Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Download "DLA PSA I KOTA AUKCJA DZIEŁ SZTUKI"

1 DLA PSA I KOTA AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Kraków, 23 października 2007 godz Bunkier Sztuki, Plac Szczepański 3a

2 Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na działalnośc Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Amicus ( Stowarzyszenie zajmuje się ratowaniem bezdomnych psów i kotów poprzez zapewnianie im opieki, leczenia i znalezienia nowego domu. Aukcję zorganizowała Tamara Berdowska Jej działania wsparły następujące instytucje: Patronat medialny: Organizację aukcji wsparli finansowo: - Wojciech Fangor - Wilhelm Sasnal - Elżbieta Lenart - Salon Antykwaryczny NAUTILUS - Studio Stomatologii Estetycznej, ul. Batorego 6/2, Kraków, tel , Oprawa wystawionych prac: PHU F.ART, ul. Starowiślna 8, Kraków Prowadzenie aukcji: Marcin Gołębiewski

3 KATALOG OBIEKTÓW WYSTAWIONYCH NA AUKCJĘ CENA WYWOŁAWCZA WSZYSTKICH OBIEKTÓW zł Większość prac proponowanych na aukcji to dary artystów. W innych przypadkach w opisie obiektu zaznaczono kto jest ofiarodawcą.

4 1 Dariusz Korol Bez tytułu, 2004 technika własna; wym.: 33 x 33 cm; sygn. na odwrocie

5 Jan Berdyszak Apres passe-par-tout, 2004 technika własna, wym.: 14 x 31 cm; sygn. p.d. 2

6 3 Michał Misiak Bez tytułu, 2007 tusz, papier; wym.: 17,5 x 25 cm; sygn. śr.

7 Tatiana Czekalska i Leszek Golec Ubranka dla małych zwierząt, 2006 technika własna; wym.: 21 x 24 x 4 cm; nie sygn. 4

8 5 Edyta Sobieraj Bez tytułu, 2007 olej, papier, płótno; wym.: 30 x 30 cm; sygn. na odwrocie

9 Zbigniew Sprycha Ja, 2006 olej, płótno; wym.: 22 x 15,5 cm; sygn. na odwrocie 6

10 7 Maciej Barański Głowa, 1999 technika mieszana; wym.: 16 x 22 cm; sygn. p.d.

11 Zbigniew Cebula Pigmenty III, 2005 olej, płótno; wym.: 55 x 80 cm; sygn. p.d. 8

12 9 Kazimierz Machowina Bez tytułu, 2005 technika własna; wym.: 14,5 x 13 cm; sygn. l.g.

13 Anna Wiejak-Karpowicz Postać, 1987 (dar Krzysztofa Kubicy) pastel, papier; wym.: 20,5 x 25,5 cm; sygn. p.d. 10

14 11 Leszek Oprządek A, 2007 olej, płótno; wym.: 18 x 13 cm; sygn. na odwrocie

15 Daria Milecka Infinitas III, 2007 technika własna; wym.: 30 x 30 cm; sygn. na odwrocie 12

16 13 Małgorzata Stachurska Moc II, 2007 akwatinta (4/50); wym.: 13 x 9 cm; sygn. p.d.

17 Adam Hawryłkiewicz Bez tytułu. Dyptyk, 2004 olej, płótno; wym.: 20 x 20 cm (2) ; sygn. na odwrocie 14

18 15 Krystyna Misiak Bez tytułu, 2002 tusz, akryl, werniks; wym.: 20 x 30 cm; sygn. p.d. i na odwrocie

19 Bettina Bereś Butelka, 2006 olej, płótno; wym.: 30 x 20 cm; sygn. na odwrocie 16

20 17 Janusz Matuszewski Garnki, 1998 olej, płótno; wym.: 35 x 42 cm; sygn. na odwrocie

21 Jerzy Kałucki Touch, 1984 serigrafia; wym.: 50 x 70 cm; sygn. p.d. 18

22 19 Janina Kraupe-Świderska The City, 2001 akwarela, papier; 70 x 50 cm; sygn. p.d.

23 Tamara Berdowska Bez tytułu, 2007 olej, płótno; wym.: 73 x 54 cm; sygn. na odwrocie 20

24 21 Marek Radke Bez tytułu, 1998 (dar Tamary Berdowskiej i Leszka Oprządka) olej, płótno; wym.: 50 x 50 cm; sygn. na odwrocie

25 Bożena Knecht Zima, 2004 olej, płótno; wym.: 90 x 90 cm; sygn. p.d. i na odwrocie 22

26 23 Adam Żebrowski Bez tytułu, lata 60. XX w. (dar Galerii Dyląg) akwarela; wym.: 40 x 30 cm; sygn. p.d.

27 Zofia Żebrowska Bez tytułu, 1959 (dar Galerii Dyląg) tusz, papier; wym.: 30,5 x 21,5 cm; sygn. p.d. 24

28 25 Adam Hoffman Postać, 1970 (dar Galerii Dyląg) pastel; wym.:.40 x 30 cm; sygn. p.d.

29 Janusz Bęben Notki II, 2004 (dar Galerii Pod Rejentem) technika mieszana; wym.: 50 x 70 cm; sygn. p.d. 26

30 27 Małgorzata Jenta-Dmitruk Dwie rzeki, 1996 pastel; wym.: 70 x 50 cm; sygn. p.d.

31 Jerzy Dmitruk Misja XVII. Drzewo objawień, 2007 akwatinta, akwaforta; wym.: 50 x 36 cm; sygn. p.d. 28

32 29 Jerzy Dmitruk Misja XII. Ocean świętego spokoju, 2007 akwatinta, akwaforta; wym.: 36 x 50 cm; sygn. p.d.

33 Jan Pamuła Obraz 19a, 2000 druk cyfrowy; wym.: 52,5 x 62,7 cm; sygn. p.d. 30

34 31 Leszek Misiak Czas, 2007 pastel, olej, papier; wym.: 70 x 50 cm; sygn. p.d.

35 Eugenia Gortchakova Bez tytułu, 2001 (dar Tamary Berdowskiej i Leszka Oprządka) akryl; wym.: 60 x 30 cm; sygn. na odwrocie 32

36 Jo Niemeyer Bez tytułu, 2007 serigrafia (42/50); wym. arkusza: 70 x 50 cm; sygn. p.d Jo Niemeyer Bez tytułu, 2007 serigrafia (38/65); wym. arkusza: 70 x 50 cm; sygn. p.d.

37 Beata Popławska Bóg jest miłością, 2006 olej, płótno; wym.: 50 x 40 cm; sygn. na odwrocie 35

38 36 Beata Futro Bestiariusz XVIII, 1993 miękki werniks (7/50); wym.: 33 x 35 cm; sygn. p.d.

39 Ryszard Gieryszewski Miejsce 1, 1998 linoryt; wym.: 30 x 24 cm; sygn. p.d. Ryszard Gieryszewski Bez tytułu, 2000 linoryt; wym.: 30 x 29 cm; sygn. p.d

40 39 Wanda Gołkowska Bez tytułu, 1987 tusz, papier; wym.: 32 x 23 cm; sygn. p.d.

41 Jan Chwałczyk Bez tytułu, 1978 tusz, papier; wym.: 32 x 23 cm; sygn. p.d. 40

42 41 Jerzy Sztabiński Między-Trójkąty, 2007 tusz, papier; wym.: 20 x 20 cm; sygn. p.d.

43 Ulrich Otto Bez tytułu, 2007 serigrafia; wym.: 31,7 x 26 cm; sygn. p.d. 42

44 Andrzej Gieraga Bez tytułu, 1989 Andrzej Gieraga Nokturn, 1998 relief; wym.: 29,5 x 25 cm; sygn. p.d relief; wym.: 29,5 x 25 cm; sygn. p.d.

45 Tomasz Daniec Droga krajowa nr 4. Detal, 2007 (dar Salonu Antykwarycznego NAUTILUS) olej, deska; wym.: 27,5 x 27,5 cm; sygn. na odwrocie 45

46 46 Tomasz Daniec Zamieszki, 1999 intaglio; wym.: 54 x 79 cm; sygn. p.d.

47 Witold Urbanowicz Trzy gracje, 2004 akryl, papier; wym.: 70 x 50 cm; sygn. p.d., opis autorski na odwrocie 47

48 48 Witold Urbanowicz Po burzy, 2004 akryl, papier; wym.: 50 x 70 cm; sygn. p.d., opis autorski na odwrocie

49 Witold Urbanowicz Dziwny jest ten świat, 2004 akryl, papier; wym.: 50 x 70 cm; sygn. p.d., opis autorski na odwrocie 49

50 50 Kacper Bożek Bożek przydrożny, 2001 akwaforta, mezzotinta; wym.: 38,6 x 52,7 cm; sygn. p.d.

51 Kacper Bożek Chwała miniona, 2005 akwatinta; wym.: 32 x 29,5 cm; sygn. p.d. 51

52 52 Sławomir Marzec Z cyklu Wszystko, 2007 technika własna; wym.: 50 x 35 cm; sygn. p.d.

53 Jolanta Boni-Marczyńska Port rybacki, 1949 (dar Galerii Czas w Będzinie) kamienioryt; wym.: 52 x 40 cm; sygn. p.d. 53

54 54 Krystyna Gruchalska Bez tytułu, 1949 (dar Galerii Czas w Będzinie) litografia; wym.: 35 x 48 cm; sygn. p.d.

55 Izabela Delekta-Wicińska Dziewczyna w chuście, lata 40. XX w. (dar galerii Czas w Będzinie) litografia; wym.: 48 x 35 cm; sygn. p.d. 55

56 56 Zbyszek Opalewski Pańskie oko, 2007 technika mieszana; wym.: 53 x 39 cm; sygn. p.d.

57 Izabela Gustowska Jak pies z kotem, 2005 płyta DVD (edycja 2/3); sygn. 57

58 58 Magdalena Nałęcz Opowieść o błękicie akryl, olej, płótno; wym. 20 x 30 cm, sygn. na odwrocie

59 Jerzy i Lidia Skarżyńscy Spiskowiec II (projekt kostiumu do Balu maskowego G. Verdiego), 1981 (dar Aliny Skarżyńskiej) tusz, akwarela, oł., karton, wym.: 49 x 24 cm, sygn. p.d. 59

60 60 Teresa Bujnowska Ćwiczenia geometryczne, 2007 rysunek (papier, tempera), wym.: 41 x 55 cm, sygn. p.d.

61 Jan Bujnowski Idzie skacząc po górach, 2005 linoryt, wym.: 35 x 50 cm, sygn. p.d. 61

62 62 Anders Liden Bez tytułu, 2007 pastel, wym.: 36 x 26 cm, sygn. p.d.

63 Tamara Berdowska Bez tytułu, 2006 druk cyfrowy; wym.: 52 x 52 cm; sygn. p.d. 63

64 ARTYŚCI, OFIARODAWCY Barański Maciej Berdowska Tamara Berdyszak Jan Bereś Bettina Bęben Janusz Boni-Marczyńska Jolanta Bożek Kacper Bujnowska Teresa Bujnowski Jan Cebula Zbigniew Chwałczyk Jan Czekalska Tatiana i Golec Leszek Daniec Tomasz Delekta-Wicińska Izabela Dmitruk Jerzy Futro Beata Gieraga Andrzej Gieryszewski Ryszard Gołkowska Wanda Gortchakova Eugenia Gruchalska Krystyna Gustowska Izabela Hawryłkiewicz Adam Hoffman Adam Jenta-Dmitruk Małgorzata Kałucki Jerzy Knecht Bożena Korol Dariusz Kraupe-Świderska Janina Liden Anders Machowina Kazimierz Marzec Sławomir Matuszewski Janusz Milecka Daria Misiak Krystyna Misiak Leszek Misiak Michał Nałęcz Magdalena Niemeyer Jo Opalewski Zbyszek Oprządek Leszek Otto Ulrich Pamuła Jan Popławska Beata Radke Marek Skarżyńscy Lidia i Jerzy Sobieraj Edyta Sprycha Zbigniew Stachurska Małgorzata Sztabiński Jerzy Urbanowicz Witold Wiejak-Karpowicz Anna Żebrowska Zofia Żebrowski Adam Alina Skarżyńska Tamara Berdowska i Leszek Oprządek Krzysztof Kubica Galeria Czas Galeria Dyląg Galeria Pod Rejentem Salon Antykwaryczny NAUTILUS Przygotowanie katalogu oraz fotografie Galeria NAUTILUS

Lista zwycięzców za okres r.

Gorąco zapraszam do licytacji. W imieniu Zarządu Fundacji Dar Nadziei Dyrektor Zarządu Dr hab. Monika Baj-Krzyworzeka.

Gorąco zapraszam do licytacji. W imieniu Zarządu Fundacji Dar Nadziei Dyrektor Zarządu Dr hab. Monika Baj-Krzyworzeka. Szanowni Państwo, To już po raz dwunasty mam zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Aukcji Charytatywnej Dzieł Sztuki Fundacji Medycyny Regeneracyjnej Dar Nadziei. Pragnę serdecznie podziękować

Lista Zwycięzców nagród w M1 Częstochowa

Lista Zwycięzców nagród w M1 Częstochowa Częstochowa, 22.12.2016 Lista Zwycięzców nagród w M1 Częstochowa w Loterii o nazwie Loteria w Centrach Handlowych M1 organizowanej w dniach od 03.12.2016 do 18.12.2016 roku, publikowana zgodnie z pkt 7.1.

Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile

Zarządzenie Nr 79/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 05 października 2015 r. w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych.

Zarządzenie Nr 79/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 05 października 2015 r. w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych. Zarządzenie Nr 79/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 05 października 2015 r. w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych. Na podstawie art. 182 1 pkt. 1 oraz 2 pkt.1 ustawy z

Lista Zwycięzców nagród w M1 Łódź

Lista Zwycięzców nagród w M1 Łódź Łódź, 22.12.2016 Lista Zwycięzców nagród w M1 Łódź w Loterii o nazwie Loteria w Centrach Handlowych M1 organizowanej w dniach od 03.12.2016 do 18.12.2016 roku, publikowana zgodnie z pkt 7.1. Regulaminu

Spis eksponatów na wystawie Hommage à Nowotarski. Przepis na wolność.

ZARZĄDZENIE Nr 56/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 13 sierpnia 2015r.

ZARZĄDZENIE Nr 56/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 13 sierpnia 2015r. ZARZĄDZENIE Nr 56/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol z dnia 13 sierpnia 2015r. w sprawie: powołania składów Obwodowych Komisji ds. Referendum dla przeprowadzenia Referendum Ogólnokrajowego zarządzonego

WYNIKI GŁOSOWANIA W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014 ROKU DO RADY MIEJSKIEJ W JAROCINIE

WYNIKI GŁOSOWANIA W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014 ROKU DO RADY MIEJSKIEJ W JAROCINIE Wyniki_OKR01 Kandydaci na Radnego w Okręgu Nr 1 IDCZAK Mateusz Jakub WAGNER Jan BANASZYŃSKI Rajmund Wojciech PIĘTKA Arkadiusz Paweł 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Liczba kart nie 1 112 33 515 208 1 829 914 913

1. Wierzbicki Bartłomiej Chodzież Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Palikota 2. Galasińska Aleksandra Maria

1. Wierzbicki Bartłomiej Chodzież Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Palikota 2. Galasińska Aleksandra Maria Załącznik do Zarządzenia Nr 22/2015 Burmistrza Miasta y z dnia 20 kwietnia 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w y Siedziba: Niepubliczne Przedszkole nr 3 Wesoły Smyk ul. Bolesława Prusa 14 1. Wierzbicki

WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY - 23.03.2017 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Stanisław 1. ŻUKOWSKI Ku wiośnie, 1931 19 000 zł Estymacja 40 000-50 000

L.p. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Funkcja. Przewodniczący /-/ Janusz Żółtowski. L.p. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Funkcja

L.p. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Funkcja. Przewodniczący /-/ Janusz Żółtowski. L.p. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Funkcja INFORMACJA (Dz. U z 2015 r., poz. 318) podaję do publicznej wiadomości informację o składzie Obwodowej komisji do spraw referendum Nr 1 w Nidzicy Zespół Szkół Nr 2 w Nidzicy ul. Barke 3, 13-100 1. Janusz

WYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW

WYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW - - WYBORY DO RADY MIASTA I GMINY PIWNICZNA - ZDRÓJ *) PROTOKÓŁ Z WYBORÓW Okręg wyborczy nr obejmujący mandat.. Głosów ważnych oddano DERYNG Justyna Joanna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Twój

UCHWAŁA NR XVIII/212/2015 RADY MIASTA GORZOWA WLKP. z dnia 28 października 2015 r.

