Cecylia M. Maria Z. Aneta S. Taisa R. Justyna G. Jadwiga C. Paula W. Monika M. Marcin G. Marta

Bardziej szczegółowo

Gorąco zapraszam do licytacji. W imieniu Zarządu Fundacji Dar Nadziei Dyrektor Zarządu Dr hab. Monika Baj-Krzyworzeka.

Gorąco zapraszam do licytacji. W imieniu Zarządu Fundacji Dar Nadziei Dyrektor Zarządu Dr hab. Monika Baj-Krzyworzeka. Szanowni Państwo, To już po raz dwunasty mam zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Aukcji Charytatywnej Dzieł Sztuki Fundacji Medycyny Regeneracyjnej Dar Nadziei. Pragnę serdecznie podziękować

Bardziej szczegółowo

LISTA LAUREATÓW Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M.

LISTA LAUREATÓW Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M. LISTA LAUREATÓW Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M. Iwona Ł. Agnieszka T. Ilona K. Milena G. Zdzisław K. Sandra

Bardziej szczegółowo

a u k c j a 15 kwietnia 2012 r., godz

a u k c j a 15 kwietnia 2012 r., godz a u k c j a 66 1 e k s t r a o b r a z ó w 15 kwietnia 2012 r., godz. 12.00 www.milleniumhall.pl/pl/aukcja66-1 OFERTA SPECJALNA AUKCJI aukcja e k s t r a 1. Pablo PICASSO Wojna i pokój, pastel (1961 r.)

Bardziej szczegółowo

Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M. Iwona Ł. Agnieszka T.

Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M. Iwona Ł. Agnieszka T. Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M. Iwona Ł. Agnieszka T. Ilona K. Milena G. Zdzisław K. Sandra M. Daniel S. Elżbieta

Bardziej szczegółowo

Lista Zwycięzców nagród w M1 Częstochowa

Lista Zwycięzców nagród w M1 Częstochowa Częstochowa, 22.12.2016 Lista Zwycięzców nagród w M1 Częstochowa w Loterii o nazwie Loteria w Centrach Handlowych M1 organizowanej w dniach od 03.12.2016 do 18.12.2016 roku, publikowana zgodnie z pkt 7.1.

Bardziej szczegółowo

Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile

Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile KRYSTYNA S. KRYSTYNA C. EDWARD F. KAROLINA C. WOJCIECH T. JANINA F. FRANCISZKA G. HENRYK H. MIROSŁAW W. JULI BARBARA H. CELINA Ł. STANISŁAW K. HELENA S.

Bardziej szczegółowo

AUKCJA NR 27. sztuka współczesna WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA AUKCJA AUKCJE. 1-4 XII 2010 Salon Antykwaryczny Nautilus, ul. Pijarska 5/2a, Kraków

AUKCJA NR 27. sztuka współczesna WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA AUKCJA AUKCJE. 1-4 XII 2010 Salon Antykwaryczny Nautilus, ul. Pijarska 5/2a, Kraków Salon Antykwaryczny AUKCJE AUKCJA NR 27 sztuka współczesna WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA 1-4 XII 2010 Salon Antykwaryczny Nautilus, ul. Pijarska 5/2a, Kraków AUKCJA Sobota, 4 XII 2010, godzina 13 00 Sala Rycerska

Bardziej szczegółowo

WYNIKI XI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI XI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI XI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY 05.04.2018 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Estymacja Kwota osiągnięta 1. Leon WYCZÓŁKOWSKI Portret konny Jana III Sobieskiego

Bardziej szczegółowo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Koniecpolu z siedzibą Szkoła Podstawowa Nr 2 w Koniecpolu, ul. Szkolna 17 1 WOJCIECH SZYDŁOWSKI KONIECPOL

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Koniecpolu z siedzibą Szkoła Podstawowa Nr 2 w Koniecpolu, ul. Szkolna 17 1 WOJCIECH SZYDŁOWSKI KONIECPOL INFORMACJA O POWOŁANIU PRZEWODNICZĄCEGO I ZASTĘPCY PRZEWODNICZĄCEGO W WYBORACH DO SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIE I SENATU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 25 PAŹDZIERNIKA 2015 R. Obwodowa

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Oferta prezentuje prace artystów związanych nie tylko z naszą galerią.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Oferta prezentuje prace artystów związanych nie tylko z naszą galerią. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Oferta prezentuje prace artystów związanych nie tylko z naszą galerią. MALARSTWO Eugeniusz Gramatyka, bez tytułu, n. d. olej/płótno, 54 x 64 cm Maria Kiesner,

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kosakowie z dnia 9 października 2018 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kosakowie z dnia 9 października 2018 r. OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kosakowie z dnia 9 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy w Kosakowie zarządzonych na dzień 21 października

Bardziej szczegółowo

Zarządzenie Nr 79/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 05 października 2015 r. w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych.

