Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SUPPORT RING STATOR 50HZ-110V,220V,110/220V BOLT & WASHER ASS'Y

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SUPPORT RING STATOR 50HZ-110V,220V,110/220V BOLT & WASHER ASS'Y"

Transkrypt

1 1

2 Numer Numer katalogowy części Nazwa SUPPORT RING STATOR 50HZ-110V,220V,110/220V BOLT & WASHER ASS'Y REAR COVER COMPLETE END COVER LABEL G3500R,50HZ-220V BOLEC BUSHING CLAMP FLANGE NUT WASHER PODKŁADKA SPRĘŻYSTA do RBC420E BOLT TAPPING SCREW FRONT PROTECTOR ROTOR COMPLETE BALL BEARING 6203ZZ WASHER SPRING WASHER THROUGH BOLT BOLT & WASHER ASS'Y FRONT COVER 2

3 3

4 Numer Numer katalogowy części Nazwa PLUG COVER FUEL TANK CAP COMPLETE 25 X FUEL FILTER SCREW LEVEL GAUGE COMPLETE FLANGE BOLT FUEL TANK COMPLETE WASHER STOPPER PLATE COMPLETE RUBBER (TANK) LABEL (STARTING) LABEL (STOPPING) CAUTION LABEL FLANGE BOLT RUBBER (TANK) HOSE CLAMP RUBBER PIPE 11.5X17.5X HOSE CLAMP PIPE FRAME COMPLETE BOLT & WASHER ASS'Y SCREW & WASHER ASS'Y EARTH CORD FLANGE NUT ELEMENT GUMOWY PODSTAWY do G5500R FLANGE NUT 48 31C RUBBER MOUNT UNIT SIDE PLATE COMPLETE FLANGE BOLT M6X12L 4

5 5

6 Numer Numer katalogowy części Nazwa HOSE CLAMP 11D RUBBER PIPE (6DX12D) HOSE CLAMP 11D JOINT NUT O-RING FUEL STRAINER ASS'Y FILTER PACKING CUP FIBER PACKING BANJO FIBER PACKING BANJO BOLT CONTROL BOX ASS'Y GROMMET SPRING WASHER NUT FUSE HOLDER BEZPIECZNIK 10A do G2400/3500/5500R TERMINAL BOLT (RED) TERMINAL BOLT (BLACK) LABEL CONDENSER BRACKET SCREW & WASHER ASS'Y CONDENSER BRACKET SCREW & WASHER ASS'Y CONDENSER COMPLETE DIODE STACK ASS'Y SCREW & WASHER ASS'Y BREAKER (12A) CONTROL PANEL (A) ASS'Y TAPPING SCREW(M4X10MM) SCREW & WASHER ASS'Y WASHER SPRING WASHER NUT(M5) NUT(M5) LOCK WASHER SCREW NUT(M5) SPRING WASHER WASHER CONDENSER COMPLETE CONDENSER BRACKET SCREW & WASHER ASS'Y CONDENSER BRACKET WOLTOMIERZ do G2400/3500/5500R 6

7 GROMMET GROMMET NUT WASHER SPRING WASHER WING NUT AC RECEPTACLE F/GERMAN TYPE SCREW AC RECEPTACLE F/GERMAN TYPE SCREW 7

8 8

9 Numer Numer katalogowy części Nazwa FLANGE BOLT CYLINDER HEAD GASKET COMPLETE, HEAD VALVE GUIDE CRANK CASE COMPLETE OIL SEAL MUFFLER STUD CARBURETOR STUD FLANGE NUT PLUG GASKET DOWEL PIN BALL BEARING S-BB-6206C GASKET, BEARING COVER MAIN BEARING COVER COMPLETE H1 OIL GAUGE COMPLETE GASKET OIL SEAL BOLT AND WASHER ASS'Y GOVERNOR GEAR COMPLETE GOVERNOR SLEEVE GASKET, BREATHER PLATE BREATHER PLATE COMPLETE GASKET, TAPPET COVER TAPPET COVER COMPLETE FLANGE BOLT M6X1.0X14DX12L RUBBER PIPE (8DX11D) 9

10 10

11 Numer Numer katalogowy części Nazwa CLIP PISTON PIN NUT SPRING WASHER PISTON RING SET STANDARD H3 PISTON STANDARD CLIP CONNECTING ROD ASS'Y WOODRUFF KEY CRANK SHAFT COMPLETE SPACER T= CONNECTING ROD ASS'Y OIL SCRAPER ROD LOCK WASHER CONNECTING ROD BOLT 11

12 12

13 Numer Numer katalogowy części Nazwa MUFFLER COMPLETE FLANGE BOLT M6X1.0X14DX12L BOLEC MUFFLER BRACKET NUT SPRING RETAINER VALVE SPRING GASKET COMPLETE,EXHAUST BOLEC MUFFLER COVER COMPLETE EXHAUST VALVE INTAKE VALVE CAMSHAFT ASS'Y TAPPET GASKET, INSULATOR INSULATOR GASKET 2, INSULATOR GASKET,AIR CLEANER NUT AND WASHER ASS'Y BOLT & WASHER ASS'Y FILTR POWIETRZA G-3500R PODKŁADKA SPRĘŻYSTA do RBC420E NUT M AIR CLEANER ASS'Y 13

14 14

15 Numer Numer katalogowy części Nazwa FLANGE BOLT M6X1.0X14DX14L STOP PLATE SPRING WASHER SPEED CONTROL COMPLETE CONTROL SPRING PAN HEAD SCREW SPRĘŻYNA REGULATORA do G3500R SPRĘŻYNA do G3500R DŹWIGNIA do G3500R NUT M6X1.0X4.9H GOVERNOR LEVER COMPLETE BOLT & WASHER ASS'Y GOVERNOR SHAFT CLIP 15

16 16

17 Numer Numer katalogowy części Nazwa LABEL (MAKITA) FLANGE BOLT M6X1.0X14DX12L LABEL (STOP SWITCH) HEAD COVER CYLINDER BAFFLE FLANGE BOLT M6X1.0X14DX12L BLOWER HOUSING COMPLETE FLANGE BOLT M6X1.0X14DX12L BOLEC RECOIL STARTER ASS'Y SPRĘŻYNA G RETURN SPRING RATCHET RATCHET GUIDE SET SCREW STARTER PULLEY FLANGE BOLT M6X1.0X14DX14L FRICTION SPRING RATCHET RETURN SPRING SZPULA KPL ROPE STARTER KNOB 17

18 18

19 Numer Numer katalogowy części Nazwa SCREW ASS'Y THROTTLE VALVE SHAFT ASS'Y, THROTTLE PILOT JET SCREW CHOKE VALVE CHOKE LEVER RING RING CARBURETOR ASS'Y FLOAT PIN NEEDLE VALVE SPRING PILOT SCREW SCREW SPRING NOZZLE PIPE ASS'Y MAIN JET (#97.5) PACKING FLOAT ASS'Y FLOAT CHAMBER BODY WASHER BOLT 19

20 20

21 Numer Numer katalogowy części Nazwa TAPPING SCREW 4X SWITCH SET 120MM CLAMP FOR STOP BUTTON WIRE (4) COMPLETE BOLT & WASHER ASS'Y IGNITION COIL COMPLETE CLAMP SPARK PLUG CAP SPARK PLUG NGK BPR-6HS MAGNETO ASS'Y GROMMET 21

22 22

23 Numer Numer katalogowy części Nazwa WIRE 22 COMPLETE KS CZUJNIK OLEJU SCREW AND WASHER ASS'Y BRACKET COMPLETE BOLEC Z PODKŁADKĄ CLAMP COMPLETE CLAMP COMPLETE GASKET JOINT 23

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa LABEL G2400R 50HZ-220V BOLEC END COVER BOLT & WASHER ASS'Y

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa LABEL G2400R 50HZ-220V BOLEC END COVER BOLT & WASHER ASS'Y 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 3885938708 LABEL G2400R 50HZ-220V 2 0110060010 BOLEC 3 3885500113 END COVER 4 0011406250 BOLT & WASHER ASS'Y 5 3885400101 REAR COVER COMPLETE 6 3885165908 STATOR

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SUPPORT RING STATOR FOR 50HZ/220V,110V/220V BOLT & WASHER ASS'Y

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SUPPORT RING STATOR FOR 50HZ/220V,110V/220V BOLT & WASHER ASS'Y 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 3885438103 SUPPORT RING 2 3905166508 STATOR FOR 50HZ/220V,110V/220V 3 0011406250 BOLT & WASHER ASS'Y 4 3905400101 REAR COVER 5 3885500113 END COVER 7 0110060010

Bardziej szczegółowo

1E40FP-3Z LIST OF ENGINE PARTS OF ATTACHED FIG.1(Ⅰ)

1E40FP-3Z LIST OF ENGINE PARTS OF ATTACHED FIG.1(Ⅰ) YT-85140 1E40FP-3Z LIST OF ENGINE PARTS OF ATTACHED FIG.1(Ⅰ) NO INDEKS PART NO PART NAME NAZWA 1 ZY85140001 GB/9074.4 SCREW ASSEM M4X25 ŚRUBA 2 ZY85140002 1E40F-3A.T2-1 OUTSIDE COVER OSŁONA ZEWNĘTRZNA

Bardziej szczegółowo

Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z FUEL CAP RETAINER UCHWYT

Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z FUEL CAP RETAINER UCHWYT 79722 Part No. Nr SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z7972201 FUEL CAP POKRYWA WLEWU PALIWA 2 Z7972202 PACKING WASHER USZCZELKA 3 Z7972203 FUEL CAP RETAINER UCHWYT POKRYWY WLEWU PALIWA 4 Z7972204 SCREW M5X12 ŚRUBA

Bardziej szczegółowo

SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z E40FP-3Z-6

SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z E40FP-3Z-6 89601 SER. NO. LP. RYS. PART NO PART NAME NAZWA 1-1 Z8960101 1E40FP-3Z-7 CYLINDER CYLINDER 1-2 Z8960102 GB70-85 BOLT M5X20 ŚRUBA 1-3 Z8960103 1E40FP-3Z-6 GASKET USZCZELKA 1-4 Z8960104 1E40FP-3Z-18 GASKET

Bardziej szczegółowo

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY WYMIARY SERWISOWE ORAZ KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA STRONIE WWW.WOBIS.

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY WYMIARY SERWISOWE ORAZ KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA STRONIE WWW.WOBIS. SERWISOWE ORAZ KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA STRONIE /SERWIS SERWISOWE ORAZ KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA STRONIE /SERWIS 1 000001517802 GSK.SET CYL.HD.1D81 1 0,204 184,87 2 000001249322 GASK.S.CRANKC.60/90

Bardziej szczegółowo

Model LS0815FL SLIDE COMPOUND MITER SAW 216MM

Model LS0815FL SLIDE COMPOUND MITER SAW 216MM Strona 1 / 3 Strona 2 / 3 Strona 3 / 3 Strona 1 / 7 001 JM23500132 BUFFER PAD 4 003 JM23100016 PODKŁADKA 4 do LS1018L 4 004 JM23500008 CROSS HEAD SCREW M4X10 4 005 JM23500009 PIVOT SHAFT 1 006 JM23510001

Bardziej szczegółowo

Numer Numer katalogowy Nazwa części

Numer Numer katalogowy Nazwa części 1 katalogowy części Nazwa 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SZTYFT do 7104L SZTYFT do 7104L PIN TENSION SPRING 22

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa SZTYFT do 7104L SZTYFT do 7104L PIN TENSION SPRING 22 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 951172-3 SZTYFT do 7104L 2 951172-3 SZTYFT do 7104L 3 256414-3 PIN 16-29 4 231743-5 TENSION SPRING 22 5 256621-8 PIN 16 6 256415-1 PIN 16-29 7 273008-9 GRIP COVER

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy Numer Nazwa części

Numer katalogowy Numer Nazwa części 1 892460-8 CAUTION LABEL 2 892426-8 BHX2501 MODEL NO.LABEL 3 810450-9 CAUTION LABEL 4 273665-3 UCHWYT do BHX2500 5 638640-0 WŁĄCZNIK KPL. do BHX2500 6 638758-7 LEAD UNIT 7 450958-7 OSŁONA SPIRALNA 2 do

Bardziej szczegółowo

Shaft, Exhaust Rocker Arm - Assembly. Shaft, Intake Rocker Arm - Assembly

Shaft, Exhaust Rocker Arm - Assembly. Shaft, Intake Rocker Arm - Assembly Załącznik nr 6 do SIWZ Wykaz części zamiennych oferowanych przez Wykonawcę 1. Silnik Wykaz części zamiennych sporządzono w oparciu o katalog firmy Waukesha (Form 6246 wyd. 1991 r.) oraz Bill Of Materials

Bardziej szczegółowo

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY WYMIARY SERWISOWE ORAZ KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA STRONIE

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY WYMIARY SERWISOWE ORAZ KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA STRONIE SERWISOWE ORAZ KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA STRONIE /SERWIS SERWISOWE ORAZ KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA STRONIE /SERWIS SERWISOWE ORAZ KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH NA STRONIE /SERWIS 1 00339410 GASK.S.CYL.H.E71/75

Bardziej szczegółowo

MONOBLOC / BLOK. Price / Cena (PLN) POS. CODE DESCRIPTION / OPIS

MONOBLOC / BLOK. Price / Cena (PLN) POS. CODE DESCRIPTION / OPIS MONOBLOC / BLOK 001 13-00-0001 MONOBLOC / BLOK 1800,92 008 13-01-0008 FIRST STAGE TIE ROD / SZPILKA 1 ST 11,46 016 13-03-0016 THIRD STAGE TIE ROD / SZPILKA 3 ST 17,16 040 13-02-0040 SECOND STAGE TIE ROD

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000 katalogowy 1 6908502400 TULEJA CIĘGNA do EVH2000 2 0630039751 LINKA BOWDENA do EVH2000 3 0140049770 (zam. 911128-8) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX2500 4 0660000371 WŁĄCZNIK KPL. do EVH2000 5 6906507500 PŁYTKA

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa TULEJA CIĘGNA do EVH LINKA BOWDENA do EVH2000 1 katalogowy części Nazwa 1 6908502400 TULEJA CIĘGNA do EVH2000 2 0630039751 LINKA BOWDENA do EVH2000 3 0140049770 (zam. 911128-8) ŚRUBA M4x16 (W, SW) do BHX2500 4 0660000371 WŁĄCZNIK KPL. do EVH2000 5

Bardziej szczegółowo

typ modelu: MCA16 Kod handlowy: 39806

typ modelu: MCA16 Kod handlowy: 39806 typ modelu: MCA16 Kod handlowy: 39806 Informacje Główne Przewodnik Dokumentacji Technicznej ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bardziej szczegółowo

(SPIS TREŚCI) MECHANIZM RÓŻNICOWY PRZEDNIEJ OSI G400S03-1 KOŁA PRZEDNIE I TYLNE G490S01-3 RIM ONLY,TK

(SPIS TREŚCI) MECHANIZM RÓŻNICOWY PRZEDNIEJ OSI G400S03-1 KOŁA PRZEDNIE I TYLNE G490S01-3 RIM ONLY,TK KATALOG CZĘŚCI R60 (SPIS TREŚCI) GŁOWICA CYLINDRÓW Q6S0-4 53,60 UKŁAD ZAWORÓW QS0-3 53,60 POKRYWA GŁOWICY I WAŁEK ROZRZĄDU Q5S0-4 53,60 UKŁAD SSĄCO WYDECHOWY Q5S0-53,60 BLOK CYLINDROWY Q0S0-4 53,60 BLOK

Bardziej szczegółowo

Hestia Iron Parts book

Hestia Iron Parts book Hestia Iron Parts book Strima Sp. z o.o., Swadzim, ul. Poznańska 54, 62-080 Tarnowo Podgórne, Poland, +48 61 8 950 950, shop@strima.com Texi Hestia (1/6) No. Code / Kod Description Nazwa Buy / Kup 1 I001

Bardziej szczegółowo

BEZ PINU Z PINEM BPW (Z PINEM)... BPW (BEZ PINU)

BEZ PINU Z PINEM BPW (Z PINEM)... BPW (BEZ PINU) ...... 30-34 35-39 Z PINEM BEZ PINU BPW TSB 3709/4309/43 B00 0 0 B00 B5 USZCZELNIENIE / INNER BOOT B50 POKRYWA PLASTIKOWA / PLASTIC CAP B5 TULEJA / BRONZE BUSH Ø4 x Ø37 x 73 mm B508 TULEJA / BRONZE BUSH

Bardziej szczegółowo

HALDEX MODUL X-GEN

HALDEX MODUL X-GEN HALDEX... 07-...-5 MODUL X-GEN... 6-0 MODUL X-GEN... - H Klamra spinające zacisk H7 Klamry spinające mechanizm H8 Caliper Pad Retainer Repair Kit Komplet sprężyn H0 Caliper Mechanism Clamp Samoregulator

Bardziej szczegółowo

1+2. Rys. 1. Rys.1 Kierownica. Cena brutto za 1 sztukę* Ilość / skuter. Symbol Nr Nr części Nazwa Nazwa angielska HART

1+2. Rys. 1. Rys.1 Kierownica. Cena brutto za 1 sztukę* Ilość / skuter. Symbol Nr Nr części Nazwa Nazwa angielska HART Rys. 1 Rys.1 Kierownica Nr Nr części HART 1 40100BM0T001 139 488 Kierownica HANDLE JOINTING COMP. 1 74,12 zł 2 B01091004063 007 928 Śruba FLANGE BOLT 1 1,32 zł 3 B04171012563 007 929 Nakrętka U NUT 10X1.25MM

Bardziej szczegółowo

PARTS DESCRIPTION NO. NR SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z79755101 M5X20 SCREW ŚRUBA 2 Z79755102 SPRING WASHER 5 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA 3 Z79755103 FLAT

PARTS DESCRIPTION NO. NR SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z79755101 M5X20 SCREW ŚRUBA 2 Z79755102 SPRING WASHER 5 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA 3 Z79755103 FLAT PARTS DESCRIPTION NO. NR SAP DESCRIPTION NAZWA 1 Z79755101 M5X20 SCREW ŚRUBA 2 Z79755102 SPRING WASHER 5 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA 3 Z79755103 FLAT WASHER 5 PODKŁADKA 4 Z79755104 FUEL TANK HOLDING PLATE MOCOWANIE

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa CAUTION LABEL SPACER WAŁ do EX2650LH ŚRUBA 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 893509-7 CAUTION LABEL 2 451601-1 SPACER 24 3 141238-9 WAŁ do EX2650LH 5 911233-1 ŚRUBA 6 141008-6 SHAFT PIPE B COMPLETE 7 266034-5 ŚRUBA 4X16 4304 8 452840-6 RELEASE

Bardziej szczegółowo

LICZBA SZTUK OPIS. Lp. Nazwa Nr rysunku

LICZBA SZTUK OPIS. Lp. Nazwa Nr rysunku Rozwój 2014-2020 pt. ROZWÓJ INNOWACYJNEJ, UNIWERSALNEJ KONSTRUKCJI UKŁADÓW PRZENIESIENIA MOCY DO CIĄGNIKÓW ROLNICZYCH nr POIR.01.01.02-00-0086/15, w ramach umowy nr POIR.01.01.02-00- 0086/15-00 z dnia

Bardziej szczegółowo

IGNITION SPARK PLUG SPARK PLUG. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia SPARK PLUG SPARK PLUG. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia SPARK PLUG SPARK PLUG.

IGNITION SPARK PLUG SPARK PLUG. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia SPARK PLUG SPARK PLUG. Brak zdjęcia. Brak zdjęcia SPARK PLUG SPARK PLUG. Table of contents: IGNITION COOLING SYSTEM FUEL SYSTEM TIMING ENGINE PARTS STEERING HYDRAULIC & MAST ALTERNATORS & STARTERS CHASSIS FILTERS CONNECTORS CASTORS & WHEELS IGNITION SPARK PLUG SPARK PLUG Seria

Bardziej szczegółowo

E331 Części Wrocław DYN E331DYN DYN KLAMKA SZYBY HANDLE GLASS N273 E331 Części Wrocław INDN11211H E331INDN11211H IND ŻARÓWKA H7 24V 70W

E331 Części Wrocław DYN E331DYN DYN KLAMKA SZYBY HANDLE GLASS N273 E331 Części Wrocław INDN11211H E331INDN11211H IND ŻARÓWKA H7 24V 70W E331 Części Wrocław DYN929959 E331DYN929959 DYN KLAMKA SZYBY HANDLE GLASS N273 E331 Części Wrocław INDN11211H E331INDN11211H IND ŻARÓWKA H7 24V 70W BULB H7 24V 70W N274 E331 Części Wrocław AVD04230065

Bardziej szczegółowo

Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych

Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych Waga na wózku hydraulicznym ręcznym Wykaz części zamiennych 45 Wykaz części zamiennych ręcznego wózka podnośnego KPZ 71-7 46 Pozycja Article Artikel Artykuł ilość Nr. Artykułu 1. Screw Schraube Śruba 2

Bardziej szczegółowo

OGAR 202. left front turnlight B0

OGAR 202. left front turnlight B0 OGAR 0 00-B-0C0 Kierunkowskazy przednie left front turnlight 0--0B0 GB.-000 A--0000 F0000S 000000DB00 00--0C0 0--0A0 0-C-0000 Żarówka Żarówka Żarówka Lampa przednia Licznik Wspornik licznika turnlight

Bardziej szczegółowo

OGAR 202. left front turnlight B0 turnlight cover 3. Kierunkowskazy przednie. bulb R10W headlight cover. Żarówka

OGAR 202. left front turnlight B0 turnlight cover 3. Kierunkowskazy przednie. bulb R10W headlight cover. Żarówka OGAR 0 00-B-0C0 Kierunkowskazy przednie left front turnlight 0--0B0 turnlight cover Żarówka bulb R0W headlight cover GB.-000 A--0000 F0000S Żarówka front light bulb(f) 000000DB00 00--0C0 Żarówka position

Bardziej szczegółowo

Z40/9427.53 INJECTION NOZZLE CLEANING 986611140

Z40/9427.53 INJECTION NOZZLE CLEANING 986611140 Kod Nazwa Jedn. miary Nr Producenta Z40/9408-01 POMPA RĘCZNA HAND PUMP Z40/9408.05 GASKET Z40/9408.06-07 EXTERNAL CONNECTOR WITH THREADED PLUG Z40/9408.08 INTERNAL CONNECTOR Z40/9408.09 PRESSURE CONDUIT

Bardziej szczegółowo

Cennik części serwisowych Polska

Cennik części serwisowych Polska Cennik części serwisowych Polska ważny od 1.4.2015 Mój numer Klienta Rational Uwaga: 1. Podane ceny dotyczą ilości podanej w kolumnie ILOŚĆ. Przykład zamówienia: ILOŚĆ numer katalogowy zamówiona ilość

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO.

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa KOLANKO do EB7650T O RING W X D19-4 SERIAL NO. 1 katalogowy części Nazwa 1 412144-8 KOLANKO do EB7650T 2 213645-7 O RING 93 4 803W17-8 5 805X41-3 6 801D19-4 SERIAL NO. LABEL 7 803T61-7 8 454893-1 OSŁONA SPIRALNA PRZEDNIA do EB7650T 10 922343-9 11 240152-7

Bardziej szczegółowo

Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W

Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Strona 1 / 2 Model LH1200FL UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA 305mm 1650W Strona 2 / 2 Strona 1 / 7 001 JM23300009 HEX BOLT M8X16 2 002 JM23300010 PODKŁADKA SPRĘŻYNUJĄCA

Bardziej szczegółowo

*Original and brand new parts for M50,M400

*Original and brand new parts for M50,M400 *Original and brand new parts for M50,M400 Numer katalogowy / Nazwa/Description L.p. Code number Ilość / Q'ty 1. Zawieszenie - suspension 1M. 01.36.1 7,00 2. Podpora łożyska - bearing support 1M.01.46

Bardziej szczegółowo

Cennik części serwisowych

Cennik części serwisowych Cennik części serwisowych ważny od 1.4.2013 ART-GASTRO ul. Załęże 11 04-320 Warszawa tel.: +48 22 610 55 50 mob: +48 501 929 917 E-mail: biuro@art-gastro.pl Uwaga: 1. Podane ceny dotyczą ilości podanej

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA SERWISOWA SERVICE MANUAL

INSTRUKCJA SERWISOWA SERVICE MANUAL Zelmer Market Sp. z o.o. 35-06 Rzeszów, CZERWIEC 202 ul. Hoffmanowej 9 JUNE 202 INSTRUKCJA SERWISOWA SERVICE MANUAL ODKURZACZ / VACUUM CLEANER TYP / TYPE 2700.0 SP, 2700.0 ST, 2750.0 SK, 2750.0 SP, 2750.0

Bardziej szczegółowo

Cennik części serwisowych Polska

Cennik części serwisowych Polska Cennik części serwisowych Polska ważny od 12. 9. 2011 Mój numer Klienta Rational Uwaga: 1. Podane ceny dotyczą ilości podanej w kolumnie ILOŚĆ. Przykład zamówienia: ILOŚĆ numer katalogowy zamówiona ilość

Bardziej szczegółowo

www. sc u b a t e c h. p l

www. sc u b a t e c h. p l www. sc u b a t e c h. p l I stopień R1 PRO / First stage R1 PRO LP. ITEM NO OPIS DESCRIPTION 1 1OAS568-1 12-02 O-RING O-RING 2 1C-01-007-07 ŚRUBA PRZYŁĄCZA DIN DIN RETAINER 3 10-AS568-012-02 O-RING ORING

Bardziej szczegółowo

Cennik części serwisowych

Cennik części serwisowych Cennik części serwisowych ważny od 1.4.2012 Mój numer Klienta Rational Uwaga: 1. Podane ceny dotyczą ilości podanej w kolumnie ILOŚĆ. Przykład zamówienia: ILOŚĆ numer katalogowy zamówiona ilość wysyłka

Bardziej szczegółowo

PARTS LIST

PARTS LIST PARTS LIST 2015.09.22 www.nilfisk-alto.com TABLE OF CONTENTS Frame 1 Cabinet 3 Fueltank 5 Water break tank 7 Anti-scale pump 9 Electric box (motor) 11 Motor 13 Pump 15 Pump, kits 19 Control safety block

Bardziej szczegółowo

Cennik części serwisowych Polska

Cennik części serwisowych Polska Cennik części serwisowych Polska ważny od 1.4.2016 Mój numer Klienta Rational Zamówienia części zamiennych realizowane są przez RATIONAL Service Partner: Proszę znaleźć w naszej internetowej bazie danych

Bardziej szczegółowo

Model 2704 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA

Model 2704 STOŁOWA PILARKA TARCZOWA Strona 1 / 6 Strona 2 / 6 Strona 3 / 6 Strona 4 / 6 Strona 5 / 6 Strona 6 / 6 Strona 1 / 8 001 122738-8 (MCA) OSŁONA BEZPIECZEŃSTWA do 1 C10 890408-4 CAUTION LABEL 1 D10 INC. 2-16 002 268135-5 SHOULDER

Bardziej szczegółowo

W6636 East Avenue North, Onalaska, WI USA (608) 781-8500 Fax: (608) 783-6115 F150-80789-D-09

W6636 East Avenue North, Onalaska, WI USA (608) 781-8500 Fax: (608) 783-6115 F150-80789-D-09 W6636 East Avenue North, Onalaska, WI USA (608) 781-8500 Fax: (608) 783-6115 F150-80789-D-09 2 3 Model SPECIFICATIONS 4 Informacja o paliwie dla panstwa docelowego Gaz Plynny Panstwa docelowe Kategoria

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI Tłumaczenie instrukcji oryginalnej EB 650 SPALINOWA PLECAKOWA

INSTRUKCJA OBSŁUGI Tłumaczenie instrukcji oryginalnej EB 650 SPALINOWA PLECAKOWA DMUCHAWA INSTRUKCJA OBSŁUGI Tłumaczenie instrukcji oryginalnej EB 650 SPALINOWA PLECAKOWA Dystrybutor w Polsce i Centralny Serwis Biuro Handlowo- Usługowe A.Krysiak 62-081 Baranowo, ul. Rolna 6 tel.061

Bardziej szczegółowo

Product Catalog Report

Product Catalog Report Product Catalog Report PACKING RING FUEL PRESSURE PIPE SZYNA POMIAROWA DO TULEJI CYLINDROWEJ DEFLECTION GAUGE-PRZYRZAD DO POMIARU UGIECIA BUSH 27 DEVICE FOR FITTING AND DISMANTLING BEARING-PRZYRZAD DO

Bardziej szczegółowo

s s s SYSTEMY UZDATNIANIA WODY s s s s INWATER Sp. z o.o. GŁOWICE, CZEŚCI WYMIENNE GŁOWIC, AKCESORIA Cennik 2/4-2015 ważny od 11.05.

s s s SYSTEMY UZDATNIANIA WODY s s s s INWATER Sp. z o.o. GŁOWICE, CZEŚCI WYMIENNE GŁOWIC, AKCESORIA Cennik 2/4-2015 ważny od 11.05. s s s SYSTEMY UZDATNIANIA WODY s s s s s s s s s s INWATER Sp. z o.o. GŁOWICE, CZEŚCI WYMIENNE GŁOWIC, AKCESORIA s Cennik 2/4-2015 ważny od 11.05.2015 SPIS TREŚCI 1. GŁOWICE... 3 1.1. GŁOWICE 255... 3

Bardziej szczegółowo

www. sc u b a t e c h. p l

www. sc u b a t e c h. p l www. sc u b a t e c h. p l I stopień R 1 PRO/ First stage R1 PRO SYMBOL I STOPIEŃ R 1 PRO R 1 PRO PISTON REGULATOR 1022 O-RING AS 112-90NUR / 1 O-RING AS 112-90NUR 1023 ŚRUBA ŁĄCZĄCA / 2 CONNECT SCREW

Bardziej szczegółowo

s s s SYSTEMY UZDATNIANIA WODY s s s s INWATER Sp. z o.o. GŁOWICE, CZEŚCI WYMIENNE GŁOWIC, AKCESORIA Cennik 2/ ważny od

s s s SYSTEMY UZDATNIANIA WODY s s s s INWATER Sp. z o.o. GŁOWICE, CZEŚCI WYMIENNE GŁOWIC, AKCESORIA Cennik 2/ ważny od s s s SYSTEMY UZDATNIANIA WODY s s s s s s s s s s INWATER Sp. z o.o. GŁOWICE, CZEŚCI WYMIENNE GŁOWIC, AKCESORIA s Cennik 2/4-2013 ważny od 12.08.2013 SPIS TREŚCI 1. GŁOWICE... 3 1.1. GŁOWICE 255... 3

Bardziej szczegółowo

MAZAK. AWM-Serwis Guzowski Piaseczno, ul. Wojska Polskiego 28/9 Tel / fax (22) ,

MAZAK. AWM-Serwis Guzowski Piaseczno, ul. Wojska Polskiego 28/9 Tel / fax (22) , AWM-Serwis Guzowski 05-500 Piaseczno, ul. Wojska Polskiego 28/9 Tel / fax (22) 76 37 40, e-mail: info@awm-serwis.pl MAZAK H6 46523300060 MAZAK NOZZLE Ø.0 H60 46523300062 MAZAK NOZZLE Ø.2 H84 4652330006

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/ DŹWIGNIA do EBH252 1 katalogowy części Nazwa 2 266326-2 (zam. 265995-6) WKRĘT PT 4x18 do MT240/601/811/952/953 3 188656-0 DŹWIGNIA do EBH252 4 638705-8 LEAD UNIT 5 451081-1 UCHWYT KABLA do EBH253 6 452005-0 CORRUGATE TUBE

Bardziej szczegółowo

GŁOWICA KOSZĄCA / MOWING HEAD KW 140-1,40 m / 4' 7''

GŁOWICA KOSZĄCA / MOWING HEAD KW 140-1,40 m / 4' 7'' SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 5 5- Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 94 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +4 5 4-70- fax +4 5 4-70-4 e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com

Bardziej szczegółowo

U S Z C Z E L -P O L

U S Z C Z E L -P O L U S Z C Z E L -P O L DICHTUNG GASKET USZCZELKI Uszczelki silnikowe i skrzyni biegów BETTLE - KAFER GARBUS BUS T1 T2 T3 KARMANN USZCZEL - POL F.P.H.U. Piotr Pisarkiewicz ul. Orzechowa 55/17 50-540 Wrocław

Bardziej szczegółowo

L.P. Indeks Nr rysunku Liczba sztuk Nazwa OPIS

L.P. Indeks Nr rysunku Liczba sztuk Nazwa OPIS Zestawienie w ramach wniosku o dofinansowanie realizacji projektu Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 pt. ROZWÓJ INNOWACYJNEJ, UNIWERSALNEJ KONSTRUKCJI UKŁADÓW PRZENIESIENIA MOCY DO CIĄGNIKÓW

Bardziej szczegółowo

kod cena w euro opis 510.0F 344 PODNOZKI Z PELNA REGULACJA, model "FACTORY"- APRILIA RSV 1000, '04-06 510FS 259 PODNOZKI Z PELNA REGULACJA, model

kod cena w euro opis 510.0F 344 PODNOZKI Z PELNA REGULACJA, model FACTORY- APRILIA RSV 1000, '04-06 510FS 259 PODNOZKI Z PELNA REGULACJA, model kod cena w euro opis 510.0F 344 PODNOZKI Z PELNA REGULACJA, model "FACTORY"- APRILIA RSV 1000, '04-06 510FS 259 PODNOZKI Z PELNA REGULACJA, model "FACTORY"- APRILIA RSV 1000, '04-06 FOR ORIGINAL LEVERS

Bardziej szczegółowo

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA

Model LF1000 UKOŚNICA/PILARKA STOŁOWA Strona 1 / 2 Strona 2 / 2 Strona 1 / 10 001 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 002 265995-6 (MKC) ŚRUBA 4x18 2 003 687054-0 PŁYTKA 1 * 003-1 687149-9 STRAIN RELIEF O 1 004 662971-5 POWER SUPPLY

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI DO MYJNI HYDRIM M2 G

KATALOG CZĘŚCI DO MYJNI HYDRIM M2 G KATALOG CZĘŚCI DO MYJNI HYDRIM M2 G4 22-04-2014 www.scican.autoklaw.pl NR SCICAN NAZWA WYGLĄD UWAGI 01 113843S Filtr komory (tacka) Coarse filter 01 113844S Drobno siatkowy filtr komory Fine filter 01

Bardziej szczegółowo

Cennik części serwisowych Polska

Cennik części serwisowych Polska Cennik części serwisowych Polska ważny od 1.6.2017 Mój numer Klienta Rational Zamówienia części zamiennych realizowane są przez RATIONAL Service Partner: Proszę znaleźć w naszej internetowej bazie danych

Bardziej szczegółowo

typ modelu: MSZ802DFHA Kod handlowy: 48531

typ modelu: MSZ802DFHA Kod handlowy: 48531 typ modelu: MSZ802DFHA Kod handlowy: 48531 Informacje Główne Przewodnik Dokumentacji Technicznej ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH RETAINING RING (INT) R-42 1 katalogowy części Nazwa 1 168712-2 BĘBEN SPRZĘGŁA do EM4351UH 2 962201-7 RETAINING RING (INT) R-42 3 211387-7 ŁOŻYSKO KULKOWE 6004LLU do EM4351UH 4 961090-7 PIERŚCIEŃ WR-20 do EM4351UH MS4300.4U 5 318849-7

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA / REAR DRUM MOWER Z 010/2 (H) - 2,10 m (105)

KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA / REAR DRUM MOWER Z 010/2 (H) - 2,10 m (105) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 1 1-161 Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 19 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone + 66-70-1 fax + 66-70-1 e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com

Bardziej szczegółowo

System podnoszenia szyb giętych, do ciągów prostych LS-016 Lift up opening for linear glasses System LS

System podnoszenia szyb giętych, do ciągów prostych LS-016 Lift up opening for linear glasses System LS System podnoszenia szyb giętych, do ciągów prostych LS-016 Lift up opening for linear glasses System 10.2015 01.2017 LS-016 LS-016/01 W przypadku montażu bez wspornika (np. montaż na panelach bocznych)

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika. miniaplikator CMT107

Instrukcja użytkownika. miniaplikator CMT107 Instrukcja użytkownika miniaplikator CMT107 1. Spis treści: - nastawianie - warunki gwarancji - lista elementów - lista elementów-schemat - specyfikacja techniczna 2. Ostrzeżenie Przed zamontowaniem miniaplikatora

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. ręczny wózek paletowy masztowy EFS 1016

INSTRUKCJA OBSŁUGI. ręczny wózek paletowy masztowy EFS 1016 INSTRUKCJA OBSŁUGI ręczny wózek paletowy masztowy EFS 1016 Uwaga: właściciel i operator MUSZĄ przeczytać i zrozumieć niniejszą instrukcję obsługi przed użyciem podnośnika. Dziękujemy za wybór naszego Ręcznego

Bardziej szczegółowo

Katalog części / Spare parts list

Katalog części / Spare parts list SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia / Established in - MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone + -0- fax + -0- e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA / REAR DRUM MOWER Z 064 (H) - 1,35 m (0101)

KOSIARKA BĘBNOWA TYLNA / REAR DRUM MOWER Z 064 (H) - 1,35 m (0101) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 98 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +8 8-70- fax +8 8-70- e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com

Bardziej szczegółowo

Hydrauliczny system podnoszenia szyb giętych LS-061 Lift up opening for linear glasses System LS LS-061/01

Hydrauliczny system podnoszenia szyb giętych LS-061 Lift up opening for linear glasses System LS LS-061/01 Hydrauliczny system podnoszenia szyb giętych LS-061 Lift up opening for linear glasses System 10.2014 01.2017 LS-061 LS-061/01 Zobacz str. LS-210/02 See sheet LS-210/02 150 95 62.5 822.5 R9 01 6 757.5

Bardziej szczegółowo

System podnoszenia szyb giętych i sferycznych. Lift up opening for linear and spherical glasses System LS-067

System podnoszenia szyb giętych i sferycznych. Lift up opening for linear and spherical glasses System LS-067 LS-07 Lift up opening for linear and spherical glasses System LS-07 System podnoszenia szyb giętych i sferycznych 0.2014 01.2017 LS-07/01 Str. LS-210/01 See sheet LS-210/01 180 99 Pokrywa Case cover LS-07.0272

Bardziej szczegółowo

pc Misa olejowa - kpl. Misa olejowa - kpl.

pc Misa olejowa - kpl. Misa olejowa - kpl. Kod Nr Producenta Nazwa Jedn. miary *A25H31131(3) Tłumik drgań skrętnych *AS25H27000 GŁOWICA CYLINDROWA KPL 3A25H31101 Wał korbowy - kpl. A25H11111(5CYL) Kadłub silnika A25H11111(6CYL) Kadłub silnika/

Bardziej szczegółowo

ZGRABIARKA CIĄGNIONA / ROTARY RAKE UNO 410 (327) Przekładnia Starosielski / Starosielki Gearbox

ZGRABIARKA CIĄGNIONA / ROTARY RAKE UNO 410 (327) Przekładnia Starosielski / Starosielki Gearbox SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 5 5-6 Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 8 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +8 66-70- fax +8 66-70- e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com

Bardziej szczegółowo

Cennik części serwisowych Polska

Cennik części serwisowych Polska Cennik części serwisowych Polska ważny od 1.4.2014 Mój numer Klienta Rational Uwaga: 1. Podane ceny dotyczą ilości podanej w kolumnie ILOŚĆ. Przykład zamówienia: ILOŚĆ numer katalogowy zamówiona ilość

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa (zam ) ŚRUBA 4X R ŚRUBA 4x PŁYTKA Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 265999-8 (zam. 266374-1) ŚRUBA 4X25 5903R 2 265995-6 ŚRUBA 4x18 3 687054-0 PŁYTKA 4 662971-5 POWER SUPPLY CORD 1.0-6-1.56 5 682506-6 OSŁONA PRZEWODU ZASILAJĄCEGO 12-90

Bardziej szczegółowo

COMMON-RAIL - ZAWÓR, PRZEKŁADKA, NAKRĘTKA str. 71 COMMON-RAIL - PODKŁADKA TERMICZNA str. 71 COMMON-RAIL - ZESTAWY ROZPYLACZ I ZAWÓR str.

COMMON-RAIL - ZAWÓR, PRZEKŁADKA, NAKRĘTKA str. 71 COMMON-RAIL - PODKŁADKA TERMICZNA str. 71 COMMON-RAIL - ZESTAWY ROZPYLACZ I ZAWÓR str. COMMON-RAIL - ZAWÓR, PRZEKŁADKA, NAKRĘTKA str. 7 COMMON-RAIL - PODKŁADKA TERMICZNA str. 7 COMMON-RAIL - ZESTAWY ROZPYLACZ I ZAWÓR str. 7 EUI - CZĘŚCI ZAMIENNE od str. 7 do str. 76 EUI - ZESTAWY USZCZELEK

Bardziej szczegółowo

UMOWA NR EHU- 1. Przedmiot umowy

UMOWA NR EHU- 1. Przedmiot umowy SYGNATURA UMOWY... UMOWA NR EHU- zawarta w dniu. w Zielonej Górze pomiędzy: Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem Spółką Akcyjną z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Kasprzaka 25, 01-224 Warszawa,

Bardziej szczegółowo

KOSIARKA DYSKOWA TYLNA LEKKA REAR DISC MOWER - LiteCUT SAMBA 240-2,40 m / 7' 11'' (0670)

KOSIARKA DYSKOWA TYLNA LEKKA REAR DISC MOWER - LiteCUT SAMBA 240-2,40 m / 7' 11'' (0670) SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta 1 1-11 Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 19 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone + -0-1 fax + -0-1 e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com

Bardziej szczegółowo

1 06110 Wtyczka 4-bolcowa, kwadratowa. 1 2 3 2 06120 Gniazdo 4-bolcowe, kwadratowe. 3 06130 Gniazdo 4-bolcowe, kwadratowe, kątowe

1 06110 Wtyczka 4-bolcowa, kwadratowa. 1 2 3 2 06120 Gniazdo 4-bolcowe, kwadratowe. 3 06130 Gniazdo 4-bolcowe, kwadratowe, kątowe 060 Wtyczka 4-bolcowa, kwadratowa Plug 4 contact, square Sussman, Comel, Pony, Alux 065 Wtyczka 6-bolcowa, kwadratowa Plug 6 contact, square 066 Gniazdo 6-bolcowe, kwadratowe Socket 6 contact, square 2

Bardziej szczegółowo

DV POLSKA - DYSTRYBUCJA DeVILBISS

DV POLSKA - DYSTRYBUCJA DeVILBISS DV POLSKA - DYSTRYBUCJA DeVILBISS PROL TE10 B/C 13 (model) (głowica) (baza/lakier b.) (dysza) Lekki pistolet, który poradzi sobie z najcięższą pracą Precyzyjnie skonstruowany z wykorzystaniem trwałych

Bardziej szczegółowo

LS-082. System podnoszenia szyb pojedyńczych i zespolonych. Professional lift up opening for flat linear glasses System LS-082 02.

LS-082. System podnoszenia szyb pojedyńczych i zespolonych. Professional lift up opening for flat linear glasses System LS-082 02. LS-082 Professional lift up opening for flat linear glasses System LS-082 System podnoszenia szyb pojedyńczych i zespolonych 02.20 LS-082/01 0 600 (Max) 0 47 1000 1016 749 (Max) 785 16 47 8 8 50 Lw/Lt LS-082.0021

Bardziej szczegółowo

ZAWÓR MIESZKOWY Z NAPĘDEM TYPU AUMA BELLOW VALVE WITH ACTUATOR TYPE AUMA

ZAWÓR MIESZKOWY Z NAPĘDEM TYPU AUMA BELLOW VALVE WITH ACTUATOR TYPE AUMA ZAWÓR MIESZKOWY Z NAPĘDEM TYPU AUMA BELLOW VALVE WITH ATUATOR TYPE AUMA materiał kadłuba body material A żeliwo szare grey cast iron ciśnienie nominalne nominal pressure bar średnica nominalna nominal

Bardziej szczegółowo

BT49QT-9 Vapor WY50QT-7A Quantum NH50QT-7B Vega. BT49QT-6 Astec HN50QT-7 Otis BT49QT-12 Triad II BT49QT-7 Triad HN125-7 Vega 125 MOTOZETA Rally 50

BT49QT-9 Vapor WY50QT-7A Quantum NH50QT-7B Vega. BT49QT-6 Astec HN50QT-7 Otis BT49QT-12 Triad II BT49QT-7 Triad HN125-7 Vega 125 MOTOZETA Rally 50 Układ hamulcowy... 3 Układ przeniesienia napędu... 13 Układ elektryczny... 25 Układ paliwowy... 47 Układ wydechowy... 57 Przekładnia tylna... 61 Silnik... 69 Zawieszenie... 115 Nadwozie... 125 Opony...

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU MARBO E SPORT LISTA CZĘŚCI (PARTS LIST) (ASSEMBLY INSTRUCTION) MH-W102 NR CZĘŚCI (PART NO.) ILOŚĆ (QUANTITY) OPIS (DESCRIPTION)

INSTRUKCJA MONTAŻU MARBO E SPORT LISTA CZĘŚCI (PARTS LIST) (ASSEMBLY INSTRUCTION) MH-W102 NR CZĘŚCI (PART NO.) ILOŚĆ (QUANTITY) OPIS (DESCRIPTION) LISTA CZĘŚCI (PARTS LIST) NR CZĘŚCI (PART NO.) ILOŚĆ (QUANTITY) OPIS (DESCRIPTION) 1 ŚRUBA (HEX BOLT) x70 6 ŚRUBA (HEX BOLT) 0 3 ŚRUBA (CARRIAGE BOLT) 5 INSTRUKCJA MONTAŻU (ASSEMBLY INSTRUCTION) MH-W10

Bardziej szczegółowo

żaluzje pionowe / vertical blinds katalog detali / components catalogue

żaluzje pionowe / vertical blinds katalog detali / components catalogue żaluzje pionowe / vertical blinds katalog detali / components catalogue spis treści contents 4 żaluzja pionowa A-2000 A-2000 system 10 żaluzja skośna pionowa A-2006 A-2006 system ŻALUZJA PIONOWA A-2000

Bardziej szczegółowo

Katalog części / Spare parts list

Katalog części / Spare parts list SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta - Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 98 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +8 8-0- fax +8 8-0- e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com www.samasz.pl

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA SERWISOWA SERVICE MANUAL CZAJNIKA TYP CKE820 ELECTRIC KETTLE TYPE CKE820 Wydanie 1

INSTRUKCJA SERWISOWA SERVICE MANUAL CZAJNIKA TYP CKE820 ELECTRIC KETTLE TYPE CKE820 Wydanie 1 Zelmer Market Sp. z o.o. 35-016 Rzeszów Sierpień 2011 ul. Hoffmanowej 19 August 2011 INSTRUKCJA SERWISOWA SERVICE MANUAL CZAJNIKA TYP CKE820 ELECTRIC KETTLE TYPE CKE820 Wydanie 1 PARAMETRY TECHNICZNE TECHNICAL

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI SPARE PARTS CATALOGUE

KATALOG CZĘŚCI SPARE PARTS CATALOGUE SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 44-14-114 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.pl, e-mail: info@sipma.pl Prasa zwijająca z zespołem rozdrabniającym Power Cut round baler Wydanie IV

Bardziej szczegółowo

Regulacja luzów zaworowych Honda CRV II (RD8) Valve Clearance Adjustment Honda CRV II (RD8)

Regulacja luzów zaworowych Honda CRV II (RD8) Valve Clearance Adjustment Honda CRV II (RD8) Regulacja luzów zaworowych Honda CRV II (RD8) Valve Clearance Adjustment Honda CRV II (RD8) UWAGA: Regulację zaworów można przeprowadzić jedynie gdy temperatura głowicy cylindrów jest mniejsza niż 38 C

Bardziej szczegółowo

LS-085. System bistro. Bistrò hardware System LS LS-085/01

LS-085. System bistro. Bistrò hardware System LS LS-085/01 LS-85 Bistrò hardware System LS-85 System bistro 6.214 1.217 LS-85/1 Przykład montażu Composition and installation examples 33 1 8.5 3 18 Ø1 R5 LS-85/3 35 Wspornik główny Neutral upright profile L=5mm

Bardziej szczegółowo

System z przesuwnym mechanizmem otwierania szyb giętych LS-150 Traverse opening for linear and curved glasses System LS

System z przesuwnym mechanizmem otwierania szyb giętych LS-150 Traverse opening for linear and curved glasses System LS System z przesuwnym mechanizmem otwierania szyb giętych LS-150 Traverse opening for linear and curved glasses System 09.2012 01.2017 LS-150 LS-150/01 z szybą pod kątem with angle glass System LS-150 System

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI DO AUTOKLAWÓW STATIM

KATALOG CZĘŚCI DO AUTOKLAWÓW STATIM KATALOG CZĘŚCI DO AUTOKLAWÓW STATIM 7000 12-02-2013 www.scican.autoklaw.pl NR SCICAN NAZWA WYGLĄD Uwagi 01-110295S Uszczelka kasety Cassette Seal kit 01-101652S Filtr kompresora Compressor filter 01-102119S

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH CIĄGNIK URSUS 8024 / 11024 FARM TRACTOR URSUS 8024 / 11024 KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH SPARE PARTS CATALOGUE SPIS TREŚCI / CONTENTS A. Informacje ogólne / General 1. Wstęp / Introduction A-01 2. Zamawianie

Bardziej szczegółowo

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY. Grupa / Group BMW IS CUP

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY. Grupa / Group BMW IS CUP POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY Grupa / Group BMW IS CUP HOMOLOGACJA SILNIKA STWORZONA W ZGODNOŚCI W ZAŁĄCZNIKIEM J DO MKS HOMOLOGATION FORM FOR ENGINE IN ACCORDANCE WITH APPENDIX J OF THE INTERNATIONAL SPORTING

Bardziej szczegółowo

GOLIAT KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH

GOLIAT KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH R EXPOM Sp. z o.o. Ul. Parkowa,-0 Krośniewice Tel. +//00, Fax. +// E-mail: expom@expom.eu GOLIAT KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH Krośniewice 0 Wydanie I Tab. AGREGAT GOLIAT rama główna, skrzydła i podwozie 0

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA SERWISOWA SERVICE MANUAL

INSTRUKCJA SERWISOWA SERVICE MANUAL Zelmer Market Sp. z o.o. 35-06 Rzeszów Listopad 203 ul. Hoffmanowej 9 November 203 INSTRUKCJA SERWISOWA SERVICE MANUAL CZAJNIK TYP CK020, CK050 ELECTRIC KETTLE TYPE CK020, CK050 Wydanie 2 PARAMETRY TECHNICZNE

Bardziej szczegółowo

Katalog części / Spare parts list

Katalog części / Spare parts list SaMASZ Sp. z o.o. ul. Trawiasta -6 Białystok - Poland Rok założenia / Established in - 98 MASZYNY ROLNICZE I KOMUNALNE centrala / phone +8 8 66-70- fax +8 8 66-70- e-mail: samasz@samasz.pl / export@samasz.com

Bardziej szczegółowo

Przekładnie, Motoreduktory, Silniki Elektryczne KATALOG PRZ TRÓJFAZOWE ASYNCHRONICZNE SILNIKI ELEKTRYCZNE

Przekładnie, Motoreduktory, Silniki Elektryczne KATALOG PRZ TRÓJFAZOWE ASYNCHRONICZNE SILNIKI ELEKTRYCZNE Przekładnie, Motoreduktory, Silniki Elektryczne KATALOG PRZ ADNI TRÓJFAZOWE ASYNCHRONICZNE SILNIKI ELEKTRYCZNE TRÓJFAZOWE ASYNCHRONICZNE SILNIKI ELEKTRYCZNE Budowa silnika Introduction scheme Korpus aluminiowy

Bardziej szczegółowo

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY

Model HR4501C MŁOT UDAROWO-OBROTOWY Strona 1 / 1 Strona 1 / 4 001 286272-3 (zam. 286285-4) OSŁONA UCHWYTU N 1 * 5,40 001-1 286285-4 OSŁONA UCHWYTU NARZĘDZIA do HR < 1 4,20 002 233948-3 PIERŚCIEŃ SPRĘŻYSTY do HR5211C 1 1,80 003 257280-1 PIERŚĆIEŃ

Bardziej szczegółowo

14. Zawór dławiąco- zwrotny na przewód Fi6 Valve throttle maneuverable on Fi6 cord ~ 10 Euro

14. Zawór dławiąco- zwrotny na przewód Fi6 Valve throttle maneuverable on Fi6 cord ~ 10 Euro 1. Drzwiczki Door ~ 25 Euro 2. Drzwiczki Door ~ 25 Euro 3. Elektronika JB2 Main board JB2 ~ 100 Euro 4. Siatka do zabudowy (koparka) Grid for cage (excavator) ~ 10 Euro 5. Głośnik Speaker ~ 5 Euro 6. Gniazdo

Bardziej szczegółowo

Sposób posługiwania się katalogiem How you should use this catalogue Sposób zamawiania części zamiennych How you should order spare parts Notice!

Sposób posługiwania się katalogiem How you should use this catalogue Sposób zamawiania części zamiennych How you should order spare parts Notice! Sposób posługiwania się katalogiem Katalog zawiera tablice rysunkowe i tekstowe podzespołów z wyszczególnieniem części montażowych. Katalogiem należy posługiwać się w następujący sposób: 1. ustalić, w

Bardziej szczegółowo

KATALOG CATALOGUE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KATALOG CATALOGUE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Contact: address: ul.kwiatowa 18 46-020 Krzanowice POLAND tel: +48-606-914-040 tel: +48-77-45-66-447 e-mail: info@bapro.com.pl website: www.baproglobal.com website: www.bapro.com.pl KATALOG CATALOGUE Opis:

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI DO AUTOKLAWÓW HYDRIM C

KATALOG CZĘŚCI DO AUTOKLAWÓW HYDRIM C KATALOG CZĘŚCI DO AUTOKLAWÓW HYDRIM C51 12-02-2013 www.scican.autoklaw.pl NR SCICAN NAZWA WYGLĄD UWAGI 01-109909S Wężyk pompy perystaltycznej Tube Dosing Pump 01-109795S Filtr Hepa HEPAFilter C51WD 01-111441S

Bardziej szczegółowo

KATALOG CZĘŚCI SPARE PARTS CATALOGUE

KATALOG CZĘŚCI SPARE PARTS CATALOGUE SIPMA S.A. ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin tel. (+48-81) 744-50-71 fax (+48-81) 744-09-64 www.sipma.eu, e-mail: info@sipma.pl Prasa zbierająca wysokiego stopnia zgniotu High compaction rate pick-up baler

Bardziej szczegółowo