UCHWAŁA NR XVIII/212/2015 RADY MIASTA GORZOWA WLKP. z dnia 28 października 2015 r. UCHWAŁA NR XVIII/212/2015 RADY MIASTA GORZOWA WLKP. w sprawie wyboru ławników do Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp. na kadencję 2016-2019 Na podstawie art.18 ust.2 pkt.15 ustawy o samorządzie

INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 20 września 2011 r.

INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 20 września 2011 r. INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 20 września 2011 r. Na podstawie 10 ust 1 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

2. BARAŃSKA Anna, lat 32, zam. Sierakowo zgłoszona przez KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP - lista nr 4

2. BARAŃSKA Anna, lat 32, zam. Sierakowo zgłoszona przez KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP - lista nr 4 OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Rawiczu z dnia 24 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej Gminy Rawicz w wyborach do rad gmin, rad powiatów i

Obwodowa Komisja Wyborcza w dniu głosowania tj. 25 październik 2015 roku (niedziela) rozpoczyna pracę od godz

Obwodowa Komisja Wyborcza w dniu głosowania tj. 25 październik 2015 roku (niedziela) rozpoczyna pracę od godz Nr 1 WERBKOWICE Gminny Ośrodek Kultury 1. Elżbieta Mazurek Werbkowice PRZEWODNICZĄCY 2. Marta Gnasiuk Wilków ZASTĘPCA 3. Danuta Muzyczka Werbkowice CZŁONEK 4. Władysław Adam Soja Terebiń CZŁONEK 5. Małgorzata

Aukcja obrazów. 10 grudnia 2011r.

Aukcja obrazów. 10 grudnia 2011r. Aukcja obrazów 10 grudnia 2011r. 10 grudnia 2011 r. o godz. 16.00 w klasztorze Zgromadzenia Sióstr Urszulanek przy ul. Dominikańskiej 16 w Sieradzu odbędzie się aukcja obrazów pod hasłem RATUJMY KLASZTOR!,

Kawa? Proszę! Lista zwycięzców konkursu

Kawa? Proszę! Lista zwycięzców konkursu Kawa? Proszę! Lista zwycięzców konkursu I tura - zgłoszenia z dnia 16 kwietnia 2015 r. 1 Bartosz R 2 Robert F 3 Małgorzata R 4 Michał C Zephirus Warszawa 17 Stycznia 45B 5 Marcin N Zephirus Warszawa 17

Jakub Cisło ( ) Michał Cisło ( ) Wojciech Cisło ( ) Władysława Cisło OŜóg Edward OŜóg

Jakub Cisło ( ) Michał Cisło ( ) Wojciech Cisło ( ) Władysława Cisło OŜóg Edward OŜóg x Cisło Marcin Cisło y Cisło x1 Cisło Jakub Cisło ( - -1951) Michał Cisło (- -1888-24-12-1964) Wojciech Cisło (02-03-1927-08-02-1995) Anna Bełz Cisło Anna OŜóg Cisło (14-04-1904-30-06-1990) Aniela Kus

LISTA ZWYCIĘZCÓW W LOSOWANIU Z DNIA 28.08 NAGRODY II STOPNIA

3. JEMIOŁ Łukasz, lat 30, zam. Puławy zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PSPP - lista nr 16

3. JEMIOŁ Łukasz, lat 30, zam. Puławy zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PSPP - lista nr 16 OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Puławach z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miasta Puławy w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada

I Cykl Tygodniowy. ipady wygrywają: Głośniki Creative wygrywają:

I Cykl Tygodniowy. ipady wygrywają: Głośniki Creative wygrywają: I Cykl Tygodniowy Mariusz K. Krasne Potockie **********2408 Grzegorz R. Warszawa **********3351 Maciej C. Tarnów **********9561 Tomasz O. Gdynia **********9135 Piotr P. Łańcut **********5793 Ryszard S.

OBWODOWA KOMSIJA WYBORCZA NR 1 W LIMANOWEJ

OBWODOWA KOMSIJA WYBORCZA NR 1 W LIMANOWEJ Załącznik do Zarządzenia Nr 196/2015r. Burmistrza Miasta Limanowa z 05.10.2015 r. OBWODOWA KOMSIJA WYBORCZA NR 1 W LIMANOWEJ 1 Władysława Chełmecka Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Limanowa 2 Jakub

INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH

INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH INFORMACJA O TERMINIE ROZPATRYWANIA PRZEZ KRAJOWĄ RADĘ SĄDOWNICTWA SPRAW O POWOŁANIE DO PEŁNIENIA URZĘDU NA STANOWISKACH SĘDZIOWSKICH KRAJOWA RADA SĄDOWNICTWA UPRZEJMIE INFORMUJE, ŻE PODCZAS POSIEDZENIA

Ulgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008

Ulgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008 Ulgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008 Ulgi umorzenia za okres 01.01.2008-31.12.2008 WYKAZ osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono

WYCIĄG OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego

WYCIĄG OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego WYCIĄG OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks

ZARZĄDZENIE NR 38/2014 WÓJTA GMINY PYSZNICA. z dnia 5 maja 2014 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Pysznica

ZARZĄDZENIE NR 38/2014 WÓJTA GMINY PYSZNICA. z dnia 5 maja 2014 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Pysznica ZARZĄDZENIE NR 38/2014 WÓJTA GMINY PYSZNICA w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Pysznica Na podstawie art. 182 1 ust. 1 i 2, 4, 5, 6 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks

INFORMACJA OBWODOWEJ KOMISJI DO SPRAW REFERENDUM NR 1 W GORZYCACH z dnia 24 SIERPNIA 2015 r.

