SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z E40FP-3Z-6

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z E40FP-3Z-6"

Transkrypt

1 89601 SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z E40FP-3Z-6 GASKET USZCZELKA 1-4 Z E40FP-3Z-18 GASKET USZCZELKA 1-5 Z E40FP-3Z-5 GASKET PODKŁADKA 1-6 Z E40FP-3Z-12 BACK CRANKCASE OSŁONA TYLNA PRZEKŁADNI 1-7 Z Z Z Z E40FP-3Z.2 MUFFLER TŁUMIK 1-11 Z GB70-85 BOLT M6X35 ŚRUBA 1-12 Z GB SCREW M5X12 ŚRUBA 1-13 Z E40FP-3Z-8 COVER OSŁONA CYLINDRA 1-14 Z GB818-8S SCREW M5X10 ŚRUBA 1-15 Z E40FP-3Z-14 FRONT CRANKCASE OSŁONA PRZEDNIA PRZEKŁADNI 1-16 Z E40FP-3Z-13 GASKET USZCZELKA 1-17 Z GB BEARING C202 ŁOŻYSKO KULKOWE 1-18 Z E40FP-3Z-11 SEAL USZCZELKA 1-19 Z Z GB70-85 BOLT M5X30 ŚRUBA 1-21 Z Z GB70-85 BOLT M6X30 ŚRUBA 1-23 Z E40FP-3Z.3-2 PISTON TŁOK 1-24 Z E40FP-3Z.3-5 PISTON RING PIERŚCIEŃ TŁOKA 1-25 Z E40FP-3Z.3-3 PISTON PIN TRZPIEŃ TŁOKA 1-26 Z E40FP-3Z.3-4 PING PIERŚCIEŃ ZABEZPIECZAJĄCY 1-27 Z E40FP-3Z.3-2 BEARING ŁOŻYSKO 1-28 Z E40FP-3Z.3-6 WASHER PODKŁADKA 1-29 Z E40FP-3Z.3.1 CRANKSHAFT KORBOWÓD 1-30 Z Z E40FP-3Z-16 NUT NAKRĘTKA 1-32 Z GB WASHER PODKŁADKA 1-33 Z GB HV WASHER PODKŁADKA

2 1-34 Z E40FP-3Z.3-1 KEY KLUCZ 1-35 Z ROTOR WIRNIK 1-36 Z COLL CEWKA 1-37 Z CLIL 1-38 Z E40FP-3Z-21 CAP ZŁĄCZE ŚWIECY ZAPŁONOWEJ 1-39 Z E40FP-3Z-22 SPRING SPRĘŻYNA 1-40 Z E40FP-3Z-20 GROMMET PRZELOTKA 1-41 Z CABLE PRZEWODY 1-42 Z J PLUG ŚWIECA ZAPŁONOWA 1-43 Z GB ST-2X16-C-H SCREW WKRĘT 1-44 Z GB SCREW M4X16 ŚRUBA 1-45 Z E40FP-3Z-9 CAP POKRYWA 1-46 Z E40FP-3Z.4-9 ROPE LINKA 1-47 Z GB67-84 SCREW M5X12 ŚRUBA 1-48 Z E40FP-3Z.4-4 WASHER PODKŁADKA 1-49 Z E40FP-3Z.4-5 GUIDE SLICE PROWADNICA 1-50 Z GB WASHER PODKŁADKA 1-51 Z E40FP-3Z.4-8 START WHEEL KOŁO ZAMACHOWE 1-52 Z E40FP-3Z.4-6 PULLER SZPULA 1-53 Z E40FP-3Z.4-7 SPRING SPRĘŻYNA 1-54 Z GB SCREW M5X20 ŚRUBA 1-55 Z E40FP-3Z.4-1 CASE OBUDOWA STARTERA 1-56 Z E40FP-3Z-17 LABEL ETYKIETA 1-57 Z Z E40FP-3Z.4-2 HANDLE UCHWYT LINKI STARTOWEJ 1-59 Z E40FP-3Z-19 RATCHET GRZECHOTKA 1-60 Z Z E40FP-3Z-4 GASKET USZCZELKA 1-62 Z E40FP-3Z-3 INSULATOR IZOLATOR 1-63 Z E40FP-3Z-2 PIPE RURA 1-64 Z GB SCREW M5X25 ŚRUBA 1-65 Z Z Z Z Z Z Z BODY OBUDOWA GAŹNIKA 1-72 Z CAP POKRYWA 1-73 Z BOLT ŚRUBA 1-74 Z NUT NAKRĘTKA 1-75 Z PISTON TŁOKA GAŹNIKA 1-76 Z SPRING SPRĘŻYNA 1-77 Z RING PIERŚCIEŃ 1-78 Z NEEDLE TRZPIEŃ IGŁOWY 1-79 Z CLIP PIERŚCIEŃ USTALAJĄCY 1-80 Z PIPE PRZEWÓD PALIWOWY 1-81 Z JET DYSZA 1-82 Z FLOAT CHAMBER KOMORA PŁYWAKOWA 1-83 Z GASKET USZCZELKA 1-84 Z SCREW M4X12 ŚRUBA 1-85 Z GB FLOAT PŁYWAK 1-86 Z HINGE ZAWIAS 1-87 Z PIN TRZPIEŃ 1-88 Z VALVE ZAWÓR 1-89 Z BAND CIĘGNO 1-90 Z BOLT ŚRUBA 1-91 Z NUT NAKRĘTKA

3 1-92 Z PACKING USZCZELKA 1-93 Z SWITCH ŁĄCZNIK 1-94 Z BOLT ŚRUBA 1-95 Z PACKING USZCZELKA Z896012A STARTER Z896011A GAŹNIK SER. NO. LP. RYS. PART NO. PART NAME NAZWA 3-1 Z EB NELON CLIP NYLONOWA NAKŁADKA 3-2 Z GB6170 M6 NUT NAKRĘTKA 3-3 Z GB96 6 WASHER PODKŁADKA 3-4 Z GB859 5 WASHER PODKŁADKA 3-5 Z WF-3.11 BACK MAT MATA TŁUMIĄCA 3-6 Z EB FRAME STELAŻ 3-7 Z EB LOOP PĘTLA 3-8 Z GB396 M6 NUT NAKRĘTKA 3-9 Z WF-2.6A.5 BELT ASSEM ZESPÓŁ PASA 3-10 Z GB947 M6X12 SCREW ŚRUBA 3-11 Z BG91 1.5X12 PIN TRZPIEŃ 3-12 Z WF-3-12 PULLING ROD CIĘGNO 3-13 Z GB6170 M5 NUT NAKRĘTKA 3-14 Z WF-3-15 CONNECTOR ŁĄCZNIK 3-15 Z WF-3.3 DUST LEVER DŹWIGNIA 3-16 Z WF-3-4 GRADUATOR PODZIAŁKA 3-17 Z WF3-5 HANDLE UCHWYT 3-18 Z GB818 M5X12 SCREW ŚRUBA 3-19 Z E40F WORKBAG POKROWIEC 3-20 Z WF-3.4 THROTTLE ROD DŹWIGNIA PRZEPUSTNICY 3-21 Z WF-3.2 WUPPORT FRAME RAMA WSPORNIKA 3-22 Z GB818 M5X12 SCREW ŚRUBA 3-23 Z WF-3-16 PLATE PŁYTKA 3-24 Z Z WF INSURANCE GHAIN ŁAŃCUSZEK ZABEZPIECZAJĄCY 3-26 Z GB4625 S=4 S=5 SPANNER KLUCZ 3-27 Z X10 14X17 SPANNER KLUCZ

4 3-28 Z SCREWDRIVE WKRĘTKA 3-29 Z WF DISASSEMBLY PRZYRZĄD DO DEMONTAŻU 3-30 Z WF SPANNER KLUCZ 3-31 Z WF THROTTL ROPE LINKA PRZEPUSTNICY 3-32 Z WF-3-13 IMPELLER WIRNIK POMPY 3-33 Z WF-3.5 RUBBER PILLAR KOLUMNA GUMOWA 3-34 Z WF-3-14 NET COVER POKRYWA SIATKOWA 3-35 Z GB845 ST4.2X10 SCREW WKRĘT 3-36 Z WF-3-8 LID POKRYWA 3-37 Z WF-3.10 RUBBER PILLAR KOLUMNA GUMOWA 3-38 Z GB818 M5X16 SCREW ŚRUBA 3-39 Z EB LOWER SUPPORT WSPORNIK DOLNY 3-40 Z WF-3-18 CONNECTION WASHER PODKŁADKA ŁĄCZNIKA 3-41 Z WF-3.9 BELT FRAME STELAŻ PASA 3-42 Z WF-3-7 PIPE PRZEWÓD RUROWY 3-43 Z WF-3-9 SEALNG WASHER USZCZELKA 3-44 Z WF PIN TRZPIEŃ 3-45 Z WF-3-22 ROCKET SHAFT DŹWIGNIA ZAWORÓW 3-46 Z GB X2.4 SEALING WASHER USZCZELKA 3-47 Z GB129 B6X55 PIN TRZPIEŃ 3-48 Z GB896 9 RING PIERŚCIEŃ 3-49 Z WF-3.1 SHUTTER CASE OBUDOWA MECHANIZMU ŻALUZJI 3-50 Z GB29 M6X40 SCREW ŚRUBA 3-51 Z GB5783 M6X35 BOLT ŚRUBA 3-52 Z WF-3-23 FUEL TANK SUPPORT WSPORNIK ZBIORNIKA PALIWA 3-53 Z WF-3-21 PLUG WTYK 3-54 Z WF CHEMICAL TANK ZBIORNIK CHEMIKALIÓW 3-55 Z BG896 9 RING PIERŚCIEŃ 3-56 Z WF SUPPORT ARM RAMIE WSPORNIKA 3-57 Z WF SLIDEPLATE PŁYTKA BOCZNA 3-58 Z WF RUBBER RLATE PŁYTAK GUMOWA 3-59 Z WF FILTER NET ASSEM(NOT USE IN-3A) ZESPÓŁ FILTRA SIATKOWEGO 3-60 Z WF LID(NOT USE IN-3A) POKRYWA 3-61 Z WF FILTER NET(NOT USE IN-3A) FILTR SIATKOWY 3-62 Z WF LID(NOT USE IN-3A) POKRYWA 3-63 Z WF FUEL TANK LID ASSEN (NOT USE IN-3A) ZESPÓŁ POKRYWY ZBIORNIKA PALIWA 3-64 Z WF-3.16 FUEL TANK ASSEN (NOT USE IN-3A) ZESPÓŁ ZBIORNIKA PALIWA 3-65 Z WF LID POKRYWA 3-66 Z WF AIRVALVE ZAWÓR ODPOWIETRZAJĄCY 3-67 Z WF ASEALING WASHER USZCZELKA 3-68 Z SG79 TUBEΦ8X1.5X500 PRZEWÓD RUROWY 3-69 Z WF FUEL TANK(NOT USE IN-3A) ZBIORNIK PALIWA 3-70 Z WF FILTER NET TERNET ASSEM ZESPÓŁ FILTRA SIATKOWEGO 3-71 Z WF-3-11 SIGN PLATEPOLLAR ETYKIETA 3-72 Z GB96 5 WASHER PODKŁADKA 3-73 Z GB818 M5X35 SCREW ŚRUBA 3-74 Z WF-3-3 CLIP PIERŚCIEŃ 3-75 Z SG79 FUEL TUBE (NOT USE IN-3A) PRZEWÓD PALIWOWY 3-76 Z WF-3-2 NUT NAKRĘTKA 3-77 Z WF-3-10 SCREW ŚRUBA 3-78 Z GB X3.1 SEALING WASHER USZCZELKA 3-79 Z WF-3-6 BENT PIPE KOLANKO 3-80 Z WF SEALING WASHER USZCZELKA 3-81 Z WF MISTONG PLATE POKRYWA 3-82 Z WF-3.14 VOLUTE CASE OBUDOWA WIRNIKA POMPY 3-83 Z GB818 M5X30 SCREW ŚRUBA 3-84 Z GB818 M5X25 SCREW ŚRUBA 3-85 Z WF-3-19 PROTECTION OSŁONA

5 3-86 Z WF-3.13 VOLUTE CASE OSŁONA WIRNIKA POMPY 3-87 Z GB96 8 WASHER PODKŁADKA 3-88 Z GB6170 M8 NUT NAKRĘTKA 3-89 Z GB5783 M8X45 BOLT ŚRUBA 3-90 Z GB818 M6X25 SCREW ŚRUBA 3-91 Z WF-3-1 CLAMPING PLATE OBEJMA ZBIORNIKA CHEMIKALIÓW 3-92 Z WF3.7-2 DUSTIING PLATE PŁYTKA ZBIORNIKA 3-93 Z WF TUBE PRZEWÓD RUROWY 3-94 Z WF-2.6A.1-2 PLATE FILTR 3-95 Z WF-3-24 SIGN ETYKIETA 3-96 Z WF CONNECT PIPE (NOT USE IN-3A) ŁĄCZNIK PRZEWODÓW RUROWYCH 3-97 Z WF SEALING WASER (NOT USE IN-3A) USZCZELKA 3-98 Z WF LID (NOT USE IN-3A) POKRYWA 3-99 Z WF CONNECT PIPE (NOT USE IN-3A) ŁĄCZNIK PRZEWODÓW RUROWYCH Z WF CLIP PIERŚCIEŃ ZACISKOWY Z SG79 Φ10X1.5X830 PLASTIC TUBE PRZEWÓD RUROWY Z WF COOK COMPONENT ZAWÓR Z GB97.15 WASHER PODKŁADKA Z WF LONG BENT PLPE RURA WYGIĘTA Z WF CONNECT PIPE RURA PROSTA Z WF GUIDE PIPE ŁĄCZNIK RUROWY Z WF CLIP ASSEM ZESPÓŁ PIERŚCIENIA ZACISKOWEGO Z WF SCERW ŚRUBA Z WF STOPPER STOPER Z WF THICK WASHER PODKŁADKA Z WF-3.19.S-1 2 CLIP PIERŚCIEŃ PODWÓJNY Z WF HOSE RURA ELESTYCZNA Z WF CLIP PIERŚCIEŃ ZACISKOWY Z WF CLIP ASSEM ZESPÓŁ PIERŚCIENIA ZACISKOWEGO Z WF CONNECTOR ASSEM ZESPÓŁ ŁĄCZNIKA Z WF CONNECTOR ŁĄCZNIK Z GB X3.1 SEALING WASHER USZCZELKA Z WF PIPE RURA PROSTA Z GB818 M5X12 SCREW ŚRUBA Z WF CLAMP OBEJMA Z GB951 3X16 WOOD SCREW WKRĘT Z WF NOZZLE PIECE OSŁONA DYSZY Z WF NOZZLE PIECE OBUDOWA DYSZY Z WF NOZLE DYSZA Z WF LID POKRYWA Z WF SEALING WASHER USZCZELKA Z WF SHOT PIPE UCHWYT DYSZY Z GB X2.4 SEALING WASHER PODKŁADKA Z WF CRADUATOR ZAWÓR DOZUJĄCY Z WF NOZZLE ASSEM ZESPÓŁ DYSZY Z GB29.2 M6X16 SCREW ŚRUBA Z E40FP-3Z.6-4 INSIDE CONER(NOT USE IN-3A) POKRYWA WEWNĘTRZNA Z E40FP-3Z.6-5 IRON COVER(NOT USE IN-3A) OSŁONA FILTRA Z E40FP-3Z.6-2 FILTER NET(NOT USE IN-3A) FILTRA SIATKOWY Z E40FP-3Z.6-1 OVTSIDE OVER(NOT USE IN-3A) OSŁONA ZEWNĘTRZNA Z E40FP-3Z.6-3 CLIP COVER (NOT USE IN-3A) PIERŚCIEŃ OSŁONY Z E40FP-3Z.6 AIR CLEANER (NOT USE IN-3A) FILTR POWIETRZA Z E40F-3A T2 AIR CLEANER (NOT USE IN-3) FILTR POWIETRZA Z E40F-3A T2-1 AIR CLEANER BOOY(NOT USE IN-3) OBUDOWA FILTRU POWIETRZA Z E36F.16-2 FILTER NET (NOT USE IN-3) FILTR SIATKOWY Z E40F-3A T2-2 AIR PLATE (NOT USE IN-3) PŁYTKA FILTRU POWIETRZA Z E40F-3A.3-5 LABEL (NOT USE IN-3) ETYKIETA Z WF-2.6A.1-1 TANK (NOT USE IN-3) ZBIORNIK CHEMIKALIÓW

6 3-144 Z GB6170 M5 NUT NAKRĘTKA Z GB859 5 WASHER PODKŁADKA Z GB WASHER PODKŁADKA Z BG415-7 TUBE SPRING(NOT USE IN-3) PRZEWÓD ELASTYCZNY Z BG415-6 FUEL TUBE (NOT USE IN-3) PRZEWÓD PALIWOWY Z GB818 M5X16 SCREW ŚRUBA Z WF FUEL TANK (NOT USE IN-3) ZBIORNIK PALIWA Z BC SEALING WASHER(NOT USE IN-3) USZCZELKA Z BC FILTER NET ASSEM(NOT USE IN-3) ZESPÓŁ POKRYWY ZBIORNIKA PALIWA Z BG FUEL TANK LID (NOT USE IN-3) POKRYWA ZBIORNIKA PALIWA Z BG FUEL TANK LID(NOT USE IN-3) POKRYWA ZBIORNIKA PALIWA Z BG PLASTICLID (NOT USE IN-3) USZCZELKA Z BG FILTER NET(NOT USE IN-3) FILTR Z BG INSIDE LID (NOT USE IN-3) POKRYWA WEWNĘTRZNA Z WF SUPPORT FRAME (NOT USE IN-3) RAMA WSPORNIKA Z WF FUEL TANK (NOT USE IN-3) ZBIORNIKA PALIWA Z WF BUTTON ASSEM ZESPÓŁ POKRĘTŁA Z WF CLAMP OBEJMA Z WF HANDLE UCHWYT Z GB M6X30 SCREW ŚRUBA Z WF HANDLE UCHWYT Z WF-3A.1-2 WASHER(NOT USE IN-3) PODKŁADKA Z WF-3A.1-1 CONNECTOR LID(NOT USE IN-3) POKRYWA ŁĄCZNIKA Z WF-3A.1-3 CONNECTOR LID (NOT USE IN-3) POKRYWA ŁĄCZNIKA 3-137, Z A 1E40FP-3Z.6 + 1E40F-3A T2 AIR CLEANER ASSEMBLY FILTR POWIETRZA

1E40FP-3Z LIST OF ENGINE PARTS OF ATTACHED FIG.1(Ⅰ)

1E40FP-3Z LIST OF ENGINE PARTS OF ATTACHED FIG.1(Ⅰ) YT-85140 1E40FP-3Z LIST OF ENGINE PARTS OF ATTACHED FIG.1(Ⅰ) NO INDEKS PART NO PART NAME NAZWA 1 ZY85140001 GB/9074.4 SCREW ASSEM M4X25 ŚRUBA 2 ZY85140002 1E40F-3A.T2-1 OUTSIDE COVER OSŁONA ZEWNĘTRZNA

Bardziej szczegółowo

Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z FUEL CAP RETAINER UCHWYT

Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z FUEL CAP RETAINER UCHWYT 79722 Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z7972201 FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z7972202 PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z7972203 FUEL CAP RETAINER UCHWYT POKRYWY WLEWU PALIWA 4 Z7972204 SCREW M5X12 ŚRUBA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SUPPORT RING STATOR FOR 50HZ/220V,110V/220V BOLT & WASHER ASS'Y

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SUPPORT RING STATOR FOR 50HZ/220V,110V/220V BOLT & WASHER ASS'Y 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 3885438103 SUPPORT RING 2 3905166508 STATOR FOR 50HZ/220V,110V/220V 3 0011406250 BOLT & WASHER ASS'Y 4 3905400101 REAR COVER 5 3885500113 END COVER 7 0110060010

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa LABEL G2400R 50HZ-220V BOLEC END COVER BOLT & WASHER ASS'Y

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa LABEL G2400R 50HZ-220V BOLEC END COVER BOLT & WASHER ASS'Y 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 3885938708 LABEL G2400R 50HZ-220V 2 0110060010 BOLEC 3 3885500113 END COVER 4 0011406250 BOLT & WASHER ASS'Y 5 3885400101 REAR COVER COMPLETE 6 3885165908 STATOR

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SUPPORT RING STATOR 50HZ-110V,220V,110/220V BOLT & WASHER ASS'Y

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SUPPORT RING STATOR 50HZ-110V,220V,110/220V BOLT & WASHER ASS'Y 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 3885438103 SUPPORT RING 2 3895166208 STATOR 50HZ-110V,220V,110/220V 3 0011406250 BOLT & WASHER ASS'Y 4 3885400101 REAR COVER COMPLETE 5 3885500113 END COVER 6 3895939008

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000 katalogowy 1 6908502400 TULEJA CIĘGNA do EVH2000 2 0630039751 LINKA BOWDENA do EVH2000 3 0140049770 (zam. 911128-8) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX2500 4 0660000371 WŁĄCZNIK KPL. do EVH2000 5 6906507500 PŁYTKA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000 1 katalogowy części Nazwa 1 6908502400 TULEJA CIĘGNA do EVH2000 2 0630039751 LINKA BOWDENA do EVH2000 3 0140049770 (zam. 911128-8) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX2500 4 0660000371 WŁĄCZNIK KPL. do EVH2000 5

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy Numer Nazwa części

Numer katalogowy Numer Nazwa części 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7 OSŁONA SPIRALNA 2 do

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 893509-7 CAUTION LABEL 2 451601-1 SPACER 24 3 141238-9 WAŁ do EX2650LH 5 911233-1 ŚRUBA 6 141008-6 SHAFT PIPE B COMPLETE 7 266034-5 ŚRUBA 4X16 4304 8 452840-6 RELEASE

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO.

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO. 1 katalogowy części Nazwa 1 412144-8 KOLANKO do EB7650T 2 213645-7 O RING 93 4 803W17-8 5 805X41-3 6 801D19-4 SERIAL NO. LABEL 7 803T61-7 8 454893-1 OSŁONA SPIRALNA PRZEDNIA do EB7650T 10 922343-9 11 240152-7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42 1 katalogowy części Nazwa 1 168712-2 BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH 2 962201-7 RETAINING RING (INT) R-42 3 211387-7 ŁOŻYSKO KULKOWE 6004LLU do EM4351UH 4 961090-7 PIERŚCIEŃ WR-20 do EM4351UH MS4300.4U 5 318849-7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252 1 katalogowy części Nazwa 2 266326-2 (zam. 265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953 3 188656-0 DŹWIGNIA do EBH252 4 638705-8 LEAD UNIT 5 451081-1 UCHWYT KABLA do EBH253 6 452005-0 CORRUGATE TUBE

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 2 452800-8 ZŁĄCZKA WĘŻYKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 4 168396-6 WYDECH do DCS230T 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA PRZEWODU do EK7651H 6 422074-5 WĘŻYK

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SWORZEŃ do EA GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA ŚRUBA M5x20 do EA3600 1 katalogowy części Nazwa 3 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 4 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 5 266856-3 ŚRUBA M5x20 do EA3600 6 326339-6 SWORZEŃ do EA3600 9 454506-4 GNIAZDO SPRĘŻYNY do EA3600 10 266856-3

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T ZBIORNIK PALIWA KPL WKŁADKA do EK7651H 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 421875-8 PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY do DCS230T 26 140775-0 ZBIORNIK PALIWA KPL. 27 424583-0 WKŁADKA do EK7651H 3 422083-4 WĘŻYK 3-190 do EK7651H 7 424101-4 PRZELOTKA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 145 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 146 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 147 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 140 181245250 (zam. 181245251)

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA do HTS6000/HT POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 26 304073162 OSŁONA do HTS6000/HT2960 28 300064407 27 302700322 POMPKA ZASYSAJĄCA do HTS6000/HT2960 31 303500465 SPRZĘGŁO do HTS6000/HT2960 30 300031626 PODKŁADKA do HTS6000/HT2960 21 300018326 ŚRUBA do

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" SPRĘŻYNA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/ PŁYTA UCHWYTU DOLMAR SPRĘŻYNA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 5 038114270 ZBIORNIK PALIWA do PS6400/7300/7900 7 038114031 PŁYTA UCHWYTU "DOLMAR" 11 038117050 SPRĘŻYNA 8 038117020 DŹWIGNIA WYCHWYTNIKA; 0829-7 9 038117030 PRZEGUB

Bardziej szczegółowo

Model LS0815FL SLIDE COMPOUND MITER SAW 216MM

Model LS0815FL SLIDE COMPOUND MITER SAW 216MM Strona 1 / 3 Strona 2 / 3 Strona 3 / 3 Strona 1 / 7 001 JM23500132 BUFFER PAD 4 003 JM23100016 PODKŁADKA 4 do LS1018L 4 004 JM23500008 CROSS HEAD SCREW M4X10 4 005 JM23500009 PIVOT SHAFT 1 006 JM23510001

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SZTYFT do 7104L SZTYFT do 7104L PIN TENSION SPRING 22

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SZTYFT do 7104L SZTYFT do 7104L PIN TENSION SPRING 22 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 951172-3 SZTYFT do 7104L 2 951172-3 SZTYFT do 7104L 3 256414-3 PIN 16-29 4 231743-5 TENSION SPRING 22 5 256621-8 PIN 16 6 256415-1 PIN 16-29 7 273008-9 GRIP COVER

Bardziej szczegółowo

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS520 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 195114172 2 195117050 POKRYWA GÓRNA RĘKOJEŚCI do DCS3501/4301 3 913455164 ŚRUBA 4 195117030 DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301 5 195117020 POŚREDNIA DŹWIGNIA GAZU do DCS3501/4301

Bardziej szczegółowo

BEZ PINU Z PINEM BPW (Z PINEM)... BPW (BEZ PINU)

BEZ PINU Z PINEM BPW (Z PINEM)... BPW (BEZ PINU) ...... 30-34 35-39 Z PINEM BEZ PINU BPW TSB 3709/4309/43 B00 0 0 B00 B5 USZCZELNIENIE / INNER BOOT B50 POKRYWA PLASTIKOWA / PLASTIC CAP B5 TULEJA / BRONZE BUSH Ø4 x Ø37 x 73 mm B508 TULEJA / BRONZE BUSH

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/ SPRĘŻYNA do DCS230T 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 142 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 143 231975-4 SPRĘŻYNA do DCS230T 144 181245100 PRZEWÓD OLEJOWY KPL. do DCS-PS4600/5000 141 195245140 POKRYWA

Bardziej szczegółowo

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Model DCS431 SPALINOWA PILARKA ŁAŃCUCHOWA 1 / 10 2 / 10 3 / 10 4 / 10 5 / 10 6 / 10 7 / 10 8 / 10 9 / 10 10 / 10 1 / 6 Artykuł Nr katalogowy Opis Zamia Ilość N/O Opcjonalnie 1 Opcjonalnie 2 Uwaga 001 908005205 ŚRUBA TORX 4 002 001142012 KLAMRA

Bardziej szczegółowo

Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W

Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Strona 1 / 2 Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Strona 2 / 2 Strona 1 / 7 001 JM23300009 HEX BOLT M8X16 2 002 JM23300010 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder

Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder 1 Ilustracja A skrzynia korbowa, cylinder Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 4130 020 0205 1 Jednostka napędowa 1-15 1 4130 020 2105 1 Skrzynia korbowa 2-8 2 9503

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa. 1 DA ROZRUSZNIK do EM2600U. 2 DA KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA 1 DA00000379 ROZRUSZNIK do EM2600U 2 DA00000380 KOŁO PASOWE ROZRUSZNIKA do EM2600U 3 DA00000096 4 DA00000064 USZCZELKA OLEJOWA do EM2600 5 DA00000381 USZCZELKA WAŁU KORBOWEGO do EM2600U 6 DA00000382 7

Bardziej szczegółowo

Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych

Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych 45 Wykaz części zamiennych ręcznego wózka podnośnego KPZ 71-7 46 Pozycja Article Artikel Artykuł ilość Nr. Artykułu 1. Screw Schraube Śruba 2

Bardziej szczegółowo

Hestia Iron Parts book

Hestia Iron Parts book Hestia Iron Parts book Strima Sp. z o.o., Swadzim, ul. Poznańska 54, 62-080 Tarnowo Podgórne, Poland, +48 61 8 950 950, shop@strima.com Texi Hestia (1/6) No. Code / Kod Description Nazwa Buy / Kup 1 I001

Bardziej szczegółowo

HALDEX MODUL X-GEN

HALDEX MODUL X-GEN HALDEX... 07-...-5 MODUL X-GEN... 6-0 MODUL X-GEN... - H Klamra spinające zacisk H7 Klamry spinające mechanizm H8 Caliper Pad Retainer Repair Kit Komplet sprężyn H0 Caliper Mechanism Clamp Samoregulator

Bardziej szczegółowo

PARTS DESCRIPTION NO. NR SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z79755101 M5X20 SCREW ŚRUBA 2 Z79755102 SPRING WASHER 5 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA 3 Z79755103 FLAT

PARTS DESCRIPTION NO. NR SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z79755101 M5X20 SCREW ŚRUBA 2 Z79755102 SPRING WASHER 5 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA 3 Z79755103 FLAT PARTS DESCRIPTION NO. NR SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z79755101 M5X20 SCREW ŚRUBA 2 Z79755102 SPRING WASHER 5 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA 3 Z79755103 FLAT WASHER 5 PODKŁADKA 4 Z79755104 FUEL TANK HOLDING PLATE MOCOWANIE

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 265995-6 ŚRUBA 4x18 3 687054-0 PŁYTKA 4 662971-5 POWER SUPPLY CORD 1.0-6-1.56 5 682506-6 OSŁONA PRZEWODU ZASILAJĄCEGO 12-90

Bardziej szczegółowo

Podwozie. Części Deserter

Podwozie. Części Deserter Page 1 of 9 Części Deserter Dane Techniczne:? Pojemność silnika 110ccm? Długość 1960mm? Szerokość 1160 mm? Wysokość 990 mm? Liczba osi 2? Masa pojazdu 136 kg? Typ silnika 1 cylinder 4 suw? Max moc 7,8

Bardziej szczegółowo

MONOBLOC / BLOK. Price / Cena (PLN) POS. CODE DESCRIPTION / OPIS

MONOBLOC / BLOK. Price / Cena (PLN) POS. CODE DESCRIPTION / OPIS MONOBLOC / BLOK 001 13-00-0001 MONOBLOC / BLOK 1800,92 008 13-01-0008 FIRST STAGE TIE ROD / SZPILKA 1 ST 11,46 016 13-03-0016 THIRD STAGE TIE ROD / SZPILKA 3 ST 17,16 040 13-02-0040 SECOND STAGE TIE ROD

Bardziej szczegółowo

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 233948-3 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY do HR5211C 1 1,80 003 257280-1 PIERŚĆIEŃ

Bardziej szczegółowo

www. sc u b a t e c h. p l

www. sc u b a t e c h. p l www. sc u b a t e c h. p l I stopień R1 PRO / First stage R1 PRO LP. ITEM NO OPIS DESCRIPTION 1 1OAS568-1 12-02 O-RING O-RING 2 1C-01-007-07 ŚRUBA PRZYŁĄCZA DIN DIN RETAINER 3 10-AS568-012-02 O-RING ORING

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA SERWISOWA SERVICE MANUAL

INSTRUKCJA SERWISOWA SERVICE MANUAL Zelmer Market Sp. z o.o. 35-06 Rzeszów, CZERWIEC 202 ul. Hoffmanowej 9 JUNE 202 INSTRUKCJA SERWISOWA SERVICE MANUAL ODKURZACZ / VACUUM CLEANER TYP / TYPE 2700.0 SP, 2700.0 ST, 2750.0 SK, 2750.0 SP, 2750.0

Bardziej szczegółowo

Model 2704 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model 2704 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 122738-8 (MCA) OSŁONA BEZPIECZEŃSTWA do 1 C10 890408-4 CAUTION LABEL 1 D10 INC. 2-16 002 268135-5 SHOULDER

Bardziej szczegółowo

"Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu"

Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu "Części do agregatów prądotwórczych pakiet zawierający 469 poz. asort. wg oddzielnego wykazu" Lp. 1 Amortyzator tablicy 9320PL0740840 szt. 9 2 ZS PAB-3-4/400 2 Bęben sprzęgła 5342PL0302079 szt. 3 2 Piła

Bardziej szczegółowo

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4011C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 5 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 231984-3 SPRĘŻYNA 1 2,20 003 267272-2 PODKŁADKA 28 do HM0860C

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI DO MYJNI HYDRIM M2 G

KATALOG CZĘŚCI DO MYJNI HYDRIM M2 G KATALOG CZĘŚCI DO MYJNI HYDRIM M2 G4 22-04-2014 www.scican.autoklaw.pl NR SCICAN NAZWA WYGLĄD UWAGI 01 113843S Filtr komory (tacka) Coarse filter 01 113844S Drobno siatkowy filtr komory Fine filter 01

Bardziej szczegółowo

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model MLT100 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 JM27000001 ŚRUBA IMBUSOWA M10x35 do MLT100 4 002 JM27000002 PODKŁADKA 10 do MLT100 4 003 JM27000003 PODKŁADKA

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. Uwagi 1 Amortyzator szt. 3 2 PS Bęben rozrusznika szt PS Bęben sprzęgła szt. 1 Amortyzator szt. 3 2 PS-290 2 Bęben rozrusznika szt. 30 2 PS-290 3 Bęben sprzęgła szt. 17 2 PS-290 4 Cewka zapłonowa szt. 10 2 S-101 5 Cięgno szt. 35 2 PS-290 6 Cylinder szt. 2 2 PS-290 7 Cylinder szt.

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI DO AUTOKLAWÓW HYDRIM C

KATALOG CZĘŚCI DO AUTOKLAWÓW HYDRIM C KATALOG CZĘŚCI DO AUTOKLAWÓW HYDRIM C51 12-02-2013 www.scican.autoklaw.pl NR SCICAN NAZWA WYGLĄD UWAGI 01-109909S Wężyk pompy perystaltycznej Tube Dosing Pump 01-109795S Filtr Hepa HEPAFilter C51WD 01-111441S

Bardziej szczegółowo

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA Strona 1 / 2 Strona 2 / 2 Strona 1 / 10 001 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 002 265995-6 (MKC) ŚRUBA 4x18 2 003 687054-0 PŁYTKA 1 * 003-1 687149-9 STRAIN RELIEF O 1 004 662971-5 POWER SUPPLY

Bardziej szczegółowo

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY WYMIARY SERWISOWE ORAZ KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA STRONIE WWW.WOBIS.

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY WYMIARY SERWISOWE ORAZ KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA STRONIE WWW.WOBIS. SERWISOWE ORAZ KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA STRONIE /SERWIS SERWISOWE ORAZ KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA STRONIE /SERWIS 1 000001517802 GSK.SET CYL.HD.1D81 1 0,204 184,87 2 000001249322 GASK.S.CRANKC.60/90

Bardziej szczegółowo

000.274 Rolka dociskowa Ø 0.20 mm 24.55.168 000.437 Szczotka węglowa 24.55.165 001.427 Element zasilający 23.06.222 002.264 Zamiennik 002.254 002.264 Cieplarka 009.027 24.55.713 012.948 Smar Microlube

Bardziej szczegółowo

Katalog części / Spare parts list

Katalog części / Spare parts list SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia / Established in - MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 Lp. 1. KTO Rosomak CZĘŚĆ I Zestaw naprawczy uszczelnień do butli układu przeciwpożarowego "DEUGRA", komplet a w nim: j.m. Ilość kpl 30 1) Uszczelnienie F1 wykonane

Bardziej szczegółowo

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r.

WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia r. WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamiennych do samochodów Star 660 i 266 pozycja nr 2 przetargu z dnia 20.01.2012 r. Skład pakietu oraz żródło pochodzenia jego elementów Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43

SPECYFIKACJA TŚM DO STAR poz. 43 SPECYFIKACJA TŚM DO STAR 660 - poz. 43 Lp. Nazwa jm. Ilość 1 Analizator rozcieńczania oleju ARD 2 szt 1 2 Docierarka ręczna do zaworów szt 1 3 Drążek zewnętrzny do pomiaru zbieżności kół szt 2 4 Dymomierz

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

Shaft, Exhaust Rocker Arm - Assembly. Shaft, Intake Rocker Arm - Assembly

Shaft, Exhaust Rocker Arm - Assembly. Shaft, Intake Rocker Arm - Assembly Załącznik nr 6 do SIWZ Wykaz części zamiennych oferowanych przez Wykonawcę 1. Silnik Wykaz części zamiennych sporządzono w oparciu o katalog firmy Waukesha (Form 6246 wyd. 1991 r.) oraz Bill Of Materials

Bardziej szczegółowo

51 Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 16, Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 1, Kranik spustowy wody -

51 Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 16, Kranik spustowy - Star 660, S X szt. 1, Kranik spustowy wody - WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do pakietu: Części zamienne do samochodu STAR 660 - pakiet zawierający 244 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu), w tym m.in.: chłodnice wody, mechanizmy różnicowe, pompy

Bardziej szczegółowo

*Original and brand new parts for M50,M400

*Original and brand new parts for M50,M400 *Original and brand new parts for M50,M400 Numer katalogowy / Nazwa/Description L.p. Code number Ilość / Q'ty 1. Zawieszenie - suspension 1M. 01.36.1 7,00 2. Podpora łożyska - bearing support 1M.01.46

Bardziej szczegółowo

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej.

adres zamawiającego, adres odbiorcy, symbol i nazwę maszyny, numer fabryczny i rok produkcji, nazwę i numer katalogowy części zamiennej. 1. Informacje ogólne Części zamienne do przenośnika pneumatycznego T 480 można zamówić bezpośrednio u producenta wyrobu, którym jest: Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o. o. ul. Tytoniowa

Bardziej szczegółowo

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALOG SILNIKA KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Dobre Miasto 2006 Biuro Handlu i Marketingu Wykaz tablic katalogowych Lp. Nazwa tablicy Nr tablicy 1 Blok cylindrowy 1 2 Układ sterowania silnika 2 3 Wał korbowy

Bardziej szczegółowo

typ modelu: MCA16 Kod handlowy: 39806

typ modelu: MCA16 Kod handlowy: 39806 typ modelu: MCA16 Kod handlowy: 39806 Informacje Główne Przewodnik Dokumentacji Technicznej ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI Tłumaczenie instrukcji oryginalnej EB 650 SPALINOWA PLECAKOWA

INSTRUKCJA OBSŁUGI Tłumaczenie instrukcji oryginalnej EB 650 SPALINOWA PLECAKOWA DMUCHAWA INSTRUKCJA OBSŁUGI Tłumaczenie instrukcji oryginalnej EB 650 SPALINOWA PLECAKOWA Dystrybutor w Polsce i Centralny Serwis Biuro Handlowo- Usługowe A.Krysiak 62-081 Baranowo, ul. Rolna 6 tel.061

Bardziej szczegółowo

OGAR 202. left front turnlight B0

OGAR 202. left front turnlight B0 OGAR 0 00-B-0C0 Kierunkowskazy przednie left front turnlight 0--0B0 GB.-000 A--0000 F0000S 000000DB00 00--0C0 0--0A0 0-C-0000 Żarówka Żarówka Żarówka Lampa przednia Licznik Wspornik licznika turnlight

Bardziej szczegółowo

OGAR 202. left front turnlight B0 turnlight cover 3. Kierunkowskazy przednie. bulb R10W headlight cover. Żarówka

OGAR 202. left front turnlight B0 turnlight cover 3. Kierunkowskazy przednie. bulb R10W headlight cover. Żarówka OGAR 0 00-B-0C0 Kierunkowskazy przednie left front turnlight 0--0B0 turnlight cover Żarówka bulb R0W headlight cover GB.-000 A--0000 F0000S Żarówka front light bulb(f) 000000DB00 00--0C0 Żarówka position

Bardziej szczegółowo

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, 2017 Spis treści 1. Wiadomości wstępne 5 1.1. Dane identyfikacyjne samochodu 5 1.2. Dane techniczne samochodu

Bardziej szczegółowo

Ilustracja A Jednostka napędowa 021

Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 1 Ilustracja A Jednostka napędowa 021 Znak Nr. Kod artykulu Ilość Opis 1 1123 020 1219 1 Cylinder z tłokiem śred. 40 mm (1) USA 4-8, 14 2 1123 020 1218 1 Cylinder z

Bardziej szczegółowo

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 3 Komplet remontowy główny UD-2 kpl Zestaw ZRB-0,5/S-101M kpl Zestaw ZRB-1/S-101M kpl.

Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 3 Komplet remontowy główny UD-2 kpl Zestaw ZRB-0,5/S-101M kpl Zestaw ZRB-1/S-101M kpl. Lp. Wyszczególnienie Jm. Ilość Kat. 1 Komplet remontowy średni na 10 napraw silnika UD-2 kpl. 5 3 2 Komplet remontowy bieżący silnika UD-2 kpl. 2 3 3 Komplet remontowy gówny UD-2 kpl. 2 3 4 Komplet remontowy

Bardziej szczegółowo

Katalog części / Spare parts list

Katalog części / Spare parts list SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 98 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +8 8-0- fax +8 8-0- e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość

Strona 1. Indeks materiałowy. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu części zamienne i materiały pakiet zawierający 284 poz. asort. pozycja nr 61 z przetargu z dnia 09.06.2016 r. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Indeks materiałowy

Bardziej szczegółowo

Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, Spis treści

Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, Spis treści Skutery : chińskie, tajwańskie i koreańskie : silniki 50, 100, 125, 150 i 200 cm 3 / Phil Mather. Warszawa, 2010 Spis treści Wstęp 8 Podziękowania 9 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części

Bardziej szczegółowo

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi

Strona 1. Lp. Wyszczegółnienie Jm Ilość Id AMW Nr fabr. Uwagi WYKAZ rzeczy ruchomych włączonych do zestawu Techniczne środki materiałowe (TŚM) do samochodu STAR 660 pakiet zawierający 266 poz. asort. pozycja nr 3 z przetargu z dnia 23.01.2015 r. Lp. Wyszczegółnienie

Bardziej szczegółowo

www. sc u b a t e c h. p l

www. sc u b a t e c h. p l www. sc u b a t e c h. p l I stopień R 1 PRO/ First stage R1 PRO SYMBOL I STOPIEŃ R 1 PRO R 1 PRO PISTON REGULATOR 1022 O-RING AS 112-90NUR / 1 O-RING AS 112-90NUR 1023 ŚRUBA ŁĄCZĄCA / 2 CONNECT SCREW

Bardziej szczegółowo

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR3541FC MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286269-2 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HM 1 002 450592-3 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR 1 003 231984-3 SPRĘŻYNA 1 004 331823-8 PIERŚCIEŃ UCHWYTU do HR3540/41FC 1 005 310257-8

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/

KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ KATALOG CZĘŚCI GAMMA/ WERSJA STANDARD 6 SEKCJI/ W katalogu na rysunkach przedstawiono kolejność montażu i demontażu poszczególnych siewnika. W celu ustalenia numeru poszukiwanej należy odczytać numer tej

Bardziej szczegółowo

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna Podziękowania 8 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych 9 Bezpieczeństwo przede wszystkim! 10 Sprawdzenie skutera przed jazdą 11 Sprawdzanie poziomu oleju silniki dwusuwowe 11 Sprawdzanie

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA SERWISOWA

INSTRUKCJA SERWISOWA 35-06 Rzeszów lipiec 2008 ul. Hoffmanowej 9 INSTRUKCJA SERWISOWA ODKURZACZ TYP 323.0 EK, 323.0 EF i 323.5 EF Wydanie. PARAMETRY TECHNICZNE Parametry Typ 323.0 EK Typ 323.0 EF Typ 323.5 EF Napięcie znamionowe

Bardziej szczegółowo

GŁOWICA KOSZĄCA / MOWING HEAD KW 140-1,40 m / 4' 7''

GŁOWICA KOSZĄCA / MOWING HEAD KW 140-1,40 m / 4' 7'' SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 5 5- Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 94 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +4 5 4-70- fax +4 5 4-70-4 e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com

Bardziej szczegółowo

COMMON-RAIL - ZAWÓR, PRZEKŁADKA, NAKRĘTKA str. 71 COMMON-RAIL - PODKŁADKA TERMICZNA str. 71 COMMON-RAIL - ZESTAWY ROZPYLACZ I ZAWÓR str.

COMMON-RAIL - ZAWÓR, PRZEKŁADKA, NAKRĘTKA str. 71 COMMON-RAIL - PODKŁADKA TERMICZNA str. 71 COMMON-RAIL - ZESTAWY ROZPYLACZ I ZAWÓR str. COMMON-RAIL - ZAWÓR, PRZEKŁADKA, NAKRĘTKA str. 7 COMMON-RAIL - PODKŁADKA TERMICZNA str. 7 COMMON-RAIL - ZESTAWY ROZPYLACZ I ZAWÓR str. 7 EUI - CZĘŚCI ZAMIENNE od str. 7 do str. 76 EUI - ZESTAWY USZCZELEK

Bardziej szczegółowo

"Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)"

Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) "Części do wózków transportowych i podnośników widłowych pakiet zawierający 473 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu)" Lp. 1 Bezpiecznik szklany 5x20 5920PL1450372 szt. 15 2 2 Bezpiecznik szklany szybki

Bardziej szczegółowo

E331 Części Wrocław DYN E331DYN DYN KLAMKA SZYBY HANDLE GLASS N273 E331 Części Wrocław INDN11211H E331INDN11211H IND ŻARÓWKA H7 24V 70W

E331 Części Wrocław DYN E331DYN DYN KLAMKA SZYBY HANDLE GLASS N273 E331 Części Wrocław INDN11211H E331INDN11211H IND ŻARÓWKA H7 24V 70W E331 Części Wrocław DYN929959 E331DYN929959 DYN KLAMKA SZYBY HANDLE GLASS N273 E331 Części Wrocław INDN11211H E331INDN11211H IND ŻARÓWKA H7 24V 70W BULB H7 24V 70W N274 E331 Części Wrocław AVD04230065

Bardziej szczegółowo

Górny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.746 Dolny prowadnik diamentowy Ø 0.05 mm - 24.04.766 002.264 Zamiennik 590002254 002.264 024.097 Mikroprzełącznik 24.55.715 025.726 Wąż pakowany po 10 m 24.55.431

Bardziej szczegółowo

EMULSION SPRAYER STRASSMAYR TS4000 TS6000 SPARE PARTS LIST

EMULSION SPRAYER STRASSMAYR TS4000 TS6000 SPARE PARTS LIST EMULSION SPRAYER STRASSMAYR TS4000 TS6000 SPARE PARTS LIST 1 00 Emulsion sprayer TS6000 - GENERAL VIEW 4 5 1 2 3 Sparepart 1 00.1 1 Komora silnika 2 00.2 1 Komora komputera 3 00.3 1 Belka spryskująca 4

