IX AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY
- Zdzisław Kwiecień
1 IX AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Soter JAXA- 1. MAŁACHOWSKI zł Kanał w Gandawie, 1928 tempera, Estymacja Kwota osiągnięta zł Stanisław KAMOCKI Pieśń wieczorna Alfons KARPIŃSKI Portret aktorki Konstancji Bednarzewskiej, 1929 Roman BRATKOWSKI Morze Wojciech KOSSAK Napad wilków Jerzy KOSSAK Biwak żołnierzy napoleońskich w lesie zimą, 1943 Stanisław KAMOCKI Pod Gubałówką Stanisław KACZOR- BATOWSKI Pejzaż z Cannero, zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł Wojciech KOSSAK Strzelec motyw z Olszynki Grochowskiej, zł zł 1
2 1912 olej, deska 10. Teodor AXENTOWICZ Noc pastel, zł zł 11. Stanisław WYSPIAŃSKI Śpiący Staś, ok kredka, zł Jan STANISŁAWSKI Zakole Dniepru Aleksander MROCZKOWSKI Motyw z Huculszczyzny Aleksander MROCZKOWSKI Potok w górskiej dolinie akwarela,, tektura Wiktor KORECKI Zima Stefan FILIPKIEWICZ Góry zimą akwarela, tektura Stanisław ŻURAWSKI Hania naklejony na tekturę Adam SETKOWICZ Kulig akwarela, tektura zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł 2
3 Wlastimil HOFMAN Pożegnanie, 1960 olej, płyta Mieczysław FILIPKIEWICZ Zimowy poranek w Zakopanem akwarela, gwasz, tektura Wiktor ZIN Zabudowa pastel, Bolesław SZAŃKOWSKI Akt pastel, Tytus CZYŻEWSKI Dama w kapeluszu, 1927 akwarela, zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł Jerzy NOWOSIELSKI Hierarchowie, 1952 akwarela, Jerzy NOWOSIELSKI Projekt witraża akwarela, Magdalena ABAKANOWICZ Kompozycja Franciszek STAROWIEYSKI Akt, 1988 pastel, Franciszek STAROWIEYSKI Ewa Starowieyska gwasz, ołówek, zł zł zł zł praca wycofana zł zł
4 Magdalena ABAKANOWICZ Z cyklu: Oblicza 5, 2004 gwasz, tusz chiński lawowany, Tadeusz BRZOZOWSKI Kamerdyner, 1982 tusz, akwarela, Jan PAMUŁA Forma abstrakcyjna, 1970 Stanisław RODZIŃSKI Przyjaciele w podróży Edward DWURNIK Plan miasta, 1974 Władysław JACKIEWICZ Obraz XXXIX, 1990 akryl, płótno zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł Alfred LENICA Taniec II, 1967 Ryszard WINIARSKI 12-th game 7x7, 1999 akryl, płótno Henryk STAŻEWSKI AS 4, 1985 akryl, drewno, płyta Jochen RÖDER Texturale, 2006 akryl, płyta zł zł zł zł zł sprzedaż warunkowa zł
5 Gerard Jürgen BLUM- KWIATKOWSKI Struktura z kwadratów, 1992 akryl, płyta MDF Jan BERDYSZAK Kompozycja z kołami podwójnymi, 1962 Wanda GOŁKOWSKA Tablica wykreślona 1, 1968 relief, masa cementowa, akryl, płyta pilśniowa Jadwiga MAZIARSKA Forma abstrakcyjna Kajetan SOSNOWSKI Abstrakcja Józef ROBAKOWSKI Abstrakcja geometryczna offset Jadwiga MAZIARSKA Kompozycja, 1978 gwasz, zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł 46. Erna ROSENSTEIN Abstrakcja z różem zł zł Erna ROSENSTEIN Abstrakcja z turkusem, 1963 akwarela, gwasz, Sam HAVADTOY Let There Be Love, zł zł zł