Zarządzenie Nr 79/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 05 października 2015 r. w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych. Zarządzenie Nr 79/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 05 października 2015 r. w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych. Na podstawie art. 182 1 pkt. 1 oraz 2 pkt.1 ustawy z

Bardziej szczegółowo

WYNIKI XIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI XIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI XIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY 8.11.2018 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Estymacja Kwota osiągnięta 1. Ludwik ŻMIGRODZKI Scena rodzajowa - rekolekcje 18 000-25 000

Bardziej szczegółowo

Lista Zwycięzców nagród w M1 Łódź

Lista Zwycięzców nagród w M1 Łódź Łódź, 22.12.2016 Lista Zwycięzców nagród w M1 Łódź w Loterii o nazwie Loteria w Centrach Handlowych M1 organizowanej w dniach od 03.12.2016 do 18.12.2016 roku, publikowana zgodnie z pkt 7.1. Regulaminu

Bardziej szczegółowo

Spis eksponatów na wystawie Hommage à Nowotarski. Przepis na wolność.

Spis eksponatów na wystawie Hommage à Nowotarski. Przepis na wolność. Spis eksponatów na wystawie Hommage à Nowotarski. Przepis na wolność. Sala - wejście Ryszard Stecura Absolwent kulturoznawstwa UŚ 1992 i reżyserii filmowej WRiTV UŚ. 2000 Film dokumentalny Podróż z artystą,

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZENIE Nr 56/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 13 sierpnia 2015r.

ZARZĄDZENIE Nr 56/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 13 sierpnia 2015r. ZARZĄDZENIE Nr 56/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 13 sierpnia 2015r. w sprawie: powołania składów Obwodowych Komisji ds. Referendum dla przeprowadzenia Referendum Ogólnokrajowego zarządzonego

Bardziej szczegółowo

1. Wierzbicki Bartłomiej Chodzież Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Palikota 2. Galasińska Aleksandra Maria

1. Wierzbicki Bartłomiej Chodzież Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Palikota 2. Galasińska Aleksandra Maria Załącznik do Zarządzenia Nr 22/2015 Burmistrza Miasta y z dnia 20 kwietnia 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w y Siedziba: Niepubliczne Przedszkole nr 3 Wesoły Smyk ul. Bolesława Prusa 14 1. Wierzbicki

Bardziej szczegółowo

X AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY

X AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY X AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY 09.11.2017 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Tadeusz POPIEL 1. Tęsknota za ojczyzną 10 000 zł 2. Teodor AXENTOWICZ

Bardziej szczegółowo

WYNIKI GŁOSOWANIA W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014 ROKU DO RADY MIEJSKIEJ W JAROCINIE

WYNIKI GŁOSOWANIA W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014 ROKU DO RADY MIEJSKIEJ W JAROCINIE Wyniki_OKR01 Kandydaci na Radnego w Okręgu Nr 1 IDCZAK Mateusz Jakub WAGNER Jan BANASZYŃSKI Rajmund Wojciech PIĘTKA Arkadiusz Paweł 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Liczba kart nie 1 112 33 515 208 1 829 914 913

Bardziej szczegółowo

4. Alexander Binder, z cyklu Allerseelen, fotografia kolorowa, 60x45cm, edycja 1/7, 2011, cena wywoławcza: 500 zł (cena bez ramy)

4. Alexander Binder, z cyklu Allerseelen, fotografia kolorowa, 60x45cm, edycja 1/7, 2011, cena wywoławcza: 500 zł (cena bez ramy) 1. Agnieszka Grodzińska, Pocztówki z aberracją (Distorted America), wydruk na papierze, 10,5 x 14 cm (25 x 19 cm z ramką), 2011, cena wywoławcza: 1.000 zł 2. Agnieszka Grodzińska, When Attitude Becomes

Bardziej szczegółowo

3. Postanowieniewchodzi w życie z dniem podpisania. Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II. Piotr Borkowski. (miejsce na pieczęć Komisarza Wyborczego)

3. Postanowieniewchodzi w życie z dniem podpisania. Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II. Piotr Borkowski. (miejsce na pieczęć Komisarza Wyborczego) POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 28 września 2018 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Czarny Dunajec Na podstawie art. 182 1 w związku z art. 181a ustawy