Bardziej szczegółowo

KATALOG USZCZELEK DO CIĄGNIKÓW I SILNIKÓW PZL WOLA-HENSCHEL

KATALOG USZCZELEK DO CIĄGNIKÓW I SILNIKÓW PZL WOLA-HENSCHEL KATALOG USZCZELEK DO CIĄGNIKÓW I SILNIKÓW PZL WOLA-HENSCHEL Katalog uszczelek do ciągników i silników PZL Wola-Henschel. 1. Wykaz produkowanych uszczelek. 1.1. Uszczelki do ciągników. Lp. Nr rysunku Nr

Bardziej szczegółowo

Wykaz części i materiałów

Wykaz części i materiałów WOJEWÓDZKIE POGOTOWIE RATUNKOWE SP ZOZ W LUBLINIE 20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8, tel. (81) 533-77-90, fax. (81) 533-78-00 www.pogotowie.lublin.pl e-mail: sekretariat@pogotowie.lublin.pl Wykaz części

Bardziej szczegółowo

Hydrauliczny system podnoszenia szyb giętych LS-061 Lift up opening for linear glasses System LS LS-061/01

Hydrauliczny system podnoszenia szyb giętych LS-061 Lift up opening for linear glasses System LS LS-061/01 Hydrauliczny system podnoszenia szyb giętych LS-061 Lift up opening for linear glasses System 10.2014 01.2017 LS-061 LS-061/01 Zobacz str. LS-210/02 See sheet LS-210/02 150 95 62.5 822.5 R9 01 6 757.5

Bardziej szczegółowo

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r.

KATALOG. CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. KATALOG CZĘŚCI DO POMP DPA 2016 r. 1 1,0 9 1 Ciężarek regulatora 7 1 3 9-3 6 2 2 Ciężarek regulatora 9 1 1 0-9 7 3 7 1 3 9-6 1 5 4 7 1 3 9-6 1 5 A 5 7 1 3 9-6 1 5B 6

Bardziej szczegółowo

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów

Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Wydanie Nr 1, luty 2007 r. Dokumentacja techniczno ruchowa kompresorów Spis treści Typ kompresora Nr strony Pole Position 221 3 GV 34-24 PCM 3 6 B 2800 I/50 9 B 2800 B/100 12 B 3800 B/200 15 B 4900/200

Bardziej szczegółowo

ZAWÓR MIESZKOWY Z NAPĘDEM TYPU AUMA BELLOW VALVE WITH ACTUATOR TYPE AUMA

ZAWÓR MIESZKOWY Z NAPĘDEM TYPU AUMA BELLOW VALVE WITH ACTUATOR TYPE AUMA ZAWÓR MIESZKOWY Z NAPĘDEM TYPU AUMA BELLOW VALVE WITH ATUATOR TYPE AUMA materiał kadłuba body material A żeliwo szare grey cast iron ciśnienie nominalne nominal pressure bar średnica nominalna nominal

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630 1 katalogowy części Nazwa 1 286288-8 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2300 2 455393-4 POKRYWA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR2630 3 325813-1 PIERŚCIEŃ 21 do HR2300 4 346177-0 PODKŁADKA do HR2300 5 233916-6 SPRĘŻYNA

Bardziej szczegółowo

System z przesuwnym mechanizmem otwierania szyb giętych LS-150 Traverse opening for linear and curved glasses System LS

System z przesuwnym mechanizmem otwierania szyb giętych LS-150 Traverse opening for linear and curved glasses System LS System z przesuwnym mechanizmem otwierania szyb giętych LS-150 Traverse opening for linear and curved glasses System 09.2012 01.2017 LS-150 LS-150/01 z szybą pod kątem with angle glass System LS-150 System

Bardziej szczegółowo

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna...

SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna... Podajnik folii... Rama ruchoma... Rama obrotowa kompletna... Instalacja hydrauliczna... SPIS WYKAZÓW KATALOGOWYCH. Nr strony Rama dolna kompletna.... Podajnik folii.... Rama ruchoma... 6. Rama obrotowa kompletna... 8 5. Instalacja hydrauliczna... 6. * Przystawka do stawiania bel w pozycji

Bardziej szczegółowo

System podnoszenia szyb giętych i sferycznych. Lift up opening for linear and spherical glasses System LS-067

System podnoszenia szyb giętych i sferycznych. Lift up opening for linear and spherical glasses System LS-067 LS-07 Lift up opening for linear and spherical glasses System LS-07 System podnoszenia szyb giętych i sferycznych 0.2014 01.2017 LS-07/01 Str. LS-210/01 See sheet LS-210/01 180 99 Pokrywa Case cover LS-07.0272

Bardziej szczegółowo

Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD

Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD 07.2-190 Czyszczenie i regulacja gaźnika Stromberg 175CD Wartości nastawcze oraz diagnostyczne Iglicowy zawór komory pływakowej Uszczelka (oring) pod zaworek iglicowy Odchylenie pływaka (kulka wciśnięta)

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU MARBO E SPORT LISTA CZĘŚCI (PARTS LIST) (ASSEMBLY INSTRUCTION) MH-W102 NR CZĘŚCI (PART NO.) ILOŚĆ (QUANTITY) OPIS (DESCRIPTION)

INSTRUKCJA MONTAŻU MARBO E SPORT LISTA CZĘŚCI (PARTS LIST) (ASSEMBLY INSTRUCTION) MH-W102 NR CZĘŚCI (PART NO.) ILOŚĆ (QUANTITY) OPIS (DESCRIPTION) LISTA CZĘŚCI (PARTS LIST) NR CZĘŚCI (PART NO.) ILOŚĆ (QUANTITY) OPIS (DESCRIPTION) 1 ŚRUBA (HEX BOLT) x70 6 ŚRUBA (HEX BOLT) 0 3 ŚRUBA (CARRIAGE BOLT) 5 INSTRUKCJA MONTAŻU (ASSEMBLY INSTRUCTION) MH-W10

Bardziej szczegółowo

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o. o. 16-300 Augustów, ul. Tytoniowa 4 tel. 87 643-34-76 do 78 fax. 87 643-67-18 E-mail: pom@pom.com.pl; www.pom.com.pl T-449 T-449/1 KATALOG CZĘŚCI PL

Bardziej szczegółowo

Katalog części / Spare parts list

Katalog części / Spare parts list SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 98 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +8 8 66-70- fax +8 8 66-70- e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V

Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant IV. Silnik V V V V. Skrzynia biegów - mechaniczna V V V. Skrzynia biegów - automatyczna V V V Zespoły pojazdu Wariant I Wariant II Wariant III Wariant I Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

LS-082. System podnoszenia szyb pojedyńczych i zespolonych. Professional lift up opening for flat linear glasses System LS-082 02.

LS-082. System podnoszenia szyb pojedyńczych i zespolonych. Professional lift up opening for flat linear glasses System LS-082 02. LS-082 Professional lift up opening for flat linear glasses System LS-082 System podnoszenia szyb pojedyńczych i zespolonych 02.20 LS-082/01 0 600 (Max) 0 47 1000 1016 749 (Max) 785 16 47 8 8 50 Lw/Lt LS-082.0021

Bardziej szczegółowo