6 technika własna, akryl, płyta Sam HAVADTOY Myszka Miki, 2013 sitodruk, technika mieszana, Tomasz BARAN Bez tytułu, 2009 akryl, płótno Jerzy GROCHOCKI...w hołdzie Cezanne owi, 2012 konstrukcja drewniana, akryl, płótno na sklejce Chris BAKER Czerwony punkt płótno Igor MITORAJ Perseusz brąz patynowany, podstawa kamienna Gerard Jürgen BLUM- KWIATKOWSKI Instalacja, lata 70. XX metal Igor MITORAJ Twarz, 1977 stop srebra patynowany, drewniany postument Shalom Tomas NEUMAN Series 4, 2012 akryl, sklejka, znalezione przedmioty Shalom Tomas NEUMAN Steve, 2015 akryl, płyta, znalezione przedmioty zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł 6
7 Jan SAUDEK Dziewczyna w wianku fotografia Jan SAUDEK Marie akryl, płótno naklejone na tekturę Jaremi PICZ Epicentrum D zł zł zł zł zł 61. Zbigniew GOSTOMSKI Drzwi, zł Magdalena STARSKA Jabłko, zł zł 63. Wojciech SIUDMAK Nierealne pojawienie się Muzy 64. Wojciech SIUDMAK Spotkanie, 2012 ołówek, zł zł zł zł 65. Salvador DALÍ Z cyklu: Witraże, 1974 Dżungla ludzka, Jeździec (Zwycięstwo człowieka pierwotnego) bawełniany Arches zł zł 66. Salvador DALÍ Z cyklu: Boska komedia, Czyściec, Pieśń XII drzeworyt barwny, bawełniany BFK Rives zł zł 7
8 Pablo PICASSO Kobieta Henri de TOULOUSE- LAUTREC W cyrku Jan LEBENSTEIN Suzanne, zł zł zł zł zł
Bardziej szczegółowo7 700 zł 9 000-11 000 7 700
Bardziej szczegółowoI Aukcja Dzieł Sztuki
1. Karol Wierusz-Kowalski (1869-1953) Odwrót spod Moskwy olej/płótno, 66 x 93 cm sygn. l.d. 'Karol Wierusz-Kowalski' CENA 36 000 zł 2. Karol Wierusz-Kowalski (1869-1953) Zaprzęg na drodze olej/płótno,
Bardziej szczegółowoOferta sprzedaży z dnia
Bardziej szczegółowoPLASTYCY LUBLIN. JAN ZIEMSKI KOMPOZYCJA II (alej)
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK r. ÂÂ
PONIEDZIAŁEK 04.03.2019 r. ÂÂ 7.00 + Stanisława (k), Andrzej, Lucyna 7.00 + Wanda Ziółkiewicz w dniu urodzin 8.00 + Mieczysława (k) Borowska - 4 Msza św. Gregoriańska 8.00 + Stanisława (k) i Zenon Rzepeccy
Bardziej szczegółowoII AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO
II AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO 28 LUTEGO 2015 KRAKÓW, RADISSON BLU HOTEL, UL. STRASZEWSKIEGO 17 II AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO KRAKÓW, RADISSON BLU HOTEL, UL. STRASZEWSKIEGO 17
Bardziej szczegółowoPrzedsiębiorstwo Usług Geodezyjno Projektowych GEOMIAR Sp. z O.O JAROSŁAW ul. KOŚCIUSZKI 35
- Rozporządzenia Ministra Rozwoju Regionalnego i Budownictwa z dnia 29 marca 2001 r w sprawie ewidencji gruntów BESKO w dniu 14.11.2014 o godz. 14 30 odbędzie się na gruncie ustalenie granic działki nr:
Bardziej szczegółowoBALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIE
Bardziej szczegółowo203 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
203 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Sala aukcyjna Rynku Sztuki Łódź, ul. Wschodnia 69 (róg Narutowicza, I piętro) sobota, 27 kwietnia 2019 r., godz.12:00 Regulamin Domu Aukcyjnego Rynek Sztuki Sp. z o.o. I. Warunki
Bardziej szczegółowoLista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile
Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile KRYSTYNA S. KRYSTYNA C. EDWARD F. KAROLINA C. WOJCIECH T. JANINA F. FRANCISZKA G. HENRYK H. MIROSŁAW W. JULI BARBARA H. CELINA Ł. STANISŁAW K. HELENA S.
Bardziej szczegółowoKOLEKCJA OBRAZÓW MODERN ART
KOLEKCJA OBRAZÓW MODERN ART MARZENA ABLEWSKA-LECH - WYSTAWY I KOLEKCJE W POLSCE I ZA GRANICĄ, GALERIE M.IN. SAATCHI ART ODWRÓĆ SIĘ OŁÓWEK,, SANGWINA PAPIER 35 X 50 CM NIE 2011 TAK 650 PLN EMIL ADAMOWICZ
Bardziej szczegółowoBurmistrz Tyczyna podaje do publicznej wiadomości:
Burmistrz Tyczyna podaje do publicznej wiadomości: 1.Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, którym w 2009 roku udzielono pomocy publicznej
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ w GRYBOWIE z dnia 21 czerwca 2011 r. o zarejestrowanych kandydatach na członków Rad Sołeckich
OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ w GRYBOWIE z dnia 21 czerwca 2011 r. o zarejestrowanych kandydatach na członków Rad Sołeckich Działając na podstawie 19 ust. 5 Statutu Sołectwa Gminna Komisja Wyborcza
Bardziej szczegółowoTabela nr 9: wyroki, jakie zapadły w stosunku do oskarżonych o zbrodnie nazistowskie w pow. kutnowskim.
17 Malinowska Maria 18 Herter Emil 19 Drews Rudolf 20 Krajewski Roman 21 Maas Edmund 22 Kłódczyński Antoni Razem 0 1 2 0 0 5 14 Powyższa tabela ilustruje strukturę procesów i kar w stosunku do osób oskarżonych
Bardziej szczegółowoO twórczości Maneta. Analiza reprodukcji.
Rozkład materiału zajęć artystycznych, plastycznych w kl III Gimnazjum 1 godzina tygodniowo opracowała: Grażyna Blecharczyk. Nr l. Temat Podstawa programowa Główne środki artystyczne Kryteria ocen 1. Inicjał
Bardziej szczegółowoXI AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 5 KWIETNIA 2018 SHERATON GRAND KRAKÓW, UL. POWIŚLE 7
XI AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 5 KWIETNIA 2018 SHERATON GRAND KRAKÓW, UL. POWIŚLE 7 I Podziękowania dla Mecenasa Kultury Karoliny i Piotra Kuśnierz XI AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ Sheraton
Bardziej szczegółowoAUKCJA 117 2CZERWCA2012 R. Kraków
AUKCJA 117 2CZERWCA2012 R. Kraków Wydawca: DESA sp. z o.o. ISSN 1429-6098 Dyrektor Domu Aukcyjnego: Jerzy Majewski Opracowanie katalogu: Krzysztof Konieczny, Anna Kozakiewicz, Jadwiga Oczko-Kozłowska,
Bardziej szczegółowoZabytki RYTRO. Spichlerz k. domu nr 14 drewniany, pocz. XX w. Dom nr 42 drewniany, tynkowany 1926 r. wł. Jan Olszowski.
Wtorek, 29 grudnia 2015 Zabytki RYTRO Spichlerz k. domu nr 14 drewniany, pocz. XX w. Dom nr 42 drewniany, tynkowany 1926 r. wł. Jan Olszowski. Dom nr 108 drewniany, lata dwudzieste XX w. wł. Andrzej Padula.
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU I z dnia 24 października 2018 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego
OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU I z dnia 24 października 2018 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego gm. Twardogóra [WYCIĄG] Na podstawie art. 168 1 ustawy
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK r.
