- Bogdan Adamczyk
1 DLA PSA I KOTA AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Kraków, 23 października 2007 godz Bunkier Sztuki, Plac Szczepański 3a
2 Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na działalnośc Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Amicus ( Stowarzyszenie zajmuje się ratowaniem bezdomnych psów i kotów poprzez zapewnianie im opieki, leczenia i znalezienia nowego domu. Aukcję zorganizowała Tamara Berdowska Jej działania wsparły następujące instytucje: Patronat medialny: Organizację aukcji wsparli finansowo: - Wojciech Fangor - Wilhelm Sasnal - Elżbieta Lenart - Salon Antykwaryczny NAUTILUS - Studio Stomatologii Estetycznej, ul. Batorego 6/2, Kraków, tel , info@studiose.med.pl Oprawa wystawionych prac: PHU F.ART, ul. Starowiślna 8, Kraków Prowadzenie aukcji: Marcin Gołębiewski
3 KATALOG OBIEKTÓW WYSTAWIONYCH NA AUKCJĘ CENA WYWOŁAWCZA WSZYSTKICH OBIEKTÓW zł Większość prac proponowanych na aukcji to dary artystów. W innych przypadkach w opisie obiektu zaznaczono kto jest ofiarodawcą.
4 1 Dariusz Korol Bez tytułu, 2004 technika własna; wym.: 33 x 33 cm; sygn. na odwrocie
5 Jan Berdyszak Apres passe-par-tout, 2004 technika własna, wym.: 14 x 31 cm; sygn. p.d. 2
6 3 Michał Misiak Bez tytułu, 2007 tusz, papier; wym.: 17,5 x 25 cm; sygn. śr.
7 Tatiana Czekalska i Leszek Golec Ubranka dla małych zwierząt, 2006 technika własna; wym.: 21 x 24 x 4 cm; nie sygn. 4
8 5 Edyta Sobieraj Bez tytułu, 2007 olej, papier, płótno; wym.: 30 x 30 cm; sygn. na odwrocie
9 Zbigniew Sprycha Ja, 2006 olej, płótno; wym.: 22 x 15,5 cm; sygn. na odwrocie 6
10 7 Maciej Barański Głowa, 1999 technika mieszana; wym.: 16 x 22 cm; sygn. p.d.
11 Zbigniew Cebula Pigmenty III, 2005 olej, płótno; wym.: 55 x 80 cm; sygn. p.d. 8
12 9 Kazimierz Machowina Bez tytułu, 2005 technika własna; wym.: 14,5 x 13 cm; sygn. l.g.
13 Anna Wiejak-Karpowicz Postać, 1987 (dar Krzysztofa Kubicy) pastel, papier; wym.: 20,5 x 25,5 cm; sygn. p.d. 10
14 11 Leszek Oprządek A, 2007 olej, płótno; wym.: 18 x 13 cm; sygn. na odwrocie
15 Daria Milecka Infinitas III, 2007 technika własna; wym.: 30 x 30 cm; sygn. na odwrocie 12
16 13 Małgorzata Stachurska Moc II, 2007 akwatinta (4/50); wym.: 13 x 9 cm; sygn. p.d.
17 Adam Hawryłkiewicz Bez tytułu. Dyptyk, 2004 olej, płótno; wym.: 20 x 20 cm (2) ; sygn. na odwrocie 14
18 15 Krystyna Misiak Bez tytułu, 2002 tusz, akryl, werniks; wym.: 20 x 30 cm; sygn. p.d. i na odwrocie
19 Bettina Bereś Butelka, 2006 olej, płótno; wym.: 30 x 20 cm; sygn. na odwrocie 16
20 17 Janusz Matuszewski Garnki, 1998 olej, płótno; wym.: 35 x 42 cm; sygn. na odwrocie
21 Jerzy Kałucki Touch, 1984 serigrafia; wym.: 50 x 70 cm; sygn. p.d. 18
22 19 Janina Kraupe-Świderska The City, 2001 akwarela, papier; 70 x 50 cm; sygn. p.d.
23 Tamara Berdowska Bez tytułu, 2007 olej, płótno; wym.: 73 x 54 cm; sygn. na odwrocie 20
24 21 Marek Radke Bez tytułu, 1998 (dar Tamary Berdowskiej i Leszka Oprządka) olej, płótno; wym.: 50 x 50 cm; sygn. na odwrocie
25 Bożena Knecht Zima, 2004 olej, płótno; wym.: 90 x 90 cm; sygn. p.d. i na odwrocie 22
26 23 Adam Żebrowski Bez tytułu, lata 60. XX w. (dar Galerii Dyląg) akwarela; wym.: 40 x 30 cm; sygn. p.d.
27 Zofia Żebrowska Bez tytułu, 1959 (dar Galerii Dyląg) tusz, papier; wym.: 30,5 x 21,5 cm; sygn. p.d. 24
28 25 Adam Hoffman Postać, 1970 (dar Galerii Dyląg) pastel; wym.:.40 x 30 cm; sygn. p.d.
29 Janusz Bęben Notki II, 2004 (dar Galerii Pod Rejentem) technika mieszana; wym.: 50 x 70 cm; sygn. p.d. 26
30 27 Małgorzata Jenta-Dmitruk Dwie rzeki, 1996 pastel; wym.: 70 x 50 cm; sygn. p.d.
31 Jerzy Dmitruk Misja XVII. Drzewo objawień, 2007 akwatinta, akwaforta; wym.: 50 x 36 cm; sygn. p.d. 28
32 29 Jerzy Dmitruk Misja XII. Ocean świętego spokoju, 2007 akwatinta, akwaforta; wym.: 36 x 50 cm; sygn. p.d.
33 Jan Pamuła Obraz 19a, 2000 druk cyfrowy; wym.: 52,5 x 62,7 cm; sygn. p.d. 30
34 31 Leszek Misiak Czas, 2007 pastel, olej, papier; wym.: 70 x 50 cm; sygn. p.d.
35 Eugenia Gortchakova Bez tytułu, 2001 (dar Tamary Berdowskiej i Leszka Oprządka) akryl; wym.: 60 x 30 cm; sygn. na odwrocie 32
36 Jo Niemeyer Bez tytułu, 2007 serigrafia (42/50); wym. arkusza: 70 x 50 cm; sygn. p.d Jo Niemeyer Bez tytułu, 2007 serigrafia (38/65); wym. arkusza: 70 x 50 cm; sygn. p.d.
37 Beata Popławska Bóg jest miłością, 2006 olej, płótno; wym.: 50 x 40 cm; sygn. na odwrocie 35
38 36 Beata Futro Bestiariusz XVIII, 1993 miękki werniks (7/50); wym.: 33 x 35 cm; sygn. p.d.
39 Ryszard Gieryszewski Miejsce 1, 1998 linoryt; wym.: 30 x 24 cm; sygn. p.d. Ryszard Gieryszewski Bez tytułu, 2000 linoryt; wym.: 30 x 29 cm; sygn. p.d
40 39 Wanda Gołkowska Bez tytułu, 1987 tusz, papier; wym.: 32 x 23 cm; sygn. p.d.
41 Jan Chwałczyk Bez tytułu, 1978 tusz, papier; wym.: 32 x 23 cm; sygn. p.d. 40
42 41 Jerzy Sztabiński Między-Trójkąty, 2007 tusz, papier; wym.: 20 x 20 cm; sygn. p.d.
43 Ulrich Otto Bez tytułu, 2007 serigrafia; wym.: 31,7 x 26 cm; sygn. p.d. 42
44 Andrzej Gieraga Bez tytułu, 1989 Andrzej Gieraga Nokturn, 1998 relief; wym.: 29,5 x 25 cm; sygn. p.d relief; wym.: 29,5 x 25 cm; sygn. p.d.
45 Tomasz Daniec Droga krajowa nr 4. Detal, 2007 (dar Salonu Antykwarycznego NAUTILUS) olej, deska; wym.: 27,5 x 27,5 cm; sygn. na odwrocie 45
46 46 Tomasz Daniec Zamieszki, 1999 intaglio; wym.: 54 x 79 cm; sygn. p.d.
47 Witold Urbanowicz Trzy gracje, 2004 akryl, papier; wym.: 70 x 50 cm; sygn. p.d., opis autorski na odwrocie 47
48 48 Witold Urbanowicz Po burzy, 2004 akryl, papier; wym.: 50 x 70 cm; sygn. p.d., opis autorski na odwrocie
49 Witold Urbanowicz Dziwny jest ten świat, 2004 akryl, papier; wym.: 50 x 70 cm; sygn. p.d., opis autorski na odwrocie 49
50 50 Kacper Bożek Bożek przydrożny, 2001 akwaforta, mezzotinta; wym.: 38,6 x 52,7 cm; sygn. p.d.
51 Kacper Bożek Chwała miniona, 2005 akwatinta; wym.: 32 x 29,5 cm; sygn. p.d. 51
52 52 Sławomir Marzec Z cyklu Wszystko, 2007 technika własna; wym.: 50 x 35 cm; sygn. p.d.
53 Jolanta Boni-Marczyńska Port rybacki, 1949 (dar Galerii Czas w Będzinie) kamienioryt; wym.: 52 x 40 cm; sygn. p.d. 53
54 54 Krystyna Gruchalska Bez tytułu, 1949 (dar Galerii Czas w Będzinie) litografia; wym.: 35 x 48 cm; sygn. p.d.
55 Izabela Delekta-Wicińska Dziewczyna w chuście, lata 40. XX w. (dar galerii Czas w Będzinie) litografia; wym.: 48 x 35 cm; sygn. p.d. 55
56 56 Zbyszek Opalewski Pańskie oko, 2007 technika mieszana; wym.: 53 x 39 cm; sygn. p.d.
57 Izabela Gustowska Jak pies z kotem, 2005 płyta DVD (edycja 2/3); sygn. 57
58 58 Magdalena Nałęcz Opowieść o błękicie akryl, olej, płótno; wym. 20 x 30 cm, sygn. na odwrocie
59 Jerzy i Lidia Skarżyńscy Spiskowiec II (projekt kostiumu do Balu maskowego G. Verdiego), 1981 (dar Aliny Skarżyńskiej) tusz, akwarela, oł., karton, wym.: 49 x 24 cm, sygn. p.d. 59
60 60 Teresa Bujnowska Ćwiczenia geometryczne, 2007 rysunek (papier, tempera), wym.: 41 x 55 cm, sygn. p.d.
61 Jan Bujnowski Idzie skacząc po górach, 2005 linoryt, wym.: 35 x 50 cm, sygn. p.d. 61
62 62 Anders Liden Bez tytułu, 2007 pastel, wym.: 36 x 26 cm, sygn. p.d.
63 Tamara Berdowska Bez tytułu, 2006 druk cyfrowy; wym.: 52 x 52 cm; sygn. p.d. 63
64 ARTYŚCI, OFIARODAWCY Barański Maciej Berdowska Tamara Berdyszak Jan Bereś Bettina Bęben Janusz Boni-Marczyńska Jolanta Bożek Kacper Bujnowska Teresa Bujnowski Jan Cebula Zbigniew Chwałczyk Jan Czekalska Tatiana i Golec Leszek Daniec Tomasz Delekta-Wicińska Izabela Dmitruk Jerzy Futro Beata Gieraga Andrzej Gieryszewski Ryszard Gołkowska Wanda Gortchakova Eugenia Gruchalska Krystyna Gustowska Izabela Hawryłkiewicz Adam Hoffman Adam Jenta-Dmitruk Małgorzata Kałucki Jerzy Knecht Bożena Korol Dariusz Kraupe-Świderska Janina Liden Anders Machowina Kazimierz Marzec Sławomir Matuszewski Janusz Milecka Daria Misiak Krystyna Misiak Leszek Misiak Michał Nałęcz Magdalena Niemeyer Jo Opalewski Zbyszek Oprządek Leszek Otto Ulrich Pamuła Jan Popławska Beata Radke Marek Skarżyńscy Lidia i Jerzy Sobieraj Edyta Sprycha Zbigniew Stachurska Małgorzata Sztabiński Jerzy Urbanowicz Witold Wiejak-Karpowicz Anna Żebrowska Zofia Żebrowski Adam Alina Skarżyńska Tamara Berdowska i Leszek Oprządek Krzysztof Kubica Galeria Czas Galeria Dyląg Galeria Pod Rejentem Salon Antykwaryczny NAUTILUS Przygotowanie katalogu oraz fotografie Galeria NAUTILUS
Bardziej szczegółowoMieczysława B. Małgorzata R.
Bardziej szczegółowoLista Zwycięzców nagród w M1 Częstochowa
Częstochowa, 22.12.2016 Lista Zwycięzców nagród w M1 Częstochowa w Loterii o nazwie Loteria w Centrach Handlowych M1 organizowanej w dniach od 03.12.2016 do 18.12.2016 roku, publikowana zgodnie z pkt 7.1.
Bardziej szczegółowoLista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile
Bardziej szczegółowoAUKCJA NR 27. sztuka współczesna WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA AUKCJA AUKCJE. 1-4 XII 2010 Salon Antykwaryczny Nautilus, ul. Pijarska 5/2a, Kraków
Salon Antykwaryczny AUKCJE AUKCJA NR 27 sztuka współczesna WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA 1-4 XII 2010 Salon Antykwaryczny Nautilus, ul. Pijarska 5/2a, Kraków AUKCJA Sobota, 4 XII 2010, godzina 13 00 Sala Rycerska
Bardziej szczegółowoObwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Koniecpolu z siedzibą Szkoła Podstawowa Nr 2 w Koniecpolu, ul. Szkolna 17 1 WOJCIECH SZYDŁOWSKI KONIECPOL
INFORMACJA O POWOŁANIU PRZEWODNICZĄCEGO I ZASTĘPCY PRZEWODNICZĄCEGO W WYBORACH DO SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIE I SENATU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 25 PAŹDZIERNIKA 2015 R. Obwodowa
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kosakowie z dnia 9 października 2018 r.
OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kosakowie z dnia 9 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy w Kosakowie zarządzonych na dzień 21 października
Bardziej szczegółowoZarządzenie Nr 79/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 05 października 2015 r. w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych.
Zarządzenie Nr 79/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 05 października 2015 r. w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych. Na podstawie art. 182 1 pkt. 1 oraz 2 pkt.1 ustawy z
Bardziej szczegółowoLista Zwycięzców nagród w M1 Łódź
Łódź, 22.12.2016 Lista Zwycięzców nagród w M1 Łódź w Loterii o nazwie Loteria w Centrach Handlowych M1 organizowanej w dniach od 03.12.2016 do 18.12.2016 roku, publikowana zgodnie z pkt 7.1. Regulaminu
Bardziej szczegółowoZARZĄDZENIE Nr 56/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 13 sierpnia 2015r.
ZARZĄDZENIE Nr 56/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 13 sierpnia 2015r. w sprawie: powołania składów Obwodowych Komisji ds. Referendum dla przeprowadzenia Referendum Ogólnokrajowego zarządzonego
Bardziej szczegółowo1. Wierzbicki Bartłomiej Chodzież Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Palikota 2. Galasińska Aleksandra Maria
Załącznik do Zarządzenia Nr 22/2015 Burmistrza Miasta y z dnia 20 kwietnia 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w y Siedziba: Niepubliczne Przedszkole nr 3 Wesoły Smyk ul. Bolesława Prusa 14 1. Wierzbicki
Bardziej szczegółowoWYNIKI GŁOSOWANIA W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014 ROKU DO RADY MIEJSKIEJ W JAROCINIE
Wyniki_OKR01 Kandydaci na Radnego w Okręgu Nr 1 IDCZAK Mateusz Jakub WAGNER Jan BANASZYŃSKI Rajmund Wojciech PIĘTKA Arkadiusz Paweł 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Liczba kart nie 1 112 33 515 208 1 829 914 913
Bardziej szczegółowo3. Postanowieniewchodzi w życie z dniem podpisania. Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II. Piotr Borkowski. (miejsce na pieczęć Komisarza Wyborczego)
POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 28 września 2018 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Czarny Dunajec Na podstawie art. 182 1 w związku z art. 181a ustawy
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW
- - WYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW Okręg wyborczy nr obejmujący mandat.. Głosów ważnych oddano DERYNG Justyna Joanna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Twój
Bardziej szczegółowoUCHWAŁA NR XVIII/212/2015 RADY MIASTA GORZOWA WLKP. z dnia 28 października 2015 r.
UCHWAŁA NR XVIII/212/2015 RADY MIASTA GORZOWA WLKP. w sprawie wyboru ławników do Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp. na kadencję 2016-2019 Na podstawie art.18 ust.2 pkt.15 ustawy o samorządzie
Bardziej szczegółowoINFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH
INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH KRAJOWA RADA SĄDOWNICTWA UPRZEJMIE INFORMUJE, ŻE PODCZAS POSIEDZENIA
Bardziej szczegółowoINFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 20 września 2011 r.
INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 20 września 2011 r. Na podstawie 10 ust 1 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych
Bardziej szczegółowoObwodowa Komisja Wyborcza w dniu głosowania tj. 25 październik 2015 roku (niedziela) rozpoczyna pracę od godz
Nr 1 WERBKOWICE Gminny Ośrodek Kultury 1. Elżbieta Mazurek Werbkowice PRZEWODNICZĄCY 2. Marta Gnasiuk Wilków ZASTĘPCA 3. Danuta Muzyczka Werbkowice CZŁONEK 4. Władysław Adam Soja Terebiń CZŁONEK 5. Małgorzata
Bardziej szczegółowo2. BARAŃSKA Anna, lat 32, zam. Sierakowo zgłoszona przez KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP - lista nr 4
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Rawiczu z dnia 24 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej Gminy Rawicz w wyborach do rad gmin, rad powiatów i
Bardziej szczegółowoOBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W BODZANOWIE LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA. 1 Małgorzata Woźniak Przewodniczący OKW
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W BODZANOWIE 1 Małgorzata Woźniak Przewodniczący OKW 2 Luiza Daria Szmulewicz Zastępca Przewodniczącego OKW 3 Zofia Dalkiewicz Członek OKW 4 Błażej Figiel Członek OKW 5 Jolanta
Bardziej szczegółowoOKC PZM 2009 KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA MIŁKÓW
numer 14 34 35 22 46 43 42 59 31 28 33 27 załoga nazwisko i imię Łaganowski Jakub,Małgorzata Zajączkowski Edward, Elżbieta Kapała Krzysztof, Dominika, Teresa, Wróblewska Sandra Reliszko Janusz, Jadwiga,
Bardziej szczegółowoKLASYFIKACJA ZAŁOGOWA II Eliminacji OKC PZM Wodzisław Śląski 6-10.VI.2007 r.
KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA II Eliminacji OKC PZM Wodzisław Śląski 6-10.VI.2007 r. Numer startowy Załoga nazwisko i imiona Klub Okręg Jazda z przyczepą pkt czas BRD Testy I pomoc znajomość regionu sek pkt pkt
Bardziej szczegółowoL.p. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Funkcja. Przewodniczący /-/ Janusz Żółtowski. L.p. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Funkcja
INFORMACJA (Dz. U z 2015 r., poz. 318) podaję do publicznej wiadomości informację o składzie Obwodowej komisji do spraw referendum Nr 1 w Nidzicy Zespół Szkół Nr 2 w Nidzicy ul. Barke 3, 13-100 1. Janusz
Bardziej szczegółowoAukcja obrazów. 10 grudnia 2011r.
Bardziej szczegółowoJakub Cisło ( ) Michał Cisło ( ) Wojciech Cisło ( ) Władysława Cisło OŜóg Edward OŜóg
x Cisło Marcin Cisło y Cisło x1 Cisło Jakub Cisło ( - -1951) Michał Cisło (- -1888-24-12-1964) Wojciech Cisło (02-03-1927-08-02-1995) Anna Bełz Cisło Anna OŜóg Cisło (14-04-1904-30-06-1990) Aniela Kus
Bardziej szczegółowoKawa? Proszę! Lista zwycięzców konkursu
Kawa? Proszę! Lista zwycięzców konkursu I tura - zgłoszenia z dnia 16 kwietnia 2015 r. 1 Bartosz R 2 Robert F 3 Małgorzata R 4 Michał C Zephirus Warszawa 17 Stycznia 45B 5 Marcin N Zephirus Warszawa 17
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W WIERZBICY. z dnia 27 października 2006 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych
1 OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W WIERZBICY z dnia 27 października 2006 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy w Wierzbicy zarządzonych na dzie ń 12 listopada
Bardziej szczegółowo3. JEMIOŁ Łukasz, lat 30, zam. Puławy zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PSPP - lista nr 16
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Puławach z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miasta Puławy w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW. 9c1f-eaf3-dd26-9a7d-e03c-4c17-2d19-0b0e
WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Miejskiej w Ogrodzieńcu sporządzony dnia 22 listopada 2010 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Ogrodzieńcu. I.
Bardziej szczegółowoLISTA ZWYCIĘZCÓW W LOSOWANIU Z DNIA 28.08 NAGRODY II STOPNIA
1. Artur A., Warszawa 2. Tadeusz C., Warszawa 3. Bohdan R., Warszawa 4. Donata W., Rakoniewice 5. Grzegorz C., Sopot 6. Sylwia S., Katowice 7. Mieczysław K., Warszawa 8. Ewa K., Wojcieszów 9. Sybilla J.,
Bardziej szczegółowoOBWODOWA KOMSIJA WYBORCZA NR 1 W LIMANOWEJ
Załącznik do Zarządzenia Nr 196/2015r. Burmistrza Miasta Limanowa z 05.10.2015 r. OBWODOWA KOMSIJA WYBORCZA NR 1 W LIMANOWEJ 1 Władysława Chełmecka Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Limanowa 2 Jakub
Bardziej szczegółowoUlgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008
Ulgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008 Ulgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008 WYKAZ osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono
Bardziej szczegółowoI Cykl Tygodniowy. ipady wygrywają: Głośniki Creative wygrywają:
I Cykl Tygodniowy Mariusz K. Krasne Potockie **********2408 Grzegorz R. Warszawa **********3351 Maciej C. Tarnów **********9561 Tomasz O. Gdynia **********9135 Piotr P. Łańcut **********5793 Ryszard S.
Bardziej szczegółowoZARZĄDZENIE NR 38/2014 WÓJTA GMINY PYSZNICA. z dnia 5 maja 2014 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Pysznica
ZARZĄDZENIE NR 38/2014 WÓJTA GMINY PYSZNICA w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Pysznica Na podstawie art. 182 1 ust. 1 i 2, 4, 5, 6 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks
Bardziej szczegółowoWYCIĄG OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego
WYCIĄG OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks
Bardziej szczegółowoI. SOŁECTWO GÓRNA WIEŚ
WYNIKI WYBORÓW SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH NA TERENIE GMINY MICHAŁOWICE W DNIU 24 LUTEGO 2019 ROKU I. SOŁECTWO GÓRNA WIEŚ Zgodnie z 35 ust. 1 Statutu Sołectwa Górna Wieś wyborów nie przeprowadzono Za wybranego
Bardziej szczegółowoINFORMACJA OBWODOWEJ KOMISJI DO SPRAW REFERENDUM NR 1 W GORZYCACH z dnia 24 SIERPNIA 2015 r.
NR 1 W GORZYCACH nr 1 w Gorzycach Szkoła Podstawowa nr 2 w Gorzycach, ul. Edukacji Narodowej 3 i pełnione funkcje w Referendum nr 1 w Gorzycach, 6 września 2015 r., na terenie Gminy Gorzyce: 1. Chara Dorota
Bardziej szczegółowoZwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia
Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia Laureat nagrody I stopnia 25 000 zł Irena K. Laureaci nagród II stopnia noży marki Gerlach Natalia A.-B. Bogumiła A. Weronika A. Elżbieta A. Adam A. Katarzyna
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY MIEJSKIEJ W GMINIE DO 20 TYS. MIESZKAŃCÓW PROTOKÓŁ Z WYBORÓW
WYBORY DO RADY MIEJSKIEJ W GMINIE DO 0 TYS. MIESZKAŃCÓW PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Miejskiej w Sławie sporządzony dnia października 08 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Sławie. I. Dla wyboru Rady Miejskiej
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w KIELCACH I z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa świętokrzyskiego
OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w KIELCACH I z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa świętokrzyskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks
Bardziej szczegółowoRozdział 1. Dane ogólne
WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W OLSZTYNIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy
Bardziej szczegółowo7.3o + Czesław Dymowski w 3 rocz. śm. oraz Józefa (k) Świnarska w 9 rocz. śm.
PONIEDZIAŁEK 25.03.2019 r. Uroczystość Zwiastowania NMP. 7.3o + Czesław Dymowski w 3 rocz. śm. oraz Józefa (k) Świnarska w 9 rocz. śm. 7.3o W intencji Moniki, Michała oraz Krystyny i Macieja o umocnienie
Bardziej szczegółowoW Y K A Z Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 1 Łucja Teresa Zadrużyńska-Opara Karol Maciej Trąbski
W Y K A Z członków obwodowych komisji do spraw referendum w Kowarach powołanych do przeprowadzenia głosowania w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 06 września 2015 r. 1. Obwodowa Komisja ds.
Bardziej szczegółowo3. MIKUTA Bernard Piotr, lat 48, zam. Grodków zgłoszony przez KW SOLIDARNA POLSKA ZBIGNIEWA ZIOBRO - lista nr 17
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Grodkowie z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Grodkowie w wyborach do rad gmin, rad powiatów
Bardziej szczegółowoOKC PZM 2009 KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA BORKI
numer 34 29 32 37 43 25 23 26 4 22 20 19 31 załoga nazwisko i imię Wyrwich Andrzej, Barbara Gałęzowski Sebastian, Barbara, Joanna, Aurelia Wojciechowski Maciej, Alina Łaganowski Jakub, Ewa, Olga Łaganowski
Bardziej szczegółowoWYNIKI MISTRZOSTWA PUNKTOWEGO
WYNIKI MISTRZOSTWA PUNKTOWEGO (w lotach gołębi starych z 50-tki spisu) ODDZIAŁU 0323-GRUDZIĄDZ za lata 2000-2017 ( Pierwsza dziesiątka oddziału) 2000 rok pkt 1 Klimek Adam 2891,71 2 Belka Wacław 2886,34
Bardziej szczegółowo(Na potrzeby Biuletynu Informacji Publicznej)
(Na potrzeby Biuletynu Informacji Publicznej) OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Tuszynie z dnia 27 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Tuszynie
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kowarach z dnia 2 października 2018 r.
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kowarach z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Kowarach zarządzonych na dzień 21 października
Bardziej szczegółowoOBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM z siedzibą w Szkole Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim ul. Włocławska 37
Załącznik nr 1 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM z siedzibą w Szkole Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim ul. Włocławska 37 1 Danuta Bolewska Piotrków Kujawski 2 Sylwia Ciesielska Leszcze
Bardziej szczegółowoPACHOŁOWIE. Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej. Szczerba Antoni. Szczerba Bartłomiej. Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej
PACHOŁOWIE Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej Pachoł Agata Szczerba Bartłomiej 2-voto Seweryn Agnieszka Szczerba Antoni Joniec Barbara Szczerba Marcin Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej
Bardziej szczegółowoObwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Janowie Lubelskim
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Janowie Lubelskim Załącznik do Zarządzenia nr 79/2015 Burmistrza Janowa Lubelskiego z dnia 5 października 2015 r. 1. Grażyna Barbara Łukasik Janów Lubelski K W Samoobrona
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Będzinie z dnia 28 września 2018 r.
OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Będzinie z dnia 28 września 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy w Będzinie zarządzonych na dzień 21 października
Bardziej szczegółowoO B W I E S Z C Z E N I E
O B W I E S Z C Z E N I E Miejskiej Komisji Wyborczej w Dęblinie z dnia 22 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miasta Dęblin w wyborach do rad gmin, rad powiatów
Bardziej szczegółowoZ A R Z Ą D Z E N I E Nr 67 /2015 W Ó J T A G M I N Y Ł Y S E. z dnia 13 sierpnia 2015 r.
Z A R Z Ą D Z E N I E Nr 67 /2015 W Ó J T A G M I N Y Ł Y S E z dnia 13 sierpnia 2015 r. w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji do spraw Referendum dla przeprowadzenia referendum ogólnokrajowego
Bardziej szczegółowoINFORMACJA. OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie. Nr 1 w Łojach-Awissa
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 1 w Łojach-Awissa Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania Nr 1 w Łojach Awissa : Rutkowska Anna Zastępca Przewodniczącego:
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W OGRODZIEŃCU
1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W OGRODZIEŃCU z dnia 4 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Ogrodzieńcu zarządzonych na dzień 21
Bardziej szczegółowoSkłady OKW w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Józefowie, siedziba MOK ul.
Składy OKW w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Józefowie, siedziba MOK ul. Krótka 9 1. Alicja Jadwiga Muca, Józefów- KW Kandydata na Prezydenta
Bardziej szczegółowoHARMONOGRAM EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE CZĘŚĆ PISEMNA BHP3. Z.13 - Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy
HARMONOGRAM EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE CZĘŚĆ PISEMNA BHP3 Z.13 - Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy 20 CZERWCA 2017 godz. 12.00 aula PG9 1 B. Sławomir 2 B. Karolina 3
Bardziej szczegółowoZARZĄDZENIE NR 113/2015 WÓJTA GMINY PYSZNICA. z dnia 5 października 2015 r.
ZARZĄDZENIE NR 113/2015 WÓJTA GMINY PYSZNICA w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Pysznica dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Chełmży z dnia 1 października 2018 r.
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Chełmży z dnia 1 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej Chełmży zarządzonych na dzień 21 października
Bardziej szczegółowoZarządzenie Nr 0050.SOA Burmistrza Miasta Ustka z dnia 20 kwietnia 2015 r. zarządzam, co następuje:
Zarządzenie Nr 0050.SOA.82.2015 Burmistrza Miasta z dnia 20 kwietnia 2015 r. w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych w m. dla przeprowadzenia głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej
Bardziej szczegółowoZarządzenie Nr Burmistrza Praszki z dnia 19 września 2011 r.
Zarządzenie Nr 0151.71.2011 z dnia 19 września 2011 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych. Na podstawie art. 182 1 pkt 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz.
Bardziej szczegółowo2. PAWLĘTY Stefan, lat 68, zam. Ustka zgłoszony przez KWW SAMORZĄDNOŚĆ DLA MIASTA USTKI - lista nr 14
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Ustce z dnia 27 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miasta Ustka w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw
Bardziej szczegółowoKonkurs Wygraj z Barbie 17.08-06.09.2015 r. Lista laureatów, którzy spełnili warunki otrzymania Nagrody
Konkurs Wygraj z Barbie 17.08-06.09.2015 r. Lista laureatów, którzy spełnili warunki otrzymania Nagrody Nagroda I Stopnia samochód osobowy Fiat 500 1. Radosław U., 502580 Nagroda II Stopnia płyta DVD z
WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO w KIELCACH I z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa świętokrzyskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia
Bardziej szczegółowoGmina Zawoja Lista podstawowa
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kolbudach z dnia 2 października 2018 r.
OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Kolbudach z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Kolbudy zarządzonych na dzień 21 października
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE. 2. MASIEJCZYK Piotr, lat 32, zam. Jałowo zgłoszony przez KWW SAMORZĄD ZIEMI AUGUSTOWSKIEJ - lista nr 18
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Lipsku z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Lipsku w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików
Bardziej szczegółowoINFORMACJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ. z dnia 17 marca 2015 r.
ZPOW-640-26/15 INFORMACJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 17 marca 2015 r. o utworzonych komitetach wyborczych w związku z wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonymi na dzień 10 maja
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KOWARACH
-1- OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KOWARACH z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Kowarach zarządzonych na dzień 21 listopada
Bardziej szczegółowoOBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pieńsku
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pieńsku L Imię i nazwisko Adres zamieszkania funkcja Zgłaszający p. 1. Sara Wiktoria Chrulenko Pieńsk członek Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe
Bardziej szczegółowoWYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów
WYNIKI WYBORÓW do Rady Miejskiej Ostrzeszów na podstawie protokołu sporządzonego dnia 7 listopada 0r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Ostrzeszowie OKRĘG WYBORCZY NR Oddano 0 głosów ważnych. Frekwencja:
Bardziej szczegółowoWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 25 MAJ WYNIKI. STRZĘPEK Renata. DZIUBIŃSKI Jan
Lista nr 1 - Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro GOLBA Mieczysław Józef KUROWSKA Maria Stanisława ZIOBRO Kazimierz Bronisław SIEMBIDA Wiesław DZIUBIŃSKI Jan STRZĘPEK Renata URUSKI Piotr Marcin SZCZEPAŃSKA
Bardziej szczegółowoINFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 06 maja 2014 r.
INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 06 maja 2014 r. Na podstawie 10 ust 1 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w obwodach
Bardziej szczegółowoLista zwycięzców loterii "Poczuj się fantastycznie!" Losowanie nr 1. Nagroda Główna. Nagroda I Stopnia. Nagroda II Stopnia. Agnieszka B.
Lista zwycięzców loterii "Poczuj się fantastycznie!" Losowanie nr 1 Iwona J. Nagroda Główna Poznań Katarzyna K. Magdalena J. Karolina C. Joanna M. Agnieszka S. Dominika S. Maria K. Anita P. Marzena L.