Bardziej szczegółowo

WYNIKI XV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI XV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI XV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY 30.05.2019 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Estymacja Kwota osiągnięta 1. Wlastimil HOFMAN Chłopcy olej, dykta 10 000-15 000 12 000 zł

Bardziej szczegółowo

WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY - 23.03.2017 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Stanisław 1. ŻUKOWSKI Ku wiośnie, 1931 19 000 zł Estymacja 40 000-50 000

Bardziej szczegółowo

WYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW

WYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW - - WYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW Okręg wyborczy nr obejmujący mandat.. Głosów ważnych oddano DERYNG Justyna Joanna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Twój

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA NR XVIII/212/2015 RADY MIASTA GORZOWA WLKP. z dnia 28 października 2015 r.

UCHWAŁA NR XVIII/212/2015 RADY MIASTA GORZOWA WLKP. z dnia 28 października 2015 r. UCHWAŁA NR XVIII/212/2015 RADY MIASTA GORZOWA WLKP. w sprawie wyboru ławników do Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp. na kadencję 2016-2019 Na podstawie art.18 ust.2 pkt.15 ustawy o samorządzie

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH

INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH KRAJOWA RADA SĄDOWNICTWA UPRZEJMIE INFORMUJE, ŻE PODCZAS POSIEDZENIA

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 20 września 2011 r.

INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 20 września 2011 r. INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 20 września 2011 r. Na podstawie 10 ust 1 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

Bardziej szczegółowo

Obwodowa Komisja Wyborcza w dniu głosowania tj. 25 październik 2015 roku (niedziela) rozpoczyna pracę od godz

Obwodowa Komisja Wyborcza w dniu głosowania tj. 25 październik 2015 roku (niedziela) rozpoczyna pracę od godz Nr 1 WERBKOWICE Gminny Ośrodek Kultury 1. Elżbieta Mazurek Werbkowice PRZEWODNICZĄCY 2. Marta Gnasiuk Wilków ZASTĘPCA 3. Danuta Muzyczka Werbkowice CZŁONEK 4. Władysław Adam Soja Terebiń CZŁONEK 5. Małgorzata

Bardziej szczegółowo

2. BARAŃSKA Anna, lat 32, zam. Sierakowo zgłoszona przez KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP - lista nr 4

2. BARAŃSKA Anna, lat 32, zam. Sierakowo zgłoszona przez KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP - lista nr 4 OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Rawiczu z dnia 24 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej Gminy Rawicz w wyborach do rad gmin, rad powiatów i

Bardziej szczegółowo

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W BODZANOWIE LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA. 1 Małgorzata Woźniak Przewodniczący OKW

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W BODZANOWIE LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA. 1 Małgorzata Woźniak Przewodniczący OKW OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W BODZANOWIE 1 Małgorzata Woźniak Przewodniczący OKW 2 Luiza Daria Szmulewicz Zastępca Przewodniczącego OKW 3 Zofia Dalkiewicz Członek OKW 4 Błażej Figiel Członek OKW 5 Jolanta

Bardziej szczegółowo

Już po raz siódmy Zespół Szkół nr 12

Już po raz siódmy Zespół Szkół nr 12 Już po raz siódmy Zespół Szkół nr 12 w Gdyni pod kierunkiem Dyrektora Andrzeja Bodnara, we współpracy z Urzędem Miasta Gdyni zorganizował Wojewódzki Przegląd Twórczości Plastycznej Nauczycieli Chromy i

Bardziej szczegółowo

OKC PZM 2009 KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA MIŁKÓW

OKC PZM 2009 KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA MIŁKÓW numer 14 34 35 22 46 43 42 59 31 28 33 27 załoga nazwisko i imię Łaganowski Jakub,Małgorzata Zajączkowski Edward, Elżbieta Kapała Krzysztof, Dominika, Teresa, Wróblewska Sandra Reliszko Janusz, Jadwiga,

Bardziej szczegółowo

KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA II Eliminacji OKC PZM Wodzisław Śląski 6-10.VI.2007 r.

KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA II Eliminacji OKC PZM Wodzisław Śląski 6-10.VI.2007 r. KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA II Eliminacji OKC PZM Wodzisław Śląski 6-10.VI.2007 r. Numer startowy Załoga nazwisko i imiona Klub Okręg Jazda z przyczepą pkt czas BRD Testy I pomoc znajomość regionu sek pkt pkt

Bardziej szczegółowo

L.p. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Funkcja. Przewodniczący /-/ Janusz Żółtowski. L.p. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Funkcja

L.p. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Funkcja. Przewodniczący /-/ Janusz Żółtowski. L.p. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Funkcja INFORMACJA (Dz. U z 2015 r., poz. 318) podaję do publicznej wiadomości informację o składzie Obwodowej komisji do spraw referendum Nr 1 w Nidzicy Zespół Szkół Nr 2 w Nidzicy ul. Barke 3, 13-100 1. Janusz

Bardziej szczegółowo

Aukcja obrazów. 10 grudnia 2011r.