PONIEDZIAŁEK 08.04.2019 r. 7.oo + Stanisław Ustupski 7.oo Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę dla Elżbiety i Henryka w 47 rocz. ślubu 8.oo + Leszek Janicki int. od Fordońskiego
Bardziej szczegółowoSpis autorów biorących udział w wystawie Konkursowej Przedwiośnie 34/2011
Spis autorów biorących udział w wystawie Konkursowej Przedwiośnie 34/2011 1. Kornel Arciszewski. Pamięci Bruegl a. Drewno, 90x70x20 2. Marcin Jarosław Białek Remix/kompozycja modułowa X4/III. Collage,
Bardziej szczegółowoOGŁOSZENIE. Nowa Sarzyna (obwód głosowania nr 2)
OGŁOSZENIE Gminna Komisja Wyborcza w Nowej Sarzynie ogłasza wyniki w wyborach Sołtysów i Rad Sołeckich, Przewodniczących Osiedli oraz Zarządów Osiedli, przeprowadzonych w dniu 17 kwietnia 2011 r. Nowa
Bardziej szczegółowoAUKCJA 24 PAŹDZIERNIKA 2018 godzina 19:00 ul. Emilii Plater 10, Warszawa
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI AUKCJA 24 PAŹDZIERNIKA 2018 godzina 19:00 ul. Emilii Plater 10, 00-669 Warszawa WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA 5 24 PAŹDZIERNIKA 2018 godziny otwarcia: poniedziałek piątek 12:00 18:00 w soboty
Bardziej szczegółowoAlbum prac projektu. Akademia Plastyczna
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK r. NMP Matki Kościoła
PONIEDZIAŁEK 18.02.2019 r. 7.oo + Irena Znajmiecka 18 Msza św. Gregoriańska 7.oo Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Miłosierdzie za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w pewnej intencji
Bardziej szczegółowoWyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego
Wyciąg OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Lublinie z dnia 21 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks
Bardziej szczegółowoSamorząd Gminy Kłecko od 1990r.
Samorząd Gminy Kłecko od 1990r. Kadencja 1990-1994 BURMISTRZ od czerwca 1990r. - Jan Borkowicz Z/C Burmistrza od 1990 - Henryk Pieniowski - 31 marca 1991r. odwołany ze stanowiska, od października 1994r.
Bardziej szczegółowoRok 2011 na polskich aukcjach - podsumowanie
PONIEDZIAŁEK 05.11.2018 r. 7.oo + Kazimierz Dzięcioł - 12 Msza św. Gregoriańska 7.oo + Jadwiga Kaźmierczak 5 Msza św. Gregoriańska 8.oo Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośba o dalszą Bożą opiekę
Bardziej szczegółowoSPRAWOZDANIE O UDZIELONEJ POMOCY PUBLICZNEJ W ROLNICTWIE LUB RYBOŁÓWSTWIE, INNEJ NIŻ POMOC DE MINIMIS
SPRAWOZDANIE O UDZIELONEJ POMOCY PUBLICZNEJ W ROLNICTWIE LUB RYBOŁÓWSTWIE, INNEJ NIŻ POMOC DE MINIMIS I. Nazwa podmiotu udzielającego Wójt Gminy Tymbark II. NIP podmiotu udzielającego 737-13-62-818 III.
Bardziej szczegółowoURZĄD GMINY W BESTWINIE Bestwina ul. Krakowska 111 Tel. (032) ; fax. (032) ;
URZĄD GMINY W BESTWINIE 43-512 Bestwina ul. Krakowska 111 Tel. (032) 215 77 00 ; fax. (032) 215 77 12 ; e-mail: info@bestwina.pl Wstępna lista osób zakwalifikowanych do Kompleksowego programu zmierzającego
Bardziej szczegółowoZBIORCZE WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH W GMINIE PORĄBKA 21 listopada 2010 r.
ZBIORCZE WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH W GMINIE PORĄBKA 21 listopada 2010 r. RADA GMINY -------------------------- Okręg Nr 1 BUJAKÓW (liczba głosów) Lista nr 5 PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1. KUŹMA Marzena Jadwiga
PONIEDZIAŁEK 06.05.2019 r. 7.oo O dary Ducha św. podczas egzaminów maturalnych dla Adriana 7.oo + Józefa (k), Józef Pawlaczyk, Józefa (k) Słaboszewska 8.oo + Halina Antecka, córka Ilona 8.oo + Rodzice:
Bardziej szczegółowoARCHITEKCI POLSCY DLA JAPONII
Katalog prac - Aukcja, Galeria, Warszawa ul. Foksal 2, dn. 08.06.. 001 BARBARA BIELECKA SZKIC ŚWIĄTYNI W LICHENIU 1 TECHNIKA MIESZANA 002 BARBARA BIELECKA SZKIC ŚWIĄTYNI W LICHENIU 2 TECHNIKA MIESZANA
Bardziej szczegółowoIV AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO 15 PAŹDZIERNIKA 2015 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7
IV AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO 15 PAŹDZIERNIKA 2015 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 IV AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 15 PAŹDZIERNIKA 2015
Bardziej szczegółowoGŁOGÓWECKI STRZELEC A.D. 2018
WYNIKI FINAŁU GŁOGÓWECKI STRZELEC A.D. 2018 26.05.2018 Miejsce Nazwisko Bractwo Punkty I MIŚ JERZY B.K. MIASTA RYBNIK 9 II ŚLĄSKI MARCIN 6 III PIECH MARCIN K.B.S. W PSZCZYNIE 5 IV KAREL MICHAŁ B.S. W GŁOGÓWKU
Bardziej szczegółowoGmina Zawoja Lista podstawowa
Bardziej szczegółowoVII AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 27 PAŹDZIERNIKA 2016 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7
VII AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ 27 PAŹDZIERNIKA 2016 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 1 Podziękowania dla Mecenasa Kultury kancelarii JWP Kancelaria Adwokacka Wilk Majkowska Spółka Komandytowa
Bardziej szczegółowoRząd Polski. 1. prezydent Bronisław Komorowski<br> 2. premier Donald Tusk<br> 3. Waldemar Pawlak<br> 4. Elżbieta Bieokowska<br> 5.
Rząd Polski 1. prezydent Bronisław Komorowski 2. premier Donald Tusk 3. Waldemar Pawlak 4. Elżbieta Bieokowska 5. Michał Boni 6. Jolanta Fedak 7. Adam Giersz 8. Cezary Grabarczyk
Bardziej szczegółowodzieł sztuki i antyków
200 aukcja dzieł sztuki i antyków sztuka dawna sztuka współczesna rzemiosło artystyczne 18 grudnia 2013 r. o godzinie 18 00 w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex ul. Karowa 31, Warszawa Wystawa przedaukcyjna
Bardziej szczegółowoPROTOKÓŁ GŁOSOWANIA W OBWODZIE
WYBORY DO RADY POWIATU Kod terytorialny gminy 2 4 1 3 0 8 Nr obwodu głosowania * * * 6 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Technikum Leśne, Brynek, ul. Park nr 5 Gmina Tworóg Powiat tarnogórski
Bardziej szczegółowoWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 25 MAJ WYNIKI. STRZĘPEK Renata. DZIUBIŃSKI Jan
Lista nr 1 - Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro GOLBA Mieczysław Józef KUROWSKA Maria Stanisława ZIOBRO Kazimierz Bronisław SIEMBIDA Wiesław DZIUBIŃSKI Jan STRZĘPEK Renata URUSKI Piotr Marcin SZCZEPAŃSKA
Bardziej szczegółowoWarszawa, dnia 28 maja 2013 r. Poz. 465 P O S T A N O W I E N I E PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. z dnia 7 marca 2013 r. o nadaniu odznaczeń
MONITOR POLSKI DZIENNIK URZĘDOWY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 28 maja 2013 r. Poz. 465 Rej. 84/2013 P O S T A N O W I E N I E PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 7 marca 2013 r. o nadaniu
Bardziej szczegółowoO B W I E S Z C Z E N I E. Gminnej Komisji Wyborczej w Solinie z/s w Polańczyku z dnia 19 kwietnia 2015 r.
O B W I E S Z C Z E N I E Gminnej Komisji Wyborczej w Solinie z/s w Polańczyku z dnia 19 kwietnia 2015 r. o wynikach wyborów Sołtysów i Członków Rad Sołeckich w Gminie Solina Na podstawie 26 ust. 5 uchwał
Bardziej szczegółowoWystawa wszystkich uczestników, którzy brali udział w Warsztatach Sztuki w roku szkolnym 2016/17. W II semestrze tematem przewodnim była abstrakcja.
Wystawa wszystkich uczestników, którzy brali udział w Warsztatach Sztuki w roku szkolnym 2016/17. W II semestrze tematem przewodnim była abstrakcja. Rozpoczęliśmy od Salvadora Dali, Rene Magritta, Maxa
Bardziej szczegółowoV AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO 19 GRUDNIA 2015 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7
V AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO 19 GRUDNIA 2015 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 V AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 19 GRUDNIA 2015 sobota, godz.
Bardziej szczegółowoAdamski Andrzej i Zofia: Antoni, Józefa, Maria, Józef Adamski Franciszek i Katarzyna: Józef, Jan, Zofia Adamski Jan i Anna Adamski Józef i Zofia:
Adamski Andrzej i Zofia: Antoni, Józefa, Maria, Józef Adamski Franciszek i Katarzyna: Józef, Jan, Zofia Adamski Jan i Anna Adamski Józef i Zofia: Stanisław Adamski Józef Adamski Ludwik i Anastazja: Zofia,
Bardziej szczegółowoWYDZIAŁ ARTYSTYCZNY. Limit. Kierunek/specjalność
Kierunek/specjalność w zakresie sztuki muzycznej Kierunek otrzymał akredytację Państwowej Komisji Akredytacyjnej. Forma i poziom studiów WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY Limit Kryterium zakres kwalifikacji 24 Dla kandydatów
Bardziej szczegółowoFOTOGRAFII 13.00-14.00 PRZERWA
10 listopada / piątek / KATOWICE / godz. 17.00 / Otwarcie wystaw: Antoni Kreis WIEŻE Marek Locher CISZA MIEJSC PRZESZŁYCH I-III Oraz prezentacja multimedialna MOTYWY ŚLĄSKA / GALERIA SZYB WILSON, Ul. Oswobodzenia
Bardziej szczegółowoKOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY. Zakończenie sezonu strzeleckiego Okręgu Śląskiego ZKBS RP z broni sportowej małokalibrowej
KURKOWE BRACTWO STRZELECKIE W PSZCZYNIE ul. Katowicka 79 43-200 Pszczyna www.kurkowe.pl KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY z Zawodów Strzeleckich z dnia 06 października 2018 roku Zakończenie sezonu strzeleckiego
Bardziej szczegółowoOkręg 1. KWW Tomasz Kiliński Jacek Cichański KWW Nasze Miasto Nowa Ruda. Cyman KWW Rozwój i Partnerstwo Krystyna Górska.
Okręg 1 KW Prawo i Sprawiedliwość Alfred Stanisław Balawajder KWW Tomasz Kiliński Jacek Cichański Andrzej Cyman Krystyna Górska KW Platforma Obywatelska Józef Teofil Stanisław Marian Kochniarczyk Kołacki
Bardziej szczegółowoGR RÓŻAŃCOWA I - LEŚNIÓWKA
GR RÓŻAŃCOWA I - LEŚNIÓWKA ND - 28 VIII SZYMBARA JAN, GODZISZ MARCIN PN-29 VIII JANIK ZBIGNIEW W-30 VIII MICHALCZYK EUGENIUSZ, MICHALCZYK MIROSŁAW ŚR -31 VIII KURCAB TERESA CZ- 1 IX PAWŁOWSKI TADEUSZ,
Bardziej szczegółowoZbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO