AUKCJA 24 PAŹDZIERNIKA 2018 godzina 19:00 ul. Emilii Plater 10, Warszawa

Download "AUKCJA 24 PAŹDZIERNIKA 2018 godzina 19:00 ul. Emilii Plater 10, Warszawa"

1 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI

2 AUKCJA 24 PAŹDZIERNIKA 2018 godzina 19:00 ul. Emilii Plater 10, Warszawa WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA 5 24 PAŹDZIERNIKA 2018 godziny otwarcia: poniedziałek piątek 12:00 18:00 w soboty 13 i 20 października 12:00 16:00 w weekend 6, 7 października 12:00 16:00 ZLECENIA PRZYJMUJEMY pod numerami tel.: , oraz na: kontakt@pieknagallery.pl

3 INDEX A Abakanowicz Magdalena B Bogusz Marian D Dobkowski Jan Duda-Gracz Jerzy Dwurnik Edward Dzieduszycki-Sas Tytus F Fijałkowski Stanisław G Głowacki Janusz Rafał H Hochlinger Bolesław - przypisywany J Jackiewicz Władysław Jaromski Marek Jaśkiewicz Tomasz K Kałucki Jerzy Kantor Tadeusz Krygier Stefan Kunka Lech - przypisywany L Lebenstein Jan Leder Wojciech Łapiński Tadeusz Łempicka Tamara Łukomski Józef M Maciejowski Marcin Markowski Eugeniusz Musiałowicz Henryk O Olbiński Rafał , 37 2, 3, , 8 26, , P Pawlak Włodzimierz Pągowska Teresa Pietrzyk Andrzej Presser Josef S Sętowski Tomasz Sobel Judyta Sosnowski Kajetan Sowiak Radosław Stażewski Henryk Stern Bert Ś Śmigielski Grzegorz T Tarasewicz Leon Tarasin Jan Tchórzewski Jerzy W Winiarski Ryszard Woźniak Juliusz Z Ziemski Rajmund Ż Żegalski Leszek 48, 49 43, 44, , 56, 57 29, 30 23, 24 58, 59 41, , 16 5,

4 1 BERT STERN MARILYN MONROE, 1962 zdjęcie pochodzi z ostatniej sesji zdjęciowej Marilyn Monroe do Vogue, 1962, późniejsza odbitka, fotografia cyfrowa, papier, 120 x 100 cm sygnowany p.d., na odwrociu pieczątka autorska zł

5 2 STANISŁAW FIJAŁKOWSKI NIE BÓJ SIĘ MAGICZNYCH SŁÓW, 1966 ołówek, papier, 73x 48 cm sygnowany, datowany i opisany u dołu: Nie bój się magicznych słów S. Fijałkowski 66, 13B/66 wystawiany: Triennale rysunku we Wrocławiu 1968, nagroda I stopnia zł*

6 3 STANISŁAW FIJAŁKOWSKI 16 IV 2010 akwarela, papier 76 x 57 cm sygnowany, datowany i opisany u dołu: 16 IV /2010 S. Fijałkowski zł*

7 4 STANISŁAW FIJAŁKOWSKI 8 XI 73 akryl, płótno 65 x 60 cm sygnowany i opisany na blejtramie: S. FIJAŁKOWSKI / FIJAŁKOWSKI - 8 XI 73 wystawiany: Stanisław Fijałkowski. A Young Man Plans a Voyage, Green Point Projects, Nowy Jork, maj reprodukowany: Stanisław Fijałkowski. A Young Man Plans a Voyage, [katalog wystawy indywidualnej w Green Point Projects, Nowy Jork], Warszawa 2017, s zł*

8 5 JAN TARASIN KOMPOZYCJA, 2003 akwarela, papier 44,5 x 53 cm (w świetle passe-partout) sygnowany i datowany p.d.: Jan Tarasin zł*

9 6 JAN TARASIN DZIEŃ I NOC, 2008 olej, płótno 100 x 72,5 cm sygnowany l.d.: Jan Tarasin zł*

10 7 WŁADYSŁAW JACKIEWICZ AKT, 1988 olej, płótno 100 x 89 cm sygnowany p.d.: Jackiewicz zł*

11 8 WŁADYSŁAW JACKIEWICZ AKT Z CZERWIENIĄ, 1990 olej, płótno 130 x 97 cm sygnowany i datowany p.d.: Jackiewicz / 90 reprodukowany: GK Collection #1 Kolekcja sztuki Grażyny Kulczyk, Poznań 2007, s zł*

12 9 MARIAN BOGUSZ OBRAZ XIII, 1977 akryl, aluminium 80 x 60 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: MARIAN BOGUSZ WARSZAWA / B XIII - ALUM + AKRIL / 0.80 X zł*

13 10 HENRYK MUSIAŁOWICZ Z CYKLU REMINISCENCJE, 1979 technika mieszana, deska 77 x 56 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Z CYKLU: / REMINISCENCJE / 1979 / 77 X 56 / MUSIAŁOWICZ zł*

14 11 RAFAŁ OLBIŃSKI KOŃ, 2017 akryl, płótno 52,5 x 42 cm sygnowany p.d.: Olbiński zł*

15 12 EDWARD DWURNIK SARNOWA, 1980 akryl, płótno 147 x 97 cm sygnowany, datowany i opisany wewnątrz kompozycji: E. DWURNIK / 1980 / 23 I 1980 / IX / Podróże / autostopem / NR155 / Sarnowa 630. na odwrociu: E. DWURNIK / / NR : IX 155 / 630 naklejka z Galerie Franz Swetec z pełnym opisem pracy zł*

16 13 RAJMUND ZIEMSKI PEJZAŻ 16/86, 1986 olej, płótno 110 x 45 cm sygnowany i datowany l.d.: RAJMUND ZIEMSKI 86. na odwrociu: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 16 /86 / 110 X zł*

17 14 JULIUSZ WOŹNIAK ANNA, 1965 technika mieszana, płótno 111 x 45 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: JULIUSZ WOŹNIAK 1965 R / TECH. MIESZANA KROPKA 111X45 cm / ANNA zł*

18 15 LEON TARASEWICZ BEZ TYTUŁU, 2015 akryl, płótno 100 x 130 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: L. Tarasewicz 2015 / acrylic on canvas / 130 X zł*

19 16 LEON TARASEWICZ BEZ TYTUŁU, 1998 olej, płótno 65 x 65 cm sygnowany i datowany na odwrociu: L. Tarasewicz zł *

20 17 TADEUSZ ŁAPIŃSKI KOMPOZYCJA olej, płótno 76 x 50 cm sygnowany p.d.: T. Łapiński zł*

21 18 JERZY TCHÓRZEWSKI BEZ TYTUŁU, 1991 olej, tektura 74 x 100 cm sygnowany i datowany p.d.: J. Tchórzewski zł*

22 19 EUGENIUSZ MARKOWSKI ADAM I EWA, 1988 technika mieszana na folii 101 x 98 cm sygnowany śr.d.: E. Markowski zł*

23 20 STEFAN KRYGIER PORTRET W. STRZEMIŃSKIEGO, 1982 olej, płótno 120 x 70 cm sygnowany i datowany p.d.: S. Krygier 82, na blejtramie: STEFAN KRYGIER ŁÓDŹ / PORTRERT W. STRZEMIŃSKIEGO / OLEJ / GRUNT KLEJOWY /120 X 70 wystawiany: Powidoki awangardy Strzemiński i uczniowie, Piękna Gallery, Warszawa, styczeń marzec 2017 reprodukowany: Powidoki awangardy Strzemiński i uczniowie [katalog wystawy zbiorowej], Piękna Gallery, Warszawa 2017, okładka tylna; The Pseudogroups of Stefan Krygier [katalog wystawy indywidualnej] Green Point Projects, Nowy Jork, Warszawa 2018, s zł*

24 21 STEFAN KRYGIER BEZ TYTUŁU, 1977 olej, płótno 81 x 65 cm sygnowany p.d.: S. Krygier 77 reprodukowany: The Pseudogroups of Stefan Krygier [katalog wystawy indywidualnej] Green Point Projects, Nowy Jork, Warszawa 2018, s zł*

25 22 RYSZARD WINIARSKI CHANCE IN GAME FOR ONE, 1989 akryl, ołówek, płyta pilśniowa 64,5 x 64,5 cm (z autorską oprawą) sygnowany, datowany, opisany u dołu: winiarski 89 chence in game for one, na odwrociu: chance in game for one / przypadek w grze dla jednego / winiarski 89, nalepka z galerii Rotunda, BWA, Sopot zł*

26 23 KAJETAN SOSNOWSKI BEZ TYTUŁU Z CYKLU UKŁADY RÓWNOWARTOŚCIOWE, 1982 technika własna, obraz szyty, barwiona bawełna 80 x 80 cm sygnowany, datowany na odwrociu: KAJETAN SOSNOWSKI, zł*

27 24 KAJETAN SOSNOWSKI EROTYK W BIELI, 1960 olej, płótno 73 x 65 cm sygnowany i datowany l.d.: Kajetan 960 na odwrociu: KAJETAN / SOSNOWSKI / Erotyk / w bieli / 03-3 / 2-3 / 73 x 65 cm/ olej / zł*

28 25 JANUSZ RAFAŁ GŁOWACKI KLUCZ DO ISTOTY BIELI, 2018 olej, płótno 3 części, każda 50 x 50 cm zł*

29 26 MAREK JAROMSKI GŁOWA II, 2014/2017 linoryt, praca unikatowa, zbudowana z pięciu matryc na bibule japońskiej wprasowanej w twardy podkład tekturowy, 69 x 49 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Jaromski / Marek / Głowa II / zł*

30 27 MAREK JAROMSKI ANIOŁY ZA PŁOTEM, 2007 linoryt, praca unikatowa, zbudowana z pięciu matryc na ręcznie robionym papierze 93 x 64 cm sygnowany, datowany i opisany u dołu.: Jaromski 2007 Anioły za płotem zł*

31 28 JÓZEF ŁUKOMSKI KOSZULA, 1975 technika własna, płyta 73 x 52,5 cm (z oprawą) sygnowany i datowany l.d.:józef Łukomski zł*

32 29 JUDYTA SOBEL PORTRET, 1955 olej, płótno 75 x 60 cm sygnowany i datowany p.d.: Sobel / zł* BRAK

33 30 JUDYTA SOBEL BEZ TYTUŁU, 1955 olej, płótno 60 x 73 cm sygnowany i datowany l.d.: Sobel / 55 wystawiany: Powidoki awangardy Strzemiński i uczniowie, Piękna Gallery, Warszawa, styczeń marzec reprodukowany: Powidoki awangardy Strzemiński i uczniowie [katalog wystawy zbiorowej], Piękna Gallery, Warszawa zł*

34 31 GRZEGORZ ŚMIGIELSKI GOLFISTA, 2017 akryl, płótno 81 x 100 cm sygnowany p.d.: ŚMIGIELSKI na odwrociu: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI / GOLFISTA / X 2017 / G. Śmigielski zł*

35 32 JOSEF PRESSER DZIEWCZYNKI technika mieszana, papier 58 x 43,5 cm zł*

36 33 JAN LEBENSTEIN FIGURE, 1963 technika mieszana, papier 55,5 x 27,5 cm (w świetle passe-partout) sygnowany, datowany i opisany u dołu: Lebenstein, 63 figure zł*

37 34 MAGDALENA ABAKANOWICZ EMBRIOLOGY, 2007 metal spawany, 17 x 29 x 16 cm wystawiany: Walking Lesson Abakanowicz / Markowski, Green Point Projects, Nowy Jork, listopad 2017 reprodukowany: Walking Lesson Abakanowicz / Markowski [wystawa zbiorowa] Green Point Projects, Nowy Jork, 2017, Warszawa 2017, s. 11. proweniencja: dar artystki dla dyrektora Muzeum Azji i Pacyfiku Andrzeja Wawrzyniaka, kolekcja prywatna zł*

38 35 PRZYPISYWANY: LECH KUNKA LUB BOLESŁAW HOCHLINGER KOMPOZYCJA ABSTRAKCYJNA olej, płótno 72 x 66 cm proweniencja: kolekcja rodziny architekta Oskara Hansena zł*

39 36 TYTUS DZIEDUSZYCKI-SAS L OEIL DU PROPHET, 1962 asamblaż 106 x 71 x 10 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Tytus 62/1 / L OEIL DU PROPHET Nalepka: wystawa: TYTUS DZIEDUSZYCKI-SAS ( ). / Pomiędzy Lublinem a Paryżem / Muzeum Lubelskie w Lublinie, / L oeil du Prophet, 1962 / archiwum prywatne nr3(3) / poz. kat I/19 wystawiany: Tytus Dzieduszycki-Sas ( ) Pomiędzy Lublinem a Paryżem, Muzeum Lubelskie w Lublinie, marzec-maj 2012 reprodukowany: Tytus Dzieduszycki-Sas , Lublin 2012, s zł*

40 37 TYTUS DZIEDUSZYCKI-SAS BEZ TYTUŁU, 1963 asamblaż 44,5 x 28 x 5 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Tytus 63/III / TYTUS SAS-DZIEDUSZYCKI / 16 RUE DE CHABROL / PARIS 10 Nalepka: wystawa: TYTUS DZIEDUSZYCKI-SAS ( ). / Pomiędzy Lublinem a Paryżem / Muzeum Lubelskie w Lublinie, / [bez tytułu], 1963 / archiwum prywatne 20 / poz. kat I/20 wystawiany: Tytus Dzieduszycki-Sas ( ) Pomiędzy Lublinem a Paryżem, Muzeum Lubelskie w Lublinie, marzec-maj 2012 reprodukowany: Tytus Dzieduszycki-Sas , Lublin 2012, s zł*

41 38 MARCIN MACIEJOWSKI TWO MEN PLAYING CARDS, 2009 olej, plótno 140 x 180 cm sygnowany, datowany, opisany na odwrociu: GRAJĄCY W KARTY / TWO MEN PLAYING CARDS / MARCIN MACIEJOWSKI / 09. /140 x zł*

42 39 WOJCIECH LEDER KOMPOZYCJA PRZESTRZENNA, 2014 akryl, piasek, płótno 125 x 200 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: WO. LEDER / 2014 / kompozycja przestrzenna zł*

43 40 TOMASZ JAŚKIEWICZ ZAPIS Z OBSZARU CISZY V, 1989 olej, płótno 62 x 54 cm sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: T. JAŚKIEWICZ ZAPIS Z OBSZARU CISZY V A zł*

44 41 HENRYK STAŻEWSKI KOMPOZYCJA, 1970 akryl, płyta pilśniowa 32 x 32 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 1970 / H. Stażewski proweniencja: kolekcja rodziny Dłubaków, dar od artysty, kolekcja Kendart Ltd. Collection, USA zł*

45 42 HENRYK STAŻEWSKI RELIEF BIAŁO CZARNO FIOLETOWY, 1963 relief, relief, deska, płyta, akryl, 57 x 57 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: H. STAŻEWSKI / Relief biało czarno fioletowy / IV 1963 / 57 x 57 proweniencja: zakup bezpośrednio od artysty, kolekcja prywatna zł* Archiwum: Galeria Foksal

46 43 TERESA PĄGOWSKA SIEDZĄCA, 1977 technika mieszana, papier 70 x 50 cm (w świetle passe-partout) sygnowany na odwrociu zł *

47 44 TERESA PĄGOWSKA Z CYKLU KLUCZE, x 30 cm sygnowany l.d.: TP na odwrociu: Z CYKLU KLUCZE 30 X 30 / zł*

48 45 TERESA PĄGOWSKA CZTERNASTY, 1967 olej, płótno 130 x 145 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: TERESA PĄGOWSKA 1967 / CZTERNASTY 67 / 130 X 145, nalepka z Ogólnopolskiej wystawy malarstwa Jesienne konfrontacje Dom Sztuki w Rzeszowie zł*

49 46 JERZY DUDA-GRACZ JEŹDŹCY APOKALIPSY, 1995 olej, płótno 60 x 80 cm sygnowany, datowany i opisany l.d.: DUDA GRACZ. 1843/ , na odwrociu naklejka z pełnym opisem pracy zł*

50 47 TAMARA ŁEMPICKA LA BELLE RAFAELA, 2018 serigrafia, 64 x 90,5 cm nr 166 / 195 opisany l.d.: 166 / 195 Praca posiada certyfikat autentyczności córki artystki Baronessy Kizette de Lempickiej zł*

51 48 WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK 23 VII 29 VII, 2013 olej, płótno 60 x 40 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK / 60 X 40 / DZIENNIK 23 VII / 29 VII / zł*

52 49 WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK 19 II 3 III, 2014 olej, płótno 61 x 38 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK 19 III 3 III / 38 X 61 / zł*

53 50 JAN DOBKOWSKI SAMURAJ, 1984 akryl, płótno 97 x 147 cm sygnowany na odwrociu: Jan Dobkowski / SAMURAJ 1984 / AKRYL 97cm x 147cm zł*

54 51 JERZY KAŁUCKI PRZEBIEGI XIX, 2012 akryl, płótno 160 x 120 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Jerzy Kałucki 2012 / PRZEBIEGI XIX wystawiany: Jerzy Kałucki. Przebiegi, Galeria Starmach, Kraków, reprodukowany: Jerzy Kałucki. Przebiegi, [katalog wystawy indywidualnej], Galeria Starmach, Kraków zł*

55 52 ANDRZEJ PIETRZYK TADEUSZ KANTOR NA KRZEŚLE, 2015 odlew, brąz 28 x 24 x 12 cm sygnowany na podstawie: Andje / zł*

56 53 TADEUSZ KANTOR OBIEKT, 1965 metal 47 x 27 cm sygnowany: T. Kantor proweniencja: zakup bezpośrednio od artysty, kolekcja prywatna zł*

57 54 LESZEK ŻEGALSKI MODELKA, 1998 olej, plandeka 232 x 102 cm sygnowany i datowany l.g.: ŻEGALSKI zł*

58 55 TOMASZ SĘTOWSKI LOST IN TIME, 2006 olej, płótno 70 x 100 cm sygnowany i datowany p.l.: T. Sętowski 2006, na odwrociu: lost in time / olej/płótno 70 x 100 cm 2006 R / Tomek Sętowski zł*

59 56 TOMASZ SĘTOWSKI POCAŁUNEK odlew, brąz 21 x 11 x 30 cm sygnowany wewnątrz kompozycji: Sętowski zł*

60 57 TOMASZ SĘTOWSKI LUSTRO odlew, brąz 13 x 13,5 x 41,5 cm sygnowany u podstawy: Sętowski zł*

61 58 RADOSŁAW SOWIAK BEZ TYTUŁU, 1988 relief, olej, płyta pilśniowa, drewno 68 x 68 cm sygnowany i datowany na odwrociu: R. SOWIAK / zł*

62 59 RADOSŁAW SOWIAK ROBOTY WYKOŃCZENIOWE, 2013 technika mieszana 70 x 70 x 12 cm sygnowany i opisany na odwrociu: R. SOWIAK / 2013 / ROBOTY WYKOŃCZENIOWE zł*

63 JAK KUPIĆ? Prosto i wygodnie! Katalog aukcyjny dostępny jest na naszej stronie w zakładce Aukcje. Można otrzymać go także w wersji drukowanej w naszej siedzibie lub zapisać się na jego prenumeratę. Licytacja odbywa się w Piękna Gallery Auction House przy ul. Emilii Plater 10, Warszawa. Udział w aukcji wymaga rejestracji. Można jej dokonać minimum 24 godziny przed aukcją: Telefonicznie pod numerami tel.: , Przez internet wysyłając formularz rejestracyjny lub wiadomość na kontakt@pieknagallery.pl. Osobiście w siedzibie domu aukcyjnego. W licytacji można brać udział na kilka sposobów: Osobiście po dokonaniu rejestracji i otrzymaniu tabliczki licytacyjnej. Poprzez zlecenie stałe podając kwotę, do wysokości której pracownik Piękna Gallery Auction House będzie licytował w Państwa imieniu, gwarantując jednocześnie nabycie obiektu za najniższą możliwą kwotę. Poprzez zlecenie telefoniczne pracownik Piękna Gallery Auction House zadzwoni do Państwa pod wskazany numer telefonu na chwilę przed rozpoczęciem licytacji wybranych obiektów. On-line rejestrując się na portalu Liveauctioneers. Po udanej licytacji w ciągu 7 dni należy opłacić oraz odebrać obiekt. Wylicytowaną kwotę, powiększoną o 18 % opłaty aukcyjnej, wpłacić można w domu aukcyjnym w formie gotówkowej, kartą kredytową lub na konto bankowe: Bank Zachodni WBK ZLECENIE LICYTACJI Prosimy o czytelne wypełnienie formularza, pozwoli to uniknąć ewentualnych pomyłek. Zlecenie stałe lub licytacja telefoniczna nie obciążają Nabywcy żadnymi dodatkowymi kosztami i są łatwym sposobem na wzięcie udziału w aukcji za pośrednictwem domu aukcyjnego. ZLECENIE STAŁE Uprzejmie prosimy o podanie kwoty, do wysokości której pracownik Piękna Gallery Auction House będzie licytował w Państwa imieniu, gwarantując jednocześnie nabycie obiektu za najniższą możliwą kwotę. Zgadzam się na jedno postąpienie w górę, w przypadku sytuacji wystąpienia innego zlecenia na taką samą kwotę: TAK NIE Imię i nazwisko Seria oraz numer dowodu osobistego Adres: kod pocztowy, miasto, ulica, nr domu, nr mieszkania Adres Przed przyjęciem zlecenia licytacji Dom Aukcyjny ma prawo prosić o podanie pełnych danych osobowych oraz o dokument potwierdzający tożsamość osoby rejestrowanej (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy; w przypadku zleceń przesyłanych pocztą, faksem lub em: kserokopię lub skan takiego dokumentu). NUMER KATALOGOWY AUTOR, TYTUŁ ZLECENIE TELEFONICZNE Pracownik Piękna Gallery Auction House połączy się z Państwem na chwilę przed rozpoczęciem licytacji wybranych obiektów. Piękna Gallery Auction House nie ponosi odpowiedzialności w przypadku problemów z połączeniem z podanym numerem. NUMER TELEFONU DO LICYTACJI NIP (dla firm) Telefon MAKSYMALNA OFEROWANA KWOTA (bez opłaty aukcyjnej) lub aukcja telefoniczna JAK SPRZEDAĆ? Dobrej jakości zdjęcia obrazów i rzeźb wraz z ich opisem (autorem, wymiarami, techniką, sygnaturą jeżeli znane), a także wszelkimi posiadanymi dokumentami prosimy przesyłać na adres kontakt@pieknagallery.pl. Nasi pracownicy, po konsultacji z komisją ekspertów, skontaktują się z Państwem w ciągu kilku dni. W przypadku pozytywnej opinii o przyjęciu obiektu na aukcję lub do sprzedaży galeryjnej, dom aukcyjny ustali z Państwem szczegółowe warunki umowy. Ja niżej podpisany/-a oświadczam, że: 1) zapoznałem/-am się i akceptuje REGULAMIN AUKCJI Domu Aukcyjnego Piękna Gallery Auction House, 2) wszelkie dane zawarte w niniejszym formularzu są prawdziwe, w przypadku zatajenia lub podania nieprawdziwych danych Piękna Gallery Auction House nie ponosi odpowiedzialności, 3) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach koniecznych do realizacji niniejszego zlecenia, zgodnie z ustawą z r. o ochronie danych osobowych, przez Very Good Idea Sp. z.o.o. oraz podmioty powiązane z Very Good Idea Sp. z.o.o w rozumieniu Kodeksu spółek handlowych. W jaki sposób dowiedzieli się Państwo o aukcji w Piękna Gallery Auction House? W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na podany adres lub pod numerami tel.: , Data i podpis osoby składającej zlecenie Data i podpis pracownika Piękna Gallery

64 REGULAMIN AUKCJI UWARUNKI OGÓLNE a.organizatorem aukcji jest dom aukcyjny Piękna Gallery Auction House, prowadzony w ramach działalności spółki Very Good Idea Sp. z o.o., ul. Emilii Plater 10, Warszawa, NIP b.przedmiotem aukcji są dzieła sztuki lub inne obiekty kolekcjonerskie przyjęte na zasadzie komisu lub będące własnością domu aukcyjnego. SYSTEM LICYTACJI a.aukcja jest prowadzona przez osobę upoważnioną po stronie domu aukcyjnego zwaną dalej aukcjonerem. Aukcjoner decyduje o wysokości postąpienia. b.w większości przypadków cena wywoławcza jest minimalną kwotą, za którą można nabyć obiekt. c.niektóre obiekty posiadają cenę gwarancyjną. Jest to cena minimalna dla sprzedaży owego obiektu. W przypadku gdy w trakcie licytacji cena gwarancyjna nie zostanie osiągnięta, zostaje zawarta transakcja warunkowa. W takim przypadku, dom aukcyjny w ciągu 5 dni przekaże oferen towi informację czy właściciel obiektu zgodził się przystąpić do transakcji w zaproponowanej kwocie. Jeżeli nie, oferent ma prawo zakupu obiektu za minimalną kwotę sprzedaży podaną właściciela. d.zakończenie licytacji następuje w momencie uderzenia młotkiem przez aukcjonera. W razie zaistnienia sporu w trakcie licytacji, aukcjoner rozstrzyga spór lub ponownie przeprowadza licytację obiektu. e.nabywcą staje się osoba oferująca najwyższą cenę. Gdy zakończenie licytacji następuje na poziomie lub powyżej ceny wywoławczej i nie kończy się transakcją warunkową, oznacza to, że umowa kupna-sprzedaży została zawarta. PRZYSTĄPIENIE DO AUKCJI a.do uzyskania możliwości udziału w licytacji niezbędna jest rejestracja. Można dokonać jej osobiście w siedzibie domu aukcyjnego przed aukcją lub wcześniej za pośrednictwem telefonu lub internetu. W przypadku skorzystania z możliwości rejestracji za pomocą internetu, prosimy o upewnienie się, iż dom aukcyjny Piękna Gallery Auction House otrzymał zlecenie. b.do rejestracji konieczny jest dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Dom aukcyjny nie pobiera vadium. UDZIAŁ W AUKCJI a.osobiście w siedzibie domu aukcyjnego ul. Emilii Plater 10, Warszawa b.zlecenie stałe poprzez pozostawienie informacji o kwocie, do wysokości której pracownik Piękna Gallery Auction House będzie licytował w Państwa imieniu, gwarantując jednocześnie nabycie obiektu za najniższą możliwą kwotę. c.telefonicznie pracownik Piękna Gallery Auction House zadzwoni do Państwa pod wskazany numer telefonu na chwilę przed rozpoczęciem licytacji wybranych obiektów. Piękna Gallery Auction House nie ponosi odpowiedzialności w przypadku problemów z połączeniem z podanym numerem. d.za pośrednictwem internetu- poprzez platformę licytacyjną Liveauctioneers. PŁATNOŚCI a.do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata aukcyjna w wysokości 18 %. b.w przypadku obiektów oznaczonych gwiazdką (*) do ceny końcowej (tj. wylicytowanej kwoty wraz z opłatą aukcyjną) doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości do 5%, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83) c.opłata aukcyjna obowiązuje również w sprzedaży poaukcyjnej, w przypadku gdy obiekt nie został sprzedany na aukcji. d.należność za wylicytowany obiekt, należy wpłacić w ciągu 7 dni od daty aukcji w siedzibie domu aukcyjnego lub na konto bankowe: Bank Zachodni WBK, e.przekroczenie wyznaczonego terminu grozi naliczeniem odsetek ustawowych za okres opóźnienia w zapłacie. f. W przypadku nieuregulowania płatności dom aukcyjny może skierować sprawę na drogę postępowania sądowego, co będzie się wiązać z poniesieniem przez dłużnika dodatkowych kosztów postępowania sądowego. g.dom Aukcyjny na życzenie klienta wystawia fakturę VAT Marża. OBIEKTY a.dom aukcyjny zastrzega sobie prawo do wycofania obiektu z aukcji bez konieczności podania przyczyny. b.dom aukcyjny daje gwarancję opinii co do autorstwa i innych cech obiektu opisanych w katalogu. W przypadku niezgodności pomiędzy opisem a stanem faktycznym, nabywca może powiadomić o tym dom aukcyjny, a następnie zwrócić obiekt w terminie 14 dni od daty aukcji, żądając zwrotu zapłaconej kwoty. Zakwestionowanie opisu katalogowego musi być udokumentowane wiarygodnymi ekspertyzami. c.dom aukcyjny rzetelnie sporządza opisy obiektów. Jeżeli chodzi o informacje dotyczące stanu zachowania, zaleca jednak osobiste oględziny obiektu, bądź zasięgnięcie informacji od pracownika placówki. d.dom aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionych obiektów. e.prawo własności do wylicytowanego obiektu przechodzi na nabywcę z chwilą zapłaty pełnej wylicytowanej kwoty powiększonej o 18% opłaty aukcyjnej (oraz * droit de suite jeżeli obowiązuje). f.odbiór wylicytowanych obiektów jest możliwy po dokonaniu pełnej zapłaty i powinien nastąpić w terminie do 7 dni od daty aukcji. W innych przypadkach przechowywanie obiektów odbywa się na koszt i ryzyko nabywcy. PRZYPOMINAMY a.muzea wpisane do Państwowego Rejestru Muzeów mogą skorzystać z prawa pierwszeństwa oraz z prawa pierwokupu po cenie wylicytowanej, pod warunkiem, że zgłoszą to najpóźniej w momencie zakończenia licytacji wybranego obiektu. b.zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami wywóz dzieł sztuki starszych niż 55 lat oraz o wartościach przekraczających limity określone w ustawie o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami za granicę kraju wymaga zgody odpowiednich władz.

65

REGULAMIN AUKCJI. Obiekt dzieło sztuki lub inny obiekt kolekcjonerski będący przedmiotem sprzedaży,

REGULAMIN AUKCJI. Obiekt dzieło sztuki lub inny obiekt kolekcjonerski będący przedmiotem sprzedaży, REGULAMIN AUKCJI I. DEFINICJE: Dom Aukcyjny Libra Dom Aukcyjny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Złota 48/54, 00-120 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 2 03 lutego 2017 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 2 03 lutego 2017 r. NUMER LICYTACYJNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 2 03 lutego 2017 r. Proszę odesłać dwie pierwsze strony wypełnionego formularza (zeskanowane lub zdjęcie) na adres

X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda

X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda 16 listopada BARBARA JONSCHER INTYMNIE wystawa prac listopad Artissima, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa www.artissima.pl X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda Dom Aukcyjny

REGULAMIN UDOSTĘPNIANIA INFORMACJI DOTYCZĄCYCH DANYCH OSOBOWYCH PRZETWARZANYCH W ZBIORZE BIURA INFORMACJI KREDYTOWEJ S.A.

REGULAMIN UDOSTĘPNIANIA INFORMACJI DOTYCZĄCYCH DANYCH OSOBOWYCH PRZETWARZANYCH W ZBIORZE BIURA INFORMACJI KREDYTOWEJ S.A. REGULAMIN UDOSTĘPNIANIA INFORMACJI DOTYCZĄCYCH DANYCH OSOBOWYCH PRZETWARZANYCH W ZBIORZE BIURA INFORMACJI KREDYTOWEJ S.A. ZAŁĄCZNIK DO UCHWAŁY ZARZĄDU NR 19 /2006 Z DNIA 10 MARCA 2006 R. Warszawa, marzec

REGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH

REGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH REGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH Niniejszy regulamin określa szczegółowe zasady przeprowadzenia licytacji ustnej na sprzedaż środków trwałych będących własnością Wydziału Oceanotechniki i

Rybki, Kotki, Pieski... dla Walentynek

REGULAMIN UDOSTĘPNIANIA RAPORTÓW PLUS ORAZ RAPORTÓW PLUS Z INFORMACJĄ O OCENIE PUNKTOWEJ (PUBLIKACJA NA WWW.BIK.PL I W BOK)

REGULAMIN UDOSTĘPNIANIA RAPORTÓW PLUS ORAZ RAPORTÓW PLUS Z INFORMACJĄ O OCENIE PUNKTOWEJ (PUBLIKACJA NA WWW.BIK.PL I W BOK) RAPORTÓW PLUS Z INFORMACJĄ O OCENIE PUNKTOWEJ (PUBLIKACJA NA WWW.BIK.PL I W BOK) Warszawa, styczeń 2011 roku I. DEFINICJE 1. BIK Biuro Informacji Kredytowej Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie. 2. BOK

KARTA ZGŁOSZENIA. L.p. Imię i Nazwisko* * Telefon* Ulica* Kod pocztowy* Miasto* Kraj* NIP* Telefon* FAX

KARTA ZGŁOSZENIA. L.p. Imię i Nazwisko*  * Telefon* Ulica* Kod pocztowy* Miasto* Kraj* NIP* Telefon* FAX KARTA ZGŁOSZENIA Temat szkolenia* Termin szkolenia* Dane uczestnika: L.p. Imię i Nazwisko* E-mail* Telefon* Dane nabywcy/ Dane do faktury VAT: Pełna nazwa firmy i/lub Imię i Nazwisko* Ulica* Kod pocztowy*

REGULAMIN LICYTACJI. I. Tryb postępowania : Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne.

REGULAMIN LICYTACJI. I. Tryb postępowania : Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne. REGULAMIN LICYTACJI w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia licytacji ustnej koparko - ładowarki marki NEW HOLLAND B100B o numerze fabrycznym N8GH17698, rok produkcji: 2008, 4322MTH, będącego własnością:

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW W CENTRUM NAUKI EXPERYMENT W GDYNI. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW W CENTRUM NAUKI EXPERYMENT W GDYNI. 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW W CENTRUM NAUKI EXPERYMENT W GDYNI 1 Postanowienia ogólne 1. Regulamin sprzedaży biletów w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni (zwany dalej Regulaminem ) dotyczy sprzedaży biletów

REGULAMIN LICYTACJI. I. Tryb postępowania : Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne. REGULAMIN LICYTACJI w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia licytacji ustnej samochodu osobowego samochód marki CITROEN BERLINGO 1.6HDI o numerze rejestracyjnym KBC 60UP, rok produkcji 2007 będącego

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016 NUMER LICYTACYJNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016 Proszę odesłać dwie pierwsze strony wypełnionego formularza (zeskanowane lub zdjęcie) na adres e-mail:

REGULAMIN SZKOLEŃ WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH PRZEZ OCDN MASTERMETODYKA I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

REGULAMIN SZKOLEŃ WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH PRZEZ OCDN MASTERMETODYKA I. POSTANOWIENIA OGÓLNE REGULAMIN SZKOLEŃ WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH PRZEZ OCDN MASTERMETODYKA I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy regulamin określa warunki zgłoszenia, uczestnictwa w szkoleniach organizowanych

Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada do sprzedaży nw. zbędne składniki majątku ruchomego:

Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada do sprzedaży nw. zbędne składniki majątku ruchomego: Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada do sprzedaży nw. zbędne składniki majątku ruchomego: Nazwa składnika majątku Rok prod. Numer identyfikacyjny (VIN)

Regulamin aukcji charytatywnej obrazów prowadzonej przez Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Regulamin aukcji charytatywnej obrazów prowadzonej przez Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Regulamin aukcji charytatywnej obrazów prowadzonej przez Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy. 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Regulamin określa zasady przeprowadzania

REGULAMIN PRZETARGU USTNEGO (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ DREWNA OPAŁOWEGO I TARTACZNEGO

REGULAMIN PRZETARGU USTNEGO (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ DREWNA OPAŁOWEGO I TARTACZNEGO Załącznik do Zarządzenia Nr 250/2016 Wójta Gminy Wiśniowa z dnia 5 października 2016 r. REGULAMIN PRZETARGU USTNEGO (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ DREWNA OPAŁOWEGO I TARTACZNEGO 1. 1. Niniejszy regulamin przetargu

REGULAMIN SPRZEDAŻY OFERTOWEJ POJAZDÓW I SPRZĘTU w PUK Radzyń Podlaski z dnia roku

REGULAMIN SPRZEDAŻY OFERTOWEJ POJAZDÓW I SPRZĘTU w PUK Radzyń Podlaski z dnia roku REGULAMIN SPRZEDAŻY OFERTOWEJ POJAZDÓW I SPRZĘTU w PUK Radzyń Podlaski z dnia 07.11.2016 roku Rozdział I Zasady ogólne 1 (Zakres regulacji) 1. Niniejszy regulamin konkursu określa zasady sprzedaży składników

OGŁOSZENIE o sprzedaży pojazdów samochodowych: ciągników siodłowych

OGŁOSZENIE o sprzedaży pojazdów samochodowych: ciągników siodłowych OGŁOSZENIE o sprzedaży pojazdów samochodowych: ciągników siodłowych Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy Spółka Akcyjna 87-800 Włocławek, ul. Wieniecka 39 zaprasza do składania zgłoszeń na zakup w trybie

REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNIG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNIG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI PGNIG Technologie S.A. w Krośnie 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin sprzedaży ruchomości stanowiących własności spółki PGNIG Technologie

IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda. 27 lipca 2017

IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda. 27 lipca 2017 IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda 27 lipca 2017 IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 27 lipca 2017 - czwartek, godz. 19.00 przedaukcyjna wystawa obiektów w Salonie

Instrukcja użytkowania serwisu aukcyjnego Flota.TargetMoto.pl

Instrukcja użytkowania serwisu aukcyjnego Flota.TargetMoto.pl Instrukcja użytkowania serwisu aukcyjnego Flota.TargetMoto.pl I. Dostęp do serwisu Platforma aukcyjna Grupy Maspex Wadowice dostępna jest pod adresem www.flota.targetmoto.pl. Przeglądanie serwisu aukcyjnego

Komunikacja Miejska Łomianki Sp. z o.o. Ogłoszenie o przetargu ofertowym na sprzedaż samochodu

Komunikacja Miejska Łomianki Sp. z o.o. Ogłoszenie o przetargu ofertowym na sprzedaż samochodu Komunikacja Miejska Łomianki Sp. z o.o. 05-092 Łomianki, Kiełpin ul. Rolnicza 248, tel. (22) 751-33-79, (22) 751-21-75 Łomianki 22.09.2017 Ogłoszenie o przetargu ofertowym na sprzedaż samochodu 1). Nazwa

WYNIKI XV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI XV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY 30.05.2019 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Estymacja Kwota osiągnięta 1. Wlastimil HOFMAN Chłopcy olej, dykta 10 000-15 000 12 000 zł

Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży

Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży 1 Informacje ogólne Sklep internetowy działający pod adresem http://agapo.pl prowadzony jest przez firmę: PC-NET Rafał Latacz wpisaną

* Prosimy o podanie aktywnego maila oraz numeru telefonu. Prawidłowo zakończona rejestracja zostanie potwierdzona mailowo i telefonicznie.

* Prosimy o podanie aktywnego maila oraz numeru telefonu. Prawidłowo zakończona rejestracja zostanie potwierdzona mailowo i telefonicznie. 1. Rejestracja on-line z podaniem danych rejestrującego się: pełna nazwa podmiotu dokonującego rejestracji ujawniona w odpowiednim rejestrze oraz numer NIP, wskazanie imienia i nazwiska rejestrowanego

Konie, jeźdźcy, kawaleria - czyli tradycja polskiego malarstwa 1. Karol Wierusz-Kowalski (1869-1953) Odwrót spod Moskwy olej/płótno, 66 x 93 cm sygn. l.d. 'Karol Wierusz-Kowalski' CENA 36 000 zł 2. Karol Wierusz-Kowalski (1869-1953) Zaprzęg na drodze olej/płótno,

REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNiG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNiG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI PGNiG Technologie S.A. w Krośnie 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin sprzedaży ruchomości stanowiących własności spółki PGNIG Technologie

Regulamin. Tryb postępowania:

Regulamin. Tryb postępowania: Tryb postępowania: Regulamin Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu publicznego zwanego dalej przetargiem. Cel postępowania: Celem postępowania jest: - sprzedaż samochodu osobowego - uzyskanie

Krokowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Krokowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. K r o k o w s k i e P r z e d s i ę b i o r s t w o K o m u n a l n e Sp. z o.o. Żarnowiec 76, 84 110 Krokowa NIP 587-15-41-368 Regon 192742758 Kapitał zakł adowy 1.300.000 zł. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Dom Aukcyjny REMPEX Marcin Gołębiewski oraz Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Dom Aukcyjny REMPEX Marcin Gołębiewski oraz Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Dom Aukcyjny REMPEX Marcin Gołębiewski oraz Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny zapraszają na aukcję prac w Domu Aukcyjnym Rempex 14 grudnia

Regulamin sprzedaży i rezerwacji biletów. w Domu Kultury Kadr w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. ul. Gotarda 16, 02-683 Warszawa

Regulamin sprzedaży i rezerwacji biletów. w Domu Kultury Kadr w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. ul. Gotarda 16, 02-683 Warszawa Regulamin sprzedaży i rezerwacji biletów w Domu Kultury Kadr w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy ul. Gotarda 16, 02-683 Warszawa Obowiązuje od dnia 26.09.2014 r. do odwołania I. Sprzedaż on-line i dostawa

CUSTOMER JOURNEY MAPPING 2 4 S I E R P N I A W A R S Z A W A

CUSTOMER JOURNEY MAPPING 2 4 S I E R P N I A W A R S Z A W A WARSZTAT CUSTOMER JOURNEY MAPPING 2 4 S I E R P N I A 2 0 1 7 W A R S Z A W A M a p a p o d r ó ż y t o p o d s t a w o w e n a r z ę d z i e d i a g n o z y d o ś w i a d c z e ń K l i e n t ó w w k o

Techmex SA w upadłości likwidacyjnej ul.partyzantów 71, Bielsko-Biała. Sygn.akt VI GUp 5/10 Lik REGULAMIN LICYTACJI

Techmex SA w upadłości likwidacyjnej ul.partyzantów 71, Bielsko-Biała. Sygn.akt VI GUp 5/10 Lik REGULAMIN LICYTACJI Techmex SA w upadłości likwidacyjnej ul.partyzantów 71, 43-316 Bielsko-Biała Sygn.akt VI GUp 5/10 Lik REGULAMIN LICYTACJI Techmex SA w upadłości likwidacyjnej Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 71 w sprawie

FANGOR WINIARSKI KUNKA KANTOR FIJAŁKOWSKI MARKOWSKI KRYNICKI SOWIAK SOBEL AUKCJA DZIEŁ SZTUKI DWURNIK MAKOWSKI KRYGIER PĄGOWSKA PUCZEL SIENICKI PAWLAK

FANGOR WINIARSKI KUNKA KANTOR FIJAŁKOWSKI MARKOWSKI KRYNICKI SOWIAK SOBEL AUKCJA DZIEŁ SZTUKI DWURNIK MAKOWSKI KRYGIER PĄGOWSKA PUCZEL SIENICKI PAWLAK KOCHANEK-ZBROJA ZIELIŃSKI WOŹNIAK WINIARSKI SIENICKI ŚMIGIELSKI GIEROWSKI KANTOR PAWLAK LEBENSTEIN TARASEWICZ GORLAK ŁUKOMSKI STAŻEWSKI PRESSER SOSNOWSKI JAROMSKI MODZELEWSKI DWURNIK LEDER KRYGIER FANGOR

Regulamin usług szkoleniowych świadczonych przez firmę Biznes Square.

Regulamin usług szkoleniowych świadczonych przez firmę Biznes Square. Regulamin usług szkoleniowych świadczonych przez firmę. 1 Postanowienia Ogólne 1. Niniejszy regulamin określa warunki świadczenia Usług Szkoleniowych, warunki zgłoszeń uczestników, zawierania umów, rezygnacji

ZARZĄD POWIATU RADOMSZCZAŃSKIEGO

ZARZĄD POWIATU RADOMSZCZAŃSKIEGO ZARZĄD POWIATU RADOMSZCZAŃSKIEGO działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami ( tj. Dz. U. z 2015r.1774 ze zm.) w związku z Uchwałą Rady Powiatu

Regulamin Uczestnictwa w szkoleniu

Regulamin Uczestnictwa w szkoleniu Regulamin Uczestnictwa w szkoleniu 1 Postanowienia ogólne 1. Organizatorem szkolenia jest itmedical Team, z siedzibą w Bielsku- Białej, kod pocztowy 43-300 przy ul. Wita Stwosza 6a/1, wpisana do Krajowego

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH TRANSPORTOWEGO DOZORU TECHNICZNEGO

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH TRANSPORTOWEGO DOZORU TECHNICZNEGO OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH TRANSPORTOWEGO DOZORU TECHNICZNEGO 1. Nazwa i siedziba organizatora przetargu: Transportowy Dozór Techniczny ul. Chałubińskiego 8 00-613

REGULAMIN POSTĘPOWANIA LICYTACYJNEGO NA SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH

REGULAMIN POSTĘPOWANIA LICYTACYJNEGO NA SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH REGULAMIN POSTĘPOWANIA LICYTACYJNEGO NA SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH Niniejszy regulamin określa szczegółowe zasady zbywania maszyn, urządzeń, pojazdów i innych przedmiotów będących własnością Powiatu Bydgoskiego,

REGULAMIN POŻYCZKI GOTÓWKOWEJ KASOMAT.PL Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU

REGULAMIN POŻYCZKI GOTÓWKOWEJ KASOMAT.PL Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU REGULAMIN POŻYCZKI GOTÓWKOWEJ KASOMAT.PL Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU Niniejszy Regulamin Pożyczki Gotówkowej Kasomat.PL S.A. we Wrocławiu określa warunki i zasady udzielania pożyczek gotówkowych osobom fizycznym

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO markery.pl

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO markery.pl REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO markery.pl 1. Właścicielem sklepu internetowego markery.pl jest Małgorzata Sławińska-Leplawy prowadząca działalność gospodarczą pod firmą LEMI -IMPORT-EKSPORT Małgorzata

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG. Postanowienia ogólne

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG. Postanowienia ogólne REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG Postanowienia ogólne 1. 1. Regulamin, określa rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług szkoleniowych przez INPROGRESS, warunki zawierania umów o świadczenie takich usług,

Regulamin. Sprzedaży książek i czasopism Wydawnictwa Uniwersytetu w Białymstoku

Regulamin. Sprzedaży książek i czasopism Wydawnictwa Uniwersytetu w Białymstoku Sprzedawcą jest: Regulamin Sprzedaży książek i czasopism Wydawnictwa Uniwersytetu w Białymstoku Uniwersytet w Białymstoku, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14, 15-097 Białystok; Numer NIP: 542-23-83-747, REGON

REGULAMIN PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ

REGULAMIN PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ REGULAMIN Niniejszy regulamin został sporządzony na potrzeby organizacji i przeprowadzenia II Aukcji charytatywnej Razem na bieguny sztuki organizowanej przez Fundację Marka Kamińskiego w Warszawie 23

Regulamin licytacji na ustanowienie prawa odrębnej własności do lokalu mieszkalnego z odzysku w ŚSM w Kielcach

Regulamin licytacji na ustanowienie prawa odrębnej własności do lokalu mieszkalnego z odzysku w ŚSM w Kielcach Regulamin licytacji na ustanowienie prawa odrębnej własności do lokalu mieszkalnego z odzysku w ŚSM w Kielcach I. Tryb postępowania. Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne.

PRZEWODNIK DLA KLIENTA

PRZEWODNIK DLA KLIENTA Udział klienta w aukcji regulują WARUNKI SPRZEDAŻY AUKCYJNEJ, WARUNKI POTWIERDZENIA AUTENTYCZNOŚCI oraz niniejszy PRZEWODNIK DLA KLIENTA. Zachęcamy do zapoznania się z trzyczęściowym regulaminem, który

V Warsztaty Energetyki Wiatrowej Integracja energetyki wiatrowej w sieci 21 października 2015, Konstancin Jeziorna, siedziba PSE S.A.

V Warsztaty Energetyki Wiatrowej Integracja energetyki wiatrowej w sieci 21 października 2015, Konstancin Jeziorna, siedziba PSE S.A. V Warsztaty Energetyki Wiatrowej Integracja energetyki wiatrowej w sieci 21 października 2015, Konstancin Jeziorna, siedziba PSE S.A. REGULAMIN V WARSZTATÓW ENERGETYKI WIATROWEJ 2015 organizowanego przez

Rejestracja UDI/Łączenie rodzin

Rejestracja UDI/Łączenie rodzin Rejestracja UDI/Łączenie rodzin Aby dokonać procedury łączenia rodzin i osiedlić się w Norwegii należy oprócz rejestracji na stronie UDI oraz umówienia się na wizytę w odpowiedniej placówce dostarczyć

WYGRAJ SPŁATĘ SWOJEJ POŻYCZKI

WYGRAJ SPŁATĘ SWOJEJ POŻYCZKI Regulamin konkursu fotograficznego WYGRAJ SPŁATĘ SWOJEJ POŻYCZKI 1. ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA KONKURSU 1.1 Organizatorem konkursu WYGRAJ SPŁATĘ SWOJEJ POŻYCZKI zwanego dalej Konkursem, jest icredit Sp.

REGULAMIN SPRZEDAŻY PROMOCYJNEJ extradekarz

REGULAMIN SPRZEDAŻY PROMOCYJNEJ extradekarz REGULAMIN SPRZEDAŻY PROMOCYJNEJ extradekarz Szczecin, 30.08.2019r. 1 1 POSTANOWIENIA WSTĘPNE 1. Niniejszy Regulamin Sprzedaży Promocyjnej extradekarz", zwany w dalej Programem". określa zasady premiowania

IV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 11 października 2016

IV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 11 października 2016 IV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna 11 października 2016 IV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 11 października 2016 - wtorek, godz. 18.00 przedaukcyjna

1 Postanowienia ogólne.

1 Postanowienia ogólne. REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO V edycja Odkrywamy nieznane zabytki powiatu rzeszowskiego 1 Postanowienia ogólne. 1. Tematem konkursu jest fotograficzna rejestracja nieznanych obiektów naszego

Warunki Handlowe. 2.1 Rejestracja Kupującego w elektronicznym systemie zamówień (zwanym dalej EOS) prowadzonym przez Sprzedającego

Warunki Handlowe. 2.1 Rejestracja Kupującego w elektronicznym systemie zamówień (zwanym dalej EOS) prowadzonym przez Sprzedającego Warunki Handlowe Spółki Demos trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym Rejestrze Przedsiębiorców Sądu Rejonowego Katowice Wschód

Wniosek o przeniesienie numeru abonenta 1 do sieci Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o.

Wniosek o przeniesienie numeru abonenta 1 do sieci Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. Wniosek o przeniesienie numeru abonenta 1 do sieci Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. dnia. Nr telefonu:, Imię i nazwisko:. Adres zameldowania:... Adres korespondencyjny:.. PESEL:... Data urodzenia:

Miesięczna wysokość Rabatu (wartość brutto)

Miesięczna wysokość Rabatu (wartość brutto) Regulamin Promocji RODZINA PLUSA 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Promocja RODZINA PLUSA ( Promocja ) jest organizowana przez Polkomtel S.A. ( Polkomtel ) i obejmuje: a. osoby fizyczne zatrudnione na podstawie

Kwota wyceny brutto PLN * Przebieg (km) 1976 477000 7400 23% 2005 177000 61900 23%

Kwota wyceny brutto PLN * Przebieg (km) 1976 477000 7400 23% 2005 177000 61900 23% Lp. 1. Sygnatura przetargu: MZN0475/14/MCZ 2. Nazwa i siedziba sprzedającego: TAURON Dystrybucja S.A., ul. Portowa 14 A działając w imieniu własnym oraz spółki: TAURON Dystrybucja Serwis S.A. Pl. Powstańców

1. [Postanowienia ogólne]

1. [Postanowienia ogólne] Regulamin sklepu internetowego obowiązujący do dnia 25 grudnia 2014 Spis treści: 1. [Postanowienia ogólne] 2. [Rejestracja użytkownika] 3. [Złożenie zamówienia oraz realizacja transakcji] 4. [Płatność]

Regulamin świadczenia przez isprzet.pl usług transportu zakupionych towarów. usługa ekspresowy transport. Postanowienia wstępne.

Regulamin świadczenia przez isprzet.pl usług transportu zakupionych towarów. usługa ekspresowy transport. Postanowienia wstępne. Regulamin świadczenia przez isprzet.pl usług transportu zakupionych towarów usługa ekspresowy transport 1 Postanowienia wstępne Niniejszy regulamin (Regulamin) określa zasady świadczenia przez spółkę isprzęt.pl

REGULAMIN FIRMY PPHU EUROECOTEX

REGULAMIN FIRMY PPHU EUROECOTEX REGULAMIN FIRMY PPHU EUROECOTEX Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem ) reguluje zasady dokonywania zakupów w firmie PPHU EUROECOTEX, działającym pod adresem http://www.wyposazsklep.pl oraz na serwisie

REGULAMIN III AUKCJI CHARYTATYWNEJ na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci p.n. Budujemy Radość Dzieciom

REGULAMIN III AUKCJI CHARYTATYWNEJ na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci p.n. Budujemy Radość Dzieciom REGULAMIN III AUKCJI CHARYTATYWNEJ na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci p.n. Budujemy Radość Dzieciom Zastrzeżenie prawne: przystąpienie do Aukcji, jest jednoznaczne z akceptacją bez zastrzeżeń

REGULAMIN Konkursu na Projekt Logo Prezydium Samorządu Doktorantów AMW

REGULAMIN Konkursu na Projekt Logo Prezydium Samorządu Doktorantów AMW REGULAMIN Konkursu na Projekt Logo Prezydium Samorządu Doktorantów AMW I. Organizator konkursu Organizatorem konkursu na Projekt Logo Prezydium Samorządu Doktorantów AMW jest Prezydium Samorządu Doktorantów

Komunikacja Miejska Łomianki Sp. z o.o. OGŁOSZENIE

Komunikacja Miejska Łomianki Sp. z o.o. OGŁOSZENIE Komunikacja Miejska Łomianki Sp. z o.o. 05-092 Łomianki, Kiełpin ul. Rolnicza 248, tel. (22) 751-33-79, (22) 751-21-75 Kiełpin, 05 września 2018r. OGŁOSZENIE Komunikacja Miejska Łomianki Sp. z o.o. z siedzibą

Ogłoszenie Nazwa sprzedającego: Opis przedmiotu sprzedaży: Citroen Xsara Picasso Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ 8 700,00 zł

Ogłoszenie Nazwa sprzedającego: Opis przedmiotu sprzedaży: Citroen Xsara Picasso Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ 8 700,00 zł Ogłoszenie Lubelski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą: 20-124 Lublin, ul. Szkolna 16, ogłasza pisemny nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż samochodu osobowego Nazwa sprzedającego:

Wybierz roczną prenumeratę wraz z poleceniem zapłaty i zyskaj!

Wybierz roczną prenumeratę wraz z poleceniem zapłaty i zyskaj! Wybierz roczną prenumeratę wraz z poleceniem zapłaty i zyskaj! gratis Tygodnik Poradnik Rolniczy przez 3 miesiące oszczędzaj pieniądze za przekaz pocztowy zyskaj czas i wygodę pomożemy Ci ze wszelkimi

XVIII Forum Energetyki Wiatrowej 24 Listopada 2015r. Warszawa, hotel Radisson Blu Centrum

XVIII Forum Energetyki Wiatrowej 24 Listopada 2015r. Warszawa, hotel Radisson Blu Centrum XVIII Forum Energetyki Wiatrowej 24 Listopada 2015r. Warszawa, hotel Radisson Blu Centrum REGULAMIN XVIII FORUM ENERGETYKI WIATROWEJ organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ( Regulamin

REGULAMIN AUKCJI CHARYTATYWNEJ. na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. p.n. Budujemy Dzieciom Radość

REGULAMIN AUKCJI CHARYTATYWNEJ. na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. p.n. Budujemy Dzieciom Radość REGULAMIN AUKCJI CHARYTATYWNEJ na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci p.n. Budujemy Dzieciom Radość Ważne: przystąpienie do Aukcji, jest jednoznaczne z akceptacją pełnej treści niniejszego dokumentu.

REGULAMIN. 5 O przeznaczeniu składnika majątkowego do sprzedaży oraz formie przetargu decyduje Zarząd Spółki w formie uchwały.

REGULAMIN. 5 O przeznaczeniu składnika majątkowego do sprzedaży oraz formie przetargu decyduje Zarząd Spółki w formie uchwały. Załącznik Nr 1 do Uchwały nr 16/2013 Zarządu PKM Katowice Sp. z o. o. REGULAMIN organizowania przetargu na sprzedaż składników majątkowych przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Katowice Spółka z

Regulamin sprzedaży biletów on-line. Sprzedaż on-line.

Regulamin sprzedaży biletów on-line. Sprzedaż on-line. Regulamin sprzedaży biletów on-line 1 Sprzedaż on-line. 1. Sprzedaż i dystrybucję biletów prowadzi Teatr Lalek Banialuka, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Mickiewicza 20. NIP: 547-004-63-73, Regon: 070-457-831

Regulamin Uczestnictwa w szkoleniu otwartym

Regulamin Uczestnictwa w szkoleniu otwartym Regulamin Uczestnictwa w szkoleniu otwartym 1 Postanowienia ogólne 1. Wszystkie szkolenia dostępne na stronie www.portalpzp.pl organizuje firma Portal PZP Sp. z o.o., z siedzibą w Tarnobrzegu, kod pocztowy

2. Regulamin określa warunki oraz zasady świadczenia usług przez Operatora serwisu internetowego LeciPaka.pl.

2. Regulamin określa warunki oraz zasady świadczenia usług przez Operatora serwisu internetowego LeciPaka.pl. REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEWOZOWYCH I POCZTOWYCH DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Rozdział 1. Postanowienia ogólne 1. Właścicielem serwisu LeciPaka.pl jest firma Justyna Nowodworska-Uriadko, NIP: 1180546993, Regon:

JAK OTRZYMAĆ VOUCHER O WARTOŚCI 200 ZŁ NA PRZYSZŁE ZAKUPY?

JAK OTRZYMAĆ VOUCHER O WARTOŚCI 200 ZŁ NA PRZYSZŁE ZAKUPY? JAK OTRZYMAĆ VOUCHER O WARTOŚCI 200 ZŁ NA PRZYSZŁE ZAKUPY? 1. Kup komplet czterech nowych opon zimowych Michelin do samochodu osobowego, 4x4 lub suv w okresie od 1 października do 31 grudnia 2012 roku

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ PŁYT DROGOWYCH

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ PŁYT DROGOWYCH OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ PŁYT DROGOWYCH 1. Nazwa i siedziba organizatora przetargu: RECYKLING Wojkowice Sp. z o.o. ul. Długosza 27 42-580 Wojkowice tel./fax 32 7696850 2. Miejsce i

Regulamin przetargu nr GN

Regulamin przetargu nr GN Regulamin przetargu 1 Zasady Ogólne 1. Niniejszy przetarg jest przetargiem ustnym nieograniczonym (licytacja). 2. Przedmiotem przetargu jest używany ciągnik rolniczy marki ZETOR Z 5211. 3. Szczegółowy

ALEKSANDER KORMAN ( ) PRACE Z KOLEKCJI RODZINY ARTYSTY WYSTAWA: SIERPNIA 2017 AUKCJA: 31 SIERPNIA 2017, GODZ. 19

ALEKSANDER KORMAN ( ) PRACE Z KOLEKCJI RODZINY ARTYSTY WYSTAWA: SIERPNIA 2017 AUKCJA: 31 SIERPNIA 2017, GODZ. 19 ALEKSANDER KORMAN (1953 2017) PRACE Z KOLEKCJI RODZINY ARTYSTY WYSTAWA: 12 30 SIERPNIA 2017 AUKCJA: 31 SIERPNIA 2017, GODZ. 19 W GALERII SOPOCKIEGO DOMU AUKCYJNEGO WARSZAWA, UL. NOWY ŚWIAT 54/56 ALEKSANDER

Ogólne warunki sprzedaży w ANG Wentylacja Sp. z o.o.

Ogólne warunki sprzedaży w ANG Wentylacja Sp. z o.o. Ogólne warunki sprzedaży w ANG Wentylacja Sp. z o.o. 1. WSTĘPNE INFORMACJE 1.1. Ogólne warunki sprzedaży OWS regulują zasady sprzedaży towarów przez ANG Wentylacja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Moja szkoła jest wesoła. 1 Postanowienia ogólne.

REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Moja szkoła jest wesoła. 1 Postanowienia ogólne. REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Moja szkoła jest wesoła 1 Postanowienia ogólne. 1. Tematem konkursu jest wykonanie fotografii ukazującej przez pryzmat obiektywu życie szkolne w jej sympatycznym,

REGULAMIN PRZEPROWADZENIA PONOWNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO BĘDACEGO MIENIEM ZOO WROCŁAW sp. z o.o.

REGULAMIN PRZEPROWADZENIA PONOWNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO BĘDACEGO MIENIEM ZOO WROCŁAW sp. z o.o. REGULAMIN PRZEPROWADZENIA PONOWNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO BĘDACEGO MIENIEM ZOO WROCŁAW sp. z o.o. REGULAMIN w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia przetargu ustnego na

Regulamin promocji Promocja dla klientów nc+konto

Regulamin promocji Promocja dla klientów nc+konto 1 Regulamin promocji Promocja dla klientów nc+konto 1 Organizacja 1 Niniejszy regulamin ( Regulamin ) określa warunki promocji prowadzonej w formie sprzedaży premiowej Promocja dla klientów nc+konto (

Regulamin korzystania z Voucherów Turystycznych Grupy Why Not TRAVEL

Regulamin korzystania z Voucherów Turystycznych Grupy Why Not TRAVEL Regulamin korzystania z Voucherów Turystycznych Grupy Why Not TRAVEL Użyte w niniejszym Regulaminie wyrażenia oznaczają: 1 Definicje 1. Voucher imienny dokument upoważniający Beneficjenta do nabycia dowolnych

REGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ.

REGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ. REGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ. SWY 4939 Sporządziła: Katarzyna Kołaszewska Dnia: Zatwierdził:. Dnia: Przeglądu

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

OGŁOSZENIE O PRZETARGU Regulamin przetargu na sprzedaż ruchomości POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Przetarg organizowany jest na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego oraz niniejszego Regulaminu przetargu. 2. Przetarg ogłasza, organizuje

Regulamin sprzedaży sprzętu poprzez aukcję internetową. organizowaną przez EUROPEJSKIE CENTRUM REMARKETINGU Sp. z o.o.

Regulamin sprzedaży sprzętu poprzez aukcję internetową. organizowaną przez EUROPEJSKIE CENTRUM REMARKETINGU Sp. z o.o. Regulamin sprzedaży sprzętu poprzez aukcję internetową organizowaną przez EUROPEJSKIE CENTRUM REMARKETINGU Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach koło Wrocławiu ( Regulamin ) Europejskie Centrum Remarketingu

REGULAMIN UDOSTĘPNIANIA DANYCH PRZETWARZANYCH W SYSTEMACH ZWIĄZKU BANKÓW POLSKICH

REGULAMIN UDOSTĘPNIANIA DANYCH PRZETWARZANYCH W SYSTEMACH ZWIĄZKU BANKÓW POLSKICH REGULAMIN UDOSTĘPNIANIA DANYCH PRZETWARZANYCH W SYSTEMACH ZWIĄZKU BANKÓW POLSKICH (tekst jednolity) Obowiązuje od dnia 15 grudnia 2014 roku Warszawa grudzień 2014 Postanowienia ogólne 1 Użyte w Regulaminie

Regulamin sprzedaży pojazdów Sprawdzaukcje.pl poprzez aukcję internetową prowadzoną przez POL-MOT Auto S.A.

Regulamin sprzedaży pojazdów Sprawdzaukcje.pl poprzez aukcję internetową prowadzoną przez POL-MOT Auto S.A. Regulamin sprzedaży pojazdów Sprawdzaukcje.pl poprzez aukcję internetową prowadzoną przez POL-MOT Auto S.A. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki sprzedaży pojazdów i innych ruchomości poprzez aukcję

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH 1. Nazwa i siedziba organizatora przetargu: Województwo Pomorskie ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk fax: 58 326 85 57 lub Tel: 58 326

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONGRESIE BIZNES TO ROZMOWY

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONGRESIE BIZNES TO ROZMOWY WARUNKI UCZESTNICTWA W KONGRESIE BIZNES TO ROZMOWY I Warunki udziału oraz zasady płatności 1. Organizatorem Kongresu Biznes to Rozmowy (dalej: Kongres) jest Netia SA (dalej: Organizator) oraz Ringier Axel

REGULAMIN PRZETARGU (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Regulamin konkursu fotograficznego: Ratownictwo z pasja w obiektywie

Regulamin konkursu fotograficznego: Ratownictwo z pasja w obiektywie Regulamin konkursu fotograficznego: Ratownictwo z pasja w obiektywie I. Organizator: Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach II. Partner projektu: Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół

UMOWA AGENCYJNA. reprezentowanym przez:

UMOWA AGENCYJNA. reprezentowanym przez: UMOWA AGENCYJNA Zawarta w dniu...w...pomiędzy Biurem Turystycznym INTUR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 118 c wpisanym do ewidencji działalności gospodarczej nr 102908/T prowadzonej przez

Formularz zgłoszenia na szkolenie otwarte

Formularz zgłoszenia na szkolenie otwarte Formularz zgłoszenia na szkolenie otwarte Wypełniony formularz prosimy przesłać na adres e-mail: szkolenia@noblecert.pl, bądź na adres korespondencyjny Noble Cert Sp. z o.o., ul. Matejki 2, 32-500 Chrzanów.

PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ

PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ DEFINICJE: Aukcja Aukcjoner Cena Minimalna Cena Wywoławcza Cena Szacunkowa Dokumentacja Katalog Aukcyjny Organizator Aukcji Pojazd Postąpienie Prowizja Regulamin Aukcja Pojazdów nakierowana na doprowadzenie

Miejsce Świadczenia Usług obiekt Sprzedawcy, Tunel Aerodynamiczny FreeFlyCenter, Leszno, 64-100 (woj. Wielkopolskie), ul. Szybowników 28.

Miejsce Świadczenia Usług obiekt Sprzedawcy, Tunel Aerodynamiczny FreeFlyCenter, Leszno, 64-100 (woj. Wielkopolskie), ul. Szybowników 28. 1. Definicje FreeFlyCenter lub FFC - spółka DIZGUT sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie, ul. Szybowników 28, 64-100 Leszno jako osobę prawną, zarejestrowaną w Rejestrze Handlowym w Sądzie Rejonowym w Opolu,

REGULAMIN PRZETARGU PISEMNEGO na sprzedaż prawa do nieruchomości wchodzącego w skład masy upadłości Ewy Kurcz w upadłości konsumenckiej

REGULAMIN PRZETARGU PISEMNEGO na sprzedaż prawa do nieruchomości wchodzącego w skład masy upadłości Ewy Kurcz w upadłości konsumenckiej REGULAMIN PRZETARGU PISEMNEGO na sprzedaż prawa do nieruchomości wchodzącego w skład masy upadłości Ewy Kurcz w upadłości konsumenckiej I. PRZEDMIOT PRZETARGU: 1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż prawa