Aukcja obrazów. 10 grudnia 2011r. Aukcja obrazów 10 grudnia 2011r. 10 grudnia 2011 r. o godz. 16.00 w klasztorze Zgromadzenia Sióstr Urszulanek przy ul. Dominikańskiej 16 w Sieradzu odbędzie się aukcja obrazów pod hasłem RATUJMY KLASZTOR!,

Bardziej szczegółowo

Jakub Cisło ( ) Michał Cisło ( ) Wojciech Cisło ( ) Władysława Cisło OŜóg Edward OŜóg

Jakub Cisło ( ) Michał Cisło ( ) Wojciech Cisło ( ) Władysława Cisło OŜóg Edward OŜóg x Cisło Marcin Cisło y Cisło x1 Cisło Jakub Cisło ( - -1951) Michał Cisło (- -1888-24-12-1964) Wojciech Cisło (02-03-1927-08-02-1995) Anna Bełz Cisło Anna OŜóg Cisło (14-04-1904-30-06-1990) Aniela Kus

Bardziej szczegółowo

Kawa? Proszę! Lista zwycięzców konkursu

Kawa? Proszę! Lista zwycięzców konkursu Kawa? Proszę! Lista zwycięzców konkursu I tura - zgłoszenia z dnia 16 kwietnia 2015 r. 1 Bartosz R 2 Robert F 3 Małgorzata R 4 Michał C Zephirus Warszawa 17 Stycznia 45B 5 Marcin N Zephirus Warszawa 17

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W WIERZBICY. z dnia 27 października 2006 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych

OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W WIERZBICY. z dnia 27 października 2006 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych 1 OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W WIERZBICY z dnia 27 października 2006 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy w Wierzbicy zarządzonych na dzie ń 12 listopada

Bardziej szczegółowo

3. JEMIOŁ Łukasz, lat 30, zam. Puławy zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PSPP - lista nr 16

3. JEMIOŁ Łukasz, lat 30, zam. Puławy zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PSPP - lista nr 16 OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Puławach z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miasta Puławy w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada

Bardziej szczegółowo

WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW. 9c1f-eaf3-dd26-9a7d-e03c-4c17-2d19-0b0e

WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW. 9c1f-eaf3-dd26-9a7d-e03c-4c17-2d19-0b0e WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Miejskiej w Ogrodzieńcu sporządzony dnia 22 listopada 2010 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Ogrodzieńcu. I.

Bardziej szczegółowo

LISTA ZWYCIĘZCÓW W LOSOWANIU Z DNIA 28.08 NAGRODY II STOPNIA

LISTA ZWYCIĘZCÓW W LOSOWANIU Z DNIA 28.08 NAGRODY II STOPNIA 1. Artur A., Warszawa 2. Tadeusz C., Warszawa 3. Bohdan R., Warszawa 4. Donata W., Rakoniewice 5. Grzegorz C., Sopot 6. Sylwia S., Katowice 7. Mieczysław K., Warszawa 8. Ewa K., Wojcieszów 9. Sybilla J.,

Bardziej szczegółowo

OBWODOWA KOMSIJA WYBORCZA NR 1 W LIMANOWEJ

OBWODOWA KOMSIJA WYBORCZA NR 1 W LIMANOWEJ Załącznik do Zarządzenia Nr 196/2015r. Burmistrza Miasta Limanowa z 05.10.2015 r. OBWODOWA KOMSIJA WYBORCZA NR 1 W LIMANOWEJ 1 Władysława Chełmecka Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Limanowa 2 Jakub

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH

INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH KRAJOWA RADA SĄDOWNICTWA UPRZEJMIE INFORMUJE, ŻE PODCZAS POSIEDZENIA

Bardziej szczegółowo

Ulgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008

Ulgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008 Ulgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008 Ulgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008 WYKAZ osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono

Bardziej szczegółowo

I Cykl Tygodniowy. ipady wygrywają: Głośniki Creative wygrywają:

I Cykl Tygodniowy. ipady wygrywają: Głośniki Creative wygrywają: I Cykl Tygodniowy Mariusz K. Krasne Potockie **********2408 Grzegorz R. Warszawa **********3351 Maciej C. Tarnów **********9561 Tomasz O. Gdynia **********9135 Piotr P. Łańcut **********5793 Ryszard S.

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZENIE NR 38/2014 WÓJTA GMINY PYSZNICA. z dnia 5 maja 2014 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Pysznica

ZARZĄDZENIE NR 38/2014 WÓJTA GMINY PYSZNICA. z dnia 5 maja 2014 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Pysznica ZARZĄDZENIE NR 38/2014 WÓJTA GMINY PYSZNICA w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Pysznica Na podstawie art. 182 1 ust. 1 i 2, 4, 5, 6 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks

Bardziej szczegółowo

WYCIĄG OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego

WYCIĄG OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego WYCIĄG OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks

Bardziej szczegółowo

I. SOŁECTWO GÓRNA WIEŚ

I. SOŁECTWO GÓRNA WIEŚ WYNIKI WYBORÓW SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH NA TERENIE GMINY MICHAŁOWICE W DNIU 24 LUTEGO 2019 ROKU I. SOŁECTWO GÓRNA WIEŚ Zgodnie z 35 ust. 1 Statutu Sołectwa Górna Wieś wyborów nie przeprowadzono Za wybranego

Bardziej szczegółowo

Osoba fizyczna Numer i seria mandatu Data nałożenia mandatu Kwota umorzenia

Osoba fizyczna Numer i seria mandatu Data nałożenia mandatu Kwota umorzenia Informacja o dokonanych umorzeniach należności Skarbu Państwa z tytułu grzywien nałożonych w formie mandatów karnych kredytowanych w I kwartale 2011 r. Umorzeń dokonano na podstawie: art. 64 ust. 1 w związku

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA OBWODOWEJ KOMISJI DO SPRAW REFERENDUM NR 1 W GORZYCACH z dnia 24 SIERPNIA 2015 r.

INFORMACJA OBWODOWEJ KOMISJI DO SPRAW REFERENDUM NR 1 W GORZYCACH z dnia 24 SIERPNIA 2015 r. NR 1 W GORZYCACH nr 1 w Gorzycach Szkoła Podstawowa nr 2 w Gorzycach, ul. Edukacji Narodowej 3 i pełnione funkcje w Referendum nr 1 w Gorzycach, 6 września 2015 r., na terenie Gminy Gorzyce: 1. Chara Dorota

Bardziej szczegółowo

Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia

Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia Laureat nagrody I stopnia 25 000 zł Irena K. Laureaci nagród II stopnia noży marki Gerlach Natalia A.-B. Bogumiła A. Weronika A. Elżbieta A. Adam A. Katarzyna

Bardziej szczegółowo

WYBORY DO RADY MIEJSKIEJ W GMINIE DO 20 TYS. MIESZKAŃCÓW PROTOKÓŁ Z WYBORÓW

WYBORY DO RADY MIEJSKIEJ W GMINIE DO 20 TYS. MIESZKAŃCÓW PROTOKÓŁ Z WYBORÓW WYBORY DO RADY MIEJSKIEJ W GMINIE DO 0 TYS. MIESZKAŃCÓW PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Miejskiej w Sławie sporządzony dnia października 08 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Sławie. I. Dla wyboru Rady Miejskiej

Bardziej szczegółowo

1. Andrzej Lachowicz, z cyklu Cienie, 1970, fotografia barwna, 50 x 50 [55 x 55], nr kat. 679;

1. Andrzej Lachowicz, z cyklu Cienie, 1970, fotografia barwna, 50 x 50 [55 x 55], nr kat. 679; Spis prac aktualizowany L-Ł LACHOWICZ Andrzej 1. z cyklu: Cienie, 1970 1976, cykl 10 fotografii, 50 x 50 cm [55 x 55], diapozytyw barwny, nr kat. 679; Zakup dofinansowano ze środków Ministra Kultury i

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w KIELCACH I z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa świętokrzyskiego

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w KIELCACH I z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa świętokrzyskiego OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w KIELCACH I z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa świętokrzyskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks

Bardziej szczegółowo

Rozdział 1. Dane ogólne

Rozdział 1. Dane ogólne WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W OLSZTYNIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy

Bardziej szczegółowo

7.3o + Czesław Dymowski w 3 rocz. śm. oraz Józefa (k) Świnarska w 9 rocz. śm.

7.3o + Czesław Dymowski w 3 rocz. śm. oraz Józefa (k) Świnarska w 9 rocz. śm. PONIEDZIAŁEK 25.03.2019 r. Uroczystość Zwiastowania NMP. 7.3o + Czesław Dymowski w 3 rocz. śm. oraz Józefa (k) Świnarska w 9 rocz. śm. 7.3o W intencji Moniki, Michała oraz Krystyny i Macieja o umocnienie

Bardziej szczegółowo

W Y K A Z Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 1 Łucja Teresa Zadrużyńska-Opara Karol Maciej Trąbski

W Y K A Z Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 1 Łucja Teresa Zadrużyńska-Opara Karol Maciej Trąbski W Y K A Z członków obwodowych komisji do spraw referendum w Kowarach powołanych do przeprowadzenia głosowania w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 06 września 2015 r. 1. Obwodowa Komisja ds.

Bardziej szczegółowo

3. MIKUTA Bernard Piotr, lat 48, zam. Grodków zgłoszony przez KW SOLIDARNA POLSKA ZBIGNIEWA ZIOBRO - lista nr 17

3. MIKUTA Bernard Piotr, lat 48, zam. Grodków zgłoszony przez KW SOLIDARNA POLSKA ZBIGNIEWA ZIOBRO - lista nr 17 OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Grodkowie z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Grodkowie w wyborach do rad gmin, rad powiatów

Bardziej szczegółowo

CHROMY i ACHROMY VIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Plastycznej Nauczycieli CHROMY I ACHROMY 2016

CHROMY i ACHROMY VIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Plastycznej Nauczycieli CHROMY I ACHROMY 2016 CHROMY i ACHROMY VIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Plastycznej Nauczycieli CHROMY I ACHROMY 2016 CHROMY i ACHROMY Już po raz ósmy Zespół Szkół nr 12 w Gdyni pod kierunkiem Dyrektora Andrzeja Bodnara,

Bardziej szczegółowo

OKC PZM 2009 KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA BORKI

OKC PZM 2009 KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA BORKI numer 34 29 32 37 43 25 23 26 4 22 20 19 31 załoga nazwisko i imię Wyrwich Andrzej, Barbara Gałęzowski Sebastian, Barbara, Joanna, Aurelia Wojciechowski Maciej, Alina Łaganowski Jakub, Ewa, Olga Łaganowski

Bardziej szczegółowo

WYNIKI MISTRZOSTWA PUNKTOWEGO

WYNIKI MISTRZOSTWA PUNKTOWEGO WYNIKI MISTRZOSTWA PUNKTOWEGO (w lotach gołębi starych z 50-tki spisu) ODDZIAŁU 0323-GRUDZIĄDZ za lata 2000-2017 ( Pierwsza dziesiątka oddziału) 2000 rok pkt 1 Klimek Adam 2891,71 2 Belka Wacław 2886,34

Bardziej szczegółowo

(Na potrzeby Biuletynu Informacji Publicznej)

(Na potrzeby Biuletynu Informacji Publicznej) (Na potrzeby Biuletynu Informacji Publicznej) OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Tuszynie z dnia 27 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Tuszynie

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kowarach z dnia 2 października 2018 r.

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kowarach z dnia 2 października 2018 r. OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kowarach z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Kowarach zarządzonych na dzień 21 października

Bardziej szczegółowo

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM z siedzibą w Szkole Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim ul. Włocławska 37

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM z siedzibą w Szkole Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim ul. Włocławska 37 Załącznik nr 1 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM z siedzibą w Szkole Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim ul. Włocławska 37 1 Danuta Bolewska Piotrków Kujawski 2 Sylwia Ciesielska Leszcze

Bardziej szczegółowo

PACHOŁOWIE. Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej. Szczerba Antoni. Szczerba Bartłomiej. Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej

PACHOŁOWIE. Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej. Szczerba Antoni. Szczerba Bartłomiej. Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej PACHOŁOWIE Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej Pachoł Agata Szczerba Bartłomiej 2-voto Seweryn Agnieszka Szczerba Antoni Joniec Barbara Szczerba Marcin Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej

Bardziej szczegółowo

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Janowie Lubelskim

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Janowie Lubelskim Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Janowie Lubelskim Załącznik do Zarządzenia nr 79/2015 Burmistrza Janowa Lubelskiego z dnia 5 października 2015 r. 1. Grażyna Barbara Łukasik Janów Lubelski K W Samoobrona

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Będzinie z dnia 28 września 2018 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Będzinie z dnia 28 września 2018 r. OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Będzinie z dnia 28 września 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy w Będzinie zarządzonych na dzień 21 października

Bardziej szczegółowo

O B W I E S Z C Z E N I E

O B W I E S Z C Z E N I E O B W I E S Z C Z E N I E Miejskiej Komisji Wyborczej w Dęblinie z dnia 22 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miasta Dęblin w wyborach do rad gmin, rad powiatów

Bardziej szczegółowo

Z A R Z Ą D Z E N I E Nr 67 /2015 W Ó J T A G M I N Y Ł Y S E. z dnia 13 sierpnia 2015 r.

Z A R Z Ą D Z E N I E Nr 67 /2015 W Ó J T A G M I N Y Ł Y S E. z dnia 13 sierpnia 2015 r. Z A R Z Ą D Z E N I E Nr 67 /2015 W Ó J T A G M I N Y Ł Y S E z dnia 13 sierpnia 2015 r. w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji do spraw Referendum dla przeprowadzenia referendum ogólnokrajowego

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA. OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie. Nr 1 w Łojach-Awissa

INFORMACJA. OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie. Nr 1 w Łojach-Awissa OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 1 w Łojach-Awissa Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania Nr 1 w Łojach Awissa : Rutkowska Anna Zastępca Przewodniczącego:

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W OGRODZIEŃCU

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W OGRODZIEŃCU 1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W OGRODZIEŃCU z dnia 4 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Ogrodzieńcu zarządzonych na dzień 21

Bardziej szczegółowo

Składy OKW w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Józefowie, siedziba MOK ul.

Składy OKW w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Józefowie, siedziba MOK ul. Składy OKW w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Józefowie, siedziba MOK ul. Krótka 9 1. Alicja Jadwiga Muca, Józefów- KW Kandydata na Prezydenta

Bardziej szczegółowo

HARMONOGRAM EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE CZĘŚĆ PISEMNA BHP3. Z.13 - Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy

HARMONOGRAM EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE CZĘŚĆ PISEMNA BHP3. Z.13 - Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy HARMONOGRAM EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE CZĘŚĆ PISEMNA BHP3 Z.13 - Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy 20 CZERWCA 2017 godz. 12.00 aula PG9 1 B. Sławomir 2 B. Karolina 3

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZENIE NR 113/2015 WÓJTA GMINY PYSZNICA. z dnia 5 października 2015 r.

ZARZĄDZENIE NR 113/2015 WÓJTA GMINY PYSZNICA. z dnia 5 października 2015 r. ZARZĄDZENIE NR 113/2015 WÓJTA GMINY PYSZNICA w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Pysznica dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Chełmży z dnia 1 października 2018 r.

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Chełmży z dnia 1 października 2018 r. OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Chełmży z dnia 1 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej Chełmży zarządzonych na dzień 21 października

Bardziej szczegółowo

Zarządzenie Nr 0050.SOA Burmistrza Miasta Ustka z dnia 20 kwietnia 2015 r. zarządzam, co następuje:

Zarządzenie Nr 0050.SOA Burmistrza Miasta Ustka z dnia 20 kwietnia 2015 r. zarządzam, co następuje: Zarządzenie Nr 0050.SOA.82.2015 Burmistrza Miasta z dnia 20 kwietnia 2015 r. w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych w m. dla przeprowadzenia głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH

INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH KRAJOWA RADA SĄDOWNICTWA UPRZEJMIE INFORMUJE, ŻE PODCZAS POSIEDZENIA

Bardziej szczegółowo

Zarządzenie Nr Burmistrza Praszki z dnia 19 września 2011 r.

Zarządzenie Nr Burmistrza Praszki z dnia 19 września 2011 r. Zarządzenie Nr 0151.71.2011 z dnia 19 września 2011 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych. Na podstawie art. 182 1 pkt 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz.

Bardziej szczegółowo

2. PAWLĘTY Stefan, lat 68, zam. Ustka zgłoszony przez KWW SAMORZĄDNOŚĆ DLA MIASTA USTKI - lista nr 14

2. PAWLĘTY Stefan, lat 68, zam. Ustka zgłoszony przez KWW SAMORZĄDNOŚĆ DLA MIASTA USTKI - lista nr 14 OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Ustce z dnia 27 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miasta Ustka w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw

Bardziej szczegółowo

Konkurs Wygraj z Barbie 17.08-06.09.2015 r. Lista laureatów, którzy spełnili warunki otrzymania Nagrody

Konkurs Wygraj z Barbie 17.08-06.09.2015 r. Lista laureatów, którzy spełnili warunki otrzymania Nagrody Konkurs Wygraj z Barbie 17.08-06.09.2015 r. Lista laureatów, którzy spełnili warunki otrzymania Nagrody Nagroda I Stopnia samochód osobowy Fiat 500 1. Radosław U., 502580 Nagroda II Stopnia płyta DVD z

Bardziej szczegółowo

Rozdział 1. Dane ogólne

Rozdział 1. Dane ogólne WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO w KIELCACH I z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa świętokrzyskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia

Bardziej szczegółowo

Gmina Zawoja Lista podstawowa

Gmina Zawoja Lista podstawowa Gmina Lista podstawowa Nazwisko i imię BaŜak Janina Białas Janusz Dyrcz Józef Dyrcz Józef Dyrcz Krzysztof Grausz Józefa Kaczmarczyk Tadeusz Kozina Wojciech Marek Tadeusz, Maria Mazur Danuta Pacyga Krzysztof

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kolbudach z dnia 2 października 2018 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kolbudach z dnia 2 października 2018 r. OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kolbudach z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Kolbudy zarządzonych na dzień 21 października

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE. 2. MASIEJCZYK Piotr, lat 32, zam. Jałowo zgłoszony przez KWW SAMORZĄD ZIEMI AUGUSTOWSKIEJ - lista nr 18

OBWIESZCZENIE. 2. MASIEJCZYK Piotr, lat 32, zam. Jałowo zgłoszony przez KWW SAMORZĄD ZIEMI AUGUSTOWSKIEJ - lista nr 18 OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Lipsku z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Lipsku w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików

Bardziej szczegółowo

Nr_ks Darczyńca Miejscowość Obdarowany Dar Pan Łukasz Skawina Ryszard W 100,00 zł wszystkim podopiecznym Pani Zofia Opole

Nr_ks Darczyńca Miejscowość Obdarowany Dar Pan Łukasz Skawina Ryszard W 100,00 zł wszystkim podopiecznym Pani Zofia Opole Nr_ks Darczyńca Miejscowość Obdarowany Dar 38642 Pan Łukasz Skawina Ryszard W 38643 Pani Zofia Opole 38644 Pani Bronisława Górki 38645 Państwo Halina i Mirosław Toruń 38646 ICN Polfa Rzeszów SA Rzeszów

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ. z dnia 17 marca 2015 r.

INFORMACJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ. z dnia 17 marca 2015 r. ZPOW-640-26/15 INFORMACJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 17 marca 2015 r. o utworzonych komitetach wyborczych w związku z wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonymi na dzień 10 maja

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KOWARACH

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KOWARACH -1- OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KOWARACH z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Kowarach zarządzonych na dzień 21 listopada

Bardziej szczegółowo

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pieńsku

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pieńsku OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pieńsku L Imię i nazwisko Adres zamieszkania funkcja Zgłaszający p. 1. Sara Wiktoria Chrulenko Pieńsk członek Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe

Bardziej szczegółowo

WYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów

WYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów WYNIKI WYBORÓW do Rady Miejskiej Ostrzeszów na podstawie protokołu sporządzonego dnia 7 listopada 0r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Ostrzeszowie OKRĘG WYBORCZY NR Oddano 0 głosów ważnych. Frekwencja:

Bardziej szczegółowo

WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 25 MAJ WYNIKI. STRZĘPEK Renata. DZIUBIŃSKI Jan

WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 25 MAJ WYNIKI. STRZĘPEK Renata. DZIUBIŃSKI Jan Lista nr 1 - Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro GOLBA Mieczysław Józef KUROWSKA Maria Stanisława ZIOBRO Kazimierz Bronisław SIEMBIDA Wiesław DZIUBIŃSKI Jan STRZĘPEK Renata URUSKI Piotr Marcin SZCZEPAŃSKA

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 06 maja 2014 r.

INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 06 maja 2014 r. INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 06 maja 2014 r. Na podstawie 10 ust 1 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w obwodach

Bardziej szczegółowo

Lista zwycięzców loterii "Poczuj się fantastycznie!" Losowanie nr 1. Nagroda Główna. Nagroda I Stopnia. Nagroda II Stopnia. Agnieszka B.

Lista zwycięzców loterii Poczuj się fantastycznie! Losowanie nr 1. Nagroda Główna. Nagroda I Stopnia. Nagroda II Stopnia. Agnieszka B. Lista zwycięzców loterii "Poczuj się fantastycznie!" Losowanie nr 1 Iwona J. Nagroda Główna Poznań Katarzyna K. Magdalena J. Karolina C. Joanna M. Agnieszka S. Dominika S. Maria K. Anita P. Marzena L.

Bardziej szczegółowo