INFORMACJA OBWODOWEJ KOMISJI DO SPRAW REFERENDUM NR 1 W GORZYCACH z dnia 24 SIERPNIA 2015 r. NR 1 W GORZYCACH nr 1 w Gorzycach Szkoła Podstawowa nr 2 w Gorzycach, ul. Edukacji Narodowej 3 i pełnione funkcje w Referendum nr 1 w Gorzycach, 6 września 2015 r., na terenie Gminy Gorzyce: 1. Chara Dorota

W Y K A Z Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 1 Łucja Teresa Zadrużyńska-Opara Karol Maciej Trąbski

W Y K A Z Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 1 Łucja Teresa Zadrużyńska-Opara Karol Maciej Trąbski W Y K A Z członków obwodowych komisji do spraw referendum w Kowarach powołanych do przeprowadzenia głosowania w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 06 września 2015 r. 1. Obwodowa Komisja ds.

Rozdział 1. Dane ogólne

Rozdział 1. Dane ogólne WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W OLSZTYNIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy

OKC PZM 2009 KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA BORKI

OKC PZM 2009 KLASYFIKACJA ZAŁOGOWA BORKI numer 34 29 32 37 43 25 23 26 4 22 20 19 31 załoga nazwisko i imię Wyrwich Andrzej, Barbara Gałęzowski Sebastian, Barbara, Joanna, Aurelia Wojciechowski Maciej, Alina Łaganowski Jakub, Ewa, Olga Łaganowski

(Na potrzeby Biuletynu Informacji Publicznej)

(Na potrzeby Biuletynu Informacji Publicznej) (Na potrzeby Biuletynu Informacji Publicznej) OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Tuszynie z dnia 27 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Tuszynie

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM z siedzibą w Szkole Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim ul. Włocławska 37

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM z siedzibą w Szkole Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim ul. Włocławska 37 Załącznik nr 1 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM z siedzibą w Szkole Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim ul. Włocławska 37 1 Danuta Bolewska Piotrków Kujawski 2 Sylwia Ciesielska Leszcze

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Janowie Lubelskim

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Janowie Lubelskim Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Janowie Lubelskim Załącznik do Zarządzenia nr 79/2015 Burmistrza Janowa Lubelskiego z dnia 5 października 2015 r. 1. Grażyna Barbara Łukasik Janów Lubelski K W Samoobrona

PACHOŁOWIE. Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej. Szczerba Antoni. Szczerba Bartłomiej. Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej

PACHOŁOWIE. Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej. Szczerba Antoni. Szczerba Bartłomiej. Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej PACHOŁOWIE Szczerba Helena Płoskona Marcin Kornobis Andrzej Pachoł Agata Szczerba Bartłomiej 2-voto Seweryn Agnieszka Szczerba Antoni Joniec Barbara Szczerba Marcin Szczerba Marianna Śmiałkowski Błażej

Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia

Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia Laureat nagrody I stopnia 25 000 zł Irena K. Laureaci nagród II stopnia noży marki Gerlach Natalia A.-B. Bogumiła A. Weronika A. Elżbieta A. Adam A. Katarzyna

Z A R Z Ą D Z E N I E Nr 67 /2015 W Ó J T A G M I N Y Ł Y S E. z dnia 13 sierpnia 2015 r.

Z A R Z Ą D Z E N I E Nr 67 /2015 W Ó J T A G M I N Y Ł Y S E. z dnia 13 sierpnia 2015 r. Z A R Z Ą D Z E N I E Nr 67 /2015 W Ó J T A G M I N Y Ł Y S E z dnia 13 sierpnia 2015 r. w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji do spraw Referendum dla przeprowadzenia referendum ogólnokrajowego

O B W I E S Z C Z E N I E

O B W I E S Z C Z E N I E O B W I E S Z C Z E N I E Miejskiej Komisji Wyborczej w Dęblinie z dnia 22 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miasta Dęblin w wyborach do rad gmin, rad powiatów

Składy OKW w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Józefowie, siedziba MOK ul.

Składy OKW w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Józefowie, siedziba MOK ul. Składy OKW w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Józefowie, siedziba MOK ul. Krótka 9 1. Alicja Jadwiga Muca, Józefów- KW Kandydata na Prezydenta

ZARZĄDZENIE NR 113/2015 WÓJTA GMINY PYSZNICA. z dnia 5 października 2015 r.

ZARZĄDZENIE NR 113/2015 WÓJTA GMINY PYSZNICA. z dnia 5 października 2015 r. ZARZĄDZENIE NR 113/2015 WÓJTA GMINY PYSZNICA w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Pysznica dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej

Konkurs Wygraj z Barbie 17.08-06.09.2015 r. Lista laureatów, którzy spełnili warunki otrzymania Nagrody

Konkurs Wygraj z Barbie 17.08-06.09.2015 r. Lista laureatów, którzy spełnili warunki otrzymania Nagrody Konkurs Wygraj z Barbie 17.08-06.09.2015 r. Lista laureatów, którzy spełnili warunki otrzymania Nagrody Nagroda I Stopnia samochód osobowy Fiat 500 1. Radosław U., 502580 Nagroda II Stopnia płyta DVD z

Zarządzenie Nr 0050.SOA Burmistrza Miasta Ustka z dnia 20 kwietnia 2015 r. zarządzam, co następuje:

Zarządzenie Nr 0050.SOA Burmistrza Miasta Ustka z dnia 20 kwietnia 2015 r. zarządzam, co następuje: Zarządzenie Nr 0050.SOA.82.2015 Burmistrza Miasta z dnia 20 kwietnia 2015 r. w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych w m. dla przeprowadzenia głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej

Zarządzenie Nr Burmistrza Praszki z dnia 19 września 2011 r.

Zarządzenie Nr Burmistrza Praszki z dnia 19 września 2011 r. Zarządzenie Nr 0151.71.2011 z dnia 19 września 2011 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych. Na podstawie art. 182 1 pkt 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz.

2. PAWLĘTY Stefan, lat 68, zam. Ustka zgłoszony przez KWW SAMORZĄDNOŚĆ DLA MIASTA USTKI - lista nr 14

2. PAWLĘTY Stefan, lat 68, zam. Ustka zgłoszony przez KWW SAMORZĄDNOŚĆ DLA MIASTA USTKI - lista nr 14 OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Ustce z dnia 27 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miasta Ustka w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw

Rozdział 1. Dane ogólne

Rozdział 1. Dane ogólne WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO w KIELCACH I z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa świętokrzyskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia

Gmina Zawoja Lista podstawowa

Gmina Zawoja Lista podstawowa Gmina Lista podstawowa Nazwisko i imię BaŜak Janina Białas Janusz Dyrcz Józef Dyrcz Józef Dyrcz Krzysztof Grausz Józefa Kaczmarczyk Tadeusz Kozina Wojciech Marek Tadeusz, Maria Mazur Danuta Pacyga Krzysztof

INFORMACJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ. z dnia 17 marca 2015 r.

INFORMACJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ. z dnia 17 marca 2015 r. ZPOW-640-26/15 INFORMACJA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 17 marca 2015 r. o utworzonych komitetach wyborczych w związku z wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonymi na dzień 10 maja

WYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów

WYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów WYNIKI WYBORÓW do Rady Miejskiej Ostrzeszów na podstawie protokołu sporządzonego dnia 7 listopada 0r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Ostrzeszowie OKRĘG WYBORCZY NR Oddano 0 głosów ważnych. Frekwencja:

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KOWARACH

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KOWARACH -1- OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KOWARACH z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Kowarach zarządzonych na dzień 21 listopada

WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 25 MAJ WYNIKI. STRZĘPEK Renata. DZIUBIŃSKI Jan

WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 25 MAJ WYNIKI. STRZĘPEK Renata. DZIUBIŃSKI Jan Lista nr 1 - Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro GOLBA Mieczysław Józef KUROWSKA Maria Stanisława ZIOBRO Kazimierz Bronisław SIEMBIDA Wiesław DZIUBIŃSKI Jan STRZĘPEK Renata URUSKI Piotr Marcin SZCZEPAŃSKA

Lista zwycięzców loterii "Poczuj się fantastycznie!" Losowanie nr 1. Nagroda Główna. Nagroda I Stopnia. Nagroda II Stopnia. Agnieszka B.

Lista zwycięzców loterii Poczuj się fantastycznie! Losowanie nr 1. Nagroda Główna. Nagroda I Stopnia. Nagroda II Stopnia. Agnieszka B. Lista zwycięzców loterii "Poczuj się fantastycznie!" Losowanie nr 1 Iwona J. Nagroda Główna Poznań Katarzyna K. Magdalena J. Karolina C. Joanna M. Agnieszka S. Dominika S. Maria K. Anita P. Marzena L.

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pieńsku

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pieńsku OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pieńsku L Imię i nazwisko Adres zamieszkania funkcja Zgłaszający p. 1. Sara Wiktoria Chrulenko Pieńsk członek Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe

ratownictwo 700 /SP pielęgniarstwo pielęgniarstwo 740 /SP ratownictwo ratownictwo 675 /SP pielęgniarstwo BHP podstawy ergonomii przedsiębiorczość

ratownictwo 700 /SP pielęgniarstwo pielęgniarstwo 740 /SP ratownictwo ratownictwo 675 /SP pielęgniarstwo BHP podstawy ergonomii przedsiębiorczość Lista przedmiotów planowanych do nauczania przez słuchaczy studiów podyplomowych realizowanych w ramach projektu pn. Studia podyplomowe przygotowujące do wykonywania zawodu nauczyciela przedmiotów zawodowych

ZARZĄDZENIE NR 131/15 BURMISTRZA CIECHOCINKA z dnia 05 października 2015 roku. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych.

ZARZĄDZENIE NR 131/15 BURMISTRZA CIECHOCINKA z dnia 05 października 2015 roku. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych. ZARZĄDZENIE NR 131/15 BURMISTRZA CIECHOCINKA z dnia 05 października 2015 roku w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych. Na podstawie art. 182 1 pkt 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy

INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 06 maja 2014 r.

INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 06 maja 2014 r. INFORMACJA Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 06 maja 2014 r. Na podstawie 10 ust 1 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w obwodach

S K Ł A D obwodowych komisji wyborczych w mieście Ustka

S K Ł A D obwodowych komisji wyborczych w mieście Ustka S K Ł A D obwodowych wyborczych w mieście Lp. Nazwisko i imię (imiona) Miejsce zamieszkania Nazwa komitetu wyborczego Obwodowa Komisja Wyborcza Nr w Ustce z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr w Ustce, ul.

1. Agata Nowosielska MATKA, 2014 rok. 61 x 46 cm sygnowany na odwrocie.

1. Agata Nowosielska MATKA, 2014 rok. 61 x 46 cm sygnowany na odwrocie. aukcja 1. Agata Nowosielska MATKA, 2014 rok 61 x 46 cm sygnowany na odwrocie. 2. Tomasz Kopcewicz z serii "po drodze", 2011r 50 x 46cm sygnatura na odwrocie: Kopcewicz 29.10.011. 3. Honorata Martin, 2008

LISTA REFERENDARZY SĄDU REJONOWEGO DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE LP. NAZWISKO IMIĘ WYDZIAŁ DELEGACJA

LISTA REFERENDARZY SĄDU REJONOWEGO DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE LP. NAZWISKO IMIĘ WYDZIAŁ DELEGACJA LISTA REFERENDARZY SĄDU REJONOWEGO DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE LP. NAZWISKO IMIĘ WYDZIAŁ DELEGACJA 1. Klimas Alicja I Wydział Cywilny 2. Lewańska Żaneta I Wydział Cywilny 3. Przepióra Katarzyna I Wydział

Rozdział 1. Dane ogólne

GRUPA 1 - POZIOM A1 GRUPA 2 - POZIOM A1

GRUPA 1 - POZIOM A1 GRUPA 2 - POZIOM A1 GRUPA 1 - POZIOM A1 TRYB: poniedziałek, środa 18:15-19:45 1 Jarosław P. 29 2 Justyna T. 37 3 Domicela Arycja K. 47 4 Ryszard Tomasz N. 51 5 Hanna G. 61 GRUPA 2 - POZIOM A1 TERMIN PIERWSZYCH ZAJĘĆ: 19.04.2013r.

OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W JELEŚNI. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych. w wyborach do Rady Gminy Jeleśnia

OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W JELEŚNI. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych. w wyborach do Rady Gminy Jeleśnia 1 OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W JELEŚNI z dnia 29 października 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Jeleśnia zarządzonych na dzień 21 listopada

SPIS PRZEDMIOTÓW. 26. Grafika: Jacek Hajnos

SPIS PRZEDMIOTÓW. 26. Grafika: Jacek Hajnos SPIS PRZEDMIOTÓW 1. Pierwszy zestaw sportowy Lampre 2. Książka z dedykacją: Robert Makłowicz 3. Rysunek: Andrzej Zaręba 4. Gwasz: Elżbieta Wasiuczyńska 5. Tryptyk: Karolina Tłuczek 6. Obraz: Michał Baca

WYKAZ GOSPODARSTW ROLNYCH STOWARZYSZENIA EKOLAND PODDANYCH KONTROLI NA ZGODNOŚĆ Z KRYTERIAMI STOWARZYSZENIA W ROKU 2009

WYKAZ GOSPODARSTW ROLNYCH STOWARZYSZENIA EKOLAND PODDANYCH KONTROLI NA ZGODNOŚĆ Z KRYTERIAMI STOWARZYSZENIA W ROKU 2009 WYKAZ GOSPODARSTW ROLNYCH STOWARZYSZENIA EKOLAND PODDANYCH KONTROLI NA ZGODNOŚĆ Z KRYTERIAMI STOWARZYSZENIA W ROKU 2009 L.p Nazwisko i imię województwo 1 Babalscy Aleksandra i Mieczysław kujawsko-pomorskie

Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Na poszczególne listy kandydatów i kandydata z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych: - - Okręg wyborczy nr obejmujący mandat. JASIŃSKI Sławomir Jacek zgłoszony przez KWW Sławomira Jasińskiego, Lista nr 7 PLADWIG Eugeniusz zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr ROGACZEWSKI

SKŁAD OSOBOWY Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Buchcicach. SKŁAD OSOBOWY Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Burzynie

SKŁAD OSOBOWY Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Buchcicach. SKŁAD OSOBOWY Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Burzynie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Buchcicach 1 Aneta Adwent Przewodniczący Komisji 2 Teresa Krupa Z-ca Przewodniczącego Komisji 3 Monika Witek Członek Komisji 4 Ewa Trzęsińska Członek Komisji 5 Jadwiga

Szkolny Zestaw Podręczników w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku w roku szkolnym 2012/2013

Szkolny Zestaw Podręczników w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku w roku szkolnym 2012/2013 Szkolny Zestaw Podręczników w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku w roku szkolnym 2012/2013 Lp. Przedmiot Klasa Tytuł a wraz z materiałami pomocniczymi (zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań ) Autor/autorzy

Rozdział 1. Dane ogólne

Rozdział 1. Dane ogólne OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Krakowie z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa małopolskiego (wyciąg) Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011

IX AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY

PODSUMOWANIE WYNIKÓW KLASYFIKACJI W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

PODSUMOWANIE WYNIKÓW KLASYFIKACJI W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 PODSUMOWANIE WYNIKÓW KLASYFIKACJI W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 DYDAKTYKA - średnie ocen klas IV-VI Uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce w klasach I-III kl. I kl. II 1. Karol Bajger- Ryba 1.

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W JABŁONNIE

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W JABŁONNIE NR 1 W JABŁONNIE Obwód Głosowania Nr 1 w Jabłonnie Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Jabłonnie ul. Szkolna 2 05-110 Jabłonna LP IMIĘ I NAZWISKO 1. Piotr Fonder Przewodniczący Komisji 2. Katarzyna

Lista Zwycięzców nagród w M1 Poznań

Lista Zwycięzców nagród w M1 Poznań Poznań, 22.12.2016 Lista Zwycięzców nagród w M1 Poznań w Loterii o nazwie Loteria w Centrach Handlowych M1 organizowanej w dniach od 03.12.2016 do 18.12.2016 roku, publikowana zgodnie z pkt 7.1. Regulaminu

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW - SP nr 19 W SOSNOWCU ROK SZKOLNY 2012/2013

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW - SP nr 19 W SOSNOWCU ROK SZKOLNY 2012/2013 WYKAZ PODRĘCZNIKÓW - SP nr 19 W SOSNOWCU ROK SZKOLNY 2012/2013 Klasa Przedmiot Tytuł Autor Wydawnictwo 0 a Wychowanie przedszkolne Religia 0 b Wychowanie przedszkolne I a Religia Szkoła tuż, tuż. Roczne

XXIII Aukcja Dzie³ Sztuki

XXIII Aukcja Dzie³ Sztuki Anna Zalewska-Faliñska Okno w Sienkiewiczowskim dworku 68cmx48cm Rados³aw Zaremba 21 cm x 29,5 cm rysunek piórkiem XXIII Aukcja Dzie³ Sztuki Rados³aw Zaremba 21 cm x 29,5 cm rysunek piórkiem Agnieszka

GABINETY SPECJALISTYCZNE KRAKÓW, UL. TRYNITARSKA 11

GABINETY SPECJALISTYCZNE KRAKÓW, UL. TRYNITARSKA 11 GABINETY SPECJALISTYCZNE KRAKÓW, UL. TRYNITARSKA 11 REJESTRACJA TELEFONICZNA 12 37 97 377; 515 80 33 11 Ważny od 08 październik 2014 r. Terminy przyjęć mogą ulec zmianie informacja@bonifratrzy.krakow.pl

Zarządzenie Nr 78 / 2015 Wójta Gminy Dynów z dnia 17 sierpnia 2015 roku

Zarządzenie Nr 78 / 2015 Wójta Gminy Dynów z dnia 17 sierpnia 2015 roku Zarządzenie Nr 78 / 2015 Wójta Gminy Dynów z dnia 17 sierpnia 2015 roku w sprawie powołania Obwodowych Komisji ds. Referendum do przeprowadzenia Referendum Ogólnokrajowego zarządzonego na dzień 6 września

Zarządzenie Nr 62/2014. Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin. z dnia 5 maja 2014 rok

Zarządzenie Nr 62/2014. Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin. z dnia 5 maja 2014 rok Zarządzenie Nr 62/2014 Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin z dnia 5 maja 2014 rok w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w Mieście i Gminie Pelplin dla przeprowadzenia głosowania w wyborach posłów

WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA

WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO W RZESZOWIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa podkarpackiego. Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011

WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW. bad bc2-9c62-2aaa a65-ae9e

WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW. bad bc2-9c62-2aaa a65-ae9e WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie do 20 tys. mieszkańców * PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Miejskiej Łasin sporządzony dnia 22 listopada 2010 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Łasinie. I. Dla wyboru

WYKAZ ODGAŁĘZIEŃ KANALIZACJI SANITARNEJ PCWØ160 UL. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE

WYKAZ ODGAŁĘZIEŃ KANALIZACJI SANITARNEJ PCWØ160 UL. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE L.p. WYKAZ ODGAŁĘZIEŃ KANALIZACJI SANITARNEJ PCWØ160 UL. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE Nazwisko i Imię Nr posesji Nr działki Połączenie z kanałem T - trójnik / S - studnia Długość odgałęzienia [m] 1 Węgrowska

Załącznik do zarządzenia nr Burmistrza Miasta Jawora z dnia 10 sierpnia 2015 r.

Załącznik do zarządzenia nr Burmistrza Miasta Jawora z dnia 10 sierpnia 2015 r. Załącznik do zarządzenia nr 191.2015 Burmistrza Miasta Jawora z dnia 10 sierpnia 2015 r. Obwodowa Komisja do spraw Referendum Nr 1 w Jaworze Szkole Podstawowej Nr 5 ul. Armii Krajowej Nr 9, Jawor 1. Ewelina

ZARZĄDZENIE Nr 76/2011 Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski z dnia 19 września 2011 r.

ZARZĄDZENIE Nr 76/2011 Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski z dnia 19 września 2011 r. ZARZĄDZENIE Nr 76/2011 Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski z dnia 19 września 2011 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych Na podstawie art. 182 1 pkt 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks

Okręg 1. KWW Tomasz Kiliński Jacek Cichański KWW Nasze Miasto Nowa Ruda. Cyman KWW Rozwój i Partnerstwo Krystyna Górska.

Okręg 1. KWW Tomasz Kiliński Jacek Cichański KWW Nasze Miasto Nowa Ruda. Cyman KWW Rozwój i Partnerstwo Krystyna Górska. Okręg 1 KW Prawo i Sprawiedliwość Alfred Stanisław Balawajder KWW Tomasz Kiliński Jacek Cichański Andrzej Cyman Krystyna Górska KW Platforma Obywatelska Józef Teofil Stanisław Marian Kochniarczyk Kołacki

Zarządzenie nr 55/15 Wójta Gminy Gorzyce z dnia 20 kwietnia 2015 r.

Zarządzenie nr 55/15 Wójta Gminy Gorzyce z dnia 20 kwietnia 2015 r. Zarządzenie nr 55/15 Wójta Gminy Gorzyce z dnia 20 kwietnia 2015 r. w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach, zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r.,

Pismo Okólne nr 46/2012/2013 Dziekana Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej z dnia 09 maja 2013 roku

Pismo Okólne nr 46/2012/2013 Dziekana Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej z dnia 09 maja 2013 roku Pismo Okólne nr 46/2012/2013 Dziekana Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej z dnia 09 maja 2013 roku w sprawie: powołania Komisji Egzaminacyjnych do przeprowadzenia egzaminu dyplomowego

INFORMACJA. Wójta Gminy Borowa z dnia 14 sierpnia 2015 r.

INFORMACJA. Wójta Gminy Borowa z dnia 14 sierpnia 2015 r. INFORMACJA Wójta Gminy Borowa z dnia 14 sierpnia 2015 r. Na podstawie ust. 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 30 kwietnia 2003 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów